Notatki z Konferencji Wzniesienia, cz. 4 – Glarus, Szwajcaria – 16-17 kwiecień, 2016

.

Dokładniej jest wytłumaczony proces Ujawnienia,Wzniesienia, Wydarzenia w tych notatkach.  Wiele nowych informacji.  Do nowych Czytelników – znajdziecie więcej informacji na temat Wydarzenia, itp. w kategorii „Wydarzenie” w zakładce   – kr

 

Zastrzeżenie:
Poniższe uwagi konferencyjne są interpretacją osoby, która napisała te notatki. Wiele szczegółów jest pominiętych i niektóre pierwotne znaczenie jest stracone.  Nie są to dokładne słowa  Kobry.

Notatki Antares podczas konferencji, tłumaczenie Annadora Claire, edycja Nova Biscotti i Kobra.

Oryginalny post (w języku niemieckim): http://trans-information.net/aufstiegskonferenz-teil-4/

Ostatnia faza
Obecnie wkraczamy w krytyczny moment, moment ostatecznej decyzji. Najważniejsze decyzje dotyczące losu ludzkości podejmowane są w znacznie przyspieszonym tempie, zwłaszcza od połowy marca.  Kobra mówi, że nie wie, jak długo ten ostatni okres decyzji potrwa, zarówno w odniesieniu do naszego życia osobistego, jak również na poziomie politycznym i ogólnej sytuacji w Układzie Słonecznym.  Nasze życie osobiste odzwierciedla globalną sytuację. Wszystko, co teraz dzieje się w naszym życiu osobistym zadecyduje jak rzeczy rozwiną się w większym przedziale czasowym i odzwierciedlą globalną sytuację.  Nic „się po prostu nie dzieje”. Wszystko odbija się masowo na wszystkich i na wszystko.  Nawet najmniejsza wygrana na planecie niesie za sobą silny oddźwięk w całej galaktyce, choć z punktu widzenia GCS (Galaktycznego Centralnego Słońca) jesteśmy tylko małym punktem zablokowanej energii.  Cokolwiek się dzieje tu i teraz ma ogromny wpływ na większą część ras galaktycznych i wpływa na los wszystkich istot. Wzniesione istoty nie mogą poruszać się do przodu, aż sytuacja na Ziemi nie zostanie rozwiązana.  Budda obiecał pozostać tu, aż do czasu, gdy Ziemia zostanie uwolniona.

Sytuacja na Ziemi blokuje całą ewolucję, dlatego otrzymujemy uwagę od tak wielu ras.  Statki mateczne tysięcy ras są obecne wewnątrz Obłoku Oorta.  Wszyscy koncentrują swoją uwagę na tej małej planecie. To ogromny moment rozwoju kosmicznego, a nie coś, co jest lokalne. W marcu decyzje były podejmowane.  Dlatego najważniejsze jest, aby używać naszej Obecności JAM  JEST w celu zastosowania naszej Wolnej Woli w tej ostatecznej decyzji.  Kontrolujące złe moce robią absolutnie wszystko, aby blokować naszą Wolną Wolę.  Musimy nauczyć się stanąć ponad to.  Każda sytuacja może być utrzymywana tylko do pewnego czasu i musi się skończyć.  To obecnie dotyczy kwarantanny.  Tak więc, prawda może być tłumiona tylko przez pewien czas.

Obecnie siły kontrolujące muszą wywierać niewyobrażalne ilości energii w celu manipulowania prawdą.  Wydają miliardy dolarów do powstrzymywania wszelkich informacji dotyczących życia pozaziemskiego.  Cała ta energia jest używana przeciwko samemu stworzeniu, co samo w sobie ogranicza ramy czasowe tych działań.


Wszyscy jesteśmy świadkami ograniczonego Ujawnienia.  Renesans podróży kosmicznych ma miejsce, w tym inicjatywy prywatnych pojazdów kosmicznych, projekty dla Księżyca i Marsa, a także pojazdów eksplorujących dla Systemu Słonecznego.  Wszystko to jest w kotle i wkrótce będzie kipieć. W ciągu kilku lat, zobaczymy latające pojazdy kosmiczne jako coś oczywistego.  W czasie 5-10 lat, podróże kosmiczne będą tak normalne, jak podróż samolotem jest teraz.  W zeszłym tygodniu dwa nowe układy napędowe zostały wprowadzone.  Na początku rozwoju technologicznego, zajęło około pół roku, aby dostać się na Marsa, później zajęło 3 tygodnie.  Obecnie przez SSP (tajemny kosmiczny program) taka podróż  trwa tylko 15 minut.  Aby dotrzeć do Marsa i Plejad przez portal tunelu czasoprzestrzennego wystarczy 15 sekund.

Nawet tradycyjne podróże kosmiczne doprowadzą do pozaziemskiego kontaktu i w ten sposób ciemne siły stracą kontrolę nad kwarantanną tak czy inaczej.  Postęp Kontaktu nie może być  już zatrzymany, bez względu na to jak bardzo ciemne siły usiłują opóźnić Ujawnienie dla swoich celów.  Hillary Clinton ogłosiła ujawnienia dotyczące Regionu 51 [Area 51].

Ale planują po raz kolejny zakłócić ujawnienia.  Kabał chciałby obwiniać Drakonów za obecną sytuację, biorąc na siebie rolę „ofiary”.  W tym celu Kabał opracował różne plany, które – według Kobry – nie będą skuteczne.  Każda prawda, która jest ujawniona, doprowadzi do następnej.

Ponieważ Kabał próbował użyć „Panama Papers”, aby oskarżyć Putina, Putin teraz publikuje coś prawdziwego o Rothschildach.  Bez tej zaczepki nie zrobiłby tego. Wypaczając ujawnienia, w rzeczywistości pomagają nam wszystkim.  Niektórzy ludzie będą nadal publikować ważne informacje.  Istnieją różne powody, dla których to tak długo trwa.  Kabał to niebezpieczni psychopaci. 

Ujawnienie pokaże również, jak statki lądują.


Pytania do Kobry:

Co stanie się z ludźmi, którzy obecnie mieszkają poza planetą?  Czy będą oni również mogli się wznieść?

Do tej pory żyli oni w głębokiej izolacji.  Zostali bardzo specyficznie poddani praniu mózgu.  Siły Światła nie mogły do nich dotrzeć.  Chimera ukryła SSP przed Ruchem Oporu, siłami Światła i Plejadianami.  Tylko teraz sytuacja poprawia się bardzo powoli i niektóre tematy mogą zostać ujawnione. Te ujawnienia również są mocno zniekształcone. Ci ludzie w SSP prawdziwie otrzymali zupełnie inną informację niż my tutaj.  Powiedziano im, że Ziemia została zniszczona przez wojnę atomową, i że są jedynymi, którzy przeżyli.  To jest ich rzeczywistość.  Żyją w podziemnych bazach i w kopalniach.  Znają i wierzą tylko w te informacje.  Ruch Oporu nie mógł do tej pory do nich dotrzeć i tym samym jest to mieszana sytuacja.

Jeżeli tysiące pozytywnych ras jest tutaj w Układzie Słonecznymi i koncentrują się na naszej planecie … .. dlaczego nie przybędą?  Ze względu na ośmiornicę?

Wszyscy mieli różne powody.  Niektórzy przybyli w celu kierowania energiami uzdrawiania, inni w celu rozpuszczenia ośmiornicy.  Ludzie nie wiedzą nic o ich pracy i ich konkretnym wsparciu.  Niektórzy próbują podbudowywać nas poprzez komunikację telepatyczną.  Niestety tylko nieliczni to odbierają.  Większość ludzi nie jest przygotowana do tego rodzaju komunikacji.  Prawdziwy kontakt telepatyczny można osiągnąć dopiero po latach treningu, a nie po weekendowym seminarium. Istnieją szczególne protokoły, które muszą być przestrzegane.  To jest naprawdę wielki problem. (Kobra zachęca nas do udziału w szkoleniach prawdziwej komunikacji telepatycznej.)

Kim są Chimera?

Pochodzą z Galaktyki Andromedy, gdzie znajdują się liczne rasy.  Oni nie są tymi, zwykle określanymi jako Andromedanie.  Chimera to humanoidzi.  Ich pole energetyczne jest bardzo zniekształcone.  Możecie nazwać ich najbardziej upadłymi archaniołami w obrębie anomalii.  Weszli oni w ścisłym kontakt z nazistami w latach 30-tych.  Są oni obecnie głównym problemem w Układzie Słonecznym. Wszystko to musi być oczyszczone przed Wydarzeniem.  W przeciwnym razie musielibyśmy się spodziewać inwazji podczas Wydarzenia i to nie miałoby sensu.  To po prostu musi być oczyszczone przed Wydarzeniem.  Po Wydarzeniu nasz widok na niebo będzie jasny w każdym znaczeniu tego słowa.  Tak, istoty Chimery są istotami fizycznymi.

Energetycznie, co będzie się działo podczas Wydarzenia?

Dwoistość zacznie się rozpuszczać.  Dwoistość z jej polaryzacją, dodatnią i ujemną w sensie dobra i zła jest sztucznym tworem archontów.  W przyrodzie nie istnieje w tej formie.  Tam, dodatnie i ujemne ma neutralne znaczenie.  Polaryzacja nie jest dobra ani zła.  Ta interakcja, która tu rządzi jako dwoistość, jest tylko tworem.  Można to zrozumieć więc, jako rozpad „złego” bieguna polaryzacji.   Jej źródło znajduje się teraz w sferze plazmowej.  Gdy plazma będzie uzdrowiona, wszystko inne też zostanie uzdrowione.

Czy należy liczyć się inwazją tu w Europie?

Nie ta sytuacja nie będzie rozbudowywana.  Infiltracja prawdziwych uchodźców miała miejsce.  Najeźdźcy są obserwowani przez siły Światła.  99,9% ich działań jest zablokowanych.  Nie ma powodu do obaw. Ciemne siły robią wszystko co w ich mocy, aby wywołać panikę.  Oni chcą, żeby ludzie się martwili i wciągnęli się w konflikty religijne.  Nie odniosą jednak sukcesu.

Po Wydarzeniu, co stanie się z religiami? 

Będzie wielki wydech. (Kobra pauzuje i jest śmiech na sali).  Ludzie zaczynają rozumieć głębię kontroli i manipulacji.  Dzisiejsze Chrześcijaństwo zostało stworzone w 325 roku na Soborze Nicejskim pod Konstantynem Wielkim przez jego arcybiskupa Euzebiusza z Cezarei i wszystkie nauki Jezusa zostały zniekształcone i sfałszowane.  Miłość i przebaczenie w Jego komunikacie nie ma związku z krucjatami i paleniem „czarownic” przez Kościół Katolicki.  Jest to zupełnie inny komunikat.  I to samo miało miejsce we wszystkich religiach.  Rozpoczynają z Istotą o głębokim przesłaniu, które staje się zniekształcone tak szybko, jak tylko ta Istota nie jest już obecna.  Później powstaje z tego  kult i wieki później następuje propaganda wielkiej maszyny programowania.  W Watykanie istnieje „Muzeum Propagandy”, gdzie goście są posortowani w zależności od ich typów mózgu i inne rzeczy są im wyświetlane.  Wszystko to musi być zmienione natychmiast po Wydarzeniu.  Ziarna Prawdy wyrosną jak kwiaty i będzie jasne, że taka sama Boska Prawda leży u podstaw wszystkiego.

Proces Pierwszego Kontaktu

Wzniesienie zacznie się po Wydarzeniu.  Wczesnym aspektem będzie kontakt z Gwiezdną Rodziną.  W pewnym niewielkim stopniu to już się rozpoczęło poprzez próby kontaktu telepatycznego.  Niestety, ze względu na brak szkoleń na Ziemi, nie jest możliwe rozbudowywanie tego.  Innym problemem jest dużo dezinformacji o gwiezdnych rasach w internecie.  Wielokrotnie Plejadianie nie są wymieniani, albo są przedstawiani w złym świetle.  Do tej pory ludzie wierzą, że są tylko ciemne rasy, a zatem nie może być mowy o zaufaniu.  Faktycznie, podstawowa rzeczywistość jest o pozytywnym charakterze.  Wszystkie te zniekształcenia mają niefortunny wpływ. Kosmiczna Miłość jako podstawa działań Gwiezdnych Rodzin nie jest rozumiana przez niektórych, ale w pełni akceptowana przez innych.  Rodziny Gwiezdne ze swej strony nie mogą zrozumieć, co się tu dzieje.  Proces wznoszenia wymaga wyrównania wszystkich części.

Gwiezdne Rodziny mają komory symulacyjne, w których mogą doświadczyć wirtualnie naszą rzeczywistość opartą na dualności.  Jednak ze względów psychologicznych nie jest to prawdziwe.  Po 10 minutach przecież wracają do swojego miłego życia.  Zatem oni tak naprawdę nie rozumieją nic o nas.  Jak można zrozumieć życie z pieniędzmi, jeśli nigdy nie musi się na nich polegać?  Jak można doświadczać choroby, kiedy w swoim własnym społeczeństwie nie ma czegoś takiego?  Proces Kontaktu będzie musiał stworzyć wyrównanie.  Często mówi się tylko o tym z naszej strony medalu.  Dla kosmitów wyrównanie będzie znacznie trudniejszeSą wręcz nami przerażeni, bo widzą, co robimy i kim jesteśmy.  Zaufanie rozpocznie się poprzez nabudowanie na poziomie energetycznym.  Kiedy podejmiemy energiczne połączenie z nimi, wtedy będą w stanie wyczuć naszą sytuację życiową.  I my ich odczujemy tak samo.

Dr Steven Greer opracował konkretne protokoły, procedury przygotowania do Pierwszego Kontaktu.  Te tak zwane protokoły CE5 można znaleźć na stronie internetowej:

http://www.siriusdisclosure.com/ce-5-initiative/

Druga faza jest konsekwencją kontaktu telepatycznego i energetycznego:  Kontakt fizyczny.

Faza trzecia jest określana jako „Wektorowanie”.  Oznacza to, że możemy kontrolować statek naszymi myślami.  Początkowo możemy nauczyć się zlokalizować energię statku.  Statki są czystą świadomością i wskutek tego odpowiadają na świadomość.  Jeśli nasz umysł jest bardzo klarowny, możemy kierować statkiem kosmicznym.  Statek jest wtedy chroniony w 100% przez nasz umysł / ducha i przyjdzie do nas. (Obraz)

Ze zrozumiałych względów to nie będzie działać dla większości ludzi.  Jeden z projektów Plejadian to ustanowienie stref kontaktowych na własnościach prywatnych. Właściciel musi zezwolić na lądowanie statku w kontekście Galaktycznego Kodeksu.  Lokalne przepisy dotyczące przestrzeni powietrznej różnią się w poszczególnych krajach.  W niektórych przypadkach przestrzeń powietrzna należy do właściciela gruntu do pewnej wysokości.  Statki mogą być teleportowane na własność prywatną.  Ta opcja będzie wykonywana na planecie, gdzie właściciele ziemscy wyrazili zgodę.  Według Kobry, ciekawe regiony wezmą udział w tym projekcie.  Jednak Kobra ich nie wymienił.  Po Wydarzeniu, właściciele zostaną powiadomieni.  Według wcześniejszego planowania (RM 2012) zajęłoby to miesiące, ale zgodnie z nowym planem sprawy posuną się do przodu z dużą prędkością. Właściciele będą mieli duchowe doświadczenia podczas Wydarzenia i w zależności ich otwarcia na to, lądowanie nastąpi w ciągu dwóch tygodni.

Ludzie następnie zwrócą się do mediów i to zostanie pokazane w telewizji na całym świecie.  Grupa Rdzenna będzie Ambasadorem Pierwszego Kontaktu w ONZ.  ONZ nie będzie tym, czym jest teraz.  W tej chwili jest jeszcze sporo infiltracji.  Jednak nawet teraz jest wiele osób w ONZ, którzy pracowali przez dziesięciolecia w kierunku pozytywnym Pierwszego Kontaktu.  Niektórzy z nich wiedzą o SSP, zwłaszcza o międzynarodowym SSP, ludzie z krajów takich jak Włochy, Szwajcaria, Polinezja Francuska, Karaiby, i którzy mieli kontakt z Plejadianami i innymi rasami.  Oni już pracują w kierunku Pierwszego Kontaktu.

Później, po tym jak akceptacja masy krytycznej zostanie osiągnięta wewnątrz populacji, będzie to otwarcie przedyskutowane w mediach publicznych.  Data zostanie ustalona, kiedy ambasadorowie narodów Ziemi mogą spodziewać się lądowania, które następnie zostanie pokazane otwarcie i na żywo w mediach. Plejadianski statek wyląduje przed budynkiem ONZ.  Oficjalny Pierwszy Kontakt oznacza akceptację polityczną Ziemi jako Gwiezdną Nację.  Plejadianie i Ziemianie rozpoznają się nawzajem jako suwerenne Gwiezdne Rasy.  Dokument zostanie podpisany, negocjacje dyplomatyczne będą miały miejsce, a ludziom będzie zaoferowana różnego rodzaju pomoc, zarówno techniczna jak i w odniesieniu do duchowej ewolucji.  Będzie to prawdziwy proces demokratyczny, wymiana, w której wszyscy będą uczestniczyć, i z którego wszystkie kraje skorzystają.  Ludzkość jako jednostka zadecyduje o procesie globalnym.

Proces ten będzie oczywiście znacznie szybszy dla indywidualnie wybranych, którzy będą gotowi dzielić się w mediach swoimi doświadczeniami.  Plejadianie będą pierwszą rasą, ponieważ wyglądają najbardziej podobni do nas. Nie ma różnic fizycznych, albo psychicznych.  Następnie będą Syriusze i następnie inne humanoidalne rasy.  Nie-humanoidy przybędą później, gdyż ich wygląd byłby zbyt szokujący dla większości populacji.  Obie strony będą gotowe do tego w późniejszym czasie.  Ludzkość musi poznać cały proces w obrębie Wolnej Woli.  Wolna Wola stosowana z suwerennością jest warunkiem przyjęcia do Galaktycznej Konfederacji. Naród niewolników nie jest suwerenny, a zatem nie może zostać przyjęty.  Dlatego ludzkość musi najpierw zostać uwolniona.

Pytania dla Kobry

Czy mieszkańcy Ziemi Wewnętrznej będą włączeni do Pierwszego Kontaktu?

Będą na pewno zaproszeni, ale prawdopodobnie zrobią to na swój własny sposób. Większość narodów Agartha było oddzielonych od populacji na powierzchni przez bardzo długi czas.  Na podstawie wielu wydarzeń w historii, dużo nieufności się nabudowało. To musi być uzdrowione, również fizycznie.  Do tej pory tylko kilka kanałów w obrębie ludzkości było otwartych do Ziemi Wewnętrznej.  Agartha planuje wysłać swoich ambasadorów na powierzchnię po Wydarzeniu.  Rozpoczną oni prawdopodobnie przez prywatne skontaktowanie się z wybranymi osobami, bardzo świadomymi, a nie przez media.  Będą czekać. Ten proces kontaktu zajmie więcej czasu niż z Plejadianami.

Czy Arkturianie są zaangażowani?

Tak, bardzo.  Jednym z ich projektów jest zachęcanie ludzi Światła, drugim rozszerzanie systemów wierzeń.

Wydarzenie, które przyniesie przełom kompresji [ang: COmpression BReAk-through] jest silną, duchową, hiper-wymiarową falą.  Tachion dotarł na powierzchnię Ziemi.  Istniejąca sieć komór tachionowych ustabilizuje energię podczas Wydarzenia.  Kamienie Czintamani również odgrywają ważną rolę w tej stabilizacji.  Jest to powód, dla którego zostały one szeroko rozpowszechnione, zarówno wśród ludzi, jak i w wielu miejscach. Po momencie przełomu kompresji rozpocznie się transformacja.  Wszystko czego doświadczamy obecnie jest przygotowaniem.  W niektórych grupach cały ten proces wznoszenia się twa już od 20-40 lat.  Jednak to wszystko jest grą przedszkolną w porównaniu z tym, co nas czeka po Wydarzeniu.  Będziemy przekształceni w nasze ciała świetlne w przyspieszonym tempie.  Nastąpi głęboka przemiana fizyczna i duchowa. W późniejszych fazach, jako zaakceptowana Gwiezdna Nacja, otrzymamy wsparcie zaawansowanymi technologiami.

Wszystkie poziomy zostaną radykalnie przekształcone, niewiarygodnie o wiele szybciej niż obecnie, że trudno nam będzie sobie to wyobrazić.  W bardzo krótkim czasie nastąpią ogromne skoki kwantowe.  Nasza świadomość zostaje  ogromnie podniesiona.  Spędziliśmy wiele lat próbując uzdrowić wzorce z dzieciństwa lub choroby za pomocą medycyny alternatywnej, terapii, odrodzenia [Rebirthing], Reiki – i te wzorce są nadal.  Po Wydarzeniu nagle, w mgnieniu oka, one znikną.  Aby tak się stało, Sieć Światła musi najpierw być zakończona.  Nie może być już więcej niebezpieczeństw z jakichkolwiek negatywnych ingerencji.  Będzie morfogenetyczne pole pozytywnej świadomości.  Energia duchowa wtedy znów będzie dla nas łatwa do zrozumienia.  Po Pierwszym Kontakcie wniesieni mistrzowie / Istoty zaczną materializować swoje  świetlne ciała.  W ciągu ostatnich 25.000 lat były tylko nieliczne prawdziwe spotkania z takimi zmaterializowanych mistrzami.  Jednak po Wydarzeniu te spotkania wzrosną!  Wtedy nasza podróż do domu, wniebowstąpienie, prawdziwie się rozpocznie.

Galaktyczne Centralne Słońce jest gwiezdną bramą.  Jest to Centralne Słońce naszej Galaktyki, źródło wszelkiego bytu, podłączone do naszych słońc przez plazmowe tunele czasoprzestrzenne.

Plazma współdziała ze świadomością.  Jest to jedna z bardzo głęboko okultystycznych tajemnic, które nie zostały wydane aż do tej pory, że są wyższe oktawy poziomów plazmy i w ten sposób galaktyki komunikują się ze sobą.  Jak już wspomniał Kobra w niektórych swoich postach, przygotowania są właśnie w trakcie do wysłania małej satelity na orbitę Ziemi, która będzie nadzorować wszystkie ruchy wokół siebie (statki) i Kobra mówi, że ma nadzieję na dobre zdjęcia.  Jest to kolejny krok w kierunku przygotowania mas na Pierwszy Kontakt.  NASA nie będzie już w stanie stłumić tych zdjęć, tak jak robi to obecnie, przerywając i ucinając transmisje na żywo.

Mogłoby to wyglądać tak ……(Kobra pokazuje zdjęcia z Fox News, sprawozdanie na temat wizyt kosmitów). Według Kobry, narody BRICS mają na to swój własny plan.

Regiony Światła

Do tej pory wielu grupom nie udało się odnieść sukcesu w utworzeniu świadomych społeczności.  Głównym powodem tego jest to, że ludzkie konflikty są inicjowane i karmione przez archontów.  Manipulacje te ustaną po Wydarzeniu, a więc dużo informacji będzie wtedy dostępne w jaki sposób Zamierzone Wspólnoty Boskiego Światła mogą być zbudowane.  W tej chwili jest jeszcze o wiele za wcześnie.  Prawie nikt nie będzie przygotowany do tych społeczności.  Kobra poprosił Plejadian do podzielenia się z nami odpowiednimi informacjami na ten temat po Wydarzeniu.  Ponownie zostaną otwarte liczne jaskinie i miejsca po Wydarzeniu, które służą zakotwiczeniu energii Bogini na naszej planecie.  Tylko niektóre z nich są dostępne w tajemnicy obecnie.  Niektóre jaskinie są blisko mieszkańców powierzchni, inne są podłączone do sfery z Agarthy.

Technologie Wiru Wzniesienia

Technika ta opiera się na naszym własnym ciele światła, który jest portalem, i który pozwala nam podróżować. W czakrze serca, w piątym wymiarze, przebywa Gwiezdna Brama, którą można uaktywnić, i która obraca się jako torus z prędkością światła.  To jest droga i środek do Wzniesienia.  Jest to podróż przez inter-wymiarowe tunele czasoprzestrzenne  bez użycia statku kosmicznego.  Nasze świetlne ciało jest naszym  statkiem kosmicznym.

Jest to wir konwersji-inwersji.  Obie struktury obracają się względem siebie.  Zwykłe dyski statku kosmicznego są również oparte na tej funkcji.  Obrazek pokazuje również Gwiezdną Bramę tu w centrum, która w naszym organizmie znajduje się tam, gdzie serce.  Gdy porusza się z prędkością światła, fizyczna rzeczywistość znika.

Po Pierwszym Kontakcie pomału powstaną centralne punkty we wszystkich obszarach, z których będą możliwe podróże przez portale.  Na przykład, podróż ze Szwajcarii do Rio de Janeiro zajmie 40 sekund.

W Ruchu Oporu  słowo replikator jest używane do określenia komory.  W SSP drukarka jest nazywana replikatorem.  Inni nazywają komorę do teleportacji replikatorem. Tak więc, istnieje problem języka, który może doprowadzić do nieporozumień.  Ludność na powierzchni Ziemi zwykle rozumie, że replikator jest urządzeniem, który materializuje przedmioty z eteru.  Oprogramowanie może zaprojektować wszystko i sprzęt komputerowy tworzy  z eteru.  Kobra mówi, że w dawnych czasach były urządzenia tego typu, które tworzyły produkty przez łączenie elementów w zbiornikach zawierających cząsteczki węgla, tlenu itp ….

Wiele frakcji SSP korzysta z replikatorów – drukarek do tworzenia żywności, które jednak nie smakuje tak dobrze.  Wasza ekologiczna żywność z własnego ogrodu jest znacznie lepsza.  Replikatory służą do produkcji masowej.

W kontekście medycznym replikatory służą w ten sposób:  Skaner rozpoznaje niezdrowe atomy, pulsuje je z organizmu i zastępuje je zdrowymi.  To trwa 15 minut, jak przedstawiono w filmie „Elysium”.

Darmowe energie są podstawowym faktem w całym Wszechświecie.  Każdy z nas ma kawałek tego w domu: magnes, który stale tworzy pole, które go otacza.  Mądre głowy pomyślały o tym, jak to może być używane i rzeczywiście znaleźli kilka sposobów, ale to było stłumione.

Kobra opowiadał, jak był na konferencji o darmowej energii.  Ktoś przyniósł urządzenie i zaproponowano mu 500 milionów dolarów za to urządzenie (prawdopodobnie kabał).  W ten sposób urządzenie nie stało się dostępne dla wszystkich ludzi.  Inny mężczyzna miał nagły wypadek na drodze na konferencję.  Nic się z nim stało, ale jego urządzenie zostało całkowicie zniszczone.
Przed Wydarzeniem wiele rzeczy dzieje się w taki sposób.

To już istnieje w Chinach.  W przyszłości te rzeczy będą na porządku dziennym.
Będą wielkie osiągnięcia w muzyce.  Kobra mówi o hiper- wymiarowym dźwięku.
Nowa rzeczywistość jest tuż za rogiem, już tu.

W tym momencie, jeden z uczestników konferencji zapoznał nas z urządzeniem świetlnej mandali.  Jest to technologia, która jest obecnie funkcjonalna od około czterech lat.  Już wielu naukowców i lekarzy zajmują się poprawą tego urządzenia. Niektóre elementy tej wiedzy są tłumione.  W tym momencie, próbuje zachować opis w skrócie, gdyż mógłby faktycznie zająć cały warsztat weekendowy.

Urządzenie składa się z dwóch komponentów. Jednym z nich jest laser z białym światłem gwiezdnym.  Spójny laser emituje spektrum, który powtarza pewne geometryczne wzory, podobne do Merkabah, kwiatu życia.  Istnieje już ogromna biblioteka z tymi wzorcami, które są najlepiej dopasowywane do sytuacji lub osoby przez to urządzenie.  Na przykład istnieją biblioteki dla emocji, wzorców myślowych i geologicznych miejsc.  Podobny do uzdrawiania pranicznego, wzorzec zostaje zaprogramowany w urządzeniu i wzmocniony.

Pewien kryształ tworzy wielowymiarowe  pole światła z dwóch wymiarów, które następnie łączy wszystkie organy lub komórki do rezonansu.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do http://www.light-mandalas.com
Dodatkowo można przeczytać artykuł na temat genetyki falowej tutaj: http://sitsshow.blogspot.de/2015/07/wave-genetics-increase-energy- and.html

W ciągu ostatnich dwóch dni wzorce w tym pokoju, były rejestrowane i wzmacniane harmonią i ochroną (co mogło być odczuwalne bardzo wyraźnie).  Urządzenie to może odbierać spójność ze skanerem mandali.  W ten sposób, sympathicus i parasympathicus są połączone.  Serce i umysł są wyrównane.

Kobra przedstawia wizerunek Nowej Ziemi, który nazywa bardzo realistycznym portretem.  Widać tam portal, statki kosmiczne, kopuły do zamieszkania.  Istnieje harmonia między naturą i technologią.

Po Pierwszym Kontakcie, gdy Ziemia zostanie przyjęta do Galaktycznej Konfederacji jako suwerenny członek, nastąpi  masowe lądowanie.  Te fizyczne lądowania będą kluczowym elementem w procesie naszej integracji w społeczności galaktycznej. Będzie to unifikacja galaktyczna.  W końcu spotkamy się ponownie z bliskimi, duchowymi przyjaciółmi i ponownie będziemy z nimi razem.

Pytania do Kobry

Czy Medytacja na rzecz Wydarzenia jest wciąż aktualna?

Tak, oczywiście.  Odbywa się globalnie w każdą niedzielę o godzinie 21.00  (godzina dziewiętnasta UTC).  Medytacja na rzecz Europy może być nadal wykonywana codziennie.

Co jest z technologią Keshe?  Wydaje się być z nią coś w rodzaju sabotażu?

Jest całkiem nieprawdopodobne, aby był przełom w odniesieniu do darmowej energii przed Wydarzeniem.

Jak Niemcy wyjdą z ich okupowanego stanu?

Musi być więcej świadomości o tym w mediach, na przykład przez blogi.

Jakie możliwości istnieją dla usunięcia chipów? 

Chipy były masowo używane między II wojną światową i rokiem 2000.  Ruch Oporu osunął jednak je wiele lat temu.  W tamtym czasie były prysznice zawierające technologię usuwania.  To było dziesięć lat temu.  Teraz nie jest już to konieczne.

Co z bramą Baala w Palmyrze: Kilka z nich ma być zbudowanych na całym świecie?  Co myślisz o tym?

Prawdą jest, że niektóre obiekty archeologiczne mają być zrekonstruowane. Propozycja wyboru świątyni Baala pochodzi od archeologów.  Archonci chcieli nadużyć i zakłócić to do negatywnych wymiarów okultystycznych.  Były wielkie dyskusje o tym w mediach alternatywnych.  Z tego powodu, obecnie nie mają być zaktualizowane w ten sposób.  Zamiast tego, może być, że kilka innych mniejszych budynków zostanie skonstruowanych, co będzie miało mniej miejsca do spekulacji.

Niestety, nie jest możliwe, aby pokazać wszystkie obrazy widziane na konferencji, ponieważ nie są dostępne dla nas.

Przetłumaczyła Krystal

http://eventreference.org/2016/06/15/ascension-conference-notes-pt-4-glarus-switzerland-april-16-17-2016/

49 Komentarzy (+add yours?)

 1. KoFi
  Czer 23, 2016 @ 19:41:56

  to samo w audio mp3 http://tinyurl.com/hzq4fa9 15mb
  a czy sa tu gdzies poprzednie części ?

 2. Wiatr1000
  Czer 23, 2016 @ 16:14:53

  Z chęcią bym chciał opanować telepatię ale jako formę tylko wysyłania wiadomości niż tylko odbierania, choć pewnie to będzie powiązane razem, wysyłanie-odbiór. Sama koncepcja tego jest fajna 😉 Jako, że jestem mało wylewny w tradycyjnej formie a lubię myśleć i myślami operować to by mi ułatwiło komunikację 😀

  Mnie ciekawi co może być wyznacznikiem tego skąd pochodzę? Czy z Ziemi czy z innych terenów? Bo dla mnie od małego życie tutaj było dziwne i obce 🙂

 3. Salama
  Czer 23, 2016 @ 11:55:37

  Witam teraz u mojej mamy wczoraj stwierdzono raka jajnika …. no nie jest to latwe doswiadczenie …… mam pytanie w zwiazku z tym …. czy ktos moze wie gdzie mozna w Pl kupic olej konopny ?

  • Dimass
   Czer 23, 2016 @ 12:40:58

   http://biokonopia.pl/
   http://konopnysklep.com.pl

   Mam nadzieje ze olej pomoze Twojej mamie :))))

   Zycze zdrowia, pokoju i milosci! 🙂

  • art
   Czer 23, 2016 @ 12:47:58

   Witaj. To sie nazywa olejek konopny i można go kupić tutaj. http://biokonopia.pl/olej-cbd/84-olejek-cbd-50ml.html

  • Amanda
   Czer 23, 2016 @ 14:53:14

   mojej znajomej z podobną chorobą – pomogła metoda dr Ashkara

  • Edyta
   Czer 23, 2016 @ 23:38:50

   Salama, musisz szukać oleju RSO z kwiatostanu cannabis indica, ale nie kupisz go na żadnej stronie internetowej, natomiast olej CBD jest dostępny i legalny ( z cannabis sativa) – poza tym polecam książkę ” Rak to nie wyrok” Ryszarda Grzebyka oraz filmy na YT ” Prawda o raku”. Pozdrawiam

  • Brzask
   Czer 24, 2016 @ 13:07:06

   Witaj Salama, zycze wspanialego powrotu do zrodowi Twej kochanej Mamie. wiesz rak to takie kmorki, ktore dostaly bzika i mysla, ze maja sie inaczej reprodukowac niz inne , odlaczyly sie od swych siostr zaprogramowanych przez boskosc a teraz ” mysla” , ze one sa bogami i tworza sie na swoj wlasny glupi sposob. wiec trzeba je usunac z organizmu np. porzez wizualizacje i afirmacje : ‚ powroc do swego naturalnego stanu bycia ‚ .To taka rozmowa z tymi kmorkami. jak rowniez wyobrazanie, ze sa wlasnie takie zdrowe i bosko doskonale. wyobrazanie sobie tez tego, ze komorki, ktore dbaja o porzadek w ludzkim organizmie a takowe kazde cialo ma po prostu wchlaniaja w siebie te wariatuncie komorki i transformuja w boska doskonalosc tez jest swietna sprawa. A jesli jeszcze nie trafilas na strone Porozmawiajmy to prosze zagladnij tam , bo dwa lub trzy tygodnie temu bylo tam wiele wlasnie o uzdrawianiu raka . wypowiadali sie przerozni ludzie, terapeuci , lekarze i ci ktorzy mieli i uzdrowili je w sobie. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie zyczac wsparcia wszechobecnosci i wszystkich wkolo was jak rowniez powrotu do boskiej doskonalosci ciala twej Mamy . Z miloscia ❤

   • Salama
    Czer 27, 2016 @ 10:34:12

    Dziekuje wszystkim za odpowiedzi …. Moje mama wlasnie dostaje lozko w szpitalu brat opiekuje sie nia najlepiej jak tylko moze ❤ W srode ma byc operacja … mama jest bardzo pozytywnie nastawiona -nic modlimy sie afirmujemy i oczyszczamy !!!

   • NajKasia
    Czer 27, 2016 @ 13:35:12

    Natura się nie myli i pomaga w przetrwaniu a nie w zabijaniu. Jedyne co my robimy to po prostu jej nie słuchamy i przeszkadzamy degradując organizm przez niewiedzę. Tak w skrócie: jeśli nastąpił ubytek tkanki, to jest to zawsze sensowny proces aby w tym miejscu powstała nowa mocniejsza. Jeśli jest to przyrost tkanki (i nie są to zbzikowane komórki, które pojawiły się przez przypadek tylko komórki tzw dyspozycyjne), to narosły aby pomóc organizmowi. W odpowiednim momencie komórki dyspozycyjne są usuwane przez mykobakterie, bakterie, grzyby, czy prątki gruźlicy i jeśli organizm nie może namnożyć ich w odpowiedniej ilości przez zażywanie antybiotyków, szczepienia tzw guz zostaje otorbiony jak np implant. I oczywiście pseudo darmowe badania (a raczej nagonka) wykazują taką otorbioną tkankę i pada diagnoza rak. A którą mogliśmy mieć przez lata i nie zagrażała ona życiu, jedynie mogła przeszkadzać. I jeszcze jedno, doszliśmy do momentu, gdzie aż tak nie słuchamy swojego organizmu, że dopiero przez ból zaczynamy zwracać uwagę „a cha coś się dzieje” A to „boli”, w większości przypadków, już jest dobrze, bo leczymy się przez ból, w środowisku gorącym i mokrym. Czyli gorączka i różnego rodzaju wysięki. I wtedy nie mamy apetytu albo mamy na dziwne pokarmy typu ogórki kiszone, jabłko albo coś co zawiera proteiny i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, że to suplementy, których potrzebuje organizm. Często zagłuszane i ignorowane subtelne podpowiedzi świadomego ciała. Ale oczywiście medycyna akademicka wywróciła wszystko do góry nogami (dla zysków psychopatów a raczej istot, które mają wielki problem ze sobą. Bo kiedy istota krzywdzi drugą? Tylko ze strachu i poczucia zagrożenia, braku miłości i zrozumienia) I nawet nie przychodzi nam do głowy, że przede wszystkim, podstawy, podstawy wiedzy i rozumienia funkcjonowania organizmu mamy przekłamane i wypaczone. Przez co przeszkadzamy w regeneracji i wycieńczamy doskonale funkcjonujący organizm. Tak, jesteśmy doskonali. Wytłumaczę to jak potrafię. Najlepiej ciało regeneruje się podczas snu. A wiecie dlaczego? Dlatego, że wtedy najmniej mu przeszkadzamy przez myśli i postępowanie z nim. Ja mówię, że przełączamy się na automat. Przykład: co noc wychodzimy z ciała i funkcjonuje jak należy. Albo małe dzieci podczas gorączki dużo śpią i nie chcą jeść.
    Organizm człowieka ma swoje wibracje na poziomie biologicznym, do tego dochodzą wibracje indywidualne, (duszy, myśli i doświadczeń w tym wcieleniu, przodków i inne). Co powoduje zmiany w częstotliwości wibracji energii naszego ciała? Nasze myśli. ale nie tylko. Możemy wprowadzić do ciała wibracje o odpowiedniej częstotliwości przez myśli (np kody uzdrawiania, wprowadzają nas w stan kontemplacji i wyluzowani afirmujemy), muzykę (o częstotliwości 432hz, 528hz, wg świętej geometrii, kamertony i misy np), masaż ciała (komu po odpowiednim masażu chciało się płakać? Oczyszczające prawda?) albo jakieś urządzenie ( wchodzimy i czekamy aż nasze ciało zestroi się z wibracjami w środku, jak ten metronom, który prędzej czy później zestroi się do reszty). Może to być proces natychmiastowy, kwantowy albo proces dłuższy.

 4. Rafcio
  Czer 22, 2016 @ 19:34:07

  https://www.facebook.com/mistrzowie.nowej.energii/?ref=ts&fref=ts

  Jeżeli ktoś korzysta z facebooka i jest zainteresowany ciekawymi informacjami dotyczącymi zmiany swojego postrzegania i świadomości, zapraszam 🙂 Bardzo ciekawe informacje. Pozdrawiam

 5. rav
  Czer 22, 2016 @ 19:07:13

  to zapowiadane ujawnienie na 8 lipca jest nadal aktualne? czy cos sie zmienilo?

 6. Omstan
  Czer 22, 2016 @ 17:52:27

  Wyrazy współczucia młody. Oto przykład co z człowieka może zrobić mind control. Jednak coś ci się chyba pomyliło, bo najprawdopodobniej nie jesteś Plejadaninem ale Zeta Reticuli. Życzę zdrowia i powodzenia.

 7. Andrzej
  Czer 22, 2016 @ 17:43:42

  Kochany Bracie. Pozdrawiam Cie. ja nie wiem skad jestem, czasem cos widze i czuje. Przewaznie nie umiem identyfikowac i interpretowac swoich doznan i odczuc. Nie umiem wizje i odczucia przelozyc do slow.W swoich wizjach widze strukture Wszystkiego Co Jest. Nieskonczona Erupcja, ktora napedza sie sama, jestesmy /inkarnowani/ motorem .Wszystkiego. Czas jest nasza iluzja.Teraz jest zawsze. Tylko ze my jestesmy w Czasie, przyszlismy jako emanacja Zrodla, zgodzilismy sie na warunki, zgodzilismy sie na blokade naszego doznawania Wszystkiego Jestesmy Granica, aktywna Granica w ktorej Absolut Nieobjawiony staje sie Objawionym. Ja ,Ty i wszyscy inkarnowani jestesmy czasteczka Zrodla, ktore Tworzy SiebieJestesmy nieskonczona czescia Nieskonczonosci. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej

  • Andrzej
   Czer 22, 2016 @ 18:35:20

   Jeszcze jedno. Ja Andrzej mam juz 62 lata po dokonczeniu mojej inkarnacji chce wrocic tu na Ziemie, chce Jej pomagac w miare swoich mozliwosci. Chce Jej sluzyc. Kocham Mame Ziemie.

 8. Marian
  Czer 22, 2016 @ 16:18:30

  Witaj Danieli moja dusza też pochodzi z innej cywilizacji nie jest ziemską duszą .też tęsknie za swoimi nie tylko ty ale jesteśmy po to by pomagać ludziom i tej planecie .więc wyluzuj Kochany Gwiezdny Bracie
  Namaste Marian

 9. M'
  Czer 22, 2016 @ 15:59:16

  Synu! EGO to Ty masz gigantyczne, nawet moje jest przy Twoim malutkie.
  Nie wziąłeś pod uwagę jednej sprawy- chcesz spod jednych zależności dobrowolnie oddać się Innym? Naprawdę uważasz, że Istoty Ziemianie muszą mieć jakiegoś „opiekuna”-właściciela?Nic nie mam do Plejadian (to są też moi przyjaciele) lecz niech będą u siebie

 10. Jan99
  Czer 21, 2016 @ 23:04:56

  Daniel weź sobie wypij napar z melisy bo ciężko się już czyta twoje komentarze, wszyscy widzimy co się dzieje ale nie przesądzaj 😉

 11. Daniel Plejadianin
  Czer 21, 2016 @ 16:47:29

  Piszę mniej więcej, Ministerstwo Magii i Czarodziejstwa to nasze cywilizacje, Rząd PiS to nie ministerstwo magii i czarodziejstwa ale też jest z nami za miłością za światłem też tak można powiedzieć, Przepraszam za błędy

  • Omstan
   Czer 21, 2016 @ 17:28:35

   Poniosło cię chłopcze i to bardzo. Nie mieszaj rozwoju duchowego z tanią i w złym stylu propagandą partyjną, zwłaszcza tej partii. Masz swoje grono na facebooku to tam się realizuj. Nie wiem jak inni, ale mnie to akurat razi.

   • B.
    Czer 22, 2016 @ 16:15:28

    Wygląda to jak troll-generator. Zaspamować komentarze.. wywołać burzę o nieistotne sprawy związane z tym co pisze.. itd.

    Drogi B. Jest to prawdopodobnie „twórczy” troll, większość jego postów usunęłam wcześniej – kr

  • krystal28
   Czer 22, 2016 @ 04:57:37

   Witaj Danielu, piszesz dobre, optymistyczne słowa, jednak zwolnij trochę, gdyż wygląda to na spamowanie i dlatego niektóre posty usunęłam, dzięki

 12. Daniel Plejadianin
  Czer 21, 2016 @ 16:41:04

  Bóg ,Miłość, Światło, Przyjaciele
  Piąty Wymiar
  Harry Potter Wszystkie części ,Pamiętać o Miłości, O Swoich Cywilizacjach o Przyjaciołach w Swoich Cywilizacjach i o Przyjaciołach swoich na ziemi. Miłość, Gryffindor wszyscy koledzy i koleżanki
  Niedługo Będziemy Budować Nowy Świat Na Ziemi ,Każdy z nas będzie czuł się fantastycznie i już się czujemy, Będziemy mieli wszystko to czego będziemy potrzebować.Ministerstwo Magii i Czarodziejstwa jest z nami a niedługo i tak zobaczymy się z najbliższymi z naszych cywilizacji, doceniajmy naszych przyjaciół i wszystko to co mamy dobre na ziemi i bądźmy wdzięczni

 13. Daniel Plejadianin
  Czer 21, 2016 @ 13:26:15

  https://www.youtube.com/watch?v=DzZmx-si_Jo Proszę, What Matters Most. Tęsknie ,Czekam na Swoją Kochaną Cywilizacje i jedni się na mnie denerwują a drudzy śmieją się i współczują jak doskonale wiedzą że mogę być szczęśliwy jak tylko chcę

 14. Daniel Plejadianin
  Czer 21, 2016 @ 13:15:14


  Można śmiało tutaj pisać na blogu fantastycznie informacje które mają miejsce, które dzieją się w Polityce tak jak jest pisane na stronie na facebook Wielka Szansa Dla Polski
  Wspierajmy i Dopingujmy nasz Polski Rząd PiS, Jesteśmy jedną wielką, kochającą się troszczącą o siebie nawzajem i opiekującą się nawzajem jedną wielką fantastyczną rodziną
  Wszystko co najlepsze dla Was czytelnicy ,Będzie już wszystko dobrze jesteśmy pod ochroną i opieką Jednej Wielkiej Wspaniałej Cywilizacji .Pisało jeszcze możliwe dziecko, 20 letni Plejadianin, Pozdrawiam Bardzo Serdecznie Radości ,Szczęścia ,Uśmiechu i Powodzenia we Wszystkim

 15. Daniel Plejadianin
  Czer 21, 2016 @ 12:54:41

  https://www.youtube.com/watch?v=psuRGfAaju4 No dobrze a tak naprawdę ja sam bardzo tęsknie za swoją cywilizacja i naprawdę nie mogę się już doczekać i kiedy wszystkie piękne małżeństwa z dziećmi i po prostu różne piękne małżeństwa ,pary, rodziny, młode osoby będą już miały super, jak pomyśle o swoich koleżankach że będą mogły wraz z moją cywilizacją zwiedzać super cały wszechświat jak tylko będą chciały.. jest to wszystko piękne..i nie dziwie się że tak wiele osób czeka na wydarzenie bo ta tak jak pragnienie w swoim życiu najpiękniejszego, chęć zaprzyjaźnienia się ,fajnego spędzania czasu jakiego się tylko chce ,jest wiele pięknych osób.. niczego nie różniących się.. ważne jest to co mamy w sercu i jacy jesteśmy, równie dobrze na ziemi jest wiele piękniejszych osób, kobiet niż może też być w kosmosie ,fajnie że będzie się żyło już po prostu tak jak się chcę. Mam wrażenie że wydarzenie może nastąpić za kilka miesięcy w przyszłym roku w czasie przewymiarowywania wszystkiego co tyczy przekształcania się ciał na ciała krsytaliczne czy świetliste ,ten ważny moment o którym są już informacje może wtedy ,byłoby fajnie i to co jest też ważne bardzo wspierajmy i bądźmy wdzięczni naszemu Rządowi PiS za wielką i ogromną pracę za odwagę i wytrwałość i dążenie teraz do celu
  No będzie się fantastycznie spędzać czas 🙂 Zabieram na statek wszystkie osoby przyjaciółki ,kolegów wszystkich super których poznałem w swoim życiu w szkole ,w liceum ❤
  Rząd PiS chce wprowadzać pensje minimalną wszystko super się dzieje nawet nie trzeba wyłącznie tylko czekać co Kobra ma do przekazania można już śmiało czytać to co się dzieje u nas na ziemi, jest wiele super stron prowadzonych przez super ludzi jak na przykład strona Wielka Szansa Dla Polski na facebooku ale jednak nie ma to jak kosmiczne informacje 😀 i ja sam też lubię i jestem bardzo wdzięczny że są udostępniane ,Bardzo dziękuje i Bardzo dziękuje za blog i Pozdrawiam i Naprawdę Kocham ale się po prostu denerwuje jak przypominają mi się po prostu denerwujące sytuacje życiowe na ziemi 😀 Pozdrawiam 😀

  • Irri
   Czer 22, 2016 @ 07:51:01

   Danielu! Wyluzuj, bo ile ci ten wspaniały rząd pis od tej super pensji zabierze i twojemu pracodawcy też – niejednokrotnie drobnemu przedsiębiorcy, który również próbuje zwiazać koniec z końcem…obudź się jeszcze troszke bardziej…nowa ekonomia musi operac sie na zupełnie innych podstawach, a do tego im jeszcze baaaardzo daleko! Pozdrawiam wszystkich!

 16. Q.
  Czer 21, 2016 @ 11:44:48

  dla Tych ktorzy mieli odwage
  dla Tych ktorzy wybrali
  dla Tych ktorzy wszystko poswiecili
  dla Tych ktorzy sie nie poddali
  dla Tych ktorzy plakali ale ktorzy wytrzymali
  dla Tych ktorzy sie jej oddali

 17. elfka
  Czer 21, 2016 @ 08:10:51

  Przesyłam kolejną wypowiedź na temat gospodarki obfitości.Bardzo ciekawy wykład na temat kreacji pieniądza,podstaw ekonomii i sprawiedliwej dystrybucji .://www.youtube.com/watch?v=ZVcvMxKoUFk

  • konkret
   Czer 22, 2016 @ 13:58:28

   dużo się mówi o pieniadzach, drukowaniu coraz wiekszej ilosci, tworzeniu długu itd.. ale nikt nie mówi że już powstały alternatywy takie np jak kryptowaluta bitcoin. Rzady walczyły z tą walutą bo jest anonimowa, banki nie pobierają prowizji za przelewy, nie mogą ją kontrolować i dodrukować.. warto się zainteresować tematem. Kryptowalut jest coraz więcej i banki wiedzą że mogą stracić władze dlatego tak mało się o tym mówi.

 18. Wodnik
  Czer 20, 2016 @ 23:54:07

  Cześć,

  OK – jestem nowym czytelnikiem 🙂 – to wszystko bardzo pięknie wygląda – chciałoby się powiedzieć – zbyt pięknie, żeby mogłoby prawdziwe… ale równiez czekam z utęsknieniem :).

  Skoro tu takie grono, które doświadcza i rozumie wiele rzeczy „magicznych” – mam prośbę. Kiedy byłem nastolatkiem i zaczytywałem się wszelaką ‚ezoteryczną’ literaturą – pewnej nocy / na ranem – odwiedziła mnie pewna postać – groźnie brzmiąca – szara postać w kapturze – choć nie widziałem twarzy – wyraźnie czułem fizyczny ciężar tej postaci na swoich nogach. To było tak realne, że w pierwszej chwili pomyślałem, że to włamywacz włamał się do domu i siedzi na moim łóżku. To trwało chwilę – później wyraźnie usłyszałem głos tej postaci w swojej głowie (wówczas zorientowałem się, że coś jest nie tak) – ta postać powiedziała coś w tym rodzaju „Już nigdy więcej nie będziesz tego próbować”. Ja oczywiście przerażonym tym doświadczeniem przytakiwałem w myślach: tak, tak, tak. Z tego co się domyślam, chodziło chyba o moje „próby” wyjścia poza ciało (naczytałem się wówczas o eksterioryzacji itp) i ogólnie kontaktu ze światem duchowym.

  Czy ktoś może mi przybliżyć, kim / czym była ta postać / ten byt? I dlaczego nastraszył mnie takim przekazem? (fakt faktem – miałem dosyć wszelkich prób na dłuuuugi czas).

  Wodnik.

  • M'
   Czer 22, 2016 @ 23:00:02

   Skoro chcesz wiedzieć kto to był- odwiedził Cię Anioł Przemiany (inaczej Śmierć).Ponieważ wie doskonale co się dzieje w astralu- zwłaszcza w tym tak zwanym niskim – do takiego tylko mogłes dojść- miałeś za niskie energie.On wiedział, co Cię może spotkać- jaka przygoda, no i że jeszcze nie jest „czas na Ciebie” to postraszył-ostrzegł dosadnie i jak widać skutecznie.

   • xylotet
    Czer 22, 2016 @ 23:47:01

    @Droga M’ 😀 ,,,, on i tak już jest wystarczająco wystraszony ,,,, więc i Ty już nie musisz go straszyć 😉 ,,,,, tak czy siak jemu się TAM nic złego się nie stanie ,,,, 😀

  • xylotet
   Czer 22, 2016 @ 23:35:57

   @Wodnik ,,,, to był zwykły ,,, bot ,,,, zawsze w rejonach przycielesnych zawracają głowę ,,,, odwracają uwagę od tego co naprawdę zamierzasz zrobić ,,,,, u mnie kiedyś mała dziewczynka spełniała tą rolę ,,,, oprócz tego że do niczego nie była przydatna ,,,, nawet do seksu ,,,, często skutecznie odwracała moją uwagę (próbowała nawet udawać moją matkę) ,,,, przez nią często lądowałem na powrót w ciele fizycznym ,,,,
   Ps. po prostu nie daj się temu ani ,,, zagadać ,,, ani nastraszyć ,,,, rób swoje ,,,,,, moim zdaniem to taka projekcja mechanizmu obronnego tej części świadomości którą masz za dnia ,,,, ta część broni się tak przed czymś dla niej niezwykłym i nieznanym ,,,, 😀

 19. monika
  Czer 20, 2016 @ 18:19:56

  Witajcie, z tego wynika, że wszystko oparte jest na miłości i serce jest bardzo ważne. A czy ktoś mi podpowie, ponieważ bioenergoterapeuta powiedział mi, że mam zablokowaną przestrzeń serca, ale nie było czasu na rozwinięcie tematu, co to oznacza i jak usunąć ta blokadę ?
  Będę wdzięczna za informacje.
  Pozdrawiam wszystkich cieplutko 🙂

  • Manuela
   Czer 22, 2016 @ 22:15:13

   Może techniką ho’oponopono udałoby Ci się odblokować tę przestrzeń? Wpisz wyszukiwarkę ho’oponopono, jeśli Cię zainteresowała. Technika jest bardzo prosto. na necie jest sporo informacji na ten temat.
   Pozdrawiam 🙂

  • M'
   Czer 22, 2016 @ 23:04:48

   przestrzeń serca bardzo mocno blokuje brak przebaczenia, zwłaszcza najbliższym. Postaraj się przebaczyć matce- spróbuj najpierw rozumem,a później uczuciem- sercem. I na koniec przebacz sobie,że tak długo i niepotrzebnie trzymałaś nienawiść.
   Ludzką sprawą jest „grzeszyć”, a boską przebaczać.

  • Teresa
   Czer 23, 2016 @ 00:14:58

   Witaj Moniko
   Nie musisz uwierzyć, że masz zablokowane Serce. Zaneguj to, nie przyjmuj tego. Powiedz sobie, że ufasz sobie, wierzysz w siebie, kochasz siebie. Dawaj sobie całą miłość tego świata, najwięcej wtedy, gdy coś pójdzie nie tak w twoim życiu, wtedy najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to osądzać i obwiniać siebie. Znajdź wtedy coś z czym dobrze się czujesz, np. przytul swoje zwierzątko. To jak się w danej chwili czujesz niech będzie dla Ciebie drogowskazem, który wskaże ci kierunek, pokaże Ci czy żyjesz w zgodzie ze swoją prawdą. Serce energetyczne poprzez swoją rdzenną częstotliwość połączone jest z siatką Miłości,energii która przenika wszystkie wymiary i wszelkie zycie. Ale Serce nie odbierze boskiej energii Żródła, ani nie przekaże jej dalej, jeżeli człowiek jest w stanie konfliktu wewnętrznego, w stanie emocjonalnej huśtawki, w tym stanie jest utrudniony dostęp do częstotliwości miłości.To tak jak z anteną, nie dostroi się. Dlatego tak ważna jest równowaga wewnętrzna. Gdy dopadną cię negatywne emocje, zatrzymaj się na chwilę,nie wypieraj się ich. Pozwol im wpłynąć do Twojej świadomości, odczuj je w pełni i całkowicie zaakceptuj, bezwarunkowo. Daj im szacunek, otul je światłem i miłością, bądź wdzięczna, że te energie tak długo ci służyły i pozwól im odejśc do światła. Część z nich to Twoje aspekty, które oderwały się podczas trudnych przeżyć i teraz je uzdrawiasz. Mogą się do ciebie przyłączyć i wzmocnić Cię, albo odejść do Światła. Z czasem rozpoznasz istotę tych emocji, skąd się biorą.Tak uzdrawiasz Swoje Serce i całą Swoją Istotę. I pamiętaj że emocje nie są Tobą, one są nabyte podczas doświadczania w czasie i przestrzeni.Twoje są tylko uczucia. Każdy z nas ma doświadczenia w różnych energiach, doświadczliśmy też ciemnej strony mocy, i to też trzeba zaakceptować i nie obwiniać się. To tylko doświadczenie.
   Myślę, że każdy z nas ma swoją technikę, jak pracować z sercem. Są osoby, które mogą Ci pomóc, jeśli zwrócisz się o taką pomoc. Z mojego doświadczenia wiem jednak, że pomóc może tylko osoba, która sama jest wyklarowana i czyni to z pozycji Serca. Niestety nie zawsze tak jest.
   Po wielu latach zrozumiałam że najlepsze jest to co proste a nie skomplikowane. Żadne mantry, techniki nie pomogą jeśli człowiek nie będzie praktykował życia z głębi serca. Wszystko co jest mamy w Sercu, nawet jeśli jeszcze nie odczuwamy połączenia z całością istnienia
   „Miej Serce na dłoni i ofiaruj je innym, swoim braciom i siostrom”.
   Jak podają Winkmakers, człowiek który praktykuje w codziennym życiu cnoty Serca : Wdzięczność, Współodczuwanie, Przebaczenie, Skromność, Zrozumienie, Dzielność, daje czytelny przekaz dla Stwórcy że jest gotowy na przesunięcie wymiarowe.
   Dlatego poczuj jak jesteś połączona ze swoim Stwórcą poprzez własne Serce. Zobacz jak energia Miłości płynie od Stwórcy do Twojego Serca energetycznego i dalej przepływa do każdej komórki Twego ciała, Odczuj to świadomie. Zobacz i powiedz sobie ” Każda komórka mojego ciała lśni boskim Światłem, każde DNA mojego ciała lśni boskim światłem, każde RNA mojego ciała lśni boskim światłem, boskie światło całe moje ciało wypełnia”. Ważne aby ten strumień energii uwolnić na zewnątrz. Zrobisz to mówiąc ” to co dociera do mnie, przepływa przeze mnie”
   To wszystko.
   A może nie. Załóż różowe okulary i popatrz na świat, jest doskonały taki jaki jest, bo nie może być inaczej jeśli takim go zobaczysz. Ty jesteś stwórcą
   Namaste
   Teresa ❤

   • Brzask
    Czer 24, 2016 @ 10:49:40

    Dziekuje Tereso , choc nie do mnie kierowalas to i ja skorzystalam . Bardzo Ci dziekuje za ta madrosc plynaca z serca :))))) . Namaste ❤

  • Amanda
   Czer 23, 2016 @ 14:57:50

   może ten filmik okaże się pomocny ? pozdrawiam

 20. love energy
  Czer 20, 2016 @ 17:13:33

  Technologia Wiru Wzniesienia,dokładnie w taki sposób poruszam sie w przestrzeni:D ogólnie przebudzona świadomość ma dostep do takich możliwosći jak zaczynam sie unoscić w powietrzu czuje wir który kręci sie jak spirala ta rzeczywistość robi sie płynna jakby nie realna w czasie lotu bez problemu można też spowalniac lub przyspieszać czas z matriksa 3d jak sie jest po za nim bo to robi świadomość.Miłośc jest kluczem i wszystko co z serca płynie jest nieśmiertelne w wiecznośći.Love-Lihgt

 21. STRUMYK
  Czer 20, 2016 @ 17:11:31

  Witam! Ponieważ ludzie są zbyt zajęci codziennymi sprawami, pracą, życiem rodzinnym, aby dodatkowo przyjąć fakt, że nie są sami w kosmosie a byli skutecznie odcinani od prawdy przez wieki.

  Ale jestem dobrej myśli jeśli chodzi o wydarzenie, które może się wydarzyć za kilka lat.

 22. westa
  Czer 20, 2016 @ 13:58:47

  to juz sie stalo, doswiadczylam tego w zeszlym roku….oni naprawde istnieja, az nie chce mi sie opisywac calego zdarzenia bo boje sie, chociaz czuje sie obserwowana, ale bezpieczna…i mam dowody..pzdr

 23. STRUMYK
  Czer 20, 2016 @ 11:35:40

  Witam!

  Myślę, że lądowanie statków innych cywilizacji może nie wyjść na dobre ziemskiej cywilizacji. Ludzkość po prostu nie jest na to jeszcze gotowa.

  Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🙂

  • Omstan
   Czer 20, 2016 @ 15:04:23

   A skąd takie wnioski?

  • Marian
   Czer 20, 2016 @ 16:03:36

   Witaj dlaczego tak myślisz?

  • krystal28
   Czer 20, 2016 @ 19:47:40

   Strumyku, możesz tylko mówić za siebie według swoich wibracji i gotowości na zmiany. Inni są tylko odbiciem Twoich przekonań. Obserwowanie przeszłości [nawet to co wydarzyło się sekundę temu jest już przeszłością] nie ma mocy twórczej i pozostawia Cię w tej samej rzeczywistości. Tylko zmiana wierzeń i dobre samopoczucie może przenieść Cię na wersję Ziemi, na jakiej chcesz żyć. Tak jak Bashar powiedział – żyjesz w swoim osobistym wszechświecie, który sobie tworzysz pozytywnie lub negatywnie, wedle uznania.

  • M'
   Czer 23, 2016 @ 17:11:14

   Widzisz Strumyczku- a ja bym sie bała reakcji wojska, rządów i ludzi. To też jest jeden z powodów iż nie ma jeszcze masowych kontaktów, ponieważ indywidualne istnieja od dość dawna.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: