Q Anon o akcji koalicji w Syrii

.
 
13 kwietnia 2018 22:07:44
 .
Ufajcie Prezydentowi.
Wróbel Czerwony. [pocisk? – kr]
Tylko pociski.
Intel jest dobry.
Q
.
14 kwietnia 2018 14:24:45
.
Rozwińcie swoje myślenie.
„Z datą” kontra „aktualne”.
Iran jest następny.
Zaufajcie planowi!
Kwietniowe przelotne deszcze. [PRZELOTNE DESZCZE]. .
Czy wierzycie w przypadki?
Q
 —-
10 kwietnia 2018 11:11:02
 .
Kto stoi obok Pence’a & Prezydenta? 
Jakie to przekazanie? 
Bolton czyści dom. 
Niektórzy opuszczają ten dom! 
Czysty dom jest bardzo ważny.
Q
 .

——-

Cała akcja w Syrii była genialną pułapką na kabała?


Kilka dni temu Trump mówi, że wycofa amerykańskie wojsko z Syrii, Q następnie mówi, że Trump nigdy nie ujawnia swoich intencji.  Następnie kabał organizuje fałszywą flagę w postaci ataku bronią chemiczną w Syrii.  13 kwietnia składy broni chemicznej w Syrii zostały zniszczone przez pociski koalicji.  Nie było śmiertelnych ofiar w tej akcji, gdyż inteligencja amerykańska i  rosyjska uprzedziła o tym Syryjczyków kilka dni wcześniej.  Ciekawe, że Rosja oprócz słów o „konsekwencji”  nic nie zrobiła, aby zapobiec tej akcji.
  Poniżej wybrałam kilka komentarzy z YT, które może bardziej naświetlą sytuację.  – kr
.
Putin, Trump, Syria, Francja, powtarzają teorie o 3. wojnie światowej, aby odwrócić uwagę i wykorzenić kabalistyczne podziemnie.  Mustafa, „Imię, którego nie wypowiadamy” [McCain, który dostarczał broń  chemiczną do Syrii], tunele w Syrii, itp.

 .
„Syryjski rząd również został w jakiś sposób zinfiltrowany, a cele, które zostały uderzone, to były jednostki, które zostały zinfiltrowane przez globalistów.
 .
Trump nas nie zawiódł.  Nigdy nas nie zdradził.  Trump uderzył w chemiczne składy Husseina i Bezimiennego [Obamy i McCaina] w Syrii. Widzieliśmy Obamę w fabryce broni chemicznej w Syrii. Prezydencja Trumpa była planowana od lat. Deep State [Głębokie Państwo / kabał] jest wszędzie.
———-
.

08 kwietnia 2018, 17:49
Kochamy telefony!
Bezimienny powinien wiedzieć lepiej [McCain].
Q
————

Rosja miała trzymać broń chemiczną poza Syrią … McCain wprowadził ją tam przez swoją działalność „charytatywną” …. spotkał się z ISIS i syryjskim facetem od nagłych wypadków.  Zacznijcie myśleć. Publiczne besztanie Rosji w ONZ?  W ten sposób Trump powiedział Rosji, że nadchodzą pociski. A oni są INTELIGENTNI.
 .
Ludzie ciągle wariują z decyzjami Trumpa, ale Trump zawsze wychodzi na wierzch.  Och,  wkurzy Chiny!, och, rozpocznie 3. wojnę światową z Północną Koreą!  A co naprawdę się dzieje; Chiny zgadzają się na układy, Kim chce mówić o denuklearyzacji.  Wszystkie strony, w tym Rosja, Syria, Chiny, P. Korea i Trump sprzeciwiają się NWO. Nie wierzę, że działają przeciwko sobie.”
 .
https://qanonposts.com/

2 Komentarze (+add yours?)

  1. Turi Dredy
    Kwi 18, 2018 @ 12:18:22

    Witam.Dziś podsłuchałem 2 bawiących się dzieci na pumptrucku ich rozmowa była prosta jak u dzieci i wyglądała następująco.: Wiesz że zbliża sie tsunami? w tym drugie dziecko ja tam sie nie boje ale to tsunami miłośći! i tak sobie gadali w zabawie a wiesz że rodzą sie dieci zombiaków, po chwili bawia sie dalej i jedno dziecko mówi ze musi umrzeć żeby tsunami mogło przyjść drugie dziecko mówi nie musisz! w tym po chwili patrze jedno dziecko leży na ziemi udaje martwego! i mówi że musi umrzeć żeby tsunami moglo przyjść drugie dziecko podchodzi i mówi do niego urodziłes sie od nowa i pobiegli. Odnosnie zbliżającego sie rozblysku taka informacja prosta i na temat.

  2. kuba1902
    Kwi 16, 2018 @ 11:35:39

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: