Warunki Kapitulacji

.

Kobra, 14 lipca 2016

Negocjacje kapitulacji z kabałem odbywają się za kulisami i ogólna populacja ma prawo wiedzieć, co się dzieje, aby mogła skomunikować swoją perspektywę.  Tak oto umieszczam warunki kapitulacji do publicznego przeglądu i dyskusji.

Frakcja Rockefellera najprawdopodobniej będzie walczyć do samego końca, ale reszta kabała podda się, gdy zrobi się  dla nich zbyt niebezpiecznie.  Wiele pozytywnych frakcji coraz bardziej się niecierpliwi i coraz bardziej są zdolni do usunięcia kabała z planety.

Cokolwiek będzie wynegocjowane z Rothschildami musi być również wynegocjowane z jezuitami i czarnym rodzinami szlacheckimi.  Grupa Chimery nie bierze udziału w tych negocjacjach.

.

Celem negocjacji jest pokojowe przejście, a nie zemsta.

Otrzymają bezpieczeństwo:

1.  Będą zapewnieni, że nie zostaną usunięci z planety przez którąkolwiek z frakcji na Ziemi.

2.  Mogą zachować swoje kiczowate zamki i styl życia, ale nie więcej.  Nie będzie to więcej niż kilka miliardów dolarów.  Bez bilionów na kontach bankowych, które mogłyby sterować agendą planetarną, bez kontroli mediów, bez dostępu do zaawansowanej, wolnej  technologii, bez żadnych stanowisk władzy.  Zostaną oni zintegrowani z nowym społeczeństwem jako ” doradcy drugiej strony medalu” i dostaną szansę na reintegrację jako „honorowi członkowie Nowego Społeczeństwa „po tym jak zaakceptują kapitulację dla Światła.

Będą musieli naprawić swoje postępowanie:

1. Będą musieli natychmiast uwolnić kontrolę nad systemem finansowym, mediami, wojskiem i polityką na całym świecie, tak, aby Reset mógł zacząć się spokojnie i ludzkość mogła otrzymać bardzo potrzebną pomoc.

2. Będą musieli pojawić się przed komisją prawdy i pojednania, taką jak ta w Afryce Południowej, która była bardzo udana:

https://en.wikipedia.org/wiki/Truth_and_Reconciliation_Commission_(South_Africa)

3. Będą musieli współistnieć z ludzkością w pokoju.  Jeden błąd i zostaną usunięci.

Warunki te są tak korzystne, jak tylko mogą dla nich być.  Z tego względu, wielu z nich zacznie współpracować i rzeczywiście prawdziwie zaakceptuje Światło.  Wielu z nich zostało zmuszonych albo urodzili się w iluminackiej strukturze wbrew ich woli, a wielu z nich działa na podstawie głębokiej traumy.  Ci, którzy nadal będą odmawiać współpracy, zostaną przeniesieni do Galaktycznego Centralnego Słońca po Wydarzeniu.

Jeśli nie będą współpracować i to szybko, warunki negocjacyjne może się zmienić, ponieważ sytuacja planetarna i kosmiczna zmieni się, gdyż Galaktyczne Centralne Słońce ma zamiar wkrótce „kichnąć”.

http://2012portal.blogspot.com/2016/07/terms-of-surrender.html
 .
Przetłumaczyła Krystal

123 Komentarze (+add yours?)

 1. woona
  Lip 25, 2016 @ 21:47:40

  do Oualander. „Wszystkie organizacje społeczne, religie, mistrzowie, głosy w głowie i święte księgi mają za zadanie odwrócić uwagę od „Cichego Podszeptu Własnego Serca”. ” to jest myslenie dualne. Oni kontra ja. Przeciez wszyscy stanowimy jedno. Jestes tylko ty. A inni to ty w przebraniu.

 2. ark2412
  Lip 25, 2016 @ 07:34:33

  Droga Krystal. Drodzy Czytelnicy tego bloga.
  Mam wielka radosc zaprezentowac Wam nowa strone w internecie, na ktorej znajdziecie same dobre i wazne wiadomosci.
  http://adonai13.blogspot.ie/
  Na poczatek tlumaczenie na jezyk polski przekazu Patrycji Cota-Rogers z http://www.eraofpeace.org/ THIS IS THE FINAL STAGE OF PREPARATION czyli KONCOWY ETAP PRZYGOTOWANIA.
  Zapraszam to lektury tutaj:
  http://adonai13.blogspot.ie/2016/07/koncowy-etap-przygotowania.html

  P.S. Polskie znaki tez dopracujemy ❤

  • Zachariasz
   Lip 25, 2016 @ 10:56:51

   Dziękuję z całego serca za tą stronę. Jest to następny krok w wiedzy którą się już zagłębiłem analizując blog AA Michała. Dziękuję za nowe narzędzia pracy przedstawione w tym artykule oraz wiedzę która jest kolejnym krokiem milowym w zrozumieniu otaczającego nas świata. Niezastąpiona Inicjatywa.

   • Omstan
    Lip 25, 2016 @ 17:39:28

    Zachariaszu, o jakiej stronie piszesz? Jeśli o stronie Krystal,to masz rację, takiej głębokiej i natchnionej strony gdzie indziej nie znajdziesz. Jeżeli zaś chodzi o stronę Jehowy, adonaj to byłbym ostrożny bo gładkie słówka nie zawsze idą w parze z intencjami. Każdy jednak jest prowadzony przez swoich przewodników i ma wolny wybór za który tylko on ponosi odpowiedzialność.

 3. linkuje
  Lip 25, 2016 @ 04:48:11

  To jest do tych cwaniaczków co zbierają wszelkie dane za pomocą komputerów:
  Paczka w Polsce może i ma miejsce odbioru ale ani dane nie zostały do tej paczki wprowadzone więc kurierzy mając dane na początku nie wiedzą, że tych danych nie zapisali na tej paczce i Ci co ją wysłali mają problem…

 4. love energy
  Lip 24, 2016 @ 09:56:35

  Witajcie,Teraz trwa ostatni szlif.Każdy jako jednostka znajduje się w świecie do którego dopasowuje sie wibracyjnie ci co oddali swoje serca i życie na to aby wkońcu zobaczyc to o czym non stop mówimy od tysięcy lat znajdzie sie tam.Swiat który tonie wciąga teraz nawet tych co zaszli bardzo daleko, widze ci ludzie zaczynaja walczyć na nowo zaczynają brnąć w stare przekonania matrixa który został zostawiony.Ostani szlif trwa i ostatnia walka dobiega końcowi lecz ci walczący zanim sie zorientują moga obudzić sie w świecie którego wcale nie chcieli zobaczyć.Ci co pozostawiaja matrixa Teraz czuja uczucie wyciagania duszy ciała do miejsca które znajduje sie w przestrzeni Serca oni znikną z pola widzenia tych co beda walczyć.W tym świecie już niema nic co mogło by być wartośćowe w nowym jest wszystko to samo lecz napełnione delikatnym światłem wszystko to samo a zarazem nowe na wieczność.Love-Light

  • Dawid56
   Lip 24, 2016 @ 19:37:01

   W lipcu 2016.Następuje pewna koincyndencja wydarzeń i symboli.Kalendarz Dreamspell opracowany przez nieżyjący już Josego Arguellesa , który twierdził że czas to sztuka rozpoczyna się 26 lipca .Towarzyszy mu ton 11 (spektralny) symbolizujący bardzo duże zmiany.Kin rozpoczynający rok kalendarza Dreamspell to kin 219 – niebieski spektralny Wicher.Zarówno Wicher jak i ton symbolizuje ogromne zmiany.

  • Manuela
   Lip 24, 2016 @ 22:20:16

   A skąd czerpiesz te informacje?

   • Dawid56
    Lip 25, 2016 @ 21:36:43

    W tym czasie, a szczególnie w latach 2016-2017 Światu potrzeba wiele Miłości.Mam czasami wrażenie że te lata będą bardzo niezwykłe dla wszystkich.Być może właśnie narodziliśmy się aby żyć w tych latach 2016-2017.To naprawdę lata wielkiego przełomu, a przygotowanie do lat 2016-2017 zaczęło się już w roku 2011 i 2012.Potem miało miejsce aż 7 kwadratur Uran-Pluton( wyjątkowo symbolicznych) – Pluton znajdował się w Koziorożcu( najwyższym miejscu na niebie) a Uran w Baranie czyli w miejscu wschodu.Skądinąd w Kosmogramie najważniejsze jego punkty to Ascendent i Medium Coeli.Uran jest planetą związaną z rewolucyjnym zmianami a Pluton z ze spotęgowana energią.Pluton został odkryty w latach 30 -tych ubiegłego wieku a w latach 1932-1934 miała miejsce kwadratura Uran Pluton ( Uran też był w Baranie , a Pluton w Raku)- Rak czyli tzw.trzewia kosmogramu.Ale wróćmy do teraźniejszości prawie jednocześnie z kwadraturami Uran Pluton miała miejsce tzw czerwona tetrada zaćmień Księżyca.I nastał we wrześniu 2015 roku rok 2016 skądinąd bardzo wyjątkowy numerologicznie i symbolicznie gdyż jest podzielny przez 7,8,9- taka sytuacja miała miejsce praktycznie tylko w latach 1008,1512 .Co ciekawe to po roku 2016 mamy rok 2017 który jest liczbą pierwszą oraz suma jego cyfr wynosi „1”.Trzeba tylko pamietać że numerologicznierok 2017 rozpoczyna się już w październiku 2016 roku.Po drugie w roku 2016 przez jego większą część ma i będzie miała miejsce kwadratura Neptun- Saturn ( rzmiękczanie abo brak jakichkolwiek reguł) Temu niekrzystnemu aspektowi towarzyszył w w pierwszej połowie 2016 roku kwadratura Jowisz -Saturn.Ogólnie ten czas można określić mianem czasu wyczekiwania czy zmieszania. Są to w zasadzie ostatnie takie wielkie zawirowania energetyczne przed wspomnianym rokiem nowego początku 2017.Kolejny Rok kalendarza Majów rozpocznie się 26 lipca 2017 i będzie to rok Żółtego Kryształowego Ziarna( brzmi również symbolicznie prawda?)

 5. Tomek
  Lip 23, 2016 @ 11:15:35

  No właśnie Krystal to jest kolejna dezinformacja o śmierci „królów świata” . A jak zweryfikować to co tłumaczysz od Kobry. Czy dopuszczasz czasami do siebie możliwość że to może być nieprawda co Kobra pisze ? Pozdrawiam

  • krystal28
   Lip 23, 2016 @ 21:37:08

   Tomku, absolutnie nie! Moja prawda jest zrównana w większości z prawdą Kobry na moich liniach czasowych, gdyż tak jak on pragnę dla Ziemi wyzwolenia i tak jak on robię wiele w tym kierunku. Dobro to prawda, piękno to prawda, miłość to prawda w moim świecie. A jak wygląda Twoja prawda w Twoim świecie na ten temat?

   • Tomek
    Lip 23, 2016 @ 23:34:52

    W moim świecie również te wartości są najważniejsze , jednakże czasami mam wrażenie że ktoś jeszcze próbuje mną manipulować. Nie wytłumaczę Tobie jak to jest po prostu to czuję. Dlatego zawsze jak czytam mam gdzieś tam w tyle głowy że być może tym razem ktoś chce mną zmanipulować. Najlepiej jak rozmawiam face to face wtedy jest mi łatwiej zweryfikować rozmówcę i jego przekaz. Wracając do sedna tematu jestem świadom manipulacji ludzkością przez wieki i póki sytuacja się całkowicie nie zmieni pozwalam siebie na wątpliwości. Pozdrawiam

    • krystal28
     Lip 24, 2016 @ 00:15:11

     Więc jeśli czujesz się manipulowany, nieufny, to może być spowodowane wieloletnim zaprogramowaniem Matrixa [negatywne wierzenia, emocje nigdy nie pochodzą od Pierwotnego Stwórcy]: Często czytam w różnych mediach jak osoby ostrzegają się nawzajem w komentarzach pod artykułami przed manipulacjami, oszustwami, itd., tak jak to by była sprawa życia i śmierci. Stresowa i smutna jest taka postawa, gdzie wciąć musisz być czujny, ostrożny i bać się.

     Najlepszym na to środkiem jest wyrobienie nawyku medytowania, które wyostrza intuicję, rozeznawanie, i które nigdy Cię nie oszuka, gdyż jesteś prowadzony przez swoją wyższą jaźń. I wtedy możesz się zrelaksować.

   • art
    Lip 24, 2016 @ 20:44:22

    Prawda nigdy nie jest względna. Dlatego nie ma czegoś takiego jak twoja prawda, moja prawda. Prawda jest jedna i całe w tym szczęście. Obserwujmy te wydarzenia i bądźmy dobrej myśli. Nadchodzi czas dobrych ludzi, którzy chcą normalnie i uczciwie żyć. Zło idzie w niepamięć, nie będzie żadnych negocjacji, bo materializm stanie się zbędny.

 6. Ivo
  Lip 22, 2016 @ 18:51:16

  to jest dezinformacja, te osoby żyją, choć nie wiem czy mają się dobrze – kr

  Dzieję się 😉 Takie info dziś wyłapałem:

  Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu.

  reszta tu:
  https://treborok.wordpress.com/smierc-skosila-rockefellera-rothschilda-primakowa/

  Pozdrawiam, uściski, czas na wakacje z rodzinką 🙂

  P.S. może jak wrócę za te dwa tygodnie, to sił ciemności już tu nie będzie, oby 🙂

  • Ivo
   Lip 23, 2016 @ 10:45:14

   Dzięki za sprostowanie Krystal 28 😉
   Na Ciebie zawsze można liczyć 😉 🙂
   Pozdrawiam gorąco 🙂
   Najlepszości dla wszystkich 🙂 🙂

  • rav
   Lip 24, 2016 @ 15:21:45

   Chyba nawet ślepy zauwazy ze jest to nius sprzed roku

 7. gs
  Lip 22, 2016 @ 00:17:10

  Witaj droga Krystal, pierw zapytam jak zdrowie, wysylam wiazke uzdrawiajacego swiatla bys czula sie idealnie i niech sie tak stanie 🙂 a druga sprawa to pytanie czy zgodzisz sie zapoznac z nowa inicjatywa na internecie w postaci portalu podobnego do fb ale dla ludzi obudzonych , tych , ktorzy niosa swiatlo i maja dobre zamiary… poniewaz na fb zostaja co jakis czas usuniete wszelkie kanaly gloszace milosc , swiatlo i ciekawe wiasci… powstala ta oto strona : http://obudzeni.xyz/members/home czyli Obudzeni.xyz – Portal społecznościowy dla osób obudzonych
  mam wiec pytanie i prosbe o umieszczenie informacji na ten temat, oczywiscie masz zaproszenie do skorzystania z tej stronki i to z najwieksza przyjemnoscia cie zapraszamy 🙂
  , ten post pisze do Ciebie , nie koniecznie do wszystkich w tej formie , pozdrawiam serdecznie

 8. linkuje
  Lip 20, 2016 @ 04:07:03

  Link do darmowych fragmentów książek Divida Icka.

  http://cyfroteka.pl/autor_David_Icke

 9. Ivo
  Lip 19, 2016 @ 21:35:17

  Może ktoś zechce wziąć udział:

  http://porozmawiajmy.tv/przekaz-swiatla-19-lipca-2300/

  • Weronika
   Lip 20, 2016 @ 07:25:19

   Pomóżmy Matce Ziemi oczyszczać się. Proponuję w każdej wolnej chwili ogarniać Swiatłem Miłości: Watykan, Bliski Wschód, Unię Europejską, Polskę itp. Pasożyty nie mogąc znieść Swiatła będą uciekać, gdzie pieprz rośnie.
   Pozdrawiam.

  • salama444
   Lip 20, 2016 @ 18:33:53

   Dzieki Ivo ❤

 10. Dawid56
  Lip 19, 2016 @ 17:19:43

  Chyba ostatni wywiad z maxem Spiersem.

  • kwiatek
   Lip 20, 2016 @ 22:40:45

   Tematy które przedstawiono w tym wywiadzie na pewno znane są wielu osobą, które interesują się prawdą o otaczającym nas świecie. Budzimy się, nie chcemy być dalej oszukiwani. Zastanawia mnie jednak jak to jest, że wymienione na filmie osoby, żyjące dziesiątki jak i tysiące lat( zbrodniarz wojenny i królowa), żyją sobie nadal i pewnie mają się dobrze.(chyba). Przecież według Bożych Praw Wszechświata- to co wysyłasz to odbierasz-. Dlaczego więc ci ludzie/istoty nie zbierają plonów tego co zrobili. Jak wobec nich działa Prawo Przyczyny i Skutku?
   Nie bardzo umiem sobie na to pytanie odpowiedzieć.

   • woona
    Lip 21, 2016 @ 11:50:16

    a jak spojrzysz na taka osobe jak ja? taka normalna nic nie znaczaca? jestem tu chyba przypadkiem. prosze o odpowiedz

   • M'
    Lip 21, 2016 @ 19:51:27

    woona!- dlaczego uważasz iż jesteś nic nie znacząca?- czy wiesz iż to oznacz, że masz problemy z samooceną? Skoro jesteś to znaczy, że Twoje Święte Życie ma cel- odszukaj go. Czy wiesz, że Wszechświat bez Ciebie by nie istniał? Czy wiesz, że Ty jesteś ogromnym Wszechświatem dla swoich komórek. A Ty jesteś taką komóreczką dla wielkiego Wszechświata?


    M’, dla jasnosci: woona to mężczyzna, lubi przekomarzać się na naszym blogu od dłuższego czasu pod różnymi nickami — kr

   • woona
    Lip 22, 2016 @ 09:52:37

    D: odkryles moja tajemnice D: prosze nie mow ze swiat beze mnie by nie istnial bo na samej ziemi jest 7 miliardow ludzi :p a w calym kosmosie jeszcze wiecej istot.

    „czy wiesz iż to oznacz, że masz problemy z samooceną? Skoro jesteś to znaczy, że Twoje Święte Życie ma cel- odszukaj go” tak mam problemy z samo ocena. gdyz moje zycie w porownaniu do innych nie jest takie jakie powinno byc wedlug 3 wymiaru. szukam caly czas mojego celu i nie znajduje. na logike to biore. Pozdrawiam wszystkich i ‚M ktory mnie zdemaskowal D:

    • M'
     Lip 23, 2016 @ 17:45:35

     Ha, ha- ja M’ jestem kobietą.Każdy z nas szuka swojej drogi, ponieważ ona stale się zmienia- cele się zmieniają- przynajmniej u mnie. Ja, przestałam się porównywać do innych, bo wiem, że jest to mocno mylące.Bo każdy z nas jest inny.

    • Manuella
     Lip 23, 2016 @ 20:15:38

     Wonna, żeby lepiej wiodło nam się w życiu, to wpierw musimy popracować właśnie nad swoją samooceną. Wiesz dlaczego? Ponieważ samoocena jest fundamentem do wszystkiego, co dobre. Proszę zauważ, gdy mamy niską samoocenę, to wtedy uważamy, że nie jesteśmy nic warci, że nie zasługujemy na szczęście i wszelkie dobra. I co się wtedy dzieje? Wszystko nas omija. A dlaczego nas omija? Ponieważ wysyłamy do wszechświata informację, że nam nie należy się nic dobrego. Rozumiesz teraz, dlaczego samoocena jest taka ważna? Ściskam ❤

    • jwst
     Lip 23, 2016 @ 20:32:59

     Drogi WOONDA Twój świat, ten który zauważasz, jest zestawem twoich praw. Prawo (sprawiedliwość) jest narzucone jednostce już od zygoty i jest kształtowane aż do momentu kiedy to stajesz się dorosły (napełnienie duchem świętym, ten kto tego doświadczył ten wie), masz prawo porzucić wszystkie prawa i ukształtować je na nowo, to jest najczęściej jeden z celów życia, wyprostowanie destrukcyjnej sprawiedliwości rodzinnej, grupowej, rodowej, narodowej, kontynentalnej, ziemskiej. Swoje prawa zmieniamy w podświadomości, a testujemy we śnie, później zauważamy zmiany w życiu, po każdej zmianie odzyskujemy część boskiego JA (co najczęściej objawia się napier. głowy) i zostajemy poddani próbie.
     Każde prawo jakie stworzysz dotyczy wyłącznie ciebie i jest równoważone przez kosmos (tylko ty jesteś winny swojej sytuacji), w grze w nowe prawo biorą udział współgracze jako kat i ofiara (przy równoważeniu każdy kat jest ofiarą a każda ofiara katem). Pamiętaj jesteśmy nieśmiertelni żyjemy wielokrotnie w wielu wymiarach, równoważenie najczęściej występuje po śmierci przy przechodzeniu przez ciało przyczynowe.

     Pozdrawiam Wojtek.

    • jwst
     Lip 23, 2016 @ 20:41:08

     jeszcze jedno, jeżeli świadomie zrównoważysz w swojej podświadomości i świadomości jakieś prawo to wystąpienie tego prawa w twoim życiu jest ZABRONIONE, pilnuje tego kosmos.

     Pozdrawiam gorąco Wojtek

    • Manuella
     Lip 23, 2016 @ 21:09:29

     Do ‚jwst”
     „Prawo (sprawiedliwość) jest narzucone jednostce już od zygoty i jest kształtowane aż do momentu kiedy to stajesz się dorosły (napełnienie duchem świętym, ten kto tego doświadczył ten wie), masz prawo porzucić wszystkie prawa i ukształtować je na nowo, to jest najczęściej jeden z celów życia, wyprostowanie destrukcyjnej sprawiedliwości rodzinnej, grupowej, rodowej, narodowej, kontynentalnej, ziemskiej. Swoje prawa zmieniamy w podświadomości, a testujemy we śnie, później zauważamy zmiany w życiu, po każdej zmianie odzyskujemy część boskiego JA (co najczęściej objawia się napier. głowy) i zostajemy poddani próbie”.

     A mógłbyś jaśniej to opisać? Nigdy nie słyszałam o możliwości porzucenia praw i ukształtowania ich na nowo.

    • jwst
     Lip 24, 2016 @ 08:34:37

     To prawo to WOLNA WOLA, na ziemi mamy jej około 7 do 10 %.
     Musisz mieć świadomość że ludzie jak i Ty wykonują to czego się od nich oczekuje , ci z niską energetyką są jak samolocik na uwięzi, dlatego lepiej zachować dla siebie swoje plany wówczas nikt nie dorzuci swoich 3 groszy. Wszystkie prawa jakie znamy sami tworzyliśmy na przestrzeni wcieleń, skoro je tworzyłeś masz prawo je ewoluować. Żeby jakieś prawo zaistniało u Ciebie musisz wydać osąd. Myśląc o kimś łączysz się z nim i z jego prawami, uważaj możesz się zarazić. Wspominając przeszłość wykonujesz podróż w czasie, nie możesz zmienić przeszłości fizycznie, ale możesz zmienić emocje tam powstałe, wysyłasz świadomą miłość. I na koniec podstawa MYŚL==MOWA==UCZYNEK==ado rozwoju ZANIECHANIE.

     Pozdrawiam Wojtek.

    • jwst
     Lip 24, 2016 @ 08:54:34

     Troszkę praktyki. Jeżeli idąc od urzędu już widzisz jakie są kolejki i jaka pani jest nieprzyjemna to taką sytuację tam zastaniesz. Po kłótni z współmałżonkiem wychodzisz trzaskając drzwiami nie oznacza że rozmowa sie zakończyła ona nadal trwa ale w swerze mentalnej, Jeżeli dalej tam tworzysz mu mściwą przyszłość to kiepsko dla ciebie „kata” i jego „ofiary”. Wyślij mu tylko miłość, a efekty zadziwią cie i to natychmiast.

    • Manuela
     Lip 24, 2016 @ 22:15:36

     Do Wojtka ( jwst) dziekuję.
     Ale nie rozumiem tego zdania. „I na koniec podstawa MYŚL==MOWA==UCZYNEK==ado rozwoju ZANIECHANIE.” Mógłbyś rozwinąć?

     A! A czy zmiana prawa ma następować na poziomie mentalnym czy z centrum serca? Czy jak?
     Czy to nie chodzi przypadkiem o to, że np. idę do tego urzędu, a tam są ciągle kolejki, więc ja sobie wyobrażam (czy co mam robić?), że ich tam nie ma, jestem pierwsza. I tak się stanie?

    • Wojtek
     Lip 25, 2016 @ 09:32:22

     MYŚL==MOWA==UCZYNEK==a do rozwoju ZANIECHANIE
     Czyli myśl jest równoważna z mową itd. Jeżeli powstanie myśl to już w astralu zaistniało to zdarzenie i poprzez ewolucję dochodzi do zaistnienia w naszym wymiarze. Według SAINT GERMAINA należy taką myśl spalić we fioletowym płomieniu (działa).
     Co do rozwoju (zaniechanie) w pewnym momencie zaczynamy słyszeć, czuć wewnętrzny głos i jak zrobimy dokładnie jak ten głos nas kieruje to się rozwijamy w pełnej harmonii. Ten głos to NADŚWIADOMOŚĆ.

     Polecam http://whitedevas.eu/?page_id=1363
     https://www.youtube.com/channel/UCSbOIXA9W93chvpm_VLIVsg

     Mogę napisać Ci zarys mojej sprawiedliwości i moich olśnień, ale gdybym napisał zbyt wiele mógłbym zakłócić cel Twojego życia na ziemi w tym wcieleniu.

     Wszystko co wysyłasz do Ciebie wraca i dzięki Chrystusowi pomnożone przez Twoją sprawiedliwość (wdowi grosz więcej wart niż miliony złodzieja).
     Wszystkie prawa które stosujesz dotyczą ciebie i wież mi będziesz postawiona z każdej strony swojego prawa i tego się boją np reptilianie i im podobni.

     Jako jednostka podejmujesz decyzje o własnym
     doświadczaniu, im więcej ich jest tym Twoje życie staje się bardziej
     świadome i pełniejsze. Ogólnie jest tak, że im większą masz świadomość siebie, tym bardziej świat zewnętrzny może Ci „nagwizdać” 🙂

     Bóg jest sprawiedliwy w swoich prawach i tam panuje harmonia i sprawiedliwość jeżeli postawisz prawa ludzkie ponad prawami Boga to masz ludzką sprawiedliwość.

     Jeżeli uważasz że ktoś ma siłę to ją ma to jest Twój ŚWIĘTY ROZKAZ, jeżeli poprzez osąd oskarżasz że ktoś ma dużo pieniędzy, pewnie ukradł, to blokujesz przypływ pieniędzy do siebie. A może on w tym wcieleniu ma doświadczyć (przepracować) właśnie bogactwo?

     Dlatego jeżeli chcesz być obsłużona u urzędzie poza kolejnością i z uśmiechem musisz sama stosować to prawo na wszystkich poziomach nawet w podświadomości.

     Pamiętaj łącz wszystko w całość i wyciągaj wnioski

     Czytanie z Księgi proroka Ezechiela
     Ez 47,1-2.8-9.12

     Pozdrawiam gorąco Wojtek.

    • Manuela
     Lip 25, 2016 @ 18:41:21

     Dziękuję Wojtku.
     A czy Ty tę wiedzę zdobyłeś z jakieś literatury? Jeśli tak, to czy mógłbyś mi ją polecić? Ja mam bezpośredni kontakt z Nadświadomością, ale nie zawsze mi odpowiada na każde zadane przeze mnie pytania.
     Do filmików zajrzę, dziękuję.

     Napomknąłeś, jak spalić niechcianą myśl; u mnie gdy taka myśl się pojawia, to ja ją unieważniam, a następnie robię ho’oponopono kierując ją do Boskiej Matrycy. Spróbuję zastosować też fioletowy płomień.

    • Manuela
     Lip 25, 2016 @ 18:44:15

     Teraz otworzyłam polecany przez Ciebie link. Rozumiem, że tą wiedzę posiadasz ze szkoleń u Dominika…?

    • Wojtek
     Lip 25, 2016 @ 19:10:28

     Witam, część wiedzy pochodzi od Dominika. Polecam książki St. Germaina i Saibaby np. ze strony http://adept.org.pl http://trans-hurt.home.pl/pub/Ksiazki/
     Gratuluje kontaktu z nadświadomością ja swoją wiedzę i działanie opieram na szczątkowych przekazach z nadświadomości. Moja podstawa poszukuję pytania, a dopowiedz przychodzi zawsze i to z każdej możliwej strony ekstremalny przekaz tom jeden z odcinków pingwinów z madagaskaru.

     Pozdrawiam Wojtek.

    • woona
     Lip 25, 2016 @ 20:33:16

     bardzo dziekuje Manuella za cieple slowa tez sciskam. Jwst tez dziekuje za porady. przy okazji nazywam sie Woona. Nie wonna albo woonda c:

    • Dawid56
     Lip 25, 2016 @ 20:58:00

     Wojtek to co piszesz zasługuje na dużą uwagę.Zastanawiam się nad takim zdaniem, które napisałeś:
     „Żeby jakieś prawo zaistniało u Ciebie musisz wydać osąd.”
     Czyli oznacza to że prawa istniejące w Kosmosie wolno nam oceniać, ale czy wolno nam także oceniać ludzi czy sytuacje.( słyszałem skądinąd ,że ludzi a na pewno ich postępowania nie wolno oceniać, ale prawdopodobnie można oceniać ich poglądy)

    • Oualander
     Lip 25, 2016 @ 20:58:28

     jwst idziesz właściwą drogą, jednak czytając twoje posty odniosłem wrażenie że przywiązujesz zbyt dużo uwagi autorytetom, (saint germain, księga proroka ezechiela) a tymczasem jedynym autorytetem dla siebie samego jesteś ty. Wszystkie organizacje społeczne, religie, mistrzowie, głosy w głowie i święte księgi mają za zadanie odwrócić uwagę od „Cichego Podszeptu Własnego Serca”. Ufaj tylko sobie.

    • jwst
     Lip 25, 2016 @ 22:10:51

     Oualander widzisz ja to wiem i wyciągam tylko wiedzę harmonizującą z moja przestrzenią w tu i teraz. Ale żeby zaistniał w mojej przestrzeni nauczyciel z poza matrixu muszę zaufać.

     Dziękuję i pozdrawiam

 11. Józef
  Lip 19, 2016 @ 13:35:44

  Wydaje się, że w naszym ziemskim świecie dominuje niewiedza, cząstkowe prawdy i kłamstwa rozsiewane świadomie i nieświadomie. Każdy z nas zapewne wielokrotnie zastanawiał się skąd mogę wiedzieć czym są te informacje co je czytam, słyszę : niewiedzą, kłamstwem czy mają jakiś odcień prawdy i w jakim stopniu. Tak „na rozum” można by się załamać i powiedzieć sobie, mam to wszystko w nosie i niech się dzieje „wola nieba”. Można też się zastanowić, czy jestem w stanie przyjąć obiektywną prawdę (po tylu latach prania mózgu) i w jakim zakresie. Wydaje mi się, że jeżeli szczerze poszukujemy prawdy obiektywnej a nie tej, która nam odpowiada, to w świadomym połączeniu/działaniu umysłu – duszy – ducha będziemy stopniowo przyjmować/doświadczać prawdy na tyle na ile będziemy w stanie ją pojąć. Zatem nie wierzmy ślepo ani w tzw. dobre ani złe wiadomości, włóżmy je do naszego wnętrza aby „dojrzały” i dopiero z nich korzystajmy, trzymajmy tak „dobre jak i złe” emocje na dystans aby się upewnić co do ich wiarygodności i w tedy przesyłajmy „naszą wiedzę” dalej. Jest wiele niepożądanych zjawisk, którym nie powinniśmy dać się ponieść a które wyrażają się jako : tumiwisizm, przerażenie, niechęć do życia w obecnej chwili, wrogość do innych, zamknięcie się na wszystko co się dzieje, strach i wiele innych negatywnych odczuć. Nie ulega wątpliwości, że naszym stałym pragnieniem, dążeniem, intencją, myślą, słowem a również i czynem jest energetyczne zasilanie nowych przemian, na miarę naszych wyobrażeń, odczucia piękna, pragnień/marzeń o świcie przyjaznym dla wszystkich świadomych istot a wszystko jest świadome swojego, istnienia tylko w różnym stopniu. Nie starajmy się być bohaterami i wyróżniającymi się ponad innych, róbmy swoje a jak to czynić podpowie nam ; Duch, Dusza, Wyższe Ja i Wyższy Umysł, którym zaczynamy się posługiwać Te zmiany, które muszą się dokonać – to nie nasz „ziemski rozum” , nim nie pojmiemy techniki tych przemian, to sprawa wyższych naszych „narzędzi” Jak : Ducha, Duszy i Wyższego Umysłu. A my – róbmy swoje : w spokoju, wierze, nadziei i bezwarunkowej miłości do siebie i innych.

  Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 12. rok2
  Lip 19, 2016 @ 09:52:30

 13. Ivo
  Lip 18, 2016 @ 10:44:05

  Znalezione na fejsie, info od Alexa Berdowicza:

  Informacja od Maxa Spiersa z dzisiaj:

  Światowe Dni Młodzieży w Polsce będą odwróceniem uwagi od tego co będzie się naprawdę działo w Watykanie. Energia młodzieży, niewinności, żarliwości płynącej z serca będzie neutralizowała zbrodnię, która się będzie działa w podziemiach Watykanu z wykorzystaniem dzieci.
  Odbędzie się tam jeden z większych rytuałów poświęcenia dzieci w ofierze.
  Data tego wydarzenia jest wybrana dawno temu i dokładnie przemyślana pod kontem numerologicznym.
  Tam się będzie działa jedna z większych zbrodni. Uwaga całego świata, mediów i ludzi będzie zaś zwrócona na wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.
  Ta informacja jest przekazana po to abyśmy my ludzie świadomi, trzymali swoją energię na wysokim poziomie, aby nie dać się wciągnąć w negatywne fale nienawiści, złości.
  Tylko energią wysokich wibracji, światła, świadomością i energią miłości zło zostanie zwyciężone.
  Ważne jest abyśmy nauczyli się czerpać informacje ze Źródła, żebyśmy się nauczyli tego połączenia.
  Istotne jest też, abyśmy my jako ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy oddzieleni, że to może dotyczyć nas wszystkich. Żebyśmy organizowali spotkania medytacyjne w konkretnej intencji, aby wznosić poziom energii i w ten sposób będziemy przeciwdziałać temu co się dzieje.

  Ta informacja jest od Maxa i kolejne informacje od niego przekazywane w przyszłości.
  To że nie korzysta już z tej powłoki fizycznej w jakiej go widzieliśmy nie oznacza, że zaprzestał swojego zadania. Mamy być szczęśliwi pomimo, że odszedł, on jest szczęśliwy, wrócił do rodziny i jest nadal z nami.

 14. linkuje
  Lip 18, 2016 @ 00:33:18

  Kto z kim przystaje takim się staje…

  Ku przebudzeniu – Sathya Sai Baba
  Tak zwana „judaszowa koza” jest używana przez pasterzy jako przewodniczka stada, aby je zaprowadzić do rzeźni. Stado tutaj pozostaje. Judaszowa koza natomiast wychodzi cało, jest nagradzana i może poprowadzić następne stado na śmierć. Kiedyś jednak się zestarzeje. I co wtedy nastąpi? Zostanie wówczas nagrodzona śmiercią, a jej miejsce zajmie młodsza.
  Co ma ci ten przykład ukazać? Strzeż się złego towarzystwa. Może ci ono wiele obiecywać. Możesz mieć wiele widocznych korzyści. Pewnego dnia zostaniesz jednak i ty oszukany. Kto oszukuje innych, kiedyś oszuka również i ciebie.
  Oszustwo, podobnie jak kłamstwo, staje się szybko przyzwyczajeniem, którego się już w ogóle nie zauważa. Nie ufaj zatem nikomu, kto szkodzi innym – niezależnie od tego, czy ofiarami są ludzie, czy zwierzęta.
  Skieruj swoje wszystkie wysiłki, aby przebywać z dobrymi ludźmi. Lepiej bądź sam, niż w złym towarzystwie. Początkowo może to być trudne. W efekcie jednak zawsze odnosi się korzyści z towarzystwa dobrych ludzi.
  Twoim celem jest bowiem Absolutne Dobro.

  http://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?t=934&sid=8ee1d8d2d2c0cffb70a8dc653feb7c0a

 15. Eve
  Lip 17, 2016 @ 20:56:46

  Niech sobie zostawia te zamki i miliardy zeby tylko Swiatlo moglo ujawnic wszystko i przeprowadzic reset bo cala ludzkosc ma juz dosc i zasluguje na spokojne, wolne od tyranii pieniadza zycie i zebysmy w koncu jako ludzkosc zaczeli sie rozwijac. Odpusccie Kochani 🙂

  • Andrzej
   Lip 18, 2016 @ 15:42:06

   Dokladnie tak mysle. niech maja swoje zamki i jakies pieniadze. Tylko niech nie maja swojego negatywnego wplywu na nas wszystkich. Pozdrawiam serdecznie.

  • woona
   Lip 18, 2016 @ 18:55:30

   no chyba nie. nie wolno im pozwolic na posiadanie kasy ktorej nie dorobili sie uczciwie ani na zadnych przedmiotach. niech teraz oni robia na nas 40 godzin w tygodniu a my zyjmy jak oni.

   • Tomek
    Lip 22, 2016 @ 10:35:22

    Chcesz działać tak jak oni w nienawiści i zemście. To są niskie wibracje. Sam fakt że stracą władzę jest dla nich karą. A zemsta jest ich domeną nie naszą.

    • woona
     Lip 22, 2016 @ 20:52:08

     alez zadna nienawisc ani zemsta. po prostu im zabrac. Pobawiliscie sie a teraz oddajcie zabawki.

    • Dawid56
     Lip 22, 2016 @ 22:08:20

     A zemsta jest ich domeną nie naszą.

     I tej myśli, a nawet dewizy powinniśmy się trzymać.Agresję można zwalczyć tylko Miłością, a nie mieczem.

    • woona
     Lip 23, 2016 @ 13:44:53

     Dawid56 Milosciwie zabierzmy im zabawki. Powiedz mi czy zabral bys malemu dziecku noz? czy niech sie bawi i dzga inne dzieci i przy okazji siebie? tak samo rzadowi nalezy zabrac zabawki bo juz sie skrzywdzil za bardzo. i nas tez.

  • M'
   Lip 20, 2016 @ 20:57:06

   A co rozumiesz przez RESET?

   • woona
    Lip 20, 2016 @ 22:12:13

    Re-set. Ustawianie od nowa.

    • M'
     Lip 22, 2016 @ 20:40:24

     Kto z Kim ma przeprowadzać ten re-set? Czy to ma być tak jak z planem Nessara, tylko dla usa,no i wybrańcy mieliby rozdzielać $. Masz rację @woona, że ci co kradli i zabijali dla zysku nie mogą zostać w pałacach i to nie jest zemsta, czy nienawiść. Przecież nikt ich nie chce zabić,maja być traktowani, tak jak oni traktowali innych.

 16. Suweren
  Lip 17, 2016 @ 17:21:32

  Prawo Morskie i Panstwo Handlowe.
  Przestan byc niewolnikiem, odwaz sie byc czlowiekiem.
  Wybierz Wolnosc.

 17. linkuje
  Lip 17, 2016 @ 14:40:50

  W tym filmiku mówi o nim Dariusz Kwiecień:

  polecam Jego blog:
  http://moje-riese.blogspot.com/

 18. linkuje
  Lip 17, 2016 @ 14:36:59

  I nie otworzy wrót … :D:D:D

 19. linkuje
  Lip 17, 2016 @ 14:34:39

  Zresztą nie wypaliło im zrobienie w Polsce supermena, który by zaczął rządzić światem. Dzieciaka tak Polacy wyszkolili, że ma wyjebane na wszystkich… hahaha… Teraz tylko zostało im trudzić się jak najszybciej zrobić następnego ale czasu brakuje bo ludzie się budzą…

 20. linkuje
  Lip 17, 2016 @ 14:29:55

  A po co mają przetrwać jak to w większości demony a nie zwykłe dusze…

 21. Flawiusz
  Lip 17, 2016 @ 13:05:31

  Czy jesień 2016 będzie przełomem ?

  Chciałbym się podzielić kilkoma przepowiedniami uzyskanymi drogą channelingu na temat roku 2016 i dalszych lat, będącymi streszczeniem wywiadu Bashara – znanego channelingowca i nauczyciela duchowego:

  2015/16 – tory rozwoju waszego gatunku się rozdzielą na stare i nowe więc ważne jest, żeby się znaleźć we właściwym „pociągu”. W tych latach rozziew między starym i nowym światem stanie się ogromny i jeżeli na czas się nie znajdziecie na właściwych torach, to później będzie bardzo trudno ten dystans nadrobić.

  Jesień 2016 będzie czasem, gdy WSZYSTKO SIĘ ZMIENI. Niektóre rzeczy od razu, a niektóre się zaczną rodzić od tego momentu. Pamiętaj, że to jedynie najbardziej prawdopodobny scenariusz na chwilę obecna – ale to może też ulec zmianie.

  Wiele rzeczy, które poznasz w następnych latach będą miały swoje źródło właśnie w tym przełomie jesienią 2016. Kluczowe jest, czy przyjmiesz postawę pozytywnych przekonań, czy negatywnych. Jeżeli negatywne, to poczujesz się kompletnie odcięty od strumienia życia. Jeżeli pozytywne, to skrzydła Ci urosną.

  2015/2017 – generalnie dowiecie się, że życia na innych planetach jest możliwe. I bardzo prawdopodobne. Ta myśl będzie budować platformę do rzeczywistego kontaktu, który nastąpi w latach 2025 – 2033. Nie przesądzam, czy odkryjecie zaawansowane formy życia, czy też prymitywne, ale będziecie wiedzieć, że z pewnością jakieś formy życia istnieją poza waszą planetą.

  W okolicy jesieni 2016 doświadczycie także poważnych przemian systemu ekonomicznego i finansowego. To nie będzie kompletna zmiana systemu ekonomicznego, ale nastąpi kompletna zmiana podejścia do systemu podatkowego i rozumienia sensu jego stosowania. Gruntownej zmianie ulegną zasady regulujące podatki, co pozwoli na powrót do równowagi pomiędzy systemem społecznym a jednostką. Te zmiany podatkowe zapoczątkują kompletną rewolucję waszego systemu ekonomicznego. Zmiany te będą narastać do roku 2020, zaś pomiędzy 2025 a 2030 nastąpi realna zmiana systemu ekonomicznego na całej planecie.

  System polityczny będzie się opierał przez pierwsze lata po roku 2016, ale po 2020 nastąpi historyczne wydarzenie, które zmieni system polityczny na całej planecie.

  Począwszy od okna 2015/2017 wzmogą się działania na rzecz alternatywnych źródeł energii i FREE ENERGY, zaś pomiędzy 2020 a 2025 w zasadzie tematy te powinny już na tyle dojrzeć, by mogły zaistnieć w praktycznym zastosowaniu.

  Gdzieś w latach 2017/2018 a może i 2019 nastąpi wielki zamach terrorystyczny, który zmieni myślenie o wielu tematach. Także do roku 2020 możecie się spodziewać praktycznie ze 100% prawdopodobieństwem jakiejś nuklearnej katastrofy. Te wydarzenia będą podwaliną do kompletnej zmiany myślenia i działania zarówno w sferze nauki, jak i polityki. Te wydarzenia zmienią tory dalszego postępowania.

  Także w latach 2020 – 2030 nastąpi ogromne przyśpieszenie technologii kosmicznych i będzie to dekada w której odkryjecie możliwość podróży kosmicznych – w zakresie dziś niewyobrażalnym. W oknie czasowym 2030/2033 nastąpi kontakt z innymi cywilizacjami i powszechną stanie się świadomość współpracy pomiędzy wami i innymi cywilizacjami.

  Do roku 2050 zostaniecie przyjęci na pierwszy poziom uczestnictwa w The Interstellar Aliance (Sojusz Międzygwiezdny). Do tego momentu będziecie już znali swoje prawdziwe pochodzenie, historię i cel waszej cywilizacji.

  W ciągu najbliższych 50 lat poziom wód w oceanach się podniesie o około 10-15 metrów, co będzie skutkować zalaniem wielu miast położonych na wybrzeżach. Będzie to skutek stopnienia czap lodowych na waszej planecie. Wszelako w okolicy roku 2050 proces ten zacznie się cofać, temperatura będzie się obniżać i to was wprowadzi w krótką epokę lodowcową. Bynajmniej nie będzie to tak, że wszystko zamarznie, ale globalne temperatury będą niższe i będzie to odczuwalne w wielu miejscach na planecie. Globalny wzrost temperatury i potem jej spadek jest cyklem naturalnym i trwa setki lat, ale wy go przyśpieszycie emisją gazów cieplarnianych i skrócicie ten cykl do okresu kilkudziesięciu lat – zamiast naturalnego cyklu setek lat. Ale będzie to zarazem proces powolnie narastający, z którym będziecie sobie radzić na bieżąco.

  W oknie czasowym 2020/2025 zostanie też udowodnione istnienie Atlantydy. Znajdziecie też w tych latach „Hall of Records” – informacje, które odkryte zmienią całe widzenie waszej historii i kierunki dalszego rozwoju waszej cywilizacji.

  Wszystko to będzie zainicjowane zmianami, które się rozpoczną od jesieni 2016.
  ———————————————————————————————————
  Dla zainteresowanych – więcej informacji o Basharze, gdzie m.in. wyjaśnia prawa kosmicznego stworzenia:
  https://krystal28.wordpress.com/category/bashar/

  Źródło tekstu:
  http://www.obudzeni.info/viewtopic.php?f=7&t=1490

  • Omstan
   Lip 18, 2016 @ 18:51:39

   Flawiuszu, smutny ten przekaz, bo całkowicie różny od tego co zapowiada Kobra a nawet Dajamanti, który kiedyś wyraził się że do 20-tego roku będzie spokój, a później to już będziemy latać, czyli będzie to inna, rozumiem rajska rzeczywistość. U Bashara nie ma miejsca na Wydarzenie, reset finansowy, Nesarę, rewolucję w medycynie, a przecież Japończycy już opracowali środek eliminujący starzenie się a nawet odwracający je.
   I co najważniejsze brak jakiejkolwiek wzmianki o wyzwoleniu ludzkości spod władzy Kabała, może dlatego że wpadniemy na kolejne sto lat pod władzę Wschodniego Sojuszu*, który będzie mniej opresyjny i odpuści sobie depopulację 90% ludzkości. Podobny scenariusz spotkałem chyba 3 lub 4 lata temu na Galaktycznej Kawiarence z tym że tamten kończył się na roku 2070, kiedy to będziemy już pełnoprawnymi członkami Galaktycznej Konfederacji.
   Chyba że jest to przekaz zmanipulowany aby ostudzić nasze nastroje i spowolnić działania na rzecz rychłego wyzwolenia.
   Uważam, że powinniśmy robić wszystko, aby doprowadzić do Wydarzenia i bezwarunkowego wyzwolenia ludzkości i to jak najszybciej, a gdy wszystko będzie już nowe i każdy będzie mógł godnie żyć, to możemy sobie później powoli ewoluować.

   * taki scenariusz jest też podobno zakładany w negocjacjach z Kabałem.

   Pozdrawiam wszystkich i oczekuję na dalsze odkrywanie kulisów negocjacji z kabałem przez Kobrę

 22. Flawiusz
  Lip 17, 2016 @ 12:58:04

  Wielkie sprzątanie światowych oceanów

  Na wodach Morza Północnego rozpoczęła się budowa gigantycznej oczyszczalni wód oceanicznych, która ma uchronić cywilizację przed realizacją ponurej wizji utonięcia w niezliczonej ilości plastiku. Projekt o nazwie „The Ocean Cleanup” testowany będzie przez najbliższych 10 lat, a w jego trakcie ma zostać usunięte z wód Oceanu Atlantyckiego aż 4 z 8 milionów ton tworzyw sztucznych, które co roku do niego trafiają.

  Kolejnym celem sprzątania światowych wód będzie Wielka Pacyficzna Plama Śmieci, na którą składa się dryfujące skupisko 4 milionów ton śmieci i plastikowych odpadów, utworzone przez prądy oceaniczne w północnej części Oceanu Spokojnego, między Kalifornią a Hawajami. To największe w historii ludzkości przedsięwzięcie zostanie zrealizowane przy pomocy bardzo nowatorskiego systemu.

  Więcej informacji:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielkie-sprzatanie-swiatowych-oceanow

 23. MajaWalia27
  Lip 17, 2016 @ 12:52:44

  Nie wiem czy to potwierdzona informacja,ale dziś monitor polski podaje,że nie żyje Max Spiers- amerykański super żołnierz, który ujawniał ostatnio bardzo dużo wiadomości- podobnie jak Kobra. Bardzo odważny, bohaterski Człowiek. Smutna informacja. Wstawię link do wywiadu z Maxem w porozmawiajmy tv- poruszał naprawdę ważne i bardzo utajnione działania ‚ciemnych” łącznie z takimi zagadnieniami jak:

  – związek słów Syjon i Nazizm
  – podziemna baza CLC-1
  – jak wygląda Pindar
  – dlaczego rozpylane są smugi chemiczne
  – ciekawostki hoteli Hilton
  – baza Dulce
  – rytuały satanistyczne w Watykanie
  – czym jest Księżyc
  – maszyna do łapania dusz na Księżycu
  – Księżyc i Saturn
  – czym jest Nibiru
  – magia symboliczna
  – patologiczny gender
  – pasożytnicza świadomość musi się poddać i odejść

  • Aldabra
   Lip 17, 2016 @ 22:27:45

   To niestety potwierdzona przez kilka źródeł informacja ( Alex Berdowicz, Miles Johnson, Sarah Adams) Max Spiers zmarł nagle w sobotę pod Warszawą, będąc u swoich znajomych. Mimo wielu godzin reanimacji nie odzyskał przytomności i odszedł. Wielka szkoda.

   • krystal28
    Lip 18, 2016 @ 15:59:20

    Dzięki Aldabro za tę wiadomość. Miles Johnston wydał ten komunikat godzinę temu domagając się śledztwa w tej bardzo podejrzanej, nagłej śmierci Maxa Spiersa. Mowi, ze pomimo, wydzielającej się [czarnej krwi?], czy innej substancji z ust Maxa przez ostatnie kilka dni, nie był zabrany do szpitala, ani do lekarza. Matka Maxa została powiadomiona i jest w drodze do Polski. Max był wielkim wojownikiem Światła. Z miłością ❤ – kr

    ang. link: https://www.youtube.com/watch?v=KaRzhmNOWy0

 24. Ivo
  Lip 16, 2016 @ 22:57:05

  Jeśli tylko warunki będą dogodne to kichające GCS mile widziane już w 2016 roku 😉

 25. krystal28
  Lip 16, 2016 @ 19:07:33

  Kochana MajoWalio, NajKasiu, love energy, Wiesławo i wszystkie wspaniale dusze na naszym blogu, dziękuję za Wasze dobre słowa. Wierzę, że Wasze Światło świeci jasno i przyspiesza proces Resetu i Wzniesienia dla całej ludzkości. ❤

  Oczywiście oczekuję pełnego uzdrowienia, gdyż nie może być innej alternatywy 🙂

 26. miau_9999
  Lip 16, 2016 @ 16:42:45

  Ja prosiłam o brak pieniądza w naszym świecie.. i nie zgadzam się z warunkami kapitulacji w pkt. 1.. niech przegrani mogą tylko rozdawać to, co rozkradli, a odejdą w chwale czynienia dobra, jakby byli nawróceni.. Taka chwała w nie-chwale..

 27. MajaWalia27
  Lip 16, 2016 @ 14:39:44

  Tylko w uzupełnienie chciałam napisać,że 26 marca na Twoim blogu Krystal opublikowałaś post Kobry pod tytułem:” gra jest skończona dla kabała” i w tym tekście pojawia się bardzo ważny odnośnik do sytuacji w Turcji”

  „Dragon sources have communicated that in the near future, Turkey may be the trigger for a short but intense military escalation just before the planetary breakthrough. If that happens, a mass meditation will be announced on this blog to counteract that.” – Cobra

  • krystal28
   Lip 16, 2016 @ 20:10:16

   dzięki MajoWalio za przypomnienie. Oto przekład tego krótkiego fragmentu:

   „Smocze źródła podały, że w niedalekiej przyszłości, Turcja może być bodźcem dla krótkiej, lecz intensywnej eskalacji wojskowej tuż przed planetarnym przełomem. Jeśli tak się stanie, masowa medytacja zostanie ogłoszona na tym blogu..”

 28. Wojtek
  Lip 16, 2016 @ 12:17:20

  Witam, a ja myślę że reset będzie taki:
  – wprowadzenie przychodu minimalnego,
  – zamknięcie urzędów skarbowych , zusu i wszystkich urzędów operujących na grabieżczej działalności na tych którzy wypracowują PKB.
  – likwidacja wszystkich podatków
  – utrzymanie struktur państwa poprzez inflację ~10%
  – prywatyzacja szkół , szpitali itp.
  Zero przymusu sam decydujesz o sobie i tylko o sobie, jeżeli cokolwiek wymagasz to tylko od siebie.
  Pozdrawiam.

  • woona
   Lip 17, 2016 @ 11:29:20

   ale przychod minimalny to nie jest czasem 1600zl? czy to jest dochod minimalny? i o co chodzi z tym przychodem?

   • Wojtek
    Lip 18, 2016 @ 08:58:13

    Każdy obywatel mieszkający w państwie co miesiąc dostaje jakieś pieniądze z racji że jest współwłaścicielem państwa. Makro ekonomia przedstawiana i nauczana jest sprzeczna z rzeczywistością kasy jest więcej niż państwo jest w stanie ukryć. Skąd wziąć na to pieniądze, proste 90% urzędów istnieje dla etatów klanów rodzinnych i znajomych, ( wiem ponieważ sam prowadzę działalność i pracuję jako święta krowa w urzędzie, sam płacąc podatki zarabiam na swoją pensje i jeszcze zostaje coś dla kierownika). Niestety znam też opinie współpracowników w urzędzie o wszystkich prywaciarzach i wież mi ciężko utrzymać miłość do ludzi którzy plują ci w twarz.

    Pozdrawiam gorąco.

 29. woona
  Lip 16, 2016 @ 11:52:21

  Witaj z powrotem Krystal. Ciesze sie ze jestes z nami i ze operacja przebiegla dobrze(wnioskuje po tym ze piszesz tu znowu) ❤

  Witaj woona, dzięki, jednak to nie była operacja tylko prosty zabieg – kr

 30. MajaWalia27
  Lip 16, 2016 @ 11:09:13

  Myślę sobie Kochani jak dużą trzeba mieć klasę i jaki ogrom miłości w sercu by napisać taki post będąc w sytuacji Kobry czy Ruchu Oporu. Ci ludzie – członkowie ‚walczącej strony” ludzkości wielokrotnie narażali swoje życie, sam Kobra napisał,że kilka razy próbowano go zabić- i On przedstawia teraz te warunki kapitulacji. Jaki to jest kontrast pomiędzy tymi ludźmi ze”Światła” i tymi „ciemnymi”. Ja jestem w stanie zrozumieć ich traumy, to,że urodzili się w rodzinach masońskich,że być może byli poddani pewnej presji,ale ciągle uważam,że mieli wolną wolę i mogli dokonać innych wyborów. Oni w tych negocjacjach pomimo traum nie zapominają zostawić sobie luksusowych posiadłości i kilku miliardów na koncie. Dlaczego tego nie mogą doświadczyć WSZYSCY ludzie? Znowu tworzy się pewien rodzaj podziału, gdzie oni są ponownie ‚uprzywilejowani”. Czy to będzie wyglądało tak,że my będziemy sadzić drzewa, sprzątać ziemię a oni na powrót pochowani w luksusowych zamkach będą się dobrze bawić i śmiać się z naszej naiwności. Generalnie dla DOBRA LUDZKOŚCI mogę machnąć na to ręką, niech zachowują te zamki i miliardy,ale usunął się w cień z pola działania….jednak myślałam sobie czasem,że dla nich szansą na zrozumienie byłby trochę inny scenariusz: skromne środki do życia, odebranie całego bogactwa, tak by ODCZULI jak to jest być niezamożną jednostką, i kilkuletnia praca z ludźmi potrzebującymi- chorymi, ludźmi starymi, niedołężnymi, lub po prostu sprzątanie ziemi, ciężka praca fizyczna. I dopiero po kilku latach, gdy CI ludzie ODCZUJĄ co to jest normalne życie asymilacja ze społeczeństwem,ale na początku bez możliwości sprawowania jakichkolwiek znaczących funkcji społecznych. No i przede wszystkim odpowiedzialność przed całą ludzkością w całej prawdzie za wszystkie swoje zbrodnie. Nie jestem za zemstą zupełnie,ale jednocześnie brakuje mi tutaj prawdziwej sprawiedliwości i jakiegoś szacunku dla ludzi. Smutne te warunki kapitulacji. Jednak dla dobra OGÓŁU i naszej planety, by przyśpieszyć radykalnie zmiany – do zaakceptowania.
  Dziękuję Ci Kochana Krytal, życzę Ci zdrówka. Myślałam o Tobie przez ostatnie dni, wysyłając Ci dużo miłości i życzeń powrotu do całkowitego zdrowia. Dziękuję Ci za odwagę i za Twój bardzo cenny blog. W czasie gdy naprawdę zaczyna robić się bardzo ‚gorąco” na ziemi wprost nieoceniony,

  P.S.

  A propos sytuacji w Turcji- Kobra zdaje się kilka miesięcy temu wspomniał,że w Turcji dojdzie do jakiś bardzo dużych rozruchów i wręcz zagrożenia wojną,i,że zorganizuje na swoim blogu medytację w tej kwestii- kwestii pokoju w Turcji. Pamiętam,że napisał,że taka sytuacja zaistnieje nie tak długo przed czasem ‚Wydarzenia”.

 31. Amarantus
  Lip 16, 2016 @ 10:56:23

  Taki proces akceptacji negatywnych w ramach nowej rzeczywistości musi się odbyć przy pełnej JAWNOŚCI. Pozwalamy im pozostać, ale oni sami publicznie opowiadają o swoim udziale w systemie kontroli, ze szczegółami. Dodatkowo jest to poparte konkretnymi dowodami, filmami, dokumentami, nagraniami itp. Ludzie zyskują pełną wiedzę o tym, kto był kim w tej grze i jak wyglądały kulisy. Zostają na ściśle określonych warunkach z dożywotnim zakazem wpływania na życie wspólnoty, pełnienia jakichkolwiek funkcji w organizacjach światowych itp. Żyją na uboczu pod kontrolą społeczną. Ta zasada powinna dotyczyć tych, którzy nie mają oczywistych zbrodni na koncie. Ci powinni zostać osądzeni i trwale odizolowani. Członkowie rodzin uprzywilejowanych i ludzie zmuszeni strachem do współpracy z systemem, powinni móc normalnie żyć po Przełomie, jeśli bezwarunkowo zaakceptują ten nowy świat. Jeśli chodzi o ich majątki, to pieniądze i tak stracą znaczenie. Trzeba zlikwidować pieniądze, aby faktycznie znieść niewolnictwo. Każdy system ekonomiczny oparty na konieczności pracy dla fizycznego przetrwania jest niewolniczy! Jak to zrobić? 1.Darmowe źródła energii 2. Wymiana dóbr i usług na zasadach ustalonych przez strony (ja ci wymaluję ściany, a ty mi obetniesz włosy). 3. Każdy człowiek dostaje za darmo kawałek ziemi, na którym może uprawiać rośliny jadalne. 4. Urządzenia do tworzenia syntetycznych odpowiedników żywności i przedmiotów materialnych (dostarczone przez wysoko rozwinięte cywilizacje, a w przyszłości produkowane na Ziemi). 5. Warunek konieczny – globalna zmiana świadomości. Znika przemysł, sklepy, korporacje, podatki, biurokracja, polityka, czynsze, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe itp. Ludzie zostają uwolnieni od balastu ciągłej szarpaniny z materialnym aspektem życia.

 32. love energy
  Lip 16, 2016 @ 10:27:28

  Hej:) zbyt często jeszcze prubujecie umysłem pojmowac wydarzenia tak to mi sie pokazało dużo czytania wchłaniania jest okej do pewnego momentu ten momen to PRZEBUDZENIE w swoim sercu które prowadzi do domu.W codziennym życiu jest spełnienie którego wszyscy poszukuja od tysiecy lat. KAbał zostanie usunięty po dorboci lub po trupach to sie stanie ale czy wy jako jednostki znajdziecie sie w świetle czy na świecie który oni sprowadzili do upadku to jest pytanie.Nowy świat już istnieje wolny od kabała wolny od chimery wolny od archontów wolny od ciemnosći tylko od was zalezy czy chcecie w nim sie odnaleść on leży w przestrzeni serca.PRZYPOMNIJCIE SOBIE.Ataki które doświadczacie jeszcze na was od ciemnych sa po to abysće weszli w centrum serca wtedy wszystko sie konczy i zaczyna na nowo na wieki. JA JESTEM NIETYKALNY…w chologramie miłośći jest życie.Krystal ty jesteś wspaniała i jesteś na nowej ziemi.Buziaki love light.

 33. Adela
  Lip 16, 2016 @ 09:59:35

  To nie jest takie różowe, jak to Kobra przedstawia . Przeczytajcie ten artykół lub wszystkie do tyłu, https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2016/07/wnetrze-ziemi-sprawozdanie-dla-sojuszu.html#more Nie wiem, z jakim Sojuszem kontaktuje się Kobra.

  • NajKasia
   Lip 16, 2016 @ 11:30:13

   Adela Kobra robi co trzeba a czytając kosmiczne ujawnienie pamiętaj, że czytasz to z większym opóźnieniem niż informacje od Kobry na stronie Krystal. Osobiście widzę, że idzie wszystko w dobrym kierunku, a nawet lepiej, bo kabał i reszta, zgadzając się na takie warunki naprawdę wiedzą, że kończy się ich władza a to dopiero początek ich końca. Jest dobrze i wspierajmy siebie i wszystkich, pozytywnymi myślami, bo przecież jesteśmy istotami twórczymi i od nas też wiele zależy. Pozdrawiam Was kochani a Ciebie Krystal otulam serduchem.

  • ANAJA
   Lip 16, 2016 @ 16:09:41

   Ale ten artykuł jest z lutego tego roku i pamiętacie że doszło do zanikania pola magnetycznego co mogło spowodować te anomalia w grupach . obecnie już nie ma takiego czegoś. Można o tym poczytać na oryginalnej stronce Kosmicznych ujawnień….

  • Zachariasz
   Lip 17, 2016 @ 15:24:15

   W tym dialogu jest tylko 20% prawdy.

   • krystal28
    Lip 17, 2016 @ 19:50:57

    Zachariaszu, czy to jest Twoja opinia, czy możesz swoje stwierdzenie poprzeć jakimiś linkami?

    • miau_9999
     Lip 17, 2016 @ 20:29:19

     ja bym rzekła dokładniej, że nawet mniej niż 20% prawdy, ale nie mam linków. Moim linkiem serce jest..

    • Zachariasz
     Lip 17, 2016 @ 23:33:07

     Używam intensywnie radiestezji do mich badań. Moja dusza podpowiada mi to samo.

    • krystal28
     Lip 18, 2016 @ 00:52:09

     Czyli to jest Twoja opinia, Twoja prawda na podstawie Twoich odczuć, takich czy innych. Mam nadzieję, że możesz zaakceptować, że inni mają swoje prawdy, nie mniej ważne, na temat różnych informacji według ich odczuć.

    • Zachariasz
     Lip 18, 2016 @ 19:00:04

     Droga Krystal28 radiestezja służy nie tylko do pomiarów lecz przede wszystkim do badań i można za jej pomocą uzyskać całkiem adekwatne odpowiedzi. Ci dwaj panowie z tego dialogu należą do ciemnej strony. Bardzo cenię sobie instrukcje przekazane w blogu AA Michała w którym odnalazłem 100% prawdy i się z nią identyfikuję. Jest tam przekazane bardzo wiele informacji dotyczących rozwoju i jak zwiększyć kontakt z własną duszą. Szczególnie polecam wstąpienie w szeregi służebników światła – za cztery dni jest kolejny nabór. Jestem przekonany że czas ciemnej strony się kończy, dane poniżej mówią za siebie odnośnie ile osób dba o lepsze jutro.
     Rola 10.07.2015 10.07.2016
     1 etap Pracownik światła 152 000 948 000
     2 etap Służebnik światła 12 200 21 000
     3 etap Wojownik światła (aspirant ścieżki wstępującej) 832 952
     4 etap Mistrz światła (uczeń ścieżki wstępującej) 52 112
     5 etap Pracownik świetlisty 11 21
     6 etap Służebnik świetlisty (mistrz przejawiania) 3 4
     7 etap Wojownik świetlisty (mistrz jaźni urzeczywistnionej) 1
     8 etap Mistrz świetlisty

    • krystal28
     Lip 18, 2016 @ 20:14:45

     Interesująca próba podważania wiarygodności pracowników Światła, Zachariaszu. Bawisz się w niebezpieczną grę, przedstawiając siebie jako autorytet 100% prawdy na podstawie radiestezji i nie pozwolę Ci robić tego na naszym blogu. Corey jest powszechnie uznanym informatorem, miał wiele wywiadów z Dawidem Wilkockiem i nawet jeden wspólnie z Kobrą przedstawiając swoje bogactwo wiedzy.

    • Dawid56
     Lip 18, 2016 @ 22:49:19

     Radiestezja absolutnie nie nadaje się do potwierdzania takich czy innych prawd duchowych i na pewno nie jest metodą pozwalającą na stwierdzenie czy Ktoś stoi po jasnej czy ciemnej stronie mocy.Podczas radiestezji uruchamiane są czasami tzw procesy lemuryjskie ( wahadełko wychyli się zgodnie z intencjami tego kto je używa albo czasami podda się innym energiom niekoniecznie pozytywnym)

    • krystal28
     Lip 19, 2016 @ 22:49:47

     Dokładnie to co mówi mi moja intuicja i rozsądek, dzięki Dawidzie56

    • An
     Lip 19, 2016 @ 23:37:28

     Ja mam podobne zdanie i doświadczenie w sprawie radiestezji. Wydaje mi się, że tu bardziej sprawdziłby się test mięśniowy. Nie wiem, czy znacie? Jeśli ktoś byłyby zainteresowany to podaje link https://duchowainspiracja.wordpress.com/2011/05/13/jak-wykonac-test-miesniowy/
     Aby uzyskać prawidłowe wyniki z tego testu, to trzeba kalibrować powyżej poziomu uczciwości.Tym testem można sprawdzać wszystko. Niestety nie nadaje się na przewidywanie przyszłości. Informacje są ściągane z czystego pola świadomości.

    • Dawid56
     Lip 20, 2016 @ 22:15:35

     Cytat z linku , który podała An
     „Jedna z teorii mówiącej o tym jak działa TM mówi, że gdy w umyśle pojawi się myśl, która jest w sprzeczności z przekonaniami podświadomości to następuje sytuacja stresowa. Umysł podświadomy zajęty jest wtedy walką z tą myślą, a konflikt pomiędzy świadomością a podświadomością prowadzi do osłabienia mięśnia.

     Z tego wynika, że TM może być wykorzystana do odkrycia myśli, które są dla nas stresujące, oraz tych, które są w opozycji do przekonań podświadomości.”

     Ten test prawdopodobnie byłby dobry do określenia prawdomówności, cz nawet uczciwości, nie jestem jednak pewien czy byłby właściwy aby określić, czy Ktoś stoi po stronie Światła czy Ciemności , być może będą osoby , których jednoznacznie nie da się zaklasyfikować ani do jednej ani do drugiej grupy, te osoby mogą zaburzyć cały wynik testu.Nie wiem w takim razie czy test mięśniowy pozwoliłby na to aby powiedzieć o kimś że stoi po stronie sił Ciemności

    • An
     Lip 23, 2016 @ 23:35:52

     Do Dawida58
     Test mięśniowy jest wykorzystywany w nauce. Tym testem można tez sprawdzić, prawdomówność danej osoby, ale też można sprawdzić intencje każdej osoby. Nawet gdy ona nie żyje. Np. sprawdzano, na bardzo dużej liczbie osób, czy Hitler był postacią pozytywną, wszystkim bez wyjątku wychodziło, że NIE był. Nawet dzieciom, które nie miały pojęcia kim on był czy też osobom, które uważały go za bohatera, również i im wychodziły odpowiedzi przeczące. Oczywiście przykładów jest całe mnóstwo. Testem mięśniowym można sprawdzać WSZYSTKO: intencje każdej osoby, preferencje, szkodliwość danego produktu, prawdomówność każdej osoby, poziom świadomości itd itd. Dużo by wymieniać.

 34. Adam
  Lip 16, 2016 @ 08:53:06

  No i mamy odpowiedź:

  ………Nie ma takiej siły, która mogłaby mnie odsunąć od władzy. Ci, którzy podjęli próbę przeprowadzenia puczu zostaną ukarani – miał powiedzieć prezydent Recep Tayyip Erdogan po wylądowaniu w Stambule………

 35. Wieslawa
  Lip 16, 2016 @ 08:30:41

  Witaj Krystalku, jestes kochana , bardzo kochana, nawet nie wiesz jak , zaslugujesz na milosc i szacunek, tyle dobrego robisz, tyle wspanialej pracy wykonujesz, sciskam Cie i pozdrawiam przesylam Ci rowniez buziaczki,, ,

 36. AndWin
  Lip 16, 2016 @ 03:21:54

  Jakie negocjacje? Bezwarunkowa kapitulacja tylko.

 37. gs
  Lip 16, 2016 @ 02:52:46

  Dziekuje za cudowne wiadomosci 🙂 Dziekuje za wsparcie , za otuche i ogromna prace , Dziekuje za ten piekny blog , za wszystko i zycze zdrowia i wszelkiego dobra Droga Krystal , pozdrawiam wszystkie dusze i ciesze sie nadchodzaca wolnoscia , zwyciestwem swiatla 🙂

 38. Johnny
  Lip 16, 2016 @ 01:30:36

  „honorowi członkowie Nowego Społeczeństwa”?? Kilka miliardów dolarów im zostanie?? Tak. To żarty? Czy kolejne wielkie, misterne oszustwo? hmm.. Sam chyba muszę się zresetować…

  • krystal28
   Lip 16, 2016 @ 03:01:48

   Johnny, podziel się z nami, jakie widzisz najlepsze rozwiązanie na szybki, bezkrwawy Reset? Kobra i R.O. są otwarci na konstruktywne pomysły.

  • Elżbieta Wocial
   Lip 16, 2016 @ 07:33:19

   Masz rację! Pachnie mi to dalszą manipulacją i oszukiwaniem społeczności ludzkiej. Już nie raz w historii ,,W imię pokoju i poprawności politycznej: pozostawiano w rękach wrogów środki do dalszych knowań przeciwko ludzkości.Tym ,którzy rzeczywiście pragną Miłości i światła, pozostawmy takie same warunki jak całej populacji planety. Można to zrobić z miłością i sprawiedliwie.

   • krystal28
    Lip 16, 2016 @ 18:48:26

    Droga Elżbieto Wocial, Johnny, miau_9999, Reset to tylko początek w tym przejściu do Złotego Wieku. Naszym ostatecznym celem jest Wzniesienie, które możemy osiągnąć tylko przez własne staranie. Dobrze zacząć od odejścia od postawy ofiary (np. ktoś mną manipuluje, więc nie mogę być szczęśliwy) i kata (np. oskarżanie pracowników Światła o oszustwo) i wziąć odpowiedzialność za tworzenie swojej rzeczywistości we własne ręce.

    Myślenie, że jeśli ktoś dostanie więcej pieniędzy to będzie dla reszty mniej do podziału to stara energia. W tej wibracyjnej rzeczywistości, otrzymujesz dokładnie tyle na ile wierzysz, że możesz otrzymać. Zacznijcie myśleć z pozycji Serca , a nie ego, to bardzo pomoże w procesie osobistego Wzniesienia.

    Ja też myślę, ze Ruch Oporu, który składa się z wielu członków, pracujących dla wyzwolenia planety od kilkudziesięciu lat i konsultujących się regularnie z kosmitami z wyższych wymiarów, takimi jak Plejadianie, jest wyjątkowo szczodry dla kabała, lecz co ja mogę wiedzieć, jakie jest najlepsze rozwiązanie w tym delikatnym, skomplikowanym procesie.

    Trzeba wziąć też pod uwagę, ze ci bardzo ciemni, którzy nie zdecydują się przejść na Światło, będą mieli bardzo mizerne życie i szybki koniec, gdyż ciemna energia generowana ze strachu ludzkości i z satanistycznych rytuałów będzie nagle im odcięta. A ci co przejdą na Światło, wierzę, że zaczną się dzielić swoim bogactwem z innymi. Więc może te warunki kapitulacji są najlepszym rozwiązaniem.

    • Wojtek
     Lip 17, 2016 @ 10:44:53

     Krystal, wyjaśniłaś to bardzo prostymi słowami po mistrzowsku!
     Te warunki negocjacji to prawdziwy majstersztyk – dzięki temu raz dwa zostanie zmniejszona siła wpływu kabała na świat co najmniej o 50%. To prawdziwy „szach”, a dla reszty kabała, która nie przyjmie tych warunków będzie szybki „mat”.

    • Dawid56
     Lip 17, 2016 @ 13:50:48

     Krystal masz 100 % rację.Podstawowy problem to jak przeprowadzić reset aby było jaknajmniej ofiar. Wiadomo że największe zagrożenie które istnieje na Ziemi to zagrożenie wojną nuklearną. Nie przekonuje mnie też gadanie różnych pozaziemskich cywilizacji , ze na Ziemi powinno żyć zaledwie 500 000 000 osób , bo więcej Ziemia nie jest w stanie wyżywić. Przebiegunowanie magnetyczne to też nie jest rozwiązanie , gdyż mogą wtedy ruszyć żywioły ( trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów) .Jeśli ruszą żywioły elektrownie atomowe też nie będą bezpieczne. W przypadku zaniku prądu na 2 czy 3 tygodnie zginie bardzo wiele osób nie mówiąc o bezpieczeństwie elektrowni atomowych. Jeśli w czasie globalnego resetu padnie internet i padnie łączność to spadnie na ziemię jednoczesnie wiele samolotów.
     Jedno jest jednak pewne coś musi się wydarzyć gdyż Układ Słoneczny z Ziemią wchodzi region galaktyki o bardzo wysokich wibracjach. Być może proces ten ma trwać setki lat stąd najważniejsze jest chyba podnoszenie Świadomości Ziemian, świadomości o tym że są zaledwie cząstką Stworzenia czyli jednymi z wielu istotami zamieszkującymi Kosmos. Krystal też słusznie pisze ,że trzeba w tym podnoszeniu wibracji duchowych stawiać Serce przez Ego. Moim zdaniem najważniejszym naszym zadaniem powinno być uchronienie Ziemi od mechaniczności ( chipowania czy owych pinów czy loginów czy wirusów komputerowych. Wygląda na to,że wbrew niektórym zaletom największe zagrożenie płynie z globalnej sieci internetowej. Miała być telepatia, a jest www.
     Niestety ani Reset ani przebiegunowanie ani jakiekolwiek kataklizmy nie są „sprawiedliwe” z prostej przyczyny we wszystkich ekstremalnych sytuacjach szansę przeżycia mają cwaniacy, osoby bezwzględne czy będące u władzy.Być może pierwsze powinno mieć miejsce ujawnienie a dopiero później reset ( ale to chyba tylko moja opinia)

    • Evaa
     Lip 17, 2016 @ 16:29:49

     Piękne wyjaśnienie Krystal – dzięki, cieszę się, że znów jesteś z nami ❤

  • ANAJA
   Lip 16, 2016 @ 16:14:40

  • Adrian
   Lip 16, 2016 @ 19:22:26

   Wybaczanie i odpuszczanie grzechów to to co nas odróżnia od nich, muszą wziąść z kogoś przykład bo oni przykładem nie są. Wiec musimy pokazać że my umiemy wybaczyć i nie wyciągać surowych konsekwencji jeśli sie zreflektują i porzucą swoje maniakalne zapędy. Wtedy potraktujemy ich jak kazdego innego bo jak budować piękny równy świat dla wszystkich i izolować kogoś i traktować go jako gorszego bo zbłądził, błądzić to ludzka rzecz.

   • M'
    Lip 23, 2016 @ 17:57:00

    A o czymś co się nazywa ZADOŚĆUCZYNIENIE za krzywdy – zapomniałeś?
    Bez zadośćuczynienia za krzywdy – rytuały krwawe, zabójstwa, szczepionki-autyzm, bezpłodność,zanik mięśni. Te krzywdy bez zadośćuczynienia? – leczenia, rent .Za wyniszczenie ludności afrykańskiej, indyjskiej, indiańskiej- też bez zadośćuczynienia?

    • Adrian
     Lip 25, 2016 @ 23:38:15

     A wolisz zeby dalej robili to co robią? Czy zaprzestali bo dla ludzi którzy głodują i umierają maja gdzieś zadośćuczynienia, oni chcą żyć a nie mogą bo pragniesz negocjować zadoscuczynienia ? Zastanów się ty masz co jeść, wiele osob nie wiec nadal chcesz negocjować czy skończyć ten terror nawet jeśli nie zapłacą za swoje czyny i nie zostaną ukarani ? Uwierz mi ze Ci co nie mogą ci odp powiedzieli by wybaczcie im dajcie min to co możecie bo ja chce żyć …

 39. cransac georges
  Lip 15, 2016 @ 22:57:27

  Niech zakroluje MILOSC I SZACUNEK !

 40. planetariusz
  Lip 15, 2016 @ 22:50:15

  Nareszcie długo oczekiwana złota Chwila.Jak długo czekaliśmy na to ile jeszcze będą trwały negocjacje?Oby centralne słońce kichnęło w odpowiednim czasie.Czas na ujawnienie i zmiany.Koniec terroryzmu,fałszywych rządów ,układów,sterowania mas mediami. Miłość zacznie królować i szacunek dla Ziemian i matki Gai .Pozdrawiam wszystkich i dzięki dla naszej brylantowej Krystal za wspaniałą wiadomość.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: