Notatki z Konferencji Wzniesienia w Szwajcarii z 17 kwietnia 2016 r.

.

Kochana MajoWalio27, dzięki Ci za to dobre tłumaczenie z wieloma nowymi informacjami od Kobry, które przenoszę z komentarzy na stronę główną.  Pozwoliłam sobie na kilka drobnych poprawek – kr  ❤

.

.

Pamiętajcie, że jest to interpretacja osoby uczestniczącej a nie dokładne słowa Kobry:

– Jesteśmy obecni na tej konferencji, by doprowadzić do ostatecznego zwycięstwa Sił Światła.  Konferencja jest pierwszym krokiem w kierunku tego wydarzenia.
– Właściwie Wydarzenie weszło w fazę początkową- jesteśmy obecnie na etapie – nazwijmy go „przed-Wydarzeniem”.
– Bardzo ważną sprawą jest oczyszczenie się z wszelkiej negatywności.  Pierwszą rzeczą, którą musimy teraz zrobić to oduczyć się znanego procesu poznawania wiedzy.
— Weszliśmy w obszar kwarantanny Ziemi dobrowolnie, aby pomóc w transformacji Ziemi i przyspieszyć planetarne wyzwolenie.
– Przed wcieleniem wszystkim nam Archonci wszczepili implanty, w wyniku których utraciliśmy naturalne połączenie ze Źródłem.  Musieliśmy również podpisać umowę z siłami ciemności.
– Każdy kto się urodził utracił pamięć przeszłych wcieleń ( z powodu implantów).  Dziedziczymy także myśli i emocje naszych rodziców.
– Wszyscy pochodzimy z różnych systemów gwiezdnych, jednak jako ludzie możemy zobaczyć tylko bardzo wąski zakres częstotliwości.
– Kobra poleciał w Mig- 29 i przekroczył granicę VEIL [Zasłonę] w lutym 2014 r. i opisał, że doświadczył deszczu tachionów – cząsteczek iluminacji Światła, które przeszły przez pole energetyczne jego ciała (zobacz:http://2012portal.blogspot.co.uk/2014/02/cobra-beyond-veil.html)
– Pewnego dnia energia, która istnieje w ciele każdego człowieka może się nagle obudzić, wtedy wszystkie inne ukryte zdolności obudzą się także w bardzo krótkim czasie.
-Niektórzy ludzie będą wątpić w samych siebie. Gdybyśmy pozwolili spełnić się naszym potencjałom Wydarzenie mogłoby się odbyć w 1996 r.
– Wiele osób obecnie zaczyna się gwałtownie budzić i te przebudzenia przyspieszają czas Wydarzenia.
– Galaktyczna Super Fala z Centralnego Słońca Galaktyki przypomina puls ludzkiego serca (i jak pamiętamy występuje to co 26.000 lat)
— Tym razem NIE PRZEJDZIEMY przez jakiekolwiek zdarzenie jak globalny potop czy katastrofa jaka wydarzyła się na Atlantydzie.
– Energiczny impuls z Galaktycznego Słońca ma wpływ na nasze ‚lokalne’ słońce, i jest przyczyną niezwykłych zmian pogodowych na Ziemi w ostatnich latach.
— Galaktyczna Super Fala „odkurzy” całą ciemność z naszego Układu Słonecznego i z naszej planety w szczególności i przetransformuje społeczeństwo.
– Po tym ‚oczyszczeniu wszystkiego’ ludzie będą pamiętać istnienie Boskiego Źródła.
– Teraz Centralne Galaktyczne Słońce wysyła fale gamma w kierunku Ziemi (sonda Voyager 2 wykryła to silne promieniowanie gamma).
— Wszystkie proroctwa apokaliptyczne NIE SPEŁNIĄ SIĘ, gdyż WIELE masywnych statków matecznych chroni Ziemię (długość tych statków matecznych przekracza 1000 km).
– WIĘKSZOŚĆ populacji nie wykorzystuje swojej wolnej woli.
– PLAZMA jest połączeniem działania Światła i naszej inteligencji. Jest to ŻYWA ISTOTA. To jest KLUCZ do wyzwolenia Ziemi, który można znaleźć w dowolnym miejscu i zastosować.
– Medycyna azjatycka, zwłaszcza chińska skupia się na uzdrowieniu ciała eterycznego, a nie fizycznego.  Więc w medycynie chińskiej istnieją teorie wykorzystujące PLAZMĘ.
– Internet pomaga ludziom w procesie budzenia, a zwłaszcza oderwania się od religii ujawniając ich manipulacje.
– Niemcy naukowcy rozpoczęli badania nad pojazdami kosmicznymi na początku XX w. W 1923 r. wymyślono pierwszy prototyp statku kosmicznego. W 1945 roku niemieccy naukowcy mieli możliwość podróżowania na księżyc i inne planety w Układzie Słonecznym.
– Istnieje wiele wypadków lub eksplozji promów kosmicznych, ze względu na negatywne działania wewnątrz NASA ( Ci ludzie nie chcą szybkiego rozwoju oficjalnego programu kosmicznego).
– Jeśli natomiast zdarzały się wypadki w oficjalnym programie kosmicznym, nie były one szczegółowo badane.
– Celem tajnych programów kosmicznych była ekspansja na innych planetach i cele wydobywcze – niektóre z asteroid są diamentowe).  Program kosmiczny Rosji był bardziej pozytywny.
– Siły Światła wyczyściły bazy wszystkich negatywnych grup.
– Pewne statki mateczne, na przykład Plejadian, zawierają membranę tachionową, która jest nie do wykrycia przez tradycyjną technologię.
– Jest baza Plejadian na Syberii. Tam Putin spotkał się z Plejadianami. Komenda Asztara próbowała różnych strategii, aby obudzić 99% populacji, która głęboko cierpi z powodu kontroli 1%.
– Jest pierścień obronny uformowany wokół Ziemi przez flotę statków kosmicznych. Drugi pierścień obronny nazywa się Komenda Jowisza.
– Jest ogromna baza podziemna Galaktycznej Konfederacji Światła na Ganimedesie, który jest centralnym punktem dla wszystkich pozytywnych sił kosmicznych pracujących dla wyzwolenia Układu Słonecznego i w szczególności Ziemi.
– Długość statków matecznych w drugim pierścieniu obronnym wynosi pomiędzy 1000 i 2000 km.
– Centralna Cywilizacja jest najbardziej zaawansowaną rasą kosmiczną we Wszechświecie – ich statki mateczne mają od 5000 do 10000 km!
– Ganimedes nie jest pod wpływem Archontów.
– 70% żywych Istot w tej galaktyce jest humanoidalna.
– Siły Światła mają swoje podziemne bazy na Księżycu i Ziemi. Jest to zupełnie inny świat pod ziemią. Tylko kilka osób o tym wie. Są jeziora podziemne, jedno z nich jest tak duże,że może zapewnić dopływ wody dla wszystkich krajów Europy.
– Pod powierzchnią tej planety Ruch Oporu zbudował piękne kryształowe osiedla.  Aby przejść do tych baz ludzie będą musieli przejść przez komory sterylizacji, by pozbyć się wszelkich wirusów i bakterii.
– KAŻDY jest katalizatorem Wydarzenia.  Każdy jest światłością Ziemi. Weszliśmy w KRYTYCZNY MOMENT WYBORU.
– Ludzkość musi podjąć decyzję TERAZ.  Od marca 2016 r. weszliśmy w ostatnią fazę (okno czasu zamyka się w 2025 r.)
– W tym okresie naszego życia sytuacja na planecie i w całym Universum zostanie naruszona.
– Okres ten określi cel Wszechświata.  Obecnie jesteśmy w końcowym etapie przekształcania ciemności.
– Ziemia jest ostatnią planetą do przyłączenia do Galaktycznej Sieci Świata.
– Wzniesieni Mistrzowie (tacy jak Jezus, Budda czy St.Germain) nadal muszą pozostać w tym wszechświecie dopóki nie zostanie on uwolniony spod kontroli sił ciemności.
– Obecnie tysiące statków matecznych przebywających w obłoku Oorta czeka na wyzwolenie tej planety. Oni bez ustanku wysyłają pozytywną energię w kierunku Ziemi.
-Musimy ZROZUMIEĆ Wolną Wolę i efektywnie korzystać z tego uprawnienia.  Jeśli uda nam się to zrobić, to nic nie jest niemożliwe do rozwiązania.
– Kwarantanna Ziemi zostanie usunięta.  Ciemne siły muszą wydawać miliardy dolarów, średnio 1 miliard rocznie, aby zatrzymywać próby kontaktu pozytywnych ras ET.
– Jesteśmy blisko ostatecznego przełomu. Turystyka kosmiczna wejdzie w okres renesansu. W najbliższym czasie będzie coraz więcej obserwacji statków kosmicznych. Jest szansa, że w ciągu 10 lat ludność populacji zacznie odwiedzać inne planety.
– Bazujemy na technologii, gdzie ludzie mogą podróżować z Ziemi na Marsa w 15 minut.
– Celem afery „Panama Papers” był między innymi atak na Putina. W rezultacie Putin może ujawnić prawdę na temat kabały i rodziny Rothschild, co przyspieszy tylko Wydarzenie.
— WSZYSCY w tajnych programach kosmicznych nie znają ukrytej grupy Chimery. I choć statki Sił Światła emitują dużo pozytywnej energii to nie potrafimy jej w tym momencie odczytać bez dużych zdolności telepatycznych, których nauka zajmuje kilka lat.
– Chimera pochodzi z negatywnej frakcji galaktyki Andromedy.  Przybyli na Ziemię w ciałach humanoidalnych – większość z nich to upadli aniołowie.  Mają fizyczne ciała.  Po usunięciu tej ciemnej frakcji z planety Wydarzenie zostanie w PEŁNI uaktywnione.
– Banki Centralne są teraz w panice.  Obawiają się, że Chiny mające całe złoto zresetują system finansowy.
– Po zakończeniu Wydarzenia bezwarunkowa miłość rozprzestrzeni się na planecie.
— Skończy się dualizm. Zniknie CAŁA struktura religijna.
– Tuż przed Wydarzeniem coraz więcej osób będzie miało telepatyczny kontakt z pozytywnymi rasami kosmitów.  Ten proces już się rozpoczął.
– Po Wydarzeniu będą ludzie, którzy przeżyją taki kontakt, ”twarzą w twarz”- będą o tym opowiadali w TV, 2 -3 tyg po Wydarzeniu.  Ludzkość podpisze dokumenty dyplomatyczne z takimi rasami jak Plejadianie, czy Istoty z Syriusza.  Ludzkość przejdzie okres przejściowy i po akceptacji dołączy do Galaktycznej Konfederacji.  W przyszłości jak poznamy prawa duchowe możemy wykorzystać Gwiezdne Bramy, aby przejść do Centralnego Słońca i wejść do nieba Stwórcy ostatecznie.
– Szwajcaria zakończyła przygotowania do ‚pierwszego kontaktu”.  Każdy z krajów BRICS ma swój własny plan Pierwszego Kontaktu.
– Wiele tajnych jaskiń mających energię Bogini zostanie ponownie otwartych.  Po Wzniesieniu nie będziemy musieli używać kombinezonów kosmicznych do podróży kosmicznych.  Będziemy wykorzystywać własne ciało i uda nam się osiągnąć prędkość nad-świetlną.
—  Kobiece ciało jest portalem do innego wymiaru. Kobieta może skierować Światło z różnych gęstości do swojego ciała.  Kobieta poprowadzi ludzkość w Nową Erę.  Energia czystej miłości, kobieca strona Boskości WRACA na ziemię właśnie TERAZ.
– Technologia teleportacji będzie po Wydarzeniu dostępna do użytku publicznego (ten rodzaj technologii jest bardzo spopularyzowany we Wszechświecie).
– Replikatory będą zaspokajały fizyczne potrzeby.
— Urządzenia oparte na wolnej energii wykorzystującej pole magnetyczne zostaną upublicznione,  między innymi latający samochód, do którego wprowadza się współrzędne miejsca przeznaczenia.  Chiny mają już taki samochód DZISIAJ.

Gdy Ziemia dołączy do galaktycznej rodziny nastąpi Wielkie GALAKTYCZNE PONOWNE SPOTKANIE.  WSZYSCY będziemy istnieć w MANDALI ŚWIATŁA.

Zwycięstwo Światła Kochani!

http://theeventhub2015.blogspot.my/2016/05/cobra-notes-from-ascension-conference.html

31 Komentarzy (+add yours?)

 1. Nao
  Maj 26, 2016 @ 20:24:59

  A czy po wydarzeniu będzie można palić dalej cygara i delektować dobre wina ? 🙂

 2. yoko
  Maj 16, 2016 @ 12:35:09

  Witam Was kochani. Pragne przekazac Wam jedno z waznych przekazow na dzisiejszy czas. To ze zyjemy w bardzo ciekawych czasach nie ulega watpliwosci. Wszedzie juz mozemy znalezc informacje na temat tych zmian.
  Zadaniem ludzkosci na obecnych czas jest otwarcie i rozbudowanie Matrycy serca-ktora utracilismy na przelomie tysiecy lat-a w tej chwili przezywa apogeum. Nasze naturalne Pole zostalo zaburzone i odciete od zrodla ale na szczescie dzieki samej naturze dochodzi do przebudzenia Boskich istot-bowiem jestesmy „Boskimi Istotami” zyjacymi na naszej ukochanej „Matce Ziemia”. Nasze „Ja” zaczyna budzic sie pod wplywem wibracji wszechswiata, naturalne pole serca nalezy rozbudowac poprzez rozbudowanie w sobie Osobowosci Chrystusowej- do tego Was zachecam. Wam przekazuje plynaca z mojego serca koherentna energie Milosci..

 3. Pasztetfuu
  Maj 09, 2016 @ 12:24:47

  Wiecie ja patrze w niebo nad gesta warszawka to widze ciekawe rzeczy to mi mowi ze jest blisko. Wczoraj ogladalem film Synchronicity polecam mialem sen z jakby wyjasnieniem doglebnym zaraz po seansie.

 4. konki
  Maj 09, 2016 @ 01:50:49

  Kobra opublikował post, że te notatki są w 70-80% wiarygodne.
  Np. to zdanie można usunąć z notatek.
  „– Właściwie Wydarzenie weszło w fazę początkową- jesteśmy obecnie na etapie – nazwijmy go „przed-Wydarzeniem””
  Stwierdził także, że mamy się przygotować na to, że Wydarzenie wystąpi bez żadnego ostrzeżenia.

 5. elfka
  Maj 08, 2016 @ 20:38:30

  Przekroczyć horyzont zdarzeń-cykl wykładów Nassima Harameina.
  W pięknej formie i z wielkim humorem przedstawione informacje,a właściwie odkrycia z geometrii i fizyki..Gorąco polecam.https://www.youtube.com/watch?v=xw9r0o-12gA

 6. annmari
  Maj 07, 2016 @ 11:47:44

  Muszę się z Wami czymś podzielić, bo aż mnie roznosi energia. Nie wiem jeszcze, czy może się nie mylę, ale wewnętrzny głos mówi mi, że nie.
  Znalazłam chyba swoją bratnią duszę. Podczas jednej z medytacji jakiś tydzień czy dwa tygodnie temu, poprosiłam czy moglibyśmy się już spotkać. Poczułam coś, jakby kontakt. Kilka dni temu, go poznałam. Jeszcze się nie widzieliśmy, wymieniamy maile, ale z ich treści wynikają bardzo interesujące fakty. Sprawa rozwojowa, ale ja czuję, że coś się dzieje właśnie. Jestem od jakiegoś czasu bardzo wrażliwa na energię. Teraz natomiast czuję jakby czyjąś obecność, emocje. Nie przez cały czas, chwilami. Nawet nie potrafię tego sensownie opisać. Niesamowita jest ta synchronizacja, oszałamia mnie to wręcz.

  • Leo
   Maj 07, 2016 @ 19:25:14

   Super!,ciesze się bardzo Twoim szczęściem
   powodzenia!!!

  • love energy
   Maj 07, 2016 @ 22:57:25

   Witaj annmari:) ja miałem podobna sytuacje niedawno czułem że druga połowa jest bardzo blisko tzw, blizniaczy płomien.Po pewnym czasie mój kolega przyjechał z koleżanka i to była ona.Z kosmitkami ludzkimi jest inaczej niz z normalnymi dziewczynami:D po takim spotkaniu niema odwrotu dusze lgna do siebie poniewaz rezonans jest tak ogromny że trudno wyobrazic sobie kogos innego.Ja widziałem w jej oczach swoje oczy ona widziała złote serce.Ale na chwile obecna nie jestesmy w żadnym związku wybralismy wolnosc i przyjazn.Ten matriks więzi ludzi bo nie ma wolnosci między parami tej prawdziwej wolności która dodaje Skrzydła.Dlatego ja kocham wszystkie dziewczyny;)hii love-light.

  • westa
   Maj 08, 2016 @ 15:29:51

   znam to:)nawet wiecej niz znam:)pzdr

 7. planetariusz
  Maj 07, 2016 @ 00:27:59

  Każda wiadomość z podziemnego ruchu od kobry jest niewiarygodnym zastrzykiem optymizmu na tej długiej drodze oczekiwania.Wszystko co nas przybliża do transformacji 5 w. jest kaskadą światła miłości, rozjaśniającej ciemności, które zasnuwają naszą świadomość. Dzięki takim portalom odkrywamy iluzję społecznościowych mediów, które mówią o niczym. Nadzieja na zwiększenie obudzonych rośnie,lecz obserwując nasze otoczenia następuje to w zwolnionym tempie.Co można zrobić,żeby przyspieszyć ? więcej medytacji w celu przyspieszenia wzniesienia,działajmy !!!!!Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Krystal za każdą milę pracy w kierunku ujawnienia na tej żmudnej i długiej drodze .

  • Marian
   Maj 07, 2016 @ 15:53:17

   Witaj planetariuszu ja jeszcze bym dodał emancję Światłem Miłości Radości I Akceptacji
   Pozdrawiam

 8. Krystyna11
  Maj 06, 2016 @ 23:39:29

  Znalazłam taką ciekawostkę, którą można porównać do naszych wspólnych działań i wspólnie bijących Serc 😀 , tak mi się skojarzyło.Można sobie zobrazować to tym obrazem, jak to działa dalej na innych:

  • Wiatr1000
   Maj 07, 2016 @ 13:02:42

   Czytałem o tym, że dawniej ktoś obserwował wahadła zegarów. Zobaczył, że po pewnym czasie oba wahadła zegarów mimo odmiennych początkowo ruchów zaczęły podobnie się poruszać. 🙂

   • Krystyna11
    Maj 07, 2016 @ 14:05:10

    Zasada rezonansu wibracji. 😀
    Jeśli w jednym pomieszczeniu masz dwa fortepiany i zagrasz na jednym z nich nutę C, struna odpowiadająca tej nucie w drugim fortepianie, również zacznie wibrować.Wchodzi w rezonans.
    Jeśli w jednym pomieszczeniu masz dwa zegary z wahadłem i nastawisz wahadła tak, że będą poruszać się w przeciwnych kierunkach,tzn. inaczej tykać, po chwili zauważysz, że zegary same się zsynchronizowały.Zegary nie mogą ,,uciec,, , ani zacząć się odpychać. Nie pozostaje im nic innego, niż wibrować w tym samym takcie. Jeśli zegary chciałyby pozostać przy swoim tykaniu i mogłyby odejść od siebie nawzajem, nie byłyby więcej w tym samym pokoju.
    Taka analogia występuje w nas.Nasze przekonania i odczucia są wibracjami. Co wewnątrz przejawia się na zewnątrz.Można również pomyśleć, jaki mamy wpływ na nasze otoczenie i nas samych.Nasza wibracja Miłości ,Spokoju może zarezonować podobnie, jak na tym filmiku z metronomami. Tu jeszcze inny przykład:

    http://o2.pl/artykul/psa-i-czlowieka-laczy-wiecej-niz-myslisz-5989219461452929a

   • darek
    Maj 07, 2016 @ 14:50:42

    Czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi jesteś „spoko” Gościem.Żółwik dla Ciebie.

 9. nefrette
  Maj 06, 2016 @ 22:01:09

  Krystal dziekuję bardzo ❤ wspaniałe wiadomości..Namaste ❤

  ❤ kr

 10. danka
  Maj 06, 2016 @ 21:59:54

  Dziekuje Duch Pokoju tu gosci pozdrawiam ❤

  ❤ kr

 11. Kris
  Maj 06, 2016 @ 11:45:31

  co to znaczy że okno zamknie się w 2025 r. Czy na to wszystko musimy czekać jeszcze 10 lat?

  • Omstan
   Maj 06, 2016 @ 18:29:59

   Kris, nie jestem kobrą ale spróbuję odpowiedzieć. Znaczy to, że Ziemianie mają przedział czasowy od 2016 do 2025 roku aby określić się co do dalszej przyszłości, czy wznosimy się zgodnie z boskim planem ewolucji Wszechświata, czy chcemy z tym poczekać. W innym miejscu jest napisane, że każdy jest katalizatorem zmian czyli, że każdy przyczynia się do przekroczenia masy krytycznej i zainicjowania Wydarzenia.
   W każdym człowieku zgromadzony jest potężny potencjał duchowej energii, która w każdej chwili może spowodować eksplozję Światła i wzniesienie istoty ludzkiej w wyższy wymiar. Takie pojedyncze przebudzenia przyspieszą i to bardzo sam moment Wydarzenia. Ruch oporu reprezentowany przez Kobrę stara się usunąć wszystkie techniczne urządzenia, które wpływają opóźniająco na proces budzenia się ludzkości. Gdy im się to uda, to ludzie uwolnieni z kokonu spontanicznie natychmiast zaczną się budzić, co można porównać do eksplozji. Taki moment może nadejść w każdej chwili, a na pewno wydarzy się przed tą graniczną datą.
   Każdy kto podnosi swoje wibracje jest potężną latarnią światła, która rozświetla mrok. Im więcej jest tych latarni, tym mniejszy mrok i mniejsza gęstość ciemności i tym większe możliwości wybudzania się innych istot, bo na Ziemi prawdziwych ludzi jest około 40 %, a reszta to przybysze z innych stron Wszechświata i z innych wymiarów ale z taką samą sztuczną amnezją jak nasza,, które otrzymały tak jak my łaskę uczestniczenia w tym kosmicznym wydarzeniu. Im jaśniej świecimy i im jest nas więcej tym bliższy jest moment wyzwolenia.

   • woona
    Maj 06, 2016 @ 19:55:22

    Ja sie staram przebudzic i przebudzac innych delikatnie podsuwajac im rozne linki. JA decyduje aby sie wzniesc. dosc czekania. przebudzmy sie razem

   • Kris
    Maj 06, 2016 @ 20:20:54

    Omstan dziękuję za wyjasnienie 🙂

   • xylotet
    Maj 06, 2016 @ 22:56:59

    @Omstan ,,,, co do Liczb ,,, ” bo na Ziemi prawdziwych ludzi jest około 40 %, a reszta to przybysze z innych stron Wszechświata ” ,,,, wiesz że jak Stalina zapytano ilu było apostołów ???? ,,, a on odpowiedział ,,, 12 ,,, to dostał doktorat z religioznawstwa ,,, a następny Od Razu z Matematyki ,,, ???? ,,,, 😉

 12. Żaklina Jakubowska Elińska
  Maj 06, 2016 @ 11:30:08

  cudownie ,dużo miłości życzę ,zwycięstwo Światła

 13. Next
  Maj 06, 2016 @ 07:31:02

  Jak jestem malo wrazliwy na subtelne energie to po tym przekazie odczulem bardzo pozytywna energie ! Dziekuje wam za radosc i milosc ktora tu promieniuje ! Z wielka przyjemnoscia czytam tego bloga i wasze komenatrze poniewaz te wibracje mi bardzo odpowiadaja ! Duzo bezwarunkowej milosci i swiatla ! Nie poddawajmy sie ” grawitacji negatywnosci” Badzmy swiatlem dla wszystkich ! ; ) swiatlo oswietla tak damo negatywnych i pozytywnych ; )

 14. Eve
  Maj 06, 2016 @ 00:12:25

  Rozumiem, ze Wydarzenie zaistnieje wtedy kiedy to bedzie mozliwe i najbardziej odpowiednie. Tylko ta ciemnosc przed switem staje sie coraz ciezsza..

 15. MajaWalia27
  Maj 05, 2016 @ 21:57:56

  Dzięki Kochana Krystal-:) To dla mnie zaszczyt. Bardzo CI dziękuję za oprawę merytoryczną i poprawienie gaf…pomylić Atlantydę z Antarktydą- bezcenne. Ale wybaczcie Kochani- jestem malarką, a nie tłumaczem. DUŻO MIŁOŚCI.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: