Raport po Medytacji Jedności

.
Kochani, jest to niezwykle optymistyczny raport z ważnymi informacjami.  Teraz możemy  głębiej zrozumieć, dlaczego jest taki groteskowy chaos na świecie i już zaczęły się wszędzie konkretne ujawniania demaskujące kabała.  To co robili bezkarnie przez wieki nie może być dłużej ukrywane. 
Wspaniałe też jest to, że nowa fala młodych (także duchem:), przebudzonych P. Ś. działa z takim zapałem w społeczności polskiej i na całym świecie.  Przesyłam miłość dla wszystkich ❤   kr
Kobra, 23 sierpnia 2017
.

Nasza medytacja była punktem zwrotnym w procesie wyzwolenia naszej planety:

https://www.youtube.com/watch?v=y97rBdSYbkg
 .
  Kilka milionów ludzi zostało poinformowanych o tej medytacji i ponad ćwierć miliona rzeczywiście wzięło w niej odział.  Więc była to nasza najsilniejsza medytacja kiedykolwiek.
.

Jedność i rezonans, jaki osiągnęliśmy, były niezwykłe i były sygnałem dla Centralnej Rasy, że przebudzona część ludności będzie w stanie utrzymać Światło jedności, gdy Wydarzenie będzie miało miejsce, i że nadszedł czas, aby aktywnie ustanowić proces Wzniesienia na tej planecie.  Oznacza to, że od tego momentu energie z Galaktycznego Centrum będą się nasilały wykładniczo, aż cala ciemność zostanie oczyszczona i planeta zostanie wyzwolona.

Podczas medytacji została zakończona krytyczna masa sieci energetycznej Nowej Atlantydy wokół tej planety i od tej pory ta sieć będzie wystarczająco silna, aby poradzić sobie z energią Wydarzenia.  Od tej pory sieć energetyczna Nowej Atlantydy będzie wykorzystywana przez siły Światła do przekazywania kodów aktywacji misji w postaci ujawniających snów, impresji i wizji dla przebudzonej części ludzkiej populacji.

Więcej niż połowa pozostałej plazmowej anomalii ciała Yaldabaoth została przeobrażona, a wir plazmowej anomalii Wschodniego Wybrzeża [USA] praktycznie znikł.  Co pozostało, to mniejsze, fragmentaryczne rozkładające się wiry plazmowej anomalii w Waszyngtonie i Nowym Jorku.  Archontowie używali potajemnie Wschodniego Wybrzeża, aby chronić kabała i ta ochrona już prawie nie istnieje.  Wiele działań kabała, w tym ich rozległe sieci wykorzystujące dzieci, zostaną wkrótce ujawnione dla całej populacji.

Siły Światła były bardzo aktywne w ciągu ostatnich kilku miesięcy w usuwaniu Czarnego Kamienia, a nasza Medytacja Jedności dała niezbędne wsparcie energetyczne dla ostatecznego pchnięcia i teraz Czarny Kamień już jest prawie usunięty.  Zostanie on całkowicie wyczyszczony w ciągu tygodnia, a wszystkie anomalie związane z nim, w ciągu miesiąca.  Kiedy to nastąpi, Relatywistyczny Zderzacz Ciężkich Jonów [RHIC] na Long Island straci wszelkie znaczenie dla grupy Chimera i przestaną go używać.   Stanie się więc jednym z wielu Zderzaczy na całym świecie, niezdolnych do poważnych szkód dla ludzkości.

 
 .

To wszystko sprawiło, że około 80-ciu pozostałych członków grupy Chimera znalazło się w trybie paniki.  Dwie grupy wyjechały z Long Island, czując, że ich lokalizacja jest teraz zbyt znana.

Pierwsza grupa skupia się tu:

https://www.bizjournals.com/washington/blog/fedbiz_daily/2012/05/darpa-moves-into-new-13-story-hq-in.html
 .
Druga grupa tu:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Peterson_Air_Force_Base
.
A trzecia grupa pozostaje w ośrodku klonowania poniżej tego laboratorium:
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Cold_Spring_Harbor_Laboratory
 .

Główną przeszkodą, która musi być osunięta przed  Wydarzeniem, to pozostałe plazmowe bomby toplet.

Ćwiczenie EARTH EX, które odbywa się obecnie, daje niezwykle cenny intel dla Oporu, jak utrzymać infrastrukturę podczas Wydarzenia:

http://www.eiscouncil.com/EarthEx
 .
 .

Niektórzy agenci Oporu są zaangażowani w tym ćwiczeniu na pewien sposób i to przybliży nas o jeden krok do Wydarzenia.

Zwycięstwo Światła!

http://2012portal.blogspot.com/2017/08/unity-meditation-report.html
 .
Przetłumaczyła Krystal

40 Komentarzy (+add yours?)

 1. Rafał
  Paźdź 28, 2017 @ 01:58:32

  Dziekuje Wam za to co robicie :)))
  Jestem z Wami ;)))

 2. Trackback: KIERUJEMY NASZE MYŚLI I MOCE NA OCZYSZCZANIE ZIEMI ! NIE KARMIMY „PAPIEROWEGO TYGRYSA” – BOJKOTUJEMY, WZNOSIMY SIĘ DUCHOWO I ENERGETYCZNIE ! | POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU W OBRONIE NARODU POLSKIEGO I POLSKI
 3. BeataSławek
  Sier 26, 2017 @ 13:12:43

  Cieszymy się, że szybko został opublikowany raport, po medytacji. To daje napęd, mobilizuje ludzi do intensywnej pracy,daje wiarę,że można,że jesteśmy wszyscy coraz bliżej tego, na co tak bardzo czekamy. Pozdrawiamy wszystkich ciepło.

 4. Piotr
  Sier 26, 2017 @ 10:11:32

  Witam
  Potrzebuję namiar na osobę, która pomoże w rozwiązaniu problemu z niewydolnością krążenia. Może ma ktoś kontakt do Beaty i Sławka.Mój adres to piotr.1977@interia.pl
  Pozdrawiam
  Piotrek

 5. Jolanta Augustowska
  Sier 25, 2017 @ 08:50:03

  Cudownie, jestem z wami. Pozdrawiam.

 6. Renamed_User_13
  Sier 25, 2017 @ 01:39:55

  Cóż mogę od siebie dodać? Wielkie słowa. A Kobra nie zwykł rzucać ich na wiatr. Kiedyś napiszę coś od siebie (np. skąd się na tej stronie w ogóle wziąłem), ale nie czas i miejsce na to. Co do medytacji, to tak jak w kilku poprzednich wziąłem udział mimo faktu, że nie mam szczególnych duchowych zdolności. Potraktowałem to jako misję do wykonania (nie wiem czy przyłożyłem się wystarczająco, ale widać było warto).

  Inna sprawa, wojna informacyjna jaka toczy się dzisiaj w Internecie to szaleństwo. Takich manipulacji komentarzami i łapkami na Interii nie widziałem nigdy wcześniej, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Z YT znikają filmy i całe kanały, gdzie się nie ruszę oszczerstwa, bluzgi i kłamliwy trolling. Pozostaje tylko wierzyć, że i po tej ostatniej, straszliwej burzy w końcu wyjdzie słońce…

  Nie wiem, czy są tu jacyś kibice piłkarscy, ale zaryzykuję i wrzucę od siebie jeden z najpiękniejszych znanych mi utworów, hymn FC Liverpool. Dedykuję go Wam wszystkim, a w szczególności Krystal:

  Kiedy idziesz poprzez burzę
  Trzymaj głowę swą wysoko
  I nie bój się ciemności…
  Na końcu tej burzy
  Jest złote niebo
  I słodka, srebrna piosenka skowronka

  Więc idź, poprzez wiatr
  Więc idź, poprzez deszcz
  Nawet gdy twoje marzenia zostaną zniszczone
  i rozwiane…
  Dalej krocz, dalej krocz
  z nadzieją w swym sercu
  Bo nigdy nie będziesz szedł sam
  Nigdy nie będziesz szedł sam

 7. Gugolandia
  Sier 25, 2017 @ 00:06:41

  Ja też bardzo dziękuję za tę wspaniałą informację! :-*

  ❤ kr

 8. Daniel Riegel
  Sier 24, 2017 @ 23:13:12

  Kamienie Czintamani zostały dzisiaj zakopane w: Lęborku, Smołdzinie (zaraz obok wieży na szczycie wzgórza Rowokół), w Ustce, Darłowie, Koszalinie, w Grzybnicy pod Koszalinem, w Borkowie (gmina Malechowo), w Sławnie i w Słupsku. Pozdrawiam.

  • Anastazja
   Sier 25, 2017 @ 09:54:07

   Super , wspaniale

  • Daniel Riegel
   Sier 25, 2017 @ 22:48:19

   Dzisiaj zakopałem w Elblągu, Olsztynie i Grudziądzu.

  • Daniel Riegel
   Sier 26, 2017 @ 22:11:48

   Duży kamień Czintamani został zakopany w Szczecinie. Pozdrowienia dla pani Danuty za ciekawą rozmowę w drodze do Szczecina 🙂

   • Anastazja
    Sier 27, 2017 @ 08:22:14

    Patrzę na mapę kamieni i serce rośnie

   • Daniel Riegel
    Sier 27, 2017 @ 09:08:28

    Dzięki 🙂 Wczoraj podczas zakopywania dużego kamienia znowu zaraz przed zakopaniem poczułem silną aktywację, która jest mocniejsza – im większy jest kamień. Jak przebywałem w pobliżu przez następne 3 godziny na powrotny pociąg to cały czas to czułem. Szkoda, że nie da się tego obiektywnie sprawdzić, może da się to zrobić przystawiając aparat do słońca i sprawdzić jak wygląda jego odbicie. Ja tak zrobiłem i wyszło niebiesko-czerwone odbicie, wstawię później tutaj zdjęcie jak to wygląda. Zdaje sobie sprawę z tego, że są różne aparaty i każdy aparat w inny sposób robi zdjęcia i mogą wyjść różnice. Pozdrawiam.

    • Daniel Riegel
     Sier 27, 2017 @ 22:06:09

     https://www.fotosik.pl/zdjecie/21b6772148668fac -> to jest zdjęcie z Grzybnicy pod Koszalinem w miejscu kręgów kamiennych. Nie wiem czy odbicie od światła jest zwykłe, czy rzeczywiście kolory zmieniają się w zależności od danych energii w danym miejscu, warto to sprawdzić. W tle widać również przezroczyste kule światła.

  • Daniel Riegel
   Sier 27, 2017 @ 21:59:44

   Kamienie Czintamani zostały zakopane w: Duży kamień k. Trątkownicy w miejscu kręgów kamiennych „kamienne wesele” (Babi Dół-Borcz) -> tym samym powstało „jajo życia” złożone z 4 kamieni z centrum w Gdańsku; Odry k. Czerska (też w miejscu, gdzie są kręgi kamienne); Czersk; Leśno k. Brus (kręgi kamienne); Piaszno k. Bytowa (kręgi kamienne); Bytów; Węsiory k. Sulęczyna (kręgi kamienne). Wyżej podane miejsca, czyli: Borkowo k. Sławna i Grzybnica pod Koszalinem -> tam również kamienie zostały zakopane na terenie kręgów kamiennych.
   W Odrach k. Czerska i Węsiorach k. Sulęczyna występuje bardzo silna energetyka – szczególnie wewnątrz kręgów kamiennych.

  • Daniel Riegel
   Sier 31, 2017 @ 22:00:52

   Ostatnie kamienie zostały przeze mnie zakopane w: kamienie o wadze 10-15 gram w Bydgoszczy i Toruniu, kamienie średniej wielkości w Kwidzyniu i Chojnicach oraz kamień o wadze prawie 20 gram dzisiaj w Poznaniu. Pozdrawiam.

 9. Mophun
  Sier 24, 2017 @ 21:36:00

  Ja osobiście dzień przed światową medytacją miałem przepływ tak silnych energii będąc w astralu że w pewnym momencie wygieło mi głowe do przodu otworzyło oczy. Bo puszczałem przez siebie tak ogromną energie kompletnie bez oporów że w pewnym momencie coś takiego się stało, dzień później w trochę inny sposób jakby szczęka mi się zamknęła nagle. Ale mam wrażenie że to były manipulacje archontów. Archonci w moim wypadku są niezwykle zorganizowani i aktywni. Im bardziej zwiększam przepływ światła tym bardziej się angażują we wkręcanie mnie w zawiłe sny gdzie zmniejsza mi się poziom świadomości i oddaje im energie na rózne sposoby. Te sny są jak niezwykle zaawansowane wielopoziomowe filmy. Np. ogromny scenariusz wydaję się jakimś przyjaznym zwykłym snem a nagle w pewnym punkcie wszystko się zmienia i okazuje że wszelkie wcześniejsze działania i fałszywe wspomnienia były częścią kuluminacyjnego przechwycenia odemnie energii (lusz). Po kolei bazują na moich różnych lękach. A ja w miarę siły pozwalam im realizować te scenariusze przez co tracą na sile. Komiczne sytuacje jak mnie np złapali i mnie kroją na żywca. ból w astralu jest inny, symulowany możesz go wyłączyć, włączyć, sterować nim. Zamiast mi szkodzić to myśle że na tym zyskuje bo wyzbywam się powoli wszelkich lęków które są głęboko w niższych moich aspektach. Prawodpodobnie głęboko skryte z wcześniejszych wcieleń. A kto wie może trochę źle to interpretuje i to zobrazowany proces oczyszczania się. Bo światło nie ucina kogoś ciemnej strony tylko oczyszcza ją. Gdyby ucinało człowiek by stracił dużą część samego siebie. Transformacja nie oznacza niszczenia ciemności, tylko wzniesienia wibracji tego co ciemne aż się stanie jasne. Ostatecznym momentem trasnformacji jest po prostu koniec dualności. Bo jasność i ciemność to jedno i to samo. Więc stopienie się ich w całość jest zwięczeniem dzieła. I jak już to właśnie to oznacza wydarzenie, chyba że wybiegam ogromnie w przód. Ale sam nie jestem pewien jak zaawansowaną jestem duszą bo wszystko się przeplata, ale podejrzewam że dość bardzo.

 10. Krystyna 11
  Sier 24, 2017 @ 20:47:43

  Chciałam dzisiaj wejść do ,,Komory Bogini,, aby wysłuchać tej muzycznej medytacji, jak często to robię. Niestety nie działa, nie da się jej włączyć. Chciałam zapytać, czy będzie wyłączona, jak poprzednie, czy po prostu szykuje się jakaś zmiana?

  Uczestniczyłam w Medytacji 21 sierpnia i w pewnym momencie poczułam wielki napływ, jak by falę gorąca na mojej grasicy i w ciele przepływ energii przez dobrą chwilę.
  Wysyłałam Światło, a potem różową energię na całą Planetę i wszystko na niej.
  Dziękuję wszystkim za wspólny udział w tej Medytacji.
  Pozdrawiam serdecznie!
  Krystal dziękuję!

 11. Mikado
  Sier 24, 2017 @ 17:05:33

  Też brałem udział w otwarciu Wielkiego Portala, który wydaje sie celowo jest przysłaniany Ksieżycem, aby ludzie nie zwariowali. Wiem to po sobie jak można odreagowac emocjami taką sytuacje gdy jeszcze jest sie w zamknietym kregu karmicznym. Pierwszy raz na sobie poczułem 2 lata temu co to jest rozprzestrzenic sie w intencji przejawienia serca Wszechświata, a nie trafienia do tunelu wciągającego światło. Oj wiele ostatnio takich doświadczeń. Najskuteczniejsza medytacja jest Jam Jest. A teraz pytanie dla Was. Po co tzw. pełne obrączkowe z rozbłyskiem zaćmienie słońca 21 sierpnia zdarzyło się o 17:17:17 czasu lokalnego Madras OR (widac to w czasie rzeczywistym na nagraniu) w 2017 ? Serdeczności ❤

 12. Bella
  Sier 24, 2017 @ 14:42:38

  Moje refleksje po medytacji
  No dobrze, pomyślałam,wczoraj, ćwiczyliśmy jogę a potem medytowaliśmy, dokładnie w wyznaczonym czasie. Było nas razem 9 osób w pięknej grupie. I co dalej? Co zaistniało znaczącego? Co się zmieniło? Przy takiej kontemplacji popatrzyłam przez okno na moją ścianę lasu/parku i jak ją określam – moją „tablicę ogłoszeń”, bo od kilku lat pojawiają się na jej płaszczyźnie różne znaczące symbole z konarów, liści, światła. I co widzę? Wyraźnie odbijającą się w słońcu literę V z dwóch złączonych konarów. Czyli Victory ! Victory of the light ! Zrobiłam zdjęcie. Coraz częściej robię zdjęcia tej płaszczyzny. I pomimo, że tylko komórką i tak są one widoczne. Kilka lat temu pierwsze było serce, które każdego roku wraz z wiosną pojawia się w tym samym miejscu. Moje zdziwienie, mój zachwyt otrzymał odpowiedź tego serca w postaci mega mocnego impulsu w czakrę serca, tak mocnego, że pomyślałam: „ojej zaraz mi wyrwie z ciała”. To cudowne doświadczenie nauczyło mnie w jaki sposób przekazywać komuś miłość na odległość i bez słów. Robię to dla różnych osób w różnych sytuacjach. Oczywiście nie umiem aż tak mocno, ale też są efekty. Tej wiosny, w górnych przestrzeniach i zaokrągleniach tego serca, zanim jeszcze rozwinęły się liście 2 drzew bliżej, które w tej chwili je trochę przesłaniają, pojawił się wyraźny znak nieskończoności.
  Dziękuję Wam wszystkim, że jesteście

 13. kuba1902
  Sier 24, 2017 @ 14:11:48

 14. aga
  Sier 24, 2017 @ 13:38:55

  ….do przekazywania kodów aktywacji misji w postaci ujawniających snów, impresji i wizji dla przebudzonej części ludzkiej populacji…nie wiem czy to ma zwiazek ale czytalam gdzies ze w czasie zacmienia slonca trzeba prosic tez o reset mysli, przyzwyczajen itp… medytowalam wtedy, prosilam o to I zeby zapamietac sen z tej nocy.. no I mialam sen, ze odlaczono mnie of zasilania internet, ze w miejscu gdzie pojawia sie znak neta zaczela pulsowac zolta strzalka ale tak jak znak ostrzegawczy….

 15. Dominika
  Sier 24, 2017 @ 12:35:14

  Wspaniałe informacje! Ja natomiast chciałabym się podzielić bardzo prostym narzędziem do podwyższenia wibracji… za każdym razem kiedy muszę podjąć jakąś decyzję bądź szarpią mną negatywne emocje, które biorą się z lęku – który bierze się z niskiego poczucia wartości siebie i problemów z samoakceptacją… zamiast zmuszać się do pozytywnych emocji pytam się siebie „Co zrobiła by osoba, która siebie kocha?” I wtedy naturalnie jakoś tak zakotwiczam się w tu i teraz, opór się zwalnia i głos intuicji się odzywa i serca, w którą stronę podążałabym, gdyby żadne lęki nie istniały i tą drogą bez oporu idę! Często jeśli jest jakaś sytuacja w materii na którą nie mam wpływu to po zadaniu sobie tego pytania rozpływają się negatywne myśli o tej sytuacji, bo osoba która siebie kocha nie samobiczuje się negatywnym mówieniem do siebie tylko ufa temu co jest. Miłość do siebie, która jest najważniejsza zaczyna się cegła po cegle bez przymusu odbudowywać naturalnie. Dla mnie działa, może komuś też pomoże, pozdrawiam serdecznie ❤

  • Daniel Riegel
   Sier 26, 2017 @ 00:06:49

   Dzięki za tą radę. Myślę, że pokochanie samego siebie jest jedną z najbardziej podstawowych rzeczy. Niestety ciągle o tym zapominam i moje ego daje za wygraną 😉 Trzeba sobie w końcu wbić to do głowy raz na zawsze. Pozdrawiam.

  • Elunia
   Sier 29, 2017 @ 17:54:37

   Dziękuję, działa rewelacyjnie. I takie prawdziwe To jest.

 16. Margo
  Sier 24, 2017 @ 11:41:28

  Zwycięstwo Światła ,
  Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za piękny blog….

 17. MajaWalia27
  Sier 24, 2017 @ 11:23:58

  Wzruszajace wiadomosci! Dziekuje WAM wszystkim. I Tobie Krystal!!! Jak PIEKNIE potrafimy sie ZJEDNOCZYC. To co udalo nam sie tym razem – gdy polaczylismy sily jest niebywale!!! To jest ogromnie pozytywne, ze duzo srodowisk i grup dzialajacych na rzecz SWIATLA potrafilo odlozyc na bok wszelkie animozje i sie zjednoczyc. Idzmy DALEJ TA DROGA! Jedna Osoba, z ktora bralam udzial w tej medytacji widziala doslownie kolory pieknej energii wokol naszych cial. Ja sama czulam ekscytacje od rana- w dniu medytacji. W czasie medytacji- to jest nie do opisania. Tak jakby moja Dusza chciala sobie ”wyskoczyc” z ciala i pofruwac z innymi Duszyczkami. W ciagu nastepnych kilku godzin czulam taka blogosc, jakiej nie doswiadcza sie czesto na ziemii. Mysle,ze tyle WSPANIALYCH ISTOS polaczylo sie razem i wygnerowalo taka ilosc swiatla,ze odczulismy to wszyscy. A wiadomosci od Kobry napawaja nadizeja. Wierze,ze zaobserwujemy niedlugo- na duzo szersza skale demontaz siatki pedofilskiej na planecie. I bedzie to dopiero poczatek powaznych zmian!
  __
  💕 kr

 18. Anastazja
  Sier 24, 2017 @ 09:41:52

  Wspaniale, jestem taka szczęśliwa, Krystal wielkie uściski i podziękowania za te informacje. Pozdrawiam wszystkich bardzo bardzo serdecznie
  __
  🎈 kr

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: