Streszczenie raportu B. Fulforda, 23.07.2018

.

.

Obecnie czytanie New York Timesa i pozostałej propagandy korporacyjnej  przypomina czytanie “Prawdy” tuż przed upadkiem Związku Radzieckiego.  Nikt nie wierzy w ich kłamstwa. Jednak nawet oni są zmuszani do ogłoszenia, że  Unia Europejska ma poważne kłopoty.  To dlatego, że prezydent USA Donald Trump i prezydent Rosji Władimir Putin uzgodnili, że ich wspólnym wrogiem jest mafia chazarska.

Sondaże pokazują, że mafia chazarska straciła kontrolę w USA.   Sondaż Axios pokazuje, że 92% Republikanów i 72% Amerykanów ogólnie uważa, że ​​”tradycyjne źródła wiadomości publikują wiadomości, o których wiedzą, że są sfałszowane, nieprawdziwe lub celowo wprowadzające w błąd.“

Drugi sondaż Gallupa, który zapytał Amerykanów, o co się martwią. “Globalne ocieplenie” w ogóle nie pojawiło się na liście, a Rosja była na poziomie poniżej 1%, pomimo ogromnej, długotrwałej kampanii medialnej, która promowała obie te kwestie jako najważniejsze obawy na Ziemi.

Tak było z “Prawdą“ tuż przed upadkiem kontrolowanego przez chazarską mafię Związku Radzieckiego.

Chazarskie media propagandowe zostały również trafione niszczycielską “bombą prawdy” rzuconą przez Putina na konferencji prasowej, która odbyła się po jego spotkaniu na szczycie 16 lipca z Trumpem.  Putin powiedział setkom dziennikarzy i propagandystom, że “Współpracownicy biznesowi Billa Browdera zarobili w Rosji ponad 1,5 miliarda dolarów. Nigdy nie płacili podatków, ani w Rosji, ani w Stanach Zjednoczonych, a pieniądze wyciekły z kraju i zostały przekazane do Stanów Zjednoczonych” i że “Wysłali ogromną ilość pieniędzy, 400 milionów dolarów, jako wkład na kampanię Hillary Clinton.“

Ta prawda sama wysadziła całą kampanię Russiagate przeciwko Trumpowi, którą Chazary mają nadzieję na ocalenie.  Jednak chazary całkowicie utracili kontrolę nad aparatem wojskowym i wywiadowczym w USA.  Informacja o Browderze dostarczona im przez Putina pomoże “zniszczyć Hillary i jej kabała“.

Ponadto najnowszym dezerterem wysokiego szczebla spod kontroli chazarów jest były dyrektor Krajowej Służby Wywiadu, James Clapper. “Clapper nigdy nie zapomniał swojej przysięgi wojskowej i okropności trybunałów wojskowych jako emerytowany Trzygwiazdkowy Generał Sił Powietrznych i rzucił Obamę pod autobus”.

Zeznanie Clappera “może wysłać  Hillary Clinton, byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya, byłego dyrektora CIA Johna Brennana i innych zdrajców na szubienicę.

Były prezydent Malezji Najiba Razaka zostal aresztowany za skandal korupcyjny na sumę 4,5 miliarda dolarów.

Dochodzenie w Malezji, wraz z zeznaniami Clappera, prawdopodobnie wskaże na francuską gałąź Rothschildów w porwaniu Malezyjskiego Lotu Lotniczego 370/17.  Samolot ten, w rzeczywistości samolot z drugiej ręki kupiony w Malezji, został “porwany” w Malezji i wysłany przez Tel Awiw na Florydę, gdzie został załadowany bronią jądrową i użyty przez Obamę w celu zagrożenia 58 przywódcom zebranym w Holandii na “nuklearnym szczycie bezpieczeństwa.”

Następnie został przemalowany z lotu 370 na lot 17, wypełniony trupami i wysłany na Ukrainę, gdzie został zestrzelony w próżnej próbie rozpoczęcia wojny nuklearnej z Rosją. Chodzi o to, że zeznania Razaka i Clappera, wraz z obciążającymi dokumentami z malezyjskiego skandalu, doprowadziły prosto do francuskiego oddziału Rothschildów

Francuscy Rothschildowie mają ogromny wpływ na Azję.  Brytyjski oddział rodziny Rothschildów już się podporządkował.  Po listopadowej śmierci Jacoba Rothschilda, Nathan, nowy szef rodziny, wyraził chęć współpracy z WDS.

Pentagon: “Po tym, jak Królowa poddała się Trumpowi, była żona Nathaniela Rothschilda została zamordowana w Londynie i podziemne bazy i portale w Wielkiej Brytanii zostały zniszczone.  Teraz, gdy brytyjscy Rothschildowie poddali się, francuskie, niemieckie i szwajcarskie oddziały muszą zostać wykończone, aby ludzkość mogła zostać uwolniona.  Fakt, że ochroniarz niewolnika Rothschildów, francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona, został oskarżony przez policję po pobiciu protestujących, jest znakiem, że zbiry Macrona są celem ataku w kierunku usunięcia Macrona i uwolnienia Francji.

Niemiecka kanclerz Angela Merkel również trzyma się władzy w imieniu niemieckiej gałęzi rodziny, ale fakt, że nie bierze w tym roku wakacji po raz pierwszy od 10 lat pokazuje, że jest również oblężona.

Oddział szwajcarski ze swojej strony został uprzejmie poproszony przez azjatyckie rodziny królewskie o przekazanie skradzionego złota, którego używali do finansowania BIS i G7.

Jeśli nie będzie zadowalającej odpowiedzi, zostaną rozmieszczone siły specjalne i ewentualnie broń jądrowa, obiecują członkowie WDS.

Fakt, że Trump powiedział agencji CBS News, że UE należąca do Rothschildów była “wrogiem“, a także zasugerował, że nie zaryzykuje III wojny światowej w celu ochrony krajów europejskich, pokazuje, że kraje UE nie mają już prawdziwej armii, która by je wspierała. To tylko kwestia, jak i kiedy Rosja i USA usunie ich kontrolerów, Rothschildów.

Można przypuszczać, że informacje przekazane Trumpowi przez Putina pomogą Pentagonowi dowiedzieć się, na kogo jeszcze musi zostać zrobiona obława w USA.

Pentagon: “Po wezwaniu jego zwolenników super elity, Trump został upoważniony do obalenia nie tylko Doliny Krzemowej (komputerowy przemysł w regionie San Francisco – kr) i Hollywood, ale także Rezerwy Federalnej i Wielkiej Farmy.”

Wybory w Zimbabwe, które odbędą się 30 lipca, będą ważne, aby zdobyć afrykańskie złoto potrzebne, aby wesprzeć nową afrykańską walutę w ramach zbliżającego się globalnego resetu walut.

Jako znak, że dawni władcy wiedzą, że nieszczęście wisi w powietrzu, Henry Kissinger, który właśnie przewodniczył spotkaniu Bilderberg we Włoszech, powiedział, że Trump “może być jedną z postaci w historii, która pojawia się od czasu do czasu, aby oznaczyć koniec epoki i zmusić ją do porzucenia dawnej obłudy.”  To brzmi jak oświadczenie poddania się.

Redakcja: Krystal

Polskie źródło z pełnym tekstem:  https://meditation539.com/2018/07/26/benjamin-fulford-mafia-chazarska-skazana-na-porazke-w-wyniku-tajnej-umowy-putin-trump/

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/07/23/khazarian-mafia-doomed-as-a-result-of-putin-trump-secret-agreement/

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. sword
  Lip 30, 2018 @ 12:02:36

  https://spearoflight.blogspot.com/2017/09/pl-polish-translation-for-toplet-bombs.html

  to ta medytacja co kobra chce przeprowadzić po polsku

 2. Turi Dredy
  Lip 30, 2018 @ 09:33:18

  Witam. Wczoraj ogladałem tv występy artystów muzyków,wszystko było na life żywo lubie słuchac muzyki więc zawiesiłem swoja uwage na artystach i po dłuższym ogladaniu zdałem sobie sprawe ze już to było przed chwilą już to ogladałem!Dokładnie wiedziałem jaki artysta będzie po drugim chodż program był na żywo.Dokladnie te same sceny to samo robili i te same utwory tak ten hologram czasu to iluzja mała uwaga ja w każdej z tych lini moge zmieniać przeznaczenie nie musze robić tego samego moge robic inne czynnośći myśleć inaczej niema reguły.Ale nie pisze tego dlatego że ktos sie bawi czasem to pokazuje ze po za iluzja tego postrzegania zawsze jest TERAZ. chodz jest nieskonczona ilośc lini czasu każdna z nich zchodzi sie do JEDNEGO.W taki oto sposób Śmierć nie istnieje bo okazuje sie że jej nigdy nie było.W nowej żeczywistości moze sie okazać że spotkacie zmarłych bliskich bo zostana przywruceni do życia bo iluzji nie będzie.Więc wolny wybór jednostki zawsze onbowiązuje ludzi nic ani nikt nie może w to ingerować a WOLNA WOLA ogółu została cofnieta dlatego zostanie przywrócony RAJ.

  • anna w
   Lip 30, 2018 @ 23:17:33

   “WOLNA WOLA ogółu została cofnieta dlatego zostanie przywrócony RAJ.” XDDDDDDD wolna wola to jedna z rzeczy jakich bog nie cofnie. nie chodzi o to zeby byc w raju. chodzi o to zeby doswiadczac

 3. Gugolandia
  Lip 27, 2018 @ 20:04:10

  Świetne informacje!
  Jak zawsze dziękuję Ci Krystal, to naprawdę ważne wiadomości
  :-*

  ❤ kr

 4. anna w
  Lip 27, 2018 @ 19:18:37

  „, zostaną rozmieszczone siły specjalne i ewentualnie broń jądrowa,” czyli nie oddadza zlota a oni zrobia ludzkosci jesien sredniowiecza?

 5. Daniel Riegel
  Lip 27, 2018 @ 19:16:46

  Dzielę się garścią moich przemyśleń z własnych obserwacji, bo czuję, że może się przydać innym.
  Wprowadzenie obcych nisko wibracyjnych energii do organizmu innej istoty jest jak wbudowanie wirusa sczytującego informacje o tej osobie, jej słabości czy upodobania. Słabości wykorzystywane są do zastraszania; upodobania do zwabienia i ściągania energii. Podczas udanej próby zwabienia zainfekowana osoba traci panowanie nad sobą i zaczyna przekazywać swoje energie osobie, która ją zwabiła, co prowadzi do utraty jeszcze większej kontroli nad sobą i ekspansję wirusa. W naturalnych warunkach nisko wibracyjni ludzie nie mogą wiedzieć nic o drugiej osobie. To nigdy nie było i nie jest możliwe. Istoty z czystego światła całkowicie szanują wolną wolę, dają poczucie wolności, swobody w podejmowaniu decyzji, a informacje dostają tylko w przypadku czystych intencji dla wyższych celów z poziomu wyższej jaźni. Nigdy z poziomu ego. W przypadku wirusa sczytywane są wszystkie myśli, powoduje to irytacje, poczucie bycia obserwowanym. Osoba nisko wibracyjna jeżeli ma trudności i traci swoją dominację nad ofiarą to próbuje za wszelką cenę przekupić tą osobę, w tym przypadku bardzo często wyczuwa się pogorszenie samopoczucia ze względu na to, że próbuje NACHALNIE, na siłę przejąć kontrolę wbrew jej wolnej woli.

 6. Uschi
  Lip 27, 2018 @ 18:12:43

  dlaczego nie ma ogloszonej przez Cobre na dzisiaj medytacji w zwiazku z zacmieniem ksiezyca? Czy Cobra to jeszcze Cobra?

 7. kuba1902
  Lip 27, 2018 @ 09:19:23

 8. planetariusz
  Lip 27, 2018 @ 00:27:29

  Genialne, a jednak siła Źródła w jakiś sposób pomaga nam!!! Ważne są stumilowe kroki, w porodzie Nowej Ery.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: