Kobra: Krótka aktualizacja sytuacji, 28 września 2017

 .
Anomalia związana z Czarnym Kamieniem została usunięta.  To co pozostaje  to resztki plazmowej istoty  Yaldabaoth z plazmowymi bombami toplet i plazmowa anomalia związana z nią  oraz kilkoma innymi pasożytniczymi plazmowymi bytami, które dotychczas ukrywały się w ciele Yaldabaoth i teraz są coraz bardziej aktywne, podczas gdy Yaldabaoth słabnie coraz bardziej.  Wszystkie te byty są także pełne plazmowych bomb i plazmowej anomalii.

.

Wspomnę tutaj o   dwóch plazmoidowych bytach, które zostaną oczyszczone i usunięte w ten sam sposób, co Yaldabaoth.Pierwsza to istota podobna do robaka, która została teleportowana przez portal Kongo z systemu gwiezdnego Rigel w latach 1996-1999.  Istota ta próbuje odciąć  populację na powierzchni od Światła, stara się tłumić wzrost duchowy i proces Wzniesienia.  Ta istota nosi w swoim ciele  większość istniejących   zaawansowanych plazmowych broni  skalarnych  i wykorzystuje zaawansowany program komputerowy  rozmytej logiki, aby kierować tymi broniami, aby  powstrzymywać Pracowników i Wojowników Światła najbardziej jak to tylko możliwe.  Usunięcie tej  jest obecnie najważniejszym priorytetem dla sił Światła.

Aby odświeżyć waszą pamięć, tu są  okoliczności związane z przybyciem tej istoty na  planetę Ziemia:

http://2012portal.blogspot.com/2015/10/the-great-forgetting-of-1996.html

Drugi byt jest mniej potężną istotą podobną do  robaka, która została teleportowana na  Ziemię w okresie od grudnia 2004 r. do czerwca 2007 r.  Istota ta próbuje stłumić  obecność Bogini i misteria Bogini.

Istnieje również wiele mniejszych plazmoidowych pasożytniczych bytów, które uciekły na Ziemię podczas oczyszczania plazmy Układu Słonecznego w latach 2001-2007.

Jeśli czujecie się   prowadzeni, możecie użyć następującej medytacji, aby pomóc rozpuścić   te plazmoidowe istoty i   bomby toplet  z nimi związane:

https://spearoflight.blogspot.com/2017/09/toplet-bombs-removal-meditation-protocol.html

Albo możecie pomóc siłom Światła, uczestnicząc w medytacjach wymienionych tutaj:

https://welovemassmeditation.blogspot.com/

Kiedy będą w przyszłości medytacje o znaczeniu planetarnym, zostaną one ogłoszone bezpośrednio na tym blogu.

Tymczasem jest wiele postępów w kwestii miękkiego ujawnienia życia na Marsie:

https://www.thesun.co.uk/tech/4403653/life-did-exist-on-mars-and-alien-lifeforms-may-once-have-thrived-on-the-martian-surface-shock-discovery-suggests/
https://www.space.com/38121-mars-rover-curiosity-boron-habitability.html

https://www.space.com/38262-ancient-mars-lake-hospitable-for-life.html

I o przyszłych koloniach na Księżycu i Marsie:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-4917074/Humans-soon-live-moon-Mars-LAVA-tunnels.html#ixzz4tlbcubWE

Zakończymy tę aktualizację małą inspiracją:

https://www.youtube.com/watch?v=qr710vh6Feo

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczył galacticjoel

.

Źródło: http://2012portal.blogspot.se/2017/09/short-situation-update.html

46 Komentarzy (+add yours?)

 1. galacticjoel
  Paźdź 09, 2017 @ 16:07:14

  [The GoldFish Report] Transkrypcja Okrągłego Stołu Exo/Geopolitycznego z Cobrą, Benjaminem Fulfordem i Kauilapele 20 września 2017

  https://meditation539.wordpress.com/2017/10/09/the-goldfish-report-transkrypcja-okraglego-stolu-exogeopolitycznego-z-cobra-benjaminem-fulfordem-i-kauilapele-20-wrzesnia-2017/

 2. Turi Dredy
  Paźdź 08, 2017 @ 20:11:54

  Witam znowu JA.Dzis mam ważna wiadomość do was ukochani Obserwuje Uduchowionych ludzi z moich kręgów bliskich i ogólnie wszystkich,troche zaniepokoił mnie fakt że wy wybieracie tą druga strone bliskie mojemu sercu osoby ida w ta strone wybierając ego,charyzme dominanta nad innymi rosnąć w siłe że maja różnego rodzaju moce duchowe i oni was chca nauczać.Wielu sie budzi lecz oni trafiaja na takich w internecie jest masa takich ludzi i informacji praktycznie wszyscy!Powiedziałem kiedyś że na wlasne ryzyko pisze na tym forum bo ono nie jest wolne od takich ludzi jest tu wiele wiele negatywnych obserwatorow oni tez praktykuja swoje sztuczki.W tym momencie jest mała garstka ludzi naprawde uduchowionych na tej planecie wszyscy inni którzy maja swoich wyznawców zgasnął jak oni sami poniewaz to nie jest miłość.Wiekrzość duchowych ludzi co sie za takich uważa ma takie podpiecia których nawet nie jest świadoma wygląda to gorzej niz u zwyczajnej osoby kochajacej.Tych ludzi nie czeka wieczność lecz przemijalność w byt na nastepne dekady…JEST TYLKO JEDEN ŚRODEK I KLUCZ CZYSTE KOCHAJACE SERCE.

  • Q.
   Paźdź 08, 2017 @ 20:58:14

   Jedyną bramą do Wolności jest całkowite i bezgraniczne oddanie się swojemu Sercu.

   Miłość jest jedyna prawdziwą Rzeczywistością, wszystko inne jest Iluzją.

  • Daniel Riegel
   Paźdź 08, 2017 @ 22:30:52

   Prawda, jak przebywam wśród ludzi to niestety, ale prawie zawsze czuję się przy nich gorzej po jakimś czasie, z wyjątkiem naprawdę pojedynczych osób. Mam nadzieję, że w końcu się na nich całkowicie uodpornie i nie będą mieć na mnie żadnego wpływu, bo odciąć się od nich nie zawsze się da. Na szczęście coraz bardziej się mi to udaje i wierzę w to, że tak się stanie!

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Paźdź 08, 2017 @ 23:29:47

   bogu dzieki ze ja nie mam zadnej mocy duchowej

  • jwst
   Paźdź 09, 2017 @ 06:45:17

   Masz rację też to widzę i podobnie odczuwam, ale mam nadzieje że to tylko przyspieszony proces uwalniania starych programów. Spróbuj ochrony z mosiądzu, poszukaj artykułu Siła ochronna mosiądzu.

   Pozdrawiam Wojtek

   • Turi Dredy
    Paźdź 09, 2017 @ 09:01:28

    Każdy z nas ma własną dynamike i swoją osobista ewolucje.23 września miałem rozmowe z OJCEM na zupełnie nowej płaszyczyznie telapatyczna oczywiśće równiez w taki sposób komunikuje się z innymi istotami świetlnymi w ułamku sekundy z moimi przyjaciółmi z gwiazd w statkach kosmicznych i to wszystko ta sama SUBSATANCJA! MIŁOŚĆ JUŻ nic nie może tego powstrzymać i siły ciemnosci musza upuśćic to miejsce w trybie natychmiastowym! dlatego taka panika na poziomach 3.WY znajdujecie sie teraz w miejscu które sami stworzyliśće i dalej bedziecie je tworzyc i na to nikt ani nic nie może miec wpływu.Dzięki za miły odzew ludzi zwłaszcza dziewczyn które zarezonowały z moja wibracją miłośći:) LOVE LIGHT.

    • Daniel Riegel
     Paźdź 09, 2017 @ 20:15:47

     Warto też jest rozróżniać pożądanie od prawdziwej bezwarunkowej miłości i być świadomym tego, że są to zupełnie dwie różne i przeciwstawne ze sobą energie, o czym wielu ludzi nie ma pojęcia i potem zdarzają się takie czy inne nieprzyjemne sytuacje 😉

 3. Margo
  Paźdź 07, 2017 @ 19:57:43

 4. Margo
  Paźdź 07, 2017 @ 09:45:14


  Film ,który pokazuje inne spojrzenie na rzeczywistość….

 5. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Paźdź 06, 2017 @ 21:17:25

 6. awakened soul
  Paźdź 06, 2017 @ 21:13:12

  Witam was wszystkich serdecznie.
  Czytam tego bloga od dwóch lat i muszę stwierdzić że natrafiłem na niego przypadkiem w momencie zwątpienia czy cokolwiek napewno istnieje i czy to ma w ogóle wszystko sens.Muszę przyznać że zmienił moje życiei nastawienie i teraz całkiem inaczej patrze na świat.Pierwszy raz komentuje i mam do wszystkich ogromną prośbę,traktuje was tu trochę jak przyjaciół ponieważ wchodzę na tego bloga prawie codziennie ( i nie tylko tego bloga), mój teść kilka tygodni temu dostał ostrego zapalenia płuc leżał ponad dwa tygodnie w szpitalu gdzie się w miarę wykurował i wydawało się że już powoli wraca do formy, ale w miniony piątek dostał zawału ponieważ zapalenie płuc osłabiło serce .Leży teraz w szpitalu na strzelców bytomskich w Chorzowie jego stan się pogarsza a my jesteśmy załamani Teść ma 62 lata ma na imię Maciej , pomóżcie co mamy robić modlimy się za niego codziennie, nawet dzisiaj była msza, czy mogę prosić was tutaj o modlitwę za mojego teścia, ewentualnie jakąś wspólną medytację, choć ja narazie uczę się medytować i jestem w tym słaby,ale czy ma ktoś jakiś sposób aby poprawić stan jego zdrowia? Proszę bardzo o pomoc

  • Weronika
   Paźdź 07, 2017 @ 09:33:07

   Witaj awakened soul
   Oddaj P. Macieja Bogu i pamiętaj – nigdy nie trać nadziei. Twoje myśli tworzą, więc wyobrażaj sobie Teścia, że jest zdrów.
   Dołączam do Waszych modlitw i serdecznie pozdrawiam.
   Weronika.

  • jwst
   Paźdź 07, 2017 @ 18:32:13

   Drogi awakened soul, każdy podąża swoim wyższym planem i jak czytasz ten blog to wiesz że jesteśmy tu aby się czegoś nauczyć, przypuszczalnie teść po wieloletnim zbieraniu doświadczeń jest poddawany próbie, ta decyzja spłynęła właśnie z wyższego planu. I żadna modlitwa czy medytacja nie pomoże jeżeli on sam na to nie pozwoli, czy raczej zasady jego życia, a robiąc coś na siłę łamiesz jego wolną wolę i to nie bez konsekwencji. Polecam film NASZ DOM. Pamiętaj wszyscy składamy się z miłości i jest to stan tak naturalny że się do niego przyzwyczailiśmy i go nie odczuwamy, jedyne co odczuwamy to brak miłości (dysharmonię). Jeszcze jedna sprawa ja modlitwę kieruję do swojego serca tam jest Chrystus, Duch i Bóg, dawniej modliłem się na zewnątrz i okazało się że energię wysyłałem do Enkiego.

   Pozdrawiam Wojtek.

 7. Ramzes
  Paźdź 06, 2017 @ 10:45:55

  http://sztudynt.blogspot.com/2013/01/piec-rakietowy-ciag-dalszy.html?m=1

  Do przemyślenia każdemu w zaciszu własnego serca …

 8. galacticjoel
  Paźdź 05, 2017 @ 10:35:18

 9. Turi Dredy
  Paźdź 03, 2017 @ 20:04:06

  Witajcie.Zmiany są potężne i na ziemi JEST O NIEBO LEPIEJ! a dopiero sie zaczynaja przesunięcia do nowej zeczywistośći.Kto nie widzi zmian to nawet za kilka lat jak bedzie całkowita zmiana paradygmatu ich nie uświadczy dlaczego? ponieważ zostaje na poziomach zgodnych ze swoja zeczywistośćą świadomośći.Ziemia wchodzi do światła ci z sercami wchodza do nowej zeczywistośći rezta ludzi bedzie musiała sie dostosować albo zobaczy tyle co bedzie mogła zobaczyc w świecie który sam z siebie zostanie zgaszony ten 3d konstrukt.

 10. galacticjoel
  Paźdź 03, 2017 @ 15:55:23

 11. BeataSławek
  Paźdź 03, 2017 @ 15:33:14

  Zmiany są, zwiększył się zakres możliwości czyszczeń. Zgadzamy się okupancj są bardzo żli, wredni i bardzo podstępni, może nie są liczni, mają mocno rozbudowane zaplecze. Spokojnie, powoli da się to wszystko zmienić.

  • Weronika
   Paźdź 04, 2017 @ 15:15:15

   Beato i Sławku – macie rację.
   Właśnie przeżyłam bardzo podstępny atak zła. Pomimo, że codziennie oczyszczałam się podczas medytacji
   30 września ni stąd, ni z owąd dostałam bardzo wysokiego ciśnienia. Dotychczas byłam zdrowa, nie brałam leków. Zmuszona byłam wezwać pogotowie. Pomimo leków nie ustępowało. Dzisiaj miałam sen: bardzo młody mężczyzna (chłopak) trzymał mnie w uścisku (nie mogłam się ruszyć) i śmiał się z udanego zamachu. Wyrwałam się a on się ze mnie bardzo nabijał. Dopiero dzisiaj byłam w stanie medytować i zaczęłam normalnie funkcjonować. Ciśnienie ustąpiło, dochodzę do siebie.
   Musimy teraz bardzo uważać.
   Zyczę Wszystkim zdrowia.

   • jwst
    Paźdź 04, 2017 @ 18:09:04

    Weroniko jeżeli następnym razem odzyskasz troszkę świadomości we śnie to wyślij miłość do tego kto cię atakuje, rezultat będzie natychmiastowy.

    Pozdrawiam Wojtek.

 12. Gugolandia
  Paźdź 02, 2017 @ 18:18:21

  Ja też spodziewałam się, że efekty będą nieco większe,
  mimo wszystko czuję zwiększoną naszą moc.
  Szkoda tylko że przez cały piątek, sobotę i niedzielę robią znów opryski chemiczne
  nad centrum Krakowa, czuję się słabsza fizycznie i psychicznie, ale już nie tak bardzo jak kiedyś, przede wszystkim mam w sobie takie „zdrowe wkurzenie” ;-),
  wiecie o co chodzi :-). Pozdrawiam Was. Niech Moc Będzie z Nami 😀

 13. Q.
  Paźdź 01, 2017 @ 21:01:29

  The Island 2005 – naprawdę piękny film, WOLNOŚĆ, tylko dla tych, którzy wybrali poszukiwanie i nie przestali zadawać pytań.. 🙂 Coś pięknego 🙂

 14. kuba1902
  Paźdź 01, 2017 @ 19:21:50

 15. Daniel Riegel
  Paźdź 01, 2017 @ 16:42:23

  Wpadłem na taki pomysł dla tych, którzy są wyprowadzani z równowagi i potrafią wyczuwać różne energie w swoim umyśle. Napiszę jak ja to robię. Podstawowa rzecz to skupiam się na swoim umyśle i różnych energiach tam panujących. Następnie staram się wyczuć te energie w swoim umyśle, które są dla mnie najbardziej nieprzyjemne, o jak najniższych wibracjach. W ten sposób te elementy negatywne zostaną rozpoznane i zaczną się stopniowo rozpuszczać. Czuję przy tym ciepło wytwarzane podczas rozpuszczania lub ucisk, kłucie w tym miejscu. Ludzie, którzy wyprowadzają nas z równowagi podczepiają się właśnie pod te elementy negatywne (np. element strachu) i w ten sposób czerpią z nas energie. Celem ludzi wyprowadzających z równowagi jest zidentyfikowanie negatywnych elementów w umyśle, a następnie atak na nie, więc jeśli ktoś nie potrafi ich rozpoznać sam to dobrym pomysłem byłoby przebywanie wśród takich ludzi, dzięki czemu pod warunkiem obserwacji swojego umysłu zostanie to rozpoznane. A wygląda to w ten sposób: np. osoba atakująca próbuje się podczepić pod element strachu więc będzie robiła wszystko, żeby „sprowokować” to miejsce, dzięki czemu łatwiejsze stanie się rozpoznanie i usunięcie tego elementu.

  • Daniel Riegel
   Paźdź 08, 2017 @ 11:11:38

   Moje doświadczenia i wnioski dotyczące ataków energetycznych za pośrednictwem osoby atakującej fizycznie. Opiszę mój dzisiejszy przykład. Osoba przychodzi pod mój pokój i zaczyna gwizdać i hałasować (atak na narząd słuchu), ja wtedy zaczynam się skupiać na sercu i to co obserwuję to serce mi zaczyna walić jak młot, co może oznaczać obronę przed atakiem i przy okazji wzmocnienie panowania nad sobą. Po pewnym czasie w sercu czuję ulgę a osoba atakująca się wkurza i odchodzi.

 16. galacticjoel
  Wrz 30, 2017 @ 17:13:02

  Medytacja dla referendum w Katalonii w niedzielę 1 października o godzinie 10.00, 14.00 i 18.00 CEST

  https://meditation539.wordpress.com/2017/09/30/medytacja-dla-referendum-w-katalonii-w-niedziele-1-pazdziernika-o-godzinie-10-00-14-00-i-18-00-cest/

 17. planetariusz
  Wrz 30, 2017 @ 01:18:25

  Czyż siły Światła nie są wystarczająco silne, żeby w pył roznieść jakieś robaki plazmoidowe, lub odesłać je do centralnego słońca na kwarantanne. Całe galaktyki są oczyszczone tylko resztki ciemnej prymitywnej anomalii ląduje tu na naszej planecie. Tak ciężko się ich pozbyć ? Siły światła są kilka razy silniejsze, to wszystko przeciąga się w nieskończoność. Trzeba jakiś bardziej konkretnych planow, żeby przyspieszyć ujawnienie a wtedy większe ilości obudzonych świadomych będzie medytować. Na razie w stosunku do całej populacji ziemi jest nas garstka, jesteśmy jak kosmici na obcej planecie , nie rozmawiamy tym samym językiem.Potrzebna jest olbrzymia ilość energii z Centralnego słońca, żeby zmienić nastawienie i przede wszystkim obudzić pozostałych zagubionych w codziennych czynnościach przetrwania na naszym globie.

 18. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Wrz 29, 2017 @ 23:44:03

  „Yaldabaoth słabnie coraz bardziej. ” czemu oni nie odpala tych bomb skoro wiedza ze przegraja? a moze oni az tacy zli nie sa?

  —-
  Ciemne siły będą walczyć do samego końca. Sprawa jest bardziej złożona niż nam się wydaje. Świadomość populacji musi się wznieść trochę więcej. Niektórzy ludzie tak są uzależnieni od Systemu, że będą go bronić za wszelką cenę, więc musi być brana pod uwagę ludzka wolna wola i jeszcze wiele innych czynników. I tak, oni są bardzo źli. — kr

 19. Bartos13
  Wrz 29, 2017 @ 20:50:39

  Oczekwiałem ze większy będzie efekt…no cóż cieszmy się że chociaż mamy to co mamy. Potrzeba nam sił z Ducha by zacząć się organizować i zmieniać swoje otoczenia, Niech nasza duchowa siła w Tu i Teraz przepromieniowuje otaczających nas ludzi! Niech fioletowy płomień stanie się dla nas narzędziem do codziennego transmutowania ludzi wokół nas. Mamy kontakt w internecie, ale nie przekłada się to na organizowanie konkretnych grup na planie naszego codziennego życia…zmieńmy to! zacznijmy się organizować i wspólnie działać!!
  Namaste

  • SzurniętyMędrzec
   Wrz 30, 2017 @ 16:36:27

   Zgadzam się, chętnie dołączyłbym do grupy np. na discordzie, gdyby taka powstała. Mógłbym w sumie sam założyć, tyle że introwertyk ka przywództwo się nie nada. Obciążać dodatkowo admina też nie bardzo, trzeba by się zorganizować.

  • Lilianna
   Wrz 30, 2017 @ 18:28:57

   @Bartos13- czy zapomniałeś, iż każda Istota ma Wolną Wolę (nawet w ograniczonym zakresie) i nie wolno nikogo zmuszać do zmian.Moja wiedza wskazuje iż Płomień Zielony (energia serca) będzie łagodniej działać na wszystkie Istoty niż wymuszanie energią transmutującą. Stąd są (podobno) jeszcze te Istoty plazmatyczne i nie można ich zmusić do odejścia.

  • Daniel Riegel
   Paźdź 06, 2017 @ 13:52:13

   Proszę zauważ, że każda istota znajduje się na innym poziomie świadomości w związku z czym inaczej postrzega świat, inaczej go rozumuje, inaczej odczuwa, ma inne potrzeby. Więc jedni się zgodzą z tym co napisałeś, bo to jest zgodne z ich postrzeganiem, a drudzy całkowicie to zanegują, bo np. wolą bardziej działać samodzielnie niż w zespole. Pozdrawiam.

  • Weronika
   Paźdź 07, 2017 @ 13:43:23

   Ja jestem zadowolona, że znalazłam na tym blogu grupę przyjaciół podobnie myślących. Nie jesteśmy rozumiani przez otoczenie, to fakt. Czujemy się czasem osamotnieni, ponieważ odbiegamy od ogółu świadomością. I to jest normalne. Jednak znajdujemy się już prawdopodobnie na finiszu. Wiadomo, że na finiszu trzeba zwiększyć moc działania.
   Zatem dzielmy się swoimi doświadczeniami i wspierajmy wzajemnie jak dotychczas, oczekując finału…Razem zawsze raźniej.
   Pozdrawiam.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: