Kontakt

.
Drodzy Czytelnicy, Kobra już mówił o możliwości lądowania statków na posiadłościach ludzi około 2-ch lat temu.  Artykuł jest w archiwach na tym blogu.  Teren na lądowanie musi być własnością z prostych względów; aby właściciel np. wynajętej własności nie oponował prawnie.  Opis, jak wypowiedzieć dekret jest bardzo ważny ze względu na bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych (tylko w myślach i telepatycznie).  Działka powinna być przynajmniej 30m na 30m.  Jeśli myślisz, że ktoś z Twoich znajomych wziąłby pod uwagę, aby udostępnić swoją działkę na lądowanie i nie ma komputera, po prostu wydrukuj dla nich ten artykuł i w milczeniu go przekaż tym osobom.  Nie pozwól, aby się podzielili z Tobą swoją decyzją!
 .
W USA na arenie politycznej dzieje się bardzo wiele.  Prawie każdego dnia są znaczące postępy w oczyszczaniu bagna.  Na okres świąteczny biorę przerwę od moderowania i życzę Wam wesołych świąt i słonecznej, wspaniałej wiosny,  kr  ❤
—-
 .
Kobra, 18 marca 2018
 .
Siły Światła Galaktycznej Konfederacji zadecydowały, że powierzchnia tej planety ma zostać przekształcona w domenę Konfederacji zgodnie z Kodeksem Galaktycznym, część IV / 2.
 .

Niewiele informacji na temat operacji na powierzchni Ziemi można przekazać populacji z przyczyn oczywistych.  Jedynie mogę powiedzieć, że istnieje duża liczba kontrolowanych przez Chimerę, drakońskich i reptyliańskich hybryd, które inkarnowały w ludzkie, sklonowane ciała w podziemnych bazach podczas ostatniej inwazji archontów między 1996 i 1999 rokiem.  Po 11-tym września 2001 roku zaczęli wychodzić na powierzchnię i infiltrować wyższe warstwy władzy wewnątrz ludzkiego społeczeństwa.  Uwaga sił Światła jest obecnie skierowana na tę sytuację w ramach operacji Mjolnir.

Powiem tylko, że sytuacja zakładników na powierzchni planety jest bardzo trudna i wyzwolenie może potrwać nieco dłużej, niż się spodziewano.

To jest powód, dla którego siły Światła odradzają wszelkiej spekulacji na temat czasu Wydarzenia, aby uniknąć rozczarowania i sugerują, aby raczej skupiać się na swojej misji i żyć pełnią życia w Teraz:

Każdego dnia dziesiątki tysięcy ludzi umiera z głodu i niedożywienia:

 .

To wskazuje na moc kontroli, jaką siły ciemności wciąż jeszcze mają na powierzchni tej planety.  Jeśli Wydarzenie zostałoby wywołane przed poradzeniem sobie z [plazmowymi – kr] bombami toplet, liczba ofiar byłaby znacznie wyższa.

Aby przygotować planetę do Przełomu Kompresji, siły Świata poprosiły mnie, abym poinstruował populację, by zmieniła powierzchnię planety na Naczynie Kontaktowe.

Instrukcje dekretu:

Jeśli posiadasz nieruchomość z małym, płaskim terenem, na tyle dużym, aby można było wylądować na małym, plejadianskim statku, możesz bezgłośnie powiedzieć następujący dekret:

„W imieniu obecności mojego „Jam Jest” zarządzam i nakazuję lądowanie plejadiańskiego statku na ziemi, której jestem właścicielem i mój pierwszy, fizyczny kontakt z Plejadianami z tego statku, możliwie jak najszybciej i w najlepszy możliwy sposób.

Bardzo ważne jest, aby NIGDY głośno nie wypowiadać tego dekretu i nigdy nie mówić nikomu o swoim dekrecie.  W przeciwnym razie nie staniesz się częścią projektu Naczynia Kontaktowego.

Połączona wolna wola tysięcy ludzi dokonujących tego dekretu na całym świecie wyśle spójny sygnał kontaktu pulsującego Światła do sieci energetycznej tej planety i do Plejadian. To sprawi, że cała planeta stanie się Naczyniem Kontaktowym.  Masa krytyczna potrzebna do tego wynosi około 12.000 osób.  Będzie to wskazówką dla Plejadian i Galaktycznej Rasy Centralnej, że przebudzona część ludzkiej populacji osiągnęła duchową dojrzałość, która równa się 0,75 w skali Kardaszowa:

 .

Będzie to wskaźnikiem, że  sekwencja kontaktów może się rozpocząć.

 
 .

Ludzkość jest gotowa na kontakt:

 .
 .
Sekwencja kontaktów jest poprawnie opisana na ostatnich stronach tej książki:
 .
 .

Niech rozpocznie się sekwencja kontaktów.  Zmieńmy tę planetę w  Kontaktowe Naczynie!

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2018/03/contact.html

1 komentarz (+add yours?)

  1. ASTRA
    Mar 19, 2018 @ 23:54:47

    jestem wdzieczna krystalku za wstawienie tego artykulu bo miałam zaniar go wkleic dużo buziaczkow

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: