Raport z Konferencji Wzniesienia w Tajwanie

.
Kobra, 13 marca 2017
 
Nasza konferencja Wzniesienia była dogodnie ulokowana w Tajpej, blisko centrum najgęstszej populacji ludzkiej i jednym z miejsc o najwyższym procencie Światła i pracowników Światła na naszej planecie.Nasza grupa była niesamowita i niektóre ważne projekty zostały zainicjowane. Projekty te zostaną podane do wiadomości publicznej na bardziej zaawansowanym etapie ich realizacji.
.
Niektóre z tych projektów są związane z Wiosną Kwitnącej Brzoskwini:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Peach_Blossom_Spring
 .
 .

Kilka tygodni przed konferencją, osiągając swoje apogeum w sobotę, miały miejsce brutalne ataki archontów na niektórych kluczowych pracownikach Światła na Ziemi i siły Światła w końcu miały już tego dosyć.

Istotne działania zostały podjęte przez siły Światła w sobotę około godziny 21.30 czasu Tajpej jako operacja pod kryptonimem Sprawiedliwość Maat. Operacja ta trwała około 21 godzin i w konsekwencji żadne negatywne, niefizyczne byty nie mogą sie czuć teraz bezpiecznie od usunięcia i odesłania do Galaktycznego Centralnego Słońca. W wyniku tego wszystkiego, oczyszczanie głowy istoty, Yaldabaoth jest znacznie przyspieszone.

Stworzyło to ekstremalne zmiany w Rezonansie Schumanna, począwszy od około godziny 22.50  czasu Tomsk (23.50 czasu Tajpej) w sobotę trwające przez 21 i 1/2 godziny:

http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
 .
 .

Opór również przekazał, że wielu kluczowych, fizycznych członków Kabała wreszcie posmakowała własnego lekarstwa. Nic więcej nie można powiedzieć na ten temat. Podsumowując, wszystkie negatywne frakcje za wyjątkiem grupy Chimery są teraz znacznie osłabione.

Zwycięstwo Światła! Sprawiedliwość Maat!

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2017/03/taiwan-ascension-conference-report.html

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. Omstan
  Mar 15, 2017 @ 18:31:30

  Termin Wydarzenia przyspiesza.
  Na 11.28 czasu polskiego 20 marca wyznaczono termin kolejnej medytacji, która jeżeli zakończy się sukcesem tak jak lutowa znów przybliży nas znacząco do przełomu. Oby i tym razem się udało. Wiadomość z PFC

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Mar 15, 2017 @ 22:03:57

   nie moge sie doczekac ❤

  • Danuta Jędrychowska
   Mar 17, 2017 @ 19:58:49

   Przesyłam tłumaczenie kolejnej medytacji w dniu 20 marca:

   Wykorzystaj przewagę … wykorzystując moment Przełomu Zaćmienia Słońca

   Udało się przyspieszy moment pojawienia się Zdarzenia o połowę kiedy osiągnęliśmy masę krytyczną w Medytacji Eterycznego Wyzwolenia 26 lutego.

   Kontynuujmy przyspieszenie naszego własnego wyzwolenia poprzez kolejną masową medytację w równonoc wiosenną 20 marca o godzinie 10:28 GMT.

   To jest (wszystko w poniedziałek):
   0:28 HAST Honolulu
   3:28 PDT Los Angeles
   4:28 MDT Denver
   5:28 CDT Chicago
   6:28 EDT New York
   10:28 GMT London
   11:28 Berlin
   12:28 EET Cairo
   5:28 ICT Bangkok
   18:28 CST Taipei
   19:28 JST Tokyo
   21:28 AEDT Sydney
   23:28 NZDT Auckland

   Zobacz czas i datę dla twojej strefy czasowej:

   https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Spring+Equinox+Victory+Now+Meditation&iso=20170320T1028&p1=1440

   https://www.timeanddate.com/calendar/spring-equinox.html

   Trzymamy klucze swojego własnego wyzwolenia. Poprzez wzmocnienie siatki światła na planecie możemy całkowicie rozpuścić plazmową ośmiornicę i pozwolić Zdarzeniu stać się rzeczywistością. Twój udział w tej medytacji może znacząco przyspieszyć ten proces.

   Aby dołączyć do światowej zsynchronizowanej medytacji na stronie Prepare For Change kliknij tutaj:

   https://prepareforchange.coeo.cc/meditate/?mid=635

   Pamiętaj – cała medytacja trwa 16 minut i jest zsynchronizowana na całym świecie aby zmaksymalizować efekt planetarnej sytuacji.

   Aby mieć przewodnictwo w medytacji w wielu językach kliknij tutaj:

   https://www.youtube.com/channel/UCyDCp9_k1qVq3AVgmq6_IsQ/feed

   Proszę sprawdzaj pełną listę na dole tego wpisu ponieważ kolejne medytacje będą dodawane w kolejnych dniach.

   Instrukcja:

   Użyj swojej własnej techniki, aby doprowadzić do odprężonego stanu świadomości.

   Ustanów intencję tej medytacji aby spowodować całkowite i końcowe rozpuszczanie plazmowej istoty, którą jest ośmiornica Yaldabaoth.

   Wizualizuj fioletowy snop światła obracający się zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara w kierunku centrum Ziemi. Wizualizuj drugi snop fioletowego światła rosnący od centrum Ziemi obracający się z stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara. Utrzymuj te snopy światłą aktywne przez kilka minut.

   Teraz zwizualizuj tęczowy wir Bogini rozrastający się z Twojego serca na zewnątrz poprzez całą Ziemię i potem cały Układ Słoneczny.

   Zwizualizuj Boginię schodzącą poprzez ten wir, przynoszącą pokój, życzliwość, uzdrawiającą wszystkie byty na całej Ziemi i potem w całym Układzie Słonecznym.

   Zwizualizuj Boginię niosącą obfitość i radość wszystkim istnieniom na tej pięknej planecie i potem poprzez sieć Agarty i cały układ Słoneczny.

   Kontynuuj wizualizację wiru Bogini kiedy podnosisz ręce do nieba obracając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i powtarzaj mantrę iiiiiiiii przez kilka minut.

   Upuść ramiona i kontynuuj widzenie wiru Bogini rozrastającego się zgodnie z ruchem wskazówek zegara podczas podczas mantry “eeeeejjaaaa” Zrób to przez kilka minut.

   Zwizualizuj Wydarzenie, które w końcu ma miejsce przynosząc pokój, obfitość i radość wszystkim istotom na całej Ziemi i w całym Układzie Słonecznym.

   Wyzwolenie teraz!

   Link do medytacji w języku angielskim:

   Oryginał:

   http://prepareforchange.net/2017/03/15/spring-equinox-victory-now-meditation/

 2. poranek
  Mar 15, 2017 @ 16:47:22

  Coś pięknego:)

  U.F.O 2.0 jest 20 metrów średnicy pływająca konstrukcja:
  o łącznej powierzchni 314 mkw, centralny powłoka jest podzielona na trzy piętra, parterze salon (80 mkw) z kuchnią, pomieszczenie i łazienka, na poziomie niższym (50 m) z widokiem na dnie morza sypialni i duża łazienka i taras (50 m kw) jako górny pokład / podłogę do kontroli pojazdu.

  Możliwości są nieograniczone i układ UFO 2.0 można przekształcić do wielu różnych celów, takich recepcji hotelowej lub pływającej restauracji.

  UFO 2 jest wyposażony w 2 x 80 KM silników elektrycznych w stanie przenieść obiekt pływający przybliżony maksymalną prędkością 9 węzłów.
  Wewnątrz dysku 16 Baterie są zainstalowane i paneli słonecznych, turbin wiatrowych i wodnych, autonomia jest nieograniczona.

  W kampanii Kickstarter rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni z możliwością rezerwacji już twój pierwszy dzień i noc w UFO!

 3. Turi Dredy
  Mar 15, 2017 @ 12:18:31

  Przyszedł czas na bezczas.Wchodzimy TERAZ do Wiecznośći to największe wydarzenie dla nas.Ojciec wzywa nas lub wyciąga z tego świata jak magnes do siebie dusza ciało fizyczne i wszystkie inne fragmenty sa dostrajane do światła kryształowego.Jako 1 przekroczymy granice nieba i wkraczamy pewnym krokiem do nowej matrycy i zasiedlamy ją to najwiękrza magia wszystkich magi bo niewidoczne to jest dla ludzi co zostaja na światach nisko wibrujących oni dojdą w swoim czasie po drodze róznorakich doświadczen i dojda jak przybedzie 3 ostatnia fala.JA wkraczam do NIEBA bo TAKA JEST WOLA OJCA.W nowej przestrzenni niema już iluzji ciemnośći i Ja sam stane sie jakby nierealny dla was lub znikne całkowicie.Pole zostało zaorane i zasiane TERAZ ROZKWIT WRAZ Z NADCHODZACA WIOSNĄ.

 4. planetariusz
  Mar 15, 2017 @ 01:05:08

  Wszyscy jesteśmy zmęczeni nie kończącym się czekaniem, ale każda wiadomość od Kobry pozytywnie, rozświetla naszą szarą rzeczywistość.Podnośmy nasze wibracje,jest tyle odpowiedniej muzyki, na You tube, oczyszczającej z negatywnych frekwencji ,podnoszących nasze wibracje ,pomoc w otwarciu 3 oka,uspokajające medytacje. Starajmy się wyłączyć z przekrętów politycznych, których coraz więcej wychodzi na światło dzienne ,chociaż to dobrze świadczy o zmianach na pozytywne.Idziemy ku prawdzie, kręgi naszej miłości otoczyły Kongo i cała afrykę ,całą kule ziemską i to był prawie kwantowy skok wysyłajmy światło miłości tam gdzie ono najbardziej jest potrzebne;Kongo Syria, Irak cała Afryka ,Azja je potrzebuję nie bójmy wszyscy je potrzebujemy , więc dzielmy się nim nawzajem, nigdy jej nie za mało Namaste.

 5. Kontraktor
  Mar 14, 2017 @ 16:19:52

  Nie powiedziałbym, że grupa Chimery jest nieosłabiona.

 6. Janek
  Mar 14, 2017 @ 14:32:06

  w sobotę myślałem że się wykończę pomimo częstej medytacji ,modlitw ochronnych ,technologii zabezpieczających miałem już chęć palnąć sobie w łeb i w niedzielę wszystko przeszło … Nigdy czegoś podobnego nie przeżyłem takiej depresji

  • Ewa
   Mar 14, 2017 @ 17:52:03

   Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale mam podobnie. Jak jazda na kapciu po wertepach na przemian z autostradą. Chyba dodawać nic nie potrzeba 😀
   Polecam Ci mój sposób na przetrwanie: to zawsze się kończy i ta ulga, mmm. warto czekać.
   Ostatnio taka jazda skończyła się w momencie jak nożem uciął, aż pomyślałam, ze to jakiś majt-kontrol 😀 Ale ja ich mam w głębokim poważaniu. Silna jestem, nie dam się.
   Ani wibracje, ani majty kontrolne, ani wzniesienie mnie nie pokona.
   pozdrowionka

  • Naj Kasia
   Mar 14, 2017 @ 21:16:25

   Na takie skoki polecam kabarety, naprawdę podnoszą wibracje.

 7. MajaWalia27
  Mar 14, 2017 @ 13:17:16

  My czekamy na ‚Wydarzenie’. I wielu z nas czuje sie pewnie czasem zmeczona, ze to czekanie sie przedluza….jednak dcenmy to,ze zyjemy ciagle w swiecie, gdzie nie sa lamane prawa czlowieka, gdzie mamy mozliwosc wyboru….gdzie mozemy sie uczyc, pracowac i probowac zmieniac nasza rzeczywistosc. Jest tyle miejsc na swiecie gdzie Istoty Ludzkie z prawdziwym UTESKNIENIEM czekaja na zmiane tego paradygmatu….wstawiam ponizej link z filmem dokumentalnym o pielke, jakiego doswiadczja nasi bracia Chinczycy w fabrykach rzadzonych przez korporacje…Nie chcialabym by ten film ‚obnizyl wibracje’ wiec jesli Krytal nie ‚pusci’ tego komentarza- zrozumiem jej intencje. Ja jednak po obejrzeniu tego materialu wyrazam wdziecznosc Bogu,ze urodzilam sie w Europie. To takze daje motywacje do dalszych dzialan, medytacji i staran by przyspieszyc mozliwie czas ‚Wydarzenia’, ktore moze stac sie katalizatorem zmian….

  P.S.

  Wiesci z konerencji bardzo optymistyczne. I WRESZCIE Sily Swiatla powiedzialy ‚dosc’!!! Brawo dla operacji ‚justice mat’ i oby tak dalej…

 8. kuba1902
  Mar 13, 2017 @ 21:17:02

 9. Jan
  Mar 13, 2017 @ 20:03:50

  żadne negatywne, niefizyczne byty są teraz bezpiecznie od usunięcia i odesłania do Galaktycznego Centralnego Słońca. – czy to aby na pewno jest poprawnie przetłumaczone ?

  dzięki Janie. Czy teraz jest lepiej? kr

  • Jan
   Mar 14, 2017 @ 00:01:21

   O, jak widzę, jest tu jeszcze jeden Jan. No i jak nas teraz odróżnić?
   A co do tekstu, to teraz wypada nam tylko czekać na pokonanie tej Chimery, bo jak widać z tym jest większy problem…
   Mam nadzieję, że w końcu jednak doczekamy tego „wydarzenia”
   Pozdrawiam wszystkich serdecznie
   Janek

   • Turi Dredy
    Mar 14, 2017 @ 09:01:06

    Tak zwana Chimera. oni tu sa od milionów lat,wyglądaja podobnie do nas ludzi tylko sa zniekształceni i nie maja aury, przez swoje zachowanie.Kiedyś byli na wysokim szczeblu ewolucji.Niema raczej żadnego człowieka na ziemi nad którym nie mieli by kontroli dzięki swoim technologiom które są wam w ogóle nie znane i oddalone miliony lat od naszego rozwoju duchowo technologicznego.Chipnotyzuja ludzkosc i na swoich statkach ich wykorzystuja a potem wymazuja pamięc i tak robili od zawsze. TERAZ przychodzi czas rozliczenia i Wszystkiego najlepszego im życze bo zostaną od nowa wgrani w proces ewolucji ale zanim to sie stanie beda musieli poniesc skutek.Ludzkośc która pozostanie na świecie nisko wibrującym dołonczy właśnie do nich. LOVE LIGHT.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: