Medytacja Pokoju, 16 kwietnia 2018 o 3.57 rano (nów księżyca)

.

Kobra, 11 kwietnia 2018

Nadszedł czas, aby ponownie podjąć działanie! Czas wziąć losy naszego świata w nasze ręce! Wszyscy zgadzamy się, że proces osiągania planetarnego pokoju trwa zbyt długo.  Oto nasza szansa na wspólne przyspieszenie tego procesu.  Dlatego skorzystamy z okazji Nowiu Księżyca 15 i 16 kwietnia, aby stworzyć portal, przez który zbalansujemy pole energetyczne wokół planety.

Robimy tę medytację, aby przeciwdziałać negatywnym skutkom eskalacji militarnej, która obecnie ma miejsce w Syrii:

https://www.rt.com/usa/423802-trump-get-ready-russia-missiles/

https://www.rt.com/news/423807-moscow-trump-syria-missiles/

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo!  Udostępnijcie to na całym świecie!  Opublikujcie to na swoich stronach i blogach.  Zaproście grupy duchowe, aby do nas dołączyły. Jeśli znasz alternatywne media, możesz to do nich wysłać. Możesz utworzyć grupę na Facebooku dla swojej lokalnej grupy ludzi, która robi to w Twojej części świata. Do tego wydarzenia potrzebujemy również jednej głównej grupy na Facebooku. Możesz utworzyć film o tym i opublikować go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji na społeczeństwo ludzkie, więc każdy z was, kto weźmie udział w tej medytacji, może rzeczywiście pomóc w przybliżeniu do nas  Wydarzenia:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta medytacja pomoże siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety w celu wzmocnienia sieci Światła, która jest potrzebna do przyspieszenia procesu osiągnięcia planetarnego pokoju. Liczba osób wykonujących tę medytację jest najbardziej wpływowym czynnikiem w mocy ludzkiej populacji na powierzchni dla przyspieszenia tego procesu.

Będziemy robić tę medytację dokładnie w momencie Nowiu Księżyca w niedzielę, 15 kwietnia o godzinie 9:57 pm czasu wschodniego (EDT). To jest 9:57 am CST w poniedziałek 16 kwietnia w Taipei, 3:57 am  EET w poniedziałek w Kairze, 3:57 am CEST w poniedziałek w Paryżu, 2:57 am BST w poniedziałek w Londynie, 21:57 w niedzielę w Nowym Jorku, 20.57 CDT w niedzielę w Chicago, 19.57 MDT w Denver i 18:57 PDT w Los Angeles w niedzielę, 16 kwietnia, 3:57 16 kwietnia w Polsce.

Tutaj możesz sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=PEACE+MEDITATION&iso=20180415T2157&p1=179

Instrukcje:

1.  Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2.  Ustanów swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu przyniesienia pokoju planecie Ziemia i jej mieszkańcom.

3.  Wizualizuj słup Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i dalej w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4.  Teraz wyobraź sobie fioletowy płomień oczyszczający wir w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozprzestrzeniający się przez cały Bliski Wschód i oczyszczający go. Następnie rozszerz go jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyźnie plazmowej, eterycznej i astralnej.

5.  Teraz wyobraź sobie delikatną różową uzdrawiającą boską kobiecą energię, uzdrawiającą wszystkich ludzi w Syrii i przynoszącą pokój temu krajowi. Wizualizuj to łagodne różowe światło chroniące Syrię. Wizualizuj tę boską kobiecą energię, uzdrawiającą umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii. Następnie wizualizuj tę boską kobiecą energię rozprzestrzeniającą się przez cały Bliski Wschód i uzdrawiającą wszystkich ludzi. Następnie rozszerz go jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żywe istoty na planecie.

Bogini chce pokoju i pokój będzie!

Przetłumaczył galacticjoel

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2018/04/make-this-viral-peace-meditation-2018-4.html

26 Komentarzy (+add yours?)

 1. galacticjoel
  Maj 10, 2018 @ 10:39:46

 2. Elzbietawachniewska@gmail.com Niebieskakraina
  Maj 09, 2018 @ 22:45:00

  Od niedawna zaczelam czytac te strone bardzo mi sie podoba pozdrawiam z energia milosci

 3. patryk
  Kwi 16, 2018 @ 04:37:12

  hejo mam dobre wieści (jeśli chodzi z mojej strony)dzisiaj odbyła sie medytacja pokoju i udało mi sie(choć polemizowałbym co to znaczy ze to ja to zrobiłem) w ten dzień o tej godzinie usiadłem do medytacji.chciałbym wam powiedzieć że osiągnałem pewien stan który już wcześniej osiągałem lecz pojawiły sie w moim życiu pewne komplikacje przez które to utraciłem,ale najważniejsze że znowu to mam.W trakcie medytacji wstąpiło w moje ciało wyższe ja i mówiło:(polskimi słowami)niechaj nadejdzie światłość,niechaj nadejdzie światłość.Myśle że taki kanał energii który utworzyłem dużo pomoże plejadanom.Kurcze ale sie ciesze,pisze to bo komus i gdzies musiałem to napisać.Przez tę chwile starałem sie zapytać swoje wyższe ja co dalej jak to wszystko będzie wyglądać ten inny wymiar życia a wyższe ja powiedziało”huj wie,huj wie” Prosze nie sugerowac sie przekleństwami które napisałęm,ono naprawde to powiedziało nie w mojej głowie ale na serio tak to słyszałem i to sie wszystko potwierdza bo prawdziwy ja też użyłbym takich słów.Cóż zobaczymy jakie info przyniesie cobra.powodzenia.

  • Adrian
   Kwi 16, 2018 @ 06:28:59

   A może to byłeś prawdziwy Ty. Może jesteś już na takim poziomie że cały czas jesteś Tu i Teraz. Z nowymi rzeczami w życiu jest tak że po pewnym czasie są dla nas naturalne i możemy nie zauważać zmiany w nas, gdyż ona już nastąpiła.

 4. Omstan
  Kwi 14, 2018 @ 17:32:10

  Czy ktoś znający język angielski mógłby odsłuchać poniższą mowę i napisać co ta lektorka mówi? Orientuję się że chodzi o kody, ale na tym moja znajomość tej mowy się kończy. Jeżeli to coś ważnego to może się przydać także innym.

  Będę wdzięczny za pomoc

  • Eve
   Kwi 15, 2018 @ 12:13:19

   Tak jest to kodowanie wyzwolenia, wolności wypowiedzi, wzajemnego poszanowania, mowa jest o tym, że jest to czas wyzwolenia dla tej planety, że pojawiła się nowa energia, że kobiety odbierają już tą energię, zaczynają ją rozpoznawać, ten kod jest podobno oznaczeniem tej energii w Multiwersie i przyniesie on nową jakość istnienia dla naszej cywilizacji, że społeczeństwo ludzkie będzie inaczej funkcjonować, własnie na zasadzie wolności, każdy będzie mógł bez ograniczenia dzielić się swoimi pomysłami z innymi.

   • Omstan
    Kwi 15, 2018 @ 17:38:03

    Dziękuj za odpowiedź. Rozumiem, że jest to rodzaj zakodowanej energii, którą teraz przyswajamy i która zmienia nas od środka. Nie ma on zatem żadnego zastosowania praktycznego, np. nie trzeba go pisać, nosić na sobie lub powtarzać. Jeszcze raz dzięki!

 5. Krystyna11
  Kwi 14, 2018 @ 15:20:30

  Krystal, dzięki za odpowiedź. To dobrze, że nikt nie doniósł o takim problemie. Też teraz myślę, że mam problem ja, właśnie od 12 kwietnia. Wchodzę, na ,,Kochane Zdrowie,, i to samo. Do Ciebie za każdym razem wstrzela mi się tzw. złośliwe oprogramowanie,, Na Kobrę – jest ok. Teraz, jak wyślę Ci emaila po raz wtóry znów wskoczy. Mam Pandę. Nie wiem, jak mam się od tego uwolnić. Specjalnie dobrze, nie poruszam się w tych tematach.:) Ma ktoś pomysł?
  Pozdrawiam Cię cieplutko i wszystkich zgromadzonych tutaj !
  Namaste!

 6. LanceLot
  Kwi 13, 2018 @ 19:59:39

 7. galacticjoel
  Kwi 13, 2018 @ 19:26:00

 8. Turi Dredy
  Kwi 13, 2018 @ 15:41:49

  Rozbłysk sie zbliża do naszej żeczywistosći i okazuje sie że beda serie rozbłysków słonecznych które zapoczątkują nową ziemie nowa gęstość i świadomość energetyczna z której będziemy tworzyć życie.Dzięki temu fleshowi ciemnosć zostanie zaszachowana bo nie będzie w stanie wytrwać w tej energi.W nowej przestrzeni nie bedzie juz Archontów i takich istot bo ich siatka zostanie rozpuszczona uaktywni sie nowa sieć nowej ziemi dla współtworzenia nowego. Ta nowa wersja wszechświata bedzie zupełnie inna od tej co teraz mamy bo bedzie oparta na tworzeniu miłośći i z miłośći to ta enrgia która bedzie zasilała nowa ziemie.To najpiękniejsze co może teraz spotkac ta ziemie która wieki byla pozostawiona w dualizmie cienia.

  • xylotet
   Kwi 13, 2018 @ 21:41:10

   Ci archonci ,,, te gadoidy itp. to nic innego jak takie astralne straszydełka i to na poziomie niskiego astralu ,,,, psychologia początku wieku 20 już to rozgryzła i nazwała to ” Symbolizacją Podświadomych Lęków ” ,,, gadów ,, pająków ,,, płazów i tym podobnych ,,, to się ludzie od zarania bali ,,, bo to z reguły było niejadalne a nawet trujące i jadowite ,,, stąd w podświadomości funkcjonuje to jako Wrogie i Groźne ,,, dlatego pradawne misteria i wtajemniczenia używały tych Symboli do Oswajania swoich Adeptów z ich Podświadomymi Lękami ,,, coś jak Gniewne manifestacje Buddów ,,, albo krwiożercze Dakkini w Buddyźmie ,,, ale to tylko taka TECHNOLOGIA jest ,,, aby wreszcie Rozpoznać swoje Lęki i je Przetransformować ,,,, a ludziki dzisiaj pod wpływem ,,, mediów ,,, hollywoodu i internetu dorzucili ,,, androidy ,,, sztuczną inteligencję itd. itp. i ubrali to wszystko w Pradawne Kształty Lękowe ,,,, Powyżej astalu są Piękne i nie Zmącone jego ,,, Namiętnościami ,,, Lękami i całą tego typu tą Symboliką , Obszary Wolne od tych Mamideł . Na tym trzeba się Skoncentrować i do tego należy dążyć a nie bez końca Walczyć ,,, Uciekać ,,,, lub Gonić ,,, Własny Cień ,,,,
   Ps. ktoś kto tej Dziczy Astralnej nadaje ,, Uporczywie ,, Realizm i Rzeczywistość ,, będzie miał Realnie i Rzeczywiście z tym do czynienia ,,, ktoś kto widzi w tym ,, Tylko Iluzyoryczną ,, grę ,,, Światła i Cienia (jeszcze raz powtarzam ILUZORYCZNĄ ) jest Wolny od Tego ,,,

 9. Obserwator
  Kwi 13, 2018 @ 15:27:43

  Kochani co to może być? ? http://telewizjarepublika.pl/dziwne-zjawisko-na-niebie-w-warszawie-zobacz-filmy,63420.html
  To zostało nakręcone dzisiaj w Warszawie…

 10. planetariusz
  Kwi 13, 2018 @ 00:03:31

  Dziękuję a chwilami miałem wątpliwości czy zgoda połączy ich przed ujawnieniem,Chiny + rOSJA OGROMNA SIŁA i zadłużona Ameryka ?

 11. tera
  Kwi 12, 2018 @ 21:48:03

  Bardzo dziekuje Krystal za Twoj komentarz ! Wekszosc postrzega to nasze 3D jak 3D i jak powiedzial Kryon an spotkaniu w Phoenix ” how 3D of You Humans ”
  Start to think aut of the box ! Dzieje sie ogromnie duzo ale my, kazdy z nas dolozyc do tego duzo musi ! Bo to My zmienimy nasza rzeczywistosc ! Serdecznosci posylam

 12. Krystyna 11
  Kwi 12, 2018 @ 20:29:24

  Krystal coś niedobrego się dzieje. Jak otwieram Twoją stronę to dostaję informację o wirusach i wpada ich jednorazowo ponad dwadzieścia. Tak jest od dzisiaj. Ja na swojego maila dostałam informację o tej Medytacji po angielsku od Godneess, Kiedyś się zapisałam tam, gdy były aktywacje energii Bogini. Dwa razy weszłam w tego linka i było to samo. A teraz u Ciebie, weszłam do Ciebie celowo po raz drugi i znów to samo. Nie wiem, jak się do tego odnieść. I co da się zrobić z tym?
  Serdecznie pozdrawiam!

  • krystal28
   Kwi 13, 2018 @ 20:52:53

   Krystyno, mam nadzieję , że to był tylko chwilowy problem. Ja z mojej strony nie mam żadnych oznak wirusa. Może to Twój komputer zaatakowany? Nikt inny o tym mnie nie poinformował.

 13. krystal28
  Kwi 12, 2018 @ 19:33:45

  Chciałabym tu dodać, ze to co mówią, Putin i Trump to jest gra i przekazy dla kabała. Zwracajcie uwagę tylko na działania nie na postury. Kabał próbuje doprowadzić do 3 wojny światowej jak zwykle przez swoje fałszywe flagi i do tego na pewno nie dojdzie. Putin i Trump dążą do wyzwolenia świata, choć na zewnątrz muszą jeszcze stwarzać pozory, ze są wrogami. Q powiedział: „Nauczcie się grac w szachy”

  • Mophun
   Kwi 12, 2018 @ 23:25:21

   Ja tak z archontami w astralu pogrywam nieraz, bo to taka sztuczna AI bez własnej jakby świadomości. Używają naszych umysłów przeciwko nam. Ale nie mają dostępu do inteligencji serca i wyżej wymiarowego umysłu. Dlatego można je usypiać i oszukiwać przez generowanie jednych emocji gdy tak naprawdę się robi co innego na planach poza ich zasięgiem opartych na bezwarunkowej miłości.

  • Matylda Leszczynska
   Kwi 13, 2018 @ 12:03:39

   To co napisalas Krystal. Pomyslam pare dni temu DOKLADNIE to samo,ze Ci dwaj prezydenci i Putin i Trump zaczynaja rozgrywke z kabalistami. I tu takze zgodze sie z Toba,ze trzeba patrzec na czyny a nie slowa-” po czynach ich poznacie” jak mawial nasz Kochany Brat Chrystus. A faktem jest,ze coraz glosniej robi sie o aferach pedofilskich zwiazanych z Watykanem, Trump podpisal sporo ustaw,ktore pzowolily dzialc policji i sluzbom specjalnym – takze, jak pisal Ben Fullford jest juz 25000 aktow oskrazen przeciwko tym zbrodniarzom uzywajacym dzieci. Po drugie ciagle NIE MAMY WOJNY, choc oni ciagle probuja ja wzniecic- za pomoca falszywych flag. To co jest trudne w tym momencie to to,ze wiekszosc oficjalnych mediow jest w rekach kabala,ale my mamy WOLNOSC w internecie i takie blogi jak Twoj- blogi po stronie SWIATLA.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: