“Plejadiański Wywiad” z Kobrą i A’drieiuousem (wybory w USA, Standing Rock), 11 Listopada 2016

.

.

W kontekście North Dakota, Indianie pozostaną i będą nadal mieli oko na rurociąg, tym bardziej, że właściciel firmy i inwestor rurociągu firma Energy Transfer Partners /Kelcy Lee Warren/ aktywnie finansował ostatnią kampanię wyborczą.   Kelcy Lee Warren ma rezydencję w okolicach Dallas.

To jest ważne pole bitwy i ludzie mogą akurat w tej bitwie brać pokojowo udział, wspierając protestujących pokojowo swoją energią. – Aldabra

Z FB, 4 grudnia 2016:  Po ponad 6 miesiącach pokojowego protestu,  sukces broniących czystości wody, świętego miejsca Indian i Linii Mocy Ziemi biegnącej przez Standing Rock, w Dakocie Północnej! Firma Army Corps of Engineers nie przyzna wykonawcy rurociągu prawa do wiercenia pod rzeką Missouri, co wstrzymuje prace i trzeba będzie jeszcze raz uzgodnić trasę inwestycji. Indianie będą nadal czuwać nad dalszym przebiegiem spraw. Poniżej linki angielskie — Krystal

http://themindunleashed.com/2016/12/breaking-obama-denies-permit-dakota-access-pipeline.html

http://jezebel.com/the-army-corps-of-engineers-has-blocked-the-dakota-acce-1789666537?utm_campaign=socialflow_jezebel_facebook&utm_source=jezebel_facebook&utm_medium=socialflow

—-

Steve: Cobra, czy wybory /w USA/ są w jakikolwiek sposób związane z aktualizacją sytuacji ?

Cobra:  Nie bezpośrednio.  Chciałbym powiedzieć, że sytuacja wyborcza w USA została zaprojektowana przez archontów, aby coś przesłonić i podzielić ludzi w Stanach Zjednoczonych.  I oni starają się jak najbardziej rozwinąć tę polaryzację.

Steve: Czy twoim zdaniem uda im się ta polaryzacja?

Cobra: Do pewnego momentu im się to uda, ale siły Światła pracują 24 godziny na dobę, aby uspokoić ludzi i aby przekierować ich uwagę, tak aby skupili się na czymś innym, a nie tylko na wyborach.  Bo te wybory wcale nie są najważniejszą rzeczą na świecie.  Ani Trump, czy też Hillary Clinton nie są najważniejszymi osobami dla planetarnej sytuacji.  Oni nie są kluczowymi graczami gry, która toczy się za kulisami. To inni główni gracze ciągną za sznurki.

Louisa: Istnieją doniesienia, że to George Soros stoi za wszystkimi protestami, które dzieją się na terenie Stanów Zjednoczonych?

Cobra:  Tak, on jest w to zdecydowanie zaangażowany.

Louisa: To co widzę, że ludzie robią teraz w USA jest haniebne i to nie jest charakterystyczny dla nas sposób w jaki sposób traktujemy wybory.  Ale wróćmy do publikacji WikiLeaks, gdzie Julian Assange powiedział, że Trump nie zostanie dopuszczony, aby zostać prezydentem. Jak sądzisz o czym on mówi?

Cobra:  Kabał ma bardzo silny plan, aby manipulować przy wyborach do takiego punktu, gdzie Hillary Clinton będzie jednak wybrana i ta historia jeszcze się całkowicie nie skończyła. Jeśli śledzicie bieżące wiadomości, już dziś widać, że nadal trwają działania Kabała, aby zmienić historię.

Steve:  Czy Trump ma świadomość istnienia istot pozaziemskich?

Cobra:  Powiedziałbym, że Trump nie jest aż tak świadomy, jak Hillary Clinton.

Steve: Ale on będzie szybko uświadomiony po zaprzysiężeniu?

Cobra:  Tak, kiedy już Trump obejmie urząd, to on zostanie poinformowany o tym do pewnego stopnia, na ile to będzie odpowiadało kontrolerom.  O ile oczywiście, jakieś zmiany nie wydarzą do tego czasu.

Louisa: Prezydent Obama oświadczył, że ułaskawi Hillary Clinton.  Czy nie wybiega zbyt naprzód?  Czy nie powinniśmy mieć najpierw wyroku?  Więc to jest bardzo wymowne, w którą stronę to wszystko może pójść.  Co o tym sądzisz, Cobra?

Cobra:  Bez względu na to, co on mówi, w tej chwili Obama nie jest kluczowym graczem.  To co się dzieje za kulisami jest grą Jezuitów, którzy realizują swój program, a poprzez nich, to oczywiście archonci realizują ich plan.

Louisa: Czy z tego powodu ludzie mówili, że Trump jest marionetką Jezuitów, czy możesz to potwierdzić?

Cobra:  Tak, ale on nie jest wysoko w strukturze Jezuitów, jednak jego zasady są bezpośrednio zaprojektowane w dużym stopniu przez Jezuitów, otrzymał wykształcenie Jezuitów, a niektóre z jego kontaktów w mafii są bezpośrednio kontrolowane przez Jezuitów.  Również archonci z wyższych wymiarów korzystają z tej sytuacji, aby montować nienawiść i tworzyć podziały.  Ale chciałbym również powiedzieć, że siły Światła mają też swoje własne plany co do Trumpa.

Louisa: Naprawdę?  Czy możesz powiedzieć nam coś o tym?

Cobra:  Nie za wiele teraz, ale chciałbym powiedzieć, że sytuacja w tej chwili jest dość niezdecydowana i wiele ciekawych rzeczy może się jeszcze zdarzyć.  I gwarantuję, że one się zdarzą, ponieważ istnieje wiele czynników, które są w to zaangażowane, wśród nich jest wolna wola Trumpa, który jest jednym z tych czynników.  Powiedziałbym, że Trump mógł być pod wpływem różnych frakcji zza kulis, pozytywnych lub negatywnych.  On samodzielnie nie podejmuje decyzji w tych sytuacjach.  Trump nie ma za wiele sformułowanych poglądów na kluczowe tematy i zagadnienia, więc są ludzie i sytuacje lub frakcje, które mogłyby wpłynąć na niego na różne sposoby.

Steve: Cobra, czy możesz powiedzieć coś o zakulisowych planach Kabała, jak będą teraz starali się wpływać na wyniki wyborów?

Cobra:  Tak, było trochę wiadomości dzisiaj o pewnych wątpliwościach co do głosowania i wyników wyborczych. I to może być przeprowadzone, bo są pewne procedury, które mogą zostać podjęte zgodnie z prawem lub prawie – legalnie i oczywiście Kabał próbuje to wykorzystać. /ponowne liczenie głosów w niektórych stanach USA/.   Z punktu widzenia Ruchu Oporu, cały system, sposób prowadzenia wyborów został zaprojektowany tak, że nie jest sprawiedliwy i nie odzwierciedla woli ludu w jakichkolwiek wyborach.

Louisa: Tak, zarówno Trump, jak i Julian Assange publicznie stwierdzali, że wybory są sfałszowane, więc to nie jest zaskakujące i czuję tę eskalację napięcia. Jest taki blog na WordPress o nazwie The Canary Chronicles Blog, który oferuje wiele informacji z WikiLeaks oraz inne informacje, niektóre z nich nie są łatwo dostępne, również są tam oryginalne publikacje.

Steve: Cobra, jaka jest sytuacja teraz z nagromadzonymi wojskami NATO wzdłuż granicy rosyjskiej, teraz gdy Trump wygrał wybory?

Cobra:  Sytuacja jest taka, że Trump ma dobre stosunki z Rosją i Putinem, ponieważ polityka Trumpa nie jest aż tak agresywna poza granicami USA, więc powiedziałbym, że wybór Trumpa jest lepszy dla międzynarodowej sytuacji geopolitycznej i gorszy dla wewnętrznej sytuacji w Stanach Zjednoczonych.

Steve: To co możemy to przyjąć, a potem zobaczyć jaka będzie tego cena?

Cobra:  Tak.

Steve: A co z innymi relacjami na przykład z Chinami?  Trump powiedział, że będzie prowadził poprawne stosunki z innymi krajami na całym świecie, co o tym sądzisz?

Cobra:  Trump już się opowiedział po stronie Japonii przeciwko Chinom. /i rozmawiał również z Tajwanem/

Steve:  Faktycznie, to nie jest za dobre posunięcie?

Cobra:  Powiedziałbym, że Trump nie ma spójnej polityki międzynarodowej w tej chwili i chciałbym powiedzieć, że jego doradcy są pod wpływem bardzo różnych frakcji.  Trwa w tej chwili walka między różnymi negatywnymi frakcjami wpływającymi na jego doradców.

Louisa:  Ok, dziękuję za tę wyborczą aktualizację Cobra.  Chciałabym przejść do Plejadiańskich kwestii, o których ostatnio mówiłeś.

Rodzime proroctwa mówią o powrocie Gwiezdnych Braci w obecnym czasie.  Jaki jest związek pomiędzy rdzenną ludnością /Indianami Ameryki/ a Plejadianami?

Cobra:  Istnieje wiele pozaziemskich ras, które zostały wcielone do rdzennych Amerykanów.  Wiele z tych ras pochodzi z systemu Syriusza, a inne z nich pochodzą z plejadiańskiego układu planetarnego.  I Indianie w wielu wcieleniach byli świadomi takiego źródła ich pochodzenia, ale stopniowo niestety utracili to połączenie.

Louisa: W tej chwili przepowiednia czarnego węża /Black Snake Prophecy/ jak wiemy, jest związana z budową rurociągu w Północnej Dakocie.  Rurociąg ma przechodzić przez Standing Rock, święte miejsce w Rezerwacie Siouxów.  Jak ty rozumiesz tą przepowiednię w kontekście prawdopodobieństwa wybudowania rurociągu?  Jego powstanie ma sygnalizować koniec ludzkości?  Czy możesz to skomentować?

Cobra:  To nie będzie koniec ludzkości, ponieważ siły Światła energicznie przeciwdziałają i minimalizują szkodliwe skutki.

Louisa: Myślisz, że uda im się wybudować ten rurociąg?

Cobra:  To jest możliwe, ale siły Światła pracują zdecydowanie przeciwko temu. Tam jest teraz bitwa.

Louisa: Zapytałam A’drieiuousa o ten problemie i jego opinia jest taka, że są wywierane naciski na bank w Norwegii, aby zaprzestał finansowania inwestycji, które związane są z budową rurociągu NDPL.  Oczywiście, wstrzymanie finansowania zatrzyma budowę.  Czy masz jakieś uwagi na ten temat?

Cobra:  To brzmi jak świetny pomysł!

Steve:  Czy istnieje jakiś plan, który naprawdę kryje się za budową tego rurociągu, a my nie jesteśmy go świadomi?

Cobra: Ok, powiedziałbym, że jest pewna sprawa.  Chciałbym powiedzieć, że istnieje pewna linia mocy, która biegnie wzdłuż trasy tego rurociągu.  A rurociąg próbuje tę naturalną ziemską linię mocy stłumić, zakłócić, tak aby hamować ciało energetyczne Ziemi.

Steve: Czyli, to jest planowana blokada linii mocy Ziemi?

Cobra:  Tak

Fragment wywiadu przetłumaczyła Aldabra

https://thegoldfishreport.wordpress.com/2016/11/22/goldfish-report-no-65-the-pleiadian-interview-with-cobra-and-adrieuious/

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. Aldabra
  Gru 14, 2016 @ 23:19:15

  kolejny krok do przodu 🙂 Bank Nordea ogranicza i twardo warunkuje dalsze finansowanie rurociągu w Północnej Dakocie. Przedstawiciel banku po wizycie na miejscu w Standing Rock i po rozmowie ze starszyzną plemienną, zobowiązał inwestora i wykonawcę do szanowania granic i ziemi Plemienia Siouxów, nakazał również przeprojektowanie przebiegu rurociągu …
  http://www.whitewolfpack.com/2016/12/after-visiting-standing-rock-swedish.html

 2. patryk
  Gru 08, 2016 @ 22:52:55

  Panie janie myśle że wydarzenie nastąpi po 3,4 lat.Ono na 100% nadejdzie bo 2 lata temu w trakcie medytacji miałem wizje przyszłości jak ja i moja rodzina wchodzi w tak wysokie wibracje że wszystko zamieniło sie w światło.a ja natrafiłem na strone prepareforchange za nim doznałem tej wizji i ta wizja sie potwierdza z tym co ma nadejść.

 3. Eve
  Gru 08, 2016 @ 18:41:47

  W odpowiedzi do Jana: na zakonczenie cywilizacji podobno nie zgodzil sie archaniol Rafael mowiacy ze zbyt duzo energii poswiecono na stworzenie roznorodnosci Ziemi, duch opiekunczy Ziemi tez nas bronil, przypuszczam ze to istota zwana Sananda. Woona: nie chodzi jedynie o wyjawienie informacji ktore ludzkoscia by wstrzasnely a ktorych ona nie chce znac bo zakonczyly by dotychczasowy styl zycia. Te powiazania sa powazniejsze… ale proponuje obejrzec na yt to co podalam, to nie jest negatywne, a wrecz pozwala wiecej zrozumiec. Wybaczcie ze w ten sposob odpowiadam ale nie moge inaczej. Serdecznie pozdrawiam 🙂

  • woona
   Gru 09, 2016 @ 15:38:47

   Eve ja nie wiem wszystkiego dlatego takie mocne przebudzenie jest z mojego punktu widzenia dobre bo ludzie sie obudza. jesli ty wiesz wiecej ode mnie prosze podziel sie tym. patryk trzymam cie za slowo. ale co ja zrobie za 3 lata bez pracy? moge umrzec z glodu jesli jej nie znajde

 4. halina sławinska
  Gru 08, 2016 @ 10:55:14

  Dziekuję Ci Aniu za Calogero obejrzałam z zapartym tchem. Seans inny przyciągnął moją uwagę Grisel,insektoidy,reptilianie,koty, duchy, obrazujący moc naszej wyrażenia wolne woli, i jak bardzo można wykorzystać naszą energię w każdy możliwy sposób.Wspierajmy ciebie i matkę ziemię ściągając bezpośrednio bezwarunkową miłością ze Zródła. Uwierzmy wreszcie w siebie, w nasze możliwości i nie dajmy się wykorzystać innym do ich celów, choćby nie wiem jak nam mówili,że nam pomagają.To Ty sam decydujesz czy jesteś kreatorem,czy zagubionym człowieczkiem, który potrzebuje pomocy i oddaje dobrowolnie swoją energię. Masz wybór, decydujesz i określasz siebie w każdej chwili kim jesteś lub mówisz głodem serca pełnym mocy JESTEM niezawisłą istotą.To mja prawda ,możesz się z nią nie , zgadzać, dyskutować i przekonywać do swoich racji nie mam zamiaru.
  Pozdrawiam wszystkich i dziękuję Ci Krystal za wszystko co przyszło do mnie i pomogło mi zrozumieć kim JESTEM.

  ❤ kr

 5. Eve
  Gru 07, 2016 @ 22:13:58

  Trafilam na ciekawy material, pewna osoba opowiada o jednej z rad nad projektem Ziemia na ktorej zgromadzilo sie wiele istot, uzgadniano czy zakonczyc nasza obecna cywilizacje poniewaz powoduje ona zbyt duzo problemow i sytuacja jest zbyt skomplikowana na obecnym etapie do rozwiazania. Sily ciemnosci zbyt zawladnely umyslami ludzi,powiazania sa takie ze jakikolwiek zdecydowany ruch moze skonczyc sie zawaleniem struktury ktora pociagnie nas za soba. Na owym spotkaniu pojawil sie reptylianin ktory z liczna grupa swego gatunku odlaczyl sie od ciemnosci, jest gotowy do wspolpracy przy odlaczaniu tych siatek energetycznych co nas zniewalaja ale najwieksza siatka to to polaczenie z umyslami manipulowanych ludzi i z tym nie da sie wiele zrobic. To nie jest tak jak nam sie wydaje ze sily Swiatla moga wszystko, Ujawnienie jest wstrzymywane ze wzgledu na to ze wywolalo by na te chwile zbyt duzo dewastacji w naszej populacji, moze za jakis czas to ulegnie zmianie. Yt: DANIEL CANKOW PRZEKAZ MISTRZA WU JI I RADA PODZIEMNEGO OKA. To co mnie szczegolnie poruszylo to lament i skarga istot wielorybich i delfinow ktore sa okaleczane i mordowane przez kabala.

  • Jan
   Gru 07, 2016 @ 23:35:04

   Witam
   Chciałbym dorzucić do tego pewną uwagę.
   Z tego co mi wiadomo, na skutek zapętlenia czasu, Plejadianie są nami samymi z przyszłości.
   Od tego co teraz z nami będzie się działo, zależy bezpośrednio ich los.
   Dlatego oni są bardzo zaangażowani w to, aby pomyślnie wyprowadzić Ziemię z tego kryzysu i na pewno nie zgodziliby się na likwidację naszej cywilizacji niezależnie od powstałych problemów.
   Zresztą to na pewno dobrze się skończy.
   Mam w domu książkę Roberta Monroe w której opisuje swoją wyprawę w przyszłość Ziemi do roku około 3500.
   Zastał on tam cudowny, idealny świat o jakim możemy tylko pomarzyć. Wszystko co było potrzebne można było sobie kreować.
   Tak więc powstaje tylko taki problem – KIEDY nastąpi ten wymarzony przełom.
   Czy my tego dożyjemy jeszcze w tym ciele.
   Jeżeli treść tej informacji budzi niepokój, to jest prawdopodobieństwo, że pochodzi ona z ciemnej strony.
   Pozdrawiam
   Janek

   • woona
    Gru 08, 2016 @ 13:07:34

    mozliwe ze sa nami ale czas nie dziala liniowo. na jednej sciezce plejadianom sie udalo na innej ich w ogole nie bylo bo nam sie nie udalo. „Wszystko co było potrzebne można było sobie kreować.” czyli nikt nic nie potrzebowal. nie bylo potrzeby robic niczego bo i po co?

  • woona
   Gru 08, 2016 @ 13:04:52

   „Ujawnienie jest wstrzymywane ze wzgledu na to ze wywolalo by na te chwile zbyt duzo dewastacji” ludzi trzeba mocno obudzic a nie delikatnie potrzasac zeby nie daj bog sie obudzili

 6. woona
  Gru 07, 2016 @ 00:19:17

 7. woona
  Gru 06, 2016 @ 12:29:43

  „spokojne zycie z dawka cierpienia” my mamy na odwrot. cierpienie z dawka spokojnego zycia

 8. ania
  Gru 06, 2016 @ 06:48:43

  MIE WIEM CZY TEN LINK TEJ HIPNOZY BEDZIE DZIALAL —-SZUKAJCIE NA YOUTUBE CALOGERO GRIFASI —TYTUL CYKL REINKARNACJI KONTRULOWANY PRZEZ ARTURIAN–HIPNOZA REGRESYJNA MOCNE I PRAWDZIWE —–

 9. ania
  Gru 06, 2016 @ 06:41:24

  cykl reinkarnacji kontrolowany przez arturian–prowadzacy Calogero— spokojne zycie z dawka cierpieniahttps://youtu.be/rQPfuwra8-M?list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn —–CALA PRAWDA O REINKARNACJI —TO DOPIERO POCZATEK TEGO JAK LUDZIE NA ZIEMI SA ZNIEWOLENI PRZEZ ROZNE RASY KOSMICZNE TYLKO PRAWDA I SWIADOMOSC POZWOLI WYJSC Z TEGO ZNIEWOLENIA TO POWINIEN KAZDY OBEJZEC

  • Jolanta Krysińska
   Gru 06, 2016 @ 09:42:12

   Usunięty?

   • Jan
    Gru 06, 2016 @ 20:13:47

    Witam
    W tym linku powyżej brak spacji pomiędzy słowem „cierpienia” a https.
    Aby to otworzyć, najlepiej zaznaczyć cały link od https do Bn. I albo skopiować albo kliknąć prawym myszki i wybrać „Przejdź do strony…”
    To taka moja drobna uwaga.
    Pozdrawiam
    Janek

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: