Atak na Syrię

.
Kobra – aktualizacja sytuacji planetarnej, 7 kwietnia 2017
.
Siły Światła intensywnie eliminują głowę istoty Yaldabaoth ze wszystkimi anomaliami plazmy i plazmowymi bombami oraz wszystkimi technologiami plazmowymi, skalarnymi Zasłony.   Zdając sobie sprawę, że przegra, Chimera zwiększyła ataki plazmowe na kluczowych pracowników i wojowników Światła, które są brutalne.
 .

.

W środę siły Światła Konfederacji Galaktycznej i Dowództwo Ashtara rozpoczęli z pełną mocą  aktywne usuwanie całej negatywnej plazmy w pobliżu powierzchni planety.  Każda bezpośrednia interwencja sił Konfederacji wewnątrz ziemskiej kwarantanny prowokuje do odwetu przez Chimerę.  Zaczęli najpierw próbę wywołania wymiany jądrowej pomiędzy USA i Koreą Północną.

https://www.rt.com/usa/383652-keane-north-korea-nuclear/
 .
https://www.youtube.com/watch?v=jV0GRuR99ZM&feature=youtu.be
 .

Pomimo, że w środę w jednej z podziemnych baz była ograniczona wymiana jądrowa, odparowując pewną liczbę Drakonów pracujących dla Chimery, siły Światła NIE pozwalają na wymianę jądrową na powierzchni planety poza mini nuklearnymi ładunkami.Zdając sobie sprawę, że nie będą mogli walczyć bronią jądrową, grupa Chimera ucieka się do prób wywołania globalnej wojny bronią konwencjonalną.

Poprzez sieć archontów i jezuitów zrobili nacisk na Trumpa, aby zaatakował Syrię:

https://www.rt.com/news/383782-us-strikes-syria-tomahawaks/
 .
Trump zrobił to bez zgody Kongresu, co jest oczywistym naruszeniem Konstytucji:
 .
http://www.washingtonexaminer.com/tim-kaine-trump-has-no-congressional-authorization-for-syria-strike/article/2619644
 .

Ta operacja wojskowa pomaga archontom w ich próbach odzyskania Palmyry, istotnego punktu wiru w pentagramie Syrii:

.

.

.
http://www.presstv.ir/Detail/2017/04/07/517062/Syria-Daesh-Palmyra-US-Russia-airbase
 .
https://www.rt.com/news/383826-isis-used-us-airstrike-syria/
 .
Plan ciemnych sił to zaangażowanie Turcji i Izraela w konflikcie i rozszerzenie go na całym Bliskim Wschodzie:
 .
http://presstv.ir/Detail/2017/04/06/516998/Turkey-Iraq-PKK
 .

Mają nadzieję na sprowokowanie Putina, ale on jest w kontakcie z  plejadiańskimi, genialnymi strategami wojskowymi i najprawdopodobniej rozegra to mądrze, używając dyplomacji, międzynarodową opinię publiczną i wojskowe wsparcie armii syryjskiej, zamiast bezpośrednią konfrontację ze Stanami Zjednoczonymi.

Międzynarodowa opinia publiczna staje się coraz bardziej świadoma, że atak chemicznym gazem w Idlib, który Trump wykorzystał jako pretekst do ataku na Syrię, był fałszywą flagą:

 .
http://russia-insider.com/en/politics/real-justice-syria-gas-attack-moscow-submits-evidence-new-resolution-unsc/ri19455
 .
https://sputniknews.com/middleeast/201704051052334782-idlib-chemical-attack-no-facts/
 .
http://theduran.com/confirmed-chemical-weapons-in-idlib-were-stashed-by-terrorists/
 .
https://sitsshow.blogspot.com/2017/04/ron-paul-says-chemical-attack-in-syria-makes-no-sense-all-signs-point-to-a-false-flag.html#more
 .
Z udziałem Białych Hełmów:
 .
http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/
 .
http://humansarefree.com/2017/04/chemical-weapons-attack-in-syria.html
 .

Teraz czciciele Trumpa wreszcie zaczynają trzeźwieć:

http://www.mirror.co.uk/news/politics/donald-trump-bombed-syria-biggest-10178367
 .

Siły Światła zrobią wszystko, aby ograniczyć eskalację tego konfliktu militarnego.  Źródła Smoka potwierdziły, że będzie to krótka, intensywna, ale ograniczona eskalacja.  Opór oczekuje, że ta sytuacja osiągnie szczyt w następny wtorek.Bogini chce pokoju i pokój będzie!

PS. Gdy chciałem opublikować tę aktualizację i następną, która będzie jeszcze ważniejsza, blogspot.com nie funkcjonował przez kilka godzin na całym świecie, opóźniając mój post:

http://downdetector.com/status/blogger
.
Ciekawy „zbieg okoliczności”.
.
Zwycięstwo Światła!
.
Przetłumaczyła Krystal
.
http://2012portal.blogspot.com/2017/04/planetary-situation-update.html

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. MonikaHan
  Kwi 11, 2017 @ 14:44:42

  Robiłam dzisiaj medytację globalną na rzecz pokoju na Ziemii ze szczególnym uwzględnieniem Syrii. I od tamtej pory (pierwszy raz już w trakcie) czuje, średnio co godzinę, jakby mnie ktoś przypalal papierosem w lewą pierś od strony serca. Ból jest tak niespodziewany i realistyczny, że już parę razy odruchowo zawylam (…) Oczywiście nie mam żadnych śladów na skórze. Dziwne, prawda?

  • Andrzej
   Kwi 12, 2017 @ 12:36:08

   Pozdrawiam serdecznie.
   Wyciągaj wnioski a przede wszystkim oczyszczanie zrób jak najszybciej .
   I proszę nie daj się “nabierać ” to co się tam dzieje ma zupełnie inne podłoże i cel !

 2. adrian351
  Kwi 10, 2017 @ 12:33:28

  Trump może jest dobrym strategiem i tylko pisze co przyszło mi na myśl jak czytałem wasze komentarze….może zrobił to by uśpić czujność ciemny** i aby myśleli ze robi co mu każą a gra na dwa fronty i nasz front jest dla niego ważniejszy. Zamiast go oceniać i krytykować dodajmy mu z całych naszych serc tony miłości i odwagi żeby nie pozwolił się zmanipulować i żeby w jego sercu wygrała wolność i pokój i zastosujmy tu czas dokonany ze to już mu się udało.

 3. Vega
  Kwi 08, 2017 @ 14:35:23

  Droga Krystal …proszę informację nt. Boginii❣❣❣🌞

 4. kuba1902
  Kwi 08, 2017 @ 13:51:28

  • Omstan
   Kwi 08, 2017 @ 17:38:19

   Wyjaśnij mi proszę co to znaczy i czemu to służy:

   Reblogged this on Złoty Wiek Gai – Golden Age of Gaia.

   Po Trumpie niczego dobrego się nie spodziewałem i potwierdziło się, że to jezuicki lokaj. Przed wyborami widziałem jego zdjęcie z Clinton za biesiadnym stołem w pałacu pewnego jezuickiego biskupa. Obydwoje byli rozbawieni w dobrej komitywie.Teraz będzie musiał chyba kombinować, której strony się trzymać, bo upadek ich systemu widać coraz wyraźniej gołym okiem.
   Ciekaw też jestem czy to prawda z aresztowaniem Obamy, że sypie on wirchuszkę CIA i że spalono mu dom.Po śmierci Rockefellera zagotowało się też w Japonii i ciekawe co z tego wyjdzie, ale pójdzie najpewniej w kierunku zwycięstwa Ruchu Oporu.
   Wiosenne dobre wiatry sprzyjają ludzkości.
   Pozdrawiam

 5. Turi Dredy
  Kwi 08, 2017 @ 11:33:59

  Witam,Wielu sie zastanawia jak to jest a JEST tak że w świetle wyższych poziomów ciemnośći już tam niema i kto w nim wibruje w takiej przestrzeni się doświadcza TERAZ tu na Ziemi.Wyładowania ciemnośći które występuja ze wśćekłośći ich upadku ostatecznie doprowadza ich samych do poziomu w którym sami siebie doświadczą.Trwa kino 5 D o tematyce motyle! dla jednych kiedy drudzy widza upadek.LOVE LIGHT.

 6. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Kwi 08, 2017 @ 10:34:18

  sie dzieje D: ale przyspieszylo

 7. MajaWalia27
  Kwi 08, 2017 @ 09:49:56

  Dziekuje Krystal. Bardzo sie ciesze z blyskawicznego postu Kobry. Na takie sytuacje musimy reagowac bardzo szybko. Gdy wczoraj przeczytalam o ombardowaniu Syrii pomyslalam od razu,ze to ta sama ”ciemna” sila, ktora stala za tym atakiem bronia chemiczna ( ktory nota bene byl operacja falszywej flagi- wystarczy zobaczyc jak bardzo mocno ten atak byl ”eksponowany” w mediach glownego nurtu- tyle zlego dzieje sie w Syrii, bylo tyle zniszczen, bombardowan i cierpienia i prawie zadne informacje o tych faktach nie byly uwidaczniane w mediach, a ten atak- wrecz przeciwnie).stoi takze za tymi bombardowaniami. Co jest najbardziej smutne to to,ze ucierpielni niewinni. Druga sprawa to fakt,ze bardzo duzo srodowisk alternatywnych udzielilo OGROMNEGO poparcia panu Trumpowi….mysle,ze tym atakiem On przekresil zaufanie i nadzieje bardzo wielu ludzi….
  Napisze tylko,ze Kobra wiele tygodni przed wyborami byl bardzo ostrozny jesli chodzi o Pana Trumpa- i wielokrotnie wkazywal na powiazania tego czlowieka z agenda jezuitow, a wiemy,ze jezuici sa scisle zwiazani z archontami- zaczyna byc jasne,ze Kobra przekazal nam prawde. To bardzo smutna prawda, bo wydawaloby sie,ze czlowiek tak bogaty jak Pun Trump moze pozwolic sobie na odwage i niezaleznosc od ciemnych frakcji- ale jak napisal Kobra jak kazda Istota ma On wolny wybor. I czas pokzazal jakiego wyboru dokonal. Oby to byl jednoskowy akt agresji.

  Dolaczajmy sie MASOWO do medytacji. Z tego postu Kobry wynika,ze na ziemii robi sie naprawde napieta sytuacja. Jestesmy ”bombardowani” operacjami falszywej flagi. Mimo wszystko porobujmy zachowac spokoj, i skupic sie na wewnetrznej plaszczyznie serca i milosci. Musimy temu chaosowi przeciwstawic swoj wewnetrzny swiat duchowy.

  • krystal28
   Kwi 08, 2017 @ 18:42:32

   Droga MajoWalio, słuszne spostrzeżenia.

   Dodałabym, że politycy wyższej rangi są szantażowani przez ciemnych ujawnieniem czegoś kompromitującego z przeszłości, albo zabiciem i torturowaniem ich i rodziny. Doceniam wiele pozytywnych dla ludzkości zarządzeń obecnego rządu Trumpa jakie do tej pory wprowadzili w życie. Ostatnie to utworzenie komitetu do spraw badania i zapobiegania seksualnego nadużywania dzieci i dorosłych [czy coś takiego] po światowych, masowych ujawnieniach pedofilii. Bardzo to „zabolało” członków kabała, którzy praktykują to w swoich satanistycznych rytuałach.

   • MajaWalia27
    Kwi 08, 2017 @ 22:22:33

    Tak Krystal masz racje. Jego zespol zrobil naprawde duzy krok naprzod.Tak jak piszesz sa sledztwa i aresztowania ludzi zaangazowanych w ”pierscienie pedofilli” , po drugie on powolal zespol ludzi ( z czlonkiem rodziny Kenedy) , ktory ma za zadanie zbadac zasadnosc szczepionek i przyjrzec sie temu procederowi. Po trzecie jak pisze Simon Parkes Trump ingeruje w Fed…..chcialabym wierzyc,ze On pracuje po stronie Swiatla,ale to ostatnie wydarzenie stawia tutaj znak zapytania. Pomimo tego nie skreslam nadzieii zwiazanych z tym czlowiekiem, i wole myslec,ze byla to jednostkowa akcja.

   • Elzbieta
    Kwi 11, 2017 @ 13:14:24

    Masz rację Krystal, ja uważam i tak czuję ,że ciemne siły zorganizowały działania dywersyjne przeciwko Trampowi ponieważ on likwiduje ich działania przeciwko ludziom i powiedział przecież, że teraz będą rządzić ludzie a nie „obcy” . Nic nie jest dokładnie takie jak pokazują media głównego nurtu, to są jeszcze działania ciemnych. Próbują robić jeszcze wiele złego i to im się udaje bo dużo sługusów za pieniądze zrobią wszystko. Chcą pozbawić Trampa władzy aby ktoś z nich objął i mogli swój plan wypełnić ( depopulacja) dlatego nie można im na to pozwolić, to są celowe działania, nie dajcie się oszukać i wyciągajcie właściwe wnioski. Jeśli władzę przejąłby ktoś z nich to będą dążyć do trzeciej wojny. Dlatego myśleniem pozytywnym o pięknej, spokojnej przyszłości w dostatku i zdrowiu ludzi, radości i miłości i pięknej odrodzonej Ziemi większości ludzi do tego doprowadzi bo ta energia zaczyna już tak budować. Nie pokazują tego bo nie chcą wzmacniać nas.
    Życzę spokojnych, radosnych Świąt, dużo Miłości i Światła ❤

 8. Jaro.
  Kwi 07, 2017 @ 23:31:11

  Świetne wiadomości, wygramy tak czy tak.

 9. krystal28
  Kwi 07, 2017 @ 23:00:38

  Globalna Medytacja Pokoju we wtorek 11 kwietnia 2017 o godz. 08.08 czasu polskiego. Detale i instrukcje będą opublikowane na blogu jutro.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: