Raport Eterycznego Wyzwolenia

.
 Kobra, 1 marca 2017
.
Nasza medytacja w niedzielę była zwrotnym punktem w decydującej walce o sieć energetyczną Ziemi, która ma miejsce w okresie od stycznia do kwietnia 2017 roku, i była jednym z największych zwycięstw Światła.  Szacuje się, że nasza medytacja skróciła pozostały czas oczekiwania na Wydarzenie o połowę.
.
Masa krytyczna została więcej niż osiągnięta. Gdzieś pomiędzy 1 i 2 milionów ludzi zostało poinformowanych o medytacji i około 150.000 do 200.000 osób faktycznie uczestniczyło w tej medytacjiByło tak wielu ludzi medytujących, że serwer dla jednej z głównych stron internetowych przeznaczonej dla medytacji miał awarię, ponieważ zbyt wiele osób próbowało się połączyć, aby wziąć udział w medytacji.
.
Po raz pierwszy zauważyłem, że coś niezwykłego się dzieje około 2-ch godzin przed aktywacją, kiedy to zacząłem otrzymywać pewien intel o niezwykle ważnym charakterzeCzęściowo będę w stanie uwolnić go w następnych tygodniach i miesiącach.  Następnie mniej niż godzinę przed aktywacją stało się oczywiste, że osiągniemy masę krytyczną i polecono mi to przekazać  przez mój blog tuż przed rozpoczęciem aktywacji.
 
 .

W momencie aktywacji, ogromna fala pozytywnej plazmy przetoczyła się przez cały Układ Słoneczny, a następnie przez jonosferę, powodując eksplodowanie Rezonansu Schumanna.

Fala ta została wykryta przez System Obserwacji Przestrzeni w Tomsku w Rosji, gdzie aktywacja miała miejsce o godz. 21.55  lokalnego czasu.  Możecie wyraźnie zauważyć nagły wzrost aktywności plazmy począwszy od około jednej godziny po aktywacji i trwającej przez około 36 godzin, jeśli klikniecie na poniższy obrazek:

http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
 
 .

Ta fala skutecznie wyczyściła najbardziej negatywną plazmę z Układu Słonecznego i Opór przekazał, że „nie są w stanie wykryć żadnej anomalii plazmowej poza orbitą Księżyca.  Ponadto, wszystkie plazmowe bomby Toplet poza orbitą Księżyca zostały usunięte.

Oznacza to, że „macki istoty Yaldabaoth odeszły na zawsze i teraz tylko pozostała „głowa”.

Od czasu naszej aktywacji, uzdrowienie „głowy” Yaldabaoth przebiega szybciej niż się spodziewano.

Od momentu naszej aktywacji siły Galaktycznej Konfederacji stały się bardzo aktywne wewnątrz orbity Księżyca w kierunku powierzchni Ziemi.  To nie jest przypadek, że następnego dnia Elon Musk ogłosił, że wyśle dwie osoby na Księżyc i z powrotem w 2018 roku:

http://www.businessinsider.com.au/spacex-moon-mission-elon-musk-2017-2
 .
Siły Galaktycznej Konfederacji podjęły absolutnie bierną kontrolę nad wszystkimi komunikacyjnymi satelitami w orbicie geostacjonarnej i względnie pasywną kontrolę nad komunikacyjnymi satelitami w orbicie Molniya:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Communications_satellite
 .
Kontrola bierna oznacza, że siły Światła mogą przejąć transmisję satelitarną, ale nie zrobią tego, ponieważ kabał wtedy wziąłby odwet na ludności na powierzchni Ziemi.  Po Wydarzeniu wezmą aktywną kontrolę w swoje ręce, co oznacza, że w rzeczywistości użyją te satelity do telewizyjnych  transmisji.
 .
http://www.strangerdimensions.com/2014/04/25/vrillon-message-ashtar-command/
.
Rozłam w aurycznym polu energetycznym powyżej Konga został wypełniony.  To wywołało pozytywną reakcję łańcuchową w sieci energetycznej na całym świecie, powodując, że eteryczni i plazmowi archonci zaczęli szybko tracić kontrolę, uwalniając wszystkie inne ważne wiry energetyczne na całym świecie.  To w końcu doprowadzi do pokoju na świecie, ponieważ wszystkie wojny mają swoje okultystyczne powody w negatywnych, eterycznych i plazmowych bytach, które tworzą wojny i opętują przywódców wojennych:
 .
http://www.spiritdaily.net/nazisandoccult.htm
 .

Dowództwo Daesh jest teraz zdezorientowane i w szoku.  Czują się nagle zagubieni, bez strategicznego kierownictwa negatywnego wojska, jakie posiadali wcześniej.

Tracą Mosul, lokalizację bardzo ważnego wiru Bogini, Niniwa.

http://edition.cnn.com/2017/02/28/middleeast/iraq-mosul-offensive/
 .
Wyzwolony wir Niniwy już przyniósł kilka ważnych odkryć archeologicznych:
 .
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/02/27/previously-untouched-600bc-palace-discovered-shrine-demolished/
 .

Tracą także pozostałe warownie pentagramu Syrii.

Tracą Raqqa:

http://www.dw.com/en/arab-and-kurdish-fighters-close-in-on-is-syria-stronghold-raqqa/a-37659781

 

I Palmyrę:
 .
http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13951210000465
 .
https://www.rt.com/news/379073-syrian-palmyra-citadel-isis/
 .

Chociaż duże zwycięstwa zostały już osiągnięte, bitwa o Ziemię jeszcze się nie skończyła i musimy przeć do ostatecznego wyzwolenia.

Jeśli czujesz się prowadzony, możesz jeszcze dołączyć do naszej konferencji Wzniesienia w dniu 11  i 12 marca w Tajwanie:

http://portal2012.org/Taiwan.html
 .
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/03/etheric-liberation-report.html

58 Komentarzy (+add yours?)

 1. Elzbieta Halina
  Mar 13, 2017 @ 10:07:39

 2. Eve
  Mar 12, 2017 @ 21:24:08

  Dziś około 3 nad ranem miałam sen o zwycięstwie majestatycznych aniołów, miałam oczy pełne łez ze wzruszenia, nie potrafię nic więcej skojarzyć, czułam jakąś wzniosłą chwilę i ogromne szczęście, może to był tylko sen, a może nie.

 3. Eve
  Mar 12, 2017 @ 21:19:53

  Mi czerwoną lampkę zapalił ten filmik, bo miałam wrażenie, że jej twarz miejscami ulega jakby deformacji i ciągle wysuwa język jak jaszczurka, ale starałam sie jakoś to tłumaczyć, ze może mi sie wydaje

  • Naj Kasia
   Mar 12, 2017 @ 22:07:11

   A ja skupiłam się na treści i nie zauważyłam fałszu. Otaczały ją migające światła, dlatego taki obraz i zasychały jej usta, więc je zwilżała.

  • Turi Dredy
   Mar 13, 2017 @ 09:20:58

   Nie ma sensu skupiać na takich istotach wogóle swojej uwagi poniewaz myśli tworza wasza żeczywistość i naprzykład jak macie wiedze o Archontach to z miła chęcią wam sied beda materializowac i to nie bedzie miłe doświadczenie bo sa cwani ponad cwanośći i wiedzą bardzo dużo więcej od was.Moga wyglądać jak czlowiek, zwierzę, kosmita lub co kolwiek innego i ci co nie czuja dają się łatwo nabrać często udaja mistrzów duchowych lub innych.Dla nich to świetna zabawa uprzykrzac wam życie ale oni skupiaja sie tylko na tych naprawde mogących coś zmienić resztą sie nawet nie przejmuja.Jak wchodzicie do nieba automatycznie zamiast tyvh ciemnych energi zaczynają wam sie manifestowac prawdziwe świetlane energie istoty lub wydarzenia które wam pomagają bo wszystko wam sprzyja cały wszechświat.Nie zamykajcie oczu na ciemność ponieważ teraz jest moda że niema a to pułapka przed podniesieniem ostatecznym do wyzszych wymiarów chodzi o wasze rozpoznanie i rozpuszenie w swietle.

  • TempariuszGabriel
   Mar 13, 2017 @ 13:51:39

   Prawdopodobnie ona moze byc Reptylka lub Drakonka nie mniej pośród tych ras sa istoty ktore wybraly czynienie dobra, tak za moze miec dobre intencje jak rowniez zdarzaja sie istoty o mieszanych intencjach .Trzeba samemu rozroznic.

 4. Turi Dredy
  Mar 12, 2017 @ 15:37:50

  W Wszechświecie wszyscy rozpoznajemy sie po Kochającej energi Miłośći.Jak znajduje sie na statku jakiejs istoty odrazu widze jakie ma przekonania swoje poglądy bo ze swojej planety rodzinnej ale to jest mało ważne bo na 1 planie wchodzi energia miłośći która jest ponad TO.Jeśli spotyka sie istote z która nie ma rezonansu naprzykład z oriona róznie to bywa czasem chcą cos wyniesc ze spotkania lecz to wygląda inaczej oni są wszyscy trzymani w rygorze i kto sie chce wyłamać nie ma kolorowo.Bardzo zabawne sa niektóre istoty czasem śmiac mi sie chce jak róznie potrafią wyglądać ostatnio pojawiłem się na statku takiego mistycznego hindusa z wielkimi oczami tak wygladał miał długie czarne loki niski wzrost i wielkie oczy:DTylko na naszej ziemi tak każdy zwraca uwage na wygląd takie programy. Wszyscy rozpoznajemy sie po miłośći i promieniowaniu.

 5. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Mar 12, 2017 @ 13:26:50

 6. Omstan
  Mar 11, 2017 @ 19:49:53

  Piękne zachowania zwierząt.


  One nie kalkulują, one działają pod wpływem impulsu serca (miłości).

  • rafałprawda
   Mar 13, 2017 @ 08:35:17

   bardzo piekne nagranie „animal heroes” gdy otwieram swoje serce na uczucie az mi łzy leca,wiem ze my i zwierzeta sie duzo nieroznimy od siebie.oni maja uczuca i my tez.niepodoba mi sie jak ktos traktuje zle zwierzeta.

 7. Eve
  Mar 11, 2017 @ 18:48:23

  Co myślicie o tym?

  • Turi Dredy
   Mar 11, 2017 @ 21:03:34

   Lód i zimno zamiast Serca. Bądzcie mistrzami iluzji i nie dajcie sie zwieść własnym pozorom. LOVE LIGHT.Teraz kiedy wchodzimy do nieba reszta przebieranców pozostaje i czyni swoje powinnosci.

  • Turi Dredy
   Mar 11, 2017 @ 21:21:26

   Ciekawostka taka kto nie czuje wystarczy że zobaczy co ona ma na szyji zawieszone trójkat szpicem w dół to symbol statków kosmicznych którymi poruszaja się reptilianie i draconi promieniuja na czerwono przeważnie ich pojazdy.

  • Omstan
   Mar 11, 2017 @ 21:22:28

   A może tak:

  • Naj Kasia
   Mar 11, 2017 @ 23:58:03

   Na Anie, trafiłam przez porozmawiajmytv, chyba jej pierwszy wywiad i od tamtej pory chciałam z nią porozmawiać. I coś, ktoś sprawił, że rozmawiałyśmy z półtorej godziny. Gdy tylko weszłam, nie zdążyłam jeszcze zadać pytania a już potwierdziła to co myślałam o sobie. Ania mówi, że jest wiedźmą, a wiedźma to znaczy wiedząca. I faktycznie wiedzę ma i widzi więcej i inaczej niż przeciętny człowiek. Wciąż się uczy, dzieli wiedzą i pomaga na swój sposób. Nie robi z siebie guru, raczej wskazuje a reszta to nasz wybór przecież. Ja do Ani, do tej pory, mam pozytywne odczucia i myślę, że robi dobrą robotę.

  • Naj Kasia
   Mar 12, 2017 @ 00:29:14

   Na Anie, trafiłam przez porozmawiajmytv, chyba jej pierwszy wywiad i od tamtej pory chciałam z nią porozmawiać. I coś, ktoś sprawił, że rozmawiałyśmy z półtorej godziny. Gdy tylko weszłam, nie zdążyłam jeszcze zadać pytania a już potwierdziła to co myślałam o sobie. Ania mówi, że jest wiedźmą, a wiedźma to znaczy wiedząca. I faktycznie wiedzę ma i widzi więcej i inaczej niż przeciętny człowiek. Wciąż się uczy, dzieli wiedzą i pomaga na swój sposób. Ja do Ani, do tej pory, mam pozytywne odczucia. Nie robi z siebie guru, raczej wskazuje. Nelly tak samo, ma swoje doświadczenia i swoją wiedzę, którą się dzieli a reszta to nasz wybór przecież. Gdzie nas serce prowadzi i co z nami rezonuje. Dzisiaj ktoś, odkryje coś i tym się podzieli, jutro ktoś inny. Po jutrze ktoś powie coś, że aż serce mocniej zabije i banan na twarzy a na drugi dzień brzydko zamajaczy, że kiszki się przewracają. Bierzcie to co najlepsze dla Was. Sprawdzajcie, odczuwajcie, uczcie się, ale zawsze pytajcie się siebie, nie szukajcie guru, tylko kierunkowskazu.

   • Turi Dredy
    Mar 12, 2017 @ 09:07:22

    Hej no tak wszystko JEST doświadczeniem w iluzji ważne aby byc świadomym siebie swoich czynów i myśli które nam tworza własne życie.Ostatecznie nawet wszystkie ciemne energie rozpuszczają sie w świetle bo co nie jest światłem jest wielką iluzją o wielkim znaczeniu.Dla mnie Naj Kasiu jesteś wyjątkowym diamentem wszyscy takim jesteśmy tylko czy chcemy zaczać świecić już teraz Tak to nadszedł ten moment w TERAZ.:)

  • Haden
   Mar 27, 2017 @ 14:46:22

   Ta pani w filmie wymieniła trzy ograniczenia, pieczęcie: chrzest, komunia tak zwana święta: tak to ujęła i bierzmowanie. Mógłby mi ktoś to wyjaśnić?

 8. Elzbieta Halina
  Mar 11, 2017 @ 08:07:17

 9. Daniel
  Mar 10, 2017 @ 21:43:25

  Wspaniale Gratulacje

 10. bAsia
  Mar 09, 2017 @ 08:25:54

  Pod Radomiem trwaja teraz negocjacje z Wlochem który kupil konie na targu w Skaryszewie. Prosze wysylajmy tam Światło I Milosc. Nasze konie nas potrzebuja. Wiecej na Facebook na stronie Stowarzyszenie Benek.

  • Naj Kasia
   Mar 09, 2017 @ 10:23:09

   O tak niech ten targ zniknie i nigdy więcej i niech zniknie każdy temu podobny.

  • Sterope
   Mar 10, 2017 @ 00:02:56

   Wspierajcie również proszę zachodnią Polskę
   wybijają tu masowo wszelkie ptactwo
   Wczoraj miałem wizytę policji i inspektora weterynarii
   Dziś kolejne hodowle zostały zagazowane. Wmawiają ludziom
   że panuje tu ptasia grypa! To naprawdę smutne co się dzieje.
   Mam nadzieję ,że to szaleństwo nie rozprzestrzeni się na resztę kraju
   i zostanie powstrzymane…

 11. bAsia
  Mar 09, 2017 @ 01:12:41

  Kochani, czy mogę Was prosić o włączenie się w akcję ratowania polskich koni przed wysyłaniem ich do rzeźni? Jeśli nie możecie nic wpłacić, to proszę podpisuje petycję w tej sprawie do polskiego rządu. Nie podaję linków, ale łatwo znaleźć . Pozdrawiam pracowników światła

  • Sterope
   Mar 13, 2017 @ 22:17:36

   Próbując wyjść z emocjonalnego dołka (irytacja,złość,smutek)z powodu tej rzezi drobiu (trwa to od grudnia a TV milczy!!)
   Natknąłem się na 3 sposoby wychodzenia z trudnych emocji, mojej koleżanki Ani od Aniołów
   Może Wam się kiedyś przyda? Ja teraz z tym pracuję ,czyli 3 sposób…i staje się lepiej…:-) http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/gorzow-wielkopolski/g/ptasia-grypa-w-lubuskiem-do-akcji-wkroczylo-wojsko-wybijane-sa-kolejne-ptaki-wideo-zdjecia,11595510,21983578/
   Dopada nas emocja …do kogoś ,czegoś…
   Teraz mamy trzy opcje zachowania.
   Pół biedy jeśli możemy to pokazać. Zwykle działamy tak, że wylewamy to wszystko na obiekt naszej wściekłości. No cóż, jedyna korzyść z tego taka, że ta emocja nie zagnieździła się w naszym ciele. Ale fakt, że wylaliśmy ten syf na kogoś sprawia, że to i tak do nas wróci prędzej czy później, chociażby w postaci poczucia winy, która jest jedną z najbardziej obciążających nasz system energetyczny emocji.
   Druga opcja jest taka, że nie możemy wylać tych emocji z siebie, bo obiektem naszej wściekłości jest np. szef. W związku z tym zaciskamy zęby, wstrzymujemy oddech i zatrzymujemy tą energię w ciele. Efekt ? Prędzej czy później nabawimy się wrzodów, albo co gorsza nowotworu czy innej choroby, do wyboru jest wiele możliwości.

   Mamy też trzecią możliwość. Możemy zaobserwować, że emocja się pojawia, zaczyna krążyć w naszym ciele. Sam fakt zaobserwowania jej jest już dużym sukcesem. To znaczy, że stajemy się świadomi siebie i swojego ciała. Obserwujemy ją zatem i próbujemy nazwać. Zadajemy sobie pytanie: co ja teraz czuję ? Co ta emocja ze mną robi ? Czy chcę tego ? Jeśli odpowiedź brzmi: NIE, możemy zadziałać szybko i skutecznie.
   W tym właśnie momencie możemy zdecydować, że uwalniamy się od tej emocji. Dziękujemy jej, że się nam pokazała, oddychamy sobie głęboko i wyobrażamy sobie np. że wraz z wydechem ona opuszcza nas system energetyczny i nasze ciało. Możemy sobie wyobrazić, że wrzucamy to do fioletowego płomienia i prosimy o 100% transformacji. Równie dobrze możemy sobie wyobrazić, że wraz z oddechem wypuszczamy z siebie szarą, czy czerwoną z wściekłości energię. Nie ma znaczenia jak to zrobimy. Ważne żeby zrobić to świadomie i uwierzyć, że to działa. Zresztą nawet nie trzeba wierzyć. Jeśli NAPRAWDĘ CHCEMY się od tego uwolnić, natychmiast poczujemy się lepiej, poczujemy spokój wewnętrzny. To będzie dla nas potwierdzenie, że zadziałało.

   Możemy coś zrobić, żeby nasze życie było lżejsze, ale możemy też nic nie robić 😉 W końcu wszystko ma prawo istnieć.

   Pracując ze sobą docieramy do coraz subtelniejszych przejawów tej samej energii.
   Irytacja jest tak naprawdę pochodną złości. Zaczynając od najcięższego kalibru najpierw mamy nienawiść, potem wściekłość, złość i irytację właśnie.
   Uwalniajmy nasze emocje…

 12. Exclusive Girl
  Mar 08, 2017 @ 13:12:45

  Droga E.G., przedstawiłaś swoje opinie i wizję/plan dla ludzkości według swoich wierzeń. I taka jest Twoja prawda, Twoja rzeczywistość, wytworzona przez Ciebie w Twoim osobistym wszechświecie, która jednak ma niewiele wspólnego z prawdami i rzeczywistością innych. Jeśli nie masz zrównania z Boskością poprzez medytację lub inne techniki, Twoje działania są trudne, nie dają satysfakcji i rezultaty są znikome. Jest trudno opisać moc prawdziwej medytacji komuś, kto jej nie doświadczył sam. To tak jak próba opisania smaku pomarańczy komuś, kto nigdy jej nie spróbował. Polecam przestudiować Prawo Przyciągania, światy równolegle (Bashar, Abraham Hicks, Hathorowie) ❤
  kr
  —-

  Nic nie odczuwam.Ani pol stopnia polepszenia.Nie ma co czekac na wydarzenie w mysl zasady:"TY JESTES ZMIANA".Nikt za nas roboty nie odwali.Tu potrzeba zmiany swiadomosci GLOBALNEJ.Medytacja w kolko wzajemnej adoracji jest oddawaniem energii na kolejny egregor.Zwodzenie ludzi i zaslanianie sie kolejnymi"mistrzami",przekazy,chanelingi…..sam sobie jestes mistrzem.Z punktu obserwatora dostrzegam coraz wiekszy konsumpcjonizm i balagan na Planecie Ziemia a nie rownowage.Trzeba ruszyc poza strefe komfortu i zaczac wplywac osobiscie w realnym zyciu na innych a nie w zamknięciu tworzyc medytacje tlumaczac,jakim to sie jest"pracownikiem swiatla".Aby dorownac rasom swietlistym trzeba bardzo i to bardzo pozbyc sie tego myslenia marzeniowego.Oni nie przyleca nas wyzwolic-oni czekaja na personalne wyrazenie zgody oraz na nasza przemiane wewnetrzna.Wowczas nasza Ziemia stanie sie Naszym nowym,lepszym Matrixem z nami wspolpracujacym.A o jakim szacunku i wspolpracy my tu mowimy,gdy Nasza Matka Ziemia ginie z sekundy na sekunde pod NASZYMI rekoma a my dumamy o innych czestotliwsciach.Patrzymy na siebie:jestesmy wszak tacy"fajni","uduchowieni".Wyjdzmy z ta miloscia do ludzi.Medytacje zostawmy sobie na spokojniejsze czasy.Zmieniajmy co sie da wokol.Stanmy w obronie slabszego w pracy,badzmy bezinteresowni na co dzien,nie uwazajmy sie za lepiej kochajacych i przebudzonych.A wowczas myslmy o obalaniu niewoli.Nie tworzmy w glowach"ICH'(kabala,anunnaki…..)po co?.Oddajemy im uwage tym samym wzmacniamy.Zostawmy ich.Badzmy kreacja Boska przez kazdego i w kazdym.Mam przekonanie,ze tylko taka jednosc jest tym,co nas popchnie do zmian(ja w was -wy we mnie=jestem wszedzie)

  • Naj Kasia
   Mar 08, 2017 @ 22:29:07

   E G skąd wniosek, że pracownicy światła siedzą w zamknięciu tworząc tylko medytacje? Skąd wniosek, że nie wychodzimy ze swojej strefy komfortu i nie zmieniamy swojego otoczenia i świata na lepsze, poprzez pozytywne działania, wychodząc do ludzi z miłością? Wyobraź sobie, że można dużo dobrego działać, być zmianą i można medytować, a medytacja z wizualizacją, z intencją, to także działanie.

 13. Obserwator
  Mar 08, 2017 @ 00:19:19

  Witam. Ja mam pytanie trochę odbiegające od tematu (chociaż może ściśle z nim związanym bo przecież nic nie dzieje się bez przyczyny). Otóż czas który jest teraz przed wydarzeniem jest dla mnie czasem niezwykle trudnym. Mam bardzo ciężką pracę z której chciałbym jak najszybciej zrezygnować. Czy teraz jest na to dobry czas? Sam jestem już tym wszystkim naprawdę skołowany i mam wrażenie ,,bycia pod ścianą „. Dodam też że tak z dnia na dzień zrezygnować nie mogę (miesięczny okres wypowiedzenia). Czy teraz słuchać głosu tzw rozsądku czy serca? Bo serce podpowiada mi że tą sytuację trzeba zmienić. Po prostu czuję się wyzyskiwany i nie szanowany. Co robić w tym trudnym jeszcze czasie, jak to wytrzymać? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
  —-

  „Po prostu czuję się wyzyskiwany i nie szanowany” — taka wiara powoduje, ze przyciagasz jeszcze wiecej takich emocji i myśli i w rezultacie sytuacji życiowych. Tylko wtedy gdy zmienisz swoje myśli, zmienisz swoje przeznaczenie. Wiem, ze jest to proces i tylko od Ciebie zależy jak długo Ci zajmie manifestowanie pozytywnych myśli, uczuć i wydarzeń.
  Polecam przestudiować Prawo Przyciągania, światy równolegle, itp. (Bashar, Abraham Hicks, Hathorowie). Wiele materiałów znajdziesz tu na blogu. Życzę Ci wszystkiego najlepszego ❤ kr

  • Weronika
   Mar 08, 2017 @ 23:03:33

   Do Obserwatora

   Podaję parę zdań z książki Donalda Walsch’a „Przyjażń z Bogiem”, które sobie zapisałam. Może pomogą Ci uwierzyć w Boga, który jest w Tobie i pragnie z Tobą współpracować.

   Bóg: „Najpierw wytyczmy Siedem Stopni do Boga.
   Donald Wolsh: Jestem gotowy.
   Bóg: Jeden: Znaj Boga. Dwa: Ufaj Bogu. Trzy: Kochaj Boga. Cztery: Przygarnij Boga. Pięć: Korzystaj z Boga.
   Sześć: Pomagaj Bogu. Siedem: Dziękuj Bogu”.

   „Nadzieja jest drzwiami do wiary, wiara jest drzwiami do wiedzy, wiedza jest drzwiami do tworzenia, a tworzenie jest drzwiami do doświadczania”.

   „To, w co masz nadzieję, w końcu w to uwierzysz. W to, co wierzysz, w końcu uwierzysz. To, co wiesz, w końcu stworzysz. To, co stworzysz, w końcu doświadczysz. To, co doświadczysz, w końcu wyrazisz. To, co wyrazisz, w końcu się stanie. To jest formułą na całe życie”.
   Pozdrawiam ♥

 14. Naj Kasia
  Mar 08, 2017 @ 00:14:27

  Wiedziałam, że pan Popko w końcu trafi i tutaj. Ależ pan Popko dzieli, osądza i ocenia, chociażby na podstawie swoich skal z wahadełkiem. No cóż, sam stwierdził, że jest człowiekiem i się uczy i wielu rzeczy jeszcze nie wie, ale czy to nie jest ignorancja, niewiedza i hipokryzja? Jako przekazujący wiedzę, zniekształconą o swoje przekonania i programy, nie zdaje sobie sprawy, że jego interpretacja jest krzywdząca i wprowadzająca w błąd. Robi to samo co Ci, których ocenia i wyśmiewa. A tak w ogóle to fajny człowiek. Życzę powodzenia, więcej konkretów, mniej wywodów, więcej czucia a mniej wahania.

  • Turi Dredy
   Mar 08, 2017 @ 10:14:12

   Witaj Naj Kasiu. kosmiczna miłość dała mi możliwosć spotkania sie twarza w twarz z tym człowiekiem na kilka sekund on rozleciał się na kawałki i przerazony skręcił głowe. Nikt ani nic nie moze stanac twarza w twarz z prawdziwym światlem puki sam sie nim nie STANIE.Zapamiętajcie kochający ludzie sa wrażliwi ponad miare sa świecacy i piekni sa darem i diamentem i nie mają nic wspólnego z żadnymi certyfikatami tego świata ONI promieniuja swiatlem Boga i teraz Wszystko widac jak na dłoni.LOVE LIGHT Aktywujcie swoje serca na poważnie.

 15. Mariusz
  Mar 07, 2017 @ 19:36:38

  Pan prowadzący z poniższego filmiku opisuje swoją własną perspektywą a ona zbudowana jest na zasadzie podziału. Z definicji budowanie perspektywy na zasadzie podziału wyklucza jedność – tak samo jak oglądanie na ekranie kanału nr 1 wyklucza odbiór kanału nr 2 😀 Więc jeżeli ktoś odbiera kanał nr 1 a „myśli”, że żyje w kanale nr 2 – to jest to dokładnie to co Pan prowadzący przedstawia.
  Więc Pan prowadzący miesza rzeczywistość w której egzystuje z rzeczywistością w której Pan chciałby egzystować – i dlatego pojawia się ocena, dlatego pojawia się ton – który w swej wymowie jest negatywny (oceniający innych – siebie stawiając na czele tej piramidy – jest to typowa katolicka postawa). Dlatego, że Pan prowadzący ma świadomość tylko takiej a nie innej rzeczywistości 🙂 I jest to jego własny wybór.

  Pozdrawiam !!!

  • Marian
   Mar 07, 2017 @ 20:58:10

   Witam .Mariuszu Twoja wypowiedź do tego filmiku jest taka sama jak moja nie dziel nie osądzaj i nie oceniaj .
   Pozdrawiam cieplutko

 16. Teresa
  Mar 06, 2017 @ 22:03:58

  Witajcie
  Kochani załączam ten link, obejrzyjcie, to ważne

  • bea
   Mar 13, 2017 @ 19:09:51

   Lepiej nie oglądać tego

   • Teresa
    Mar 14, 2017 @ 09:06:26

    Dlaczego

    • bea
     Mar 14, 2017 @ 18:40:38

     Ponieważ ten Pan na pewno nie pochodzi od światła, a raczej przeciwnie, wystarczy świadomie posłuchać jak on się wypowiada o ludziach, nazywa ich np. mendami, żeby wiedzieć że „Zbawcą ludzkości”, jak się określa, to on nie jest. Kto ma kontakt z duszą swoją to ona w końcu do niego przemówi, tak jak było ze mną

 17. Bella
  Mar 06, 2017 @ 13:50:11

  Wszystko jest energią
  Minął tydzień od naszej medytacji. Chcę się podzielić spostrzeżeniami. Byłam podekscytowana już parę dni wcześniej. Być może nasza gotowość jest widoczna w wyższych wymiarach i stąd Cobra przed samą medytacją wiedział, że zostanie osiągnięta masa krytyczna. Wpis o tym został umieszczony na stronie Cobry tuż przed medytacją. Wiele razy było mówione, że nasze myśli tworzą rzeczywistość. Nasze pozytywne myśli ukształtowane w przekazanej treści medytacji, chociaż myślę, że najważniejsza była intencja utrzymywana przez dłuższy czas, utworzyły pozytywną plazmę, która dała spektakularny wynik.
  Około godziny po medytacji, gdy pomyślałam o obszarze Kongo, w splocie słonecznym czułam błogi spokój. Intuicyjnie wiedziałam, że nam się udało.
  Skoro zdołaliśmy doprowadzić do eksplozji Rezonansu Schumanna i tym samym potwierdzić moc działania pozytywnych myśli, myśli pełnych miłości, współodczuwania, radości, to znaczy, że zrobimy TO! MY TO ZROBIMY! ZROBIMY WYDARZENIE! I wszystkie siły Anielskie, siły Światła, Gaja nam w tym pomogą. Poczułam to w sobie.
  Każdego następnego dnia czułam jakby mniejsze „ciśnienie”, to oczywiście daje kolejny powód do radości.
  Kocham Was. Nasz Kryształku dziękuję Ci, już się martwiłam, że coś nie tak…..

 18. Om Stan
  Mar 05, 2017 @ 09:26:52

  Ciekawe czy taka cotygodniowa medytacja doprowadzi do Wydarzenia w tym roku skoro ta skróciła czas oczekiwania o połowę.

  • Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
   Mar 06, 2017 @ 00:37:27

   jesli zrobimy druga taka medytacje to czas znow skroci sie o polowe

  • Turi Dredy
   Mar 06, 2017 @ 14:02:29

   JAk przyjdzie fala wydarzenia,każdy znajdzie się na swoim miejscu wszystkie aktualne zadania praca związki itp: zostaną zapomniane ponieważ każdy znajdzie się na swoim poziomie świadomośći wibracji.Jedni zobaczą wydarzenie jako wyzwolenie inni jako upadek ponieważ znajda się tam gdzie pasuja wibracjami. Przypomne ze to nie będzie kolorowy czas dla tych co nas wyzyskiwali jako jednostki mieliśmy wybór od OJCA albo wybralismy światło albo następne gry w przemijalnośći niektózy zaczna nawet od 3d planety to ci najgorsi któży za wszelką cene nie chca zrezygnowac z negatywnośći.Nie jest dla was do wyobrażenie poziom nowo zasiedlony 3d ani nie do wyobrażenia poziom światła 5 o to toczyła sie gra na ziemi na następne miliony lat.LOVE LIGHT

 19. Elzbieta Halina
  Mar 04, 2017 @ 17:42:26

 20. Matylda Leszczynska
  Mar 03, 2017 @ 14:09:30

 21. Matylda Leszczynska
  Mar 02, 2017 @ 19:55:48

  Chcialabym jeszcze wstawic jeden film….z ucalowaniami dla WSZYSTKICH kobiet. Piekne przeslanie o globalnej jednosci kobiet na calej planecie:

  http://www.globalsisterhood.org/

  Pisze czasem na tym forum ( poprzednio pod nickiem MajaWalia ). Chcialabym jeszcze napisac,ze w tej ogromnej miedzynarodowej grupie byla reprezentacja z Polski. Byla tez mlenka reprezentacja z Walii. To byl zaszczyc moc wziasc w tym udzial. Z WAMI.

 22. Grzegorz Sławiński
  Mar 02, 2017 @ 12:41:17

  cudowne wiesci , medytujemy dalej do zwyciestwa 🙂 pozdrawiam Was 🙂

 23. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Mar 02, 2017 @ 12:28:55

  „kabał wtedy wziąłby odwet na ludności na powierzchni Ziemi. ” co ich powstrzymuje przed zrobieniem tego i tak?

 24. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Mar 02, 2017 @ 12:27:34

  Super wiadomosci. C:

 25. Naj Kasia
  Mar 02, 2017 @ 10:40:00

  Wyobrażacie sobie jaka jest moc z nas? Coś pięknego.
  Się wzruszyłam ❤ cudowne wiadomości.
  Dziękuję za tłumaczenie Krystal. Kryształku nasz, zawsze niezawodna.
  Pozdrawiam Was kochani. 🙂
  ——-

  ❤ kr

 26. Turi Dredy
  Mar 02, 2017 @ 10:23:18

  Witajcie od kilku dni czuć nowa ENERGIE.Ta energia wraz z rozpadajacym sie TERAZ światem iluzji zapoczatkuje zmiane wydarzenie i wszystko ruszy na nowo wibrujacym poziomie.My wchodzimy do Wieczności! schodki w moim statku już sie wysuneły więc niedługo nowa zabawa nas czeka.Energia TU I TERAZ stała sie faktem i obejmuje całą PLANETE.LOVE |LIGHT…

  • Matylda Leszczynska
   Mar 02, 2017 @ 19:50:47

   Witajcie Kochani. Witaj Krystal. To jest niesamowite. Pieknie Kobra opisal dzialanie sil swiatla i nas wszystkich. To co stworzylismy w tej medytacji jest wzruszajace i pelne MOCY. Mysle,ze bardzo wielu ludzi bioracych w niej udzial ODCZULO fizycznie moc tego dzialania. Ja sama maialam glebokie odczucie,ze jest nas WIELU, bardzo DUZA liczba, po drugie mialam odczucie JEDNOSCI dzialania na calej planecie. Bardzo piekne i bardzo wzruszajace poczucie ‚wspolnoty’. Mysle,ze wiele osob mialo podobne doswiadczenia. To co jest piekne,ze praca takich Osob jak Krystal, Kobra zaczyna przynosic owoce. Jak powiedizal nasz Wielki Nauczyciel;’ po owocach ich poznacie’. Ciesze sie,ze tyloletnia praca Kobry I Krystal zaczyna miec WPLYW KREACYJNY na matrix. To My jestesmy w stanie wykreowac ‚wydarzenie’. I chyba jedynie my – jednoczac sie- mozemy to wspoltowrzyc z innymi Istotami Swiatla. Chcialabym by byl to dopiero poczatek powrotu ludzksoci do jednosci. W tej medytacji moglismy ‚poczuc’,ze jestesmy z tego samego ‚ZRODLA’, i dzialajac wspolnie wracamy do tego co bylo kiedys na ziemii czyms bardzo pieknym- do poczucia jednosci w milosci, do wspoldzialania.
   Wstawiam w swoim linku wwywiad z ‚Ligtowrkerem’ – wspaniala kobieta- Rosa Brancko, ktora po 20 latach zostawila prace dla NSA by stac sie uzdrowicielem Duchowym i pracowac dla dobra ludzkosci. W swoim zyciu byla wybitnie ‚prowadzona’ przez Swiatlo ( miedzy innymi dwukrotnie doswiadczyla spotkania z Jezusem). Bardzo wzruszajaca rozmowa-:)


   piękne, dzięki, Matyldo ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: