Astrologia 2017 – Rok miłości i optymizmu

.

.

Astrologicznie 2017 będzie pozytywnym i postępowym rokiem.  Dla większości z nas, 2017 będzie lepszy niż rok 2016.  W roku 2017 góruje aspekt opozycji Jowisza i Urana i to przyniesie ekscytację i nadzieję i jednocześnie będziemy poproszeni o odpuszczenie przeszłości i przesunięcie się w kierunku jaśniejszego jutra.

Rok 2017 będzie kontynuować motyw zmian, które rozpoczęły się kilka lat temu, kiedy to Saturn i węzeł północny przeniósł się do Strzelca i Panny, ale będzie mniej chaotycznie i nieco bardziej pragmatycznie.

W 2015 i 2016 roku mieliśmy Saturn w Strzelcu, węzeł północny i Jowisz w Pannie,  Neptun i Chiron w Rybach.  Koniec z tym chaosem!  W 2017 roku będziemy mieli mniej nadmiaru energii zmiennych znaków, co sprawiało że 2016 był tak niezrównoważony.  Z przejściem węzła północnego do Lwa, Jowisza do Skorpiona i Saturn do Koziorożca (jego siedziba) perspektywa roku 2017 będzie zdecydowanie bardziej wyważona.

W 2017 roku również pożegnamy się z kwadraturą Saturna i Neptuna, który oszukiwał nas w nadziejach, marzeniach i ogólnym poczuciu kierunku w ciągu ostatniego roku.  W 2017 roku będziemy chcieli coś zrobić z tymi zawiedzionymi nadziejami i marzeniami Podczas jak nasza nowa rzeczywistość w końcu zacznie się wyłaniać, poczujemy się gotowi do akcji.  Jeśli nie spodoba nam się to, co zobaczymy w 2017 roku, podejmiemy działania, aby to zmienić, a przynajmniej znaleźć nowe sposoby radzenia sobie z tym.

W 2017 roku nadal będziemy kwestionować status quo.  Nie będziemy już akceptować społeczeństwa, w którym kilku kontroluje losy wielu, społeczeństwa, które wyklucza oraz dyskryminuje, i w którym osoba indywidualna jest tylko „kolejną cegłą w murze.

Ale istnieje tu niebezpieczeństwoPonieważ będziemy tak bardzo w duchowości, w tym czego nie widać, co czuje się sercem, ryzykiem jest utrata zdrowego rozsądku.  Rok 2017 będzie o emocjach, o inspiracji, o przeskakiwaniu od jednej rzeczy do następnej w naszym dążeniu w poszukiwaniu sensu i spełnienia tych marzeń,  których baliśmy się realizować wcześniej.  W 2017 roku możemy łatwo stracić zimną krew, a nawet stać się fanatykami naszej wersji rzeczywistości.

Jeśli jest jedna rzecz, którą mogę polecić w 2017 roku, kiedy nie wszystko będzie szło dobrze, to spędzaj czas w przyrodzie, medytuj, uziemiaj sie w chwili obecnej.  Zbuduj szopę lub nawet dom, zasadź nowe kwiaty i warzywa w ogrodzie.  Zacznij jakieś rzemiosło. Wszystko, co jest połączeniem planowania, poszukiwania i analizy, a następnie faktycznie wykonanie tego, będzie naprawdę pomocne każdemu z nas w radzeniu sobie w zdrowy sposób.

Miłość i związki będą kolejnym znakiem firmowym tego roku.

Związki będą w centrum uwagi dzięki Jowiszowi naprzeciw Uranu na osi Baran / Waga.  Będziemy mieć również Wenus, planetę miłości i związków, w ruchu wstecznym w marcu i kwietniu.  Ten ważny cykl Wenus wyniesie na powierzchnię wszystkie niedokończone sprawy związane z wszelkiego rodzaju relacjami.

Romantyczna miłość i randki będą częstym wydarzeniem w 2017 roku.

Po pierwsze, księżycowy węzeł północny przesunie się do Lwa.  Po tym jak zrobiliśmy dużo samodzielnej pracy w ciągu ostatniego półtora roku, gdy węzeł był w Pannie, to teraz nadszedł czas, aby dobrze się bawić, wyrażać siebie i osiągać to, czego tylko nasze serca zapragną.  Węzeł północny wchodzi do Lwa w czasie  pełni księżyca w Skorpionie, 10 maja.  Ten kosmiczny reset będzie intensywny!

Po drugie, wielu nowym i pełnym księżycom w 2017 roku towarzyszą pewne aspekty miłości.  Tylko wspomnę o dwóch z nich:

W czasie nowiu w Baranie w dniu 25 marca, mamy także Słońce w koniunkcji z Wenus.  Jest to pierwszy nów księżyca w astrologicznym roku i najważniejszy, ponieważ nada on ton dla całego roku. Będzie to po prostu wspaniałe.  5 października mamy kolejne gwiazdorskie wydarzenie: Wenus w koniunkcji z Marsem podczas pełni księżyca w Baranie To będzie GORĄCE!  Przy tak dużej, świeżej energii Barana niektórzy z nas doświadczą miłość od pierwszego wejrzenia i całkowicie nie będą zwracać uwagi na ostrożność.

Ale dzięki temu, że Jowisz jest w Wadze, większość z nas poczuje mieszankę tych dwóch energii: w stylu Wagi: „relacje i zaangażowaniena pierwszym miejscu” i w stylu Barana:Chcę trochę świeżego romansu, aby poczuć się młody i żywy – i to uczyni, że zechcemy, aby nasze relacje były świeże, oprócz honorowania prawdziwej miłości.

 7 głównych astrologicznych wydarzeń w 2017 roku:

Opozycja Jowisza i Urana – 2 marca i ponownie  27 września (ostatni aspekt w sekwencji trzech), który ruszy sprawy do przodu, przynosząc postęp i nieoczekiwane rezultaty, zwłaszcza w dziedzinie związków, negocjacji i transakcji.

Jowisz  w kwadraturze z Plutonem   30 marca, 4 sierpnia (ostatni kwadrat w sekwencji trzech)  wezwie do uczciwości i poprosi nas o utrzymanie naszych wartości, jednocześnie starając się dopasować je do istniejących konstruktów.  Cykle te aktywują i popychają do przodu pokoleniowe dylematy.  W istocie, kwadratura Jowisza i Plutona mówi o tym, co Darwin nazwał przetrwaniem najsilniejszych.  Najsilniejsi nie tylko przetrwają, ale także dobrze rozwijają się w środowisku Jowisza i Plutona.

Ruch wsteczny Wenus (retrogradacja) –  od 5 marca do 15 kwietnia, oznaczy fazę transformacji w związkach.

Północny węzeł przejdzie do Lwa – 10 maja.

Saturn w trygonie do Urana 18 maja i 11 listopada (ostatni trygon w sekwencji trzech)harmonijny i konstruktywny aspekt, który nagrodzi zdolności adaptacyjne i ostatecznie doprowadzi do zrównoważonego postępu.

Przejście Jowisza do Skorpiona – 10 października, przeniesie korzystną energię Jowisza od relacji do intymności i „zasobów innych ludzi, zarówno fizycznych, intelektualnych, emocjonalnych jak i duchowych.

Przejście Saturna do Koziorożca –  19 grudnia.  Rozpocznie się prawdziwa zmiana światowych struktur.  Saturn jest w domicylu w Koziorożcu i będzie wiedział, co robić w swoim domu.

Nie zapominajmy o rocznych zaćmieniachKsiężycowe i słoneczne zaćmienia lub punkty zwrotne, będą miały miejsce w lutym i sierpniu.  W 2017 roku będziemy świadkami przesunięcia cyklu zaćmienia z Panny i Ryb do w przeważającej części, do Lwa i Wodnika.

W 2017 roku mamy 2 zaćmienia księżyca.  Pierwszy 10 lutego w Lwie 22°.  Drugi 7 sierpnia w Wodniku zaprosi nas do przyjęcia i uszanowania naszej wyjątkowości.

Zaćmienia Słońca nastąpią 25 lutego (ostatnie zaćmienie w Rybach! [8°]), i 21 sierpnia w 29° Lwa. Ostatnie zaćmienie Słońca będzie niezwykle potężne, gdyż będzie w ścisłym powiązaniu z gwiazdą, Regulus.  To zaćmienie Słońca będzie widoczne w całych Stanach Zjednoczonych (to jest pierwsze zaćmienie widoczne w USA od 1979 roku!).  Coś na pewno wydarzy się na świecie (zwłaszcza w USA) w okolicach tej daty. [W moim wyobrażeniu coś pozytywnego, gdyż Regulus jest bardzo pozytywną gwiazdą – kr]

Okresy wstecznego Merkurego są następujące:

1- 8 stycznia – w Koziorożcu / Strzelcu
9 kwietnia – 2 maja – w Byku / Baranie
12 sierpnia – 5 września w Pannie / Lwie
2 grudnia –  22 grudniaw Strzelcu

Każdy rok jest wyposażony w trzy z czterech okresów Merkurego wstecznego, ale co jest nieco inne w tym roku; prawie każdy wsteczny Merkury będzie miał wpływ na dwa znaki zodiaku (zamiast jednego).  Będziemy poproszeni, aby zintegrować trochę praktyczności z naszą kreatywnością.  Elementy ognia [kreatywność] i ziemi [praktyczność] będą wtedy uwypuklone.

Reasumując, rok 2017 będzie bardzo ciekawym i postępowym rokiem.  Chociaż nie będzie to dla każdego (niektórzy z nas będą mieli trudne progresje, lub niektóre tranzyty będą poruszać jakieś delikatne punkty w naszych horoskopach), zdecydowanie będzie poczucie optymizmu i nadziei, które pomoże nam przejść przez prawie wszystko, pomimo przeszkód, które mogą się pojawić po drodze.

Przetłumaczyła Krystal

The Astrology of 2017 – A Brave New World

33 Komentarze (+add yours?)

 1. Mariusz
  Sty 10, 2017 @ 17:30:48

  Drodzy, jest okazja aby się spotkać: https://prepareforchange.coeo.cc/event/556/

 2. Andrzej
  Sty 09, 2017 @ 19:49:39

  Skąd się wzięło tyle smogu w Polsce?? Skąd w powietrzu pojawił się benzen?? To jest silnie rakotwórcze jak tak dalej pójdzie to nie będzie kogo ratować. Przecież to nie z kominów. Co na to plejadanie ? Martwię się bardzo ta sytuacją 😦

 3. Marian
  Sty 09, 2017 @ 16:15:42

 4. Dorota
  Sty 09, 2017 @ 10:19:13

  Ja podam jedną z najprostszych metod, ktora mi bardzo pomogla. Pamietajac, ze nikt nie jest gorszy ani lepszy, wszyscy sa równi, wszyscy pochodzimy ze Źródla i jesteśmy najlepszą wersją samego siebie na tą chwile na Tu i Teraz :))) stań w wolnej chwili przed lustrem , popatrz sobie głeboko w oczy, w teczowki, bo tam caly Wszechswiat zapisany 😉 i powiedz sobie : Kocham Siebie 🙂 . Powtorz kilka razy az poczujesz jak cialo opuszcza napięcie, az pójdzie to kocham siebie z serca , poczujesz to poprostu kiedy to bedzie szczere 😀 potem powtarzaj to sobie w kazdej chwili, kiedy tylko sobie to przypomnisz, w pracy, robiac sniadanie , nawet w toalecie 😀 powtarzaj sobie na glos, w mysli, ze siebie kochasz i usmiechaj się do siebie nawet wsrod ludzi i do ludzi teź , nie zdajemy sobie sprawy jak nasz usmiech dziala na innych, jak porusza ich serca, ze oni tez chcą tacy radośni byc 😉 pare dni takiego treningu a zobaczysz efekty jak czujac do siebie milośc przeklada sie to na relacje z innymi i na odbiór innych osób, juź odchodzi ta czesta chęć oceniania, za to patrzymy na innych z wiekszą wyrozumiałościa i tak by mozna bez konca pisać 😀 😀 niewazne z jakiej planety pochodzimy, niewazne , ze mamy jakies niedoskonalosci, w których tez zawarte jest całe piękno doswiadczania sie duszy w ciele czlowieka, kochajmy siebie takim jakim jesteśmy na tą chwile a dzieje sie wtedy magia :)))) z miłoscią :)))))

 5. love energy
  Sty 08, 2017 @ 12:18:46

  Witam moi drodzy, niewielu nas zostało a jednak WIELKI SUKCES 🙂 5 wymiar realistycznosci żeczywisce jest na ziemi on w magiczny sposób jest niewidzialny dla ludzi o postrzeganiu niskim. I teraz dzieje sie tak kto jak wibruje tam się znajduje.Znam wielu wielu ludzi z jakimis ideologiami duchowymi naukowymi i innymi certyfikatami ale to na tyle sie zda co pieniadze na koncie. Była 1 zasada w tym świecie kto przełozył wszelkich starań by połonczyc sie z kochajaca energią która poprostu JEST wysilał się aby powrucic do zródła ten juz zostal przywitany a jego postrzeganie rozszeżyło sie niewyobrażalnie jego mózg zmienia sie jego powłoka fizyczna staje sie doskonała i podnosi sie z niedoskonałosci do nowej przestrzeni i matrycy wielowymiarowej. W tym roku mamy gruby przeskok czasowy wielu znowu będzie zawiedzionych tych co narzekali i mysleli ze za darmo można osiagnac oświecenie.LOVE LIGHT….

  • woona
   Sty 08, 2017 @ 14:02:11

   jak moge zwiekszyc swoje wibracje? aktualna sytuacja zyciowa nie pozwala mi na akcje w stylu hinduskich joginow. potrzebuje jakiegos quick fixa

   • Omstan
    Sty 08, 2017 @ 20:03:45

    To od Kriona
    1.Gruntowne poznanie. Grawitacja się zmienia, staje się coraz słabsza. Energie obecnie spływające na ziemię są inne od dotychczasowych. Te nowe energie tworzą nową rzeczywistość. Zmiana dokonująca się obecne jest realna i dzieje się dynamicznie. Akceptacja tego jest podstawą do zmiany.
    2.Przyzwolenie na zmianę.
    JA POZWALAM , ABY MOJA ŚWADOMOŚĆ SIĘ ZMIENIŁA I SZŁA W KIERUNKU O JAKIM JESZCZE NIE MYŚLAŁEM,
    ABY W TEN SPOSÓB PRZYNIOSŁA RZECZY O KTÓRYCH NIE MIAŁEM POJĘCIA.
    3. Działanie we współczuciu. Praktykowanie współczucia w działaniu. To jest moc dająca spokój.
    4.Widzenie duchowe. Dostrzeganie Boga we wszystkim i we wszystkich.
    5.Cierpliwość. Ćwiczenie cierpliwości na co dzień.

    Mam jeszcze inne rady, ale jest to tekst z translatora:
    Sposoby na podnoszenie wibracji
    Kiedy przychodzi do niego, najważniejszą rzeczą, jaką można by pomagają przekształcić siebie i świat na lepsze, jest podniesienie własnej wibracji. Jak to zostało stwierdzone przez licznych miejscowych nauczycieli w przeszłości i potwierdzony przez fizykę kwantową dzisiaj, wszystko jest połączone za pomocą ujednoliconego pola wibracyjnego. To ma sens tylko wtedy, jeśli chcemy, aby poprawić świat wokół nas, musimy poprawić się. Musimy podnieść własną wibrację podnieść wibracje w zbiorowej. Oto niektóre z najbardziej niesamowitych sposobów, aby to osiągnąć.

    1. kwiatowe esencje: Choć esencje kwiatowe są inne niż olejki eteryczne, są one jednak jednym z najsilniejszych sposobów, aby zwiększyć swoją wibrację. Esencje kwiatowe pomóc nam przetwarzać i leczyć rzeczy, które robimy z naszym stanem emocjonalnym. Innymi słowy, są to składniki odżywcze dla duszy. Dr Edward Bach, który pomógł wnieść dużo świadomości kwiatem esencje mówił o korzyściach płynących z nich, „Działanie esencji kwiatowych podnosi wibrację istoty … leczą zalewając organizmowi pięknych drgań najwyższej natury, w których obecność jest szansa na chorobę topnieć jak śnieg w słońcu. ”
    2. Uziemienie / Uziemienie: Uziemienie lub uziemienie jest praktyka konieczności kontaktu skóry z jakiejś części Ziemi. Najbardziej rozpowszechnioną formą tego jest posiadanie boso stanąć na ziemi, ale może być również wykonana mając ręce dotykać drzewa. Spowoduje to zaczyna równoważyć stan elektrochemiczny ciała ze względu na ujemne jony Ziemia emituje. Jony ujemne działają jako przeciwutleniacze (wymiataczy wolnych rodników) łącząc się z wolnymi rodnikami i nadadzą im obojętne. Zatem, ból, stan zapalny i wszystko z równowagi zaczyna dążyć do równowagi lub homeostazy. Odnotowano szereg badań , które wykazały, jak uziemienie pomaga w redukcji bólu, raniąc się ran, zrównoważenie rytmu dobowego w celu poprawy snu, a także przyczynia się do zmiany fal mózgowych danej osoby w stan alfa, który jest idealnym miejscem na spokojny i wyważony , ale czujni i pełni przebudzony stan umysłu. Pod względem częstotliwości i wibracji, jony ujemne, które absorbują z Ziemi dosłownie poprawić przepływ energii w naszym organizmie. Według dr Jerry Tennant, aktywność elektryczna w organizmie jest to, jak poprawić i utrzymać zdrowie i życie: „choroba przewlekła jest zawsze definiowane poprzez niskie napięcie ciała. Nie można leczyć przewlekłą chorobę bez wkładania wystarczająco elektrony do osiągnięcia -50mV (mV). Trzeba mieć surowców niezbędnych do tworzenia nowych komórek i wyeliminować toksyny i infekcje, które będą obecne uszkodzić nowych komórek. Możesz wziąć wszystkie leki chcesz i tyle operacji, jak chcesz, ale nie uleczy, chyba że masz -50mV, surowce (pasze) oraz brak toksyn „.

    3. fulwowy Kwas: Kontynuując temat poprawy aktywności elektrycznej w organizmie, przyjrzymy się kwas fulwowych, który jest najsilniejszy antyoksydant znany z ponad 14 tetratrillion elektronów że może ofiarowują lub otrzymują. To czyni wolnymi rodnikami neutralne i nieszkodliwe. Kwas fulwowy jest również jednym z najbogatszych źródeł elektrolitów, która pomaga przywrócić równowagę elektrochemiczną w organizmie, oraz zapewnia możliwość wyświetlania elektrycznej pozostaje mocny i wyrazisty. Jest doskonały w odtruwa organizm, transport substancji odżywczych, a nawet neutralizując substancje radioaktywne, że czasami znaleźć drogę do ciała. Istnieje wiele innych korzyści spożywania kwasu fulwinowych, ale musi być zapewnione, że źródłem kwasu fulwowych jeden używa jest optymalna. Optymalnie Organic mówi ich fulwowego jest najlepiej, gdy jest woda ekstrahowanych z bujną roślinnością, a nie z suszonych łóżku rockowej.
    4. Usunięcie Alkohol: Alkohol jest znany depresyjne i może wydobyć ciemniejsze aspekty siebie, jeżeli jest spożywany. Usunięcie go ze swojego życia jest pewny sposób, aby stale podnosić swoje wibracje.
    5. Spalanie Sage: Spalanie szałwię także dawna stosowane sprzątać negatywną energię. Zostało również naukowo udowodnione, aby pomóc jasne szkodliwe bakterie z powietrza. Dla nas, kiedy jesteśmy wśród ludzi, czy to w szkole, pracy lub prowadzenia załatwić, naturalnie podnieść energię, że inni ludzie emitują. Sage pomaga nam odrzucić każdą negatywną energię Wykonujemy wybrali się od innych ludzi. Robi to po powrocie do domu na cały dzień może pomóc podnieść wibracje o usuwaniu energię innych ludzi. To pomaga nam utrzymać nasze pole energetyczne i utrzymać własną unikalną wibrację.
    6. Solfeggio częstotliwości: Częstotliwości Solfeggio są skala 6-Ton, który był używany w dawnych śpiewów gregoriańskich, ale najwyraźniej „stracił” przez kościół katolicki. W połowie 1970 roku dr Joseph Puleo odnaleziony skalę Solfeggio kiedy badanie numerologiczne wzory w Biblii. Współczesna nauka teraz pokazuje nam, że wszystkie częstotliwości mają bezpośredni wpływ na nasze komórki. Niektóre częstotliwości są promujące zdrowie, a inni są zdrowotnej zmniejsza. W Solfeggio częstotliwości są bardzo korzystne. W odniesieniu do 528 Hz, co odpowiada w Mi na Solfeggio skali muzycznej. W języku łacińskim, Mira gestorum przekłada grubsza „cud” lub „zabrzmiało cuda”. Co ciekawe, 528 Hz jest częstotliwością biochemików genetyczne używane do naprawy uszkodzonego DNA. Ta ścieżka dźwiękowa na Youtube zawiera wszystkie częstotliwości Solfeggio i jest wspaniałym sposobem, aby podnieść wibracje, czy relaks wokół domu lub wykonujących pracę na komputerze.

    7. Rhodiola rosea: Rhodioloa rosea jest adaptogenne herb, który ma wiele korzyści, w tym bycie silnym antyutleniaczem, jeden z najlepszych ziół do wszystkich problemów sercowo-naczyniowych, środka antydepresyjnego, właściwości przeciwnowotworowych i mnóstwo innych korzyści. Co jest najbardziej interesujące w Rhodiola jest jego wpływ na emisję bio fotonu. Bio-fotony są sformułowania naukowe dla duchowej koncepcji człowieka „aury”. Im mniej ilość emisji bio-fotonów, tym więcej energii dana osoba posiada. Innymi słowy, gdy istnieje duża ilość emisji fotonów biologicznego, jest więcej że zmęczenie użytkownika. Badania wykazały, że spożywanie Rhodioli pomogły zmniejszyć ilość emisji bio fotonu. Tak więc osoby spożywające Rhodiola miał silniejsze pole bioenergetyczne (aura) i miał mniejsze zmęczenie niż w grupie placebo.
    8. Afirmacje: Pisanie w dół i mówić głośno pozytywne afirmacje to świetny sposób, aby przenieść nasze ducha wokół przekonania, że możemy mieć nie służą nasze najwyższe dobro. Niektóre przykłady mogą być: jestem szczęśliwy. Jestem obfite. Jestem pewien. Jestem wolny. Jestem w pokoju z siebie i ludzi wokół mnie. Więcej informacji na temat afirmacje, pozytywne siebie mówić i jak potężny nasze słowa (wibracje i częstotliwości) są naprawdę, zajrzeć do tego artykułu: Dwie potężne i transformacyjnej słowa, które zmieni twoje życie .

    9. Nature: Choć oczywiste jest, natura jest najlepszym uzdrowicielem. Stepping na zewnątrz i oddychając głęboko, idąc na spacer, lub siedząc w słońcu uzdrawiania są cudowne sposoby, aby pomóc podnieść naszą wibrację. Jesteśmy istotami biologicznymi. To ma sens tylko, że łącząc się z ostatecznym układzie biologicznym (Nasza Ziemia) jest uzdrowienie i budujące dla nas. Nauka nie wie, to wieczne prawdy. Dr Joe Dispenza powiedział : „W badaniach klinicznych, udowodniliśmy, że 2 godziny dziennie dźwięków natury znacznie zmniejszyć stres hormonów aż do 800% i aktywuje 500-600 odcinki DNA wiadomo, że są odpowiedzialni za gojenia i naprawy ciało.”
    Jakie są Twoje myśli? Które z nich pomogą Ci podnieść wibracje? Jakie inne metody używacie podnieść wibracje?
    Lance Schüttler

    Dobrze też robią melodie w stroju 432 Hz lub Ho opono pono, które chciałem wkleić ale mi się nie udało. A najlepsza rada to bądź sobą i daj się prowadzić duszy lub Ojcu.

   • love energy
    Sty 08, 2017 @ 21:18:55

    Hej woona mysle że każdy w swoim sercu dokładnie wie co robić,Wszystko co potrzeba juz JEST obejmuje całą planete i jak ktoś ma ochote to sięga po radość szcześće i madrość. Samorealizacja w tu i teraz jest kluczem.:)*

    • woona
     Sty 09, 2017 @ 12:38:50

     „mysle że każdy w swoim sercu dokładnie wie co robić” no widzisz a ja nie wiem

   • Ewa
    Sty 09, 2017 @ 08:15:39

    A ja powiem po swojemu (co trenuję na sobie 😉 ) :
    1. zachowaj czystość fizyczną i duchową
    2. nie osądzaj ani siebie, ani innych
    3. bądź w tu i teraz (pomaga skupienie na sercu)
    4. bądź wdzięczna za wszystkie lekcje, które przynosi życie
    5. no i ostatnie i najważniejsze- śmiej się ile wlezie i przy każdej okazji 😀

   • M'
    Sty 09, 2017 @ 16:02:51

    Jogini?- naprawdę myślisz, że oni są wszyscy o wysokich wibracjach?Są tylko ludźmi mającymi ego, chociaż często uważają, że Oni są wolni od niego.
    Jeśli chcesz podnieść swoje wibracje jest tylko jedna i to wcale nie łatwa droga- 1.przebaczaj nieprzyjaciołom swoim, oraz sobie.
    2.uwierz, iż wszyscy jesteśmy braćmi, którzy mają swoje różne drogi doświadczeń.
    3.uwierz, iż każda Istota, wg PRAWA JEDNI jest Tobą.Czyli Jasny, Ciemny,dąb, storczyk,wilk,woda, powietrze- jest Tobą na różnych poziomach Istnienia.
    4. wyrażaj wdzięczność za cud Życia.
    To chyba tyle.

  • Dorota
   Sty 08, 2017 @ 14:50:10

   Niewielu nas zostalo ?? Nie rozumiem 🙂 to ze cześć juź osób odczuwa tą Nową energie to fakt ale love energy z większą miloscia do ludzi pisz jesli mogę mieć taką prośbę do Ciebie :))))) kazdy idzie swoim tempem, swoją drogą i swoim wyborem a nam swiadomym wystarczy jedynie to akceptować i zawsze podać pomocną dloń 😉

   • love energy
    Sty 08, 2017 @ 21:08:29

    To prawda Dorotko,każdy ma swoją dynamike i tempo rozwoju to oczywiste na wszystkich planetach tak jest.Ci co maja wiedziec to wiedza do kogo sa te słowa;) do świadomosci ludzi można dochodzic na wiele sposobów chodz TERAZ sam ogień elektromagnetyczny czyni swoją robote.LOVE LIGHT.

 6. woona
  Sty 07, 2017 @ 22:01:35

 7. Omstan
  Sty 07, 2017 @ 18:59:20

  Na dobranoc, na cały dzień i na zawsze piękna melodia

 8. Dawid56
  Sty 07, 2017 @ 16:13:34

  Uprzejmie informujemy, piąty wymiar jest już nałożony na ziemi i jest w planetarnym stanie przesunąć się w mgnieniu oka.

  Zastanawiam się jednak, czy to przesunięcie wymiarów ma coś wspólnego z Compressionbreaktrough , o którym to zjawisku wspomina Cobra.
  Moim zdaniem jednak tak…

  • Omstan
   Sty 07, 2017 @ 20:40:17

   Dawidzie, jeżeli chodzi o kompresję przełomu, to tu masz wyjaśnienie Kobry, co to jest
   „(Cobra) Cobra oznacza przełom kompresji i kompresji przełom jest procesem, gdy światło pochodzi z powyżej powierzchni planety, a także od dołu na powierzchnię planety. Gdy światło pochodzące od góry i od dołu światło wpadające spotykają się, gdy oba wektory zbiera się na powierzchni, to moment przełomu kompresji. To moment imprezy. Moment planetarnego wyzwolenia. Jest to nazwa, kod używam. To zawsze wywołuje energię kompresji przełomu. Cobra jest starożytnym symbolem kundalini, siła oświecenia. Niektórzy ludzie mogą mieć inne skojarzenia, ale nie jest to, dlaczego wybrałam ten kryptonim.Wywiad — ref aw1213”
   Jest to tłumaczenie z translatora, ale daje się zrozumieć.

   • Dawid56
    Sty 08, 2017 @ 20:34:03

    Omstan sens jest mniej więcej ten sam, ale w oryginale to trochę inaczej brzmi:

    COBRA is a codename for compression breakthrough. The surface of planet Earth is compressed in a sandwich. Light forces of the Galactic Confederation are advancing from the sky downwards toward the surface of the planet. Light forces of the Resistance Movement are advancing from the underground up towards the surface of the planet.

    The surface is thus subjected to the pressure of Light and dark forces of the Cabal have nowhere to hide. They can not escape via wormholes, stargates or teleportation chambers into space. They can not use space vehicles of any official or secret space program. They can not dig holes and bunkers deep underground and hide there. They can not even hide on lower astral plane anymore.

    Compression

    The ongoing process of compression means that Light will expose everything that is hidden, collectively and individually. When Light from above and Light from below meet right on the surface of the planet, this is the moment of compression breakthrough. That occurrence is called the Event. The Event includes, but is not limited to mass arrests of the Cabal. Rather it is a multidimensional trigger event that starts the process of entering into the long-awaited Golden Age. With darkness removed, humanity will be able to co-create its own

 9. woona
  Sty 07, 2017 @ 16:00:09

 10. Dorota
  Sty 07, 2017 @ 10:26:53

  „Świat nie jest zrobiony dla CIEBIE; świat jest zrobiony PRZEZ ciebie. Świat nie przychodzi DO ciebie; świat przychodzi Z ciebie. Kiedy dojdziesz do tej pozycji, jaką jest bycie przyczyną, a nie – skutkiem, już nigdy nie zostaniesz ofiarą”. – Gary Renard.
  I to chyba najlepszy przepis na ten nowy piękny rok :))))))

  • woona
   Sty 07, 2017 @ 13:13:27

   Bardzo dziekuje za te madrosc ❤ skopiuje sobie i bede codziennie czytac. Szkoda ze inni ludzie nie rozumieja tego co Pani. Pozdrawiam

   • Dorota
    Sty 07, 2017 @ 19:42:26

    Oooo dobry pomysl 😀 😀 tez sobie napisze i na lodówce powiesze haha zeby rano od razu przeczytac 😀 😀 dzieki za mile slowa 😉

 11. Omstan
  Sty 06, 2017 @ 14:49:45

  Dla Plejadan br. 2017 jest również rokiem wielkich przemian na ziemi.

  „Przesłanie od Miry z Plejadańskiej Wysokiej Rady
  przez Valerie Donnera 3 stycznia 2017

  Witaj, jestem Mira.
  Witam was dziś w waszym nowym roku wielkich zmian. My nadal czuwamy nad tobą i dbamy o Ciebie. Intensywność na planecie i wasze życie rozwijają się wykładniczo. Utrzymujemy stały ogląd na to, gdzie jesteśmy potrzebni. Jesteśmy tu po to, aby zachęcić i pomóc w przyłączeniu reszty planety do Układu Słonecznego i poza nim. Ziemia była pozostawiona do walki z siłami ciemności zbyt długo.
  Teraz zbliżamy się do końca. Można oczekiwać, że zwiększy się intensywność, kiedy zbliżacie się do końca czasu ciemności. Uprzejmie informujemy, piąty wymiar jest już nałożony na ziemi i jest w planetarnym stanie przesunąć się w mgnieniu oka.
  Jesteśmy gotowi do tej wielkiej zmiany wieków. Wszyscy witamy ludzkość w łonie waszego prawdziwego dziedzictwa galaktycznego i światła istot. To, kim jesteś i dlaczego jesteś na planecie teraz. To dlatego, że kochasz ziemię tak bardzo, tak jak my. Zasługujesz na znacznie więcej, niż miałeś w przeszłości.
  Twoje doświadczenia na ziemi podczas tego wcielenia i poprzednich, będą w podręcznikach. Zostaną one ujęte w naukach o wieczności i będą wykorzystywane jako przykład, jak daleko można iść, gdy na planecie ingerują siły ciemności. Będziesz także zauważony i uhonorowany za to ,że jesteś oddany, utalentowany Lightworker. Po tym jak wzniesiesz się i wypełnisz swój czas na ziemi, twoje usługi będą potrzebne na innych planetach trzeciego wymiaru, które również przechodzą proces wznoszenia.”
  Źródło:ttp://goldenageofgaia.com/2017/01/05/message-mira-pleiadian-high-council-valerie-donner-january-3-2017/
  Jednak chyba zanosi się na przełom

  • zerrkos
   Sty 06, 2017 @ 20:46:43

   Wszystko fajnie, szkoda, że to bajki tylko.
   Ale cóż. Każdy chce dobrze. Ale czy będzie dobrze?
   Na przełom bym nie liczył w tym roku, a raczej na ujawnienie kosmitów.
   Ale to raczej nie w tym roku.

   • woona
    Sty 07, 2017 @ 13:12:23

    Juz Jezus powiedzial „wedlug wiary twojej sie stanie”. Skoro uwazasz ze to sa bajki to tak bedzie dla ciebie.

   • krystal28
    Sty 08, 2017 @ 00:51:28

    Drogi zerrkos, które z tych stwierdzeń tu do Ciebie bardziej pasuje?

    1. Jestem długoletnim studentem astrologii i nie zgadzam sie w tym artykule z pewnymi interpretacjami aspektów i położeń planet. Jestem gotowy przedstawić w detalach moje przemyślenia w następnym komentarzu.

    2. Nie mam pojęcia o astrologii i sobie tak palnąłem, aby ludzie nie byli zbyt optymistyczni.

   • Dawid56
    Sty 08, 2017 @ 21:02:23

    Ażeby móc powiedzieć że to bajki to należałoby wiedzieć przynajmniej co to jest Ascendent i Medium Coeli, nie wspominając o systemach domów i władcach poszczególnych faz Zodiaku:
    Mars włada Baranem
    Wenus Bykiem i Wagą
    Merkury Bliźniętami i Panną
    Księżyc Rakiem
    Słońce Lwem
    Pluton Skorpionem
    Jowisz Strzelcem
    Saturn Koziorożcem
    Uran Wodnikiem
    Neptun Rybami
    Bardzo ważny jest tzw kosmogram wiosny czyli wejścia Słońca w znak Barana- jest to tzw astrologiczny i astronomiczny początek roku .
    W tm roku Słońce wejdzie w znak Barana o godzinie 10.40 czasu Greenwich

 12. Dawid56
  Sty 06, 2017 @ 11:29:37

  Ze swej strony mogę tylko zapewnić że to wyjątkowy i bardzo ważny okres.20 lutego i 20 marca w dniu astrologicznego początku roku 2017 Saturn spotyka się z Księżycem w okolicy 27 stopnia Strzelca czyli w środku Galaktyki .Można powiedzieć że ten okres do „wejścia” Saturna w fazę Koziorożca 20 grudnia 2017 to symboliczne zamknięcie okna czasowego od 21.12.2012 Saturn też bardzo długo będzie przebywać w okolicy Środka Galaktyki bo zacznie retrogradować od 6 kwietnia 2017 od 27 stopnia 47 minut Strzelca czyli też w okolicy Środka Galaktyki.
  Dlatego niesłychanie ważny jest okres do 20 marca 2017 abyśmy ten Rok Miłości i Rok Jowisza rozpoczęli na bazie Optymizmu i definitywnym końcu Chaosu – tego wszystkim życzę z całego serca 🙂 ❤ 🙂

 13. Omstan
  Sty 05, 2017 @ 21:35:40

  Wielkie dzięki Krystalku! Powiało optymizmem.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: