Fizyczna interwencja

.
Kobra, 6 listopada 2017
 .
Usuwanie bomb plazmowych, Toplet osiągnęło postęp, dzięki któremu zobaczymy więcej pozytywnych działań fizycznych w kierunku uwolnienia planety, ale jeszcze nie Wydarzenie. Otrzymałem bardzo interesujący intel na temat Wydarzenia i mam nadzieję, że będę mógł go uwolnić na początku grudnia.   Do tego czasu mogę tylko wydawać drobne wzmianki.  Powiem tylko, że na 2-4 tygodnie przed Wydarzeniem sytuacja drastycznie się przyspieszy.
 .

 Następujące wzmianki są częściowo poprawne w opisaniu sytuacji.  Niektóre z nich są nadmiernie optymistyczne, jeśli chodzi o szybkość zmian:
 .
 .
 .
 .
Niedawno źródła Smoka poinformowały, że „pomiędzy listopadem 2017 r. i lutym 2018 r. ktoś wreszcie będzie miał dość i uruchomi Pełne Ujawnienie.”  Warto zauważyć, że ten okres czasu pokrywa się z poważną operacją sił Światła.
.
.
Inne stosunkowo wiarygodne źródło stwierdziło, że „Wydarzenie najprawdopodobniej nastąpi w 2018 roku”.  To stwierdzenie na pewien sposób jest związane z następującymi wydarzeniami w toku:
.
 .
 .

Siły Oporu odmówiły komentarza na temat powyższych dwóch stwierdzeń, ponieważ nigdy nie dają żadnych oszacowań czasowych z dość oczywistych powodów.  Podałem powyższy przedział czasowy tylko po to, aby dać wam wyobrażenie o pogłoskach rozprzestrzenianych teraz na szczycie społeczności wywiadowczej.Smoki również oświadczyły, że „Ciemność posunęła się za daleko i ich działania zostały zauważone.  Zostaną podjęte środki, aby przywrócić równowagę kosmiczną. „

Inne źródło stwierdziło, że „programiści Microsoft muszą rozsądnie wybrać, czy podążą za siłami ewolucji, czy za siłami rozpadu.  Ten wybór będzie miał drastyczne konsekwencje w ich życiu.”

Powyższe stwierdzenie dotyczy, ale nie ogranicza się do następującego:

 .
 .
Kolejnym znakiem, że jesteśmy w końcowym etapie, to fakt, że pentagram syryjski jest teraz wolny i ostatni punkt wiru (Raqqa) został uwolniony bardzo niedawno:
 .
 .
 .

Powodem, dla którego siły ciemności były w stanie zrobić tyle zła, jest to, że nikt ich nie powstrzymał. Teraz, gdy liczba pozostałych bomb plazmowch szybko spada, będzie coraz więcej fizycznych działań, których jedynym celem będzie zatrzymanie kabała w ich działaniach.

Poza anomalią plazmową ból fizyczny jest drugim najpotężniejszym źródłem zła, gdy jest w połączeniu z negatywną wolną wolą. Ból fizyczny pochodzi z niedoskonałej ewolucji centralnego układu nerwowego na planetach z nadmierną ilością pierwotnej anomalii.  Strach przed fizycznym bólem jest źródłem programowania umysłu opartego na traumie w społeczeństwie na planetach kontrolowanych przez ciemne siły.  Ostatnią taką planetą jest  Ziemia.

Obecnie siły Światła zaczęły na Ziemi rozpuszczać cały kompleks programowania umysłu opartego na traumie z jego zaawansowanymi technologiami w sposób, który nie będzie tutaj opisany.

Pozytywnym efektem ubocznym obecnych działań sił Światła będzie wiele przełomów w medycynie, które znacznie ułatwią życie wielu ludziom:

 .
 .
Poniższy wynalazek jest bardzo podobny do tego, z jakiego Ruch Oporu korzystał przez ostatnie dwie dekady:
 .
 .
 .
Plejadianie teraz chcieliby pomóc ludziom z przewlekłym bólem i opracowali protokół, który pomoże złagodzić ból.  Jeśli cierpisz na przewlekły ból fizyczny, możesz powtórzyć trzy razy w swoim umyśle:
.

„Kommand PB stardust”  („Komenda gwiezdnego pyłu PB” – myślę, że Plejadianie zrozumieją także po polsku, jednak sprawdzicie, co zadziała lepiej – kr)

Wtedy Plejadianie wykorzystają swoje zaawansowane technologie, aby uzyskać dostęp do twojego centralnego układu nerwowego, aby złagodzić ból.  Ten nowy protokół jest wciąż rozwijany i ma ograniczoną skuteczność i Plejadianie proszą o opinie. Ci, którzy będą korzystać z tego protokołu, mogą zgłaszać jego efekty w sekcji komentarzy na moim blogu, pod tym artykułem.

Nie mogę więcej powiedzieć o sytuacji, ale kolejne miesiące będą bardzo interesujące.

Możesz pomóc w ostatecznym pchnięciu, wykonując tę medytację:

.

.
Polskie tłumaczenie medytacji:
.
https://meditation539.wordpress.com/2017/10/24/recreating-balance-gaja-i-yaldabaoth-pasozyty-plazmowe-medytacja-odlaczenia/
 .
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/11/physical-intervention.html

63 Komentarze (+add yours?)

 1. Elza
  List 14, 2017 @ 20:55:52


  co sadzicie na temat tego filmiku?

  • Marian
   List 15, 2017 @ 16:28:10

   To zależy jak się do tego odnosisz i jakie masz odczucie ,ja obejrzałem kilka wywiadów i moje odzcucia są mieszane bo tam jest troche prawdy trochę manipulacji troche dezinformacji tak że wszystkiego po troszku.tak że za kazdym razem gdy te wszystkie częsci oglądałem to jak by z przymusu bo to co było tam mówione to kolidowalo z tym co ja wiem jak było z początkami chrześcijaństwa i z ”ukrzyżowaniem”.Kościół nie jest taki wpaniały jak tam go w niektórych filmach pokazują.
   Tak ogólnie to przekaz strachu i bólu.
   Pozdrawiam cieplutko

 2. galacticjoel
  List 14, 2017 @ 20:48:40

  [GoldFish Report] Finansowy Okrągły Stół z Cobrą, Benjaminem Fulfordem, Winstonem Shrout

  https://meditation539.wordpress.com/2017/11/14/goldfish-report-finansowy-okragly-stol-z-cobra-benjaminem-fulfordem-winstonem-shrout/

 3. Lunarna
  List 12, 2017 @ 13:32:46

  Witajcie. Chciałabym się z Wami podzielić swoimi ostatnimi doświadczeniami. Po opublikowaniu ostatniej aktualizacji Cobry,zaraz po przeczytaniu wypowiedziałam komendę. W trakcie medytacji zobaczylam, poczulam , ze jesteś na statku kosmicznym . Okiem obserwatora widziałam jak jedna z osob „istot ” została z tego statku wyrzucona. A pozostałe dwie odwróciły się do mnie i powiedziały, że teraz powinno mi być lżej, lepiej. I rzeczywiście czuję tę lekkość. Od tego czasu na ciele , a szczególnie głowie czuję orzeżwiający chłodek. A energię, które cały czas krążą we mnie nie są już takie trudne i bolesne. A dzisiaj w nocy miałam sen, że jestem z koleżanką świadkiem przybycia wojska do jakiegoś przydrożnego zajazdu dziwnym pojazdem, który jednak nie wzbudził żadnego zdziwienia. Dopiero towarzyszące im latające” cygara „przyciągnęły naszą uwagę. Wiedziałam co to znaczy. Zapowiedż zbliżającego się Wydarzenia. Zaczęłam koleżance tłumaczyć wszystko. Najpierw nie chciała wierzyć. Ale po chwili ,po rozmowie sama że sobą stwierdziła, że już takie rzeczy jej opowiadałam i się sprawdzały, że pewnie i to jest prawdą. Nie było więc żadnego zdziwienia, gdy rano weszłam na stronę Cobry. Pozdrawiam Was wszystkich.

 4. Turi Dredy
  List 11, 2017 @ 23:06:20


  siły światła przejmuja kontrole 🙂 bitwa na niskiej orbicie ziemskiej.

  • Turi Dredy
   List 12, 2017 @ 11:30:25

   Bądzcie przygotowani na wydarzenie i wejśće w nowe,bo to będzie wielki szok dla ludzkośći i jak juz bedzie po wszystkim i system zacznie na nowo funkcjonować wraz z nowa siatka światła wszyscy beda chcieli tu zostać lecz wiekrzość sie rozczaruje bo bedzie wtedy musiała opuśćic to miejsce bedzie to wiekrza część ludzi lecz oni nie umra a zostana zabrani w najwiekrzej iluzji i nieporozumienu jakie mogło ich sptotkać i nawet moga nie wiiedzieć a już beda żyli w innych miejscach.Teraz jest przywracany kosmiczny porządek i niebawem zostanie to ukończone i uchonorowane zwycięstwem jakiego nikt nie może sobie wyobrazic.LOVE LIGHT.

   • Anastazja
    List 12, 2017 @ 12:19:39

    Twoje wpisy Turi Dredy dają tyle nadziei i światła)

   • Dominika
    List 12, 2017 @ 13:36:34

    Czy można prosić o więcej szczegółów? Zabrani gdzie i przez kogo i dlaczego? Co jest warunkiem, żeby tutaj zostać? Dla mnie to powiało grozą a nie nadzieją. Co się z tymi ludźmi stanie?

   • Weronika
    List 12, 2017 @ 14:33:52

    Podaję filmik, który pomoże nam przygotować się do wydarzenia. Zostawiajmy wszelkie problemy za sobą,wybaczając i ogarniając je miłością. Warunkiem bezkolizyjnego przejścia na Nową Ziemię jest stan bezwarunkowej miłości. Przyciągniemy do siebie taki stan, w jakim będziemy w danym momencie. W razie potrzeby prośmy o pomoc naszych przewodników.

 5. Dorota
  List 11, 2017 @ 07:30:37

  Cześć 🙂 Czytam tego bloga od jakiegoś czasu, jednak nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę jakiś komentarz. Ale po tym co przydarzyło mi się dzisiaj w nocy, coś mnie tknęło. Może nie wniesie to za wiele, ale czuję potrzebę, żeby to napisać, niestety nie bardzo mam z kim się dzielić takimi rzeczami. Śniło mi się na początku coś neutralnego, później już mniej przyjemnego, a skończyło się atakiem. Kiedyś, dość dawno, przydarzyło mi się coś podobnego, ale nie było aż tak wyraźne. Nagle coś jakby oplotło się wokół mnie, a potem ewidentnie czułam, jak ciągnie mnie za przedramiona, jakby chciało wyrwać z ciała, a przy tym wydawało odgłosy, trochę jakby się podśmiewało. O dziwo zachowałam spokój i w jednej chwili przyszło mi do głowy poprosić o pomoc. Pierwsza osoba jaka przyszła mi do głowy, to był Jezus i natychmiast zobaczyłam mnóstwo białego światła i dosłownie poczułam, jak ręce tej istoty ześlizgują się z moich przedramion i zaraz się przebudziłam. Byłam (i dalej jestem) zszokowana i wdzięczna za natychmiastową pomoc, aż się tym wzruszyłam, to było niesamowite. Posłuchałam sobie mantr na uspokojenie, bo tak mi waliło serce, aż rozbolało. Ogólnie mimo że interesuje mnie duchowość, często to spycham to na dalszy plan (dlatego trochę się zdziwiłam tym atakiem, ale z drugiej strony byłam zmęczona nauką do późna), nie wszystko mam poukładane w życiu, trochę się męczę na studiach, ale nie bardzo jestem w stanie je rzucić. To by było w sumie na tyle, ale po przebudzeniu przypomniały mi się Wasze komentarze o reptilianach i coś mi przyszło do głowy. Otóż mam na tych studiach taką koleżankę, która ma mocno odmienne spojrzenie na życie, ale jakoś tak wyszło, że od początku trzymam się z nią i jeszcze jedną dziewczyną, która nawiasem mówiąc wpadła w depresję jakoś na drugim roku. Zawsze widziałam, że ta pierwsza koleżanka jest mniej wrażliwa od nas, ma tendencje do obmawiania i nie zawsze jest bezinteresowna… Wczoraj chyba pierwszy raz posprzeczałyśmy się delikatnie na takie światopoglądowe tematy, mimo wszystko trochę mnie zdziwiło to, co powiedziała i że jest taka mało empatyczna. Nie wiem, czy nie wyolbrzymiam i nie brzmię śmiesznie, ale w domu przypomnieli mi się ci reptilianie i pomyślałam o niej. Na koniec chciałabym zapytać, czy może macie jakieś sposoby, żeby się zabezpieczyć na noc przed takimi atakami? Na co dzień wyobrażam sobie ochronę w postaci piramid, ale to chyba nie wystarczyło. Hm, wyszedł trochę długi komentarz. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

  • Daniel Riegel
   List 11, 2017 @ 13:57:49

   Właśnie przed chwilą napisałem ten komentarz, może okazać się pomocny: https://krystal28.wordpress.com/2017/11/07/fizyczna-interwencja/#comment-46079
   Jeśli chodzi o moje doświadczenia to nie wiem, jak się całkowicie zabezpieczyć przed podłączaniem pod negatywne elementy. Czasami jest możliwość poproszenia np. Archanioła Michała o ochronę, która jest bardzo skuteczna i czuję dużą ulgę, ale nie zawsze jest ona dawana. Z tego co zauważyłem to interwencja z zewnątrz następuję tylko w poważnych sytuacjach, kiedy jest zagrożenie i szkodzi to naszemu rozwojowi. W większości przypadków musimy sami sobie z tym poradzić. Najważniejsze to nie dać się sprowokować negatywnie, ponieważ energia krąży tam, gdzie skupia się nasza uwaga. Wystarczy jedna negatywna myśl o tej osobie i już ta osoba zbiera od nas żniwo i gromadzi energie na kolejny atak. Drugą sprawą jest rozpuszczanie tych negatywnych elementów. Można poprosić, aby dana istota czystego światła, np. Archanioł Michał jak najszybciej i jak najlepiej rozpuścił z nas te negatywne energie. Oczywiście rozpuszczanie tego nie należy do przyjemnych, ale nie ma innego wyjścia. Im więcej zlikwidowanych negatywnych energii tym większa nasza przewaga. Można też takiej osobie wysyłać bezwarunkową Miłość, jest wtedy szansa, że ta osoba się zmieni i zacznie nas lepiej traktować oraz całkowicie się odłączy od naszych negatywnych aspektów. Istotne jest też rozluźnianie naszego ciała. Np. można wziąć głęboki wdech i wraz z wydechem rozluźnić nasze ciało maksymalnie jak się da. Wtedy czyste światło może w nas bardziej i głębiej wniknąć i szybciej rozpuścić te złe energie. Jeszcze coś innego napiszę: reptylianin chcąc nas sprowokować negatywnie potrafi zrobić coś takiego, że przed zapytaniem się nas np. jaki skład ma ten produkt, najpierw wysyła negatywne energie do tej rzeczy o którą pyta tak, że skupiając się na tym produkcie czujemy się o wiele gorzej niż zwykle i łatwiej nas wyprowadzić z równowagi. W zasadzie to ja wtedy czując niskie energie tego pytania nie potrafię nic odpowiedzieć, bo wiązało by się to z pogorszeniem mojego samopoczucia. Taka osoba potrafi też bezpośrednio obniżyć nasze wibracje, wtedy nie pozostaje nic innego jak przeczekać to i stopniowo ponownie zwiększyć swoje wibracje. Oczywiście taka osoba marnuje przy tym swoją energie. Pozdrawiam.

  • Gugolandia
   List 11, 2017 @ 22:08:54

   Hej Doroto, po przeczytaniu Twojej wiadomości, chciałam się z Tobą podzielić swoimi spostrzeżeniami. Przez długi czas gdy medytowałam i napełniałam max. energią swoje czakry, wtedy praktycznie zawsze w nocy podczas snu coś się do mnie przyklejało na zasadzie “hej ty, za dobrze ci, masz za dużo energii, masz się podzielić”, pomimo tego, że zawsze prosiłam o ochronę w czasie medytacji i snu.
   Dziś nie jest idealnie ale b.pomogły mi medytacje z intencją, że nie zezwalasz żadnemu bytowi i niebytowi na żerowaniu na Twojej energii, te istoty nie mają do tego prawa, masz WOLNĄ WOLĘ. Pamiętaj o sformułowaniu odpowiedniej intencji (tak aby nie zawierała słowa “nie”), np. “JA JESTEM BO JA JESTEM. Jestem w pełni świadoma swojej Wolnej Woli i mocy z niej płynącej i mówię wszystkim istotom i nieistotom, które usiłują żerować na mojej energii: <>. Żądam powrotu całej swojej energii!”
   Oprócz tego pomógł mi energetyczny znak Hatorów pod poduszką (kwadrat wpisany w okrąg a w nim dwa mniejsze koła), ten symbol powinien być wydrukowany bezpośrednio z określonego pliku, aby zachował pełną energetykę,
   którą jest naładowany, niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć gdzie ja ten plik znalazłam, czy na blogu Krystal (może Krystal udzieli Ci informacji) czy gdzieś indziej, sama zastanawiam się nad noszeniem pentakla, który podobno bardzo wzmacnia nasze pole ochronne.
   Co do Twojej koleżanki odnoszę wrażenie, że jaszczurką może nie jest, ale na pewno jest pod wpływem “negatywnego oprogramowania”, zagubiona, biedna istota, która zamyka swoje serce.
   Ja bym sobie zadała następujące pytania:
   Czy dobrze się przy niej czuję?
   Co mnie przy niej trzyma?
   Której z nas bardziej zależy na tej znajomości i dlaczego?
   Czy czuję się na tyle silna i prowadzona, aby towarzyszyć jej w odnajdywaniu się?
   A może praca nad sobą należy tylko i wyłącznie do niej samej?
   Dlaczego niby masz poświęcać jej swoją energię, dostajesz coś w zamian?
   Pozdrawiam Cię!
   :-*

   • Dorota
    List 12, 2017 @ 20:30:04

    U mnie ten atak przypadł na mój słabszy czas, użeram się ze studiami i prawdę mówiąc zaniedbałam ostatnio jakąkolwiek medytację. Dziękuję, jestem bardzo wdzięczna za rady, muszę trochę popracować nad ochroną 🙂

  • Izabela
   List 12, 2017 @ 19:58:24

   Cześć. Myślę że doskonale sobie poradziłaś. Doświadczyłaś nocnego ataku. To się teraz często zdarza. Mi też przydarzyło się to już kilka razy. Wtedy szybko proszę o pomoc Archanioła Michała i za każdym razem natychmiast te pomoc otrzymuję. Myślę że to nie musi być związane z Twoją koleżanką. Sprawiasz wrażenie osoby świadomej. Być może ze względu na swoje wysokie wibracje jesteś przedmiotem ataków. Zachowaj spokój. Masz potężne wsparcie. Przekonałaś się o tym. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Ps. Oczywiście to tylko moja opinia. Nie mam patentu na mądrość ☺

   • Dorota
    List 13, 2017 @ 12:31:46

    Dziękuję ❤ Tak teraz właśnie myślę, że to się wydarzyło, żeby mi przypomnieć że nie jestem sama i mogę liczyć na pomoc.

 6. Daniel Riegel
  List 10, 2017 @ 20:03:48

  Zastosowałem komendę gwiezdnego pyłu, od razu poczułem przyjemne uczucie ciepła w okolicy karku, czuć było, jak była tam wykonywana jakaś energetyczna operacja. Ból jednak zmalał tylko trochę i nadal mi dokucza. Przypomnę, że od 6 lat choruję na ZZSK. Sprawa jest bardzo poważna i bolą mnie praktycznie całe plecy, a w niektórych miejscach ból jest niesamowicie silny, ale nad wszystkim panuję i wiem , że zachodzi we mnie proces oczyszczania i że wszystko się dobrze skończy. Pozdrawiam.

 7. Jolanda
  List 10, 2017 @ 19:40:43

  Witajcie kochani. Czytam bloga od paru lat. I po tym wpisie postanowiłam że czymś się podzielę. Podam datę którą kiedyś znalazłam na jakiejś stronie. Zmiana częstotliwości nastąpi 27.03.2018 r. o godz. 17:56. Napisałam to parę lat temu na małej kartce i teraz po tym co powiedział Cobra przypomniałam sobie o tym. Kompletnie nie wiem gdzie to znalazłam i co to oznacza. Osobiście dla mnie marzec i grudzień to magiczne miesiące 🙂 3 i 12. Pozdrawiam serdecznie. 🙂

 8. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  List 10, 2017 @ 18:19:19

  a czy jest komenda na obfitosc pieniedzy albo dostanie wymarzonego przedmiotu jak na przyklad nowy komputer? moze komenda na lepsza prace?

 9. Daniel 123456
  List 10, 2017 @ 18:03:22

  My Jesteśmy Tak Naprawdę Jedną Wielką Rodziną

 10. MajaWalia27
  List 10, 2017 @ 11:09:57

  SeeWzruszajaca aktualizacja. I to mi osobiscie ”zapiera dech w piersiach” to fakt,ze widze te zmiany na planie fizycznym….czekalismy na to latami. Mysle,ze wszyscy mozemy czuc sie wzruszeni i WDZIECZNI. Dziekuje Ci Aniolku Krytal, dziekuje Wojownikowi Kobrze i dziekuje Plejadianom….choc z naruty jestem dosc sceptyczna jesli chodzi o rasy obce to chce napisac,ze u mnie takze zadzialala komenda odnoszaca sie do gwiezdnego kurzu i zniwelowala mi bol zoladka, ktory mialam od lat….PLEIADIANIE jesli to WY to wysylam Wam codziennie wyrazy MILOSCI i WDZIECZNOSCI. Moze dozyjemy czasow gdy bedziemy mogli wraz z Wami poleciec gdzies w kosmos, zwiedzic Wasza planete…ja chcialabym kiedys moc zobacyzc, jesli nie w tym wcieleniu to w nastepnym jak zyjecie, jak sie bawicie, odpoczywacie, co kochacie, jakiej muzyki sluchacie….jak wyglda sztuka na Waszej planecie. Jak wyglada manifestacja materii poprzez replikatory czy inna technologie.
  Dzikuje Ci Krystal za NIEZLOMONOSC. I dziekuje WAM wszystkim,ze JESTESCIE. Moze kiedys pomyslimy o jakims spotkaniu w Polsce, choc wiem,ze wielu z nas jest rozsianych po swiecie.
  _____
  💕 kr

 11. gracja888
  List 10, 2017 @ 10:39:53

  Czy można ,,Komendę gwiezdnego pyłu” wykonać w intencji przyjaciółki, która jest nieprzytomna? Mnie osobiście sprawdza się rewelacyjnie.

  • SzurniętyMędrzec
   List 10, 2017 @ 18:34:55

   Hej, po zapytaniu się siebie, stwierdziłem że to jest mało prawdopodobne. Powinna istnieć inna metoda która pomoże, trzeba by poszukać.

 12. jwst
  List 10, 2017 @ 09:20:36

  Witam. Gdy zobaczyłem film „Kingsman: Tajne służby” to od razu połączyłem sytuację z darmową aktualizacją do win10 i proszę „programiści Microsoft muszą rozsądnie wybrać, czy podążą za siłami ewolucji, czy za siłami rozpadu. Ten wybór będzie miał drastyczne konsekwencje w ich życiu.” https://www.cda.pl/video/1566874e4

  Co do „Command PB stardust” i technologii Plejadian to kiedyś używałem ich technologii takich jak wiatr praniczny, komora syntezy światła czy wielu innych, zawsze aktywowałem je po polsku, a pod koniec używania ich technologii aktywowałem je intencją. Teraz sam tworzę technologię która jest mi potrzebna i to właśnie przez intencję, a technologia jest oparta na miłości Boga wewnątrz mnie.
  Najlepiej podać tę technologię (tak naprawdę częstotliwość) w splot słoneczny (pod sersem są komórki mózgowe które są częścią podświadomości (tak w ogóle to komórki mózgowe mamy wszędzie najwięcej w okół jelit, co jesz tak myślisz)) lub w miejsce bólu.

  Pozdrawiam gorąco Wojtek.

 13. IŚKA-8
  List 09, 2017 @ 18:14:10

  Kochani ból lewego stawu skokowego od półtora roku bardzo zmałał rewelacja niewiem czy trwale ale obserwuje. pozdrawiam Wszystkich .

 14. Space
  List 09, 2017 @ 00:46:45

  Dla chętnych polecam Ble Room. Spala ciało emocjonalne – ból, stres, http://www.bluroom.com/
  Efektem uzdrowienia ciała emocjonalnego jest eliminacja wszelkich dolegliwości ciała fizycznego oraz emocjonalnego.

 15. Anastazja
  List 08, 2017 @ 22:17:17

  Zastosowałam komendę i ból barku się zmniejszył, jest teraz bardzo mały. Cudownie 🙂

 16. Teresa
  List 08, 2017 @ 19:59:32

  Tereso, jeśli widzisz swój adres na blogu publicznym, to także inni go widzą. Najlepiej takie podejrzane listy przekazać do spamu. Usuwam treść spamu, który otrzymałaś, gdyż nikomu on się tu nie przyda. Ja takie spamy otrzymuję regularnie codziennie na moją skrzynkę do spamów i po prostu ich nie czytam i nie biorę ich osobiście. Są to masowo produkowane i rozprowadzane spamy, aby znaleźć kogoś naiwnego. Podaj w jakim mieście jesteś? — Kr

  ——–

  Krystal, jak to jest możliwe, że podane adresy są dostępne dla osób niepowołanych?
  Napisałam o tym już w grupie na fb, ale bez echa.
  Zapytałam twórcę maila do mnie, też bez echa i… taka odpowiedż –

  [spam usunięty]

 17. Turi Dredy
  List 08, 2017 @ 19:42:44

  Ogólnie nie radze otwierac serca na takie istoty bo korzystają z tego w inteligenty sposób i po chwili was uderzają.Jakiś czas temu byłem na ognisku ze znajomymi i byla taka dziewczyna reptilianka ładna fizycznie ale istota taka i chciala mnie zaciagnąc na seks niemal że odrazu i nachalnie złapała mnie za reke i ciagnela gdzies w las, wiem że zwykle dziewczyny też tak robią ale tu chodzilo o energie zawsze trzeba byc ostrożnym. żeczywiśće jeśli chodzi o seks radze uważać i nie mieszac sie energetycznie zwłaszcza z tymi negatywnie spolaryzowanymi bo skutki sa tragiczne bo całkowicie przejmujecie na siebie energetyke drugiej osoby i jej karme i jej tematy nieprzepracowane.Swiatło bardzo przyciąga płuc przeciwna i stosują rózne techniki aby dostac troche tej energi bądzcie uwazni.;)

  • Daniel Riegel
   List 08, 2017 @ 21:51:31

   Prawda, jeśli u kogoś wyczuwam jakiekolwiek OCZEKIWANIA wobec mnie to natychmiast zniechęca mnie taka osoba.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   List 09, 2017 @ 20:10:19

   Darmowy seks z ladna laska a ty narzekasz? (zart taki). a przy okazji wyobrazam sobie ze w 2018 wszystko pier… je… upadnie.

   • Daniel Riegel
    List 09, 2017 @ 22:48:17

    Wszystko zależy od tego na jakim poziomie świadomości znajduje się indywidualna jednostka, jedni będą tego potrzebowali do znudzenia, a innych kompletnie to nie będzie interesowało.

 18. Turi Dredy
  List 08, 2017 @ 19:20:08

  Daniel Riegel,Jeśli mieszkasz razem z Ojcem takiego typu to dobra lekcja dla was obu.Draco i reptilianie inkarnowani w człowieka charakteryzuja sie kłamliwośćą sa fałszywi na każdym kroku lubia dominować nad innymi maja predyspozycje rządzenia innymi ludzmi lubia przemoc fizyczna i wyzywanie sie psychiczne często sa fanatykami religijnymi i maja wiele programów które tutaj przejeli.Ale bez obaw to juz resztki ich sił oni nie chca sie zmieniac przeważnie i widza tylko złe cechy u innych a u siebie samego za żadne skarby nie chca widzeć. Można im dawać miłość i wyrozumialość powoli taki ojciec poczuje to i bedzie inaczej podchodził do sprawy czasem moze zaczac do ciebie mówić zdrobniale i łagodnie i bardzo w sympatyczny sposób ogólnie chce dobrze dla ciebie ale widzi to przez własny pryzmat i tak to wygląda,Wszyscy oni czują że jakis koniec nadchodzi ale nie zdają sobie sprawy jaki.

  • Daniel Riegel
   List 08, 2017 @ 20:25:33

   Dzięki za konkretną odpowiedź. To prawda, bardzo dużo się od niego nauczyłem, pokazuje mi dokładnie wszystkie moje słabe punkty, jest niezłym nauczycielem. Dobrze, że jestem już w punkcie, gdzie czuje się w miarę bezpiecznie i w końcu zaczynam czuć spokój w domu. Natychmiast wybaczam mu jak będzie po wszystkim. Pozdrawiam.

  • Krzysztof
   List 10, 2017 @ 08:34:19

   Daniel Riegel,Turi Dredy.Możecie napisać jak rozpoznać reptylianina? I skąd wiadomo,że się nim jest lub nie jest?

  • Daniel Riegel
   List 11, 2017 @ 13:31:36

   Podczas, gdy reptylianin podłącza się pod negatywne elementy, bardzo skutecznym sposobem jak najszybszego pozbycia się tych podłączeń może okazać się uziemianie światła do centrum Ziemii, które stopniowo rozpuszcza te podłączenia. To światło wygląda jak kręcąca się spirala. Negatywne energie są rozpuszczane poczynając od dołu do góry. Może to się odbywać w prawej albo lewej części ciała.

   • SzurniętyMędrzec
    List 14, 2017 @ 12:13:47

    Aale jak, do tej pory znałem jedną spiralę biegnącą przez środek ciała, ew drugą spiralę wychodzącą w górę podczas masowej medytacji. To ma byś spirala wychodząca z czubka głowy, następnie przechodząca przez ramię i w dół?, Czy mogą być równocześnie 2 spirale, by negatywne energie rozpuściły się w tym ciele?

    • Daniel Riegel
     List 14, 2017 @ 16:59:25

     Aż takich szczegółów nie potrafię rozpoznawać, może kiedyś się tego nauczę. Po prostu widzę przed sobą kręcącą się energię, która schodzi w dół, a czy na ramię przechodzi to nie wiem. Wiem, że wykorzystując serce można siłą woli skupić się na danym miejscu, a po jakimś czasie albo natychmiast (jeśli to miejsce jest dobrze oczyszczone) zaczyna to miejsce pulsować (zwiększa się przepływ krwi) i się oczyszcza. Nie wiem, gdzie ta spirala energii trafia, może do konkretnej czakry albo po prostu do centrum Ziemii?

    • Oualander
     List 15, 2017 @ 13:41:42

     Opis Daniela bardzo przypomina wirujące „Pole Torusa”, (wizualnie jest to wirująca spirala, której wielkość jest indywidualna dla każdego człowieka) jeżeli dobrze pamiętam wymiana energetyczna odbywa się od dołu (ok 1-1,5m poniżej stóp) do góry (ok 1 – 1,5m nad głową) potem wiązka energetyczna (bokami, poza ciałem) częściowo powraca do ziemi, a reszta dokonuję ponownego obiegu przez ludzkie ciało. Odbywa się to ciągle, a motorem napędzającym spirale jest serce lub uczucia lub świadomość (a może wszystkie te elementy razem wzięte). 🙂

    • SzurniętyMędrzec
     List 15, 2017 @ 16:12:28

     Nie muszę dostrzegać tego pola Torusa, wystarczy że je sobie wyobrażę i utrzymam?

    • Oualander
     List 16, 2017 @ 00:36:50

     Z tego jak to rozumiem sam wir (spirala, wymiana energetyczna) funkcjonuję zawsze (niezależnie od naszej woli) kwestia jaką w tym czasie mamy świadomość (pozytywne emocje powodują efekt oczyszczający, negatywne zaś (że tak się wyrażę) zaśmiecający, dlatego też dodając do twojej wizualizacji pozytywne myśli i uczucia bardzo wzmocnisz pozytywne efekty 🙂

 19. Dobromiła Anna Puega
  List 08, 2017 @ 16:28:43

  Dziekuję Crystal. Działają moi PRZYJACIELE PLEJADIANIE. Namaste.

 20. Trackback: Black Forces and Nanotechnology – Operation ”STARDUST” | Livia Flow
 21. Marian
  List 08, 2017 @ 06:07:50

  Witajcie możecie mówić po angielski lub po polsku i tak będzie to zrozumiane bo telepatia jest językiem uniwersalnym wszechświata.
  Pozdrawiam cieplutko

 22. Maria53
  List 07, 2017 @ 22:14:27

  Bardzo piękna.Dziękuję i ciepło pozdrawiam.

 23. Woona
  List 07, 2017 @ 16:37:55

  2018 tak? Czekam z niecierpliwoscia

 24. kuba1902
  List 07, 2017 @ 13:39:20

  Komenda musi być powiedziana po angielsku: tak brzmi finetycznie dla tych, którzy nie mówia po angielsku – Kommand PiBi stardast, Kommand PiBi stardast, Kommand PiBi stardast

  Command PB stardust”
  Command PB stardust”
  Command PB stardust”

  U mnie zadziałało natychmiast. Częśc rzeczy była jeszcze korygowana przez następne kilka minut. Czuję jeszcze jak działają. wielkie dzięki Krystal. Pozdrawiam

  • krystal28
   List 07, 2017 @ 20:38:14

   dzięki kuba, poprawione:

   „Kommand PB stardast” („Komenda gwiezdnego pyłu PB” – myślę, że Plejadianie zrozumieją także po polsku, jednak sprawdźcie, co zadziała lepiej – kr)

  • hanna
   List 08, 2017 @ 09:59:32

   Zrobilam, powiedziala podobnie i… I bol, ktory doskwieral mi od kilku lat zniknal, po nocy…

  • Asia
   List 08, 2017 @ 10:03:20

   Działa! Wieloletnie bóle wewnętrzne całego ciała (coś jak fibromialgia) mniej lub bardziej nasilone zelżały i chyba zanikają.Nie wiem czy to na stałe-będę obserwować.Piszę na bieżąco po przeczytaniu i zastosowaniu tych słów.

  • gracja888
   List 11, 2017 @ 22:24:38

   Myślę, że język słowiański jest starszy niż angielski. A fonetyka nie musi mieć znaczenia. Ważne są intencje i głos pola serca , no i telepatia. Tak jak we śnie, lub hipnozie. Pozdrawiam.

 25. kuba1902
  List 07, 2017 @ 12:57:10

 26. Margo
  List 07, 2017 @ 09:26:53

  Dziękuję serdecznie
  NAMASTE ♡ ♡

 27. Q.
  List 07, 2017 @ 08:45:06

  Kochani,

  Proces przemian i zmian nie będzie już więcej przekładany ani przedłużany na następny rok itp. Wszystko co najważniejsze dzieję się właśnie TERAZ. Finalizowanie przemian i zmian tak jak było zapowiedziane do końca tego roku. Następuje masowe przemieszanie ludzi – przeprowadzki tak aby każdy mógł być na swoim miejscu zgodnym z jego osobistymi wibracjami oraz lekcjami i doświadczeniami jakie ma jeszcze przed sobą. Jeszcze raz powtórzę:
  Wszystko co najważniejsze dzieje się TERAZ ! Dla większości czas tej Gry dobiega końca i szachownica zostanie ustawiona na nowo.

  Wojownik Światła

 28. krystal28
  List 07, 2017 @ 03:40:39

  Często słucham tych kojących tonów i może dla Was będzie to korzystne – oczywiscie jest więcej filmików na YT z 396 Hz.

  396 Hz Solfeggio — ulga od stresu, uwolnienie nieświadomych blokad, napięcia, strachu i poczucia winy. Uwolnienie ujemnej energii.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: