Światowa Medytacja Jedności podczas zaćmienia Słońca, 21 sierpnia 2017 o godz. 20.11

.

Nadszedł czas, aby zjednoczyć nasze siły!

Nadszedł czas, aby ponownie podjąć działanie!  Nadszedł czas, aby wziąć przeznaczenie naszego świata w swoje ręce!  Wszyscy zgadzamy się, że proces wyzwolenia planetarnego trwa zbyt długo.  Oto nasza szansa na przyspieszenie tego procesu.  Dlatego wykorzystajmy okazję zaćmienia Słońca, 21 sierpnia, aby utworzyć portal, przez który zjednoczymy naszą świadomość i oświecimy pole energii wokół naszej planety.

W dniu pełnego zaćmienia Słońca, które będzie miało miejsce nad USA 21.08.2017 będą wyjątkowe warunki astrologiczne, aby masowa medytacja setek tysięcy ludzi mogła zmienić w sposób zasadniczy energię wokół naszej planety, a tym samym przyspieszyć proces zmian.

Zjednoczmy się wszyscy w medytacji na rzecz uzdrowienia naszej planety.

15 minut twojego życia tym razem może naprawdę wiele zmienić.

Naukowe badania potwierdziły, że masowe medytacje mają pozytywny efekt  na społeczność ludzką.

Każdy kto zdecyduje się na wzięcie udziału będzie mógł aktywnie uczestniczyć w przyspieszeniu procesu zmiany na Ziemi.

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

21 sierpnia znacząco przybliżymy  Wydarzenie „The Event” i pełne Ujawnienie „Full Disclosure” .

Medytacja planowana jest na dzień pełnego zaćmienia słońca, które będzie miało miejsce w USA w dniu  21.08.2017

Moment rozpoczęcia światowej medytacji jest o godz. 20.11 czasu polskiego.

Dokładny czas dla swojej strefy czasowej możesz sprawdzić tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=UNITY+MEDITATION&iso=20170821T111111&p1=137

Możemy osiągnąć krytyczną liczbę 144 000 medytujących ludzi.  To wytworzy masywną uleczającą reakcję łańcuchową w światowym polu energii.

Instrukcja:

1. Użyj własnej metody by wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2.  Sformułuj intencję,. aby użyć tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces przynoszący harmonię i jedność dla planety Ziemi.

3.  Wizualizuj promień światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, później przez wszystkie istoty światła w naszym Układzie Słonecznym, poprzez zaćmione Słońce i księżyc, a później przez całe twoje ciało do centrum Ziemi. Wizualizuj drugi promień światła wzrastający z centrum Ziemi, później wysoko poprzez twoje ciało do nieba, do wszystkich istot światła w naszym Układzie Słonecznym i w naszej galaktyce. Teraz siedzisz w dwóch promieniach światła, świetle płynącym do góry i do dołu jednocześnie.

4.  Teraz wizualizuj delikatną różową boską żeńską energię uzdrawiającą wszystkich ludzi na planecie z ich traum, wprowadzając pokój, harmonię, zrozumienie, dostatek i jedność. Wizualizuj to delikatne różowe Światło uzdrawiające umysły i serca wszystkich ludzi. Zobacz wszystkich pracowników Światła, wojowników Światła pracujących w jedności dla kreacji Nowej Ziemi. Zobacz ludzi Ziemi świętujących i radośnie uczestniczących w kreacji naszej nowej rzeczywistości, gdzie każdy może otrzymać to co potrzebuje i wybiera życie jakiego pragnie.

Sugerowany czas medytacji 15 min.

Autor tłumaczenia streszczenia: Przygotuj Się Na Zmiany,  źródło: http://www.nieznaneterapie.pl/

Modyfikacja Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2017/08/make-this-viral-unity-meditation-at.html

89 Komentarzy (+add yours?)

 1. Omstan
  Sier 24, 2017 @ 18:28:09

  Wczoraj na Kochanym Zdrowiu opublikowano przekaz od Plejadan na temat NESARY i GESARY, ale w formacie mp3 i po angielsku więc niewiele z tego można się dowiedzieć. Czy ktoś znający ten język mógłby odsłuchać filmik i w kilku zdaniach napisać w czym rzecz? Wszystko idzie już z górki i Wydarzenie wydarzy się w tym roku (po cichu liczę na październik).
  Pozdrawiam wszystkich, którzy wraz ze mną dotarli do mety. Było warto wytrwać do końca.

  • Anastazja
   Sier 24, 2017 @ 21:24:00

   Oj żeby tak było

  • Turi Dredy
   Sier 25, 2017 @ 09:13:46

   Przyjdzie Wielki impuls,przebije sie przez bariere i przyniesie zmiany jakich nie widział ten świat.Lecz to kto gdzie sie znajdzie i jak to bedzie postrzegał zalezy od jego świadomośći.LOVE LIGHT

   • Piker
    Sier 25, 2017 @ 14:06:50

    I znikną wtedy agresywne reklamy telefoniczne, rządza pieniądza i kłamstwo na każdy dzień ?

 2. Daniel Riegel
  Sier 23, 2017 @ 20:49:47

  Tak mi dzisiaj przyszło do głowy, że z pewnością wielu z nas jest zbyt dobrymi duszami i jak komuś źle się dzieję to współczują danej istocie i przyjmują na siebie te negatywne energie. Czasem jest to tak dyskretne, że robimy to nieświadomie i przez to cierpimy. Z mojego punktu widzenia to tak powinno wyglądać, możecie się ze mną zgodzić albo nie: Musimy być egoistami. Nasza praca nie powinna polegać na dzieleniu współczucia i tym samym obniżania własnych wibracji. Sami sobie w ten sposób szkodzimy i drugiej istocie też, ponieważ i tak będzie musiała samodzielnie przerobić swoje lekcje, a tylko przyniesiemy jej chwilową ulgę. Powinno się wysłać takiej istocie światło i informacje potrzebne do rozwiązania tego problemu zachowując całkowitą neutralność, bez żadnego współczucia, tylko stworzyć warunki, żeby dana istota mogła samodzielnie rozwiązać swój problem. Pozdrawiam.

 3. Mophun
  Sier 23, 2017 @ 18:02:58

  Przeczytajcie sobie http://forum.instytutnoble.pl/seo/10/bagienne-cienie-carlos-castaneda/187/ To zrzumiecie czemu człowiek nieraz się zachowuje jakby miał 2 umysły, jeden zdradziecki. negatywny, egoistyczny a drugi skryty i pełen miłości. Polecam całą książke bo dużo faktów wskoczyło na swoje miejsce i wszystko jest jasne.

 4. Karol
  Sier 23, 2017 @ 08:37:08

  Beato i Sławku ja też ostatnio pisałem na blogu.Czy to może ja mam te złe energie?

  • BeataSławek
   Sier 23, 2017 @ 20:43:32

   Karolu, każdy ma elementy negatywne, my też, gdybyśmy byli wszyscy całkowicie czyści, bylibyśmy Mistrzami oświeconymi. Istotne jest – praca na czysto i czyste intencje , a Ty nasz właśnie takie.

 5. łukasz
  Sier 22, 2017 @ 15:59:52

  • Piker
   Sier 22, 2017 @ 19:23:36

   Co chcesz przez to powiedzieć?

  • Gugolandia
   Sier 23, 2017 @ 00:44:20

   A ja Ci Łukasz odpowiem tak, że to trzęsienie ziemi we Włoszech było już od dawna planowane przez…. hmmm… no właśnie nie wiem, czy to kabał, czy sama matka ziemia oczyszcza się z bardzo negatywnych energii (Watykan). To trzęsienie ziemi było już przez kogoś przepowiadane (znak czasów ostatecznych), tylko już nie wiem przez kogo (chyba o.Klimuszko, ale mogę wprowadzać w błąd), w każdym razie ten kto przepowiadał mówił, że w wyniku trzęsienia praktycznie całe Włochy znajdą się pod wodą.
   Czy bierzesz pod uwagę, że wydarzył się właśnie najłagodniejszy scenariusz,
   właśnie dzięki nam – ludziom o wyższej świadomości łączący się z nią podczas medytacji?

 6. Naj Kasia
  Sier 22, 2017 @ 12:44:07

  Zastanawiałam się czy o tym napisać, ale komu jak nie Wam?
  To było niesamowite! Po wizualizacji, jaka była podana w instrukcji, na koniec otuliłam jeszcze samą Matulkę Ziemię różową energią, (tak instynktownie, bo czasami siedząc w ciszy, otulam ją swoim serduchem, aby wiedziała, czuła). Ponieważ moje medytacje są różne, bierne i czynne i to raczej wyciszenie i skupienie, z uśmiechem zapytałam: jestem w tym? I nagle pokazały się energie istot w różowej poświacie, z uśmiechem usłyszałam hello, cześć Kasiu. Zatkało mnie, podniosłam brwi, zaśmiałam się chyba na głos i odpowiedziałam hello, cześć. Ta energia, nie da się tego opisać. Dokonało się coś niesamowitego. Było cudownie. I wiecie co, ta radość w sercu, która wzrusza do łez, ona została, czuję ją do tej pory. Otulam Was kochani i Ciebie Krystalku, dziękuję, że nam przypominasz.

 7. BeataSławek
  Sier 22, 2017 @ 10:31:54

  Przepraszamy, wiemy, że to nie jest mile widziane,wychwyciliśmy wśród komentujących osoby, które za zasłonami instalują kanały do okradania ludzi z grup światła, będziemy to czyścić, ale może ktoś nam w tym pomoże

  • Anastazja
   Sier 22, 2017 @ 10:36:23

   Postaram się Was wesprzeć

   • BeataSławek
    Sier 22, 2017 @ 14:53:28

    Anastazja dzięki,pomoc każdego się przyda, nie wszyscy się wpisują, ale za to się wpinają, okradają, blokują i podpinają ludzi do negatywnych żródeł więc jest co robić.

  • Piotrek
   Sier 22, 2017 @ 14:34:59

   Witam
   Beato, Sławku proszę o kontakt do Was na adres piotr.1977@interia.pl.
   Piotrek

  • Daniel Riegel
   Sier 22, 2017 @ 15:06:14

   Mam nadzieję, że nie jestem sprawcą tej sytuacji. Jeśli coś negatywnego zauważyliście u mnie to proszę, uświadomcie mnie i napiszcie mi, jak się przed tym bronić. Jak przeczytałem Wasz komentarz to z okolic mojego brzucha zaczęły wychodzić negatywne energie i trwa to do tej pory, położyłem się wtedy i zrelaksowałem żeby ten proces przebiegał sprawniej. W każdym razie czuję dużą ulgę. Często mi się zdarza (nie tylko na tym blogu), że jak czytam niektóre komentarze to zaczynam się czuć gorzej i jakby mnie coś atakowało. Chciałbym się dowiedzieć, jak można się bronić przed takimi atakami. Dziękuję i pozdrawiam.

   • Marian
    Sier 22, 2017 @ 15:44:28

    Witaj jezeli masz w domu krysztal górski połóz sobie na splot słoneczny to powinno ci pomóc pozdrawiam Marian-Tanczący Wilk

    • Daniel Riegel
     Sier 22, 2017 @ 17:16:44

     Dziękuję za radę. Mam kryształ górski, narazie wystawiłem go na Słońce, a na moją czakrę splotu słonecznego położyłem mój osobisty kamień Czintamani, jest duża poprawa. Pozdrawiam.

    • Piker
     Sier 22, 2017 @ 19:20:40

     Dziẹki wielkie za poradę. Od czasu medytacji czułem niestabilność emocjonalną tzn źle sie czułem pod względem emocjonalnym,. A jeszcze do samej medytacji czułem lekka euforię. Przyłożyłem sobie kryształ poczułem wyraźną poprawę.

   • BeataSławek
    Sier 22, 2017 @ 19:16:17

    Nie Jesteś sprawcą, u Ciebie widać przede wszystkim światło, każdy ma zasoby elementów negatywnych, my również. Istotne jest by dążyć do uwolnienia się od tego. Masz kamień czintamani, jak będziesz wchodził na blogi miej go ze sobą, będzie Cię chronił. Niektórzy podłączenia robią celowo dla własnych potrzeb, inni są na służbie negatywu.To, że nieraz czujesz się gorzej czytając blogi, być może masz zbieżne elementy w sobie i być może dlatego się podłączasz.Uwzględnij,że nie tylko my czyścimy ten blog, sporo już osób to robi. Blog świeci czystym światłem wielkie dzięki za pomoc i tak trzymać.

    • Daniel Riegel
     Sier 22, 2017 @ 20:35:49

     Dziękuję za komentarz, naprawdę mi ulżyło 🙂 Zaraz po napisaniu komentarza wyczułem bardzo silne energie światła od Was i wiem, że mnie przeskanowaliście za co dziękuję 🙂 Podoba mi się Wasza praca i chętnie się przyłącze do czyszczenia tego blogu i innych stron z negatywnych energii. Na tym blogu kiedyś pisał pewien człowiek o nazwie „Dajamanti”, który otrzymywał informacje z góry i napisał, że na tą stronę są wysyłane energie światła przez istoty anielskie, dlatego wchodząc na tą stronę można wyczuć wiele pozytywnych energii. Pozdrawiam.

  • Piotrek
   Sier 23, 2017 @ 10:08:04

   Witam. Beato,Sławku proszę o kontakt do Was na adres: piotr.1977@interia.pl Pozdrawiam Piotrek.

  • hanna a
   Sier 24, 2017 @ 10:17:17

   Wspieram Was z miloscia. Mysle jednak, ze swiatlo zawsze chroni siebie i stawanie swoje. Nam nie wolno watpic, To wtedy robimy ewentualne furtki dla chaosu i wszelkiego pomieszania.

  • Anna Anna
   Sier 25, 2017 @ 21:58:12

   Dlaczego ja nie potrafię medytować. Podczas zaćmienia nic tylko przed zamkniętymi oczami ciągle widzę ciemność 😦
   Miałam sen potem, gdzie głos wymienił jaka nazwa strony z fb mówiąc oni wszyscy z tej strony już umarli….
   Dziwne..
   Przed kilku laty otworzyło mi się kundalini, niestety nie byłam chyba gotowa i energia zatrzymała się na czakrze serca. Później miałam wiele straszących spotkań podczas snów, i w snach wykonywanych operacji, wbito mi szkole w serce i wiele innhch. Czy ktoś może mi pomóc….

   • hanna a
    Sier 26, 2017 @ 13:26:45

    Aniu…medytacja to przede wszystkim otwarcie sie na boska energie. My wlasciwie nic nie musimy robic. To On czeka az przestaniemy sie bac, zniknie w nas wszystko, co odgradza nas od przyjecia niewiarygodnej przemoznej MILOSCI. Mysle, ze zapomnij o pojeciu ‚medytacja’ i swoim chceniu. Bog jest we wszystkim i wszedzie. Rozmawiaj z Nim…I oczyszczaj sie.Chocby wzieciem prysznica, z intencjia czulosci dla siebie, ukochania. Wszelkie techniki to…techniki. A Tobie potrzeba ‚tylko’ serca pelnego ufnosci. A On otworzy Cie na siebie. Pozdrawiam cieplo.

 8. BeataSławek
  Sier 22, 2017 @ 09:03:24

  Słuchajcie mówiąc regionalnym językiem, to wykop był niesamowity,mieliśmy tutaj ogromne ilości światła, następnie pojawiła się żółto-złota kula na niebie, rozprysła się i światło z niej było już w niewyobrażalnej ilości, czuliśmy pracowników i wojowników światła, czuliśmy bardzo wielu ludzi i ich zaangażowanie, to była wspaniała i wyjątkowo mocna medytacja. Dziękujemy Ci Krystal, za to, że zaistniał ten blog i że go prowadzisz. Pozdrawiamy wszystkich

 9. Przygotuj się na zmiany
  Sier 22, 2017 @ 07:40:22

 10. planetariusz
  Sier 22, 2017 @ 00:49:01

  Wydaje mi się, że Cel został osiągnięty .Wydaje mi się, że przekroczyliśmy 350 000,mimo, że USA to był dzień pracy. Wszyscy jesteśmy jednym, przyszłość bez wojen , New Atlantis, miłość kręgami otoczyła ziemię i w jej świetle zniknęła ciemność.

 11. Iza
  Sier 21, 2017 @ 23:34:05

  Witam Was Wszystkich Dobre Duszki;))I ja odczuwam wręcz euforyczne energie w sercu….fizycznie je czuję, choć wszystko wokół mnie i mojej rodziny właśnie brzmi okropnie,źle, bardzo, bardzo na nie…W ferworze wydarzeń, jakie nas dopadly w okolicy czasu na medytację mogłam jedynie wrzucać strzępki dobrych intencji dla ogółu, pomiędzy słowami w beznadziejnej, irracjonalnej sytuacji w jaką nas wmanewrowano…wbrew woli…Wiem, że w Świetle nie ma cienia i tego się trzymam!Tak jak Wy……Krystal….dziękuje, że jesteś.

  ❤ kr

 12. Anastazja
  Sier 21, 2017 @ 22:47:46

  Mam wielka radość w sercu, takie radosne oczekiwanie, cały czas się uśmiecham, aż mnie mięśnie twarzy bolą

 13. Ewa
  Sier 21, 2017 @ 22:17:26

  U Kobry pojawiło się info:
  Osiągnęliśmy masę krytyczną! W ciągu kilku dni wydam pełny raport i będzie zawierać bardzo dobre wieści.
  😀
  Jestem taka naładowana energią, że albo zaraz zacznę tańczyć na uszach, albo zrobię sweter na drutach 😀

 14. Mariusz
  Sier 21, 2017 @ 22:06:54

  Dziękuję Wszystkim – to było wspaniałe !

 15. Daniel Riegel
  Sier 21, 2017 @ 21:54:24

  Dzisiejsza medytacja była w moim odczuciu znacznie bardziej potężniejsza niż medytacja 26 lutego. Myślę, że masa krytyczna została osiągnięta i to z dużą nawiązką. Czuję, że rozpoczyna się teraz jedno wielkie czyszczenie energetyczne. Pozdrawiam.

 16. Marian
  Sier 21, 2017 @ 21:54:09

  Kochani Jest zmiana na lepsze Energie w tym momencie na Wyspach Brytyjskich są SuuuPPPeeeeRRR

 17. Beata
  Sier 21, 2017 @ 21:29:13

  Thank You … I love you …po medytacji jestem tak spokojna, ale też bardzo wzruszona, czułam się połączona z innymi, medytacja na łące pod lasem a ciepło było jak w samo południe… czuję wdzięczność … miłość do wszystkich…. do mojej bliźniaczej duszy….

 18. Love energy
  Sier 21, 2017 @ 21:03:10

  Cel zostal osiągnienty!

 19. Mophun
  Sier 21, 2017 @ 21:00:12

  źle nie było, ale globalne przebudzenie i moment kompresji to jeszcze nie jest 😀 Dzisiaj w astralu miałem stany dość niesamowite dużo mocniejsze niż teraz. Ale teraz o 20:11 to dla mnie niezbyt dobra pora aby wprowadzić się w astal. Najlepsza to przed snem, nad ranem i 1-2h po przebudzeniu. Wtedy w astralu przeplatają się mocne energii miłości bezwarunkowej z manipulacjami archontów i próbami wytrącania z tego stanu. Z tym że archonci przyjmują wszelkie postacie, planują całe skomplikowane sytuacje, sny scenerie. Już dawno doszedłem do tego że to nie może odemnie pochodzić. Będąc w idealnym stanie pełnym bezwarunkowej miłości w astralu nagle atak. Innym razem potrafi być tak że gdy w astralu nic nie robie to nic mnie nie próbuje gryźć a tylko zaczne generować światło to odrazu próba wywalania mnie 😀

 20. Ewa
  Sier 21, 2017 @ 20:40:58

  Witam,
  Ciekawa sprawa się u mnie wydarzyła:
  O 20-ej mieliśmy jeszcze w chałupie powłączane tv i komputer. Pamiętaliśmy, że medytacja, ale jeszcze się coś tam oglądało.
  O 20,05 padł prąd, a wrócił o 20,26.
  Ja odebrałam to jako przypomnienie o medytacji i kiedy można już ją zakończyć (20,26).
  Pełna współpraca z górą 😀
  Macie może jakieś inne koncepcje, co to było?
  Bo w takie przypadki to ja nie wierzę. 🙂

  • Anastazja
   Sier 21, 2017 @ 20:51:28

   To było przypomnienie, dokładnie tak. Ciemni byli za słabi , żeby przeszkodzić.

 21. Mophun
  Sier 21, 2017 @ 19:51:48

  Żeby potęgować indywidualną moc intencji polecam bardzo głęboki oddech coś jak rebrithing, do tego próbować coraz szybciej emanować daną intencją, coś w rodzaju kompresowania swojej intencji żeby powtarzała się coraz szybciej, aż stanie się pozaczasow w prawdziwym teraz.

 22. Basia
  Sier 21, 2017 @ 19:42:11

  Tuż po godzinie 17.00 postanowiłam sobie przećwiczyć dzisiejszą Medytację Zaćmienia. I choć nic szczególnego w jej trakcie się nie wydarzyło, to na sam koniec zobaczyłam ogrom różowych baloników w kształcie serca, które były stopniowo uwalniane i ulatywały w górę na znak zwycięstwa. Przepiękny widok. Kochani do zobaczenia o 20:11!

 23. Dawid56
  Sier 21, 2017 @ 19:41:17

  W uzupełnieniu poprzedniego wpisu powinienem dodać że całe zaćmienie trwa ponad1h 30 minut i rozpocznie się przed 17.18(19.18 polskiego czasu) w Oregonie, a zakończy po 18.46( 20.46 polskiego czasu) w Karolinie Południowej.
  Czyli przyjęcie jako początku medytacji 20.11 jest O.K.

 24. Krystyna11
  Sier 21, 2017 @ 19:20:23

  Anna Niżyńska – Soul Body Fusion – po polsku. Myślę, że doskonale wpasowuje się w sytuację. Sami się przekonajcie.

  Pozdrawiam!

 25. Dawid56
  Sier 21, 2017 @ 18:55:13

  Myślę, że to ważne choć zostało już bardzo niewiele czasu do zaćmienia.Moim zdaniem medytacja powinna trwać nieco dłużej czyli ok 20 minut ,żeby nastąpiła również w tym samym czasie co zaćmienie.Dokładny czas wystąpienia zamienia w Polsce to godzina 20.27 polskiego czasu .

 26. Margon Zaleta
  Sier 21, 2017 @ 13:25:10

  Może spodoba się Wam taka Intencja? : “Ja pozwalam Sobie i Ja Jestem Przepięta/y do Pola Świadomości o Wysokich Wibracjach Miłości i Tu i Teraz Pole Energii wokół Ziemi JEST trwale Oświecone oraz Zasilone Mocą Zjednoczonych Miłością Ludzkich Serc.” ❤ ❤ ❤

  • hanna a
   Sier 23, 2017 @ 11:00:18

   Kochana Margon, nie uzylam proponowanej przez Ciebie intencji…wlasciwie zadnej specjalnej poza otworzeniem swojego serca w milosci i zjednoczeniem sie z innymi medytujacymi.Tym razem, bardziej wszystko bylo wizualizacja. I zapewne dlatego bylo taka moca. A byla! Dopiero dzisiaj, dwa dni po – uwalniam sie z tego wewnetrznego zadziwienia, jakby wracal mi normalny rytm serca… Dziekuje wszystkim, ktorzy ‚owineli’ ta energie milosci wokol naszej planety. Dziekuje, ze moglam z Wami byc.

   • Margon Zaleta
    Sier 24, 2017 @ 14:28:01

    Pięknie Ci dziękuję hanna a za miłe słowa, za to, że zauważyłaś moją propozycję. To była intencja na początek Medytacji, podczas której w dalszym ciągu zrobiłam dokładnie to, co opisałaś w swoim komentarzu 🙂 Bardzo się cieszę, że tak dużo osób w niej uczestniczyło i ja mogłam dodać trochę Miłości od siebie. Pozdrawiam Cię serdecznie ❤

 27. Cosmic
  Sier 20, 2017 @ 22:07:48

 28. tess33
  Sier 20, 2017 @ 15:38:48

  „zycie to piekny teatr, niestety repertuar marny”
  Oscar Wilde
  Napiszmy sobie nowy scenariusz – spotkajmy sie 21 sierpnia 2017 o godz. 20:11

 29. Przygotuj się na zmiany
  Sier 20, 2017 @ 12:07:17

  Cześć,
  Podsyłam aktualizacje do medytacji jedności podczas zaćmienia słońca:

  https://przygotujsienazmiany.blogspot.com/2017/08/aktualizacja-do-medytacji-jednosci.html

  Victory of the Light !

 30. krystal28
  Sier 19, 2017 @ 19:34:52

  Kochani, w tym intensywnym okresie zaćmień dobrze sobie przypomnieć kilka pomocnych myśli:

  Abraham-Hicks:

  Nie ma nic ważniejszego w życiu od osobistego dobrego samopoczucia.
  Kontrasty są niezbędne do poszerzania świadomości.
  Nie jesteśmy tu po to, aby ratować świat.
  Czym bardziej się na czymś skupiamy, tym więcej tego przyciągamy.
  To co stało się nawet sekundę temu jest już przeszłością i nie ma mocy tworzenia.
  Recepta na tworzenie lepszego życia: Skupiajmy się na sprawach negatywnych bardzo krótko i ogólnie, a na pozytywnych i przyjemnych długo i w szczegółach.

  Bashar:

  Okoliczności nie mają znaczenia, tylko nasz stan umysłu ma znaczenie (ma moc tworzenia)
  Wszystko w kosmosie jest neutralne, to my nadajemy sytuacjom pozytywne lub negatywne znaczenie. (Jeżeli doszukamy się pozytywnego znaczenia nawet w negatywnych wydarzeniach, wtedy mamy moc na stworzenie lepszego rezultatu)

 31. galacticjoel
  Sier 19, 2017 @ 19:32:22

 32. Omstan
  Sier 18, 2017 @ 18:13:01

  Uważa się, że szyszynka ma duży udział w procesie wzniesienia i podwyższaniu wibracji. Niektórzy twierdzą, że w niej ma swoją siedzibę dusza, inni,że jest portalem łączącym nas z wyższymi wymiarami dlatego podam kilka rad związanych z szyszynką.
  Aby nie powodować jej wapnienia należy odrzucić pasty do zębów, płyny do płukania jamy ustnej z fluorem i pokarmów z tym środkiem (fluorem tępiono kiedyś myszy i używano go w obozach zagłady do badań nad wprowadzaniem ludzi w otępienie, by móc nimi lepiej manipulować.
  Ponieważ nasze jedzenie zawiera jednak fluor i pierwiastki ciężkie, należy je usuwać z organizmu. Do tego bardzo dobre są brokuły,chlorofil a także zioła (np.rumianek, nagietek, krwawnik). Dobrze jest też dodawać do pożywienia kiełki słonecznika i młody jęczmień najlepiej wyhodowane na zdrowej zwykłej ziemi nie na tej z marketu. Szyszynce pomaga też picie octu jabłkowego oraz koloidów srebra i zlota. Ja zażywam po 10 kropli nanozłota rano i wieczorem, dobrze jest też jeść w rozsądnych ilościach czekoladę gorzką od 60% w wzwyż.
  W odniesieniu do bieżących spraw mam przekonanie, że trwa wojna na polu Armagedon i 21 rozegra się ostateczna bitwa sił Światła z ciemnością, którą my wygramy i zmienimy świat i życie na ziemi. Jesteśmy na ostatnim wirażu przed metą dlatego zewrzyjmy szyki i dokonajmy tego przełomu
  Namaste

  • Daniel Riegel
   Sier 19, 2017 @ 00:18:01

   Rzeczywiście czuję coraz większe energie Światła i wielkie napięcie, coś mocnego niebawem ruszy, warto zrobić zapasy żywności i leków na około 2 tygodnie, a najlepiej jeszcze raz to przeczytać i zastosować się do wskazówek: http://pl.prepareforchange.net/the-event/basic-practical-steps-to-prepare-for-the-event/
   Jeśli chodzi o mnie to od pewnego czasu czuję w sercu prawdziwie czyste energie i są one coraz większe i coraz silniej wymiatają cały śmietnik ze mnie, a w dodatku kryzys oczyszczający przebiega u mnie znacznie łagodniej.

  • Omstan
   Sier 19, 2017 @ 07:32:53

   Zapomniałem jeszcze dodać kiszone buraki, kombuche i najlepszą ze wszystkiego medytację najlepiej z patrzeniem na słońce o jego wschodzie i zachodzie.

   • Daniel Riegel
    Sier 19, 2017 @ 15:52:05

    O tak, medytacja o wschodzie Słońca to jest dopiero coś. 15 czerwca tak zrobiłem i mimo, że wstałem już o 3.30 (spałem może ze 3 godziny) to miałem pełno energii do samego wieczora i nie chciało mi się spać.

  • Daniel Riegel
   Sier 20, 2017 @ 19:59:13

   Ciekawe, od kilku dni kompletnie nie mam ochoty niczego planować naprzód i mam żyć teraźniejszością i być w gotowości, a do tego czuję, że wszystko będzie dobrze i nie mam się niczym martwić, też czujecie coś podobnego?

   • Kamea
    Sier 21, 2017 @ 07:21:51

    Witam!!
    Doświadczam przez ostatni tydzień czegoś podobnego, a zaczęło się tak..
    W poprzednią niedzielę 13.08. rano “przyćmiło mi trzeźwe myślenie” i wbiła mi się do głowy myśl, że dziś jest medytacja zaćmienia:) Przez cały dzień maiłam takie “przypomnienia” – nie zapomnij o 20.11. Tak się złożyło, że po 20tej wsiadłam do samochodu, powiedziałam współtowarzyszom podróży – ” za 6 minut zacznie się w Stanach zaćmienie słońca” i zagłębiłam się w medytacji. Po powrocie do domu wiedziałam, że nie była ona tak pełna jak chciałam. Znów się skupiłam na medytacji, zadałam pytanie “czy się udało?” i zobaczyłam na ciemnogranatowym tle jaskrawożółtą liczbę 144 000, która z zaczęła kręcić się jak np. licznik paliwa i zobaczyłam na tym samym tle liczbę 145 000 w kolorze żółtozłotym, która już nie drgnęła. Zapytałam ” czy to wystarczy?” A “Głos z tyłu głowy” odpowiedział, że TAK. Po tym zdarzeniu usiadłam do komputera, żeby sprawdzić czy Kobra już coś napisał … i wtedy “trzeźwe myślenie” powróciło – przecież zaćmienie słońca jest za tydzień:) Na twarzy pojawił się uśmiech, a w sercu spokój, że wszystko będzie dobrze i to uczucie towarzyszy mi do dziś:) Czekam z niecierpliwością na 20.11 – bo wiem, że mamy WIELKĄ MOC!!
    PS. Dziękuję Krystal za tego cudownego bloga. Mam przyjemność czytać go od 2014 r. Dzięki Twojej pracy, zrobiłam milowy krok w poznaniu siebie i swojej misji na Ziemi.
    Dziękuję:).
    __
    💕 kr

 33. Artur
  Sier 18, 2017 @ 15:35:51

  no tak, w sytuacji kiedy otwieramy się na nowe, niwelując stare dogmaty, tworzymy nastepne. Medytacja to nie modlitwa, nie działa jak soczewka, „kierując” ja odpowiednio w czasie nic nie wskuramy. Tak mi sie wydaje. Każdy jest swoim guru i dobrze jest słuchać siebie.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Sier 18, 2017 @ 21:08:19

   a po polsku?

  • krystal28
   Sier 18, 2017 @ 22:14:23

   Czy wydaje sie Wam nieprzypadkowe, ze nagle pojawili sie nowi komentatorzy, próbujący zniechęcić ludzi do medytacji? To jest najlepszy przykład jak ciemni są w rozterce i próbują co mogą, aby utrzymywać swoja „trzodę” w jak najniższych wibracjach. Zbiorowe medytacje są dla nich poważnym zagrożeniem.

   • Miecz58
    Sier 18, 2017 @ 22:30:12

    Rajuśku, przykro mi, że zostałam uznana za „nowego komentującego, próbującego zniechęcić ludzi do medytacji”… Nie jest to, ani nigdy nie było moim zamiarem… Po prostu w porównaniu z większością ze „starych komentujących” czuję się jeszcze mocno raczkująca, chciałam po prostu poznać opinię innych.

    Miecz58, nie musisz czuć sie źle, zawsze jest okazja na ekspansję umysłu i ducha. Nie wszystkie lekcje są przyjemne. W zakładce zapoznaj się z zasadami komentowania. Pozdrawiam ❤

  • Daniel Riegel
   Sier 18, 2017 @ 22:43:41

   Siewcy zwątpienia się aktywują hehe

  • Daniel Riegel
   Sier 18, 2017 @ 22:50:54

   Może jeszcze coś napiszę: 26 lutego bieżącego roku odbyła się masowa medytacja skupiająca się na negatywnym wirze energetycznym w Kongo, która zakończyła się wielkim sukcesem i była jednym z największych zwycięstw światła. A jakie wtedy mieliśmy warunki? Tego dnia w tym regionie podczas medytacji mieliśmy obrączkowe zaćmienie Słońca.

 34. MajaWalia27
  Sier 17, 2017 @ 18:31:04


  CG: No cóż, wielokrotnie podkreślałem potęgę naszej współtwórczej świadomości; oni chcą nas utrzymywać w niewiedzy gdyż jest to w rzeczywistości ich prawdziwe źródło władzy. Manipulują nami oraz naszą kolektywną świadomością po to, aby zamanifestować pewne rzeczy w świecie rzeczywistym. Ich „magia” nie jest tak naprawdę magią. Polega ona po prostu na manipulowaniu nami po to, abyśmy manifestowali rzeczy przy użyciu potężnej mocy naszej współtwórczej świadomości.
  ” To sa slowa Corey’a Goody z jego ostatniego wywiadu. Wieloktornie powtarzane. Chcialam to napisac w kontekscie tekstu tej Osoby, ktora tak skrytykowala i podwazyla sens medytacji. Byc moze zacmienie jest tak waznym momentem,ze trzeba go wykorzystac. Tym bardziej,ze wiemy,ze ”ciemna strona mocy” jak najbardziej to zrobi. Dlaczego my LUDZIE, w dodatku taka Istota jak ta Pani- rowijajaca sie duchowo, oczytana, zaznajomiona z astrologia stwiamy sie w roli ”nic nie znaczacych”, nic nie mogacych….najlepiej schowajmy sie w mysiej dziurze i ”przeczekajmy”. A moze jest odwrotnie? My jestesmy- mozemy byc, gdy polaczymy KOLEKTYWNIE swiadomosc KREATORAMI? O tym wielokrotnie mowil Corey Goody. O tym pisze w wielu swoich artykulach Kobra. Tak naprawde z ich wiedzy wynika fakt,ze ”ciemni” nauczyli sie genialnie manipulowc nasza zbiorowa ludzka swiadomoscia i odbierac nam moc kreacji- tak bysmy kreowali to co oni sobie zazycza. Mysle,ze aby krytykowac doglebnie jakas duchowa idee czy incjatywe ( tutaj zobaczcie jak wiele osob sie w to angazuje- Kobra razem z Corey’em udizelili wspolengo wywiadu by poprzec te dzialania. Ben Fulford wspomina o tej medytacji w swojej ostatniej aktualizacji, 4 strony internetowe chca sie dolaczyc)- warto bardzo gleboko zajrzec w siebie i moze lepiej – gdy nie ma sie tej pewnosci- nie dolaczyc sie do tego typu medytacji,ale takze nie dyskredytowac i nie krytykowac takich dzialan. Czytajac artykul tej Pani nie wiem w czym jest najwieksze zagrozenie? W tym,ze jest to pelnia? Oczywiscie,ze zdajemy sobie sprawe,ze pelnia zawsze byla ”uwielbiana” przez ”ciemnych”. Dlatego tym bardziej warto stworzyc ”jasny” przeciwbalans.

 35. Anastazja
  Sier 17, 2017 @ 16:24:22

  la la la idą święta

 36. Piker
  Sier 17, 2017 @ 02:56:39

  Heeee jeee
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej święta
  Coraz bliżej nas….
  lalalalalalalala
  lalalalalalalala
  Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

  1)Cały świat się nagle zmienia,
  Domy tulą się do gwiazd,
  Dookoła od aniołów biało jest,
  I w dziecięcych oczach lśni świąteczny blask.

  Ref.
  W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc,
  Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas (najlepsze prezenty ukryte są w sercach),
  W cudowną noc zatrzymaj się i w siebie patrz,
  Największy dar ukryty w sercu masz (najlepsze prezenty ukryte są w sercach).

  2)Już czas, z nieba znak pierwszej gwiazdy cudowny blask,
  Obudzi się rano, to idą święta, radość dzielenia.

  Biała magia między nami,
  Rozpaliła pragnień żar,
  Światła marzeń niech rozświetlą drogi nam,
  Byśmy mogli iść za nimi cały rok.

  Ref.
  W Świąteczne dni magiczna jest miłości, moc dzielmy ją wśród nas,
  Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas (najlepsze prezenty ukryte są w sercach),
  W cudowną noc zatrzymaj się i w siebie patrz znajdziesz w sobie dar,
  Największy dar ukryty w sercu masz.

  Najlepsze prezenty ukryte są w serach.
  lalalalalalalalalala
  Największym blaskiem dzielmy
  Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

  3)Już czas cały świat dzielić się radością chce,
  (Już czas wokół nas) biała magia krąży wokół nas,
  (Już czas wokół nas) miłość płynie, płynie z rąk do rąk (już czas wokół nas),
  (Już czas cały świat) kryje czar tych cudownych chwil.

  Ref.
  W Świąteczne dni magiczna jest miłości moc to miłości moc.
  Gdy dzielimy ją w wśród ludzi wokół nas (najlepsze prezenty ukryte są w sercach).
  W cudowną noc zatrzymaj się i w siebie patrz każdy ma ten dar.
  Największy dar ukryty w sercu masz.
  Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.
  lalalalalalala
  Najwspanialszy dar
  Największym blaskiem dzielmy
  Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

  W głębi serca masz……

 37. Berry
  Sier 16, 2017 @ 22:43:19

  moja odpowiedz była do pytania Miecz58

 38. galacticjoel
  Sier 16, 2017 @ 18:52:28

 39. Danka
  Sier 16, 2017 @ 15:19:41

  http://nieznaneterapie.type.pl/wordpress/wp-content/uploads/2017/08/Swiatowa-Medytacja-Jednosci-online-audio-converter.com_.mp3
  Przygotowałam przewodnik audio do medytacji oczywiście w języku polskim – polecam pobrać go na komputer.
  Tutaj wersja online: http://nieznaneterapie.type.pl/wordpress/2017/08/03/przebieg-medytacji/

 40. Miecz58
  Sier 16, 2017 @ 09:13:31

  Trafiłam w necie na taki tekst na temat tej medytacji…. Co o tym myślicie? https://www.iwonasicinska.pl/blog/aktualnosci/uwaga-na-zacmienie-21082017-i-jego-konsekwencje-az-do-stycznia-2018

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Sier 16, 2017 @ 18:00:44

   ja mysle ze ta kobieta probje nas wystraszyc. ergo zostala zmanipulowana przez zlych albo pracuje dla nich. polecam nie czytac tego co ona pisze i olac ja totalnie.

  • Daniel Riegel
   Sier 16, 2017 @ 18:19:34

   Współczuje tej Pani, zapewne żeruje na niej wiele negatywnych istot, czego nie jest świadoma. Brak w tym tekście konkretnych, obiektywnych informacji z przykładami i praktycznie cały tekst jest wypełniony negatywnymi emocjami mającymi na celu wzbudzać strach wśród ludzi. Ta Pani z pewnością nie ma doświadczenia w uczestniczeniu w masowych medytacjach. Dla przykładu – jakby brała udział w masowej medytacji eterycznego wyzwolenia 26 lutego to na pewno zmieniłaby zdanie. Myślę, że tekst ma charakter emocyjny i ma na celu wzbudzić strach wśród ludzi i zniechęcić do uczestniczenia w medytacji. Proponuję przeczytać ten tekst zachowując neutralne emocje i wyciągnąć z nich własne wnioski. Równie dobrze można powiedzieć, że kabał może być zdesperowany i mógł wynająć tą Panią za grube pieniądze w celu zniechęcania ludzi do medytowania; albo może sama się boi, ponieważ może mieć coś do ukrycia i nie chce, żeby to wyszło na jaw, albo np. tak jak wspomniałem na początku może być całkowicie kontrolowana przez negatywne istoty, które mogą działać poprzez tą istotę Światła. Pozdrawiam.

   • Woona
    Sier 17, 2017 @ 00:40:00

    Medytacja i tak sie odbedzie bo to w ameryce a oni polskiego nie znaja wiec post tej pani pozostanie niezauwazony.

    • krystal28
     Sier 17, 2017 @ 18:25:55

     Medytacja podczas pełnego zaćmienia Słońca jest prawdopodobnie najważniejsza w tym roku, dlatego jest rozgłaśniana przez wiele źródeł na całym świecie i wiele różnych grup będzie w niej uczestniczyć.

  • krystal28
   Sier 16, 2017 @ 18:22:00

   Miecz58, a co Ty myślisz o tym linku?? Czy po prostu próbujesz wprowadzić tu kontrowersje i zniechęcić ludzi do medytacji?

   • Miecz58
    Sier 17, 2017 @ 09:05:11

    W życiu nigdy! Zawsze byłam całym sercem za Kobrą i generalnie wszystkim, co Ty robisz poprzez tego bloga, po prostu ostatnio docierają do mnie różne sprzeczne informacje i mam jakieś takie lekkie wątpliwości, do wszystkich informacji podchodzę ze znaczną dozą sceptycyzmu. Po prostu czuję, że błądzę i nie do końca potrafię rozróżnić prawdę od fałszu…

    • krystal28
     Sier 17, 2017 @ 18:32:37

     Informacje z zewnątrz nigdy nie dadzą Ci pewności i konkretnej odpowiedzi, szczególnie od osób, które nie są ustabilizowane duchowo lub mają swoją ukrytą agendę. Szukaj prawdy w swoim Sercu. Medytacja z pozytywną intencją zawsze jest korzystna dla duszy.

  • Berry
   Sier 16, 2017 @ 22:41:08

   Odpowiem tak: ciemni odchodzą ale w ludziach jeszcze ciemność została, dlatego nie powinniśmy wpadać w ich „pułapki”, nawet jeśli owi twierdzą, że wiedza lepiej.( w rzeczywistości mało wiedzą, nawet ci z dyplomami).

  • Piker
   Sier 17, 2017 @ 02:52:31

   Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: