Siatka Czintamani

.
Rada Kobry, jak najlepiej zakopać kamień Czintamani, pod artykułem. Dzięki Danielu za udostępnienie  – kr
Kobra, 29 maja 2017
.
Od mojej ostatniej aktualizacji o Czintamani, siatka Czintamani na powierzchni planety została znacznie wzmocniona.
.
Dwa kamienie zostały strategicznie umieszczone w pewnych kluczowych punktach na Antarktydzie:
.

.

Wiele kamieni jest obecnie umieszczanych na dnie oceanu i w jaskiniach na całym świecie.

Dedykowane zespoły rozmieszczają kamienie Czintamani w kształcie kwiatu życia w najważniejszych kluczowych punktach wirowych na Ziemi.  Na przykład w  Long Island:

Chengdu:


.
I wiele innych miejscach, zwłaszcza w Azji Wschodniej.
.
Od czasu, gdy pierwszy kwiat życia został ukończony na początku 2017 r., Wschodnia Azja doświadczyła znaczącego wzrostu pojawienia się statków-obłoków:
 .
http://news.abs-cbn.com/trending/04/26/17/viral-pastel-hued-clouds-appear-in-zamboanga-del-sur
.

 Te obłokowe statki to ukryte statki mateczne Galaktycznej Konfederacji, które tworzą filary ATVOR, które zeszły z góry do zakopanych kamieni Czintamani, aby oczyszczać pierwotną anomalię.
.
Sieć  Czintamani wokół tej planety jest jedną z głównych narzędzi do manifestowania planetarnej siatki Światła.  Kiedy kamień Czintamani jest zakopany w glebie gdzieś na Ziemi, w tym miejscu zostaje zakotwiczona ogromna anielska istota, tworząca wir energetyczny o średnicy wielu kilometrów:
.
 .
 Kiedy krytyczna masa tych anielskich istot zostanie zakotwiczona wokół planety, głowa istoty Yaldaboth zacznie sie rozpuszczać.  Aktualizacja informacji o statusie rozpuszczania głowy Yaldaboth będzie możliwa po drugiej połowie czerwca, kiedy zostaną zakończone pewne działania sił Światła.
.
Kamienie Czintamani są również umieszczane w wielu parkietach na całym świecie, ułatwiając w ten sposób kontakt z pozytywnymi kosmitami w głównym nurcie tanecznej muzyki elektronicznej [rave culture]:
.
http://sothisunborn.blogspot.com/2017/03/an-open-call-across-space.html
 .
http://sothisunborn.blogspot.com/2017/05/organik-festival-mission-report.html
 .

Twój własny kamień Czintamani będzie twoim osobistym źródłem energii Przełomu Kompresji podczas Wydarzenia.  

Kamienie, które są umieszczane w ziemi na całym świecie są częścią sieci planetarnej i będą planetarnym kanałem dla energii Przełomu Kompresji podczas Wydarzenia.

Zostałem pokierowany, aby przygotować kolejną serię kamieni Czintamani. Dostępne są one tutaj:  [koszt  od 50 Euro – kr]

http://www.cintamani.space/Cintamani.html

Ograniczona ilość Czintamani została umieszczona na StratoProbe 5, pojeździe w pobliskiej przestrzeni, który został zainicjowany przez mój zespól.
  StratoProbe 5 osiągnął maksymalną wysokość 21 mil (34 km) i zdjęcia, które zrobił na tej wysokości wyraźnie pokazują krzywiznę Ziemi:
 .

Te kamienie Czintamani zawierają kosmiczne energie spoza Zasłony i są dostępne tutaj: [koszt 140 Euro – kr]
 ,
http://www.cintamani.space/Nearspace.html
 .
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/05/cintamani-grid.html
—-

Rada Kobry, jak najbardziej efektywnie zakopać kamień Czintamani.

W tym celu zadał Cobrze kilka pytań na ten temat i taką dostał odpowiedź:
„Idealnie dla kamieni jest zakopanie go minimalnie 30 cm (11.8 cali) pod ziemią (w glebie). Może to być trudne do zrobienia w wielu miejscach, ale powinieneś przynajmniej spróbować zakopać 10-15 cm pod ziemią, jeśli 30 cm jest niemożliwe do osiągnięcia. Jedyna dobra sugestia, aby móc zakopać je głęboko w miejscach publicznych, jest zdobycie małego drzewka do zakopania, wykop dziurę na potrzeby posadzenia drzewka, a następnie na dnie tej dziury, wykop małą dziurę z boku na kamień. Potem posadź drzewo. W ten sposób, nawet jeśli drzewko jest wykorzenione, kamień będzie nadal na miejscu.
Kamienie o wadze poniżej 0,5 grama nie nadają się do pochowania. Duże ilości tych kamieni można umieścić w czarce (płytkiej misce), aby utworzyć ogromny wir.
Kamienie ważące od 0,5 do 2,9 grama nie są wystarczające, aby je same pochować. Zgrupuj wiele takich małych kamieni razem i zakop je razem tak, aby ich całkowita waga wynosiła co najmniej 5 gramów na miejsce.
Jeśli używasz pojedynczych kamieni, muszą ważyć co najmniej 3 gramy.
Oprócz zakopania tych kamieni na powierzchni planety można je pochować także w głębokich podziemnych lokalizacjach (takich, jak katakumby i jaskinie).
Warto też wrzucić kawałki kamienia Czintamani do akwenów wodnych wokół planety (np. Ocean, jeziora, rzeki). Kamienie używane w tym celu muszą ważyć co najmniej 3 gramy.”

58 Komentarzy (+add yours?)

 1. Marek
  Lip 06, 2017 @ 04:24:25

  W Chicago zakopany

 2. galacticjoel
  Czer 11, 2017 @ 21:58:14

 3. Exclusive Girl
  Czer 11, 2017 @ 21:11:48

  Ps.wszystkie komentarze tzw.niskowibracyjne to sa te,ktore glosza prawde.Stad autorka sie ich boi.Zadna filozofia.

  • Daniel Riegel
   Czer 11, 2017 @ 22:37:51

   Witam. Myślę, że prawda zależy od punktu widzenia danego człowieka. Np. kwestia spożywania mięsa. Jeden człowiek powie np.: „Bez mięsa nie da się żyć”, a drugi na to: „Tak, to jest całkowicie możliwe”. Każdy człowiek jest inny i inaczej odbiera różne rzeczy. Jeśli Ktoś jest bardziej wrażliwy to wyczuwa więcej od kogoś, kto nie ma tak rozwiniętej wrażliwości. To nie znaczy, że jest „lepszy”. Może być w czymś innym dobry. Według mnie jest za dużo zmiennych, żeby określić kto jest „lepszy” a kto nie. Nie chcę być złośliwy, rozumiem co pani czuje. Ja też kiedyś wielu rzeczy nie rozumiałem i uważałem je za absurdalne, ale po rozeznaniu zmieniłem zdanie. Życzę Pani więcej zrozumienia. Pozdrawiam.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Czer 12, 2017 @ 02:10:14

   czyli jak ja wyzwe pania od najgorszych to to bedzie prawda? pani rozumowanie jest nielogiczne

  • krystal28
   Czer 12, 2017 @ 19:55:21

   Widzę, że pod moją krótką nieobecność „myszki” zaczęły się panoszyć 😉

   Wiem, że powtarzam się, jednak jeszcze raz napiszę dla nowych Czytelników: Komentarze na tym blogu są przeznaczone tylko do komunikacji prac. Światła, dla wspólnego wspierania się i POZYTYWNYCH lub neutralnych wpisów. Komentarze o naturze negatywnej i zajarzeniowej i ich twórcy są przenoszeni na zawsze do spamu, który jest usuwany średnio raz na tydzień jednym kliknięciem i nikt ich nie czyta. Oczywiście możecie pisać do woli – konwersacja z samym sobą lub pisanie pamiętników może być bardzo terapeutyczne.

 4. galacticjoel
  Czer 11, 2017 @ 19:59:40

  Cześć Krystal, tłumaczę właśnie medytację letniego przesilenia.Informuję żeby nie dublować wysiłków 🙂

  • krystal28
   Czer 12, 2017 @ 01:20:19

   Dzieki

  • Daniel Riegel
   Czer 12, 2017 @ 16:31:38

   Właśnie, Krystal, chce powiedzieć, że na tą chwilę nic nie tłumaczę jakby co. Mamy nadzieję, że majowy wywiad z Kobrą się niedługo pojawi. Jeśli byś w przyszłości potrzebowała wsparcia w tłumaczeniu to mogę pomóc. Można do mnie napisać np. poprzez maila: riegeldaniel@wp.pl Pozdrawiam 🙂

   • krystal28
    Czer 13, 2017 @ 04:59:28

    Dzięki Danielu za ofertę pomocy w tłumaczeniu. Na pewno skorzystam. Jestem Tobie i galacticjoelowi wdzięczna za wszystkie ostatnio udostępnione tłumaczenia.

 5. Miecz58
  Czer 11, 2017 @ 00:13:26

  Moi drodzy, czy ktoś z Was oglądał może sesje hipnozy regresyjnej Calogero Grifasi? Trafiłam tam na informacje nt Ashtara i niestety nie są to dobre informacje…zupełnie sprzeczne z tym, co przekazuje nam Kobra. Jako, że jestem na początku swej drogi, czuję się lekko zagubiona. Komu ufać, kto manipuluje, a kto mówi prawdę… W skrócie chodzi o to, że pewna osoba podczas sesji miała kontakt z aniołem, który przedstawił się jako Gabriel. Gdy został zapytany on o Ashtara, któremu zawierzyło mnóstwo ludzi na naszej planecie, odparł, że jest to istota manipulująca, której pod żadnym pozorem nie należy ufać. W kolejnym przypadku Ashtar „podczepił się” pod chłopaka z Polski- Rafała i generalnie rzecz biorąc bardzo uprzykrzał mu życie. Co o tym myślicie?

  • Weronika
   Czer 11, 2017 @ 11:14:15

   Oglądałam kilka sesji hipnozy regresyjnej Calogero Grifasi i nie obawiałabym się bytów, które atakują ludzi. Podszywają się one pod różne postaci, aby czerpać energię z ludzi. Wyszukują takich, którzy się boją, ponieważ takiej energii potrzebują. Kiedy się im przeciwstawi, to słuchają jak grzeczne dzieci wykonując rozkazy ludzi. Nie znoszą energii miłości, więc należy ich ogarnąć miłością i mamy spokój. Ja stosuję ochronę Filarem Swiatła: „Filarze światła ogarnij tę – te istoty Swiatłem Miłości”. My mamy wielką moc, jeżeli współpracujemy z Miłością. Wtedy nikt nas nie pokona. 3
   Pozdrawiam.

 6. galacticjoel
  Czer 09, 2017 @ 17:42:32

 7. galacticjoel
  Czer 08, 2017 @ 16:19:53

  W wywiadzie z listopada 2016 http://prepareforchange-japan.blogspot.com/2016/11/cobra-interview-by-iruka.html lightworker z Japonii Iruka Umino wspomniał,że w Japonii zakopanych jest ok. 1000 kamieni Cintamani. Cobra odpowiedział,że dzięki temu 80% powierzchni kraju jest w dobrej kondycji energetycznej. Na tym tle Polska wychodzi trochę blado.

 8. galacticjoel
  Czer 07, 2017 @ 18:44:50

  Asgardia – Kosmiczny Naród
  https://asgardia.space/en/

 9. Omstan
  Czer 07, 2017 @ 18:25:10

  Dobra wiadomość!
  KRION potwierdza początek Złotego Wieku ludzkości

 10. galacticjoel
  Czer 07, 2017 @ 10:34:47

  Witajcie,
  Jeśli ktoś chciałby przekazać darowiznę na zakup kamienia Cintamani może to zrobić wpłacając pieniądze poprzez PayPal na konto marcinstarszuk@wp.pl z dopiskiem “darowizna”. Z góry dziękuję;)

 11. Sebastian
  Czer 06, 2017 @ 20:31:16

  Witam, wklejam info na temat wzmocnienia kamieni Cintamani:
  Jak się używa wzmocnienia cintamani jest objaśnione w:
  http://pleiadianalliance.blogspot.com/p/the-new-protection-program.html
  na samym dole w: HOW TO USE THE CINTAMANI EMPOWERMENT…
  Trzeba wziąć kamień w ręce, albo skupić uwagę na nim, jeśli jest zakopany i wypowiedzieć: “Aktywacja Wzmocnienia Cintamani dla tego kamienia Cintamani. Teraz! Dziękuję. Najpierw zrelaksujmy się 5 minut przed tym działaniem.
  Bardzo ważne by używać jednego kamienia w jednym czasie i po aktywacji odczekać pół godziny zanim się podejmie z nim jakieś działanie

 12. galacticjoel
  Czer 05, 2017 @ 18:14:54

  Uwaga! Aktualizacja Programu Aktywizacji: aktywizacja będzie miała miejsce 2 razy w tygodniu, w każdą niedzielę i czwartek o 17.00 czasu polskiego.
  Odliczanie dostępne na:http://pleiadianalliance.blogspot.com/p/the-new-protection-program.html

  Dodatkowo nowe narzędzie Sojuszu Plejadiańskiego: Wzmocnienie Cintamani

  https://meditation539.wordpress.com/2017/06/05/sojusz-plejadianski-wzmocnienie-kamieni-cintamani/

  • Daniel Riegel
   Czer 06, 2017 @ 11:02:02

   Dzięki za tłumaczenia. Jednak tam jest napisane, że w czwartek aktywacja odbywa się o (3.00 am UTC), więc o 5 rano w Polsce.

 13. Daniel Riegel
  Czer 03, 2017 @ 16:46:51

  Jak już tak prężnie wymieniamy się informacjami tutaj, to chciałbym polecić tą książkę, jak ktoś lubi czytać: http://niejedzenie.info/tekst/InediaNiejedzeniePost.pdf
  Pozdrawiam 🙂

 14. galacticjoel
  Czer 02, 2017 @ 18:56:48

  Mapa kamieni Cintamani w Polsce:
  Jeśli ktoś zakopiecie kamień Cintamani w Polsce dajcie mi znać poprzez zakładkę to zaktualizuję mapę.
  https://meditation539.wordpress.com/2017/06/02/mapa-kamieni-cintamani-w-polsce/

  • TempariuszGabriel
   Czer 03, 2017 @ 09:36:11

   A jak ciemni znajdą je i odkopia ?😉

  • basia
   Czer 17, 2017 @ 17:30:32

   informuje, ze zostal zakopany kamien w Białymstoku 🙂
   Pozdrawiam

   • krystal28
    Czer 17, 2017 @ 19:06:48

    dzięki Basiu i innym Czytelnikom za zakotwiczanie anielskiej energii w Polsce i poza granicami i poinformowanie. Przyszło mi na myśl, aby zakopać Czintamani jeśli ktoś miałby taką możliwość, w Smoleńsku, w miejscu wypadku i w Katyniu, aby przyspieszyć uzdrawianie polskich serc. Także w Ługańsku i Doniecku.

   • galacticjoel
    Czer 17, 2017 @ 21:08:50

    Dzięki 🙂

   • galacticjoel
    Czer 17, 2017 @ 21:19:56

    Jeśli możesz podaj współrzędne GPS, to podam je Untwine (wyślij je do mnie poprzez zakładkę “Contact” na moim blogu.
    Pozdrawiam 🙂

 15. galacticjoel
  Czer 02, 2017 @ 17:34:01

  Energetyzowanie wody częstotliwością 7-go wymiaru
  Raz jak już aktywujesz helisę Światła z pomocą tego clipu video z Saint Germain możesz to robić sam kiedy zechcesz.

 16. Daniel Riegel
  Czer 02, 2017 @ 12:35:59

  Jak wiadomo, wszystkie kamienie Czintamani na podanej przez Cobrę stronie są stachionizowane: http://www.cintamani.space/Cintamani.html
  Tak więc chciałem się podzielić informacjami na temat tachionizowanych produktów.
  Produkty Stachionizowane.
  Stachionizowane produkty zostały opracowane przez „New Energy Tachyon”, firmę badawczo-rozwojową z siedzibą w Europie. Obecnie koncentrują się na badaniu wpływu egzotycznych form materii, takich jak niejonizowana plazma, ciemna glukonowa materia i ciemna neutrinowa materia na tachionowym polu. Prowadzą również badania nad zachowaniem pola tachyonowego w bardzo niskich temperaturach, na przykład w ciekłym azocie. W przestrzeni suborbitalnej i orbitalnej wokół Ziemi badają wpływ promieniowania kosmicznego na tachionowe pole. Firma współpracuje z wiodącymi firmami z cywilnej inicjatywy w zakresie badań przestrzeni kosmicznej, na przykład Bigelow Aerospace i UP Aerospace. (…).
  Czym są Tachiony?
  Tachiony są cząstkami subatomowymi, które poruszają się szybciej niż światło. Są to cząstki, które napełniają materię fizyczną duchowym światłem.
  Tachionizacja to proces technologiczny, który polega na wtłaczaniu do materii fizycznej zwiększonej ilości tachionów i który na stałe zmienia właściwości kwantowe jądra atomowego, które tworzą tą materię. Skład chemiczny nie ulega zmianie, zmiana następuje na poziomie subatomowym.
  Ponieważ to zmniejsza entropię materii fizycznej, odwraca proces starzenia i wzmacnia układ immunologiczny.
  Czy tachionizacja jest stała lub czy efekty rozcieńczają się po czasie?
  Proces ten jest trwały i nieodwracalny. Nie można usunąć tachionów, wystawiając je na działanie ciepła, pola magnetycznego lub jakiegokolwiek rodzaju reakcji chemicznej.
  Czy proces tachionizacji jest bezpieczny?
  Ten proces jest całkowicie bezpieczny. Nie zmienia on składu chemicznego materii i nie tworzy żadnego typu pola elektromagnetycznego ani żadnego rodzaju promieniotwórczości.
  Dlaczego produkty tachionowe są dobrym wyborem wśród produktów wellness?
  Produkty Tachionowe są jednymi z najskuteczniejszych sposobów na poprawę jakości życia, usuwając fizycznego przyczyny wielu chorób i zaburzeń równowagi w organizmie. Produkty Tachionowe nie mogą być wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem i dobrze współpracują z innymi produktami wellness. Ponieważ tachiony wpływają na nasze ciało fizyczne i nasze ciała o wyższej energii, poprawiają samopoczucie i znacznie przyspieszają nasz rozwój duchowy.
  Czy są jakieś skutki uboczne produktów tachionowych?
  Dobrze jest wiedzieć, że powodują one proces oczyszczania i detoksykacji, który trwa kilka tygodni i może mieć lekkie efekty uboczne, takie jak bóle głowy, bezsenność,… To tylko znak, że toksyny szybko opuszczają nasze ciało, które w rzeczywistości staje się coraz zdrowsze! Dobrze jest pić dużo wody w tym czasie.
  Źródło: http://tachyonis.org/Products.html
  Przetłumaczył: Daniel Riegel

 17. galacticjoel
  Czer 02, 2017 @ 11:47:19

  Sieć Cintamani – wskazówki od Untwine
  Kilka wskazówek i wytycznych dla ludzi chcących zakopać kamienie Cintamani wokół planety.
  W odniesieniu do rozmiaru, w celu stworzenia właściwej aktywacji, jak zaleca Cobra, powinien to być pojedynczy goły kamień minimum 2-3 gramy, zalecane powyżej 3 gram. Można również użyć kilku kamieni poniżej 2 gram każdy i zakopać je razem w jednym dołku, w tym przypadku waga gołych kamieni powinna wynosić razem 4 gramy, zalecane jest powyżej 5 gram. Im więcej gram na lokalizację tym silniejsza będzie aktywacja.
  Zgodnie z prośbą Cobry, kamienie Cintamani powinny być zakopane same nie zmieszane z innymi kamieniami lub materiałami, by uniknąć zakłóceń różnych form energii. Tachionizowane kamienie utworzą silniejszą aktywację i są bardziej zalecane.
  Zaleca się by zatrzymać osobisty kamień dla siebie, będzie to ważna kotwica energii Wydarzenia Galaktycznych fal w twoim polu energii gdy to się wydarzy, jak również kamień pomoże ci w ochronie i duchowej podróży.
  W odniesieniu do miejsca, pierwsze i najważniejsze jest upewnić się, że kamień jest bezpieczny i pozostanie tam. Zakopanie w ziemi(nie w doniczce) bardziej rezonuje. Woda także rezonuje, ale jeśli umieścisz kamień w strumieniu upewnij się, że jest bezpieczny.
  Siły Światła poprosiły również by wrzucać kamienie do oceanów i mórz, pojedyncze kamienie co najmniej 3 gramy, z daleka od brzegu.
  W ziemi im głębiej tym lepiej, idealnie 30 cm, ale jeśli jesteś w miejscu publicznym i nie możesz zakopać tak głęboko, zrób tyle ile możesz byle kamień był bezpieczny i pozostał tam.
  W odniesieniu do lokalizacji, pierwsze i najważniejsze, kieruj się wewnętrznym przewodnikiem. Gdziekolwiek kamień jest zakopany będzie działał, pracujemy teraz nad tym by zakopać jak najwięcej kamieni wokół planety by osiągnąć masę krytyczną.więc czuj się swobodnie i idź zakop. Szukaj miejsc, które potrzebują Światła, albo/i miejsc gdzie czujesz lub widzisz silne energie, geologiczne lub ekologiczne manifestacje itp.
  Posiadamy bazę wszystkich kamieni zakopanych do tej pory, o których wiemy, więc jeśli zakopałeś kamień możesz dać mi znać: untwine1@yandex.com
  Mogę dać również wskazówki w pewnych przypadkach, gdzie zakopać, ale proszę zrozumcie, że nie jestem w ludzkiej mocy i nie powinienem prowadzić każdego, więc będę odpowiadał głównie w sprawie specjalnie ważnych miejsc, o których wiem i obszarów, do których nie mamy jeszcze dostępu. Jeśli nie dam ci odpowiedzi, po prostu kieruj się wewnętrznym przewodnikiem i połączeniem ze Źródłem.
  W odniesieniu do pomocy przy aktywacji, pierwsze, nie ważne co robisz, dopóki kamień jest bezpieczny aktywacja i tak wydarzy się, dopóki kamienie utrzymują swoją czystość i esencję, a Siły Światła monitorują co się dzieje i przeprowadzą aktywację i zakotwiczanie.
  Możesz również oczywiście dodać do tego jakąkolwiek medytację, do której czujesz się prowadzony.Na przykład wizualizuj filar lśniącego Światła emanujący z Centralnego Słońca przez ten teren do centrum Ziemi i z powrotem do nieba, również technika Wiru Bogini jest dobra:
  2012portal.blogspot.com/2013/03/goddessvortex-goddessvortex-is-ultimate.html
  Jak również Fioletowy Płomień, Biały Ogień AN i inne do których czujesz się prowadzony.
  W odniesieniu do rozmiaru aktywacji , wygenerowany wir będzie miał w przybliżeniu 5 km średnicy na gram zakopanego kamienia i będzie rozciągał się ponad zasłonę.
  W odniesieniu do zakopywania według geometrycznego wzoru, po pierwsze pamiętaj, że nawet pojedynczy kamień wytworzy aktywację.
  Może to być zwiększone przez zakopanie 7 kamieni w kształcie “nasienia życia” , sześcioboku z jednym kamieniem w środku z maksymalnym dystansem 7 km między kamieniami.Jest to jeden z najbardziej powszechnych, stabilnych i przewodzących kształtów w kosmosie.Wektor równowagi, kwiat życia, większość krystalicznych molekularnych struktur, platonicznych ciał stałych i sześcian Metatrona są oparte na tym.
  Podczas ostatnich kilku dni, w przeciągu jednego dnia jak nasienie życia Cintamani zostało zakopane w okolicach Avebury, w pobliżu pojawił się ten krąg zbożowy.
  http://www.cropcircleconnector.com/2017/fonthill/fonthill2017a.html
  Nasienie życia może być powiększone przez zakopanie 12 kamieni wokoło tworząc kształt Kwiatu Życia:
  I dalej może być zwiększone poprzez zakopywanie kolejnych Kwiatów Życia.
  Ale ponownie, nawet jeden kamień stworzy aktywację, więc rób co możesz i czuj się prowadzony.
  Wszelkie czujące istoty zaangażowane w sytuację więzienną Ziemi potrzebują ulgi, więc proszę unikajcie jak tylko możecie opóźnień, jeśli możecie cokolwiek zrobić by pomóc,nie tylko Cintamani, zróbcie to.
  Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w tym projekcie przez ostatnie 2 lata.
  Zwiększajmy nasz rozpęd aż do ostatecznego przełomu.
  ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA!
  https://meditation539.wordpress.com/2017/06/02/siec-cintamani-wskazowki-od-untwine/

 18. galacticjoel
  Czer 02, 2017 @ 09:05:49

 19. karatynka
  Czer 01, 2017 @ 23:58:13

  Ja zakopalam w sumie 32 kamienie i jeden krysztal do tej pory w miejscach wskazanych przez Cobre (Chicago i okolice). Przewaznie po 2-4 kamieni na jedna lokacje. Jeden duzy kamien ok 15g nosze caly czas ze soba. Przed kazda “misja” krotko medytuje i prosze gwiezdnych braci o ochrone.

 20. galacticjoel
  Czer 01, 2017 @ 22:17:37

  -Czy dobrze znasz życie?- zapytała starego mistrza schorowana kobieta.
  -Tak, poznałem życie i jeśli trapi cię coś- pytaj,postaram się pomóc.
  Mistrz był wrażliwym na cierpienie innych człowiekiem,lecz i poważnym w swej mądrości, nie szafował nią zbytnio, wiedział, komu i co powiedzieć może, gdyż wielu, choć na oko cierpiących było, wewnątrz siebie zło nosili, pogardę i bunt. Tych nie tolerował. Jako ludzi-wypełnionych światłem-cenił, współczuł, gdyż często trudną drogę poznania brali, lecz wiedział jednocześnie, że tylko człowiek, który pokory w sobie dotknął, w stanie jest zrozumieć i uwolnić się od cierpienia. Kobieta siedziała skurczona, wiele w niej bólu było i żalu. -Dlaczego- zapytała- życie tak wiele trudu niesie? -To nie życie, lecz jego iluzja trud przynosi. Gdybyś dotknęła życia prawdziwego, dziś nie zadawałabyś takiego pytania. – Nie wiem, o czym mówisz, czym jest jakieś inne, prawdziwsze życie?- zamyśliła się. -Życie jest właściwe jedno, to prawdziwe, to człowiek stworzył sobie iluzję życia, uznając w swym umyśle i sercu cierpienie, ból, samotność, oddzielenie od Boga, niedobór, straty i wiele innych trudnych złudzeń i tak utkwił w nich, że nijak nie może się wyrwać. Myśli kobieta, analizuje, zapomniała o bólu, który trawił ją.Była schorowana, samotna, jej życie było trudne. Mąż wcześnie zmarł, a ona pozostała sama z dwójką dzieci. Trudno jej było, życie im poświęciła, a one dziś daleko, zapomniały o niej.Użaliła się kobieta nad sobą już wiele lat temu i z tej żałości i świadomości utraconego życia pełnego poświęceń, popadła w chorobę. Jakże samotna się czuła, niedoceniona, opuszczona. Mistrz, choć kobieta nie zwierzała się, dokładnie wiedział, znał jej historię, widział wszak więcej.
  -To trudne, prawda?-zapytał
  .- Dziś sama jesteś, a życie dzieciom oddałaś. -O tak- żałość znów poczuła i serce aż zabolało- tyle niewdzięczności w moich dzieciach.
  Mistrz przytulił kobietę i pozwolił jeszcze ten jeden raz na wyżalenie. Łzy lały się po policzkach, a ona szlochała.
  Po chwili Mistrz powiedział: – Dość tego, zamknij już stary czas, pozwól sobie na nowe- i energicznie podniósł kobietę do góry.
  Zaskoczona spojrzała dziwnie na niego, usta otworzyła i nie mogła z siebie głosu wydobyć, czekała.
  Mistrz rzekł: – Nie rozumiesz, wiem, więc posłuchaj i nie pozwól mi dłużej na twe łzy patrzeć, wrażliwy jestem, a tu nie ma powodu, abym wzruszać się musiał. Zdziwiona i zaskoczona kobieta słuchała z szeroko otwartymi oczami. -Jesteś piękną istotą, zeszłaś na Ziemię, aby naukę przyjąć, którą jeszcze przed narodzinami sobie przygotowałaś. Jednym z twych zadań było macierzyństwo, jeszcze innym nauka siły życiowej i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Mąż odszedł, gdyż taki był plan i spełniłaś dobrze swe zadanie, poradziłaś sobie wspaniale, dzieci wychowałaś dobrze, wykształciłaś, ten etap masz już za sobą. Teraz przyjrzyjmy się macierzyństwu. Dałaś dużo siebie i piękne to jest, lecz zapomniałaś o jednym- dzieci nie są twoją własnością, dałaś im życie, lecz tylko ciała, ich dusze wieczne są jak i twoja, i jak twoja zadanie sobie wyznaczyły na ziemi. Dałaś im wiele, to, co matka dzieciom daje, a kiedy dorosły i poszły w świat, szczęśliwa być powinnaś a nie w trudzie samotności tkwić. Ciesz się, że radzą sobie i życie układają dobrze. To ty dałaś im podstawy, na których dziś budują swą samodzielność-brawo. Ty teraz zajmij się własnym życiem, już dawno powinnaś to zrobić, gdy dzieci wyszły z domu, a nawet i wcześniej, gdyż twoje życie to nie tylko macierzyństwo, jesteś wszak kobietą, więc i tę kwestię trzeba rozwijać, tworząc partnerstwo.
  Zdziwiła się kobieta- cóż ten mistrz mówi, gdzie czas miała na życie swoje, a teraz już przecież lata ma, minęło jej ponad sześćdziesiąt lat. -Jak miałabym życie układać skoro stara jestem, zmarnowana życiem, na śmierć czekam i opiekę mych dzieci?-zapytała. – A ja powiadam ci, życie przed Tobą kobieto, wstań, wyprostuj się, oczy do słońca skieruj, a nie do ziemi, na śmierć zawsze jest czas, doczekasz się, teraz żyj. Zostaw swe dzieci w spokoju, dałaś im, co do ciebie należało, wypełniłaś obowiązek i zamiast żyć w starość poszłaś złudną, aby dzieci przywiązać i obciążyć, jak ci nie wstyd.
  Zastanowiła się kobieta.
  -Jak to, czyż miałabym jeszcze żyć, dla siebie żyć? A cóż to znaczy, ja właściwie nie żyłam nigdy dla siebie, najpierw rodzice, trzeba było pomagać, później mąż i dzieci, mnie tam nie było, kiedy odeszły i tak żyłam ich życiem, wciąż się zamartwiałam, czekałam aż się urządzą i mnie wezmą, nigdy nie pomyślałam nawet o sobie i swoim życiu.
  -Myślałaś-odrzekł Mistrz.-Lecz w niewłaściwy sposób, bo czyż oczekiwanie, że zabiorą cię do siebie, nie jest myśleniem o sobie? Nie o takie jednak myślenie mi chodzi, życie masz tworzyć swoje, niezależne, samodzielne i szczęśliwe, a nie przywierać do tych, których w życie dopiero wypuściłaś.
  -Dziwne to wszystko, co mówisz-wyznała kobieta, której do głowy nie przyszło inne rozwiązanie niż starość u boku swych dzieci.
  -Nie po to dzieci chowasz pod swym sercem, dbasz o nie, uczysz życia,aby,gdy tylko opuszczą dom,za nimi iść.Pozwól im życie poznać, daj przestrzeń samodzielności, niech dorosną, uzbroją się w siłę, moc, decyzyjność. A ty, zrób ze swym życiem, co zechcesz, wyjdź za mąż, pomagaj potrzebującym, lub zaspokajaj potrzeby, których kiedyś nie mogłaś z braku czasu lub finansów. A wiek twój, grzeszysz nazywając siebie starą kobietą, jesteś w pełni sił i gdy tylko pozwolisz sobie na to możesz być jeszcze bardzo szczęśliwą kobietą.
  Rozstali się, minęło kilka lat. Mistrz przechodził obok wioski, w której mieszkała kobieta, postanowił zajrzeć do jej domu i sprawdzić co u niej.
  Zapukał,drzwi otworzyły się,wszedł do środka.
  Zobaczył kobietę, krzątała się, sprzątała, czuć było zapach ciasta, znany dobrze Mistrzowi zapach z dzieciństwa, gdy jego matka piekła ulubiony placek śliwkowy.
  -Witaj- rzekł.
  Kobieta zaskoczona, gdyż nie spodziewała się gości, odwróciła się, a Mistrz stanął jak wryty.
  Zobaczył radosną,szczęśliwą, tryskającą jakimś światłem kobietę, uśmiechnął się:
  -Czy to ty byłaś u mnie kilka lat temu?
  -Tak-odparła.-Mogłabym tak powiedzieć, lecz nie byłaby to do końca prawda, tamta kobieta odeszła, dziś jestem już innym człowiekiem. Dzięki tobie zrozumiałam swój błąd i naprawiłam go.Kocham swoje dzieci i chcę, aby były szczęśliwe i wiem teraz, ze kiedy ja będę szczęśliwa one również, nie mogę ich obciążać użalając się ciągle. Zakochałam się, wyszłam za mąż, jestem bardzo szczęśliwa. Właśnie czekam na męża, który wraca z podróży, zostań z nami, poznasz go, dużo opowiadałam mu o tobie.
  -Dziękuję, czuję zapach ulubionego ciasta, chętnie zostanę, a co u twoich dzieci?
  -Odkąd odnalazłam szczęście, one często nas odwiedzają, czasami podrzucają swoje pociechy, a ja jestem najszczęśliwszą kobietą, żoną, matką i babcią.

  Z książki: „Z MIŁOŚCI SERCA” Elen Elijah

  http://www.epokaserca.pl/joomla/

 21. Daniel Riegel
  Czer 01, 2017 @ 19:56:08

  Sojusz Plejadiański.
  Łączenie Programów. Nowy Program Ochrony. Plejadiańska Energia Rozpuszczająca Zasłonę.
  Moi Drodzy, pracujemy nad nowym programem energetycznym, więc postanowiliśmy połączyć wszystkie aktualne programy w jeden o nazwie: „Nowy Program Ochrony”.
  Od dzisiaj ten, kto wejdzie do „Nowego Programu Ochrony” automatycznie wejdzie również w Program Suwerenności i Program Aktywizacji.
  Sugerujemy, żeby wszyscy Pracownicy i Wojownicy Światła, którzy weszli do starych programów, weszli również do tego nowego, ponieważ stare programy nie otrzymają żadnej nowej aktualizacji.
  Źródło: http://pleiadianalliance.blogspot.com/2017/05/programs-merging.html

  Nowy Program Ochrony.
  Moi Drodzy, ten program ma podwójne przeznaczenie, automatycznie chroni Cię od jakiegokolwiek ataku Ciemnych Sił i automatycznie Aktywizuje Cię, co tydzień, aby skutecznie przyspieszyć twoją Ewolucję Duchową.
  Ochrona…
  Będziesz automatycznie chroniony przed wszelkimi atakami energetycznymi, mentalnymi i elektromagnetycznymi i jednocześnie twoje Pole Energetyczne zostanie uzdrowione i głęboko oczyszczone, ale wymaga to wielokrotnego odnowienia osłony ochronnej wiele razy w ciągu dnia. Przy każdym odnowieniu tarcza ochronna będzie nieco silniejsza i będzie trwała przez nieco dłuższy czas. Otrzymasz również dodatkowe uzdrawianie i wsparcie w trakcie twojego snu.
  Aktywizacja…
  Zostaniesz automatycznie aktywowany (razem ze wszystkimi innymi siostrami i braćmi obecnymi w tym programie) w każdą niedzielę o godzinie 17:00 w Polsce. W tym czasie byłoby przydatne pozostanie w odprężonym stanie, ale aktywacja i tak się rozpocznie, również jeśli jesteś zajęty/a swoją codzienną pracą. Na stronie głównej bloga znajduje się odliczanie.
  Każda nowa Aktywacja przyspieszy twoją Ewolucję Duchową, będziesz również aktywowany jako Latarnia Światła. Więcej szczegółów i instrukcji zostaną podane w odpowiednim czasie.
  Jak wstąpić do tego programu…
  Aby wstąpić do tego programu, po prostu powiedz frazę: „Proszę, aby Sojusz Plejadiański na stałe wstawił mnie i (…wymień wszystkie inne osoby, które chcesz wstawić) do Nowego Programu Ochrony, Teraz, Dziękuję!”
  To wszystko! 🙂
  Jak używać swojej tarczy…
  Jak już raz zostałeś wstawiony do Programu Ochrony, w celu przywołania Tarczy (albo jej odnowienia), po prostu powiedz frazę: „Aktywacja Plejadiańskiej Tarczy, Teraz! Dziękuję.”
  Jeśli chcesz aktywować (albo odnowić) Tarczę dla innych ludzi, których poprosiłeś o wstawienie do Programu Ochrony, użyj następującego wyrażenia: „Aktywacja Plejadiańskiej Tarczy dla , Teraz! Dziękuję.”
  Za każdym razem, gdy Tarcza chroni przed atakiem, jej żywotność zmniejsza się, więc jeśli jesteś często pod atakiem, musisz ją często odnawiać, jeśli jesteś rzadko pod atakiem, musisz ją rzadko odnawiać.
  Nie ma ustalonej zasady, aby odnowić Tarczę Ochronną, ale możemy podać kilka przydatnych wskazówek:
  1)…Odnów ją przed pójściem spać i zaraz po przebudzeniu
  2)…Odnawiaj ją częściej, jeśli jesteś w stresującym środowisku lub sytuacji
  3)…Odnawiaj ja za każdym razem, gdy czujesz się trochę zdezorientowany
  4)…Wiele ataków energetycznych i mentalnych (nie elektromagnetycznych) pochodzi z nieświadomych otwartych bram, a Tarcza nie może ich zablokować bez Twojej świadomej współpracy, więc jeśli czujesz, że jesteś pod atakiem, odnów Tarczę, ale pamiętaj, aby się zrelaksować i wyjść ze stanu mentalnego konfliktu, który został wyzwolony od atakującego (możesz zawsze przywoływać Tarczę Ochronna jako MANTRĘ), dzięki temu Tarcza będzie lepiej działać.
  Źródło: http://pleiadianalliance.blogspot.com/p/the-new-protection-program.html

  Plejadiańska Energia Rozpuszczająca Zasłonę.
  Moi Drodzy, w końcu nadszedł czas na dostosowanie się do swojej Misji Duszy, w końcu nadszedł czas, aby dać przełom do rozpuszczenia zasłony.
  Aby osiągnąć ten cel, wchodząc do naszego „Programu Aktywizacji” otrzymasz prezent „Plejadiańska Energia Rozpuszczająca Zasłonę”, Energię zdolną do skutecznego przyspieszenia rozpuszczania zasłony.
  Wszyscy Pracownicy/Wojownicy Światła będący w „Programie Aktywizacji” otrzymali ten prezent.
  Podczas każdej nowej Cotygodniowej Aktywacji, twoja zdolność do nadawania tej Energii zostanie usprawniona i automatycznie wezwana do działania (razem ze wszystkimi innymi na całym świecie Pracownikami i Wojownikami Światła), aby rozpuścić zasłonę na Poziomie Globalnym.
  Możesz również wykorzystać tę Energię z siebie lub w lokalnej grupie w celu przyspieszenia rozpuszczania zasłony w twoim regionie po prostu odprężając twój umysł i ciało i wypowiadając frazę: „Aktywacja Plejadiańskiej Energii Rozpuszczającej Zasłonę, Teraz, Dziękuję!”. Energia zacznie płynąć dopóki pozostaniesz na niej skupiony.
  Moi Drodzy, tak łatwo jak możesz to zrozumieć, teraz jest naprawdę niezbędne osiągnięcie jak największej liczby Pracowników i Wojowników Światła jak to możliwe. Musimy dzielić się tym narzędziem na całym świecie, musi nas być coraz więcej i więcej na każdej nowej Cotygodniowej Aktywacji, aż dojdziemy do masy krytycznej.
  Teraz możesz wreszcie coś zmienić, jesteście wezwani do działania moi Drodzy, twoja Planeta Cię potrzebuję!
  Źródło: http://pleiadianalliance.blogspot.com/2017/05/make-this-viral-please-pleiadian-veil.html
  Przetłumaczył: Daniel Riegel

  • Daniel Riegel
   Czer 01, 2017 @ 20:34:14

   Wygląda na to, że ktoś też tłumaczy to samo: https://meditation539.wordpress.com i wygląda to bardziej porządnie. Droga Krystal, w takim razie proszę o usunięcie mojego powyższego komentarza. A autorowi tłumaczeń dziękuję za jego pracę i zachęcam do dalszego tłumaczenia 🙂 Pozdrawiam.

 22. basia
  Czer 01, 2017 @ 17:20:42

  witam serdecznie, zakupiłam tez jeden kamień 3-7 gr. i będzie umieszczony w podlaskiem

 23. EM
  Czer 01, 2017 @ 14:46:24

  Czy ktoś w Polsce już zakopywał te kamienie? Jeśli tak to w jakich województwach? Przydałoby się przynajmniej kilka u nas.

  • Daniel Riegel
   Czer 01, 2017 @ 15:37:40

   Zamówiłem wczoraj 1 kamień Czintamani (4-7 gram) i dostanę go za 2-3 tygodnie. Nie podam dokładnej lokalizacji, ale będzie zakopany w północnej części województwa Pomorskiego.

  • galacticjoel
   Czer 01, 2017 @ 18:27:24

   Witam wszystkich,
   ja zakopałem kilka kamieni Cintamani: Zamość,Bełżec, Lublin-woj.lubelskie,
   Kielce,Kraków,Oświęcim,Łódź,Warszawa,Treblinka,Sobibór,Lwów.Dzisiaj dołożyłem jeden duży kamień w Zamościu.(w dużych miastach to i 10 kamieni nie zaszkodzi)
   Przed zakopaniem kamienia polecam skonsultować się z Untwine lub Cobrą w sprawie lokalizacji:untwine1@yahoo.com untwine1@yandex.com cobraresistance@gmail.com . Ostatnio zakopywane są też specjalne tachionowe kryształy,które powinny być zakopane co najmniej 30metrów od zakopanego kamienia Cintamani. Lepiej nie zakopać kamienia Cintamani obok takiego kryształu żeby nie zakłócały się nawzajem .
   Mam tez namiary od Untwine gdzie można kupić kamienie Cintamani:
   2-3gr – 20 euros
   3-6gr – 50 euros
   6-10gr – 100 euros
   10-15gr – 150 euros
   15-20gr – 200 euros
   plus 15 euro wysyłka via paypal na adres: per_neter_kemet@outlook.com
   Przykład: jeśli chcesz zamówić kamień 10-15g należy wysłać 150euro+15euro na wyżej podany adres poprzez Paypal, w opisie napisać: 1 x 10-15gr stone.

   Polecam przy okazji Nowy Program Ochrony Sojuszu Plejadiańskiego: https://meditation539.wordpress.com/2017/05/31/plejadianski-sojusz-nowy-program-ochrony/

   • Daniel Riegel
    Czer 01, 2017 @ 20:12:43

    Jeśli chodzi o tego maila w sprawie podania lokalizacji zakopania kamienia Czintamani: untwine1@yandex.com czy jest on poprawny? Ponieważ niektórzy piszą, że nie dostają z tego maila żadnej odpowiedzi. Jak to jest w Twoim przypadku? Jeśli chodzi o kamień Czintamani to ja płaciłem wczoraj za 4-7 gram 50 Euro + 10 Euro za wysyłkę, oczywiście też przez PayPal. I wszedłem w Twój link: https://meditation539.wordpress.com/2017/05/31/plejadianski-sojusz-nowy-program-ochrony/ Widzę, że też tłumaczysz te programy 😀 W takim razie nie będę tłumaczył, tylko rozpowszechniał Twoje linki 🙂

   • krystal28
    Czer 01, 2017 @ 20:16:09

    Drogi galacticjoel, dzięki za te informacje.

   • Daniel Riegel
    Czer 01, 2017 @ 20:20:02

    Mam jeszcze jedno pytanie, bo pewnie część ludzi też by chciała to wiedzieć: Czy można kupić kilka kamieni na raz, żeby nie płacić dodatkowo za przesyłkę?

    • galacticjoel
     Czer 01, 2017 @ 20:28:38

     Jeśli chodzi o maila podałem dwa na wszelki wypadek, z tego drugiego dostałem ostatnio informacje od Untwine dlatego go podałem(nie wiem czy używa go tylko do wysyłania-przychodzą do niego maile z całego świata więc pewnie ma trochę roboty). Jeśli chodzi o kamienie, za przesyłkę płaci się raz ile byś kamieni nie zamówił. Na stronie Tachyonis.org za przesyłkę płaci się ryczałtem 10euro do każdego kamienia.

    • Daniel Riegel
     Czer 01, 2017 @ 23:35:09

     Dzięki za odpowiedź. Chodziło mi oczywiście o pierwszego maila: untwine1@yahoo.com, który ponoć nie odpowiada. Teraz jest wszystko jasne. Trzeba napisać na jego drugi mail.

 24. govegan
  Czer 01, 2017 @ 07:59:44

  ja nie kleje zasady ze pomagamy ziemi ludziomn, a kamien trzeba kupic to raz- ja rozumiem koszty itd, ale dwa że jest graduacja jakosci a juz naładowany kosmiczna energia jeszcze drozszy… ale dlaczego – istoty swiatla wystwaiaja fakturę? litosci. zniszczyliscice wszystko tym postem…. kiedys mieliscie taka akcję ze dawane były kaienie za koszt wysyłki. i to było zrozumiałe. teraz normalnie klęknałem jak to przeczytalem. najlepszego. 😉

  • krystal28
   Czer 01, 2017 @ 20:03:04

   Goveganie, nie udostępniam nisko-wibracyjnych komentarzy, jednak zrobię tu wyjątek, gdyż są zapewne inne osoby, które zadają podobne pytania.

   Rozumiem Twój sentyment. Wielu pracowników Światła, (włącznie ze mną, po wypełnieniu długiego formularza, dlaczego myślę, ze ten kamień powinnam mieć) otrzymało ten kamień dawno temu za tylko koszt przesyłki. Teraz widocznie takiej opcji nie ma. Każdy chciałby rzeczy za darmo bez względu na to, ile pracy ktoś inny wkłada na ich zorganizowanie, wyprodukowanie, przesłanie, itp.

   Nikt nie zmusza nikogo do zamawiania i zakopywania tych kamieni. Jest to po prostu entuzjastyczne działanie osób, które na to stać i czują prowadzenie swojego wyższego Ja. Poza zakopywaniem kamieni Czintamani jest wiele innych sposobów na ekspresję swojej duszy i pomoc dla Ziemi.

   Życzę powodzenia ❤

 25. galacticjoel
  Czer 01, 2017 @ 07:12:13

  Będąc w świetle dostrzegasz je wszędzie. To jakbyś oślepiony został MIŁOŚCIĄ, lecz nie ślepcem Cię ono uczyni a jasnowidzącym.

  /”Transformacja” – Saint Germain/.

  Zaczerpnięte z: http://www.epokaserca.pl/joomla/

 26. Daniel Riegel
  Maj 31, 2017 @ 22:25:16

  Pod aktualizacją Cobry na temat siatki Czintamani użytkownik „Tranquil soul” podzielił się informacjami na temat: Jak najbardziej efektywnie zakopać kamień Czintamani?
  http://2012portal.blogspot.com/2017/05/cintamani-grid.html…
  W tym celu zadał Cobrze kilka pytań na ten temat i taką dostał odpowiedź:
  „Idealnie dla kamieni jest zakopanie go minimalnie 30 cm (11.8 cali) pod ziemią (w glebie). Może to być trudne do zrobienia w wielu miejscach, ale powinieneś przynajmniej spróbować zakopać 10-15 cm pod ziemią, jeśli 30 cm jest niemożliwe do osiągnięcia. Jedyna dobra sugestia, aby móc zakopać je głęboko w miejscach publicznych, jest zdobycie małego drzewka do zakopania, wykop dziurę na potrzeby posadzenia drzewka, a następnie na dnie tej dziury, wykop małą dziurę z boku na kamień. Potem posadź drzewo. W ten sposób, nawet jeśli drzewko jest wykorzenione, kamień będzie nadal na miejscu.
  Kamienie o wadze poniżej 0,5 grama nie nadają się do pochowania. Duże ilości tych kamieni można umieścić w czarce (płytkiej misce), aby utworzyć ogromny wir.
  Kamienie ważące od 0,5 do 2,9 grama nie są wystarczające, aby je same pochować. Zgrupuj wiele takich małych kamieni razem i zakop je razem tak, aby ich całkowita waga wynosiła co najmniej 5 gramów na miejsce.
  Jeśli używasz pojedynczych kamieni, muszą ważyć co najmniej 3 gramy.
  Oprócz zakopania tych kamieni na powierzchni planety można je pochować także w głębokich podziemnych lokalizacjach (takich, jak katakumby i jaskinie).
  Warto też wrzucić kawałki kamienia Czintamani do akwenów wodnych wokół planety (np. Ocean, jeziora, rzeki). Kamienie używane w tym celu muszą ważyć co najmniej 3 gramy.”

  • Mirka
   Czer 01, 2017 @ 15:38:59

   Witaj Krystal😊

   Zakupilam dwa kamienie: jeden 4-7 gr. i jeden spoza Zaslony-kosmiczny.
   Mam pytanie:
   Ktory mam nosic przy sobie, czy zostawic go w mieszkaniu?
   Ktory zakopac lub
   umiescic go na zewnatrz w przyrodzie?

   Sciskam goraco ☺
   Mirka

   • krystal28
    Czer 01, 2017 @ 19:22:26

    Droga Mirko, zrób tak, jak Ci intuicja mówi. Ja bym ten drugi zostawiła dla siebie i nosiła przy sobie, niekoniecznie cały czas.

    • Mirka
     Czer 01, 2017 @ 19:30:39

     Dziekuje slicznie za odpowiedz 😊

     Tak tez myslalam, ale warto bylo sie ciebie doradzic😊

     Wszystko dla dobra Gai i nas wszystkich, niech sie dzieje😇

 27. kwiatek
  Maj 31, 2017 @ 21:33:05

  Jak można zamówić taki kamień? nie mam konta przez internet. A może ktoś przy okazji zakupu dla siebie mógłby zamówić też dla mnie ,a ja prześlę kwotę na konto? Bardzo proszę o informacje. ❤

  • Daniel Riegel
   Maj 31, 2017 @ 22:22:32

   Żeby zamówić taki kamień trzeba najpierw założyć konto na PayPal, a następnie przelać pewną kwotę ze swojego konta bankowego na konto PayPal. Następnie klikamy na tą stronę: http://www.cintamani.space/Cintamani.html i pojawia się na dole przycisk „Buy Now” (nad tym przyciskiem automatycznie już mamy wybrany regularny kamień 4-7 gram po 50 Euro). Klikamy na „Buy Now” i jesteśmy automatycznie przekierowywani na stronę PayPal. Teraz trzeba się zalogować i mamy już od razu podaną kwotę przeliczoną na złotówki – ok. 260 zł i płacimy już bez wpisywania danych, bo już same automatycznie się pojawiają.

 28. Mariusz
  Maj 31, 2017 @ 20:30:39

  Dziękuje ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: