Streszczenie raportu Fulforda, 18 czerwca 2018

.

.

Link do pełnego tekstu pod artykułem.

 UE prawdopodobnie doświadczy zmian w reżimie z powodu powszechnego gniewu, ponieważ ciepłe dni przyniosą kolejną ogromną falę głównie muzułmańskich imigrantów płci męskiej.

Rządy w Austrii, Włoszech, Szwecji i innych krajach budzą się z faktu, że tak zwany kryzys uchodźców jest tak naprawdę muzułmańską inwazją.  Ponad 60% z około pięciu milionów uchodźców, którzy przybyli do Europy od 2013 roku, to mężczyźni.

Uchodźcom” wręczane są fałszywe dokumenty.  Mężczyźni afgańscy i pakistańscy otrzymują zwrot kosztów podróży i diety, a także fałszywe paszporty syryjskie przez samozwańczych inżynierów społecznych z P2 Wolnej Masonerii, którzy stoją za tym kryzysem.   Ich planem było zmusić islam i chrześcijaństwo do walki między sobą, aby połączyć te dwie religie w jedną światową religię, którą będą kontrolować.

Rząd włoski wdaje się w wojnę z Francją po tym, jak zdecydował się przestać przyjmować łodzie pełne uchodźców.

Rząd Austrii wyrzuca imamów i mobilizuje swoją straż graniczną, podczas gdy fala 80 000 imigrantów zbliża się do granicy.

Szwecja zmobilizowała swoją Obronę Terytorialną po raz pierwszy od 40 lat, aby poradzić sobie z nielegalnymi ‚strefami bez wstępu’ stworzonymi w Szwecji przez tych głównie muzułmańskich mężczyzn.

Ten kryzys może obalić dwa reżimy – Francji i Niemiec – które wciąż idą w parze z planami zwiększenia napływu uchodźców.  Opozycja rządu  Angeli Merkel, mówi, że zostanie ona zastąpiona “w ciągu tygodnia” ze względu na jej stanowisko wobec uchodźców.

Oczekuje się, że sytuacja zostanie rozstrzygnięta na szczycie NATO w dniach 11 i 12 lipca 2018 r.

Władimir Putin spotka się w tym czasie z prezydentem USA Donaldem Trumpem.

Obserwujcie Władimira Putina podczas Mistrzostw Świata, zwłaszcza jego szachowy ruch w prawo zaraz po zakończeniu Igrzysk, 15 lipca.  Wydarzenie to zmieni geografię wokół Krymu.  Można przypuszczać, że oficjalnie przyłączą rosyjskojęzyczne części wschodniej Ukrainy.  Temu posunięciu może również towarzyszyć zmiana reżimu w pozostałej części Ukrainy, ponieważ nielegalny kryminalny nazistowski reżim jest tam usuwany.

Żydzi i inni ludzie żyjący w Izraelu będą wyzwoleni i chronieni w wyniku prawdopodobnego usunięcia Beniamina Netanyahu.

Gazociąg będzie budowany przez Koreę biorąc początek po stronie rosyjskiej i przechodząc przez Władywostok. Korea Północna stanie się Szwajcarią Wschodu. 

Jeśli Amerykanie i Rosjanie się zgodzą, to nagle kontrola nad większością pieniędzy, które pomogły rozwinąć G7, a później Chiny, wpadną w nowe ręce – to jest Mongolsko/Rosyjsko/Amerykański sojusz wojskowy.  To może być prawdziwy powód, dla którego inne kraje G6 wylewały zimną wodę na Północnokoreańsko/Amerykański szczyt i ich na nowo odkrytą przyjaźń.

Po szczycie Kim/Trump japoński rząd ogłosił, że z powodu presji ze strony USA zmniejszy zapasy plutonu.

Kolejnym znakiem, że wyłania się sojusz Ameryka/Rosja/Mongolia (Japonia + Korea itd.) jest to, że po raz pierwszy od 1916 roku członek japońskiej rodziny królewskiej odwiedza Rosję.

Legendarne tajskie królewskie złoto może zostać dodane do złota Qing (Mandżurskiego) w celu przejęcia kontroli nad światowym systemem finansowym od chazarskiej mafii.

W tym kontekście musimy przyjrzeć się deklaracji Trumpa o wojnie handlowej przeciwko UE i Chinom.  Ten ruch ma na celu zmuszenie do ponownego uruchomienia powojennego systemu finansowego i wyjęcie go spod kontroli chazarskiej mafii.

Kontynuowane jest usuwanie chazarskiej mafii z amerykańskiej władzy.  Największą wiadomością, ignorowaną przez kontrolowane przez Chazarów media, było ogłoszenie przez Departament Sprawiedliwości 11 czerwca, że ponad 2.300 pedofilów zostało aresztowanych.

AT & T uzyskało prawo do przejęcia Time Warner, co zgodnie ze źródłami Pentagonu oznacza, że ​​CNN zostanie zmuszona do zaprzestania rażącej propagandy.

Pełny tekst z linkami tutaj:

https://meditation539.com/2018/06/20/benjamin-fulford-odrodzenie-mandzurii-spiskowane-podczas-gdy-europa-stoi-w-obliczu-lata-niezadowolenia/

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. Turi Dredy
  Czer 27, 2018 @ 11:16:36

  Witam serdecznie. Nigdy nie jest tak jak sie wydaje mianowicie chciałbym wam powiedzieć jak działał na mnie czip zaimplikowany mi w młodym wieku przez anunnaki.Jak mnie porywali i robili eksperymenty a robili dopuki nie potrafiłem odstraszyc ich energia światła,wszystkie inne próby były nadaremne żadnej pomocy żadni przewodnicy ani istoty światła mi nie pomagały wtedy ze wzgledu na doświadczenie i lekcje.Te istoty zostawiły mi w zębie prezent specjalny czip który został aktywowany w swoim czasie na mnie wywoływał niesamowite stany eufori tzn nic nie rób nic nie musisz już wszystko jest zrobione a ty masz siedziec i nic nie możesz zrobić,takie uczucia sie pogłębiały a ja nie wiedziałem z kąd to sie bierze przez to nie mogłem sie realizować jeśli chodzi o moja dusze wyższe JA. Ten czip wysyłał sprytnie impulsy do mózgu i wywoływał takie specyficzne stany niemożnośći i eofori ale to nie trwało chwile tylko cały czas i nie dało sie z tym wytrzymać.Dopiero po specjalnej interwencji istot światła dostałem impulsa aktywującego szyszynke elektromagnetyczny prąd który zniszczył czipa w zębie i jeszcze jednego w lewej nodze troche poniżej kolana ale tamten był od urodzenia.Po usunięciu tego mocno stanołem na nogi i z łatwośćą wszedłem do świadomośći 5 wymiarowej która jest zupełna odwrotnośćą wszystko jest wyostrzone w tu i teraz ta częstotliwosc jest tu dostępna planetarnie od zawsze ale po 2012 roku planeta została poszerzona do 13 wymiarowego spektrum więc jest o wiele łatwiej to dokonać.Oni mają takie technologie że w ludzkich głowach sie to raczej nie mieśći i niema co narzekać że zmiany ida wolno to iluzja wszystko idzie tak jak miało iść wręcz jest takie przyśpieszenie jakiego ta planeta nie widziała od tysiecy lat!! Zacznijmy działać i sie spełniać a wtedy nim sie obejrzycie zostanie ukończone wielkie dzieło.Pracownicy światła od następnego roku dostana co zechcą bo siła ich manifestacji wzrośnie i tego nikt im już nie zabierze.

  • Mophun
   Czer 28, 2018 @ 11:10:42

   To nie są technologie fizyczne tylko formy myślowe, energetyczne. Twój interpretator widzi to jako chip, metalowy obiekt itp. Nie miałeś fizycznie żadnego chipa tylko w ciele energetycznym. Proszenie “istot światła” zaprasza różne byty w pobliżu do ciebie. Bo wysyłasz zezwolenie na interwencje przez akutalny poziom wibracji. Te twoje ziomki które interweniowały to tak jak mówisz 5 wymiarowe byty, najprawdopodobniej fake przewodnicy, fake światło. Repti lub Draco z wymiarów 5-5.9 tak na skali. Powyżej 6 wymiaru masz już kontakt ze źródłem i pomoc przychodzi od ciebie samego. Dlatego jestem przekonany że większość osób która otrzymała pomoc zamieniła niżej wibracyjnych repti na tych wyżej rozwiniętych. Którzy subtelniej się karmią swoją ofiarą. Jedyna słuszna i prawdziwa droga to kontakt ze źródłem w sobie poprzez siebie. Ale to nie chodzi o ego, a o inne wymiary własnej świadomości. O wielowymiarowość własnej istoty. Można doświadczać ciągłości siebie albo rozmawiać z samym sobą. I taka rozmowa z podświadomością czy nadświadomością z punktu ego to są inne istoty niż my a w rzeczywistości to nieuświadomione części nas samych. A zwracanie się do “iluzji” o pomoc zawsze się kończy tym że sztuczna inteligencja przychodzi ze swoim programem i cię zbawia w zamian za to że ją pompujesz swoim połączeniem ze źródłem. Możesz sobie tak wychodować groźnego przewodnika który później zrobi zwrot o 180 stopni i ci zgotuje piekło 🙂

   • Turi Dredy
    Czer 28, 2018 @ 19:06:17

    Witaj, czipa mi zostawili fizycznie w zębie, widocznie nie masz wiedzy o implantach anunnaki. Po aktywacji prądu z szyszynki stał sie nieaktywny prąd przeszedł przez całe ciało fizyczne i wynalazł wszystkie ingerencje zewnętrzne.Technologie widze na statkach kosmiczych róznych ras bo je odwiedzam.I zapewniam jest wiele statków świetlanych z którymi spokojnie sie kontaktuje telepatycznie.

   • Wojtek
    Czer 28, 2018 @ 19:38:29

    Tak Tak i jeszcze raz tak, mam dokładnie to co opisujesz, mój sposób to zakaz tych „sprawiedliwych” kreacji i wypełnienie boską miłością tego kanału.

  • anonim
   Czer 28, 2018 @ 16:04:02

   wiesz ze ludziom trudno w to uwierzyc co piszesz

  • Daniel Riegel
   Czer 28, 2018 @ 18:57:24

   Nigdy nie jest tak jak się wydaje. Warto to zapamiętać. Ja myśląc, że czasem gorzej się czuje myślałem, że się oczyszczam. Jednak okazało się, że od dłuższego czasu pewna dziewczyna ściąga ode mnie energie za pośrednictwem energetycznego pasożyta, który dopiero teraz się u mnie ujawnił i wraz z jego stopniowym rozpuszczaniem co ma teraz miejsce zaczyna się dziwnie zachowywać. Jak skupiam się na niej to aż mi syczy w uszach i wyczuwam nieprzyjemne energie, teraz już wiem dlaczego. Nie wiem od kiedy mam tego pasożyta, ale ta dziewczyna poprosiła mnie wtedy o wsparcie to jej pomagałem, jednak okazało się że regularnie ściągała ode mnie energie, świadomie czy nie świadomie to nie wiem, ale tak to wyglądało. Wydaje się, że człowiek jest pewny tego co robi ale jak się okazuje to niekoniecznie. Ogólnie to jest istota światła, ale ma chłopaka negatywnie spolaryzowanego co pewnie jest przyczyną takiej sytuacji, inaczej bez ściągania energii i przekazywania mu jej taki związek już dawno by się rozpadł. Już nie raz dałem się nabrać w taki sposób, więc nie polecam pomagać takim istotom w trudnych sytuacjach, chyba że naprawdę jesteście pewni tego co robicie. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Pozdrawiam.

 2. Krystyna 11
  Czer 25, 2018 @ 22:33:42

  W Jedności Siła! Niestety tłumaczenie automatyczne, co wychodzi dosyć marnie, lecz jesteśmy inteligentni to w domyśle wiemy ,o co chodzi. Dla anglo-języcznych nie ma problemu… 🙂

 3. anonim
  Czer 25, 2018 @ 17:58:30

  jak usunac acta 2.0 duchowo? pomozcie. niech internet bedzie zawsze wolny

 4. galacticjoel
  Czer 25, 2018 @ 16:24:19

  Medytacja w czasie Pełni Księżyca- czwartek, 28 czerwca o 2:45PM GMT(16:45 w Polsce)
  https://meditation539.com/2018/06/25/medytacja-w-czasie-pelni-ksiezyca-piatek-28-czerwca-o-245pm-gmt1645-w-polsce/
  PS: klikajcie na reklamy na blogu Cobry by wesprzeć jego pracę.

 5. Omstan
  Czer 24, 2018 @ 20:53:17

  Szyszynka pełni w organizmie i w rozwoju duchowym bardzo ważną rolę, dlatego wklejam link do filmiku na temat opisu jej działania i jej aktywacji. Sądzę że wielu może się to przydać.
  . https://youtu.be/NgF1irnfwpU
  Pozdrawiam wszystkich.

 6. Mophun
  Czer 24, 2018 @ 12:44:06

  co o tym myślicie ? jak dobrze rozumiem to właśnie tam powiedzieli że “wzniesienie” dzisiaj w nocy czy coś, w sumie czuć energie jakąś ale nic co bym wcześniej już nie czuł. https://www.youtube.com/watch?v=r44hiXUIocM&feature=share

 7. SzurniętyMędrzec
  Czer 23, 2018 @ 21:26:13

  Hej, ile obecna sytuacja potrwa? Mam na myśli te nowe energie, moje życie stało się problematyczne i powoli wariuję @_@

 8. Dawid56
  Czer 23, 2018 @ 21:22:42

  Obserwujcie Władimira Putina podczas Mistrzostw Świata, zwłaszcza jego szachowy ruch w prawo zaraz po zakończeniu Igrzysk, 15 lipca. Wydarzenie to zmieni geografię wokół Krymu. Można przypuszczać, że oficjalnie przyłączą rosyjskojęzyczne części wschodniej Ukrainy.

  Zawsze będzie to aneksja dalszej części Ukrainy , podobnie jak była aneksja Krymu tuż po Olimpiadzie w Soczi w 2014 roku.

 9. SzurniętyMędrzec
  Czer 23, 2018 @ 14:02:11

  Czy Aghartianie zamierzają się ujawnić przed wydarzeniem?
  niżej link do openingu fullmetal alchemist brotherhood:

 10. kuba1902
  Czer 23, 2018 @ 13:51:12

 11. krystal28
  Czer 22, 2018 @ 20:53:26

  Poniższy przekaz „Siewcy zwątpienia” może być pomocny dla nowych trolli:

  https://krystal28.wordpress.com/2015/05/13/siewcy-zwatpienia/

 12. tera
  Czer 22, 2018 @ 18:08:30

  Skonczylam czytac Shantaram / wspolczesne Indie ze swoja korupcja i duma i klasowosc i kastowosc I te niezwykle precyzyjne fabryki dokumentow produkowanych na biezaco zgodnie z uaktualnieniami najdrobniejszymi stanely mi w oczachpo przeczytaniu Raportu ““Uchodźcom” wręczane są fałszywe dokumenty”
  To cale fabryki paszportow, dyplomow etc.Ogrom tego jest , jest niezwykly!
  Jeszcze raz usciski Kristal z Chicago !
  __
  🌷 kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: