Wywiad z Kobrą, 18.01. 2017, część 2

.

Pojawienie się wzniosłych istot po W. –  Zaprogramowanie ludności – Koordynacja medytacji na rzecz Wzniesienia – St. Germain  – 2. Wojna Światowa i naziści –  Żywotność Plejadian i Syriuszy  – Istota Pierwotnej Anomalii – Podróże Jezusa – Różdżkarstwo –  Dalajlama – Lao Tzu – Buddyzm – Kamienie czintamani –  Zdolności telepatyczne po W. – Dusza –  Prorocze sny  i więcej

.

.

Jedi:  W jaki sposób Jezus, Budda i inne wzniosłe istoty pojawią się na powierzchni Ziemi po Wydarzeniu, zwłaszcza po Pierwszym Kontakcie?

K:  Nie zaprezentują się w chwili Wydarzenia.  Zaprezentują się w pewnym momencie po Pierwszym Kontakcie, kiedy świadomość ludzkości będzie już wystarczająco wysoka, aby zaakceptować te istoty takimi, jakimi one , a nie w jaki sposób sobie je wyobrażają, że są w tym momencie.  Więc będzie dużo rozprogramowywania zanim do tego dojdzie i ludzkość będzie w stanie zrozumieć i doświadczyć ich energię bezpośrednio we właściwym momencie i to będzie jakiś dłuższy czas po Wydarzeniu i trochę po Pierwszym Kontakcie.

P:  Niektóre plemiona żyjące w głębi dżungli amazońskiej są nadal bardzo prymitywne pod względem cywilizacji.  Chciałbym wiedzieć, co się z nimi stanie w momencie, gdy większość ludności powierzchniowej rozpocznie przygotowania do Pierwszego Kontaktu i następnie do projektu ascendencji.

K:  Właściwie będzie dla nich to łatwiejsze, ponieważ zostali oni mniej zaprogramowani.  Będzie łatwo im zaakceptować kontakt z rasami pozaziemskimi, ponieważ w ich mitologii wiedzą już o tym i to nie będzie dla nich tak trudne przystosować się, jak większość ludzi sądzi.

P:  Powiedziałeś, że zbiorowa świadomość ludności na powierzchni jest głęboko zaprogramowana tak, aby ludzie przygotowywali się do Wydarzenia w jak najwolniejszy sposób.  Jak możemy bezpośrednio odprogramować taki stan umysłu, a nawet przekształcić go w natychmiastowe masowe przebudzenie?

K:  Nie próbujcie odprogramować lub przebudzać konkretnej osoby.  Co możecie robić, to po prostu rozpowszechniać informacje, rozprzestrzeniać intel, rozprzestrzeniać Światło i ci, którzy są gotowi obudzą sie do pewnego poziomu.  I to jest podstawowy protokół dla wszystkich przebudzonych na naszej planecie.  I ja po prostu tu powiem, że stan przebudzenia na planecie nie jest problemem dla sił Światła, ponieważ gdy Zasłona zostanie usunięta, ludzkość będzie zasadniczo gotowa do Wydarzenia w tej chwili, więc nie jest to problemem.  Głównym problemem jest Zasłona, bomby Toplet, plazmowa anomalia, wszystkie te rzeczy.  I gdy zostaną one usunięte lub uzdrowione, Wydarzenie po prostu będzie miało miejsce.

P:  No tak, jesteśmy w zasadzie przygotowani już teraz.

K:  Powiedziałbym, że minimalne wymagania zostały spełnione dla populacji na powierzchni.

P:  Oprócz syryjskiego Pentagramu, czy powinniśmy pracować nad pentagramem nazistowskich obozów koncentracyjnych w Europie?

K:  To bardzo dobry pomysł.
 .
P:  Proszę wymień pięć strategicznie ważnych miejsc na powierzchni Ziemi, które wymagają natychmiastowego i stałego energetycznego uzdrawiania.
 .
K:  Pierwszy z nich to oczywiście obszar Syrii i Iraku, drugi to obszar Konga, trzeci w tej chwili to Meksyk i niektóre kraje Ameryki Południowe  [na pewno Wenezuela – kr], czwarty, zgadzam się, byłby europejski pentagram z 2 Wojny Światowej.  Myślę, że te cztery lokalizacje są wciąż priorytetami w tej chwili. 
.
Jedi:  Co jest lepszym narzędziem dla ludności na powierzchni, aby przyspieszyć usuwanie plazmatycznych bomb Toplet; tęczowy wir, fioletowy płomień, czy może coś innego?

K:  W rzeczywistości oba z nich są bardzo skuteczne, a połączenie obu jest dobrym pomysłem.

J:  Japoński i chiński zespół wykonuje Medytację Wzniesienia każdego wieczoru w tym samym czasie.  I jest ich ponad 500 pracowników Światła dołączających do tej medytacji.  Uważamy, że zasilanie jest dość silne.  Czy proponujesz, aby ludzie mieszkający w trzech kolejnych strefach czasowych mieli Medytację Wzniesienia codziennie razem w tym samym czasie, w uzupełnieniu do naszej cotygodniowej medytacji?

K:  Można to robić oprócz cotygodniowej medytacji, jeśli czujecie się tak prowadzeni.

P:  Jak St. Germain zarządzał swoim bogactwem i gromadził majątek, kiedy był we Francji?

K:  Był on bardzo dobrze zorientowany w zasadach manifestacji i z jego zrozumieniem stosował te zasady i każdy, kto ma takie samo zrozumienie tych zasad manifestacji może nabyć bogactwo w taki sam sposób.  Po drugie, był bardzo biegły w alchemii.  Używał swoje zrozumienie alchemii i zasad manifestacji by zamanifestować swoje bogactwo.

Jedi:  Wiemy, że naziści mieli uzbrojone latające spodki, ale dlaczego Niemcy w końcu przegrali 2. Wojnę Światową?

K2. Wojna Światowa była zdalnie prowadzoną wojną pomiędzy Reptylianami i Galaktyczną Konfederacją.  Technologia niemieckiej machiny wojennej była technologią Reptylianów i Drakonów i oczywiście Galaktyczna Konfederacja ma lepszą technologię wojenną i w pewnym momencie naziści po prostu zaczęli rozumieć, że przegrają tę wojnę tak czy inaczej i wtedy wynegocjowali swoją kapitulację w zamian za darmowe bilety do USA poprzez operację „Paperclip” [spinacz] lub do Argentyny lub na Antarktydę.  I w zasadzie ta sama grupa obecnie próbuje wynegocjować ich swobodne przejście do Argentyny i na Antarktydę.  To jest w rzeczywistości bardzo podobna sytuacja.

J:  Czy nasze rodziny gwiezdne takie, jak Plejadianie i Syriusze są nieśmiertelni?  Czy w końcu umierają, pomimo że mają bardzo zaawansowaną technologię?

K:  Plejadianie i Syriusze mają pewną określoną żywotność swojego ciała fizycznego, ale to nie jest problemem, ponieważ zawsze mogą się zmaterializować lub stworzyć nowe ciało fizyczne, gdy je potrzebują.  Nie są oni poddawani procesowi reinkarnacji tak, jak mamy teraz tutaj.

J:  Czy są jakieś zwierzęta mięsożerne zamieszkujące Plejady i Syriusza?

K:  W tamtych systemach solarnych nie.

J:  Ok, więc wszystkie zwierzęta jedzą rośliny?

K:  Tak, tak.

P:  Czy Pierwotna Anomalia jest po prostu energią o bardzo niskiej częstotliwości czy czującą istotą?

K:  To nie jest łatwe do opisania.  To nie jest czująca istota w sposób, w jaki mógłbyś to rozumieć. To nie jest tylko pewna energia.  Jest to pryncypium.  Jest to pole siły, które nie ma żadnego wyższego celu i istnieje po prostu bez celu.  Jest to przeciwna polaryzacja celowości.

P:  Jaki jest dokładny związek pomiędzy grupą Chimery i archontami?

K:  Grupa Chimery wydaje polecenia archontomGrupa Chimery jest w górnej części łańcucha pokarmowego po drugiej stronie.

P:  Czy Jezus udał się do Tybetu, aby studiować buddyzm, kiedy był młody?  Czy w rzeczywistości pracował nad swoim duchowym szkoleniem w egipskiej szkole tajemnicy z Marią od 12 do 31 roku swojego życia?

K:  Właściwie tak, był on szkolony w Egipcie w tajemniczej szkole.  To  jest absolutnie poprawne też udał się nie do końca do Tybetu, ale na obszar między Ladakh i Kaszmirem.

P: Czy ludzie mogą zdobyć jakiś konkretny, duchowy postęp poprzez posiadanie psów lub kotów, jako swoich pupili?

K:  Połączenie ze zwierzętami może oczywiście otworzyć serce i wnieść więcej miłości w życie każdej osoby.

P:  Jakie jest pochodzenie różdżkarstwa?

K:  Różdżkarstwo jest jedną z form wykrywania przepływu energii i faktycznie jest bardzo niewielkim fragmentem starego zrozumienia z Atlantydy na temat określania i wykrywania przepływu energii.

J:  Czy to prawda, że Dalajlama może rozpoznać swoje następne wcielenieJeśli tak, to jak  może się wcielić 14 razy i pamiętać swoje przeszłe życia?

K:  Właściwie może je czasami rozpoznać, ponieważ istnieją pewne protokoły, ale jego pamięć nie jest przerwana całkowicie.  Było wiele manipulacji z tym w przeszłości, więc do pewnego stopnia jest to prawda, ale nie do końca.

J:  Jaka była misja Lao Tzu jako wzniosłej istoty, kiedy żył w Chinach?

K:  Jego zadaniem było przekazać dużo mądrości chińskiej populacji.

J:  Czy Quan Yin jest jego bliźniaczą duszą?

K:  Ona nie jest jego bliźniaczą duszą, ale jedną z jego bratnich dusz z jego rodziny duchowej.

J:  Buddyzm kładzie duży nacisk na koncepcję reinkarnacji.  Opowiada się również za ideą, że ludzie wcielają się jako zwierzęta, jeśli popełnią jakieś niemoralne zachowania, zanim umrą.  Czy  ta część nauczania jest negatywnym programowaniem umysłu?

K:  Właściwie Buddyzm jest mieszanką zrozumienia i programowania umysłu, więc część reinkarnacji jest poprawna, tak się dzieje, ale istota ludzka nigdy nie może cofnąć się z powrotem do królestwa zwierząt.  Jeśli jakaś istota zaszła zbyt daleko w negatywności, może zostać przeniesiona do Centralnego Słońca do ponownego przetworzenia, gdzie następnie ponownie przejdzie przez cały cykl ewolucji i oczywiście w pewnym momencie to obejmuje ewolucję zwierząt.

J:  Niektóre kamienie czintamani są przejrzyste, a inne są nieprzezroczyste.  Jaka jest funkcja dla tych dwóch rodzajów kamienia?

K:  W zasadzie przezroczyste kamienie skupiają się bardziej na przynoszeniu wyższych energii i są nieco bardziej wyrafinowane.  Nieprzezroczyste kamienie są lepsze dla uziemiania tych określonych energii.

J:  Jak rozwinąć naszą telepatię, aby mieć lepszą komunikację z naszą gwiezdną rodziną i z wzniesionymi istotami po Wydarzeniu?

K:  Po Wydarzeniu będzie dużo energetycznego wsparcia z Galaktycznego Centralnego Słońca i będzie wtedy dużo łatwiej rozwijać zdolności telepatyczne i siły Światła dadzą wskazówki i instrukcje, jak je rozwijać.  Oczywiście zajmie to trochę czasu i praktyki dla tych, którzy chcą być przebudzeni.  To nie stanie się samo z siebie.  Ludzie nadal będą musieli poświęcić na to bardzo dużo czasu i wysiłku, ale wtedy to będzie dużo łatwiejsze niż obecnie.

J:  Czy ludzie zachowają swoją indywidualną świadomość po wzniesieniu się z powrotem do Źródła?

K:  Właściwie indywidualna świadomość  zostanie rozszerzona, aby objąć całość.

J:  Czy dusza jest zniszczalna lub wchłanialna?

K:  To jest możliwe, aby zniszczyć duszę, jeśli zostanie ona umieszczona w Galaktycznym Centralnym Słońcu.  Jest to wyjątkowa sytuacja, ale w zasadzie dusza jest wieczna.  Oczywiście dusza w pewnym momencie może być rozpuszczona, gdy pewna istota wykroczy poza poziom duszy, ale jest również bardzo wyjątkowa i szczególna sytuacja.

J:  Czy ciemne siły wynalazły jakieś techniki manipulowania lub zniszczenia duszy?

K:  Nie, to nie jest możliwe, żeby coś takiego zrobić.  Oczywiście uszkodzili dusze i zrobili to przez wybuchy jądrowe.

J:  Jeśli eteryczni archonci mogą wybierać naszych rodziców i warunki rodzinne, dlaczego pozwolili niektórym pracownikom Światła mieć relatywnie lepszych rodziców biologicznych i lepsze warunki rodzinne zamiast wrzucać wszystkie ‚gwiezdne nasionado najgorszych rodzin i krajów na Ziemi?

K:  Zasadniczo archonci nie mogą kontrolować każdego wcielenia i każdej sytuacji w 100%.  Siły Światła mają tu coś do powiedzenia i czasami siłom Światła udało się zorganizować lepsze wcielenie dla niektórych ludzi.

J:  Czy nasze rodziny gwiezdne dołączają się do naszych cotygodniowych medytacji Wzniesienia i także do wiru Bogini [metoda medytacji – kr] ?

K:  Tak, oczywiście robią to na swoim poziomie.

J:  Jeśli tak, to dlaczego nie osiągnęliśmy jeszcze masy krytycznej?

K:  To z powodu wolnej woli ludzkości, która nie współpracuje wystarczająco.

J:  Dlaczego ludzie mogą czasami widzieć przyszłość w swoich snach?

K:  Ludzie mogą widzieć przyszłość niektórych określonych zdarzeń, które zostały już ustalone Siły Światła informują ludzi w ich snach, albo ich dusza informuje ich we śnie, że coś ma się wydarzyć.

J:  Czy istnieje jakiś świat pod stałym trzecim wymiarze, tak jak 1 lub 2 wymiar?

K:  Nie

P:  Odkryliśmy, że niektórzy ludzie mają tendencję do otrzymywania jeszcze większych ataków fali skalarnych poprzez noszenie kamieni czintamani.  Zastanawiam się, w jaki sposób możemy rozwiązać ten problem.

K:  Powiedziałbym, że każdy, kto pracuje dla Światła, może doświadczać większych ataków skalarnych, ponieważ jesteśmy w środku wojny i jest po prostu wskazanie, aby poświęcić więcej wysiłku w chronieniu siebie.

P:  Bardzo dobrze, dziękuję Kobra Pod koniec wywiadu, czy zechciałbyś powiedzieć coś do naszej publiczności?

K:  Tak, chciałbym powiedzieć, że jest ostatnio kilka ciekawych zmian, które przybliżają nas do naszego ostatecznego celu.  Jest bardzo ważne dla każdego, aby być czujnym, aby nie robić rzeczy automatycznie, aby być obudzonym i wykonywać naszą misję, ponieważ każdy czyn się liczy, każda akcja, szczególnie teraz.


Fragmenty przetłumaczyła Krystal

http://prepareforchange.net/2017/01/19/cobra-interview-by-international-golden-age-group/

1 komentarz (+add yours?)

 1. krystal28
  Sty 30, 2017 @ 04:58:17

  Kochani, biorę kilka tygodni przerwy od moderowania komentarzy, aby dokończyć rozległą pracę papierkową, którą rozpoczęłam przed świętami. Serdecznie pozdrawiam ❤

  Simon Parkes:

  28 stycznia 2017 – Prezydent Trump publicznie potępia szczepienia przeciwko grypie na lokalnej stacji radiowej.

  Powiedziano mi, że agencje federalne w USA zrobiły nalot i zarekwirowały sprzęt komputerowy związany ze szczepieniami. Te naloty były wykonane w imieniu Prezydenta.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: