Planetarna aktywacja Zgromadzeń Sióstr Róży

.

Kobra, 16 czerwca 2018

Nadszedł czas, aby aktywować na powierzchni tej planety ogromną liczbę fizycznych Zgromadzeń Sióstr Róży.

Odtąd grupy te będą uzupełniać planetarną sieć energetyczną Czintamani w przekazywaniu energii Kompresji Przełomu.  Będą również służyć jako węzły wirowe do aktywowania spotkań członków Duchowych Rodzin, co umożliwi duchową aktywację planetarnej mandali Duchowych Rodzin.

Pozytywne emocjonalne połączenia pomiędzy członkami planetarnej Mandali Duchowych Rodzin przyspieszą proces Kompresji Przełomu.

Wiele fizycznych Zgromadzeń Sióstr Róży zostało już stworzonych i możecie do nich dołączyć.  Ponad 50 grup jest już wymienionych tutaj:

https://www.sisterhoodoftherose.network/groups

Każdego dnia tworzy się więcej grup, a jeśli macie fizyczną grupę, która spotyka się regularnie i ma trzy osoby lub więcej, możecie umieścić ją na powyższej liście, aby ludzie mieszkający w waszej okolicy mogli się przyłączyć.  Aby wasza grupa była na liście, skontaktujcie się z  sotrplanetarynetwork@gmail.com

Ogólne instrukcje dla waszej grupy są bardzo proste.

Po pierwsze, wasza grupa Zgromadzenia Sióstr Róży jest Świątynią Bogini:

http://www.awaken.com/2018/01/womens-temple/

Po drugie, wykonujcie medytację Powrotu Bogini i Wiru Bogini. Instrukcje dla obu medytacji są tutaj:

http://2012portal.blogspot.com/2018/02/power-of-goddess.html

Po trzecie, możecie robić medytację Seksualnego Uzdrawiania:

1. Rozluźnij ciało i obserwuj oddech przez kilka chwil.

2. Wizualizuj lśniące białe światło wchodzące do twojego fizycznego ciała i wszystkich ciał energetycznych podczas wdechu, a następnie wydychaj to białe światło do  swojego  otoczenia.

3. Teraz wyobraź sobie delikatny różowy pączek róży w czakrze serca.  Kiedy oddychasz, ta róża zaczyna kwitnąć.  Rób to przez kilka minut.

4. Wizualizuj czerwoną różę w twoim intymnym miejscu.  Kiedy oddychasz, ta róża zaczyna kwitnąć.  Rób to przez kilka minut.

5. Kiedy robisz wdech, energia seksualna czerwonej róży podnosi twoje kanały energetyczne do różowej róży w twojej czakrze serca.

6. Podczas wydechu wizualizacja kochającą, uzdrawiającą energię różowej róży schodzącą w dół do czerwonej róży w twoim intymnym miejscu, tworząc pętlę energii.  Powtarzaj to przez kilka minut.

Kiedy regularnie będziecie spotykać się, wykonując te medytacje, wasza grupa stanie się potężnym kanałem energii Bogini i znacznie pomoże zbudować planetarną sieć Światła.

Bogini chce Światła i Światło będzie!

Przetłumaczył galacticjoel

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/06/sisterhood-of-rose-planetary-activation.html

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. Marian
  Czer 20, 2018 @ 21:14:23

  Piękne wykonanie piosenki Milion róż https://www.youtube.com/watch?v=C9vQWzN36tM

 2. Krystyna 11
  Czer 20, 2018 @ 15:54:00

  Dzisiaj wysłuchałam bardzo ciekawego wywiadu z Kariną Jakimow,na temat odpuszczania zalegających w nas pakietów emocji, które nas blokują.
  Studiuję sobie Dawida Hawkinsa – ,,Jego Technikę Uwalniania,, i ,,Powrót do zdrowia,,, Poziomy Świadomości, które zresztą bardzo polecam, bo ich tematem jest poszerzanie świadomości. Sam będąc po pięćdziesiątce wyleczył się z ponad dwudziestu chorób, niektóre niewyleczalne :), lub nawet zagrażające życiu, co miało miejsce w Jego przypadku. Był psychiatrą i psychologiem zarazem o światowej sławie klinicystą i naukowcem z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem i w pewnym sensie Jego mistyczne doświadczenia sprawiły, że zaczął zgłębiać ten temat jeszcze bardziej w rozszerzony sposób. Bardzo polecam!

  Chciałam przez to powiedzieć, że korzystamy z jednego Pola Informacji i ludzie odkrywają te same zasady na swój własny sposób.

  Filmik, który pragnę przedstawić jest bardzo pogodny, wnoszący przyjemną, przyjazną atmosferę, tak to przynajmniej odebrałam.
  Myślę, że jest też dla osób pozamykanych w sobie, nie radzących sobie z emocjami, warto się temu przyjrzeć. 🙂

  Zobacz, zaakceptuj i puść – Karina Jakimow:

 3. Edwin Odesseiron
  Czer 20, 2018 @ 03:13:52

  Spoko, dzięki za publikacje i odpowiedzi, ja tylko dodam że też licze na The Event, mam na to nadzieję ale nie dam głowy że to wszystko nastąpi, natomiast bardzo mnie ciekawi co by się stało ogólnie na planecie, bo większość osób to zupełnie nie interesuje się takimi tematami, jak i metafizyką w ogóle…moim zdaniem wtedy się okaże kto jest jaki (dobry czy zły), mam na myśli szeregowego członka społeczeństwa nie tych co są źli na bank (masoni etc.) Jestem na bieżąco ze wszystkim, śledzę to, jakby ktoś chciał porozmawiać to zapraszam

  • Sofija
   Czer 20, 2018 @ 11:48:52

   Żaden Event nie „przyjdzie” z „zewnątrz”. To my naszymi kryształowymi sercami ten Event stworzymy. Kiedy będziemy gotowi. Kiedy te kryształowe serca będzie mieć „masa krytyczna”. Więc najlepiej nie oczekiwać, a zadać sobie pytanie: czy moje serce jest kryształowe? Co jeszcze mogę zrobić dla siebie,aby ten stan osiągnąć? Reszta zadzieje się sama…

 4. Krystyna 11
  Czer 19, 2018 @ 22:55:51

  Przeglądałam swoje ,,Ulubione,, i zainspirowało mnie, aby otworzyć ten link i wydaje się, że temat jest bardzo na czasie!
  Zachęcam Kobiety, lecz również i
  Panów, bo temat dotyczy wszystkich, lecz w innym zakresie. Uważam, że poruszany temat jest bardzo ważny i warto jemu się przyjrzeć….:)
  Możesz wyjść poza rodowe programy i stworzyć swój własny świat ! – Luboswieta Radałowa :

  🙂

 5. Dawid56
  Czer 19, 2018 @ 22:17:50

  Wydaje mi się, że z tą planetarną aktywacją Zgromadzeń Sióstr Róży , może się wiązać Mythic Call z 2007 roku.
  https://youtu.be/NJrF-_duOoI

 6. kuba1902
  Czer 19, 2018 @ 17:00:37

 7. galacticjoel
  Czer 18, 2018 @ 16:10:29

  Zsynchronizowana Medytacja
  http://synchronized-meditation.com.pl/

 8. Weronika
  Czer 18, 2018 @ 14:14:08

  Bardzo ciekawy film,w którym naukowiec,fizyk,ateista pracując nad świadomością dochodzi naukowo do Miłości.

  Polecam.

 9. TempariuszGabriel
  Czer 18, 2018 @ 08:24:36

  A w Polsce jeszcze żadnej. ..

 10. Krystyna 11
  Czer 17, 2018 @ 21:46:35

  Sofija, całkowicie się z Tobą zgadzam! Czytając linka tak właśnie robiłam już od jakiegoś czasu i mówiłam sobie, że to trzeba zmienić na TU i TERAZ!. A Ty to wyraziłaś na Forum! Połączenie w Polu Kwantowym działa! Widocznie miało to zostać zauważone…! 🙂

 11. Sofija
  Czer 17, 2018 @ 14:24:03

  Wychodzimy z czasu liniowego, wszystko dzieje się kwantowo w TERAZ, więc – aby nie tkwić wciąż w “liniówce” i tym samym nie wydłużać czasu manifestacji w nieskończoność, proponowałabym wreszcie zamienić ostatnią afirmację na Tu i Teraz: Bogini pragnie Światła (Pokoju) i Światło (Pokój) JEST ❤☸️

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: