Obecność JAM JEST – wywiad z Kobrą, 6 lipca 2017

 

.

Wywiad przeprowadziła Essayenya Mosteenya.

Dzięki Cobra, za poświęcenie czasu na ten wywiad. Szczególne podziękowania dla Adi za wolontariat, aby wykonać transkrypcję.  Pytania i odpowiedzi są tu publikowane, z wyjątkiem jednego pytania. Gospodyni i Cobra zgadzają się, że nie zostanie opublikowane, dopóki nie nadejdzie odpowiedni czas.

——

EM:  Powiedziano nam, że aby Ziemia została wyzwolona, ​​należy osiągnąć masę krytyczną.  Jednak na niedawnej konferencji mówiłeś że odtąd, nie potrzebujemy tak wielu, jeśli tylko jest jedna osoba, która ma pełne połączenie z Obecnością JAM JEST.  Co się stało, że  Siły Światła przekazały nam tę wiadomość?

C:  Dobra. Są to dwa aspekty tej samej sytuacji. Jedną z rzeczy jest globalna masa krytyczna, która pomaga bardzo w wyzwoleniu planetarnym, a druga rzeczą, która jest również prawdą, że tylko jedna osoba z doskonałym połączeniem z Obecnością JAM JEST i z pełnym zrozumieniem sytuacji może wyzwolić planetę.  Więc zazwyczaj jest to kombinacja obu czynników, które mogą pomóc w transformacji.

EM:  Gdzie ludzie powinni zacząć, jeśli chcą osiągnąć ten pełny stan połączenia  z Obecnością JAM JEST?  Przez bycie szczerym wobec własnej duszy?

C:  To dobry początek, tak.

EM: W “Unveiled Mysteries” Godfre’a powiedziano, że ludzie znali kiedyś swoje pochodzenie, kiedyś znali swoje Źródło i byli troskliwie kierowani i chronieni przez Obecność JAM JEST.  Czy powiedziałbyś, że kiedy  nastąpi pełne połączenie z Obecnością JAM JEST, ludzie przynajmniej będą wiedzieć, że nie są już samotni, chociaż nadal mogą mieć  pewne wątpliwości co do tego, jak są chronieni i czy Siły Światła zawsze są w pobliżu?  Czy tego rodzaju wiedza, pomimo kilku wątpliwości, może być uznana za formę pełnego związku?

C:  Stopniowo, gdy Twój związek z Twoją Obecnością JAM JEST poprawia się, nie będzie już poczucia samotności, a ochrona wzrośnie wraz ze wzrostem twojego związku z Twoją Obecnością JAM JEST. Dlatego bardzo dobrze jest połączyć się z Twoją Obecnością JAM JEST  filarem Światła – jak napisałem w linku do tego jakiś czas temu na moim blogu. Był bardzo dobry artykuł o słupie Światła … kolumnie Światła … łączącej waszą obecność z Obecnością JAM JEST,  a to połączenie to jedna z najsilniejszych form ochrony przed wszelką negatywnością, jaką ludzie mogą doświadczyć na tej planecie.

EM:  Powiedziałeś, że Saint Germain nie zdawał sobie wystarczająco sprawy z  sytuacji planetarnej  i  żeby odnieść  całkowity sukces w tej misji wyzwolenia Ziemi, posiadając jedną ludzką istotę  z pełnym połączeniem z Obecnością JAM JEST, trzeba być świadomym wielu faktów, z których St. Germain nie zdawał sobie sprawy.  Jak wiedza o  sytuacji planetarnej wystarcza, aby pomóc w tej misji? Dlaczego ludzie muszą być świadomi wielu faktów, z których St. Germain  nie zdawał sobie sprawy?

C:  Dobra. Nie musisz być świadomym tych faktów, aby połączyć się z Obecnością JAM JEST. Ale jeśli zdajesz sobie sprawę z tych faktów i jednocześnie połączony jesteś z Obecnością JAM JEST, twoja Obecnością JAM JEST zacznie   przekształcać te fakty. I w ten sposób możesz być bardziej efektywny w wyzwoleniu planetarnym.

EM:  Co masz na myśli dzięki pełnemu połączeniu z Obecnością JAM JEST? Czy mógłbyś dać nam przykład, jak to pełne połączenie manifestuje się, jeśli człowiek jest świadomy wielu faktów, z których St. Germain w tamtym czasie nie zdawał sobie sprawy?

C:  To pełne połączenie może manifestować się na różne sposoby. To zależy od konkretnej osoby, ponieważ Obecność JAM JEST zawsze daje wskazówki, jak się objawi, więc jest to sytuacja bardzo indywidualna – nie taka sam  dla każdego.

EM:  Więc, to (PEŁNE połączenie z Obecnością JAM JEST) jest różne u każdej osoby?

C:  Tak.

EM:  Czy to prawda, że ​​to, czym naprawdę zajmuje się Wielkie Białe Bractwo, to relacja, którą człowiek ma ze swoją wszechmogącą Boskością?

C:  Celem Wniebowstąpionych istot jest poprawa warunków każdego człowieka na dwa sposoby. Numer jeden: wzmacniając ich związek z Obecnością JAM JEST. Numer dwa: poprawiając ich zewnętrzne warunki życia. Tak więc obie (z tych rzeczy).

EM:  Czy dobrze jest komunikować się  ze Wzniesionymi Mistrzami, a nawet z naszym Wyższym JA, w taki sam sposób jak komunikujemy  się z naszymi  przyjaciółmi?  Na przykład, oprócz dzielenia się naszą goryczą z nimi, możemy też podzielić się śmiesznymi anegdotami z naszego życia, a może bawić się, tak jak  z prawdziwymi przyjaciółmi?

C:  Tak, możesz nawiązywać kontakty z nimi tak jak ze znajomymi. Dokładnie.

EM:  Czy w tym rodzaju interakcji występuje pewien poziom więzi?

C:  Tak, oczywiście. W kontakcie ze Wzniesionymi istotami zawsze występuje połączenie serc.

EM:  W tych czasach, chociaż możemy mieć kłótnie z naszą rodziną, to niekoniecznie oznacza, że ​​ich nie kochamy. Kiedy uspokoimy się, po prostu idźmy i cieszmy się czasem spędzanym razem. Niektórzy pytają, czy ta forma relacji może być stosowana do relacji z naszą Obecnością JAM JEST, a nawet do Sił Światła?

C:  Tak.

EM:  Czy Siły Światła (nawet Wzniesieni Mistrzowie i Źródło) martwiły się kiedykolwiek, że jeśli Wydarzenie opóźni się, będą ryzykować utratę niektórych Gwiezdnych Nasion?

C:  Są w pełni i całkowicie świadomi tej sytuacji.

EM:  Czy oni kiedykolwiek  martwią się?

C:  Nie powiedziałbym martwią się ludzkim sensem, ale wiedzą o tym i robią wszystko, aby poprawić tę sytuację.

EM:  Czy to prawda, że ​​przez wszystkie lata Galaktycznej Wojny niektóre istoty zarówno w Siłach Światła, jak i ciemnych siłach zmęczyły się tą bitwą, która wydaje się nie mieć końca, i doszli do wniosku, że jedność nie może zostać uzyskana przez kontrolowanie i podporządkowanie przeciwnej biegunowości?

C:  Powiedziałbym, że nie można pogodzić tych polaryzacji w sposób harmonijny, ponieważ ciemne siły nie mają   chęci współpracy. Jedyną drogą, którą można to rozwiązać, jest przeniesienie pewnych istot do Galaktycznego Centralnego Słońca . Nie ma innego wyjścia. Siły Światła starały się rozwiązać ten konflikt w sposób pokojowy przez długi czas – nawet  przez zbyt długi czas – i to się nie powiodło. Więc jedynym wyjściem jest to, że pewne istoty po prostu muszą zostać zdezintegrowane.

EM:  Czy według niektórych witryn internetowych jesteśmy teraz w  trzeciej próbie, aby osiągnąć jedność integrując  własne cienie  przez   Światło   i  jednocześnie poprzez akceptację własnego wewnętrznego Światła  przez ciemność?

C:  Nie.  Jak już powiedziałem, te próby zostały zakończone. Teraz pozostaje tylko jak najszybsze usunięcie   wszelkiej ciemności i jak najszybsze wyzwolenie każdej istoty z uścisku ciemnych sił.

EM:  Czy jakieś frakcje ciemnych sił zdają sobie sprawę, że to, co zrobili dla nas, jest całkowicie błędne i podpisały pokojową umowę, aby zakończyć wojnę galaktyczną z Siłami Światła w 1996 roku?

C:  Dobra. Były pewne frakcje, które rzeczywiście podporządkowały się Światłu w okresie między 1994-95 a 1998 rokiem. Wydarzyły się masowe poddania się, ale niestety nie obejmowało to wszystkich sił ciemności – tylko jednej frakcji.

EM:  Czy te istoty, które podpisały pokojowe umowy były z górnej drabiny, jak Chimera czy Archonci? Czy były wszystkie z nich poniżej Chimery lub Archontów?

C:  Nie. To była po prostu kolejna frakcja, która się poddała.

EM:  Z ich  wiedzą o broni, którą zrobili, czy nie pomogłaby to Siłom Światła usunąć bomby znacznie łatwiej, gdyby te frakcje poddały się?

C:  Byłoby znacznie łatwiejsze, gdyby nie sytuacja z  zakładnikami, ale na tej planecie jest sytuacja zakładnikami, dlatego też Siły Światła muszą być bardzo ostrożne z tym, jak radzą sobie z bombami toplet. W przeciwnym razie sytuacja ta zostałaby rozwiązana znacznie szybciej.

EM:  Więc to z czym mamy do czynienia przez te  lata to pozostałe frakcje, które nie są zachwycone kontraktami  dla zakończenia wojny galaktycznej i nadal chcą utrzymać status  kwarantanny na  Ziemi, nie chcą pokoju we wszechświecie, a na pewno chcą więcej niewolników, przekręcając niektóre nauki z “Prawa Jednego”?

C: Tak.

EM:  Czy Bóg Stwórca i Pierwotny Bóg  Stwórca czekają aż Galaktyczna Konfederacja Światła  usunie bomby i czarny kamień, czy też niektóre tajne operacje zostały zatwierdzone, by  zapobiec dalszym opóźnieniom dla Wydarzenia i zapewnienia ostatecznego przełomu?

C:  Jest wiele warstw. Jest to rzeczywiście jedna duża operacja, która ma wiele, wiele warstw, a niektóre z tych warstw są klasyfikowane, a ja jestem poinstruowany by powstrzymać się  od rozmowy o nich, więc mówię o nich tyle ile mogę, nie narażając na niebezpieczeństwo sukcesu i bezpieczeństwa Operacji, ale  dużo więcej dzieje niż jest publikowane.

EM:  Jakie jest “oryginalne” znaczenie “Prawa Jednego” z perspektywy Sił Światła?

C:  Nie mogę komentować tego materiału z chanelingu, ponieważ ani ja, ani Siły Światła nie możemy całkowicie zgodzić się z tym, co jest tam napisane.

EM:  Jeśli usunięcie pozostałych bomb toplet okaże się znacznie trudniejsze niż oczekiwały Siły Światła, to jak to możliwe aby   istoty z wyższych wymiarów czekały do ​​chwili obecnej, aby interweniować? Czy to z powodu mechanizmu odwetu na zakładnikach?

C:  Właściwie zawsze było to dość trudne by interweniować na tej planecie z powodu  sytuacji zakładników, a przez ostatnie 25 000 lat Siły Światła zawsze musiały być bardzo ostrożne we wszystkich swoich działaniach. Sytuacja nadal nie jest rozwiązana, ponieważ gdy sytuacja zostanie rozwiązana, nastąpi przełom. Będziemy mieli ostateczne wyzwolenie.

EM:  Czy te Istoty z  wyższych wymiarów są jednymi z Siedmiu Plemion Światła?

C:  Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie zgadzam się z Siedmioma Plemionami Światła – z tym opisem.

EM:  Ze względu na kontrolę przepływu intela przez grupę Chimery, czy to prawda, że ​​nawet dla członków Oporu, oni sami nie doceniali stanu kwarantanny Ziemi i są tak samo zszokowani jak my?

C:  Tak, oni również lekceważyli sytuację i to było dla nich niespodzianką. Nie tyle co dla populacji na  powierzchni, ale  nie oczekiwali, że będzie to tak trudne i nie spodziewali się, że zajmie to tak długo.

EM:  Nawet jeśli chodzi o Galaktyczną Konfederację Światła, Wzniesionych Mistrzów i Sojusz Istot Sferycznych (Sphere Being Alliance) , wszyscy oni doświadczają tych samych komplikacji i z pewnością rozumieją frustrację i zmęczenie populacji na powierzchni?

C:  Nie mogę wypowiedzieć się na temat Sphere Being Alliance, ponieważ nie mam kontaktu z tą grupą, albo inaczej postrzegam te rzeczy, ale tak, dla Wniebowstąpionych Mistrzów, nawet jeśli nie oczekiwali czegoś takiego. Właściwie nikt w tym Wszechświecie nie oczekiwał, że ciemność zajdzie tak daleko i nikt nie spodziewał się, że sytuacja będzie tak trudna i tak stawiająca wyzwanie.  Nikt nie był na to przygotowany.

EM:  A co ze Źródłem?

C:  Źródło – oczywiście Źródło było i jest tego świadome. Ale komunikacja ze Źródłem nigdy nie jest doskonała w tym wymiarze Wszechświata. I zrozumienie sytuacji kosmicznej nigdy nie jest idealne z powodu pierwotnej anomalii, dlatego właśnie to postrzeganie ze Źródła nie zostało w pełni przekazane do zamanifestowanego Wszechświata.

EM: Czy zgodziłbyś się, że nawet dla Wingmakers, oni doświadczyli tych samych problemów?

C:  Oni doświadczyli tych samych problemów w inny sposób. Nie tak bezpośrednio, nie tak drastycznie, ale bardziej jako frustracja, że ​​nie są w stanie skutecznie przekazać boskiego planu Galaktycznym Siłom Światła i interweniować bardziej bezpośrednio w sytuację planetarną. Ich pierwotny plan był bardziej bezpośredni w kontakcie z populacją na powierzchni, większą liczbą ujawnień i szybszym wyzwoleniem.

EM:  Czy to prawda, że ​​Źródło ze swoim wszechwiedzącym okiem zna każdy plan ciemnych sił, ale w przypadku trzymania zakładników, Źródło musi pozwolić na kontrolę przepływu intela?  Zgadza się?

C:  Niestety, tak, to prawda.

EM:  Zatem Źródło zna każdy plan ciemnych sił?

C:  Tak.

EM:  Czy ludzie mogą poprosić Źródło, aby interweniowało znacznie bardziej w sprawie kontroli przepływu intela?

C:  Dobrze jest poprosić Źródło o bardziej bezpośredni przepływ informacji i bardziej bezpośrednią interwencję.  To bardzo dobry pomysł.

EM:  Co by się stało teraz, gdyby Siły Światła interweniowały z siłami militarnymi, aby uwolnić Ziemię zamiast skupiać się na usunięciu pozostałych bomb i wyłączeniu czarnego kamienia?

C:  Dobra. Istnieje pewna możliwość, że bomby wybuchną, co byłoby – powiedziałbym – globalnym planetarnym kataklizmem, który nie sądzę, by ktokolwiek mógł przetrwać. I ryzyko jest wciąż wysokie.

EM:  Więc Siły Światła nie mogą interweniować z siłami zbrojnymi, bo bomby wybuchną?

C:  Tak. Właściwie chciałbym powiedzieć, że jedna frakcja jest obecnie dość niecierpliwa, oni chcieliby bezpośrednio interweniować, ale są powstrzymywani, ponieważ ryzyko w tej chwili jest wciąż zbyt duże.

EM:  W przypadku klasyfikowania intela, niektórzy mogą mieć  trudności  odzyskaniem wiary w Siły Światła. Co można zrobić, jeśli ci ludzie nadal chcą pomagać Światłu?

C:  Jeśli ludzie lepiej zrozumieją sytuację, znowu odzyskają zaufanie w Siły Światła, a zwłaszcza zyskają zaufanie w Siły Światła, kiedy Siły Światła będą mogły łatwiej i skuteczniej interweniować. Wtedy zaufanie zostanie przywrócone ponownie.

EM:  W jaki sposób Sphere Being Alliance pomaga  w wyzwoleniu?

C:  Nie mogę mówić o tej konkretnej grupie, bo nie mam z tym związku. Z mojej perspektywy chciałabym opisać tę grupę jako Galaktyczną Centralną Rasę  i Galaktyczna Centralna Rasa   jest numerem jeden – kierując przepływ energii z Centrum Galaktycznego do Układu Słonecznego, a także kieruje przepływem energii Galaktycznego Wyzwolenia z Galaktycznego Centralnego Słońca  poprzez każdą indywidualność i grupę pomagającą w wyzwoleniu planetarnym, wspierając je w jak największym stopniu bezpośrednio i pośrednio.

EM: Czy Siły Światła również integrują własne cienie w ciągu tych lat, aby pomóc w zamknięciu hologramu oddzielenia?

C: Siły Światła zawsze integrują swój cień w miarę możliwości.

EM: Nawet Źródło, Starożytne Rasy Strażników i Wniebowstąpieni Mistrzowie?

C: Tak. Ich cień nie manifestuje się jako  ciemność, ale po prostu jako brak pełnego zrozumienia kosmicznego i zawsze starają się poprawić ich zrozumienie sytuacji i robić wszystko, co tylko możliwe.

EM:  Jakie są metody integracji   cieni?  Czy mógłbyś dać nam jakieś przykłady?

C:  Zasadniczo zasada jest bardzo prosta. Być szczerym ze sobą, uznając wszystkie aspekty cieni wewnątrz siebie i obserwować je będąc kochającym świadkiem dla nich, a następnie zostaną przetransformowane.

EM:  Przed wcieleniem podpisujemy kontrakty z Siłami Światła. Czy te umowy dotyczą przede wszystkim ochrony?

C:  Dobra, w zasadzie jedna z głównych umów została podpisana w sprawie twojej misji.  Więc zgodziłeś się z Siłami Światła, że będziesz wykonywać swoją misję, a także główne umowy o ochronie i życiu, ale problemem jest to, że wiele osób nie przestrzegało tych porozumień i jest to jeden z powodów, dla których ta planetarna sytuacja trwa tak długo.

EM:  Więc większość z nich nie przestrzega nawet swoich kontraktów o  ochronie z Siłami Światła?

C:  Nie przestrzegają żadnej z umów, które podpisali i to jest główny problem tutaj. Jednym z głównych problemów na tej planecie.

EM:  Nawet przy podpisaniu umowy bezpieczeństwa z Siłami Światła przed urodzeniem,   z pewnością nie zaszkodzi, jeśli poprosimy ich  o pełną ochronę, gdy przebudzimy się podczas przejścia, prawda?

C:  Tak, ale to, co tutaj mówię, polega na tym, że ludzie, którzy byli wcieleni, nie podążali za kontraktem. Nie przestrzegali porozumień i dlatego sieć ochronna zawaliła się tutaj na powierzchni planety.

EM:  Pośród  różnych inkarnacji Sanat Kumara, czy on jako człowiek kiedykolwiek zadał sobie pytanie o wartość tego zesłania przed jego wniebowstąpieniem?

C:  Każda jednostka ludzka przed wzniesieniem miała takie momenty.

EM:  Jak pokonał to zdumienie?

C:  To zawsze dzieje się w połączeniu z Obecnością JAM JEST.

EM: Czy wszyscy Lordowie Ognia pragną ponownie życia w szczęściu z ich wielowymiarowymi Ja  po Wydarzeniu, takim jak dniu, w którym żyli razem w poprzednim Złotym Wieku?

C:  Ok, wszyscy Władcy Ognia wznieśli się dawno temu i zawsze żyją w stanie szczęścia.

EM:  Och, oni zostawili tą płaszczyznę?

C:  Wszyscy oni wznieśli się i żyją w stanie szczęścia.

EM:  Według “Unveiled Mysteries” ludzie mieli prowadzić życie w dobrobycie i obfitości z Bogiem i właśnie dlatego   ludzkość została stworzona tak, aby żyć jako Ojciec i Syn, ale ludzkość wtedy czuła, że była “mniej doskonała” niż Bogowie, ignorując Boże ostrzeżenie o ich zbliżającej się niedoli podczas cyklu po cyklu i co gorsze, później była manipulowana przez ciemne siły, aby zwątpić w Źródło, a tym samym nie byli tak gotowi, by ponosić odpowiedzialność jako współtwórcy? Czy to prawda?

C:  Tak, to jest poprawne.

EM:  Czy dlatego cienie muszą być teraz zintegrowane, jeśli ludzie chcą odzyskać tę suwerenność?

C: Tak, oczywiście.

EM: Ale jak ludzie mogli mieć te wady, kiedy zostali stworzeni? Czy zostały stworzone przez Bogów?

C: Powstały one z bardzo zaawansowanymi rasami twórców, jeśli mówimy o ludzkiej ewolucji, która należy do tej planety. Są jednak ludzie na tej planecie, którzy przybyli pierwotnie ze Źródła poprzez  proces narodzin  Galaktycznego Słońca.

EM: Ale dlaczego ludzie mają te wady?

C: Z powodu interakcji z pierwotną anomalią.

EM: Czy to prawda, że ​​nowy rodzaj bytu pojawiłby się w wyniku tej integracji z cieniem? Nowy rodzaj, zwany Człowiek Szóstej Rasy?

C:  W zasadzie Człowiek Szóstej Rasy jest kolejnym etapem ewolucji, który rozpoczął się już kilka wieków temu i ten nowy etap ewolucji ma teraz kwantowy skok i będzie miał największy skok kwantowy w czasie Wydarzenia.

EM:  Ty byłeś zagrożony przez kabała lata temu. Jak przeszedłeś przez te traumy?

C:  Zasadniczo potrzeba było  duża uzdrowienia i integracji, która trwała bardzo długo, a co pomogło to to, że otrzymałem intel, który wyjaśnił mi, co się dzieje, dlaczego tak się stało i jak się bronić w przyszłości. Otrzymałem bardzo silne protokoły zabezpieczające, które chroniły mnie od tamtego czasu, a w zasadzie miałem styczność  z Oporem w czasie tych ataków, a wkrótce po tych atakach z bardzo jasną i precyzyjną instrukcją, co zrobić, aby chronić siebie.

EM:  Czy to prawda, że ​​jeśli jakiś Intel jest zbyt przytłaczający, aby niektórzy ludzie byli w stanie go przyjąć, to intel  będzie dla nich szokujący, a potem, psychologicznie mówiąc, “podświadomie” zaczną odtwarzać filmy w ich głowach, takie jak  inwazje obcych, opętanie przez diabła i bycie szalonym,  świadomie nie zdając sobie z tego sprawy?

C: Zasadniczo kiedy wydarzą się wielkie zmiany i kiedy pojawi się wiele bardzo wymagającego intela, będzie dużo wsparcia ze strony Sił Światła i nie wiele   negatywnego wpływu i dlatego będzie to dla ludzi łatwiejsze aby zintegrować wszystkie te niepokojące elementy intela. Więc nie będzie tak trudno, jak niektórzy się boją.

EM: Jeśli ktoś prosi o ochronę Siły Światła, ale nadal tonie we własnych wątpliwościach, ta osoba będzie nadal myśleć w ten sam sposób, a nawet jeśli Siły Światła faktycznie zaoferują pomoc, nadal nie będą tego czuć. Więc jeśli chodzi o  ochronę,   nasze cienie wątpliwości i strachu muszą zostać zintegrowane do pewnego poziomu, w którym nie będziemy już się w nich pogrążać, czy jest to poprawne?

C: Jest to jedna z części sytuacji, ale nie jedyna część sytuacji. Zawsze dobrze jest zintegrować cień. Ale w tej chwili Siły Światła nie mogą w pełni nas chronić. Nie kontrolują sytuacji, ale zawsze pomaga zintegrować cień i oczyścić swoje obawy, ponieważ strach jest bramą, przez którą mogą wejść ciemne siły. Im więcej strachu przetworzysz tym łatwiej jest Cię chronić.

EM: Zanim Wniebowstąpieni Mistrzowie wznieśli się, czy też w równym stopniu jak my byli poddani  kontroli umysłu?

C: Oczywiście. Byli..

EM: Jak wyzwolili się z tej kontroli umysłu? Kochając i akceptując siebie bardziej?

C: W zasadzie sytuacja z kontrolą umysłu była znacznie łatwiejsza w ostatnich wiekach. A zwłaszcza przed II wojną światową znacznie łatwiej było wznieść się i większość ludzi osiągnęła Wniebowstąpienie w tamtym czasie

EM: Czy ludzie powinni się nauczyć być wdzięczni za to, co mają, i współczuć innym, zamiast stale pogrążać się w winie?

C: Wdzięczność jest bardzo uzdrawiającym uczuciem. Jeśli możesz to czuć, to dobrze, ale nie zmuszaj się do tego. Tak pozytywne emocje poprawiają stan świadomości i zwykle poprawiają warunki życia. A negatywne emocje zwykle przyciągają więcej takiej samej negatywności.

EM: Czy to całe programowanie umysłu można wyleczyć dość szybko, używając technologii Sił Światła?

C: Tak.

EM: Czy ludzie powinni się martwić tym, co zrobili w poprzednich życiach, czy też powinni prosić Siły Światła, aby w ich imieniu napełniły   bezwarunkową miłością i Światłem   wszystkie ich czyny z przeszłych żyć?

C: Zawsze dobrze jest zwrócić się do Sił Światła o bezwarunkowe przebaczenie i uwolnić przeszłość, uczyć się od niej, zrozumieć, a następnie pójść dalej.

EM: Corey ujawnił, że Blue Avians [Niebieskie Ptactwo – kr] nie odpowiadają na telepatyczne wezwania Agarthan i powiedział, że podczas jednej wymiany zdań między Agarthanami a Strażnikami,  Strażnicy osobiście powiedzieli Agarthanom, że nie doglądają Ziemi tak jak  Strażnicy uważają, że powinni i  Strażnicy są dość zasmuceni o to. Czy uważasz, że może być  to prawdziwe, jak ci Strażnicy się czują?

C: Ok, nie mogę potwierdzić tej  szczególnej część intela Coreya Goode’a.

EM: Czy Siły Światła mają jakieś “specjalne” prezenty dla ludzkości i Gwiezdnych Nasion po Wydarzeniu?

C: Będzie mnóstwo specjalnych prezentów i wiele wspaniałych niespodzianek, jak ludzkość po Wydarzeniu zacznie wchodzić do Galaktycznego Towarzystwa. To będzie początek czegoś cudownego, na co wszyscy czekaliśmy  i   wszyscy marzyliśmy i manifestowaliśmy świadomie i pracowaliśmy na to.

EM:  Czy mógłbyś teraz powiedzieć o niektórych prezentach?

C:  Jeszcze nie czas.

EM: Dobra. W pewnym kraju istniała określona grupa Wzniesienia. Gdzie ludzie mogą  znaleźć te istoty?

C: W latach 1994-1998 była bardzo specyficzna grupa Wzniesienia w Stanach Zjednoczonych i ta grupa Wzniosła się i nie jest już obecna na tej planecie.

EM: Kim są pozostali sześciu Kumarów, pozostałych sześciu (łącznie 13)? Kim oni są?

C: Są po prostu bardzo zaawansowane istoty, które pomagają przekazać energię z Galaktycznego Centralnego Słońca  do Ziemi i ustabilizować sytuację tutaj.

EM: Czy wszyscy  13 Kumarowie mają swe wyższe Ja z powrotem w Źródle?

C: Są w istocie ich wyższym Ja i są związani ze Źródłem.

EM: Czy wszystkie 13 Kumarowie mają córki i synów?

C: Nie są wcielonymi istotami ludzkimi, więc  nie mają córek i synów.

EM: Lady Meta nie jest córką Sanat Kumara?

C: Nie.

EM: A kim jest Lady Meta?

C: Pewną wzniesioną istotą, która jest częścią grupy dusz Sanat Kumara.

EM: Jak się z nimi łączy?

C:  Istnieje wiele różnych sposobów nawiązywania połączenia i nie będę o nich mówił, ponieważ są one w internecie, a każda konkretna istota ma swój własny sposób połączenia.

EM:  Gdy zobaczymy osobę cierpiącą finansowo w wiadomościach, często później dowiadujemy się, że osoba dostała ofertę przez miejscowego właściciela fabryki. Dlaczego ten sam rodzaj pomocy nie ma miejsca w przypadku Pracowników/Wojowników Światła?

C:  Czasami tak się dzieje, ale tu są dwa czynniki. Pierwszym jest gotowość tego konkretnego Pracownika Światła do manifestowania   obfitości, a drugi jest to poziom zakłóceń. W przypadku Pracowników Światła ciemne siły zazwyczaj mają tendencję do ingerencji w ich życie.

EM:  Co masz na myśli: “Bądź sobą, świat się dostosuje”. W swoim projekcie ATVOR?

C:  To znaczy po prostu być sobą, być szczerym ze sobą, robiąc to, co uważasz za słuszne, a nie poddając się czynnikom kontrolującym wokół ciebie. A jeśli jesteś sobą, to stworzy bardzo silny wir, który zacznie coraz bardziej  dostosowywać rzeczywistość wokół ciebie do twojej Obecności JAM JEST.

EM:  Jak pewne silne pozytywne siły okultystyczne rozpuszczają tło energii starego systemu, który umożliwiał duchowe niewolnictwo, które miało miejsce na tej planecie?

C:  Siły Światła,  to co robią, to pracują z planetarną siecią energetyczną, jak wyjaśniłem w moim poście o Atlantydzie. To bardzo dobre wyjaśnienie tego, co się dzieje.

EM: Czy integracja z cieniami pomoże Siłom Światła rozwiązać tło energii starego systemu?

C:  Tak.

EM:  To byłoby wszystko. Czy jest coś, co chcesz dodać?

C:  Nic specjalnego.  Chciałbym tylko powiedzieć, aby wszyscy zachowali tę wizję. Trzymaj wizję.  Wizualizuj lepsze życie dla nas wszystkich. Wizualizacja wyzwolenia dla ludzkości. I inną rzeczą, którą powtórzyłbym – ćwicz się  w pracy zespołowej. Prace zespołowe są bardzo ważne na tym etapie.

EM:  Dziękuję za poświęcenie czasu na ten wywiad.

C:  Ok, dziękuję bardzo.

Transkrypt przetłumaczył galacticjoel

https://meditation539.wordpress.com/2017/07/15/transkrypcja-wywiadu-essayenya-moreeenya-z-cobra-6-lipca-2017-r/

Źródło: http://wholenessnavigator.blogspot.fr/2017/07/july-6-cobra-second-interview.html

30 Komentarzy (+add yours?)

 1. galacticjoel
  Lip 21, 2017 @ 14:28:16

 2. Danuta Retka-Marek
  Lip 20, 2017 @ 19:27:43

  O czym kochani rozmawiacie? Wszyscy jesteśmy w tym samym wieku. W XXI. Pamiętajcie o tym. I oczywiście zgadzam się z LeeLee.
  Pozdrawiam wszystkich najserdeczniej jak potrafię.

 3. kuba1902
  Lip 20, 2017 @ 14:45:08

 4. galacticjoel
  Lip 20, 2017 @ 09:57:18

 5. galacticjoel
  Lip 19, 2017 @ 20:09:00

  [Benjamin Fulford]Rosjanie Chińczycy i Amerykanie planują masową kampanię, która wykurzy tajny rząd Chazarski na świeże powietrze

  https://meditation539.wordpress.com/2017/07/19/benjamin-fulfordrosjanie-chinczycy-i-amerykanie-planuja-masowa-kampanie-ktora-wykurzy-tajny-rzad-chazarski-na-swieze-powietrze/

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Lip 20, 2017 @ 21:52:27

   dlaczego on o tym pisze tak jawnie? przeciez ci zli moga sie dowiedziec. kobra nie mowi nam wszystkiego wlasnie z tego powodu

   • Omstan
    Lip 21, 2017 @ 11:29:41

    Mam wrażenie, że Benek bryluje po japońskich tawernach i kantynach, zbiera plotki i to co z nich ulepi wkłada na bloga. Część z tego może być w jakimś sensie prawdziwa, ale cały intel jest chyba mało wiarygodny. Zresztą Kobra często zastrzega się że posiada informacje, których w danym czasie nie może ujawnić, Fulford zdaje się należeć albo popierać frakcję jastrzębi, która prze do siłowego rozwiązania. Kobra należy do umiarkowanego skrzydła Ruchu oporu, które ma poparcie większości i dlatego mamy jak mamy.

    • Daniel Riegel
     Lip 21, 2017 @ 21:25:25

     Szczerze mówiąc to też mam takie przeczucie, że coś jest nie tak z jego informacjami, może nie wszystkie są fałszywe ale moim zdaniem część z nich na pewno.

 6. Bratek
  Lip 19, 2017 @ 17:58:39

  Witajcie.
  Obejrzyjcie na youtube film Andrzej Nikodemowicz o możliwym zamachu stanu w Polsce. Dotyczy tego, co aktualnie dzieje się w polskim Sejmie i w polityce.
  Przynieśmy spokój.
  Pozdrawiam.

 7. Daniel Riegel
  Lip 18, 2017 @ 18:37:27

  Witam. Chcę powiedzieć, że 12 lipca zamówiłem kamień Czintamani spoza zasłony z tej strony: http://www.cintamani.space/Nearspace.html i kamień przyszedł już dzisiaj po zaledwie 6 dniach, mimo, że w mailu było napisane, że czeka się 2-3 tygodnie. Przesyłka była nadana priorytetowo. Także ciekawa sprawa.

  • tenchu
   Lip 20, 2017 @ 15:06:27

   Danielu ,czy mozesz sie podzieli swoimi odczuciami jak kamien wplywa na ciebie?

   • Daniel Riegel
    Lip 20, 2017 @ 16:32:42

    Zaraz po tym, jak miałem chwilę wolnego czasu to usiadłem sobie spokojnie i na biurku na wysokości mojego serca położyłem kamień, żeby się wczuć w jego energie. Już po kilku minutach czułem duży napływ pozytywnej energii, której było coraz więcej i po jakimś czasie odstawiłem kamień, bo już mi wystarczyło i zacząłem się trochę gorzej czuć (pewnie jakiś kryzys oczyszczający się zaczął), ale po odstawieniu kamienia wszystko minęło i poczułem się lepiej. Następnego dnia jak byłem w podróży przez ok. 2 godziny to wrzuciłem kamyk do plecaka, który znajdował się potem na wysokości odcinka piersiowego kręgosłupa i w tym miejscu po chwili wyraźnie nasiliły mi się bóle kręgosłupa w tym miejscu (choruje na ZZSK, znowu kryzys oczyszczający). Potem odstawiłem kamyk i poczułem się o wiele lepiej, niż w punkcie wyjściowym przed podróżą. Następnego dnia (wczoraj) zrobiłem sobie wisiorek z miedzi i zwykłego sznurka i zacząłem już go nosić na stałe na wysokości czakry serca. Od tego momentu praktycznie cały czas czuje ciepło w tym miejscu i mam takie uczucie, jakby się tam coś oczyszczało, bo czasem mnie coś kłuje, po kilku godzinach noszenia zaczął się kryzys oczyszczający, ale nie dałem za wygraną i dalej go nosiłem, po jakimś czasie mi przeszło, a następnie poczułem ciepło i mrowienie w czakrze gardła. Po tym zdarzeniu (może godzinę czasu) poszedłem coś powiedzieć do ojca to byłem zaskoczony zmianą tonu mojego głosu na niższy i taki bardziej męski, silniejszy. Potem całą noc go nosiłem i dzisiaj do tej chwili. W nocy mnie mocno zaczął boleć kręgosłup i inne stawy, co może świadczyć o mocnym oczyszczaniu, w ciągu dnia stopniowo to minęło i znowu jest znacznie lepiej niż wcześniej w punkcie wyjściowym. Dzisiaj mam ogólnie większy apetyt i zarazem jestem wyczerpany, w sumie to bym leżał i spał dzisiaj.

  • Daniel Riegel
   Lip 20, 2017 @ 18:57:18

 8. galacticjoel
  Lip 18, 2017 @ 14:33:15

 9. planetariusz
  Lip 18, 2017 @ 02:09:17

  Miłość, pokora , zrozumienie. Bezsens dyskusji do niczego prowadzących , lecz naszą energie zjadających,to są nasze podstawowe wady widać to w sejmie. Tych wad musimy się wyzbyć, więcej zaufania do siebie, wszyscy pochodzimy z tego samego żrodła , jesteśmy wielką rodziną światła. Likwidujmy Cienie.

 10. KazOle
  Lip 17, 2017 @ 20:59:54

  I tu jest problem. Gdy staną oko w oko z „Jam Jest” nie potrafią sobie przypomnieć nikogo kogo kochają i dla których są w stanie prosić go o realizację tego dla tych których kochają. Mojżesz kochał swój lód i naród, poprosił o umożliwienie ucieczki z Egiptu i udało się. Nastąpiył niesamowite zbiegi okoliczności, takie jakie umysły ludzi były w stanie przyjąć, że są możliwe do realizacji.

 11. Teresa
  Lip 17, 2017 @ 02:59:18

  Dziękuję Krystal za udostępnianie przekazów tak cennych. Trzeba wiele determinacji u nas wszystkich i… TRWANIA w objęciach Światła ❤

 12. Ziemia
  Lip 16, 2017 @ 07:40:03

  galacticjoel – ja także jestem Ci bardzo wdzięczna za twoją pracę i poświęcony czas dla dobra nas wszystkich. DZIĘKUJĘ!

 13. Piker
  Lip 16, 2017 @ 07:39:33

  A ja dziękuję wszystkim na czele z autorką bloga za szerzenie wizji nowej Ziemi.
  I choć treści zawarte odbiera się na różne sposoby, to sama wizja bądź wizualizacja złotej ery napawa optymizmem i zakotwicza światło na planecie.
  A tak z przyziemnych rzeczy to zapasy mają swój termin ważności wiec mogłoby coś zagwizdać bychnąć parą i ruszyć wagoniki. No chyba że jakiś konkretny termin jest na kupienie sobie sucharka z gwarancją użycia we właŝciwym czasie.
  Chciałem z tego miejsca pozdrowić przedewszystkim siebie 🙂 no i całą reszte kosmicznej rodziny pozdro

 14. krystal28
  Lip 16, 2017 @ 06:33:14

  Wiem, że większość z Was przeczytała już ostatnie wywiady Kobry tak dobrze przetłumaczone przez galacticjoela. Jednak umieszczam je tu na stronie głównej i jeden przekaz na blogu AA Michała, dla przyszłych Czytelników.

  Drogi galacticjoelu, jestem Ci wdzięczna za Twój entuzjazm i pracowitość. Mówią, że obecnie zaczyna intensywnie działać tzw. pokolenie Z – młodych, przebudzonych i zmotywowanych osób i Ty, jak wielu innych, do nich z pewnością należysz ❤

  • galacticjoel
   Lip 16, 2017 @ 17:33:43

   Prawie 37 lat to już nie taka młodość, ale Tobie też jeszcze wigoru nie brakuje.

   Zwycięstwo Światła.
   ❤ 😉

  • Daniel Riegel
   Lip 16, 2017 @ 22:25:35

   Hehe, muszę szczerze przyznać, że też nie spodziewałem się aż tylu lat u ciebie. Przy moich 23 latach to w tym przypadku nie ma się z czego chwalić 🙂

   • tenchu
    Lip 16, 2017 @ 23:58:23

    nie wiek jest wyznacznikiem madrosci

   • Daniel Riegel
    Lip 17, 2017 @ 11:43:26

    Tak, zgadzam się z tym. Tylko chciałem przez to powiedzieć, że statystycznie rzecz biorąc im starszy człowiek tym mniej przebudzony, co mogę potwierdzić z własnych obserwacji. Przebudzenie u młodszych ludzi jest bardziej powszechne, niż u starszych.

    • leelee
     Lip 17, 2017 @ 17:01:54

     Powiem szczerze, ze jak obserwuje publicznosc na takich imprezach jak harmonia kosmosu, powitanie jesieni, exposing the truth, targi blizej zdrowia, blizej natury, itp, to srednia wieku jest mocno zaawansowana, a my prawie czrerdziestolatki to wypadamy tu na smarki. Wiec nie rob Z nas takich emerytow a najlepiej przestan zwracac wage na wiek, zwlaszcza ze co zauwazylam fajnego przebudzeni to jedna wielka rodzina i zanika tzw. Konflikt pokolen a wszyscy sie doskonale rozumieja i dogaduja ze soba 🙂

    • Daniel Riegel
     Lip 17, 2017 @ 22:51:20

     No to teraz ładną głupotę uświadomiła mi Pani z mojego powyższego komentarza, zgadzam się z panią jak najbardziej. Proszę mi wybaczyć, niestety czasem mam tendencję do pisania takich rzeczy bez głębszego przemyślenia i czasem skupiam swoją uwagę na rzeczach, które mają na celu tylko i wyłącznie zaspokojenie swojego ego. Dziękuję i pozdrawiam 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: