Rodziny Dusz

.
 Kobra, 2 kwietnia 2018
.
Aby zacząć przygotowywać się do społeczeństwa po Wydarzeniu i po Kontakcie, Plejadianie poprosili mnie o opublikowanie informacji o rodzinach dusz.
 .
Rodziny dusz powstają, gdy grupa dusz wynurza się z niezróżnicowanej, monadycznej esencji i wchodzi do tego wszechświata przez siedmiowymiarowy portal Galaktycznego, Centralnego Słońca, albo w tej galaktyce, albo w dowolnej, innej galaktyce we wszechświecie.
 .
Miliony wysoko rozwiniętych dusz, które teraz są zinkarnowane  na powierzchni tej planety, weszły głównie do tego wszechświata przez Galaktyczne, Centralne Słońce w tej galaktyce lub jej siostrzanej galaktyce,  Andromeda.
.
Swoje doświadczenia zdobyli podróżując po Galaktyce przez wyższe wymiary, świetlanych nitek, które krzyżują się w Galaktyce, a później skupili swoją świadomość, aby zdobyć doświadczenia w systemach portalowych gwiazd, takich jak Plejady, Aldebaran, Syriusz, Arkturus, Vega (alfa Lirae), Tau Ceti. 
.
W pewnym momencie swojej ewolucji napotkali Galaktyczne Wojny, w które się zaangażowali  i to jest główny powód, dla którego znaleźli się na Ziemi.

Albo podjęli świadomą decyzję wejścia na Ziemię pod kwarantanną, aby zakotwiczyć Światło i pomóc siłom Światła wyzwolić tę planetę, albo po prostu przywędrowali do tej niebezpiecznej strefy w Galaktyce nie rozumiejąc w pełni ryzyka:  Zostali złapani przez archontów w międzywymiarową sieć skalarną, przeciągnięci na Ziemię i zmuszeni do cyklu reinkarnacji.

Niezwykle ważne jest, aby wszystkie wyższe, wielowymiarowe istoty wcielone na powierzchni planety obudziły się teraz, przypomniały sobie o swoich misjach i je zaczęły wykonywać.

Jest także niezwykle ważne, aby członkowie rodzin dusz zaczęli nawiązywać ze sobą łączność z wyższej perspektywy, a nie tylko jako ludzie uwięzieni na Ziemi pod kwarantanną.

Członkowie rodzin dusz tworzą ze sobą więź opartą na pięciowymiarowym zrozumieniu własnej esencji (świadomość manaiczna) i tworzą prawdziwe przyjaźnie. Jest to kosmiczne pochodzenie archetypu przyjaciela.

Członkowie z tej samej rodziny dusz lub z dwóch sąsiednich rodzin dusz, które tworzą bardzo głębokie połączenie duchowe z szóstym wymiarowym wzorcem pozytywnej interakcji Duchowej Miłości  (świadomości buddyjskiej), są nazywane bratnimi duszami. Jest to kosmiczne pochodzenie archetypu dziewczyny / chłopaka.

Członkowie z tej samej rodziny dusz, które w rzeczywistości są jedną istotą, która podzieliła się na  żeńskie / męskie biegunowości, po wejściu w czwarty / trzeci wymiar, są nazywane duszami bliźniaczymi. Ich połączenie osiąga siódmy wymiar (atmiczna świadomość) i jest kosmicznym początkiem mężczyzny / kobiety, męża / żony i archetypu bohatera / bogini.

Rodzina Dusz jest jedną z głównych tajemnic Zakonu Róży:

 .

To jest Jedność, która manifestuje się w fizyczności:

.

.

Wszystkie powiązane poziomy połączeń w rodzinie dusz tworzą torus Clifforda, który przełamuje Matrycę:

 .

To jest powód, dla którego ciemne siły zawsze chciały zniszczyć rodziny dusz.

Najpierw robili to przez zaimplantowanie gwiezdnych istot, aby odłączyć ich od wyższej świadomości wymiarowej i od obecności Ducha.  Nazywa się to pionowym, implantowym programowaniem.  Ten temat zostanie omówiony w specjalnym artykule na tym blogu w odpowiednim czasie. Pionowe, implantowe programowanie jest podstawą blokady Ziemi, która jest pod kwarantanną.

Drugą warstwą programowania jest poziome, implantowe programowanie. Plejadianie poprosili mnie, abym teraz się do tego odniósł w celu rozpoczęcia dekonstrukcji programowania społeczeństwa, które tworzy Matrycę.

Poziome, implantowe programowanie nadużywa fakt, że bliźniacze dusze wchodzą do czwartego i trzeciego wymiaru wszechświata jako para męskiej (elektrycznej) i żeńskiej (magnetycznej) polarności. W czystej postaci, elektryczna (kundalini) siła męskości i magnetyczna (duchowa) siła żeńskości tworzy atrakcję, która z kolei tworzy triangulację co jest siłą ewolucji.

Kiedy ta siła elektromagnetyczna żeńsko-męskiej atrakcji jest zakłócona przez poziome, implantowe programowanie, wtedy tworzy zniekształcenie w polu elektromagnetycznym społeczeństwa, które jest programowane i ewolucja takiego społeczeństwa zostaje opóźniona, czasami przez wiele tysiącleci tak, jak  w przypadku ziemskiego społeczeństwa na powierzchni.

Podstawowy, poziomy implant tworzy rozłam w żeńsko-męskim postrzeganiu seksualnej energii kobiet i mężczyzn, jak to zostało szczegółowo wyjaśnione tutaj:

 .

Najskuteczniejszym sposobem kontrolowania społeczeństwa i opóźniania jego ewolucji jest kontrola seksualnej energii kobiety.  To jest powód, dla którego kultury, które dały kobietom maksymalną wolność seksualną, osiągnęły największy postęp.

Najskuteczniejszym sposobem kontrolowania seksualnej energii żeńskiej w danym społeczeństwie jest infiltracja masy krytycznej drapieżników seksualnych Oriona / Drako / Reptylianow w tym społeczeństwie.  To właśnie Archonci zrobili wiele razy w historii ludzkości.  Kiedy krytyczna masa kobiet otrzymuje negatywny program od tych drapieżników, tworzy to odruch Pawłowa w podświadomej kobiecej psychice tego społeczeństwa, tym samym skutecznie odcinając energię Bogini.

W takim społeczeństwie kobiety zaczynają prowadzić podwójnie życie, wyrażając się seksualnie tylko wtedy, gdy są z dala od wścibskich oczu Matrycy.

Skrajnym tego przykładem jest społeczeństwo Arabii Saudyjskiej:

 .
Kluczem do wyzwolenia takiego społeczeństwa jest, aby najbardziej zaawansowane kobiety tego społeczeństwa stopniowo zaczęły wyrażać zmysłową, seksualną energię Bogini:
 .
 .

Archonci są również absolutnie uczuleni na głęboką energię Duchowej Miłości pomiędzy mężczyzną i kobietą, szczególnie pomiędzy bratnimi duszami i bliźniaczymi duszami.

Rzadko pozwalają inkarnować dwóm bliźniaczym duszom w tym samym czasie.  A nawet jeśli tak, rzadko te dusze się spotykają.  A nawet jeśli się spotykają, Archonci rzadko pozwalają im być razem.  Oto dlaczego bliźniacze związki duchowe na powierzchni planety są teraz niezwykle rzadkie, a większość ludzi, którzy myślą, że są z bliźniaczymi duszami, w rzeczywistości są głównymi, bratnimi duszami (bratnimi duszami, które kierują energię bliźniaczej duszy do siebie nawzajem).

  Głębokie połączenie Miłości Duchowej pomiędzy bratnimi duszami na powierzchni planety zdarza się trochę częściej i jeśli się zdarzy, Archonci często udają się do wielkich skrajności w kierunku zapobiegania tej miłości, nawet uciekając się do zabicia jednego lub obojga partnerów.

Po Wydarzeniu, a zwłaszcza po Pierwszym Kontakcie, Ruch Oporu i Plejadianie zaczną kontaktować się z najbardziej zaawansowanymi członkami społeczeństwa, szczególnie tymi, którzy są świadomi rodzin dusz.

Ten kontakt nieuchronnie wniesie do społeczeństwa kulturę tektoniczną.  Plejadianie i Ruch Oporu poinformowali mnie, że kontakt ten z czasem nieuchronnie przekształci się w głębsze relacje romantyczne i seksualne, szczególnie między bliźniaczymi duszami i bratnimi duszami, gdzie jedno z nich żyje na powierzchni Ziemi, a drugie w Ruchu Oporu lub przynależy do Floty Konfederacji:

Aby być bardziej przygotowanym na te spotkania, ludność na powierzchni Ziemi musi mieć świadomość, że Plejadianie i Ruch Oporu mają bardzo podobny model społeczny, oparty na rodzinach dusz.  Czasem są w pełni zaangażowani w wyłączną świętą więź ze swoją bliźniaczą duszą lub główną bratnią duszą, a czasami tworzą otwarte połączenia poliagamiczne, które opierają się na Duchowej Miłości i swobodnym przepływie energii seksualnej.  Zdarzają się wśród nich związki tej samej płci, ale są wolne od wszelkich ingerencji Archontów, tak powszechne na powierzchni tej planety.

Połączenia te będą ostatecznym testem integracji populacji na powierzchni Ziemi ze społeczeństwem galaktycznym.

Zwycięstwo Światła!

Przetlumaczyla Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2018/04/soul-families.html

32 Komentarze (+add yours?)

 1. Pamela
  Kwi 12, 2018 @ 11:20:09

  kłopot z wysłaniem komentarza, więc prześle go jeszcze raz, w razie , gdy się z dubluje, to Krystal skasuj go
  do czego doprowadza nierzetelne ocenianie i brak oceny przez zastraszoną społeczność co jest równiez oceną
  Wstrząsający film dokumentalny o dzieciach w Nigerii oskarżanych przez swoje rodziny i sąsiadów o czary. osądzanie bez braku dowodów na zasadzie pomówienia, ja również byłam przez matkę wyzywana(oskarżana) od wiedźm wiec wiem o co kaman
  Opętani przez złe moce

  symboliczne rzetelne osądzenie, tak aby nie zrobić z niego kozła ofiarnego, chociaz jednego ze sprawców może zadziałać na społeczność niczym pozytywny program na pole morfogenetyczne jak działają takie pola POLA MORFICZNE https://youtu.be/B21xDKjOF30?

 2. Pamela
  Kwi 12, 2018 @ 11:18:08

  jeszcze dodam od siebie , że nie zgadzam się z duchowośćia co do oceniania
  do czego doprowadza nierzetelne ocenianie i brak oceny przez zastraszoną społeczność co jest równiez oceną
  Wstrząsający film dokumentalny o dzieciach w Nigerii oskarżanych przez swoje rodziny i sąsiadów o czary. osądzanie bez braku dowodów na zasadzie pomówienia, ja również byłam przez matkę wyzywana(oskarżana) od wiedźm wiec wiem o co kaman
  Opętani przez złe moce
  https://youtu.be/RQBJH9_sm58
  symboliczne rzetelne osądzenie, tak aby nie zrobić z niego kozła ofiarnego, chociaz jednego ze sprawców może zadziałać na społeczność niczym pozytywny program na pole morfogenetyczne jak działają takie pola POLA MORFICZNE https://youtu.be/B21xDKjOF30?

 3. galacticjoel
  Kwi 07, 2018 @ 18:16:20

  Illuminati Leak: Pełna lista nazwisk członków tajnego społeczeństwa ujawniona:
  https://meditation539.com/2018/03/31/illuminati-leak-pelna-lista-nazwisk-czlonkow-tajnego-spoleczenstwa-ujawniona/

 4. kuba1902
  Kwi 07, 2018 @ 15:59:36

 5. Alfa Diva
  Kwi 07, 2018 @ 11:11:15

  Właśnie kilka dni temu zrozumiałam, że jesteśmy tu na Ziemi w pułapce. Stąd nie ma wyjścia, system reinkarnacji to więzienie. Ta planetarna świadomość to matrix! Odwrócona i chaotyczna rzeczywistość. Jack Sparrow musiał odwrócić statek, żeby przejść do innego świata. Słuchałam Jarka Bzomy Śnienie progresywne cz 3 i zaczęły się u mnie sny. Za dużo pisania. Posłuchajcie go. Najlepszy tekst to ten, że Bóg nic nie wie o Auschwitz, bo nie ma czym wiedzieć 🙂 To my jesteśmy sprawcami, my jesteśmy umysłem wiedzącym Boga. Zaprzestanie działania! “Miej wyjebane będzie ci dane” – tak mówią młodzi – nie chodzi o rzeczy materialne tylko o wyjście z “piekła”. Piekło to gra strategiczna , w której każda strategia zawodzi, a istoty podrzynają sobie gardła z udręczenia. I jesteś tam sam – oddzielenie. Dlatego “jestem oddzielony od żródła/światła/miłości i jestem jednością ze żródłem/światłem/miłością – ta mantra czy jak wolicie akt strzelisty zatrzymuje machinę, mechanizm. Ale to dopiero punkt zero! I nie można się bać – jak w piosence – bo nie wyjdziemy z matrixa, nie można się bać jak nie bał się Pilecki. Chylę czoła! A Was pozdrawiam serdecznie dobrze, że jesteście!

  • xylotet
   Kwi 07, 2018 @ 18:56:41

   @Alfa ,,, no i świetnie 😀 ,,, bo to pierwszy krok z wychodzenia z iluzji i Małej Karmy z którą nikt nie wygrał ,,, walcząc z nią można nabawić się tylko Nowych Urojeń ,,, Uniwersum jest ,,, TAKIM JAKIE JEST !!! ,,,, a Nasze Intelektualne Wyobrażenia o Nim i Oczekiwania ,,, w niczym GO nie Zmieniają ,,,, To ,,,JE !!! (Uniwersum),, Trzeba Poznać ,,,,, a Nie WŁASNE Myśli na Jego Temat ,,,, 🙂

  • xylotet
   Kwi 07, 2018 @ 19:21:16

   @Alfa ,,, jeszcze zapomniałem dodać że ja też byłem ,,, obenautą ,,, i śniącym ,,,,,swiadomie ,,,, ale tak jak On ,,, porzuciłem to ,,, bo zauważyłem że przenoszenie ,,, Ego ,,, (takiego jakie mamy je na co dzień) w te Rewiry ,,, bardzo ogranicza całe DOŚWIADCZENIE ,,, po prostu cała Metafizyka Zjawiska ,,, sprowadzana jest na grunt tylko Tego co Ego może ewentualnie Zaakceptować ,,,, cała reszta jest Wywalana ,,, realnie Zapominana 😦
   Ps . Bzoma już do 15 odcinka doszedł ,,, (mam takie same doświadczenia , jak on różniące się tylko lekko dekoracjami ,,, ale to normalne ,,, taka drobna różnica w ikonograficznym i symbolicznym wyrazie ) ,,, 😀

 6. Krystyna11
  Kwi 06, 2018 @ 22:51:05

  Skoro taki temat się przejawił, proponuję obejrzenie filmików z tematem jak najbardziej aktualnym i wpasowanym w to, o czym tutaj mowa. Obejrzałam je z dużym zainteresowaniem i myślę, że tutaj są odpowiednie na ten moment. Zachęcam do obejrzenia. : D
  Dawid Cankow – JASNOWIDZ i więcej:
  DNA, wzniesienie, seks:

  ENERGIE KOBIECE i WIELOWYMIAROWOŚĆ

  MANIPULACJE DAMSKO-MĘSKIE

  Pozdrawiam!

 7. Eve
  Kwi 06, 2018 @ 15:04:56

  Też uważam, że pełne wyrażanie swej sexualności kobiety jest bardzo stłamszone i ucieka w fantazje, osąd jest tak dewastujący, że milczy się z tym przed innymi. Nie do pomyślenia jest wiele rzeczy, budzi kontrowersje, poligamia jest piętnowana, szczególnie taka kiedy kobieta miałaby kilku mężów:)

 8. Krystyna11
  Kwi 06, 2018 @ 14:09:38

  Pozdrawiam wszystkie wytrwałe duszyczki! Właśnie natrafiłam na świetne nagranie z młodzieżą. Posłuchajcie! Ja miałam ciarki na całym ciele przez cale nagranie, takie emocje!
  Śpiewający chłopak, to Jan, syn Natalii Kukulskiej.
  Nie chcemy się bać!

  Namaste!

 9. Pamela
  Kwi 06, 2018 @ 10:39:21

  a czy zauważyliście, ze nie ma piosenek o miłości człowieka do człowieka, liczy się tylko miłość między mężczyzną i kobietą, miłość w rodzinie, w państwie, w religii, a już taka zwyczajna miłość człowieka do człowieka jest czymś nie wartym piosenki

 10. Pamela
  Kwi 06, 2018 @ 10:35:41

  rodzina powoduje to, że człowiek się od niej uizaleznia

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Kwi 06, 2018 @ 21:37:43

   to chyba naturalne ze powinnismy sie trzymac razem? kiedys w domu mieszkaly 3 pokolenia a teraz masz 18 lat i wypad. jest to po to aby dzielic rodzine.

   • Pamela
    Kwi 09, 2018 @ 10:28:15

    ja zostałam uzależniona od swojej matki właśnie przez ogromna presję “uniezależniania” mnie za pomocą tresury i traum, mam 42 lata, wzorce ofiary, których nie potrafie się pozbyc. bycie ofiara powoduje to, że każda grupa czy w pracy, czy wczesniej w szkołach traktowała mnie jak ofiarę, więc mi nie mów o rodzinie która na to wszystko pozwalała i traktowała mnie jak wyrzutka
    gdybym jako dziecko miała własne pieniądze i spokoj to dzisiaj byłabym niezależna

 11. STRUMYK
  Kwi 06, 2018 @ 08:25:24

  Witam!
  Zastanawia mnie, czy ja mam jakąś bliźniaczą duszę lub bratnią duszę, bo tego nie wiem :).
  Przed świętami Wielkanocnymi miałem sen, mianowicie śniło mi się, że odczułem energię z Wielkiego Centralnego Słońca, a tata powiedział mi, że się wreszcie doczekałem. Może to był sen proroczy, zobaczymy :).
  A odnośnie sposobu życia Plejadian, to daleko nam do ich sposobu życia, ale wierzę, że w Epoce Wodnika ludzkość zbliży się do takiego poziomu życia dorosłej i zaawansowanej cywilizacji jaka jest nie jedyna w tym sektorze Wszechświata,
  Pozdrawiam serdecznie Krystal i czytelników tego bloga :).

  • Pamela
   Kwi 12, 2018 @ 11:16:35

   marmur71 dziekuję
   ja ponoszę stale konsekwencje tego, ze jestem ofiarą i nie potrafie wyjść z tych wzorców, chociaż je widzę i to trwa wiele wiele lat, 1 kroczek do przodu, a 10 do tyłu
   a jeżeli jestem ofiarą, to tak jakbym była przestępcą, przynajmniej tak społeczenstwo mnie traktuje, bo jak się nie umiesz bronić to jesteś mniej warty niz przestępca

   • marmur71
    Kwi 13, 2018 @ 21:57:12

    Pozdrawiam raz jeszcze Pamelo. Poczuciem winy jesteśmy bombardowani nieustannie . W domu , pracy na ulicy w tv. Zawsze jesteśmy dla kogoś mało śmieszni ,inteligentni , uprzejmi itp…. albo za śmieszni , za mądrzy za uprzejmi … tylko czy jesteśmy tu po to żeby ktoś nam mówił jak mamy swoje życie przeżyć ?
    Czy mamy je przeżyć tak jak my chcemy? Nikt nie jest idealny czy doskonały żeby dokonywać osądu drugiego człowieka . Co więcej nawet sam Bóg (Źródło) nas nie osądza . Dał nam wolną wolę żebyśmy decydowali o sobie sami . Więc świadomy, że jestem niezależni od nikogo sam decyduje o sobie . Wiem ,wiem to takie wyświechtane słowa ale to podstawa do dalszego istnienia . Oderwać się od poczucia winy . Jak każdy z nas mam swoje słabe momenty w życiu (nie będę go tu może opisywał ) dołączę wierszyk nie do końca o mnie ale oddaje to co chcę przekazać . 😉
    Kto pierwszy ten lepszy ?
    Co z tego że kradł
    co z tego że pił
    w karty przegrał wszystko co miał
    co z tego że jak chciał tak żył
    Perspektywa rynsztoka
    nie jest widokiem na świat
    z za krat wolność jest wspomnieniem
    nawet kiedy w mordę dostał brat
    Co z tego że pogańskie rytuały odprawiał
    awantury norma w domu
    unurzany w cwaniactwa bagnie
    co do tego komu
    Dzielił jak umiał
    jak umiał kochał
    wierny w granicach możliwości
    twardziel a w milczeniu szlochał
    Wie pan drań jakich mało
    takiego to do gnoju
    by odkupił winy
    na klatce nigdy nie było spokoju
    Osądzony za życia wyrokiem
    zaocznym przez znajomych bliskich
    przez babcię z parteru radiotelegrafistkę
    wszystkowiedzącą o wszystkich
    Stracił wszystko
    żona odeszła dzieci
    ostatnia kropla z butli
    w kieszeniach same śmieci
    Stanął zmęczony w bramie
    bo tutaj jestem królem
    królem czego ? usiadł
    pod oszczanym murem
    W deliryczny zapadł trans
    upiorny sen i dzieło swoje
    poranek rześki zerwał na nogi
    wyprostował plecy dwa oddechy złapał
    myśl
    O Jezu ja się cienia boję
    Dym ostatniej fajki łzę wycisnął z oka
    wyszedł na podwórze z zaciemnionej bramy
    być człowieka cieniem ?
    w blasku słońca uniósł ręce na wprost okien
    głos wydobył a szyby zadrżały
    kto tu jest bez winy niech żuci pierwszy
    kamieniem

    • Pamela
     Kwi 16, 2018 @ 11:17:16

     marmur71 bardzo dziękuję
     mam jeszcze taki dylemat odnośnie pieniędzy
     np jeśli pracuję jako sklepikarz i sprzedaję ludziom produkty nafaszerowane chemią, a więc za pieniądze stosuję na tych ludziach aborcję
     mało jest takich prac, które nie szkodzą n ikomu, ani mi ani innym
     nawet 500+ to forma pasożytnictwa, trzeba zabrać jednym aby dać innym
     więc tak naprawdę nieświadomie my wszyscy zabijamy siebie nawzajem

    • Pamela
     Kwi 17, 2018 @ 11:52:48

     marmur71
     mnie przed usamodzielnieniem się blokuje brak pieniedzy
     mam w sobie dużo programów ofiary i w każdej pracy jestem atakowana przez innych, a więc żeby zdobyc nawet małe pieniądze musze ponieść ogromny koszt psychiczny, to takie zamkniete koło, nie da sie pracować, ani nie pracowac i nikt tego nie potrafi zrozxumieć
     pozdrawiam

    • marmur71
     Kwi 17, 2018 @ 20:50:58

     Pozdrawiam serdecznie. Napiszę może najpierw o tym co myślę o sprzedawaniu ludziom różnych towarów . Nam „świadomym” wydaje się że wszyscy w koło są trochę ociemniali (i na pewno w jakimś stopniu mamy rację ) ale nie tak do końca . Każda istota posiada coś takiego jak instynkt , przeczucie , rozum i umiejętność czytania 😉 . Będąc na miejscu sprzedawcy dajemy ludziom to co wybrali dla siebie. Na opakowaniach pisze jaki jest skład danego produktu itp.itd .Ile odkurzacz ma decybeli , mikrofala jakie ma promieniowanie a pralka ile pobiera wody . Na pewno kiedy będziemy ludziom odradzać kupowanie jakichś produktów nas nie posłuchaj a wręcz przeciwnie potraktują jak „nawiedzonych” . Na siłę nic nie wskóramy .Jest taka bajka . Założyło się słońce z wiatrem kto zdejmie płaszcz wędrowca . Wiatr zaczął mocno wiać bo chciał go z niego zerwać . Ale im mocniej wiał tym gość bardziej się nim opatulał . A słońce jak to słońce podkręciło trochę ciepła i uw wędrowiec dobrowolnie zawiesił płaszcz na swoim ramieniu . Czy jeśli widzimy we wszystkim podstęp , mamy pretensje o to do nieświadomych ludzi ? Czy bombardujemy ich informacjami ? A może po prostu trzeba im delikatnie doradzić i podgrzać promieniami ciepłego słowa 😉 . Ty ,ja, my wszyscy jesteśmy jednością w Stwórcy ,Źródle . Świadomi ,nieświadomi , buddyści katolicy , prawosławni , muzułmanie itp. Więc mamy taki sam potencjał , te same odczucia te same pragnienia (szczęścia , miłości , akceptacji ) . Często przyłapywałem się na takiej myśli „a ja coś wiem a wy nie” 😛 . Uważamy się za innych ,wybranych, nie z tej ziemi , w pewnym sensie lepszych . Tak na prawdę to światło wypływa z naszego wnętrza ze środka naszej istoty ale do tego potrzebny jest wewnętrzny spokój . uporządkowanie i wybaczenie (no w granicach możliwości ale… jednak) . Ważną rzeczą jest życie bez nałogów . Alkohol , papieroski , narkotyki wprowadzają w naszą świadomość zamęt . Przez nałogi nie widzimy tego świata w prawdzie takiego jakim jest . Bo sami nie jesteśmy prawdziwi , niezależni .Nie potrafimy być w pełni wdzięczni za to że jesteśmy bez względu na to w jakiej sytuacji się znajdujemy . Często nałogi zagłuszają nasze prawdziwe Ja .Nie dają dojść nam do głosu ,bo kim jestem kiedy nie decyduję o sobie ?
     Mam też słabe chwile . Ciągłe przeciąganie liny , do przodu do tyłu ,chop bęc 😛
     ale …ale , jestem świadomy że tak właśnie tu jest . Taka jest ta rzeczywistość i kiedy jesteśmy tego świadomi gdzie się znaleźliśmy i po co tu jesteśmy wszystkie programy odpadają (może niektóre trzymają się trochę dłużej ale w końcu i one odejdą ) , na ich miejsce przyjdą następne ale tylko w prawdzie możemy się ich pozbyć . Stanąć w prawdzie przed samym sobą , nie zasłonięty pawimi piórkami ale nagi z bliznami, niewygojonymi ranami z siniakami popatrzeć na swoje odbicie i się po prostu takim zaakceptować(polubić) .Banalne to słowa ale ” prawda nas wyzwoli” 🙂 . Najlepszym przyjacielem dla mnie jestem ja sam. Kończę bo muszę 😛 jutro coś jeszcze skrobnę . Więcej miłości do siebie ❤ 😛

    • Oualander
     Kwi 18, 2018 @ 08:44:34

     Marmurek ma rację, bardzo ważna jest akceptacja, otwartość i uczciwe podejście do siebie oraz innych.
     Pozdrawiam was serdecznie 🙂

    • marmur71
     Kwi 19, 2018 @ 22:52:41

     Pozdrawiam Piotrze 🙂 . Miło cię widzieć (czytać;) ).Tam coś wcześniej wyskrobałem i chciałbym coś tam dodać że akceptacja siebie jest najważniejsza że bez wybaczenia nie zrobimy kroku do przodu że mimo wszystko wdzięczność to nasze paliwo o prawdzie już pisałem ale …. co z tego . Co z mądrych teorii które przejęliśmy od ludzi mistrzów .Co nam daje czyjaś mądrość kiedy nie sprawdza się lub nie wprowadzamy jej do naszego życia. Co nam z tych mądrości ? Każdy z nas jest mistrzem i wewnętrznie zna rozwiązanie każdej sytuacji tylko trzeba się nie zrażać , nie poddawać, nie odpuszczać . Bo w nas jest moc . Nie szukajmy jej na zewnątrz , naszej siły . My jesteśmy światłem i nikt nam w niczym nie pomoże jedynie możemy usłyszeć przypomnienie . Jesteś mistrzem tej chwili tu i teraz bo jesteś zanurzony w wietrznym Źródle nieskończonej miłości . Miłości bezwarunkowej , bez powodu dlatego tylko że jesteś .Żadne programy , podczepienia , pasożyty ,istoty ciemne nie mają nad nami władzy bo my kroczymy w świetle , wystarczy tego świadomość. Matrix to rzeka do której zostaliśmy wrzuceni i od nas zależy czy będziemy szamotać się z jego nurtem czy wykorzystamy prąd tej rzeki dla własnych korzyści .;) Pamelo jesteś kochana nieustannie i na wieki , kiedy tylko użyjesz czarodziejskiego odczucia wdzięczność za to że jesteś (że dostałaś możliwość zrozumienia po co tu jesteś ) otworzą się inne (nowe) możliwości . Nie jest łatwo wybaczyć ale nie można pielęgnować urazy do innych . Trzeba to puścić oddać Źródłu . Uwolnić od złych wspomnień a skrzydła wolności same się rozwiną . Wysyłam moją miłość . Miłość istoty takiej samej jak ty 🙂

 12. krystal28
  Kwi 06, 2018 @ 00:19:43


  jest tylko jedna część

 13. planetariusz
  Kwi 05, 2018 @ 23:48:46

  Witaj Krystal, smutno nam było z tak dddddddddddddddddługa przerwą i brakiem Ciebie. Ale każdy potrzebuje chwilę wytchnienia. Wspaniały artykuł o bliźniaczych duszach, dziękujemy i z niecierpliwością oczekujemy części drugiej. Ciepło pozdrawiamy w Polsce nareszcie zaczęła się wiosna.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: