Plejadianie

.
Historia i sposób życia Plejadian –  Mołdawit – Kobiety Vrila – Wielowymiarowe współtworzenie Wydarzenia – Przyszłe konferencje
.
Kobra, 22 marca 2018
 .

Plejadianie to istoty Miłości i Światła.  Większość populacji na powierzchni Ziemi jest tak uwikłana w dysfunkcyjny stan rzeczy na tej planecie, że trudno im uwierzyć, że istoty pełne Miłości i Światła i bez ukrytej agendy naprawdę istnieją.

Ale istnieją.  W rzeczywistości takie istoty stanowią większość w tej Galaktyce.  I Plejadianie są wśród nich.

Plejadianie wywodzą się z anielskiej ewolucji, którzy weszli w ten wymiarowy wszechświat przez portal Galaktycznego Centralnego Słońca.

Odkrywali Galaktykę w swoich anielskich, świetlistych ciałach, aż w końcu osiedlili się w gwiezdnej gromadzie Plejad, która przeobraziła się z plazmy w fizyczną płaszczyznę około 18 milionów lat temu.

Świadomie próbowali zagęścić jedną z ich plazmowych planet w fizyczną, gęstą materię, ale ta planeta eksplodowała.

Fragmenty ich rozbitego, domowego świata rozsypały się po całej Galaktyce i niektóre z nich spadły na  Ziemię jako mołdawity:

 .

Jeden duży kawałek mołdawitu z 144 000 zakodowaniami Światła 144 000 ochotników do misji na Ziemi został później wrzeźbiony do świętego Graala.

Wiele setek tysięcy lat temu Plejadianie nauczyli się, że przemoc nie rozwiązuje problemów i postanowili  nie uczestniczyć w wojnach galaktycznych.  Skupili się na budowaniu pokojowej kultury, która rozrastała się na setkach planet w gromadzie Plejad, co stało się Konfederacją Plejadiańską.

Wierzą w piękno i harmonię i ich styl życia to odzwierciedla.  Otaczają się płynnym światłem:

.
Otaczają się piękną sztuką:
.

I muzyką:

 .
Mieszkają w kryształowych miastach, które lśnią niczym maleńkie kryształy kwarcu wśród zieleni natury:
 .


Wiele z tych miast są jak kryształowe miejsca pod ziemią i pod oceanami na planetach w gromadzie Plejad.
 .
Nie potrzebują dużo snu i podtrzymują swoje ciała przy pomocy specjalnego eliksiru:
 .

Rozumieją sekrety nieśmiertelności, ale rzadko decydują się na zachowanie tego samego fizycznego ciała przez ponad 1000 lat.

Są bardzo pozytywni, radośni i zmysłowi.

Miłość erotyczna jest jednym z najważniejszych aspektów ich życia i wiedzą, jak uzdrawiać tą energią:
 .
 .
Plejadianie kontaktują się z ludnością na powierzchni Ziemi od tysiącleci:
 .
 .
Aby przełamać status kwarantanny na tej planecie, skontaktowali się z kobietami Vril (die Vrilerinnen), aby rozpocząć niemiecki, tajny program przestrzeni:
 .
http://1stmuse.com/maria_orsitsch/
.
 .

Po tym, jak ciemne siły podstępnie przejęły niemiecki, tajny program przestrzeni, Plejadianie uratowali kobiety Vrila z powierzchni planety w 1945 r. w tajnym projekcie o nazwie „Niemand bleibt hier” (nikt tu nie zostaje).

Plejadianie skontaktowali się z prezydentem Eisenhowerem w 1954 roku, próbując zapobiec wybuchowi wojny nuklearnej:

 .
Plejadianie skontaktowali się ze mną w 1977 roku, próbując zapobiec wojnie nuklearnej:
 .
 cz 1. po polsku:
 .
 .

Plejadianom udało się zapobiec wojnie nuklearnej, ale nie byli w stanie zapobiec inwazji archontów w 1996 roku:

 po polsku:
 .
Na krótko archonci byli w stanie zaatakować gwiezdną gromadę Plejad w latach 1996-1999:
 .
 .

Po wyzwoleniu gwiezdnej gromady Plejad w 1999 r. i wyzwoleniu większości zakładników plejadiańskich  z podziemnych baz wojskowych na Ziemi, Plejadianie skontaktowali się ze mną pod koniec 2001 r. i dali mi instrukcje, jak zbudować uzdrawiające komory Tachyona:

 .
Nie byli jednak w stanie zapobiec morderstwu mojej bratniej duszy.
 .
po polsku:
 .

Dlatego jest poza moim zrozumieniem, w jaki sposób niektórzy ludzie rzeczywiście wierzą, że ten blog jest jakimś wyszukanym oszustwem, i że manipuluję ludźmi.  Ci ludzie mają poważne problemy z zaufaniem i mogliby skorzystać z terapii.  Ponadto, osoby chcące opublikować bananowe i ośle komentarze na tym blogu będą na zawsze zablokowane.  A jeśli nie wiesz, co to jest bananowy i ośli komentarz, zastanów się dwa razy przed opublikowaniem i przewidź konsekwencje.

To nie jest żart, to jest poważna wojna, w której poświęciłem się dla szlachetnej sprawy o wiele bardziej niż większość ludzi i straciłem znacznie więcej niż większość ludzi.  Dlatego zasługuję na szacunek.

Powierzchnia tej planety ma o wiele więcej ciemności niż ja, Opór czy Plejadianie kiedykolwiek się spodziewali.  Usuwanie tej złożonej sytuacji nieuchronnie powoduje opóźnienia.  Ja ich nie lubię.  Wy ich nie lubicie.  Nikt ich nie lubi.  Przestańcie więc być wersją beta, przestańcie marudzić i narzekać i ZRÓBCIE coś, co uczyni powierzchnię planety bardziej znośną.  Nie stać was na prywatną własność, aby stać się częścią projektu Naczynia Kontaktu, ponieważ „tylko kabał może sobie pozwolić na posiadanie nieruchomości”?

Oto działka na sprzedaż poniżej 500 dolarów, która jest odpowiednia dla tego projektu, i którą znalazłem na google spędzając 20 sekund:

 .

Ktoś napisał świetny komentarz, gdzie bardzo ładnie przedstawił projekt Naczynia Kontaktu w kontekście Wydarzenia:

„Kluczem jest więc myślenie o tym na sposób wielowymiarowy… nie ma jednej linearnej ścieżki krok po kroku do Wydarzenia.  Istnieje wiele różnych linii czasowych w zakresie prawdopodobieństwa i alternatywnych sposobów, jak może się to odbywać. Poprzez ujawnianie tych projektów są one współtworzone na polu przez Ruch Oporu i przez nas wszystkich.  Ta stabilizacja na linii czasowej następnie podnosi ogólne pole wibracyjne i kwantowe, które w następstwie wspiera wszystkie pozytywne linie czasowe.  W tym tę linię, na której Wydarzenie się odbywa. ”

Czego się teraz spodziewać?  Mogę obiecać wam krew, pot i łzy:

 .

A potem mogę obiecać wam Zwycięstwo Światła.

Kiedy?  Nikt nie wie.  Wydarzenie NIE nastąpi, dopóki większość plazmowych bomb  toplet nie zostanie usunięta.

Do tego czasu serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas w Budapeszcie na Węgrzech w dniach 14 i 15 kwietnia na pierwszej konferencji Wzniesienia w 2018 roku:

 .

Możecie też dołączyć do nas w Tajpej na Tajwanie podczas drugiej konferencji 12 i 13 maja:

 .
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2018/03/pleiadians.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: