Streszczenie raportu B. Fulforda, 16 lipca 2018

.

.
Świat zmierza w kierunku nowego wieku, a nie Nowego Porządku Świata.  W związku z tym naród żydowski – wysokiego szczebla niewolnicy czczących szatana chazarskich gangsterów – zostanie uwolniony od trwającej tysiące lat niewoli babilońskiej.  Izrael znajduje się w stanie wojennym, a kontrolowany przez Chazarów rząd stoi w obliczu ultimatum, aby poddać się i uwolnić swoich żydowskich i arabskich zakładników.

https://www.debka.com/israel-announces-nationwide-military-drills-amid-war-preparedness-on-northern-and-gaza-fronts/

Wyraźny sygnał, że naród żydowski wreszcie się obudził, przyszedł w zeszłym tygodniu, gdy żydowskie organizacje praw człowieka złożyły petycję do swojego rządu, aby zaprzestali uzbrajania neonazistów. Wielu budzi się teraz do faktu, że nazizm i syjonizm są dwiema stronami tej samej monety. Są to w rzeczywistości ludzie, których Apokalipsa św. Jana 2: 9 w Biblii nazywa “tymi, którzy fałszywie twierdzą, że są Żydami, ale w rzeczywistości są synagogą Szatana“.

https://www.haaretz.com/israel-news/rights-groups-demand-israel-stop-arming-neo-nazis-in-the-ukraine-1.6248727

Źródła Pentagonu twierdzą również, że brytyjska monarchia oficjalnie poddała się wojskowym USA w imieniu chazarskich arystokratycznych rodzin w Europie. (Q Anon  napisał w październiku 2017, że Elżbieta i jej rodzina została zneutralizowana – kr)  Podczas wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii: “Kiedy Melania nie dygnęła na przywitanie, oznaczało to, że królowa poddała Imperium Brytyjskie i kabała Trumpowi, i żeby zachować twarz, Książę Charles i William nie pojawili się, aby uniknąć poniżenia“.

Możemy teraz powiedzieć, że to Europejczycy, w tym brytyjska gałąź rodziny Rothschildów, byli za atakiem tsunami i nuklearnym w Fukushimie w Japonii w dniu 11 marca 2011 r. Prawdopodobnie wyjdzie to na jaw, gdy aresztowania europejskich chazarskich kabalistów rozpoczną się na dobre.

Problemy na szczycie NATO w zeszłym tygodniu między Trumpem a innymi przywódcami NATO były kolejnym znakiem, że kontrolowany przez Chazarów powojenny porządek się zawalił.  Zasadniczo Trump powiedział innym przywódcom, by zapłacili więcej pieniędzy na ochronę a oni powiedzieli mu żeby spadał.

https://www.yahoo.com/news/trump-tells-nato-leaders-military-pending-4-percent-155939755.html

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-07-12/leaders-hold-unplanned-emergency-session-nato-update

Dla każdego racjonalnego obserwatora jest oczywiste, że NATO nie pełni żadnej użytecznej funkcji poza lobbowaniem na rzecz firm zbrojeniowych.  Cała struktura propagandy i kłamstwa przedstawiająca Rosję jako agresora i zagrożenie dla Europy jest chazarskim pustosłowiem, bez żadnej podstawy.  Kraje europejskie, działając racjonalnie, wolą raczej wydawać pieniądze na coś innego niż wojskowe instrumenty masowego morderstwa. Dlatego niedawny sondaż pokazał, że tylko 37% Niemców chce, aby armia amerykańska pozostała w ich kraju.

W rzeczywistości chodzi o to, że porozumienie zostało już osiągnięte między USA i Rosją w sprawie NATO, Ukrainy, Syrii i Izraela.

Niezależnie od tego, jakie publiczne komunikaty będą przedstawiane po spotkaniu w Helsinkach, umowa amerykańsko/rosyjska obejmuje uznanie przez USA rosyjskiej aneksji etnicznych, zdominowanych przez Rosję wschodnich prowincji ukraińskich i usunięcie tam chazarskiego reżimu.  Ponadto Rosjanie i Irańczycy (z domniemanym poparciem ze strony Chin i amerykańskich sił zbrojnych) zmuszą zbójeckie państwo Izrael do przestrzegania międzynarodowych norm i porozumień.

Ponadto rosyjski agent FSB pojawi się w Azji jesienią, aby omówić nowy system finansowy z Białym Smokiem, japońskim rządem, amerykańską armią i azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami.  Szczegóły nowego systemu finansowego nie zostały jeszcze uregulowane, ale panuje ogólna zgoda, że ​​będzie to połączenie krypto-waluty i złota. Istnieje również zgoda, że ​​Indie będą miały znacznie większą rolę niż teraz, mówią oni. USA otrzymają więcej finansowania w zamian za dzielenie się niektórymi tajnymi technologiami z resztą świata.

Jednak na razie, pomimo tego porozumienia, Trump poprosił Europejczyków o kupno większej ilości amerykańskiej broni (“Zwiększenie wydatków NATO do 4% PKB“) i ropy (“Nie kupujcie od Rosjan – kup od nas, ponieważ chronimy was przed Rosjanami “, ponieważ Stany Zjednoczone wciąż są de facto bankrutami. Właśnie dlatego Trump nakłada cła importowe na chińskie towary. USA potrzebuje pieniędzy, aby utrzymać się w biznesie.

Gdy Stany Zjednoczone były kontrolowane przez oligarchów z Chazarii (i powinno się wymawiać jako “oilgarchs” ropogarchowie), nie miało dla nich znaczenia, że ​​USA jako kraj był zubożały przez deficyt handlowy. Dzieje się tak dlatego, że Chińczycy wykorzystują zarobione przez siebie dolary z nadwyżek w handlu z USA, by kupować ropę z Bliskiego Wschodu od oligarchów. Z kolei oligarchowie wykorzystali te pieniądze, aby sfinansować zniewolenie ludzkości i utworzenie kontrolowanego przez Chazarów rządu światowego.

Jest to jeden z powodów, dla których po spotkaniu NATO Trump powiedział CBS, że myślał o konstrukcie mafii chazarskiej, znanym jako UE, jako o “wrogu“. Oznacza to, że drenowali gospodarkę USA przez handel, a jednocześnie Amerykanie płacą za ochronę, nawet jeśli działają przeciwko interesom USA.

https://www.cbsnews.com/news/donald-trump-interview-cbs-news-european-union-is-a-foe-head-of-putin-meeting-in-helsinki-jeff-glor/

W Stanach Zjednoczonych może być ponad 80 000 aresztowań, gdy legalna machina będzie w stanie załatwić wszystkich chazarskich gangsterów, którzy pójdą siedzieć.  Dopiero gdy to się skończy, zaczną poważnie zajmować się Europejczykami i kryminalnym niewolniczym rządem w Japonii.

Oczyszczanie w Japonii rozpocznie się na dobre w przyszłym roku po kwietniu, kiedy nowy cesarz formalnie wstąpi na tron.  Mówi się, że nastąpi to także wtedy, gdy rozpocznie się koreańskie zjednoczenie i możliwe zjednoczenie Korei z Japonią.  Japonia również otworzy swoje drzwi dla imigracji na dużą skalę, która rozpocznie się w przyszłym roku.

Tymczasem w Meksyku, bardzo popularny prezydent-elekt Andrés Manuel López Obrador (Amlo) rozpoczął oczyszczanie chazarskiej bandy w swoim kraju.  Źródła Pentagonu twierdzą, że nie będą ingerować w meksykańskie porządki, ale dodają, że “został ostrzeżony, by nie pozwalać Meksykowi na przyjmowanie zagranicznych pocisków rakietowych lub baz, dołączenie do BRICS, współpracę z kartelami narkotykowymi lub na bałagan z gringos.” To powinno zadziałać z wyjątkiem części dotyczącej karteli narkotykowych, którzy zostaną włączeni do legalnej ekonomii Meksyku, niezależnie od tego, czy Amerykanie to lubią, czy nie.  To dlatego, że legalizacja i regulacja narkotyków daje lepsze wyniki niż dziesięciolecia nieudanej “wojny z narkotykami”.

Redakcja: Krystal

Źródło polskie:   https://meditation539.com/2018/07/19/benjamin-fulford-czy-zydzi-zostana-wreszcie-uwolnieni-od-niewoli-chazarskiej-mafii-gdy-izrael-zostanie-wyzwolony/

Źródło angielskie:  https://benjaminfulford.net/2018/07/16/will-the-jews-finally-be-freed-from-khazarian-mafia-slavery-as-israel-is-liberated/

33 Komentarze (+add yours?)

 1. Aga
  Lip 28, 2018 @ 12:47:44

  Do Bluebird:) zgadzam sie z toba w calosci:) rowniez nie wrocilabym do poprzedniego stanu za nic na swiecie mimo, ze wlasnie bylo wrecz katastrofalnie I w dodatku najblizsza rodzina tego nie zaakceptowala:(trudno ide dalej:) pzdr

 2. Greg Antares
  Lip 26, 2018 @ 19:48:21

  🙂 jak pisze goldenbrown

  ciało można uzdrowić jak zabawkę ale duszę i ducha….. to na pewno nie tak..

  ale zawsze więcej czasu na odkrycie tej tajemnicy…. 🙂

  • Naj Kasia
   Lip 29, 2018 @ 02:44:10

   W zdrowym ciele, zdrowy duch, jak mówi prastare przysłowie i prawda w mądrości. Zacznij od ducha a i ciało będzie zdrowe. I co to za strona o której mówi goldenbrown, z tym cytatem, i kto ją polecił? Bo chyba się pogubiłam.

 3. Krystyna11
  Lip 24, 2018 @ 23:48:10

  Witajcie! Myślę, że warto prześledzić losy niektórych osób, i ich zmagania z chorobą, często określaną , jaka nieuleczalną.Trafiłam na ciekawą relację – film o Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach.Leczy się tam wyłącznie sposobami naturalnymi, przywracając naturALNE FUNKCJE i zdolność do samoregeneracji organizmu. Efekty są już zauważalne od początku, od pierwszych dni. Można przekonać się, że takie rzeczy jednak istnieją, gdy człowiek
  powraca do równowagi i zdrowia, chociaż lekarze rozkładają ręce i mówią, że niestety nic się nie da zrobić, albo pomimo wieloletniego leczenia problem stale się powiększa. Wkleję jeszcze inne, bo tam są ważne informacje.
  Ja pierwszy z nich obejrzałam na raty, bo trwa prawie trzy godziny, lecz naprawdę warto. Mowa w nim też o raku i inne cenne informacje.
  Bardzo zachęcam do obejrzenia, uważam, że warto poświęcić na to czas. 🙂

  Super Metoda regeneracji organów:

  Kilka ważnych rad dla zdrowia:

  Uzdrawianie Wzroku, leczenie oczu:

  • Naj Kasia
   Lip 25, 2018 @ 14:15:13

   Oczywiście, nasze organizmy są samoregenerujące, ale jak na razie tylko w Medycynie Germańskiej dr Hamera i w odkrytych przez niego tzw 5 Prawach Natury, odnajdziemy wyjaśnienie przyczyn i skutków procesów zachodzących w organizmie.

  • anna w
   Lip 25, 2018 @ 20:34:23

   „https://karmayogadaily.com/2018/07/24/no-doubt-deep-state-real-trump-latest-tool/” to trump jest z nami czy przeciwko nam?

   Anno, polecam przeczytać ostatnie artykuły Fulforda i Q Anona na tym blogu dla lepszej orientacji — kr

  • goldenbrown
   Lip 26, 2018 @ 04:59:35

   Oto cytat ze strony, która polecilas: “Gdy do człowieka bądź do jego bliskiej rodziny przychodzi choroba nieuleczalna, może to oznaczać, że jego czyn, słowa, myśli bądź uczucia stały się główną duchową przyczyną choroby. Nieważne jak dobra będzie metoda leczenia, gdyż będzie ona bezsilna wobec sił wyższych, tworzących problem zdrowotny jako karę za grzechy. Ludzie czasem nie rozumieją, że są oni skazani na męczarnie i śmierć” – skazani na męczarnie i śmierc, kara za grzechy… Przepraszam ale jak dla mnie coś tu w tych ozdrowienczych metodach nie gra! Piszą, ze uzdrawiają dusze a brzmi to jakby je pogrążali! Nieuleczalne choroby wywołują przede wszystkim konflikty, ktore człowiek przeżył, a których nie potrafi uwolnić. Rozpatrywanie w kategoriach: choroba za popełniony grzech czyli kara… to kojarzy sie źle, kojarzy sie z Bogiem – Tyranem.

 4. Greg Antares
  Lip 24, 2018 @ 22:15:53

  🙂 każdy ma swoje pole energetyczne swoje pole energetyczne ma też społeczeństwo ślijcie światło w część wspólną waszego pola energetycznego i społecznego …. tylko tyle…. tylko czyste światło … i już… się stanie 🙂

 5. Szurniety Medrzec (Alukard)
  Lip 24, 2018 @ 07:14:39

  Calling The Awakened (432hz) by Joe Darwish
  od Arbre Solaire
  do tego
  sierpień ma być jeszcze silniejszy, niż lipiec
  trzymajcie się

 6. Krystyna11
  Lip 23, 2018 @ 22:11:42

 7. kuba1902
  Lip 23, 2018 @ 20:01:35

 8. majka
  Lip 23, 2018 @ 19:51:07

  krystal – odnosnie prawa przyciagania – jego wymiar jest szerszy niz podajesz – co dajesz to otrzymujesz- dlaczego dajesz dobro a otrzymujesz zło???? tak sie dzieje, ale nie dlatego że dostajesz to co otrzymujesz , ale dlatego że zrobiłas to juz kiedyś i ten fakt przyciaga kolejny taki sam – myslec trzeba równiez wielowymiarowo a nie tylko 3d

 9. majka
  Lip 23, 2018 @ 19:48:15

  w poprzednim art byla info ze Bill gates nie zyje…. to nie jest prawda.. on zyje???

 10. B.
  Lip 22, 2018 @ 15:33:34

  Hej,
  Troszkę symbolizmu się pojawiło. Ciemni lubili rytualne katastrofy, pożary.. ale widać że jaśni też ładnie mogą energetycznie wspierać front 🙂
  Trump 2/3 razy wspomniał o Polsce. (Niemców zrugał że chcą aby ich bronić przed Rosją, a sami kupują od Rosji gaz i wskazał Polskę jako bardziej odważną w decyzjach). Jasno określił Putina jako konkurenta w biznesie a nie wroga (zapowiedział, że mogą nawet zostać przyjaciółmi).
  Wspomniał o różnicach w opłacaniu NATO. Wskazał znowu Polskę, która płaci więcej niż inni, co nie do końca jest sprawiedliwe (abstrahując już nawet o sensowności i legalności całej tej zbieraniny NATO).
  Lekarz Busha zastrzelony przez “przypadkowego” rowerzystę. Subiektywnie uważam, że jest to znak dla ciemnych – nie ma już dla was leku. Nie uratujecie się. Straciliście opiekę.
  Pożary w Szwecji i pomoc z wielu krajów (największa ekipa strażaków pojechała z Polski) – symbolizm.. pożary-sytuacja z imigrantami, kryzys ogólny – ratunek od razu z wielu krajów. Światło w tunelu, solidarność i chęć do pomocy. Poszperajcie w necie jak Szwedzi witają polskich strażaków 🙂 Serce rośnie. Uważam (subiektywnie) że jest to najsilniejszy od wielu wielu miesięcy pozytywny rytuał który zasila energetycznie jasną stronę.
  To nie jest tak, że w Polsce nic się nie dzieje. Dużo się dzieje, tylko mamy WYBITNIE zasyfione środki przekazu i trzeba dużo dużo szperać aby jakiekolwiek oddolne ruchy zauważyć wśród syfu o protestach, sprawach sądowych i krzykaczach sejmowych.
  Keep the faith 🙂

  • Krzysztof
   Lip 22, 2018 @ 21:03:00

   Jak Polacy w naszym kraju zaczną być świadomi jaka mafia tu rządzi to może po wyborach cos się zmieni jak suweren wywali ich wszystkich z pod tej wiejskiej i w końcu u władzy bedą prawdziwi polacy, bo na chwile obecną dobrych zmian nie widzę ,aż sie boje tego co nasza terazniejsza władza wymysli by przed wyborami kupić Polaków by znów na nich zaglosowali a wtedy to już bedzie katastrofa,pozdrawiam wszystkich.

 11. STRUMYK
  Lip 22, 2018 @ 14:11:32

  Witaj Turi Dredy!
  Zawsze czytam twoje komentarze z przyjemnością. I choć pewnie jesteśmy na różnym poziomie rozwoju, to rozumiem Twój język (duchowo). A jaka jest moja rola w tym społeczeństwie? Bo czasem chciałbym zrobić coś dobrego dla Polski i mojego miasta Dąbrowy G, tylko nie wiem jak? :), Może mi coś podpowiesz, plizz 🙂 Pozdrawiam 🙂

  • Blubird
   Lip 23, 2018 @ 13:13:00

   Witaj, przepraszam ze sie wtracam. Wiem ze to pytanie nie do mnie. Ja tez przez bardzo dlugo szukalam odpowiedzi na nie I chyba znalazlam, dla tego pozwolilam sobie zabrac glos, moze akurat to co napisze bedzie pomocne, jesli nie to tez dobrze.
   W spoleczenstwie chodzi o to aby byc soba, robic to co sie lubi I cieszyc tym co sie ma bez wiekszego przywiazania do tego. Niby takie banalne, a kilka lat mi to zajelo. Tylko bedac soba jestes w pelni funkcjonalny. Bedac soba nie porzebujesz juz etykietek typu: lepsze, gorsze, bardziej zaawansowane, czy tez mniej. Nie ma czegos takiego jak nadawanie wartosci czy uznawanie za bezwartosciwe tego czy tamtego. Nie potrzebujesz juz tego. Nie potrzebujesz w zasadzie niczego poza czerpaniem radosci, nawet z pozornie nieistotnych drobiazgow, a pozniej to juz sie dajesz temu prowadzic I pewnego dnia odkrywasz, ze super byloby np projektowac bizuterie, albo budowac domki dla kotow I zwyczajnie bez fajerwerkow, ale z radoscia w serduchu za tym idziesz nie wiedzac wlasciwie gdzie, ale idziesz. Po drodze odkrywasz kolejne przyjemne mysli I pomysly I je takze eksplorujesz. Tak wlasnie stajesz sie nie tylko soba, ale czescia sprawnie funkcjonujacego spoleczenstwa. Taka jest moja odpowiedz, Ty tez poszukaj swojej, bo zdanie innych jest nieistotne 😉
   Pozdrawiam

   • anna w
    Lip 23, 2018 @ 21:36:39

    „W spoleczenstwie chodzi o to aby byc soba, robic to co sie lubi ‚ lol zrob tak w Polsce czy innym kraju a ludzie beda krzywo na ciebie patrzec

    • Blubird
     Lip 23, 2018 @ 23:27:25

     Pokonanie leku przed odrzuceniem, jest czescia stawania sie soba. No nie da rady inaczej. Nie mozesz jednoczesnie podarzac za swoja pasja I zyc zgodnie z wyobrazeniem innych. To to samo co kwadratura kola. Bycie soba jest wolnoscia. Dostosowywanie sie do innych jest narzucaniem sobie ograniczen, nie da sie tego pogodzic.
     Spoleczenstwo jest w pewnej czesci spaprane bo sporo osob zyje pod dyktando innych. To wywoluje w nich frustracje, a jej wynikiem jest narzucanie ograniczen kolejnym osobom I tak kolo sie zamyka. To kiedys musi sie skonczyc I inaczej nie da sie tego zrobic, niz zaczynajac od siebie. To na co sie zdecydujesz, zalezy tylko od Ciebie.
     Z mojej perspektywy za zadne skarby nie wrocilabym do swiadomosci sprzed kilku lat, mimo ze podroz przyjemna nie byla.
     Pozdrawiam I wierze, ze dasz rade 🙂

    • anna w
     Lip 24, 2018 @ 14:44:12

     dziekuje pozdrawiam ale “Pokonanie leku przed odrzuceniem” jesli ktos ma w nosie odrzucenie to co? jesli ktos nie ma lęku przed tym?

    • Blubird
     Lip 24, 2018 @ 17:25:07

     To swietnie, znaczy ze jest sie na dobrej drodze 🙂

 12. Turi Dredy
  Lip 21, 2018 @ 09:53:51

  Jeszcze JA.Widze że wiekrzosci z was trudno uwierzyć w rzeczywistość która jest realna za kurtyną chodzi o ta ciemna strone.Ale dopuki czegoś nie doświadczycie nie zrozumiecie ludzki umysł również ma tendencje do mocnego ugruntowania w 3d bo taka jest biologiczność ludzkośći.Jest taki człowiek z SSP komandor siły specjalnej który na codzień widuje technologie ciemnych stron i jego umysł nie jest w stanie zrozumieć że można spotkac istote świetlistą on odrazu myśli ze to sztuczne hologramy lub inne sztuczki.Tak to wyglada.Na świadomość przebudzonych bogów nie działa sztuczna inteligencja dlatego oni byli najbardziej atakowani aby nie mogli dojść do tego poziomu.Ja podróżoje po statkach kosmicznych i zwiedzam różne rasy jest ich nieskonczona ilość te pozytywne nigdy nie ingeruja w człowieka wolna wola która w tym momencie została cofnieta dlatego mogł być wprowadzony kodeks galaktyczny i jednostki z SSP juz nie sa tym czym były.Dlatego też wiekrza czesc ludzi została bez dusz z ich własnej woli której okazało sie że już nie mają.na 5 poziomie miłośći ekstazy niema wolnej woli jest wola OJCA przejawiona poprzez istote i to ostateczna wolność.Istoty z oriona działaja z punktu 4 wymiaru tam niema takiego postrzegania czasu jak na ziemi jest to bardziej plynne dzieki temu wykorzystują to i porywają od wieków ludzi na swoje statki tam przeprowadzają eksperymenty często dochodzi do gwałtów tak kochani fizycznych okrutnych gwałtów na istotach ludzkich bo oni lubią niski poped sexualny a sami dusz nie maja wiec rarytasy.Przed wejśćem do środka statku zawsze pilunje wejśća straznik z bronią elektromagnetyczną jak coś komuś nie pasuje bez wachania jej używa.Te istoty równiez sa w hologramie upadku i znikaja powoli z żeczywistosci realnej chodz szkodza jak sie da.Dawno dawno temu też egzystowałem na orionie jeszcze przed czasami atlantydy byłem na ziemi i teraz jestem ponownie.LOVE LIGHT

  • anna w
   Lip 22, 2018 @ 02:18:36

   “niema wolnej woli jest wola OJCA przejawiona poprzez istote i to ostateczna wolność” wolnosc bo nie ma wolnej woli?

   • Turi Dredy
    Lip 22, 2018 @ 23:10:04

    Dla ludzi to jest tak trudne do przyjęcia,bo ludzie sa jak kamienie,Tak w niebie które powstanie tutaj na ziemi nie będzie Wolnej Woli,owszem będą wybory zdarzeń z wielu możliwych ale wszystkie beda zgodne z wzorcem i beda korzystne na rozwój jednostki, a wiec wolnej woli nie będzie i że ona w ogóle została dana to dzieki temu powstała ta gra życie na ziemi.

    • krystal28
     Lip 23, 2018 @ 04:05:18

     Turi, według moich źródeł każdy człowiek tworzy swoją własną rzeczywistość według swojej suwerennej, wolnej woli i Pierwotne Źródło się do tego nie wtrąca poza dawaniem bezwarunkowego wsparcia.
     Oczywiście, podstawowym prawem TEGO Wszechświata jest Prawo Przyciągania, czyli co dajesz to otrzymujesz z powrotem. Będzie podobnie w wyższym wymiarze.
     Dwoistość płci np. kobieta / mężczyzna czy ojciec / matka jest wbudowany w ten 3W konstrukt. Pierwotne Źródło nie ma płci, ponieważ jest poza tym konstruktem.

   • majka
    Lip 23, 2018 @ 19:46:09

    a kto ci to powiedział ???? że nie ma??? i nie ma i jest ale żey pakowac w to ojca???? bez przesady my nie jestesmy klonami tylko indywidualnymi istitami

  • Eteryczny wszechświat
   Lip 23, 2018 @ 00:02:33

   Niezwykle ciekawe są twoje posty Turi Dredy. Podróżujesz fizycznie czy we śnie? Jak się to odbywa? Nie mam takich doświadczeń, nawet nie wiem, czy bym chciał mieć, ale mnie intrygują takie kontakty.
   Mam też drobną uwagę, właściwie do nas wszystkich. Przed wysłaniem wiadomości przeczytajmy ją i poprawmy literówki. Można włączyć w przeglądarce słownik ortograficzny, który pomoże w tym zadaniu.

 13. Eteryczny wszechświat
  Lip 21, 2018 @ 03:43:17

  Praca jest dobra, to co jest istotne to ujawnienie wszelkich ukrytych działań, korumpujących na różne sposoby. Niewolnictwo i niewolnicza praca budują w nas niechęć do pracy, ale sama praca buduje też osobistą dyscyplinę i wzbogaca i zbliża do wolności. Pomyślmy o świecie, gdzie będziemy chętnie pracować, także w formach dzisiaj nam nieznanych i których obecnie nie nazwalibyśmy pracą. Jest rozwijanych bardzo wiele idei i projektów jak uczynić nasze życie bogatszym i bliższym środowisku naturalnemu i w zgodzie z harmonią wszechświata. Wiele z tych projektów opiera się na niewielkich kooperatywach wymieniających się usługami. Praca i podejmowanie osobistej odpowiedzialności są bardzo ważna dla zdrowia i zdrowej ludzkości. Obecnie mamy do czynienia z wielkimi monopolami, które tłumią różnorodność i bogactwo wartości. Monopol działa w sposób zachłanny i może zostać rozproszony przez moc równoważącą wszechświata, którą my możemy przyjąć i podjąć. Sposób ten polega na utworzeniu quasi korporacji małych projektów, które w niezachłanny sposób, ale wzajemnie zgodne pozwolą na nowy sposób życia dla wszystkich ludzi. Nie globalne organizacje a koordynacja działań rozproszonych pozwoli na wzajemną spójność działań i wyraźny kierunek, w którym podążymy. Już obecnie rozpoznajemy wartość lokalnych społeczności i ich moc w tworzeniu nowego i przyjaznego świata. Rozwiniemy wolność narodów i kręgów etnicznych, przywracając im możliwość odpowiedzialności za obszary przez nie zamieszkiwane i wzajemną przyjaźń czyniąc tym samym też bezpiecznymi podróże i wymianę myśli i wiedzy. Osoby cenione będą wyłaniane do rozwiązania trudniejszych kwestii i decyzji obejmujących całą Ziemię, bądź rozleglejsze rejony i będą one działać poprzez fora wsparcia. Właściwie wszystko to jest już opracowane, a my możemy przyjąć już istniejące rozwiązania, a także urozmaicić je i uczynić zgodnymi z aktualną sytuacją. Nie boimy się pobrudzić w pracy, a mamy odwagę żyć z sercem, kochając to co robimy, siebie i postrzegając wzajemną bliskość.

 14. galacticjoel
  Lip 20, 2018 @ 12:48:51

  Medytacje w czasie Zaćmienia i Pełni Księżyca 27/28 lipca 2018 r
  https://meditation539.com/2018/07/20/medytacje-w-czasie-zacmienia-i-pelni-ksiezyca-27-28-lipca-2018/

 15. Weronika
  Lip 20, 2018 @ 12:26:48

  Polecam 6-minutową wypowiedź Indianina z Plemienia Hopi, z wiedzą duchową, jaką my dopiero dzisiaj poznajemy:
  “Swiat duchowy jest bardziej prawdziwy, niż większość z nas wierzy – świat duchowy jest wszystkim.”

 16. Amarantus
  Lip 20, 2018 @ 10:34:10

  W wyzwoleniu planety nie chodzi o drobne korekty, ale o ustanowienie zupełnie nowego modelu współistnienia na Ziemi. Model powinien być spójny, zrozumiały i jednakowy dla wszystkich. Powinien być poprzedzony pełnym ujawnieniem kulis ciemnej elity, ich zbrodni i mechanizmów rządzenia. Tylko pełne ujawnienie. Ludzie sami ocenią, o czym chcą wiedzieć. Konfrontacja z ukrytą bolesną prawdą to konieczny element uzdrowienia. Zresztą kto miałby prawo decydować, czego nie ujawniać? Na początku nowa ekonomia w miejsce niewolniczej, która jest oparta na przymusie pracy. Niewielu ludzi wyobraża sobie jeszcze świat, gdzie przetrwanie nie zależy od konieczności pozyskiwania pieniędzy. Jak mogłoby to wyglądać?
  DARMOWA ZIEMIA. Powszechne uwłaszczenie. Każdy dostaje za darmo na własność działkę. Wielkość zależna od warunków środowiskowych w danym kraju. Reszta ziemi jest udostępniana pod konkretne projekty lokalnym społecznościom. Lepiej położone działki mogą mieć mniejszą powierzchnię, aby zrównoważyć atrakcyjność. Jednoczesny zakaz handlu ziemią. Dlaczego pozwalamy na handel dobrami, których ilość jest ograniczona i które powstały w naturalny sposób (ziemia, złoto, ropa, gaz itp.)? Dlaczego należą do krajów, na terenie których się znajdują, a nie do nas wszystkich?
  DOM. Drukowane na drukarkach 3D. Już dziś się to robi. Optymalny projekt to kopuła. Centralnie umieszczony szyb wentylacyjny i odchodzące ściany działowe, jak połówka pomarańczy. Półprzezroczysty materiał, aby doświetlał wnętrze i zapewniał intymność. Wszystkie elementy wydrukowane jako integralna całość, łącznie z instalacjami, wyposażeniem łazienki itp. Kopuła mogłaby działać jak panel słoneczny. Trwałość bez remontu kilkaset lat.
  DARMOWA ENERGIA. Plazma, magnesy. Są już udane eksperymenty z energią w oparciu o naturalne procesy zachodzące we wszechświecie. Są blokowane przez mentalność „nic za darmo”, ale ta mentalność załamuje się. Z samego Słońca dociera wielokrotnie więcej energii niż potrzebujemy.
  ROBOTYZACJA PRZEMYSŁU. Roboty zastąpią ludzi w większości prac uciążliwych i monotonnych, a SI w obliczeniowych i analitycznych. Ludzie zajmą się pozyskiwaniem zdrowej żywności, rozwojem technologii, które będą wyzwalać nas z przymusu pracy, twórczą edukacją, samorozwojem, drobnymi usługami itp. Dziś już drukarki 3D zastępują często tradycyjne linie produkcyjne, ale wymagają materiałów. Kolejnym etapem będą replikatory, które tworzą materię z czystej energii (zagęszczają). Również transport może odbywać się bez pracy ludzi. Już dziś pływają statki bezzałogowe z towarami. Napędy antygrawitacyjne zastąpią przestarzałe samochody, zredukują konieczność budowy dróg.
  Te lub podobne rozwiązania w połączeniu ze stałą liczbą ludzi zlikwidują przymus pracy (zawoalowane niewolnictwo). Nie chodzi o to, aby ludzie nic nie robili, ale o to, aby przetrwanie nie było zależne od pracy i centralnych walut. Przejściowym rozwiązaniem mogą być wirtualne waluty lokalne. Stała liczba ludzi pozwoli na planowanie zapotrzebowania na pożywienie, wodę, ilość śmieci i zakończy wycinkę lasów i likwidacje pól uprawnych. Stała liczba ludzi to decyzja nas samych, a nie zakazy i nakazy (jedno dziecko), choć dla przetrwania gatunku i takie rozwiązania są przejściowo dobre. Większość wizji NOWEJ ZIEMI pochodzi spoza tej rzeczywistości. Jest to problem, bo znowu ktoś decyduje za nas. Jednym z ważnych elementów przemiany jest przebudzenie potencjału kreatywności ludzi, samodzielności, domagania się „czegoś więcej”. Potrzeba śmiałych wizji z ust ludzi. Wizja wsparta wolą tworzy nową rzeczywistość. Ciemne elity zrobiły dużo, aby wpoić ludziom nadzieję, że ratunek przyjdzie z zewnątrz. Jest to schemat obliczony na bierność i wieczne oczekiwanie. Gra toczy się o nowy model funkcjonowania w ramach całej planety, a nie o zamianę dużego więzienia na średnie, czy małe.

  • ElKa
   Lip 20, 2018 @ 21:48:46

   Z przyjemnością przeczytałam twojego posta Amarantusie. Ja też chcę pełnego ujawnienia. Dlaczego ktoś inny miałby decydować o tym co ja mogę wiedzieć a czego nie mogę? Podoba mi się idea życia bez przymusu pracy. Pracy będzie dosyć przy wdrażaniu nowych technologii i na pewno będziemy pracować. Ale niech to nie będzie przymus pracy. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Brak niewolniczego systemu uwolni ludzką ludzką kreatywność. Żebyśmy tylko zbytnio nie rozpędzili się ze SI.

  • Turi Dredy
   Lip 21, 2018 @ 09:10:57

   Dokładnie tak,Gra toczy sie o wyzwolenie całkowite i uwolnienie darmowych energi i dobrobytu dla wszystkich całej ludzkości dlatego toczy sie taka walka za kurtyną.I chodz wiekrza cześć ludzkośći jest w opłakanym stanie Ziemia zostanie wyzwolona i na nowo odrodzona.LOVE LIGHT

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: