Święta Unia

.

Kobra, 8 lipca 2018

Jest to ostatni z artykułów „dynamiki społecznej”, który Plejadianie poprosili, aby został opublikowany w ramach przygotowań do procesu Wzniesienia.  Otrzymałem zgodę na opublikowanie „innego” intela wkrótce po 13 lipca.

Święta Unia łączy  duchowe, mentalne, emocjonalne, eteryczne, plazmowe i fizyczne ciała bratnich dusz i bliźniaczych dusz:

https://www.eyeofthepsychic.com/hierosgamos/

Taka fuzja tworzy moment braku czasu, podczas którego Zasłona zostaje przebita, a ten moment braku czasu, jeśli rozszerzy się, jest kluczem do fizycznej nieśmiertelności i / lub Wniebowstąpienia.

Od upadku Atlantydy kapłanki Astary utzrymywały tajemnice Świętej Unii na powierzchni planety:

http://isigacagri2015.blogspot.com/2017/11/priestesses-of-astera-astara.html

http://isigacagri2015.blogspot.com/2017/10/return-of-astara.html

I wewnątrz sieci Agarty:

http://isigacagri2015.blogspot.com/2017/11/priestess-activation-meditation.html

Później, w okresie po Atlantydzie, Święta Unia między królem a arcykapłanką stworzyła rezonujące fale harmonii dla całego królestwa, którego władcą był król.

Arcykapłanki Bogini również mogły uzdrowić traumę wojenną mężczyzn:

https://anaiyasophia.com/category/taking-the-war-out-of-man

Lub uzdrowić kobiety:

https://awakeningwomen.com/2009/05/15/touching-the-body-open/

Podczas gdy zbliżamy się do momentu Kompresji Przełomu, niektóre z najbardziej przebudzonych kapłanek zaczną używać energii Świętej Unii, aby uzdrawiać innych i ukierunkowywać energie Bogini do planetarnej sieci Światła. Od czasu inwazji Archontów   ponad 5000 lat temu, Archonci używają plazmowej i eterycznej technologii  skalarnej do niszczenia Świętych Związków. Te zakłócenia są źródłem większości dramatów w związkach miłosnych.

Następnie zbierają energię psychiczną tych zakłóceń i wlewają ją w wir Hassuna-Samarra, który aktywnie tłumią od tysiącleci, tworząc wojny w regionie.

Ich pierwszym sposobem jest stworzenie zakłóceń w istniejących związkach, a nawet projektowanie samych związków:

https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_lovebite01.htm

Drugą metodą jest wyłączenie jednej z  pary, co powoduje wielki ból emocjonalny dla drugiego:

https://www.soulmatelove.net/single-post/2015/05/16/The-Runner-and-Chaser-Twin-flame-and-Soulmate-Dynamic

Ich trzecią metodą jest wywoływanie zaborczości i tworzenie dramatów zazdrości.

Czwartym sposobem jest użycie izolujących pól skalarnych, aby odłączyć ludzi od siebie nawzajem.

Ich piątą metodą jest stworzenie kobiet biernych fizycznie, więc kobieta nigdy nie może fizycznie zbliżyć się do mężczyzny.

Ich szóstą metodą jest stworzenie mężczyzn biernych emocjonalnie.

Ich siódmym sposobem jest wywołanie fantazji o bliźniaczej duszy, gdy ktoś projektuje wyidealizowany obraz partnera.

A jeśli nic innego nie działa, mają tendencję do zabijania szczęśliwych par  ukierunkowaną bronią energetyczną:

https://stillnessinthestorm.com/2018/05/victimization-through-directed-energy-weapon-mind-control-technology/

Niezależnie od wszelkich prób programowania, Światło przelewa się przez szczeliny w Zasłonie, a flota Plejadian wspiera Świętą Unię mocą duchowej Miłości.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczył galacticjoel

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/07/sacred-union.html

30 Komentarzy (+add yours?)

 1. kuba1902
  Lip 19, 2018 @ 12:14:26

 2. galacticjoel
  Lip 11, 2018 @ 14:17:51

  Muzyka Katarska

 3. galacticjoel
  Lip 10, 2018 @ 19:09:19

 4. Edwin Odesseiron
  Lip 10, 2018 @ 00:29:02

  PPS. mnie na pewno te archonty namierzają i śledzą co robię, bo nie wierzę żeby to robił Szatan czy demony, a czuję zło wokół siebie. Było tu napisane że te archonty co się nie nawróciły po jakiejś tam szansie danej od Plejadian postanowiły czynić jak najwięcej zła aż do ich anihilacji i to widać, zła jest pełno wokół. No ale trzeba walczyć, nie ma wyjścia. Pozdrawiam i czekam na Wydarzenie 🙂

 5. Edwin Odesseiron
  Lip 10, 2018 @ 00:24:46

  Aha. Sorry za double, a możesz coś rozwinąć jeśli chodzi o punkt 4 i 7 z tego artykułu (sposoby rozdzielania dusz)? Co to jest ta technologia skalarna?
  PS. jeszcze odnośnie tych paskudnych archontów, gdzieś tu czytałem że są to byty niematerialne , bez ciał, a często się tu pisze że są to ludzie. To jak, te byty mogą się inkarnować także w ludzkich ciałach? Dobrze to rozumiem?
  pozdr
  Edwin

 6. Edwin Odesseiron
  Lip 09, 2018 @ 23:45:20

  Ciekawy wpis, ale czy to znaczy że lepiej nie wdawać się aktualnie w związki bo jest to zagrożenie życia?
  Pozdrawiam
  Edwin Odesseiron

 7. Monika
  Lip 09, 2018 @ 23:26:06

  Kiedyś byłam czytelniczką tego bloga. Przez parę lat tu nie zaglądałam.Od tego bloga rozpoczęło się moje przebudzenie. Początkowo, tak jak wszyscy Czytelnicy, czekałam na wzniesienie – w tym sensie, że ktoś za nas wszystko „posprząta”; że pomocy trzeba szukać na zewnątrz itd. Aż przyszedł moment w moim życiu, że zaczęłam się prawdziwie budzić. Co mam na myśli pisząc „prawdziwie budzić się”? Mam na myśli to, że zaczęła przebudzać mi się Świadomość (Jaźń, Duch, Prawdziwe Ja). I czego ja się dowiedziałam od swego Ducha? Ano tego, że biorę/bierzemy udział w grze w Mrok. Ta gra jest pozbawiona sensu, nie jest prawdziwa i została wymyślona przez nas samych (na wyższym poziomie). Gra polega jedynie na rozpoznaniu, że jest to mrok i znalezieniu wyjściu z niej. Jak? Tylko i wyłącznie przez urzeczywistnienie Świadomej Jaźni. To wiąże się z częściową lub całkowitą śmiercią ego (jest to oświecenie). W ten sposób Niebo sprowadzamy na Ziemię poprzez siebie, będąc w nim. Czym jest to Niebo? Pokojem, radością, błogością, miłością naszego Ducha, którym w Prawdzie jesteśmy. To nasz Duch/ Światło wprowadza zmiany. My jestesmy tylko narzędziami, w jego rękach. Zmiany zaczynają się wewnątrz, a następnie pojawiają się na zewnątrz. Świat jest w nas. Na zewnątrz jest tylko projekcja. Na pewno nie jedna osoba zastanawia się, dlaczego nie zachodzą pożądane zmiany na zewnątrz? Nie zachodzą, ponieważ wciąż jest mało ludzi przebudzonych w Duchu (oświeconych). Nie ma masy krytycznej.Ludzie nie zrozumieli, o co chodzi. A o co chodzi? Ano o to, że Mrok i Niebo, to stany świadomości, a nie miejsce we wszechświecie. Dokądkolwiek idziesz, zawsze zabierasz ze sobą siebie (swój mrok lub Niebo). Prawdziwe przebudzenie przeważnie jest procesem, a nie zdarzeniem. Jest łaską, o która trzeba prosić Stwórcę w sobie (nie tego na zewnątrz, bo ten nie istnieje). Cały wszechświat jest iluzją. Niewielu chce to przyjąć to wiadomości, a jeszcze mniej- chce się prawdziwie przebudzić.Walka z czymkolwiek potęguje walkę. Tworzy oddzielenie, a co za tym idzie – więcej konfliktów i problemów. Stąd jest jak jest.Trzeba się przebudzić ze snu o oddzieleniu. Przypomnieć sobie, kim się naprawdę jest. A kiedy to nastąpi, to zobaczysz, że cały konstrukt człowieka i wszystko, co pokazuje się w Twoim polu świadomości, jest iluzją,snem, wyświetlanym z Twego Ducha (z Ciebie Prawdziwego). Każda osoba prawdziwie przebudzona jest na wagę złota. Nikt, kto się nie przebudzi w Prawdzie, nie będzie w Niebie. No bo niby jak?

  • Q.
   Lip 10, 2018 @ 09:41:50

   Teraz widzicie jak ważne jest słowo: “prawdziwe” – jak ważne jest aby być prawdziwym, aby wszystko było prawdziwe. Bo to co prawdziwe, łączy się z naszą Duszą naszym Sercem i jest WIECZNE – PIĘKNE i NIEŚMIERTELNE ! . Wszystko musi być prawdziwe, życie musi być prawdziwe, my musimy być prawdziwy, bo tylko to co jest prawdziwe jest warte uwagi i posiada Duszę. Prawdziwość to słowo, które prowadzi do najszybszego przebudzenia/uwolnienia nieskończonej Świadomości. Jeżeli coś nie jest prawdziwe to nie istnieje. Dlatego trzeba dążyć z całych sił aby dotrzeć do tego prawdziwego, do tej prawdziwej..
   “..Być prawdziwym autentycznym zarówno w świecie wenętrznym jak i zewnętrznym oraz ostatecznie dać świadectwo Prawdzie którą się Jest..” kto wypowiedział te słowa ? 😉 Jaki Góru jaki Oświecony Mistrz jest w stanie wytrzymać takie słowa ??? tylko Ten: Prawdziwy 🙂

   • Szurniety Medrzec (Alukard)
    Lip 10, 2018 @ 23:24:29

    To bycie prawdziwym wewnątrz siebie jak i na zewnątrz jest dość problematyczne. Świat zewnętrzny oddziałuje na mnie dość negatywnie, tylko moje zewnątrz mnie boli i zbiera obrażenia :(, chyba sporo osób blisko mnie to zombie, albo się mylę w rozpoznaniu hmmm…

  • Elusia
   Lip 10, 2018 @ 14:08:01

   Monika, Jesteś Wielka. Cieszę się,że Jesteś !!

  • swiatłość życia
   Lip 10, 2018 @ 14:12:35

   Cześć Monika. Dziękuję za Twój wpis. Czy mogłabyś się odezwać na : swiatlosc.zycia@wp.pl ? Pozdrawiam.

  • mophun
   Lip 10, 2018 @ 15:10:32

   Dokładnie tak jest. Czy my sie az tak nudzimy w tym zrodle ze wpadamy co jakis czas na takie pomyslu. Bo w nieskonczonosci to musimy grac w takie gry i gorsze od zawsze. czyli okresowo juz zawsze bedziemy sie w to ladowac xd

   • Monika
    Lip 10, 2018 @ 19:38:09

    Nie, to nie wynika z nudów, bo jako Duch, nie nudzimy się. To tylko gra, którą sam Duch nie traktuje poważnie. Dla mnie zaskoczeniem był fakt, że dla Niego (nas na tym wyższym poziomie Istnienia), ta gra jest śmieszna. Została wymyślona przez nas dla zabawy. Jej celem jest rozpoznanie tego, że jest to gra w mrok i znalezienia z niej drogi wyjścia.Droga wyjścia – to odnalezienie w sobie Prawdziwego Światła, jaką jest Czysta Świadomość (Duch). I z tego poziomu rozświetlać ten mrok. Z doświadczenia wiemy, że to nie jest takie proste. Pocieszające jest to, że już więcej takich gier nie będzie. Ta gra była i jest pomyłką – w ludzkim rozumieniu; w duchowym- zabawą w „nie boskość” i powrotem do Siebie.Nigdy nie wyszliśmy z Domu, jedynie zasnęliśmy i śnimy wygnanie.

    • Katie
     Lip 10, 2018 @ 23:04:48

     Monika, wspaniałe jest to co piszesz. Mam pytanie, co jeśli nie uda się osiągnąć oświecenia, śmierci ego? Wiele osób mówi, ze ten matrix już upada, kończymy tę grę. Czy to nastąpi jakoś blisko czy każdy z nas po prostu musi poczekać do naturalnej śmierci? I co jak się powróci do źródła bez oświecenia?

    • anonim
     Lip 10, 2018 @ 23:12:40

     tez mysle o tym ze sie nudzimy i tak w kolko spadamy do 3 wymiaru. i co to znaczy nie bedzie? znaczy ze juz zawsze bedzie cud miod i orzeszki? to nudne. to jak grac na kodach. fajne na poczatku ale potem sie nudzi. wieksza zabawa jest bez kodow

    • Monika
     Lip 11, 2018 @ 00:08:01

     Wiesz, jaki jest paradoks? 🙂 Nikt nigdy od Źródła się nie odłączył. Źródło jest w nas.Jest bliższy niż oddech. My śnimy oddzielnie od Źródła. Źródłem jest Czysta Świadomość w nas. To nasze Prawdziwe Ja. Nie jest trudno Ją odnaleźć w
     sobie.Wystarczy wyciszyć się i skupić się na wewnętrznej ciszy w sobie. Pomocne
     jest tu skupienie się na sercu fizycznym. Następnie obserwuj, co się pojawia. Zauważ, że to co się pojawia nie jest Tobą. Nie jesteś myślą, ona się pojawia i znika. nie jesteś uczuciem/emocją – one są w Tobie i znikają. Nie jesteś ciałem. To kim jesteś? Kto to w Tobie wie? Kto jest obserwatorem? Jeszcze nie wiesz? Możesz Stwórcy, który jest w Tobie, zadać pytanie. :”Kim jestem?” (niech to będzie szczera prośba z serca). Odpowiedź możesz otrzymać nagle lub też za jakiś czas. Zadawaj to pytanie do skutku. Masz nie tylko prawo je zadawać, ale i obowiązek. Serio. Nie poddawaj się. I nie “wkręcaj się” w jakieś poczucie winy, niegodności, niezasługiwania etc.Jeśli chodzi o śmierć ego, to nie Ty (jako ego) je uśmiercasz, tylko Świadomość. Odbywa się to indywidualnie. Ego jako tako nie musisz się przejmować.Najważniejsze jest odnalezienie w sobie Czystej Świadomości i poddanie się Jej woli. A jej wolą zawsze jest miłość, bo Ty jesteś naprawdę Miłością. Stań się narzędziem Ducha. Warto zwrócić się do Stwórcy w sobie z prośbą o przebudzenie. Każdy z nas ma swoją mapę powrotu do Stwórcy zapisaną w swej duszy. Tu chodzi tak naprawdę o uwolnienie się od iluzji oddzielenia. Pytaj o to Stwórcę, niech Cię poprowadzi. Nikt na Ziemi nie powie Ci, jak masz się przebudzić. Istotne tez jest bycie w stanie tu i teraz. Bycie obecnym, uważnym. To wymaga praktyki.Przeważnie przebudzenie jest procesem, rzadko zdarzeniem.
     Podobno, jeśli ktoś nie przebudzi się za życia, to w momencie śmierci ma jeszcze szansę. Musi jednak umierać świadomie i być uważnym.

    • Monika
     Lip 11, 2018 @ 20:20:18

     Do Anonima
     W Duchu nuda nie występuje. Tylko egotyczna sztuczna tożsamość się nudzi i nie chce wyjść z więzienia. A tak poza tym, mam dla Ciebie dobrą wiadomość- zawsze można się tu inkarnować, doznawać bólu, cierpień, nieszczęść, chorób, starości i śmierci. 😛

    • Katie
     Lip 11, 2018 @ 23:54:32

     Serdecznie dziękuję za odpowiedź! 🙂

  • Turi Dredy
   Lip 10, 2018 @ 17:41:50

   Nasz świat jest już po 2 stronie,więkrzość ludzkośći przeszła ale została pozbawiona ciał duchowych i zostało samo zombie.Takie sa realia terażniejszej rzeczywistośći a im będzie dalej światło sie przebijać beda następne kroki podejmowane. Nowa rzeczywistość jest stwarzana non stop przez ludzi i jak światło całkowicie przebije bariere każdy zobaczy gdzie pozostał w taki o to sposób ludzie bez dusz nie przejdą do wzorcowej rzeczywistośći bo to nigdy nie było możliwe.Ale bedą inne miejsca dla nich na następne życia a dla cabala są specjalne planety gdzie niema w ogóle światła.

  • Radosław
   Lip 10, 2018 @ 19:58:59

   Pozdrawiam Siostrę:-)

  • anonim
   Lip 10, 2018 @ 23:06:59

   mniej wiecej ale pani opowiada o Hunie. polecam a takze dziekuje za pani wpis. otworzyl mi oczy. w koncu mi wyskocza z orbit 😛

 8. tess33
  Lip 09, 2018 @ 21:43:05

  Polecam film „Solar flash i powrot kalki avatara/2018” Danuty Anny Sharma, dot: wydarzenia wg starozytnych pism wedyjskich blob:https://www.youtube.com/81d227d8-23ad-43e0-81e9-37df6bbe0853

  • Omstan
   Lip 10, 2018 @ 18:37:58

   Nie można obejrzeć filmu, bo pokazuje się taki komunikat:
   „Ta strona jest niestety niedostępna.

   Spróbuj wyszukać coś innego.”

  • Jan
   Lip 12, 2018 @ 13:44:32

   W tym filmie mowa jest że kalijuga trwa 432000 lat a następnie że zaczęła się 5100 lat temu. Chyba jest to błąd. Kluczowy !!

   • Omstan
    Lip 13, 2018 @ 07:07:12

    Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Film obejrzałem.
    Janku, też miałem ten sam problem już na początku lat dziewięćdziesiątych gdy studiowałem trochę pisma hinduskie. Teraz patrzę na to inaczej. Wszystkie informacje podawane przez Wedy odnoszą się do starego świata, w nowym świecie, na nowej Ziemi nie będzie już kolejnych jug, gdyż po wzniesieniu się ludzkość będzie żyła w jednej wiecznej satyajudze.