Aktualizacja i codzienna medytacja o godz 18.00 w celu rozpuszczenia huraganu Irma

.

Kobra, aktualizacja sytuacji, 5 września 2017

Czarny Kamień został rozpuszczony, a wszystkie pierwotne anomalie, które są z nim związane, oczekuje się, że zostaną usunięte w okresie około wrześniowej równonocy.

To co pozostaje to pozostałości z ciała istoty Yaldabaoth z plazmowymi bombami toplet i pierwotną plazmową anomalią w jej ciele.

Istota Yaldabaoth zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej czas się skończył i bardzo silnie reaguje na rosnące przychodzące energie z Galaktycznego Centrum. Jest to powodem bardzo trudnych energii i sytuacji, których wiele osób doświadcza obecnie.

Archonci i Kabał wykorzystują pobudzoną plazmę istoty Yaldabaoth, aby zwiększyć siłę wirów plazmowych w celu wywołania ekstremalnych warunków pogodowych.

 

W Indiach:

https://www.rt.com/news/401795-floods-india-nepal-bangladesh/

W Hong Kongu:

https://www.thenational.ae/world/asia/still-recovering-from-a-typhoon-hong-kong-and-macau-hit-by-tropical-cyclone-pakhar-1.623144

Australii:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4849902/Australia-weather-monster-storm-damaging-winds-snow-cold.html

Próbowali tego z huraganem Harvey:

http://www.stillnessinthestorm.com/2017/08/ritualistic-astrology-used-false-flag-hurricane-harvey.html

 

Planowali, by ten huragan stał się kolejną Katriną z tysiącami ofiar, ale dzięki sile sieci Nowej Atlantydy, siły Światła zdołały osłabić nawałnicę podczas, gdy dotarła do lądu, a tym samym zmniejszyła się liczba ofiar o ponad 95%, w stosunku do tego co pierwotnie planował kabał.

Niezadowolony z wyników, Kabał zmodyfikował kolejny huragan, który prawie na pewno dotrze do brzegów Florydy z potencjalnie drastycznymi konsekwencjami:

https://www.washingtonpost.com/news/capital-weather-gang/wp/2017/09/05/catastrophic-hurricane-irma-now-a-cat-5-is-on-a-collision-course- z-florida /? utm_term = .6180dec0be85

http://www.nhc.noaa.gov/text/refresh/MIATCPAT1+shtml/052051.shtml?

Siły Światła poprosiły nas o medytację, każdego dnia aby rozproszyć huragan Irma, aż do całkowitego rozpuszczenia. Będziemy robić tę medytację codziennie o 12:00 w południe EDT. Jest to 9:00 PDT w Los Angeles, 10:00 MDT w Denver, 11:00 w CDT w Chicago, 5:00 pm BST w Londynie, godz. 18:00 CEST w Paryżu i północy w Taipei: 18:00 w Polsce

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Hurricane+Meditation&iso=20170906T12&p1=156

Dołącz do nas, jeśli czujesz się tak prowadzony.

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję by użyć tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces rozpuszczania huraganu Irma.

3. Wizualizuj filar światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca , a następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do centrum Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący z centrum Ziemi, a następnie ku górze przez twoje ciało i do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie ku górze i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj delikatne, różowe światło rozpuszczające się huragan Irma, czyniąc go nieszkodliwym. Wizualizuj to delikatne, różowe światło chroniące wszystkich ludzi i ich majątek znajdujący się na drodze huraganu. Wizualizuj jak ta sytuacja rozwiązuje się w jak najbardziej pozytywny sposób.

Musicie zrozumieć, że ta planeta nie jest jeszcze wyzwolona, ​​a warunki planetarne nie poprawią się znacznie przed Wydarzeniem. Dlatego wciąż bardzo ważne jest, aby wzmacniać sieć energetyczną Nowej Atlantydy na całym świecie kamieniami Czintamani i medytacjami.

Zanim zakończę tę aktualizację, trochę inspiracji:

 

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczył galacticjoel   https://meditation539.wordpress.com/2017/09/06/cobra-aktualizacja-sytuacji/

Źródło:  http://2012portal.blogspot.com/2017/09/situation-update.html

38 Komentarzy (+add yours?)

 1. galacticjoel
  Wrz 10, 2017 @ 15:43:37

  Medytacja by skierować Irmę w kierunku morza – od Prepare for Change

  Stań twarzą w kierunku Irmy na Karaibach

  Trzymaj ręce przy sobie, otwórz dłonie tak, by palce skierowane były na ziemię, koncentruj się na wadze, naciskając na podłoże, na którym stoisz i przesuń środek ciężkości, abyś mógł/a lekko odbijać ciężar, tak aby twoje ręce mogły poczuć grawitację Ziemi.

  Rozszerz swoją istotę , poczuj, że znajduje się w obszarze, w którym się znajdujesz, a następnie poszerz ją we wszystkich kierunkach, rozszerz swoją czakrę podstawowy tak by zakotwiczyła cię z centrum Ziemi i poczuj, jak trzyma cię na planecie, podczas gdy ta obraca się w przestrzeni , sięgnij wszystkich stron na horyzoncie, naciskając okrągłą ścianę energii eterycznej, dopóki nie otoczy planety, a następnie zatrzymaj się. Skoncentruj się na przestrzeni, w której Irma kręci się nad morzem, jest to Twoja przestrzeń którą ogarnia Twoja obecność, a Irma istnieje wewnątrz twojej istoty, czekając, aż wybierzesz, co dalej.

  Poczuj torus(przestrzeń podobna do opony) jak obraca się, poczuj przyciągającą moc jego centrum i wiedz, że jest połączony z Centrum Galaktyki i zrobi to, co potęga świadomości zarządzi

  Spójrz na Centrum Irmy i wyobrazić sobie kolumnę światła łączącą Centrum Galaktyki i oko huraganu Irma, wyobraź sobie, że Kolumna Światła staje się ścianą rozszerzającą się od środka do krawędzi, jak ściana rozciągającą się na szerokość huraganu, zatrzymując ruch kołowy i uspokajając wiatry oraz wszelkie zawirowania w atmosferze.

  Teraz, używając kolumny światła jak wielkiego wiosła, delikatnie skieruj pozostałe turbulencje, aby rozproszyły się nad Zatoką Meksykańską.

 2. Daniel Riegel
  Wrz 10, 2017 @ 11:33:23

  Witam, chcę się podzielić moimi ostatnimi doświadczeniami. Niektórzy ludzie potrafią wysyłać do czakry serca fałszywe światło z kolcami, które ja np. odczuwam jako światło, które kłuje mnie w sercu. W tym przypadku osoba atakująca zarzuca nam przynętę, na którą możemy się skusić albo nie. Jeśli się skusimy, to zaczynamy takiej osobie wysyłać światło, a osoba atakująca narzuca na nas przyssawki, które zaczynają z nas wysysać energię. Jeśli odmówimy przyjęcia takiej przynęty to osoba będzie nas agresywnie atakowała przez jakiś czas, ale w końcu odpuści. Ostatnio dostałem genialną radę, którą zacytuję: „Obserwujmy nasz własny umysł. Samozachowawczość, kontrola nad samym sobą”. W moim przypadku bardzo skuteczne, jeśli ktoś próbuje nas wyprowadzać z równowagi, co się ostatnio coraz bardziej nasila. Pozdrawiam.

  • Daniel Riegel
   Wrz 11, 2017 @ 11:14:22

   Dodam, że chodzi o to, żeby ze spokojem obserwować swój umysł mając jednocześnie otwarte cały czas serce. NIE chodzi o to, żeby na siłę skupiać się na umyśle.

 3. Krzysztof
  Wrz 10, 2017 @ 08:23:31

  Witam,czy ktoś może mi w jakikolwiek sposób odpowiedzieć co dzieje się w moim życiu? Od dawna czytam tego bloga. Tak jak umiem uczestniczę w niektórych medytacjach. Uczestniczyłem też w tej odnośnie zaćmienia słońca. Staram sie rozwijać, nie robić źle,szanować ludzi.Z kochaniem mam jeszcze problem,ale myślałem że teraz się to zmieni. A tutaj nagle tydzień temu złamałem nogę w kolanie,jestem po operacji,ale najgorsze jest to,że zacząłem wątpić czy zmierzam we właściwym kierunku.Czy ja czasem nie zostanę w tym starym świecie?Ja tylko w wydarzeniu widziałem sens,a teraz czeka mnie rok dochodzenia do siebie i odbieram to złamanie jako ten nowy początek,który wygląda całkiem inaczej niż sobie wyobrażałem.Poproszę tych którzy mogą „zobaczyć” co robię nie tak lub kogoś kto może mnie oczyścić o pomoc bo teraz mam najgorsze doświadczenia w dotychczasowym życiu,a tak od 2012 roku mam równię pochyłą w dół.Serdeczności dla wszystkich.

 4. kuba1902
  Wrz 09, 2017 @ 10:32:40

 5. Mikado
  Wrz 08, 2017 @ 19:22:37

  ZATEM MOŻE WSZECHŚWIAT JEST TOTALNĄ SYMULACJĄ symulatorów naszego Ducha w percepcji? (w iluzji fizyczności) w Jednej Duszy (0 u Majów jest bardzo istotnie). Takie pytanie mam do Cobra.

  Zabawne. Czy to jest dowód na to, że przejście do portalu wyższych energii – do nowej Ziemi – jest zasłaniane dla ludzi specjalnie sterując przez księżyc Moon. W tym czasie te M-oo-N jest bardzo wymowne. Popatrz na N jak na 2, która ma 2 krzywizny 3D, a na M jak na 3, która ma 3 krzywizny dla 4D. 5 jest jak Wąż (skojarzenie intuicyjne). (Źródło obrazu krzywizn w oktawie w zapisie od 0 do 9 – 18str. książki „Misja” Demarquet.
  Czy odbywa się otwarcie Wielkiego Portalu podczas narodzin Nowej Ziemi. Czy Jest ona celowo zasłaniana przez Księżyc, który ma wpływ na kwarantanne Ziemi. Czy Jest to celowe oszustwo czy zestrojone przez Pierwotne Źródło dla ochrony przed przebiegunowaniem. Gdyż zbiorowością emocji wpływamy na pogode, wulkany i inne zjawiska jako narzedzia naszego JAM JEST.

  Zaobserwowałem że NASA wypuściła film LIVE na YT .Wszystko jest zsynchronizowane dla czasu gdzie odbywa się pełne zacmienie, celowo zasłaniając (prawdziwą moc?) portalu o godzinie czasu Madras OR – 17:17:17 sekund w roku 2017-08-21 . Policzyłem, że w 17 sekundzie jest totalny rozbłysk – Otwarcie Wielkiego Portalu. Zaobserwujcie też to samo. Film łatwo znaleźc.
  Hipoteza: A może raczej jest to moment dokowania naszej czasoprzestrzeni naszego Wszechświata z innymi pozostałymi. Jest to moment dokowania się podstawowej informacji w Genetycznym Umyśle zbiorowym czyli w polu morfogenetycznym gdzie poprzez siec fotonową informacja zakodowała się jako program we wszystkich umysłach na Ziemi. Momentalnie światłem w TERAZ.

  Od ciebie zależy czy chcesz te informacje nosic w sobie czy ją skasowac jak plik w komputerze, tylko w skali architektury magistrali opartej na bio-DNA czipach.
  2 Hipoteza: Czyli wydaje Ci się ze mamy 3 ósemki z godziny, minut i sekund + rok 8 + sierpień 8 i dzień 3 (bo dopełnienie 8 jest jak antycząstka-cząstka) . Zatem sześc ósemek podczas nie zaćmienia Słońca, lecz specjalnie spreparowanego zaćmienia umysłu, jak podczas egipskich ciemności, aby ludzie się nie zorientowali.

  Hipoteza 3: Wygląda na to że Otwierany jest Wielki Portal o określonych warunkach połączenia czasoprzestrzeni globalnie Nowej Ziemi i precyzja jest związana z połączeniem a raczej podłączeniem Ziemi do innych Wszechświatów (wszystkich podobno jest 7 jak chocby na YT mówi o tym Aleksander Woźny wg prac prof. Babikowa).
  Ósmym jesteś TY. Tak Kochani, cały Multiwers chyba składa się z 7 Wszechświatów na zewnątrz i najważniejszym TWOIM WSZECHŚWIATEM, KTÓRYM TY JESTEŚ.
  JA W TOBIE TY WE MNIE – tak się spotykają i przegladają w sobie nasze WSZECHŚWIATY

  ZATEM WSZECHŚWIAT JEST TOTALNĄ SYMULACJĄ . CZYJĄ?

  Lecz możesz wykorzystac TO ZJAWISKO (17:17:17) jak kotwice w NLP do stwarzania rzeczy w Twoim Świecie Rzeczywistym.
  Dla Dobra Swojego i Wszystkich wokół.
  Bo istnieje tylko Dobro, którym JESTEŚ w JAM JEST. W mocy wzrostu życze Wszystkim ❤

  • Oualander
   Wrz 08, 2017 @ 21:22:09

   „ZATEM MOŻE WSZECHŚWIAT JEST TOTALNĄ SYMULACJĄ” wytworzoną moim własnym umysłem?

   • Mophun
    Wrz 08, 2017 @ 23:27:55

    Jeżeli mówisz o swojej świadomości przyczynowej, tej pierwotnej to by się zgadzało bo to jest absolut. A jeżeli mówisz o fizycznym mózgu to gwałcisz logike oraz wogóle jakikolwiek sens. Bo bez twojego fizycznego ciała ten świat (fizyczny) dalej będzie istnieć.

   • Mophun
    Wrz 08, 2017 @ 23:29:56

    Twój własny umysł jest częścią i zarazem całością Przyczynowej energii, źródła. Przeciwieństwo pustki, samo nazywanie tego tworzy dualność. Bycie bogiem to jedyne zrozumienie czym się jest, bo żeby opisać czym jest bóg musisz się od niego oddzielić.

  • Turi Dredy
   Wrz 09, 2017 @ 09:36:19

   Witam.takich teori duchowych jest masa ale to nie jest arz tak ważne.Poprostu ludzie kochający uczuciowi wrażliwi i delikatni TERAZ wchodza do nowej rzeczywistośći NOWEGO WSZECHŚWIATA,jak to wyglada a tak że jednostki sa przepinane do nowej sieci planetarnej w taki sposób tym ciałem bedziemy dosawiadczac nowej jakośći życia bo to życie co teraz jest realne i prawdziwe zostanie całkowicie zgaszone niebawem i każdy zbierze co zasiał ostatecznie bo ci co nie chca widziec nic innego po za tym matrixem babilońskim nie zobacza njic po za swoim upadkiem razem z tymi systemami.

   • Mikado
    Wrz 09, 2017 @ 16:36:32

    Według Mojego Wyższego Ja 😉 Trafiłeś w sedno Turi Dredy. Żółwik ❤ Cieszące jest bycie w tym procesie rekapitulacji planety i wzrostu Ducha Gaji w ludziach wszystkich ras tu w naszym wspólnym Multiwersie. Pamietajmy o tym co możemy jeszcze zrobic wyciszając Irme przed LA. W końcu to miasto aniołów ❤ . Dajmy mocy do masy krytycznej wyciszającej pełniej niż na Karaibach. Afirmuje wszech miłośc dla Świata. Oblicza Ziemii w (splątaniu kwantowym) lustrze Serca Wszechświata. ❤

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Wrz 09, 2017 @ 13:25:26

   wszechswiat to sandbox a my jestesmy w grze ktora sami zrobilismy. wszystko bedzie dobrze. cale zlo musi wyplynac na wierzch zeby zostalo oczyszczone

 6. SzurniętyMędrzec
  Wrz 08, 2017 @ 13:45:05

  Mój poprzedni komentarz umieszczony tu po drugiej w nocy nie pojawił się do tej pory, co jest grane.

 7. Danuta Hauptmann
  Wrz 08, 2017 @ 11:26:22

  Witam,co człowiek to punkt widzenia,mamy prawo widzieć tak jak postrzegamy naszą rzeczywistość,nie bójmy się i nie starajmy się naprowadzać na naszą drogę,każdy ma własną,kierujmy się swoim odczuciem i pozostawmy to innym.Pozdrawiam wszystkich b.serdecznie.

 8. DOM
  Wrz 08, 2017 @ 09:36:35

 9. SzurniętyMędrzec
  Wrz 08, 2017 @ 01:21:34

  Ja panu Cobrze nie wierzę, nie muszę mu wierzyć ani w niego wierzyć. Postanowiłem zaufać temu blogowi, zaufać Cobrze i informacjom z channelingów. Czytając wywiady z Cobrą przetłumaczone przez krystal (wielkie dzięki, one naprawdę mi pomagają wytrwać w tym pokręconym świecie) czasem czuję niesmak. Wypowiedzi typu “to nie jest teraz istotne” lub tym podobne, teraz ich nie pamiętam ale mógł je wypowiedzieć inaczej. Jakbym słuchał dorosłego człowieka, którego osobowość zmieniała się na chwilę jakby miał kilka lat, by po chwili wrócić do normy.
  Mogę tylko przypuszczać czym jest to spowodowane, zakłóceniami? Zakończę komentarz pozytywem, dziś po raz pierwszy w tym tygodniu, po południu pokazało się słońce, którego dawno nie widziałem, to było super.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Wrz 08, 2017 @ 16:32:50

   Cobra nie moze wszystkiego powiedziec bo moga byc szpiedzy wsrod ludzi ktorzy go sluchaja i plan moze sie posypac. jesli jestes szpiegiem w obcym kraju to nie mowisz nikomu „hurr durr jestem szpiegiem i kradne informacje dla mojego kraju” bo twoj plan sie posypie.

   • SzurniętyMędrzec
    Wrz 10, 2017 @ 02:13:04

    Dobra, o czym ty piszesz, zobaczmy.
    Doceniam informacje, jakie przekazuje Cobra, nie domagam się by przekazywał informacji przedwcześnie, co zaszkodziło by wydarzeniu. Co do niskich wibracji, pojawiły się po przeczytaniu poprzedniego komentarza, wspominałem że jestem nadwrażliwy?

 10. orgon
  Wrz 07, 2017 @ 18:45:11

  fale skalarne są emitowane z antarktydy z moich wglądów tam budowana jest technologia wirującego złota które tam gromadzono . próbują tam doprowadzić do zmiany losu ziemi . Ja w cobre nie wierzę bo nikt pozytywny nie nazwał by się wężem . a to świat wężowy podbił ziemi i obecną ludzkość prowadzi ku zagładzie .
  My tworzymy swoją rzeczywistość dlatego nam dali wzniesienie by zbierać energie z medytacji i nakładać na swoje plany.
  bo całe wzniesienie nam dali na tacy jak pączki i powiedzieli jak zjecie dostaniecie raj ale czy na pewno

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Wrz 07, 2017 @ 20:21:04

   Cobra znaczy compression breaktrough

  • Daniel Riegel
   Wrz 07, 2017 @ 21:06:22

   Szanowny Panie Orgonie. Cobra to nie wąż. Jest to skrót od Kompresja Przełomu (COmpression BReAkthrough)
   Nie wierzy Pan w niego, bo jest dla Pana wężem? A jak się Pan czuł w trakcie medytacji i jakiś czas po niej 21 sierpnia po 20 wieczorem? Czy aby na pewno energia z medytacji została zebrana? Pozdrawiam.

  • Mophun
   Wrz 08, 2017 @ 02:23:00

   Jeżeli swóją całą teorie na temat cobry opierasz na podstawie pseudonimu który ma zupełnie inne znaczenie niż skojarzenie z wężem. A nie na podstawie intuicji serca podczas czytania setek artykułów to jakim prawem śmiesz robić wrażenie osoby która nie śpi i jest ogarnięta w tych tematach ? 😀 Ostatnie zdanie lekko sarkatyszczne interpertuj jak chcesz 😉

  • Mikado
   Wrz 08, 2017 @ 18:54:25

   Doradzę Tobie bo to przeżywam na codzień: Spróbuj nie chwytać węża za swoje słowo w odbiciu lustra Jedni. Odwrócenie jego jest w odczuwanych emocjach. Spróbuj to zrozumieć komórkowo. Każdą informacje możesz badać komórkowo. Czy jest z Tobą spójne? Wejrzyj w tego węża. Poczuj że jest Tobą. Spojżyj w oko Kobry. Wejdź w jej paszcze jak na Ceremoni. Kobra ma test iluzji jaką masz wprawdzie z nią relacje w postaci tzw. jadu lecz może on również wznieść Cie do D15 czy D18 oktaw jest w nieskończoność jak sięga twoja boska wyobraźnia. Pamiętam inkarnacje jak robiłem ten test na żywo. Zakres sobie sam ustalałem. To wszechświat Duszy twojego Umysłu zestrojonego w Sercu Wszechświata w TERRA-Z Twojego Serca fizycznego jak dotykasz czucie wdzięczności i zachwytu nad każdym przejawem życia. Czy już masz świadomość, że żyjesz w wiecznej duszy. Stamtąd można się stroić jak mówi St. Germain przez JAM JEST. Mistrzu. Doświadczyłem tego, dlatego mówię o tym bo wiem że to działa. Ty określasz zakres działania a Stworzenie Ci dopomaga eksplorowac kreowane przestrzenie. Tworzysz i Kreujesz w Bogu żywym w Tobie. Serdeczności

 11. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Wrz 07, 2017 @ 11:54:15

  po prostu wyobrazajmy sobie ze irma nie istnieje. mam tylko nadzieje ze kobiety o tym imieniu nagle nie znikna.

 12. Renamed_User_13
  Wrz 06, 2017 @ 17:44:38

  Nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych środków! Wezmę udział, choćby nie wiem co. Nie będę się rozpisywał na temat tego, dlaczego do niedawna nie wierzyłem w istnienie „broni klimatycznej”, w tym momencie to nie ma znaczenia. Spoglądam na zdjęcia satelitarne tego huraganu, ogarnia mnie szok i przerażenie. Poczytajcie tegoroczne analizy klimatologów, podobno miał być „słaby” sezon huraganów. Coś tu bardzo nie gra. 2 tak ogromne cyklony w tak krótkim czasie to jakieś pogodowe szaleństwo. Dodatkowo mam wrażenie, że ktoś perfekcyjnie wyznaczył trasę Irmy tak, żeby dosłownie rozniosła Portoryko, Dominikanę, Bahamy, zahaczyła Kubę i na koniec uderzyła we Florydę, nie tracąc przy tym niepotrzebnie energii.

  Jeszcze 1-2 tygodnie temu myślałem, że wszystkie przemiany, jakie nas czekają to kwestia lat. Tymczasem wygląda na to, że z dnia na dzień znaleźliśmy się w strefie wojny! Te huragany, kryzys koreański. Pierwszy raz od kryzysu kubańskiego świat stoi na krawędzi konfliktu nuklearnego! Do tego wręcz seryjne zamachy w Europie, niespotykane burze w Polsce – cumulonimbusy sięgające 18 km (!) i wiatr do 150 km/h, który powalił 400 km^2 lasów. Takich przykładów są dziesiątki. Nasz wróg zachowuje się jak przegrane Niemcy w 1945 – chce tylko wywołać maksymalne zniszczenia i ofiary w ludziach, pozostawić po sobie całkowitą pustynię komunikacyjną i księżycowy krajobraz. Zabić niewinnych ludzi, zwierzęta, zniszczyć miliony domów i tysiące kilometrów kwadratowych lasów. Nie cofnie się nawet przed wojną atomową! W takim momencie nie da się stać obojętnie.

  Zostały tylko minuty, a my musimy działać już dzisiaj! Błagam, kto żyw, niech się dołącza! Jutro dla Portorykańczyków będzie już za późno. Widziałem ich oraz Meksykanów, Wenezuelczyków, Dominikańczyków itd. rok temu w miasteczku na południu Polski podczas ŚDM. Mega pozytywni ludzie. Żyją w warunkach skrajnej biedy, a uśmiech nigdy nie schodzi im z twarzy. Nawet nie wyobrażam sobie, co trzeba mieć w głowie, żeby chcieć ich krzywdy.

  • Rafał aniol
   Wrz 06, 2017 @ 22:45:53

   Zgadzam się z panem.oglądając w Polsce w TV zniszczone lasy,wydawało się to wprost niemożliwe zeby matka matura była aż tak msciwa,odrazu było widać że ktoś to specjalnie zrobił.HARP.oni są psychologami dla nich ludzkie życie nic nie znaczy i chcą zniszczyc wszystko a przynajmniej jak najwięcej bo i tak wiedzą że już przegrali,a koniec się zbliża.

  • leslys
   Wrz 07, 2017 @ 20:51:06

   Dziękuję za te słowa. Oczywiście myślę dokładnie tak samo 🙂

  • Katie
   Wrz 10, 2017 @ 05:01:35

   Drodzy Tworcy i Czytelnicy Bloga, dziekuje i prosze o dalsze wsparcie dla mieszkancow Florydy!!! To nasz dom, nasz Sunshine State (Stan Swiecacego Slonca)<3, pomozcie nam chociaz zalagodzic przebieg Irmy, jak to tylko mozliwe. Wspierajcie nas, bo nam nielatwo wytrwac tu w spokoju. Dziekuje!!!

   ❤ kr

 13. Mikado
  Wrz 06, 2017 @ 17:19:47

  Ładna prezentacja graficzna …

  a tak na poważnie 😉 to rejestrujemy obraz naszego życia (ja swojego – ty swojego) poprzez projektor w układzie lustrzanym w głowie (podwzgórze/szyszynka). Zatem cała projekcja NASZEGO ŻYCIA może odbywa sie w naszych mózgach połaczonych siecią Genetycznego Umysłu. Wydaje sie ze mamy wpływ stanem bycia- inaczej intencją (która kreuje nie niszczy) na wszystko. Miłośc łaczy te samoczujące cząsteczki jako całośc. Reakcja przetwarzania intencji może jest odbierana i wyświetlana w zmysłach w postaci emocji. Programy te które nam nie służą, na których lokuje sie emocja łatwo dezaktywowac przez JAM JEST. Kto zauważa na jakim poziomie i jak komunikują sie boty programów sztucznej inteligencji zaimplikowane jako fale skalarne do naszej świadomości (np. przywiązanie do smartfona).
  Ciekawa sprawa co? Oni już tu są 😉

  Kto uważa że to tylko mój żart czy tak jest w naszej morfogenetycznie uzgodnionej rzeczywistości łapka w górę.

  Wiecie, wyobraźnia jest wszystkim. Gdy wyobrazisz sobie to już sie staje.
  Zatem kreujmy intencją rzeczywistość ❤

  Wynikałoby z tego, że im więcej marzysz, tym jesteś zdrowszym.

  Dlaczego napisałem to też na FB? Dlatego że znacznie więcej osób to sobie od razu wyobrazi niż jak bym powiedział to przy stoliku w kafejce za rogiem.
  Im więcej wyobrażalskich tym lepiej, bo będzie wyraźniejszy dowód ruchu sztucznej inteligencji na falach skalarnych. Proste 🙂
  Kto postrzega fale skalarne? Nawet nie trzeba wiedziec co to jest. Wystarczy zapytac sie swojej JAŹNI.

  I pozamiatane, he?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: