Streszczenie raportu B. Fulforda, 2 lipca 2018

.

.

Najwyraźniej ma miejsce prawdziwe ujawnienie zarówno incydentu “UFO” w Roswell jak i technologii antygrawitacyjnej.  Dwa poniższe linki zostały przesłane do nas przez japoński wywiad wojskowy i mówią oni, że są autentyczne.  Jeden to zgłoszenie patentowe na statek antygrawitacyjny, podczas gdy drugi wygląda, że jest ściśle tajnym dokumentem stwierdzającym, że zwłoki obcych i obce statki kosmiczne rzeczywiście zostały odzyskane przez rząd USA.

http://d3adcc0j1hezoq.cloudfront.net/wp-content/uploads/2017/06/Ultra-Top-Secret-MITD.pdf

https://patentimages.storage.googleapis.com/7a/2e/a1/db08e8429a89a2/US20030209637A1.pdf

Liczba zamkniętych aktów oskarżenia w USA wynosi obecnie nawet 40 000, a masowe aresztowania prawdopodobnie zaczną się jesienią.

Wiele tysięcy zostało już aresztowanych lub usuniętych od władzy.  Ponad 50 kongresmanów i senatorów zrezygnowało, a najwyższe szeregi Departamentu Sprawiedliwości, Departamentu Stanu, FBI i CIA zostały oczyszczone ze sługusów chazarskich gangsterów.  Widzieliśmy także śmierć wielu czołowych chazarskich mafiozów, w tym Davida Rockefellera, Jacoba de Rothschilda, George’a Sorosa, Zbigniewa Brzezińskiego, Billa Gatesa itd.

Teraz czekamy, aby zobaczyć kilku czołowych chazarskich gangsterów, takich jak Bushowie, Clintonowie, Barack Obama i Benjamin Netanyahu (Mileikowsky) wyprowadzanych w kajdankach przed światowymi mediami.  Ten dzień już wkrótce nadejdzie.

Watykan także kontynuuje oczyszczanie swoich działań.   “Podczas gdy kardynał australijski George Pell jest sądzony za pedofilię, kardynał Billa Clintona, Ted McCarrick z D.C., oskarżony jest o gwałt na osobie nieletniej“.

https://www.lifesitenews.com/opinion/details-of-the-homosexual-molestation-charges-against-cardinal-mccarrick

Sprawa kardynała Pella jest ważna, ponieważ był on watykańskim ministrem gospodarki i jako taki kierował Bankiem Watykańskim i jego tajnymi łapówkarskimi rachunkami, które prowadzone były w imieniu większości tak zwanych światowych “przywódców”. Jego usunięcie otwiera drogę dla wielkiej kampanii watykańskiej w Afryce i Ameryce Łacińskiej w celu zwalczania ubóstwa i naprawiania środowiska.  Ponadto, ponieważ Pell pochodzi z Australii, jego usunięcie oznacza, że ​​ogromne zapasy złota na wyspie Bougainville mogą wkrótce zostać udostępnione ludziom na planecie Ziemi, według źródeł Watykanu.

Jedno z głównych pozostałych chazarskich centrów władzy, BIS – centralny bank banków centralnych – ma teraz przekazać skradzione złoto, którego użyli do sfinansowania tak zwanych grup narodów G7 i G20.

Będzie to widoczne dla społeczeństwa zachodniego podczas i po spotkaniu NATO zaplanowanego na 11 i 12 lipca, kiedy to zostaną wprowadzone największe zmiany w europejskim zarządzaniu od czasu II wojny światowej.  Rządy Rosji i Chin, a także Pentagon postanowiły zastąpić składającą się z 28 narodów UE, Radą Europy złożoną z 47 członków, która obejmie Rosję i inne byłe republiki radzieckie, według źródeł rosyjskich i Pentagonu. W takim scenariuszu, NATO, które nie ma żadnego prawdziwego powodu do dalszego istnienia, zostanie zdemontowane i zastąpione przez rosyjski i amerykański Zachodni sojusz, mówią źródła. Co więcej, Korea Północna, Chiny i inne kraje również przyłączą się do tego sojuszu, aby stworzyć planetarną ochronę, która zastąpi przestarzały zachodni heglowski model konkurujących bloków państw narodowych.

W informacjach prasowych o spotkaniu G7, które miało miejsce 8 i 9 czerwca w Kanadzie, pojawiły się sygnały o nadchodzących tektonicznych zmianach w geo-polityce.  Według jednego z raportów Trump powiedział zgromadzonym zachodnim “przywódcom“, że “NATO było tak samo złe jak NAFTA“.

https://www.axios.com/donald-trump-foreign-policy-europe-nato-allies-worried-bd1e143a-e73a-415b-b688-d18ab2d902e7.html

Następnie mamy sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga, mówiącego w przemówieniu w Londynie, że “nie jest zapisane na kamieniu, że więzy transatlantyckie przetrwają na zawsze.”  Bez Amerykanów Europejczycy nie mają realistycznej opcji militarnej innej niż przyjąć Rosję.

Kolejne publiczne potwierdzenie tego, co mówią nasze źródła, pojawiło się, kiedy The Washington Post poinformował, że Trump zapytał francuskiego prezydenta-niewolnika, Emmanuela Macrona: “Dlaczego nie opuścisz UE?”

https://www.washingtonpost.com/opinions/global-opinions/trump-is-trying-to-destabilize-the-european-union/2018/06/28/729cb066-7b10-11e8-aeee-4d04c8ac6158_story.html?noredirect=on&utm_term=.5ed5bcb28eb1

Powodem jest oczywiście to, że Macron jest niewolnikiem Rothschildów, a Rothschildowie są właścicielami UE.

Niemiecka kanclerz, Angela Merkel, czołowy członek chazarskiej rodziny linii krwi wygląda prawdopodobnie wkrótce zostanie obalona, ​​ponieważ jej osłabiony sojusz rządzący imploduje z powodu kwestii imigracyjnej.

To nie jest zbieg okoliczności, że Trump i rosyjski prezydent Władimir Putin spotykają się 16 lipca w Finlandii, gdy ten kraj przygotowuje się do objęcia funkcji przewodniczącego Rady Europy.

http://tass.com/world/1011498

Miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy ludzi, którzy są zamieszani w masowe morderstwa, takich jak prezydent Rady Europy, Donald Tusk, wsadzonych do więzienia. Podobno Tusk otrzymał najwyższą europejską posadę w zamian za zamordowanie większości czołowych polskich przywódców.

https://www.reuters.com/article/us-poland-crash-kaczynski-idUSKCN0X80HR

Nowo wybrany prezydent Meksyku, López Obrador obiecuje największe zmiany w tym kraju od czasu rewolucji w 1910 roku.  Obrador został wybrany na fali powszechnego obrzydzenia z powodu korupcji, przestępczości i zdrady ze strony starego reżimu.

Jednym z przykładów tego było posunięcie starego reżimu, by sprzedawać zasoby wodne Meksyku kontrolowanym przez chazarską mafię przedsiębiorstwom prywatnym, w zamian bez wątpienia za ogromne łapówki.  W niektórych miejscach doprowadziło to do 13-krotnego wzrostu ceny wody, nawet po pogorszeniu się usług i jakości.  Prawdopodobnie zobaczymy wiele aresztowań związanych z oszałamiającą korupcją, ponieważ Obrador wreszcie ma szansę naprawić Meksyk.

https://www.greenleft.org.au/content/mexico-quietly-hands-its-water-supply-over-transnationals

Obrador prawdopodobnie zakończy również przemoc narkotykową w tym kraju poprzez zalegalizowanie i uregulowanie narkotyków, poczynając od marihuany.  [Opinie o Obradorze są sprzeczne, więc dobrze poczekać z oceną o jego działalności – kr]

W przeszłości rząd USA interweniowałby w celu zaprzestania wszelkiej legalizacji narkotyków w Meksyku.  Jednak idąc za przewodnictwem Kanady, senat USA właśnie wydał projekt ustawy, aby zalegalizować hodowlę konopi, więc wygląda na to, że będzie to wspólny wysiłek Ameryki Północnej.

https://www.naturalnews.com/2018-06-30-under-republican-majority-u-s-senate-votes-to-legalize-hemp-farming-across-the-nation.html#

Pentagon: “W dosadnym ostrzeżeniu dla tajnego państwa NSA usunęła 685 milionów nagrań rozmów niewinnych ludzi, pozostawiając resztę na potrzeby trybunałów wojskowych i innych celów“.

Trump dokonuje reorganizację Sądu Najwyższego.  “Sędzia Sądu Najwyższego, Kennedy ostatecznie wycofuje się, by pozwolić Trumpowi skierować przewagę w prawo z innym konserwatywnym kandydatem, który zostanie zatwierdzony we wrześniu w samą porę, aby otworzyć Sąd Najwyższy 1 października.”  Po Kennedym, Ruth Bader Ginsburg jest następna.“  [bardzo liberalna 85-latka, która dała w przeszłości propozycję obniżenia wieku legalnego na seks do 12 lat – kr]

Kiedy zostanie udowodnione, że Obama nie miał kwalifikacji na prezydenta, ponieważ urodził się za granicą, Trump zastąpi sędziów Sądu Najwyższego, Elenę Kagan i Soni Sotomayor (oboje mianowani przez Obamę) na 7-2 konserwatywną większość.”  Jednak nasze źródła mówią, że Obama urodził się w USA, ale był synem komunistycznego Francuza Marshalla Davisa i był prawdziwym mandżurskim kandydatem. W każdym przypadku zostanie mu udowodnione oszustwo, a tym samym zostanie wykluczony.

Innym chazarskim centrum władzy, które jest oczyszczane przez rząd wojskowy Trumpa, to media korporacyjne. Korporacyjni propagandyści już przegrali wojnę informacyjną, ponieważ niedawny sondaż pokazuje, że 72% Amerykanów uważa, że ​​media korporacyjne celowo podają fałszywe wiadomości.

http://www.breitbart.com/big-journalism/2018/06/27/poll-72-of-americans-believe-establishment-media-intentionally-report-fake-news/

Departament Sprawiedliwości szybko zatwierdził połączenie Disney-Fox.  Disneyowi pozwolono kupić Foxa, aby powstrzymać Comcast przed powiększeniem, a powiększony Disney może zostać przejęty przez Trumpa za udział w działalności seksualnej [Harveya] Weinsteina “.

Grupa wybitnych naukowców niedawno ogłosiła wezwanie do wielkiego międzynarodowego wysiłku na rzecz “ratowania życia na Ziemi“.

https://www.theguardian.com/environment/radical-conservation/2018/jun/28/scientists-call-for-a-paris-style-agreement-to-save-life-on-earth

Kiedy fanatyczni przestępcy zostaną usunięci od władzy, Organizacja Białego Smoka i jego sojusznicy obiecują masową kampanię o wartości równą trylionom dolarów, która ma na celu położenie kresu ubóstwu i powstrzymanie niszczenia środowiska.  Z właściwą wolą polityczną można to osiągnąć w ciągu kilku miesięcy.  Potem możemy zacząć uwalniać całą ukrytą technologię i stworzyć niebo na ziemi, a także rozpocząć ekspansję we wszechświecie.  Wchodzimy na niezbadane terytorium.

Przetłumaczył galacticjoel, redakcja: Krystal

Źródło z pełnym tekstem:

https://meditation539.com/2018/07/05/benjamin-fulford-rewolucja-trwa-nadal-podczas-gdy-stare-rezimy-upadaja-w-meksyku-i-ue-plus-ujawnienie-tajnego-programu-kosmicznego/

https://benjaminfulford.net/2018/07/02/the-revolution-continues-as-old-regimes-collapse-in-mexico-and-the-eu-plus-secret-space-program-disclosure/

1 komentarz (+add yours?)

  1. hanSolo
    Lip 14, 2018 @ 02:01:47

    Chciałbym wyrazić opinie na temat updatów od Fulforda. Uważam, że jego updaty nie pasują do wysokowibracyjnych przekazów od Plejadian, Archaniołów, Hathorów czy też insiderów jak np. Cobra które możemy przeczytać na tym blogu. Jestem w grupie od wielu lat jednak zawsze gdy czytam jego teksty zauważam, że bazują na zlepku artykułów znalezionych w czeluściach internetu, do których dorabia róźne ideologie. Bardzo rzadko sprawdza się to w rzeczywistości o ile wcale. Często przepełnione są nienawiścią. Postuję o zmniejszenie liczby tłumaczeń tego pana. Dziękuję.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: