Kobra, aktualizacja sytuacji planetarnej, 5 lipca 2017

.

Głównym celem sił Światła jest teraz oczyszczanie z plazmowej „głowy” istoty Yaldabaoth, bomb Toplet, czarnego kamienia i pierwotnej anomalii związanej z tym wszystkim.  To bardzo delikatna operacja i mam nadzieję, że jest zrozumiałe, że nie mogę dostarczyć dużo intela na ten temat, dopóki ta operacja nie zostanie zakończona.  W kierunku zakończenia tej operacji nastąpią nagłe i nieoczekiwane przełomy, które skaskadują się w Wydarzenie.

Grupa Chimery martwi się coraz bardziej o „inwazję Floty Galaktycznej Konfederacji” i wzmacnia swoje pozycje obronne na niskiej orbicie Ziemi.  Są oni za utworzeniem szóstego oddziału wojsk amerykańskich:

http://news.antiwar.com/2017/06/29/house-votes-to-make-space-corps-the-sixth-branch-of-us-military/
 .
Ta transakcja przez tylne drzwi zaskoczyła wielu kongresmanów:
 .
https://federalnewsradio.com/defense-news/2017/06/house-panel-votes-to-split-air-force-create-new-u-s-space-corps/
.
http://www.foxnews.com/us/2017/06/23/space-warfare-america-could-soon-have-new-branch-military-protecting-outer-space.html
 .
Również Siły Powietrzne przygotowują się do możliwej konfrontacji pomiędzy Konfederacją Galaktyczną i zinfiltrowanymi przez Chimerę Siłami Powietrznymi – ostateczna linia obrony przeciwko Siłom Światła na niskiej orbicie Ziemi:
 .
http://mysteriousuniverse.org/2017/06/the-us-air-force-is-preparing-for-war-in-space/
.
Ta wojskowa konfrontacja  jest możliwa tuż przed Wydarzeniem i  jeśli tak się stanie, będzie krótka, spektakularna, ograniczona w jej zakresie i zostanie rozwiązana z całkowitą porażką Chimery.

Tymczasem siły Światła dążą do pełnego Ujawnienia.

Pierwszym obiecującym znakiem jest nowa propozycja „planety 10”, która jest znacznie bardziej podobna do prawdziwej planety X niż proponowana wcześniej „planeta 9”:

https://uanews.arizona.edu/story/ua-scientists-and-curious-case-warped-kuiper-belt
 .
https://www.space.com/37295-possible-planet-10.html
 .

Elementy orbitalne tej nowej proponowanej planety są dość blisko prawdziwej planety X,  jak widać tutaj:

 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/01/planet-x.html
 .
NASA zmuszona była zaprzeczyć istnieniu tajnych programów kosmicznych, kiedy Alex Jones przeprowadził wywiad z Robertem Davidem Steele i gdy ten wywiad przedostał się do głównych mediów:
 .
http://exopolitics.org/slave-colony-on-mars-claim-goes-mainstream/
.
http://phibetaiota.net/2017/07/michael-salla-expolitics-including-mars-colony/
.
https://www.space.com/37366-mars-slave-colony-alex-jones.html
 .
Niech powiem ponownie, przyszła kolonia Elona Muska na Marsie otrzymała poparcie od głównego nurtu, po prostu dlatego, że już nie mogą tego powstrzymać. Ludzkość wyłamie się z kwarantanny i wyruszy w przestrzeń, w taki czy inny sposób:
 .
https://www.space.com/37200-read-elon-musk-spacex-mars-colony-plan.html
 .

Tymczasem, na powierzchni Ziemi, siły Światła zaczynają aktywować niektóre obiekty i miejsca mocy wewnątrz energetycznej sieci planetarnej w ramach projektu Nowa Atlantyda pod prowadzeniem Saint Germaina.

Pierwszym miejscem, które jest w trakcie aktywowania, jest Świątynia Miłości w pobliżu Petit Trianon:

http://en.chateauversailles.fr/discover/estate/estate-trianon/english-gardens#the-love-monument
 .

Szafka ruchomych luster w budynku Petit Trianon to miejsce, gdzie prawdziwe misteria bogini Atlantydy zostały zakotwiczone w 1776 roku przez księżniczkę de Lamballe i Marię Antoninę zgodnie z instrukcją Saint Germaina.

Królowa Francji została zainicjowana w misteriach Bogini i tutaj jest ukryty dowód dla tych, którzy są gotowi to zrozumieć:

Aktywacja Petit Trianon wysyła potężne energie Bogini poprzez linię mocy [leyline], która przechodzi przez Świątynię Miłości na Long Island [koło Nowego Yorku], skutecznie uzdrawiając z plazmowego wiru anomalii wschodnią część USA:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/06/new-atlantis-alignment.html

Drugim obiektem mocy, który jest w trakcie aktywowania, jest Korona św. Szczepana:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Holy_Crown_of_Hungary
 .
http://www.lmrkat.hu/szentkorona.html
 .

Ten talizman mocy przekazuje teraz silne energie z gwiezdnego systemu Syriusza, wzmacniając pozytywne siły Templariuszy, które stoją za Viktorem Orbanem w walce przeciwko siłom kabała próbujące zniszczyć Europę.

On jest przeciw Sorosowi:

http://dailycaller.com/2017/06/29/hungarian-pm-soros-threatens-the-peace-in-europe-with-his-mafia-network/
.
I przeciwko zniszczeniu europejskiej cywilizacji, które zostało zainicjowane przez Angelę Merkel, głównego promotora Planu Kalergi:
.
http://www.renegadetribune.com/angela-merkel-kalergi-plan-destruction-white-race/
.
https://sovereignwales.com/2016/09/20/the-genocidal-kalergi-plan-to-destroy-the-indigenous-nations-and-peoples-of-europe/
 .
Pozytywne siły Templariuszy i wielu pozytywnych Białych Arystokratów pochodzących z byłego imperium austro-węgierskiego stoją za Europą:
 .
https://visegradpost.com/en/2017/06/23/the-central-european-defence-cooperation-commited-against-mass-migration/
.
Tu jest dobra tego oznaka:
.
http://www.rumormillnews.com/esterhazy_connection.htm
 .

Udostępnię intel na temat innych obiektów i miejsc mocy, które mają wpływ na sytuację geopolityczną, kiedy na to otrzymam zielone światło.

Zwycięstwo Światła!

.
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/07/planetary-situation-update.html

57 Komentarzy (+add yours?)

 1. galacticjoel
  Lip 15, 2017 @ 19:02:01

 2. anna
  Lip 15, 2017 @ 08:10:18

  Jawor, jawor,
  Jaworowi ludzie,
  Co wy tu robicie?
  Budujemy mosty
  Dla pana starosty.

  Tysiąc koni przepuszczamy,
  A jednego zatrzymamy.

  Jawor, jawor,
  Jaworowi ludzie,
  Co wy tu robicie?
  Budujemy mosty
  Dla pana starosty.

  Tysiąc koni przepuszczamy,
  A jednego zatrzymamy.

  Jawor, jawor,
  Jaworowi ludzie,
  Co wy tu robicie?
  Budujemy mosty
  Dla pana starosty.

  Tysiąc koni przepuszczamy,
  A jednego zatrzymamy.

 3. galacticjoel
  Lip 14, 2017 @ 23:52:19

 4. galacticjoel
  Lip 14, 2017 @ 13:23:11

 5. Piker
  Lip 14, 2017 @ 11:46:17

  Pikerze, nie przypominam sobie żadnych poprzednich postów od Ciebie, spróbuj jeszcze raz — kr

  Nie wiem dlaczego krystal28 nie opublikowała mojego ostatniego postu z pozytywnym przesłaniem?
  Ale polece tym razem w innym kierunku, chodzi o wysyłanie kogokolwiek do Wielkiego Centralnego Słońca.
  Czy Bóg kocha wszystkie istoty?
  Każdy ma wolną wolę i odpowiada za swoje czyny. Nawet ten ktoś co nabroił ponosi konekwencje mowi się że ma swoją karmę. Czyli odczuwa ból i cierpienie jako konsekwencje swoich czynów. Nawet w puublikowanych na tym blogu linkach do dyktowań zbrodniarze z II wojny rodzili sie ponownie cierpiac.
  Pytanie skoro dusza jest wieczna doświadcza życia ponosi konsekwencję jak to sie ma do wysyłania kogokolwiek na rozpuszczenie czy przemianę? Może Cobra szerzej opisywał to zjawisko? Nie wszytkie wywiady przeczytałem ale zatanawia mnie to zagadnienie dlatego że jest rozbieżne choċby z wiedzą jaka płynie teraz w momencie budzenia sie ludzkości.
  Czekam na Wasze przemyślenia i odpowiedzi pozdrawiam.

  • Zdzich
   Lip 16, 2017 @ 14:22:51

   Witam.

   Karma jest manipulacją Istot kontrolujących matrix, a bardzo ten pogląd jest rozpropagowany przez pewne kręgi, jest ta manipulacja zniekształceniem prawa Jedynego … przyczyna – skutek …. wydaje się że niczym się nie różnią, ale kiedy zagłębisz się sercem w te terminy, zauważysz różnicę i manipulację. Rozpuszczenie danej Duszy – a jest to część Istoty bardzo podobna do tego co nazywamy Ego, w Centralnym Słońcu to nic innego tylko wypełnienie prawa …. przyczyna – skutek…. w tym konkretnym przypadku o który pytasz, Dusza tej Istoty zatraciła się we własnych wizjach „wielkości” a trzeba zaznaczyć, że wchodząc w ten konkretny Wszechświat, była piękna, zapominając kim była i co chciała osiągnąć w tym Wszechświecie, za bardzo poszła drogą służenia sobie, dla swego Jestestwa, wypełniła tą ścieżkę i zamiast zacząć drogę powroty do swej wspaniałości,ignorując swe wewnętrzne przekazy, dalej kroczyła obecną, więc jak by można określić jej Wyższe ja, zdecydowało się na rozpuszczenie tej części siebie, by móc po zanalizowaniu tej konkretnej „sytuacji” rozpocząć nowy proces. Ta cząstka … Rdzeń …. nie da się rozpuścić, jest niezniszczalne, Dusza …tak, więc Rdzeń zacznie nową podróż. Pozdrawiam

   • Man Hent
    Lip 20, 2017 @ 04:00:19

    Ja te „rozpuszczenie” widzę jak natychmiastowe wzniesienie dla tej uwięzionej w ego cząstki świadomości. Co prawda nie będzie pamiętać kim była itp, bo te wspomnienia i wzorce spowodowały że nie potrafiła się wydostać. Ale bóg jest tylko jeden, nic nie znika tylko się zmienia. Dualnie nie idzie tego pojąć ale poza dualnie tak. Nie istnieje żaden rodzaj prawdziwej śmierci, gdzie coś znika. Jedynie jest coś takiego jak rodzaj kompletnej tranformacji gdzie cząstka świadomości traci pamięć o swojej wędrówce i staje się ponownie kompletną częścią świadomości boskiej.

  • galacticjoel
   Lip 16, 2017 @ 17:38:45

   Miłość nie zawsze ma oblicze Światła.

 6. galacticjoel
  Lip 13, 2017 @ 13:24:55

  [Benjamin Fulford] Spośród 20 liderów grupy G20 19 to oszuści popierający niewolnictwo banksterów

  https://meditation539.wordpress.com/2017/07/13/benjamin-fulford-sposrod-20-liderow-grupy-g20-19-to-oszusci-popierajacy-niewolnictwo-banksterow/

 7. galacticjoel
  Lip 12, 2017 @ 21:52:55

 8. galacticjoel
  Lip 12, 2017 @ 15:17:31

 9. Inafog
  Lip 12, 2017 @ 14:02:37

  Kochani, może macie jakieś rady lub sposoby na trudne poranki. Codziennie rano wstaje nie w humorze, nie mogę się rozbudzić, jestem zła bez powodu, ociężała, niespokojna, smutna. Nie mam ani siły ani energii na rozmowy. Jakbym nie była sobą. Jakby co noc mi zabierano siły i radości. Dopiero w drugiej części dnia sytuacja się normuj. Proszę istoty światła o pomoc, staram się przebywać w przestrzeni serca jak najwięcej. Ale bardzo mi przeszkadza to poranne bycie jak zombie. Dziękuję ❤

  • Anetta
   Lip 14, 2017 @ 07:47:21

   Spróbuj słuchać inspirującej Ciebie muzyki.Ona omija głowę ,idzie prosto do serca Victory of the Light ,Tonight in Babylon niesie ogromny,pozawerbalny przekaz.Dla mnie również Happy Pharela Wiliamsa i Boogie Wonderland zespołu Cool&The Gang zawsze wprowadza w taki nastrój ,że od razu gęba się śmieje i a nogi same niosą do tańca. To nigdy mnie nie zawodzi. Życzę Ci tylko szczęśliwych poranków .Pozdrawiam Anetta

  • Dorota
   Lip 14, 2017 @ 09:58:04

   Zapewne w nocy „ciezko”;) pracujesz miedzy wymiarami 🙂 i stad te ciezkie powroty w cialo i poranki ze juz nie napisze do czego podobne 😀 mi pomaga bardzo po obudzeniu i chwilke sie pokrece pojde z psem na spacer a potem klade sie jeszcze na pare min wsluchujac sie w bicie serca , schodzac jakby do siebie do wewnetrza i laczac siebie w ciele , nie musisz nic robic zadnej techniki pozwol energii plynąc , poprostu polezec wsluchujac sie we wlasne cialo i laczac sie ze soba tu w tym zyciu , oczywiscie muzyke smialo mozesz dodac w tle czy cokolwiek co Ci pomaga, pomijajac ze cudowne rzeczy sie dzieja czasami jak sobie tak lezysz, rozne wglądy ciekawe przychodzą czy zrozumienia to i cialo wraca do rownowagi i ma duzo wiecej sily na ciezka materią o samopoczuciu ogolnym i dobrym humorze juz nie wspomne , mozesz to robic sobie iles razy dziennie, nawet w autobusie zamknac sobie oczy i byc ze sobą na pare min, dla mnie jest to zbawienne w codziennym zyciu 😀 😀 przed snem to samo 😉 powodzenia i sama tez pytaj siebie co najlepsze dla Ciebie a zobaczysz ze samo przychodzic bedzie 🙂

  • AndroidB
   Lip 14, 2017 @ 12:23:17

   Dzień dobry 😊 powodem Twojego problemu jest przyjmowanie posiłków wieczorem. Od około godziny 19stej żołądek źle reaguje na rozkaz trawienia. Jest zaprogramowany na fazę spokoju i regeneracji. Zwłaszcza pokarm surowy roślinny oraz węglowodany o tej porze dnia nie przechodzą sprawnie. Zaleganie pokarmu wieczorem i przez noc powoduje zmianę ich struktury, trawienie jest utrudnione i powstają nie rzadko toksyny obciążające układ pokarmowy. Poprzez proces fermentacji tworzą się alkoholowe związki, które obciążają również wątrobę. Zmęczenie jest tego sygnałem. Od godz ok. 7dmej rano żołądek zajmuje się trawieniem pozostałych ciężko strawnych produktów z poprzedniego wieczora. Które są już w tym czasie w swojej strukturze zmienione. Energia, która Tobie potrzebna jest do porannej werwy , wykorzystana jest do poradzenia sobie z przetrawianiem i neutralizacją toksyn. Warto już od godziny 18.30 nic nie jeść. Okazujesz tym szacunek swoim wewnętrznym organom a również jakoś snu jest lepsza, gdyż doświadcza się nocą głębszych faz wypoczynku. Rano wstaniesz weselsza i z apetytem siądziesz do śniadania. Serdecznie pozdrawiam.

  • Daniel Riegel
   Lip 14, 2017 @ 20:12:19

   Zgadzam się z powyższym komentarzem. Spożywanie pokarmu wieczorem jest jedną z głównych przyczyn złego samopoczucia następnego poranka. Jest to bardzo istotna kwestia. Polecam przeczytanie komentarza JMW na ten temat: http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=830
   Pozdrawiam.

  • Weronika
   Lip 15, 2017 @ 11:14:56

   Do Inafog
   Przekazuję to, co mnie pomogło.
   Miałam podobną a nawet gorszą sytuację. Przez dwie ostatnie doby targały mną niesamowite emocje z powodów rodzinnych. Nie spałam dwie noce a dnie były nie do zniesienia. Nie mogłam wejść w medytację. Poprosiłam pewną osobę o pomoc. Wiedziałam, że mogę jej zaufać. Poradziła bym zwróciła się do Jezusa z prośbą: „Zajmij się tym”. Uczyniłam to i zaufałam. Dzisiejszą noc przespałam spokojnie. Obudziłam się w pokoju. Weszłam bez przeszkód w medytację. Jestem znów spokojna i szczęśliwa.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę pokoju ducha.

  • Inafog
   Lip 16, 2017 @ 11:38:51

   Dziękuję Wam za ciekawe rady. Wszystkie wzięłam do serca.Może się uda, choć w obecnych czasach nie jest łatwo.

 10. galacticjoel
  Lip 12, 2017 @ 00:17:05

 11. galacticjoel
  Lip 11, 2017 @ 20:52:23

  [Nesara News] 2017-04-11: PILNE! ALARM w sprawie bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego terroryzmu

  https://meditation539.wordpress.com/2017/07/11/nesara-news-2017-04-11-pilne-alarm-w-sprawie-bezpieczenstwa-narodowego-i-miedzynarodowego-terroryzmu/

  • Daniel Riegel
   Lip 11, 2017 @ 21:33:20

   Jak czytam komentarze na temat skutków oddziaływania tych broni na tej stronie: http://peacepink.ning.com gdzie ktoś napisał, że powoduje to u niego np. zapalenie stawów i ból kręgosłupa to zacząłem się zastanawiać, czy moja choroba, z którą się zmagam już 6 lat (ZZSK) nie jest przypadkiem tym spowodowana. Jak wczoraj dostałem kamień Czintamani to z godziny na godzinę coraz lepiej się czułem i stawy mnie mniej bolały. Na tej stronie: http://thepromiserevealed.com/product-category/cintamani-stones/ piszą, że jednym z funkcji kamienia Czintamani jest łagodzenie, a nawet zapobieganie oddziaływania skalarnej broni i innych rodzajów ataków na człowieka. Moim zdaniem Cobra wcale nie przesadza mówiąc, że „jest to jedna z najważniejszych kwestii, z którą zmagają się Pracownicy/Wojownicy światła”.

 12. galacticjoel
  Lip 11, 2017 @ 19:07:02

 13. Daniel Riegel
  Lip 11, 2017 @ 15:22:27

  Witam. Czy ktoś zakopywał albo planuje zakopać kamienie Czintamani w Trójmieście i okolicach?

  • Daniel Riegel
   Lip 11, 2017 @ 18:08:53

   Piszę to, ponieważ mam zamiar zamówić te kamienie i zakopać w Redzie, Gdańsku (bliżej Sopotu) oraz w Tczewie.

  • Henry
   Lip 11, 2017 @ 19:52:10

   Zakopalismy w Gdyni i Suchym Dworze k/Gdynia oraz w Ostrodzie

   • Daniel Riegel
    Lip 11, 2017 @ 20:14:34

    Jakiej wagi są te kamienie i w jakiej dzielnicy Gdyni znajduje się ten kamień? Pytam, bo wtedy znałbym zasięg oddziaływania tych kamieni i mógłbym się dopasować.

   • galacticjoel
    Lip 11, 2017 @ 20:26:02

    Mam pytanie czy wysłałeś informację o tym do Untwine lub Cobry?, jeśli nie to podaj proszę współrzędne GPS poprzez zakładkę „Contact” na moim blogu to ja wyślę tą informację 😉

 14. galacticjoel
  Lip 11, 2017 @ 14:25:41

 15. Daniel Riegel
  Lip 11, 2017 @ 12:06:31

  Zakopałem dzisiaj kamień Czintamani (4-7 gram) w Strzebielinie w woj. Pomorskim. Z moich obserwacji stwierdzam, że ten kamień jest rzeczywiście czystym światłem. Czuję, jak mocno oczyszcza otoczenie z negatywnych energii i wprowadza bardzo wysokie wibracje. Jak się skupiam na tym kamieniu i próbuje się dopasować do jego wibracji to muszę zaraz przestać, bo mnie zaczyna głowa boleć. Negatywne energie, które mnie w przeszłości dręczyły nagle zniknęły. Jeśli chodzi o sny. Od jakiegoś czasu analizowałem to i zdałem sobie sprawę, że to faktycznie negatywne istoty wpływają na sny tak, żeby były możliwe jak najgorsze dla mnie i przez to wprowadzały u mnie negatywne odczucia. Tej nocy to wszystko też nagle zniknęło i nic negatywnego nie pamiętam ze snów. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak miałem.
  Będę prowadził dalsze obserwacje i jeśli coś ciekawego się wydarzy to napiszę o tym. Jeszcze powiem, że moja rodzina i otoczenie kompletnie nic nie wie o jakimkolwiek kamieniu i że coś zakopywałem, więc będę ich obserwował i zobaczę, co z tego wyniknie. Pozdrawiam.

  • Mirka
   Lip 11, 2017 @ 13:44:21

   Ja chcialam sie podzielic, po reklamacji przez emaila,moje dwa kamienie doszly😊
   Pierw jeden a potem reklamowalam tez drugi😊jeden zakopalam w poblizu miejsca bardzo negatywnego a mianowicie w poblizu miejsca defilad placu gdzie Hiltler wraz ze swoim wojskiem robil wielkie defilady w Norymbergi na Bqwari.
   Chcialam gdzie indziej,ale mnie pokierowalo tam,
   drugi kamen spoza kurtyny jest moim osobistym kamieniem.

   Pozdrawiam

   Mirka
   j

  • Daniel Riegel
   Lip 20, 2017 @ 18:55:58

   Od czasu, gdy zakopałem ten kamień zauważyłem, że rodzina już nie zachowuje się tak agresywnie i gwałtownie jak kiedyś (z mojego punktu widzenia), mogę teraz w miarę spokojnie z nimi funkcjonować, co kiedyś było trudne do wytrzymania. Nie ma w nich już tyle negatywnych energii, zachowują się spokojniej. Domowe zwierzęta (psy, koty) również są spokojniejsze, psy mniej szczekają. Ogólnie to jest mniej negatywnych energii i więcej spokoju, ale nie znaczy to, że ludzie są bardziej pogodni i weselsi, raczej powiedziałbym, że pewna ilość negatywności z nich zniknęła.

   • krystal28
    Lip 22, 2017 @ 18:11:24

    Ja zauważyłam, że gdy noszę czintamani przy sobie, moje manifestowanie jest przyspieszone, pozytywne i negatywne. Bardziej świadomie teraz wybieram moje myśli i emocje. Abraham-Hicks mówi, że gdy negatywne myśli przychodzą, dobrze je jak najszybciej zamienić na jakieś inne pozytywne lub neutralne, aby ich nie uaktywniać.

 16. galacticjoel
  Lip 09, 2017 @ 12:29:24

  • Omstan
   Lip 09, 2017 @ 17:35:36

   Dzięki za budujący przekaz. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zaczyna się Nowe.nawet jeżeli samo Wydarzenie przyjdzie później.

  • Daniel Riegel
   Lip 09, 2017 @ 19:47:26

   Dzięki za świetną robotę, którą wykonujesz. Jakby każdy tak maksymalnie wykorzystywał swój potencjał, to już dawno stworzylibyśmy raj na tej planecie. Jesteś idealnym przykładem dla innych, jak postępować w życiu dla najwyższego dobra. Uważam, że powinno się rozpowszechniać przykłady takiego zachowania wszędzie gdzie się da na różne sposoby, to by była dobra motywacja dla innych, żeby też się wzięli do roboty.

 17. galacticjoel
  Lip 09, 2017 @ 00:34:08

 18. JUSTYNA
  Lip 08, 2017 @ 19:40:06

  Witam wszystkich,
  jeśli chodzi o koronę św Stefana (nie Szczepana) to natknęłam się na artykuł o kulcie tejże korony na przestrzeni wieków, jakim była otaczana przez naród węgierski:
  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/06/11/insygnia-wladzy-sa-wazne-ale-wegrzy-mocno-przesadzali/2/
  Pozdrawiam, Justyna

 19. Daniel Riegel
  Lip 07, 2017 @ 21:09:50

  Chciałbym się podzielić opisem mojego snu, który co prawda miał miejsce 11 lutego, ale jakże jest aktualny, szczególnie teraz.
  Sen 11.02.2017r.
  Jestem u siebie w domu. Była noc. Grałem w jakąś grę na telewizorze z bratem, po jakimś czasie kończę, wychodzę z jego pokoju, a brat do mnie mówi mniej więcej coś takiego „zasłona naprawdę opadła, nawet na stronie gminy o tym mówią”, a ja z lekkim niedowierzaniem włączam laptop żeby się upewnić czy to prawda, jednak zanim się uruchomi to otwieram drzwi balkonowe (prowadzą one prosto na podwórko) i wychodzę na zewnątrz. Niebo bezchmurne, księżyc w pełni (tak jak tej nocy 11.02.) i nagle czuje, że naprawdę jakieś spore zmiany nastąpiły i odczucie miałem takie, jakby było kilka godzin po Wydarzeniu. Czuć było wyraźnie, że z kosmosu bez przeszkód napływały fale wszechogarniającej Miłości i głęboki spokój, w tle grała cicho lekka, piękna instrumentalna muzyka, pochodząca z wewnątrz mnie albo z kosmosu; grupa ludzi zebrała się u sąsiada – było to kilka osób z mojej rodziny (tylko ich słyszałem), dyskutowali już spokojnie o tym co się wydarzyło. Następnie siadam do laptopu mając zamiar sprawdzić te informacje, ale sen się urywa. Po obudzeniu się dalej nie wiedziałem czy to w rzeczywistości się też wydarzyło czy tylko we śnie (taki realny był ten sen).
  Przed zaśnięciem pomagałem siłom światła (tak jak to prosił Kobra) podczas pełni Księżyca (o 1.44).

  • EwaB
   Lip 09, 2017 @ 00:17:32

   Witaj Danielu!
   Dziękuję , że chciałeś podzielić się z nami swoim snem z lutego tego roku ( 2017 ). Ja chciałam podzielić się snem z 20 stycznia 2017 r.
   Telewizja CNN ujawniła przekręty w swojej telewizji ( Ujawnienie telewizyjnej prawdy ) .

 20. kuba1902
  Lip 07, 2017 @ 20:48:32

 21. galacticjoel
  Lip 07, 2017 @ 11:43:43

  Raport GoldFish nr 100 „Jednoczenie Światła” z Cobrą i Kauilapele 13 czerwca 2017 r (transkrypcja)

  https://meditation539.wordpress.com/2017/07/07/raport-goldfish-nr-100-jednoczenie-swiatla-z-cobra-i-kauilapele-13-czerwca-2017-r-transkrypcja/

  • Omstan
   Lip 07, 2017 @ 17:29:54

   Dzięki za wsdkazanie.

  • MajaWalia27
   Lip 09, 2017 @ 13:22:45

   W tym wywiadzie Kobry pojawia sie zdanie,ze czescia ”Wydarzenia” bedzie rzblysk sloneczny- bedzie to po prostu jeden aspekt tej ogormnej galaktycznej falii energii. Ten sam temat – odnosnie roblysku zlonecznego pojawia sie w ostatnim wywiadzei Corey’a Goody, z tym,ze On twierdzi,ze zostanie wylaczona cala nasza technologia i elektycznosc ( i to wedlug niego pomoze zlikwidowac wplywy sztucznej inteligencj). To co rozni zdanie Kobry od zdania Corey’a Goody to to,ze Corey twierdzi,ze dojdzie jedynie do ”czesciowego ujawnienia” ( wiadomo z jakich podowow. Cabal nie ma zamiaru brac zadnej odpowiedzialnosci za zbrodnie przeciwko ludzkosci). Natomiast Kobra mowi,ze w gre wchodzi tylko PELNE ujawnienie. I ja sie zgadzam ze zdaniem Kobry calkowicie. Mysle,ze jesli mamy zrobic krok na przod to musimy poznac prawde i to przetransformowac. Corey mowi,ze pelne ujawnienie moze zajac nam bardzo dlugi okres czasu ( kilka pokolen), i,ze ludzkosc nie jest na to gotowa. Mysle,ze ludzkosc nigdy nie bedzie na to gotowa…tak naprawde, i zawsze bedzie ten ”element szoku”, ktory mozemy przezwyciezyc. Tak jak wspomnial o tym Kobra przechodzimy na ziemi przez rozne trudne doscwiadczenia, jak rozwody, ciezkie choroby, itd,,,,,wiec i z tym sobie poradzimy-:)
   http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/2017/07/tsunami-miosci-06072017-potezne-zmiany.html
   Wiecie ze zniknal z polskeij wersji youtube ten film z tym bankierem kanadyjskim Bernardem Rolandem? Jest jeszcze w wersji angiesko jezycznej,ale mam wrazenie,ze nie na dlugo.
   Dziekuje Krystal i wszystkim Innym Istotkom za tlumaczenie i OGROM pracy. W tym wywiadzie bardzo ciekawe sa te mistyczne nawiazania do historii, a szczegolnie do tego by znowu aktywowac boska zenska energie MILOSCI. I to gdzie- ”w samej paszczy lwa” na Long Island-:)

 22. Omstan
  Lip 07, 2017 @ 09:33:24

  Czy ktoś da radę przetłumaczyć raport Złotej Rybki z wywiadu Kobry i Kauilapele? Przetłumaczyłem transkrypt ze strony Kobry translatorem, ale wyszło z tego coś bardzo niestrawnego. Pdf translator zmienił na txt i popsuł formatowanie przez co tekst jest bardzo trudny do czytania..

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: