Streszczenie raportu B. Fulforda , 25 czerwca 2018

.

.

Stary reżim w USA i Europie załamuje się w sposób, który staje się oczywisty nawet dla najbardziej poddanych praniu mózgu i niepiśmiennych ludzi Zachodu.  Rozpoczęła się rewolucja, która wkrótce wyzwoli Zachód i resztę ludzkości, od samozwańczych, kochających wojnę inżynierów społecznych.

Jeden z czołowych kanadyjskich magazynów informacyjnych otwarcie i tylko pół-żartem wzywa do inwazji na USA, ponieważ “Ameryka stała się państwem upadłym“.

Moglibyśmy wskazywać na oznakę poważnej niezadeklarowanej wojny domowej na Zachodzie, ale media są tak przesycone tym, że czyniąc to, powtarzalibyśmy się wielokrotnie.

Wielka akcja militarna jest prawdopodobna na Ukrainie, w Izraelu i  w Meksyku jako część tajnej umowy między Trumpem, Władimirem Putinem i  Xi Jinpingiem.

Oczekuje się, że Rosjanie podejmą ruchy militarne zarówno przeciwko Izraelowi jak i Ukrainie, co prawdopodobnie doprowadzi do zmiany reżimu w obu tych chazarskich państwach.  Rosyjski program telewizyjny (z angielskimi napisami) pokazany w poniższym linku relacjonuje proces ws. zbrodni wojennych przeprowadzony przeciwko nielegalnie wprowadzonemu reżimowi na Ukrainie.

Jest to prawdopodobnie wstęp do usankcjonowanej przez Stany Zjednoczone, wprowadzonej przez Rosję zmiany reżimu na Ukrainie i aneksji rosyjskojęzycznych wschodnich prowincji Ukrainy.

Inny wielki rosyjski ruch rozpoczął się już w zeszłym tygodniu od rosyjskich bombardowań (za amerykańskim zezwoleniem) izraelskich najemników w pobliżu Wzgórz Golan.  Sługusy z Departamentu Stanu USA obiecały, że USA będą bronić Izraela, ale nie kontrolują armii amerykańskiej, która ma dość i jest zmęczona izraelskimi wybrykami.  Więc teraz Izraelczycy wariują i mówią: “Gdzie są nasi amerykańscy żołnierze niewolnicy?”

Tymczasem wydaje się, że wojsko amerykańskie przygotowuje się do jakiegoś militarnego ruchu przeciwko Meksykowi, chociaż natychmiastowa inwazja jest mało prawdopodobna. Zamiast tego, wojska USA przejmują kontrolę nad granicą z Meksykiem, tak jak tweetuje Trump: “Nie możemy pozwolić, aby wszystkie te osoby zaatakowały nasz kraj.  Kiedy ktoś przechodzi granicę, musimy natychmiast, bez sędziów i spraw sądowych, cofnąć ich z powrotem tam, skąd przybyli.”

Chazarski motłoch także wariuje na punkcie kryzysu uchodźców, ponieważ pojawiają się coraz wyraźniejsze oznaki, że dziewczynki emigrantki pozbawione opieki znikły i prawdopodobnie zostały sprzedane [3.289 dziewczynek – kr].

https://www.vox.com/2018/6/21/17488050/where-are-the-girls-family-separation-trump

Na tym froncie ma miejsce coraz większe ujawnienie chazarskich przestępstw seksualnych na wysokim szczeblu.  Clare Bronfman, znaczny darczyńca Hillary Clinton, jest “oskarżona o handel dziećmi dla sekty seksualnej NXIVM

Ponadto pojawiają się informatorzy, którzy twierdzą, że gubernator Nowego Jorku, Andrew Cuomo ukrywa przestępstwa seksualne przeciwko dzieciom.

Tymczasem w Europie wyznaczeni przez Chazarów przywódcy Francji i Niemiec znajdują się na krawędzi obalenia w ramach społecznej reakcji immunologicznej na napływ milionów młodych uchodźców z krajów muzułmańskich.  Chazarska władczyni Niemiec, Angela Merkel i niewolnik Rothschildów, prezydent Francji, Emmanuel Macron, stanęli w obliczu otwartej rewolty dwunastu innych krajów UE, kiedy zaproponowali w zeszłym tygodniu umocnienie scentralizowanej (chazarskiej) kontroli nad UE.

Macron domaga się “sankcji finansowych” (tj. bojkotu finansowego Rothschildów) przeciwko krajom UE (takim jak Włochy, Węgry i Polska), które odmawiają przyjęcia uchodźców.

Zamiast tego, źródła Pentagonu i CIA mówią, co się wydarzy;  zmiana reżimu we Francji i Niemczech oraz poważna kampania mająca na celu usunięcie głównie męskich muzułmańskich nielegalnych imigrantów z Europy.

Oczywiście, jak zauważyli czytelnicy tego biuletynu, uchodźcy przybywają w dużej części z powodu masowych morderstw i chaosu spowodowanych przez mafię chazarską w ich ojczystych krajach.

Z pewnością każde rzeczywiste rozwiązanie tego kryzysu będzie wymagało usunięcia nieuczciwego reżimu w Izraelu i zakończenia ich szalonego projektu Armageddon. Mam nadzieję, że Rosjanie szybko się tym zajmą.

Już na Bliskim Wschodzie prawdziwi muzułmanie, którzy kochają pokój, zaczęli podejmować działania przeciwko pseudo-muzułmańskim ekstremistom, którzy zostali stworzeni i sfinansowani przez Chazarów.

Oczywiście, Chazarzy, którzy dosłownie walczą o swoje życie, podczas gdy ich masowe morderstwa i zbrodnie wojenne są ujawniane, postarają się stworzyć jak najwięcej zamętu i śmierci, zanim zostaną pozbawieni władzy.

Źródła Pentagonu mówią: “Trump stworzył siły kosmiczne, aby uwolnić tajny program kosmiczny i jego stłumioną technologię, aby przynieść korzyści ludzkości z takimi rzeczami jak antygrawitacja, darmowa energia, holograficzne łóżka medyczne, przedłużanie życia, teleportacja, maskowanie, replikatory itp. “

Gdy chazarska kontrola finansowa zostanie zakończona, wiele bilionów dolarów zostanie uwolnionych na projekty, aby zamienić pustynie na zielone, uzupełnić oceany w ryby, zbadać wszechświat, itd.

 

Źródło z pełnym artykułem:

https://meditation539.com/2018/06/28/benjamin-fulford-zachodnia-cywilizacja-nadal-imploduje-podczas-gdy-przestaja-funkcjonowac-stare-paradygmaty/

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Infinity M
  Lip 01, 2018 @ 15:39:26

  Dobre wieści….Szczególnie ostatnie dwa akapity….Jakiś czas temu czytałam,że wuj Trumpa, z racji wykonywanego zawodu,po śmierci Tesli przejął jego spusciznę naukową, która niby przez zapomnienie,trafiła do lamusa….(a nie do tajnych sił rządowych US?) Podobno stąd wiedzę czerpie sam Trump…. Wszyscy doświadczamy, że im coś jest bardziej nieprawdopodobne, niedorzeczne,ma szansę być w istocie TYM, w co nie nie wierzymy…..Ale i tak nie o wiarę tu chodzi przecież….Czułe struny naszej bytności na tej wspaniałej planecie są napięte do granic możliwości, często prywatnie jak i w skali ogółu…. Wytrwajmy!…..oj ciężko….No to właśnie,że wytrwamy!
  Krystal 💎 i💖dla Ciebie

 2. galacticjoel
  Lip 01, 2018 @ 15:16:34

 3. Szurniety Medrzec (Alukard)
  Lip 01, 2018 @ 15:10:20

  Protokół uwalniania strachu, według mnie działa:
  https://www.welovemassmeditation.com/2018/06/protocol-for-releasing-fear.html
  Oraz link do petycji w sprawie planetarnego wyzwolenia, co prawda piszą o następnym kroku w ujawnieniu ale zawsze coś, ja podpisałem:
  https://www.thepetitionsite.com/576/357/913/planetary-liberation-now/

 4. Ewa Ewa
  Lip 01, 2018 @ 00:59:28

  Kolejna petycja w sprawie wyzwolenia. Wątpię czy będzie jakiś efekt, bo nikt (czytaj: nasi wyzwalacze) nie bierze ich poważnie, ale niech będzie, wrzucę a nawet podpiszę 🙂
  https://www.thepetitionsite.com/576/357/913/planetary-liberation-now/?taf_id=10374508&cid=fb_na

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: