Raport z Konferencji Wzniesienia w Tajwanie i z przewrotu stanu w Turcji

.
Kobra, 24 lipca 2016
 .
.

Nasza konferencja Wzniesienia odbyła się w Tajpej,  bazie wielu pozytywnych grup Smoka.  Niebiescy, Biali i Czarni byli razem z nami na konferencji i Plum [nie wiem co oznacza Plum – kr] byli świadomi o naszej obecności.

Nasza grupa była silna i skoncentrowana i nasz fizyczny i niefizyczny wspierający zespół był bardziej skuteczny niż kiedykolwiek i pewien przełom nastąpił na niefizycznych płaszczyznach, co wskazuje, że Zasłona rozpadnie się „wkrótce”.

Otwarcie w Zasłonie może być widoczne energicznie na tym zdjęciu różowego nieba w Tajpej, które zostało zrobione kilka dni po konferencji:

.

Pewien cykl został zakończony i wkraczamy w następną fazę procesu Przełomu, gdzie wszystko będzie eskalowało w kierunku Kompresji Przełomu.  Więcej intela na ten temat ukaże się w niedalekiej przyszłości, tak samo jak intel na temat negocjacji kapitulacji.

Zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem konferencji, pucz wojskowy miał miejsce w Turcji.  Ten pucz został przeprowadzony przeciwko Erdoganowi przez Pozytywne Wojsko w Turcji  i został zmiażdżony przez negatywną, amerykańską  frakcję wojskową według instrukcji ich chazarskich i jezuickich dowódców.  Mimo, że pucz nie powiódł się, to geopolityczna końcowa gra została podniesiona do całkowicie nowego poziomu, co doprowadzi do rozpoznania frakcji destabilizującej Bliski Wschód.  Doprowadzi to w rezultacie do rozwiązania wszystkich konfliktów zbrojnych na całym świecie i do planetarnego pokoju w momencie Kompresji Przełomu.

 To jest to, co otrzymałem w dniu po przewrocie na temat sytuacji w Turcji z wiarygodnego źródła intelowego z Bliskiego Wschodu:

.

„Przewrót został przeprowadzony przez 60% armii tureckiej, w tym personel sił powietrznych i nawet rezerwowi żołnierze wyszli na ulice, aby wspierać swoich kolegów przeciwko dyktaturze Erdogana …

Czołgi armii wyjechały na ulice w Ankarze, Istambule i w największych miastach tureckich.  Helikoptery wojskowe przewoziły personel armii, która przejęła pod swoją komendę istotne centra infrastrukturalne.  I to zostało wykonane pomyślnie.  Udane było przejęcie kontroli budynku transmisji TV, międzynarodowego lotniska, Ataturka i domów Parlamentu i Pałacu Prezydenckiego, gdzie Erdogan był wzięty przez helikopter wojskowy na międzynarodowe lotnisko w Ankarze, gdzie poprosił o natychmiastowe opuszczenie kraju …

Erdogan zatwierdził wymagania liderów zamachu stanu pod warunkiem oszczędzenia jego życia i życia jego rodziny i przyznano mu ten warunek. Następnie nagrał wiadomość na Skype na pokładzie samolotu z prośbą do swoich zwolenników, aby wyszli na ulice i powstrzymali pucz …

Nikt nie wyszedł na ulice podczas wczesnych godzin puczu i scena była rozmyta.   Tysiące osób wspierających ten pucz maszerowało obok czołgów armii, witając żołnierzy, podnosząc sztandar Turcji i odnosząc się do założyciela nowoczesnej Turcji, Mustafy Ataturka …

Co stało się potem?

Erdogan wyleciał z lotniska w Ankarze i poprosił o azyl w Niemczech, ale Niemcy odmówili, a następnie do Azerbejdżanu, który zamknął swoje granice na widok Erdogana i tak samo zrobił Iran.

Erdogan nie miał wyboru, tylko powrócić.  Rozmowa telefoniczna między Obamą a Erdoganem miała miejsce w samolocie, jak stwierdził Washington Post.  Poprosił i otrzymał pozwolenie na lądowanie w Incirlik, amerykańskiej bazie wojskowej na południu Turcji.
 .

Chwilę po tym, 12 nieznanych samolotów  F-16 nad Ankarą i Istambułem zestrzeliło 25 helikopterów armii tureckiej, przewożących żołnierzy i kilku liderów, którzy byli w drodze do kontrolowania istotnych ośrodków w kraju i prawdziwa wojna odbyła się w powietrzu pomiędzy siłami powietrznymi USA i helikopterami armii tureckiej… Zestrzelili wszystkie tureckie helikoptery wojskowe i zabili większość żołnierzy, w liczbie ponad 800 żołnierzy i 50 oficerów … Komunikat z CIA, zażądał poddania się i zatrzymanie zamachu stanu w przeciwnym wypadku zmiażdżą wszystkich tureckich żołnierzy na granicy i na ulicach przez atak z powietrza.Przywódcy przewrotu nie mieli szans.  Musieli zatrzymać zamach stanu i nakazać żołnierzom wycofanie się z ulic i zakończenie zamachu stanu.

Czy rozumiecie teraz, dlaczego wiele amerykańskich baz jest w każdym kraju?  Po to, aby uniemożliwić to, co się stało ostatniej nocy w Turcji.  To samo jest w krajach Zatoki Perskiej Kataru, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.  Wszyscy są otoczeni prawami amerykańskiej armii, aby zapobiegać przewrotom.

Możecie znaleźć film na YouTube przedstawiający atak na helikoptery tureckiego lotnictwa wojskowego oraz jak padają jak muchy …  Więcej niż 24 helikopterów załadowanych oficerami i żołnierzami zostało zestrzelonych w mgnieniu oka …

Gdyby nie Ameryka … Erdogan dziś byłby uchodźcą w jednym z krajów, gdyby został przyjęty przez jakikolwiek kraj. Po udanym puczu zakończyłoby się cierpienie milionów Syryjczyków i Irakijczyków przez terroryzm i broń, które pochodzą z Turcji … zakończyłby się terror Daesh w tym regionie … zatrzymałaby się migracja ludności dotkniętej polityką Erdogana i tych, którzy toną w morzu próbując uciec … znaleźliby i zatrzymaliby liderów Daesh i al-Nusra w Turcji … To wszystko by się stało, gdyby zamach udał się wczoraj … ale to nie jest w najlepszym interesie Ameryki i jej polityki w tym regionie.”

Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/07/taiwan-ascension-conference-report.html

16 Komentarzy (+add yours?)

 1. konkret
  Lip 29, 2016 @ 16:18:36

  mnie moja intuicja coraz bardziej odciąga od kobry a przynajmniej czuje ze z jego informacjami cos nie gra mam nadzieje ze sie myle. Wkrótce sie dowiemy i zobaczymy w którą stronę zwróci się polityka Turcji pod rządami Erdogana bo to wiele wyjasni, a tu nastepne ciekawe info o puczu http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kto-stal-za-przewrotem-w-turcji

 2. ran
  Lip 27, 2016 @ 23:24:55

  Pozwole przytoczyć pewien fragment, który rozbrzmiewa w moim jam jest.

  Fragment z wolnaplaneta.pl/terra
  17.11.2014 Narodziny Nowego Człowieka. Część III. ELIJA (Prorok Eliasz)
  Poniższe Przesłanie zostało odebrane podczas przed-ostatniego Czytania Światła LIVE

  Ja Jestem Zwiastunem Końca Czasu,
  Ja Jestem Posłańcem Nieba dla Ludzi
  którzy gotowi są do Życia które jest Wieczne,
  którzy gotowi są na swoją podróż do Światła
  a którzy przede wszystkim gotowi są do tego
  by wszystko pozostawić za sobą. Wszystko.

  Ja Jestem ELIJA

  Ukochane Rodzeństwo Światła,
  w procesie Przemiany osiągnięty został „Punkt Rozpuszczania”!
  Matka Ziemia – tak jak i ludzkie społeczeństwo – oboje osiągnęli Punkt w którym przed Wami ulotni się ten Świat lub rozpuści.

  ROZPUSZCZANIE SIĘ SYSTEMU

  Symptomów tego jest wiele – bo jeśli połączycie te aktualne Wydarzenia w ludzkim Społeczeństwie w wielką zależność i umieścicie je w ogólnym „Obrazie”, to staje się klarownym że ten Czas przynosi tej Epoce koniec. Dzień po dniu staje się bardziej widocznym jak to Stare jest zastępowane, jak się rozpuszcza i ulatnia.

  To „rozpuszczanie się Systemu” postępuje bardzo szybko i nie można go już więcej zatrzymać. Zbyt bardzo zaawansowane są planetarne i kosmiczne procesy aby jeszcze możliwe były zmiany w Wielkim Planie Boga.

  Na poziomie geopolitycznym aktualnie ma miejsce „ostateczna walka”. Dokładniej mówiąc jest ona – jak już Wam dawno obwieszczono – w toku już od dawna. Dziś dochodzi do tego że ta walka osiągnęła wszystkie poziomy wspólnego ludzkiego życia. Dla Mocy Ciemności pożegnanie się z tym Światem nie jest możliwe i tym samym one rzucają do bitwy wszystko aby udaremnić to co nieuchronne. Za późno i na próżno. Albowiem pomyślne rzucenie wszystkiego do walki przed dziesiątkami lat oznaczałoby odwrócenie się od Ciemności i zwrócenie się ku Światłu. Ta okazja została powtórnie odrzucona przez „Ciemnych” i oni konsekwentnie odsuwali się przed propozycją Sił Światła Nieba by wybrali Światło.

  Tak więc ludzkie Społeczeństwo dziś stoi tam gdzie stać musi: w wyjątkowo bolesnym dla Ciemnych „Punkcie Rozpuszczenia się Czasu” i w oczekiwanym z tęsknotą przez Wojowników Światła „Punkcie Przecięcia Czasu” w którym ukończy się ich Podniesienie do Światła.

  Zaprawdę, Wielkie Czasy rozpoznaje się po tym że długo przekazywane Paradygmaty, stałe i – wydawałoby się – wiecznie obowiązujące normy zostają pokonane przez część Ludzkości i zaprawdę ten Czas jest TERAZ.

  STRACH

  Podczas tego Ludzkość utrzymywana jest w Strachu. Przez wszystkie kluczowe poziomy i kanały rozsiewany jest Strach. Te Dni charakteryzują akcje militarne, rozprowadzanie wirusów, polityczne jak i militarne przygotowywanie tych Lęków, tylko po to by Ludzie odeszli od Drogi do Światła bo zostają przejęci przez te Lęki. Religie przejmują przywództwo, ideologie zaczynają się szerzyć nie zostawiając miejsca Wolności. Drogę torują sobie brak Miłości i Nienawiść i dotychczas niewyobrażalne lub – wydawałoby się – dawno pokonane – wyładowania dosięgają naszej codzienności.

  Rozpoznajcie tego tło, rozpoznajcie zależności abyście nigdy „nie nabrali się” na tą fałszywą propagandę!

  „Islamski terror” jest czołowym nagłówkiem tych dni. I jest to terror który był pożądany i wywołany przez orędowników Nowego Porządku Świata, przez Ciemne Elity – dokładnie taki terror jaki się dziś pokazuje. W tle za sznurki pociągają przede wszystkim religijne, katolickie kręgi. Zapaleńcy w imieniu ich ciemnego boga. To są ludzie którzy zajęli wszystkie wpływowe pozycje władzy tego Systemu i którzy z tych pozycji prawie niewidocznie dla zwykłego Człowieka prowadzą swoją Grę. Celem jest zdestabilizowanie ludzkiego Społeczeństwa, rozpowszechnienie Chaosu by ludzie dobrowolnie zgodzili się totalną dyktaturę Nowego Porządku Świata. Tylko po to by „powrócił spokój i był pokój”.

  I w tych dniach ta „szumowina Ciemnych Energii” jest wypłukiwana na powierzchnię i widoczna dla wszystkich ludzi. Zbawienie tego Świata poprzedzane jest uwolnieniem wszystkich niewyklarowanych Energii i to jest teraz w toku.

  NIGDY SIĘ NIE LĘKAJCIE

  Albowiem podczas gdy mają miejsce wielkie ciemne Wydarzenia doskonali się Wasza Wibracja. Codziennie docierają do Was nowe, intensywniejsze i wyżej wibrujące Pola Energii Światła i one zalewają Waszą Istotę. Te uzdrawiające prądy Światła zaprawdę podnoszą Was ponad niziny tego Czasu. Również i to jest procesem który nie może być przez nic zatrzymany, chyba że Wy stracicie gotowość do poddawania się tym procesom Transformacji, chyba że stracicie cierpliwość i nerwy – bo nękani będziecie niżej wibrującymi Polami Energii i z tego oblężenia ani się nie uwolnicie ani się nie oczyścicie.

  To oznacza: w tych dniach najważniejszą procedurą jest codzienne i wielokrotne oczyszczanie się z ewentualnych niżej wibrujących Pól Energetycznych!

  NAJWAŻNIEJSZA PRACA TEGO CZASU:
  INTEGROWANIE ŚWIATŁA, UWALNIANIE CIEMNOŚCI

  Te Pola Energetyczne przenikają ten Świat tak długo jak długo trwa „Czas Wyładowań”. To oznacza że na konkretny odcinek czasu u podnoszących się chodzi wyłącznie o to by codziennie integrować nowe Pola Wibracyjne Duchowego Światła z Pra-Źródła Wszystkich Bytów i o uwolnienie ociężałych Pól Energii które są jeszcze na tym Świecie. Żadna praca nie jest dzisiaj bardziej pilna niż ta byście pozostawali klarowni i pełni Miłości w myślach, słowach i Waszych czynach i abyście działali w sposób pełny Światła.

  To oznacza kolejno:

  1.
  Zadedykujcie Waszą niepodzielną uwagę Wam samym!
  Gdy w Was samych osiągniecie klarowność, to z lekkością zaczynacie pojmować wszystkie miejsca akcji Świata w ich faktycznym świetle. Klarowność w Waszym Wnętrzu stanie się lustrem na Zewnątrz i nic nie może pozostać przed Wami ukryte. Uczyńcie dziś ten krok, z powrotem, do Was samych – Wy którym w wielu walkach cieni grozi zagubienie się pośrodku Starego Świata.

  2.
  Zacznijcie w każdym momencie Waszego dnia badać podstawy wszystkich rzeczy, wydarzeń i spotkań. Wczuwajcie się w nie. Co jest dla mnie dobre? Co złe? Każdy moment musi zostać zdefiniowany tą uważnością i poprzez tą Świadomość, albowiem Ciemne Energie mogą przywłaszczyć sobie Wojownika Światła jedynie wtedy gdy jest nieuważny i gdy swoje energetyczne bramy pozostawi bez nadzoru lub jeśli nie zamknie ich gdy jest to wymagane.

  Takie jest Przesłanie dzisiejszego dnia:
  Wejdźcie całkowicie w Waszą Moc. Bądźcie uważnymi Wojownikami Światła albowiem Ciemni zawsze uciekają przed świadomym i ponad każdym momentem wzniosłym Wojownikiem Światła.

  Dlaczego?
  Bo Światło zawsze zwycięża nad Ciemnością przez to że ją rozpuszcza lub przez to że Ciemne Siły podejmują ucieczkę jeszcze zanim zostaną rozpuszczone. To jest Przesłanie tego dnia i na nadchodzący Czas. W Punkcie Rozpuszczania Czasu działają najpotężniejsze Siły Odśrodkowe – nie tylko na Matkę Ziemię ale również na Człowieka – jego ciało fizyczne, psychikę, ciało mentalne, emocjonalne jak i duchowe.

  Jeśli idziecie trzeźwi i świadomi w każdym momencie Waszego Dnia, jeśli klarujecie się w momencie z Ciemnych Energii to jesteście i pozostaniecie nietykalni.

  I tym kończymy to Przesłanie Miłości i Światła.
  Przesłanie które zakotwicza Was na tej Ziemi i justuje Was na to niebiańsko boskie.

  Niebo i Ziemia nie były jeszcze nigdy tak blisko siebie jak w tych Dniach, nawet gdy bieg tego Świata nie pozwala tego przypuszczać.

  Wszystkie prace w celu Podniesienia Ludzkości i Podniesienia Świata przebiegają w przepięknej Symetrii, Synchronizacji i Harmonii które są charakterystyczne dla wszystkich Boskich Procesów.

  Nie martwcie się o to „KIEDY”!
  Opieką otoczcie wyłącznie „TO”.

  Tak, Wy macie przybyć i powrócić do Boga
  i możecie na tym polegać: Wy to uczynicie!

  Dzień Ostateczny nadejdzie niespodziewanie a mimo to Wiedzący rozpoznają wcześniej ten Dzień albowiem oni czytają Znaki Czasu i znają Ślad Stwórcy. I te Znaki mnożą się i pozwalają Wam przeczuć jak bliskie jest Życie które wybraliście – Życie w i u Boga.

  Ja Jestem
  ELIJA (Eliasz)

 3. ran
  Lip 27, 2016 @ 21:57:49

  To, które to prawdziwe informacje, gdyż to co mówi Kobra nijak się ma do linku wklejonego przez Art i informacją od Joe Quinn. Jeżeli Kobra ma głębszy wgląd to ta druga informacja powoduje dezinformację i należy być tego świadomym.

  • krystal28
   Lip 27, 2016 @ 22:35:52

   ran, pamiętaj, ze ciemni są mistrzami dezinformacji, choć coraz mniej ludzi wierzy im ślepo. Erdogan chce być dyktatorem absolutnym, dlatego robi teraz czystkę w wojsku, sądownictwie, szkolnictwie itd. Tysiące ludzi, którzy chcieli zmian na lepsze są teraz w wiezieniu i wielu z nich jest torturowanych. Czy naprawdę ten okrutny człowiek z duszą Drakona, stał się nagle aniołkiem i pokonał niedobrych i nieefektywnych amerykańskich kabalistów, [którzy niby zorganizowali ten pucz] i tysiące Turków, na rzecz Światła? Używaj intuicji i zdrowego rozsądku zanim uwierzysz w cokolwiek. Na pewno więcej będzie wyjaśnione w niedalekiej przyszłości.

   • Nexushash
    Sier 04, 2016 @ 14:14:45

    MI ta wersja się kupy nie trzyma skoro źli USA pomogli obalić pucz Erdoganowi. To dlaczego teraz nazywają go dyktatorem i chcą spuścić bomby demokracji i go obalić. Moim zdaniem pucz zorganizowali generałowie proamerykańscy, a obalili go dzięki pomocy rosjan. Pucz powstał zaraz po tym jak Erdogan nawiązał ponownie sojusz z Rosją i Syrią i zmienił politykę o 180 stopni rezygnując z upadłej Europy. Jak dla mnie obydwie strony są mistrzami manipulacji.

 4. Michał
  Lip 27, 2016 @ 21:33:16

  Trochę straszno że USA tak trzyma w ryzach tonącego Titanica ale no właśnie … widać że już tuż tuż i będzie koniec Illuminatów a początek samostanowienia ludzi 🙂 Więc jest się z czego cieszyć,jest Mi ciężko i nie tylko Mi ale już bardzo blisko w przyszłym roku się rozstrzygnie,tak czuję 😛 A jak usłyszałem o zamachu stanu w Turcji to wiedzialem ze Kobra o tym opowie i wyjasni 😛

 5. Marian
  Lip 27, 2016 @ 20:43:08

  Witajcie Kochani mam coś na pokrzepienie serc dla was

  Pozdrawiam Cieplutko Marian

 6. gs
  Lip 26, 2016 @ 23:56:26

  I tak grozi nam pokój 🙂 cieszmy się 🙂

 7. Dawid56
  Lip 26, 2016 @ 22:29:43

  Moim zdaniem sprawy są niesłychanie złożone i cały czas trwa walka między siłami Światła i Ciemności choćby dzisiejsze zabójstwo księdza w Świątynii. Zauważmy jak trudny jest w tym roku wybór prezydenta USA .Jeśli jest prawdą co mówi Max Spiers, to Hilary Clinton jest zmiennokształtna i związana z kabałem, a Donald Trumph to jeszcze większa zagadka i za nim też najprawdopodobniej nie stoją siły Światła.No i teraz trzeba jeszcze na to „nałożyć” przepowiednię Keshe’go i robi się mętlik do kwadratu.
  Naprawdę trzeba dosłownie wlewać miłość i nieagresję aby powstrzymać np samobójcze zamachy .Dawniej terroryści uciekali z miejsca zbrodni , a dzisiaj wręcz przeciwnie obojętne jest in to czy zginą najważniejszy jest zamach i śmierć jak największej ilości ludzi- co gorsza najczęściej są to niewinne ofiary.
  Być może jest efekt odłączania Ziemi 3D- sam już nie wiem co o tym myśleć. Być może jest zapowiedź bliskości Wydarzenia.:) -taką trzeba mieć nadzieję 🙂

  • Weronika
   Lip 27, 2016 @ 08:50:16

   Dawid56 napisał:
   „Moim zdaniem sprawy są niesłychanie złożone i cały czas trwa walka między siłami Światła i Ciemności.”

   Teraz nasilają się i będą nasilać się ataki Ciemności. Zatem musimy zdwoić nasze siły otaczając Matkę Ziemię i wszystkie stworzenia żyjące na Niej Swiatłem Miłości. W jedności siła.

 8. Aneta
  Lip 26, 2016 @ 15:20:08

  Jeden błąd i cała akcja na nic. Gdyby tak zatrzymać Erdogana w jakimś miejscu do czasu zakończenia puczu, obudzilibyśmy się w innym świecie…Szkoda, tracimy czas. Ale pewnie jest jakiś wyższy powód, że tak się wszystko potoczyło.

  • woona
   Lip 26, 2016 @ 18:57:50

   A w innym wymiarze sie udalo

  • art
   Lip 27, 2016 @ 18:08:56

   Nieco inny punkt widzenia
   To, co wydarzyło się w Turcji 15 lipca, było ewidentnie sponsorowaną bądź wspieraną przez USA próbą zamachu stanu, udaremnioną w 11. godzinie prawdopodobnie przez Rosję w postaci pomocy wywiadowczej i doradztwa dla Erdogana i S-ki. Czy oczekujemy zaakceptowania takiej bezczelności przez ekscepcjonalne supermocarstwo światowe? To mało prawdopodobne. Jeśli naczelni globalni podżegacze wojenni czegokolwiek się nauczyli w ciągu ostatnich 70 lat, to tego, że to oni rządzą światem, a każdy kraj, który ma czelność stanąć im na drodze, będzie surowo ukarany.

   Kiedy Erdogan z przyjaciółmi przeprowadza wykorzenianie natowskiej piątej kolumny w Turcji (3 z 5 oddziałów tureckiej armii, jakie wzięły udział w puczu, wchodziły [od 2003 r.] w skład natowskich Sił Szybkiego Reagowania), anonimowe brytyjskie „źródła związane z ministerstwem obrony” już puszczają w obieg możliwość kolejnego zamachu stanu

   Z pozytywnej strony, istnieją oznaki, że Erdogan wreszcie otwiera oczy na niektóre trudne realia geopolityczne. W końcu to jego decyzja, żeby zwrócić się ku Rosji i zmienić swoje wojownicze stanowisko w sprawie Syrii, sprowokowała ruch ze strony angloamerykańskiej osi „twórczej destrukcji”, zmierzający do pozbycia się go. Był to akt desperacji zachodnich mocarstw, ale niemal im się udało. W czasie, kiedy to piszę, w Waszyngtonie i Londynie bez wątpienia pitrasi się „plan B”. Zamachy stanu są bezpośrednią i jawną próbą zmiany reżimu. Gdy te zawodzą, stosuje się zazwyczaj wypróbowane i przetestowane skryte metody.
   Całość tutaj:
   https://pracownia4.wordpress.com/2016/07/27/katastrofa-wisi-na-wlosku-albo-erdogan-stanie-po-jednej-stronie-z-rosja-iranem-i-syria-albo-turcje-czeka-zniszczenie/#more-9773

 9. planetariusz
  Lip 26, 2016 @ 11:36:44

  W dalszym ciągu masmedia pracuje w interesie rządzących i pokazują zakłamany obraz rzeczywistości.Kiedy nastąpi pierwszy wyłom w środkach masowego przekazu? Obudzenie potoczy się lawinowo, narazie nas traktują nawet najbliżsi jak byśmy byli z innej planety.Ślepota i zaufanie do środków masowego przekazu jest ogromne.

 10. woona
  Lip 26, 2016 @ 09:51:03

  ” Ten pucz został przeprowadzony przeciwko Erdoganowi przez Pozytywne Wojsko w Turcji ” nie bijcie ale czytalem ze ten pucz zorganizowal erdogan zeby sie umocnic.

  krążą tez „wiadomości”, że USA zorganizowało ten pucz, że ludzie w Turcji wyszli na ulice w tysiącach, aby popierać Ergodana, itd. — kr

 11. Lirac
  Lip 25, 2016 @ 23:48:31

  Nie ukrywam że bardzo chciałem by ten pucz się udał ale jak widać tak miało być i jeszcze chwilę musimy poczekać na obudzenie się nie tylko Turków u nas w Polsce jest jeszcze wiele pracy i wirze że nam się powiedzie

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: