Kontynuacja wiadomości z ostatniego tygodnia od Q, Fulforda i innych.

.

 

7/6/2018  Amerykański Inspektor Generalny,  Michael Horowitz przesunął osobiście datę raportu w senacie o mailach Clintonowej z 11 na 14 czerwca.  CZEMU?  Urodziny Trumpa.  Symbolizm MA ZNACZENIE.  Wasi wrogowie stosują go pieczołowicie, musicie także się tego nauczyć.  Symbole mają moc.  11 czerwca  się wydarzy.  Nazwijmy to rozszerzonym „Świętem”.

8/6/2018  Chińska firma telefoniczna ZTE – 1 miliard dolarów grzywny od firmy dla USA. Muszą zmienić zarząd w ciągu 30 dni.  Przyszłe 10-letnie zakazanie handlu w celu zapobieżenia złym zachowaniom.  Nigdy więcej poufnych komunikatów telefonicznych!  [ZTE zostało złapane na nielegalnej sprzedaży telefonów amerykańskiemu kabałowi.  Ujawnione przez Q kilka tygodni temu.  Poniżej zdjęcie ładunku z 17 maja 2018 z podpisem Q, „Jesteśmy wszędzie!”  – kr]

Dlaczego Hollywood potrzebuje na bieżąco w nagłówkach gazet wiadomości o przemocy seksualnej?  Ponieważ mają poważne problemy z pedofilią.  Nic tak nie dystansuje ich od tego, jak udawanie, że popiera się tę sprawę.  Nie dajcie się zwieść „filmowi”. Prawdziwy diabeł nie został jeszcze ujawniony.

Trump zaproponował zakończenie federalnego zakazu marihuany  (tu pożegnanie więziennego kompleksu przemysłowego)

Lista kabalistycznych zmarłych w tym tygodniu: —   Kate Spade, Inés Zorreguieta (na zdjęciu w czerwonym kostiumie, siostra królowej holenderskiej, Maximy),  Alan O’Neill,  Anthony Bourdain,  Ben Krapinski + żona,  Steven Pitt (psycholog zamordowanej kilka lat temu dziewczynki Ramsey), Tareq Kamleh, John Lermayor. Wszystkie te „samobójstwa” lub morderstwa były z powodu 11 czerwca.

———–

Austria zamyka 7 meczetów i wydala z kraju dziesiątki Imamów.

9/6/2018  Włoski premier Giuseppe Conte popiera apel Trumpa o ponowne przyjecie Rosji do G-7

 
Nowy premier Włoch, GiuseppeConte, będzie wkrótce przyjęty w Białym Domu.

———

Ważniejsze informacje z raportu Bena Fulforda z 5 czerwca 2018:

Izrael może wkrótce zostać wyzwolony od satanistów.  W Europie zmiany rządów w zeszłym tygodniu we Włoszech, Hiszpanii i Słowenii powodują, że tylko  Francja, Niemcy i Holandia pozostają pod kontrolą Chazarów.  Benjamin Netanyahu  jest teraz ukryty w bunkrze, przygotowując się do swojej nieuniknionej porażki.

Kontrola nad saudyjską ropą, ostoją petrodolara, wypadła z syjonistycznych rąk.

Wojskowi zwolennicy rządu Trumpa rozważają przekazanie dla Leo Wanta i jego ludzi kontroli nad 26 bilionami dolarów w funduszach, które, jak twierdzili, zostały im bezprawnie zabrane przez frakcję Busha.[zapoczątkuje to przekazywanie funduszu globalnego dla dobra ludzkości – kr]

Spotkanie Shangri La w Singapurze jest tylko jednym z kilku spotkań na wysokim szczeblu, które odbywają się w ramach przygotowań do szczytu Kim/Trump w przyszłym tygodniu. W tym tygodniu odbędzie się również spotkanie na szczycie G7 (publiczny zachodni rząd) w Kanadzie, a także spotkanie Bilderberg (tajny zachodni rząd)

Upadek hitlerowskiej dynastii Bushów oznacza, że ​​ nie ma już żadnego poważnego zachodniego poparcia wojskowo-przemysłowego dla skoncentrowanego na Niemcach projektu UE w jego obecnym kształcie.  Załamanie nastąpi jednak w powolnym tempie.

Słowenia (ojczyzna Melanii Trump) przyłączyła się do Polski i Węgier przeciw obecnej polityce masowej imigracji. głównie z krajów muzułmańskich.

Jeśli Trump uzyska kontrolę nad systemem opartym na dolarze amerykańskim, euro i jenie, będzie miał znacznie silniejszą pozycję do negocjowania nowej globalnej architektury finansowo-politycznej z sojuszem euroazjatyckim. Na tym froncie trwa stały postęp.

Liderka numer 2 seksualnej sekty NXIVM, aktorka Allison Mack, sypie nazwiskami podczas śledztwa, co zniszczy Hollywood i Bronfmanów“.

Rodzina Bronfmanów wzbogaciła się sprzedając gorzałę dla Al Capone podczas prohibicji, a obecnie jest jedną z głównych grup kontrolujących gigantów medialnych, takich jak AOL – Time Warner. Innym wielkim syjonistycznym bytem medialnym pod obstrzałem jest Disney.

“Roseanne Barr  została ‘poświęcona’ poprzez brutalne odwołanie jej showu na ABC po jej obraźliwym poście na Twitterze, by upokorzyć Obamę, Valerie Jarrett.  Jej odwołany program może zostać wyemitowany na nowo przez stację Foxa.

W Waszyngtonie, DC tajne państwo i syjonistyczni agenci są już historią, gdyż Departament Obrony przejmuje proces poświadczania bezpieczeństwa dla całego rządu, dopuszczając tylko Białe Kapelusze i patriotów.

Wszystko to oznacza, że ​​rząd wojskowy stojący za Trumpem umacnia swoją pozycję jako reprezentanta Zachodu w negocjacjach z eurazjatyckim sojuszem.

Opisane powyżej ruchy stanowią zasadniczą zmianę kierunku w sposobie rządzenia światem po syjonistycznym, apokaliptycznym koszmarze.

Pełny raport po polsku:

https://meditation539.com/2018/06/05/benjamin-fulford-likwidacja-izraela-moze-byc-nieuchronna-poniewaz-nato-wycofuje-sie-z-ochrony/

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. Dawid56
  Czer 11, 2018 @ 21:42:29

  Pewną ciekawostką jest to że w dniach 7-10 czerwca odbyła się konferencja grupy Bilderberg w Turynie.

 2. Ona
  Czer 11, 2018 @ 21:03:24

  witam, gdzie o godzinie 3 mogę szukać informacji? chcę być na bieżąco 🙂

  —-

  na Fox News i prawdopodobnie we wszystkich mediach na świecie. Sprawozdanie ze Szczytu PK – USA? – kr

 3. Leslaw Pietrasz
  Czer 11, 2018 @ 20:16:13

  Aż trudno uwierzyć że może być dobrze. Mam 54 lat i cały czas było źle mimo wielokrotnej nadziei. A przecież to trwa nie pół wieku a wiele tysięcy lat. Teoretycznie przyszłość ma wiele możliwości, wiec nadal wciąż wszystko możliwe. Dziwią mnie tylko dobre słowa o Trampie. Ja zobaczyłem jak działa przenosząc ambasadę do Jerozolimy, kiedy zaatakowano Palestyńczyków aby jeszcze raz podkreślić siłę swojego terroru. Tramp nic o tym nie powiedział.

  • krystal28
   Czer 12, 2018 @ 03:01:14

   Lesławie, uzbrojeni militanci Hamasu z Palestyny zaatakowali Izraelczyków w proteście przeciwko przeniesieniu ambasady. Media polskie nie są wolne od wpływów globalistów. Globaliści są przeciw polityce Trumpa. Pokój na świecie, brak strachu i bezsilności jest dla nich wielkim zagrożeniem.

 4. krystal28
  Czer 11, 2018 @ 19:10:54

  Główne wydarzenie ma być dziś wieczorem czasu USA wg Kota z Cheshire (nowe imię EyeTheSpy), czyli ok. 3 rano w Polsce. Zbiorę wszystkie informacje dla Was, abyście mogli je przeczytać jutro rano. Czytam, ze wielu ludzi na całym świecie czeka w napięciu. Q napisał wczoraj, ze ten tydzień będzie do zapamiętania!

 5. rav
  Czer 11, 2018 @ 10:09:44

  Skoro przy wpisie jest zdjecie samolotu, taką ciekawostką z mandela efect jest to  że silniki w samolotach są teraz przed skrzydlem, a nie pod skrzydlem, jak wielu pamięta

 6. STRUMYK
  Czer 11, 2018 @ 09:07:27

  Witam! Ja jakoś nie wierzę w przejście do 5G, nawet do 4G jeszcze nie weszliśmy. To niby dlaczego od razu taki skok o 2 wymiary wyżej?
  Pozdrawiam,

 7. Strażnik Światła.
  Czer 10, 2018 @ 22:36:12

  Do Wydarzenia pozostało 361 dni….Obudzeni nie traćcie nadziei i nie lękajcie się.
  Osoby o czystym sercu przejdą na 5G bez szwanku i problemu…pozostaje tylko Wam namówić i przemienić resztę rodziny ,aby póżniej nie było rozczarowania ,że
  jedni odejdą do wyższego wymiaru ,a ci „materialiści „pozostaną w 3G…..

  Nawet Kobra nie zna daty Wydarzenia …. kr

  • Mophun
   Czer 10, 2018 @ 23:10:30

   Skąd te 361 dni jak mogę wiedzieć ?

   —-
   Strażniku, ja także chciałabym wiedzieć. Podaj szczegóły i link, jeśli to możliwe — kr

  • krystal28
   Czer 11, 2018 @ 04:16:21

   „pozostaje tylko Wam namówić i przemienić resztę rodziny”

   Tak naprawdę możesz tylko przemienić siebie. Członków rodziny uszanuj poprzez akceptację takimi jacy są.

   • Mophun
    Czer 12, 2018 @ 02:06:21

    Zgadzam się że każdy sam musi się przemienić, ale niektórzy mogą mieć bardzo utrudnioną możliwość żeby otworzyć się na światło, w tym wypadku inni mogą zaoferować pomoc jak drogowskaz i wsparcie. Często samemu ciężko jest do światła dotrzeć, a bardzo łatwo gdy wszędzie go pełno naokoło. Zostaje tylko kwestia wyboru czy ktoś się opowiada po stronie drogi ego, służenia sobie, czy po stronie światła służenia innym w zrozumieniu że „inni” to też on sam.

  • Marian
   Czer 11, 2018 @ 07:49:55

   Strażniku nikt nie podaje daty wydarzenia ani Mistrzowie ani Archaniołowie w swoich przekazach .
   A co do rodziny to kazdy sam musi w tym kierunku o siebie zadbać
   Namaste

  • Turi Dredy
   Czer 11, 2018 @ 12:36:24

   Kiedys był taki przekaz że do końca roku zostanie wywołane wydarzenie bez względu na masy nieprzebudzonych jednostek.Tak naprawde wszystko jest w ciagłym ruchu i non stop sie tworzy i przełom jest kompilacja wielu czynników które były wprowadzane tutaj tysiącami lat.w 2012-13 roku nastapiło rozłonczenie magnetyczne spowodowalo to 1 fale bezdusznych istot które wyszły na jaw-zostało pozostawione przez przebudzone jednostki, teraz znowu było cięcie następne masy ludzkie nieważne jaki wiek zostały odłonczone od chologramu światła.I chodz planeta jako całosc wchodzi teraz do światła wielowymiarowego logicznym jest że bezduszne klony i inne istoty nie oga z tego zkorzystać więc co z nimi sie stanie? pozostają na starym chologramie i dla nich nic sie nie zmieni ale ci co wchodza do światła pozostawia ich bo musza zasiedlić nowy chologram!!Do 2025 roku wszystkie jednostki które wchodza z ziemią do nieba znikaja z pola widzenia tych co pozostają w grze iluzji.Tamci bedą dochodzić i zasiedlać 5 wymiarowe światy w swoich czasach.Im dłużej do przełomu i usunięcia bariery tym jak sie to stanie w jednym momencie zostanie ukończone przejśće do nowego.

 8. Krzysztof
  Czer 10, 2018 @ 22:19:12

  Polska też jest jeszcze pod kontrolą Chazarów

 9. Omstan
  Czer 10, 2018 @ 20:29:43

  Wydarzenie przyspiesza, cieszę się na obejrzenie końca zniewolenia.

 10. B.
  Czer 10, 2018 @ 20:21:54

  FYI
  Eye zmienił login na TheRealCheshCat 🙂
  I jest na miejscu 😉 IFKWIM
  —-
  Tak, dzisiaj Eye zmienił imię wybrane przez jego czytelników i szatę swojego profilu na Twitterze. Dzięki B. – kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: