O Medytacji Pokoju i raport z Konferencji Wzniesienia w Budapeszcie

.

Kobra, 23 kwietnia 2018

Mieliśmy niewiele czasu, aby zebrać ludzi do Medytacji Pokoju i masa krytyczna nie została osiągnięta, ale ta medytacja nadal miała głęboki wpływ na sytuację geopolityczną w Syrii, minimalizując skutki eskalacji militarnej w piątek 13 kwietnia (bardzo ważny dzień na linii czasowej Templariuszy), stabilizując wir bogini Syrii i przynosząc więcej uzdrowienia i pokoju w tym regionie.

Głębsze tajemne powody konfliktu w Syrii wyjaśniono tutaj:

 .

Teraz, gdy ta szczególna eskalacja militarna zawiodła, archonckie, czarne rodziny szlacheckie / Rycerze Maltańscy / Jezuiccy stojący za Erikiem Prince’em próbują nakierować Trumpa na kolejny konflikt zbrojny w Syrii:

 

 

Warto zauważyć, że większość amerykańskich żołnierzy w Syrii znajduje się w północno-wschodnim rogu kraju, co jest dokładną lokalizacją wiru bogini Hassuna-Samarra:

 .

Sytuacja w Syrii jest polem bitwy ostatniej fazy zdalnej wojny pomiędzy Konfederacją Galaktyczną / Flotą Plejadiańską wspierającą Putina i Assada i siłami Chimery / Drako wspierającymi Erika Price’a i negatywne frakcje wojskowe w Arabii Saudyjskiej i USA, z Donaldem Trumpem uwięzionym pomiędzy.

To tyle co mogę teraz powiedzieć o sytuacji planetarnej na powierzchni planety.

Nasza Konferencja Wzniesienia w Budapeszcie zakończyła się sukcesem wykraczającym poza nasze najśmielsze marzenia.  Zapewniliśmy nową pozytywną linię czasową dla planety Ziemi, aktywując planetarną sieć Siostrzeństwa Róży na zupełnie nowym poziomie.  Teraz najważniejsze jest utworzenie jak największej liczby fizycznych grup Siostrzeństwa Róży.  Grupy te muszą spotykać się raz w tygodniu w fizycznej lokalizacji, aby zakotwiczać energie Bogini do planetarnej sieci energetycznej poprzez wykonywanie zarówno medytacji Wiru Bogini Vortex, jak i medytacji Powrotu Bogini:

 .

Utworzone z powodzeniem grupy Siostrzeństwa Róży, mogą skontaktować się ze mną na cobraresistance@gmail.com, aby otrzymać dalsze instrukcje.

Nasza konferencja obudziła wielu ludzi, wielu członków rodzin dusz spotkało się i zakotwiczyło ogromny przepływ energii miłości do planetarnej sieci energetycznej.  To doświadczenie było głęboko poruszające, o czym można przeczytać w tym raporcie:

http://2012portal-hungary.blogspot.com/2018/04/ascension-conference-budapest-part-1.html?m=1

Potężne energie bogini zakotwiczone podczas konferencji mogą, ale nie muszą, być powodem, dla którego Soros zdecydował się przenieść swoje biuro „Otwarte Społeczeństwo” z Budapesztu do Berlina zaledwie kilka dni po konferencji:

 

Niewiele biedny Soros wie, że Berlin jest również silnym wirem Bogini, i może wkrótce będzie musiał ponownie się przeprowadzić.  Berlin jest także miejscem jednej z głównych europejskich podziemnych baz Ruchu Oporu, która ma wpływ na programy kosmiczne na powierzchni Ziemi:

 .

Od śmierci Isis Astara Ruch Oporu pracował za kulisami ujawniając przez alternatywne media istnienie broni elektromagnetycznej,  energetycznej broni skierowanej i innej broni używanej przez kabała przeciwko najbardziej przebudzonym cywilom:

 .
 .
A teraz „przypadkowo” także poprzez główne media, takie jak Popular Mechanics i Russia Today:
 .

.

.

 .

Wkrótce oczekujcie więcej ujawnień.

Teraz, gdy nowa pozytywna linia czasowa została zabezpieczona, jestem ponownie otwarty na wywiady. Wyślij prośby o wywiad na adres cobraresistance@gmail.com. Wszystkie wywiady będą przeprowadzone po 25 maja.

Zwycięstwo Światła!

Przetlumaczyla Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2018/04/peace-meditation-and-budapest-ascension.html

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. Krystyna11
  Kwi 25, 2018 @ 15:52:02

  Taki oto filmik trafiłam dzisiaj, akurat na czasie, by obudzić ludzi….
  Ta dziewczynka uciekła z Korei Płn.

 2. planetariusz
  Kwi 25, 2018 @ 00:08:29

  Mam nadzieję, ze Ujawnienie odbędzie się przed 2020 i tu skupmy się, nie przesuwajmy czasu. Więcej obudzonej świadomości i chęci w medytacjach przyspieszających pełne ujawnienie.

 3. Weronika
  Kwi 24, 2018 @ 21:40:01

  Dla przypomnienia: Kosmiczne ujawnienie – Corey Goode.
  w j. polskim:








 4. Zumbik
  Kwi 24, 2018 @ 19:53:00

  Cieszę się z tego, że tu trafiłem. Zostaję 🙂 Szkoda, że dopiero teraz.

  Witaj Zumbik ❤ — kr

  • Daniel Riegel
   Kwi 24, 2018 @ 20:58:58

   Każdy prędzej czy później odnajduje to co mu odpowiada. To, że dopiero teraz to nie znaczy, że źle. Każde doświadczenie jest wartościowe i wnosi coś bezcennego, więc te wcześniejsze również. Ja trafiłem tu “dopiero” w listopadzie 2016 roku, chociaż od dziecka interesowałem się takimi tematami. Pozdrawiam.

 5. STRUMYK
  Kwi 24, 2018 @ 11:56:51

  Witam!
  Cieszę się, że konferencja w Budapeszcie się udała. Szkoda trochę Medytacji Pokoju i tego, że nie udało się osiągnąć masy krytycznej.
  Jesteśmy na dobrej drodze w kierunku Cywilizacji Ery Wodnika. Czekam osobiście na lata 2028-32, może będą epokowe odkrycia 🙂
  Pozdrawiam 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: