Kilka słów o Q, raporcie IG, trollach…

.

.

Drodzy Czytelnicy,

w amerykańskim senacie w dalszym ciągu toczy się długie i skomplikowane przesłuchanie w sprawie raportu Inspektora Generalnego na temat podstępnych planów usunięcia prawowicie wybranego prezydenta przez ciemnych sługusów w FBI.  Jak wiecie te grupy także pracowały dla ciemnych elit, aby utrzymywać ludzkość w niewoli na całym świecie (np. przez czarne operacje w Płn Korei, Iranie, itd).  Nie tłumaczę na razie ostatnich postów Q, gdyż i tak dla polskiego społeczeństwa liczne nazwiska zaangażowanych, ich stanowiska i sutuacje nie są znane.

Ona nigdy nie miała przegrać!  (Hillary)

Grupa Q Anon powiadomiła o tym wcześniej w swoich postach.  Ich prognozy sprawdzają się jedna po drugiej, także było kilka potwierdzeń, że grupa ta współpracuje z prezydentem Trumpem.

W raporcie na stronie 274 jest także tekst łączący Clintonową ze ZBRODNIAMI NA DZIECIACH.  Czy widzicie, jak toczy się kula śnieżna, której nie da się już zatrzymać!

Po opublikowaniu tu kilku postów Q Anona, nagle pokazały się komentarze nowych trolli atakujących Q Anona, mnie i nawet Kobrę.  Oznacza to, że kabał robi się naprawdę nerwowy.

Trolle zarzucają mi, że byłam kiedyś pro Obama.  Jak kilkakrotnie już pisałam w przeszłości: Tak jak miliony ludzi na świecie miałam nadzieję, że Obama będzie tym co poprowadzi świat do wyzwolenia.  Podczas nowych ujawnień i budzenia się okazało się, że to były fałszywe mrzonki.  W listopadzie 2008 roku nawet na niego głosowałam.  Na szczęście było to w Teksasie i mój głos nie miał znaczenia.  Artykuły i przekazy „pro Obama” zostały na tym blogu dawno usunięte.

Ten blog nie jest polityczny, ale wpierający ruch w stronę wyzwolenia świata z niewoli ciemnych i cieszy mnie, że każdy dzień przynosi nowe rewelacje i nowe ujawnienia.

Wszystkich nowych trolli informuję, że jeżeli nie będziecie stosować się do reguł komentowania, opisanych w zakładce, wasze posty będą przeznaczone na zawsze do spamu. Licznego spamu pozbywam się za jednym naciśnięciem co jakiś czas bez czytania.  Piszecie na własne ryzyko.

Poniżej zamieszczam ponownie moje dwa ostatnie komentarze wyjaśniające więcej. Ponieważ nie było oddźwięku, myślę, że nie zostały przez niektórych zauważone:

Odpowiedź dla IndaFog, 18 czerwca

Ja też czuję się skołowana.

Nie jesteś sama. Sprawy wydarzają się i zmieniają się na świecie w zawrotnym tempie. Ja tez czuję się czasem skołowana.

Nowe postacie jak Q, dużo polityki. Osoby które sprawują reżim, znęcają się nad Gają, nad wszelkimi zwierzętami nie mówiąc o ludziach (Kim, Putin) nagle są wspaniali.

Polityka Putina i Trumpa i innych polega na oczyszczaniu bagna z pajęczyny satanistów. Jest to proces, który wymaga cierpliwości. Ja widzę to wyraźnie i nie mam wątpliwości, ale Ty nie musisz w nic wierzyć, po prostu obserwuj. Jeśli masz pytania poszukuj, czytaj, analizuj i medytuj i otrzymasz odpowiedzi. O Płn Korei przeczytaj jeszcze raz w powyższym artykule. Nie dziwię się, słuchałaś o okropnościach Kima w korporacyjnych mediach przez tyle lat. Trudno nagle uwierzyć, ze Kim był zakładnikiem ciemnych generałów i skorumpowanego CIA.

Coraz mniej Kobry a więcej jakiś nowych, nieznanych mi i przez to dziwnych dla mnie przekazów od Q

Umieszczam artykuły Kobry jak zawsze. Wygląda na to, ze mniej pisze.
Grupa Q jest rzecznikiem dowództwa pozytywnego wojska współpracującego z Białym Domem od października 2017. Miliony ludzi na całym świecie go czyta i interpretuje. Jest on w pewnym sensie początkiem rewolucji Wielkiego Przebudzenia. Których skrótów nie rozumiesz?

Odpowiedź dla Eli, 17 czerwca

Czy przeczytałaś ostatnie artykuły, często poparte linkami? Nie jest fair wpaść na czyjś blog z takim tekstem bez sprawdzenia, czy zrobienia poszukiwania wcześniej.  Niestety to co tu przekazuję to jest tylko kilka kropel w morzu tego co się tak naprawdę dzieje publicznie i za kulisami. Musisz robić własne poszukiwania, tłumaczyć sobie liczne artykuły, słuchać wywiadów, itd., aby wiedzieć więcej dla własnego komfortu. Oglądanie kabalistycznej telewizji i czytanie ich prasy dokładnie zamydla obraz tego co się dzieje i powoduje u ludzi depresję i bezsilność. Tymi negatywnymi uczuciami karmią się satanistyczne elity.

Trump i am. pozytywne wojsko nie mogą wszystkiego zmienić w jednym dniu na całym świecie , gdyż opozycja jest jeszcze silna, ale robią doskonałe postępy. Przykłady są przytoczone tu w artykułach. Warto je przestudiować i przemyśleć. Czasem pewne decyzje mogą wydawać się niekorzystne ze względu na złożoną sytuację, gdyż niebezpieczny kabał nie przebiera w środkach. Czy to ma sens? Ktoś powiedział, że gdyby pozytywne wojsko teraz usunęło wszystkich winnych z rządu amerykańskiego, cały rząd by się zawalił, gdyż tych winnych jest ok 80%. Działanie musi być metodyczne, bardzo dobrze przemyślane. Następny jest Iran. Według źródeł, Europa będzie niestety ostatnia. Szach mat będzie po stronie Światła.
Te epokowe zmiany, w tej chwili zachodzące, mogą potrwać jeszcze kilka lat, gdyż
pajęczyna ciemnych elit jest mocno zarzucona na ten świat. Wszystko jest płynne i zmienne z sekundy na sekundę, dlatego tak ważne są pozytywne wibracje każdego z nas.
I tak, zgadzam się z Tobą, aby weryfikować i nie wierzyć na słowo.
I tak, z powodu tych zmian mój entuzjazm rośnie każdego dnia, czego wszystkim życzę. I będę nadal dostarczać pokrzepiających informacji z wiarygodnych źródeł, kierowana wyższym Sercem i intuicją. kr

20 Komentarzy (+add yours?)

 1. Wita
  Czer 22, 2018 @ 07:07:10

  Dziękuję Ci Krystal za ten Blog i Twoje Tłumaczenia. Damy radę 😉

  🍒 kr

 2. planetariusz
  Czer 22, 2018 @ 00:55:23

  Cudownie być z wami, w oczekiwaniu, podtrzymywanie na duchu jest bardzo ważne, nadzieje, że całkowite Ujawnienie nastąpi w tym roku, znowuż się przesuwa do przyszłości.Tęsknimy wszyscy do 5 wymiaru i ciężko jest zrozumieć wszystkie przeszkody, które muszą być usunięte. Ale zbyt szybkie Ujawnienie dla niewtajemniczonych mogłoby okazać się szokiem nie do opanowania i to mnie najbardziej przeraża. Jak obudzić więcej osób zagubionych w codziennościach i ogłupiających przekazach mediów o niczym oraz o drobnych, przestępstwach, wypadkach.Moc jest w nas wszystkich.Pozdrawiam naszych forumowiczów.

  • SzurniętyMędrzec
   Czer 22, 2018 @ 01:12:30

   Dlatego trzeba oczekiwać RAZEM,bo wtedy znajdziemy w sobie oparcie. Oraz zachęcam do dołączenia do discorda „Prepare For The Change”, na którym są założone czaty dla lokalnych krajów, głównie kontynenty +Europa. Jest tam wiele wspaniałych osób, choć ostatnio przycichło towarzystwo…

  • krystal28
   Czer 22, 2018 @ 01:14:51

   Planetariuszu, ja śledzę sytuację na świecie. Żadna pozytywna cywilizacja z kosmosu się oficjalnie nie ujawni, dopóki ciemni są u władzy. Teraz są usuwani, ale jednak to trochę zajmie czasu, aby ich w większości zneutralizować na całym świecie. I to ma związek z przebudzeniem innych. A w międzyczasie możemy praktykować tworzenie swojej preferowanej rzeczywistości 🙂

  • anonim
   Czer 22, 2018 @ 17:00:58

   moze zamiast oczekiwac i byc rozczarowanym zacznij myslec ze wydarzenie jest teraz? ty tworzysz swoja rzeczywistosc i przyszlosc

 3. SzurniętyMędrzec
  Czer 21, 2018 @ 23:09:06

  Hej, kiedy dokładnie mija ten cykl 26 tysięcy lat? I dziękuję za wszystkie tłumaczenia, naprawdę doceniam, i brakuje mi wywiadów z Cobra

  • krystal28
   Czer 22, 2018 @ 00:47:01

   Może Kobra zacznie wkrótce ponownie dawać wywiady. Jesteśmy w procesie przechodzenia z jednego cyklu do następnego. Nikt nie wie ile lat to zajmie dokładnie ❤

 4. turbina vs kamarat
  Czer 21, 2018 @ 22:12:09

  aha jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje,powinnismy zaczac zmieniac nasz kraj swoimi dzialaniami u nas w kraju a nie czekac na to co sie wydarzy w stanach,mianowicie chodzi mi o 3 dniuowa manifestacje jana taratajcio,o ktorej nie bylo tutaj mowy a takze na facbooku w grupie straznicy swiatla,wiec ja sie pytam was moi drodzy wojownicy,jak chcecie zmieniac ta gaia,czekajac na to co napisze q szyframi,jakimis dziwnymi,ja tez oglodam rt i al jezzera i tez duzo mozna wywnioskowac,pozdrawiam was serdecznie i milej medytacjii,radze odrazu wlaczyc do tego binerual beats fale theta ponad 1000hz to moze szyszynka sie szybciej odwapni,,p.s to nie jest trolling tylko realizm,,namaste

 5. Krystyna 11
  Czer 21, 2018 @ 21:47:30

  Rozmowa z Duszą – Monika Jakubczak . Bardzo interesujący wywiad, może ktoś poczuje się zainspirowany?

  Życie w przestrzeni lekkości i przyjemności:

 6. Gugolandia
  Czer 21, 2018 @ 20:34:06

  Kochana Krystal, z niczego nie musisz się nikomu tłumaczyć, ale widocznie taką miałaś potrzebę. Dziękuję, że jesteś, za całą Twoją pracę, za tłumaczenia i za selekcję tych wszystkich tekstów, przecież tyle jest tego w sieci a Ty potrafisz wybrać istotne informacje.

  P.S. Czy można wiedzieć kiedy się urodziłaś?

  • krystal28
   Czer 21, 2018 @ 22:11:09

   Kochana Gugolandio, ja to widzę bardziej jako wyjaśnienie niż tłumaczenie się. Dzięki za docenienie. Datę urodzenia wolałabym zachować prywatnie 😉

 7. anonim
  Czer 21, 2018 @ 16:44:24

  “Ponieważ nie było oddźwięku, myślę, że nie zostały przez niektórych zauważone” byly byly i zgadzam sie z Pania. nie odzywalem sie bo nie bylo potrzeby. zgadzam sie jeszcze raz

 8. kuba1902
  Czer 21, 2018 @ 15:04:14

 9. IndaFog
  Czer 21, 2018 @ 13:58:41

  Bardzo dziękuję Krystal za wyjaśnienie mi tematu, oraz tego kim są nowe osoby jak Q. Jako świeża matka wiele rzeczy mi umyka,stąd moje pytania, stąd moje zagubienie bo nie znam się kompletnie na polityce, jest mi obca i nie współgra z moja przestrzenią. Tak jak pisałam w poprzednim komentarzu, którego tylko fragmenty przytoczyłaś w poście głównym, jestem na stronie Gai od 2011 roku i od tego czasu zarówno czytam posty, jak i w życiu staram się iść świetlistą ścieżką będąc w przestrzeni serca, pomagając innym i starając się nie krzywdzić nikogo ani niczego. Moja ścieżka duchowa właściwie rozwijała się wraz z blogiem. Twój blog Krystal skłaniał mnie do poszukiwań. Potem liczne lektury, podróże do wnętrza siebie, nowe blogi, nowi ludzie i zdarzenia. Wszystko się zmieniło i nadal się zmienia. Zawsze na lepsze 🙂
  Pisze o tym dlatego, że będąc tyle lat blisko z Wami poczułam się troszkę nieprzyjemnie. Czyli jak chciałam zapytać to zostałam skarcona za niewiedzę. Dodatkowo podejrzana o trollowanie. Widocznie to taka lekcja dla mnie. Jednak zawsze byłam pełna wdzięczności za to co Krystal robisz.. Zawsze czytam Wasze komentarze i z nich też czerpię wiedzę i poczucie bliskości. Mało tego promowałam wielokrotnie stronę bloga, opowiadając o kolejnych wpisach i poszerzając grono odbiorców. Drogi IVO, moim zdaniem praca jaką wykonuje Krystal jest tak ogromna, że dotyka osób, które dopiero zaczynają z tą wiedzą się łączyć. To nie jest łatwe. Ale to jest etap budzenia. A chyba o to chodzi by było nas więcej? Gaja tego potrzebuje a Krystal jest jej promykiem nadziei. Dla mnie każde pytanie jest ważne czy głupie czy trudne. I chciałabym, tutaj w tej grupie w razie niepewności nie bać się zadawać pytań. Dziękuję.

  • krystal28
   Czer 21, 2018 @ 22:07:49

   Droga IndaFog, chciałabym najpierw pogratulować Ci nowego potomka 🙂 To co się dzieje w USA i także w innych miejscach na świecie to coś więcej niż polityka. O obecnej rewolucji, która zdarza się cyklicznie co ok. 26 tysięcy lat, wiele pokoleń będzie się dowiadywać w miejscach nauki. Podobno ta obecnie jest wyjątkowa, gdyż Ziemia i nasz Wszechświat nie zanurzy się już w ciemność. Dzięki za dobre słowa. Pytania zawsze są mile widziane – proces ekspansji świadomości nigdy się nie kończy.

 10. MajaWalia27
  Czer 21, 2018 @ 10:21:45

  Kochani!!! Kochana Krystal -:) Zgadzam sie ze wszystkim co napisalas, i ponownie ogromnie Ci dziekuje Aniolku za Twoja prace, tlumaczenia, zaangazowanie. Chcialambym napisac takze kilka slow dla ludzi,ktorzy watpia. I napisze dlaczego zgadzam sie z Krystal. Sami poobserwujcie inne rzeczy, inne czynniki. Czytajac ”normalna” prase ma sie bardzo wypaczony obraz swiata, nie mowiac o telewizji. Kobra kiedys powiedzial,ze CALE media sa w rekach kilku rodzin. DOSLOWNIE KILKU. I zapewne nie sa to ludzie od Swiatla, bo obraz swiata jaki kreuja jest falszywy, pelen leku i przemocy.Niedawno w Polsce odbyl sie ogromny protest przeciw przymusowi szczepien – wyszlo na ulice ponad MILION osob ( sa szacunki,ze byly to prawie 2 miliony ludzi) i ZADNE media. Powtarzam ZADNE nie pokazaly tego protestu. Glucha cisza. Chcialabym powiedizec,ze ja ogromnie doceniam to co robi grupa Q i trzymam za nich kciuki. I uwazam, ze mamy na swiecie dwoch wybitnych przywodcow, ktorzy daja nam nadzieje na to,ze satanistyczna grupa zbrodniarzy kabala straci wladze- mowie tu o Prezydencie Putinie i Trumpie. Trzymajmy za nich kciuki, wspierajmy ich. Kobra pisze o rzeczach NAJWAZNIEJSZYCH, bo tak naprawde materii NIE MA. Wszystko jest energia, I wibracja….jest taki piekny tekst na naszej grupie ”Prepare for change Polska” od Sanandy- ktory mowi o tym,o czym pisal wielokrotnie nasz Swietlisty Przyjaciel Kobra i co tlumaczyla Krystal- o tym,ze to MY MANIFESTUJEMY. Gdy my bedziemy starali sie byc w wibracjach radosci, szczescia, zdrowia i obfitosci to to zaistnieje w naszym polu na poczatku energetycznym, a potem w materii. Ja WIDZE, i czuje intuicyjnie,ze Swiatlo zbliza sie powoli do zwyciestwa. Pomozmy mu. To czego nam POTRZEBA to energia BOSKIEJ KOBIECOSCI wyrazana w medytacjach. Dolaczmy sie do grup Boginii, o ktore prosi Kobra a przyspeiszymy dzialania na planie fizycznym.Kochani Przyjaciele, szczegolnie w Polsce zacznijmy budowac grupy Boginni, bo nasze polskie rzady trzymaja nas w bardzo ograniczajacym polu,jesli chodzi o obfitosc, wolnosc, radosc ( jest cala masa urzedow i przepisow,ktora ma celu kontrolowanie i zastraszanie ludzi). Drugim czynnikiem blokujacym energie obfitosci, radosci i szczescia jest kosciol, ktory ”trzyma” ludzi w poczuciu winy, grzechu,straszac pieklem. Gdy sie zaczelam budzic i czytalam slowa Jezusa :” Twoja wiara Cie uzdrowila”, albo to’ ze jak bedziesz miec wiare i powiesz tej gorze ”przesun sie” to ona sie przesunie. I nagle sobie USWIADOMILAM,ze nie chodzi o wiare w zewnetrznego boga,ale w swoja WEWNETRZNA BOSKOSC, w to,ze to MY jestesmy KREATORAMI. My o tym zapomnielismy,ale jesli czytacie ten tekst to sami sobie uswiadomicie,ze naszym zadaniem jest praca z naszym wyzszym JA. MY ODPOWIADAMY za nasze zdrowie,nasze zycie, to co sie dzieje. Oczywiscie sa tutaj skomplikowane sytuacje ( implanty,umowy z ciemnymi – falszywe czesto, sa traumy z poprzednich wcielen,itd) ale gdy nasza kochana Gaja podnosi wibracje jest mozliwosc bysmy sie starali ”WYJSC”ze schematow myslenia i wibrowania w swiecie 3d do tego pieknego swiata 5D ( i ”latanie” na wyzszych wibracjach).
  Ja osobiscie mialam takie doswiadczenie, o ktorym wspomina Sananda- po zabiegu reiki , gdy wstalam to czulam taka milosc i radosc,ze plakalam ze szczescia i nie moglam opanowac smiechu, radosci. Mysle,ze naszym STANEM NATURALNYM,naszym BOSKIM stanem jest wlasnie takie TRWANIE. Jest to stan wrecz nieziemski, ale pomyslalam sobie,ze czasem w tych misteriach Boginni zblizamy sie do tego stanu- w medytacji, w tancu ( gdy wylaczy sie umysl), w cudownym zespoleniu seksualnym z Osoba, ktora kochamy, gdy sie perliscie smiejemy, gdy sie czyms zachwycamy……gdy tworzymy sztuke- malujemy obraz, gramy na instrumentach, kreujemy….. MARZYMY z lekkim sercem, gdy podozujemy i zachwycamy sie pieknem Gai, gdy glaszemy, tulimy ludzi, zwierzeta…..

 11. Ivo
  Czer 21, 2018 @ 10:15:34

  Witaj Kryształowa 😉
  I nie przejmuj się szkoda Twojej energii i zdrowia. Jest masa danych i można się pogubić, lecz kto ma wiedzieć ten dotrze 🙂 Mnie zaś martwi inny temat, ponieważ jak pewnie wiesz unijne pajacyki podjęły decyzję o ocenzurowaniu netu. Co pewnie docelowo będzie wiązać się ze znikaniem wszelkich alternatywnych stron. Czy myślałaś już jak się zabezpieczyć na taką okoliczność ? Być może przesadzam ( i oby tak było ) ale ciemne szaleje i nie wiadomo co im tam do “głów” strzeli, a łącza mogą chcieć poprzecinać. Tak tylko rzucam hasło, bo na pewno są jakieś rozwiązania.
  Pozdrawiam serdecznie Ciebie oraz wszystkich czytająco/przeglądających stronę 🙂

  • krystal28
   Czer 21, 2018 @ 21:44:11

   Hej Ivo, to jest próba agresywnej kontroli przed ostatecznym upadkiem ciemnych elit. Mój blog jest w wordpress i nie myślę, ze to im się uda na skalę światową. Dopóki Saturn będzie w Koziorożcu – jeszcze ok. 2 lat, możemy spodziewać się zwiększonej kontroli i cenzury przez kabalistyczne instytucje. Będą walczyć do samego końca. Pozdrowienia ❤

 12. bosun
  Czer 21, 2018 @ 07:43:21

  Myślę że należy naprawdę uzbroić się w cierpliwość.Wydarzenie następuje, nie jest możliwe by tak ” za pstryknięciem palca stało się wydarzenie”.Każdy z nas pragnie by nastąpiło tu i teraz.Czasami kierujemy się trochę szukając sensaci .Są to nasze słabości które musimy kontrolować co pomoże nam uczestniczyć w wydarzeniu z pełną energią światła w nas samych.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: