Niebiescy i Wydarzenie

.
Kobra, 8 listopad 2016
.
Teraz, gdy cyrk wyborów w Stanach Zjednoczonych jest skończony, wreszcie możemy skupić się ponownie na prawdziwym Intelu.
 .

Pojawienie się Bogini DouMu na powierzchni planety kilka lat temu, było pierwszą oznaką powrotu sił Światła po ich 26.000 letniej nieobecności.  Był to pierwszy krok w kierunku powrotu Agarthy na powierzchnię.  Teraz Niebiescy przygotowują portale  tak, aby Agarthanie mogli ponownie skontaktować się z populacją.  Najpierw energetycznie, a następnie fizycznie po Wydarzeniu.W tym celu wiele jaskiń i wejść do jaskiń na powierzchni Ziemi są przygotowywane na pewien sposób i to będzie w pełni objawione podczas Wydarzenia.

Wiele jaskiń na świecie były świętymi miejscami dla różnych grup Światła na powierzchni i wiele z nich zawierają wiry Bogini, które będą uaktywnione w czasie Wydarzenia:

http://witcombe.sbc.edu/sacredplaces/caves.html

 .
W tym celu aktywnie poszukujemy osoby, które są strażnikami tych jaskiń, lub znają ich położenie.  Proszę ich o kontakt ze mną:  cobraresistance@gmail.com
 .
W chińskiej tradycji taoistycznej, groty, które służą jako portale do Agarthy nazywane są grotami niebios:
.
http://www.persee.fr/doc/asie_0766-1177_1995_num_8_1_1096
 .
http://www.flickriver.com/photos/mydailyart/17369890942/
 .
Niebiescystrażnikami tych portali.  Obecnie stracony dla świata zewnętrznego, ale nadal w posiadaniu Niebieskich jest Wykres Prawdziwych Form Pięciu Świętych Gór, zwany także Świetlnym, Drogocennym Pismem Pięciu Talizmanów, mapa punktów dostępowych do sieci Agartha, który ma 5.000 lat. Ten wykres powrócił ponownie 3.000 lat później, i był przekazany  strażnikom Niebieskich.

 .

.

Wiele z grot niebios znajduje się w taoistycznych świętych górach w Chinach. Istnieją dwie nakładające się sieci energetyczne, które łączą te święte góry z odpowiadającym systemem podziemnych tuneli i miast Agarthy.

Pierwsza sieć energetyczna opiera się na pięciu świętych górach, po jednym dla każdego z czterech kierunków na niebie i jeden w centrum:

https://sacredsites.com/asia/china/sacred_mountains.html
 .
Druga sieć energetyczna oparta jest na czterech świętych górach:
 .
http://www.zhangjiajietourguide.com/article-p143-china-top-four-sacred-taoist-mountains.html
.
Obie te sieci energetyczne mają główny punkt przecięcia wiru w pobliżu Chengdu, gdzie znajduje się tajemnicza cywilizacja Sanxingdui:
 .
https://en.wikipedia.org/wiki/Sanxingdui
 .

Chengdu jest jednym z 12 największych wirów energetycznych ziemskiej dwudziestościanowej siatki :

 
 .
 Cywilizacja Sanxingdui była głównym, zakotwiczającym punktem pozaziemskiej frakcji z Thuban (alfa Draconis), najbardziej znaczącą frakcją pozytywnych Drakonów.  Są oni jednymi z założycieli kultury chińskiej i jednym z głównych powodów, dlaczego smok jako symbol ma pozytywne konotacje w języku chińskim. Thuban był gwiazdą polarną 5000 lat temu, kiedy  to Drakoni z Thuban przybyli na Ziemię, wykorzystując wir Chendgu jako punkt wejścia.
.
Sanxingdui oznacza kopiec trzech gwiazdek w języku chińskim i te trzy gwiazdy to Thuban, Antares i Aldebaran.  Te trzy gwiazdy tworzą bardzo silny trójkąt energii, Antares i Aldebaran będące na jednych z głównych, galaktycznych filamentów plazmowego światła, które umożliwiają podróże międzygwiezdne poprzez portale w tym sektorze Galaktyki.
.
Niedaleko od Thuban na galaktycznej autostradzie Antares-Aldebaran, jest gwiazda Dubhe, dom Bogini DouMu, która należy do starożytnej, humanoidalnej, pozytywnej cywilizacji żyjącej na planetach orbitujących gwiazdę:
 

.

Bogini DouMu zajmuje się obecnie bardziej aktywną pracą z portalami na powierzchni planety w nowej fazie przygotowań do Przełomu, które rozpoczęły się w lipcu.

Źródła Smoka podały, że Dziecyn Pema, królowa Bhutanu, jest jedną z głównych publicznych wcieleń archetypu DouMu na powierzchni planety:

https://en.wikipedia.org/wiki/Jetsun_Pema
 .

Źródła Smoka również powiedziały, że DouMu szuka bardziej aktywnego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi.

Wszystko to jest częścią większego planu, aby wznowić kontakt Sieci Agarthy  z ludnością na powierzchni Ziemi po Wydarzeniu.

Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/11/the-blue-and-event.html

55 Komentarzy (+add yours?)

 1. xylotet
  List 21, 2016 @ 19:46:13

  @woona ,,,, mówisz ,,,”„chcąc zredukować liczbę populacji na Ziemi do około pół miliarda” czy oni pomysleli o reinkarnacji? jesli dajmy na to miliard ludzi bedzie chcial reinkarnowac na ziemi to beda miec miliard ludzi a nie pol” ,,,,, pytanie moje brzmi czy ktoś jest w posiadaniu Autentycznej Wiedzy na temat Owej Reinkarnacji ,,, bo jest to dzisiaj Słowo które stało się Modne ,,, tak jak Stan Kwantowy itp. gdzie najwięcej do powiedzenia mają ci którzy , ani jednej linijki tzw. formalizmu matematycznego nie są w stanie z tego zrozumieć ,,,, pomijając już wyprowadzenie choć jednej linijki takiego czegoś ,,,,, choć to pojęcie jest na ustach
  tak wielu ,,,, nawet cudotwórców i uzdrowicieli ,,,,, ale dla ludzi z branży to tylko teoria jest ,,,, spełniająca kryterium Proppera czyli falsyfikowalność ,,, 🙂 ,,,, a co będzie jak okaże się że Wszechświat ma naturę Elektryczną 🙂 ,,, a nie kwantową i grawitacyjną 🙂 ,,,, moim zdaniem Wszechświat nie ucierpi i nie przestanie Istnieć ,,, i to samo może stać się z modnymi dziś Pojęciami ,,,, to się nazywa zmiana Paradygmatu ,,,, od czasów Faraonów tenże Paradygmat cały czas się zmienia ,,, nawet jeśli nie wszyscy to zauważyli ,,,, 😀

 2. sx
  List 19, 2016 @ 19:32:39

  Fajne są te terminy, 3 lata, parę miesięcy, może inne. Tylko cokolwiek nastąpi w takim momencie, zawsze będzie to tylko przełom, bo przecież coś nastąpi zaraz po tym. Jeśli tu i teraz ktoś sobie nie radzi, żaden przełom nie podaruje mu nowego wspaniałego życia. Może jedynie nieco lżejsze, jak będzie miał szczęście.To co jest, przynajmniej znamy, jesteśmy tu u siebie. Bardziej mnie ekscytuje właśnie ten przełom a niekoniecznie to co po nim. Jedyne, co miałoby naprawdę sens, to ujrzeć się w odrodzonym świecie ale nie w cywilizacji. Ale czy większość z nas, z naszym emocjonalnym bagażem i tym co zawiniliśmy, miałaby szansę doświadczyć czegoś takiego, to nie wiem. Odnoszę wrażenie, że jesteśmy w tych naszych marzeniach jak ci współcześni planetarni pionierzy – całe narody cierpią niedostatek, przemoc i głód a ktoś buduje kolejne rakiety i wysyła sondy na planetę obok, zamiast zrobić porządek z własną.

 3. woona
  List 19, 2016 @ 18:38:01

  jesli widzicie 11:11 znaczy ze jestescie indygo https://cultureofawareness.com/2016/11/18/1111-a-call-to-the-indigos/

 4. elfka
  List 19, 2016 @ 18:04:14

  Ku pokrzepieniu serc wątpiącym.

 5. Weronika
  List 19, 2016 @ 12:38:11

  Dzisiaj miałam sen:
  Stoję wśród pewnej grupy ludzi, w której są maleńkie dzieci. Jest ciemność. Widać tylko kontury ludzi na tle bardzo wysokiej ściany (ca 100m). Czuję i widzę, że zaczynamy się unosić i stajemy na szczycie. Następnie kierujemy się do normalnego ziemskiego tunelu, pełnego wertepów. Idziemy gęsiego. Potykam się w ciemności, wpadając w dołki. Wtedy przypominam sobie, że nie zabrałam światła. Koniec snu.

  Po przebudzeniu wchodzę w medytację i z wnętrza wyrywają mi się słowa: „Dziękuję, błogosławię i ogarniam miłością cały świat, Jam jest Miłością, Jam jest Swiatłem”.
  To światło, którego zapomniałam to Miłość, która prowadzi do celu.

  Dajamanti: „Wzniesienie jest Twoim osobistym doświadczeniem. Nikt nie zapewni Ci wzniesienia, bo nikt nie ma takiej mocy. Tylko Ty sam to możesz zrobić.”

  Wzniesienie już się dokonuje, ale tylko my mamy na to osobisty wpływ poprzez miłość.
  Zyczę nam Wszystkim szybkiego wzniesienia.

  • darek
   List 19, 2016 @ 13:32:17

   Ja bym nie podzielił Twojej opinii ,że tylko ty sam możesz zrobić coś dla siebie,moim skromnym zdaniem pomoc jest wskazana,np Bodhidharma powiedział,że tylko jedna osoba z milionów jest w stanie osiągnąć naturalne samouświadomienie,a Jemu wierzę bezgranicznie.

   • Weronika
    List 19, 2016 @ 16:45:20

    Zgadzam się z Tobą, że pomoc jest potrzebna. Po to tu jesteśmy by sobie wspólnie pomagać, wspierać się i dzielić. Każda pomoc powinna być skonsultowana z własną duszą – swoją Jaźnią, ponieważ tylko Ona wie czy ta pomoc jest dla nas dobra czy nie. Nie można ślepo przyjmować pomocy i wdrażać w życie, bo możemy sobie zaszkodzić.
    Jeśli nie mam racji, proszę aby mnie poprawiono.
    Pozdrawiam.

  • xylotet
   List 19, 2016 @ 19:35:00

   😀 ,,, Dzisiaj miałam sen:,,, 😀 ,,,, i to jest doświadczenie osobiste ,,,, o interpretacjach Owego zawsze można konstruktywnie dyskutować ,,,, bez Owych doświadczeń można tylko Trzepać Pianę ,,, na zadany temat ,,, i tak nic się od tego nie zmieni ,,, 😉 ,,, co widać słychać i czuć ,,, 😀

 6. Omstan
  List 18, 2016 @ 18:40:42

  Ludzkość (jej zbiorowa świadomość) i Matka Gaja wybrały ewolucyjny a nie rewolucyjny scenariusz wyzwolenia. Jest to moim zdaniem bardzo optymalne i empatyczne podejście, gdyż wydłuża ono co prawda cały proces, ale pozwala na zabranie się do lepszego świata wszystkim i radykalne zwiększenie liczby tych którzy będą mieli szansę na wzniesienie. Wzniesienie to proces duchowy a wydarzenie to zmiana na płaszczyźnie fizycznej z tym że ona też ma wpływ na zbiorowe wzniesienie. Dajamanti jest widzę bardzo przywiązany do daty 2020, ale też nie należy brać tego dosłownie. Stały dopływ coraz silniejszych frekwencji z WGS powoduje szybsze budzenie się coraz większej rzeszy ludzi, a to w końcu wywoła efekt kuli śniegowej i może znacząco przyspieszyć wydarzenie.Radykalne przyspieszenie wydarzenia mogłoby tak rozwścieczyć kabala, że w akcie desperacji mógłby zniszczyć masę niewinnych ludzi, a tak idziemy wolniej ale idziemy wszyscy, i to jest podejście empatyczne. Wiadomo, że jeżeli komuś się nie wiedzie,to jak kania dżdżu wypatruje zmiany, ale powinien też pomyśleć o tych zniewolonych zafiksowanych przez siły ciemności, którym bardzo ciężko przestawić się szybko na inny paradygmat i wejść na szybką drogę do wzniesienia. Jedno jest pocieszające, że zbiorowa świadomość ludzkości podnosi się, a to powoduje, że kabał traci siły, bo uchodzi z nich moc jak powietrze z przekłutego balonu. Rada jest jedna, ta od Dajamantiego, trzeba skupić się na własnym procesie wzniesienia, a reszta sama przyjdzie.
  Pozdrawiam wszystkich i cieszę się, że u Ciebie Krystalku wszystko już w porządku.

 7. Obserwator
  List 18, 2016 @ 17:49:11

  Witam wszystkich. Cieszę się że pojawił się ten kolejny wpis Krystal28 po sporej przerwie. Dużo pozytywnych komentarzy, to też cieszy. Czytam ten blog od około 2012 roku. Już wtedy wiedziałem i czułem że nie jestem tutaj przez przypadek. Otrzymałem tutaj swego czasu wiele wskazówek, opisywałem problemy które pojawiły się u mnie w rodzinie. Jest naprawdę tak jak pisze Krystal. Najważniejsze jest to w jakich wibracjach się znajdujemy. To jest najważniejsze. Być tak jak to przeczytałem: w pewnym pozytywnym sensie wręcz egoistą. Egoistą jeśli chodzi o własne samopoczucie. W tej chwili żyjemy w ciężkim archaicznym jeszcze świecie. Ciągła walka o byt, pieniądze. Ciężka sprawa. Gdyby tak wydarzenie mogło być od jutra. Byłoby pięknie. Tutaj czytam wpis Dajamantiego który pisze że to będzie dopiero 2020 roku. To strasznie długa perspektywa. Kiedy kilka lat temu tutaj zaglądałem myślałem że rok 2016 czy 2017 będzie decydujący. Wiem cierpliwość jest potęgą. Może właśnie tego trzeba się też uczyć: cierpliwości. To też ważne. Pozdrawiam wszystkich, w szczególności administratorkę tej strony. Naprawdę dużo mi pomogłaś i pomagasz Krystal.

  —-

  Witaj drogi Obserwatorze, ja bym nie brała zbyt serio opinii innych na temat daty Wydarzenia, lub ze Wydarzenia nie będzie (to tylko sprawa czasu). Kobra nigdy nie spekuluje na temat dat. Każdy z nas ma swoje prawdy. Materia i rzeczywistość nie jest konkretna i taka sama dla wszystkich. Cały czas tworzymy swoje własne, osobiste Wszechświaty według swoich przekonań i wizji. Jeśli Dajamanti uważa, ze data ta jest 2020 to tak może być dla niego, a dla innych zupelnie inna. Takie jest Prawo Przyciągania lub teza przeskakiwania na preferowane linie czasowe. Polecam na ten temat materiały Hathorów, Abrahama-Hicksa i Bashara. Dzięki za miłe słowa kr ❤

  • Dawid56
   List 25, 2016 @ 18:05:57

   Byłbym bardzo ostrożny z podawaniem jakichkolwiek dat – „To” może być w każdym momencie niekoniecznie w 2020.Tak naprawdę 2020 jest to tak samo dobra data jak 2025 czy 2026.Ważne są de facto najbliższe dwa lata czyli 2016 i 2017 ( najpóźniej do marca 2018). Faktycznie marzec 2018 to koniec czasu przełomu czyli astrologicznego roku 2017.
   Co do samego Wydarzenia na „Portalu” ukazały się takie filmy n/t możliwego Wydarzenia.
   http://2012portal.blogspot.com/2016/10/compression-breakthrough-videos.html
   Ukazało się też wyjaśnienie co oznacza kryptonim Cobra- to skrót z angielskiego Copression Breakthrough-Kompresja Przełomu.
   A na stronie http://prepareforchange.net/
   ukazała się również aktualizacja n/t Wydarzenia.

 8. STRUMYK
  List 18, 2016 @ 08:41:14

  Witam!

  Przestaję wierzyć, że wydarzenie nastąpi, nie mam ochoty na nie czekać, tylko zajmę się sobą i swoim rozwojem, a już jest lepiej, mam staż do 31 marca.

  Może wpadnę na stronę Krystal co jakiś czas, pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się

 9. Eve
  List 17, 2016 @ 18:59:01

  Dla mnie Cobra tez jest bardziej wiarygodny od innych, to co mowil na temat wybierania nam przez archontow rodzicow w moim przypadku zgadza sie w 100%. I to ze manipuluja nami rowniez po smierci i ze dysponuja technologia ktora nam przypinaja na poziomie astralnym, to sa rozne urzadzenia ktore sciagaja nasza energie lub nas kontroluja, mowi o tym Malgorzata Wolukanis ktora podobno widzi te urzadzenia poprzypinane do niektorych ludzi zreszta nie tylko ona twierdzi ze je widzi. W zwiazku z tym oczywistym jest ze wiekszosc ludzi nie da rady sie od tego uwolnic i pomoc jest niezbedna bo dopiero jako uwolniona spod kontroli i manipulacji najezdzcow bedziemy mogli prawdziwie o sobie samostanowic.

 10. woona
  List 17, 2016 @ 16:39:43

  Krystal i Dajamanti swietnie sie uzupelniaja. Wedlug mnie trzeba myslec o sobie znaczy sie nie o trumpie czy hilary czy czyms innym tylko o sobie. Zeby jak najczesciej byc miloscia. Wtedy bedzie dobrze.

 11. Weronika
  List 17, 2016 @ 16:14:16

  Dziękuję Krystal za portal, dzięki któremu czerpię wiedzę i umacniam swoja wiarę. Dziękuję Ci Kobra, za aktualne wiadomości dot. sytuacji planetarnej. Dziękuję Dajamanti za miłośc, za utwierdzanie nas w
  pewności, że idziemy dobrą drogą.
  Dziękuję Wszystkim Użytkownikom tego portalu za wzajemne wspieranie się.
  Spójrzmy przed siebie sercem a zrozumiemy jak daleko doszliśmy, ciężką codzienna pracą. Przypomnijmy sobie jacy byliśmy dwadzieścia kilka lat temu. Dzisiaj bądźmy dumni, że są już miliony obudzonych i ciągle nowi budzący się. To pokazał nam marsz niepodległości i wybory w USA. Moim zdaniem wydarzenie już się wydarza. Być może zaplanowana była „Apokalipsa”, lecz dzięki naszej miłości, medytacjom i codziennym działaniom w rodzinach oraz w społeczeństwie, zmieniamy wspólnie wydarzenia swoimi myślami i działaniem. Myślę, że dzięki naszym wysiłkom to, co miało być wielkim wydarzeniem, będzie przechodziło płynnie tak, jak to już widać.
  Słowa Dajamanti:
  „Wydarzenie, to powiedzmy formalny początek czegoś nowego” i ja tak to postrzegam.
  Przepowiadano trudną jesień, szczególnie listopad a on przyniósł nam najliczniejszy pełen entuzjazmu marsz wolności i zwycięstwo Trampa w USA. To dla świata wielka nadzieja.
  Polska dzięki atakom UE staje się znana na całym świecie z dobrej strony. Wzmóżmy wysiłki w tym finale, zorza już świta.
  Pozdrawiam Wszystkich.

 12. Eve
  List 17, 2016 @ 14:34:14

  Igor Witkowski twierdzi ze ma powazne przeslanki i informacje z ktorych wynika ze cos globalnego sie kroi na wiosne 2017, nawet przesunal premiere swojej ksiazki na luty. Mowi ze Watykan bardzo sie obawia tej wiosny bo ma ona zburzyc katolicyzm i chrzescijanstwo, podobno ten Jezus co sie objawia w Medjugorie im to zapowiedzial. Podejrzewa sie ze obce cywilizacje podszywajace sie pod postacie religijne probuja w jakis sposob przygotowac ludzi wierzacych na te olbrzymie zmiany paradygmatu ktore nadchodza. Zreszta zobaczcie sami w yt: IGOR WITKOWSKI -2020 BUDOWA CYWILIZACJI SWIATLA.

 13. Krystyna11
  List 17, 2016 @ 00:33:02

  Witam wszystkich i pozdrawiam, a szczególnie Ciebie Krystal ! 🙂
  Mam pytanie, czy zwróciliście uwagę na temat, który niedawno pojawił się u Krystal?
  Chodzi mi o audiobook ,,Proś, a będzie Ci dane,,? – Abraham- Hicks. Ja dopiero teraz zapoznałam się z całością, bo mi w tamtym czasie przez dłuższy okres laptop źle działał i wymagał naprawy.Tak, że temat zniknął mi z pola widzenia, aż do teraz. Wyglądało to tak,jak bym została na to automatycznie pokierowana 😀
  Zgłębiłam temat jednym tchem w dwa dni, a teraz trzeba się zabrać za głębszą pracę. Bardzo zachęcam, jeśli ktoś pominął ten audiobook, bo naprawdę warto.
  Oczywiście, że dużo z tego wiemy, lecz z pewnością nie wszystko i warto sobie przypomnieć i powrócić do niektórych postaw bliższych naszej prawdziwej naturze. 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

 14. Magdalena
  List 16, 2016 @ 02:39:36

  Nie no swietnie, znowu jakies przesuwanie daty. Jescze kilka miesiecy temu czytalismy ze Wydarzenie nastapi do konca 2017 roku, teraz ze ok. 2020 . Wodzenie za nos ludzi, ktorzy juz teraz ledwo daja rade tu zyc.

  • Alex23
   List 16, 2016 @ 23:42:59

   a moim zdaniem to nie będzie żadnego WYDARZENIA bo niby czemu miało by być?? niby ktoś coś za Nas zrobi?? jacyś kosmici?? to tak samo jakby ktoś powiedział do mnie: jutro nie idź do pracy ja za Ciebie pójdę, równie mało prawdopodobne moim zdaniem:)

   • Jan
    List 17, 2016 @ 10:01:37

    Witam
    Sprowokowałeś mnie do odpowiedzi.
    A więc po pierwsze – do naszej drogiej Krystal – cieszę się, że znowu jesteś!
    Serdecznie Cię pozdrawiam.
    Co do Wydarzenia – my sami nie jesteśmy w stanie pokonać ciemnych, którzy mają swoje ugrupowania wojskowe chimera i swoje bazy w całym naszym układzie słonecznym. Dysponują technologią o jakiej nam się nawet nie śniło. Oni dążą do kompletnego wyniszczenia Ziemi i ludzi. Trują nas na każdym kroku chcąc zredukować liczbę populacji na Ziemi do około pół miliarda zaczipowanych niewolników. Poza truciem (żywność, leki, szczepienia, sztuczne epidemie, smugi chemiczne z samolotów), prowokują wojny i konflikty. W ich rękach są media przy pomocy których ogłupiają społeczeństwa. Co do ogłupiania to nie tylko media, np. fluor w pastach do zębów obniża IQ u dzieci. Głupszymi łatwiej rządzić. W konfrontacji z nimi jesteśmy bez szans. Na nasze szczęście jednak po naszej stronie są Plejadianie. Ci Plejadianie są na skutek zapętlenia czasu nami samymi z naszej przyszłości. Od tego co teraz się dzieje na Ziemi zależy bezpośrednio ich los. Dlatego oni są tak bardzo zainteresowani w wyzwoleniu Ziemi z pod władzy tych ciemnych demonów, którzy teraz nami rządzą.
    Powiem Ci jeszcze coś. Robert Monroe w swoich książkach opisywał swoją wyprawę w czasie na Ziemię do roku 3500. Ziemia była wtedy już po Wydarzeniu.
    Pozostaje tylko kwestia – KIEDY to Wydarzenie będzie miało miejsce.
    Dla niektórych (tak jak np. ja, jest to bardzo istotne. Mam już prawie 74 lata a chciałbym tego dożyć i zobaczyć to na własne oczy)
    Teraz dzięki Dajamantiemu padła jakaś konkretna data – za 3 lata. On jest ponad tym, ale ja nietety jeszcze nie, dlatego tak bardzo na to czekam i chyba nie tylko ja.
    Pozdrawiam
    Janek

    • Artonom
     List 17, 2016 @ 11:18:13

     I znowu zrzucanie wszystkiego na kosmitów żeby odwrócić uwagę, a całe zło na Ziemi generuje nikt inny jak człowiek, a dokładnie wąska grupa rządzących elit. Czemu siejecie taką dezinformację, skąd taka głęboka wiara w jakiś Plejadan itp?

    • gs
     List 17, 2016 @ 13:33:16

     Dla Ciebie Janku i dla innych ludzi , ktorzy wierza ze sie nic nie da… https://www.youtube.com/watch?v=3z2-NyJiUgg

    • Alex 23
     List 17, 2016 @ 13:36:16

     Ja też czekam Janie uwierz mi równie mocno jak Ty, na Wydarzenie, tylko umysł mi podpowiada, że to jakaś bajka, a to co piszesz o mediach, szczepieniach itd. to ja się z Tobą zgadzam w 100% 🙂 Pozdrawiam:) a jeśli Wydarzenie ma być dopiero po 3500 roku to ja kolejną inkarnacje szykuję dopiero za półtora tysiąca lat:)

    • Jan
     List 17, 2016 @ 14:26:54

     Witam
     Do „GS”
     Dziękuję za podanie tego linku ale to jest film z wypowiedzią Arona.
     Niestety, ale Aron już od dosyć dawna przestał być dla mnie wiarygodny. W którejś ze swoich wypowiedzi zaprzeczał istnieniu takich istot o których często pisze Cobra jak Archonci, Reptilianie i tp. Twierdził, że to jakieś bajki, teorie spiskowe.
     Wiadomo, że channelingi w większości są zmanipulowane przez ciemnych a Aron własnie w ten sposób otrzymuje swoje informacje.
     Mam wrażenie, że Aron jest na usługach ciemnych nie mając tego świadomości.
     Nie podejrzewam go o złe intencje.
     Wybacz, ale Cobra jest dla mnie znacznie bardziej wiarygodny od Arona a ich wypowiedzi na różne tematy często sobie zaprzeczają. Manipulacja channelingami polega na tym aby przekazać 90% prawdy po to aby przy okazji przemycić 10% kłamstw.
     Cobra ma bezpośredni kontakt z Plejadianami. Nie korzysta z channelingów.
     Pozdrawiam
     Janek

    • woona
     List 17, 2016 @ 16:28:39

     „chcąc zredukować liczbę populacji na Ziemi do około pół miliarda” czy oni pomysleli o reinkarnacji? jesli dajmy na to miliard ludzi bedzie chcial reinkarnowac na ziemi to beda miec miliard ludzi a nie pol

    • woona
     List 17, 2016 @ 16:31:59

     „ogłupiają społeczeństwa. Ci Plejadianie są na skutek zapętlenia czasu nami samymi z naszej przyszłości.” czyli albo jestesmy oglupialymi plejadianami albo kabalowi sie nie udalo. ja dziekuje ja nie chce tak dlugo wcielac sie na ziemi az do 3500 roku

    • gs
     List 17, 2016 @ 18:20:23

     Tak Janku, wysylajac link –do Arona mialem na mysli ze posluchasz co na ten temat powiedzial… i to pomoze Ci ulatwi… a Ty skupiles sie na ocenie kim wg Ciebie jest Aron… 🙂 nie chodzilo mi o ocene kogokolwiek, szufladkowanie lecz o wyjecie tresci z tego filmu … bo akurat jasno cos przedstawiaja… akceptuje wszystkich , milego dnia , pozdrawiam serdecznie 🙂

    • darek
     List 17, 2016 @ 20:06:35

     @gs
     Przecież to co tam powiedział jest znane od „X” lat,każdy to rozumie kto jest zainteresowany tematem, chyba kiedyś to już było na tym blogu?(link)

    • Jan
     List 18, 2016 @ 08:37:38

     Witam
     Niestety muszę jeszcze parę słów…
     Najpierw do „Artonoma”
     Problem w tym, że ci nami rządzą to nie są ludzie. Przeczytaj sobie:
     https://krystal28.wordpress.com/2015/04/11/kim-sa-archonci/
     Do „Alex 23”
     Wydarzenie nie będzie za 3500 lat tylko już niedługo.
     Monroe odbył swą niematerialną wyprawę w czasie wiele, wiele lat PO Wydarzeniu.
     Do „woona”
     Sprawa reinkarnacji.
     Ilość wcielonych dusz na ziemi nie zależy od tego ile dusz chce się wcielić tylko od ziemskich materialnych możliwości. Do niedawna w okolicach Ziemi przebywało kilkadziesiąt miliardów dusz chętnych do wcielenia.
     Co do Plejadian – to nie my jesteśmy Plejadianami tylko Plejadianie są nami z przyszłości. Może to trudno pojąć, ale poza sferą materialną czas nie istnieje.
     Monroe odbywał również podróże wstecz czasu – do Ziemi milion lat wcześniej.
     Serdecznie Was pozdrawiam
     Janek

   • MajaWalia27
    List 17, 2016 @ 12:57:10

    Ja tez Ci odpowiem. ‚Wydarzenie’ jest opisywane jako cos co zaistnieje nie tylko u Naszego Przyjaicela I Drogiego Wojownika Swiatla Kobry goszczacego na blogu Krytasl. Corey Goody mowi o czyms co nazywa ‚rozblyskiem slonecznym’ I ogromna fala energii jaka dotrze do ziemii. Zgadzam sie,ze NIKT za nas nic nie zrobi I mysle,ze to jak bedzie przebiegalo ‚Wydarzenie’ zalezy glownie of naszego satnu SWIADOMOSCI I pozimu MILOSCI. O czym pisze wiele Osob: Kobra, Corey Goody wspomina o ‚Prawie Jedynego’ ze najwazniejsza rzecza jest podniesienie wibracji, I CIAGLE bycie w stanie milosci I sluzenia Innym Istotom- dobrocia, zyczliwoscia, pomoca, wspolpraca. O tym samym pisze Dajamanti- moze nawet glebiej w sensie mistycznym, gdyz SILA MILOSCI u Niego jest sila lamiaca wszelkie granice, nawet te zwiazane z ‚ Wzniesieniem’. Ja wierze,ze ‚The Event’ zaistnieje dlatego,ze grupa ludzi obudzonych jest coraz silniejsza. Coraz wiecej ludzi zaczyna wspolpracowac ze Swiatlem. Ja osobiscie dojrzalam do momentu, gdy postaram sie bardziej na ‚planie fizycznym’ pracowac z energiami,z healingiem, bo mam wiele sygnalow,ze ‚czas zaczac’-:). Wiec bedzie nas CORAZ WIECEJ I kiedys bedzie to liczba, ktora bedzie katalizatorem. Wierze,ze ‚Wydarzenie’ jest WSPOLNYM dzialaniem SIL SWIATLA. Tych na ziemii- czyli nas ‚lightoworkers’ – tych w przestrzeni kosmicznej- czy pozytywnych grup ET- jak Pleiadianie, Syriuaszianie I Andromedanie I moze wiele,wiele innych grup, o ktorych nie wiemy. a trzeci czynnik, byc moze najistotniejszy jako katalizator to NASZE ZRODLO- centrum naszej galaktyki, ktore zaiinicjuje te fale energii…..MY I ZRODLO wzajemnie sie przenikamy w tej KREACJI. WIERZCIE W SIEBIE. W ostatnim wywiadzie Corey Goody powiedzial,ze kiedys byla sesja z Edgarem Cayce (slyyny amerykanski jasnowidz I uzdorwiciel). W Pokoju bylo 40 osob I On powiedzial,ze TA LICZBA osob BYLA W STANIE zatrzymac II wojne swiatowa, I zakonczyc dzilania Hitlera…..gdyby ludzie Ci zdali sobie sprawe z WLASNEJ MOCY STWORCZEJ- KREACYJNEJ. Pamietajcie,ze to nie ciemni KREUJA. To Istoty Ludzkie KREUJA> To Ci ‚ciemni’ potrzebuja nas by przetrwac, a nie odwrotnie. To po to CALA uwaga jest skupona na konsumpcji, I na negatywach w mediach. By ludzi wibracyjnie ‚utrzymac’ na naprawde niskich poziomach.

 15. woona
  List 15, 2016 @ 17:48:19

 16. woona
  List 15, 2016 @ 17:25:18

  http://www.eioba.pl/a/1×40/bioenergetyczny-mechanizm-zycia-planety-ziemia

  Głos Boga zarejestrowany w czasie seansu OOBE w instytucie Roberta Monroe

  – Błogosławieni, którzy mnie szukają.

  Dla nich długi okres zapomnienia zbliża się ku końcowi. Budzą się ku temu, kim naprawdę są – żywą częścią mnie, manifestującym się życiem i promieniującą miłością. Zapomnieliście o tym, by mnie szukać, rzadziej kierujecie wzrok na me oblicze.

  O, ludzie małej wiary!

  Niezliczone są rzesze tych, którzy żyją w oczekiwaniu mego przyjścia.

  Zaprawdę powiadam wam, że nigdy was nie opuściłem. Kto ma uszy ku słuchaniu, niechaj słucha.

  Szukacie mnie, a jesteście ślepi. Patrzycie na mnie, a nie poznajecie mnie.

  Dotykacie mej dłoni, a nie wiecie, kogo dotykacie. Powołujecie się na mnie i na moje nauki, tak jak jest wam w danej chwili wygodnie.

  Zbudźcie się, zobaczcie, oto prawdziwie jestem pośród was! Jestem trzęsieniem ziemi, wichrem i ogniem.

  Jestem cichym głosem przenikającym największy zgiełk. Jestem pokojem, którego rozum nie ogarnie. Jestem światłem, które wszystkich ludzi prowadzi do Ojca.

  Jestem miłością, która pokonała wszystko.

  Jestem światłem oświecającym ludzkie umysły.

  Jestem pokarmem ludzkich dusz.

  Jestem Twoim życiem i Ty należysz do mnie.

  Jestem w każdym Twym oddechu.

  Jesteśmy jednym w Ojcu.

  Nie rozpaczaj, nigdy nie zostawię cię samego, nigdy cię nic opuszczę.

  Ty również mnie nie opuścisz, bo zaprawdę, jednym jesteśmy.

  Porzuć to, co stare.

  To, co stare, musi umrzeć, a jego prochy niech będą rozwiane na cztery strony świata.

  Nowe powstaje, lecz zmienić musisz swój punkt widzenia. Nie szukaj mnie pod postacią ludzką.

  Ten czas jeszcze nie nadszedł.

  Szukaj mnie w życiu, które przemawia do ciebie każdego dnia, które przemawia do ciebie w każdej codziennej czynności.

  Bowiem patrzysz, a nie widzisz. Nie mam granic i nie mieszczę się w fizycznych wymiarach. Nie stosują się do mnie prawa logiki i przekraczam twoje pojęciowe wyobrażenia.

  Istnieję, żyję i poruszam się we wszystkim, co stworzył mój Ojciec.

  Ty zaś szukasz mnie nie tam, gdzie jestem.

  Moje oblicze możesz ujrzeć we wszystkim, co jest.

  Spójrz oto na swego brata i zobacz mą twarz.

  Pochyl się nad sadzawką.

  Niech jednak nie zwiedzie Cie to, co tam zobaczysz.

  Bowiem postać, która odbija się w wodzie, to właśnie ja. Czy jeszcze nie dostrzegasz prawdy?

  Poznawaj mnie, ucz się mnie.

  Weź w dłoń liść, kamień, kroplę wody – i wiedz, że we wszystkim, co istnieje, ja jestem.

  Czyż nie wiesz, że jestem wiecznym życiem?

  Nie ma więc dla mnie przeszłości i przyszłości.

  Tylko TERAZ istnieje.

  Żyj w TERAZ.

  Żyj w TERAZ razem ze mną.

  We mnie jest światłość, tak jak i w tobie jest światłość.

  Lecz ty nie znasz swojej światłości.

  Jestem tu po to, by ci pokazać, że moja światłość i Twoja światłość są tym samym, są jednym.

  Gdy już poznasz to Boskie światło będące częścią wszystkiego co istnieje, dopiero wówczas zaczniesz rozumieć swój stosunek do życia, do twego Stwórcy, a tym samym pojmiesz, że jesteś jego synem po wsze czasy.

  Nie zasypiam i nie zapadam w drzemkę.

  Wiedz i ty, że twoja dusza również nigdy nie zasypia.

  Gdy to zrozumiesz, staniesz się świadomy swej duchowej żywotności i stałego kontaktu ze swą wyższą świadomością. Wiedząc to zrozumiesz, że naprawdę bliżej jestem ciebie niż twe ręce i nogi.

  W tym zrozumieniu, w tej wiedzy jesteśmy jednym.

  Żyj w prawdzie. Bądź prawdą. Żyj w pięknie.

  Stań się artystą swego życia.

  Żyj we mnie, a mnie pozwól, bym przejawiał się w Tobie. Jestem wszędzie – w każdej przestrzeni i poza przestrzenią. Jestem obecny w każdym czasie i poza czasem.

  Gdy zwrócicie się ku mnie i staniecie się częścią mej rzeczywistości, cała moc zostanie wam przywrócona.

  Jest to moc, która zjednoczy was ze wszystkim, co istnieje. Jest to moc, która was wyzwoli.

  Dzieci moje, zamieszkajcie we mnie!

  • Jan
   List 17, 2016 @ 12:53:02

   Witam
   Chciałby zwrócić Waszą uwagę na jedno zdanie z tego przekazu od „Boga”.
   A mianowicie:
   „Istnieję, żyję i poruszam się we wszystkim, co stworzył mój Ojciec.”
   Wniosek jest jeden – to nie jest przekaz od pierwotnego Boga tylko od kogoś, kto sam siebie nazywa synem Boga.
   Tak naprawdę, to dokładnie nie wiadomo jak z tym jest.
   Mamy wiele galaktyk, są podobno różne linie czasu, różne wymiary.
   Czy wszechświat jest jeden czy jest wiele wszechświatów?
   Nie znam dokładnej odpowiedzi na te pytania.
   Podobnie jest z kwestią Boga.
   Chyba jest jeden ponad wszystkim co istnieje ale czy na pewno to On stworzył nas osobiście?
   Czy też może stworzył sobie pomocników, którzy potem sami stwarzali wszechświaty?
   Podam przykład z religii hinduistycznej. Najwyższym Bogiem jest tam Pan Wisznu.
   Z kolei Pan Wisznu stworzył Brahmę, któremu powierzył stworzenie świata materialnego. W tej religii występuje najwyższy Bóg i półbogowie.
   Jak to się ma do wszystkiego co istnieje na planie materialnym i duchowym?
   Powiem po prostu – nie wiem.
   Pozdrawiam
   Janek

   • darek
    List 17, 2016 @ 14:34:34

    …w kontekście tego co napisałeś przypomniało mi się takie opowiadanie..

    ..pewnego razu Budda wędrował ze swoim uczniem Anandą i spotkał na swej drodze człowieka wierzącego w Boga .I ten go zapytał, CZY BÓG ISTNIEJE?Budda odpowiedział,o jakim bogu mówisz ,boga nie ma nie było i nigdy nie będzie i ten człowiek poczuł się rozbity i odszedł..
    Idąc dalej spotkali ateistę i ten również zapytał Buddo powiedz proszę CZY BÓG ISTNIEJE?Budda odpowiedział,oczywiście,że istnieje Tylko On jest, nie ma niczego poza nim i ten człowiek również poczuł się rozbity i odszedł..
    Na końcu spotkali agnostyka i ten także zapytał, powiedz mi Buddo ,czy BÓG istnieje czy nie istnieje?Budda pozostał w milczeniu.
    Najbardziej poruszony był jednak Ananda,mistrzu co znaczą,te absurdalnie sprzeczne odpowiedzi zapytał,to zachwiało całkowicie moim rozumowaniem.
    I bardzo dobrze ,te odpowiedzi były skierowane do osób które pytały,jeżeli to zachwiało twoim rozumowaniem to to jest Twoja odpowiedz,odpowiedział Budda.

    Pozdrawiam.

   • Rozsądna Anna
    List 17, 2016 @ 14:51:32

    Dajamanti jak to dobrze ,że jesteś znów obecny dla wszystkich którzy Cię potrzebują, sam kiedyś też byłeś w swoim istnieniu na ich miejscu, rozterek, smutków, błądzeń, dlatego nie dziw się ,że potrzebują Twojego wsparcia duchowego czy nawet słownego. Ty wiesz i ja wiem, że każdy z nas posiada w swoim wnętrzu/DUSZY wszystko co jest potrzebne do Wzniesienia /rozwoju duchowego/.
    Niektórym trzeba pomóc choćby swoim przykładem. Bezwarunkowa miłość jest tą naturalną Boską bombą uzdrawiającą wszystko i wszystkich, ale trzeba ją w sobie umieć i chcieć rozwijać. Ja twierdzę, że MIŁOŚĆ jest BOGIEM , a BÓG jest MIŁOŚCIĄ. Nikomu z nas nie potrzebni są żadni guru i tym podobni nauczyciele, którzy czasem robią więcej szkody i niż pożytku, a poza tym nikt z nas nie jest w stanie rozwijać się duchowo za inną osobę, każdy z nas jest wyposażony w rozum, serce i wolną wolę i może dokonywać cudów w swoim życiu, jeżeli tylko zechce żyć według cnót serca połączonego z umysłem. ♥ ♥ ♥

    • darek
     List 17, 2016 @ 23:45:42

     Rozsądna Anna, mówisz o wolnej woli,ale czy ona istnieje?.. ,jakby istniała to czy jesteś w stanie zadecydować,że dożyjesz jeszcze następnej minuty?W tej chwili możesz opuścić wszystko na tym świecie i nie jest to Twoją wolną wolą..,co sekundę rodzi się i umiera człowiek..Wystarczy się zastanowić…WSZYSTKO JEST ŁASKĄ ,nawet nie ,bo i tak zostanie wszystko zapomniane,jak napisałaś tylko MIŁOŚĆ…pozostanie można z niej szydzić,ale jest wieczna jak trawa..

    • Rozsądna Anna
     List 18, 2016 @ 08:55:54

     Czy wszystkie Darki to niedowiarki jak Tomasze 😀 😀 ♥ ♥
     Darek nie wiem jak Ty ale ja mam Wolną Wolę tak mocną jak Miłość Boga do mnie i Moja do Niego, wszak ON jest mną, a ja NIM czyż nie tak ? ♥ ♥

    • Ania
     List 24, 2016 @ 21:10:04

     Rozsądna Anno, jeśli zjednałaś się ze Stwórcą, którym faktycznie jesteś na poziomie ducha, to masz wolną wolę. Ta wolna wola jest Jego wolną wolą, a zarazem Twoją, bo jesteście Jednią.
     Natomiast jeśli jeszcze nie zjednałaś się z Nim w sobie, to nie masz żadnej wolnej woli, a jedynie iluzje wolnej woli, ponieważ tu na Ziemi jest w 100% przeznaczenie.
     Można się nawet o tym samemu przekonać, pod warunkiem, że z poziomu świadomości masz jasnowidzenie własnej przeszłości i przyszłości. A jeszcze jak masz kontakt ze Stwórcą, którym w istocie jesteś na poziomie Ducha, to i masz wiedzę o tym, że to co Ci wyżej napisałam jest PRAWDĄ.

 17. woona
  List 15, 2016 @ 16:55:17

  http://www.eioba.pl/a/1uic/prawo-jednosci

  Prawo Jedności / Prawo Unifikacji

  Jesteś wszystkim, każdą istotą, każdą emocją, każdą sytuacją.
  Jesteś jednością. Jesteś nieskończonością.
  Jesteś miłością/światłem, światłem/miłością.
  Jesteś.
  To jest Prawo Jedności.

  • darek
   List 18, 2016 @ 09:20:16

   Aniu..no dobra.. jesteś kobietą zawsze wasza racja ..czyli jestem Tobą jesteś Mną, On jest Nasz, oboje jesteśmy Jego ,niech więc wszystko będzie dla naszego bliżniego…,teraz lepiej…buziaczki

   • Rozsądna Anna
    List 18, 2016 @ 20:39:22

    Darek to Twoje Aniu….no dobra… tak mnie połechtało po Serco-Duszy jak chlebek z miodem dla dzieciaczka ♥ ♥

    • darek
     List 18, 2016 @ 21:46:52

     Dzięki Aneczko ,ciągle się uczę ,że po prostu wystarczy być miłym,serduszko dla Ciebie.

 18. Dajamanti
  List 14, 2016 @ 23:19:09

  Ale ten Wiktor (Cobra) potrafi namieszać ludziom w głowach. Głównie tymi wręcz kosmicznymi nazwami 😉

  Żaden prawdziwy strażnik mu sie nie zgłosi, ale za to tych nieprawdziwych będą setki hehe 😀

  Wejścia do wnętrza Agarthy są cały czas otwarte. Nie potrzeba żadnych strażników. Jedynym warunkiem żeby tam wejść, są specyficzne częstotliwości. I tyle 🙂

  Aghartanie przyjmą każdego. Bez wyjątków. Dadzą mu biały pokarm do zjedzenia i pomarańczowy napój, który nie jest z pomarańcz 🙂 Ale bardzo smaczny.

  Pozdrawiam wszystkich wielokolorowych strażników 😉 i Ciebie Krystal ❤

  • EM
   List 15, 2016 @ 11:13:03

   Witaj kochany DJ ❤
   A co powiesz na Kosmiczne Ujawnienie (https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com), czyli audycje Davida Wilcocka i Coreya Goode?
   Czy to wszystko co opowiada Corey jest prawdziwe i nie ma tam manipulacji?
   Czy to prawda, że zamiast całkowitego Ujawnienia będzie tylko częściowe i kabaliści nie zostaną oskarżeni i aresztowani? Co wtedy z Wydarzeniem i Wzniesieniem? Napisz nam proszę jak Ty to widzisz?
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   • darek
    List 15, 2016 @ 14:36:59

    A co swoich oczów nie masz,że Dajamanti musi ci odpowiedzieć?

    • woona
     List 15, 2016 @ 17:26:35

     Darku grzeczniej. Em napisal/a pytanie jak on to widzi a nie jak my mamy to widziec wedlug niego. Kazdy punkt widzenia jest potrzebny.

   • Dajamanti
    List 15, 2016 @ 19:09:56

    Witaj 🙂
    Jak ja to widzę…hmm…do wydarzenia zostało 3 lata, licząc oczywiście od 2017 roku, ale wznieść się możesz w kazdej chwili, czekając z pozycji wzniesionej na wydarzenie, albo nie czekając na nic 😉

    Osobiste wzniesienie trwa zwykle 5 – 6 miesięcy w chwili, kiedy w pełni staniemy sie uosobieniem miłości. Ponieważ gdy wyrażamy tylko miłość, wibracje naszego ciała zaczynają sie przystosowywać do tego złotego światła. Także po co czekać na jakieś wydarzenie i zamartwiać się tym co zrobią lub co nie zrobią inni ludzie? Oni nie zapewnią Ci żadnego wzniesienia.

    Dlaczego tak twierdzę? Ponieważ wydarzenie nie jest wzniesieniem. Wydarzenie, to powiedzmy formalny początek czegoś nowego. A wzniesienie jest Twoim osobistym doświadczeniem. Nikt nie zapewni Ci wzniesienia, bo nikt nie ma takiej mocy. Tylko Ty sam to możesz zrobić 🙂

    Ludzie w tym czasie, tak bardzo stresują się różnymi rzeczami, sami nie wiedzą co jest prawdą…czy wolno jeść mięso, czy nie wolno…niby są nieograniczeni…a nie wolno im tego..to już wolno…a tamtego już nie…a zapominają że piąty wymiar to przede wszystkim miłość – ta czysta i bezinteresowna. Jeżeli kierujemy się miłością w swoim życiu, doskonale będziemy wiedzieć co robić. Nie trzeba nikogo słuchać i pytać co robić…a tym bardziej tego zarozumiałego dajamantiego 😀

    Nie będę bawił się we wróżbitę i nie napiszę Ci co zrobią inni ludzie. Ale z miłą chęcią zabawię się w Twojego brata i dam Ci braterską rade: Bądź dziecinną miłością, a wzniesienie stanie się dla Ciebie dziecinnie proste 🙂
    To tyle 🙂 ❤

    • woona
     List 15, 2016 @ 19:44:54

     „do wydarzenia zostało 3 lata,” tak dlugo? kurde chce juz. a poza tym co sie dzieje z tymi co umieraja przed wydarzeniem?

    • Maria W.
     List 16, 2016 @ 09:57:41

     Dziękuję Dajamanti !

     Za mądre slowa i insirację.
     I za to , że znowu się tutaj pojawiłeś.
     😉 ❤ 🙂

    • EM
     List 16, 2016 @ 11:03:24

     Dzięki Dajamanti 🙂
     Wiem, że można samemu się wznieść, ale przed Wydarzeniem jest to bardzo utrudnione ze względu na warunki panujące tutaj. Trzeba chodzić do pracy, zarabiać na życie, spotykać się z ludźmi różnych wibracjach. Trzeba jakoś funkcjonować w 3D. Trochę nad tym myślałem. Nawet jeśli uda mi się wznieść, to co z moją rodziną, żoną i dziećmi? Nadal będę musiał zarabiać pieniążki, aby oni mogli normalnie żyć. Czyli nadal będę musiał funkcjonować w 3D, a mając wibracje 5W nie będzie to takie przyjemne. A jednak czuję, że dusza chciałaby już zacząć przygotowania. Jeśli mi by się udało, to wtedy żona, dzieci i może inni inaczej by popatrzyli na świat, że to co opowiadałem to nie bajki. Będę rozwijać w sobie miłość na tyle ile dam radę, może uda mi się nawiązać kontakt z WJ i wtedy ona mnie już poprowadzi tak, aby było to najbardziej korzystne dla mnie i najbliższych.
     A Ty DJ jak sobie radzisz w 3D? Często tu przebywasz, czy raczej wolisz 5 i 6 wymiar?
     Uściski ❤

    • Dajamanti
     List 16, 2016 @ 22:44:25

     Dajamanti obecnie pracuje nad wyższym wymiarem niż piąty 🙂 Oczywiście nie muszę dodawać, że kij mnie obchodzi to co całe wydarzenie 😉 Kieruje się takim szablonem: Więcej miłości, lepsze doświadczenia, szybsze wibracje, wyższy wymiar 🙂 i to ma dla mnie największe znaczenie.

     Nie zaprzątam sobie głowy tym, co inni ludzie zrobią na Gai – jakie podejmą decyzje, do jakich dojdą wniosków, czy przylecą kosmici, czy nie …a po co sobie takimi głupotami zaśmiecać głowę? 🙂

     Mam ogromne współczucie dla tych, którzy czekają na obiecane wydarzenie z nadzieją, że to odmieni ich życie, bez możliwości pracy nad sobą . Nie będę tutaj opisywał znaczenia potęgi miłości, jako klucza do wyższych wymiarów, bo to opisywałem juz setki razy i mógłbym o tym pisać i mówić w kółko…bo uważam to za najważniejszą, energetyczną sposobność w tym całym świecie.

     Posłuchaj, nie musisz się martwić tym, że będąc miłością opuścisz kogokolwiek na tej planecie. Miłość łączy, nie dzieli. Będąc w stanie miłości, jesteś na dobrej pozycji do wzniesienia…Będąc w stanie miłości, Twoje finanse ulegną znacznej poprawie… dojdziesz do wniosku, że nie musisz pracować a nawet się starać zdobyć pieniądze, a będziesz miał ich więcej. Tak to działa.

     Pomyśl, ludzie tak jak Ty, mówią że nie mają czasu pracować nad sobą bo muszą chodzić do pracy. A czy nie można chodzić do pracy będąc miłością? Nie można zajmować sie swoimi dziećmi będąc miłością? Nie można jeść z miłością i z miłością naprawiać samochód? Można! Tak jak można te wszystkie rzeczy robić z lękiem lub gniewem, tak równie dobrze można po prostu być miłością. A będąc miłością, jesteś juz w stanie wzniesionym.

     Dlatego bądź Miłością 🙂 kilkunastu ludzi już namówiłem, żeby odpuścili te wszystkie nauki ezoteryczne, czary mary i wszelkie nieistotne głupotki tego świata i starali sie w każdej chwili byc miłością…i no cóż…najlepiej na tym wyszli 😉

     A jednak rozpisałem sie o miłości… 😉

     :-* ❤

    • adrian351
     List 17, 2016 @ 14:02:46

     Witaj Dajamanti , miłość jest kluczem, wiem to bo nie myśląc o tym zacząłem o milosc w moim sercu prosić w modlitwie codziennej ale wiesz jak jest są wzloty i lekkie potknięcia, cały czas chciałbym odczuwać to piękne uczucie wyzwolenia i prawdziwej wolności, właśnie tego co napisałeś dziecinnej miłości proszę Cię pomóż mi to osiągnąć, od Ciebie się czuje miłość w każdej literce, No weź pomóż :* to mój @ jeśli miałbyś chwile i chciał pomoc jak to nazywasz swojemu braciszkowi. wegner642@gmail.com pozdrawiam Adrian

    • Maria W.
     List 18, 2016 @ 08:59:49

     Drogi Adrianie ! 🙂
     Ja tak jak Ty ciągle uczę się Bezwarunkowej Miłości.
     I wiem , że na tą chwilę może mnie wspierac tylko Dajamanti.
     Dlatego proszę , żeby to co On mówi o Miłości było dostępne dla wszystkich – chociaż byloby to powiedziane 1001 razy.
     Czuję jak jesteś zdeterminowany , żeby zawsze być Miłością , ale ja pragnę tego samego. I Cię rozumie .:)
     Jestem niezmiernie wdzięczna Kochanej , Wytrwałej KRYSTAL, że moglam tutaj spotkać tyle wspaniałych Istot i zdobyć wiele wiedzy . ❤ ❤ ❤
     Proszę też wszystkich tutaj " obecnych" ,ktorych te tematy mniej interesują o cierpliwość i wyrozumiałość. 🙂
     Ściskam Was . ❤

    • Dajamanti
     List 18, 2016 @ 19:48:03

     Witaj Adrianie 🙂

     Był taki okres w życiu dajamantiego, że codziennie dostawał mnóstwo wiadomości na mail….i mail padł 😉 i całe szczęście, bo szczurek którego tam umieściłem, zaczął podgryzać komputer…i komputer padł 😀 Pozwoliłem mu dokończyć moj komputer. Niech mu wyjdzie na zdrowie. Dlatego teraz nie korzystam juz z maila 🙂 Wpadam dwa razy w roku tutaj do moich wielokolorowych Krystalowiczow…i niech tak zostanie 🙂

     Ci którzy kochają, żyją w Bogu – w jego energii, częstotliwościach i to jest prawda, jaką sam na własnej skórze możesz doświadczyć. Bóg jest Miłością. Kropka. To jest najwyższa prawda. A im bardziej kochasz, tym bardziej zbliżasz się do Boga.

     Wyobraź sobie Słońce. Słońce symbolizuje centrum Wszechświata, miłość i wszystko to co boskie i dobre. Żyjąc w Miłości, żyjesz w Bogu. A strach? Żyjąc w strachu, również przynależysz do jedności, tylko tyle ze zahaczyłeś o malutki promień tego Słońca, który oddalił sie o biliony kilometrów w przeciwną stronę. Promień oddalony od Słońca, jest strachem. Gdy zaczynasz kochać, zostajesz uniesiony po tych promieniach do Źródła Miłości. A im doskonalsza jest Twoja miłość, tym bardziej zbliżasz sie do centrum, aby je poczuć i stopić sie w jedności. Tak można opisać te całą ewolucje po wymiarach.

     Bóg jest wszystkim, a Miłość jest Bogiem. Zatem wszystko jest miłością, a będąc miłością, jesteś wszystkim. Nie istnieje prawda cenniejsza od tej, aby cały czas być miłością.

     I teraz, kiedy starasz sie być miłością, to nią nie jesteś. Rozumiesz? Gdy inni mnie pytają: To jak mam być tą miłością? Ja odpowiadam: Bądź „po prostu” miłością. Prostota jest kluczem. Gdy jesteś po prostu miłością, nie skomplikowaną, nie zanieczyszczoną tylko swoją własną, zgodną z Twoim obecnym położeniem – to to jest wlasnie to, co powinieneś robić…to jest właśnie ta miłość, o którą nam chodzi 🙂

     Usiądź w ciszy lub połóż się, i bądź swoją miłością. Miłością samą dla siebie. Miłością prostą. Miłością dziecinną, tą, która przynosi uczucie radości w każdej komórce Twojego ciała. Odsuń na bok tę całą rzeczywistość i to, czym powinieneś sie martwić…odsuń lęk bo to promień, a nie Słońce. Wejdź myślami w dany problem, który nie daje Ci spokoju i będąc w tym miejscu, bądź „po prostu” miłością, a dany problem zniknie. Wszystko obmywaj obecnością miłości i staraj się ją codziennie umacniać. Postanów, że z każdym następnym dniem, będziesz bardziej kochał od dnia poprzedniego…a gdy juz zakotwiczysz tylko wibracje miłości w swoim sercu, w czasie 5-6 miesięcy oczekuj złotego światła i swojego własnego wzniesienia!

    • Monmaria
     List 20, 2016 @ 00:02:14

     Dajamanti: „Usiądź w ciszy lub połóż się, i bądź swoją miłością. Miłością samą dla siebie.”
     Według moich osobistych doświadczeń nie istnieje miłość sama dla siebie, a wibrację Miłości (tej przez duże M) możemy osiągnąć tylko poprzez interakcję z drugim człowiekiem/ inną istotą. Warunek: właściwa interakcja i właściwy człowiek). Nie da się osiągnąć wyżyn duchowych w samotności. Jednostkowy Bóg, dzięki któremu stajemy się samowystarczalni w naszym poszukiwaniu, odnajdywaniu i doświadczaniu Miłości, to moim zdaniem iluzja..

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: