Raport z Konferencji Wzniesienia w Szwajcarii

.
Kobra, 23 kwietnia 2016
.
Lokalizacja naszej Konferencji Wzniesienia w Szwajcarii została strategicznie wybrana na  ważnej plejadiańskiej sieci mocy  (leyline), która przebiega przez centrum Szwajcarii.
 .
Konferencja ta była błyskotliwym sukcesem.  Mieliśmy bardzo silną i jednolitą grupę uczestników z 22 krajów.  Równowaga pomiędzy żeńskimi i męskimi energiami była o wiele głębsza niż kiedykolwiek indziej.  I to oznacza, że Bogini jest teraz bardziej obecna na powierzchni planety i wiele uzdrowienia jest już dokonane.  Wiele nowego Intela zostało uwolnionego i wiele pracy energetycznej, jaką wykonaliśmy, bardziej ustabilizowało linię czasową Wzniesienia dla Ziemi.  Również zainicjowaliśmy  proces ustanawiania przyszłych Stref Kontaktowych na całym świecie.
 .

Ta konferencja otworzyła drogę dla kolejnych konferencji Wzniesienia.

 
.
Chociaż wydaje się, że nic się takiego nie dzieje, jest wiele aktywności za kulisami.  Działalność ta będzie bardziej zdecydowana i widoczna w maju.
 .
Przygotowania zostały zrobione na wspólny wywiad Roba Pottera z Kobrą i Corey’em.  Jeśli macie jakieś pytania do mnie czy do Coreya, prześlijcie je na adres Rob@thepromiserevealed.com
 .
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/04/ascension-conference-report.html

33 Komentarze (+add yours?)

 1. Omstan
  Maj 05, 2016 @ 18:55:26

  Tłumaczenie MaiWalii świetnie współbrzmi z wywiadem z Januszem Grabowskim w NTV, który przekazuje mam co Krion mówi o nadchodzącym czasie. O ile Kobra odsłania nam kulisy (to co dzieje się od kuchni i jest niewidoczne dla ludzkości) zachodzących zmian, o tyle Krion mówi nam o widocznych przyszłych skutkach transformacji. Kobra koncentruje się ponadto na momencie przełomowym (punkcie zero) czyli Wydarzeniu, od którego to momentu wszystko zacznie się świetnie i bez oporu realizować, czyli przekształcać w Nową Ziemię. W podobnym tonie wypowiada się Tadeusz Owsianko, Nelly Radwanowska z naszego podwórka, a także inni zagraniczni kurierzy nowych, pozytywnych wieści. Ludzie zaczną się bardzo szybko rozwijać co przyspieszy rozwój ich ciał świetlanych, a to spowoduje, że gdy wejdą na 10 poziom ich rozwoju na c odzień będą korzystać z teleportacji, telepatii i innych udogodnień. Ci ktorzy dobrze wykorzystają ten czas po wzniesieniu się do wyższych wymiarów będą mogli schodzić na czterowymiarową Ziemię jako Wniebowstąpieni Mistrzowie by wskazywać dalszą drogę tym, którzy wolniej się wznoszą. Perspektywy są więc zachęcające warto więc trwać.
  Wklejam link do rozmowy dwóch Januszów w NTV.

 2. Krystyna11
  Maj 02, 2016 @ 12:54:38

  GLOBALNE PRZEBUDZENIE:

  Pomyłkowo przesłałam inny film.

 3. Krystyna11
  Maj 02, 2016 @ 12:45:48

  Bądźmy świadomi w Sercu, bądźmy Wolni.

  GLOBALNE PRZEBUDZENIE:

  Miłego dnia! 😀

 4. Brzask
  Maj 01, 2016 @ 19:02:14

  Jaki piekny wiersz naszego poety ,jak wspaniale wyraza milosierdzie ,posluchajcie (dusza) jak bedziecie czytali :

  Zbigniew Herbert

  Siódmy anioł

  Siódmy anioł
  jest zupełnie inny
  nazywa się nawet inaczej
  Szemkel

  to nie co Gabriel
  złocisty
  podpora tronu
  i baldachim

  ani to co Rafael
  stroiciel chórów

  ani także
  Azrael
  kierowca planet
  geometra nieskończoności
  doskonały znawca fizyki teoretycznej

  Szemkel
  jest czarny i nerwowy
  i był wielokrotnie karany
  za przemyt grzeszników

  między otchłanią
  a niebem
  jego tupot nieustanny

  nic nie ceni swojej godności
  i utrzymują go w zastępie tylko ze względu na liczbę siedem

  ale nie jest taki jak inni

  nie to co hetman zastępów
  Michał
  cały w łuskach i pióropuszach

  ani to co Azrafael
  dekorator świata
  opiekun bujnej wegetacji
  ze skrzydłami jak dwa dęby szumiące

  ani nawet to co
  Dedrael
  apologeta i kabalista

  Szemkel Szemkel
  – sarkają aniołowie
  dlaczego nie jesteś doskonały

  malarze bizantyjscy
  kiedy malują siedmiu
  odtwarzają Szemkela
  podobnego do tamtych

  sądzą bowiem
  że popadliby w herezję
  gdyby wymalowali go
  takim jak jest
  czarny nerwowy
  w starej wyleniałej aureoli

  Namaste

 5. Marian
  Kwi 30, 2016 @ 15:26:14

  Witajcie Kochani nie tylko my ludzie przeszkadzamy ciemnym koleżkom ale i Matka Natura też im przeszkadza przeczytajcie ten artykuł:http://losyziemi.pl/lasica-unieruchomila-wielki-zderzacz-hadronow-zrobila-zwarcie-w-rozdzielni-elektrycznej#more-52691
  Pozdrawiam Swietliście

 6. Halfdan Svart
  Kwi 29, 2016 @ 03:07:28

  Kochana Krystal, co sądzisz o Cameronie Dayu (Cameron Day) i jego „Why I Am No Longer a Light Worker”? Czy Twoim zdaniem jest on wiarygodny. Przypadkiem natrafiłem na ten tekst i chciałbym dowiedzieć się więcej o na temat jego autora. Zgodnie z zasadą nieumieszczania nisko wibracyjnych komentarzy nie podaję linku. Kto będzie chciał to znajdzie… Zwycięstwo dla Światła! Dużo miłości 💜💜💜

  • krystal28
   Kwi 29, 2016 @ 21:45:58

   Kochany Halfdan, to ze na moim blogu jest jego przetłumaczony artykuł powinno odpowiedzieć na Twoje pytanie, ze jego opinie w większości ze mną rezonują (nie wszystko). Musimy być po prostu świadomi, żeby nie pracować dla fałszywego światła, które czasem podszywa się pod prawdziwe. ❤

  • krystal28
   Kwi 30, 2016 @ 19:31:21

 7. Salama
  Kwi 28, 2016 @ 13:09:39

  https://www.youtube.com/watch?v=HbrilrPe1Qw ktos kiedys pytal o schizofrenie wlasnie znalalam ten link

  • Renata
   Kwi 28, 2016 @ 22:49:04

   Wklejam dwa linki. Dobrze byłoby , gdyby ludzie mieli szerszą wiedzę. Dziś
   i także dawniej robiono na ludziach eksperymenty, bo trwa to od dawna, starając się, by myśleli, że odebrało im rozum. Kto na tym zyskuje?
   To naprawdę ważne dla wszystkich.

   http://porozmawiajmy.tv/technologia-glos-boga-i-sztuczne-wywolywanie-chorob-psychicznych-zofia-filipiak/
   A to, m.in., o inteligentnych licznikach. Można być zszokowanym.

   Nie bójcie się jednak ,bo chodzi mi o to, by informować, a nie straszyć. Emocja
   i myśl kreują rzeczywistość, więc nie bójmy się. Mamy być świadomi
   i wyobrażać sobie lepszy świat , przeżywając radość z tego czego chcemy doświadczać. Nie godzimy się na kontrolowanie nas.

 8. Amanda
  Kwi 28, 2016 @ 11:27:26

  proszę podpisujecie : zdelegalizować wszystkie fiundacje Sorosa na terenie Polski
  http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun?mp=admin.message.success

 9. krystal28
  Kwi 27, 2016 @ 19:25:01

  Ten komentarz jest dla ciemnych agentów, którzy od pewnego czasu ponownie próbują przemycić swoje atakujące, powodujące zamieszanie opinie na naszym blogu. W zakładce nad najnowszymi komentarzami są reguły komentowania: „Komentarze są do udostępniania informacji, linków w jęz. polskim i dla wspólnego wspierania się w duchu Złotego Wieku. Niskowibracyjne komentarze i nieopisane linki nie będą udostępniane.”

  Wasze komentarze trafiają do spamu i bądźcie pewni, że nie będą przez nikogo czytane. Życzę Wam szybkiego przebudzenia i przejścia do Światła.

  • Mirka
   Kwi 27, 2016 @ 20:30:39

   Kochana Krystal,

   jestes wspaniala!

   Pogon ich, ile wlezie !

   Zwyciestwo Swiatlu i Milosci !!!

   ❤ kr

   Mirka

   • love energy
    Kwi 29, 2016 @ 09:11:23

    Tylko to im pozostało,dezorientowanie w internecie.Bo ich czas sie juz skończyl zostali rozgromieni. Twarzą w twarz juz nie staną obok nas i ostatecznie swiatło ich wypedzi całkowicie z planety i każdy zbierze co zasiał.Love-light 🙂

 10. MajaWalia27
  Kwi 27, 2016 @ 15:41:33

  DZIĘKUJĘ Krystal za tłumaczenie-:). Co mnie osobiście cieszy to fakt,że doszło to pięknego balansu pomiędzy męską a kobiecą energią- to wydaje się być znakiem przyszłej ‚złotej ery”…może nie tak do końca przyszłej, bo jej zapowiedzi są widoczne już obecnie- sądzę jednak,że WIELE jeszcze przed nami- w sensie bardzo pozytywnym.

  Kochani co myślicie o Panu Keshe i Jego patentach, wynalazkach opartych na działaniu energii palzmy? Zastanawiam się na nim w kontekście tego co ostatnio dzieje się z supernowoczesną amerykańską bronią- na pewno słyszeliście o rosyjskiej ‚interwencji” i unieruchomieniu przez rosyjskie samoloty najnowszej generacji okrętu wojennego USA – może faktycznie pan Mehran Keshe ma z tym coś wspólnego. Na razie jest dużo niejasności, nieufności i krytyki pod Jego adresem…..świat CZEKA na efekty. Ja także. Jakie jest Twoje zdanie Krystal na temat technologii Keshe? A może są też inne osoby, które z nią eksperymentowały?

  • adrian351
   Kwi 27, 2016 @ 18:19:02

   Widziałem dużo artykułów o tym ale chętnie zobaczę jak holują ten statek do portu 🙂 masz może takie filmy ? Bo oczywiście cisza o unieruchomieniu USA 😉 ale dostali znak ze nie maja szans w konfrontacji i nie podejmą walki z Rosją. To cudowna wiad ze Rosja dysponuje tą bronią a nie syjonistyczni szaleńcy którym codziennie wysyłam dużo miłości podczas modlitwy za naszych braci i siostry i prosze aby z szaleńców zamienili sie w latarnie świetlne pełne miłości 🙂 jak ktoś ma takie życzenie mogę na @ przesłać instrukcje jak sie modlić aby modlitwa nie była tylko klepaniną zewnętrzną a wewnętrzną modlitwa która popłynie prosto z serca adrian@dreamwork.pl

  • krystal28
   Kwi 27, 2016 @ 19:31:13

   Droga MajoWalio27, dzięki Ci za dobre słowa. Twoje posty są zawsze przepełnione miłością i Światłem. Obecnie ujawniona technologia Keshe jest jak najbardziej obiecująca. Wydaje się, ze potrzebujemy więcej czasu, aby dotarła do świadomości ludzkości i na wdrożenie jej w życie przez producentów ❤

   • MajaWalia27
    Kwi 27, 2016 @ 22:07:46

    Dziękuję za PIĘKNE , pełne miłości słowa. Wzruszyłam się-:). A co do Keshe to i ja ma bardzo podobne przeczucie ‚intuicyjne”,że to dopiero początek. Widzę,że On czeka na pewne zmiany sił na ziemi; na zmianę balansu sił. Na pewno Jego pragnieniem jest uwolnienie pewnej wiedzy w sposób bezpieczny- tak by kabał tego nie spacyfikował. Dużo Miłości dla Ciebie Krystal i dla WSZYSTKICH Istot.

    ❤ kr

   • NajKasia
    Kwi 27, 2016 @ 23:14:37

    Właśnie czytam i oglądam filmy z technologią Keshe. Powstało już kilka grup w Polsce, jak Keshe Group Poland i pokolenie300. Keshe mówi, że to proste i na takie wygląda. jeszcze wszystkiego nie ogarnęłam bo książka The MAGRAV Book jest w języku angielskim i szukam tłumaczeń. Ale moje serce się raduje a umysł współpracuje.
    Krystal Ty wiesz, że jesteś naszym światełkiem. Dziękuję
    Pozdrawiam Was kochani

 11. Jan
  Kwi 26, 2016 @ 19:12:24

  Witaj Krystal
  Na stronie „KochaneZdrowie” pojawiła się następująca wiadomość:
  http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=45390
  Ten tekst po tłumaczu Google nadal jest niezbyt zrozumiały, ale mimo to wygląda na coś ważnego. Jesteś dla mnie autorytetem w takich sprawach, dlatego jeśli możesz, to napisz parę słów co o tym sądzisz, czy to jest istotnie coś ważnego, czy też nie warto sobie tym zawracać głowy.
  Pozdrawiam serdecznie
  Janek

 12. Ewa
  Kwi 26, 2016 @ 18:36:30

  witam,
  zachęcam do poczytania: http://recreatingbalance1.blogspot.se/2016/04/planetary-negotiations-power-we-have.html
  wyjaśnia dlaczego się to wszystko tak ślimaczy i jak ważny jest nasz udział i nastawienie

 13. Adrian
  Kwi 25, 2016 @ 20:49:11

  Mną dzisiaj targają takie emocje ze nie ogarniam , w sklepie prawie traciłem przytomność i wszedłem na ten artykuł https://www.monitor-polski.pl/syjonistyczni-zydzi-planuja-holocaust-polakom-juz-w-tym-roku/ który ze mną nie rezonuje i czuje dosłownie atak na siebie ….chwile sie uspokoję i ide sie pomodlić.

 14. ANAJA
  Kwi 25, 2016 @ 17:34:36

  • love energy
   Kwi 25, 2016 @ 21:14:02

   W zamyśle Boga już wszystko jest ukończone i poprostu JEST. Zauważylisće jak czas szybko leci tydzień jak jeden dzień?więc lada dzień w każdej chwili ten świat przechodzi do światła.A ten obecny czas który został dany w łasce miłośći jest jescze dla tych co zmienia swoje postrzeganie na świat po to aby nie musieli inkarnowac spowrotem na 3d planecie,speciajlne miejsce zostało wdechniete w byt dla istot które nie chcą przyjać światła i tam beda kontynuowali lekcje ja widziałem to miejsce jak miłość mnie tam przeniosła zobaczyłem przeznaczenia tych istot rozczarowane i wśćekłe że sie tam znalezli świadome wyboru lecz po fakcie dokonanym na tysiace lat.Ta ziemia i nasz świat jest przejśćem do światła lub powrotem na sam dół spirali.Love-light 🙂

 15. gs
  Kwi 24, 2016 @ 21:02:53

  Dziękuję bardzo za wieści 🙂 Medytujemy w dużych grupach , w intencjach oczyszczania ziemi i zwycięstwa 🙂 Zachęcam każdego do tej pracy.
  Tu jest ostatnio dodana medytacja , dołączmy kochani https://youtu.be/5mYUIR9Ra8s

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: