Raport Beniamina Fulforda, 23 kwietnia 2018

.

Falszywy atak w Syrii –  Śmierć Barbary Bush i fotoszop – Śmierć Matthew Mellona – Wizyta Macrona w Białym Domu – Turcja

Masywnej satanistycznej ofensywie brakuje pary i zaczyna się kontratak

Czcząca szatana elita, która przejęła władzę na Zachodzie, walcząc o swoje życie, przeprowadziła masową kontrofensywę w Syrii i przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi.  Ta ofensywa straciła parę i odwraca się przeciwko nim, podczas gdy kłamstwa o Syrii i wiele innych rzeczy są ujawniane.  I chociaż nie podano żadnego słowa o tym, kiedy 25.500 zamkniętych aktów oskarżenia zostanie rozpatrzone, Pentagon i inne źródła twierdzą, że działanie zmierzające do usunięcia satanistów na stałe ze światowej władzy nasila się.

Na tym froncie największym wydarzeniem w ubiegłym tygodniu była śmierć czołowej satanistki Barbary Bush, prawdopodobnie córki założyciela Kościoła Szatana, Alistaira Crowleya.

Wielu uważało ją za czołową wyznawczynię szatana w USA, po tym jak jej mąż, George Bush Senior zniedołężniał, CIA i inne źródła zgadzają się.  Barbara niewątpliwie nie życzyła sobie by dożyć sytuacji, w której zobaczy męża i synów oskarżonych o masowe morderstwa i zbrodnie wojenne związane z 11 września, Irakiem, Fukushimą itp.

Jednak w tym świecie fałszywych wiadomości i grafiki komputerowej pojawia się wiele znaków zapytania na temat czasu ogłoszenia tej informacji o śmierci i pojawiających się na ten temat wiadomości.  Jako jaskrawy przykład, jeśli spojrzycie na ujęcie w 46 sekundzie w TV News 24h pod linkiem poniżej, zobaczycie, że Barbara Bush bierze udział w jej własnym pogrzebie wraz ze zmarłą Nancy Reagan.

Również eksperci komputerowi z Canadian Secret Intelligence Service mówią, że szeroko rozpowszechnione zdjęcie byłych prezydentów biorących udział w pogrzebie Barbary Bush, jest “kiepsko zrobionym fałszywym Photoshopem“.  Zdjęcie jest teraz systematycznie usuwane z korporacyjnych serwisów informacyjnych, ale można je zobaczyć poniżej.

fake-barbara-bush-funeral-photo3-768x569

Dla tych, którzy wciąż myślą, że “zobaczyć to uwierzyć“, jeśli chodzi o filmy i zdjęcia cyfrowe, proszę spojrzeć na publiczną prezentację, która odbyła się 13 kwietnia, gdzie dr Supasorn Suwajanakorn, inżynier komputerowy zatrudniony przez oddział Google Brain, pokazał fałszywe filmy wideo z wypowiedzi byłego prezydenta Baracka Obamy.

http://www.bbc.com/news/technology-43639704?SThisFB

Jest więc możliwe, że cała sprawa pogrzebu Barbary Busha jest fałszywa i “cała ta sprawa pachnie oszustwem Tajnego Państwa“, mówi wyższe rangą źródło CIA.

Źródła Pentagonu ze swej strony mówią, że Donald Trump odmówił udziału w pogrzebie Barbary Bush, z powodu informacji, które otrzymał po tym jak były doradca wiceprezydenta Dicka Cheneya z czasów ery Busha, “zmienił stronę” i złożył zeznania przeciwko swoim byłym szefom w zamian za ułaskawienie.

To może być po prostu zbieg okoliczności, ale w pobliżu domu Busha w Houston w Teksasie nastąpiła poważna eksplozja i wybuchł pożar w czasie, gdy pokazywano materiał filmowy z pogrzebu.

http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/2407-valero-refinery-on-fire-in-texas-shelter-in-place-order

 

Źródła Organizacji Białego Smoka twierdzą, że fałszywe relacje z pogrzebu zostały zaprojektowane przez kabała, aby ukryć poważne porażki, których doświadczają, kiedy czołowi sataniści są ścigani na całym świecie.  Jest prawdopodobne, że nikt z masowych morderców rodziny Bushów nie pojawi się już więcej, o ile w rzeczywistości wciąż żyją, mówią źródła WDS z Teksasu.

Innym poważnym przypadkiem w zeszłym tygodniu była śmierć Matthew Mellona, spadkobiercy fortuny bankowej Mellonów i członka jednej z rodzin, która jest właścicielem Rady Rezerwy Federalnej.  Mellonowie na poważnie zerwali stosunki z innymi właścicielami Fed Rockefellerami (Clintonami), ale w tym momencie nie jest jasne, czy było to związane z przedwczesną śmiercią Matthew w wieku 54 lat.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-04-17/billionaire-banking-heir-matthew-mellon-dies-at-54

W tym, co może być również związane z wydarzeniami, francuska gałąź rodziny Rothschildów ogłosiła, że 37-letni Alexandre de Rothschild przejął władzę od swojego ojca, 75-letniego poszukiwanego przestępcę, Davida de Rothschilda.

https://www.rt.com/business/424399-rothschild-announce-new-boss-appointment/?content_urlfro/

Gnostyccy Iluminaci wydają się jednak nie tolerować żadnej ciągłej kontroli Rothschildów i poinformowali tego pisarza, że ​​”skontaktowali się z agentem Nebojsa, aby poprosić go o działanie przeciwko Zurychowi, w Szwajcarii“.

Być może dlatego niewolnik Rothschildów francuski prezydent Emmanuel Macron odwiedzi w tym tygodniu Stany Zjednoczone, aby błagać o ochronę, obiecując zmianę reżimu Rothschildów. [Q Anon:  Wizyta Macrona była w celu przekonania Trumpa, aby ten kontynuował umowę z Iranem (haracz w sumie 500 miliardów dolarów rocznie)]

Gnostycy prawdopodobnie mają dobry powód, by nie ufać Rothschildom. Eric Fioril, przewodniczący Francuskiej Rady Tymczasowej, twierdzi, że sam Macron jest zamieszany w przestępstwa finansowe i inne przestępstwa na wysokim szczeblu.  Rada ma dowody, że reżim Macrona próbował rozpocząć wojnę domową we Francji z pomocą państwowych producentów broni, aby przekazywać broń tak zwanym “islamskim terrorystom” we Francji.  “Nasze źródła informują nas, że niektórzy z naszych głównych producentów broni szturmowej przyjmują zamówienia od Izraela i / lub Arabii Saudyjskiej i / lub klientów z Zatoki. Rachunek idzie tam, ale karabiny, rakiety i amunicja są dostarczane grupom dżihadystów we Francji w niestabilnych obszarach podmiejskich “, zauważa.  Powoduje to różnego rodzaju problemy i stawia Francję na “krawędzi klifu wojny domowej“, mówi.

Implikacją tej informacji wywiadowczej, kontynuował, jest to, że jest to “czymś więcej niż rażącym niedbalstwem” ze strony rządu.  W związku z tym kontynuuje:  Białe Kapelusze we francuskim wywiadzie nie mogą przymykać oczu na tę aktywność.  Fioril zauważa również, że “ze względu na ogólny elektroniczny nadzór w naszym kraju, możemy łatwo usunąć tak silne grupy dżihadystów z naszej ziemi w mniej niż 10 dni, jeśli pozwolimy naszym Białym Kapeluszom w IC (ich odpowiednik NASA lub Computer Intelligence) i naszym siłom bezpieczeństwa działać w pełnej współpracy.  Rząd popełnia podręcznikową zdradę, a wojsko ma uzasadniony powód, aby aresztować nasz nielegalny rząd “, podsumowuje.

To, na co natknęły się Białe Kapelusze, to oczywiście satanistyczny spisek P2 Masonerii, by doprowadzić do wojny między islamem a chrześcijaństwem, aby następnie stworzyć kontrolowaną przez nich jedną światową religię.

W każdym razie próba użycia przez satanistów wymówki fałszywego syryjskiego ataku gazowego (szóstego ujawnionego takiego fałszywego), by zaatakować Syrię, a tym samym rozpocząć III wojnę światową (Armageddon), jest szeroko eksponowana jako zbrodnia wojenna oparta na oszustwie.  Nawet takie środki przekazu, jak niemieckie media państwowe, donoszą o tym teraz.

https://www.zerohedge.com/news/201804-21/germanys-largest-public-tv-news-broadcaster-syria-chemical-attack-most-likely

W międzyczasie w Stanach Zjednoczonych źródła Pentagonu mówią: “Kalifornijski lewicowy gubernator Jerry Brown został zmuszony do wysłania 400 żołnierzy Gwardii Narodowej na granicę z Meksykiem, ponieważ Trump zamyka hollywoodzkich pedosów i działalność związaną z handlem ludźmi w porcie Long Beach.

Ponadto Specjalny Prokurator Robert Mueller niedługo “zakończy polowanie na czarownice” [niczym nieuzasadnione śledztwo przeciwko Trumpowi – kr], kiedy oskarży Hillary Clinton.  Może to być odniesienie do faktu, że wraz z odejściem Barbary jest ona teraz wiedźmą na najwyższej pozycji.

Ponadto, źródła podają:  “Po wielu miesiącach spędzonych za kulisami, [były burmistrz Nowego Jorku, Rudolph], Giuliani w końcu dołączył do zespołu prawnego Trumpa, który wraz z Muellerem jest gotowy do wzięcia na celownik sprawców 11 września, takich jak gang Busha i Izrael“.

Traktat pokojowy, formalnie kończący wojnę koreańską, może zmusić Izrael do ujawnienia swoich ról w 11 września i 3 listopada [Fukushima], by zawrzeć pokój z Syrią, zwracając Wzgórza Golan” – podają źródła.

Porozumienie pokojowe w Korei również ujawniło wielu przestępców wysokiego szczebla w armii amerykańskiej w Japonii, jak podaje japońskie źródło wywiadu wojskowego.  W odręcznej notatce dostarczonej temu pisarzowi, źródła podają, że wojsko amerykańskie w Japonii jest teraz podzielone pomiędzy ludzi, którzy operują w bazie lotniczej Yokota i stacjonującymi w obozie Zama, obie w pobliżu Tokio.

Ludzie z Yokota popierają reżim Shinzo Abe i ciągłe zatajanie zbrodni popełnionych w Fukushimie, podczas gdy ci w Camp Zama popierają zmianę reżimu i ujawnianie prawdy o Fukushimie, mówią źródła. Miejmy nadzieję, że przyszły dowódca Sił na Pacyfiku, komandor Admirał Philip Scott Davidson, usunie zbrodniarzy wojennych, gdy formalnie obejmie dowództwo.

Nawiązując do nowych wiadomości z zeszłego tygodnia, Turcja oficjalnie zażądała od Zarządu Rezerwy Federalnej zwrotu całego posiadanego przez siebie złota. Ta prośba jest prawdopodobnie związana z tajnymi negocjacjami w sprawie czołowego tajnego agenta CIA działającego w Turcji Andrew C. Brunsona. Oficjalnie, Brunson jest ewangelicznym pastorem Izmirskiego Kościoła Odrodzenia, małego protestanckiego kościoła z około 25 członkami zgromadzenia, mówią źródła CIA.

Został on aresztowany podczas czystek, które nastąpiły po tureckiej próbie zamachu stanu w 2016 r., w wyniku którego uwięziono dziesiątki tysięcy tureckich żołnierzy, urzędników państwowych, wychowawców, pracowników akademickich, dysydentów i dziennikarzy.

Nie mniej niż 66 amerykańskich senatorów grozi “działaniami” przeciwko Turcji, chyba że zostanie on zwolniony.  “Dlaczego tak wielu senatorów przychodziłoby z pomocą pokornemu kaznodziei i groziłoby Turcji ‘środkami’, gdyby był tylko człowiekiem w sutannie?” funkcjonariusz CIA pyta, nic, że Turcy próbują go wymienić na działającego w USA agenta Fethullaha GÜLENA. GÜLEN zdecydowanie wie za dużo o satanistach by można go było przekazać, więc Brunson “prawdopodobnie zostanie wrzucony pod autobus“, konkluduje źródło.

https://www.nbcnews.com/news/world/senators-warn-measures-against-turkey-andrew-brunson-case-n867721

Kolejne rozwojowe wydarzenia w zeszłym tygodniu, wydaje się, że “noszenie czapki z folii aluminiowej” może nie być tak szalone, jak się to wydaje. Przeciek do prasy przez insidera z rządu Stanów Zjednoczonych ujawnił szczegóły technologii energetycznej używanej do wywoływania, by osoby, które są celem słyszały głosy, czuły ból, itp.

Na koniec, co jest znakiem, że ten pisarz ma przyjaciół w społeczności nadzoru elektronicznego, albo też stają się oni niedbali, ostatnio identyfikator dzwoniącego w moim telefonie wyświetlał wiadomości, mówiące, że połączenia przychodzące są od “Paula” i dwóch innych ludzi.

Źródło:  https://meditation539.com/2018/04/25/benjamin-fulford-masywnej-satanistycznej-ofensywie-brakuje-pary-i-zaczyna-sie-kontratak/

https://benjaminfulford.net/2018/04/23/massive-satanist-offensive-runs-out-of-steam-and-counterattack-begins/

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: