Kobra, aktualizacja sytuacji 12 lutego 2017

.

Apeluję o oficjalne zorganizowanie jednej konkretnej polskiej grupy „Prepare for Change” [Przygotuj się na Zmiany], którą można zgłosić, tak jak zrobili to już m.in. Czesi i Węgrzy – kr

Ostatnio nastąpiła wielka poprawa sytuacji w naszym Układzie Słonecznym Siłom Światła udało się usunąć większość plazmowej anomalii z Układu Słonecznego i poza nim i zdecydowana większość plazmowej anomalii z  pozostałymi bombami Toplet jest teraz zgromadzona w pobliżu Ziemi w okręgu 3 promieni Ziemi od środka Ziemi.
 .

.
 .

Jest to obszar z „głową” istoty Yaldabaoth i rejon kwantowej anomalii w obrębie kwarantanny Ziemi.  Krawędź tego pola anomalnej plazmy jest opisany jako plazmowa tarcza w tym artykule:

http://news.mit.edu/2014/plasma-shield-against-harmful-radiation-1126
 .
 .
Grupa Chimery utrzymuje te nieprawidłowości plazmy z pozycją pola skalarnego z najbardziej prominentnymi częstotliwościami rezonansowymi – 11,76 Hz (odpowiadającymi falom mózgowym alfa) i 15,68 Hz (odpowiadającymi falom mózgowym beta). Te dwie częstotliwości są podstawowymi częstotliwościami Zasłony. Możecie przeciwdziałać niektórym szkodliwym działaniom tego pola skalarnego Zasłony za pomocą dźwięków binaural o tej samej częstotliwości:
 .
https://www.youtube.com/watch?v=jjmfRAlkpTQ
 .
https://www.youtube.com/watch?v=YW1NTKaXQLA
 .
https://www.youtube.com/watch?v=DV8-Gi1tRjk
.
Tak zwanemackiistoty Yaldabaoth naprawdę nie są mackami, ale faktycznie plazmowymi filamentami, które ciągle się przesuwają i zmieniają i nie są one usuwane jeden po drugim, ale stopniowo rozpuszczane w miarę postępu Światła.  Musicie zrozumieć, że istota Yaldabaoth jest plazmowym pasożytem karmiącą się zdrową, słoneczną plazmą, która emanuje cały czas ze Słońca, i która jest rozprowadzana po całym Układzie Słonecznym przez wiatr słoneczny:
.
.
Gęstość filamentów anomalnej plazmy istoty Yaldabaoth wraz z
bombami Toplet w całym Układzie Słonecznym obecnie szybko sie zmniejsza do punktu, gdzie jest niemal całkowicie rozpuszczona i teraz w zasadzie tylko pozostała „głowa”  Yaladabaoth.  Ta „głowa” składa się z wielu warstw anomalnej plazmy, które została wprowadzona do Układu Słonecznego w ciągu ostatnich 26.000 lat.

 Zdecydowana większa część Układu Słonecznego, poza orbitą Ziemia-Księżyc, znajduje się obecnie w rękach sił Światła i ich floty.

W tym samym czasie, walka o sieć energetyczną bliżej powierzchni planety jest w pełnej mocy, a to niestety obejmuje także brutalne, skalarne ataki na  kluczowych pracowników Światła i wojowników Światła:

http://unleashingnaturalhumanity.com/2017/01/06/etheric-implants-are-human-nature/
.
Gdy głowa istoty Yaldabaoth z jej bombami Toplet zostanie usunięta, Wydarzenie zacznie przyspieszać wykładniczo w kierunku głównego Przełomu:
.
http://prepareforchange.net/2017/02/03/the-removal-of-the-veil-how-the-event-will-change-everything-immediately/ 
.
Tymczasem na powierzchni planety, siły za prezydentem Trumpem są w konsolidacji.
Po pierwsze, jest Erik Prince jako tajny doradca Donalda Trumpa i stojący za nim Zakon Maltański:
 .
https://theintercept.com/2017/01/17/notorious-mercenary-erik-prince-is-advising-trump-from-the-shadows/
.
http://vaticanassassins.org/2010/10/06/knights-of-malta-rule-blackwater-xe-the-cia-and-its-boy-us-president-obama/ 
.
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_blackwater12.htm
.
Zakon Maltański jest kontrolowany przez jezuitów:
 .
http://theunhivedmind.com/UHM/the-rise-and-weakness-of-the-order-of-malta/
.

Główne siły bezpośrednio kontrolujące Zakon Maltański to stare Europejskie, archontowe rodziny czarnej szlachty, takie jak Pallavicini i Ortolani i były król Hiszpanii, Juan Carlos.

Drugą siłą, która stoi  za Trumpem jest Goldman Sachs:

http://www.zerohedge.com/news/2017-01-30/nomi-prins-goldmanization-president-trump
.
http://theantimedia.org/goldman-sachs-hacked-election/
.
Jezuici używają Trumpa jako narzędzie do polaryzacji populacji w USA na „lewicę” i „prawicę”, sztucznie tworząc narodowy konflikt.  Nie trzeba dodawać, że nie będą skuteczni.
.
Gdy jesteśmy coraz bliżej Wydarzenia, jest bardzo ważne, aby ożywić grupy Prepare for Change [przygotuj się na zmianyna całym świecie.  Oto doskonałe wskazówki od czeskiej grupy, Prepare for Change,  jak rozszerzyć i przygotować wasze grupy:
 .
http://bod-zlomu.blogspot.com/2017/02/to-pfc-groups-administrators-leaders.html
 .
Zapraszamy również do przyłączenia sie do nas na naszej nowej Konferencji Wzniesienia w Taipei w Tajwanie 11-12 marca:


Wiele nowego
Intela o procesie Wzniesienia będzie wtedy ujawnione, ponieważ będzie na to właściwy moment.

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2017/02/situation-update.html

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Wioletta Reniferek
  Lu 13, 2017 @ 22:25:27

  dziekuje za informacje 🙂

 2. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4)
  Lu 13, 2017 @ 20:52:25

  jest taka grupa na facebooku. prepare for change polska

  • Danuta Jędrychowska
   Lu 13, 2017 @ 21:45:48

   http://pl.prepareforchange.net/
   Tutaj jest polska wersja strony Prepare for Change

   • krystal28
    Lu 13, 2017 @ 23:14:32

    dzięki Danusiu, jednak potrzebujemy jedną grupę pod zorganizowanym przewodnictwem kilku osób, którą możemy zgłosić do Kobry i głównej międzynarodowej grupy PFC. Trzeba sie dogadać i lepiej zorganizować. Powinniśmy zespolić się w jedną grupę (jest ich kilka np. jeszcze Strażnicy Światła na FB) i zgłosić link i imiona/adresy organizatorów do głównej PFC. Kto się tego podejmie? Ja mogę zgłosić jedną grupę, która będzie reprezentować Polskę po zorganizowaniu. Ten tekst dałam też na FB.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: