Globalna Medytacja Pokoju, 11 kwietnia 2017 o godz. 08:08 rano

.

.

Nadszedł czas na nowe działania!  Nadszedł czas, aby wziąć we własne ręce przeznaczenie naszego świata!

Wszyscy zgadzamy się, że proces osiągnięcia pokoju planetarnego trwa już zbyt długo.  Oto nasza szansa na przyspieszenie tego procesu.  Dlatego wykorzystujemy tę szansę podczas pełni księżyca, 11 kwietnia 2017, aby stworzyć portal, dzięki któremu zrównoważymy pole energii wokół naszej planety.  Robimy tę medytację, aby przeciwdziałać negatywnym efektom eskalacji wojskowej, która odbywa się obecnie w Syrii:

https://www.rt.com/news/383782-us-strikes-syria-tomahawaks/

Udostępniajcie tę informację na całym świecie!

Opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście grupy duchowe, aby do nas dołączyły.  Jeśli znacie alternatywne media, możecie to do nich wysłać.  Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla waszej lokalnej grupy osób robiących medytację w waszej części świata.  Do tego wydarzenia potrzebujemy również jedną główną grupę na Facebooku.  Możecie utworzyć film na ten temat i opublikować go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji, które zachodzą w społeczeństwie, więc każdy z was, kto będzie uczestniczył w tej medytacji, może rzeczywiście pomóc nam przybliżyć Wydarzenie:

Http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditate-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/  Http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta medytacja pomaga siłom Światła ugruntować energię Światła na powierzchni planety Ziemia, w celu wzmocnienia Siatki Światła, która jest potrzebna, aby przyspieszyć proces osiągnięcia planetarnego pokoju.

Liczba osób, które wykonują tę medytację, jest jednym z najbardziej kluczowych czynników wraz z mocą całej ludzkiej populacji na powierzchni planety, które przyspieszają cały proces.  Możemy uzyskać masę krytyczną medytujących ludzi, czyli 144.000 osób wykonujących tę medytację!

Diagram astrologiczny czasu naszej medytacji przedstawia kardynalny kwadrat Słońce/Uran /Eris, Vesta, Jowisz/Księżyc i Pluton/Juno, co oznacza punkt szczytowy napięć planetarnych, zanim zostaną one ostatecznie rozwiązane w wyniku interwencji Sił Światła:

Będziemy robić tę medytację  dokładnie  w momencie pełni Księżyca, we wtorek, 11 kwietnia o godzinie 08.08  czasu środkowoeuropejskiego.

Jest to godzina 14:08 CST w Taipei,

godz. 8:08 w EET w Kairze, 8:08 rano EET w Palmyra,

godz. 7:08 w BST w Londynie,

godz. 2:08 am w EDT w Nowym Jorku,

godz. 1:08  am w Chicago CDT , 0:08 am MDT w Denver i

godz. 11:08 pm PDT w Los Angeles w poniedziałek, 10 kwietnia.

Możesz sprawdzić czas medytacji dla Twojej strefy czasowej tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=PEACE+MEDITATION&iso=20170411T080808&p1=53

Instrukcja:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby osiągnąć stan spokojnej świadomości.

2. Określ swoją intencję aby użyć tej medytacji  jako narzędzia przyspieszającego proces przynoszący pokój na Ziemi dla jej mieszkańców.

3. Wyobraź sobie słup światła wychodzący z Centralnego Galaktycznego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało, aż do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła, który powstaje od środka Ziemi, następnie przechodzi przez twoje ciało i idzie w górę, w niebo ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej Galaktyce. Teraz siedzisz na dwóch filarach Światła, a Światło płynie jednocześnie w dół i ku górze. Utrzymuj te aktywne filary Światła przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający portal w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozwijający się na całym Bliskim Wschodzie i oczyszczający go. Następnie rozwiń jeszcze bardziej ten płomień, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowych, eterycznych i astralnych.

5. Następnie wizualizuj miękką, różową, boską, kobiecą uzdrawiającą energię, uzdrawiającą wszystkich w Syrii i przynoszącą pokój do kraju.  Wizualizuj to miękkie, różowe światło chroniące Palmyrę.  Wizualizuj tę boską, kobiecą energię, która uzdrawia umysły i serce wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanych w konflikt w Syrii.  Następnie wizualizuj tę boską, kobiecą energię rozwijającą się na całym Bliskim Wschodzie i uzdrawiając wszystkich ludzi.  Następnie rozwiń ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żyjące istoty na naszej planecie.

Bogini chce pokoju i pokój nastanie!

Aktualizacje dotyczące Medytacji Pokoju:  http://2012portal.blogspot.com/

Przetłumaczyła Aldabra

http://2012portal.blogspot.com/2017/04/make-this-viral-peace-meditation-2017-4.html

11 Komentarzy (+add yours?)

 1. Piotr
  Kwi 14, 2017 @ 19:31:45

  link do całego artykułu:

  https://krystal28.wordpress.com/2017/04/14/raport-o-medytacji-pokoju/

  kr

  Witajcie,
  Jest wiadomość od Kobry odnośnie medytacji.
  Niestety nie udało się osiągnąć krytycznej ilości uczestników ale i tak można powiedzieć że jest jakiś sukces.
  Kabała robiła co się dało i blokowała na mediach społecznościowych informacje o medytacji.
  Ostatni wtorek był kluczowy, Źli starali się uruchomić program doom33 który miał doprowadzić do zniszczenia cywilizacji no ale jako że jesteśmy to im się nie udało.
  Plejadianie kontaktowali się z kluczowymi ludźmi w wojsku chińskim i rosyjskim, dodatkowo przekazali ważny intel Putinowi który za bardzo mu się nie spodobał ale dalej chce pracować z siłami Światła.
  Obecnie widzimy duża niestabilność na świecie (Korea, Syria)[kluczowy może być jutrzejszy dzień, w Korei Płn możliwa jest próba broni nuklearnej] i można powiedzieć że Rosja ma asy w rękawie. Są trzy możliwości, w mediach rosyjskich może dojść do pełnego ujawnienia istnienia życia pozaziemieskiego, faktu, że USA współpracuje z złymi kosmitami lub/i istnienia całej siatki iluminatii i ich planów
  Ogólnie jest teraz czarny alarm w siłach Światła i wszystko jest możliwe w najbliższym czasie, nawet finansowy reset.

  wolne tłumaczenie z http://2012portal.blogspot.si/

 2. Daniel Pleiades constellation
  Kwi 14, 2017 @ 19:06:50

  urywek z filmu Harry Pottera
  proszę wszystkich o krotki opis swoich linków, dzięki — kr
  ——

  Daniel P

 3. Daniel P
  Kwi 14, 2017 @ 18:55:54

  Im proud of my self That Should be Everywhere Daniel Plejadianin
  Za wszystko Co robisz Badz z Siebie Dumny
  Patrz na Siebie jako Calos za Wszystko co robilesz i robisz Nadal do tej pory mimo pustki i lekow Tego swiata Patrzac Zaczynajac patrzec glebiej Na Swoja Idealna istote Swiatla Jakim jestes i Coraz bardziej Sie stajesz polyskujac Coraz bardziej

 4. Weronika
  Kwi 13, 2017 @ 11:38:15

  Podaję link do bardzo ważnej wiadomości dotyczącej ISIS na święta wielkanocne.
  http://telewizjarepublika.pl/isis-bedzie-zabijac-chrzescijan-w-wielkanoc-instrukcja-jak-to-robic-jest-juz-w-internecie,47174.html
  Medytujmy aby udaremnić ich zamiary.
  Pozdrawiam.

 5. Ivo
  Kwi 12, 2017 @ 22:31:01

  Hej, 🙂
  Witam, pozdrawiam i wlepiam bo temat ważny i warto zadziałać

  Przytulam świetliście 🙂

 6. Aldabra
  Kwi 11, 2017 @ 01:46:32

  podaję link do strony „Prepare for change” widać gdzie na świecie ludzie biorą udział w medytacji i chcą razem aby nastał Pokój. ❤ https://prepareforchange.coeo.cc/meditate/?mid=672

  • IŚKA-8
   Kwi 11, 2017 @ 08:29:27

   witam serdecznie nie można otworzyć tej strony może jest inne dojście pozdrawiam

 7. Danuta Jędrychowska
  Kwi 10, 2017 @ 22:09:17

  Medytacja Pokoju – aktualizacja
  http://2012portal.blogspot.com/…/peace-meditation-update.ht…
  Tłumaczenie:
  Zbliża się czas naszej Medytacji Pokoju i energie wzrastają, ponieważ coraz więcej osób podjęło decyzję o przyłączeniu się do nas i nabieramy tempa. Znów było wiele znaków na niebie w postaci form statków w chmurach zwłaszcza w Azji w ostatnim dniu przed medytacją, co pokazuje, że siły światła wspierają nas w naszym dążeniu.Tutaj jest przykład plejadiańskiego statku-chmury, który w Taipei kilka dni temu utworzył wir oczyszczającej plazmy:

  Następne godziny będą decydujące jak wiele osób przyłączy się do nas i jak wielki wpływ będzie miała ta medytacja na planetarną sytuację. Dlatego prosiłbym wszystkich, aby rozgłaszali wieści o tej medytacji wszerz i wzdłuż. Wideo na Youtube jest najprostszą drogą do wirusowego rozpowszechniania – i one zostały przetłumaczone na 25 języków.

  http://2012portal.blogspot.com/…/peace-meditation-videos.ht…
  Przewodnictwo do medytacji zostało zrobione w wielu językach:

  http://eventreference.org/…/syria-peace-meditation-guided-…/

  W momencie medytacji możesz dołączyć do zsynchronizowanej medytacji online w wielu językach:

  https://prepareforchange.coeo.cc/meditate/?mid=672

  Link do głównego artykułu na temat Medytacji Pokoju wraz z instrukcją jest tutaj:

  http://2012portal.blogspot.com/…/make-this-viral-peace-medi…
  Zróbmy to!

  Zwycięstwo światła!

 8. Marek
  Kwi 09, 2017 @ 19:02:48

  Kochani, nie działa strona z rezonansem Schumanna z Tomska. Gruba sprawa się szykuje na tą Wielką Noc!

 9. kuba1902
  Kwi 09, 2017 @ 15:42:10

 10. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Kwi 09, 2017 @ 11:15:45

  “doprowadzi do zakończenia prezydencji Trumpa” no dobrze ale 2 pytania. kiedy? i kto go zastapi?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: