Plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na Ziemi

.

Kobra, aktualizacja 17 sierpnia 2016

Usuwanie grupy Chimera trwa.  Od połowy lipca, stężenie plazmowe bomb toplet spadło poniżej pewnej wartości progowej, co umożliwia pęknięcia w Zasłonie.  Oznacza to, że plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na powierzchni planety.  Pozwala to na wyraźniejszą, pionową, energetyczną komunikację z niefizycznymi duchowymi przewodnikami, którzy coraz częściej będą kontaktować się z przebudzoną częścią ludzkości.

Poza tym,  gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi.  Przygotowania te zawierają pewne dokładne protokoły, które stopniowo uwolnię przez mój blog dla ludności na powierzchni.

Analiza złożoności fali wykonana przez Ruch Oporu szacuje, że jest około 20% prawdopodobieństwa, że Rothschildowie poddadzą sie przed Wydarzeniem. Siły Światła postępują ze swoimi planami planetarnego wyzwolenia i nigdy nie czekają na wyniki negocjowania kapitulacji.  Te negocjacje nie ich głównym celem.

Delikatne Ujawnienie jest kontynuowane.

Mars zaczął być przedstawiany jako bardzo przyjazna planeta:

.
.
Może być łatwo osiągalny z użyciem technologii plazmowej:
.
 .
I plany na stację orbitalną Marsa manifestują się w rzeczywistość:
 .
 .

Jest kilka ciekawych przełomów technologicznych ze Wschodu docierających do głównego nurtu.

Rosja ogłosiła, że zamierza rozwijać systemy teleportacji:

 .
Chiny zapowiedziały opracowanie kosmicznego samolotu:
 .
 .
.
Niektórzy naukowcy potwierdzają to, co nasze Komory Tachionowe były w stanie wykazać w praktyce. Współzałożyciel teorii strun [string theory] w fizyce zaproponował, że Tachiony są naszym bezpośrednim połączeniem ze Źródłem:
 .
 .
Chiny uruchomiły satelitę komunikacji kwantowej, która wykorzystuje tę samą zasadę jak nasze Komory Tachionowe:
 .
 .
Ci, którzy są zainteresowani autentycznymi obrazami tajnych pojazdów programu kosmicznego mogą je znaleźć tutaj:
 .
 .
 .
Nauka głównego nurtu wreszcie zyskuje pewne zrozumienie pola plazmowego wokół Ziemi.  Oto dwa dobre wyjaśnienia plazmowych fal o ultra niskiej częstotliwości w pasach Van Allena.
 .
 .
 .
Podczas, gdy plazmowa anomalia wokół Ziemi jest szybko oczyszczana, negatywne wojsko chce wzmocnić plazmowymi bombami:
 .
 .
Jest to interesujące, że Erdogan ostatnio jest przedstawiany jako pozytywna postać w alternatywnych mediach.  Ci, którzy wątpią, że to było pozytywne tureckie wojsko, które próbowało zrobić zamach stanu przeciwko Erdoganowi, zapomnieli jego bliskie powiązania z Państwem Islamskim:
 .
 .
Erdogan mógł stłumić zamach wewnętrznie, ale w skali globalnej ulega presji rosyjskiej:
 .
.
Siły Światła stają się coraz bardziej zwycięskie w kierunku ostatecznego wyzwolenia wiru w Syrii:
 .
 .
 .
 .
 .
Jest wiele pogłosek, że system załamie się bardzo szybko, ale nie są one oparte na rzeczywistości.  Oto prosty sposób, aby sprawdzić, czy system już upadł:
 .
 .
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .

232 Komentarze (+add yours?)

 1. Omstan
  Sier 30, 2016 @ 19:50:16

  To jeszcze raz ja. Kobra wzywa do zmiany niedzielnej medytacji i zmiany jej czasu na 4 (rozumiem 16) GMT niezależnie od czasu letni, zimowy. Z tego co wiem to jednak w naszym czasie zimowym będzie to godz. 17, a obecnie 18. Czy dobrze rozumiem? Chyba że będziemy ją robić stale o 18, ale wtedy będziemy zimą odstawać od reszty świata, a idea jest taka aby cała ludzkość medytowała w jednym czasie dla lepszego efektu.

  • krystal28
   Sier 30, 2016 @ 19:55:51

   Obecnie kończę tłumaczenie przekazu, będzie jutro. Artykuł Kobry o zmianie czasu medytacji i treść przetłumaczę przed niedzielą.

 2. Omstan
  Sier 30, 2016 @ 14:18:01

  Krystalku, wyjaśnij proszę co znaczą te słowa „Hillary Clinton jest zbyt wystraszona, aby spotkać się rzeczywistymi, prawdziwymi ludźmi i zaczęła używać zielonego przegrody na filmowanie swojej kampanii wyborczej.” Znalazłem je w zakładce Z ostatniej chwili w wypowiedzi Fulforda. Nie znam angielskiego więc nie mogę odczytać ich z oryginału
  Dzięki i pozdrawiam

  • krystal28
   Sier 30, 2016 @ 16:44:23

   Omstanku, poprawiłam tłumaczenie, aby było bardziej zrozumiałe i dodałam ang. link

   • MB
    Sier 30, 2016 @ 17:37:12

    Krystal, a może tam chodzi o tzw green- box jak dawniej był blue-box. Popytaj jeszcze.

   • Omstan
    Sier 30, 2016 @ 18:47:02

    Dzięki Ci Krystalku, budujące jest to, że na Ciebie zawsze można liczyć.

   • Monmaria
    Sier 30, 2016 @ 22:57:28

    Witaj, Krystal 🙂 ❤ A może chodzi tu o nakładanie wideo za pomocą efektu zielonego ekranu? Tym sposobem można nagrać jeden film na zielonym (lub niebieskim) tle, a następnie „wyciąć” sam obiekt z tła i nałożyć go na inny film. W przypadku Hilary nagrać dwa oddzielne wideo: jedno z publicznością, drugie, na którym jest sama Hillary Clinton i zmontować je, tak aby tworzyły całość i sprawiały wrażenie, że H. Clinton na prawdę występuje przed wielką publicznością. I tak spreparowany film zaprezentować w TV. W ten sposób H.C. unika bezpośredniego spotkania z tłumami., aby rzeczywiście nie doszło do zamachu na nią.

    • Monmaria
     Sier 30, 2016 @ 23:00:13

     – „Another clear signal that things are not as normal is the fact that Khazarian Presidential canditate Hillary Clinton has become too scared to MEET actual real people and has begun using green screen to tape her campaign performances.”
     Tu jest fragment: „to scared to MEET actual real people” Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wszystkich Forumowiczów 🙂 ❤

    • krystal28
     Sier 31, 2016 @ 03:02:53

     Monmario, ja rozumiem to w ten sposób, ze H.C. dla swojego bezpieczenstwa chowa sie za jakąś zieloną zasłoną, cokolwiek to jest, podczas swojej kampanii wyborczej, aby nie mieć bezpośredniego kontaktu z publicznością. Serdecznosci ❤

 3. MB
  Sier 28, 2016 @ 16:47:09

  Jeśli nie zrażą was jakieś drobne mogące zdarzyć się niedokładności, to czytajcie na własną odpowiedzialność. Ponieważ tu nie ma ilustracji (nie wchodzą) chętni mogą zobaczyć je pod adresem jak poprzednio ale z końcówką /corey-goode-intel-update-part-2-aug-2016.html.

  Corey Goode Intel Uzupełnienie Część 2
  22 Sierpień 2016

  Raw-Tear-Eir przywitał mnie w normalny sposób. Raw-Rain-Eir, Raw-Mare-Eir i Złota Trójkątna Głowa stali w odległości około 30 stóp od niego i wydawało się, że ich uwaga skupia się w moim kierunku.
  Tear-Eir zaczął komunikować się ze mną za pomocą podobnego sformułowania, jak przedstawiono w Prawie Jedności.
  Kiedy byłem w Joshua Tree na konferencji tego lata, miałem wrażenie, że zbito mnie z tropu. Wszystko zaczęło się, gdy wielu z uczestników podczas kontaktu na pustyni zobaczyło niebieskie migające światło na niebie przez pewien czas, na dużej wysokości. Nie było odpowiadającego czerwonego światła, jak normalnie gdy można zobaczyć w samolocie. „Niebieski migacz” nie poruszał w ogóle jak samolot, szedł do przodu i do tyłu i na boki w różnych wzorach. Zadzwoniłem do Dawida z podniecenia, kiedy zobaczyłem to samodzielnie i szybko wyszedł również na zewnątrz i obserwował to przez dłuższy czas,.
  Następnego dnia rano, byłem w mojej kabinie leżąc na łóżku, gdy nagle usłyszałem chór głosów w różnym wieku i obu płci powtarzające „Jesteśmy posłańcami i mediatorów od Jedynego Nieskończonego Stwórcy.” Natychmiast wyskoczyłem z łóżka i poszedł na zewnątrz, aby zobaczyć, czy źródło głosu było widoczne. Nic nie widziałem, kiedy przeglądałem teren pustyni i niebo nad nim. Głosy ustały. Wróciłem do wewnątrz kabiny i usiadłem na łóżku, zastanawiając się, co się stało. I spojrzał na moją kopię Prawa Jedności (Tom I), który leżał w głowach łóżka.
  Starałem się przeczytać książkę od kilku miesięcy, ale nie byłem w stanie zapamiętać wszystkiego, co czytałem. Kiedy próbowałem to czytać, mój umysł zaczynał wędrować. Te słowa zdawały się unosić nad stroną, powodując u mnie uczucia jakby mdłości i zawroty głowy, kiedy próbowałem zmusić się do czytania. Wyciągnąłem rękę i podniosłem książkę i zacząłem czytać zachowując informacje po raz pierwszy. Gdy skończyłem czytać książkę, byłem zaskoczony, że Tear-Eir komunikował się ze mną w tym samym brzmieniu jak się spotkaliśmy następnym razem. Byłem teraz w stanie zadawać kolejne bezpośrednie pytania i otrzymywać odpowiedzi, które były łatwiejsze do przetłumaczenia na ludzki język.
  Mniej więcej tydzień później, zostałem obudzony po raz kolejny przez Błękitną Kulę (Orb) która weszła do mojego pokoju. Nie miałem uprzedzenia o tym spotkaniu, więc nie udało mi się przygotować psychicznie lub zmienić ubrania. I wtedy zabrany zostałem do jednej ze Sfer, gdzie Tear-Eir czekał na mnie. W tym spotkaniu z Tear-Eir, potwierdzono, że otrzymam swój pierwszy kontakt ze Złotą Trójkątną Głową, gdy usłyszałem zdanie: „Jesteśmy posłańcami i mediatorami od Jedynego Nieskończonego Stwórcy”. Nazwa Tear-Eir używana dla tej istoty była niemal wymawiana jak krótki dźwięk. Wiedziałem, kogo miał na myśli, gdy nazwa ta została wykorzystana w ogólnym kontekście dyskusji. W naszym obecnym spotkaniu, stałem przed Tear-Eir i zaczął się komunikować. Moja uwaga była skierowana z powrotem na scenerię kosmosu, która rozwijała się wokół nas. Patrzyłem na Sfery powoli zmierzające w kierunku od Wenus i Ziemi w drodze do zewnętrznego układu słonecznego. Musiałem ich bardziej szukać były jakby zanikające. Słońce zaczęło trzeszczeć z tymi samymi dziwnymi wyładowaniami elektrycznymi, których byłem świadkiem podczas mojej ostatniej wcześniejszej wizyty. Wyglądało tak, jakby to było halo iskrzenia elektrycznego emanujące z korony słonecznej.
  Tear-Eir wysłał mi następnie wizualizację Słońca emanującego serię potężnych wybuchów energetycznych w sposób pulsujący. I wtedy zobaczyłem uderzanie fal energii pola magnetycznego w Ziemię i owijające się wokół niej. Energia została skierowana do rdzenia Ziemi poprzez północny i południowy biegun, a następnie pojawiła się na zewnątrz powierzchni Ziemi.
  Pomyślałem sobie, że byłoby to niemożliwym, aby ukryć się pod ziemią od tych energetycznych fal, bez względu na to, jak głęboko pod powierzchnią byłbyś, lub był osłonięty zaawansowaną technologią. Spodziewałem się następnego komunikatu o tej scenie, której byłem właśnie świadkiem. Tear-Eir następnie przekazał mi, że nasza świadomość współtworzy masę, odgrywającą rolę w tym, co tu widziałem, a wkrótce będzie się jeszcze rozwijać.
  Nie byłem w szoku, gdy to usłyszałem, ale to było energetyczne, kosmologiczne i z masą świadomości, występującej w naszym Układzie Słonecznym. Byłem jednak zaskoczony, gdy dowiedziałem się, jak bardzo nasza zbiorowa świadomość była elementem wpływającym na tę rzeczywistość. Tear-Eir następnie przekazywał, że każdy, a nawet ostatni człowiek na planecie był ważnym czynnikiem w tym procesie, brak jest tu ważniejszych od drugich lub specjalnych. Było to Orędzie Jedności – Centralne Założenie serii Prawa Jedności.
  „On” przekazywane dalej, przez świadomość innych istot – Teraz uwięzionych w naszym Układzie Słonecznym – również przyczynia się do tego procesu. Tear-Eir następnie przekazywał, że zwiększone fale energetyczne będą powodowały zmiany zachowania na ziemi, jak i na różnych bazach i statkach, które będą przebywały w naszym systemie gwiezdnym. To również będzie zakłócaniem siatki „modyfikacji behawioralnej”, która ma wpływ na myśli i zachowania ludzi na tej planecie od wielu tysięcy lat. W rezultacie ta siatka musiały być włączona na jej maksymalny poziom mocy dla uzyskania pożądanych skutków wśród ludności, ale jak powiedziano mi również zwiększyłoby to skutki uboczne.
  Energetyczne zmiany i zwiększenie mocy w sieci kontroli umysłu spowodowałoby, że ludzie zaczęliby zachowywać się chaotycznie, stawali by się apatyczni a więc byłoby nieskuteczne. Zauważyłem ten wpływ zarówno na sobie i tych działających wokół mnie w ostatnich miesiącach.
  Tear-Eir stwierdził następnie, że doszliśmy do punktu zwiększonego łączenia „doczesności”, który nadal wykładniczo wzrasta wraz z energią emanującą z naszej gwiazdy.
  Otrzymałem e-maile z pytaniami o ” Efekt Mandeli „, ale nie byłem w stanie spojrzeć na niego. W jednym z naszych ostatnich wyjazdów nagrywaliśmy epizody dla Kosmicznego Ujawnienia, jeden z producentów w GaianTV podjął ten temat i zajął się szczegółami. Moje zainteresowania było wąskie, a potem i ja spojrzałem głębiej na to zjawisko kiedy wróciłem do domu.
  Następnie Tear-Eir przekazał, że rzeczywiście było to prawdziwe doświadczenie, a przykładem tego, co doświadczamy coraz bardziej, aż do ostatecznego finału. Stwierdził on, że nasza współpraca z twórczą świadomością kieruje nas do wyboru, z którą doczesną rzeczywistością, ostatecznie chcemy mieć doświadczenie. Mamy małe okienko do przepychania siebie poprzez nie, aby wspólnie doświadczać tej optymalnej rzeczywistości doczesności.
  Tear-Eir i ja omówiliśmy następnie kilka innych tematów, w tym takie, które były osobiste lub dotyczyły osób działających wokół mnie. Wśród tematów, które omawialiśmy był szokująco niski procent ludzkości, która byłaby gotowa do Wniebowstąpienia, jeżeli nastąpiłoby ono w chwili obecnej. Byłoby to tylko około 0,042 procent – mniej niż jedna na 2300 osób. Było oczywiste, że czas był zbyt krótki dla nas wszystkich, aby przetworzyć naszą karmę i zwiększyć własną polaryzację w stosunku -do- innych.
  Zapytałem, czy byłby sposób aby stwierdzić, że wybrana przez nas droga skieruje nas do optymalnej rzeczywistości doczesnej. Tear-Eir po prostu odpowiedział, że „jeśli świat będzie się trząsł” wokół Davida i ciebie, będziecie wtedy wiedzieć, że wasza masa świadomości, którą wybraliście jest „inna niż optymalna rzeczywistość doczesna.” W tym przypadku, David i ty będziecie zgrzytać zębami i rozpoznacie, co się stało.
  Pomyślałem sobie, że to może być trzęsienie ziemi, ale David i ja mieszkamy dość daleko od siebie. Prawdopodobieństwo z naszym doświadczeniem tego samego trzęsienia ziemi wydaje się bardzo małe. Jednak potem, jak rozmawialiśmy o tym z Dawidem, powiedział, że scenariusz zmiany pola wiązałoby się z jednoczesnym trzęsieniem ziemi na całym świecie, aktywnością wulkanów, tsunami i super-burzami. Ważne jest, aby zaznaczyć, że mamy zdolność do kierowania naszej przyszłości w „optymalnej rzeczywistości doczesnej”. Polega ona na naciskaniu na Pełne Ujawnienie i robieniu swojej części, aby zwiększyć naszą własną pozytywną polaryzację i Wniebowstąpienie.
  Właśnie miałem zapytać o to, co właśnie zostało mi przekazane, ale wtedy zauważyłem przybycie Błękitnej Kuli. Kula przywiozła Gonzalesa obok trzech innych istot wcześniej wymienionych. Stał przed nimi i oczywiście komunikował się z nimi. Cała grupa wydawała się ślizgać ciągle do około 10 stóp od Tear-Eir i mnie jakby otaczając naszą rozmowę.
  Gonzales przywitał mnie z uśmiechem i zapytał: „Mam nadzieję, że nie brakowało ci mnie za bardzo”. Miło było zobaczyć, że wciąż miał to samo poczucie humoru. Właśnie dostał się tu z powrotem ze spotkania z Sojuszem SSP gdzie grupa Majów również była obecna. Potem położył grzbiet dłoni na moim ramieniu i poprowadził mnie bym poszedł za nim. Teraz rozpoczął dostarczanie reszty informacji, które zostały przerwane poprzednio przez pojawienie się Błękitnej kuli która miała go zabrać.
  Następnie zapytał się: „Zobaczmy, na czym skończyliśmy? Och tak „. Następnie przeszedł do niektórych rzeczy, co rozmawialiśmy wcześniej, aby móc kontynuować dalej od momentu gdzie skończył.
  Kiedy doszliśmy do szczegółów o Antarktydzie znowu wspomniał kilka nowych punktów danych, gdyż nie był przygotowany w poprzedniej rozmowie. Rzecz w tym, że najbardziej był zdumiony, kiedy stwierdził, że nie daleko od ruin które ja obserwowałem, było położone starożytne cmentarzysko. To cmentarzysko grobów, których wiek wahał się od 18 do 60 tysięcy lat. Szczątki, które zostały wydobyte były nie-ludzkie z wydłużonymi czaszkami i o dziwnych konstrukcjach szkieletowych. W szczególności, ich klatka piersiowa i biodra nie miały takich samych proporcji, jak u normalnego człowieka. Był to opis, który rozpoznałem od razu, ponieważ pasowały do tych egipskich faraonów, takich jak Akhenaton i jego żona Nefretete.
  Ponadto stwierdzono, że same zachowane pozostałości tych istot były jakby szybko zamrożone w pokrywie lodowej, wraz z różnymi prehistorycznych zwierzętami. Niektóre z ruin zostały również podniesione powyżej poziomu gruntu i szybko zamrożone w lodzie. To tak, jakby olbrzymie tsunami zostało nagle przekształcone w lód. To co się stało musiało mieć miejsce bardzo szybko, niemal bez ostrzeżenia dla mieszkańców tych struktur – podobnie jak idea nagłego przesunięcia biegunów.
  Gonzales powiedział mi, że kiedy żył pod Ziemią u Ansharów przez tych kilka tygodni, widział kilka ciekawych rzeczy. Zrobił te obserwacje w wyniku robienia swoich gruntowych rekonesansów, wszędzie gdzie mógł i zapamiętał, co tam widział. Przy drugiej oddzielnej okazji, zauważył dwoje z kasty kapłanów idących korytarzem, który kończył się na solidnej ścianie jaskini. Poszli prosto przez ścianę, ale on nie był w stanie zrobić tego sam. To było dość trudne dla niego, jak znaleźć sposób, by zajrzeć do sali gdzie weszli, ale w końcu odkrył szczelinę w ścianie, która pozwoliła mu zobaczyć, gdzie poszli. Kiedy spojrzał w nią, widział wielu gigantów różnych rodzajów, którzy rozmawiali z dwojgiem kapłanów. Ich Wysokości różniły się znacznie. Ci olbrzymi byli bardzo zdenerwowani. Wydawali się być więźniami lub uchodźcami. Ten większy, który rozmawiał z kapłanem z przodu miał głowę w dłoniach. Robił coś, co Gonzales postrzegał jako jęczące dźwięki. Wkrótce po tym incydencie, z Gonzalesem mieliśmy nasze powitanie, a potem został on poproszony o opuszczenie Ansharów. Nie miał żadnych informacji o tym, dlaczego ci giganci tam byli.
  Po czym Gonzales przeszedł do ostatnich szczegółów na temat negocjacji pomiędzy Sojuszami Ziemi i Syndykatami, które tworzą to, co wielu z nas nazywa Kabałą. Negocjacje te wydają się iść teraz jakby szybciej. Są one obecnie debatami o losy członków konsorcjum oraz tych, którzy działali pod nimi – zarówno świadomie jak i nie-świadomie. Te syndykaty twierdzą, że albo wszyscy w swoich grupach dostaną pełne immunitety i ułaskawienie przed ściganiem, albo nikt nie powinien odbierać immunitetu. Zostali przedstawieni wszyscy, którzy pracowali w różnych programach niejawnych na planecie, jak również ci, którzy służyli poza ich planetą, jak ja zrobiłem będąc w SSP.
  Nadal też domagają się kontrolowanego, częściowego ujawnienia, które będzie toczyć się stopniowo w ciągu najbliższych 100 lat. Oni są przeciwni wszelkiego rodzaju wysypom dokumentów, twierdząc, że byłoby to de-stabilizacją całego systemu społeczno-gospodarczego na świecie. Argumentowali oni, że pełne ujawnienie doprowadziłoby do chaosu i wielu zgonów z powodu zamieszek, paniki i gniewu w krajach represjonowanych przez Kabałę. W tych krajach będących ofiarami mogą zacząć upadać gospodarki i podejmowane nawzajem nagłe i śmiałe, agresywne czynności wobec siebie, co prowadziło by do wojny na dużą skalę. Duża liczba członków Sojuszu Ziemi mają podobne obawy o te scenariusze mogące zachodzić w przypadku Pełnego Ujawnienia.
  Gonzales następnie przeszedł do wskazania, że syndykaty już są przygotowane na masowy wysyp dokumentów. Oni opracowali przełącznik niszczący dla Internetu i mogący zabić całą komunikację, a nawet energię elektryczną w niektórych regionach, aby zatrzymać dane przed przeglądaniem. Można je łagodzić nie dopuszczając żadnej wypowiedzi ze strony tych, którzy oglądali dane, tak jak poprzez swoje kontrolowane zakłady mediów. Mogą również jak manicure usunąć pliki wideo, artykuły lub społeczne multimedialne stanowiska, które są sprzeczne z ich agendą. Gonzales powiedział, że zdarzenie zrzutu dokumentów może rozpocząć się jak wojna ze zrzucanymi danymi.
  „Panama Papers” wydawały się, być pierwszym uderzeniem Kabały dla wiedzy, że mają również obciążające dowody na Sojusz, które mogliby umieścić, a wiele z nich również już próbowano.
  Obecnie uważa się, że potrzeba wystąpienia wysypu dokumentów, wytrysku, w celu uzyskania większej możliwości trafiania do populacji. Te syndykaty będą stale naciskały na WW- III, nawet bez uzyskania jakiegokolwiek sukcesu.
  Oni w dalszym ciągu, chcą powodować zagrożenia katastrofami naturalnymi, które obejmują detonacje ładunków, które mogłyby spowodować wybuchy dwu super wulkanów, powodując zdarzenia wymierania na powierzchni Ziemi. Szczerze wątpię, czy to mogłoby wystąpić, a większość Sojuszu Ziemi nie czuje żeby mogli tym grać.
  Potyczki nadal występują w naszych górnych warstwach atmosfery i w różnych obszarach wokół Ziemi i innych ciał niebieskich naszego układu planetarnego. Obawa upadku zaawansowanego statku w obszarze zaludnionym jest bardzo realna dla obu tych grup. Obie strony mają członków ich grup, które są gotowe do skoku, jeśli taka awaria rzeczywiście wystąpi.
  Mają gotowane przykrywające historie upadku z udziałem satelitów o napędzie nuklearnym, powodujących zanieczyszczenie w dużych aglomeracjach. To może zmusić ludzi albo do ucieczki albo do pozostania w swoich domach, dopóki nie poinformują ich inaczej. Szereg różnych historii przykrywających jest na miejscu, które pozwolą im próbować oczyścić wszelkie zanieczyszczenia, zanim będą świadkowie lub będą fotografowane przez miejscową ludność.
  W tych potyczkach, wiele różnych satelitów wojskowych i platform z bronią zostało zniszczonych, powodując ich spalenie się w naszej atmosferze lub ich wybicie z dotychczasowej orbity. Pewna liczba usterek, które spowodowały utratę niektórych z tych aktywów, została przypisana do coraz większej aktywności słonecznej.
  Omówiliśmy kilka innych tematów, które zakończyły się gdy Gonzales dostarczył mi gałązkę oliwną z Sojuszu SSP, jak wspomniał w naszej ostatniej rozmowie. Została ona przekazany dla mnie, że nadal będę miał dostęp do LOC i ich technik uzdrawiania, że zrobili to dla mnie dostępne. Problem polega na tym, że nie mam żadnego dostępu do nich w tej chwili. Zrobili stan, który udało im się zapewnić pewnymi aktywami medycznymi, które mogłyby mi pomóc w niektórych z moich problemów zdrowotnych, które są wynikiem moich „20 lat i powrotu” usług dla SSP.
  Oferowali również mieć wpływ by Wrangler przeprosił mnie publicznie. Ja spiąłem się na samo wspomnienie tej osoby, nie byłem szczególnie podekscytowany perspektywą bycia w jego obecności ponownie. Jakby czytając w moich myślach, Gonzales stwierdził, że osoba ta została umieszczona w areszcie domowym, bo odmówił zaprzestania prowadzenia mnie przez swoich pełnomocników..
  Sojusz SSP nadal chciał, żebym przyjął ich ofertę, którą Wrangler próbował wepchnąć mi do gardła. Chcieli abym przyjął ich aktywa, a następnie ich rozkazy. Mógłbym otrzymywać wsparcie logistyczne i finansowe, gdybym zgodził się, ale można zakładać, że także kagańce na ujawnianie pełnych szczegółów dla Dawida albo dla kogoś innego. To sprawiło, że czułem się tak, jakby gałązka oliwna, która była wystawiona nie miała żadnego owocu. Grzecznie odmówiłem.
  Gonzales miał jednak stwierdzić, że będę pojawiać się przed nimi w przyszłości, będąc łącznikiem między nimi a Sojuszem Istot Kulistych. Niektóre z tych osób będą również obecne na przyszłych spotkaniach organizowanych przez inne nie-lądowe grupy. Dlatego potrzebne są do utrzymania nieco serdeczniejsze stosunki pracy z nimi, co wydawało się niemożliwe w tym momencie.
  Rozmawialiśmy o zbliżających się wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, a także niektórych innych tematach niższego poziomu, zanim skończyliśmy rozmowę. Gonzales powiedział, że Kabała nie pozwoli Trumpowi, aby stał się Prezydentem Stanów Zjednoczonych, nawet jeśli musieliby rozpędzić jego aktywa i dźgnąć go w dniu jego inauguracji.
  Następnie Gonzales wywołał inny temat o którym rozmawialiśmy miesiąc temu. Były to ciche ruchy aktywów i agentów DHS, które są pozycjonowaniem na przygotowanie się do niepokojów społecznych. Są oni przeznaczeni do wysadzenia takiego niepokoju gwałtownie. To zmusiło różne grupy w wojsku do śledzenia tych agentów siłami zespołów specjalnych. Grupy te podróżują w cywilu i podejmują pracę w obszarach, które zostały im przypisane do mieszania się.
  Gonzales stwierdził, że grupy Kabały cieszyły się z ostatnich udanych operacji wentylowania niezgody rasowej jako przyczyny zamieszek. Spodziewali się, że operacja ta wzrośnie w najbliższych miesiącach doprowadzając do wyborów i poza nie. Spodziewali się także, że również kraje Sojuszu zaczną sprzedawać obligacje skarbowe i całkowicie porzucą dolara dla innych operacji jako masowego szału.
  W tym momencie oboje byliśmy zabrani przez Błękitne Kule po bardzo niewielkim przygotowaniu. I nagle skończyło się to z powrotem w moim domu. Potem usiadłem i zająłem się informacją którą odebrałem przed kilkoma godzinami, zanim mogłem przejść do mojego normalnego życia rodzinnego.
  W ciągu następnych tygodni, miałem jeszcze kilka spotkań z Kaaree które miały głównie charakter osobisty.
  Następnie, w dniu 3 sierpnia, skontaktowała się ze mną i powiedziała mi by przygotować się psychicznie na naszą powrotną podróż do placówki Starożytnej Rasy Budowniczych (ABR) na Wenus i poza orbitę Saturna. Zacząłem medytować i próbował dostać się do właściwego czystego stanu umysłu i wibracji na tym spotkaniu. Było jasne, że gdy to zrobię, jest szansa, że nie będę musiał odwracać się jak Gonzales gdy tam był.
  To było tydzień później – 10 sierpnia – w końcu, to spotkanie miało miejsce. Byłem podekscytowany i trochę zdenerwowany, że nie przyznano mu wejścia.
  I trochę po 3 nad ranem (CST) tego ranka, kończyłem się ubierać, kiedy nastąpił biały błysk w pokoju. Znalazłem się stojący przed Kaaree i dwoma innymi mężczyznami z Ansharów. Byliśmy w tym samym pokoju, gdzie byłem przedtem, który był po prostu przy ich hangarze.
  Poszliśmy do autobusu Ansharów z niebieskimi krzesłami, a potem w lewo przez niebieski wir nad nami. Wir następnie pojawił się pod nami, jako że pojawiliśmy się nad oceanem przed pójściem prosto przez atmosferę. Udaliśmy się w obszar, który jest wyczyszczony dla wyjścia i powrotu do ” atmosfery ziemskiej przez LOC i inne grupy, które zarządzają ruchem w przestrzeni. Udało się dotrzeć do Wenus szybciej w tym czasie, gdyż było to tylko około 10 minut lotu.
  Potem zatrzymaliśmy się w tej samej odległości od planety, jak robiliśmy to wcześniej. Nie było innego ruchu w tym czasie, innego poza tym, co wydawało się być małą asteroidą i innymi zanieczyszczeniami, które zostały przechwycone już na orbicie wokół Wenus. Czekaliśmy trochę dłużej niż czas, jaki zajęło nam dostanie się tam. Kaaree następnie zapytała „Jesteśmy jaśni. Jesteś gotowy?”
  Następnie spikowaliśmy na powierzchnię tak szybko, że ledwie byłem w stanie dostrzec grube żółtawe chmury, które przemierzaliśmy. Zatrzymaliśmy się około tysiąca stóp nad powierzchnią planety. Była bardzo zniszczona przez deszcz i wiatr. Niektóre z gór utworzyły dziwne kształty niektórzy mogliby myśleć, że wyglądają trochę jak sztuczne.
  Następnie Statek-autobus Ansharów stał się przejrzysty, a dane zaczęły pojawiać się wszędzie wokół mnie.
  Spojrzałem w dół i zobaczyłem ogromną strukturę w kształcie litery H wewnątrz krateru. Był bardzo symetryczny kanał, który został wycięty po środku H. Głęboko w kanale, był obszar, oświetlony przez technologię statku w którym byliśmy. Następnie udaliśmy się do tego miejsca z bardzo dużą prędkością. Choć nie czułem żadnej bezwładności, mój umysł dał mi znać, że spada czucie w dole mojego brzucha. To nie jest takie proste dla mnie czuć się w ten sposób już po wszystkich innych moich przygodach.
  My udaliśmy się do dolnej struktury kształtu litery H, która była tak wielka, że nie mam żadnej innej znanej struktury z którą można by to porównać. Skończyło się podróżą pod spodem tej struktury wewnątrz jaskini. Ściany jaskini błyszczały tak, jakby były krystaliczne, ale nie przezroczyste.
  Było też kilka struktur, które przypominały obeliski, albo coś, co wyglądało na te same symbole H wszystkie z nich wzdłuż – prawie jak słupy totemów.
  Staliśmy przed bardzo dużym wejściem do znacznie większej jaskini. Bez ostrzeżenia, 14-metrowa Istota pojawiła się przed nami. Miała alabastrowo białą skórę, i nosiła cały biały ubiór. Ansharowie nazywali go „Strażnik”.
  Jego ubranie pojawiało się lśniące, jak plastik lub polerowana skóra. Jego oczy były czarne, a nos był w rodzaju dziwnie wyglądającego. Taki kątowy lekko w dół z jego twarzy i miał struktury wyglądające na zaburzenia wokół obszaru końcówki ponieważ opadała z powrotem ponownie. Jego policzki były bardzo jasno określone, prawie pojawiające jakby były wykonane z prostych linii. Nigdy nie powiedział ani słowa. Zamiast tego, odwrócił się i lekko skinął nam głową byśmy podążyli za nim do większej jaskini.
  Z punktu widzenia staliśmy zanim wszedł do jaskini, mogłem zobaczyć część dużej struktury ze szkła. Była trochę podobna do barwy szaro-czarnej niczym przyciemniane szyby w oknach samochodu. Dwaj piloci zatrzymali się przy wejściu do jaskini, a Kaaree kontynuowała dalej obok mnie.
  Kiedy wszedłem do jaskini, byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem, ten rodzaj konstrukcji będący częścią gigantycznej szklanej piramidy. Podstawa piramidy nie była kwadratowa. Zamiast tego są wykonane z prostych linii, każda krawędź zakrzywione do wewnątrz, miała łukowaty wygląd, gdy szła w górę. Każda z tych czterech stron miała również duże, otwarte przestrzenie, które pozwalały na spacer do centrum struktury, który następnie zrobiliśmy.
  Jak weszliśmy do wewnątrz struktury, całe prześwitujące ściany zaczęły zapalać się z symbolami statycznymi na nich. Sufit w środku był na ponad 300 stopach (ok. 31m). Cała konstrukcja miała dobrze ponad tysiąc stóp (ponad 310m), a kończyła się w obszarze, który pojawiał się na około 100 stóp (31m) poniżej stropu jaskini.
  Strażnik sięgnął do mojego umysłu. To było silniejsze od doświadczenia z Białymi królewskimi Drakonami, ale nie było inwazji lub przemocy. Doświadczenie zaczęło się czymś w rodzaju, że zacząłem widzieć wspomnienia migające ze wszystkiego w całym moim życiu, taki „przegląd życia.” – także zobaczyłem ojca w starym niebieskim fotelu na biegunach, który kiedyś miałem. Wspomnienia pojawiły się w nagłych fragmentach, jak wideo do przodu. Było oczywiste, że jechał w czasie od tyłu, od teraźniejszości i że całe moje życie było zamknięte w tam, jeśli mógłbym zwolnić wszystko w dół. I wtedy zaczęły się przeżywania kolejnych „wspomnień”, które nie były moje – tak z tego życia. One pojawiały się i znikały tak szybko, że nie mogłem ich zatrzymać. Dotyk tych wspomnień było kosmiczny i skandaliczny, ale znajomy. Przypomniało mi to widzenie cennych danych jadących na ekranie komputera, były tak szybkie, że nie można świadomie zachować informacji.
  Odkąd miałem to doświadczenie, mam wrażenie, jakby ogromny plik zip został załadowany do mojego umysłu. Zajmuje dużą ilość miejsca ale nie mam jeszcze hasła do odblokowania jego zawartości.
  Strażnik, następnie zwrócił się do mnie jednego ale tylko jeden raz.
  Zapytał: „Czy chcesz wiedzę o tym, kim byłeś, kim jesteś i kim będziesz?” Byłem zaskoczony tą komunikacją, bo wydawało mi się czuć ją nie tylko w mojej głowie, ale w moim całym ciele. Ponownie zostałem zmuszony do udzielenia odpowiedzi „nie”. Powiedziano mi, że odpowiedź będzie drastycznie zmieniać charakter wszystkich moich osobistych relacji w różny sposób, że nie można tego przewidzieć. To sprawiło, że czułem się zaniepokojony moją rodziną, między innymi.
  I wtedy zobaczyłem jakiś ruch kątem oka. Zerknąłem na Kaaree, która miała swe ramiona skrzyżowane i patrzyła w dół z wielkim uśmiechem na twarzy.
  Okazało się, że upór, o którym wspomniała, kiedy zapytała mnie tym samym pytaniem, wciąż się utrzymywał, choć był wygodny w mojej odpowiedzi.
  Natychmiast struktura ożyła. Były wszelkiego rodzaju kolorowe symbole, które zaczęły poruszać się po strukturze szkła. Spojrzałem na Kaaree i Strażnika, aby zobaczyć ich reakcję. Kaaree szybko wskazała jej chudym palcem z powrotem na strukturę szkła i zakomunikowała „Czekaj!”.
  Widziałem coś, co wyglądało jak dwa różne rodzaje symboli. Niektóre były duże i statyczne, a inne przemieszczały się we wszystkich kierunkach, i migotały kolorami. Czułem się tak, jakby dźwięki występowały w mojej głowie, zamiast być fizycznie słyszalne w strukturze. Nie mogłem zrozumieć, na co patrzę. Muszę przyznać, że byłem bardzo zaskoczony, gdy zobaczyłem podobne symbole w ostatnim kręgu zbożowym. Nawet jeśli ta formacja jest jakąś mistyfikacją, może się okazać, że umysły tych, którzy go stworzyli były inspirowane przez tę samą świadomość, z którą miałem współdziałać. Jak widziałem niektóre z symboli w kryształowej piramidzie, miałem nagłą myśl, że są to numery i wzory matematyczne.

  Zapytałem Kaaree czy były to równania matematyczne, a ona niecierpliwie odpowiedziała: „To jest język matematyczny Starożytnych.” Ona wskazała na strukturę i kazał mi szukać dalej. Nagle wszystkie symbole zniknęły, z wyjątkiem tych, które były obecne, gdy po raz pierwszy wszedłem do środka. Strażnik zniknął bez dalszych komunikatów. Po czym Kaaree odwróciła się i wyszła z konstrukcji a ja za nią. Byłem bardzo zdezorientowany i nieco rozczarowany tym doświadczeniem. Myślałem: „To wszystko?”
  Potem powiedziała mi, że teraz my zostaliśmy skierowani do placówki Starożytnej Rasy Budowniczych (ABR) poza orbitą Saturna.
  Zatrzymałem się i zapytałem ją, co się stało. Powiedziała, że informacja została dostarczona do mnie i została również otrzymana ode mnie, i że to wszystko co było zrobione będzie mieć o wiele więcej sensu w przyszłości. Zastanawiałem się, jakie informacje mogliby wydobyć ode mnie, czego jeszcze nie wiedzą. Chciałem ciągnąć wątek, ale czułem, że nie miała zamiaru wykładać czegoś poza tym co już przekazała.
  Gdy przyszliśmy, dwóch pilotów Ansharów było teraz wewnątrz jednostki autobusu Ansharów. Potem wyszliśmy z pieczary poniżej struktury H, i w jednej chwili byliśmy z powrotem w przestrzeni.
  Widziałem Saturna, i z tego co mogę ocenić w tym momencie, to był mniej więcej wielkości srebrnego dolara. Następnie wszedłem w jedną z doczesnych baniek, tak jak w tą, którą miałem jak chciałem przelecieć przez przestrzeń udając się na spotkanie z Super Federacją mniej więcej w tym samym położeniu wokół Jowisza. Jak przeniknęliśmy zewnętrzną barierę anomalii czasowej, mogłem zobaczyć dokładną replikę stacji ambasady w której spotyka się Super Federacja. Żadne inne statki nie były zadokowane na tej stacji. Wyświetlane dane na statku Ansharów wskazywały, że była zerowa działalność lub obecne objawy życia.
  Mieliśmy zadokowanie, a następnie wprowadzenie. Szliśmy przez długą wąską część stacji i skończyło się na takim samym wejściowym foyer, które znałem ze stacji Jupiter. Tak nagle, jak w pierwszej placówce ABR, kolejny Strażnik pojawił się przed nami. Tym razem nic nie zostało powiedziane. Strażnik sięgnął do mojego umysłu jako drugi.
  Tym razem ujrzałem wizje wielkich kulistych obiektów kierujących wiry energii elektrycznej w ogromnych statkach wchodzących w Układ Słoneczny. Chociaż nie mogłem zrozumieć, dokładnie co to były za sfery, mogłyby być jak księżyce lub planetoidy. Były duże. One nie wydawały się być podobne do tych sfer, które odwiedzają nasz układ słoneczny teraz, a one były znacznie bardziej namacalnymi obiektami fizycznymi.
  Widziałem to, co wydawało się setkami scen tych walk, które mijały bardzo szybko, przedstawiając podobne wydarzenia. Potem byłem świadkiem jak kula strzelała wiązką elektryczności w to, co wydawało się być Marsem*), kiedy jeszcze miał atmosferę i wody w stanie ciekłym. Wir przedzierał się przez powierzchnię Marsa*), tworząc ogromny kanion. Atmosfera była wypełniona gruzem, który potem nabrał czerwoności. Szczątki zostały zdmuchnięte z planety, a także spadały na jej powierzchnię.
  Atmosfera była pełna pary. Duża ilość pary odpływała od planety i zamieniała się w lód, który dryfował w przestrzeni. W innej scenie co wtedy błysnęła , zostałem sprowadzony na Marsa. Był już mocno zniszczony, i zaczynał wyglądać podobnie do tego, jakim wydaje się dzisiaj.
  I wtedy zobaczyłem duże grzyby atomowe pojawiające się na powierzchni, oraz jak gigantyczne statki uciekają z planety we wszystkich kierunkach. Niektóre z nich kierują się ku Ziemi, podczas gdy inne zmierzają w przeciwnym kierunku. Wiedziałem, że było to całkowicie oddzielne zdarzenie, które miało miejsce długo po początkowej dewastacji planety. Wydawało się, że były globalne wojny jądrowe.
  Zacząłem zauważać, że mój oddech i tętno dramatycznie wzrosło. Czułem że moja klatka piersiowa okręca się lękiem. Scena po tym zatrzymała się nagle, jak się zaczęła, a Strażnik zniknął.
  Kaaree spojrzała na mnie z pewnym niepokojem, i zapytała, czy nie potrzebuję chwili. Zapytałem ją, co się właśnie stało. Powiedziała mi, że otrzymałem repozytorium danych z ABR, które nie są dostępne dla mnie na poziomie świadomym. Zapytałem ją, czy to było dobre, gdybym nie pamiętał tego i głosił tego. Uśmiechnęła się i przekazała, że to wszystko będzie miało sens w najbliższej przyszłości. Ta odpowiedź nie zadowoliła mojej ciekawości na temat tego, co wydarzyło się w tych ostatnich dwóch miejscach, które odwiedziliśmy. Niemniej jednak, wiedziałem, że nie zamierza być mi powiedziane teraz nic innego.
  My odbyliśmy naszą drogę na dole po korytarzach stacji Saturn, dopóki nie byliśmy z powrotem w autobusie Ansharów. Następnie powróciliśmy do hangaru Ansharów gdzie rozpoczęliśmy naszą podróż. Ledwo zauważyłem nasz odjazd ze stacji i przyjazd do hangaru, bo tak byłem pogrążony w myślach. Czułem się bardzo pozbawiony energii. I zostałem wysłany z powrotem do domu, gdzie potem wczołgałem się do łóżka w ubraniu i zapadłem w głęboki sen.
  Od tego zdarzenia, miałem kilka eterycznych połączeń konferencyjnych z Kaaree, a także spotkanie z Sojuszem SSP. Dostałem trochę nowych informacji, ale nic realnego o żadnym znaczeniu kosmicznym. Nie zaproponowano żadnej obsługi o której wspominał Gonzales na tamtym spotkaniu. Spodziewałem się, że jadę, aby mi pomogli.
  Kiedy zapytałem, dlaczego pomoc nie nadchodzi, powiedziano mi, że musieli przykrywać kilka rzeczy w pierwszej kolejności. To doprowadziło mnie do przypuszczenia, że nie byli oni po prostu i nie będą w stanie dać mi technologii leczniczej, aby pomóc zmniejszyć lub usunąć niektóre z objawów mojej regresji po służbie 20lat i powrocie z SSP. Tam miały być warunki.
  Oni również byli bardzo zainteresowani w uzyskaniu niektórych danych ABR zakopanych głęboko w mojej podświadomości i zaproponowali mi pomoc w ich wydobyciu. Było jasne, że chcieli bym stał się ich atutem. Warunkiem było dla mnie wypadnięcie z oczu opinii publicznej i pracy za kulisami. Nie udało się nam dojść do porozumienia, a spotkanie zakończyło się rozczarowaniem po obu stronach.
  Od tamtej pory, zainwestowałem dużo czasu próbując uzyskać dostęp do informacji, które dali mi Strażnicy ABR. Do tej pory bez powodzenia. Później wskazano mi, że gdybym przyjął ofertę Strażnika to najprawdopodobniej uzyskałbym natychmiastowy dostęp do tych informacji.
  POST SKRYPTUM DAVIDA WILCOCKA
  Jest to bardzo interesujące dla mnie, aby przeczytać najnowsze doświadczenia Coreya.
  Mimo, że on nie czytał Tajemnicy Wniebowstąpienia istnieje jednak wiele, bezpośrednich korelacji między zawartością tej nowej książki, która ukaże się 30 sierpnia, a tym co właśnie doświadczył Corey.
  Książka łączy poufne Intele, starożytnych nauk religijnych oraz stypendium z serii Prawa Jedności opowiadającej historię starożytnej bitwy pomiędzy dobrem i złem, która szalała w naszym układzie słonecznym przed pół milionem lat.
  Historia zaczyna się od Starożytnej Rasy Budowniczych, która powstała tu 2 600 000 000 lat temu, zgodnie z Prawem Jedności. Grupa ta po raz pierwszy pojawiła się na Wenus.
  Teraz wydaje się, że Corey otrzymał bezpośredni objazd niektórych z ich zachowanych oryginalnych obiektów. Został wprowadzony do holograficznej postaci samego lub jednego z ich opiekuna w formie Strażnika albo Istoty.
  Grupa znana jako „Strażnicy” dała Rasie Starożytnych Budowniczych potężną technologię obronną w celu ochrony przed inwazją obcych. Nastąpiło to w postaci całych księżyców, które działały jako bronie, podobne do Gwiazdy Śmierci w Star Wars – franczyzie filmowej.
  Broń ta pierwotnie chroniła nasz własny Układ Słoneczny oraz kilkadziesiąt sąsiednich systemów od wszelkich wrogich najeźdźców, ponieważ jesteśmy w wysoce pożądanym obszarze galaktyki.
  Nasz własny układ słoneczny wydaje się być używany jako rodzaj „kosmicznej kolonii karnej”, gdzie przeniesiono ludzi, którzy nie osiągnęli Wzniesienia w innych światach tutaj w nadziei na reformy.
  Zamiast tego, ci ludzie w końcu podpisali umowę z ujemnym, drapieżnym AI, które w parze z ich ciałami Nanites, dało im możliwości super-ludzi.
  Dzięki mocy zgniatania AI do ich dyspozycji, byli w stanie włamać się do tych księżyców obronnych i używać ich jako broni ofensywnych, które nigdy nie były do tego przeznaczone.
  Grupa ta, którą nazywają Imperium, stała się niezwykle wojownicza. Oni atakują inne sąsiednie planety, przysparzając im potężnych wrogów.
  Gonzales już zasugerował, że zniszczenie Marsa*) było spowodowane ogniem broni jako jednego z tych księżyców uderzających samą planetę. Wizje Coreya pojawiają się teraz, aby bezpośrednio potwierdzić te podejrzenia.
  Uważam, że to bardzo interesujące, że ludzie pracujący z Coreyem obecnie, mówią tym samym rodzajem słownictwa, jakie widzimy w serii Prawa Jedności. I czuję cały czas, że mamy do czynienia z tymi samymi ludźmi.
  Zdając sobie sprawę, że Źródło Prawa Jedności pokaże się tutaj, w taki sposób, fizyczny i osobisty i to jest jedną z największych niespodzianek w moim życiu.
  Corey dostaje doświadczanie tych rzeczy na własne oczy, a ja potrzebowałem usłyszeć od niego – przynajmniej do tej pory, z kilkoma wyjątkami, które jeszcze nie przeszły do publicznego odbioru.
  Zakres i głębokość jego doświadczeń jest równie dopasowana przez osobiste narzędzia, byłem świadkiem tego co wziął na siebie. Jest bardzo mało prawdopodobne, jeśli nie wprost niemożliwe, żeby on kłamał. Wiem, że wszystko zobaczył, mówił mi, że są to bardzo realne doświadczenia.
  Zarówno to co nas doświadczyło bardzo silnie i stało się „negatywnym pozdrowieniem” w sensie Prawa Jedności.
  To spowodowało, że ludzie pracujący na każdym poziomie mogą być niezadowoleni z nas obu, i czują, że nie robimy wystarczająco dużo, aby pomóc tej inicjatywie iść do przodu.
  Zarówno w nas dokonały się głębokie przemiany po niedawnych doświadczeniach osobistych gojących się, które mam nadzieję, że pozwolą nam być bardziej wydajnymi i bardziej-aktywnymi, by iść do przodu.
  Informacje które Corey otrzymał o wydarzeniu słonecznym prowadzącym do jakiegoś masowego wznoszenia, jest bardzo dokładnie zbadane w książce. Te nowe punkty danych tylko jeszcze bardziej podkreślają znaczenie tego, co pisałem o tym.
  Również nie zapominam o tym, że dano mi obraz na okładkę książki w widzeniu, a kiedy gotowy produkt przybył z drukarni, Corey właśnie odwiedził Sojusz Wewnętrznej Ziemi po raz pierwszy.
  Na okładce książki jest obelisk ze świecącym światłem na górze i obraz Saturna za nim, jak miałem wskazane. Grupa Kaaree tak samo przenosi się z powrotem do Saturna i noszą wisiorki Saturna. Ponadto, mają duży obelisk w swoim ogrodzie z jasnym światłem na górze – tak jak prosiłem, aby istniał na mojej okładce książki.
  Prawdopodobieństwo tych wszystkich przypadków jest to wyjątkowa chwila, nie jest dla mnie śmieszne ale do rozważenia na poziomie osobistym.
  Jedyną realistyczną pozycją jaką mógłby podjąć sceptyk jest to, że Corey i ja jakoś współpracujemy przy tym wszystkim. Jednak nic nie może być dalsze od prawdy.
  Karma spotyka mnie z taką wymagającą precyzją w tym momencie, że nie śmiem kłamać o niczym. Walczę by mieć każdą myśl jako pozytywną i pełną miłości do siebie i innych, jak to możliwe.
  Żaden z nas nie bogaci się na tym, a trudności finansowe Coreya są wciąż trwającym czynnikiem, którym musimy zarządzać i planować wokół.
  Corey został doświadczony takimi intensywnymi doświadczeniami, że często jest potrzebne, aby całkowicie na raz wycofać się, przez kilka tygodni. Byłem w podobnej sytuacji przez większość pierwszej połowy tego roku, która spowodowała wiele problemów.
  Krytyczne Intele dano nam obu do natychmiastowego ujawnienia, a gdy nie udało się ich uwolnić, oboje cierpieliśmy karne konsekwencje.
  Corey przeszedł znacznie cięższe doświadczenia niż cokolwiek dziejącego się ze mną jak pamiętam, działając na własną rękę.
  Teraz oboje nasze życie umieściliśmy z powrotem razem i dowiedzieliśmy się, jak je zharmonizować w tej naprawdę bardzo dziwnej sytuacji.
  Nie oczekuj po prostu, że dam za to moje słowo o tych wszystkich wyjątkowo brzmiących sytuacjach.
  Mamy cotygodniowe pokazy Kosmicznego Ujawnienia, w których można zobaczyć Coreya opisującego to wszystko dla ciebie i zdecydujesz, czy mu wierzyć, czy nie.
  Pierwszy miesiąc jest nadal praktycznie wolny, jak widać wszystko za 99 centów bez dodatkowych opłat za anulowanie.
  Wiele tysięcy widzów było zdumionych poziomem głębi i powagi w zeznaniach Coreya, kiedy odpowiadał na moje spontaniczne pytania. Nigdy nie mówi dla aplauzu, ani nigdy złapałem go na sprzeczności.
  Moja nowa książka jest dokładnie poparta tak wielu faktami naukowymi i oświadczeniami potwierdzającymi od szerokiej gamy ludzi „tzw. wewnętrznych”, jakie tylko mogłem zebrać.
  Twoje przed-zamówienie książki przed 30 sierpnia gwarantuje, że dostaniesz ją, gdy po raz pierwszy wejdzie do sprzedaży, a także może pomóc nam po raz kolejny osiągnąć listę bestsellerów New York Times, która poprawia jej ogólną wiarygodność dramatycznie.
  O ile mi wiadomo, wszystkie te rzeczy są naprawdę prawdziwe. Rzeczywistość jest bardzo, bardzo dziwna. Wkrótce dowiemy się, dla siebie samych tego, co się wydarzy.
  W międzyczasie z nauk Prawa Jedności chcę podkreślić znaczenie miłości, współczucia, przebaczenia i służby dla innych, jako najważniejsze klucze do osobistego i planetarnego Wniebowstąpienia.
  Jeśli martwisz się o to, czy masz zamiar „zrobić to”, odpowiedź jest bardzo prosta: Wystarczy być miłym!
  Wydaje się niemal śmieszne, że taki kompleksowy materiał może sprowadzać się do takiego prostego komunikatu, ale taka jest natura tego, z czym mamy do czynienia.
  Wydaje się, że będziemy świadkami znacznie bardziej widocznymi oznakami tych zmian w naszej przyszłości, a ja zachęcam przygotować się do Wniebowstąpienia … wiesz, …. tak na wszelki wypadek.
  *) wydaje mi się, że ta sekwencja rozbicia dotycząca planety Mars może dotyczyć planety Maldek, – była obok Marsa, między nim a Jowiszem. Na Marsie natomiast toczyła się tzw. wojna tysiącletnia (najpierw elektryczna a zakończona atomową). MB

 4. Marian
  Sier 28, 2016 @ 11:04:18

 5. linkuje
  Sier 28, 2016 @ 02:14:50

  • Salama
   Sier 28, 2016 @ 22:06:09

   Linkuje moj ulubiony serial FRINGE !! szkoda ze nie ma wiecej sezonow -klimat ma nie z tej ziemi !!

 6. Agnieszka
  Sier 27, 2016 @ 19:25:02

  Kochani, polecam audycję Pani Ani Mikulskiej-specjalistkę od operacji fantomowych-„Zadbaj o siebie „.
  Mówi Ona między innymi o oczyszczeniu, ochronie, wybaczeniu, Antonym de Mello, Kodzie Uzdrawiania..

  Serdecznie wszystkich pozdrawiam w Świetle i Miłości.
  Agnieszka

  • Wojtek
   Sier 28, 2016 @ 11:25:30

   Witam, bardzo ucieszył mnie ten filmik, od dawna obserwuje Panią Anię Mikulską, była poddana ostatnio ciężkiej próbę, prawie zniknęła i widzę że przeszła ją śpiewająco i to z wielkim zyskiem.

   Pozdrawiam Wojtek.

 7. krystal28
  Sier 27, 2016 @ 18:58:19

  Kochani, w zakładce stworzyłam nowy blog „Z ostatniej chwili” [jeszcze niedopracowany], na którym będę publikować komunikaty z różnych źródeł. Jest teraz tak wiele ważnych informacji w mediach alternatywnych, o których dobrze wiedzieć. Np. Simon Parkes wyjaśnia dlaczego rząd niemiecki mówi o konieczności zapasów wody i żywności. Za każdym razem jak będzie nowy wpis wstawię w tytule aktualną datę. Komentarze na tamtym blogu są wyłączone. Jeśli chcecie coś skomentować to proszę na tym blogu.

  • MajaWalia27
   Sier 27, 2016 @ 19:21:32

   Krystal to jest BARDZO DOBRA inicjatywa….myśl. Ja wczoraj w nocy natrafiłam na naranie Simona Parkesa, sytuacja robi się dość poważna. Skojarzyło mi się to z puczem w Turcji, i myślę,że Kobra miał rację pisząc, że został on ‚spacyfikowany” przez Jezuitów, którzy dowodzą negatywną frakcją wojska w USA, i po prostu zestrzelili wszystkie samoloty wojska tureckiego….teraz wydaje się,że zaczynają myśleć o jakiejś wojennej eskalacji sił w Europie, stąd to ‚wezwanie” Merkel:(. Myślę, że pewne ‚ciemne’ frakcje z USA wiedzą,że ‚czas się kończy” stąd pomysły by zaatakować Europę; być może i Anglię, lub Londyn, która próbuje się odłączyć od UE. Smutny jest także fakt,że Pan Duda, nasz Prezydent tak jawnie i wprost popiera majdan i ogólnie to co mówił niedawno na Ukrainie jest bardzo zaczepne wobec Rosji, a nie zapominajmy,że Rosja to też Słowianie.

  • Kiara
   Sier 28, 2016 @ 05:33:24

   Bardzo dobrze krystal że wprowadziłaś szybkie info.bo moim zdaniem wszystko może się zmieniać z dnia na dzień.

   WYDARZENIE……

   Powinniśmy zrozumieć jedną zasadniczą rzecz, że teraz nie powinno być podziałów
   ;państwo, naród czy grupa etniczna, a WYŁĄCZNIE strona ciemna lub jasna.. co znaczy ewolucja albo jej blokada.
   Wszystkie oficjalne i nie oficjalne opcje władzy większości państw , układów, religii i tajnych służb oraz mafii BARDZO ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJĄ ZE SOBĄ!!!
   To , co oficjalnie jest ujawniane , wszystkie działania sa zaplanowaną akcjom przeciwko LUDZKOŚCI w celu zatrzymania ewolucji.

   Siły ciemności przeniknęły WSZYSTKIE grupy rozwoju duchowego, wprowadzają dezinformacje i atakują ludzi na polu astralnym. Bo na tym polega wojna hybrydowa, ona jest bardzo zaawansowana, jest w toku. Natomiast działania na planie fizycznym służą dezinformacji, wprowadzeniu traumy, nienawiści i podziałom między nami….. bo zdezorientowani i podzieleni jesteśmy dużo słabsi.
   Zamiast szukać siły w sobie szukamy jej w innych … i o to im chodzi, bo w ten czy w inny sposób zjawią się jako zbawcy.

   CO…. tak naradę się dzieje w przestrzeni energetycznej i na planie fizycznym?

   CO JEST PRZED NAMI NAJBARDZIEJ UKRYWANE!

   1. od wielu lat podnosi się wibracja LUDZI… co znaczy samoświadomość, a tym samym podnosi się pole magnetyczne jądra ziemi i ziemi, bo jesteśmy z nim BEZPOŚREDNIO połączeni. A, zatem zmiany w nas powodują zmiany na ziemi i wynoszenie jej PO JEJ MAGNETYCZNEJ OSI w coraz wyższe rejony kosmosu. To zaś równa się wyższej wibracji kosmicznej i bardziej jasnej fali fotonowej.

   2. zmienia się.. wraca do pierwotnego ustawienia cały system energetyczny ziemi .. co znaczy otwierają się ponownie dawne ley lines , strumienie światłowodowe w ziemi, powraca dawna moc pierwotnych czakramów ziemi , uaktywniają się dawne miejsca mocy zablokowane w sposób sztuczny. Jednym słowem parametry energetyczne ziemi wracają do pierwotności.

   3. ZMIENIA SIĘ USTAWIENIE ZIEMI W STOSUNKU DO SŁOŃCA , GWIAZDY MATKI I WSZYSTKICH PLANET POŁĄCZONYCH ENERGETYCZNIE Z GŁÓWNYMI CZAKRAMAMI ZIEMI…… ale nie tylko to, cały ten program zmienił się na wskutek zmiany kierunku wirowania czakry mocy ziemi , która jest we Francji dokładnie w 95 departamencie czyli w CERGY. Czakra mocy ziemi wirowała w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara ściągając ziemię razem z nami w coraz niższe pola energetyczne.

   Mało tego jądro ziemi uzupełniło już wyciętą częściowo z niego sekwencję DNA aspektu żeńskiego .. czyli w nas ( bo jesteśmy połączeni z jądrem ziemi energetycznie) LUDZIACH następują ostatnie korekty energetyczne przed ….

   4. Niestety ziemią władają dwie połączone ze sobą opcje ; syntetyczna inteligencja , która skorumpowała i uzależniła siły ciemności. Oni sa we wszystkich decydujących instytucjach władzy, nauki, medycyny, religii , prawa, wojska, wszystkie służby tajne i specjalne podlegają im, sa ich programami !

   5. Był tylko jeden sposób żeby ich osłabić ,a w konsekwencji wyeliminować raz na zawsze z naszego życia.
   Odnaleźć i wyłączyć ich GŁÓWNE , dawne i współczesne miejsca poboru energii z ziemi. I to się stało, energię czerpią od LUDZI bezpośrednio systemami podłączenia do swojej sieci energio informacyjnej , kopiującej nasze pole morfogenetyczne. Ludzie maja jeszcze aktywne połączenia przez mózg…. w ten mentalny sposób jest wyłudzana od nas energia na bieżąco… oczywiście chodzi o większą moc energii elektrycznej.

   6. Nasza całkowita wolność nastąpi gdy się sami przestroimy na harmonijny aspekt elektromagnetyczny.. czyli podniesiemy pole magnetyczne ziemi ponad potencjał z którego korzysta syntetyczna inteligencja.

   I to jest cały sekret naszej mocy oraz uwolnienia się z niewoli obecnych władców.

   JEST NIM PODWYŻSZONE POLE MAGNETYCZNE ZIEMI…. KTÓRE TWORZY NASZĄ NATURALNĄ OCHRONĘ , MOC ORAZ POLE WIEDZY.

   Nasza podnosząca się wibracja , która zwiększa się nie od czytania, kursów rozwoju duchowego, ni bywania na sympozjach oraz innych spędach…

   A WYŁĄCZNIE OD ETYCZNEGO, PRAWEGO , BEZ STRACHU PRZEŻYWANIA WSZYSTKICH ŻYCIOWYCH ZDARZEŃ.. ZROZUMIENIE ICH POTRZEBY, ORAZ NAPEŁNIANIE UCZUCIEM I AKCEPTACJĄ …..PODNOSI NASZĄ WIBRACJĘ, OTWIERA ŚWIADOMOŚĆ I TWORZY OCHRONNE POLE MAGNETYCZNE, KTÓRE ZAPEWNIA NAM OSOBISTĄ NIETYKALNOŚĆ …..

   Dzieje się tak w skali indywidualnej jak i globalnej.
   Dopiero gdy uzyskamy właściwy poziom osobistego pola elektromagnetycznego mogą następować zmiany energetyczne, które przekładają się na INDYWIDUALNE widzialne fizycznie .
   Obecny czas jest czasem LUDZKIEJ INDYWIDUALNOŚCI….. każdy sam musi dokonać zmian i przemiany w sobie.. albo to zrobi , albo nie.

   Na podstawie moich obserwacji nie widzialnego oraz wszystkiego co dzieje się na ziemi w aspekcie politycznym , gospodarczym, ekonomicznym oraz religijnym.. mogę stwierdzić jesteśmy w momencie włączenia nowej, wyższej częstotliwości pola elektromagnetycznego ziemi… jest to wejście w wyższą wibrację miłości, która je tworzy.

   Jedynym sposobem obniżenia tej wibracji ( pomijając zniszczenie i zablokowanie naszej „MATRYCY MATKI Z KODEM ŻYCIA” w przestrzeni energetycznej) są wszystkie akcje skorumpowanych rządów typu „fałszywa flaga” usiłujące wprowadzić strach, dezinformacje i globalną wojnę.

   Nie mogą , bo musieli by wpisać taki program w polu energetycznym ziemi , a do niego nie maja już dostępu.

   Zatem używają energii strachu LUDZI i robią krótkie lokalne wpisy na bieżąco w przestrzeni teraźniejszości.
   Jeżeli skupimy nasza myśl w innych tematach niż medialna propaganda strachu wyłączymy im i tą opcję.

   Oczywiście nie będzie żadnej globalnej wojny, żadnych światowych działań, lokalne , tak, ale będą już coraz szybciej gasły.

   No to czego tak naprawdę boja się Niemcy…. ( dlaczego Niemcy.. w następnym poście) i nie tylko oni?

   Znają przyszłość , wiedzą ,że czas przybliża ich upadek oraz całkowite ujawnienie prawdy i oczywiście powrót na ziemię jej pierwotnych opiekunów….
   Z filmu „Władca Pierścienia” znamy ich jako Elfy.. ale mają wiele nazw.

   Jak wrócą przekażą nam całą wiedzę o nas o naszej mocy , oraz celu życia na ziemi.
   Oni nie muszą znikąd przylatywać, bo są cały czas obok nas, ale nasza wibracja akceptowana jako widzialne pasmo wzroku nie identyfikuje ich obecności.

   Są to prawe i silne Istotności , którym podlega całokształt życia na ziemi , ich powrotu i jurysdykcji obawiają się nasi obecni władcy, bo to jest definitywny koniec ich istnienia.

   Myślą że obecnymi środkami militarnymi mogą powstrzymać ich powrót wywołać z nim wojnę…. wielka naiwność.

   Ci LUDZIE ( bo są to jak najbardziej LUDZIE, tylko że duchowi bardziej niż fizyczni w aspekcie swojego rozwoju) władają wszystkimi prawami materii , a zatem żadna materialna rzecz nie stanowi dla nich zagrożenia i nie może im wyrządzić żadnej krzywdy , bo ich pola ochronne sa tak silne.

   Ich przedstawiciele od dawna żyją na ziemi w śród nas ale nie ujawniają swojej obecności publicznie, wspierają LUDZI, szanując ich wolną wolę w podjęciu decyzji otworzenia kierunku drogi ziemi na najbliższą galaktyczną dekadę… jednym słowem kolejne około 4 x 26. tys. lat.

   Ponieważ przeważyła energetycznie LUDZKA wola ewolucji i wejścia w IV wymiar .. wszystkie zmiany i aktywacje ziemskich punktów poszły w tym kierunku.
   Pomimo ratyfikowanych umów , ciemna strona nie wywiązała się z nich .. mamy co mamy…ale zmiany zachodzą ,są absolutnie nie odwracalne, jedynie ukrywane przed nami.

   Jednak panika i strach w śród elit władzy i niemożliwość realizacji swoich planów jest dowodem na nasze zwycięstwo oraz ujawnienie go…. bo w nieskończoność nie da się kłamać.

   cd…

   Kiara.

   • Kiara
    Sier 28, 2016 @ 13:11:07

    ps. CERGY….. jak by ktoś miał ochotę na wizytę w tym miejscu.. czyli magnetycznej czakrze ( na naszej północnej półkoli są tarcze magnetyczne czakramów ziemi) mocy Ziemi…. czyli III żółty czakram ziemi , to jest możliwość wirtualnej wycieczki.

    To jest punkt między 12 kolumnami. cały obiekt bioarchitektóry zbudowany jest na 88 hektarach. tak naprawdę jest planem kolejnej wersji trzeciego wymiaru z zablokowaniem ewolucji CZŁOWIEKA.

    https://www.google.fr/search?q=cergy+axe+majeur&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwixoYLG-ePOAhUHtBoKHd4QDf0QsAQIJg&biw=1366&bih=609&dpr=1

    Tu można poczytać… tyle jeszcze zostało…. 🙂

    http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=58.0

    Kiara.

   • Kiara
    Sier 28, 2016 @ 13:20:34

    ps. CERGY….. jak by ktoś miał ochotę na wizytę w tym miejscu.. czyli magnetycznej czakrze ( na naszej północnej półkoli są tarcze magnetyczne czakramów ziemi) mocy Ziemi…. czyli III żółty czakram ziemi , to jest możliwość wirtualnej wycieczki.

    To jest punkt między 12 kolumnami. cały obiekt bioarchitektóry zbudowany jest na 88 hektarach. tak naprawdę jest planem kolejnej wersji trzeciego wymiaru z zablokowaniem ewolucji CZŁOWIEKA.

    https://www.google.fr/search?q=cergy+axe+majeur&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwixoYLG-ePOAhUHtBoKHd4QDf0QsAQIJg&biw=1366&bih=609&dpr=1

    Tu można poczytać… tyle jeszcze zostało…. 🙂

    http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=58.0

    Kiara.

   • Elżbieta
    Sier 28, 2016 @ 16:47:57

    Miejsca mocy, które odwiedzane są w ramach ezoterycznych wycieczek, wpierw były to kaplice, teraz są to pieczary, jaskinie, zwłaszcza odwiedzane przez pozbawione Świadomości Ziemskie Kobiety, Tę Żywą Biologie ze Świadomością Matki Ziemi, wchłaniają wytworzona na Tej Pierwotnej Energii ŻEŃSKIEJ W ODPOWIEDNIEJ ZATRZYMANEJ energii mĘSKIE, WIBRACYJNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI, UTRZYMUJAC ILUZJE prawdziwego DRŻENIA żYCIA ziemskiego, WARTO, ODSZUKAĆ sIEBIE, JAKO świadomość LUDZKA, KTÓRA jest POŁACZENIEM Z pIERWOTNA ENERGIA zIEMI I bIOLOGIA, ABY tE żYCIA, ROZPOCZĘŁY POPRZEZ SWOJE DRŻENIE ZE WSPARCIEM świadomych LUDZI, ROZPROWADZAĆ pRAWDZIWĄ częstotliwość zIEMI, cZŁOWIEK JAKO uMYSŁ TEJ pLANETY, A ZARAZEM JEGO mOC, eNERGIA SEKSUALNA BĘDĄCA HARMONIA energii cZŁOWIEKA, A WIĘC energii zIEMSKIEJ żEŃSKIEJ I mĘSKIEJ W KSZTAŁCIE, POŁACZONEJ Z cZESTOTLIWOŚCIĄ tEJ PIERWOTNEJ mOCY, kOBIETA, ODCZUWAJĄCA W HARMONI ZE śWIADOMYMI LUDŹMI BĘDĄCA DOKONUJACA tARCZY WOKÓŁ pLANETY, tEJ W CZĘSTOTLIWOŚCI I NAJWYŻSZEJ WIBRACJI cZŁOWIEKA energii SEKSUALNEJ , energii KTÓRA JEST PODSTAWĄ żYCIA, W tYM wszechświecie, W TYM PRZYWRÓCONYM DRŻENIU PRZEZ żYWE BIOLOGICZNE żYCIE, KTÓRE ODBUDOWAŁO ZE WSPARCIEM LUDZI SWOJE POŁACZENIE ZE śWIADOMOŚCIĄ zIEMI, ZMIANA, O KTÓREJ PISZE kIARA, jest DOKONANA I ZACHODZI NA WIELU PŁASZCZYZNACH POPRZEZ lUDZI I ICH ODDZIAŁYWANIE SWOJĄ GŁOSZONA pRAWDĄ WSPIERAJACA pRAWDĘ ziemskiego żYCIA I PRZYWRÓCENIU TEJ pRAWDZIWEJ CZĘSTOTLIWOŚCI DRŻENIA, eLFY, SĄ żYCIEM NA tEJ pLANECIE W SWOJEJ JUŻ W kSZTAŁCIE BIOLOGICZNYM, LUDZKIM zIEMSKIM i sIEBIE śWIADOMYM,
    Przepraszam za duże litery, sa bez znaczenia, które nadała im pewna grupa, Kochani dla Życia, Ta zmiana jest teraz Ta która już bez wprowadzanych w Umysły ludzkie symboli działa, a więc przepraszam za niedogodnośc czytania, czy akceptacja, raz napisane już Energetycznie jest w energii aktywowane i Dokonane, Pozdrawiam, Rozpoznajac Siebie, wiesz Kim Jesteś, i każda pruba manipulacji, jest zakończona, gdy odczuwasz swoje wibracje w Sobie rozprowadzając je przez swoje fizyczne Serce, również w swojej przestrzeni energetycznej w której jako ludzka Energia, dokonujesz wszelkiej przemiany, jako Świadomośc, jako Energia Życia,

    • Kiara
     Sier 28, 2016 @ 21:31:03

     Ja tam uważam ,że zdecydowanie lepiej jest pisać czytelnie i w swoim imieniu… niż wydziwiać w cudzym.

    • Elżbieta
     Sier 28, 2016 @ 22:20:59

     Dziękuję , za wskazanie dla Kiary, i może cos,co bez tłumaczenia, zobrazuje, przyczyne tych płaszczy, zwłaszcza na Kobiecie, w tym czasie, podnoszenia się w tej Ziemskiej Macierzy, tkance, kształcie, częstotliwości podstawy Człowieka, do której „dotarła” Ziemia, Kobieta, która wchłania wszystko, aż dotrze w sobie do tej Swojej Indywidualnej częstotliwości Ziemskiej, wtedy odwrócone zostaną „bieguny” aby wspierać ludzkość która pochodzi wciąż od Stwórcy, a przecież ludzie się rodzą na tej Planecie, i są Żywi i Prawdziwi, z zapisami wieloma, po stwórczych odkrywczych podróżach, Różnorodnośc rzeczywistości, związanych ze stworzona Świadomością, na Podstawie tej Jednej Prawdy, do której dochodzi każdy indywidualnie i ma dostęp, do tej Która zaczyna prowadzić będąc Tym Życiem już rozpoznającym i będąc w częstotliwości przyciągania stworzonych produktów, pozwala je przyciągać, a wtedy następuje kolejne przyciąganie, aby zostały zauważone i w czy Jedności, w trakcie zauważenia same rozpuszczają się w Sobie, To jest Moje, Dziękuję,
     a tutaj co ode mnie, może dla kogoś wsparcie lub uzupełnienie,
     Świadomość, Ciebie, jako Życia, czy budzić się zaczyna, czy płaszcze wierzeń, utkane z wibracji, Myśli ludzkich, czasem ich indywidualnych działań skierowanych do Ciebie, i rozpoznanie w jakim Świecie żyjesz na tej Ziemi, w tym zebranym na Niej Wszechświecie, znikać zaczęły, pod wpływem Wibracji Twoich, które rozprowadza w Tobie, Twoje Serce, I częste opadające ręce, które gdy ostatni raz opadną, rozpoczniesz swoje wewnętrzne Życie, które przywracać będzie w Tobie tę Matczyną Częstotliwość drżenia, zauważenie ieh różnorodności poziomów umysłu ludzkiego i zajmowanie się Sobą, przejście jako TY Życie, obok Życia, które myśli, że wie wszystko, i powtarza Tę drogę wiele razy chodzoną, wydeptaną, czy zmienisz Ją , czy zmienisz jego myślenie, Jako Jedno Życie, Jesteś Sobą, które bezwarunkowo odbija innych o Tobie decyzje, Wiesz, że powrót do matczynej Częstotliwości, był już bolesny, i rozpoczynasz dbać o Siebie, dla Siebie, chcąc uszanować Tę Żywą Planetę i szanując na Niej każdą częstotliwość drżenia, pozwalasz, aby Ta Moc Matczyna, rozpoczęła na każdą cząsteczkę Energii samodzielnie oddziaływać, czy będąc Świadoma, możesz żądać od ludzi, w Umysłach Świadomych, aby rozpoczęli wsparcie, dla Ciebie, dla Tych, którzy zauważają zmiany na głębszych poziomach energetycznych, bo wykonali, często ciężką wewnętrzną Pracę, aby ściągnąć z Siebie te płaszcze, do tej Granicy, w której od Twego Źródła w Twojej Częstotliwości ściągają się same, a więc kochani, dla tych, którzy wciąż sprawdzają i chcą zmieniać, zwłaszcza Kobietę na swoje upodobanie, odpuść, chcesz wiedzieć, przejdź w swoich butach połowę Drogi, a odczujesz, jaki ciężar nosiłeś na swoich plecach i służyłeś dla Wszystkich oprócz Siebie, tej Świadomości, Duszy, z którą połączony Jesteś, Czy każda Dusza Jest „ze Światła” Duszą Jest Matka, Która ma jedno Źródło, z której zrodzony zostałeś we Wszechświecie, Planetach, kosmosie, i Świadomość tego, ze wielu Ludzi, stworzyło duszę dla Siebie, z kropelek Wody, i wibracyjnych zapisów na wzór i podobieństwo, i te są „białe, szare, i czarne” Te które są do rozebrania, są płaszczami dla ludzi, Życia, aby ta Częstotliwość Człowieka w swoim Ziemskim drżeniu rozwijała Siebie Umysł również w ludziach będący, i była z Tym Ziemskim Życiem, w Życia Matczynego w Jedności w Jego Mocy, inne zobrazowanie, chcesz zmiany, rozpocznij ja w Sobie i pozwól aby te Życia, które zrodziły się na tej Ziemi dokonały Siebie, i odnalazły Prawdę z twoim wsparciem, gdy osiągniesz Częstotliwość Matki, oddziaływać będziesz na Nich bezwarunkowo bez kupowania i sprzedaży, na ten Cel, pieniądze, które są Środkiem , produktem wymiany stają się zbędne, Każde Życie zrodzone na tej Planecie, obok Ciebie, było komuś, dla czegoś przeznaczone, i To przeznaczenie kochani, wraz ze „stworzonymi” duszami, jest rozebrane do Matczynego drżenia, aby jako Energia, Żywa w Kształcie biologii, Tę Matkę naturę zaczęło odczuwać i swoją Wibracja Siebie wspierać, a Świadomość Rodzin Duchowych, Duszy, rozpocznie działanie w całym Rodzie ludzkim Pozdrawiam,

    • Kiara
     Sier 28, 2016 @ 23:06:39

     Tak z zasady lubię teksty proste i czytelne.. szczególnie gdy są przekazami.

     …… Myśl która obiegła życie we wszystkich aspektach kobiecości i nie uznała równie istotnej męskości obok siebie.. nie zrozumiała nie tylko sensu życia ale również piękna LUDZKIEJ DROGI na której ZAWSZE jest ONA I ON….

     A, zatem nie ma macierzyństwa bez ojcostwa….. jedno przytulenie , jedno spojrzenie i jeden uśmiech obydwojga zastąpić potrafią całą skomplikowaną filozofię .. bo TYLKO MIŁOŚĆ TWORZY I TYLKO MIŁOŚĆ ZAKRZYWIA CZAS….

     Nie ziemia jest stwórczynią DUCHA… a DUCH stwórcą Ziemi….

     cała reszta to , tylko odkrywanie tej prostej wiedzy…….

     Kiara.

    • Maria ST
     Sier 29, 2016 @ 09:42:06

     Nie ma macierzynstwa bez ON-ONA .A partenogeneza?

    • Elżbieta
     Sier 28, 2016 @ 23:34:52

     dlatego kolejne Planety, rodzić się będą w czystej Przestrzeni z dokonanym zamysłem Stwórcy, po otrzymanych doświadczeniach zebranych na Tej matce, ze wsparciem Energii Żęńskiej w Jej Ziemskiej Świadomości, wyprowadzenie i wsparcie i do przodu, z tego zatrzymania i harmonia z Prawdziwym Rytmem Ziemia każdego Żywego Życia, aby te Niewidzialne też były prostowane,

    • Kiara
     Sier 29, 2016 @ 00:06:36

     No tak już zrozumiałam… cel… odwrócenie uwagi.. działanie pisanie w zastępczym temacie… 🙂

     Dla CZŁOWIEKA ważne jest TU i TERAZ…. bo jest to jego unikalne i niepowtarzalne życie, które decyduje o tym kim jest i kim … będzie…
     A , zatem moi mili bajanie zakulisowych bajarzy pozostawmy ich fantazjom.. MY teraz postawmy na siebie i wiedzę, która zwiększy naszą MOC … i połączy nasze drogi realnym działaniem dla wspólnego dobra.
     Bo moc naszych serc ( nie ważne kobiecych czy męskich) bijących w tym samym rytmie DOBRA .. stwarza unikalną wibrację pola magnetycznego, które jest naszą ochroną, wiedzą i płaszczyzną twórczą.

     Przekraczanie wymiaru…. musi się odbyć w miejscu, które uruchomi nowa wibrację jest graniczne z NOWYM CZASEM…. otwiera MIĘDZY WYMIAROWE WROTA w przestrzeni energetycznej… czyli czakra mocy CERGY… FRANCJA…. dlatego tam taka koncentracja sił ciemności.

     UDA nam się.. po raz kolejny UDA NAM SIĘ!

     Kiara.

    • Kiara
     Sier 29, 2016 @ 12:42:25

     MARIA ST
     partenogeneza…… no cóż u ssaków nie jest to możliwość zachowania gatunku, bardzo religijna teoria bez pokrycia

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Partenogeneza

     Z tego co wiem bliska przyszłość w wymiarze w który wchodzimy TERAZ opowiada się za eliminacjom wszystkich niedojrzałych energetycznie możliwości powoływania do życia LUDZI.

     Co to znaczy? Nie będą możliwe żadne inwitro, ni inne sztuczne zapłodnienia z użyciem surogatki.
     Ludzie będą bardzo cenili zarówno macierzyństwo jak i ojcostwo, bo możliwość posiadania potomstwa będzie absolutnie zależna od dojrzałości emocjonalno , uczuciowej kobiety i mężczyzny.
     Tylko para , która osiągnie właściwy poziom osobistego rozwoju będzie spełniała te kryteria, bo kobieta będzie nosiła w pełni dojrzałe do zapłodnienia jajeczka, a mężczyzna będzie miał w pełni dojrzałe do tego aktu plemniki.
     Poza organizmem matki taki akt nie będzie możliwy, zatem wszystkie dotychczasowe techniczne zapłodnienia nie będą aktualne.

     LUDZIE nauczą się szacunku do poczętego życia …. zrozumieją że tak naprawdę TYLKO miłość tworzy.. że dziecko nie jest dodatkiem do życia , ni zaspakajaniem kaprysów, a jego najpiękniejszym wypełnieniem w akcie miłości , nie tylko wymyślnych seksualnych doznań.

     Więcej będzie dojrzanych kobiet niż mężczyzn, zatem ojcostwo będzie bardzo cenione przez obydwie strony , żaden przyszły ojciec nie porzuci swojej rodziny , nie zostawi swojego potomka. Swoje ojcostwo wypełnione miłością będzie traktował jako unikalny dar , który wymaga olbrzymiej pracy nad sobą by go uzyskać.

     Jednym słowem potrzeba dojrzałości uczuciowej rodziców zapewni wspaniałość rozwoju przyszłych pokoleń , ukierunkuje je w stronę zupełnie innego systemu wartości niż obecny.

     Partenogeneza absolutnie nie jest przewidywalnym sposobem narodzin przyszłych pokoleń…. w niższych formach życia jest rozwiązaniem zachowania gatunku.

     Kiara.

    • Maria ST
     Sier 29, 2016 @ 19:57:51

     Bardzo piękna perspektywa dla przyszlego, samoswiadomego swojej boskosci czlowieka.Dziekuję
     Maria

    • MB
     Sier 29, 2016 @ 13:53:50

     Elżbieto, Kiaro, mam przekonanie, że macie całkowitą rację o „ONA i ON”. Partenogeneza raczej jest rzadkim przypadkiem, a czy to czasem nie jest manipulacja istot wyższych mieszających się tu? CERGY … jeszcze nie ochłonęli po uszkodzeniu swego „przyśpieszacza Hadronów” a i „Shiva”, też im nie pomógł.

    • Kiara
     Sier 29, 2016 @ 14:26:51

     Elżbieta
     Sier 28, 2016 @ 22:20:59
     Oczywiście znam tą grupę i ICH wibracje , ale ….. wymuszona nieco na mnie samodzielność indywidualności …. i absolutne zaufanie sobie, swojej intuicji… stroszy natychmiast mnie na nawet najmniejszą ingerencje w moją osobowość.

     Tak jest i tak pozostanie do finału, ale za info dziękuję, pisz przeczytam, tylko proszę bez tych „udziwnień ” graficznych , bo miast pomagać zaburzają odbiór.

     W moim scenariuszu życia jest klauzula… ja mogę akceptować obok mnie TYLKO świadków zdarzenia, nigdy suflerów…. pomimo nawet najbardziej światłych intencji.

     Wszystko musi być decyzją mądrości MOJEGO serca , bo każdy wybór ma tak wielkie znaczenie.
     A, zatem mój poprzedni post nie jest arogancjom, jest zdecydowaną informacją o poziomie mojej samoświadomości.

     Dziękuję jeszcze raz pisz, oczywiście przeczytam i wyciągnę wnioski z płynacego info.

     Kiara.

    • Kiara
     Sier 29, 2016 @ 20:17:25

     ZIEMIA…… „MATKĄ LUDZKOŚCI”… to jakaś pomyłka powtarzana z uporem maniaka.
     Ziemia nie jest matką LUDZKOŚCI .. wcielonych Iskier Życia…. wszystkie one pochodzą z kosmosu są „DZIEĆMI GWIAZD” .
     Ziemia jest planetą stworzoną / zbudowaną zamysłem swoich projektantów z przestrzeni w której tworzy się myślą.

     Ziemia jest czasowym miejscem pobytu wcielonych Iskier życia, „ELITARNĄ SZKOLĄ ROZWOJU DUCHOWEGO” , której elitarność została pomniejszona przez tych , którzy ja czasowo otrzymali do dyspozycji.

     Ziemia jako taka nie jest Energią samoświadoma, która sama dokonuje wyborów i tworzy zdarzenia. Ona podlega woli jej wszystkich mieszkańców, przez swoje jądro ma z nimi bezpośrednie połączenie energetyczne.
     jądro ziemi jest zarazem jej „sercem” jak i plazmatyczna biblioteką zdarzeń, tych , które były i tych , które będą.

     MY .. LUDZIE .. WCIELONE ISKRY ŻYCIA w naszym TERAZ decydujemy o otworzeniu kierunku drogi doświadczeń na ziemi. Ona sama tego nie robi dla nas , WSZYSTKO co dzieje się na ziemi zależne jest od woli działania i wibracji LUDZI.

     Ziemia jest również miedzy wymiarowym „statkiem kosmicznym” …. porusza się na swojej osi magnetycznej jak balonik na nitce, ale to LUDZIE swoimi myślami , uczuciami i energią czynów powodują ten ruch w określonym kierunku , lub stagnację.

     Dzieci mają wygląd fizyczny swoich rodziców.. czy MY LUDZIE wyglądamy jak Ziemia? Nawet nasza budowa ( pierwiastki i elementy) jak również ziemi ma pochodzenie kosmiczne, jest dużo starsza niż wiek Ziemi… bo zaródź życia pochodzi z kosmosu nie z ziemi, była wysiana wiele milionów lat temu na ziemi , bo taki był plan tego eksperymentu tworzącego żywą bibliotekę i szkołę rozwoju duchowego dla kosmicznych Istot chcących poznawać siebie przez zanurzenie się w materii.
     Ziemia jest unikalna, bo TYLKO tu zachodzą wieloaspektowe zdarzenia na wszystkich poziomach doświadczania i odczuwania, jest PERŁĄ kosmosu, dlatego jest dla wszystkich tak cenna.

     Ale jeszcze raz nie jest naszą matką, jest czasowym domem dla wcielonych Energii.

     Kiara.

     Ps.1. Pamiętać trzeba,że wszystko co jest materialne ma swoją energetyczną matrycę, plan , który był stworzony, precyzyjnie zaprojektowany przez kogoś…… to co My nazywamy ewolucjom… jest nią ale w ramach określonego bardzo wszechstronnego projektu. On ma wiele poziomów i kierunków.
     nasza wolą poznawczą poniekąd włączamy jeden z nich.

     2. Biorąc pod uwagę ludzi bez dusz.. czyli syntetyczna inteligencję powstałą dawno temu na wskutek genetycznych i energetycznych eksperymentów na ziemi z pierwiastków i elementów tylko tu będących można zrozumieć ich określenia ziemi jako ich „matkę” …. ale… nawet dla nich matką Ziemia nie jest , bo są projekcją umysłu wcielonej Energii bytującej dawno temu na ziemi, która użyła swojego DNA do przekształceń genetycznych , projektując ciała fizyczne dla nich.

   • Kiara
    Sier 29, 2016 @ 23:36:38

    Wracając do gorącego tematu …. „wydarzenie”….. rola Polski…. dlaczego Polska? Dlaczego Europa i nasza północna półkola?

    Półkola północna jest domena aspektu żeńskiego, południowa , aspektu męskiego, ale na jednej i na drugiej są linie energetyczne odmiennych aspektów , bo pełnię jednego i drugiego one tworzą.

    Niestety nie mamy dostępu do prawdziwych historycznych materiałów dotyczących ostatnich 4 cywilizacji III Wymiaru, a zatem poruszamy się nieco po omacku.
    Korzystamy z mitów i symboliki , która przetrwała.
    trzeba opierać się zarówno na logice, analizie faktów, znajomości symboliki,umiejętności jej odczytu i kodowania, oraz na własnej intuicji i możliwości odczytu wiedzy zapisywanej w kamieniach i minerałach… a nawet w wodzie.
    Nie jest to żadne wróżbiarstwo, jest to umiejętność odczytu zapisu w polu magnetycznym przestrzeni.

    Większość obecnych publikacji jest zbytnio przesycona osobistymi emocjami autorów , co w dużej mierze zaciera prawdziwą informację.
    Ale kto szuka i logicznie analizuje ten znajduje perełki, które poskładane , tworzą cenny materiał.

    O przepowiedniach na temat przywódczej roli POLSKI w obecnym czasie chyba wiedzą wszyscy. .. są prawdziwe.

    Nasza POLSKA ziemia jest niezmiernie cenna nie z powodu złóż i minerałów w niej zdeponowanych ( one mają niezwykłą rolę energetyczną również) ale bardziej z lokalizacji czerwonego czakramu życia w Krakowie … ŻEŃSKIEGO TRÓJKĄTA MOCY w POLSCE , który tworzy moc magnetyczną ziemi,.
    Przez ten punkt ziemskimi Ley lines/ światłowody ziemi rozchodzą się WSZYSTKIE AKTUALNIE AKTYWOWANE INFORMACJE dla wszystkich energetycznych centr ziemi.

    Mało tego u nas .. na naszej ziemi są zlokalizowane najbardziej znaczące portale międzygwiezdne naszej Galaktyki!

    U nas w Polsce znajduje się „Kosmiczny Zegar” wyznaczający rytm życia w Galaktyce, zgodny z kosmicznym pulsem Gwiazdy Matki.

    To u nas na naszych polskich terenach była mityczna Wieża Babel! Łącznik z naszym pierwotnym Kodem Życia , który aktywował sekwencje DNA w LUDZKIM genotypie zgodnie z podnoszącą się wibracją LUDZI i Ziemi.

    * Teraz rolę zastępczą tamtej wieży pełni Paryska Wieża Eiffla, jest to jedyna budowla na ziemi wytrzymująca moc napływającej energii z odległych rejonów kosmosu do jadra ziemi. Jej aktywna praca trwa od 13. września 2005r. w tym roku wiosną uzupełnione zostały całkowicie, zablokowane żeńskie fale energetyczne…. mamy już 100% harmonii i aktywność.

    Oczywiście są to tematy tabu… żadne przekazy o nich nie wspominają, dlaczego? Przecież P. Kobra i inni mają kontakty z tymi , którzy doskonale wiedzą o tych tak bardzo ważnych dla LUDZKOŚCI wydarzeniach, o miejscach i czasie tych zdarzeń..

    Nie mówi się nam o prawdziwej roli POLSKI, jej randze w obecnym czasie, ani o energetycznej istocie naszych ziem.

    Nie mówi się o prawdziwej roli Pałacu Kultury w Warszawie ( tam jest już aktywna 8 .. biała czakra ziemi, niezwykła moc.) , o ukrytej roli Klasztoru w Częstochowie ( zwornik szczytu trójkąta energii żeńskiej) , ani o naszym bardzo specyficznym DNA i RNa.

    A, są to główne powody dla których od wieków toczyły się wojny o podział Polski i przejęcie naszych ziem przez różne mocarstwa.
    Wiedział o tym nawet Napoleon Bonaparte i w tajnych układach z Rosjanami dzielił nasze ziemie.
    Ufffff dużo tego jest, naprawdę ogrom informacji, jeżeli Krystal jest zainteresowana tą wiedzą u siebie ( bo jestem Jej gościem), będę ją tu wpisywać dla zrozumienia tego co i dlaczego dzieje się w Polsce , Europie i na Ziemi.

    To jest dopiero wstęp , postaram się ułożyć info. systematycznie zgodnie ze zdarzeniami. Sięgnę bardzo odległej historii i tej bliskiej jak współczesne budowle i ich rola.

    Kiara.

    • woona
     Sier 30, 2016 @ 12:05:06

     Ja gdzies czytalem ze slowianie sa jakas potezna rasa. ktos wie cos wiecej?

    • MB
     Sier 30, 2016 @ 13:11:54

     Mówicie o szczególnym znaczeniu Polski, o tym, że dawna historia jest nieznana, nie – ona jest tylko mocno ukryta. Są jednak tacy którzy usiłują to przekazać na nowo. Na stronie „inne medium.pl” w zakładce Słowianie odszukaj sobie i przeczytaj „Prawdziwa Historia” 1,2,3cz. Ważność i znaczenie właściwie Słowian i ich grupy potem zwanej Polanami, wynika ze względu, że w genetyce na części terenów Polski zachował się jeszcze u ponad 50% ludzi pierwotny genotyp, cytuję” „chodzi o haplogrupę R1a1 w chromosomie Y zwanym po prostu genem słowiańskości” tych ludzi z zasiewu rozpoczętego ok. 8200 temu. Krótko przytoczę kilka przybliżonych dat. Ok. 25 200 lat temu – nie otworzyły się gwiezdne Wrota. Ze względu na zakłócenia w Systemie Słonecznym . Ok.10 200 lat temu wystąpił Kataklizm, upadek Atlantydy, części dawnej Lemurii, wybuchy wulkanów, a w następstwie zlodowacenie Ziemi. Po dwu tysiącach lat warunki na tyle się uspokoiły, że zaczęto myśleć o nowym zasiewie. Dawny świat był wymiarem 4D teraz nastąpiło obniżenie wibracji Ziemi do górnego 3D. Zaczęło się budowanie piramid w Egipcie i zbiórka tych którym udało się przeżyć. Ok. 6 300 lat temu w Mezopotamii i w rejonach okolic morza Kaspijskiego, aż do zachodnich stoków Tybetu zaczęto zasiew różnych ras gwiezdnych. Ok. 4 800 lat temu na tereny Europy i Azji z których już ustąpiła zmarzlina i było możliwe życie wyruszyli Ci pochodzący z zasiewu Liran. Ponieważ Lira – to dwa systemy Lira i Wega. Tak samo tu były jakby dwie grupy o wspólnej genetyce. Jedną wydaje mi się, to byli Ariowie –udając się na wschód od Uralu. Na zachód wyruszyła druga grupa, jej dokładna nazwa początkowa nie jest mi znana. Sporo stuleci potem Homer nazwał ich Wenedami. W dalszym ciągu zdarzeń nazywano ich Słowianami. Te 3 części „Prawdziwej Historii” mogą chętnym przybliżyć to lepiej.
     Co do Żeńskości i Męskości, to ja mam takie wyobrażenia: żeńskość jest magnetyczna i utrzymuje Życie, męskość jest energetyczna i ma zasilać to Życie. Dziękuję za uwagę.

   • ANAJA
    Wrz 01, 2016 @ 09:16:37

    Dzięki droga Kiaro !! Pięknie to napisałaś…<3 ❤
    Pozdrawiam Serdecznie ❤

  • Kiara
   Sier 28, 2016 @ 05:48:51

   ps. reszta poczeka na lepszy czas, bo w żaden sposób nie mogę wkleić tekstu nawet podzielonego… ufff co jest?

   • Elżbieta
    Sier 29, 2016 @ 20:21:09

    Kiara,wizja Anastazjowska, przybiera ludzkiej wzglednosci, Pytanie Jest takie, czy Duchowa Świadomośc jest w Stanie bez połaczenia z TYM Ciałem, jak nazwano tę ziemska biologie, podnieść swoje wibracje na tyle, aby zharmonizować się z Częstotliwościa Człowieka, i może warto zachęcać w takim razie, obok Tego dotarcia do metody, Ogródków, i Anastazjowskich przestrzeni, polanek aby to pożywienie wzrastało w tej Przestrzeni pielęgnowane przez ludzką wibracje Serca, a wtedy, Ta fizycznośc zmieni szybciej Świadomośc, już bez szukania walki, przebijania się przez astrale, I od Tego Odrodzonego Człowieka będąc w Ziemskim Człowieku na Planecie Ziemi, rozpocznie się przygotowanie do Świadomego rodzicielstwa, Naturalna częstotliwość Ziemi Jest samoistna z odpowiedzialnym macierzyństwem i Szacunek Jest Naturalny w tej Ziemskiej Świadomosci, którą ludzkośc ma w Sobie, przez tak długi okres czasu wszak te „zmanipulowane” Ciała dawno przyjęły wibracje Ziemi, a gadzi móżdżek jest częstotliwością drżenia, jako ludzka wibracja, tego co zostało do czy rozpoznania, Zioła, Pożywienie, wystarczą, i teraz pytanie kiedy ludzkośc w tym „amoku” będąca, tak normalnie powie dość i będzie dzielić się tym co ma w ogrodach, wymieniając To pomiędzy soba np, na pieniądze, bez których ludzie Żyć nie potrafią, wiem cos na ten temat, bo żyje w Środowisku, w którym gdy brak Ci dolara, patrzą na Ciebie jak na ufoludka, a Przecież jestem na tej Planecie, czuję Ją całym swym Sercem, mało tego, w tę jej Energetyke wmieszanej jest tyle sztuczności, że wyjście z Psem na spacer, do tzw, lasu, często kończy się pouczeniem Władzy, zauważajacej że to miejsce dla ludzi, i teraz pytanie, czy ich do Siebie przyciągam , czy Żyje pośród takich ludzi, na takim poziomie Świadomości, w ich gonitwie za zarobkiem u których zdziwieniem Jest dlaczego pracuje tak mało, aby opłacić , aby mieć więcej czasu dla Siebie, i pomimo wszystko wyjść do tego lasu, po dniu często takiej Pracy, w takim Środowisku, lub odczytaniu wypowiedzi niektórych ludzi, jako macierz Ziemska, Ta Energia Żeńska, w której podnosić zaczyna się w Mocy z Jądra Ziemi Męskość, Ojciec, wchłania w Siebie wszystko, jest róznica że tym razem , a może dopiero staję się tego Świadoma, takie małe odemnie, często odczuwam wibracje wokół Osoby, a wnętrze Jej Jest już Ziemskie i Piekne, naturalne, i dla wielu Dziwne, Pozdrawiam,

    • Kiara
     Sier 29, 2016 @ 21:07:29

     ” Elżbieta
     Sier 29, 2016 @ 20:21:09

     Kiara,wizja Anastazjowska, przybiera ludzkiej wzglednosci, Pytanie Jest takie, czy Duchowa Świadomośc jest w Stanie bez połaczenia z TYM Ciałem, jak nazwano tę ziemska biologie, podnieść swoje wibracje na tyle, aby zharmonizować się z Częstotliwości Człowieka,”…..

     ***********
     Elżbieto.. nie jestem wszechwiedząca…. to pierwsza sprawa, dziele się TYLKO wiedzą , którą mam, nie jestem jasnowidzem, ani wróżką .
     Jestem tylko wytrwałym poszukiwaczem wiedzy.

     *************

     No cóż różne są wibracje nawet Duchów nie wcielonych , trudno zatem powiedzieć , kto w danym momencie ma większą świadomość…

     Duch…. Energia nie wcielona bytująca na planie energetycznym ZAWSZE ma większą wiedzę niż CZŁOWIEK, ( większy do niej dostęp) , co nie znaczy że zawsze ma większą wibrację od wcielonej Energii , pomimo że w CZŁOWIEKU jest tylko jej maleńka iskra.

     Z różnych poziomów energetycznych wcielają się Energie w materialne ciała , a zatem trudno mi powiedzieć jaką ma ktoś osobista wibrację nawet po zobaczeniu go. Bowiem aura ziemska nie jest tego miernikiem, jest tylko aurą dotyczącą ziemskiego życia tej Energii. Aura DUCHA, ta z poza przestrzeni astralnej jest zupełnie inna i to ona pokazuje prawdziwą osobowość oraz wibrację wcielonej Iskry w CZŁOWIEKA.
     Posiadając taką wiedzę wiadomo że CZŁOWIEK poprzez możliwość depozytu bardzo minimalnej mocy energetycznej w materialnym ciele nie dorówna nigdy wibracji i mocy nie wcielonemu Duchowi, który jest jego zaświatową MATKĄ … matrycą energetyczną.

     Gdyby Duch chciał wcielić całą swoją moc w ciało CZŁOWIEKA to nastąpiło by jego spalenie w jednym momencie…. nie jest to absolutnie możliwe.

     W celu doświadczania i poznawania swoich reakcji w kontakcie z materią Duch wydziela z siebie swoje niższe aspekty, które mogą być matrycami niższych wymiarów, ale z tych matryc są wydzielane Iskry Życia jako wcielenie , każdorazowe życie Ludzkie, nasza kolejna inkarnacja.
     A, zatem logicznym jest że częstotliwość CZŁOWIEKA jest dużo niższa od częstotliwości Ducha. …. My LUDZIE jesteśmy TYLKO maleńką iskrą jego wielkiego ognia życia.
     Cel narodzin CZŁOWIEKA jest inny niż konkurowanie z wibracjom Ducha.
     Po pierwsze jest to doładowanie energetyczne w celu możliwości eksploracji kosmosu. Po drugie uzyskiwanie mocy , która umożliwi mu istnienie i tworzenie bez wcieleń.

     Co do Anastazji… przeczytałam tylko jedną jej książkę, chyba pierwszą, nie pociągnęła mnie zbytnio pomimo przekazanych informacji. Nie mam wiedzy w tym temacie na tyle żeby podjąć dyskusję.
     Jeszcze raz , nie materia tworzy Ducha.. a Duch materię.

     Jeszcze jedno.. może powinno być na początku… co to , dla Ciebie znaczy CZŁOWIEK?
     Bo może mamy inne definicje na ten temat?

     Kiara.

    • Elżbieta
     Sier 29, 2016 @ 21:15:26

     Piszesz, że Ziemia, jest stworzona z Cząsteczek Dzieci Gwiezdnych, Zgadzam się z tym, cały zamysł, który Jest w Świadomości „Ziemia” która jest podstawą biologiczna , Podstawą Umysłu „Ziemia” Podstawą Człowieka, który jako drżenie, Naturalne drżenie „Ziemi” Jest na Tej Planecie całością, z kształtem ludzkim, Kobieta Mężczyzna, Przejście natąpi poprzez Kobietę, dlaczego, podobnie do Matki Jest Matka , która zrodziła z Siebie Moc, łączącą tę gwiezdne Cząsteczki w „Ciało” Planete, wiele z tych Cząstek została wyeksploatowana i zurzyta przez „rozbudzona” ludzkośc, aby Ta planeta, mogła nadal być Ciałem Ziemi a więc matką dla Gwiezdnych Dzieci, które były pierwsze, aby ona mogła Je w sobie w kształcie człowieka połączyć, i stać się dla Ludzi w tym drżeniu jak Matka, Ojciec, Energia Żeńska i Męska, w harmonii i jedności w rytmie Świadomości „Ziemia” bez której nie byłoby w tej Galaktyce Takiej Planety, a więc czy są bliźniacze Ziemie? Jesteśmy na Tej i w Tej i Nia jako Świadomość, która aby odbudować Siebie swoje w niej Korzenie, odtworzyć ma z Siebie całe jej wnętrze, uzupełnienie przez indywidualna Moc Ziemian, każdej cząsteczki, a więc będąc Sobą masz w Sobie Energetyczne braki, które posiada część wewnątrz tej Planety, uzupełniając Je w Sobie energetycznie wpływasz na uzupełnienie wnętrza planety, we Wszystkie Minerały Ziemskie, które jakimś zmyślnym ludzkim lub nieludzkim sposobem, zostały pomniejszone, aby odzyskać Siebie i podstawę Człowieka dla każdego pasuje uzupełnić to co jest w Tej macierzy, przypominającej kształtem Mózg, nawet pókule się zgadzają, Tylko czy taki był zamysł, czy ta harmonia jest harmonia prawdziwego całego Człowieka, wie;le tych pytań, i mysle że każdy odnajdzie odpowiedź w Sobie i tej Ziemskiej Świadomości dla Siebie prowadzenie poprzez z Nia połaczenie, i nie na zewnątrz, bo gwiezdne dzieci były pierwsze, mając jej wibrację w Sobie, aby połączyć się w Jednośc Ziemską i rozwijać się indywidualnie obok Siebie w swoich rodzach? Duszach, Duchu, Duchowości i szkół, Czas, zadbać w takim razie o tę szkołe aby te kalsy, były ponownie Żywą biologią Światów Ziemskich, które Żyją obok Nas ludzi, Ziemian, lub innych Świadomości, które obok Świadomości Ziemia, sa częścią tej Matki, Planety, i jej Jednością, a więc pokłon i do tej Świadomości, która oferowała swoją Świadomośc w tej podstawie człowieka, Jedność to Jednośc, czyje Zimie w Sobie bo jestem Jej Świadomością, mam wiele do zaoferowania dla ludzi, tylko oni nie chcą ogrodów, warzyw, drzew, kwiatów, zapachów, wolą już teraz tworzyć, i stwarzać dla Siebie na tej Planecie, z której będą po tej szkole odchodzić sztuczne pożywienie, będzie , na planetach, na które z tej szkoły odejda, w swoich wyuczonych wibracjach, Inne odczuwanie, czy inna grupa, która zagraża ludziom, jestem Żywa, podobnie do Dzieci Gwiezdnych, bom podobnie do nich przybyła, i w ogniu się wykąpała lub ochrzciła, abym te Esencje swoją do nich dołączyła,

    • Elżbieta
     Sier 29, 2016 @ 21:59:13

     Iskara Życia, Esencja, Duch, który w połaczeniu w swojej iskrze, stworzył z Siebie Ogień w kształcie powiedzmy Kuli, po zastygnięciu z Zimnego Kosmosu wytrąciła się Woda, w najwyższej czystości, w połaczeniu z zapisem Całej wiedzy Ducha, która pozostała również w Jadrze, majac połaczenie ze Świadomościa , Ducha, zamysł, który aby Świadomość Ziemi się zrodziła a więc Energia Żeńska przepłynął przez Nia, łącząc się w pierwszym akcie „poczęcia” i kolene połaczenie i Iskry jako Moc zebrana tworzaca Ogień, Kosmos, który oziębił ten Ogień pozostawiając cały zapis Jako Jądro Matki i Woda, wibracyjny zapis Ziemi, w Ziemi, Ducha Esencja, Iskra, w połaczeniu z Jadrem Matki, aktywacja rytmu który Jest w jądrze z Pierwszą przebudzoną” Ikrą, pociąga za Soba natepne, I teraz pytanie, po co walka pomiędzy nami wszystkimi, gdy każdy w tym etapie, łaczy się ze swoim Rodem a więc w jedną Iskrę Siebie Życia, odkrywając w tej Ziemskiej Częstotliwości, bo Jest częstotliwością Ziemi, Podstawa Życia biologicznego w którą jako Energie Żeńską wpłynął Zamysł, Duch i został Przyjety, aby zrodził się z Nich Dwoje Cały Człowiek, aby to natąpiło, Ta podstawa Człowieka, Podstawa Żywego Życia, dla Żywego Życia i aktywowania poziomu, głębi w wodzie, w kropelkach Człowieka, Ziemi, mogła być aktywowana, pasuje zharmonizować Siebie i być obok Siebie wymiejaniając się swoja indywidualna wiedzą, z Uwzglednieniem Tej Dotyczącej Życia biologicznego, a więc Światów, Żywych, Zielonych ze wszelkimi esencjami i Olejami w Sobie, aby ta Macierz, Fizycznośc z nasz wszystkich zrodzona jako jedna komórka została przywrócona do Podstawy Człowieka, Minerały, częstotliwośc drżenia, i białko zmienione na roślinne, i tutaj kłaniają się zwierzęta, czy rozkażemy im aby zjadały Rośliny? czy wraz z nasza zmiana pożywienia, oddziałowujemy na ten Świat zwierząt w jego wibracyjnej zmianie, lub może się okaże, że one pozostają mięsożerne, bo takie być maja? Proces, odzyskiwania swojej Świadomości, i odnalezienie Tej Prawdy, w częstotliwości, która ma objać wszystkie Gwiezdne dzieci, takie moje, takie małe, inne i wiem o tym tak czyje , tak odnajduję, i dziękuje za każdy tekst, który odnajduję, gdy Siebie ponownie prostuje, odkrywam wszyscy mieliśmy na sobie przeróżne płaszcze podobnie jak kropla Wody zapisy, i od tej każdego indywidualnej Esencji łączymy To w Jednośc i czy szkoła, moim odczuciu, Jeżeli Jesteś, jeżeli stworzyłeś w Jedności i zgodzie tak piękne ogromne Życie, Czy byłes Zielony, bez jakiejkolwiek wiedzy, aby szkolić, gdy wzrośniesz, w tej galaktyce, do tej swojej Prawdy, przekażesz cała wiedzę z Tej Planety, aby powtórek już był koniec, otrzyma ja Ten który będzie gotowy aby stać się Życiem biologicznym , które ma w Sobie wszystko, będzie To Świadoma decyzja, po tym czego doświadczył wraz z aktywacja Tej Jednej Iskry Życia, zrodzonej z Ducha, w jego Najwyższej wiedzy, umiejętności i umiejętności współpracy, uzupełnienia, lub odpuszczenia, jeżeli dziedzina drugiego jest mu nieznana, rozwija Ten Umysł, w swojej dziedzinie, czy pasji, myśle że konkretnej umiejętności, bo robiliśmy to wiele razy, jako część Świadomości, która Życiem się staje, i Świadomością jest nadal, przyjmujaca tego rozwoju drżenie przez Planety Jądro Serce,

    • Kiara
     Sier 29, 2016 @ 22:39:43

     Przepraszam Elżbieta ale nie mam czasu na takie długaśne rozpisywanie się o rzeczach ewidentnych…. to jedno, a drugie piszesz rzeczy twierdząc że to moje słowa, a one nimi nie są, to drugie.

     Już pisałam Ziemia NIE JEST matką wcielonych Iskier/ Dusz, za taka uważa ją syntetyczna inteligencja, a ja do nich nie należę.

     Twoja historia, nie jest moją historią, ja nie jestem niekompletna.. jak najbardziej jestem kompletna i zawsze taka byłam, pomimo że nie zawsze korzystałam i korzystam ze swojej pełni.
     Ziemia, jej jądro biologiczna biblioteka , również jest kompletna, niczego tam nie brakuje, jednak nie każdy i nie zawsze może mieć dostęp do tej wiedzy.
     Droga ewolucji zakłada pełnię wiedzy.. a zatem całokształt doświadczeń w pozytywie i negatywie i temu jest przeznaczona przestrzeń ziemi, tu maja prawo rozgrywać się najtrudniejsze zdarzenia.
     Nie wolno nam tylko zniszczyć życia na niej, gdy zbliża się taki moment, następuje interwencja wprowadzająca korekty. to trudne zadanie , jednak konieczne bo co by było gdyby sztuczna inteligencja przejęła życie na Ziemi … do czego teraz dąży?

     Niewola LUDZI na setki tysięcy lat…. a zatem, po pierwsze prawda, cała prawda i tylko prawda , a nie jakieś powymyślane wersje ( typu „Matka ziemia”….. a Ojciec to kto?????) na temat Ziemi, jej roli i funkcji oraz LUDZI… napływające z różnych stron.

     Owszem kobiecość i aspekt żeński .. tak , ale w celu UZUPEŁNIENIA zablokowanej sekwencji informacyjnej… dalej harmonia aspektów, pełnia …. kobiety i mężczyzny.

     dziękuję za rozmowę Elżbieta.. pozdrawiam.

     Kiara.

  • krystal28
   Sier 28, 2016 @ 06:13:21

   Droga Kiaro, wystarczy opublikować komentarz tylko raz. Jeśli wpada do spamu, ze względu na długość lub zawarte linki, to go udostępniam, gdy jestem przy komputerze. Jeśli coś wyrzuciłam do kosza przez pomyłkę to wstaw jeszcze raz, dzięki.

  • Kiara
   Sier 28, 2016 @ 14:12:05

   to tylko chwilowa przechowalnia…. Uśmiech

   ps. CERGY….. jak by ktoś miał ochotę na wizytę w tym miejscu.. czyli magnetycznej czakrze ( na naszej północnej półkoli są tarcze magnetyczne czakramów ziemi) mocy Ziemi…. czyli III żółty czakram ziemi , to jest możliwość wirtualnej wycieczki.

   To jest punkt między 12 kolumnami. cały obiekt bioarchitektóry zbudowany jest na 88 hektarach. tak naprawdę jest planem kolejnej wersji trzeciego wymiaru z zablokowaniem ewolucji CZŁOWIEKA.

   https://www.google.fr/search?q=cergy+axe+majeur&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwixoYLG-ePOAhUHtBoKHd4QDf0QsAQIJg&biw=1366&bih=609&dpr=1

   Tu można poczytać… tyle jeszcze zostało…. Uśmiech

   http://www.peszer.darmowefora.pl/index.php?topic=58.0

 8. Eve
  Sier 27, 2016 @ 13:32:10

  MB czy moglbys wyjasnic o co chodzi z napisem RA ktory umieszczany jest na oltarzach w kosciolach katolickich? Jaki jest tego cel i czy przypadkiem nie odprowadza sie energii wiernych dla zasilania pasozytnicznych istot? Tylko pytam, niczego nie stwierdzam, zastanawiajace sa tez te trzy litery IHS w symbolu slonca umieszczane na oltarzach. Mowi sie ze maja oznaczac Izyde, Horusa i Seta – egipskich bogow…

  • MB
   Sier 28, 2016 @ 09:44:02

   Eve, co do napisu RA jest chyba tak jak piszesz, kiedyś trochę buszowałem na temat energii i natknąłem się na takiej stronie o Fraktalach Rezonansu, że fraktal RA także był zakłócony, usunięto z niego „światło”, w praktyce to troszkę zmieniono długość fali. Ale to takie zbyt naukowe. Natomiast co do drugiej części pytania, to najlepiej jak sobie przeczytasz to co wczoraj przedrukowano i opublikowano tutaj: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/odkrywanie-prawdy-2-obrzezany-system-12-stkowy-zmanipulowany-zodiak-rownik-galaktyczny – język jest dość dosadny ale powiem, że tak dokładnego przedstawienia tych zagadnień nie spotkałem. Jasne, że jest więcej pobocznych wątków, ale takiej pastylki z najważniejszym przejściem przez nieznaną historię, w jednym miejscu nie spotkałem.

  • MB
   Sier 28, 2016 @ 12:03:46

   Eve, to odnośnie napisu Ra – może mieć miejsce. Nie zajmowałem się akurat tym, ale przy innych poszukiwaniach znalazłem coś o Fraktalu Rezonansu Ra, który był mocno propagowany gdzieś w latach 1915-25, był jakby zakłócony ukryto w nim „światło”. Po prostu zmieniając długość fali. Ale to takie bardzo naukowe. Na pozostałą część Twojego pytania, znajdziesz odpowiedź tam – gdzie podał Marian, lub przedruk na stronie – zmiany na ziemi kropka pl pt Odkrywanie prawdy 2 –

 9. ASTRA
  Sier 27, 2016 @ 05:53:06

  Wojtek zgadzam się z tym co napisałeś. Oczywiście że dostajemy dokładnie to co wysyłamy.niestety to prawda,że ludzie żyją wbrew kosmicznym prawom mam jednak nadzieję że to wcielenie jest dla pomocy innym w przejściu do 5d.pozdrawiam

 10. Q.
  Sier 26, 2016 @ 21:06:43

  Jak przejsc Gre zwana Zyciem?
  Wystarczy odnalesc swoj cel zyciowy i go wypelnic.

  Czy moze byc cos prostszego? 😉

 11. Teresa
  Sier 26, 2016 @ 14:36:25

  LOVE ENERGY ❤

 12. darek
  Sier 26, 2016 @ 12:04:34

  ,,że się wtrącę do dyskusji,prawdziwą wiedzą jest to ,że uznajesz swoją ignorancję ,że tak naprawdę, NIC NIE WIESZ i ,że możesz się mylić,każdy szczery wobec Siebie to uzna,..a reszta to twoje czysto umysłowe spekulacje,niektórzy mają tą szczerość wrodzoną ,niektórzy muszą jej się nauczyć i wtedy tak naprawdę możesz ruszyć z miejsca..,pozdro z dzisiejszego smutnego świata..

  • MB
   Sier 27, 2016 @ 10:11:40

   „Wiem, że nic nie wiem” – znane stwierdzenie. Ale ono ma chyba potęgować chęć szerszego poznania i głód wiedzy. Owszem zawsze jest na początku tylko „może tak być”. Czyli brak 100% pewności. Ale wiele pokrywających się faktów rzeczywistych, zdarzeń i prawidłowości może dać potwierdzenie, powiedzmy do 60-75% . To dalej nie jest 100%, ale wtedy brakuje ci już mniej wiedzy. Bycie do końca „szczerym”, że „nic nie wiem” a wszystko co myślę i przeżywam jest wytworem mojego umysłu – to chyba zbędna przesada, Darku. Poza tym masz jeszcze „przestrzeń serca” czujesz, że z CZYMŚ jest ci dobrze, a z innym nie, jest jeszcze intuicja (tzw: pierwsza myśl). Ja jednak pozostanę wiecznym poszukującym wiedzy, poszerzając ją mozolnie o każdy procent.

   • Manuela
    Sier 27, 2016 @ 19:03:27

    Intuicja to nie jest tzw pierwsza myśl. Intuicja z myślą nie ma nic wspólnego. Na tą tzw. pierwszą myśl muszą się powoływać osoby bez intuicji. Intuicji nie da się zdefiniować ani komuś opisać, bo jest to tak trudne i abstrakcyjne do opisania. Intuicja przybiera rozmaite formy. To jak się przejawia wszystko zależy od zmysłu wiodącego jednostki. Większość to co nazywa intuicja, nie jest nią.

    • MB
     Sier 28, 2016 @ 09:19:49

     Manuelo, użyłem określenia TZW. bo dawniej było to znane pod takim pojęciem. Jeszcze pamiętam jak babcia tego używała. Dokładnie znaczyło to, że w momencie jakiegoś zdarzenia pierwsza informacja pojawiająca się w umyśle, (zanim zdążysz tak naprawdę pomyśleć) jest najwłaściwsza. Teraz wiem troszkę więcej i ten temat jest mi bardziej znany. Zacytuję tylko drobny urywek z większego opracowania: „Umysł Nadświadomości reprezentuje część twojej osobistej tożsamości, która posiada świadomość „kim jestem i skąd przybyłem” i dlaczego, jako świadomość, wybrałeś swoje konkretne wcielenie (inkarnację).
     Jest to związane z tożsamością astralną, grupą Wcieleń Duszy, a także z umysłem rasy, umysłem gatunku i planetarną świadomością, jak również z twoją siecią umysłową i twoimi Wcieleniami jaźni istniejącymi w systemach równoległych wszechświatów. To reprezentuje zbiorową, Archetypową świadomość twoich tożsamości, znającą siebie jako pojedynczą istotę złożoną z wielu elementów w ramach mniej gęstej materii pól w Harmonicznym Wszechświecie -2, zawiera on wymiary4-6D. Powinno teraz być ci łatwiej to zrozumieć.

    • Manuela
     Sier 28, 2016 @ 19:55:02

     MB, nie rozumiałam kompletnie nic, ale i tak doceniam Twój trud włożony w wyjaśnienie tego. 🙂 Dla mnie te wymiary itd. to niezrozumiany temat, stąd się tym nie zajmuję. Mnie interesuje powrót do Pierwotnego Źródła Istnienia, którego jakiś czas temu bezpośrednio doświadczyłam. Tam nie ma żadnych wymiarów, wszechświatów itd. jest tam tylko próżnia, Złote Świtało i Pra Stwórca, którym my wszyscy jesteśmy. Tam jest prostota i nasz prawdziwy dom. 🙂

   • darek
    Sier 28, 2016 @ 08:53:56

    ..jest wiedza której możesz mieć ile chcesz,ale nadal pozostaniesz ignorantem , a jest taka ignorancja ,która jest niewinnością nie wiesz nic, jednak dotarłeś do miejsca gdzie wszystko jest znane..pozdro.

 13. MB
  Sier 26, 2016 @ 10:42:23

  Do Love energy –
  Love energy, wiesz „nie osądzaj bo będziesz osądzony” Ja Ciebie nie osądzałem, zwróciłem tylko uwagę na nieprecyzyjne nazwy i stwierdzenia i posiadanie wiedzy. Ja nie mam -nastu lat, a właściwie kończę już ostatni etap swojej wędrówki po tym świecie. Od dawna jestem emerytem, A z Krystal też współpracowaliśmy od wielu lat. Dawno temu zaczęliśmy tu publikować „Podróżników” Ashayana Deane. Wiem więcej o miłości niż myślisz, takiej dojrzałej i odpowiedzialnej. Zbyt szybko szafujesz epitetami i straszysz. Po co to robisz? Chcesz spróbować swojej mocy? Proszę przemyśl 3 razy najpierw, jak skoczysz na kogoś, którego nie znasz i nie masz wiedzy, aby odczytać to co odczuwasz. Mam radę, zachowaj spokój i umiar i pokaż tę prawdziwą miłość o której tyle mówisz, ale bez spontaniczności, za to z małym zastanowieniem. Oczywiście jest to tylko moja nieśmiała propozycja dla Ciebie.

 14. MB
  Sier 25, 2016 @ 21:49:53

  Corey Goode Intel Uzupełnienie Część 1
  16 Sierpień 2016________________________________________http://spherebeingalliance.com/blog/corey-goode-intel-update-part-1-aug-2016.html ________________________________________

  Na rysunku: kapłanka Ansharów Kaaree i Istota Błękitnego Ptactwa Raw-Tear-Eir
  Nasza planeta i System słoneczny przechodzi zmiany zdecydowanie głębsze niż większość ludzi może sobie wyobrazić. Nie tylko obcy są bardzo realni, ale zarówno pozytywne jak i negatywne grupy są znacznie bardziej zaangażowane w naszym życiu, niż większość z nas kiedykolwiek mogłaby studiować i praktykować. Chociaż wiele osób skłania się teraz do klasycznych nauk duchowych, jakie otrzymaliśmy w ciągu tysiącleci, okazuje się, że nic nie może mieć większego znaczenia dla nas jak nauka i praktyka. Odbyłem 20 lat służby w „tajnym programie kosmicznym”, który jest nadal nieznany dla większości ludzi. A jednak coraz więcej wtajemniczeń jest teraz przekazywane, takie jak np. o przemyśle lotniczym przez inżyniera Williama Tompkinsa, który może samodzielnie potwierdzić wiele aspektów z mojego świadectwa. To co o Tompkinsie można było zobaczyć w cotygodniowej audycji o Kosmicznym Ujawnieniu na TV Gaia, która pomogła mi podzielić się tą wiadomością z dużą publicznością, teraz przekroczyliśmy liczbę oglądalności CNN.
  Dane w świecie rzeczywistym również coraz bardziej wspierają rzeczy, które widzieliśmy i słyszeliśmy. David Wilcock, którzy prowadzi wywiady ze mną na Kosmicznym Ujawnieniu, opublikował kompleksowe omówienie tej sprawy, aby ją uwiarygodnić dowodami, w dniu 19 czerwca. Końcowa sekcja Aktualizacji artykułu pojawiła się zaledwie kilka minut przed …, zanim wyleciał do Kolorado na kolejną rundę dotyczącą Kosmicznego Ujawnienia i jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto śledzi tę historię.
  Zobacz : Full Disclosure and Ascension: The War Has Gone Hot! (Part II)
  Przedstawione dowody zawarte w wielu powszechnych doniesieniach o bardzo dziwnych obserwacjach „meteorytów”. NASA próbowała twierdzić, że dziki wzór smug, który pojawił się na niebie nad Phoenix w dniu 2 czerwca był dziełem „asteroidy”. Tego typu wydarzenia są w głębokiej trosce świata poufnych informacji, ponieważ istnieje obawa, że bardzo- Zaawansowane jednostki statków mogą spaść na zaludnione obszary miejskie.
  Mój Intel wskazał, że wojna odbywa się pomiędzy pozytywnymi a negatywnymi kosmitami i innymi grupami opartymi o Ziemię oraz, że zestrzelenia-upadki miały być bardziej powszechne. To doprowadzi do widocznych zjawisk. Ten Intel został niemal natychmiast zweryfikowany przez wydarzenia opisane w artykule Davida.
  Najważniejsi gracze w tej naszej historii znajdują wśród Kabały i wielu grupach osób – nazywanych „Nowym Porządkiem Świata”. Bez wiedzy większości ludzi, Kabała bardzo skutecznie przeciwstawia się grupie Sojuszy, zarówno na ziemi jak i z Tajnych Programów Kosmicznych. Ich finansowe i polityczne sterowanie naszej planety jest systematycznie utrącane.
  Grupy Sojuszy Ziemi obejmują znaczną część społeczności amerykańskiej obrony i wywiadu, którzy walczą dla ich dobra. Obejmuje to szeroki front włamań komputerowych, które już odsłaniają ukryte prawdy. Również często słyszymy, że masowe zrzuty danych mogą pojawić się w przyszłości, że narazi to społeczeństwo na Pełne Ujawnienie- w tym o niewłaściwych działaniach Kabały i o prawdziwych działaniach Tajnych Programów Kosmicznych .
  Ostatecznie trzeba wiedzieć, że Kabała została stworzona i prowadzona przez negatywne istoty pozaziemskie, w tym reptyliańskie grupy znane jako Drakoni. Ludzie w Kabale nie są zmienno – kształnymi gadami, w tym życiu biologicznym nie mają tej zdolności. Jednak niektórzy członkowie Kabały mają połączenia telepatyczne z tymi istotami, które niektórzy intuicyjni mogą zobaczyć jako gadzie nakładki na twarzach. Było tak w wielu przypadkach, które zostały przedstawione przez Davida Icke w jego wcześniejszych pracach.
  Drakoni są jako rasa zwycięska, nowe świadectwo o nich ujawnił Tompkins „, że skontaktowali się z nazistami nie tylko w nadziei czynienia sobie Ziemi poddaną, ale żeby stworzyć armię, która również mogłaby być wykorzystana do zdobycia wielu innych światów. Naziści mieli taką mentalność i przemysłowe know-how, których potrzebowali Drakoni, zaczęli więc kolonizację przestrzeni z technologią Drakonów daną im pod koniec 1930 roku.
  Stany Zjednoczone były w opracowaniu własnego programu kosmicznego, było to z tytułu przejętych aktywów, ale nie udało się nigdy dojść w pobliże tego stopnia, jaki mieli Niemcy. Ostatecznie USA były zastraszane i szantażowane do przyłączenia się do niemieckiej SSP, a nadzieją amerykanów było, że byliby w stanie przejąć kontrolę nad programem i zgnieść Niemców. Niestety, stało się przeciwnie – przynajmniej przez wiele lat.
  Poziom technologii w SSP przyćmiewa wszystko co mamy na Ziemi i obejmuje urządzenia Replikatorów, Teleportacji, podróży w czasie, anty-grawitacji, darmowej energii i technologii uzdrawiania, które usuwają wszelkie formy choroby, a choroby i nawet starzenie stają się nieaktualne. Te technologie przekształcą nasze społeczeństwo w prawdziwy wiek Star Trek przez jedną noc. Aktywa te już istnieją na naszym niebie, a my po prostu nie mamy dozwolone, aby je zobaczyć czy ich używać, dzięki Kabale i ich Panom.
  Jednak coraz większa kolumna oporu rozwinęła się w SSP który nazywamy Sojuszem SSP. Choć moja formalna praca w SSP zakończyła się w 1987 roku, byłem niedawno skontaktowany z nową grupą potężnych istot pozaziemskich, a te doprowadziły mnie przed swoje oblicze – po ich własnej bezpośredniej prośbie.
  Ta nowa grupa była pierwotnie nazywana ” Istotami Kulistymi,” ponieważ przybyła we wspaniałym zestawie – gigantycznych kul – niektóre z nich były tak duże o średnicy jak planeta Neptun. Chociaż pierwsza kula pojawiła się w 1980 roku, a w większych liczbach zaczęły pojawiać się aż do końca 1990 roku. Inny ważny napływ pojawił się tuż przed końcem kalendarza Majów w 2012. Sfery odmówiły komunikowania się z SSP lub Sojuszem SSP w jakikolwiek sposób, powodując duże zaniepokojenie i tajemnicę.
  Zacząłem ściśle współpracować z Davidem Wilcockiem od października 2014 roku, choć nasz oryginalny pierwszy pisany kontakt zaczął się pięć lat wcześniej. Chociaż Dawid był początkowo sceptyczny co do moich doświadczeń i wniosków, wkrótce uświadomiłem sobie, że sprawdzał dziesiątki konkretnych punktów danych, które słyszał od innych wewnętrznych. Byłem też bardzo zdziwiony, jak wiele wiedział i nie ujawnił publicznie informacji o SSP. Te informacje była powstrzymywane, aby mógł dowiedzieć się, kto był prawdziwy, a kto był oszustem.
  David skrupulatnie zapisywał wszystko, co powiedziałem w czasie rzeczywistym jak mówiłem, co przerodziło się w 150-stronicowy, pojedynczy dokument pod koniec lutego 2015. Obecnie zaczynamy proces przygotowania tego do opublikowania jako książki, i poinformujemy Cię, jak on postępuje.
  David również udostępniał zawartości niniejszego dokumentu dla kluczowych osób w sieci telewizyjnej Gaia, u których zdobył zaufanie. Dawid dał wstępny „przeciek” z danymi które mu dawałem, wraz z danymi od innych, w swojej audycji o Expo Świadomego Życia, które było w lutym. W ten sposób powstało spore zamieszanie w świecie informacji poufnych i sprowadziło na mnie groźby, choć nie dałem mu większości Inteli które posiadałem.
  Można zobaczyć mnie na widowni w nagraniu, które David po prostu składał, wyprodukował i wydał w dniu 2 sierpnia 2016 roku jako „Tajemnica Wniebowstąpienia” (The Ascension Mysteries). W przeciwieństwie do niektórych uwag, które pojawiły się w internecie, byłem jeszcze zupełnie anonimowy dla wszystkich, ale David w czasie tej audycji: – Krótko po tym, jak ta informacja poszła „on Line”, „Istoty Kuliste” wreszcie skomunikowały się z Sojuszem SSP. Pytali o mnie po imieniu. A zaczęło się to na początku marca 2015 i zostałem wprowadzony do kluczowych osób w Sojuszu poprzez mój kontakt z ppłk Gonzalesem, który z Kulistymi Istotami również był w kontakcie.
  Istoty, które ułatwiły to spotkanie już kontaktowały się ze mną w przeszłości. Byli humanoidalni, ale także posiadali cechy przypominające cechy ptasie, z tymi niebieskimi i fioletowymi piórami, a więc były nazywane Błękitnym Ptactwem. Z dwiema istotami miałem największą interakcję, a oni nazywali siebie Ra-Tear-Eir i Ra-Rain-Eir. Pierwsze słowo „Ra” było wymawiane prawie jak słowo „Raw” – „surowy”.
  Te Błękitne Ptactwo odmówiło komunikowania się bezpośrednio z Sojuszem, ale skończyło się na użyciu mnie jako posłańca na tym pierwszym spotkaniu. Stanęli za mną, razem z innym typem Istot po prostu nazywanej Złota Trójkątna-Głowa i przekazali odpowiedzi na pytania Sojuszu mówiąc bezpośrednio do mojego umysłu. Następnie ja przekazałem te odpowiedzi, tak skrupulatnie, jak to tylko możliwe.
  To była wielka niespodzianka, i dopiero pierwsze z wielu spotkań, które potem nastąpiły. I stałem się naczyniem komunikacji dla Sojuszu SSP i ich gojących rany wysiłków dla planety, by stały się powszechnie znane ludzkości. Wysiłek ten został w znacznym stopniu wspomagany współpracą Davida, a jeszcze bardziej, gdy ludzie z TV Gaia postanowili stworzyć całą serię telewizyjną wokół tych wydarzeń uprawnionych jako Kosmiczne Ujawnienie.
  We wrześniu 2015 roku, niedługo po Kosmicznym Ujawnieniu rozpoczęliśmy nadawanie co tydzień, a ja zostałem wprowadzony do innego Sojuszu, tym razem inteligentnych grup cywilizacji żyjących wewnątrz Ziemi. Bo nie jest to „pusta ziemia” na dowolny sposób. Istnieją przypominające plaster miodu – kieszenie pod powierzchnią ziemi, które mogą być przekształcone w regiony mieszkalne o dostatecznie zaawansowanej technologii. Obszary te są już szeroko zamieszkane przez cywilizacje, które są znacznie bardziej rozwinięte niż nasza własna.
  Chociaż słyszałem o cywilizacjach w wewnętrznej – ziemi będąc w SSP, zakres tego czego byłem świadkiem był dość zaskakujący. Grupa nazywająca siebie Ansharami była bezpośrednio zaangażowana w duchową ewolucję ludzkości. Oni wyglądają podobnie do typu Nordyckich ludzi na ziemi, chociaż ich włosy były białe, a ich oczy były nieco większe. Zostałem skontaktowany z wysoką kapłanką Ansharów który nazwała siebie Kaaree i doświadczyłem tego, co można określić tylko jako stapianie – umysłu.
  To wydarzenie miało trwały wpływ na mnie, w tym na fakt, że prawie natychmiast zacząłem jeść według dużo zdrowszej diety i od tego czasu straciłem na wadze tyle, że mój wygląd zauważalnie się zmienił.
  Ogólny komunikat z lustra Ansharów, które mają od Błękitnego Ptactwa – a mianowicie, że nasza planeta i układ słoneczny mają zostać poddani dramatycznej zmianie energetycznej, co jest równoznaczne z masywną duchową przemianą dla wszystkich. Im bardziej jesteśmy kochający i pomocni, mili i współczujący, tym więcej będziemy korzystać z tej zmiany, gdyż ostatecznie jest to rodzaj duchowych studiów. Będziemy zdobywać nowe umiejętności, podobnie jak wielcy mistrzowie, o których czytamy w tekstach duchowych.
  Negatywne siły mogą oferować nam pokusy i formy myślowe zawsze i wszędzie tam, gdzie możemy zaprosić ich do tego. Jest to część kosmicznego prawa wolnej woli, według którego wszechświat jest uregulowany. Te negatywne istoty ostatecznie żerują na naszym strachu, gniewie i smutku, te energie które są często nazywane „loosh” i dosłownie działają jako źródło energetycznego pożywienia dla nich.
  Wiele z pozoru niewytłumaczalnych i samo-destrukcyjnych aktów Kabały ma więcej sensu po zrozumieniu, że Drakoni uprawiają na naszej planecie jakby „rolnictwo strachu”. Planeta z mniejszą populacją, która byłaby znacznie bardziej i ściślej kontrolowana mogłaby spowodować ogólnie większą ilość „loosh” dla Drakonów niż to, co mają teraz. Stąd widzimy ich obecne wysiłki, aby naciskać na „depopulację” zabijanie milionów ludzi – a także Nowy Porządek Świata.
  Znaczna część tej kosmicznej bitwy jest dobrze wyjaśniona w serii Prawa Jedności, która jest grupą 106 sesji zapytań i odpowiedzi pomiędzy Doktorami fizyki a domniemaną pozaziemską inteligencją nazywającą siebie „Ra”. Ja zostałem powiadomiony o tej serii, gdy byłem w SSP, oraz zważałem na propagandę o nich, która sugerowała, że byli negatywni. David Wilcock odbywał już studia i nauczanie z materiału Prawo Jedności od prawie 20 lat, kiedy zacząłem opowiadać mu wszystko, co wiem.
  Błękitne Ptactwo poprosiło mnie o czytanie materiału Prawa Jedności wkrótce po tym jak skontaktowali się ze mną. Gdy w Sojuszu SSP mieliśmy szansę porozmawiania z nimi, jednym z pierwszych pytań, które były zadawane to: „Czy jesteś Ra z serii Prawo Jedności?” Ich jedyną odpowiedzią była odpowiedź: „Ja Jestem Ra”, podobnie jak sposób w jaki „Źródło” przedstawia się na początku każdej odpowiedzi dając w Prawie Jedności dialogi.
  Gdy David Wilcock zadał pytanie, czy ta grupa Ra była z serii Prawo Jedności, Wtedy usłyszał trzy słowa bardzo wyraźnie w swoim umyśle. „Wyjdź na zewnątrz teraz” – „Go outside now”. Wyszedł przez drzwi frontowe na zewnątrz i zobaczył ogromną tęczę, która dostarczyła pośrednio, ale przekonujących walidacji, że ci z którymi mamy do czynienia byli rzeczywiście tymi. David i ja omawialiśmy w tej restauracji również, to co miało być w audycji, a po wyjściu z restauracji obydwaj widzieliśmy tęczę.
  Prawo Wolnej Woli pozwala tworzyć negatywne uciążliwości dla naruszających wydarzenia w jakimkolwiek stopniu. Liczba ofiar w mojej rodzinie i u mnie była bardzo duża. Istoty wyjaśniają, że będę doświadczać jedynie to, co mam „upoważnione”, a więc części tych wydarzeń mógłbym niemal całkowicie uniknąć, gdybym był w stanie konsekwentnie je śledzić i wspierać ich przesłanie.
  Jest to o wiele trudniejsze niż się wydaje, ponieważ stale są kwestionowane przez rzeczy, które zapraszają nas do negatywnych emocji. Czyniąc tę pracę, z gwałtownie wzrastającymi tymi wyzwaniami.
  Dawid dał najbardziej aktualny Intel, który był dostępny w tym czasie w swoim artykule z 19 czerwca. Zawierał on smutną historię ppłk Gonzalesa, mojego głównego kontaktu w Sojuszu Tajnego Programu Kosmicznego (SSP), który zwrócił się przeciwko mnie. Nastąpiło to po tym jak ci z grupy SSP niższego poziomu schwytali mnie i zastosowali zaawansowaną technologię „wydania” trzech członków Sojuszu o których wiedziałem. Pokazali mi serię zdjęć na czymś zbliżonym do iPada, a moja podświadomość rozpoznała osoby mi znane – widziane, które wcześniej zarejestrowano w urządzeniu. To było zagrożeniem dla Gonzalesa i zmusiło go, by się ukrywał.
  Potem przeszedłem niezwykle ciemną fazę, gdzie byłem wielokrotnie uprowadzany i przesłuchiwany, w stylu sposobów torturowania, przez specjalistę z Sojuszu SSP, którego zadaniem było „mobilizowanie ram funkcjonujących aktywów.” I stałem się wypalonym i nie robiłem wszystkiego tak, jak Sojusz tego oczekiwał i miał nadzieję, że powinienem, także mieli podobne negatywne odczucia o Dawidzie.
  Ludzkie narzędzia w tej pracy na zasadzie z dnia na dzień były niezwykle trudne, i wydawały się być przeinaczone przez wpływy duchowe, aby odciągnąć, udaremnić, opóźnić, inaczej, przerwać nasze zdolności do poruszania się do przodu i udostępnienia tej wiadomości.
  Specjalista SSP, który nazywał siebie „Wranglerem” przypisany do mnie, nie obchodził wymówek. Oni widzieli bardzo silne zmiany zachodzące na Ziemi, które mogłyby doprowadzić do przypadku pełnej jawności w naszej najbliższej przyszłości. To nie jest coś, co zdarza się tak, jakby za sprawą magii. Musimy walczyć o to, a negatywne siły wtedy stracą wszystko, jeśli ta misja się powiedzie.
  Wrangler zaproponował mi pracę robienia tego, co robił Gonzales. Że będę miał pieniądze i miałbym dostęp do o wiele wyższego poziomu, ale również musiałbym zachowywać moje działania całkowicie tajnymi. Kiedy zdecydowałem, że nie podejmę tej pracy, oszczędzono mi jakichkolwiek dalszych interakcji z tym człowiekiem. Gdybym poszedł tam, to jest bardzo prawdopodobne, że byłbym jeszcze gorzej torturowany niż przedtem.
  Artykuł Dawida ukazał się od razu, zanim zaczęliśmy nagrywać ponownie w Boulder, Colorado i najnowsza odprawa była dokładniejszej natury, którą mam zaoferowano. Nagraliśmy odcinki opisujące te aktualizacje, które już są na antenie Kosmicznego Ujawnienia. To co masz zamiar przeczytać teraz, jest napisaną uwagą o tym, co działo się ze mną od czasu wydarzeń dotyczących tych programów.
  Niedługo po powrocie do domu z Boulder w Kolorado skontaktowałem się Kaaree poprzez metodę Ansharów ” nazywaną- eteryczną konferencją”. Było raportowaniem o kilku ostatnich spotkaniach, na które uczęszczali, w tym jedno z kilkoma przedstawicielami Sojuszu SSP.
  Z takich odpraw dowiedziałem się, że nasz ostatni lot rozpoznawczy po lodowych jaskiniach Antarktydy był wysoce przeszkadzający dla osób, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo w tych instalacjach.

  Byli zszokowani, że ich najbardziej zaawansowana technologia nie wykryła obecności Statku – Autobusu Ansharów.

  Miało to nie tylko psychologiczny wpływ na tych, którzy pracują w tych obiektach, ale zostało przekazane przeze mnie i konkretne obszary pod lodem zostały podane do publicznej wiadomości. Są one starożytnymi zabytkami, które są dość znaczące na wielu poziomach.
  Później okazało się, że szczątki starożytnych cywilizacji były wykopywane. Są skatalogowane artefakty, technologie i odkryto kilka ciekawych resztek tych mieszkańców.
  Raporty, które były przewidziane przez inteligencję dla określonej grupy w Sojuszu były zbyt późno, aby były stosowane jako praktyczne Intele. W czasie briefingu zostały one dostarczone, gdy frakcja Sojuszu SSP została już ustawiona i prowadziła operacje w rejonie Antarktydy.
  Kaaree została ostrzeżona przez przedstawicieli Sojuszu SSP, że „Wrangler” nie tylko oświadczył, ale zadeklarował interes z moim powrotem, że już dotarł do kilku kontaktów, aby zobaczyć, jaki rodzaj dostępu mogliby dać dla mnie.
  I nie rozumiem, dlaczego to było tak osobiste dla Wranglera. Zostało przekazane mi, że ta osoba była w stanie wysokiego wyzwalania i że była pod ścisłym doglądem.
  Zapytałem, czy nie było nic z informacji o Gonzalesie. Dowiedziałem się, że był pod opieką starożytnej odseparowanej grupy Majów. Eteryczna telekonferencja została nawiązana w krótkim czasie później, bo Kaaree i ja rozmawialiśmy o kilku osobistych rzeczach.
  W ciągu następnych tygodni kontaktowałem się z Kaaree przez krótkie wymiany, ale bardzo mało informacji z jej spotkań z Sojuszem SSP spływało do mnie. Czułam się bardzo odłączony i naprawdę bez jakiegokolwiek pożytku.
  Pytałem Kaaree dlaczego choć wciąż komunikuje się ze mną, miałem bardzo mało do zaoferowania ostatnio. Uśmiechnęła się do mnie i stwierdziła, że jeszcze mam do odegrania ważną rolę w przyszłych wydarzeniach. Ona poinformowała, że po naszej ” stapianiu umysłu „, staliśmy się połączeni w taki sposób, by mieć wzgląd na mnie przez resztę mojego życia. Pamiętałem o komunikacji z Raw-Tear- Eir, gdzie powiedziano mi, że jak kosmiczne energie się zwiększą, kule zaczną znikać z naszego Systemu Słonecznego. W tym czasie będą dwie inne rasy, które przyjdą i będą ściślej współpracować z ludzkością, by dokonać przejścia. Kaaree podniosła, to co myślałem , i wtrąciła: „Ty i ja będziemy w kontakcie po fazie wyjścia Opiekunów ”

  W dniu 10 lipca o 3:40 rano, zostałem obudzony przez znane mi niebieskie światło przenikające przez moje powieki. Otworzyłem oczy i zobaczyłem niebieski Orb robiący w pokoju swój typowy zygzakowaty taniec wzdłuż sufitu, czekając na mnie, abym odpowiedział. Wstałem, ubrałem się, w co mogłem i przekazałem, że byłem gotowy do transportu. Nie miałem pojęcia, gdzie będzie miało miejsce to spotkanie, więc przeznaczenie było niejasne w tym punkcie.
  Kiedy przyjechałem widziałem sylwetkę Raw-Tier-Eir i znacznie niższą postać stojącą na lewo. Wydawało się, że stali dość daleko. Moja uwaga została nagle wyciągnięta na zewnątrz gigantycznej kuli energetycznej w której byliśmy. Zauważyłem inne kule różnych rozmiarów oddalające się od Słońca
  Te kule były bardziej oświetlone niż jak przedtem je widziałem. – Z perspektywy wewnętrznej sfery gdzie byliśmy zdawały się lśnić, aby następnie stawać się coraz bardziej przezroczystymi. Szły w kierunku orbity Wenus i Ziemi w powolny stały sposób.
  Wtedy spojrzałem na nasze Słońce, ściana sfery w której byłem wewnątrz zachowywała się jak jakiś filtr, który zmienił sposób, w jaki normalnie oglądam Słońce, spostrzegłem, coś co wydawało się trzaskami energii elektrycznej promieniującymi z korony.
  Moja uwaga została następnie wyciągnięta z powrotem do sfery, gdzie Raw-Tear-Eir i ta inna osoba znajdowali się teraz stojący około 10 stóp ode mnie. Przywitałem Tear-Eir i spojrzałem na osobę stojącą obok niego. Ona patrzyła na mnie jednymi z najbardziej współczujących oczu, jakie kiedykolwiek widziałem.
  Ta nowa osoba miała około 5 stóp 5 cali wzrostu a na sobie błyszczącą zieloną szatę i lekkie brązowe sandały. Miała twarz, która wydawała się być mieszanką cech etnicznych, włączając cechy afrykańskie. Jego oczy były brązowe, takiej samej wielkości jak nasze, a włosy miały wygląd „soli i pieprzu”, czarnych włosów było więcej niż białych. Jego twarz wyglądała jak u starszej osoby z jego rasy, dzięki pojawieniu się zmarszczek. Jego skóra była koloru tych, którzy żyją w Afryce Północnej w tym czasie, z wyjątkiem że jego skóra miała również bardzo lekki pomarańczowy jej odcień. Jego głowa była nieco innego kształtu niż nasze, bardziej okrągła, ale ogólnie wyglądał bardzo ludzko.
  Pomyślałem sobie: „Zastanawiałem się, czy to jest to, co czuli, gdy Amerykanie i Oryginalni Hiszpanie po raz pierwszy zobaczyli siebie nawzajem”. Zauważyłem, że długo staliśmy w ciszy, kiedy wreszcie on przemówił.
  Jestem pewien, że moja szczęka opadła, kiedy zwrócił się do mnie z nienagannym angielskim. Nie mogłem dostrzec w ogóle żadnego akcentu. Zawołał do mnie po nazwisku, jak niebieskie ptactwo do mnie się zwracało. Przedstawił się jako „Micca”.
  Stwierdził, że jego planeta znajduje się w naszej lokalnej gromadzie gwiazd i że jego ludzie są naszymi „gwiezdnymi-kuzynami”, dzieląc około 94% tej samej genetyki. Twierdził, że był ambasadorem ze swojego systemu na planecie Ziemia. Micca powiedział, że jego ludzie zostali oczarowani przez naszą kulturę i sztukę, ale zawsze było to zakłócone przez naszą zdolność do przemocy. Ponadto stwierdził, że jego ludzie przebywali na Ziemi w przeszłości jako uchodźcy w czasie własnej walki o wolność narodów. Stwierdził, że to było tylko przez kilka pokoleń i jego ludzie pokonali tyranię istot, którzy ich zniewolili.
  Pytałem Micca dlaczego on mówi do mnie w języku angielskim a nie komunikował się niewerbalnie. Stwierdził, że jest w pełni zdolny do komunikowania się niewerbalnie, ale raczej chciał mówić w moim ojczystym języku.
  Potem powiedział, że jego ludzie zostali zaznajomieni z naszym radiem, telewizją i internetowymi danymi od swoich początków, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze obecne społeczeństwo się zachowuje i gdzie jesteśmy – na poziomie świadomości. Wielu z jego ludzi obecnie ogląda nasze różnorodne formy rozrywki i dostarczane informacje z ciekawości. Stwierdził on, że wielu jego ludzi było podekscytowanych perspektywą , że będą w stanie przyjść na Ziemię w przyszłości, aby pomóc nam, po tym jak uzyskali prawdziwą suwerenność od tych samych istot, które ich zniewoliły.
  Micca ponadto stwierdził, że ściśle współpracował z Raw-Tear-Eir podczas walk swoich ludzi, które mieli niedawno i przeszli przez proces bardzo podobny do tego, w trakcie którego my jesteśmy.
  Stwierdził on, że jego ludzie nie mieli tak wielu wyzwań, jakie są dostępne na Ziemi, ale za to było wiele podobieństw. Powiedział, że jeśli będziemy chcieli go przyjąć, ich wprowadzenie byłoby bardzo cenne w niezbyt odległej przyszłości. Rozmawialiśmy trochę o tym, co jego ludzie chcieliby zrobić obok ludzkości w przyszłości. Potem zakończył rozmowę gwałtownie i powiedział mi żegnaj.
  Byłem jakby zaskoczony, że rozmowa tak szybko się skończyła, ale wtedy oczekiwał go Raw- Tear-Eir by się porozumieć. I wtedy zobaczyłem Błękitny Orb wchodzący zza nich który sunął bezpośrednio do punktu przed moją piersią, potem szybko zabrał mnie z powrotem do sypialni. Mam wrażenie, że nie widzieliśmy się ostatni raz z ambasadorem Micca.
  Potem próbowałem przejść do mojego normalnego harmonogramu. Nie byłem w stanie rozmawiać z Davidem ponieważ byliśmy w Boulder w ostatnich nagraniach Kosmicznego ujawnienia pod koniec czerwca, i miałem sporo dziejącego się w mojej głowie. Planowaliśmy rodzinne wakacje na Long Beach, gdzie miałem nadzieję, mieć możliwość przedyskutowania ostatnich wydarzeń. Dawid został złapany w poważne sprzątanie fizyczne i emocjonalne, z wynikami, które ostatecznie wypadły pozytywnie, a nasze harmonogramy nie były zbieżne.
  Sześć dni po spotkaniu z Micca, 16 lipca, miałem kolejny Błękitny Orb ukazujący się w moim pokoju. Powtórzyłem proces i znalazłem się znów na masywnej sferze stojąc przed sylwetką Raw-Tear-Eir i mniejszą postacią w pewnej odległości. Znów spojrzałem na przeważającą scenę kosmiczną jako świadek, która była podobna do tej wcześniejszej. Jeszcze raz spojrzałem w dół i zobaczyłem, Raw-Tear-Eir i inną osobę stojącą przede mną. I wtedy zobaczyłem jeszcze sylwetki Raw-Mare-Eir, Raw-Rain-Eir i ” Istotę z Trójkątną Głową ” stojące w oddali. Przywitałem się z Tear-Eir, a następnie skupiłem się na jego towarzyszu. Chwilę zajęło mi uświadomienie sobie, że osobą stojącą przede mną był Gonzales. Byłem zszokowany i to prawda trochę nerwowy, jak go zobaczyłem.
  Ostatnie kilka razy gdy się spotykaliśmy w ogóle nie był zbyt serdeczny. Ja w zasadzie zostałem przekazany do Wranglera. Słyszałem, że ostatnio Gonzales był w grupie Majów otrzymując emocjonalne „uzdrowienie”. Kiedy spojrzałem na jego twarz, aby ocenić jego usposobienie, zauważyłem, że nie miał swojego znaku towarowego, grymasu na jego twarzy, ani też nie było wielokrotnego zaostrzenia ścięgien na jego szczęce. Jego twarz była zupełnie spokojna, bez wyrazu, spojrzał na mnie w górę i w dół. Potem dostał ogromny uśmiech na twarzy i zapytał mnie, jak było.
  Po krótkim powitaniu, wyjaśnił, że z jego punktu widzenia i doświadczania czasu, był z dala od prawie 6 miesięcy. Powiedział, że technologia tej odrębnej grupy Majów jest po prostu magiczna. Myślał o tym, jak o „rozkoszy-wychodzącej”, która działa i daje niezwykłą zmianę jego całkowitej energii.

  Stwierdził, że teraz zobaczył siebie i znalazł prawdziwy cel w życiu. Powiedział, że próbował znaleźć cel w wojsku, poświęcając się dla misji, i robił wszystko, co konieczne do osiągnięcia tego.
  On przekonał się, że pracuje teraz dla większego dobra, a był w końcu typem osoby dla „służenia innym”. Wpadł w pułapkę egotyzmu niższej gęstości i bycia własnym wchłania. On i ja przypomnieliśmy sobie, jak Tear-Eir i Kaaree zapytali mnie, jednego razu, jak poszukiwałem wiedzy „, kim byłem, kim jestem , kim będę”. I odpowiedziałem „nie” w obu okazjach, jak gdyby coś głęboko we mnie mówiło mi, że powinno się unikać tych informacji.
  Kaaree nawet powiedziała mi, że odpowiedź nie zmieni charakteru moich osobistych relacji. Myślałem o mojej rodzinie, i nie czułem się komfortowo z tą decyzją. Kiedy to miało miejsce w moim pierwszym spotkaniu z Kaaree – odparła „upór wydaje się podążać przez Twoje wszystkie wcielenia”.
  Gonzales powiedział, że wielki przełom w jego „uzdrowieniu” nastąpił kiedy odpowiedział „tak” na to samo pytanie, kiedy grupa Majów złożyła ofertę. Spędził trochę czasu w swoich dziejach, i zachęcił mnie do tego samego, jeśli sytuacja pojawiłaby się ponownie.
  Gonzales następnie nabrał poważnego wyrazu twarzy i przeprosił za jego niedawne zachowanie. Chciał usłyszeć jak powiem głośno, że wybaczyłem mu, więc ja oczywiście to zrobiłem. Wydało się to wielką ulgą, że nie żywię jakiejkolwiek niechęci do niego. Następnie poinformował mnie, że spotkał się z kilkoma ludźmi w Sojuszu SSP. Nie mógł przesunąć się z powrotem na swoje stare miejsce po zniknięciu, ale był w stanie pozostać w kontakcie z niektórymi ich aktywami.
  Miał zamiar zostać z grupą Majów i być swego rodzaju kontaktem pomiędzy nimi a innymi grupami oczekującymi, aby pomóc ludzkości. Gonzales powiedział, że nie mają mnóstwa Inteli dla mnie, ale mógłby rozszerzyć jakieś wcześniejsze informacje, z którymi miał coś wspólnego, jak również oferują gałązkę oliwną z Sojuszu SSP. Byłem w deficycie świeżych informacji od tygodni i byłem szczęśliwy, aby usłyszeć, co miał do powiedzenia.
  Udało się, porozmawiać o wszystkich aktywnościach dziejących się na półkuli południowej, które zostały zgłoszone przez Davida Wilcocka, dr Michaela Salla i mnie. Wyszedł z niektórymi szczegółami o wydarzeniach, które przygotowują te frakcje Kabały. Każda frakcja ma nieco inny pogląd na to, czego spodziewa się, że pojawi się na naszej planecie. Każdy spodziewa się, że Słońce ma rozładować dużą ilość energii we wszystkich kierunkach naraz.
  Wilcock dokładnie bada ten Intel, pod kątem naukowym i duchowych w Tajemnicy Wniebowstąpienia, które ukaże się 30 sierpnia. Czytałem zaliczkę – kopię i czuję, że to jest niezwykle przydatny wkład do ogólnej dyskusji.
  Gonzales powiedział: „Nikt tak naprawdę nie wie, co się wydarzy”, gdy wystąpi oczekiwana Impreza Słoneczna. Powiedział, że wiele z tych elit uważa, że nasza gwiazda ma zamiar zrobić „reset” w humorze. Według Gonzalesa to nastąpi na pół-regularnie, nie tylko u naszej gwiazdy, ale w całej naszej lokalnej gromadzie gwiazd przez eony.
  Prawo Jedności którego perspektywą jest to wydarzenie, promuje naturalną ewolucję i wniebowstąpienie całych wszechświatów w naturalnie powtarzających się cyklach czasu. Najbardziej naukowe i pragmatyczne z tych „tajnych syndykatów” wierzą, że cała powierzchnia korony słonecznej ma zamiar masowego usuwania się. Wierzą, że Słońce będzie następnie przechodzić niemal zupełną ciemność przez kilka dni, zanim ponownie obudzi się do nowego stanu równowagi.
  Te Syndykaty „jajogłowych” wierzą, że postępowanie energetyczne tej fali szokowej oraz wpływ tej mega-CME zatrzyma całą komunikację, elektronikę i źródła energii na Ziemi. To miałoby negatywny wpływ na naszą istniejącą infrastrukturę, ale skutecznie usunie wszelkie ślady zagrożenia AI w naszym układzie słonecznym. Byłoby to również doskonałą okazją, aby odtajnić i rozpowszechnić technologię na całej planecie naraz.
  Niektóre z tych syndykatów uważają ponadto, że to spowoduje przerzucanie w biegunowości pola magnetycznego Ziemi, mając ogromny wpływ na każde żywe stworzenie na naszej planecie. Neurologia i pola magnetyczne naszych ciał powinny zostać przeprowadzone tak jak nasza świadomość.
  Istnieje rozbieżność pomiędzy tymi różnymi przekonaniami syndykatów, jak i możliwymi efektami tego „kichnięcia słonecznego” jakie będzie miało ono reperkusje w atmosferze i na powierzchni Ziemi. Niektórzy uważają, że będzie to drobne wydarzenie, które potrwa kilka lat, aby odzyskać, podczas gdy inni oczekują dramatycznego wzrostu wybuchów wulkanów i trzęsienia ziemi na wielką skalę na całym świecie. Ta szczególna grupa syndykatu uważa, że spowoduje to planetarną zimę, która będzie powtórzeniem upadku poprzedniej zaawansowanej cywilizacji, która miała miejsce tuż przed naszą ostatnią epoką lodowcową.
  W każdym przypadku, każdy z tych tajnych syndykatów Ziemi spodziewa się swego prze-instalowania po opadnięciu kurzu i wywierania kontroli nad tymi, którzy przeżyli. Wierzą, że będą przynosić „porządek z chaosie” więc będą bogami, którzy będą służyć utopijnemu NWO na planecie.
  Gonzales spojrzał z zainteresowaniem na moją twarz i powiedział: „To zdarzenie nie jest nieuchronne, ale jest to tylko tym, czego niektóre z tych syndykatów oczekują”. Powiedział, że im bardziej te ezoteryczne syndykaty uwierzą, jak wiele zrobią w naszej społeczności, że to będzie duchowe żniwo. Jest to perspektywa Prawa Jedności, którego David był sprawozdawcą i naukowym śledczym przez dwadzieścia lat. Myślą, że zdołają uciec lub ukryć się przed nim, gdzieś głęboko pod ziemią lub pod pokrywą lodową, taką jak na Antarktydzie.
  W tym momencie zauważyłem, że staliśmy teraz bliżej do innych z Błękitnego Ptactwa i Istoty z Trójkątną Głową. Gonzales zerknął na Tear-Eir kilka razy, a potem powiedział, że musi przerwać naszą rozmowę. Niebieska kula przyjechała. Gonzales spojrzał na mnie i powiedział: „Myślę, że Tear-Eir zechce zginać twoje uszy, dopóki nie wrócę.” Odwrócił się w kierunku niebieskiej kuli i został zabrany.
  Spojrzałem na Tear-Eir, a potem spojrzałem na pozostałych. I wreszcie udało się odczytać z Prawa Jedności (Księga Pierwsza). Odkąd zacząłem czytać książkę na poważnie, Tear-Eir zaczął komunikować się ze mną w bardzo podobnej treści i frazowaniu. Byłem teraz w stanie zadać więcej pytań i zrozumieć więcej, co było przekazywane do mnie. Zastanawiałam się, jakie informacje miałem odbierać w najnowszym komunikacie.
  Koniec Części 1)
  Tłum.MB

  • woona
   Sier 26, 2016 @ 13:18:32

   „Kabała bardzo skutecznie przeciwstawia się grupie Sojuszy,” po angielsku to brzmi tak „he Cabal is being very effectively opposed by a group of alliances” i to oznacza ze sojusz przeciwstawia sie kabalowi a nie na odwrot. (… kr)

   • Rozsądna Anna
    Sier 28, 2016 @ 13:50:22

    Woona mój śp Tatuś mawiał „umiesz coś zrobić lepiej to nie mów, tylko pokaż co potrafisz, zanim skrytykujesz. Spróbuj popatrzeć na siebie w lustro z zamkniętymi oczami, poznasz prawdę o sobie. Przesyłam wiele miłości Tobie i wszystkim komentującym na tym blogu.

    • woona
     Sier 28, 2016 @ 22:51:05

     tak rozumiem. Przyznaje sie do bledow. Przepraszam za moje zachowanie. w poszukiwaniach odpowiedzi na pytanie „po co to wszystko” zagubilem sie i moze z frustracji zdarzylo mi sie zaatakowac pare osob za co bardzo przepraszam i jest mi strasznie przykro. Przepraszam Krystal i cala reszte za moje zachowanie.

  • woona
   Sier 26, 2016 @ 13:21:12

   najpierw piszesz „Kabała bardzo skutecznie przeciwstawia się grupie Sojuszy,” a potem ” Ich finansowe i polityczne sterowanie naszej planety jest systematycznie utrącane.” zdecyduj sie. albo sie przeciwstawiaja (co zinterpretowales zle) albo przegrywaja

   • MB
    Sier 28, 2016 @ 10:29:23

    Chcę powiedzieć, że w moich czasach nie mieliśmy angielskiego w szkołach a w technicznej szkole też nie był on uczony. Raczej niemiecki, którego trochę musiałem używać. Przyszło mi mieszkać jakiś czas w kraju z językiem angielskim choć nie w rdzennej odmianie i musiałem się trochę tego nauczyć sam, aby jakoś przeżyć te kilka lat. Ale dla mnie najważniejsza jest wiedza, którą niosą te przekazy. Nie wiem czy sam temat Coreya jest ci znany, bo gdy zna się więcej to już nie jest to takie jednoznaczne. Być może trzymając się wiernie transkryptu wywiadu przed kamerą, tak może wyglądać. Ale wróćmy do tych twoich zarzutów, zacznijmy od końca „zaginać” miałem tam umieścić „zajmować”( choć też niezgodne ze słownikiem), ale czytając ciągle ten tekst czytamy już trochę inaczej i nie miałem czasu na dystans do niego i jakoś uleciało. W pozostałych przypadkach nie jest to takie jednoznaczne jak sądzisz. Nie wiem czy wiesz o jakim sojuszu – sojuszach mówi? – Kabała dla większego utajnienia podzieliła to na kilka części, jeden Tajny program kosmiczny działa tylko między Ziemią a Przestrzenią Układu Słonecznego. Drugi tajny program działa tylko w Obrębie przestrzeni Układu Słonecznego, bez prawa wchodzenia w przestrzeń Ziemi jeszcze innym programem jest tzw Konglomerat Przemysłowy pracujący tylko na potrzeby tego co działa w Przestrzeni Układu Słonecznego, jest jeszcze jeden Program dawnych Nazistów, którzy działają wspólnie z Drako w podbojach innych planet. We wszystkich tych programach są ludzie urodzeni na Ziemi, szacują ich ilość na około 2mln. Część ludzi z baz Konglomeratu odwróciło się od swoich mocodawców i część ludzi z Programu przestrzeni Układu słonecznego – tworząc Sojusz współpracujący z Wewnętrzną Ziemią Istotami Sfer oraz Błękitnym Ptactwem. Jak z tego wynika ten Sojusz nie ma bezpośrednich relacji z powierzchnią Ziemi i musi działać przez kilku przedstawicieli. Więc szkodzić Kabale może tylko rozpowszechniając właśnie tą wiedzę Ujawnienia Kosmicznego. Owszem to pośrednio ogranicza Kabałę, ale w tym potrzebna jest i moja i twoja świadomość, mówiąc kolokwialnie. Starczy tych wyjaśnień, nie zamierzam nikogo pouczać, tylko tak gwoli wyjaśnienia tła zdarzeń. Rzeczy dzieją się tak szybko.

    • Omstan
     Sier 28, 2016 @ 11:46:40

     MB, nie tłumacz się bo nie ma z czego. Odwaliłeś kawał dobrej roboty i chwała ci za to. Jeżeli woona tak dobrze zna angielski to też ma okazję zaprezentować to, bo jest już druga część, którą mógłby przetłumaczyć. Nikt na podstawie jednego zdania nie wyrabia sobie poglądu o całości. Ja czytając raporty tłumaczone przez translator zawsze mam kłopot z „nie” bo nie wiem czy je uwzględniać czy pomijać w niektórych zdaniach, ale biorę to na wyczucie w odniesieniu do znaczenia kontekstu akapitu lub całości. Jednym zdaniem należy ci się pochwala a nie nagana.
     Pozdrawiam serdecznie.

  • woona
   Sier 26, 2016 @ 13:24:09

   „Myślę, że Tear-Eir zechce zginać twoje uszy, dopóki nie wrócę” bend w znaczeniu uchylic ucha albo cos a nie zginac.(… kr)

   • krystal28
    Sier 27, 2016 @ 19:16:59

    Drogi woona, jeśli krytykujesz czyjąś pracę, proszę staraj sie robić to w delikatny sposób, aby kogoś jak najmniej urazić. Istnieje tzw. metoda kanapkowa: Najpierw dajesz pochwałę np. w tym wypadku, doceniasz wkład pracy MB w tłumaczenie, następnie piszesz swoją konstruktywną krytykę i na koniec dajesz następną pochwałę, np. doceniasz motywację i oddanie MB w rozprzestrzenianiu wiedzy, itp. To takie podstawy grzecznej, wysoko-wibracyjnej komunikacji.

    • morelia
     Sier 27, 2016 @ 22:08:32

     Ach jakże piękne spojrzenie , uwielbiam rozmowe czy wymiane totalnie odmiennych pogladow bez budowania jakiegokolwiek potencju konfliktu !! Czy jestes w stanie droga Krystal polecic jakas ksiazke w ktorej mozna by zaczerpanac takiego spojrzenia na swiat? ktora jest jak najmniej zanieczyszczona destrukcyjnymi i ograniczajacymi programami \ konstruktami myslowymi pasozytow ?

    • krystal28
     Sier 28, 2016 @ 06:28:57

     Droga Morelio, o tej metodzie usłyszałam od mojej przełożonej lata temu. Nie przychodzi mi na myśl żadna książka w tej chwili. Wiedzę zbieram z różnych źródeł i nie wszystkie je pamiętam.

    • woona
     Sier 27, 2016 @ 22:57:33

     teraz to wiem. tylko dziwi mnie ze te komentarze zostaly dopuszczone a moje inne nie.

     Wiele Twoich komentarzy nie zostało dopuszczonych. Będę Ci wdzięczna, jeśli przestaniesz utrudniać mi to co robię — kr

  • Elżbieta
   Sier 26, 2016 @ 15:00:59

   Pojawiło się we mnie pytanie, a Co z Człowiekiem i Naturalna Częstotliwością Ziemi, aby Ta Planeta, powróciła do swojego Piekna i Żywego drżenia, w Prawdziwej Ziemskiej Częstotliwości, Matka szanuje każdą cząsteczkę Energii, a więc i ludzkośc, która staje się Świadoma, Mocy tej Prawdziwej rodzącej i odradzającej się Miłości, ludzi do Ziemi, i do Umysłu Tej Matki, Żywego Człowieka, ze wsparciem Ludzi i Światów Ziemskich, w Matczynym Drżeniu odkrywanej Prawdy, Życia, istnienia, przetrwania i odnalezienia wyjścia, z najwyższym „dobrem” dla każdego bez jego naruszenia, czy rozdzielenie, czy wsparcie, aby być wsparciem dla Siebie, rodów i Życia tej Matki, Tej Planety, Tej Ziemi, takie małe,

   • Wojtek
    Sier 26, 2016 @ 17:35:14

    Kochana, ziemia jest istotą która ewoluuje i już jest w 5d i jeszcze przez chwilkę będzie tolerowała istoty z 3d.

    • Elżbieta
     Sier 26, 2016 @ 19:58:07

     Wojtuś, Ziemia Jest dokonana, „ewoluuje nie Istota, a ludzkośc, która ponownie szansę dostała, aby pozostać Życiem na tej Ziemi lub Duchowością, która pozostaje Świadomością w swojej Częstotliwości, Bezwarunkowa Energia ludzka, mająca w Sobie każdy wzorzec, pierwsza warstwa macierzy, która jest programem dla całej fizyczności a wszystko w Jednym, Kształcie, lub Istocie, jako Świadomośc, odchodzaca z tej Planety bez karania i winy i grzechu, oddzielenie, wraz z wsparciem Tych, którzy sa, aby wykonać na tej matce swoją Pracę, która wykonują jak widać po tekstach umieszczanych u Krystal,

   • Oualander
    Sier 26, 2016 @ 20:21:45

    Piękny komentarz Elu 🙂 Natura to matka nas wszystkich, i tak jak każda matka kocha nas bezgranicznie. Aglomeracje wielkomiejskie to niestety w większości wyzute z wyższych uczuć skupiska ciężkiej ludzkiej energii i sztucznej materii 😦 „drżąca miłość gai” mieszka na łące, w lesie, w parku, na górskim szczycie, w szczerym polu, nad szemrzącym strumykiem i ryczącym oceanem, tam można poczuć prawdziwą czułość naszej kochanej żywicielki :).
    Pozdrawiam cię serdecznie ❤

 15. Wojtek
  Sier 25, 2016 @ 19:21:34

  Love_energy mam pytanie, przychodzimy tu na ziemie w jakimś celu, po osiągnięciu celu wzniesieni mistrzowie odchodząc odchodzą z ciałem, więc po co jest potrzebne to ciało w wyższych wymiarach? I drugie pytanko, gdzie kończy się matrix?

  Pozdrawiam Wojtek.

  • Manuela
   Sier 25, 2016 @ 22:26:10

   Wybacz, że odpowiadam za Love energy. Mam bezpośredni kontakt ze Źródłem Istnienia, które jest w nas i którym to my jesteśmy. Z tego Źródła wiem, że matriksem jest cały ten Wszechświat. Zaznaczę, że „matriks”- to „moja” nazwa, a nie Źródła.

   • MB
    Sier 26, 2016 @ 10:12:56

    Manuelo, Matriks – jest to trochę spaczone pojęcie poprzez film. W zasadzie prawdą jest, że w tym całym wszechświecie obowiązują matryce czasu. Właściwie każdy wymiar ma swój typ Matrycy, jest ich 15 . W punkcie gdzie mogła by być szesnasta, jest już Jedność Świadomości tego wszechświata. To z kim rozmawiasz, powinno zostać twoją słodką tajemnicą. Nikt nie musi tego znać, to raz, a drugie to trudno jest nieraz zrozumieć co jest co. Powiedzmy że masz kontakt z bardzo wysoką świadomością.

    • Manuela
     Sier 26, 2016 @ 19:12:20

     Wiem, że to spaczone pojęcia, ale ja je potocznie używam i nadaje mu trochę inne znaczenie ;-). A dlaczego Źródło, od którego pozyskuje wiedzę, ma być moją słodką tajemnicą? 😉 Tę Tajemnicę ma każdy z nas w sobie :-). Mnie się udało dojść do Jego Esencji przez łaskę. Dowiedziałam się wielu rzeczy, które jak się okazało – nie pokrywają się w wielu przypadkach z wiedzą dostępną na zewnątrz.

    • MB
     Sier 26, 2016 @ 19:47:06

     Jeżeli nazwiesz to Źródłem pozyskiwania wiedzy to ok. jeśli pozyskujesz przez to co masz w sobie czyli tzw „Wcielenie” to masz po drodze swoją wyższą świadomość i z tym właśnie rozmawiasz. Twoja jak napisałem jest bardzo wysoka. Dla mnie Źródło to Najwyższe Jam Jest, Absolut, Yunasai.

    • Manuela
     Sier 26, 2016 @ 20:25:26

     No fakt, każdy z nas inaczej rozumie słowa „Źródło”, dla każdego z nas to coś innego ;-). Dla mnie Źródło Istnienia, to Stwórca w nas, którego doświadczyłam, poznałam w pełnej krasie. On nie jest wyższą jaźnią, ja „Go” tak niegdyś nazywałam i otrzymałam odpowiedź, że Wyższa Jaźń to program tego wszechświata. Co mnie zszokowało, tak byłam przyzwyczajona do tej wyższej jaźni. 😉

   • Wojtek
    Sier 26, 2016 @ 14:51:31

    Manuela, zgadza się to z moimi przypuszczeniami, ale po co wzniesionym mistrzom (w przyszłości nam 🙂 ) ciała?

    • MB
     Sier 26, 2016 @ 16:23:34

     Ale wszędzie aby się przemieszczać musi mieć jakieś ciało, a są różne. Gdybyś spotkał gdzieś książki, które ten mój znajomy tłumaczył te książki które kiedyś przedstawialiśmy tutaj i obok głownie nazywanej „ Podróżnicy” a dokładnie „WIELKA GRA o ZIEMSKI PORTAL AMENTI
     MATRYCA CZASU I JEJ ZNIEWOLENIE” jest to tom I. I tam będziesz miał tabelę z takimi danymi: o typie biologii ciała, harmonicznym wszechświecie i przynależnymi mu wymiarami, oraz rodzaju tożsamości istoty w danym miejscu. Mam gdzieś jeszcze pliki ale już nie wszystkie jeśli podacie jakiś adres mogę podesłać w pdf ale to różne kawałki nie wszystko się ostało. Zresztą 3 chyba tomy były wydane przez jakąś oficynę z Pszczyny jeśli dobrze pamiętam.

    • MB
     Sier 26, 2016 @ 16:25:34

     Zapomniałem najważniejsze
     Wojtku, na prosto postawiony problem można krótko odpowiedzieć. Jeśli dany mistrz chce wiecznego odpoczynku to tak niepotrzebna mu osobowość i odpoczywa na tym 16D . Może też zachować osobowość bo wtedy można komuś pomagać. Może też zatrzymać się na poziomie 12D w Awatarach.

    • Manuela
     Sier 26, 2016 @ 19:22:30

     Wojtku, szczerze powiedziawszy nie zgłębiałam tego tematu z ciałami. Nie pytam o takie rzeczy, gdyż moje pytania do Źródła ograniczają się do mojego celu tu na Ziemi. A on jest inny niż kogokolwiek. Cieszy mnie, że to jest moja ostatnia inkarnacja w tym wszechświecie.

    • Wojtek
     Sier 26, 2016 @ 20:04:57

     Manuela, gratuluję i z całego serca pragnę abyś wykonała swoje zadanie.

     Pozdrawiam Wojtek.

    • Manuela
     Sier 26, 2016 @ 20:35:44

     Dziękuję :-). Mam nadzieję, że wypełnię cel mojej duszy. Jak się uda, a powinno, bo mam potwierdzenie, to inni będą mieli przetarty szlak. Powrót do Źródła, którym my jesteśmy w istocie, jest dalekosiężnym celem każdej jednostki, a na końcu wszechświata, który z tego Źródła też pochodzi. Tego się dowiedziałam od samego Źródła. W nas jest Pierwotne Źródło Istnienia, wszystko pozostałe jest wtórne. To niesamowite :-).

 16. Roman Nowowiejski
  Sier 25, 2016 @ 05:21:31

  Czytam, czytam , komentarze i tak sobie myślę: Kiedyś się obudzą, z tej magii, rytuałów i innych bożków, rzeczy i zrozumią, że mądrość jest w nich samych.

 17. Damian Cios
  Sier 23, 2016 @ 22:14:43

  witam wszystkich i pozdrawiam ,czy słyszeliście o seksapokalipsie to odsyłam do http://www.taraka.pl tam WIE LKA MATKA KOSMOSU objawiła pewnemu gościowi z o pseudonimie ERYK Swarożycki o 3 generacji ludzkości ,kt,óra będzie miała taką przewagę w wyniku ewolucji nad zdegenerowaymi politykami ,celebrytami itp.że żadne pozaziemianie czy też archanioły nie pomogą nam tylko sami musimy być skromni i żyć po ludzku,także nie będzie żadnego armagedonu czy też gllobalnej wojny religijnej ,natomiast ci negatywni i zdemoralizowani ludzie sami ulegńą samozagładzie,

 18. Eve
  Sier 23, 2016 @ 21:02:54

  Ciekawe rzeczy sie dzieja, tzw. Efekt Mandeli zaczyna wstrzasac ludzmi i oczy im sie otwieraja na inna rzeczywistosc. Warto tez posluchac na youtube „Nowe fale nosne bytu”- Tadeusz Owsianko.

 19. Mariusz
  Sier 23, 2016 @ 11:44:36

  A to dopiero początek, nawet nie teaser czy zwiastun tego do czego dążymy jako doświadczenie nieskończonej miłości. Teraz już wiesz, że to po prostu jest i było i będzie. Czujesz, że to Ty, łapiesz się czasem, że umysł nie dowierza, bo on tego nie ogarnia ale serce kieruje, bo wie i Ty już wiesz, że ono zawsze wiedziało. A jak wiesz i czujesz to znaczy, że znalazłeś prawdziwą północ 🙂 Pozdrawiam Wszystkich !! ❤

  Dziękuję za pracę i chęci, za tłumaczenia !!

 20. Piotrek
  Sier 22, 2016 @ 23:44:25

  Napisałem chyba „ja mam to samo” powinienem napisać: miałem! 🙂

 21. love energy
  Sier 22, 2016 @ 23:04:34

  Co za ekscytacja Stało się. Wyciagneło mnie z tego świata matrixa iluzji ciałem i duchem,jak wspominałem uczucie wyciagania trwa jak magnes wyciaga was najukochańsza energia BOGA OJCA. Wszystko w doskonałości jest umiejscowione smieszne uczucie idziesz sobie ulica i nagle czujesz jak cię przenosi do światła stajesz sie niewidoczny dla innych ludzi w otoczeniu lub nie wiedzą co sie dzieje bo widza cię nie do końca jak byś był prawdziwy.JESTEŚ wtedy we wszystkich światach jednocześnie łał nawet wielkie ŁAŁ BOSKA INTELIGENCJA jest cudowna ponad wszystkie cuda ja sam wybieram gdzie chce sie znaleść i co stworzyc chcesz dołonczyc do mnie drzwi sa otwarte.LOVE LIGHT .Najwiękrzy cud dokonal się na nas.

  • Wojtek
   Sier 23, 2016 @ 19:09:53

   Love energy na jakich siedzisz stronach? Ostatnio to chyba zostało za 4 warte strony.

   • love energy
    Sier 23, 2016 @ 20:04:28

    hej Wojtku.Oto pytanie godne mistrza:D na krystał bloga przyprowadziła mnie miłość i dostałem kilka impulsów aby sie z wami podzielić pewnymi etapami abyśće łatwiej oddali sie miłośći.Ci co egzystuja w świetlanych wymiarach na ziemi raczej nie spotkacie ich na internecie zapamietajcie to.Chyba że maja taki etap swojej drogi.Przed dopasowaniem skrzydeł musicie odrzucic wszystko co przyjelisce na tej ziemi każdą wiedze która nabyliśće.Wtedy powraca harmonia i wasza dynamika która jest niepowtarzalna,Wszystko tetni życiem i stwarza sie z sekundy na sekunde.

    • Manuela
     Sier 23, 2016 @ 20:44:34

     Love energy, ale nie każdemu jest przeznaczone dostać np. skrzydła. Innym dane jest np. dostąpić oświecenia, jeszcze innym wzniesienia itd. 😉

    • MB
     Sier 24, 2016 @ 18:04:16

     Love energy, uważam, że Manuela ma rację. Zachwyty nad sobą nie są wskazane, ale długa żmudna praca. Potrzeba także zdobyć bardzo dużo wiedzy z wielu dziedzin. Wtedy jest łatwiej w tej substancji się poruszać i odpowiednio kojarzyć zagadnienia. Robisz to z wielką werwą, ale niezbyt dokładnie, „energia Boga Ojca” to chyba boga „zewnętrznego”, ten którego chyba nosisz „iskrę” koło grasicy, (wewnętrzny) to inaczej się zwie (Absolut, Źródło, Stwórca, Jam Jest, Yunasai itd). Prosiłbym, jeśli już chcemy innym coś wyjaśniać – używajmy nazw precyzyjnie. Pisałeś o wymiarze, który „zwiedzałeś”, że jest o 0,5km. Myślę, że jednostki podane są inne. Ja wpisał bym tam 0,5sek. Tyle bowiem wcześniej od naszej Ziemi-3D idzie Ziemia równoległa, ale nie jest to następny wymiar 4D lub 5D. Co to jest i co tam jest, możesz się trochę dowiedzieć czytając takie opowiadanie Michela Desmarquet pt. „MISJA ” w tłumaczeniu Dr. T. Chałko, specjalisty od hologramów. A tak nawiasem już tylko dodam jedną rzecz, która mnie – powiem szczerze zmroziła. Czytając i tłumacząc coś ze strony: http://spherebeingalliance.com/blog/short/intel.html – ostatnie – Intele Coreya Goode p1 i p2. W jego rozmowie z Raw-Tear-Eir padło takie określenie: że jeśli w tej chwili miałoby nastąpić Wniebowstąpienie to tylko 1 osoba na 2300 osób, mogła by tego dostąpić. Ta Istota z Błękitnego Ptactwa, pochodzi z istot „Ra”; – jak ta w Egipcie na piramidach. Nie ganię nikogo, nie mam takiego zamiaru – za to – zachęcam do poważnej pracy nad sobą i przyswajania jak najwięcej wiedzy. MB.

    • love energy
     Sier 24, 2016 @ 21:20:24

     Manuela moja droga:) dokładnie tak jest fajne to jest bo jest różnorodność:) Skrzydła rosnal naprawde to nie tylko symbol wolnosći ja mam ogromne białe skrzydła oczywiśće na poziomie enerycznym je dopiero widać.Ciekawostka taka że poznałem dziewczyne ze skrzydłami również jej urosły oznacza to że wszystko jest doskonale zsynchronizowane jest tak jak ma być.BUZIAKI 🙂

    • Manuela
     Sier 24, 2016 @ 23:07:21

     Love energy, słyszałam niegdyś o tych eterycznych skrzydłach. Nie wiem, czy to prawda, ale podobno rosną one osobom, których dusza pochodzi z planety, w którym istoty tam zamieszkujące miały skrzydła. Prawda to czy nie? 😉

    • love energy
     Sier 25, 2016 @ 07:57:40

     Manuela nie koniecznie tak musi byc.Chodż ja przed zejśćem na ziemię pochodziłem z poziomu gdzie mieliśmy długie złote włosy i przepaski na 3 oku wszyscy nośiliśmy z takim diamentem.Wszystko pamietałem nawet te blokady na ziemi na mnie nie zadziałały co blokuja pamieć:) chipnoza zlych ras na mnie wogóle nie działa tak mam potrafiłem sie wybudzić na ich statku i wiedziec co robią.Jest nieskonczona ilość poziomów świetlanych wielu co sie teraz urodziło na ziemi wogóle tu nie było i nie mieli tez doświadczeń z polaryzacja dobra i zła i często te dusze były łatwym celem dla ciemnych mocy.Do 12 roku wielu poległo i nikt o tym nie mówił ale oni sa wieczni i powruca na nowo stworzony świat lub sa juz u siebie.LOVE LIGHT.

    • ASTRA
     Sier 25, 2016 @ 19:59:30

     Love light od dawna wchodze na gaje i zazwyczaj czytam komentarze bez odpowiadania jednak dzis musze cos powiedziec.jak mozesz radzic innym aby odrzucili to co ziemskie?? TO WSZYSTKO JEST DOSWIADCZENIEM.czy mamy odrzucić piekne ziemskie życie? NIE Mamy sie w nim nauczyc milosci, dobroci, pokory dla wiedzy, masy masy pieknych spraw.Kto powiedział że wzniosłe istoty nie siedza na necie? Bez uproszczen z łaski swojej bo piekne dusze uczą innych i gdybyś nie miał neta to byś nigdy nie poznał co mają do powiedzenia i każdy ma własną ścieżkę duchowa…

    • Dawid56
     Sier 25, 2016 @ 21:17:43

     1 na 2300 czyli tylko ok 3 000 000?

    • love energy
     Sier 26, 2016 @ 08:13:41

     Drogi MB jeśli zdobywanie wiedzy jest dla ciebie ważniejsze od miłosći od serca to twój wybór.Odpowiednia widza przychodzi wraz z poziomem radosći taka która jest pomocna i ci nie zaszkodzi.Mocno czuje głowe u ciebie.Astra oczywisće są takie istoty które sa na internecie bo maja takie zlecenia misje:) lecz jak przychodzi nowe ida do swojego.I jeszcze coś jest kilka osób tutaj co bawi się w jakies magie wysysanie energi lub energetyczne ataki i ci co traca czas na takie zabawy zaprawde sami wypatrywac beda pomocy.LOVE LIGHT dla wszystkich.

    • love energy
     Sier 26, 2016 @ 09:15:54

     Miłośc mi pokazała tych gośći co to robia odrazu odczułem uwage na swojej osobie i oni zostali zdemaskowani i speszyli się.Mówia piekne słowa pełne dużej dawki wiedzy lecz nie ma w nich serca, niema empati ani uczuć przed końcem ida na całość ich energetyka jest ciemna I JA mam miecz światła który rozwala bez słowa te energie.Przed samym koncem ida na całośc ponieważ już przegrali.LOVE LIGHT.

    • Wojtek
     Sier 26, 2016 @ 12:27:08

     Astra, net jest mierną kopią połączeń telepatycznych, na ziemi rozchodzi się głównie o życie zgodnie z prawami kosmosu, a niestety większość ludzi olewa prawa boskie i żyje według prywatnego dekalogu. Według pierwotnej ewolucji to człowiek dostał ziemię pod swoje tworzenie i to człowiek stworzył prawo zabijania a zwierzęta przejęły to prawo, nie jesteś smutna bo pada, pada bo wysłałaś taką energię do ziemi.
     Co do masy krytycznej, równanie jest banalne, rozchodzi się o energetykę np. na podstawie skali Bovisa negatywnie można osiągnąć max 17000 bo więcej ich zabija, pozytywnie na ziemi w 3d do 3 000 000 z czego większość ludzi jest neutralna i oddaje swoją wolną wolę każdemu kto chce.
     MB każdy dostaje co chce,jeżeli chcesz usłyszeć w czyimś opisie arogancję to Twoje ego tak przerobi ten wpis że tak to odbierzesz. Jeżeli będziesz poszukiwał naukowych dowodów na pewno je znajdziesz i to przez 1000 wcieleń a i tak będzie sporo do odkrycia, wyjście z matriksu jest w trzecią stronę (ani w jasną ani w ciemną).

     Pozdrawiam Wojtek.

    • MB
     Sier 26, 2016 @ 15:28:38

     Love energy, odpowiedziałem ci powyżej, nad tym tłumaczeniem – 1cz Uzupełnienia Coreya Gode. Ale ponieważ ujawniasz coś do czego nie masz prawa. Odniosę się tutaj do tego co wpisałeś. To powiedz wszystkim, że nie ty to czytasz – a to co tutaj określasz miłością to twoja wyższa Istota. A z tym jest tak, że wszystko o Istotach w dół z niższych wymiarów będąc w danym wymiarze możesz się dowiedzieć, ale już o Istotach wyżej, tak łatwo nie jest. Ja ciebie nie czytałem, nie było mi to do niczego potrzebne. Bo twoje zachowanie jest tu i teraz. Zresztą chyba publicznie bym tego nie podał. Mówisz dużo o miłości a tak naprawdę jej nie rozumiesz.
     Wojtku „Astra” która podał „lv-e” mogę się domyślać chodzi o poziom astralny nie jest to telepatia sama w sobie. Powtórzę tobie, że moje do świadczenie życiowe jest prawie o 50 lat ziemskich dłuższe niż „lv-e” a moje „ego” dawno ścichło. Proszę zastanów się czy masz prawo kogoś pouczać, czy sam to wszystko wiesz lepiej? Prawa boskie to seria Prawa Jedności, nie dekalog. Dekalog to prawa wiary katolickiej.

    • Wojtek
     Sier 26, 2016 @ 21:13:03

     MB, ja odnoszę się do telepatii z 5d.

 22. bea
  Sier 22, 2016 @ 16:53:51

  Witajcie moi drodzy,
  może wiecie jak mogę sobie pomóc w mojej przypadłości? mianowicie jestem typem nadwrażliwym, zawsze wszystko czułam zbyt mocno i przeżywałam nawet zwykłe głupoty, teraz może mniej trochę ale zaburzenia nerwicowe które zapewne przez ten charakter towarzyszą mi do dziś od kilkunastu lat. Normalne jest u mnie to, ze każde zdarzenie powodujące jakieś emocje pozytywne bądź negatywne nie pozwala mi spać w nocy, nawet zwykłe wesołe spotkanie ze znajomymi do późna, w nocy myśli przeróżne natrętne nie dają spać, nie muszę się wcale denerwować.. nie mówiąc już o problemie jakimś! one okresowo się nasilają i o dziwo od kiedy ostatnio miałam spokojny bardzo okres, takiego wyciszenia, pracy nad sobą, większej modlitwy i medytacji, jest gorzej.. Pojawiły sie problemy z sercem. Żyję z tym.. ale jakie to jest uciążliwe życie, wyjazd na wakacje, na wczasy jest okresem bezsennym dla mnie, nawet tabletki nasenne nie radzą sobie, chodzę jak zombie, a uwielbiam podróże, poznawać nowe miejsca i ludzi lecz to mi nie pozwala się cieszyć bo zazwyczaj mam skrajnie wycieńczony organizm i się zaraz rozchorowuję nawet. Dużo by o tym pisać jak to mi utrudnia normalne życie,.
  Jestem wesołą osobą i silną myślę, ale przez to dużo tracę w życiu i się męczę, sama z tym wszystkim. Nie chcę brać psychotropów, jak sobie pomóc? Oprócz modlitwy, medytacji bo to robię, biegać nie mogę, próbowałam ale kolana nie dają rady.

  • M'
   Sier 22, 2016 @ 19:40:07

   Wydaje mi się, że modlitwy i medytacje „wykonujesz” ze strachu, a nie sercem. Dlatego nie masz efektów. Może postaraj się rano i wieczorem zastosować tzw Dziękczynienie- czyli- dziękuje za Słońce, za deszcz, dziękuję za uśmiech nieznanej osoby na ulicy, dziękuję za kwiaty, rośliny. dziękuję, bo wiem, że to wszystko jest stworzone dla mnie, abym czuła się szczęśliwa.
   To też jest modlitwa- medytacja, jeśli będziesz dodawała nowe wartości dziękowań, to zobaczysz jak bardzo zmieni się jakość twego życia. Gdy dziękujesz wieczorem- wprowadzasz ciszę i spokój do organizmu i otoczenia. A poranne dziękowanie- za dobra spokojną noc,oraz na dobry dzień. Po tygodniowym regularnym stosowaniu tej mantry zobaczysz zmiany .

   • bea
    Sier 22, 2016 @ 21:26:29

    właśnie głównie taką modlitwę stosuję, dziękczynną za nawet drobne i dla innych oczywiste rzeczy, ale fakt, że to od niedawna, więc wierzę, ze efekty nadejdą

  • Andrzej
   Sier 22, 2016 @ 19:52:49

   Kochane Sloneczko BEA, sproboj sobie uswiadamiac, ze wszyscy ludzie obok Ciebie. Tzn Ci , ktorzy aktywuja w Tobie emocje sa tacy sami jak Ty. Nie wieksi i madrzejsi, ani nie mniejsi i glupsi, po prostu Istoty, ktorych sobie prawdopodobnie nieswiadomie przyciagnelas. Oni ucza CIEBIE, w sposob, ktorego nie umiesz w tej chwili przyjac.jezeli popatrzysz na te interakcje troszke inaczej to zauwazysz ze to sa istoty, ktore pokazuja ci palcem jaki problem masz Ty. To samo robisz w stosunku do innych, przewaznie nieswiadomie… nie zauwazasz swoich reakcji. Pozdrawiam Cie serdecznie Siostrzyczko

  • Oualander
   Sier 22, 2016 @ 21:15:09

   Mam dokładnie to samo 🙂 (nawet, tak jak ty uwielbiam podróże, poznawać nowe miejsca i ludzi – np dziś byłem na wycieczce w Prudniku 🙂 ) nasenne tabletki i lekkie psychotropy odrzuciłem jakiś czas temu, ponieważ albo mi wogóle nie pomagały, albo miałem tzw „sztuczny sen” tzn po przebudzeniu nie czułem się zbyt wypoczęty. Jednak od jakiegoś czasu jest znacznie lepiej, (śpię albo całą noc albo tak jak dziś choć 6 godz z niewielkimi przerwami. Mogę ci poradzić coś co naprawdę działa, pod warunkiem że uświadomisz sobie jaką fizyczną czynność bardzo kochasz robić (mam na myśli jakieś hobby, gotowanie, pływanie, taniec itp ale takie które nie będzie dla ciebie zbyt ciężkie fizycznie) i poświęcisz się temu bez reszty (odkryłem że kiedy całkowicie zajmę swój umysł czymś co uwielbiam robić układ nerwowy po tygodniu powraca do względnej normy 🙂 ).

   Serdeczności dla ciebie 🙂

  • Piotrek
   Sier 22, 2016 @ 23:37:23

   Ja mam to samo… Po 1. Odrzuciłem całkowicie oglądanie telewizji. Z domu nie wychodzę bo po prostu nie ma gdzie i do kogo. Czasami sam na łono natury. A tak to całymi dniami sobie leżę, siedzę na stronach na dba typu ustawianie duchowe itp. Pomogli mi bardzo tak wgl bo mnie całe życie demony atakowały. Powoli do przodu. Słucham muzyki relaksacyjnej. I jest miło 🙂 wizualizuję czasami rozmawiam medytuję lub wysyłam światu coś pozytywnego podczas medytacji, pomagam na fb itp.

  • Amanda
   Sier 23, 2016 @ 22:13:26

   droga Bea – problemy ze snem – czasami przyczyna jest prozaiczna – mogą to byc niedobory witamin np. z grupy B, czy magnezu lub innych lub pasozyty – warto równiez i to wziąć pod uwagę – pozdrawiam cie serdecznie Amanda

   • bea
    Sier 24, 2016 @ 08:20:38

    Właśnie wczoraj zamówiłam niacyne i b12, czytałam że potrafią czynić cuda 🙂 normalnie nie mam żadnych problemów ze snem, tylko właśnie okresowo mnie to dopada czy tak ja pisałam, wyjazdy, zmiany, emocje większe. Obecnie chodzę taka wymęczona w dzień i w nocy czuje ze senna jestem bardzo ale mam wrażenie ze własny umysł mnie sabotuje.. I teraz jest lęk przed zasypianiem. Czekam na witaminy, magnez biorę i też zacznę tarczyce bajkalską suplementować. Obym szybko wróciła do równowagi.

 23. Kasia
  Sier 22, 2016 @ 12:09:01

  Dzien Dobry , bardzo prosze wpisac mnie na liste pracownikow swiatla. Nie znam adresu meila do was stad zamieszczam ta wiadomosc pod tym postem.
  Imie: Kasia , miasto Nijmegen, panstwo : Holandia .
  adres meila do mnie: catherine30@interia.pl

  • Omstan
   Sier 22, 2016 @ 14:49:25

   Kasiu, na stronie prepareforchange.net jest zakładka community czyli społeczność i po kliknięciu na nią jest informacja jak dołączyć do społeczności przygotowujących do zmiany prepareforchange.coeo.cc . Po kliknięciu na ten link otrzymasz dalsze instrukcje. Nie wiem czy o to Ci chodzi ale spróbuj.
   Pozdrawiam

  • krystal28
   Sier 22, 2016 @ 19:02:06

   wpisane ❤

   • Wojtek
    Sier 22, 2016 @ 20:11:53

    Kochana Krystal wytłumacz mi proszę o co chodzi z zapisywaniem się do pracowników światła, do tej pory sądziłem że każdy kto rozwiną w sobie miłość co najmniej bezwarunkową w procesie syntezy mądrości i mocy, automatycznie stawał się pracownikiem światła.

    Dziękuje Wojtek.

    • krystal28
     Sier 23, 2016 @ 01:25:35

     Wojtku, na górze w zakładce „Grupy Pr. Światła” niektórzy Czytelnicy podają swój mail i miejscowość/miasto w jakim mieszkają dla kontaktów w swojej okolicy.

 24. Tomasz Kominki
  Sier 22, 2016 @ 01:21:34

  Witajcie , To wydarzenie z połowy Lipca o którym pisze Kiara obserwowałem na monitoringu rezonansu Ziemi (rezonans Schumanna ) . od tamtej pory mamy poszerzone harmoniczne wyższe , 50 hz jest na poziomie około 100 razy wyższym jak przed wydarzeniem z lipca . Pozdrawiam Serdecznie Tomasz

  • Omstan
   Sier 22, 2016 @ 15:33:00

   Tomaszu, czy mogę Cię prosić o bliższe wyjaśnienie co mamy poszerzone wyższe, co miało przed połową lipca wartość 0,5 Hz a teraz ma 50 Hz.? Kilka dni temu natrafiłem na informację, że promieniowanie dopływające do ziemi od połowy sierpnia idzie falami o coraz wyższej częstotliwości i któraś z tych fal spowoduje to co Kobra nazywa Wydarzeniem. I druga informacja, że do ziemi dociera promieniowanie fotonowe, a z z mojej wcześniejszej wiedzy wynika, że w fotonach tych zawarte są kody doskonalej formy, czyli wszystko zacznie wracać do swej naturalnej przyrodzonej doskonalej formy istnienia. Ludzie będą musieli sobie tylko te kody przyswoić, co może potrwać kilka miesięcy, chyba że ktoś je odrzuci to zostanie z tym co ma i w konsekwencji odpadnie z peletonu do wyższych wymiarów bytu. Wg. mnie to doskonała informacja, gdyż znaczy, że wszystko zacznie się na naszych oczach zmieniać na lepsze. Częstotliwość Schumana 50 Hz jest to poziom wibracji joginów i nie każde ciało bez przygotowania jest w stanie je wytrzymać i może dojść do dużego wymierania lub po prostu do rozszczepienia wymiarów, co było głoszone na Galaktycznej Kawiarence już ok. 3 lat temu.
   Ale proszę o informację co nam się poszerzyło.
   Z góry też dziękuję

   • Tomasz Kominki
    Sier 22, 2016 @ 19:46:08

    Siemka . Rezonans Schumanna jest na poziomie 7,8 HZ i się nie zmieni !!! , Harmoniczne wyższe o tym pisałem , dochodzą kolejne schody na tych wyższych harmonicznych , do tej pory były 4 częstotliwości , doszła kolejna 50 Hz o bardzo wysokiej amplitudzie około 1 Volt !!! . Rezonans Schumanna są to fale elektromagnetyczne nic więcej , Ale wpływają na wszystko co materialne na Ziemi . Częstotliwość podstawowa nie może się podnosić , Prawo wolnej Woli , nie mozna nikogo do niczego zmuszać , ale można tworzyć dodatkowe schody w postaci kolejnych harmonicznych o wysokim natężeniu 🙂

    • Omstan
     Sier 22, 2016 @ 21:08:10

     Tomaszu nadal nie rozumiem co to są te wyższe harmoniczne. Czy to są jakieś wibracje, ale czego i z czy to się wiąże i w jaki sposób wpływa na nas i naszą rzeczywistość? Na temat rezonansu Schumana znalazłem taką informację:

     „Rosnąca częstotliwość rezonansu Schumanna oznacza stały wpływ wywierany na ludzki mózg. Obecnie wynosi ona podobno już 14-15 Hz. W związku z tym, większość ludzi miewa zawroty głowy, ponieważ mózg jest zmuszony do pracy z coraz większą prędkością. Przypomina to trochę overclocking procesorów. Wraz z dalszym wzrostem częstotliwości, mózg osiągnie 30 Hz lub więcej i dojdzie do rytmu, który jest odpowiedzialny za inspirację i kreatywność”
     Potwierdza ją również dr Kathy Forti amerykańska uczona na podstawie badań z rosyjskiej stacji kosmicznej. Hinduski mędrzec powiedział jej też, że Przedwieczni, w domyśle Kreatorzy wprowadzili ją aby by blokować nasze pierwotne wspomnienia z naszego prawdziwego dziedzictwa.Twierdził też, że zmiany pola magnetycznego powodują obecnie poluzowanie tych bloków pamięci i podnosimy naszą świadomość do większej prawdy. Zasłona jest podnoszona.
     Jeszcze raz więc proszę napisz normalnie po polsku co to są te wyższe harmoniczne.

    • love energy
     Sier 22, 2016 @ 21:35:56

     Omstan świetnie napisane,To nie sa żarty z natężeniem fal mózgowych jak ktoś teraz przechodzi przez ten proces najlepiej żeby był skoncentrowany na sercu i zaufał bo przechodzimy to 1 raz.Uczucia temu towarzyszace sa przerózne jakby magnetyczna energia chciała rozwalić cała głowe od środka lub zawroty jakby matrix sie trząsł cały po bóle głowy do pulsowania szyszynki i uczucie jakby prąd płynał przez mózg, wielu teraz budzi się i niewie skąd sie biora te dziwne dwięki jakby prąd w głowie a to zmiana stróktury w mózgu na poziomie komórkowym. Wszystko sie spowrotem łonczy w calość i jest aktywowane.Bardzo wielu ludzi myli ten proces z manipulacja ciemnych a to zupełnie nie ta bajka.Bądzcie spokojni LOVE LIGHT… 🙂

    • Oualander
     Sier 23, 2016 @ 00:07:08

     Omstanku ja ci to wytłumacze na przykładzie:

     Bierzesz kamerton i nim o coś uderzasz (dźwięczący kamerton to podstawowa składowa Schumana czyli 7,8 hz) a obok kamertonu leży kilka akustycznych gitar, które w momencie uderzenia kamertonu wchodzą w rezonans i zaczynają dźwięczeć (wyższe harmoniczne) przy czym struny każdej kolejnej gitary muszą być podciągnięte dokładnie o jedną oktawę wzwyż (będą grać identycznie ale każda następna coraz bardziej piskliwie). Uderzając kamertonem 2 lub więcej razy w odpowiednio równych odstępach czasowych wzbudzisz struny wszystkich gitar (wyższe harmoniczne) i w efekcie będziesz słyszał coraz głośniejszy dźwięk, podstawowy (7,8 hz). Wnioski z tego krótkiego wykładu pozostawiam tobie 🙂

    • Dawid56
     Sier 25, 2016 @ 21:28:56

     Potwierdzam na tym wykresie z linku wygląda że się niewiele zmieniło 24.08 i 25.08 http://sosrff.tsu.ru/new/shm.jpg

   • Tomasz Kominki
    Sier 22, 2016 @ 21:27:12

    Rezonans Schumanna się nie podnosi jest stały 7,8Hz !!! , tu jest informacja co to są harmoniczne wyższe https://pl.wikipedia.org/wiki/Harmoniczna

    • Tomasz Kominki
     Sier 22, 2016 @ 21:30:07

     jakby te informacje nie wystarczyły to podaję tel. do mnie 792 52 18 63

    • krystal28
     Sier 23, 2016 @ 01:28:56

     Tomaszu, to samo powiedzial Kobra w którymś ze swoich wywiadów.

    • MB
     Sier 24, 2016 @ 14:46:09

     Panie Tomaszu, proszę skorzystać z tego zasobu wiedzy, (www.alexpetty.com) a wtedy będzie łatwiej.
     The Music of Matter, Endless Octaves of Light, The Periodic Table of Light
     Światło zawsze kieruje się częstotliwościami podzielonymi na oktawy. W danym wymiarze są dostępne określone ilości oktaw. Natomiast ta częstotliwość pracy naszego mózgu wypada w okolicy 7,5Hz ; owszem może się zmieniać zależnie od stopnia skręcania czasoprzestrzeni. Czyli zależnie od tego co w tej chwili dzieje się w naszym systemie – rysunek u Cobry przedstawiający przejście 3D > 5D (czyli rodzaj czarnej dziury). Jeśli przyjmiemy tę siatkę za czasoprzestrzeń, to skręcając ją otrzymamy zmniejszenie światła prześwitu. Sama mechanika tego jest trudniejsza do wyjaśnienia w kilku słowach. Ale uważam tutaj nie jest tu potrzebne.
     Natomiast tzw. zwiększenie harmonicznych może być związane z usunięciem zasłony i teraz może być dostępne tyle ile jest normalnie przewidziane dla tego wymiaru. Temat harmonicznych także jest trudniejszy bo tu już wchodzi wyobraźnia aby to lepiej zrozumieć.
     MB.

    • Adela
     Sier 26, 2016 @ 08:59:43

     Ale częstotliwość wibracji się zmienia i u ludzi i Ziemi http://novamera.ru/tag/chastota-vibracij-zemli/

  • Omstan
   Sier 23, 2016 @ 07:56:06

   Moi drodzy Tomaszu, Oulander, love energy dziękuję za wyjaśnienie. Jeżeli dobrze zrozumiałem to rezonans Schumanna ma wartość stałą a wzrost wibracji powodowany jest przez stałe harmoniczne i w ten sposób w jednym miejscu na ziemi mogą obok siebie egzystować ludzie o różnych wibracjach. Tylko skąd uczeni mają wyniki jednoznacznie pokazujące na wzrost rezonansu. W tym układzie bóle i zawroty głowy biorą się z przystosowywania się ludzi do wyższych harmonicznych a nie z powodu wzrostu rezonansu Schumanna.
   Jeszcze raz dzięki.

   • Tomasz Kominki
    Sier 23, 2016 @ 21:06:19

    Jacy „Uczeni” ? . jest tylko jedna stacja która ma stały monitoring RS Uniwersytet w Tomsku (Rosja) , podaję bezpośredni link do pomiarów i monitoringu . http://sosrff.tsu.ru/?page_id=9

    • Tomasz Kominki
     Sier 24, 2016 @ 01:04:34

     Tekst od Kobry o którym Pisała Krystal , Dzięki 🙂
     linka https://krystal28.wordpress.com/2015/04/26/wywiad-z-kobra-16-kwietnia-2015/ „KOBRA – Jest wiele dezinformacji pośród kręgów New Age o częstotliwości rezonansu Schumanna. Rzeczywiście, istnieją mnogie częstotliwości rezonansu Schumanna. Główna ma około 8 Hz. To pozostało takie same. To się nie zmieniło.

     „linka https://krystal28.wordpress.com/2014/10/02/wywiad-z-kobra-26-sierpnia-2014-cz-2/ „KOBRA – Wiele jest teorii na temat rezonansu Schumanna. Rezonans Schumanna nie jest tylko jedną częstotliwością. Jest serią częstotliwości które faktycznie opisują częstotliwości rezonansowe jonosfery. To się nie zmienia. Po prostu istnieją pewne stymulujące kluczowe częstotliwości, które pobudzają jonosferę. Teoretycznie to zostało zaproponowane przez dr Schumanna w latach 50-tych, a zostało faktycznie zmierzone znacznie później. I to nie jest związane bezpośrednio ze świadomością w sposób jak to ludzie rozumieją, ale jedna z jego głównych częstotliwości rezonuje z częstotliwością ludzkiego serca – to jest prawda. Ale to ma też kosmiczne znaczenie, ponieważ istnieją inne galaktyczne częstotliwości rezonansowe i częstotliwości Schumanna są zsynchronizowane z galaktycznymi częstotliwościami na pewnym poziomie.”

   • MB
    Sier 29, 2016 @ 11:41:47

    Omstanie, kiedyś też mocno mnie to interesowało i tak dla własnego zrozumienia złożyłem z dostępnych elementów wiedzy, takie wytłumaczenie (być może błędne) ale jakoś pozwoliło mi uporządkować swoje rozumienie. Wyobraź sobie krążek słońca i krążek ziemi w pewnej odległości. Wokół Ziemi 3 warstwy atmosfery i nad nimi 2 warstwy ozonowa i wodorowa (może nie jest to naukowe określenie) . Te wszystkie warstwy kończą się tam gdzie równoważy się pole magnetyczne Ziemi z polem magnetycznym Słońca, tę utworzoną sferę nazywam czasoprzestrzenią T. Dalej jest już Heliosfera. Fale Szumana powstają między tą sferą T, a powierzchnią Ziemi. Przy zwiększeniu Heliosfery z różnych powodów, dochodzi do zmniejszania średnicy sfery T. Nazywane efektem skręcania czasoprzestrzeni. Ponieważ warstwy atmosfery są bardziej gęste ściskają się mniej . Natomiast te warstwy ozonowa i wodorowa bardziej. Zmniejsza się trasa do przebycia dla fal Szumana, czyli odległość od powierzchni Ziemi do sfery T. Skutkuje to zwiększeniem częstotliwości tych fal . Wzmaga to u ludzi jakby wrażenie, że czas szybciej biegnie chodź to tylko wpływ lekkiego zwiększenia fal sterujących mózgu w kierunku 8Hz. Te wyższe częstotliwości Fal Szumana chyba mają rezonans z innymi wyższymi harmonicznymi. Mnie to wystarcza jak na razie, aby to odbierać spokojnie.

 25. Jan99
  Sier 21, 2016 @ 23:42:46

  Drodzy czytelnicy blogu, mam pytanie do osób, które mogłyby posiadać więcej informacji w temacie. Mianowicie dlaczego nasi zachodni sąsiedzi Niemcy mobilizują cywilów do zaopatrywania się w potrzebne środki typu woda, żywność itp. na czas kryzysu, na co najmniej 10 dni? Można brać pod uwagę reset finansowy, jednak patrząc na porozumienia Rosji i Turcji, technologię Keshe oraz działania Chin i Korei to Stany Zjednoczone i kraje, a raczej politycy na ich usługach dążą do depopulacji globu poprzez wojnę. USA i elity chyba za bardzo narobiło w gacie i łapią się czego mogą. Jak ktoś ma kontakt do tych na górze to proszę o przekazanie informacji dla szerszego grona co będzie dalej i na co się szykować. Kilka razy miałem możliwość rozmowy, z tego co widziałem to chyba plejadianie. Jednak ostatnimi czasy nie mogę się na tyle skupić i zrelaksować żeby znowu to zrobić. Dajcie jakieś informacje żeby człowiek z miłością i spokojem mógł zasnąć. Dużo wiary i nadziei, pozdrawiam 😉

 26. megi
  Sier 21, 2016 @ 22:31:38

  Kiaro, jak zwykle masz bezcenne informacje. Twoja interpretacja słów Kobry, często enimgmatycznych i wieloznacznych, jest bardzo pomocna w rozumieniu tego, co sie dzieje gdzieś ponad naszymi głowami. Skąd masz taką wiedzę? Czy mozesz uchylić rombka tajemnicy co do źródeł? A przy okazji, ktoś na fb polecał film „Koniec dziecinstwa” http://m.cda.pl/video/6367982a. Obejrzałam i „chodzi” za mną jego przesłanie…Czy ktoś widział ten film? Jeśli prawdą jest, że w filmach sf przekazywana jest nam wiedza o rzeczywistości , w której żyjemy, to na co ma przygotować nas ten film?

  • Kiara
   Sier 22, 2016 @ 10:26:41

   megi….. szczerze mówiąc każdy kto jest wcieloną Iskrą Życia ma dostęp do tej samej wiedzy prawdziwej… . naprawdę tak jest.

   Różnimy się TYLKO poziomami osobistej wibracji oraz rozświetlaniem, co znaczy pozycją oglądu tej wiedzy i możliwością jej odczytu w większym lub mniejszym oświetleniu.Te różnice , te osobiste oglądy tworzą osobistą wiedzę każdego z nas, ludzie prezentują ją jako ich prawdziwy i wiarygodny odczyt rzeczywistości.
   Tak jest , jest to prawdziwa wiedza dla każdego jej posiadacza, ale zazwyczaj jeszcze nie absolutna w kontekście całokształtu jej przekazu.

   Ja poprzez wytrawność pracy i wielki wkład w etyczne pokonywanie moich trudności życia ( naprawdę mam je nie małe) wypracowałam sobie moją wibrację.
   To ona umożliwia mi głębsze wnikanie w przestrzeń mojej wewnętrznej wiedzy i może ciutkę bardziej analityczny jej odczyt , przy ciutkę większym naświetleniu tematu.

   I to cały sekret mojej wiedzy, jesteśmy wszyscy ( wcielone Iskry Życia) tacy sami, ale nie identyczni ze względu na indywidualność wibracji oraz moment rozświetlenia.

   A zatem nie ma żadnego sekretu mojej wiedzy, jest tylko trud wdrapywania się po drabinie życia w wyższe rejony istnienia, by móc poznać i odczuć więcej co przekładam na słowa mówione i pisane.

   Kiara.

   • Andrzej
    Sier 22, 2016 @ 17:04:26

    Pozdrawiam Cie Kiaro. Moglibysmy pogadac na skype? Ja jestem hladik19381. Pozdrawiam serdecznie.

    • Kiara
     Sier 23, 2016 @ 12:54:14

     Dziękuję Andrzeju za propozycje kontaktu, skorzystam ale nie w tym momencie bo jestem w ciągłych rozjazdach, mam nieco rozregulowany czas…. 🙂 nie zawsze dostęp do netu.

     pozdrawiam serdecznie

     Kiara.

  • Omstan
   Sier 23, 2016 @ 19:14:06

   Megi, myślę że w tym wywiadzie Swierdłowów znajdziesz odpowiedź.

  • linkuje
   Sier 23, 2016 @ 22:38:52

   Koniec dzieciństwa (2015) S01E01 Lektor PL
   linkuje, tytułuj swoje linki, jeśli chcesz mieć je udostępnione, dzięki – kr
   ——-

   1. http://www.cda.pl/video/6367982a

   2. http://www.cda.pl/video/5443561a

   3. http://www.cda.pl/video/55808805

 27. Kiara
  Sier 21, 2016 @ 19:17:40

  Pomijając wszystkie ochy i achy….. oraz tysiące innych punktów widzenia zainteresowały mnie same informacje podane pod symbolicznymi nazwami… rozkoduję je.

  PLAZMA….. i inaczej BIOPOLE , POLE MORFOGENETYCZNE, ENERGIA ŻYCIA , MANA , ORGON i wiele innych nazw.

  PIERWOTNA ANOMALIA ….. czyli ZMIENIONY KOD ŻYCIA, PRZESUNIĘCIE OSI MAGNETYCZNEJ ZIEMI , wprowadzona SIEĆ ENERGIO INFORMACYJNA OTACZAJĄCA ZIEMIĘ, odcinająca ją częściowo od PIERWOTNYCH PARAMETRÓW ISTNIENIA.

  PLAZMOWE BOMBY……to zastosowanie zaburzeń energetycznych ( wydarzenia napełnione nieoptycznym strachem) utrzymujących „pierwotną anomalię” czyli zmienione, zaciemnione pole informacyjne z kakofonią .

  Kiara.

  ****************

  „Plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na Ziemi

  18 Aug 2016 65 komentarzy

  by krystal28 in Kobra, Wydarzenie

  .

  Kobra, aktualizacja 17 sierpnia 2016

  Usuwanie grupy Chimera trwa. Od połowy lipca, stężenie plazmowe bomb toplet spadło poniżej pewnej wartości progowej, co umożliwia pęknięcia w Zasłonie. Oznacza to, że plazma wolna od pierwotnej anomalii zaczęła pojawiać się na powierzchni planety. Pozwala to na wyraźniejszą, pionową, energetyczną komunikację z niefizycznymi duchowymi przewodnikami, którzy coraz częściej będą kontaktować się z przebudzoną częścią ludzkości.

  Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. Przygotowania te zawierają pewne dokładne protokoły, które stopniowo uwolnię przez mój blog dla ludności na powierzchni………

  ***************

  Co naprawdę oznacza ta informacja?

  Naprawdę jest bardzo interesująca i ważna, potwierdza moją wiedzę na ten temat.

  Otóż .. w połowie lipca miedzy 13 a 15 zaistniało wydarzenie ( w zablokowaniu go nie pomogła interwencja „super żołnierza „) ,dzięki któremu udało się cofnąć definitywnie „pierwotną anomalię” czyli ostatnie jej blokady uniemożliwiające nam LUDZIOM bezpośredni kontakt ze swoim nie wcielonym DUCHEM inaczej nie wcielająca się Energią.

  Każdy CZŁOWIEK wcielona Iskra Życia zawsze jest połączony ze swoją nie wcieloną Energią niewidzialnym „sznurem życia” .
  W zrozumieniu nieba i ziemi jest to pionowa linia w stosunku do poziomej linii ziemi. CZŁOWIEK reprezentuje poziomą przestrzeń działania, Duch / Energia Życia , pionową przestrzeń.

  Miedzy nimi jest plazma… pole morfogenetyczne w którym bardzo dawno temu została wprowadzona „pierwotna anomalia” deformująca i blokująca kontakt między Człowiekiem na ziemi , a jego nie wcieloną Energią w Zaświatach.

  Fakt ten powodował i powoduje niemożliwość pełnego kontaktu między wcieloną i nie wcieloną Energią oraz zaburzenia w odbiorze i odczycie przekazywanych informacji. Ta anomalia doprowadziła do powstanie „koła karmy” , które wymuszało ciągłe powtarzanie nie zakończonych prawidłowo ziemskich lekcji życia.

  „Pęknięcie zasłony” .. czyli eliminacja ostatniej blokady anomalii otworzyła dostęp do pełnego kontaktu między wcieloną Iskrą Życia / Duszą Człowieka , a jego nie wcielonym Duchem…. to jest ta „pionowa wyraźniejsza energetyczna komunikacja” .. Ona dotyczy już świadomych tego kontaktu, przebudzonych duchowo LUDZI, ci jeszcze całkowicie materialni nie odczuwają subtelności tego odbioru, bowiem ich świadomość pracuje na niższych falach wibracyjnych.

  Wszystkie wcielone Iskry Życia .. mają swoich duchowych przewodników…. ( każda wcielona Iskra Życia jest wysłannikiem na Ziemię swojej nie wcielonej Energii/ duchowego przewodnika ) którzy towarzyszą im w trakcie całego życia, ale nie wszyscy w identycznym czasie nawiązują z nimi świadomy kontakt.

  Wiemy ( może nie wszyscy to wiedzą, bo nie jest to szerzona informacja publicznie) , niektórzy z nas dobrze wiedzą,że dawno temu nim ziemia weszła w czas eksperymentu doświadczania dominacji aspektu męskiego nad żeńskim oraz materii nad energią, niezbędne było znaczne obniżenie jej wibracji oraz pola magnetycznego.

  Istoty .. LUDZIE o dużo wyższej wibracji niż obecna MUSIAŁY „zakrzywić czas” i odejść do „śród ziemia” , na czas tych wydarzeń, stały się niewidoczne dla dla wszystkich o niższej wibracji.

  To nie jest żadna magia , a wyłącznie różnica szybkości drgań zmaterializowanej energii, której częstotliwości nie widzi nasze oko , jej parametrów nie odbiera żaden ze zmysłów oprucz intuicji.
  W ten sposób świat LUDZI o wysokiej wibracji stał się niewidoczny i niewyczuwalny dla tych o niższej , pomimo że się przenikają cały czas…. i czasami manifestują dla tych , którzy chociaż czasowo uzyskują ten wyższy poziom.

  Nasz obecny świat jest w momencie zmiany paradygmatu, czyli wchodzenia w wyższą wibrację, równania swojej niższej z wyższą. W całokształcie jest to długi i dosyć skomplikowany proces , składa się z bardzo wielu etapów. Na nasze szczęście nie można go powstrzymać, spowolnić ani zmienić…. on jest w kulminacyjnym momencie.

  Ten moment .. to moment możliwości powrotu na Ziemię Ludzi , którzy podarowali Ziemię na cykl nauki swoim młodszym braciom
  ***
  ( LUDZIE ze śród Ziemia……

  ( „Poza tym, gdy w lipcu rozpoczął się nowy cykl, różne pozytywne grupy Agarthy rozpoczęły przygotowania do fizycznego kontaktu z ludnością na powierzchni Ziemi. …)

  Oni .. zapomnianej historii LUDZKOŚCI znani są również jako Elemici , albo bajkowi Elfowie ….. 🙂 mają wiele nazw.. wszyscy jesteśmy identyczni, różnimy się tylko możliwością przejawu naszej życiowej wiedzy , mądrości serca…. której efekty działania udoskonalają to… co doskonałym jeszcze nie jest, tworzą dobro , piękno i radość życia.

  Jednym słowem ….. wydarzenie z polowy lipca było bardzo ważne… informacje Kobry potwierdzają,że znowu nam się udało…. i to jest najistotniejsze….

  Kiara.

 28. Zagubiony w 3W
  Sier 21, 2016 @ 18:41:40

  Witam. Chciałbym zapytać a postać papieża Franciszka. To postać negatywna czy pozytywna? Niedawno były ŚDM gdzie wspaniały, skromny i dobroduszny błogosławił małe dzieci wybrane z tłumu. Gdzieś tutaj przeczytałem kiedyś że obecny papież jest archontem. Jak odnieść się do tej postaci? Gdzie leży prawda? W oficjalnych mediach (dość wątpliwe), na stronach takich jak ta (to bardziej za mną rezonuje), czy może prawda leży pośrodku? Dziękuję za wcześniejsze rady i komentarze szczególnie prowadzącej ten wspaniały blog krystal28. Pewnie ma Pani racje. Są takie osoby, takie dusze i one muszą przeżyć pewne rzeczy nic na to nie poradzimy. Każdy z nas jest odrębnym bytem… Pozdrawiam

  ❤ kr

  • Zagubiony w 3W
   Sier 21, 2016 @ 19:20:12

   Dziękuję za serduszko krystal ale czy postać Franciszka to tajemnica?

   • krystal28
    Sier 22, 2016 @ 19:08:19

    Z., wysokie stanowiska, religijne, polityczne, finansowe są obsadzone agentami ciemnych. Franciszek robi pewne zmiany, aby utrzymać system, ale świadomość ludzka wzrasta coraz bardziej i jest im coraz trudniej. Poza tym jest coraz większy nacisk ze strony Światła.

 29. Krystyna11
  Sier 20, 2016 @ 22:20:12

  ALOHA, ALOHA,Wierzę, że uczynię zmianę i że będę jej częścią….. Uzdrawiająca pieśń …

  • Weronika
   Sier 21, 2016 @ 11:53:32

   Kochani
   Chciałabym podzielić się z Wami moją radością, jakiej dzisiaj doznałam, a której korzenienie tkwią na drodze duchowej jeszcze w KK.
   Otóż pewnego dnia a było to kilkanaście lat temu, przygotowywałam się do spowiedzi, skupiając się na swoim wnętrzu, poszukując tzw. grzechów. W pewnym momencie odczułam i wyraźnie usłyszałam w swoim wnętrzu: „wszystko wokół mnie jest święte”. Bardzo zdziwiona zaczęłam się rozglądać. Jak to? Ja i wokół świętość? To niesamowite. Podeszłam do okna z ciekawości, bo w pokoju niczego nie spostrzegłam. Zamiast budynków, które stały naprzeciw, zobaczyłam pomarańczową falującą przestrzeń (jak pomarańczowe falujące morze). Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że wszystko jest energią. Dlatego zastanawiałam się co to miało znaczyć?
   Kiedy opowiedziałam księdzu o tym i innych podobnych zdarzeniach, ten odpowiedział mi: proszę schować te cudeńka, pokory. I polecił mi czytać „Jana od krzyża”. (proszę potraktować to z miłością a nie krytyką). Dzisiaj po wejściu w medytację odczułam w swoim wnętrzu to samo przypomnienie: „wszystko wokół mnie jest święte”. Poczułam, że ta świętość (wg.KK) to miłość, która jest wokół nas. Odczułam ją i nadal odczuwam, bez względu na to, czy to jest dobre, czy złe. Wszystko jest miłością. Wszystko jest po to, by służyć nam w doświadczaniu w miłości na drodze do wzniesienia. Odczuwam w sercu miłość, pomimo normalnych problemów, które dotykają mnie w ostatnich tygodniach.
   Postanowiłam podzielić się, ponieważ wiem jak bardzo doświadczenia innych osób wpływają na mnie mobilizująco. Zatem dzielmy się własnymi doświadczeniami, niech inni też korzystają z nich.
   Jeżeli ktoś ma inne odczucia w tym temacie, to proszę o podzielenie się.
   Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.

 30. love energy
  Sier 20, 2016 @ 15:09:58

  Witajcie i nie oceniajcie nikogo ani niczego bo sami zostaniecie osoądzeni.W swoim oku drzazgi nie widzisz a w czyimś belkę widzisz.Ego po raz ostatni chwyta się istoty żeby ziweść ja na manowce polega to na tym że zamiast w sercu siedzicie w głowie.Z poziomu serca wszystko jest takie jakie ma być spotykacie tych co macie spotkać manifestujecie co chciecie w TERAZ. O to własnie chodzi na tej planecie aby utrzymywać co dzień miłość do wszystkiego.JA widziałem ludzi na nowej ziemi takich co bym sie nie spodziewał a tych co sadziłem że powinni być nie zobaczyłem…Wszystko sie zaczyna-czas automatycznie zatrzymany.LOVE-LIGHT.

  • Omstan
   Sier 20, 2016 @ 17:35:37

   Witaj, czy mógłbyś rozwinąć ostatnie zdanie? I czy ci których się nie spodziewałeś to np. politycy z wyższej półki, albo papa Franek.

   • darek
    Sier 20, 2016 @ 19:05:35

    Staram się wznieść na szczyt swojej inteligencji jednak nie rozumiem,a kto to jest papa Franek, mógłbyś nieco rzucić światła na to stwierdzenie.?

  • Manuela
   Sier 20, 2016 @ 22:36:24

   A skąd masz te informacje, kto się znalazł, a kto nie, na tej Nowej Ziemi?

   • love energy
    Sier 21, 2016 @ 09:58:29

    Witam:) Poprostu te poziomy sa juz zasiedlone ludzmi,tak chodziło że tych co chciałem tam odlaneść nie było ich a tych najmniej spodzidewanych widziałem w pelni szczęśća.Oczywiśće to sie zmienia z chwili na chwile bo to sie tworzy TERAZ.Omstan co do Polityków czy całej sławy tej ziemi przyjdzie moment że zorientuja się że w niczym im to nie pomoże.sława pieniądze itp. i zapewne wybiorą.Wyższy poziom za 0,5km LOVE-LIGHT

  • Wojtek
   Sier 21, 2016 @ 11:45:51

   Love_energy, wieku dziecięcym sam na siebie nałożyłem blokady, widywałem duchy i słyszałem rożne dziwne odgłosy, aktualnie jestem gotowy na zdjęcie tych blokad ale nie wiem jak to zrobić. We śnie przeszedłem próbę. Myślę że jestem tzw. śpiochem który czeka na swój moment. Tacy jak ja stanowią zagrożenie dla negatywnej strony, potrafimy wydobyć z siebie tyle miłości że w tamtej stronie zaczyna wypełniać się karma i to w całych klanach. Co o tym myślisz jak zdjąć te blokady.

   Pozdrawiam Wojtek.

   • love energy
    Sier 21, 2016 @ 12:54:39

    Hej Wojtku.Wiem o czym mówisz bo miałem podobnie jak ty.Zawsze sam ze świadomośća samotnika robiłem swoje nigdy sie nie ugiołem nigdy sie nie poddałem upadałem wiele razy każdy upadek był nie do pomyślenia że sie da z niego powstać i JESTEM.W 2013 roku w sierpniu urosły mi skrzydła i umysł jaki znacie został rozpuszczony w mgnieniu oka.Ten dzien nadchodzi w najmniej oczekiwanym momencie przeważnie w końcówce waszej siły do życia.Więc żyj jak najlepiej potrafisz obserwuj swój umysł co dzień bądz tego świadom JESTEŚ świadom a urosnał ci skrzydła i to będzie najpiękniejszy dzień w twoim życiu.

    • Krzysztof
     Sier 22, 2016 @ 12:59:49

     Love Energy czy możesz napisać trochę więcej o sobie? Może opisać swoje przeżycia? Myślę,że większość by chciała poczytać,a ja na pewno:)
     Pozdrawiam serdecznie

   • love energy
    Sier 21, 2016 @ 13:22:53

    i jeszcze coś,dajcie sie proowadzić swojemu sercu wszystko inne na marne robicie.Ile ich było ile wymadrzających sie przebudzonych gdzie oni sie podziali po rozdzieleniu świata?znikli z pola widzenia prawdziwego BOGA TWÓRCY życie JEST na wieczność i kazdy w swoim czasie to zrozumie.KOcham was wszystkich i na co dzień spotykam BOGÓW w ludzkiej postaci i tylko z poziomu serca sie rozpoznajemy i jesteśmy na wiecznosć.Wszystko nam dopisuje my mamy berło stworzyciela TERAZ siła której nieda sie pojąć a JEST.LOVE LIGHT

    • Wojtek
     Sier 21, 2016 @ 18:06:13

     Dzięki za odpowiedz 🙂 Po wszystkim co przeczytałem doszedłem do wniosku że jestem aktualnie w stanie zawieszenia inaczej pomiędzy.

 31. kwiatek
  Sier 20, 2016 @ 00:22:38

  Moi Kochani. Cieszę się, że rozmawiacie o Aronie. Pewna znajoma, zafascynowana jego osobą, poleciła mi oglądanie jego filmików. Obejrzałam może dwa, które mi się podobały, pomimo,że było mi jakoś dziwnie, słysząc słowa tatuś. Jednak gdy zaczął mówić źle o Max. S. zapaliło mi się czerwone światełko, bo dzień wcześniej słyszałam zupełnie przeciwną wypowiedź p. Janusza Zagórskiego, którego bardzo sobie cenię. Nie podobało mi się tez to, że mówił o pewnym złym wydarzeniu, które według niego miało nastąpić. Według mnie to takie kodowanie żeby coś się wydarzyło. Na pewno wszyscy wiecie, o co chodzi.
  Miałam takie chwile, że byłam bardzo skołowana, sama nie wiedziałam co mam o tym myśleć, i wtedy poprosiłam o Bożą odpowiedź, co jest z tym Aronem. Nie było mnie dwa dni w domu, więc nie zajmowałam się tą myślą, zapomniałam o tym. Dziś otwieram tą wspaniałą stronkę Krystal i co widzę? odpowiedź na moje pytanie.

 32. Omstan
  Sier 19, 2016 @ 20:25:39

  Moi Drodzy, staram się podtrzymywać wiarę w idące pozytywne zmiany i dlatego wklejam ważną informację z bloga Kochane Zdrowie:

  „GUARDIANS już przybyli
  (THE GUARDIANS HAVE ARRIVED)

  http://www.blogtalkradio.com/hollowearthnetwork/2016/08/18/ancient-awakenings-the-guardians-have-arrived

  Sananda stanął na uboczu, aby umożliwić tą specjalną wiadomość od Opiekunów. – Tylko Starożytni Opiekunowie przychodzą zanim ważna zmiana nastąpi. To jest ich przesłanie:

  „Jesteśmy tu teraz , by Zwiastować Nowe Lata – to jest czas by w trąby dmuchać!”

  Jesteśmy w czasach szybkich zmian. Nic nie może tego zatrzymać. Wszystko posuwa się do przodu zgodnie z Nieba Planem. Plan Creator-źródło jest w toku i nie może się mylić. Nawet teraz różne zmiany zmaterializują się przed tobą. Zapowiedzi nastąpią bardzo szybko i będą rozbrzmiewać na całej planecie.

  Tak wiele oczekujesz – spodziewaj się więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Nikt nie zatrzyma tego. Wasza zbiorowa świadomość doprowadziła nas do ciebie – razem przyniesiemy wszystko, na co miałeś nadzieję.

  Spijcie spokojnie, bracia i siostry Światła – macie zamiar przejść przez monumentalne zmiany w świadomości – bardzo szybko!

  Wezwania nie można przeoczyć. Wywołanie będzie udostępniane powszechnie”

  Takie budujące informacje pojawiają się coraz częściej i nie sposób już ich ignorować.
  I jeszcze jedno. W filmiku pewnej kobiety, której nazwiska nie pamiętam znalazł się fragment, że ludzie obecnie w średnim i starszym wieku dużo już na nadchodzących zmianach nie skorzystają i dopiero w następnym życiu będą mogli doświadczyć wszystkich dobrodziejstw życia w 4G, z czym się absolutnie nie zgadzam, bo już dziś Japończycy dopracowują technikę odwracania wieku ciała ludzkiego, czyli odmladzania, co nawet bardzo wydłuży średni wiek życia. Życie w zmienionej świadomości i fizyczności to będzie wielka przyjemność, której nie mogę się doczekać.
  Pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy podróży. Stacja 5G już coraz bliżej.

  I już całkiem na koniec mantra Kriona:
  POZWALAM, ABY MOJA ŚWIADOMOŚĆ SIĘ ZMIENIŁA I SZŁA W KIERUNKU O JAKIM JESZCZE NIE MYŚLAŁEM.
  ABY W TEN SPOSÓB PRZYNIOSŁA RZECZY O KTÓRYCH NIE MIAŁEM POJĘCIA.

  • Jan
   Sier 19, 2016 @ 21:52:49

   Witam
   Chciałbym się ustosunkować do końcowego fragmentu tego co pisałeś.
   Ja w tej chwili mam 73 lata, ale absolutnie nie mam zamiaru czekać z doświadczaniem nowego świata na następne wcielenie. Staram się żyć maksymalnie zdrowo w tym zatrutym świecie i dbać o swoje ciało jak tylko jest to możliwe. Cały czas mam nadzieję doczekać do „wydarzenia” o którym mówi Cobra i jak tylko się da, skorzystać z dostępnych wówczas metod regeneracji tej mojej nie najmłodszej powłoki cielesnej.
   Mam rożne plany odnośnie życia w tym nowym świecie i mam nadzieję na ich realizację.
   Pozdrawiam
   Janek

   • M'
    Sier 20, 2016 @ 19:46:14

    Janie, Janie miej PEWNOŚĆ nie nadzieję, że znajdziesz się w świecie jakiego pragniesz.. Tu nie lata są najważniejsze, a kim jesteś.Pamiętaj Nowy Świat zaczyna się realizować w sercu każdego z nas.

 33. linkuje
  Sier 19, 2016 @ 18:16:54

  Wpis prawdopodobnie obniżający poziom w jakiejś tam skali 😛 :
  A może lepiej być aseksualnym szarakiem (mieć konto na ZERO w energetycznym sensie)i nie angażować się we wszelkie dualizmy. W końcu to w Biblii jest napisane, że trzeba być zimnym albo gorącym. Wybierać Światło albo Ciemność. Czyli Negatywnym albo Pozytywnym, Czarnym albo Białym. To słowo, ponoć od samego Boga, nie akceptuje bycia Szarym… 🙂 Taka szybka myśl mnie naszła już wcześniej…

 34. MajaWalia27
  Sier 19, 2016 @ 17:55:43

  Przepraszam Was Wszystkich i Ciebie Krystal za wstawienie filmu Pauliny.Dochodzę do wniosku,że to był błąd. Może zbyt entuzjastycznie to odebrałam, i większość uwagi skupiłam na informacji dotyczącej Naszego Wspaniałego Przyjaciela Kobry. Żałuję,że jest tam informacja odnosząca się do Aarona. To,że ja osobiście mam czasem odczucia niepewności co do autentyczności przekazów Aarona nie daje mi żadnego prawa by go oceniać. Myślałam o Aaronie, Paulinie, i każda z tych Osób ma prawo do swojej własnej suwerennej ekspresji. Z tego co mówią te Osoby nasza Duszyczka może wyłowić to co z nią rezonuje, a inne treści zostawić na boku, nie oceniając, nie poświęcając im uwagi. Przepraszam Was Kochani za ten film, który jak widzę zasiał trochę zamętu. To nie było moją intencją, Ja osobiście i w słowach Pauliny, i w tym co mówi Aaron znajduję pozytywne rzeczy, treści na tym WARTO się skupić. Inne , nie rezonujące z moim sercem rzeczy zostawię gdzieś tam poza swoją uwagą. Jesteśmy tylko i aż ludźmi. Popełniamy błędy i to też jest w nas piękne. Może nie oceniajmy pracy tych osób – starajmy się poprzez serce i intuicję wyłowić z ich przekazu to co jest wartościowe dla nas-:)

  • krystal28
   Sier 19, 2016 @ 20:00:47

   Droga MajoWalio, Twój wpis pobudził innych do refleksji i ekspansji. Kontrast jest konieczny do ekspansji i możliwości tworzenia
   😉

   • Omstan
    Sier 19, 2016 @ 20:37:01

    Krystalku, Twoja mądrość coraz bardziej mnie urzeka, gdybyś tak jeszcze wkleiła swoje zdjęcie byłbym całkowicie zachwycony.

    • krystal28
     Sier 20, 2016 @ 19:06:30

     Drogi Omstanie, dziękuję za uznanie. Jeszcze się nie nauczyłam jak wklejać zdjęcia w komentarzach, ale jest ich kilka na moim profilu FB, pod nickiem Krystal Freeman

    • Omstan
     Sier 21, 2016 @ 11:26:11

     Niestety Krystalku identyfikacja nie udała się. Na FB konta nie mam, a gdy wrzuciłem Krystal Freeman wyskoczyło mi 20 zdjęć i mimo odrzucenia mulatek i latynosek nie doszedłem do niczego. Najbardziej pasujesz mi do zdjęcia z samej góry (dwie kobiety, Ty z lewej) i kobieta w okularach z dość obszernym mężczyzną w pomarańczowej koszulce i dwójką dzieci. Gdy posiądę zdolność teleportacji spotkamy się osobiście w Los Angeles i porozmawiamy.
     Dziękuję za odpowiedź na moją bądź co bądź trochę obcesową prośbę
     Bywaj i nie ustawaj w swojej pracy bo czas przyspiesza i wraz coraz szybszymi zmianami dużo ludzi będzie potrzebowało wytłumaczenia wielu zjawisk i przewodnictwa.
     Koniec jest blisko, Zwycięstwo Światła !

    • Maria ST
     Sier 21, 2016 @ 11:28:57

 35. Maria_st
  Sier 18, 2016 @ 23:08:40

  Witam
  Jestem tu po raz pierwszy ale czytając Wasze wypowiedzi bardzo się zasmuciłam.
  Czytam o ciemnej, jasnej stronie mocy, objeciach demonicznych…. przeciez sami sobie tworzymy te strach przed poznaniem siebie.
  Jasna, ciemna strona to dualizm w jakim tkwimy…rozczłonkowaliśmy sie a teraz nie dostrzegamy tego .
  Spotykamy na swej drodze róznych ludzi, rózne sytuacje nie bez powodu .
  Podziały zostawmy a zacznimy rozumieć że czas polaczyc, zharmonizowac w nas to, co nas niepokoji, drażni u innych….bo tak naprawde to MY rozczłąkowani, podzieleni.
  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich

 36. Wojtek
  Sier 18, 2016 @ 22:15:01

  Paulino Moskalik to co aktualnie co robisz ma na celu aby wszyscy stracili zaufanie do wszystkich, wszystko jest kłamstwem, jak ktoś trafi na swojego nauczyciela stwierdzi że jest oszastem. Resztę każdy sobie dopowie.

  • Maria ST
   Sier 19, 2016 @ 08:19:50

   Wojtku… ale czy zdajesz sobie sprawe , ze kazdy kto ma aspiracje bycia czyims nauczycielem juz przez samo to , jest – jak twierdzisz- oszustem.. ? Jedynym prawdziwie wiarygodnym nauczycielem , jestesmy my sami .

   • Maria_st
    Sier 19, 2016 @ 11:26:11

    „Jedynym prawdziwie wiarygodnym nauczycielem , jestesmy my sami .”

    Podpisuje się pod tym.

    Hmm a tu napisałas :
    „Dlatego wszyscy ci ktorzy mowia o tatusiu, ojcu, bogu – mam na mysli Arona- są nie do przyjecia, ze wzgledu na prowadzenie ich przez istoty demoniczne, z czego zreszta na pewno nie zdają sobie sprawy.Bardzo sie ucieszylam z filmiku Pauliny , bo jak do tej pory Kobra byla i jest wg mnie , jednym z nielicznych , godnych zaufania ”

    jakoś mi to nie pasuje do tego wyżej wpisu ..
    Powinnaś być bezstronna

    • Maria ST
     Sier 19, 2016 @ 15:45:47

     Ja nic nie powinnam. KObra przede wszystkim nie jest dla mnie nauczycilem., ale odwiedzam stronke , podobnie jak Ty. weryfikujac swoja wiedze

    • Wojtek
     Sier 19, 2016 @ 16:05:49

     Kochana Mario St, to nie nauczyciel szuka ucznia tylko uczeń nauczyciela.

    • darek
     Sier 20, 2016 @ 10:28:43

     @Wojtek ,tak naprawdę nie potrzebujesz żadnego nauczyciela,ale prawdziwego nauczyciela znalezć to wielki dar,bardziej ciężej znalezć sumiennego ucznia.

   • AcuRemTetigisti
    Sier 24, 2016 @ 13:15:25

    Jeśli doceni się samo słowo Nauczyciel, jako ktoś kto daje Ci mała nutkę inspiracji, kierunku, wsparcia, informacji.. Jeśli się wykreujesz nauczyciela oszusta w sobie lub innej osobie takiego też otrzymasz..

  • morcair
   Sier 19, 2016 @ 22:58:45

   Kiedy uczeń jest gotowy, pojawia się nauczyciel.
   Nauczyciel także odchodzi, gdy uczeń jest gotowy…

 37. Eve
  Sier 18, 2016 @ 21:17:13

  Co do Arona wydaje sie niby ze mowi pozytywnie ale mnie jakos nie przekonuje, do tej pory nie wiem czy mi sie cos tylko wydawalo ale gdy ogladalam jeden z jego filmow to mignela mi na ekranie jakas ptasia istota nalozona na niego i to nie bylo nic dobrego. Moze to bylo przywidzenie ale wrazenie bylo negatywne.

  • Daga
   Sier 18, 2016 @ 22:33:30

   Ja też mam takie wrażenia . Obserwuję Arona od początku. Ma ten człowiek w sobie coś takiego,czego nie lubię.Jest to dziwne,bo mówi pozytywne rzeczy ……A jednak odbierając sercem słyszę NIE WIERZ…

   • Ifryt
    Sier 19, 2016 @ 17:28:15

    Widze że nie jestem sam 🙂
    Strasznie mi się podoba to co mówi Aron i o czym opowiada, a jednocześnie tego typa nielubie, nie mogłem skumać dlaczego tak jest co mnie wnerwiało, a bynajmniej nie jestem prymitywem co się w ludziach na siłę zła doszukuje, ale wreszcie skumałem.

    W jego przypadku problem nie w tym co mówi, ale w jakim Duchu to mówi, oraz to czego nie mówi, poprostu gość jest nieuczciwy i feruje czarno-biały obraz świata.
    Wszystko w Duchu prymitywnego dualizmu, z którego to niby chce wyprowadzić.

    Jego przeciwieństwem jest Paulina Moskalik, która gada takie farmazony że w najlepszym razie można mieć z tego beke, o tych śmiesznych wachadłach i „bouvisach” czy co to tam jest, jakieś radiestezyjne gówno, ale mimo wszystko lubie ją i oglądam jej filmiki.
    Lubie ją bo choć piepszy trzy po trzy to jednak jest pozytywna i uczciwa, często zaznacza aby podążać za głosem serca, bardziej opowiada o sobie niż coś prubuje komuś narzucać. Zato Aron wie wszystko o wszystkim, jego „obcy” mają wszystko pod kontrolą jak Archonci, wystarczy że Aron zapyta… no ale świat który opisuje jest fajny, więc się też nie dziwie że się podoba ludziom, ale to może być propaganda, naprzykład może nie swoje światy opisywać 🙂

  • zerrkos
   Sier 19, 2016 @ 21:21:24

   Mnie Aron też wydawał się ok. Do czasu. Ale to może mi on nie pasuje.
   Jak zaczął mówić o uchodźcach i conczicie wurst to przestałem go w ogóle słuchać.
   Nie pasuje mnie i tyle.

 38. Cahetel
  Sier 18, 2016 @ 21:12:04

  Z ostatniej chwili….znacząca informacja

  http://businessinsider.com.pl/finanse/george-soros-stawia-na-krach-amerykanskiej-gieldy/ncq7w1c

  Pozdrowienia dla bywalców strony, Krystal jest Mocna !

 39. Krystyna11
  Sier 18, 2016 @ 20:25:13

  Kiedy słuchałam tej Pani, bardzo mnie coś poruszyło. Wzbudziło we mnie odczucia właśnie negatywne. Sama forma tego ,,przedstawienia,, była nie na miejscu moim zdaniem.Pomyślałam wtedy o ,,oświeconym ego,,. Człowiek Duchowy zupełnie inaczej się zachowuje.Wszyscy mamy jeszcze jakieś sprawy do transformacji, lecz taki filmik, postawa, działalność zobowiązuje. Nie musimy drugich wdeptywać w błoto, aby samemu lepiej się poczuć. to ego czuje się obrażone i lepiej o tym pamiętać na duchowej ścieżce. Pan Aaron też do mnie nie przemawia, jak Go chwilkę posłuchałam, od razu miałam ciężar, taką pełność na Sercu.
  Krystal całkowicie się z Tobą zgadzam, a przy okazji mojego wpisu pragnę Tobie podziękować za Twój blog. Jestem z nim już od pięciu lat dokłADNIE TERAZ.Specjalnie otrzymałam komputer w prezencie urodzinowym, abym mogła uczestniczyć w tej drodze do Wyzwolenia. wiedzieć, co się dzieje w tej materii.Pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę zdrowia i wszystkiego, czego pragniesz dla siebie i innych dla najwyższego dobra wszystkich.

 40. elfka
  Sier 18, 2016 @ 14:26:33

  Wklejam link,myślę,ze wielce przydatny na ten czas.Od dawna przepuszczam wszystko przez serce-odczucia,zostawiając umysł gdzieś z boku,jako obserwatora.Co do Aarona-nigy nie dosłuchałam jego wypowiedzi do końca,a właściwie przy próbie odsłuchania,coś mi mówiło zdecydowanie NIE.

  • Amanda
   Sier 21, 2016 @ 13:30:49

   z tego co pamiętam – George Kavassilas – jest”pracownikiem ” sił ciemności – ale podany przez ciebie link z jego wywiadem – obejrzę z dużą dozą dystansu – i bez emocji – przez ciekawość , pozdrawiam Amanda

  • kaszeba
   Sier 22, 2016 @ 10:03:29

   Mam podobne odczucia co do Arona. Jego rola w środowisku przebudzonych ma za zadanie manipulacji rzeczywistością , tu i teraz.

 41. Maria ST
  Sier 18, 2016 @ 10:27:24

  Od wielu lat zajmuje sie badaniem rzeczywistosci , w ktorej zyjemy, budową wszechswiata , funkcjonowaniem i budową naszych cial jako kwantowej rzeczywistosci, do ktorej w ostatnich dekadach a nawet juz latach , nieublaganie zbliza sie i odslania prawde, nie tylko opadajaca kurtyna ale i nasza poza mainstreamowa nauka. Na istnienie boga , religii i slepej wiary nie ma mowy w moim zyciu. Dlatego wszyscy ci ktorzy mowia o tatusiu, ojcu, bogu – mam na mysli Arona- są nie do przyjecia, ze wzgledu na prowadzenie ich przez istoty demoniczne, z czego zreszta na pewno nie zdają sobie sprawy.Bardzo sie ucieszylam z filmiku Pauliny , bo jak do tej pory Kobra byla i jest wg mnie , jednym z nielicznych , godnych zaufania.Poki co , zycie na naszej planecie rozumiane jest pod idea boga , jako siły stworczej . Wiedza ktora sie za tym kryje, wymaga nie tylko procesu , ale przede wszystkim determinacji i pracy nad samym soba , by dojsc do poznania Dziekuje i pozdrawiam wszystkich poszukujacych.

  • krystal28
   Sier 18, 2016 @ 19:52:51

   Podążanie za samozwańczymi „ekspertami” takimi jak Aaron lub Paulina (tylko nasza wyższa Jaźń dostarczy nam prawdziwego przewodnictwa). Krytykowanie, prześladowanie innych za ich prawdy, które różnią sie od naszych to stara energia, która utrzymuje nas w Matrixie.

 42. STRUMYK
  Sier 18, 2016 @ 10:16:04

  Witam! Ja też nie mam zaufania do jasnowidza Aarona. Trochę posłuchałem jego wywiadów i przestałem to robić. Za to Kobra jest chyba OK. Ma dużą wiedzę i nie mówi jeszcze o wszystkim. Ale ludzkość się budzi. Wydaje mi się, że od Harmonicznej Konwergencji w 1987 roku. Coraz bardziej myślę optymistycznie o świecie, nie załamuję rok, a jak Legia zagra w Lidze Mistrzów tej jesieni to będę szczęśliwy :). Pozdrawiam.

 43. allQaab_TRiPtick
  Sier 18, 2016 @ 09:50:03

  Jak dobrze że mam zbroje ktora chroni serce moje…
  Wszyscy moi duchowi nauczyciele sa tam, nie potrzebuje translatorów semantycznych by zgłębiać to co i tak odkryte…
  Co do pęknięć to prawda, najprawdopodobniej również dzięki nim idzie od pewnego czasu uzyskać sprzężenie zwrotne podczas ataków psychotronicznych dzieki ktoremu unieruchamiamy przynajmniej czasu naprawy sprzetu osrodki operacyjne mkU. Właśnie zakladam grupę która bedzie walczyc z osrodkami mkU w Polsce.
  Mamy z 8/10 ośrodków operacyjnodecyzyjnych mkU na terenie naszego kraju, do roboty!!!

 44. MajaWalia27
  Sier 18, 2016 @ 08:18:14

  Tak się troszkę ostatnio śmieliśmy z mężem spacerując po przepięknej Wali,że chyba jest coraz więcej ‚pęknięć ” w zasłonie, bo już samoloty nie potrafią zakryć nieba chmurami i mieliśmy tutaj kilka bardzo słonecznych, niesamowicie cudownych dni….oby tak dalej. I do ‚WYDARZENIA”….jechaliśmy sobie wieczorem z naszą przyjaciółką rozmawiając o samochodach na prąd, o fundacji Keshe i mój mąż z nią zaczęli fantazjować jaki samochód by chcieli , pytają się mnie ….. a ja to to bym chciała teleportacji. A co tam, jak marzyć to ‚na bogato”-:) Obyśmy doczekali!

  • darek
   Sier 18, 2016 @ 09:14:02

   Majeczko droga ,a jaki samochód żeście wybrali?.Mogę coś doradzić bo na samochodach się znam,pozdrawiam serdecznie .

   • MajaWalia27
    Sier 18, 2016 @ 15:04:24

    Darek, dziękuję Ci bardzo.Sprawiłeś,że się ponownie uśmiecham- po raz pierwszy za sprawą Pauliny i jej filmu- wydawać by się mogło internet- technologia, a JEDNAK można POCZUĆ pozytywne emocje i to jest coś pięknego. Tak samo jak ten blog- „CUDO ŚWIATA” jak mawia moja przyjaciółka-:)
    Co do samochodu to mamy citroena Picasso, nie najnowszych lotów. Ogólnie rzecz biorąc biedak jest trochę głośny, i mówiliśmy sobie,że te elektryczne ponoć są zupełnie ciche. Myślę,że raczej nie kupimy nic nowego-:),ale staramy się do niego mówić miłe słowa, by nam jeszcze trochę pojeździł. Ponoć to działa i na samochody-:) Polecam Wam jak macie coś starszego.
    P.S.
    Samochód jaki mi się podoba to taki poduszkowiec latający, jaki miał Bruce Willis w filmie ‚Piąty element”. Kobra powiedział,że Chińczycy mają już prototyp latającego, więc może dożyję tych czasów gdy będziemy bardziej „latać” niż jeździć, co wydaje mi się samo w sobie fascynujące…Miłego dzionka Ci życzę. I WSZYSTKIM.

   • MajaWalia27
    Sier 26, 2016 @ 19:28:41

    Kochany ‚darku” chciałabym by wszystkie Istoty, które zaglądają na tę stronę dostąpiły tego ‚Wzniesienia” a nawet więcej…dużo więcej ludzi. Jak to naprawdę będzie nie mam pojęcia. Przeczytałam w komentarzach dotyczących wywiadu Corey’a Goody,że w tym momencie tylko 1 człowiek na 2300 mógłby uczestniczyć w tym procesie. To bardzo mała liczba, to jakieś 3.000.000 ludzi na tej planecie. Cóż nie będę ukrywać,że będąc jednostką optymistyczną całkiem inaczej sobie to wyobrażałam. Cobra napisał w jakiejś z ostatnich aktualizacji,że nawet członkowie grupy ‚Chimera” byliby w stanie dostąpić tej duchowej transformacji wzniesienia….a tu u Corey’a w tym momencie jest to 0,42% populacji….więc to jakaś mega elitarna grupa, do której nie mam śmiałości aspirować.A poza tym ja bardzo chciałabym być i z mężem, córeczką, przyjaciółmi i WIELOMA, WIELOMA innymi ludźmi.

 45. MajaWalia27
  Sier 18, 2016 @ 08:12:04

  To już po raz drugi moje serce, intuicja ‚budzi” mnie w nocy ( mieszkam w Wali) w momencie gdy na moim UKOCHANYM blogu pojawia się informacja od UKOCHANEJ ISTOTY, którą bardzo cenię i szanuję. Wyrażam także miłość i wdzięczność dla CIEBIE KRYSTALKU. JESTEŚ cudownym Aniołkiem na tej ziemi. I jestem wdzięczna,że mogę Cię ‚wirtualnie” spotkać. To dla mnie zaszczyt móc czytać Twojego bloga, to dla mnie zaszczyt i wzruszenie móc czytać słowa Kobry po polsku-:) Na koniec chciałabym wstawić film. Poprosiłam niedawno Paulinę Moskalik, by ‚sprawdziła” intencje i Duchowość Kobry. W tym czasie, gdy jest tak wielu ‚nauczycieli”, gdy tak wiele Istot ‚zwodzi na manowce” – zobaczcie Kochani jak ŚWIETLISTĄ i JAK WYSOKO jest Kobra. Ja zawsze, od samego początku- gdy czytałam słowa tłumaczone przez Krystal, z Jego bloga ODCZUWAŁAM radość, miłość, nadzieję, lekkość…i myślę,że to jest bardzo ważna wskazówka, gdy oglądamy jakiś film, gdy czytamy jakieś przekazy, gdy słuchamy kogoś kto mówi o sobie jako o tym ‚od światła” WŁĄCZMY serce i intuicję i wsłuchajmy się w siebie….czy odczuwamy SZCZĘŚCIE, spokój, RADOŚĆ….to są emanancje naszego ŹRÓDŁA- BOGA. I tym promieniują prawdziwe ŚWIETLISTE ISTOTY- jak WY Kochani. Paulina mówi w tym filmie o Aronie. Ja nie będę tutaj oceniać Arona,ale ja osobiście mam odczucia dość podobne. Zaczęła mnie intuicja ostrzegać trochę przed tym Panem- JEDNAK TO MOJE subiektywne odczucia. Być może będziecie mieli zupełnie inne.

  • Jan
   Sier 18, 2016 @ 08:47:35

   Droga MajoWalio27
   Własnie chciałem wkleić tę wypowiedź Pauliny Moskalik a tu proszę – już jest!
   Ja jakiś czas temu słuchałem wypowiedzi Arona i zapaliło mi się czerwone światełko gdy powiedział, że Maxa S. usunęli ci z jasnej strony aby nie mącił ludziom w głowach.
   A potem zaczął opowiadać, żeby nie wierzyć w takie bajki jak istnienie Archontów.
   Już wtedy całkowicie stracił dla mnie wiarygodność.
   Do Cobry jakoś od dawna czułem zaufanie a wypowiedź Pauliny tylko to potwierdziła.
   Pozdrawiam serdecznie wszystkich gości tego bloga z naszą nieocenioną Krystał w szczególności.
   Janek

   • Rozsądna Anna
    Sier 19, 2016 @ 09:41:32

    Janku ponieważ jesteśmy wiekowo równi i mamy już za sobą wiele nauk i doświadczeń życiowych , co jest najlepszą nauką i mądrością w rozwoju duchowym, chciałabym powiedzieć nie wymądrzając się, ale z własnego doświadczenia, że aby w każdym z nas nastąpił jakikolwiek rozwój duchowy, musimy wyzbyć się : lęku/strachu, pokochać siebie takimi jakimi jesteśmy, polączyć umysł z sercem i słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać tylko mowy naszego serca, tam jest wszystko co Boskie, prawdziwe , świetliste i tylko żyć wg jego wskazówek..
    Niepotrzebni są nam żadni przewodnicy, guru, typu Aarona, czy Moskalik,skąinąd ludzi nawiedzonych i opętanych przez złe demony, takie jest moje odczucie.
    Wszystko jest w naszym Boskim Sercu. Przesyłam Tobie i wszystkim na tym blogu całą walizę energii miłości.

    • M'
     Sier 20, 2016 @ 19:50:50

     @Rozsądna Anna – nie osądzaj, a nie będziesz osądzana. To są stare energie. W Nowych nie ma osądzania.

    • AcuRemTetigisti
     Sier 24, 2016 @ 21:01:47

     Pięknie napisane Anno.. Dodać tylko, że niektórzy słuchają swojego serca, inni widzą lub czują lub wszystko razem.. Wiem że przesłanie sprowadza się do jednego:-)

    • Rozsądna Anna
     Sier 25, 2016 @ 10:42:42

     AcuRem ale to wszystko jest w naszym zasięgu, trzeba tylko sobie ustalić co jest dla nas najważniejsze, nasze serce to Bóg w nas, tak więc Boska Moc Stwórcza to my sami „Jam Jest” i świetliste skrzydła nam rosną jak mówi Love energy i to jest prawda. Moje życiowe motto ” Myśl, słuchaj i patrz sercem a uszy, oczy i rozum/umysł niech są jego sługami, a będziesz miał niebo pod stopami”
     Morze miłości dla wszystkich przesyłam.

   • krystal28
    Sier 19, 2016 @ 19:57:52

   • islam stop
    Sier 20, 2016 @ 10:36:45

    Mnie nie trzeba było konsultacji, czy wypowiedzi innych ludzi zajmujących się energiami jak tutaj Szanowna Pani, by rozkminić Arona. Z całym szacunkiem dla jej wiedzy, umiejętności. Wrażenie robi całkiem inne jak Aron. Żeby powiedzieć coś więcej musiałbym pooglądać więcej filmików, względnie zobaczyć tę Panią na żywo. Zawsze pozostaję ostrożny. Pierwszy look, w każdym razie pozytywny. Wracając do Arona. Starczyły dwie rzeczy, może trzy. Sprawa tzw. imigrantów, dla których proponował by wyściełać im czerwony dywan gotować zupę, parzyć herbatę, sam tego nie robiąc. A widzieliśmy co robią, inni czują niemal namacalnie zło od nich bijące. Teraz zmienił zdanie, nagle. Pani tu o tym wspominała. Te chwalebne wypowiedzi o Franciszku papieżu, Merkel innych politykach jak to one / istoty / się poświęciły, by zmienić ten zły świat, zburzyć ten porządek, a właściwie bajzel. No i słuchanie jakiś istot, duchów… Nigdy nikomu nie odpisał na pytanie skąd wie kim one , te istoty są i skąd wie, że są dobre. Mówi o Bogu, to dlaczego nie pyta i nie oczekuje odpowiedzi bezpośrednio od Niego ? Pośrednicy nawet najlepsi i najuczciwsi zawsze przekaz trochę spartolą. Po co te przekazy. To nie korporacja, że drogą służbową idzie od prezesa i zarządu. Tak, że dla mnie to jakaś lipa. No i trzecie, intuicja, mówi że coś nie tak. I to bezdyskusyjne.
    A co do masek. Może skromność i nieśmiałość pewna decyduje, a nie chęć ukrycia zła. Choć każdy w sobie ma jedno i drugie, wiadomo. Liczy się kogo , czego słuchamy. Pozdrawiam, także tą panią miła z filmiku:) jeśli trafi jakimś cudem na moją wypowiedz. P.S. Ten dekolt trochę mnie rozpraszał, haha, Fajnie jak światło idzie różnymi drogami 🙂

   • Amanda
    Sier 21, 2016 @ 13:49:26

    od samego początku słuchając Arona – czułam, jakby moja aura – kuliła się w sobie a moje serce zamykało – na te prawdy , które głosi – i to jest moja prawda, byc może dla innych Aron jest autorytetem za którym podążają – i to tez jest ok – każdy trafia do takiego nauczyciela, na jakiego sobie sam zasłuzył – nie ma złych nauczycieli – sa tylko doświadczenia , a po to jesteśmy na tym ziemskim padole – aby doświadczać , co do Paulinki M. – kiedys lubiłam jej słuchać – teraz juz nie – widocznie nie potrzebuję więcej jej nauk – trzeba podążać za głosem intuicji i to staram się robić w moim życiu – pozdrawiam cieplutko Amanda

  • Wojtek
   Sier 18, 2016 @ 08:53:45

   Witam, UWAGA zarówno Aron jak i Paulina są przejęci przez ciemna stronę i aktualnie pracują dla ciemności. Ich ego przejęło całkowicie nad nimi kontrolę. I potwierdzi to każdy obudzony.

   Pozdrawiam Wojtek.

   • Miłosz
    Sier 18, 2016 @ 22:09:11

    Brawo Wojtku !!! Już od dawna mam dokładnie to samo odczucie i lepiej bym tego nie napisał.

   • Berry
    Sier 19, 2016 @ 00:27:23

    Zgadzam się z tą opinią Wojtku, odbieram tak samo, więc nie słucham co mają do powiedzenia te osoby .

   • Jan
    Sier 19, 2016 @ 08:23:52

    Witam
    Paulina Moskalik w tym filmiku analizowała inne osoby. Trudno mi ocenić czy robiła to poprawnie ale w jej wypowiedzi źle odczułem to, co mówiła sama o sobie. Sama siebie zachwalała pod niebiosa. To mi się nie podobało. Osoby na wysokim duchowym poziomie powinny być skromne.
    Pozdrawiam
    Janek

   • zerrkos
    Sier 19, 2016 @ 21:28:04

    Czyli co? Walka pomiędzy Aronem i Pauliną? Tak dla niepoznaki?
    Pauliny też słucham, ale jak już nie raz się przekonałem, że i owszem posłuchać mogę, ale dopóki zasłona jest opuszczona to do wszystkich tzw. mistrzów podchodzę z dozą niepewności. Może kiedyś wszystko wyjdzie na jaw.

    • Sybearian
     Sier 20, 2016 @ 01:07:18

     Walka pomiędzy Pauliną i Aronem?
     Jeśli tego chcą to ich wybór ale niech nie mącą ludziom w głowach.
     Paulina dobrze zarabia na naiwnych świeżo przebudzonych ludziach.
     Aron ? A skąd te imię? Każdy mówi co czuje, on mówi co chce. Jeśli czujesz, że masz misję do wykonania, to już samo w sobie jest porażką. Uważajcie na czarnych magów, oni też potrafią udawać pomocnego przyjaciela. Magrav nie podołał w Waszyngtonie nie zadziałał, chyba ktoś zablokował jego działanie…. albo zadziałało pole tachionowe i „dupa blada”… kompromitacja. Krystal28 czy mógłbyś coś napisać o programie „Zielona Gwiazda” i „Skorpion”, byłbym wdzięczny za Twoją opinię w sprawie tych programów umysłu.
     Pozdrawiam Serdecznie
     Sybearian

   • Sybearian
    Sier 20, 2016 @ 01:22:38

    Tak samo jak Madlen N. Monika D. Alex Bedro, SS i JMS.

  • krystal28
   Sier 18, 2016 @ 19:58:11

  • Dawid56
   Sier 24, 2016 @ 22:04:53

   Ja bym też mógł mówić, że jestem czystym światłem, gdybym nim był.Tylko że nikt nie może o sobie powiedzieć że jest czystym światłem.Są w życiu każdej istoty fizycznej chwile, kiedy czasami emanuje agresją, strachem czy zwątpieniem.Dla mnie istoty światła powinny mieć naturę rozjemców i umieć pogodzić zwaśnione strony.Tworzenie nowych i coraz to nowych podziałów pomiędzy różnymi „nauczycielami duchowymi” do niczego dobrego nie doprowadzi, a wprowadzi jedynie większy zamęt i brak wiary …..

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: