Raport GoldFish nr 150, 20 października 2017 r.

 .

.

Finansowy Okrągły Stół z Cobrą, Benjaminem Fulfordem, Winstonem Shrout.

Gospodarzem jest Louisa i Winston
Transkrypcja:  Gica,  Modulacja głosu Cobry:  Steve

——–

Louisa:  Witajcie wszyscy, witajcie w Raporcie Goldfish, jestem Louisa, jestem waszym gospodarzem, dziś mamy kolejny Exo-Geopolityczny Okrągły Stół, kontynuując nasz cykl “Jednoczenie Światła!” z Cobrą,  Cobra, witamy z powrotem w Raporcie Goldfish! Dziękujemy za przyłączenie się do nas!

Cobra:  Tak, tak, to ekscytujące być tu znowu!

Louisa:  Dziękuję! I oczywiście, powracający gość Raportu Goldfish, Benjamin Fulford, witamy ponownie Benjamin!

Benjamin:  Yeah, dzięki za gościnę!

Louisa: … i oczywiście dzisiaj, razem ze mną, jako gość i współgospodarz jest nasz przyjaciel, nasz apalaski Amerykanin …. Winston Shrout. Jak się masz, Winston?

Winston:  Yeah, ok, jest dość wcześnie, jest 3 nad ranem, więc jestem w połowie zamulony, ale jestem gotowy.

Louisa:  Ja też, tutaj jest 5 rano … Zaczniemy dzisiaj, no cóż, zobaczmy, Cobra właśnie opublikował wywiad, został opublikowany wczoraj z wieloma tematami, dużo pytań na ten temat i oczywiście, Benjamin również właśnie opublikował swój ostatni raport w tym tygodniu i myślę, że zaczniemy od razu z samej góry z tematem. cała społeczność Lightworkerów jest bardzo, powiedziałabym, obciążona rzeczywistością fałszywej flagi, tymi atakami w Stanach Zjednoczonych, aby sterować narracją i kierować programami, najwyraźniej nie dla najlepszego interesu Amerykanów. Chciałam poprosić zarówno Cobrę, jak i Benjamina, aby zaczęli i wydaje mi się, że tym razem pozwolę aby Cobra zaczął jako pierwszy tym razem, ponieważ Benjamin zaczął pierwszy ostatnim razem. Cobra, kto kontroluje budzącą się grupę, kto stoi za tym, na przykład, “The Women Lib (Ruch Wyzwolenia Kobiet)”, wiedzieliśmy, że był to projekt finansowany przez Rockefellera, opierając się na wywiadzie Arona Russo o Nicolasie Rockefellerze, wyjaśnił, jak cały ruch wyzwolenia kobiet został zaprojektowany, by realizować inne programy. Tak więc kto naprawdę stoi za tym, oni wiedzą, że istnieje wspólnota ludzi, którzy się budzą, kto za tym stoi i jak to wygląda?

Cobra: Zasadniczo prawdziwa kontrola budzącej się grupy nie znajduje się na płaszczyźnie fizycznej. Podstawowa sieć kontroli znajduje się na płaszczyźnie plazmowej, dużo o tym mówiłem w przeszłości, o plazmowej broni skalarnej, o sieci archontów na płaszczyznach niefizycznych i faktycznie kontrolowany jest cały proces inkarnacji. Tak więc w wielu przypadkach wiele sytuacji w życiu przebudzonych osób jest kontrolowanych przez te siły i to właśnie niektórzy ludzie określają jako Karmę. Karma jest w wielu przypadkach, nie we wszystkich przypadkach, ale w wielu przypadkach stworzyła rzeczywistość, aby opóźnić i odroczyć przebudzenie tych, którzy faktycznie przybyli tutaj, na tę planetę, aby wykonać naszą misję.

Benjamin:  Wiesz, Cobra i ja mówimy o tym samym, ale używamy innej frazeologii i pojęć. to jakby jedna osoba mówiła o Bogu Deszczu, a inna mówiła o chmurach Strato-cumulus, ale oni naprawdę opisują to samo z różnym zawężonym zestawem słów i innych rzeczy, więc, wiesz, na poziomie, na którym działam, widzę, że informacja wychodzi w sposób, w jaki nie mogła wcześniej, to powoduje zmianę w … to, co nazywam sferze zerowej, jest niczym atmosfera umysłu, jest zbiorowym myśleniem ludzkości o tym, co zrobić w przyszłości i nie jest już… ludzie, którzy dążyli do pewnego celu, tracą kontrolę dzięki nowej prasie Gutenberga, którą jest internet i dzięki, jak sądzę, Azjatom, wyjaśniającym zachodowi, jak widzą zachód, a potem – wtedy zachód mówi: O mój Boże, oni patrzą na nas jak na niewolników? Wiecie, co mam na myśli, to złożony proces, ale w gruncie rzeczy jest to psychologiczny proces decydowania o tym, co zrobimy w przyszłości i w tym sensie można powiedzieć, że jest on na płaszczyźnie niefizycznej, i jeśli chcecie to nazwać plazmą, prawdopodobnie jest to zgodne z tym, co ma do powiedzenia fizyka.

Louisa:  Cóż, zgodzisz się z tym, to oczywiste, co właśnie powiedziałeś, że internet ma ogromny wpływ, więc można by pomyśleć, że oni to wiedzą i że oni [kabał] będą tam i będą kontrolować tę opozycję, ponieważ, myślę, że to Lenin powiedział: “najlepszym sposobem kontrolowania opozycji jest kierowanie nią”, więc stosując wszelkie środki, czego zwykle nie robią, kto kieruje opozycją? Czy możesz ich zidentyfikować, kogokolwiek?

Benjamin:  Myślę, że jest grupa ludzi, którzy grają role. To nie tak, jak w przeszłości, gdzie tylko zabicie Martina Luthera Kinga lub Kennedy’ego mogło nas powstrzymać. Jest nas zbyt wielu teraz, byłoby to trudne do wykonania, wiesz, czasami sytuacja jest zgrana, tak, że tysiąc osób wymyśla to samo mniej więcej w tym samym czasie i to jest coś, co się dzieje. Ale na pewno azjatyckie tajne stowarzyszenia … mają do odegrania dużą rolę i myślę, że ludzie, którzy zaczęli odkrywać 9/11, jak Thierry Meyssan, pomogli rozpocząć ten proces, wielu ludziom w amerykańskim wojsku, którzy byli wstrząśnięci od czasu incydentu U.S.S. Liberty w 1967 roku stało za tym, wielu ludzi, myślę, że jest to zbiorowa sprawa.

Louisa:  Winston, czy masz jakieś uwagi? Czy masz dobre pytanie?

Winston:  Nie, cieszę się słuchając tego, to znaczy, że nie muszę nic dodawać do tego. Naprawdę, baw się dobrze z Benjaminem i Cobrą.

Louisa:  Ok! Jednym z powodów, dla których o to pytam, jest to, że istnieje pewne zamieszanie związane z globalnym resetem walut, na temat którego Winston może naprawdę wnieść wiele do tej rozmowy. Tak więc, wczoraj czytałem nowy wywiad Cobry i Lynn wykonała wspaniałą pracę, jest taka urocza, wykonała świetną robotę ze wszystkimi swoimi cudownymi pytaniami i Cobra, skomentowałeś ten globalny reset walut, w szczególności ten RV, tą wymianę i myślę, że było jeszcze trochę zamieszania i wiem, że Benjamin mówił o tym także w ostatniej aktualizacji, to jest zdecydowanie umowa, która będzie globalnym resetem walut, ale dokładnie jak to się stanie, jest trochę niejasne. W swoim artykule Cobra napisałeś, że nie doszło do … że mogło być jakieś nieporozumienie, o RV, czy chciałbyś wyjaśnić to, co powiedziałeś?

Cobra:  Tak, ok, mogę … Nie wiem dokładnie, do którego artykułu się odwołujesz, ale mogę wyjaśnić kilka nieporozumień, ponieważ są one dość szeroko rozpowszechnione. Wiele osób mówi szeroko i optymistycznie o RV jako rewaluacji niektórych określonych walut. Mówię o czymś innym, reset finansowy nie polega na ponownej wycenie niektórych określonych walut, takich jak dolar Zimbabwe, dong Wietnamski czy iracki dinar, ale na globalnej restrukturyzacji systemu finansowego. Teraz nadal działamy zgodnie z umowami z Brettonwoods, więc cały planetarny system finansowy planety jest zbudowany w sposób korzystny dla Kabała. Sposób, w jaki przekazywane są pieniądze, sposób funkcjonowania bankowości jest celowo skonstruowany w sposób, który nie przynosi korzyści ludzkości. Więc Siły Światła działają za kulisami od wielu lat i wiem, że Benjamin dużo o tym wie, ponieważ jest bezpośrednio zaangażowany w niektóre z tych … ale jest budowana alternatywna infrastruktura finansowa, tak jak mówimy, globalnie, w wielu krajach na całym świecie, i to jest w ramach przygotowań do modernizacji lub restrukturyzacji systemu finansowego, a nie tylko rewaluacji niektórych walut, polega na wprowadzeniu całego systemu finansowego od podstaw. Ta podstawa ma kilka elementów,  jeden z tych elementów byłby częściowo poparty złotem, ponieważ system finansowy musi mieć fizyczną kotwicę … a ostatnie wydarzenia dotyczą kryptowalut, będę mówił o kryptowalutach trochę później, podczas wywiadu, myślę, że … na pewno wejdziemy w ten obszar.

Louisa:  ja też!

Cobra:  Ale to o czym mówię to, że cały system bankowy to sieć komputerowa, a ta sieć komputerowa znajduje się w rękach Kabała. System Swift, jako sposób przekazywania pieniędzy, jest całkowicie pod kontrolą tej sieci. W tej materii powstają … główne komputery handlowe znajdują się w Nowym Jorku w centrali JP Morgan, a Ruch Oporu zainstalował wirusy w tej sieci komputerowej i może ją zamknąć, a kiedy to zamkną, w momencie Wydarzenia, Siły Światła natychmiast przejmą cały system finansowy, więc banki będą zamknięte przez tydzień, mniej więcej … (…) i kiedy nowy system przejdzie do trybu online, będzie pod nowymi regułami, które to my będziemy dyktować, nie Kabał. Jest to więc podstawowa idea i, oczywiście, jest wiele szczegółów na ten temat, które możemy omówić podczas wywiadu.

Louisa: Ok! Dziękuję, Cobra! Benjamin teraz ty, czy chciałeś to skomentować?

Benjamin: Yeah, prawdą jest, że są tam oszuści sprzedający waluty Zimbabwe i irackie i wietnamskie, mówiąc, że to zwróci się trylion razy, moje własne źródła powiedziały mi, że to Bushowie stoją za irackim dinarem, więc wszystko co mogę powiedzieć to, że wielu ludzi w amerykańskiej armii i agencjach, wielu bardzo potężnych ludzi dało się przekonać na to wszystko i wszystko, co mogę powiedzieć tym ludziom, to, że spróbujemy zrekompensować im ich, wiesz … ale nie w … nie w taki sposób, o jakim mówią kanciarze, ale przynajmniej starając się odzyskać ich pieniądze od tych naciągaczy, to koniec, ale jak mówi Cobra, tu nie chodzi o te waluty, chodzi o cały system, który jest tak naprawdę procesem decydowania o tym, co my jako gatunek zrobimy w przyszłości, i można zobaczyć na przykład, mamy amerykański projekt na nowy wiek XXI, prawda? napisany przez neokonserwatystów, mówiących o wojnie i inwazji na Bliski Wschód, a także na ropę i wyciągających broń biologiczną, a następnie mamy Azjatów, mówiących: “zbudujmy autostrady, mosty, uniwersytety i rezerwaty przyrody”, który chcesz wybrać, wiesz? … i, tak, … i mamy inne rzeczy, wiesz, po rozpoczęciu mojej pierwszej pracy reporterskiej, zajmując się Bankiem Japonii,   więcej niż 30 lat temu, patrzyłem na to od dawna i wyszedłem z systemu, aby dowiedzieć się, kto tym kieruje, powyżej rodzin królewskich mamy tę grupę ludzi, którzy dosłownie próbują sztucznie stworzyć Armagedon, zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę. To jest coś, na co dostarczyłem dowodów różnym władzom i tym podobnym, i to są syjoniści, to ci religijni fanatycy, którzy próbowali nas sprowadzić na tę drogę i prawie udało im się, byli bardzo blisko, ale na szczęście zostali pokonani, a my naprawdę mamy do czynienia z działaniem tylnej straży w tym momencie. Za każdym razem, gdy próbują rozpocząć WW3, są powstrzymywani i po prostu … to się po prostu nie wydarzy i będą pewne rzeczy na ostatnią chwilę, które zrobią na pewno, to będzie w miejscach takich jak Ukraina, nie udało im się zrobić czegokolwiek z Iranem, nie udaje im się z Koreą Północną, wiesz, będzie bałagan, ale przegrają, to jest wynik końcowy. A jednak nawet te fałszywe flagi, jak ta w Las Vegas, nie przypominają przeszłości, w której wszyscy w Ameryce by powiedzieli, no wiesz, chodźmy, zaatakujmy Syrię i zabijmy ISIS, ponieważ to, co zrobili w Las Vegas, bardziej przypomina, ludzie się zastanawiają, prawda, “w czasie rzeczywistym, hej, to jest jakieś show wystawione przez FBI, pełne sprzeczności” … Innymi słowy, ich dawne narzędzia kontroli zawodzą, oni się boją, bardzo się boją . Widziałem, nie słuchałem całego przemówienia George’a Busha jr., ale po prostu patrzyłem na jego twarz i ten człowiek jest bardzo, bardzo przerażony i nie bez powodu.

Louisa: no wiesz, wszystko zależy od naszych wyborów, prawda? Winston, czy chciałbyś dodać coś do tego, ponieważ myślę, że masz inną perspektywę na tę walutę, globalny reset walut.

Winston: tak, co mogę dodać, zaleca się, i znowu, jestem zaangażowany w jakieś międzynarodowe, z Biurem Międzynarodowej Kontroli Skarbowej, jestem oficerem tego i co Cobra poruszył, uważam, że jest to poprawne, ale wymaga pewnych aktualizacji. Myślę, że wkraczamy w to Wydarzenie i myślę, że być może jesteśmy dalej naprzód z tymi korektami, a może on jest tego świadomy. Na przykład, system swift jest prawie na wyciągnięcie ręki, Chińczycy dostarczyli nowy system CIPS, który będzie znacznie bardziej kompatybilny z międzynarodowym transferem i wszystkimi tego rodzaju rzeczami, a także … myślę, że to był … najlepszy rok, w okolicach Bożego Narodzenia, Indonezja zrobiła to, co nazywano Swiss Indo, co było w zasadzie sytuacją typu Mini GESARA, i powodem, dla którego Indonezja mogła to zrobić, jest to, gdzie mieszka M1, i on to zatwierdził, i nie jestem przeciwny temu, Jestem bardzo za tym, nie mogę uwierzyć, że cały plan jest tak daleko w tyle, ale tak, tak, w Indonezji i pod władzą M1 faktycznie ustanowił coś bardzo bardzo podobnego do resetu. Myślę więc, że być może jesteśmy trochę dalej.

Benjamin: Otrzymałem …. Otrzymałem e-mail ze źródła CIA w Indonezji, a jego źródłem jest ktoś, kto był bezpośrednio zaangażowany w masakrę około miliona Indonezyjczyków i zastąpienie Sokarno ciężką klasą ekonomiczną, innymi słowy, usunięcie oryginalnego M1 do Sohartno, więc to jest źródło, a e-mail wysłany ze źródła wydawał się prawie jak niespodzianka. Mówili tylko, że Bitcoin został stworzony przez agencje i że mają do niego ukryte wejście, a oni go opróżnią (Winston – to prawda) pewnego dnia, ok, i że oni w pewnym momencie wyłączą wszystkie komputery finansowe i po prostu wiesz, że wszystko wyzeruje się.

Winston: Nie.

Benjamin: Wszystko wyzeruje się. Po prostu mówię ci, co to źródło przysłało mi w e-mailu, a to źródło jest w Teksasie, to wszystko, co wiem na ten temat, nie znam jego imienia, ale zdecydowanie jest tam w tej agencji i niekoniecznie z Białymi Kapeluszami . Ok?

Winston: Nie, nie jest.

Louisa: mam na myśli, to wielkie ryzyko, z tymi kryptowalutami, wiesz, że to całkowicie zmienia wojnę, to znaczy, jeśli naprawdę chcesz sparaliżować wroga, po prostu zamykasz …  zamykasz całą ekonomię, elektronicznie, finansowo. Tak więc, to jest moje największe zmartwienie, że ​​… no wiecie, oddajemy w ręce ludzi, którym już nie ufamy, więc jak możemy naprawdę ufać, że to zrobią.

Benjamin: Cóż, wiesz, już się zdarzyło w Puerto Rico, myślę, że wyłączyli … nie było huraganu, co się stało, że oni … nie wywiązali się ze zobowiązań i oni musieli odciąć system elektronicznych pieniędzy i myślę, że wysłali statek pełen lub samolot pełen banknotów i takich rzeczy i myślę, że … nie jestem pewien, chciałbym, lubię być na ziemi i patrzeć, ale wiesz, ostatecznie, ludzie będą używać papierowych ksiąg rachunkowych i pisać rzeczy ręcznie, a oni będą się modlić, oni nadal będą bogacić się, itak dalej się dzieje., wiesz, jeśli wyłączą wszystkie komputery, zgadnij co. możemy żyć bez nich, jeśli musimy. To znaczy, robiliśmy tak przez większość naszej historii.

Louisa: Ok! Po prostu zamknijmy temat branży finansowej. Czy ktokolwiek ma teraz jakieś uwagi na temat wszystkiego, co ktokolwiek powiedział do tej pory, Cobra, czy chcesz skomentować cokolwiek, co ktokolwiek powiedział?

Cobra: Tak, o kryptowalutach. Zasadniczo, większość komunikacji komputerowej odbywa się na systemach operacyjnych Windows i wiemy, że systemy operacyjne Windows mają tylne drzwi do złych ludzi w NSA, a ich plan jest … jednym z ich alternatywnych planów, które mają, jest zmiana systemu. na bitcoin, a następnie opróżnienie bitcoina. Nawet jeśli używasz transakcji blockchain, które trafiają na wiele komputerów, powiedziałbym, że większość tych komputerów ma tylne drzwi i jest bardzo łatwo scentralizować sieci komputerowe, aby przejąć całość, więc byłbym bardzo ostrożny z kryptowalutami i Ruch Oporu jest zdecydowanie przeciwko kryptowalutom w ramach nowego systemu, z tego konkretnego powodu.

Louisa: Ok!

Cobra: Oczywiście, gdy nastąpi Wydarzenie, mogą ponownie przejąć cały system, ale w międzyczasie  istnieje realna możliwość, że każdy znajdzie się w bardzo stresującym momencie, kiedy stracą wszystkie swoje pieniądze, i oni nie wiedzą, czy to odzyskają.

Louisa: Ok, w twojej … w książce “The Event”, opisałeś kroki prowadzące do Wydarzenia i kroki, które następują po nim. Zrobiłeś, co mogłeś, Cobra, wiem, że musisz spróbować przygotować ludzi, aby to przewidzieli i próbowali przygotować się… Bądźcie przygotowani, kiedy to się stanie. I jest bardzo trudne, zawsze pozostawanie w stanie czujności, wiesz, przez nieokreślony czas, kiedy nie mamy pojęcia, jak blisko jest to … ale jak mówiliśmy wcześniej, w naszym ostatnim wywiadzie, bardzo jasno, że ich dni [kabała] są policzone, oni naprawdę po prostu robią jakiś rodzaj prawdy i pojednania, aby jak najlepiej to wykorzystać. Ale wygląda na to, że stosują taktykę spalonej ziemi do tego wyjścia. Czy wiesz o co mi chodzi?

Cobra: Tak, niestety, tak, ale oczywiście zbliżamy się coraz bardziej, to trwa dłużej niż ktokolwiek się spodziewał i widać postęp, ale postęp nie mierzy się dniami, mierzy się miesiącami i latami, niestety, ale zmierzamy tam!

Benjamin: Myślisz, że to na co zwróciłem uwagę, że to, co różni się od wcześniejszego, to fakt, że jesteśmy w stanie zidentyfikować te konkretne osoby, więc tutaj, w Japonii, gdzie działam, na przykład, dokładnie wiem, kim są ci ludzie, to już nie jest tajemnicą. Wiem, że to Richard Armitage i wiem, że to Gerald Curtis, szef CIA tutaj, i wiemy, kim są ci ludzie, a to znaczy, że nie są już ukryci za tajemnicą, a następnie stali się bardzo wrażliwi, a następnie, jeśli popełniają zbrodnie, nagle, wiesz, nie są już ponad prawem i … doszło do punktu, w którym nie jest tak, że jesteśmy wściekli na ukryty Kabał, że nie jesteśmy pewni kto to jest. Wiemy dokładnie kim są, wiemy, gdzie oni są i znikają, jeden po drugim.

Winston Tak!

Louisa: Ok, więc ten ostatni nalot i aresztowanie Harveya Weinsteina jest tego dobrym przykładem i wiem, że mówiłeś o tym w ostatniej aktualizacji, Benjaminie. To jest jak łatwo osiągalny cel, gdzie widzisz kolejne kroki, kto następny?

Benjamin: To jest coś, nad czym musimy być naprawdę czujni, ponieważ oni mają, grafika komputerowa może teraz zrobić bardzo realistyczne wideo ludzi, wiesz, na przykład, powiedziano mi około sześć miesięcy temu, że George Soros został zabity, a on nadal wygłaszał oświadczenia, ale jego rodzina oznajmiła, że ​​oni, wiecie, że jego pięcioro dzieci będą ubiegać się o podział jego pieniędzy, wiesz i ciągle, wciąż udają, że żyje, a nawet publikują grafikę komputerową wideo z nim, jak Davos, starają się udawać, że wszystko jest w porządku, że wielu z tych ludzi wciąż istnieje, których nie ma. Słyszałem, że Bill Clinton zmarł na AIDS i trudno o nim wiedzieć, ale najważniejsze, że musimy … starają się sprawić wrażenie, że wszystko jest normalne i musimy określić, kiedy schodzą ze sceny, ich ludzie zniknęli, kiedy używają podobnych do siebie osób, musimy dać światu znać, że ich ludzie nie są ponad prawem i że zostali zabici i dzieje się dużo, niektórzy … David Rockefeller został ogłoszony, ogłoszono Brzezińskiego, dużo tam jest. Nie widziałem ostatnio Billa Gatesa, ostatnio był tam, ogłaszając, by zabijać, wiesz, miliony ludzi, dosłownie mówiąc, że ten wirus zabije dziesiątki milionów. Dla mnie był niespodzianka i od tego czasu zniknął publicznie. Nie wiem, czy nadal  istnieje. Ale, oczywiście, wielu dużych już zniknęło.

Winston: Tak!

Louisa: Więc, Gorge Soros, Cobra, co wiesz o Georgu Sororsie? Czy możesz to potwierdzić?

Cobra: Nie mogę potwierdzić, że go nie ma, ale powiedziałbym, że nawet jeśli go nie ma, wszyscy ci ludzie bardzo się boją, bo wiedzą, że to już koniec. Wiedzą, wiedzą o tym i … ponieważ ich psychologiczny makijaż, nie chcą negocjować, nie chcą się poddać, choć byłoby im łatwiej.

Louisa: Ok. Tak więc, definitywnie przyjmują podejście spalonej ziemi. A co z tym przejściem, z N.E.S.A.R.A? Czy jest ci znane …? tak, jesteś Benjamin, co  wiesz o tym?

Benjamin: Cóż, wiem o NESARA, że to był dobry pomysł i propozycja, a potem został przejęty i używany przez długi czas jako popularne przekonanie i przekręt i nigdy nie było tak naprawdę uchwały NESARA ale coś podobnego do NESARA, tak to rozumiem w skrócie.

Louisa: Winston, czy chcesz to skomentować?

Winston: Yeah, to co Benjamin skomentował, jest prawdą, że jeśli chodzi o naciągaczy, to przez długi czas mieliśmy, nie będę wymieniać nazwisk, ale mamy kogoś, kto stał się bardzo popularny, kobietę, która stosuje wszelkiego rodzaju drybling, i tak, to było oszustwo, właściwie ona próbowała wykiwać moich przyjaciół i powiedział jej …
(Benjamin- próbowała naciągnąć mnie na sto tysięcy dolarów, czego ja nie mam, ha!)

Winston: Wyjaśnił jej, że patrzy na kulę między jej oczami, jeśli się nie zatrzyma. Ponieważ na nieszczęście dla niej jest również znanym na całym świecie zabójcą, ona naprawdę wybrała niewłaściwego faceta, do wykiwania, powiedział jej, “szukasz kuli między oczami …”, więc wycofała się z tego. Ale poza nią, mam na myśli, jeśli wrócisz i zajrzysz do historii gospodarstw rolnych i wszystkich tych rzeczy, które wydarzyły się ze Schwassingerem i tymi wszystkimi ludźmi, tak … te rzeczy prowadzą do zapobieżeniu NESARA i tak dalej, więc moim wskazaniem jest to, że NESARA nadal działa, jest nadal funkcjonalna.

Louisa: A następnie jest odpowiednikiem G.E.S.A.R.A, która jest bardziej w skali globalnej. Czy to jest idealistyczne, czy to zbyt idealistyczne?

Winston: Nie, skądże, to było jak szwajcarskie Indo, to było G.E.S.A.R.A. Teraz, oni nie wnikali do wszystkich przepisów, które widzimy w G.E.S.A.R.A i N.E.S.A.R.A i tak dalej … znowu zrobili to pod władzą M1, tak, Sukarno był M1, ale po jego odejściu ktoś zajął jego miejsce. I nie znam jego imienia, zapytałem Keitha Scotta, którego znasz, szefa gabinetu OI TC o M1, a on powiedział, wiem, rozmawiałem z nim przez telefon co tydzień i powiedziałem dobrze, kto to jest, a on powiedział, że to nie twoja sprawa! Więc po prostu wycofałem się z tego i powiedziałem dobrze, ale w rzeczywistości jest wyznaczony M1 i działa, i on mieszka w Indonezji.

Louisa: Ok, ale czy jest w tym zdecydowanie duchowy element?

Winston: Omówiłaś to w poprzednich raportach, które razem zrobiliśmy, odnośnie tego dlaczego ludzkość, może zacznę od Cobry, dlaczego ludzkość potrzebuje przejścia przez reset finansowy? Dlaczego jest to częścią tego przejścia w tym czasie?

Cobra: Jest to bardzo oczywiste, ponieważ większość ludzi żyje obecnie w biedzie i potrzebują pomocy, aby uzyskać fizyczne szablony, fizyczne tło, przez które mogą ewoluować duchowo. Jeśli ludzie są głodni i walczą o przeżycie, nie mogą ewoluować. Po pierwsze, ludzkość musi otrzymać tą pomoc, pomoc finansową i fizyczną pomoc przy resetowaniu finansów, nowych technologiach, aby stanąć z powrotem na nogi, a następnie ludzie będą naturalnie zainteresowani duchowym wzrostem. Teraz jest niewielki procent ludzi, którzy dbają jeszcze o rozwój duchowy, ponieważ reszta jest tak skupiona na walce o przetrwanie, więc to jest powód, dla którego to wszystko się dzieje, dlaczego potrzebujemy finansowego resetu.

Benjamin: Inną sprawą jest oczywiście sposób, w jaki system jest teraz ustanowiony, natura nie ma żadnej wartości, a my niszczyliśmy życie na tej ziemi w tempie, którego nie widzieliśmy odkąd dinozaury wymarły, i to przyspiesza, to nie jest tak zwane “globalne ocieplenie” lub coś podobnego, to palenie dziewiczych lasów deszczowych i nadmierne łowienie i takie rzeczy. Musimy mieć planetarne podejście do tych kwestii, aby położyć temu kres raz na zawsze. Musimy rozpocząć odbudowę ekosystemu tej planety i położyć kres ubóstwu, obie te rzeczy można zrobić w tym samym czasie. Wiesz, początkowo zaangażowałem się w to wszystko, ponieważ ONZ oświadczyło, że jeśli … zrobili raport, raport Millennium mówi, że gdyby mieli dwieście miliardów dolarów, mogliby położyć kres ubóstwu  a czterysta miliardów, mogliby zakończyć zniszczeniu środowiska, i powiedziałem, hej, Japonia ma siedem bilionów dolarów, mogą to zrobić, i zaczynam jakoś tłumaczyć japońskim urzędnikom rządowym, że powinni to zrobić, i powiedzieli, co masz na myśli mówiąc, że nas mordują, nie możemy tego kontrolować, a ja mówię – kto ?, i powiedzieli, cóż, Mędrcy Syjonu, … co? … ale okazało się to prawdą, wiesz, jest szalone, ale wiesz, to nie tak powinniśmy traktować planetę.

Winston: Pozwól mi się włączyć. Chcę włączyć się w to.

Louisa: Proszę.

Winston: Jeśli chodzi o tak zwaną rewaluację walut, tak !, zdawałem sobie sprawę i zdaję sobie sprawę z tej operacji, która miała miejsce w Reno, tak, to była prawdziwa rzecz, ale jedna z rzeczy, które ludzie muszą wziąć pod uwagę, wynikiem tego, co zostało zrobione, było zniszczenie petrodolara. Teraz, gdy zdałem sobie sprawę, że to się dzieje, że sposób, w jaki niszczą petrodolara, jest w rzeczywistości napędzany przez konsumentów, a to jest, gdy pozbędziemy się silników spalających benzynę i tak dalej, kiedy przejdziemy do samochodów elektrycznych lub raczej innego źródła paliwa niż ropa naftowa, zniszczenie petrodolara będzie w rzeczywistości kierowane przez konsumenta. Tak, tak, to jest naprawdę, naprawdę się dzieje, widzimy to, widzę to!

Benjamin: Ale o to coś, no wiesz, częściowo zmieniłem zdanie na temat paliw pełnych ognia, ponieważ życie na planecie Ziemia jest oparte na węglu, prawda, a paliwa kopalne wytwarzają dwie rzeczy w dużych ilościach, energię i węgiel, a więc uważam, że musimy stworzyć system, w którym cały węglowodór, węgiel zamienia się w żywe stworzenia, zwiększa biomasę na tej planecie, tak, robiąc takie rzeczy jak zamienianie pustyni w zieleń, zamieniając Antarktydę w zieleń, wszystkie tego rodzaju rzeczy, budując bujne ekosystemy. Wiesz, to jest coś, co możemy zrobić, jak zmiana tej planety w Raj, a więc … lub te paliwa kopalne zapewniłyby cenne bloki konstrukcyjne., Ale tak, nie powinniśmy dymić zionącymi samochodami w dużych miastach, to powinno być elektryczne, ale myślę, że węglowodory będą miały dużą rolę do odegrania w przyszłości, co nie jest tym, o czym zwykłem myśleć.

Winston: Pozwolę sobie to skomentować, ponieważ chciałem, aby Cobra przedstawił swoją opinię na ten temat, i to jest, tak, w tej chwili bazujemy na węglu, ale kiedy przejdziemy przez te zmiany, powoli, ale pewnie wkraczamy w sytuacje oparte na kryształach z naszymi fizycznymi ciałami, więc chciałbym, żeby Cobra dorzucił coś do tego.

Cobra: Zasadniczo, to, co się wydarzy, to, że ciała fizyczne są potrzebne przed Wniebowstąpieniem, a przed procesem Wzniesienia są oparte na węglu. Po Wzniesieniu nie ma już ciała fizycznego, ale jest hologram, jest to holograficzna projekcja, którą możesz stworzyć swoją wolą, aby inni mogli cię widzieć, ale nie masz już fizycznego ciała po Wniebowstąpieniu, To jest zupełnie nowa rzeczywistość. Jeśli chodzi o węgiel, … paliwa kopalne, pojawią się nowe technologie, które zostaną uwolnione po Wydarzeniu, a zapotrzebowanie na paliwa węglowe drastycznie spadnie, więc jest to przestarzała technologia promowana przez Rothschildów od 100 lat, ponieważ chciałem … to była ich dojna krowa, oni po prostu zarabiali na tym i teraz … Myślę, że czas iść dalej.

Winston: Yeah!

Cobra: Po stu latach samochodów z wewnętrznym spalaniem, myślę, że nadszedł czas, aby ruszyć dalej, nie poruszać się samochodami elektrycznymi, ale możemy mieć unoszące się ładne piękne pojazdy pracujące na generatorach jedności.

Louisa: Wspaniale, i wiesz, ostatnio było … cóż, porozmawiajmy o tym Wzniesieniu. Powiedziałeś coś Cobra, co może wystraszyć wielu ludzi, to nie jest tak, że wcześniej tego nie mówiłeś, ale dla tych, którzy mogą być nowi, zawsze budzą się ludzie, zawsze staram się być wnikliwa dla tych, którzy spotykają się z tym po raz pierwszy i próbuję dostarczyć ludziom, naszym stałym widzom, więcej informacji, ale ta idea, że ​​nie mamy ciała fizycznego, niektórzy tłumaczą to jako śmierć i wiem, że nie ma śmierci, ale nie wiem, naprawdę nie mogę tego przekazać… możesz wyjaśnić to przejście? Co tak naprawdę się wydarzy, czy nasze ciało, nasze fizyczne ciało umrze?

Cobra: Nie, nie, nie, nie, nikt nie umrze, nie, nie, wniebowstąpienie jest po prostu dla tych, którzy chcą wykroczyć poza całą rzeczywistość trzeciego wymiaru, oni oczywiście … ich świadomość będzie tak zaawansowana, że ​​nie będą potrzebować już fizycznego ciała. Oczywiście będą w stanie stworzyć hologram, aby inni mogli zobaczyć fizyczne ciało, ale nikt nie musi umrzeć, aby przejść przez ten proces, nie chodzi o masową śmierć lub masowy proces wyginięcia, jest to czymś zupełnie innym.

Louisa: Ok, co się dzieje z ciałem fizycznym?

Cobra: Ciało fizyczne ulega przemianie, materia fizyczna może się rozpaść, właściwie może … wznosisz się, przemieniasz się w czyste światło, kiedy się wznosisz.

Benjamin: Nie jestem na kanale wznoszenia się, ale mogę wam powiedzieć, co wiem z takich nauk i tak dalej, że mamy wystarczająco dużo wiedzy na temat naszego DNA, wiecie, powinniśmy być nieśmiertelni z ciałami, które mamy teraz i mamy także możliwość rozpoczęcia przekształcania naszych ciał fizycznych tak, aby super moce, takie jak oczy orła, widzieć tak dobrze jak orły, możemy rozwinąć echolokację jak u delfinów, innymi słowy, dzięki tej genetycznej technologii, mamy zdolność do bycia nieśmiertelnymi na tej trójwymiarowej ziemi z tymi ciałami opartymi na węglu i w końcu może to prowadzić do procesu, o którym mówi Cobra i są też ludzie, którzy są, faktycznie budują rzeczy, w których twój umysł i komputer mogą się ze sobą łączyć, i wielu ludzi prawdopodobnie po prostu przechodzi do trybu online i staje się cyfrowymi i żyją w świecie fantasy w wymiarze krzemowym, ale wielu z nas pozostanie w węglu, z ciałami węglowymi i utrzyma ciała węglowe tysiące lat. Myślę, że … osobiście spróbuję przylgnąć do tej konkretnej rzeczywistości i tego szczególnego ciała węglowego i chcę spróbować stać się nieśmiertelnym na tym poziomie, ponieważ to, co wiem na pewno z codziennych doświadczeń, jest rzeczywiste.

Cobra: Ok, mam do tego komentarz. Jedną z rzeczy, o których musimy pamiętać, są tak zwani prorocy AI(sztucznej inteligencji), którzy chcą stworzyć osobliwość i dokładnie to, co opisywał Benjamin, chcą stworzyć nieśmiertelne ciało fizyczne związane z maszyną, które jest zamknięte w sieci, a następnie możesz mieć skomputeryzowaną sieć AI o wysokiej chmurze, która kontroluje umysł każdego, kto jest podłączony do tej wysokiej chmury, i to jest dokładnie plan Archontów, ale to oczywiście nie uda się.

Benjamin: Nie mam zamiaru osobiście łączyć się z wyższą chmurą, ale znam wielu ludzi, którzy spędzają cały swój czas na grach i multiplayerach, wiesz … jest wielu ludzi, którzy będą na to głosować, nie jestem jednym z nich.

Cobra: Tak, wiem, wiem, ale Siły Światła próbują temu zapobiec i nie ma już pojedynczego ciała fizycznego. Fizyczne, organiczne, oparte na węglu ciało nie może stać się nieśmiertelne dzięki technologii, ale może stać się nieśmiertelne poprzez duchową praktykę, a tak naprawdę istnieje tajna grupa żyjąca gdzieś w Chinach, nie podam dokładnej lokalizacji, pod ziemią, w podziemnych jaskiniach, którzy mają to samo ciało przez ostatnie 25 000 lat, grupa 13 osób, mają oni to samo ciało przez ten okres czasu i utrzymują to ciało w tym stanie dzięki praktykom duchowym. Nie mają żadnej technologii, mają kryształy, ale nie mają zaawansowanej technologii A.I, ale utrzymują to samo ciało przez ostatnie 25 000 lat.

Louisa: Musimy uważać na tę transhumanistyczną agendę, która będzie, nie chcemy stać się cyborgami, wiesz? I myślę, dzieciaki dzisiaj, ludzie chodzą, no wiesz, w całym internecie są kreskówki o ludziach, którzy się po prostu gubią, podłączeni do tych urządzeń, te nanoboty wchodzące w interakcję z plazmą na ekranach telewizorów, to po prostu wydaje się, to jest bardzo przerażające, ponieważ ludzie nie wychodzą nawet na zewnątrz i nie spędzają czasu w naturze.

Benjamin: Ja osobiście nie robię tych komputerowych rzeczy, o czym ludzie mówią, ale chciałbym, znaczy, kiedy miałem 18 lat, mogłem biegać 15 mil dziennie w górach dźwigając ciężki bagaż, wiesz i nie mogę tego teraz zrobić, Chciałbym odzyskać to ciało.

Winston: Czy my wszyscy nie chcemy?

Benjamin: ah, tak! Cóż, takie rzeczy, o których mówię, kiedy będziemy mieli nowy system finansowy, będziemy mogli sfinansować badania, aby to umożliwić, wiesz?

Louisa: Bardzo miło, Winston, czy chciałbyś to skomentować, ponieważ wiem, o czym mówiłeś o … teraz, było trochę zamieszania, myślę, że w ostatnim wywiadzie Cobry z PFC mówił o tych 24 niciach DNA i myślę, że jest w tym trochę zamieszania, Czy możesz to wyjaśnić?

Winston: Nie, nie chcę komentować tej konkretnej rzeczy, ale to, co skomentuję, to fakt, że dusze pojawiają się na planecie dla różnych doświadczeń i one zawarły umowę jeśli chodzi o te doświadczenia, a niektóre pojawiły się, ponieważ chcą i potrzebują doświadczenia trzeciego wymiaru i są one tutaj związane umową z tego właśnie powodu. Więc, w pewnym momencie, jak wiesz, Cobra wspomniał o ciele duchowym kontra ciało fizyczne w trzecim wymiarze, to, o czym mówi tutaj Benjamin, będzie rozdzielenie dla tych, którzy mają umowy doświadczenia trzeciego wymiaru, będą go mieli, warunki będą z pewnością dużo lepsze niż obecnie, ale dla tych, którzy przechodzą na wyższą częstotliwość, taką jak częstotliwości 5-go wymiaru, myślę, że jest tak, jak mówi Cobra, kiedy mówi o ciele świetlistym lub ciele duchowym, ale musi istnieć segregacja, ale jak wspomniał, to duchowe ciało może się zamanifestować i mamy wielu Wzniesionych Mistrzów, którzy robią to od czasu do czasu. Na przykład St. Germain robi to często i myślę, że Kuan Yin i niektórzy z nich robią to samo. Tak więc, znowu, wiesz, moje stanowisko jest takie, że ​​wraz z Wydarzeniem i wszystkimi tego rodzaju rzeczami, nastąpi segregacja dla tych, którzy zostali zakontraktowani dla fizycznego doświadczenia, kontra ci, którzy przechodzą do wyższych i różnych wymiarów. Myślę, że to podsumowuje moje stanowisko w tej sprawie.

Louisa: Dzięki, Winston, Cobra, czy masz jakieś uwagi na ten temat?

Cobra: Zgadzam się z tym, tak, powiedziałbym, że tylko niewielki procent ludzi żyjących na tej planecie przejdzie proces pełnego wniebowstąpienia w niedalekiej przyszłości, Ogromna większość pozostanie w fizycznej rzeczywistości, z fizycznymi ciałami opartymi na węglu, choć z wieloma innymi opcjami, wieloma innymi opcjami, bez działań Kabała, bez ubóstwa, z nową zaawansowaną technologią i jak wspomniał Benjamin, będzie technologia, która będzie w stanie poprawić twoje zdolności fizyczne, ale nie w  transhumanistyczny sposób myślenia, ale będzie więcej maszyn, które mają technologię połączoną z duchowością, które mogą poprawić strukturę komórek, dzięki czemu mogą się lepiej replikować, organy, które mogą być bardziej wydajne, rzeczy tego rodzaju. Nie będzie to połączenie ciała i maszyny, będzie to tylko maszyna, która sprawi, że ciało będzie bardziej wydajne w oparciu o duchową technologię.

Louisa: Ale wiesz, Winston, mamy, i myślę, że Cobra też tu był, kiedy rozmawialiśmy z Randym Cramerem o tej technologii, która była używana. Randy Cramer, super żołnierz, który pracował na Marsie, on miał technologię, mówił o tej technologii regeneracji kończyn, mam na myśli technologię, nie sądzę, że musimy prowadzić badania, myślę, że po prostu potrzebujemy do niej dostępu.

Winston: Yeah, Randy ma doświadczenia, które są związane… nie tylko kończyny, powiedział mi, że jest tak wiele, jak jedna żywa cząstka, że ​​mogą całkowicie holograficznie, wiesz, odtworzyć to fizyczne ciało, a następnie odtworzyć elementy, aby je zastąpić i odbudować to ciało, więc tak, ta technologia istnieje, jest zrozumiała, została zrozumiana od długiego czasu, więc tak, te rzeczy są możliwe.

Benjamin: Wiesz, kiedy robiłem te badania, natknąłem się na wielu ludzi, którzy mają wspomnienia,  o doświadczeniach z tego życia, które są bardzo różne od moich, tak jak Cobra powiedział mi, że kiedyś jechał superszybkim pociągiem próżniowym, który w godzinę jedzie z Londynu do Nowego Jorku, a ja znam innych ludzi, którzy mówią, że pracowali, przyszli do mnie pracując nad terraformowaniem Marsa, wiele różnych historii, inny facet powiedział, że pracuje nad księżycem ale poza tym, wiesz, wydają się zdrowi. Z pewnością nie miałem takich doświadczeń, ale wydaje mi się, że w tym momencie wiele osób zostało poruszonych wieloma różnymi doświadczeniami życiowymi, ponieważ zmierzamy do jakiegoś Przełomowego Wydarzenia, to rodzaj nasienia, które zapładnia swego rodzaju jajeczko, które wydarzy się na tej planecie. To będzie coś w rodzaju kambryjskiej eksplozji, która ma bardzo silne poczucie tego.

Winston: Yeah!

Benjamin: I myślę, że jest bardzo, bardzo ważne, że dostaniemy odpowiednie warunki początkowe, ponieważ wszystko, co się wydarzy, stanie się bilion razy większe, więc jeśli to coś złego, będzie to bilion razy gorsze. Musimy zrobić to dobrze i właśnie to próbujemy teraz ustanowić i dlatego koncentruję się na trzecim wymiarze, aktualnych najlepszych praktykach na planecie, jakie istnieją teraz, takich jak sposób, w jaki Singapur kieruje swoim rządem i co powinniśmy stworzyć w oparciu o to na Zachodzie. Wszystkie tego rodzaju rzeczy, ponieważ początkowe warunki były, wszyscy zajmowaliśmy się tym, aby to wszystko zorganizować, będą mieć, jak sądzę, niewiarygodne konsekwencje możliwe nawet przez biliony lat. To jest jak, wiesz … kambryjskie eksplozje, zanim wybuchła kambryjska eksplozja, przez około 3 i pół miliarda lat, jedyne życie na Ziemi można było zobaczyć za pomocą mikroskopu, lub co najwyżej można było zobaczyć to ( jak brązowy osad) czy coś. Nagle mamy wszystkie te istoty, które są bilion razy większe od organizmu jednokomórkowego, pojawiły się znikąd i myślę, że będziemy mieli podobne rzeczy i możemy sprawić, że to się stanie, to nie zamki na piasku, mamy zaplecze technologiczne, aby to się stało, i nad tym właśnie pracuję, i   właśnie musimy przejąć kontrolę nad systemem finansowym od tych morderczych satanistów, wiecie, abyśmy mogli rzeczywiście to zrobić. To może być zrobione.

Winston: Benjamin, to jest robione, to właśnie jest robione, to, co opisujesz i mamy wielką pomoc w postępie, jeśli to zrobimy, i tak dalej, i budujemy, budujemy, abyśmy mogli faktycznie mieć Wydarzenie, o którym mówi Cobra, ale jest to procesem wzrostu, nie jest to jak włączanie światła, które jest po prostu włączane, jest to procesem budowania. A kiedy dojdziemy do tego momentu, kiedy możliwe będzie abyśmy mieli to Wydarzenie, to się wydarzy.

Benjamin: Z pewnością mogę to zrobić, jeśli, tak jak powiedziałem, początkowo chciałem podjąć pracę, aby przejąć kontrolę nad zagranicznymi aktywami finansowymi Japonii, ponieważ to byłyby wystarczające pieniądze, aby to uruchomić, wiem dokładnie, jak się do tego zabrać, ale wiesz, tutaj, w Japonii, jeśli możemy, i naprawdę nad tym pracuję, możemy przejąć bank Japonii, możemy zacząć tutaj i nie czekam, aż inni podejmą działania, biorę się za to osobiście, Pracuję nad takimi rzeczami, wiesz.

Cobra: Ok, w zasadzie ktoś podejmujący działania może teraz być wyzwalaczem, który uruchamia całą rzecz, ponieważ to może zacząć się gdziekolwiek, jest to operacja globalna, ale może zacząć się gdziekolwiek, może nawet zacząć się w Japonii, może Benjamin wciśnie przycisk i zacznie, kto wie.

Louisa: Dokładnie, pękamy w szwach, ale bez zrobienia czegoś szybko, ponieważ oceany, to, co dzieje się w Ameryce Południowej, plaże, zanikają oceany. Według strony internetowej Zetatalk, Zetas ostrzegają przed zmianami bieguna i wszelkiego rodzaju poważnymi globalnymi zmianami, zmianami geologicznymi. Cobra, myślę, że ostatnim razem powiedziałeś, że jest to wynikiem działania słońca, więc planeta wyraźnie dokonuje przejścia i wydaje się, że to, jak zauważył Benjamin, przyspiesza. Czy chcesz skomentować to Cobra?

Cobra: Tak! Widzicie, to, co się dzieje, to, że mamy galaktyczne cykle, Galaktyka obraca się wokół swoich osi, a Centralne Słońce obraca się wokół własnych osi, ma swój własny cykl, to jest jak bicie serca, a co około 26 000 lat ma miejsce puls wychodzący ze środka Galaktyki i jesteśmy teraz, w tej chwili … a kiedy to nastąpi, Centrum Galaktyczne wysyła impuls, który porusza się znacznie szybciej niż prędkość światła po całej Galaktyce, aktywuje Galaktykę, faktycznie plazma elektryzuje Galaktykę i właśnie dlatego nasze Słońce staje się coraz bardziej aktywne, dlatego Układ Słoneczny się zmienia i są bardzo zaawansowane rasy, w tym Rasa Centralna, w Układzie Słonecznym, które kierują całością, tymi energiami i gdyby tego nie robili, mielibyśmy zmiany biegunów kilkadziesiąt lat temu, mielibyśmy drastyczne kataklizmy dziesiątki lat temu, nie byłoby nikogo na tej planecie, bez wszystkich statków z Asthar Comand, stabilizujących płyty tektoniczne i zapobiegających wiele razy wymianie nuklearnej.

Cobra: Pozwól mi skończyć, będę szybki. W tej chwili, co się dzieje, siły Światła, wszystkie zaawansowane rasy, które są teraz w naszym Układzie Słonecznym, pozwalają coraz większej ilości tej energii aby dotarła, abyśmy my przeszli przez te przemiany, ponieważ nie możemy tego odkładać w nieskończoność. Więc to co robią, to zawsze próbują znaleźć równowagę między nami, tym że czekamy zbyt długo, a planetą i ludzkością, która musi się dostosować. Więc zawsze jest to delikatna równowaga, i ponadto równowaga, prowadzą to przejście w taki sposób, żeby bomby toplet nie uległy detonacji. Tam jest egzotyczna broń i ludzie, którzy mają kontakt z wojskiem, wiedzą o tym. Prawdziwa technologia militarna jest znacznie bardziej zaawansowana niż jest to powszechnie znane … jest znacznie bardziej niebezpieczna niż broń nuklearna, a siły Światła radzą sobie z nią, a kiedy się nią zajmiemy, będziemy mieli to Wydarzenie. Ok, właśnie to chciałem powiedzieć.

Benjamin: Po prostu chcę, wiesz, po prostu próbuję rozmawiać o sprawach, o których wiem bezpośrednio i na pewno coś się wydarzyło w Fukushimie, nie ma promieniowania, nie ma “gorzej niż w Czarnobylu”, ale były jakieś filmy o plazmowych bytach, które sprzątały po tym, co się stało, więc, wiesz, wielu świadków i mój własny licznik geigera dały jasno do zrozumienia, że ​​ta próba zniszczenia Japonii całkowicie zawiodła i jest technologia, która oczyszcza promieniowanie. Sam to widziałem, tutaj. Tak więc, inną sprawą  jest, były groźby w kwestii  Góry Fuji, że będzie więcej zniszczenia w Japonii, które spotkały się z tysiącami trzęsień ziemi na wyspie La Palma na południu, na Atlantyku i jeśli La Palma wpadnie do oceanu, oczekuje się, że nastąpi to w ciągu tysiąca lat, spowoduje to stumetrowe tsunami na wschodnim wybrzeżu USA, więc jakiś byt miał moc sprostowania tego. To są rzeczy, które rzeczywiście możesz zobaczyć. Inną rzeczą, która się wydarzyła było to, że Japonia miała serię sześciu trzęsień ziemi, które były bardzo powierzchowne, każde zaczęło się … miały wzór, to było jak sztuczne trzęsienie ziemi, z nagłym wybuchem, po którym nastąpiły wstrząsy wtórne, nie jak, wiesz, powolne nasilanie się, a każdy z nich koncentrował się na japońskiej bazie wojskowej i … nie potrafią tego wyjaśnić za pomocą normalnych informacji 3W, ale niektórzy … zrozumiałem, że w Japonii potajemnie koncentrowano oddziały wojskowe aby spróbować zaatakować Chiny, aby rozpocząć wojnę i cały scenariusz został zatrzymany na bardzo wysokim poziomie. Cały scenariusz dotyczący przyszłości planety Ziemi został wywalczony, a ci, którzy trzymają … próbując iść na wojnę, przegrali, ale widzę znaki i są one niezaprzeczalnymi zdarzeniami, które się dzieją,  nie mogą udawać, że nie. Tak się składa, podobnie jak trzęsienia ziemi w QiuShu, takie jak trzęsienia ziemi w La Palma, jak w Fukushimie i w moim rozumieniu jest to, że szlak kryminalny, znowu, jestem reporterem, mam do czynienia ze źródłami z pierwszej ręki, prowadzi do Włoch do masonerii P2 , Watykanu, a następnie do Zug w Szwajcarii i innego miejsca w Szwajcarii. Musimy, jeśli to konieczne, wysłać ludzi z bronią do tych miejsc, aby to zakończyć.

Winston: Pozwól mi skomentować Louisa.

Louisa: Proszę!

Winston: Wiesz, wielu ludzi bardzo dobrze zna Ranczo ECETI, Jamesa Gillilanda i wszystkich zwolenników, i tak dalej. Zapytałem go pewnego razu, no wiesz, czyje są te statki, które latają, powiedział na 70-ciu lub 80-ciu % z nich faktycznie są Pleiadianie, na tych statkach, które latają, i powiedziałem, dlaczego oni przelatują w pobliżu planety cały czas, cóż, powiedział, oni zapobiegają problemowi i korygują również problemy fizyczne, więc nie mamy tych kataklizmów, które zostały przepowiedziane, być może doszłyby do skutku, gdyby nie interweniowały. W związku z tym mamy ogromną pomoc w tym zakresie … tak więc rozprawiają się z tym, więc Federacja udziela całkiem niezłego wsparcia.

Louisa: To dobrze, dobrze to słyszeć. Wiem, Cobra, prawdopodobnie możesz to potwierdzić, prawda?

Cobra: Tak, oczywiście, jestem w kontakcie z flotą Plejadian i pracują dzień i noc, aby zminimalizować wpływ ciemnych sił, które są na planecie, pracują dzień i noc, aby ustabilizować ludzkość, pomagając w zachowaniu natury, robią to cały czas, jest to ich głównym celem tutaj.

Louisa: Pozwól mi zadać pytanie, jest jakiś film na youtube jakichś osób, które wzięły rakiety i odpaliły je i wydaje się, że trafiły one w jakąś Kopułę? Na wysokości około 73 mil, około 250 000 stóp od ziemi i jest dodatkowa, istnieje kilka, w rzeczywistości myślę, że jedna z rakiet Spoace X miała z tym problemy, Cobra, co możesz nam powiedzieć o tym? Jest bardzo popularny na youtube.

Cobra: Widzisz, jest wiele … ok, teraz mamy dużo aktywności na niskiej orbicie okołoziemskiej. Wszystkie te frakcje, które nie zjednoczyły się jeszcze, wszystkie te grupy interesów, które mają zdolność podróżowania w kosmos, teraz koncentrują się tutaj, ponieważ jest to miejsce, w którym finał … powiedziałbym, że bitwa odbywa się z zamaskowanymi statkami na orbicie okołoziemskiej i czasami te rzeczy stają się widoczne, a czasem niektóre z nich pojawiają się na youtube, więc czasami możesz zobaczyć fragmenty tego, pojawiające się na youtube.

Louisa: mam na myśli, jest to fascynujące, mam na myśli, że niektórzy ludzie próbują użyć tego jako argumentu dla Płaskiej Ziemi.

Winston: Pozwól mi to skomentować. Całe rzeczy z youtube to kupa rzeczy CIA. Jeśli więc posłuchacie tego, co Andrew Bisagio doświadczył podczas swoich podróży i tak dalej, wiele razy doszedł do wniosku, że był w to właśnie zaangażowany, to CIA ustawiła sytuację … w rzeczywistości nie był na Marsie w tych konkretnych sytuacjach, ale faktycznie był zaangażowany w doświadczenie z hologramem. Wszystkie te rzeczy, które pojawiają się w całym Internecie, są po prostu materiałem CIA.

Louisa: Cóż, to są prawdziwe filmy. Widać, że rakieta wyraźnie się zatrzymuje. Wiesz, to ma go pro i leci do góry, mam ten film, jeśli chcesz go obejrzeć.

Winston: Wiem, co to jest.

Louisa: Więc zastanawiam się, czy jest tam pas Van Allena lub Zasłona, Cobra, więc co to jest?

Benjamin: Tu, na ziemi …

Cobra: … Nie chciałbym …

Louisa: Benjamin proszę, a potem Cobra

Benjamin: Bo ja … Tu, na Ziemi, ok, dorastałem, no wiesz, oglądając odliczanie dla Luisa Armstronga lecącego na Księżyc, a my powinniśmy być na Marsie w 1970 roku i na gwiazdach, przed rokiem 2000, a tutaj jest rok 2017 i nie można nawet polecieć na Księżyc, a na konferencji prasowej NASA mówi, że … sądzą, że znaleźli sposób, by polecieć poza plazmę wokół planety. I mówię, chwilę, czy już tego nie zrobiliście … wiesz, w 1968 roku, więc coś … jesteśmy czyści, teraz w kwarantannie na tej planecie, to bazuje na moim życiowym doświadczeniu, na pewno nie mogę udać się na lokalną stację rakietową, aby złapać rakietę na inną planetę, reszta z was też nie.

Louisa: Ta rakieta, do której nawiązuję jest tutaj, to jest jedna z nich, to jest jak rakieta publiczna typu konsumenckiego, która … zobaczysz, po prostu zatrzymuje się, jakby coś ją zatrzymywało, jak może po prostu zatrzymać się? Teraz, Cobra, możesz to skomentować, zobaczysz to za chwilę.

Cobra: Ok!

Louisa: Więc, na wysokości 73 mil, było ich kilka, są na tej samej, prawie na tej samej wysokości i zatrzymają się w każdej chwili, wyraźnie widać.

Cobra: Nie, to nie jest płaska kopuła ziemi, to na pewno. Ok, mogę, jeśli masz dostępne możliwości internetowe, mój zespół zrobił wczoraj świeże zdjęcie krzywizny.

Louisa: Of, możesz to powtórzyć? Nie usłyszałam cię, przepraszam … widzisz, to leci, zatrzymuje się

Cobra: To koniec spalania silnika, to bardzo proste!

Louisa: Ok! I pokażą to z innej perspektywy, tutaj, co sprawia, że ​​ludzie zaczynają zastanawiać się, … proszę, tak naprawdę nie widzimy …

Winston: To jest południe …

Cobra: Ok, pokażę ci coś.

Louisa: Ok!

Cobra: Jedna chwila! Udostępnij ekran …

Louisa: Yeah, mała zielona koperta na dole …

Cobra: Jedna chwila, jedna chwila, która …

Louisa: Na dole jest zielone pudełko, a potem musisz je najpierw otworzyć …

Cobra:  Ok! Tak, to było zrobione wczoraj, czy widzisz krzywiznę czy nie?

Louisa: Hmm …

Cobra:  Ok, mój zespół zrobił to zdjęcie wczoraj, dobrze, widzisz krzywiznę ziemi. Wysokość wynosiła około 20 … coś mil, było około 29 km.

Benjamin:  Słuchajcie moi mili, nie mam już czasu, więc jest ostatnia rzecz … Ostatnią rzeczą, którą chcę powiedzieć, jest to, że tutaj, na trójwymiarowej ziemi widzę … w ciągu tego roku mamy bardzo realną szansę na zakończenie tego. Korporacjom w Waszyngtonie  brakuje pieniędzy, a ja próbuję przekonać wierzycieli, aby nie pozwolili im na przedłużenie okresu spłaty, możemy zakończyć to teraz.

Winston:  To nie przedłuży się.

Benjamin:  Ponieważ jest to nasza szansa, w ciągu najbliższych kilku miesięcy uda nam się to zrobić i na pewno zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby się upewnić, że tak się stanie i mamy realną szansę, następne kilka miesięcy będą bardzo ważne i wszyscy musimy zrobić, co możemy.

Louisa:  Poczekaj chwilę, więc wiesz Winston, … Cobra powiedział wcześniej, że musimy ewoluować, ok, dlatego musimy przejść przez tą finansową transformację, aby ewoluować, ponieważ było tak dużo biedy i Winston, powiedziałeś to samo, bo dusze tak naprawdę znały tylko ubóstwo na tej planecie i to jest, nie możemy wypełnić naszych umów duszy, będąc tak okradanym. Oni mają więc ten dobrobyt,  nasze dusze muszą doświadczyć tego dobrobytu. A więc są takie pakiety dobrobytu, te fundusze i takie rzeczy, i czy to jest … Benjamin i Cobra, pozwólcie mi zacząć od Winstona, czy to się spełni? Bo jeśli mówisz Cobrze, że RV, te waluty nie będą … wiesz, w pewnym sensie, niektóre waluty będą oczywiście rosły, zawsze będą ludzie, którzy zarabiają na tym.

Cobra:  wyjaśnię bardzo krótko, a potem muszę odejść, więc chciałbym powiedzieć, że częścią resetu finansowego są pakiety dobrobytu. Na tej planecie jest tyle bogactw, które zostały ukryte, które zostały zagrabione przez Kabał, które należy rozdzielić między każdego, a siły Światła oczekują, gdy to wszystko zostanie rozdane, i każda kobieta, mężczyzna i dziecko na planecie dostanie około 100 tysięcy dolarów, to wystarczy na mały dom, to wystarczy dla … nie musisz już martwić się o swoje podstawowe istnienie i oczywiście, od tego czasu ruszy w górę i chciałbym, żeby to podstawowe, każdy odbierze tę podstawową paczkę, niezależnie od rasy, niezależnie od wieku, bez względu na wszystko, z wyjątkiem oczywiście członków Kabała, którzy przejdą przez, powiedziałbym, proces dostosowawczy.

Louisa: Lub więzienie. Śmiało, Winston … Przepraszam, możesz skomentować.

Winston: Cóż, pierwszą rzeczą, która zostanie nazwana dobrobytem, ​​jest ograniczenie IRS. Kiedy ludzie będą mieli wzrost o 30 lub 40 procent dotychczasowej gotówki, przyniesie to dobrobyt bez tego wszystkiego. A więc wszystkie te inne rzeczy, które się wydarzą, o czym wspomniał Cobra.

Benjamin: System finansowy to proces decydowania o tym, co my, jako gatunek, zrobimy w przyszłości i jest kontrolowany przez ludzi, którzy używali strachu. Powiedzieli, że mamy Związek Radziecki, a komuniści dorwą nas, potem jest ISIS, to strach, terror i wojna, a zamiast tego przejdziemy do systemu, w którym wszyscy mówimy, ok! jaką przyszłość chcemy zbudować, na jakiej planecie chcemy mieszkać, jak się tam dostaniemy, jak … wyobraźmy sobie najlepszą możliwą przyszłość.

Winston: Dokładnie!

Benjamin: Pracujmy razem i sprawmy, aby to się stało! W tym kierunku właśnie zmierzamy!

Cobra:  Tak, tak! Właśnie to robimy, tak!

Benjamin:  Dziękuję bardzo!

Louisa:  Benjamin, doceniam, że do nas dołączyłeś, pozwól, że zobaczę, czy macie jakieś końcowe komentarze, coś, o czym nie mówiliśmy, czy też były jakieś komentarze, czy chcielibyście skomentować cokolwiek, co ktoś powiedział do tej pory, jeśli nie, jeśli macie jakieś komentarze końcowe, wiem, o wiele bardziej pozytywne, jest to o wiele bardziej optymistyczne, jak sądzę, brzmiący wywiad i myślę, że nasz … no wiesz, ludzie muszą to usłyszeć,  jest coś na zakończenie co chciałbyś powiedzieć, Benjamin?

Benjamin:  Po prostu mówię, że to zależy od nas, aby tak się stało, ludzie u władzy, w wojsku, w rządzie, którzy są w stanie podjąć działanie, muszą zrobić to, co mogą, możemy to zrobić w ciągu kilku następnych miesięcy, jeśli wszyscy razem będziemy pracować.

Louisa   Ok!

Benjamin: A potem możemy mieć raj na ziemi! Ok, dziękuję za zaproszenie mnie!

Louisa:  Dziękuję, Benjamin, myślę, że rezerwiści w tym momencie muszą podjąć działanie! Chodzi mi o to, że oni powinni to zrobić, oni powinni, wiesz, wykonywać swoją pracę.

Louisa:  Cobra, czy masz jakieś uwagi na temat tego wszystkiego, o czym rozmawialiśmy, lub cokolwiek o czym nie mówiliśmy, co chciałbyś skomentować, jeśli nie, to, wiesz, jeśli masz komentarze kończące dla naszych widzów?

Cobra: Tak, po prostu całkowicie zgodziłbym się z Benjaminem, mamy prawdziwą szansę na zakończenie tego teraz, jest tak, jeśli każdy wykona swoją pracę, 100% lub co najmniej 80 lub 90%, mamy realną szansę na zakończenie tego wkrótce.

Louisa: A co z wojskiem?

Cobra:  Wszyscy! Tutaj, w wojsku, dobrzy ludzie na całym świecie, włączając wszystkich, którzy tego słuchają, w tym ludzie w agencjach, włączając wszystkich.

Louisa: Ktoś musi pchnąć to, czy to chcesz powiedzieć?

Cobra: Teraz jest czas na działanie, tak!

Louisa: Musi być popchnięci przez kogoś, ok!  Winston, czy chcesz coś skomentować?

Winston: Cóż, właśnie to, ci, którzy wygrywali kontrakty duszy, by zająć te stanowiska władzy i tak dalej, jeśli nie wykonają swojej pracy, będą i zostaną usunięci.

Louisa: Ok! Dziękuję bardzo Winstonowi, Cobrze i Benjaminowi, było to przyjemnością porozmawianie z wami i bycie gospodarzem tego wywiadu ponownie i mam nadzieję, że wkrótce znów zobaczę was w Raporcie Goldfish. Ludzie, linki do wszystkich naszych dzisiejszych gości będą w sekcji komentarzy tego filmu i chciałam tylko przypomnieć naszym widzom, aby poparli tych gości i ich projekty, i doprowadźmy do Wydarzenia i tej zmiany ludzkości, abyśmy mogli wszyscy w końcu żyć szczęśliwym, radosnym i dostatnim życiem! Powiedziawszy to, dziękuję za obejrzenie i kończy się ta edycja Raportu Goldfish!

Tłumaczenie galacticjoel   https://meditation539.wordpress.com/2017/11/14/goldfish-report-finansowy-okragly-stol-z-cobra-benjaminem-fulfordem-winstonem-shrout/

Źródło: https://thegoldfishreport.wordpress.com/2017/11/06/the-goldfish-report-no-150-financial-roundtable-with-benjamin-fulford-cobra-and-winston-shrout-transcript/

44 Komentarze (+add yours?)

 1. Słota
  List 20, 2017 @ 13:30:48

  Witajcie, trafiłam tu nie koniecznie z zamiarem, ale po przeczytaniu raportu, myślę, że przypadku tutaj nie było. Nie chciałam wierzyć, że walka Sił Ciemności z Siłami Światła jest prawdziwa, ale w głębi ducha wiedziałam, że człowiek ma zawsze wybór i ten wybór ma znaczenie.
  Wiedziałam o Kabale/NWO/Illuminati, interesuję się miedzy innymi geopolityka, archeologią, różnymi zjawiskami i wiem w jakim celu termin teorie spiskowe powstał. Od jakiegoś czasu czuję też tęsknotę do natury, do zjednoczenia z innymi istotami i otaczającym Światem, boli mnie iluzja tego materialnego systemu przepełnionego ludzkim cierpieniem. Jakiś czas temu zdałam sobie sprawę jak bezsensowny i bezwartościowy jest system w którym żyjemy, jak chybiona w większości jest nasza praca i to na co przeznaczamy swoje życie. Zauważyłam natomiast, że Świat zaczął przechylać szalę na stronę dobra, staram się też o to walczyć.
  Natomiast w tym momencie jestem trochę zdezorientowana, nie wiem od czego zacząć. Czy moglibyście proszę wskazać mi drogę?
  Z góry bardzo dziękuję.

  • Q.
   List 20, 2017 @ 15:24:11

   Nie będąc skromnym, mogę polecić tę Drogę: https://www.easypaste.org/file/JuAKFO9i/Droga.rtf?lang=pl

   Powiem tylko, że jest to uniwersalna Droga, najpięknejsza Książka, święte Pismo, recepta na Życie 😉 i co najważniejsze – za darmo ! 🙂 ale jak dotychczas, nie wielu ona zainteresowała :/

   Życzę wytrwałości

  • Oualander
   List 20, 2017 @ 19:04:21

   Masz piękną duszę, zrodzoną z natury, twoja tęsknota jest znakiem i kierunkiem twojego rozwoju duchowego, może on wzrastać poprzez obcowanie z tym, za czym tęsknisz.

   🙂

   • Q.
    List 21, 2017 @ 00:15:27

    dziękuję Piotrze. 🙂 Te słowa również pasują do Ciebie 🙂

    • Oualander
     List 21, 2017 @ 01:04:22

     I jak tu nie wierzyć w telepatie 🙂 od kiedy pamiętam twoje komentarze do moich idealnie pasują 🙂 a powyższy to mnie nawet zaskoczył (dokładnie to samo pomyślałem po napisaniu tego tekstu).
     Dziękuję również tobie i posyłam ci serdeczności z tej części mnie, która kocha naturę i całą Ziemie. ❤

 2. Piotr
  List 19, 2017 @ 17:21:59

  Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
  Jak to będzie wyglądać po Wydarzeniu. Jak ktoś wie to niech podzieli sie tą informacją.

 3. krystal28
  List 18, 2017 @ 17:48:30

  Najnowsza aktualizacja Kobry jest w tłumaczeniu.

 4. galacticjoel
  List 17, 2017 @ 20:32:48

  Medytacja Pokoju w czasie Nowiu – sobota, 18 listopada 2017 r. o godz. 14:30 GMT(15:30 w Polsce)

  https://meditation539.wordpress.com/2017/11/17/medytacja-pokoju-w-czasie-nowiu-sobota-18-listopada-2017-r-o-godz-1430-gmt1530-w-polsce/

 5. galacticjoel
  List 17, 2017 @ 12:16:13

 6. Damian Cios
  List 16, 2017 @ 17:46:40

  witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie ,gdzieś wyczytałem ze wydarzenie nastapi prawdopodobnie 27.03 2018 roku ,to wynika z relacji jednej z forumowiczki tegoż bloga ,a zatem zwycięstwo światła!

  • Omstan
   List 16, 2017 @ 20:43:35

   Do konkretnej daty dziennej bym się nie przywiązywał, za dużo jest tu zmiennych, ale że nastąpi to w ciągu najbliższych miesięcy to wynika z tekstu raportu.
   Tak czy inaczej koniec oczekiwań jest bliski i z ulgą mogę powiedzieć dotarliśmy. Udało się!

   • Marek 29
    List 17, 2017 @ 12:13:49

    i co się wydarzy jak będzie to wydarzenie?? nadal będę musiał chodzić do pracy??

   • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
    List 17, 2017 @ 17:59:12

    dlaczego nie? jesli ktos jest mocnej wiary to mu sie spelni w konkretnym dniu

    • Marek 29
     List 18, 2017 @ 11:07:29

     z chęcią rzucę robotę:-) jak wygram w totka:-) albo jak się nauczę materializować za pomocą myśli jedzenie i mieszkanie oraz zapłacone rachunki 😀

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     List 18, 2017 @ 20:56:03

     Panie Marku. ja sobie zmaterializowalem prace i za to mam przedmioty o ktorych marzylem

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     List 19, 2017 @ 13:22:59

     Podobno Nesara czy Gesara ma dac kazdemu 100 000 dolarow

    • Marek 29
     List 21, 2017 @ 12:13:12

     ja już widzę jak ktoś daję za darmo każdemu po 100 tysięcy dolarów 🙂 A ja Dzięki pracy nie materializuje przedmiotów, tylko je kupuje 🙂

    • Marek 29
     List 21, 2017 @ 13:59:47

     a kiedy da:)??

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     List 21, 2017 @ 16:14:45

     da po wydarzeniu

    • Marek 29
     List 22, 2017 @ 11:11:00

     Ci co w więzieniach siedzą i milionerzy też dostaną?? bo pisze Pan „każdemu” 🙂

    • SzurniętyMędrzec
     List 22, 2017 @ 14:39:55

     Panie Marku, Przestępcy to także ludzie, mogą się zmienić na lepsze. Co do milionerów ma im chyba zostać zabrane i rozdane ludziom na nowy start, tym milionerom/miliarderom co dorobili się na ludzkiej krzywdzie, pozytywni milionerzy nie powinni ucierpieć i wolałbym żeby ich majątki zostały nienaruszone. 100000$ na głowę, hmm hmm, te środki powinny w pierwszej kolejności trafić do ludzi najbiedniejszych, bogatsze kraje poradzą sobie same przez jakiś czas. Pozdrawiam.

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     List 22, 2017 @ 20:48:42

     “te środki powinny w pierwszej kolejności trafić do ludzi najbiedniejszych” taki jest plan. najbogatsi nic nie dostana a ci mniej bogatsi dostana na samym koncu. ostatni beda pierwszymi

    • Marek 29
     List 23, 2017 @ 11:09:23

     to ja z chęcią chce doczekać jak dostają najbiedniejsze kraje z Afryki;-) kiedy to ma być:-)?? rok? dwa? 20? 100?? zapewne nikt nic nie wie??

    • SzurniętyMędrzec
     List 23, 2017 @ 14:31:31

     Panie Marku, oby jak jak najszybciej. Za pół roku zwycięstwo światła!

    • Marek 29
     List 23, 2017 @ 16:22:35

     Będzie to cudowny dzień :-)jak będzie to Wydarzenie:-) i nie musi mówić mi Pan na Pan:-) nie jestem żadnym Panem:-) ale rozumiem, że to przez grzeczność 🙂 Dziękuję 🙂

   • Turi Dredy
    List 17, 2017 @ 19:51:51

    Tak dokładnie zostało uczynione i skutki i zmiany na tej planecie beda szokujące dla ludzi bo stanie sie to na co wszyscy czekali od tysięcy lat PRZYBYCIE BOGA DO TEJ CZASO PRZESTRZENI. Ciemnośc zostanie w koncowym etapie zmiazdzona i wypędzona na zawsze ludzie wybiora w która strone chca podazyć i gdzie odziedziczyć nastepne zycie czy w wieczności czy przemijalnośći.Tak miało być i tak sie dzieje TERAZ.

    • xylotet
     List 17, 2017 @ 20:58:27

     @ ,,, Dredy ,,, a to Bóg ,,, Wszechmogący i WSZECHOBECNY ,,, Musi GDZIEŚ PRZYBYWAĆ ,,,,,, ???????????????? ,, 😉

    • Turi Dredy
     List 18, 2017 @ 09:21:12

     Przebudzeni Bogowie na ziemi sa twórcami z 1 reki OJCA. Więc on działa poprzez tych bogów ziemskich i wprowadza zmiany na tej planecie dzieki takim ludziom.Inaczej nic by sie na takim poziomie nie zmienilo bo do zmian potrzeba tych twórców gotowych i przebudzonych.I tacy Bogowie na ziemi nie potrzebują żadnych ziemskich oklasków sa bo sa i wiedza że na tym swiecie niema nic co by ich tutaj zatrzymało czuja i kieruja sie głosem serca i wiedzą ze najważniejsza jest miłość która jest całkowicie po za tym światem i programami ziemskimi w taki oto sposób wprowadzaja zmiany do tego swiata swoim promieniowaniem.A zmiany dopiero sie zaczna i zycie zmieni sie nie do poznania.

    • Lilianna
     List 18, 2017 @ 18:25:25

     @xylotet jak widzisz musi. Ponieważ wygląda iż Bóg Wszechmogący wcale taki nie jest i musi mieć pomocników. Tylko, czy ci pomocniczy działają w Jego, czy jak do teraz w swoim imieniu?
     M’

    • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
     List 18, 2017 @ 20:57:30

     “Więc on działa poprzez tych bogów ziemskich ” zalecialo mi chrzescijanstwem gdzie bog dziala poprzez ksiezy

    • Q.
     List 19, 2017 @ 08:21:52

     Turi Dredi, stworzyłeś piękne Lustro w którym widać jak na dłoni, kto na jakim poziomie świadomości się znajduje. Żeby być ekspertem albo stwarzać takie pozory, trzeba WIEDZIEĆ kim jest Bóg. Mi wystarczy że jest nieskończony, że pokonał śmierć, że żyje poza czasem i przestrzenią. Jaki człowiek to potrafi? a co jeszcze nas czeka – co jest jeszcze przed nami..? 😉

     Finalizacja przemiany idzie pełną parą – Dzieło Tworzenia ukańcza się w liczbie 9.

     Ja Jestem Miłością
     Ja Jestem Światłem
     Ja Jestem to Ja Jestem

 7. kuba1902
  List 16, 2017 @ 12:56:27

 8. Turi Dredy
  List 16, 2017 @ 11:16:18

  Dokładnie jak Cobra powiedział ,wejdą samochody magnetyczne po wydarzeniu. Ja juz takim leciałem współgraja z otoczeniem i harmonią do tego nic nie śmierdzi super sprawa dla ludzkości uważam ze to bedzie jako 1 wprowadzone dla społeczeństwa.

 9. krystal28
  List 16, 2017 @ 02:07:05

  Potencjalnie dobre wiadomości z Twittera 15.11.17 – Okrutny dyktator Zimbabwe i jego rodzina w areszcie domowym. Wojsko przejmuje władzę w bezkrwawym przewrocie. Jest wiele aresztowań. Na razie wszystko jest w toku i nie wiadomo jakie będą tego konsekwencje.

  • tony
   List 16, 2017 @ 15:59:50

   Proszę ponownie o wypisanie mnie z Grupy pr.Światła
   Dziękuję

   • MajaWalia27
    List 17, 2017 @ 10:40:32

    Kochana Krystal mnie takze mozesz wpisac do ”grupy swiatla”. W tym momencie mieszkam w Walii,ale juz za kilka miesiecy mam zamiar wrocic do Polski- mysle,ze w okolicach wiosny. Wracam do mojego ukochanego miasta w Polsce, do Bialegostoku-:) Tak pol zartem, pol serio….mam nadzieje,ze UDA mi sie dokonac tego powrtotu przed ”Wydarzeniem”. Ucalowania dla wszystkich….Dzis czytam w mediach glownego nurtu,ze Kevin Spacey zostal oskarzony o przemoc seksulana gdy byl dyrektorem londynskiego teatru. Jest to pierwszy krok, gdzie afera molestowan czy pedofill( wedlug Bena Fulforda ten Pan latal slynnym samolotem ”lolita” z Hilary Clinton na spotkania seksualne ) zaczyna dotyczyc takze Europy,ale to zapewne ”czubek gory lodowej”. Aresztowania staja sie faktem i zmiany na szczytach politycznych takze..mysle,ze to grunt przygotowywany pod Wydarzenie.

    • krystal28
     List 17, 2017 @ 17:35:05

     Domino ujawnień pedofilów się rozpoczęło poza innymi. MajoWalio, Białystok zyska wiele Światła po Twojej przeprowadzce, powodzenia ❤

 10. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 15, 2017 @ 21:32:13

  „Ruch Oporu zainstalował wirusy w tej sieci komputerowej i może ją zamknąć” dziwne ze zadne antywirusy ich nie wykryly i dlaczego tego nie zamkna teraz?

  „mielibyśmy zmiany biegunów kilkadziesiąt lat temu, mielibyśmy drastyczne kataklizmy dziesiątki lat temu,” gdyby sie to wydarzylo to dzisiaj bysmy nie cierpieli bo bysmy zgineli.

 11. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 15, 2017 @ 20:09:39

  bardzo ciekawy artykul. pchnijmy to naprzod

 12. Czarnobiały
  List 15, 2017 @ 12:38:42

  Dziekuje za tumaczenie.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: