Kobra o notatkach z Konferencji Wzniesienia

.
Kobra, 8 maja 2016
 .

Ostatnio pogłoski krążą w świecie blogowania, że Wydarzenie / Reset / RV [rewaluacja walut] / Przywrócenie Rzeczypospolitej już się rozpoczęło, lub już się dzieje.  Te plotki nie są oparte na rzeczywistości, a sytuacja jest nadal tak, jak zwykle:

https://geopolitics.co/2016/05/08/did-obama-sign-presidential-transition-eo-specifically-for-gen-joseph-dunford/

Niektórzy nawet stwierdzili, że powiedziałem na niedawnej Konferencji Wzniesienia, że Wydarzenie już się rozpoczęło.  NIGDY tego nie powiedziałem. Notatki z  Konferencji Wzniesienia, które zostały opublikowane w ostatnim czasie na kilku blogach tylko w 70-80% wiarygodne. Wiele Intela w nich brakuje i nic z niesamowitych energii z konferencji nie jest w nich obecne, więc jest o wiele lepiej dla wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Konferencji Wzniesienia osobiście. Następna odbędzie się na początku czerwca:

 .
http://portal2012.org/Greece.html
 .

Gdy Wydarzenie / Reset / RV się rozpocznie, będzie to bardzo widoczne dla wszystkich i będzie przedstawione w masowych mediach.

Zanim Wydarzenie może zaistnieć, plazmowa anomalia w Systemie Słonecznym musi być uzdrowiona.  Plazmowy byt, Yaldabaoth w Układzie Słonecznym, musi się rozpaść i plazmowe bomby toplet muszą być usunięte.

Jednak ważne jest, aby być przygotowanym, gdyż Wydarzenie rozpocznie się nagle, bez żadnego ostrzeżenia.  Tu jest,  jak możecie pomóc, gdy to się stanie:

http://prepareforchange.net/viral-event/

Zwycięstwo Światła!

  Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/05/event-situation-update.html

38 Komentarzy (+add yours?)

 1. Omstan
  Maj 19, 2016 @ 14:10:08

  Bardzo proste ale jakże skuteczne rady Nelly Radwanowskiej. Wyłożone prostym, zrozumiałym językiem są bardzo pomocne w rozwoju duchowym. Bycie w TERAZ jest naszym celem, dlatego warto się z tym zapoznać i ewentualnie skorzystać.

  Powodzenia.

  • Oualander
   Maj 19, 2016 @ 22:42:02

   Bardzo fajny wykład pani Nelly Radwańskiej i myślę że dla niej jest na prawdę wartościowy (ponieważ wiedza którą przekazuję w tym filmie funkcjonuję w jej przypadku). Chciałbym jednak zwrócić uwagę że zarówno świadomy oddech jak też inne praktyki pokazane w tym materiale filmowym są także pewnego rodzaju „technikami” i w związku z tym, wcale nie muszą funkcjonować w przypadku innych osób.

   Każdy człowiek jest indywidualną świadomością posiadającą w swojej głowie zupełnie inny zestaw wartości oraz przekonań i dlatego wszyscy jesteśmy tak „wspaniale niepowtarzalni”.

   Osobiście obserwując mój cholernie sprytny umysł już dawno zauważyłem że jakakolwiek myśl lub czynność która kłóci się z moim wewnętrznym wzorcem jest natychmiast bojkotowana, powodując subtelny rodzaj dyskomfortu.

   Wiele lat temu (26) niemal bez przerwy 1,5 roku w sposób naturalny wchodziłem w stan świadomości Alfa, więc myślę że dla mnie nie potrzeba do tego żadnych warsztatów, praktyk, technik, kursów czy innego rodzaju zabiegów, wystarczy tylko i wyłącznie szeroko rozumiane poczucie „DOSTATKU”.

   Powiem więcej uważam że ten stan „egzystencjonalnej pełni” jest dostępny dla każdego człowieka w formie naturalnej (nie wymuszonej) oraz bez żadnych ograniczeń, pod warunkiem że nie będzie on odczuwał wewnątrz siebie jakiejkolwiek formy „BRAKU”.

   Pozdrawiam 🙂

 2. NajKasia
  Maj 19, 2016 @ 11:09:52

  Serdecznie polecam wszystkim podnoszenie wibracji dźwiękiem. Częstotliwości wibracji szczególnie niezastąpione w procesie zdrowienia. Krystal dla Ciebie wysyłam jeszcze dodatkowe prosto z serducha <3<3<3<3<3
  http://innemedium.pl/wideo/sekretne-czestotliwosci-moga-pomoc-zestroic-sie-wszechswiatem

 3. Krystyna11
  Maj 18, 2016 @ 22:40:58

  Może nie każdy oglądał:

  Konferencja Anna Mikulska -22.01.2016 r.


  Warto posłuchać. Polecam!

  Anna Mikulska -Zmieńcie sposób myślenia- 22.01.2016 r.

 4. arami85
  Maj 18, 2016 @ 20:56:17

  Witam Krystal!! Jest możliwość zebys przetlumaczyla na swoim blogu ostatnie spotkanie Cobry i Coreya?? Jest bardzo długie, a mój angielski choć dobry, nie jest dobry na tyle by nie namieszac w waznych, poruszanych na ich spotkaniach kwestiach.
  Namasté piękna duszo.


  Droga Arami, nie miałam nawet jeszcze ani siły, ani czasu, aby do konca przeczytać 1 cz. tego długiego wywiadu. Wiele jest w nim powtórek. Angielski link: http://2012portal.blogspot.com/2016/05/joint-cobra-corey-goode-interview-by.html

  Koncentruję się w tej chwili na stosowaniu metody Dr Ashkara, którą rozpoczęłam 18 marca, i która jest raczej zajmująca. Jednak zawsze przetłumaczę bieżące wiadomości od Kobry lub inne, które nie są zbyt długie. Serdecznie pozdrawiam ❤ kr

  • arami85
   Maj 19, 2016 @ 14:51:56

   Dobrze że Cie tu mamy!! 🙂 ❤

  • Elunia
   Maj 19, 2016 @ 19:12:06

   Piszę w tym miejscu kierując słowa do Krystal.
   Jest nas tu, sądzę, spora grupa dwupunktujących. Możemy zaprosić również przyjaciół, aby stworzyć większą moc pola. Intencja dwupunktu może brzmieć: „Wszystko co najlepsze dla zdrowia Krystal na ten moment”. ( godzina i data do uzgodnienia).
   Kochana Krystalko, czy dajesz zgodę na tę propozycję? Z miłością – Ela.

  • Omstan
   Maj 19, 2016 @ 20:40:44

   Drogi Kryształku, metoda dr Ashkara jest w istocie czasochłonna, ale jeżeli dobrze domyślam się powodu jej stosowania, to radzę spróbuj terapii olejem z konopii indyjskiej jeżeli u was nie jest zakazany, albo wit. B 17, która jest prosta w użyciu i bezpieczna, a przede wszystkim skuteczna. Doradziłem ją mojej żonie, która ją stosuje.

   • arami85
    Maj 20, 2016 @ 15:23:03

    Dobrze Omstan mówi, ‚łzy feniksa’ (RSO) działają cuda.

    • arami85
     Maj 20, 2016 @ 15:39:28

     Droga Krystal, wybacz nie zrozumialam po przeczytaniu Twojej odpowiedzi że chodzi o Ciebie. W sensie że stosujesz Ashkara. Przesyłam Ci dużo siły i ogrom miłości. Koniecznie spróbuj oleju RSO prosze ❤
     Jesteśmy z Tobą ❤

    • krystal28
     Maj 20, 2016 @ 20:37:16

     dzięki, Arami

   • krystal28
    Maj 20, 2016 @ 20:58:22

    Drogi Omstanie, dzięki Tobie i innym za sugestie i dobre słowa. Wit B17, w kapsułkach i następnie w pestkach moreli, i inne suplementy, oleje, zioła zaczęłam brać ponad rok temu. Oczywiście żywię się też odpowiednio. Efekt jest taki, że choroby przestały postępować i miałam też pewną poprawę, jednak całkowitego uzdrowienia nie osiągnęłam. Może niewystarczająco długo kontynuowałam pojedynczo te poprzednie terapie? Ciecierzyca (NIA) daje mi szansę na pełne uzdrowienie. Jestem zadziwiona jak wiele toksyn wychodzi z mojego organizmu poprzez rankę w łydce, pomimo wcześniejszej, długiej, rygorystycznej kuracji. Poprawa po 2-ch miesiącach jest naprawdę znacząca i zamierzam tę metodę stosować do konca, pomimo niewygody. Życzę sukcesu Twojej żonie.

    • westa
     Maj 21, 2016 @ 19:52:30

     herbatka z nagietka!!!!!dawno temu ktos napisal ze jesli polkniesz trucizne lub ktos ci ja poda to wypij herbatke z nagietka lub podgrzej nagitka z winem i wypij, poloz goracy na brzuchu a cala trucizna wyjdzie ze slina i kaszlem:)dziala:)sprawdzone!


     dzięki ❤ kr

    • westa
     Czer 12, 2016 @ 16:23:20

     no i pij świeży sok z marchwi:)))

     dzięki westa, piję sok z marchwi, jabłek i buraków prawie codziennie – kr

 5. sonic
  Maj 17, 2016 @ 23:37:15

  Droga Krystal! Czytam Twój blog od dłuższego czasu i chcę Ci podziękować za niesamowitą dawkę pozytywnych informacji – dzięki nim z każdą chwilą jesteśmy bliżej nowego – lepszego świata 🙂
  Nie wiedziałem gdzie o to zapytać więc piszę w komentarzu – jeśli to nie odpowiednie miejsce to przepraszam. Niedawno pojawił się nowy raport Benjamina Fulforda, Czy mogłabyś przetłumaczyć go na swoim blogu?
  Pozdrawiam pozytywnie! 🙂

  Drogi sonic, rzadko tłumaczymy Fulforda, dzięki za miłe słowa
  ❤ kr

 6. Biały
  Maj 15, 2016 @ 09:23:38

  Biały, zawsze daj krotki opis linku, który chcesz udostępnić, dzięki
  —-
  Efekty przejścia na Wyższy Poziom Świadomości = Nowa Ziemia — kr
  —-

  • Elżbieta
   Maj 15, 2016 @ 23:41:50

   Taka mała Podpowiedź, dla Kobiety, połącz się z Jądrem Planety, a boleć przestanie, Jesteś Ziemią i Ogniem, On Wodą i Kosmosem, Wsparcie Świadomej Kobiety, dla Mężczyzny, który przebudowuje Mózg, poprzez wibracje z Jądra Planety, rozprowadzane przez Kobiety, Przestrzeń i odbudowa Tego Piękna, w Mózgu, który przebudowując się, otrzymuje od Matki dla Ojca, Prawdziwe zapisy Żywego Życia Tej Ziemi, Taka mała podpowiedź, Jesteście wszyscy w Sobie dla Siebie, indywidualni i wspaniali, Każdy ma do odkrycia i przyjęcia, „Nowe” zapisy Energetyczne. Przywracające Prawdziwe Świadome Życie, bez wskazań i rygorów, wzorów i Dróg, z których korzystało już wielu, powielając to co ma być rozpuszczone, i zmienione, Te zapisy, aktywowane są wpierw jako zmysły, w czystej „Głowie” Indywidualny proces.

  • love energy
   Maj 17, 2016 @ 18:10:53

   Super filmik 🙂 3 dni temu pojechałem do parku siadłem na ławce było akurat kino 5 d o tematyce (motyle) muzyka relaksacyjna leciała i moje postrzeganie sie wyostrzyło gdzies z 15 krotnie wszystko zaczeło wyglądać inaczej dzwięki inaczej słyszalne i zdałem sobie sprawe że przeniosło mnie do 5 wymiaru i wszystkich ludzi co sie znajdowali w tym otoczeniu:D co najciekawsze to sie stało niezauważalnie i magicznie w taki sposób mega inteligentny.Love light.

 7. ANAJA
  Maj 13, 2016 @ 18:22:46

 8. Margo
  Maj 13, 2016 @ 09:23:05


  Warto spróbować, medytacji. …teoria i praktyka
  Pozdrowienia dla Wszystkich ♡♡

 9. wasz Kamil
  Maj 12, 2016 @ 20:49:06

  Kocham Was, tęsknie codziennie za spotkaniem w Spokojnym Ogrodzie, Kocham was, kocham was czekam !!!!! wypatrujmy sie bo to tuż za rogiem, to za sekundke

 10. M'
  Maj 12, 2016 @ 19:53:10

  Zawsze wszystko to co jest najprostrze jest najtrudniejsze do przyjęcia. A wystarczy tylko przebaczyć nieprzyjaciołom swoim (szeroko rozumiane) i poprosić o przebaczenie za wyrządzone krzywdy (nawet te mimochodem popełnione).Powiedzcie, dlaczego tak trudno to uczynić?

  • darek
   Maj 12, 2016 @ 20:21:48

   A co ma ktoś komuś cokolwiek wybaczać,przecież wszystko zostało Ci wybaczone zanim cokolwiek popełniłaś..przepraszam za moje niskie wibracje,ale nie mogłem się powstrzymać..trochę wiary w Siebie .Pozdrawiam

   • Salama
    Maj 13, 2016 @ 15:12:12

    ”Przebaczyc to wiedziec ze nie ma nic do wybaczenia” A to cytat z jednago z filmu ktory ktos tu zamiescil ….

    • woona
     Maj 13, 2016 @ 17:19:57

     nie ma nic do wybaczenia bo nie ma komu wybaczac bo robimy to samym sobie i przy okazji to iluzja

   • M'
    Maj 13, 2016 @ 18:31:28

    Ciekawe podejście Darku. Możesz mnie „ośwoecić”- kto mi przebaczył to co uczyniłam innym.Wiesz, ja jestem świadoma swoich poprzednich żyć. I wiem, że prosiłam o przebaczenie za te uczynki.
    Wydaje mi się, że jesteś nieświadomy swoich poprzednich żyć.
    Za krzywdy trzeba zadośćuczynić – inaczej nici z wyższych wibracji.

    • xylotet
     Maj 13, 2016 @ 22:45:40

     @Droga M’ ,,,, bo jeśli to role są ,,,, to co właśnie nas otacza ,,,, to chodzi bardziej o to aby aktor odgrywający może tysięczny raz jakąś rolę ,,,, Ocknął się z tego i zdał sobie sprawę że Odgrywa Tylko Role ,,,, i wrócił nareszcie do Domu ,,, gdzie jest Prawdziwym Sobą ,,,, nie wiem ,,, może do Ojca Matki ?,,,, Żony albo Dzieci ?,,,, ale stał się Ponownie SOBĄ ,,,, a nie tylko aktorzyną
     który w zapamiętaniu odgrywa rolę za rolą jak narkoman na wiecznym haju ,,,,
     Może o to mu chodziło ???? ,,,, Pozdrawiam 😀

    • M'
     Maj 14, 2016 @ 21:01:55

     @Drogi xylotet -a czy rozważyłeś taką opcję iż kiedyś ten „aktorzyna” uznał, że ma zadanie- misję na Koniec Czasu- i musiał mieć te doświadczenia- role do grania.Aby teraz mieć Świadomość jak działać.
     Jak sądzisz Twój Aktor był dobry mając tylko 2321 „wejść w nowe role”?

    • Oualander
     Maj 14, 2016 @ 22:16:30

     Jesteś wspaniałą cząstką stwórcy, istniejesz ponieważ bez ciebie cały wszechświat nie byłby kompletny, bez ciebie po prostu nie mógłby istnieć, zło, strach, wina i kara jest tylko stanem umysłu który kiedyś zagnieździł się w twojej duszy gdyż świadomie pozwoliłaś na to uznając się za małą, nie godną, nic nie znaczącą istotę.
     W rzeczywistości nie ma słowa które wystarczająco określiłoby twoje piękno i wewnętrzny blask, w swojej naturze jesteś wolna, kreatywna i nie ograniczona żadnymi koncepcjami oraz czasem, taka powstałaś, taka jesteś i zawsze taka będziesz. Przytul siebie, poczuj ciepło, pozwól odejść przeszłości. ❤

    • woona
     Maj 15, 2016 @ 12:32:47

     „istniejesz ponieważ bez ciebie cały wszechświat nie byłby kompletny, bez ciebie po prostu nie mógłby istnieć,” takie cos podnosi na duchu ale moze sprawic tez ze ego nam sie powiekszy

    • xylotet
     Maj 22, 2016 @ 00:12:31

     @ Droga M’ ,,,, jest takie stare porzekadło ,,,, ” mądrej głowie dość dwie słowie ” ,,,
     na pewno słyszałaś ,,,, 😀 ,,,,, i jeszcze jedno ,,,, kiedyś coś naskrobałem że chyba działasz w dziale ,,,,public relations ,,, albo coś takiego ,,,,, a wygląda na to jakbyś działała w dziale ,,,, Dystrybucji Czasu ,,, albo coś w tym stylu ,,,, cieszę się że mam tak wysoko postawioną Koleżankę ,,,,, 😀 ,,,,, ta Twoja uczennica to nawet niezłe sidhi ma ,,,, ale pewne Istoty zawsze należy chronić ,,,, przewoźnik zawsze się znajdzie ,,,, dla każdego ,,, wcześniej czy później ,,,, 🙂

  • Adrian
   Maj 13, 2016 @ 13:42:03

   Jeśli wciąż dziwicie się, dlaczego spotyka was w życiu tyle problemów, przeczytajcie tę przypowieść. Być może pomoże wam zrozumieć coś bardzo ważnego…
   Siedząc przy okrągłym stole, dusze wybierały swoją kolejną lekcję. Nagle podniosła się odważna i silna dusza:
   – Tym razem idę na Ziemię, aby nauczyć się wybaczać. Kto mi w tym pomoże?
   Dusze odpowiedziały ze współczuciem i nawet trochę z przestrachem:
   – Jest to jedna z najtrudniejszych lekcji… Możesz nie dać rady w ciągu jednego życia… Będziesz tak bardzo cierpiała… Szkoda nam ciebie… Ale możesz dać radę… Pomożemy ci…
   Jedna dusza powiedziała:
   – Jestem gotowa być obok ciebie na Ziemi i ci pomóc. Będę twoim mężem, w naszym związku wiele problemów będzie z mojej winy, a ty będziesz się uczyła mi wybaczać.
   Druga dusza westchnęła:
   – Mogę stać się jednym z twoich rodziców, zapewnić ci ciężkie dzieciństwo, a potem wtrącać się w twoje życie i przeszkadzać w pracy, a ty będziesz uczyła się mi wybaczać.
   Trzecia dusza powiedziała:
   – Będę jednym z twoich przełożonych, często będę odnosić się do ciebie niesprawiedliwie i wyniośle, abyś mogła nauczyć się odczuwać wybaczenie…
   Jeszcze kilka dusz zgodziło się spotkać się z nią w różnym czasie dla utrwalenia lekcji…
   Tak więc każda dusza wybrała swoją lekcję, obmyśliły wspólny plan życia, w którym będą uczyć siebie nawzajem – i zeszły na Ziemię. Taka jednak jest specyfika uczenia się duszy, że podczas narodzenia jej pamięć się oczyszcza. Tylko niektórzy domyślają się, że nie ma przypadków i każdy człowiek pojawia się w naszym życiu właśnie wtedy, kiedy najbardziej potrzebujemy lekcji, którą nam niesie…

 11. el
  Maj 11, 2016 @ 21:06:05


  Oświecenie to pewnik dla każdego, kto… – D.Hawkins

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: