Wywiad PFC – Chiny z Kobrą, 1 i 21 listopada 2017

.

Pierwszy wywiad PFCC z Cobrą

PFCC: Jesteśmy zaszczyceni, że gościmy COBRĘ w pierwszym wywiadzie PFC-Chiny. Chiny to kraj z 1,4 miliardową populacją. Chiński wzrost duchowy i postęp w przebudzeniu może mieć ogromny wpływ na wzniesienie planety. Od tego momentu jesteśmy bardzo podekscytowani i wdzięczni za możliwość budowania mostu między Chińczykami a międzynarodową wspólnotą budzących się ludzi.
PFCC zebrało kilka praktycznych pytań do COBRY. Więc przywitajmy Cobrę.

COBRA: Dziękuję.

PFCC: Zacznijmy od pierwszego pytania. “Jaki jest najważniejszy czynnik, który uniemożliwia zaistnienie Wydarzenia?”

COBRA: Plazmowe bomby toplet.

PFCC: Jaki jest obecny postęp w rozbrajaniu bomb toplet w procentach?

COBRA: Nie przedstawię tego w procentach, ale osiągamy znaczny postęp.

PFCC: Plazmowe bomby toplet są ostatnią przeszkodą w wyzwoleniu Ziemi i wydaje się to trudnym zadaniem. Ludzie pytają czy Federacja Galaktyczna zapewnia wsparcie Siłom Światła poprzez dodatkowe działania w kierunku usunięcia plazmowych bomb toplet ? Jeśli Federacja Galaktyczna nie może dokonać tej misji samodzielnie to, czy jakiekolwiek istoty z wyższych wymiarów zaangażują się w to?

COBRA: Istoty z bardzo wysokich wymiarów są już zaangażowane w to.

PFCC: Czy mógłbyś wyjaśnić, w jaki sposób grupowe medytacje pomagają w usuwaniu plazmowych bomb dziwadełko i toplet? Jak to działa?

COBRA: Grupowa medytacja łączy fizyczną płaszczyznę z wyższymi duchowymi płaszczyznami i tworzy wielowymiarowy most, który pomaga Siłom Światła, które zajmują się plazmą i
bombami toplet.

PFCC: Federacja Galaktyczna i Wniebowstąpieni Mistrzowie pochodzą z wyższych wymiarów, ale wydają się mieć bardzo ograniczone środki radzenia sobie z siłami ciemności, które są prawdopodobnie tylko z czwartego wymiaru lub poniżej niego?

COBRA: To dlatego, ponieważ nie mają pełnego zrozumienia pierwotnej anomalii. Również,
zdecydowana większość z nich osiągnęła Wniebowstąpienie przed inwazją archontów w 1996 r. i to właśnie dlatego mają ograniczone zrozumienie, jak to jest być inkarnowanym na powierzchni planety Ziemia po 1996 roku. Dlatego dobrze jest rozmawiać z wniebowstąpionymi istotami
wyjaśniając im, jak wygląda twoje życie z twojej perspektywy.

PFCC: Według twoich ostatnich informacji, Siły Światła nagle znalazły więcej implantów w ludzkim ciele. Więc, czy Siły Światła nie doceniły mocy kontroli sił mroku nad planetą? I czy jest więcej
potencjalne niespodziewanych problemów lub incydentów, które mogą się pojawić podczas przejścia wyzwolenia planety?

COBRA: Tak nie docenili mocy ciemnych sił. Teraz chcą zapobiec wszelkim nieoczekiwanym niespodziankom podczas Wydarzenia i dlatego chcą je przygotować najbardziej idealnie jak to możliwe.

PFCC: Człowiek pochodzi ze Źródła i ma równe prawo z innymi istotami. W szczególności człowiek rozumie lepiej własną naturę niż inne istoty. Niektórzy ludzie myślą, że strategiczne decyzje podejmowane przez Federację Galaktyczną mogą nie być doskonałe, nawet błędne, co prowadzi do opóźnienia Wydarzenia. W rzeczywistości chcą zaoferować własne sugestie i przedstawić je Federacji Galaktycznej, więc czy jest to możliwe? Jeśli tak, jak mogą to zrobić?

COBRA: Po prostu mów do nich mentalnie, będą czytać twoje myśli.

PFCC: Następnie pomówmy o nowej energii: Czy Tesla umarł na powierzchni ziemi?
Albo jego śmierć nie jest prawdziwa; po prostu sfabrykował swoją śmierć i uciekł do cywilizacji wewnątrz ziemi?

COBRA: Tak, umarł na powierzchni planety.

PFCC: Oprócz technologii Tachionowej, która do tej pory została wykorzystana w ograniczonym zakresie, czy są jakieś inne wynalazki Tesli których możemy teraz używać? Jeśli tak, jak możemy je zdobyć?

COBRA: Niestety większość wynalazków Tesli wciąż jest blokowana przez Kabał.

PFCC: Czy Mehran Tavakoli Keshe, założyciel irańskiej Fundacji Keshe, jest związany z siłami Światła?

COBRA: Musisz użyć wewnętrznego przewodnika, aby odpowiedzieć na to pytanie.

PFCC: Jakie są twoje komentarze na temat Keshe, jego technologii darmowej energii i jego technologii antygrawitacyjnej?

COBRA: Musisz użyć wewnętrznego przewodnika, aby odpowiedzieć na to pytanie.

PFCC: Czy Gans, który promuje Keshe ma jakieś niesamowite efekty lub cechy tak jak je opisuje? czym jest Gans z twojej perspektywy?

COBRA: Wypróbuj na sobie to zobaczysz.

Pytania dotyczące niektórych aspektów duchowych.

PFCC: Czy źródło jest wszechmocne i wszechwiedzące? Dlaczego Źródło weszło w interakcję z pierwotna anomalią, aby współtworzyć rzeczy, aby się rozwinąć? Czy to dlatego, że Źródło czuje się znudzone, nie pełne, nie wszechmocne lub nie wszechwiedzące?

COBRA: Źródło weszło w interakcję z pierwotną anomalią, aby uzdrowić ją, a nie z poczucia niekompletności.

PFCC: Kolejną kwestią jest to, że jeśli Źródło jest absolutne, dlaczego pierwotna anomalia określana jako rodzaj sporadycznego pojawienie się istnieje lub może być ukryta w tej absolutności?

COBRA: Pierwotna anomalia nie jest ukryta dla absolutu, / Źródła, ale tylko dla względnych istot.

PFCC: Cobra, te dusze, które pozostają w astralnej warstwie / płaszczyźnie bez reinkarnacji,
co one teraz robią?

COBRA: One pracują nad swoim duchowym wzrostem. Niektóre z nich są przewodnikami  duchowymi dla wcielonych ludzi. Niektóre z nich współpracują z Siłami Światła w celu
usunięcia plazmowej sieci skalarnej.

PFCC: Czy dusze mogą odzyskać pełną świadomość po fizycznej śmierci? Niektórzy mówią, że ludzie zaraz po śmierci przypominają sobie wszystkie inkarnacje … … podczas gdy niektórzy twierdzą, że niektóre dusze nie zdają sobie sprawy z tego, że już umarli i nadal wędrują wokół … … Jaka jest prawda po śmierci?

COBRA: Po śmierci świadomość rozszerza się, ale nie stajesz się nagle oświecony. Nadal musisz przekształcić swoją osobowość.

PFCC: W Chinach liczba przebudzonych osób wzrasta; jednak wydaje się, że wiele kursów lub warsztatów dotyczących nauczania duchowego kosztuje fortunę. Czy to jest rodzaj infiltracji grupy Kabała z rozmysłem zakłócającego duchowy postęp w Chinach poprzez komercjalizację lub zniesławianie dobroczynnych duchowych idei, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tej wiedzy?

COBRA: Nie, jest to częścią globalnego trendu do komercjalizacji wszystkiego. Z drugiej strony, duchowi nauczyciele również muszą żyć i zarabiać pieniądze, warsztaty są dla nich legalnym sposobem na przetrwanie.

PFCC: Istnieje dziewięcioletnie dziecko z Chong Qing, które twierdzi, że może mieć doświadczenie poza ciałem lub projekcję astralną podczas gdy medytuje, może nawiązać kontakt z Blue Avians, Dowództwem Ashtar i cywilizacją wewnętrznej ziemi. Całkiem niedawno Ashtar przekazał mu, że pomiędzy kwietniem a wrześniem 2017 r. bomby toplet zostaną usunięte, a Wydarzenie nastąpi natychmiast bez opóźnień. 24 grudnia 2016 roku dzieciak skontaktował się z Ruchem Oporu i twierdził, że dostałeś pozwolenie przez grupę Ruchu Oporu, aby nagrać film ich bazy. Corey dostał
pozwolenie od Kaaree aby nagrać film miast wewnętrznej ziemi bez pokazywania ich twarzy.

Czy możesz potwierdzić poprawność jego źródła? Lub może to być jakaś ingerencja lub pułapka ustawiona przez Kabał?

COBRA: Jego stwierdzenia o mnie i Ruchu Oporu nie są poprawne. Nie będę komentował jego pozostałych stwierdzeń.

PFCC: Podczas konferencji w Chiengmai w 2016 roku w Tajlandii wspomniałeś, że zadanie zakopania kamieni Cintamani w Chinach zostało osiągnięte z wielkim sukcesem. W rzeczywistości wiele osób chce zrobić więcej w niektórych miejscach. Czy są jakieś inne ważne miejsca w Chinach lub gdziekolwiek indziej w Azji?

COBRA: Tak, wiele.

PFCC: Posiadacze przezroczystego kamienia Cintamani są bardziej skłonni do duchowego rozwoju, podczas gdy posiadacze nieprzezroczystego kamienia Cintamani mają tendencję do stąpania twardo po ziemi, mam na myśli, są bardziej praktyczni w życiu. Czy to właśnie powiedziałeś? A może ktoś przekręcił stwierdzenie?

COBRA: Nigdy tego nie mówiłem. Powiedziałem tylko, że przezroczyste kamienie Cintamani wspierają bardziej wzrost duchowy, podczas gdy nieprzezroczyste uziemiają energię duchową.

PFCC: Ktoś powiedział, że zaistnienie Wydarzenia zależy od zbiorowej świadomości i osiągnięcia pewnego krytycznego progu w kwestii ogólnej energii planetarnej. W związku z tym, zachęcanie większej liczby osób do podnoszenia indywidualnej świadomości i poziomu energii oraz życia szczęśliwym życiem pomogłoby Wydarzeniu. Jednak obecny proces ujawnienia może pobudzać ludzi do strachu, gniewu, a nawet nienawiści, co może prowadzić do niższego poziomu świadomości i energii. Jak więc radzić sobie z tego rodzaju dylematem? Czy  jest niezbędnym by przyspieszyć rozprzestrzenianie ujawnienia?

COBRA: Tak, rozprzestrzeniajcie pozytywną energię i intel na temat ujawnienia tak dużo, jak tylko możecie.

PFCC: Wydaje się, że przesłania od Bashara mają wiele wspólnego z twoimi. Jaki jest twój omentarz na temat jego informacji?

COBRA: Musisz użyć wewnętrznego przewodnika, aby odpowiedzieć na to pytanie.

PFCC: Corey wyjaśnił, że RA w Prawie Jednego (Law of One) jest Błękitnym Ptakiem(Blue Avian), jak oceniasz zawartość Prawa Jednego? Czy przesłanie Prawa Jednego zostało dostarczone nam przez galaktyczną centralną cywilizację?

COBRA: Prawo Jednego jest ludzką interpretacją pewnych duchowych idei i jak zawsze musisz użyć wewnętrznego przewodnictwa, aby sprawdzić, czy jest ono zgodne z prawdą.

PFCC: Prawo Jednego stwierdza, że ​​połowa populacji na ziemi przybyła z Marsa, jedna czwarta z Maldek, a kolejna kwarta z innych miejsc we wszechświecie. Całkowita liczba gwiezdnych nasion wynosi około 65 milionów. W przeszłości twierdziłeś, że większość dusz na tej planecie to rdzenne ziemskie dusze szacuje się, że jest tylko 10 milionów gwiezdnych nasion na ziemi. W każdym razie, skąd pochodzą dusze przebywające na ziemi?
Ile gwiezdnych nasion obecnie znajduje się na tej planecie?

COBRA: Trochę mniej niż 10 milionów.

PFCC: Czy gęstość  wspomniana w Prawie Jednego jest tym samym co wymiar, który opisałeś? Jaka jest różnica? W Prawie Jednego jest powiedziane, że istnieją pewne negatywne byty w szóstej gęstości, ale powiedziałeś, że czwarty wymiar jest najwyższym wymiarem, który negatywna istota może osiągnąć, jaki jest twój pogląd w tej sprawie?

COBRA: Gęstość = wymiar.
W szóstym wymiarze nie ma negatywnych istot.

PFCC: Następnie porozmawiajmy trochę o ujawnieniu.

Informacje Benjamina Fulforda są trochę dziwne, czasami sprawiają, że jesteśmy zdezorientowani a czasami brzmią rozsądnie. Ostatnio wielokrotnie atakował Putina, co wydaje się jakby zmieniał białe w czarne. Czy to jakiś rodzaj sztuczki od lojalnych członków Organizacji Białego Smoka by wprowadzić częściowe ujawnienie?

COBRA: Nie.

 

PFCC: W internecie niektórzy ludzie umieścili fotografie z dwoma słońcami. Co o tym myślisz?

COBRA: Odbicie w obiektywie.

PFCC: Wielu ludzi i ja marzyliśmy o  dwóch księżycach, co myślisz?

COBRA: Wspomnienia z żyć w innych układach słonecznych na planetach z dwoma księżycami.

PFCC: Czy obaj David Wilcock i Corey Goode są chronieni? Dlaczego  wystawiają się na widok publiczny aby ujawnić prawdę?

COBRA: Są chronieni w dużym stopniu.

PFCC: Niektórzy ludzie są bardziej praktyczni i zwracają większą uwagę na ich własny status finansowy niż na informacje w innym aspekcie. Obecnie niektóre grupy Wsparcia Wydarzenia prowadzą firmę aby zarabiać pieniądze w imię uzdrawiania duchowego. Jaki jest twój komentarz na
tą sytuację?

COBRA: Nie ma w tym nic złego, gdy ludzie otrzymują wynagrodzenie za swoją duchową pracę.

PFCC: Czy trzęsienia ziemi, które miały miejsce niedawno w południowej części Nowej Zelandii to naturalne zjawisko czy rodzaj ataku ze strony Kabała z użyciem broni HAARP?

COBRA: Są wynikiem zwiększonej aktywności Galaktycznego Centralnego Słońca.

PFCC: W 58. i 59. odcinku serii Cosmic Disclosure Corey Goode wspomniał, że uskoki skorupy ziemi rozciągające się z południa na północ pod morzami mają miejsce ponieważ matka Gaja chce zmniejszyć szkody na powierzchni. Jak dotąd trzęsienia ziemi występowały sukcesywnie w Nowej Zelandii, Argentynie, Tajwanie, Japonii i Salvado, co wydaje się potwierdzać to, co powiedział Corey. Więc jaki jest twój punkt widzenia na to?

COBRA: Zgadzam się.

PFCC: Niektórzy ekonomiści twierdzili, że niestabilne czynniki istnieją zawsze od czasu utworzenia strefy euro. Grecja to koń trojański skolonizowany w strefie euro przez Goldman Sachs, a także pierwszy czynnik do wywołania kryzysu w strefie euro. Po Brexicie, włoskie referendum konstytucyjne w sprawie nowelizacji NIE uzyskało poparcia. Jak oceniasz obecną sytuację i perspektywy na przyszłość w strefie euro?

COBRA: Kabał chce zdestabilizować Europę, ale nie odniosą sukcesu tak jakby chcieli, ponieważ
Siły Światła zapobiegają temu.

PFCC: W czasach kryzysu globalnej gospodarki, wiele krajów drukuje więcej papierowych pieniędzy, zwłaszcza w krajach dyktatorskich takich jak Korea Północna, Wenezuela, Zimbabwe itp. Jeśli nie możemy dokonać zakupu metali szlachetnych jako zabezpieczenie finansowe, więc zakup jakiej waluty może być najlepszym wyborem jako metoda zabezpieczenia przed inflacją?

COBRA: Papierowa waluta nie może być zabezpieczeniem przed inflacją. Metale szlachetne, takie jak złoto i srebro są zabezpieczeniem przed inflacją w długim okresie, jeśli nie bierzemy pod uwagę krótkoterminowej oscylacji cen i krótkoterminowej manipulacji cenami.

PFCC: Trochę historii, Chińczycy zawsze uważali się za “Potomków Smoka”. Niektórzy ludzie mówią, że spadkobiercy smoków w Chinach nie pochodzą od Draco, ale od Smoka z wyższego wymiaru. Tak więc Cobra, czy Smok w Chinach jest gałęzią Grupy Draco? Czy jest jakaś różnica między chińskim smokiem a zachodnim smokiem?

COBRA: Chiński Smok pochodzi z Thuban (alfa Draconis), najbardziej znanej frakcji pozytywnych Draconów. Są jednym z podstawowych źródeł chińskiej kultury i jednym z głównych powodów, dla których smok jako symbol ma pozytywne konotacje dla Chińczyków. Thuban był gwiazdą polarną 5000 lat temu, kiedy Draconianie z Thuban zstąpili na Ziemię, używając wiru Chendgu jako punktu wejścia.

PFCC: Skąd pochodzi większość chińskich dusz?
Czy to prawda, że ​​te dusze pochodzą z miejsca pochodzenia Do Mou, Wielkiego Wozu? I kiedy te dusze zaczęły być kontrolowane przez Smoka? Czy geny Chińczyków zostały zmodyfikowane przez Smoka?

COBRA: Draconi z Thuban wykorzystali inżynierię genetyczną do umieszczenia części swojego genomu w rodzimej populacji Hanów. Większość chińskich dusz pochodzi z Ziemi. Pozaziemskie
Chińskie dusze pochodzą z wielu systemów gwiezdnych, w tym z Wielkiego Wozu.

PFCC: Istnieje bardzo starożytna chińska legendarna historia o nazwie “NuWa Stworzyła Człowieka” (NuWa jest boginią w chińskiej mitologii). Czy NuWa jest istotą jaszczurkowatą? Jaka prawda kryje się za tą historią? Czy Chińczycy zostali stworzeni przez te istoty podobne do jaszczurek i stali się potomkami reptyliańskich istot?

COBRA: NuWa należała do Draco z Thubana i faktycznie broniła Chińczyków przed Reptylianami. Chińska legenda mówi, że zabiła czarnego smoka, aby ulżyć Prowincji Ji.

PFCC: Qian Xuesen, bardzo sławny Chiński naukowiec,  w latach czterdziestych współpracował z naukowcami, którzy brali udział w projekcie “Spinacz” w Stanach Zjednoczonych i powrócił do Chin w latach 50-tych XX wieku i został ojcem pocisków i rakiet w Chinach za jego niezwykły wkład.
W późniejszych latach znacznie promował badania QiGong i umiejętności psychicznych. Czy miał wsparcie ze strony Sił Światła? Czy był jakiś związek między falą zgłębiania QiGong w Chinach a budzącą się falą krajów zachodnich w latach 80-tych?

COBRA: Tak, miał wsparcie Sił Światła.
Fala eksploracji QiGong w Chinach i fala przebudzenia na Zachodzie były częścią tej samej galaktycznej fali przebudzenia, która otaczała naszą planetę między rokiem 1987 i 1995.

PFCC: Kilka dekad temu chińscy wojskowi wykonali wiele testów jądrowych w Lop Nor zlokalizowanym na zachodniej pustyni Chin.  Mówi się, że są tam wejścia do centrum ziemi i zombie w Lop Nor. Czy możesz nam powiedzieć, czy są tam jakieś tajemnice?

COBRA: Jest tam wiele tajemnic. Bazy podziemne, tajny program kosmiczny, wejścia do Agarthy ..

PFCC: Która grupa pozaziemska była pierwszą rasą, która początkowo zaprojektowała fizyczne ciało człowieka? I jak wiele modyfikacji dokonano później na ciele fizycznym? Przez ile cywilizacji przeszła Ziemia? I jaka jest nasza obecna teraz?

COBRA: Wiele ras brało udział w tworzeniu ludzkiej konstrukcji. Po Lemurii i Atlantydzie to jest trzecia główna ludzka globalna cywilizacja na tej planecie.

PFCC: W książce Anastasii, wspomniała ona, “W których czasach ludzie będą czuć się najbardziej szczęśliwi i co przyniesie im to wspaniałe szczęście? “

COBRA: Musisz sprecyzować to pytanie.

PFCC: W zeszłym roku wspomniałeś, że czarny magiczny kamień znajduje się obecnie w podziemnej bazie Chimery na Long Island, Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Więc po Wydarzeniu, jak sobie poradzimy z tym kamieniem?

COBRA: Ten kamień został usunięty.

PFCC: Jaka jest obecna sytuacja podziemnej
bazy i laboratorium na long island, NY?

COBRA: To jest tajna Informacja.

PFCC: Jaka jest obecna sytuacja wiru energetycznego zlokalizowanego w Chengdu w Chinach?

COBRA: Ten wir jest w fazie szybkiej ekspansji i rozwoju.

PFCC: Istnieje dowód na to, że genetycznie zmodyfikowana żywność może poważnie uszkodzić ludzki układ odpornościowy, a także powodować główne choroby, takie jak rak. Jednak Chińska Rada Państwa ogłosiła 13-ty pięcioletni plan promowania transgenicznej industrializacji. Więc
czy możesz nam powiedzieć, czy istnieje pewne powiązanie między Kabałem a tym działaniem promocyjnym GMO?

COBRA: Tak.

PFCC: To jest ostatnie pytanie.

Niektórzy ludzie czują, że ludzie nie mogą dłużej pozwolić sobie na opóźnienie Wyzwolenia. Chcą uzyskać pewność co do Wydarzenia, jak również pełnego ujawnienia. Zastanawiają się, czy Ziemia i ludzie przekształcą się w stan Wniebowstąpienia przed 2026 rokiem. Poza tym, co możemy zrobić, aby upewnić się, że Wydarzenie nastąpi w 2017 roku?

COBRA: Jeśli każdy wykona swoją misję w 100%, Wydarzenie nastąpi w 2017 roku. Nie podam żadnych szacunków czasowych poza tym stwierdzeniem.

PFCC: Wreszcie, Cobra, chciałbyś powiedzieć coś dla Chińczyków, zwłaszcza dla Pracowników/ Wojowników Światła w Chinach?

COBRA: Zrób cokolwiek możesz, aby wykonać misję, dla której się urodziłeś.

PFCC: Dziękuję.

COBRA: Proszę i Zwycięstwo Światła!


Drugi wywiad PFCC z Cobrą:

PFCC: Prepare for Change Chiny (PFCC) zawsze podtrzymywały filozofię dobrowolnej promocji kultury przebudzenia. Doceniamy możliwość przeprowadzenia drugiego wywiadu z Cobrą.

Przede wszystkim zadajmy kilka pytań, które dotyczą wszystkich.

PFCC: Poniższe cytaty pochodzą z twojego artykułu Plan Wniebowstąpienia opublikowanego 7 marca 2016 r., (http://prepareforchange.net/2016/03/page/13/): “kiedy Superfala pulsu Galaktycznego Serca dotrze do Układu Słonecznego, usunie wszelką ciemność z powierzchni planety i zainicjuje Wydarzenie “; “Każde Słońce Przesilenia / Galaktyczny Równik zrównają się w czasie Galaktycznej Superfali.” Plejadianie potwierdzili również, że dokładna data zrównania była faktycznie 17 maja 1998 roku, kiedy ustalono przeznaczenie tej planety i Siły Światła zapewnią pomyślny plan wniebowstąpienia. “Więc logiczne byłoby sądzić, że Galaktyczne Serce wysłało już Galaktyczną Superfalę 17 maja 1998 roku.

Pytania są następujące: Jaka jest prędkość galaktycznej superfali? Czy to jest prędkość światła? Ile czasu zajmie dotarcie do Ziemi z Galaktycznego Serca?

COBRA: Jeden aspekt galaktycznej superfali porusza się z prędkością światła, jeden aspekt jest znacznie szybszy.

PFCC: Jeśli wszystkie kwarkowe bomby toplet zostaną usunięte zanim galaktyczna superfala dotrze do Ziemi, czy Wydarzenie będzie mogło nastąpić natychmiast? Czy musimy czekać na przybycie Galaktycznej Superfali?

Podobne pytania, ale z innej perspektywy, jak następuje:

COBRA: Galaktyka to żywa istota, a usunięcie bomb toplet i galaktyczna superfala są  zsynchronizowane.

PFCC: Kolejne pytania dotyczą klucza ludzkości:

Niedawno opublikowano Raport o Ludzkości poprzez wideo Manifestu Człowieczeństwa, które zyskało szerokie uznanie. Ich wrażeniem jest, że przez cały czas Siły Światła nie miały  wystarczającego zrozumienia zmian ludzkości na naszej planecie (link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=DkuuouGXdI4).

Opinia niektórych z przebudzonych brzmi: Ludzie rozmawiali o Wydarzeniu rok po roku, historia jest bezkresna. Powoduje to więcej rozczarowania dla pracowników Światła. Sheldan Nidle mówił co tydzień, że “Czas jest bliski, jest teraz, a Siły Światła są gotowe, aby to się stało”. Oto pytanie:

“W czasie wyzwolenia ziemi i rodzaju ludzkiego kluczowym składnikiem ludzkości jest “zaufanie ” i “widzenie jest wiarą “. Po wielokrotnym opóźnieniu Wydarzenia przez wiele lat wiara pracowników Światła gasła. Czy myślisz, że Siły Światła zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa tego?

COBRA: Rzeczywistość w tej sytuacji polega na tym, że oczyszczanie bomb toplet zajmuje dużo czasu. Im wcześniej wszyscy to zrozumiemy i będziemy pracować dla wyzwolenia, tym szybciej to nastąpi.

PFCC: Wiele osób uważa, że: “Ludzie wolą mieć jasny plan. Jednak pracownicy Światła żyli na nieokreślonym czasie od wielu lat. Nie są pewni skali czasu usunięcia bomb i Wydarzenia. Dlatego nie jest możliwe dokonanie praktycznych ustaleń w celu zrównoważenia pracy i życia. Rozumieją, że Siły Światła nie są w stanie przewidzieć określonego czasu. Ale jeśli nie wydarzy się to w ciągu kilku lat, czy mogą powiedzieć pracownikom Światła, aby mogli poczynić przygotowania do własnej pracy i stylu życia? “

COBRA: Musisz słuchać swojego wewnętrznego przewodnictwa w swoim planie życiowym.

PFCC: “Z powyższych powodów wielu uważa, że ​​należy ustalić ostateczny termin usunięcia bomb toplet. Można to zachować w tajemnicy, ale należy to ustalić. To jest myślenie strategiczne. Czy Siły Światła kiedykolwiek rozważały ten problem, czy po prostu pozwalały mu się rozwijać bez określonego przedziału czasowego? “

COBRA: Odpowiedź na to pytanie musi pozostać tajna.

PFCC: Niektórzy pytają, od kiedy Medytacja Jedności osiągnęła masę krytyczną 22 sierpnia, czy możliwe jest zorganizowanie kolejnej medytacji, która przekroczy próg, aby spowodować natychmiastowe wystąpienie Wydarzenia? Jeśli nie, proszę wyjaśnić powody.

COBRA: Kolejna medytacja zostanie zorganizowana, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

PFCC: Następnie zadamy kilka pytań dotyczących inwestycji finansowych:
Według źródła Davida Wilcocka, srebrna moneta o wadze 1 uncji jest obecnie warta 15 $. Ale wyprodukowanie jej kosztuje 26 $. Jest to spowodowane manipulacją Kabała, aby obniżyć wartość srebra.

Czy zgadzasz się z tym intelem? Oryginalny URL artykułu Davida: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1195-partial-disclosure

COBRA: Tak, zgadzam się.

PFCC: David wspomniał również: “Srebro może sięgnąć nawet 400 USD za uncję w najbliższej przyszłości i utrzyma się na tym poziomie przez pewien okres czasu. Znawcy uważają, że najlepiej jest zabezpieczyć aktywa już teraz. Cena złota jest teraz 81 razy wyższa niż srebra o tej samej wadze, która jest rekordowo wysoka w historii. Więc teraz srebro jest dużo lepszym zakupem niż złoto. “Co o tym myślisz?

COBRA: Cena srebra może wzrosnąć, ale nie tak drastycznie. Średnia historyczna oznacza, że ​​złoto jest 10 razy droższe od srebra.

PFCC: 4 kwietnia 2017 r. doniesiono w wiadomościach, że 59,6-karatowy różowy diament został sprzedany dealerowi biżuterii w Hongkongu za około 71 milionów USD, ustanawiając nowy rekord aukcji na świecie dla wszystkich kamieni szlachetnych. Roczna produkcja diamentów wynosi około 30 000 kg, a mimo to może przynieść tak wysoką cenę. Twoim zdaniem, w jaki sposób to osiągnęli?

COBRA: Naturalne różowe diamenty są niezwykle rzadkie i oczekiwało się, że różowy diament o wadze 60 karatów osiągnie taką cenę.

PFCC: Ponieważ większość diamentów na całym świecie jest zarządzana i spekulowana przez korporacje Rothschilda, czy powinniśmy doradzić wszystkim, aby przestali kupować diamenty?

COBRA: Użyj własnego wewnętrznego przewodnika.

PFCC: energia seksualna zyskała ostatnio wiele uwagi. Zadajmy więc kilka pytań na temat seksu.
Ciemne siły wykorzystują pornograficzne obrazy, reklamy, a także filmy i seriale telewizyjne, aby skraść energię seksualną społeczeństwa. Czy mógłbyś wyjaśnić zasadę działania stojącą za tym wszystkim?

COBRA: Archonci zniekształcają naturalną energię seksualną, która ma być używana jako dynamo / bateria do zasilania plazmowej AI matrixa .

PFCC: Niektórzy myślą, że ciemne siły kradną i używają naszych własnych seksualnych energii przeciwko nam. Jeśli tak, proszę wyjaśnij ten proces.

COBRA: Archonci zniekształcają naturalną energię seksualną, która ma być używana jako dynamo / bateria do zasilania plazmowej AI matrixa .

PFCC: Czytelnik zapytał: Skąd bierze się pożądanie seksualne? Czy pożądanie seksualne jest przeciwieństwem miłości, czy pochodzi od miłości?

COBRA: Energia seksualna jest aspektem miłości.

PFCC: W jaki sposób mądrze wykorzystać energię seksualną we wszystkich aspektach naszego życia? Czy możesz krótko wyjaśnić to?

COBRA: Połącz ją z energią serca i wyrażaj ją zgodnie ze swoim wewnętrznym przewodnictwem.

 

PFCC: W tym miejscu porozmawiamy o innych aspektach:
Te zdjęcia zostały wykonane przez chińskiego pracownika Światła w Nowym Jorku. Niebieskie plamki są odbiciem soczewki. Ale są tam małe białe plamki otaczające słońce i starannie ustawione w linii, ciągle zmieniając kształty. Czym są te małe białe plamy?

COBRA: Odbicie obiektywu.

PFCC: O chemtrails: Kto kieruje rozpylaniem chemtrails? Mówi się, że broń meteorologiczna grup Kabała była już kontrolowana przez Sojusz. Dlaczego w powietrzu wciąż są rozpylane chemtrails?

COBRA: Meteorologiczna broń Kabała nie była jeszcze kontrolowana przez Sojusz.

PFCC: Czy Sojusz Ziemski jest koalicją przyjaznych grup Ziemi, w tym Agartan i organizacji Ruchu Oporu?

COBRA: Sojusz Ziemi to sojusz grup z powierzchni planety.

PFCC: Według Coreya Chiny zdominowały Sojusz na Ziemi. Do jakiej frakcji należą czołowi przywódcy Chin? Czy są jakieś fizyczne kontakty między chińskimi przywódcami a jakimikolwiek istotami pozaziemskimi? Jeśli tak, z którymi rasami? Czy Chiny mają swój własny SSP(tajny program kosmiczny)?

COBRA: Niektórzy z czołowych liderów należą do Sojuszu i są w kontakcie z rodzinami Smoków, inni mają powiązania z Rothschildami / Jezuitami. Nie mają bezpośredniego kontaktu z pozytywnymi ET. Tak, jest chiński SSP.

PFCC: Czy zdarzały się wypadki UFO w Chinach?

COBRA: Tak.

PFCC: W kwestii pełnego ujawnienia lub częściowego ujawnienia, jaki jest program Chin? Czy aresztowanie członków Kabała w chińskim regionie już się rozpoczęło?

COBRA: Pewna frakcja chce częściowego ujawnienia, niektóre grupy smoków chcą pełnego ujawnienia. Było już kilka drobnych aresztowań.

PFCC: Czy znasz Alexa Collier’a? Jakie jest Twoje zdanie na temat jego informacji?

COBRA: Tak. Skorzystaj z własnego przewodnictwa w kwestii jego informacji. Ma kilka ciekawych rzeczy do powiedzenia na temat Andromedan.

PFCC: Czy Błękitne Świetlne Sfery(Blue Light Sphere), z którymi Anastasia ma kontakt to ci sami, gdy Corey  kontaktuje się z Blue Avians? Czy Anastasia ma jakieś powiązania z Galaktyczną Konfederacją?

COBRA: Nie. Tak.

PFCC: Kilka miesięcy temu, w kanale China Central Television CCTV 9 ukazał się dokumentalny program zatytułowany “Wielki Marzyciel- Wolna Energia Tesli”. Zasugerował, że Wydarzenie w Tunguska mogło być wynikiem eksperymentu Tesli w zakresie przewodnictwa energii z użyciem jonizacji atmosferycznej. Czytelnik chciałby zapytać o prawdziwość rosyjskiego wydarzenia w Tunguska w 1908 roku.

COBRA: http://www.reformation.org/tesla-and-tunguska.html

PFCC: Podczas poprzedniego wywiadu wspomniałeś, że jeśli dana osoba może sobie wyobrazić, że tworzy statek, to statek może zostać utworzony lub zostanie utworzony w innym równoległym świecie. Chcę zapytać o sprawę powieści, ponieważ powieść jest także wytworem ludzkiej świadomości, a nawet tworzy świat. Jeśli świadomość może zostać przekształcona w materiał fizyczny, to czy bohaterowie powieści naprawdę istnieją w określonym świecie? Czy autor jest jak Bóg dla bohaterów?

COBRA: Postacie powieści istnieją jako idee.

PFCC: Dwa razy wspomniałeś o Wiośnie Kwitnącej Brzoskwini(Peach Blossom Spring) w swoich blogach. Czy Wiosna Kwitnącej Brzoskwini opisana przez chińskiego poetę Tao Yuanming w dynastii Jin jest tym samym o czym wspomniałeś? Czy to część podziemnej sieci Agarty?

COBRA: Tak. Tak.


PFCC: W centrum Tulsa w Oklahomie jest mało znane koło o nazwie Centrum Wszechświata zbudowane z betonowych cegieł. Kiedy osoba stoi w kręgu i mówi głośno, echo jego głosu wzrośnie kilkakrotnie. Jednak osoby stojące poza kręgiem nie słyszą, co mówią ludzie w kręgu, i słyszą jedynie zniekształcone i niewyraźne głosy. Czy możesz wyjaśnić to zjawisko?

Link do artykułu: http://mykec.net/mykec/vintage/1999/04/center.htm

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=vEx2HheoXpI

COBRA: Nie mogę potwierdzić, że ta historia jest prawdziwa.

 

PFCC: Na mapie Google “podmorskie proste linie” są widoczne na tysiącach kilometrów na wszystkich głównych dnach oceanu. Czym są te linie?

COBRA: Obszary załamań: https://en.wikipedia.org/wiki/Fracture_zone


PFCC: Tolec poinformował, że w 2011 r. zniszczono podmorską bazę Reptylian w rejonie Morza Wschodniochińskiego (27.291 ° N, 125.868 ° E na głębokości 209,5 km), co spowodowało trzęsienie ziemi o sile 6,5.

Źródło: http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2011/11/andromeda-council-east-china-sea-69-quake-undersea-reptilian-base-destroyed.html)

Amerykańska Służba Geologiczna (US Geological Survey USGS) ogłosiła trzęsienie ziemi o sile 6,9 ​​na Morzu Wschodniochińskim we wtorek 8 listopada 2011 r. o godzinie 02:59:06 czasu UTC, lokalizacja 27,291 N, 125,868 ° E na głębokości 209,5 km (130,2 mil) .USGS).

Inne części świata również wykryły trzęsienie ziemi w tym samym czasie. Czy możesz potwierdzić te informacje?

COBRA: Nie.

PFCC: W pobliżu tego miejsca znajdują się bardzo uporządkowane, stworzone przez człowieka poprzeczne prostokąty i pionowe prostokąty. Czy to struktura podmorskiej bazy Reptylian?

COBRA: To jest podmorska baza, ale nie Reptylian.

PFCC: Zapisana historia w chińskich klasycznych książkach głosi, że ​​czarny smok zapłodnił matkę Konfucjusza, która później urodziła Konfucjusza. Czytelnik zapytał: “Czy Konfucjusz był Reptylianinem, czy potomkiem przyjaznego Draco? Czy głęboko wprowadził w błąd chińską kulturę, propagując hierarchię klas poprzez zaszczepienie programu umysłu do chińskiej rasy?” Cobra, czy mógłbyś przedstawić swój punkt widzenia?

COBRA: Był Drakonem, który próbował wyrazić mądrość poprzez swój ograniczony, hierarchiczny punkt widzenia.

PFCC: Wspomniałeś wcześniej, że Indie zostały zinfiltrowane przez ciemne siły, więc zaczęły robić trochę przekrętów w dziedzinie finansów, w tym gromadzenie złota i wycofywanie banknotów o dużych nominałach. Jaka jest obecna sytuacja w Indiach?

COBRA: http://www.bbc.com/news/world-asia-40371523

PFCC: Okazało się, że była prezydent Korei Południowej Park Geun-hye była pod kontrolą swojej przyjaciółki. Co właściwie stało się z Park Geun-hye?

COBRA: http://edition.cnn.com/2017/10/17/asia/park-geun-hye-south-korea/index.html

PFCC: Jaka jest pozycja Korei Północnej w geopolityce? Jest zamknięta między Chinami, Rosją i Zachodem, co wydaje się mieć szczególny charakter. Czy rakieta nuklearna Korei Północnej jest groźbą wymierzoną przez Kabał w celu kontrolowania Sojuszu Wschodnioazjatyckiego, w szczególności Chin?

COBRA: Korea Północna jest pod kontrolą Jezuitów. Używają (pustego) zagrożenia nuklearnego, aby zwiększyć napięcie w regionie.

PFCC: Czytelnik z Tajwanu oświadczył: W kwietniu 2016 r. mój wewnętrzny przewodnik zaprowadził mnie do miejsca oddalonego o 15 kilometrów od Jiufen, aby kupić kawałek ziemi o powierzchni 1300 metrów kwadratowych. W październiku 2016 roku moja intuicja podpowiedziała mi, że pod moją ziemią znajduje się tunel. W 2017 r. na Konwencji Wniebowstąpienia w Tajpej wspomniał Pan, że istnieje podziemna baza o szerokości 50 km, długości 100 km na północ od lotniska Taoyuan, która może pomieścić 1 miliard ludzi i potencjalnie nawet 3 miliardy ludzi w przyszłości. Czy istnieje związek między podziemnym tunelem w mojej ziemi a podziemną bazą?

Szerokość i długość geograficzna lotniska Taoyuan: 25.077146, 121.229848
Szerokość i długość geograficzna mojej ziemi: 25.058013, 121,704610
Szerokość i długość geograficzna Jiufeng, Tajwan: 25.109416, 121.844980

COBRA: Czy masz jakiś dowód na istnienie tunelu na twojej ziemi?

PFCC: Wiele osób, które są teraz zaangażowane w duchowość, wciąż ma wyobrażenie autorytetu. Na przykład większość ludzi na Zachodzie będzie czcić Jezusa, a na Wschodzie czczą Buddę, a w Chinach Lao Tzu. Czy zgadzasz się, że taka świadomość autorytetu nie istnieje w oświeconym umyśle? Jakie jest prawidłowe myślenie o autorytecie poznawczym?

COBRA: Oświecony umysł nie potrzebuje zewnętrznego autorytetu

PFCC: Jaka jest misja Krishnamurtiego, który znany jest jako “Zbawiciel”? Jaka jest jego misja?

COBRA: Aby zainspirować do słuchania wewnętrznego przewodnictwa.

PFCC: Dlaczego kultura chińska jest jedyną kulturą, która została zachowana i podtrzymana w ciągu ostatnich 5000 lat?

COBRA: Ponieważ starożytne Chiny prowadziły politykę, aby utrzymać swoją cywilizację na stabilnym poziomie, zamiast tracić władzę ekspansją militarną poza jej granice.

PFCC: Powiedziałeś, że głównymi członkami Ruchu Oporu są istoty z Planety X. Niektórzy czytelnicy uważają, że istoty z Planety X są zbiegłymi Reptylianami. Proszę wyjaśnij, jakie rasy stanowią głównie Ruch Oporu? Jaka jest rasa istot z planety X?

COBRA: Członkowie Ruchu Oporu absolutnie NIE są Reptylianami. Przeważnie pochodzą z Plejad, Syriusza, Andromedy i Arktura.

PFCC: Czytelnik zapytał: Ludzie na planecie Ziemi są bardziej skłonni do dowodów. Kiedy zostaną opublikowane prawdziwe zdjęcia Ruchu Oporu lub Plejadan, w tym ich środowisko życia i ludzi?

COBRA: W czasie Wydarzenia.

PFCC: Czy po Wydarzeniu każdy  będzie pamiętał swoje poprzednie życia, czy tylko część przebudzonych osób będzie mogło pamiętać?

COBRA: Tylko przebudzeni ludzie będą pamiętać coraz więcej.

PFCC: Podczas II wojny światowej armia japońska popełniła niezliczone okrucieństwa w Chinach. Czy armia japońska było pod wpływem Archontów w kwestii ich zachowania, czy też było to podyktowane ludzką naturą?

COBRA: Oba.

PFCC: Czy po 2025 r. istoty ludzkie, które nie wzniosą się, będą mogły nadal żyć na planecie Ziemia?

COBRA: Ta odpowiedź jest tajna.

PFCC: Czy kluczowa treść w chińskiej “Księdze Gór i Mórz” (Shan Hai Jing) odnosi się do cywilizacji Atlantydy lub innej obcej cywilizacji? Jaki jest prawdziwy cel tej książki?

COBRA: Jest spokrewniona ze starożytną chińską cywilizacją i ma pozytywne wpływy Smoka.

PFCC: Jak uzyskano mapę meridianów ludzkiego ciała w chińskim “Wewnętrznym kanonie żółtego cesarza” bez zaawansowanej technologii? Proszę skomentuj tę książkę.

COBRA: Została uzyskany dzięki zaawansowanej technologii ET, a następnie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

PFCC: Jaki jest obecny postęp oczyszczania stacji monitorowania implantów?

COBRA: Wszystkie ponad orbitą księżyca zostały usunięte.

PFCC: “Angel Matches”(Anielskie Małżeństwo) to chińska prastara legenda opowiadająca o małżeństwie pomiędzy Pasterzem śmiertelnikiem a Dziewczyną tkaczką z Vegi (Lyra α). Czy to prawda?

COBRA: Tak.

PFCC: Pangu, Fu Xi i NuWa byli pierworodnymi narodu chińskiego. Żółty Cesarz i Cesarz Yan byli chińskimi ludzkimi pierworodnymi. Czy były to istoty pozaziemskie, takie jak Draco?

COBRA: Tak, byli pozytywnymi Drakonami, głównie z Thuban (Alpha Draconis)

PFCC: Oryginalne rozdziały poza rozdziałem 40 legendarnej powieści “The Dream of Red Mansions”(Sen Czerwonych Dworów) zaginęły i zostały później napisane przez innych autorów. Czy mogę zapytać: czy podobną kulturę utraconą w historii można odzyskać poprzez Księgi Akaszy?

COBRA: Tak. Opór ma dostęp do oryginalnych rozdziałów.

PFCC: Czy źródło chińskiej kultury Sanxingdui jest powiązane z Dubhe? Jakie jest źródło chińskiej kultury prehistorycznej? Wśród dużej ilości literatury chińskiej, które są korzystne dla wzniesienia świadomości? Jakie rady możesz podać w studiowaniu Tao Te Ching?

COBRA: Cywilizacja Sanxingdui była głównym punktem zaczepienia frakcji pozaziemskiej z Thuban (alfa Draconis), najbardziej znanej frakcji pozytywnych Draco. Wiele taoistycznych pism jest bardzo korzystnych dla procesu Wniebowstąpienia.

PFCC: Mówi się, że Blue Avians (Błękitne Ptaki) opróżniły obszar między słońcem a ziemią. W rezultacie energia galaktyczna będzie bezpośrednio oddziaływać na układ słoneczny i na Ziemię. Wielu przebudzonych ludzi przygotowuje się. Niektórzy są gotowi opuścić Układ Słoneczny za pomocą latających spodków. Niektórzy wejdą do wewnętrznej ziemi, a niektórzy znajdą schronienie w jaskiniach. Chcę zapytać, jeśli nie jest się przygotowanym, jaki będzie rezultat?

COBRA: Siły Światła pomogą nieprzygotowanym.

PFCC: Z materialnego punktu widzenia, co się stanie, jeśli skierujemy statek kosmiczny w czarną dziurę? Czy statek kosmiczny zostanie rozerwany?

COBRA: Nie. Jego fizyczna materia zostanie przełożona na sygnał informacyjny punktu zerowego.

PFCC: Jak dokładna jest teoria względności Einsteina?

COBRA: Dokładna w podzbiorze rzeczywistości, który opisuje, poza tym zupełnie niedokładna.

PFCC: Co stanie się z globalną branżą nieruchomości po Wydarzeniu?

COBRA: Zostanie zrestrukturyzowana.

PFCC: Czy po Wydarzeniu, w każdym kraju będą powstawać Szkoły Tajemne? Czy każdy może uczyć się w Szkołach Tajemnych?

COBRA: Tak. Nie.

PFCC: Wiek bliźniaczej duszy jest taki sam, ale czy można teraz spotkać bliźniaczą duszę w różnym wieku biologicznym? Jaka jest różnica między byciem z bliźniaczą duszą a byciem z bratnią duszą?

COBRA: Tak. Bliźniacza dusza jest drugą częścią naszej Obecności Jam Jest, bratnia dusza jest duszą o podobnym punkcie pochodzenia.

PFCC: Czy trzęsienie ziemi w Wenchuan w 2008 roku było katastrofą naturalną czy trzęsieniem ziemi spowodowanym przez człowieka?

COBRA: Spowodowane przez człowieka.

PFCC: W jaki sposób kraje o dużej gęstości zaludnienia, takie jak Chiny i Indie, będą miały zagwarantowaną dostawę codziennych potrzeb podczas Wydarzenia? Czy sektor publiczny zostanie poinformowany z wyprzedzeniem o zaistniałej sytuacji?

COBRA: Chiny mają doskonałą sieć zaopatrzenia, która będzie nadal funkcjonować.

PFCC: Czy ludzie, którzy umrą przed Wydarzeniem, skorzystają na wyzwoleniu Ziemi? Albo powiedzmy królestwo Asheo i dusze złych duchów, co się z nimi stanie po wyzwoleniu Ziemi?

COBRA: Tak. Negatywne dusze zostaną usunięte z planu astralnego przed Wydarzeniem.

PFCC: Czy są jakieś postacie historyczne, które były członkami Chimery?

COBRA: Nie, Chimera sama nie angażowała się w życie na powierzchni planety.

PFCC: Zauważyliśmy, że wiele osób czeka na poważną zmianę na świecie, a my nazywamy je “kelnerami”. Każdy z nas ma wiele urazów psychicznych lub emocjonalnych. Ale grupa “kelnerów” nie chce stawić czoła i uleczyć własnych ran. Zamiast tego chcą poczekać, aż “inni” uzdrowią ich po Wydarzeniu. Ludzie ci są więc narażeni na ingerencje i podżegania ze strony pewnych negatywnych bytów i będą atakować innych ludzi gwałtownymi wybuchami emocji. Przebudzająca się społeczność jest pełna świetlistej i miłosnej retoryki, ale nie harmonii. Jaka jest twoja opinia na ten temat?

COBRA: To prawda.

PFCC: W latach sześćdziesiątych czarny człowiek w Afryce był porównywany do “czarnego Jezusa”. Miał zdolność widzenia tego, co inni myśleli w swoich umysłach i tak dalej. Promował miłość, pokój i przebaczenie, a Kabał go ścigał, ale im się to nie udało. Czy ten czarny Jezus naprawdę istniał? Czy ludzie mogą rozwinąć te umiejętności? Czy umiejętności te wynikają z “Obecności Jam Jest”?

COBRA:  Tak. Tak. Tak.

PFCC: Jeden z naszych liderów zespołu zapytał: Nasz zespół dąży do rozpowszechniania prawd, takich jak: prawda o wydarzeniu 911, kierowanym i przeprowadzonym przez rząd USA, prawda o zatruwaniu ludzi przez genetycznie zmodyfikowaną żywność, prawda o zwapnieniu ludzkiej szyszynki spowodowanym fluoryzacją wody, prawda o zatruwaniu ludzi przez szczepionki i inne prawdy określane jako “teorie spiskowe”.
Naszą wizją jest uświadomienie każdemu człowiekowi naszego prawdziwego środowiska życia i uświadomienie, że jesteśmy zawoalowani oszustwem. Jednak w tym świecie dualistycznej antytezy publikowanie takich informacji spowoduje poważniejszy dualizm i oczekiwania na przyszłość. W rezultacie ludzie odwracają uwagę od swojego wewnętrznego rozwoju, co jest sprzeczne z tym, co chcemy zrobić, aby uczynić świat lepszym. Czy istnieją inne sposoby osiągnięcia tego ostatecznego celu?

COBRA: Możesz rozpowszechniać kombinację informacji zewnętrznych i wewnętrznych.

PFCC: Jaka prawda stoi za tymi ostatnimi wydarzeniami: strzelanina w Las Vegas w USA i referendum w sprawie niepodległości w Katalonii w Hiszpanii? Czy są częścią ostatniego uderzenia Kabała?

COBRA: Strzelanina została zaaranżowana przez Kabał. Referendum w sprawie niepodległości odzwierciedla prawdziwą wolę Katalończyków.

PFCC: Na koniec niektórzy bardzo obawiają się Yaldabaoth i dwóch bytów w nim. Zapytali: “Jeśli cała Konfederacja Galaktyczna łączy siły przeciwko dwóm bytom plazmowym, to dlaczego nie wysyłają dwóch eskadr i nie uderzają jednocześnie dwóch naraz? Dlaczego muszą usuwać pojedynczo, przedłużając linię czasu? “

COBRA: Usuwają je wszystkie razem.

PFCC:  W porządku, ten wywiad dobiega końca. Dziękuję bardzo, Cobra, za udzielenie odpowiedzi na tak wiele pytań.

COBRA:  Nie ma za co. Zwycięstwo Światła!

PFCC:  Zwycięstwo Światła! Uśmiechu losu!

Przetłumaczył galacticjoel    https://meditation539.wordpress.com/2017/11/25/2017-1-11-pfcc-pierwszy-wywiad-z-cobra/

Źródło: http://www.pfcchina.org/cobraft/8184.html

 

114 Komentarzy (+add yours?)

 1. Ramzes
  Gru 07, 2017 @ 00:30:46

  http://anielskiswiat.blox.pl/html?mobile=no

  Każdego dnia odnajduję tu coś co mnie zaskakuje …
  Uczymy się żyć … bez końca …
  I bez początku …

 2. galacticjoel
  Gru 06, 2017 @ 18:55:54

  [Benjamin Fulford] Amerykańskie wojsko deklaruje stan wojenny podczas gdy przestępcza działalność Departamentu Sprawiedliwości, FBI została obnażona

  https://meditation539.wordpress.com/2017/12/06/benjamin-fulford-amerykanskie-wojsko-deklaruje-stan-wojenny-podczas-gdy-przestepcza-dzialalnosc-departamentu-sprawiedliwosci-fbi-zostala-obnazona/

 3. Anato
  Gru 05, 2017 @ 21:50:41

  Czas zmian w naszej energetyce zaczął się już dość dawno. Od dawna zatem mamy możliwość włączenia się w nurt kosmicznej transformacji. Jesteśmy z tego powodu przytloczeni spychanymi przez wieki ograniczeniami. Teraz jest czas na uwolnienie się od nich. Niestety, nasza buntownicza postawa i niechęć do własnej przemiany powoduje narastającą frustrację. Nadal oczekujemy na cudowne uwolnienie od problemów. Tak nie będzie.

  Każdy z nas stanie wobec wyboru – pokora wobec Źródła, czy dalsze eksperymentowanie. Pokora oznacza bezwarunkowe posłuszeństwo wobec boskiego prawa. To jedyne kryterium pozwalające na pozostanie na tej planecie. Opór, negocjowanie, uniki to przyczyna wielkiego cierpienia w trakcie Wzniesienia.

  Nie czekając na bieg zdarzeń niech każdy już dziś odpowie sobie na pytanie, jakie są jego relacje ze Źródłem?

 4. Marian
  Gru 05, 2017 @ 15:54:54

  Coś pięknego

  • Turi Dredy
   Gru 06, 2017 @ 08:59:39

   Piękny filmik.Ciesze sie że kolonia niewolników z saturna została uwolniona.Podróżójąc ciałem świetlanym czasem odwiedzalem takie poziomy gdzie panowała tyrania i dracońskie prawa nie inaczej jest teraz na Ziemi, ale ona będzie następna.Ziemia jest przepiękna żywa planeta i ziemianki sa cudowne i piekne z każdej kultury i narodowości wszystkie ziemianki sa cudowne.Swojego czasu równiez mnie chcieli zabrac do takich miejsc żebym był niewolnikiem wkurzyli sie na mnie bo popjawiałem sie na statkach chimery i widziałem co tam wyprawiaja taka była rzeczywistość po za kurtyną.LOVE LIGHT

 5. romanlu
  Gru 05, 2017 @ 14:41:56

  Witajcie kochani
  Od dłuższego czasu śledzę tego bloga … i jak wielu z nas też oczekuję Ujawnienia.
  Do prowadzonej tu dyskusji w tym temacie chcę dodać cytat zaczerpnięty ze strony Kosmiczne Ujawnienie. Jest to wypowiedź Corey’a Goode – Corey Goode jest informatorem (whistleblower), który w serii rozmów przeprowadzanych z Davidem Wilcockiem w programie Cosmic Disclosure w Gaia TV ujawnia dotychczas nie znane opinii publicznej wydarzenia dotyczące działalności ludzi oraz istot pozaziemskich w naszym Układzie Słonecznym.
  Oto cytat ” (Wszyscy) ludzie mają jakieś wyobrażenie na temat tego czym będzie to Ujawnienie i jak ono się odbędzie. Będzie ono przypominało “czarną noc” naszych dusz, a wiele ludzi może stracić życie w tym procesie. Nastąpi chaos. Nie będzie to czas gdy ludzie będą mogli się złapać za ręce i zaśpiewać: “Kumbaya”. Domagamy się jednego z najtrudniejszych czasów naszego życia. Domagamy się tego Ujawnienia, ale tak naprawdę nie rozumiemy z czym ono rzeczywiście się wiąże. Chcę tutaj powiedzieć, że są państwa strasznie zadręczone przez Klikę (Cabal) i które znajdą całe mnóstwo informacji (na swój temat). Wtedy będą one chciały wojny z państwami Kliki (Cabal). Nastąpi straszny bałagan. Nie będzie to czas, w którym ludzie nie wstaną z łóżek (i nie pójdą do pracy) tylko dlatego, że ich religie zostały udowodnione jako fałszywe. ”
  Link do pełnej treści : https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2017/11/pytania-i-odpowiedzi-cz-7.html
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i myślę, że tym razem też damy radę.
  Wyrazy szacunku i poważania dla Krystal 🙂

 6. krystal28
  Gru 05, 2017 @ 02:31:01

  Poniżej część raportu Bena Fulforda, 4 grudnia 2017 z Kochanego Zdrowia. Edytowane. Mylne tłumaczenie w kilku miejscach zostało poprawione.
  ——

  Amerykańskie wojsko ma ogłosić stan wojenny, ponieważ DOJ (Departament Sprawiedliwości) i FBI zostały ujawnione jako przestępcze.

  Wojskowy rząd Stanów Zjednoczonych, znany światu jako administracja prezydenta Donalda Trumpa, jest gotowy ogłosić stan wojenny, mówią źródła Pentagonu. „Kabal został zaszachowany, ponieważ Trump jest gotowy do federalizacji Gwardii Narodowej na wypadek zamieszek lub niepokojów społecznych”, mówią źródła Pentagonu, dodając, że „obozy FEMA będą wykorzystywane do masowych aresztowań, a Gitmo może być użyte dla więźniów o wysokiej wartości, podczas gdy trybunały wojskowe będą ich szybko wysyłać. ”

  Takie radykalne działanie jest konieczne: „Z powodu skorumpowanych sędziów wyznaczonych przez [byłego prezydenta Obamę i Kongres złożony z marionetek Izraela. Tak więc Trump może zostać zmuszony do ogłoszenia stanu wojennego w celu narzucenia wojskowego wymiaru sprawiedliwości”, jak określiło sytuację jedno ze źródeł Pentagonu. FBI, na przykład, aktywnie ukrywa kabałową rzeź setek Amerykanów w Las Vegas, używając najemników G4S, jak twierdzi wiele źródeł.

  Trump prawdopodobnie odnosi się do tej zbliżającej się czystki w następującym tweecie: „Po latach Comey’ego, z fałszywym i nieuczciwym śledztwem Clintonowej (i więcej) prowadzonym przez FBI, jego reputacja jest najgorsza w historii! Ale nie lękajcie się, przywrócimy go do wielkości „.

  Kolejną ważną wiadomością z zeszłego tygodnia jest to, że baza amerykańskich lotniskowców w Dover została trafiona ostatnio bronią nuklearną lub ekwiwalentem.
  Atak został opisany jako trzęsienie ziemi 4.4 stopnia w mediach korporacyjnych. Jednak „trzęsienie ziemi” miało wszystkie znamiona ataku broni jądrowej lub broni „beam”, ponieważ jego epicentrum było bazą wojskową, było płytkie, a sejsmograf pokazuje ogromne jednorazowe trzęsienie ziemi, a nie rodzaj trzęsienia potwierdzające naturalne trzęsienie. Można to zobaczyć w linku poniżej.
  http://www.delawareonline.com/story/news/local/2017/11/30/earthquake-strikes-kent-county- czwartek/911208001/

  Chociaż atak miał miejsce w dzień po tym, jak Korea Północna ogłosiła, że ​​ma ICBM (międzykontynentalną rakietę balistyczną), którą mogą uderzyć w dowolne miejsce w USA, źródła Pentagonu twierdzą, że było to częścią niezadeklarowanej wojny domowej wewnątrz kompleksu wojskowo-przemysłowego. Baza w Dover to miejsce, w którym wojskowe i inne martwe ciała USA są „przetwarzane”, a także baza jest siedzibą lotnictwa dalekiego zasięgu transportującego ciężkie ładunki.
  .
  Ponieważ CIA przemycała heroinę z powrotem do Stanów Zjednoczonych w trumnach podczas wojny w Wietnamie, to jest całkiem niezły domysł, że ta baza została usunięta, ponieważ była ona ważnym punktem przeładunkowym dla afgańskiej heroiny. Widoczne były w zeszłym tygodniu ślady wojny w przestrzeni niskiej okołoziemskiej orbicie, jak to opisano w źródłach Pentagonu, że satelity ciemnych zostały zestrzelone …

  (Pełny raport dostępny w czwartek – 07 grudnia.)
  https: / /benjaminfulford.net/

  • Weronika
   Gru 05, 2017 @ 13:15:41

   Nie lękajmy się.
   Podaję dwa sny, jakie powinny nas uspokoić przed tym, czego niektórzy z nas mogą się obawiać. Jesteśmy tylko ludźmi, lecz Miłość w nas posiada wielką moc.
   Pierwszy sen: Stoję tyłem na skraju dachu budynku. Przede mną z wielkim impetem zostaje rzucony człowiek (przemieszczony przez dach, pod wpływem wielkiej siły). Zauważam, że jest wewnątrz połamany. Ja stoję obok bez strachu. Włos mi z głowy nie spada. Obserwuję sytuację i swój spokój.
   Drugi sen: Znajduję się w samym centrum pożaru. Wokół widzę tylko czerwone płomienie, lecz nic nie odczuwam. Jestem tylko spokojnym obserwatorem.
   Pozdrawiam.

 7. Mr. Nie
  Gru 04, 2017 @ 22:08:23

  Widzę małą dyskusję odnośnie tego czy na Nowej Ziemi, czyli kiedy to już nastanie ponownie Złoty Wiek – to będzie „zezwolone” żyć także ludziom którzy się nie „podnieśli” (moralnie, wibracyjnie, et cetera). Napiszę OGÓLNIE jak ja widzę to zagadnienie, BEZ wchodzenia w szczegóły przekazu („Michała”).

  Dyskutujecie o przekazie, w tym temacie, od „Michała”, a nie zwróciliście uwagi, że przecież BARDZO wymownie wypowiedział się na ten temat w powyższym wywiadzie Kobra!

  Zacytuję:
  „PFCC: Czy po 2025 r. istoty ludzkie, które nie wzniosą się, będą mogły nadal żyć na planecie Ziemia?
  COBRA: Ta odpowiedź jest tajna.”

  Spróbujmy teraz przeanalizować pytanie i odpowiedź.
  Pytanie jest bardzo proste, choć mylić może zawarta w pytaniu data. Data jest tutaj bez znaczenia. Wyrzućmy więc datę i spójrzmy raz jeszcze:
  „Czy istoty ludzkie, które nie wzniosą się, będą mogły nadal żyć na planecie Ziemia?
  COBRA: Ta odpowiedź jest tajna.”

  Warto zastanowić się dlaczego Kobra nie odpowiedział. Gdyby sprawa była prosta – Kobra udzieliłby odpowiedzi.
  Na tej samej zasadzie: nie wiadomo dokładnie KIEDY nastąpi Wydarzenie, Kobra pytany o termin Wydarzenia NIE mówi, że termin jest tajny, tylko, że nie wiadomo kiedy, bo zależy to od wielu czynników.
  Tymczasem w tym pytaniu powiedział, że odpowiedź jest tajna. A więc wszystko jest ustalone, tyle tylko, że my się mamy (jeszcze) o tym nie dowiedzieć. Dlaczego?

  Ano właśnie dlatego, że odpowiedź budziłaby u wielu ludzi sprzeciw, a także strach. Przecież wystarczy poczytać właśnie Wasze dociekania w tej materii, które to dociekania wyrażają sprzeciw wobec takiego postawienia sprawy (że ludzie którzy mieliby się wystarczająco nie rozwinąć do godziny „W” – to nie będą mogli kontynuować życia na Ziemi).

  Dlaczego sprzeciwiacie się takiemu postawieniu sprawy?
  Oczywiście dlatego (głównie) bo się boicie, zarówno o siebie jak i o innych – że się sami nie załapiecie do Nowego Świata, że sami nie jesteście\będziecie wystarczająco gotowi.

  Ludzie często kierują się błędnie pojętą skromnością. Nie znają własnej wartości. Umniejszają siebie i to umniejszanie skutkuje różnymi fobiami, obawami, że w tym czy tamtym nie dam rady, jestem za słaby, nie zasługuję. Przy takim sposobie myślenia o własnej osobie zaczynamy szukać rozwiązań określonego „problemu” czy zagadnienia (czynnika wywołującego strach), tak aby dopasować rozwiązanie do pożądanego przez nas rezultatu – w tej sytuacji do zniwelowania treści przekazu „Michała”.
  Czyli dochodzimy do wniosku, że z pewnością tak nie będzie (że się nie wszyscy załapią) bo przecież byłoby to „nie po Bożemu, że Światło tak okrutnie nie postępuje, i w ogóle to Światło nikogo nie osądza, nie ocenia, nie krytykuje, nie straszy, i tak dalej”.

  Tak na marginesie to już kiedyś pisałem, że nazwanie zła złem nie jest „osądzaniem” a stwierdzeniem faktu. Podobnie jak oddzielenie ziarna od plew nie jest „okrutne”, a jest jedynie czynnością kosmiczną czasem potrzebną dla dalszego rozwoju. Dorabianie ideologii do powyższego jest w istocie rozmydlaniem duchowości, która jest sama w sobie prosta i konkretna, i jest także – przepraszam – infantylne.

  I taka narracja nam doskonale odpowiada, bo niweluje nasz strach. A tymczasem wystarczy przyjrzeć się skąd się ten strach wziął i go odprawić. I tyle.

  Czy jak małe, uduchowione dziecko usiądzie na łące i powie do rosnącego obok kwiatka „jesteś bardzo piękny”, to czy kwiatek odpowie „dziękuję” czy odpowie „wcale nie jestem piękny”? Wy Waszym strachem i fałszywą skromnością odpowiadacie właśnie, że „wcale nie jestem piękny, nie nazywaj mnie tak, nie zasługuję”, zamiast po prostu powiedzieć „dziękuję”.
  Czy dusza unosząca się nad ziemską orbitą i z podziwem patrząca na Ziemię, kiedy powie do Ziemi „jesteś cudowna, jesteś klejnotem”, to usłyszy w odpowiedzi „ależ skąd, jestem całkowicie przeciętna, a może nawet szpetna”, czy też usłyszy od Ziemi po prostu „dziękuję”?
  Cóż to za mizerna byłaby istota z tej naszej Matki Ziemi, jeśli nie znałaby własnej wartości?

  Jak więc widać pułapka fałszywej skromności, nieznajomości samego siebie – prowadzić może do irracjonalnego strachu. To jednak byłoby pół biedy. W przypadku powyższym prowadzi także do dorabiania własnej duchowej ideologii, jeśli tylko dzięki temu uda się oddalić własny strach, a to już prowadzi nas troszkę na manowce.

  Petyr Dynow w 1944 roku powiedział w tym temacie:
  „… Upłynie jeszcze kilka dziesięcioleci, zanim nadejdzie ten Ogień, który przemieni świat i przyniesie mu nową moralność. Ta potężna fala nadchodzi z kosmosu i ogarnie całą Ziemię. Wszyscy, którzy będą się sprzeciwiali, zostaną zabrani i przeniesieni gdzie indziej…”
  oraz
  „Ziemia znalazła się obecnie w fazie wstępującej i każdy powinien zharmonizować się z prądami Wniebowstąpienia. Ci, którzy tego nie zrobią, stracą szansę w postaci dobrych warunków do podźwignięcia się, jakie będą zaoferowane. Pozostaną w tyle w rozwoju i ich dusze będą musiały czekać miliony lat na nadejście kolejnej fali wstępującej.”

  Nie wiem czy Kobra, gdyby chciał odpowiedzieć wprost na to pytanie, zamiast zasłonić się „tajnością”, to nie powiedziałby czegoś w miarę podobnego do słów Petyra.

  Jak sobie wyobrażacie przyszłą Ziemię i Złoty Wiek, jeśli mieliby żyć dalej ludzie, którzy wyraźnie sprzeciwili się w swoim sercu i powiedzieli NIE dla Złotego Wieku, którzy odrzucili Dobro i Światło? Przecież w dość szybkim czasie wszystko na Ziemi wróciłoby do starego, to jest obecnego, stanu. Chcecie mieć na Nowej Ziemi ludzi od pizza gate i rytualnych mordów? Zastanówcie się troszkę…

  Nie ma się czego bać. Jeśli nad sobą pracujecie – to będziecie na Nowej Ziemi na pewno. Aby się na niej nie znaleźć trzeba wyraźnie się sprzeciwić Światłu. A Wy Światło przecież wspieracie! A że jesteśmy wszyscy nie doskonali, mamy swoje wady i słabostki, to normalne. Po Wydarzeniu jeszcze szybciej i łatwiej będziemy potrafili je uzdrowić i być lepszymi. Ale będziemy tego pragnąć (zmieniać się na lepsze) i pragniemy już teraz i już teraz nad sobą pracujemy. Degeneraci, którzy się sprzeciwią, bo wybiorą dla siebie dalej ciemność zamiast Światło i tą decyzję podejmą świadomie – nie będą mogli uczestniczyć w Złotym Wieku.

  I nie martwmy się o nich! Wszechświat jest całkiem dużych rozmiarów. Znajdzie się dla nich miejsce gdzie będą mogli dalej walczyć, manipulować i żreć się – ale już raczej sami ze sobą. A na pewno bez nas. Oni znów, szybko, wytworzą miedzy sobą nową ciemną hierarchię władzy i niewolników. Znów rozpoczną swoje koszmary. Ponownie stworzą ciemny matriks, swoje pragnienie i swoje cierpienie zarazem. Ale już bez nas. Oni o nas zapomną bardzo szybko. My zapomnimy o nich. A kiedyś i oni się wzniosą… No chyba, że jednak nie będzie już im to dane (dalej walczyć miedzy sobą) i tym razem wszyscy którzy odrzucą Światło – zostaną od razu skierowani do Centralnego Słońca (co ja raczej odrzucam, jak kiedyś pisałem, bo to to dopiero napędza już uzasadnionego stracha).

  A tak na marginesie to o wysyłaniu dusz do Centralnego Słońca na „restrukturyzację” pisał sam Kobra. Aby dusza została tam odesłana to oczywiście musi być przecież odpowiednio „osądzona”, że taki drastyczny krok należy wobec niej podjąć. To jak w końcu – Światło „osądza\ocenia” czy jednak tego nie robi? Skoro tego nie robi, a sam Kobra o odsyłaniu pisał – to nie powinniście Kobrze wierzyć, zgodnie w Waszym rozumowaniem, i ufać temu co przekazuje. Mały brak logiki się wkrada u co poniektórych (nie u wszystkich)…
  Ta czy owak – każdy znajdzie się tam gdzie wybrał, czasem może prędzej wybrał niż zasłużył, warunek –wybór musi być szczery i pociągać za sobą wewnętrzną przemianę.
  Tak to widzę, ale niech każdy widzi oczywiście jak zechce.

  • Wiedzący
   Gru 05, 2017 @ 05:55:41

   Z tego co rozumiem odpowiedź z wypowiedzi Cobry jest tajna, bo mogłyby ją wykorzystać siły przeciwne do Ruchu Oporu, a nie dlatego, że ludzie mogą się bać. Ludzie nie mają tu nic do rzeczy. Za bardzo lubimy stawiać się w centrum wydarzeń, zupełnie nie zdajemy sobie sprawy z istnienia kosmosu poza Ziemią. Dla nas gwiazdy to kropki, a wieść o istotach poza Ziemią to opowiastki ciekawostki. Tak jest, bo taki mamy punkt odniesienia. Czym jest Wydarzenie? Jest uwolnieniem od kontroli i wykorzystania nas przez istoty nam przeciwne, czy też na nas żerujące. Jeśli będziemy zachowywać naturalną nam energię, mieć więcej swobody do prawidłowego działania to zaczniemy postępować z większą klarownością myśli i uczuć. Obecnie żyjemy w strukturze, która po części jest pusta, po części wypełniona. Gdy odbijamy się od pustych twardych ścian doświadczamy stanów nienawiści, gdy cosik energii jest dostępnej krzątamy się tu i tam, a gdy jesteśmy w napełnionym basenie żyjemy radośnie. Niesamowita jest realność tej struktury, a mimo to pozostając ona dla nas niewidzialną umyka rozpoznaniu. To nie jest jakieś tam ego pojedynczego człowieka, a realny kosmiczny twór. Cobra używa określania “bomba toplet” jako pewien rodzaj bomby oparty o kwark górny. Nie mamy tego jak sprawdzić, czy jest to pseudonaukowy bzdet, czy to odnosi się do wiedzy obecnie jedynie przypuszczanej przez naukę. Co taka bomba by robiła? W czym tkwi jej niebezpieczeństwo? Ona robi rozgardiasz rzucając nami w tej strukturze, poprzez tworzenie ogromnych przesileń ciskając nami niesłychanie. Takie bomby nie są ogólnie aktywowane, już same doświadczanie pustostanów struktury jest dla nas bolesne. Podczas gdy oczekujemy wyzwolenia w sferze świadomie przez nas podejmowanych działań, uwolnienia ekonomii, uwolnienia od przeinaczeń tradycji i wszelakich uwolnień walka kosmicznych ras toczy się o strukturę psychiczną, choć szczerze, trudno to oddać słowami.

  • Turi Dredy
   Gru 05, 2017 @ 09:23:54

   Dokładnie dodam coś jeszcze od siebie.poniewaz ludzie nie moga zrozumiec idei OJCA doputy dopuki negatywne energie nie opuszcza tej planety jak sie juz to uwoln wtedy ludzie zobacza harmonie pokój imiłosć bez tamtych nawet nie pomysla na sekunde o tych okrutnichach będzie to jasne ze ich niema w otoczeniu i vice wersa okrutnici poczawszy od 3d lanety beda kontynuowali swoje wojny obozy pracy nienawiści ale juz miedzy sobą doputy dopuki sie nie zniszcza na wzajem sami ze soba.LOVE LIGHT….

  • Margo
   Gru 05, 2017 @ 09:40:33

   Dziękuję, pozdrawiam. …i wlasnie to ma sens z otwartymi oczami. ….

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Gru 05, 2017 @ 16:48:42

   Bardzo dziękuję za twoje mądre słowa. Były jak kubeł zimnej wody abym się obudził.

 8. Wita
  Gru 04, 2017 @ 20:12:51

  JESTEŚCIE KOCHANI PRZYJACIELE

 9. Antek 44
  Gru 04, 2017 @ 16:22:14

  polecam książkę David Icke Iluzja Percepcji cz. 2 Demaskowanie Bzdur – rozdział – „Odwrócenie roli wybawcy” jest w necie za darmo

 10. Krystyna 11
  Gru 04, 2017 @ 15:06:11

  Witajcie! Chcę powiedzieć, że bardziej rezonuję z przekazami AA. Michała poprzez Ronnę.Mnie również zaniepokoił ten tekst, że nawet łzy lały mi się , jak grochy – same….:( . Długie lata i intensywnie odkrywam swoją drogę i pracuję nad sobą, lecz czy można powiedzieć, że jesteśmy czyści, bez skazy? – ,, któż jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień,, Nasza Obecność JAM JEST taka właśnie jest, lecz nasze zewnętrzne ,,ja,, stale jeszcze wymaga korekty i tak pewnie będzie do końca.
  Wzbudziło to we mnie lęk, czy będę wystarczająco oczyszczona na tamten moment i odczułam też uczucie zawodu, że tak bardzo się staram, a często mam ,,pod górkę,, i nie zawsze mi wychodzi, jak bym sobie życzyła,a mimo to może okazać się,że 5W to. nadal utopia. Nigdy nie liczę na to, że ktoś za mnie coś zrobi, lecz chętnie widziała bym ułatwienie w pracy nad sobą – w postaci uwolnienia od np. eterycznych implantów, bo czuję, jak mi zaburzają moją Istotę, gdy wprowadzam zmiany.Napisałam tylko, jak ja odczułam osobiście ten tekst, czytałam go kilka razy i nie mogłam z nim zarezonować
  Przeczytałam ponownie i z uwagą przekaz AA Michała ostatni, jaki Krystal wkleiła na stronie. Chociaż poruszone tam są różne tematy, lecz z tekstu bije miłość, zachęta, wsparcie.Chociaż powiedziane jest wszystko, lecz nie odczulam tam lęku, lecz opiekę i troskę. Może akurat tego mi potrzeba?
  Zachęcam do ponownego przeczytania AA Michała u Krystal. Ja od razu szukałam innych przekazów i w żadnym nie odczułam tak negatywnie.Może być, że problem jest we mnie, a nie w przekazie, że tak to odebrałam.Zawsze mogę to przepracować.Życie się toczy…..
  AAMichał przez Ronnę Herman:
  http://aamichal.blogspot.com/
  A tu przez Shellly:
  https://meditation539.wordpress.com/2017/09/10/archaniol-michal-via-shelly-9-wrzesnia-2017/
  Pozdrawiam Cię Krystal i dziękuję za to, że Jesteś i co robisz dla nas. 🙂
  Namaste!

  • Omstan
   Gru 04, 2017 @ 19:22:17

   O co chodzi AA Michałowi nie bardzo wiem. Na Galaktycznej Kawiarence był Wiedeńczyk, medium służący za kanał dla wzniesionych istot. Z tamtych przekazów pamiętam, że obecnie na ziemi żyją obok siebie ludzie o różnych wibracjach od 3D do 5D. Taki stan jest bardzo niesprzyjający zwłaszcza dla tych wznoszących się, bo otoczenie niskowibracyjnych, wojny represje i inne przeszkody opóźniają ich rozwój. Dlatego przyjdzie moment w którym nastąpi rozszczepienie wymiarów (wg mnie to nieprecyzyjne określenie), gdy w jednej chwili każdy znajdzie się na poziomie ziemi dopasowanym do jego własnych wibracji.
   Widzę to tak, że jeżeli doszłaś do poziomu wibracji np. 30 Hz, to zostaniesz przeniesiona na poziom odpowiedni do tych wibracji, gdzie żyją udzie z podobnymi wibracjami.
   Ziemia jest istotą wielowymiarową posiadającą w zakresie tych wymiarów całą gamę poziomów wibracyjnych, tak że każdy znajdzie sobie odpowiednie miejsce. Sananda powiedział: ” W domu Ojca mego mieszkań jest wiele” i to jest właśnie to. Inna rzecz kiedy to nastąpi, a tego to nawet Kobra i Plejadanie nie wiedzą, bo będzie to tzw kichnięcie słońca, czyli uderzenie superfali, która zmiecie ciemność. Sprawiedliwości stanie się zadość, bo to będzie sprawiedliwość boska nie ludzka.. Uszki do góry jak mawiają na Woli bo obawiać się mogą tylko zdeklarowani ciemni.lub ci o kamiennym sercu.
   Kobra chyba kiedyś powiedział, że obecna linia czasowa jest już jedyna, a to oznacza, że ci którzy nie będą mogli dopasować się do nowych wibracji będą odpadać z peletonu, gdyż ich ciała nie wytrzymają tego promieniowaniaj i będą w trybie pilnym obumierać by odradzać się na innych planetach. Jeżeli ten scenariusz będzie realizowany, to poprzedni oczywiście nie ma zastosowania. Jest jeszcze jedna wersja, że superfala nagłym uderzeniem obudzi we wszystkich rozbłysk płomienia miłości i cala ludzkość się zmieni i zintegruje z Matką Ziemią.
   Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz uszki do góry a pysiaczek od ucha do ucha. Będzie dobrze.

 11. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Gru 03, 2017 @ 18:47:41

  ” taka dusza musi zostać unicestwiona.” kiedys bylem w spiaczce. w jednej chwili widzialem pielegniarke a potem ciemnosc. wiec unicestwienie to prawie jak spiaczka tylko ze ciemnosci nie widzisz. widzisz cos a potem juz nic

  • Mophun
   Gru 04, 2017 @ 05:16:01

   To coś zupełnie innego, w śpiączce zwykle jesteś albo na bardzo wysokich planach i niechcesz wracać. Po przebudzeniu nie będziesz tego pamiętał bo są to niezwykle ulotne i wysokowibracyjne stany. Jedynie pozostasje po tym nieokreślona tęsknota i uczucie w sercu, natomiast ciężko ci wyszczególnić jakieś wspomnienia bo natłok chaosu niskich wibracji przykrywa je. Więc to tak nie jest że będąc w śpiączce nie byłeś świadom na innych planach. Po prostu nie pamiętasz tego tak samo jak nie pamiętasz co robiłeś przed narodzeniem się.

 12. galacticjoel
  Gru 02, 2017 @ 20:47:50

 13. galacticjoel
  Gru 02, 2017 @ 13:56:54

  Lucky Chops

 14. galacticjoel
  Gru 01, 2017 @ 16:59:54

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Gru 01, 2017 @ 20:23:14

   pozyjemy zobaczymy. a po drugie “Prawdziwy Armagedon, to walka między umysłem a Sercem, nie integracja czy balansowanie ich obydwu, co jest konstruktem przekonań umysłu.” najpierw pisza balansuj potem nie balansuj. robia mi wode z mozgu

  • Turi Dredy
   Gru 02, 2017 @ 11:39:22

   A Michał wspomina w przekazie że nikt kto nie bedzie miał wibracji serca nie może zostac na Planecie.Juz dawno to mówili i tak czas sie bardzo przedłuzył i TERAZ dobiegło końca, mysleliśće że nowa przestrzen i nowa ziemia zatrzyma okrutników i wszystkich innych? nie jest to mozliwe czas został dany dla niektórych jednostek które wybrały klarowanie i światło reszta woli odejść i nawet jak znajda sie na 3d planecie okrutnicy nie beda chcieli sie zmienic ale to juz ich wybór.Michał wspomina równiez ze dla pracowników światła któzy sprytnie unikali swoich zadań czeka energetyczny bicz który uderzy ich w jednej chwili to beda ich własne energie w których zostali.

   • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
    Gru 02, 2017 @ 12:42:07

    ja ciagle jestem na planecie. chyba ze jakims cudem przenioslo mnie do jakiejs innej rzeczywistosci ktora jest kopia oryginalej ziemi

   • krystal28
    Gru 02, 2017 @ 22:11:40

    „Michał wspomina również ze dla pracowników światła któzy sprytnie unikali swoich zadań czeka energetyczny bicz…”

    po takim zdaniu, miałabym wątpliwości, że przekaz jest od prawdziwego Światła. Pierwotne Źródło, czy Boska Matka-Ojciec nigdy nie osądza, krytykuje lub straszy.

    • Turi Dredy
     Gru 03, 2017 @ 08:12:42

     uważam że przekazy nie sa dobre czy złe sprawa z nimi wygląda tak ze bardzo duzo istot zeczywisce na planie 3d z łatwośća uoszukuje wiekrzosc ludzi.w przestrzeni tej ziemi od tysięcy lat pozostało duzo negatywnych istot które sa w tym dobre.Co do Archaniołów hmmm a może oni tak lubą? kiedys przyszedł do mnie osobiśće Gabriel i dokładnie tak samo mówił przyleciał w kuli światła z ochrona oczywiśće wcale mnie po głowie nie pogłaskał ale powiedział mi coś taiego jak zpytałem kiedy wkońcu na planete zejdzie całkowicie światło odpoiedział że zobaczymy czy zostaniesz zbawiony. Wiem do dzis dzien nie wiem o co chodziło 😉

    • Turi Dredy
     Gru 03, 2017 @ 08:52:27

     Ojciec od niego zawsze wychodzi chęc pomocy i jest skromny ponad wszystkie skromnośći tej ziemi,lubi sie przyglądać czasem daje pstryki w nos rozmowa z nim wygląda tak jakby sie rozmawiało z samym soba w radości istnenia.W tym momencie skupia sie na nowej rzeczywistości która jest wdechnieta w byt i która bedziemy razem tworzyli już nie rozłoncznie. TWOJA WOLA ROWNA MOJEJ WOLI. I tak sie powili dzieje i kiedyś całkowicie sie to zrówna jak ludzkość przestanie byc uparta jak kamienie.

    • Mophun
     Gru 03, 2017 @ 11:58:51

     krystal28 Dokładnie tak samo odczułem sercem, że ten przekaz jest fałszywy, zasiewa lęk, strach że ktoś jest niedostatecznie oczyszczony i zostanie skazany na dalsze cierpienie gdy inni się wzniosą 😀 Tak to przynajmniej ego widzi stąd nieprzyjemne odczucia. Ciemność próbuje naśladować światło żeby przemycić lęk, łatwo rozpoznać fałszywe informacje właśnie przez to że stymulują iluzje. A każda uwaga skupiona na prawdach podszytych lękiem, gdy boska sonda w takie informacje zaczyna wierzyć to podtrzymuje te programy przy życiu. Upadłe duszę są uzależnione od tych programów które stworzyły. Są ofiarą swoich własnych programów. Jak wszyscy przestają podtrzymywać swoją uwagą pewne programy, to powoli wygasają. Osoba upadła co je propaguje wtedy cierpi coraz bardziej, albo puści ten program albo zastąpi go innym. Im bardziej niskowibracyjny program tym bardziej nawarstwia się uzależnienie duszy od programów. Bo bardzo nisko wibracyjna dusza ma mnóstwo programów mniej i bardziej skomplikowanych które są zniekształconym odbiciem tego co boskie. Im niższa wibracja tym większe zniekształcenia. Aż w końcu poziom zakłóceń i sprzeczności jest tak duży że na granicy obłędu i niewyobrażalnych pasm cierpień. Ponoć w ekstremalnych przypadkach taka dusza musi zostać unicestwiona. Ale to nie takie straszne jak się wydaję. Bo istnieje tylko bóg. taka prawdziwa śmierć oznacza ponowne stanie się bogiem i stracenie tożsamości. A indywidualna tożsamość jaką mamy to też iluzja, rodzaj gry. Więc teoretycznie te najwyższe połączenie się z bogiem wraz z zatraceniem tożsamości może nastąpić tak od dołu jak i od góry. Tylko od dołu się traci kompletnie tożsamość że było się właśnie tym określonym boskim spojrzeniem.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Gru 03, 2017 @ 12:09:11

     zgadzam sie z Krystal. nie mozna byc ze swiatla i mowic jedno a robic drugie. Jezus slusznie mowil “po owocach ich poznacie” szkoda ze nie po warzywach :p

    • Mophun
     Gru 03, 2017 @ 12:12:48

     Turi Dredy
     Gdybyś tylko wiedział jak bardzo skutecznie archonci czy kto tam w astralu potrafi podszywać się pod światło. Może cię to zdziwi ale według mnie wszystkie byty które ci się objawiają jako coś zewnętrznego gdzie twój poziom świadomości się nie zmienia i widzisz po prostu coś zewnętrznego to po prostu jak kontrolerzy w matrixie. Wiesz jak wygląda prawdziwa rozmowa z wyższymi istotami ? Rozszerza się twoja świadomość, dostajesz intel natychmiastowo rozumiesz pewne rzeczy na zasadzie przypomnienia sobie o samym sobie w wyżej formie. Natomiast ciemność do ciebie mówi. Światło łączy się z tobą i ty sobie przypominasz swoje wyższe wymiary.Wielopoziomowe budzenie się. Natomiast gdy skupiasz swoją uwagę, energie na zewnątrz zamiast do środka siebie, to umacniasz swój sen.

    • Turi Dredy
     Gru 03, 2017 @ 16:38:54

     mophun myślisz że tego niewiem? oczywisće wszystko jest tak jak muwisz ale dla przebudzonego Boga nie ma znaczenia istota która przychodzi bo widzi czy promieniuje światłem czy nie.Archonci lubia przybierac formy przerózne aniołów tez tylko nie ma w nich promieniowania lecz zwykła forma zewnętrzna.Natomiast wyzsze istoty następuje połonczenie telepatyczne i czuc wielka miłość.Ale nie zawsze wszystkie zewnetrzne istoty które maja kontakty z ludzmi sa archontami ponieważ czasem nie wszyscy potrafią telepatycznie rozmawiac lub w tych najwyzszych formach gdzie wszystko przepływa jak prad z prędkośća świetlaną:)

    • galacticjoel
     Gru 05, 2017 @ 17:37:01

     AA Michał nie mówi, że będzie bicz, tylko wystrzał energii podobny do energetycznego bicza.

     „Dla tych Pracowników Światła, którzy nie wykonali swojej duchowej pracy, którzy zdecydowali się oszukiwać siebie samych, i Miłość … Wszystkie gęste energie, których się trzymają, pojawią się w jednym ogromnym wystrzale energii. Podobnym do energetycznego bicza.”

     Zresztą co jest złego w biczach.Czy bicze wodne w ośrodkach SPA są czymś złym?
     Dla ludzi, którzy nie lubią czystości to coś złego, a dla ludzi którzy lubią być czyści to sama radość. 😉

  • Turi Dredy
   Gru 02, 2017 @ 13:31:21

   Od zawsze pamietam że ten temat drażnił ludzi zwłaszcza tych co tkwia w umysłach 3d.W jaki sposób ludzie pożegnaja ten świat? a żeby planeta została oczyszczona z negatywnych energi proste na czas przejśća w łasce OJCA wygląda to tak że opuszczaja poziom w najwiekrzej iluzji jaka mogła im sie kiedy kolwiek przydażyć i oni budza sie w następnym śnie iiluzji.LOVE LIGHT

  • Berry
   Gru 03, 2017 @ 21:32:56

   Przekaz jest ze Światła . Czysty. To Istoty Światła nie mogą przypominać pracownikom światła z jaką misją przyszli na Ziemię? Ojciec nie może zwrócić uwagi swojemu dziecku, że coś powinien zrobić, o czymś pamiętać ? Jeśli Światło uświadamia komuś coś ważnego, to ciemnym mocom się to nie podoba.

 15. galacticjoel
  List 30, 2017 @ 17:22:30

  Ben Fulford Ogromna, podlegająca oskarżeniom zdobycz wywiadowcza po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA

  https://meditation539.wordpress.com/2017/11/29/benjamin-fulford-ogromna-podlegajaca-oskarzeniom-zdobycz-wywiadowcza-po-nalocie-marynarki-na-kwatere-glowna-cia/

 16. Turi Dredy
  List 30, 2017 @ 16:32:23


  Bitwa na orbicie dalej trwa i to nie jest sci fiction ani żadne żarty została podięta interwencja i nie ma odwrotu.Możecie zobaczyc na niebie efekt tej bitwy to historyczna interwencja.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   List 30, 2017 @ 17:29:32

   nie moge bo mi snieg do oczu leci. czekam niecierpliwie na wielkie zmiany

  • SzurniętyMędrzec
   List 30, 2017 @ 17:46:27

   Omegalul, co ja przed chwilą widziałem? Ta muzyka z mortal combat wygrała wszystko. Z miłością i światłem.

  • Turi Dredy
   Gru 01, 2017 @ 14:09:37

   Statki bojowe z operacji Perseusz wnikneły na niska orbite poprzez specjalne portale. ciemni nie zdawali sobie sprawy że w ogóle do takiej operacji kiedykolwiek dojdzie.Cała klika kabał wraz z chimerą kontrolowali tą planete z tych specyficznych poziomów bo nie mozna było interweniować ale kielich goryczy został przelany jak siły światła całkowicie przejma dowodzenie moga byc ujawnienia na wszystkie elektroniczne urzadzenia jesli tak zostanie zadecydowane.Ludzkosc jest gotowa i musi przyjąc prawdę i zniesc bierzmo iluzji która byli karmieni.

   • Omstan
    Gru 01, 2017 @ 17:54:46

    Fajnie piszesz, tylko jak zwykle pytanie skąd masz taki intel? Czy jesteś kontaktowcem z Plejadanami?

    • Turi Dredy
     Gru 01, 2017 @ 18:45:28

     JESTEM ATMAN.Tak kontaktuje się z istotami świetlistymi telepatyczie ze statkami również i jak pisałem Bede jako jeden z pierwszych ludzi pokazywał swój statek kosmiczny po tym jak ciemność zostanie usunięta i przetransformowana.Takie bede miał zadanie w nowej rzeczywistośći każdy bedzie miał coś wyjątkowego.Jest dużo Plejadianskich pojazdów promieniujących miłośćą nie z tego świata każdy z nich wypełnia swoje zadania bo wszyscy sajednosća i połonczeni z OJCEM i na rozkaz każdy wie co ma robić i hgdzie sie pojawić tak bedzie działała nowa sieć światła która w pełni bedzie aktywnie działać za niedługo.

   • SzurniętyMędrzec
    Gru 01, 2017 @ 19:23:59

    Czy istnieje możliwość, że posiadam własny statek kosmiczny nie wiedząc o tym „teraz”, ale w nocy gdy śpię przypominam sobie o nim, wychodzę poza ciało i znajduję się na nim?

   • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
    Gru 01, 2017 @ 20:15:44

    ” każdy bedzie miał coś wyjątkowego.” ja nie mam nic wyjatkowego

    • Lilianna
     Gru 02, 2017 @ 22:20:03

     Masz,cudowny dar- Życie i dodatkowo, Życie w tym okresie przełomu.Oznacza to iż jesteś Tu potrzebny.Jesteś spokojny, pokorny, współodczuwający, bez pychy.Masz wysokie wibracje.Pracujesz gdy śpisz i pomagasz innym w zmianach.Pracujesz nie tylko z Plejadianami. Nie musisz mieć własnego statku. Nikt na tym portalu nie ma własnego pojazdu kosmicznego- ponieważ nie ma tak wysokich wibracji-częstotliwości, aby mieć własny pojazd.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     Gru 03, 2017 @ 12:07:27

     Z calym szacunnkiem. nie prosilem o ten dar. jak pomagam skoro nic nie pamietam?

    • Lilianna
     Gru 03, 2017 @ 16:37:59

     Ty- jako ciało- Naczynie Duszy nie prosiłeś .Tak chciała Dusza, której Ty-ciało fizyczne jesteś maleńką cząsteczką – 2- 4% Ciebie “całego”

 17. galacticjoel
  List 30, 2017 @ 16:09:40

  Szczęśliwe dziękczynienie!

 18. galacticjoel
  List 30, 2017 @ 15:40:57

  Medytacja w czasie Pełni Księżyca – niedziela, 3 grudnia o 14:30 GMT (15:30 w Polsce)

  https://meditation539.wordpress.com/2017/11/30/medytacja-w-czasie-pelni-ksiezyca-niedziela-3-grudnia-o-1430-gmt-1530-w-polsce/

 19. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 29, 2017 @ 20:39:17

  beda 3 ziemie. ziemia 1.0 czyli ta z cierpieniem, ziemia 2.0 czyli taka bez cierpienia ale tak jakby w 3w i ziemia 3.0 czyli 5w

 20. Jarek Kefir
  List 29, 2017 @ 19:23:07

  A co sądzicie o przepowiedni o dwóch Słońcach na niebie? Zekranizowali ją w filmie Odyseja Kosmiczna 2010. 😮

  • Piker
   Gru 01, 2017 @ 01:10:17

   O 2 Słoneczkach blisko siebie nic nie wiem ale o drugim księżycu to miałem sen kilka lat temu. Dziś mogę go interpretować jako wydarzenie. Choć to tylko inerpretacja.

   „Śniło mi się kilka misięcy temu niezwykłe wydarzenia. Ludzie z lokanej społeczności oczekiwali w nocy na jakieś wydarzenie. Czuli podekscytowanie, napięcie, kto miał balkon wychodził obserwować niebo pogadać z sasiadami ktorzy też zarzywali świerzego powietrza były rozmowy i oczekiwanie. W pewnym momencie na niebie pojawił sie drugi księżyc w sród ludzi było ogromne podekscytowanie nie było strachu lecz tylko niepewność gdyż nie wiedzieli co to tak naprawde oznacz, a za chwile przeleciała po niebie eskadra obiektów ufo różnej wielkości i formie.

   Trudno zinterpretować ten sen lecz jedyna wzmiankę jaka znalazłem było to
   http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Ludziom-nagle-ukazal-sie-drugi-ksiezyc-Przedziwne-zjawisko,wid,16038238,wiadomosc.html

 21. Daniel Górka
  List 29, 2017 @ 14:47:31

  Dziękuje za ten blog i pozdr http://jezuschrystusdlaw.blogspot.com/?m=0

 22. Tomek
  List 28, 2017 @ 21:01:13

  Nie wiem czy to istotne. Ale czasami warto być świadomym zmian wewnętrznych na poziomie molekularnym.
  http://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa-ziemia/153-nowa-ziemia-transmutacja-ostatnia-prosta-do-nowego-swiata.html

  Pozdrawiam Tomek

  • Weronika
   List 29, 2017 @ 09:23:29

   Bardzo istotne.
   „Kreujemy nowy osobisty świat. Kreujemy Nową Ziemię.
   Niezaprzeczalnie zmierzamy ku nowemu…”
   Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  • Turi Dredy
   List 29, 2017 @ 10:42:14

   Sztuczna inteligencja AL zostanie całkowicie wyłonczona i po impulsie rozbłysku zostanie ustanowione prawo na nowo to bedzie własnie zgodne z kosmiczna harmona wszystko.Ludzie poczuja sie oszukani jak nigdy do tąd to bedzie dla nich najgorsze oszustwo wszechczasów i wtedy nastapi rozmieszczenie na specyficznych pozomach zgodnych ze swiadomośća jednostki kiedy jedni beda juz na liniach nowej ziemi tworzyc inni dojda za pare parenasce lat do nch i sie pojawia koło nich!!Zobaczcie czas jest iluzją ale zadzi sie swoim prawem w poziomach 3 i 4 juz płynniej.Duzo ludzi sie pojawi z nikąd teraz wruca tez z przyszłośći i beda opowiadali to co widzieli z poziomu matrycy 3 4 wymiarowej.Ta linia obecna jest pierwszorzedna linia i ona jest teraz na etapie wzniesienia i istoty gotowe wraz z nia sie wzniosą inn tam gdzie sie dopasuja duzo sie cofnie w przeszłośc to zabawne jakby nigdy nic.PoWODZENIA;)

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   List 29, 2017 @ 20:43:44

   ” Z zimowym przesileniem zakończy się proces transformacji naszych ciał. Styczeń, luty, do połowy marca – stabilizacja. Z wiosennym przesileniem nowy etap: odkrywamy swoje potencjały i zaczynamy budować nowy świat. Czas przełożyć energię na działanie w materii.”
   pozyjemy zobaczymy. nie nastawiam sie na to zeby sie nie rozczarowac. ale moze sie i tak rozczaruje skoro sie nie nastawiam. bo wiadomo ze przyciagamy to o czym myslimy

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   List 29, 2017 @ 20:48:00

   “”Kilka najpopularniejszych objawów, które prawdopodobnie odczuwacie:
   – stany grypopodobne: bóle stawów, kości, mięśni,”
   sory resory ale to co tu pisze ma sie nijak do mnie. czuje sie zdrowo nie mam zadnych objawow.
   co jest ze mna nie tak?

 23. Krystyna 11
  List 28, 2017 @ 19:49:56

  Na te listopadowe dni i w oczekiwaniu, aż się ,,Wydarzy,, trochę lekkiego spojrzenia, gdy znika ciemność i wszystko budzi się do Życia….. 🙂

  Dobre też do medytacji moim zdaniem. 🙂

  Chwila relaksu:
  :

  Pozdrawiam wszystkich! 🙂

 24. krystal28
  List 28, 2017 @ 01:06:31

  Dostępna część raportu Fulforda, 27 listopada 2017 z „Kochanego Zdrowia” – błędne tłumaczenia poprawione. Zdanie ominięte dodane.

  Dobrzy ludzie wygrywają, i to nie potrwa długo, zanim ostatni poddani praniu mózgów, niewolnicy zostaną uwolnieni z chazarskiej, niewolniczej matrycy kontroli umysłu i zbrodniarze okrążeni.

  Nalot wojska morskiego w zeszłym tygodniu na siedzibę CIA w Langley, w stanie Wirginia, przyniósł ogromną liczbę przydatnych danych wywiadowczych, powiedzial Pentagon i inne źródła. [Prezydent] Donald Trump jest WIELKIM zwycięzcą, przez zatrzymanie, powiązanej z Clintonem szajki pedofilów w Chinach, a także na Filipinach, w Afryce i w Niemczech. Sądy wojskowe mają zamknięte akty oskarżenia w USA , ilościowo zbliżające się do 4.000, według źródeł Pentagonu.
  Ten nalot był możliwy, ponieważ Trump podpisał 20 października zarządzenie wykonawcze, aby przywołać emerytowanych wojskowych do czynnej służby, w celu likwidacji kabała Bushów-Clintonów, żydowską mafię i oczyszczenia CIA i FBI ze zdrajców, mówią źródła.

  Źródła podają, że 18 listopada w wyniku ataku na centralę CIA, zajęte zostały komputery i pozyskane dokumenty, w wyniku czego „zlokalizowano około 400 zakładów produkcji narkotyków, a wojsko amerykańskie zaczęło bombardować ich w Afganistanie 19 listopada.” Dodali, że zbombardowane lokalizacje zostały oznaczone jako należące do Talibanu, aby „było politycznie poprawnie”. Innymi słowy, nie chcieli, aby świat pomyślał, że w wojskowo-przemysłowym kompleksie trwa wojna domowa.

  W każdym razie „Wojsko morskie raz jeszcze udowodniło, że są semper fidelis (zawsze wierni), ponieważ nie była to tylko operacja wojskowa, ale operacja wywiadowcza, operacja wojny psychologicznej i największa operacja antynarkotykowa w historii” źródła potwierdzają.
  Oprócz odcięcia pieniędzy z heroiny z Afganistanu, odcięcie połączeń lotniczych i połączeń lądowych z Koreą Północną wstrzymało również przepływ amfetaminowych pieniędzy do chazarskiego kabała, według źródeł azjatyckich tajnych stowarzyszeń.

  Masowe aresztowania i deportacja gangów MS-13 (Mara Salvatrucha (MS-13) z Salwadoru, którzy byli wynajętymi zabójcami dla narkotykowego króla El Chapo, a także nowy atak na meksykańskie i kolumbijskie kartele narkotykowe, oznaczają, że pieniądze kokainowe z Ameryki Południowej również są odcięte. Postępująca legalizacja marihuany na całym świecie odcięła również źródło brudnych pieniędzy Chazarów.
  Gdy z handlu narkotykami pozyskane przez CIA pieniądze nie napływają, Międzynarodowy Trybunał Karny jest gotowy ścigać CIA i Busha za tortury i inne zbrodnie wojenne w Afganistanie, a także gdzie indziej, jak twierdzi Pentagon i inne źródła.

  Ponadto jeden z największych przypadków korupcji w historii wojskowości Stanów Zjednoczonych doprowadził do śledztwa w sprawie ponad 440 osób, w tym 60 admirałów – jednej trzeciej marynarzy marynarki wojennej. Usunięcie tych skorumpowanych oficerów, głównie stacjonujących w Azji, oznacza, że ​​7. Flota wkrótce przestanie chronić skorumpowanych polityków w Japonii, Korei Południowej i tajnej kolonii chazarskiej w Korei Północnej. Będzie to oznaczać, że po aresztowaniach w USA nastąpią podobne aresztowania w Azji.

  Japońscy przestępcy zaangażowani w atak tsunami z 11 marca 2011 r. I masowego morderstwa nuklearnego na Japonię, obawiając się o swoje życie, zatrzymali demaskatora i gnostycznego arcymistrza Illuminati „Aleksandra Romanowa”, znanego również jako Slasha Zaric i uwięzili go w nieludzkich warunkach w szpitalu Hasegawa w Fuchu, Tokio. Numer telefonu szpitala to 81-422-31-8600. Były premier Yasuhiro Nakasone, były premier Yoshiro Mori, burmistrz miasta Koganei, szef policji miasta Koganei i wszyscy inni przestępcy zaangażowani w zbrodnię przeciwko ludzkości w Fukushimie zostaną uwięzieni i ostatecznie straceni, gdy nie uwolnią Zarica i natychmiast zorganizują prasową konferencję, aby wyznać swoje grzechy. Ich majątek zostanie skonfiskowany, a Zaric zostanie wynagrodzony za krzywdę, jaką mu wyrządzono, jak podają źródła z Towarzystwa Białego Smoka (WDS). Oczywiście, organizatorzy w USA, Włoszech i Szwajcarii zostaną również osądzeni za te zbrodnie.

  Wielu czołowym chazarskim gangsterom, takim jak Bill Gates i George Soros, została już „odebrana prowizja” – mówią źródła WDS. Następnymi spośród najbardziej znaczących osób, którzy będą zneutralizowani to Eric Schmidt z Google, Jeff Bezos z Amazon, Mark Zuckerberg z Facebooka i wielu innych oligarchów……. Cały artykuł będzie udostępniony w czwartek.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   List 28, 2017 @ 21:21:47

   „” zatrzymali demaskatora i gnostycznego arcymistrza Illuminati „Aleksandra Romanowa”, znanego również jako Slasha Zaric”
   „Zaric zostanie wynagrodzony za krzywdę, jaką mu wyrządzono,””

   mam to rozumiec ze zla istota zostanie wynagrodzona za krzywdy? ze co?

   To jest istota działająca dla ludzkości. Nie wszyscy iluminaci są źli, szczególnie gnostyczni.– kr

 25. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 27, 2017 @ 20:57:28

  jak moge stac sie lepszym czlowiekiem i wybaczyc skoro druga osoba popelnia ciagle te same bledy? no nie moge no. ona jest jak kotwica.

  • Weronika
   List 28, 2017 @ 11:28:37

   Trixie wszyscy walczymy ze swoimi emocjami, stykając się z codziennością. Dobrą metodą jest powstrzymywanie złych emocji w danej chwili i poproszenie swego Ja: „pomóż mi”, oraz przejście natychmiast myślami np. na słoneczną plażę, lub to co Ci przynosi radość. Polega to na tym aby być w dobrym nastroju – dobrych emocjach, bo to one tworzą naszą przyszłość, (wiem, wiem – to bardzo trudne, ale osiągalne).
   Zyczę Ci samych słonecznych dni.

 26. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 27, 2017 @ 20:54:00

  przed wydarzeniem rąbaj drzewo, po wydarzeniu rąbaj drzewo.

 27. Ewa
  List 27, 2017 @ 19:45:29

  Jeśli ktoś jest ciekawy, to na Kosmicznym ujawnieniu była mowa o tym, co się działo przed wydarzeniem na innej planecie (nie pamiętam nazwy – Eris (?) ) i po nim. Podejrzewam, że u nas może być trochę inaczej. Proszę się nie przerażać terminami, które tam podają, bo na pewno są już nieaktualne (nasze masowe medytacje bardzo skracają czas oczekiwania) 🙂
  https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2017/07/zycie-po-ujawnieniu.html

  • Turi Dredy
   List 27, 2017 @ 21:18:04

   przedział czasowy wydarzenia do 2024 roku zeczywiśće sie ukrucił dzieki świadomosci mniej więcej tak do 2020 roku w tym momencie.No i trwa bitwa na orbicie siły ciemne nie mogły uwierzyc ze zostana zaatakowane przez siły galaktyczne a jednak zostało to uczynione i nie mają szans na wygraną wszystk z dnia na dzien sie zmienia z chwili na chwile sytuacje wygladaja inaczej nawet drastycznie inaczej.Do konca tego roku coś ważnego zostanie wprowadzone i zaowocuje to w nastepnym roku bo sie przełozy na zeczywistość to bedzie zmiana.

 28. Q.
  List 27, 2017 @ 17:52:32

  Kochani,

  Nie jest istotne jak będzie wyglądało całe Wydarzenie, ponieważ każdy odczuje to indywidualnie. Istotne jest aby być Gotowym na to Wydarzenie i mieć
  uwolnione wszystkie tematy związane z poziomem 3 wymiaru. Jeżeli chcemy przenieść się do lepszego świata i życia to jest to tutaj niezbędne. I tylko o to tutaj chodzi.

  Miłość i Światło

 29. Nie wiem
  List 27, 2017 @ 12:20:04

  Po przeczytaniu wywiadu nachodzi mnie pytanie. Czy galaktyczna superfala, a energia galaktyczna nastąpi w tym samym momencie? A może owa energia galaktyczna zacznie oddziaływać jakiś czas po wydarzeniu by ludzie mieli czas na przygotowanie się?

 30. Józef
  List 27, 2017 @ 12:10:05

  Tak naprawdę to nikt (z ludzi) nie wie co dokładnie oznacza wydarzenie i jak ono będzie przebiegać. Natomiast każdy wie (kto chce), że należy się doskonalić wg. prawa boskiego, które można streścić : kochaj siebie i innych, wybaczaj sobie i innym, (……). Ziemia to planeta o charakterze czyśćcowym średniej ciężkości, nikt kto tu jest, nie jest bez winy z wyjątkiem tych, którzy z decydowali się dobrowolnie zejść/w cielić się aby pomagać ludzkości w doskonaleniu się, chociaż i wielu z nich ogarnęła ciemność. Tu w tej czasoprzestrzeni ludzkość nie dysponuje całkowitą prawdą z różnych przyczyn, zatem i ja nie roszczę sobie pretensji do prawdy a mówię/piszę co wiem i wiem też, że wiedza maja ciągle się zmienia, wraz w chodzeniem w wyższe poziomy energetyczne i duchowe.
  Serdecznie pozdrawiam.

 31. MajaWalia27
  List 27, 2017 @ 11:49:45

  Na pewno nie jest to jeszcze czas gdy dobro ma calkowita przewage. Mnie zasmuca fakt,ze mordowani sa lekarze holistyczni, i tacy, ktorzy kwestionuja zasadnosc chemioterapii czy szczepionek. Moze w medytacji objelibysmy tych dzielnych lekarzy jakims ”plaszczem ochronnym”?
  Zastanawiam sie jak to jest tak naprawde z ta materia. Wszyscy uduchowieni ludzie potepaiaja materializm. I zgadzam sie calkowicie z tym,ze gdy sie krzywdzi inne Istoty, robi kariere ”po trupach” i jedynym celem jest bogactowo samo w sobie to jest to ”czarna sciezka”. Z drugiej stony mamy falszywa propagande takich ”nauczycieli duchowych”, ktorzy wmawiaja ludziom,ze bycie biedakiem wiaze sie scisle z rowojem Ducha, a ja sie z tym nie zgodze, bo wiem,ze zycie w nedzy powoduje bardzo wiele traum- zaczynajac od calkowitego braku poczucia bezpieczenstwa a konczac na ciaglym strachu o przetrwanie- Kobra powiedzial w jednym z wywiadow,ze gdy trzy czwarte ludzi na tej plancie jest skupionych na walce o przezycie to nie ma mowy o zadnym rozwoju duchowym- dlatego w czasie ” Wydarzenia” Ruch Oporu planuje przejeice sysemu finasowego i reset dlugu.
  I jeszcze jedno co mi sie kojarzy- prawdziwa milosc Boska, milosc jaka Bog nas pragnie uhonorowac jest zwiazana z OBWITOSCIA a nie UBOSTWEM. Mam wrazenie,ze dopiero gdy ludzie beda sie czuli bezpiecznie i beda czuli,ze maja zaspokojony byt to powstanie w nich przestrzen do rowoju swiadomosci, rozwoju Ducha.
  Czy nie sadzicie,ze ten ”progam biedy” i propagowanie bycia ”uduchowionym nedrzem” gardzacym dobrami materialnymi to nie jest sprawka ciemnej strony mocy?
  Czy nie wydaje sie logicznym fakt,ze gdyby na naszej planecie zapanowala obfitosc i kazda Istota mialaby zapewniony podstawowy byt materialny ( skromny domek, mieszkanie, dochod pozwalajacy by prawcowac 3-4 godziny dziennie, by miec czas na ROZWOJ, kreatywne dzialania. czas dla rodziny, czas na podroze,itd….) to dopiero wtedy zaczal by sie naprawde rozwoj naszych Dusz i naszych mozliwosci kreacyjnych?

  • Katie
   List 27, 2017 @ 16:01:18

   MajaWalia27 akurat takie programowanie biedy głównie robi kościół – wszyscy “święci” to byli nędzarze, bogaci to chciwi i źli, itp. Akurat “nowa” duchowość mówi o tym, że Twoje naturalne prawo to prawo do bogactwa i tu też trochę treści wychylających się w druga stronę typu – masz za niskie wibracje, więc dlatego jesteś biedny. Nie ma czegoś takiego jak niskie i wysokie wibracje moim zdaniem – to wszystko to jedno – z perspektywy naszego Wyzszego ja – to tylko doświadczenie, po prostu wibracje które manifestują się w ciele jako okreslone sensacje – jak odczuwam smutek to co sprawia ze oceniam to jako smutek? skąd wiem ze to smutek? – nie oznacza to zaprzeczania i wypracia – tylko czystą ciekawość że akurat moje ciało odbiera to jako coś niekomfortowego. Doświadczenie biedy, bogactwa – my wszystko oceniamy jako złe i dobre, “dusza chce odczuwać tylko radość, po to tu przyszła” – hm. do prawdy? kto tak uważa? – umysł. dusza nie ocenia, wyższe ja, energia, wszechświat. to wszytsko są tylko doświadczenia jeśli zabierzmy z nich dopowiedzianą przez umysł historię. i to nie oznacza usprawiedliwania pewnych zachowań – to czy tkwisz w biedzie czy w dostatku nie oznacza, że masz kontynuowac ten stan – jak nie ma oceniania to jest bezwarunkowa miłość i mówienie TAK! – całemu życiu, całemu doświadczeniu. Jak sobie człowiek pozwala na taki przepływ i przyjmowanie doświadczeń wszystkich z otwartymi ramionami to one swobodniej przepływają i opór się zmniejsza, więc naturalnie i te negatywizmy odpływają szybciej. Z perspektywy wyższego ja to nie ma znaczenia co wybierasz. My tu przychodzimy żeby się doświadczyć. Przecież to wszytsko to jest jeden wielki sen włącznie z całym tym wydarzeniem. Jestesmy bezgraniczną miłością i energią. Nawet jeśli jestesmy duszami łapanymi w ciągły krąg reinkarnacji przez jakichś tam archontów – to tez jest iluzja. Nie wiemy czy po śmierci nie doswiadczamy pewnego rodzaju obudzenia sie – “wow, więc tak to było żyć w świecie, w którym mam ograniczone pole działania jako ciało i identyfikowanie się ze sobą, posiadanie ego, bycie w niewolniczym systemie” – jako niesmiertelna istota to jest jak mrugnięcie okiem – czyste doświadczenie.Tak na prawdę nic nie wiemy. To co tu napisałam równiez może być nie prawdą – w każdym razie, jakie to ma znaczenie? wszystko z jednego wychodzi. Ego (identyfikacja) wszystkiemu mówi nie, Dusza wszystkiemu mówi tak. Zmieńmy punkt widzenia.

  • Turi Dredy
   List 27, 2017 @ 16:22:35

   Dokładnie tak MajaWalia dlatego też im szybciej wystąpi wydarzenie tym bedzie lepiej dla każdego:) chodz TERAZ można korzystac z opcji 5d dla tych co doszli do takiego poziomu to wszyscy globalnie pracujemy na dobrobyt każdej istoty która tutaj sie bedzie znajdowała,siła kreacji i manifestowania dobrobytu jest dostępna od zawsze ale matrixowcy uzywali swoich sztuczek aby ludzkość trzymac w takim szachu niedostatku i mamy co mamy.TERAZ to sie konczy i na nowo zostana ustalone zasady gry bo nie bedzie juz miejsca na en energie ciemnośći i wkońcu wejda darmowe energie lewitujące samochody dla ludzkośći samowystarczalne domki juz w zamyśle istnieją nikt ani nic na tej planecie nie bedzie musialo sie martwic o przetrwanie i to bedzie życie naznaczone miłośća harmonia i pokojem na wieki.

 32. Józef
  List 26, 2017 @ 18:39:28

  Jakkolwiek sobie wyobrażamy i kiedykolwiek ono nastąpi, to my ludzkość nie będziemy zwolnieni z pracy nad naprawą/przekształceniem siebie – swojej energetycznej duszy czyli nas (duszą jesteśmy). System od tysięcy lat utrudniał nam rozwój duchowy i rozwój duszy, programując nasz umysł na zatrzymaniu się na materialnej naszej cząstce/powłoce (ciało fizyczne) poprzez, którą w materii wyraża się nasz duch, dusza. System “nauczania” spowodował, że jesteśmy w znacznym stopniu (jako dusza) oddzieleni od ducha i wyższej świadomości, co spowodowało, że wielu z nas funkcjonuje jako powłoki biologiczne z wielce ograniczonym dostępem do duszy, ducha i świadomości. Zaprogramowane nasze umysły i z deformowane DNA czynią nas (wielu z nas) “kalekami energetycznymi” funkcjonującymi jako tzw. “Zombi” nakierowane na działania materialne, biologiczne co przekłada się na spotęgowany egoizm, cynizm, brakiem empatii, braterskiej pomocy, oszukiwaniu i niszczeniu innych- słowem zabrakło Światła duchowego i popadliśmy w cień/ciemność. To właśnie musimy naprawić, lecz musimy wykonać co najmniej 51 % pracy nad sobą a resztę doda/naprawi Światło Boga. Zatem nie czekajmy na nic nie robiąc, tylko wyjdźmy naprzeciw zmieniają siebie i prosząc Boga o pomocna dłoń, gdyż bez pomocy Światła niewiele osiągniemy.
  Serdecznie pozdrawiam.

  • Q.
   List 27, 2017 @ 08:47:19

   Drogi Józefie,

   Na tym polegało życie w 3W aby uwalniać się od tych programów: porzucać niewolniczą pracę, porzucać Boga zwanego kasiorą, porzucać iluzoryczną karierę, itp a wybrać Boga czyli Miłość i oddać Mu całe swoje życie. Ilu ludzi się na to zdecydowało? Nie ma człowieka na tej planecie który by nie otrzymał informacji na poziomie duszy do zawrócenia. Po Wydarzeniu będzie inna zabawa, natomiast Ci co nie zdjeli swoich kajdanów będę uczestniczyć nadal w tej samej zabawie, albo Grze jak kto woli. Praca nad sobą ma być wykonana przed Wydarzeniem a nie po.

   W nieskończonej Miłości..

   • Turi Dredy
    List 27, 2017 @ 09:16:02

    Tak to wygladało od tysięcy lat totalny materializm na poziomie 3 wiekrzość ludzi ze świata duchoweg co tu sie urodziła miała kłopoty bo nie potrafili sie uwolnić a inni poszli w strone zupełnie odwrotną ego itp; to spowodowało że ci ludzie zaczeli walczyc z tym światem i chciec miec dobrze w nim dzieki takim sposobom, a teraz sie powoli ukańcza gra iluzji i na oczach wszystkich zosstanie to zakonczone wydarzeniem i każdy odbierze to na swój własny sposób postrzegania. Wiekrzość pracowników dawno zapomniała że jakies wydarzenia w ogóle nastapia a po to sie tu urodzili żeby to doswiadczyc w takim ciele i zyciu. Nie martwcie sie wtedy kiedy wszyscy zwątpia nastapi przełom i życie bedzie inne wzorcowe i nie do poznania i nikt na sekunde nie bedzie chciał przypomnic sobie tego co teraz jeszcze trwa.Nawet kobiety beda inne prawdziwie duchowe to bedzie zabawne bo żadna z takich nowych kobiet nie popatrzyła by na niewolnika matrixa co w tym momencie jest standardem lecz na świadomość i wtedy bedzie mogla z nim razem przebywać i vice wersa.Wszystkiego dobrego to juz ostatnie podrygi nowa trzeczywistośc juz całkowicie sie wyłania i opadna kurtyny iluzji raz na zawsze a to będzie dopiero poczatek życia.

    • Obserwator
     List 27, 2017 @ 16:24:29

     Witam. Turi Dredy Twoje wpisy dodają mi sił i są naprawdę pełne optymizmu i nadziei. Piszesz że kobiety będą inne. To byłoby cudowne bo w tej chwili dla wielu kobiet liczy się właśnie wspomniany materializm. Jak tu w tym dotychczasowym świecie się przebić? Jeśli jest tyle zakłamania, obłudy? Dzisiaj kobiety (oczywiście nie generalizuję) patrzą na status społeczny, materialny, kto ile zarabia, jakie ma wykształcenie itp. Nie ma w tym wszystkim prawdziwości uczuć, miłości. Jest wyrachowanie, egoizm. Z drugiej strony to zrozumiałe. Jak te kobiety mogą być lepsze jeśli świat i jego warunki są jakie są? Tu naprawdę potrzebne jest jakieś „wydarzenie”. Nie ma innego wyjścia… Ten cały materializm i związane z tym wszystkim migracje ludzi. Sam jestem polakiem, mieszkam i pracuję w Polsce. Z kim pracuję w pracy? W większości to już prawie sami obywatele Ukrainy. Cobra sam niedawno mówił że takie sytuacje będą do rozwiązania tylko PO „wydarzeniu”…

   • krystal28
    List 28, 2017 @ 01:35:50

    „Praca nad sobą ma być wykonana przed Wydarzeniem a nie po.”

    Kobra powiedział, że po Wydarzeniu będzie dużo łatwiej pracować duchowo nad sobą.

    • SzurniętyMędrzec
     List 28, 2017 @ 03:50:24

     To dobrze, cieszę się. Po przeczytaniu wypowiedzi Q i tego co spotka ludzi, którzy się nie przebudzą do czasu wydarzenia to się załamałem i zadałem sobie pytanie, czy wydarzenie powinno nastąpić jak najszybciej. Już wolałbym poczekać następne 100 lat, niż skazać „nieprzebudzonych” na dalsze cierpienie, którego doświadczamy obecnie. Co do wywiadu zastanawiam się, dlaczego nie padło pytanie o prześladowaniach praktykujących falun gong, czy to chińskie gestapo zaprzestało ich porywania, by wyciąć z nich organy. Pozdrawiam.

    • krystal28
     List 29, 2017 @ 00:47:12

     Kosmos nie osądza, tylko sprzyja każdemu bezwarunkowo. Każdy z nas jest na swojej ścieżce i ta ścieżka jest wybierana przez nas jak najlepiej tak jak potrafimy w danym momencie.

    • Q.
     List 28, 2017 @ 10:17:02

     „Po Wydarzeniu będzie łatwiej duchowo pracować nad sobą” – tak będzie łatwiej ale tylko dla tych którzy już Teraz wykonali bardzo dużo pracy z własną Świadomością. Moim zadaniem nie jest nikomu słodzić, tylko motywować do zmiany siebie i pracy na sobą. Mówiąc/sugerując ludziom, że za darmo coś dostaną, czy też ich życie zmieni jakieś zewnętrzne Wydarzenie, bez zmiany i pracy tych osób nad soba, nie przyczynia się do rozwoju tych ludzi. A większość ludzi na to liczy bo im się zwyczajnie nie chce. Dlatego z założenia czy z punktu Świadomości, nie powinno się takich informacji ujawniać. No może tylko tym, którzy naprawdę pracują i zmianiają siebie.

    • krystal28
     List 29, 2017 @ 00:14:57

     „A większość ludzi na to liczy bo im się zwyczajnie nie chce”

     Q, najlepiej nikogo nie osądzać, bo tak naprawdę nie wiemy jak inni przechodzą swoje doświadczenia i co ich motywuje. Słowa Kobry o dużo łatwiejszym wznoszeniu się po W. były dla wielu osób pocieszeniem, gdyż może obecnie niektórzy są zbyt zapracowani, zmęczeni lub chorzy, aby poświęcać dużo czasu i wysiłku na rozwój.

    • SzurniętyMędrzec
     List 28, 2017 @ 20:10:44

     Ej no, coś komentarz zjadło.

    • Q.
     List 29, 2017 @ 08:21:18

     Droga Krystal,
     Gdzie w moim komentarzu pojawiło się osądzanie? Moja uwaga i komentarz pochodzi od Świadomości (świadomej obserwacji ludzi, którzy udzielają się na blogu). Co mówiłem o tym by ufać i wierzyć tylko sobie ? Rozumiem i mam pełną świadomość, iż moje komentarze nie należą do najmilszych i wiekszości się one nie podobają. Czuje że nie ma tutaj już miejsca dla mnie, ponieważ większość nadal nie rozumie na czym polega rozwój osobisty i duchowy. I nie jest to ocenianie ! To jest świadoma obserwacja ludzi, którzy udzeiają się na blogu. Z tego miejsca chcę podziękować wszystkim tym z którymi mogłem dzielić swoje doświadczenia, na własne ścieżce rozwoju osobistego i duchowego.
     Z nieskończoną Miłością do nas wszystkich..

    • Q.
     List 29, 2017 @ 10:30:27

     Pamiętaj że wzięłaś dużą odpowiedzialność za ludzi, których prowadzisz, co wiąże się ostatecznie z pewnymi konsekwencjami. Pytanie brzmi czy jesteś tego świadoma i prowadzisz ich w odpowiednim kierunku ?

     Ja wziąłem na siebie pełną odpowiedzialność za doprowadzenie jednego człowieka do nieba i biorę na siebie wszelkie konsekwencje z tym związane.

    • SzurniętyMędrzec
     List 29, 2017 @ 11:09:57

     Q czy nie bierzesz tego zbyt poważnie? Zanim tu trafiłem czytałem różne blogspoty, czytam tu tłumaczenia krystal28 przetłumaczone na polski, angielskiego nie lubię. Co do prowadzenia- jestem tu z własnej woli, spróbuję wygrzebać się z norki i zdziałać coś jako pracownik światła? Korzystam też z kodów uzdrawiania.

    • Q.
     List 29, 2017 @ 11:35:23

     Mam nadzieję, że mój ostatni, pożegnalny komentarz na tym blogu, zostanie udostępniony. A tymczasem życzę wszystkim powodzenia ! 🙂

    • krystal28
     List 30, 2017 @ 03:26:52

    • Piker
     Gru 01, 2017 @ 01:21:13

     Drogi przyjacielu Q Tobie również choċ masz taką nadzieję to mimo tego może skrobniesz czasami jeszcze pare słów. Przynajmniej tak że o nas nie zapomniałeś.

 33. kuba1902
  List 26, 2017 @ 14:05:57

 34. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 26, 2017 @ 11:16:11

  “Pracownicy i wojownicy Światła z integralnością, którzy działają dla dobra Ziemi i ludzkości, według prawa kosmicznego nie mogą być zabici ” kolejny gwozdz do trumny dla ciemnych

 35. krystal28
  List 26, 2017 @ 04:01:42

  Ostatnie działania w procesie usuwania kabała od władzy [z Twittera i YT]:

  Trump weryfikuje tajemniczego informatora Q na Twitterze.

  Policja w Los Angeles ma otwarte śledztwa w sprawie nadużyć seksualnych przeciwko 28-miu wysoko postawionym osobom w Hollywood. 32 śledztwa zostały przekazane do innych rejonów.

  Obiekty produkujące narkotyki w Afganistanie zostały zbombardowane przez amerykańskie śmigłowce.

  W Chinach zostało rozpoczęte śledztwo przeciwko byłemu szefowi Fundacji Clintonów, który obecnie prowadzi sieć przedszkoli w kilku miastach chińskich. Dzieciom były podawane białe tabletki i na ciele niektóre miały ślady zastrzyków.

  Były agent Secret Service zagraża ujawnieniem szczegółów na temat Billa Clintona i „Lolita Express” Epsteina.

  Pracownicy i wojownicy Światła z integralnością, którzy działają dla dobra Ziemi i ludzkości, według prawa kosmicznego nie mogą być zabici – „Jakub”, były pracownik na wysokim szczeblu dla Rothschildów i obecnie informator dla Dawida Wilcocka.

  • Omstan
   List 27, 2017 @ 10:53:13

   Max Spiers został jednak zabity i to w Polsce.

   • Turi Dredy
    List 27, 2017 @ 11:21:16

    Max został uderzony psychotroniczna bronią.Swiadomość przebudzonego Boga może to wytrzymać i poradzic sobie z tym w innych wypadkach nie jest to do wytrzymania. Mnie tez tym uderzyli i to pokazuje że bycie pracownikiem światła to nie sa przelewki ani zabawa faktem tego jest już wdechnięta 3d super planeta która jest tego przykładem ale dopiero istota która tam sie inkarnuje zaczyna zdawac sobie sprawe z tego gdzie ona sie znalazła.

    • Turi Dredy
     List 27, 2017 @ 12:01:39

     Po aktywacji szyszynki zaczyna przepływac fizycznie przez ciało prąd w całym układzie,kiedys sie zastanawiałem czemu mistyczni bogowie sa przedstawiani w tle błyskawic i elektrycznego prądu,teraz rozumiem ten prąd likwiduje implanty i inne ingerencje w oczywisty sposób i bez złudzen nawet wysocy mistrzowie co tu sie urodzili byl zaimplantoowani ale przychodzi czas i każdy dochodzi do swojego.

    • Q.
     List 27, 2017 @ 12:47:06

     Tak, kiedy dotykałem swój bliżniaczy płomień, na początku naszego spotkania, to można powiedzieć bez ogródek, że iskry szły nieZiemskie ;). Kopałem ją prądem elektrycznym 🙂

    • Q.
     List 27, 2017 @ 13:02:23

     Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co stanie się kiedy dojdzie do naszego połączenia fizycznego..To będzie dopiero WYDARZENIE na skalę Kosmiczną ! a to już tuż tuż.. tuż tuż..

     My podnosimy ten Świat, nikt inny nie zrobi tego za nas !

     Miłość zwycięża na każdym poziomie bytu!

    • Glas
     List 27, 2017 @ 14:16:04

     Turi Dredy a w jaki sposób aktywować szyszynkę?

    • Turi Dredy
     List 27, 2017 @ 16:34:36

     Glas najlepiej jak to sie dzieje naturalnie i sama wraz z rozwojem sie aktywuje u mnie jak sie aktywowała to stracilem przytomnosc na chwile po wybudzeniu sie juz nic takie samo nie było wtedy ten prąd szyszynkowy rozszedł sie po całym układzie i usunał kilka implantów z mojego ciała fizycznie ponadto pozwala utrzymywać witalność i młodość z tego co widze i dzieki temu łatwiej przejsc do nowej matrycy kryształowej bo na jest elektromagnetyczna.Pozdrawiam

    • Daniel Riegel
     Gru 06, 2017 @ 19:43:09

     Dzisiaj właśnie coś podobnego u mnie się stało, możliwe, że też aktywacja szyszynki, ale nie jestem pewien. Wczoraj po południu całkowicie straciłem apetyt i miałem ciągle zawroty głowy, a dzisiaj po dość intensywnym wysiłku fizycznym światło od dołu zaczęło we mnie wchodzić w absurdalnych ilościach tak, że w pewnym momencie nagle niedobrze mi się zrobiło i prawie straciłem przytomność, po czym moje ciało zaczęło drżeć, a potem szybko doszedłem do siebie i poczułem się znacznie lepiej.

   • krystal28
    List 28, 2017 @ 01:25:25

    Tak, wielu wojowników Światła zostało zabitych. Sytuacja jest złożona. Niektórzy mogli mieć wcześniej ustalony czas swojej inkarnacji lub nie byli w pełni integralni, czy inny powód nam nieznany. Widzę jednak od lat, jak ludzie odważnie się udzielają w Internecie i fizycznie w sprawie wyzwolenia świata i oprócz sporadycznego nękania nikt ich nie dotyka.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: