Bashar – Podstawy

.

Znalazłam 7 filmików Bashara, na których genialnie wyjaśnia prawa kosmicznego stworzenia.  Pozostałe odcinki znajdziecie na YT.

 

20 Komentarzy (+add yours?)

 1. Aleksandra
  Lip 04, 2016 @ 14:37:13

  Jeśli zmieniamy swoją świadomość, to zmienia się również rozumienie poznanych już kiedyś treści. Warto więc co jakiś czas wrócić do obejrzanych kiedyś filmów, bo w większości przypadków usłyszymy coś nowego, co poprzednio umknęło naszej uwadze…

 2. Jan
  Czer 16, 2016 @ 22:20:00

  Pozdrawiam serdecznie naszą nieocenioną Krystal oraz wszystkich innych czytelników.
  Na stronie „Kochane Zdrowie” pojawił się interesujący artykuł:
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/06/wyleczy-5000-ludzi-z-raka-ma-recepte-na.html
  Znam kilka niekonwencjonalnych sposobów leczenia raka, ale o tym jeszcze nie słyszałem. Myślę, że to może być coś wartościowego…
  Janek

 3. Salama
  Czer 16, 2016 @ 12:29:53


  Przekaz od Abrahama w wersji audiobook czytanego przez Marka . 17 czesci wklajam nr 1 reszte mozna znalesc na YT . Szeroko rozbudowane pojecie prawa przyciagania -polecam wsztstkim Krystalkom ❤

 4. Omstan
  Czer 14, 2016 @ 14:17:09

  Dla pokrzepienia serc wklejam część przekazu AA Michała z marca br. na temat nadchodzącego lata. mam tylko jeden problem z pierwszym akapitem, bo gdyby nie było po Niebem, nie tekst stałby się bardziej zrozumiały. Ale gdy nie ma oryginału to nie wiadomo czy to błąd tłumaczenia czy edytorski.

  „Jak powiedzieliśmy, fizyczna zbiorowa manifestacja dla Ziemi, wszystko, co nazywamy Niebem, nie będzie widoczne dla oczu, do ostatniego istnienia we-wnątrz 5D granic. To nastąpi latem 2016 r, w przesilenie.
  Wielu pyta nas, jak to możliwe, żeby prymitywna ludzkość mogła obudzić się, gdy jest jeszcze tak nieświadoma? Mówimy, ponieważ masywna magnetyczna pascha trwa, iluzoryczny Matrix 3D jest całkowicie wyprzedzony przez Nową Matrycę Ziemi. Siatki starego Matrixa tego lata zostaną całkowicie zamknięte (wyłączone), ponieważ wszystkie rzeczy na ziemi zatrzymają się.
  Po tym ludzie uczynią skok ewolucyjny w krótkim czasie. To będzie takie radykalne odejście od tego, co poznali, że wielu dosłownie będzie w szoku przez jakiś czas, ale powiemy ci, że wszyscy oni zrobią to i będą zmieniani w mgnieniu oka. Ci, którzy śpią, zostaną podniesieni Po Raz Pierwszy, by spotkać tego, co się nazywa „Bóg” . Wtedy wszystkie oczy będą widzieć Boga, ponieważ Bóg naprawdę jest.
  Przynosimy tego dnia dobrą nowinę dla całej ludzkości tej Ziemi, ponieważ przychodzimy razem z naszymi braćmi i siostrami … obecnie w sile ponad 4 i pół miliarda na całym świecie.
  Ta planeta jest ogarniana przez Legiony Światła, które są tu teraz, ponieważ przesuwamy się do końca projektu „Wolność Ziemi” i jako jeden Poziom światła Super Gamma przyjdzie na Ziemię w lecie, wszystko zostanie spełnione, a więc możemy zwrócić Ziemię z powrotem do Raju, tak, jak to zawsze miało być”.

  • Marian
   Czer 14, 2016 @ 16:19:59

   Witajcie to wszystko zgadza się że w bardzo krótkim czasie ma się wszystko wypełnić.Ta krótka wstawka z przekazu Michała jest zgodna z moim snem z ostatniego piątku.Teraz została postawiona ostatnia latarnia pokazująca drogę do wydarzenia do Nieba .Więc bądźcie gotowi na TO co ma się WYDARZYĆ
   Pozdrawiam bardzo cieplutko od serca:-)

 5. love energy
  Czer 14, 2016 @ 08:10:32

  Witajcie kochani moi:)Cudownie jest egzystowac w świetle miłośći.JAk wchodzicie do światła poszukiwanie sie kończy i zarazem zaczyna na nowo bo wszystko jest piekne i świetliste zupełnie inne a zarazem takie samo.Każdy z nas ma własna dynamike kosmiczną ona jest super wyjątkowa.Na początku marca u mnie zaczoł sie proces wkraczania w 5 wymiar teraz już pływam nieustannie w tej pięknej delikatnej energi zmienia mi sie struktura w mózgu, uczucie jakbym był podpiety do gniazdka z pradem:D budze sie raniutko i jestem super wypoczety i świecący na złoty kolor nawet fizyczna praca i te wszystkie absurdalne czynnośći życiowe przestały być ciężarem a daja radość. żli ludzie poznikali zmojego otoczenia najfajniejsze jest to że non stop czuje sie jak po jakims LSD wszystko jest nowe świeże drzewa wyglądają inaczej są pełne życia ptaki rano mnie budzą i one też śpiewają inaczej piękniej i w charmonii! Oby jak najszybciej iluzja opadła żebym mógł wam pokazac swój pojazd bo to będę robił:D napędzany wibracja milośći milość jest jego paliwem!

  • Teresa
   Czer 14, 2016 @ 12:00:29

   • Omstan
    Czer 14, 2016 @ 17:26:43

    Tereso
    wstaw linka , bo ostatni wywiad jaki znalazłem na blogu Kobry jest z 26 maja. Nie znam angielskiego, ale nawet z translatora można dużo zrozumieć. Mam translator firmy kompas, wcale niezły.

    • Teresa
     Czer 14, 2016 @ 17:38:01

     Witaj Omstan
     Domyślam się, że ten wpis jest przeznaczony dla Eve
     Serdecznie pozdrawiam

 6. Eve
  Czer 13, 2016 @ 22:20:21

  Ja polecam filmik na youtube: Sladami Alchemikow i Templariuszy – Katedra Chartes – Marek Taran – 4.02.2016. W tej katedrze jest zegar ktory wskazuje czas 2017 rok miedzy bliznietami a panna jako na moment przelomowej zmiany, wyglada na to ze Templariusze tez poznali wiedze na temat Wydarzenia. Marek Taran to czlowiek ktory propaguje wiedze na temat stlamszanej mocy Bogini w kobietach ktora gdy sie przejawia dokonuje poteznych rzeczy, podobno w mitochondriach kobiet zawarta jest ta energia tworzenia wszelkiego Zycia we Wszechswiecie. Warto obejrzec te wyklady 🙂 (przepraszam ale nie moge wklejac linkow).

  • Omstan
   Czer 14, 2016 @ 07:15:06

   WKlejam link z Markiem taranem, proponuję też wywiady i warsztaty jacka Sokala, a tak w ogóle to oglądajcie NTV, bo jest tam dużo dobrego.

   Na YT jest wych filmików więcej

   • Omstan
    Czer 14, 2016 @ 07:22:20

    Przepraszam za literówki, ale mam ostatnio kłopot z klawiaturą i myszą, które czasami mi się zacinają. Są zdalne i może to jest powód.

 7. Wioletta Reniferek
  Czer 13, 2016 @ 12:35:57

  Ja to widze po raz pierwszy…..dzieki temu bede szukac nastepne czesci tego filmiku…..DZIEKUJE Krystal28 i ze go umiescilas go ponownie……..bo uratowal mi zycie ..:)

  • krystal28
   Czer 13, 2016 @ 18:13:47

   Wioletto, mnie w pewnym sensie też, choć ciągle jestem na etapie absorbowania i wdrażania w codzienne życie tych informacji. Abraham-Hicks w tym wiele pomaga.

 8. Rafcio
  Czer 13, 2016 @ 09:55:56

  Bashar był już umieszczany na forum, dlaczego znów ? i miałbym takie pytanie dotyczące Cobry, będą dalsze tłumaczenia ? bo zauważyłem, że jest nowy wywiad ale czekam i czekam i doczekać się nie mogę 😀 niestety mój angielski jest kiepski a translator jak to translator :< Tyle. Pozdrawiam Was.

  • Omstan
   Czer 13, 2016 @ 15:35:00

   Rafcio, podaj link do tego wywiadu, bo jeżeli chodzi o ten z 26 maja to jest już przetłumaczony. Zrozum też Krystal, która zmaga się z poważnymi problemami osobistymi i jest przez to mniej dyspozycyjna. A może ktoś natrafił gdzieś na innym blogu na ten najnowszy wywiad o którym pisze Rafcio, to niech wklei link do niego.. Idzie galaktyczna Superfala, idzie nowe, idzie przełom.

   • krystal28
    Czer 13, 2016 @ 18:21:40

   • B.
    Czer 13, 2016 @ 20:19:27

    Chodzi najprawdopodobniej o ten wywiad : http://2012portal.blogspot.com/2016/06/joint-cobra-corey-goode-interview-by.html
    Druga część łączonego wywiadu z Cobrą i Corey’em, w którym – jak na moje oko- jest pełno starych spraw wspominanych już wielokrotnie w poprzednich wywiadach jednego i drugiego. Rob, który przeprowadza rozmowę po prostu stara się porównać informacje obu.
    Wywiad jak dla mnie bardzo długi i heh.. nużący po pewnym czasie. Wszystko było… tylko chodzi chyba o to, co by słuchacze/czytelnicy jednego przekonali się do drugiej osoby i zjednoczyli w działaniu.

    dzięki B. za opinię, myślę podobnie – kr

  • krystal28
   Czer 13, 2016 @ 18:05:57

   Te filmiki były opublikowane na tym blogu 5 lat temu. Jednak jest wielu nowych Czytelników, którzy mogą z tego skorzystać. Polecam oglądanie ich i innych codziennie przez jakiś czas, aby te nowe idee dotarły głęboko do świadomości i podświadomości. Niektórzy traktują to jako bajkowe teorie, i sądząc po zachowaniach i wpisach na tym blogu, dalej przerabiają swoje stare płyty [włącznie ze mną].

   Wywiad z Coreyem i Kobrą jest bardzo długi (jak książka). Tłumaczymy comiesięczne streszczenia wywiadów Kobry i bieżące aktualizacje. Jeśli znasz osoby, które podjęłyby się tego tłumaczenia i edycji, to daj znać.

   http://2012portal.blogspot.com/2016/05/joint-cobra-corey-goode-interview-by.html

   http://2012portal.blogspot.com/2016/06/joint-cobra-corey-goode-interview-by.html

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: