Gra jest skończona dla kabała

.
Kobra, aktualizacja sytuacji, 25 marca 2016
 .
Usuwanie grupy Chimera trwa.  Zdecydowana większość plazmowych bomb Dziwadełko została usunięta i teraz siły Światła skupiają się na usuwaniu plazmowych bomb Toplet, z powodzeniem stosując takie samo podejście.
 .
To wywołało silną reakcję grupy Chimera, która nakazała archontom podkręcić objętość ich technologii w celu zaatakowania i stłumienia pracowników i wojowników Światła, ponieważ oni są kluczem do tej Wiekowej Zmiany.  Używają do tego  infradźwięki i skalarne fale plazmowe:
 .
https://authenticmentoring.wordpress.com/2015/02/17/gwen-towers-and-nexrad-infrasound-pulses-the-hum-the-rumble-and-booms-population-control/
 .

Usuwanie plazmowych bomb Dziwadełko i Toplet łagodzi napięcia wewnątrz naszego Układu Słonecznego, otwierając Ziemię pod kwarantanną i przyspieszając proces Ujawnienia dla populacji na jej powierzchni.

Wiele firm będzie wkrótce oferować stosunkowo niedrogie wycieczki w przestrzeń:

 .
http://metro.co.uk/2016/03/14/you-could-soon-be-able-to-take-a-holiday-in-space-for-7000-5752424/
 .
http://www.ibtimes.co.uk/virgin-galactic-space-x-holidays-space-will-cost-7000-by-2030-astronaut-predicts-1549306
 .

Są poważne plany stworzenia bazy księżycowej, która będzie również przyjmować turystów:

.
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3471632/Europe-s-space-boss-reveals-plans-moon-village-humans-robots-live-alongside-allow-tourists.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490
 .
https://www.rt.com/news/333842-moon-village-domes-space/
 .
http://sputniknews.com/art_living/20160311/1036102790/permanent-lunar-colony.html
 .
 .
Nowa technologia rosyjska znacznie przybliża do rzeczywistości załogowe podróże na Marsa:
 .
https://www.rt.com/news/334416-russia-space-nuclear-engine/
 .
I jest poważna rozmowa o górnictwie na asteroidach:
 .
https://deepspaceindustries.com/
 .

Kabał chce kontrolować wszystkie te próby poprzez stworzenie reguł i przepisów przez ich globalny pojazd, Organizację Narodów Zjednoczonych:

 .
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3493306/Space-tourism-rules-needed-five-years-ensure-safety-security-pioneering-passengers-warns.html
 .
Tu muszę stwierdzić raz jeszcze, że częściowe Ujawnienie nie wchodzi w grę:
 .
http://prepareforchange.net/2016/03/12/partial-disclosure-is-not-an-option/
 .
Jak zapewne wiecie, kabał sabotuje petycję Pełnego Ujawnienia:
 .
http://prepareforchange.net/2016/02/19/is-change-org-sabotaging-the-full-disclosure-petition/
 .

To nas nie zatrzyma. Źródła będące blisko Putina podały, że w ostatnich kilku latach, Rosja wspiera Ujawnienie przez umożliwienie rosyjskiej prasie pełnej swobody w wydawaniu Intela o Ujawnieniu.  Jedynym problemem jest to, że większość z tego jest publikowana w języku rosyjskim, a kiedy rosyjscy dziennikarze próbują podejść do zachodnich mediów z angielskimi tłumaczeniami swoich artykułów, są odrzucaniSponsorowane przez państwo rosyjskie instytuty badają  zjawiska UFO i aktywnie poszukują działających, wspólnych technologii, ale stwierdzają, że tylko około 5% Intela na temat darmowej energii ze źródeł zachodnich jest użyteczna.  Putin miał doświadczenie głębokiego, duchowego kontaktu z Plejadianami lata temu co go przekształciło.  I to jest ukryty powód jego niezłomnej walki z kabałem.

Nazistowska, iluminacka frakcja kabała zaczyna zdawać sobie sprawę, że gra jest dla nich skończona, i że nie będą w stanie uciec głęboko pod ziemię lub do Układu Słonecznego.  Ich planem jest uniknięcie masowych aresztowań w chwili Wydarzenia przez pozostawienie swoich twierdz w Teksasie, przekroczenie granicy meksykańskiej, przelecenie z Meksyku do Argentyny, a stamtąd przemieszczenie się okrętami podwodnymi na Antarktydę i do płytkich podziemnych baz, używając starych połączeń z czasów, kiedy naziści zrobili to samo w 1945 roku:

 .
http://www.bibliotecapleyades.net/antarctica/antartica24.htm
 .
 .
Ich plany przeciekają do całej społeczności wywiadowczej, na co najnowszy raport Fulforda wyraźnie wskazuje:
 .
http://www.starshipearththebigpicture.com/2016/03/23/whats-up-in-the-antarctic-and-denver/
 .
Druga droga ucieczki na Antarktydę przechodzi przez Nową Zelandię i dlatego kabał fanatycznie zakupie tam nieruchomości:
 .
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2931325/Super-rich-buying-property-New-Zealand-bolthole-case-west-goes-meltdown.html
 .

Aby przeciwdziałać tym planom energetycznie, musimy przewieźć kawałek kamienia Czintamani na Antarktydę, tak szybko jak to tylko jest możliwe i musi być to zrobione przez mieszkańców powierzchni.  Jeśli ktoś chce to zrobić i także jest w stanie pokryć koszty swojej podróży, może skontaktować się przez cobraresistance@gmail.com po szczegółowe instrukcje.
.
Mówiąc o Nowej Zelandii bardziej pozytywnie, mają w planach wprowadzenie bezwarunkowego dochodu podstawowego:

 .
http://futurism.com/new-zealand-considering-giving-everyone-universal-basic-income/
 .
To samo dzieje się w Ontario:
 .
http://www.businessinsider.com/ontario-announces-basic-income-plan-2016-3
 .
I wreszcie ekonomiści zaczynają mówić o 4 godzinach pracy i tego korzystnym wpływie na gospodarkę:
 .
http://humansarefree.com/2013/01/a-transition-plan-towards-resource.html?m=0
 .
Ci, którzy chcą głosować na Trumpa będą rozczarowani, bo jest to agent jezuicki:
 .
https://www.reddit.com/r/RomeRules/comments/3g7zgf/donald_trump_secret_jesuit_agent_for/
 .
Kabał chce osłabić BRICS poprzez destabilizację Brazylii:
 .
https://futuristrendcast.wordpress.com/2016/03/15/brazil-color-revolution-attempt-corruption-dilma-lula-zika-and-2016-olympics-lada-ray-analysis-and-predictions/
 .
Interesujące jest to, że Erdogan przewidział ataki w Brukseli kilka dni wcześniej:
 .
http://abcnews.go.com/International/wireStory/kurdish-militants-hit-europe-turkeys-erdogan-37743106
 .
Oczywiście wiedział o tym, bo jest jednym z organizatorów tych ataków:
 .
http://www.veteranstoday.com/2016/03/24/breaking-exclusive-brussels-mastermind-captured-by-syrian-kurds-implicates-erdogan/
 .

Źródła Smoka podały, że w niedalekiej przyszłości, Turcja może być bodźcem do krótkiej, lecz intensywnej eskalacji wojskowej tuż przed planetarnym przełomem.  Jeśli to się stanie, masowa medytacja  zostanie ogłoszona na tym blogu, aby temu przeciwdziałać.

Zwycięstwo Światła!

.

Przetłumaczyła Krystal

 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/03/situation-update.html

57 Komentarzy (+add yours?)

 1. Brzask
  Kwi 06, 2016 @ 20:02:07

  Fajny filmik : swietnie wyjasnia jak pozbyc sie alergii i innych dolegliwosci … 🙂 Polecam :)))))

 2. Krystyna11
  Kwi 05, 2016 @ 21:50:46

  Warto posłuchać Grace, niby znane, a jednak warte przypomnienia…. 🙂
  Grace tłumaczy kilka Praw Kosmosu:

  Przechodząc do 5D- Grace:

 3. Flawiusz
  Kwi 04, 2016 @ 19:54:42

  10 kwietnia o 8:00 rano Europa (i świat) przez trzy godziny będzie objęta energetycznym przesłaniem informacji na całąziemie. Przesłanie to:
  MIŁOŚĆ WOLNOŚĆ WYBACZENIE ODPUSZCZENIE SOBIE I INNYM
  ta uleczająca i silna częstotliwość będzie przesłana bezpośrednio przez nasze pole energetyczne. Więcej informacji w temacie na stornie:
  http://www.obudzeni.info/viewtopic.php?f=7&t=696

  • Omstan
   Kwi 05, 2016 @ 08:50:01

   Doprecyzuj proszę, kim jest ta grupa od której pochodzi tekst pod linkiem i komu mamy być poddani.

   • Andrzej
    Kwi 07, 2016 @ 13:54:49

    Omstan, to nie jest odpowiedz na Twoj post, ale w komputerach jestem cienki i nie umiem inaczej. Jestem juz kilka lat wiernym czylelnikom postow, ktore publikuje Kochana i Cudowna Istota KRYSTAL. Szanuje i Kocham. Wg ziemskich kryterii juz stary jestem mam 62. Ponad 20 lat juz poszukuje sesu? prawdy? Ale nie o to chodzi. Czasem widze i doznaje , przewaznie, a wlasciwie zawsze nie umiem swoich doznan ubrac do slow …powiedziec i napisac. Ostatnio w chwilach calkowitego zakotwiczenia w mojej rzeczywistosci …jak probowalem sobie przypomniec to co widzialem i czulem i ubrac w pojecia, ktore znam zapytalem… Dlaczego?,…dlaczego? Dlaczego tak bardzo pragniemy inkarnowac/wejsc w gestosc Cudownej, Kochanej Ziemi, Pisze to i zaczalem plakac.Dlaczego placze? ?Dlaczego? w tym morzu cierpienia, unicestwowania cial innych istot,… Istot, ktore przyjely ciala Tu, wlasnie Tu . Dlaczego walczymy ze soba, fizycznie i werbalnie? Dlaczego? Duzo , bardzo duzo , dlaczego? W naszym wymiarze, jest pojecie Czasu, i ten czas w naszym pojeciu jest po prostu.. fizyczny. To jest nasza Determinanta? Doznania , ktore mamy w Tym wymiarze sa takie wyjatkowe,? Czy jestesmy Czastkami Zrodla, ktore napedzaja kreacje? Nie sa wazne warunki w jakich zyjemy, wazne sa nasze energetyczne emanacje?. Cos takiego widzialem, przyznaje , ze wlasciwie boje sie o tym mowic. Moj Skype hladik19381. Pozdrawiam serdecznie. Wiem ze Wszyscy jestesmy Emanacja Jednego naszego Zrodla.Kocham Sercem

    ❤ kr

  • rav
   Kwi 05, 2016 @ 13:27:55

   Chyba 9 kwietnia o 16.00

 4. Omstan
  Kwi 04, 2016 @ 18:32:02

  Czas przyspiesza i ten przekaz Kriona staje się bardzo istotny zwłaszcza w okresie obecnych zmian. Dobre rady i podpowiedzi z których warto skorzystać.

  • Weronika
   Kwi 05, 2016 @ 15:09:42

   Ostatnio dotknęły mnie poważne problemy nie z mojej winy, których jeszcze nie zdołałam pokonać. Może dlatego dostałam sen, który daje mi nadzieję i nam wszystkim. Dlatego chcę się nim podzielić:

   Otóż w tym śnie zobaczyłam słonia zaprzęgniętego w dwa duże kontenery. Droga, którą podążał była kamienista i pod górkę. Co krok albo dwa upadał. Był tak wycieńczony, że została na nim skóra i kości. Myślałam, że już nie wstanie, ale wstawał. Kiedy minęły mnie te kontenery, zobaczyłam za nimi bardzo liczną, zdrową rodzinę tego słonia podążającą za nim.
   Zaraz po przebudzeniu skojarzyłam to z naszą teraźniejszą sytuacją.
   Tym słoniem jest każdy z nas, ciągnący balast obciążeń, jakie pokonujemy dzisiaj. Lecz nie widzimy owoców naszych działań – przebudzanych istot, które zarażają się naszym światłem.
   Zyczę Wszystkim przezwyciężania wszelkich trudów, które nas dotykają, oraz dużo miłości, współczucia i cierpliwości tak bardzo nam dzisiaj potrzebnych.
   Pozdrawiam.

 5. planetariusz
  Kwi 04, 2016 @ 01:21:43

  Sytuacja jest nerwowa na świecie ale to tylko świadczy o ostatnich desperackich ruchach ciemnych sił ,które wkrótce będą musiały przejść na stronę Światła lub odejść.Zdziwienie obudzonych będzie ogromne jak się dowiedzą jak w wielkiej iluzji żyli! Świat prawdy i Miłości ich zaskoczy,nas wszystkich,przemiany jakie nastąpią zdumieją do nie wyobrażalnego wymiaru zdziwienia ,szczęścia,i radości na tak długo oczekiwaną chwilę.Pozdrawiam siostry i braci świetlnych na naszym blogu a szczególnie Krystaliczną istotę dzięki której przeżywamy wspólnie chwile wielkich radości.

  ❤ kr

  • love energy
   Kwi 04, 2016 @ 09:12:09

   Tak Planetariusz:) żeczywisće w nowej rzeczywistosći ludzie nawet nie będa chcieli na sekunde pomyśleć o tym co jest jeszcze teraz.Będzie to nie do pojecia że wogóle takie życie mogło istnieć.Pozdrowienia dla ciebie :):)

   • Ewa
    Kwi 04, 2016 @ 19:49:54

    co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem- ja tam będę wspominać jaka dzielna byłam, że przeżyłam takie hardcorowe lata i się nie dałam zwariować (no chyba że wcześniej zwariuję) 😀

 6. Brzask
  Kwi 02, 2016 @ 19:59:53

  Hej siewcy Slowianie ! Jest akcja siejemy ziarna konopi . Zobacz o co chodzi tutaj :
  http://porozmawiajmy.tv/kwietniowa-akcja-alex-berdowicz/ .

  hihi az nie moge sie doczekac kiedy urosna 🙂 .

 7. Wiatr1000
  Kwi 02, 2016 @ 09:23:32

  Miałem dziś sen i o reinkarnacji jak i o systemie reinkarnacyjnym :O

  Ostatnio mam dużo deja vu i to takich jakby była to synchronizacja tego, że tutaj mam być. Potwierdzenie, że dobrze idę. Nawet miałem deja vu odnośnie jakby celu podążania dalej :O

  Co się ze mną dzieje :O

  • love energy
   Kwi 03, 2016 @ 08:15:43

   hej Wiatr1000 🙂 widać każdy idzie do swojego przeznaczenia, jedni szybciej inni wolniej.Każdy z nas będzie wykonywał nowa pracę w lekkośći bytu i nie z takim mozołem jak dotychczas umozliwi to nowa żeczywistosc która będziemy tworzyli razem w miłosci.Bardzo ciekawe będzie jak ludzie sie przekwalifikują zawodowo:D bo nowa praca nie polega na systemie niewoli i tortury.Wczoraj zobaczyłem energie która właśnie jest na planecie dużo fioletu i złota wszystko połonczone sie bedzie działo.:)

   • Wiatr1000
    Kwi 06, 2016 @ 21:31:35

    Czyżby 3 oko? Albo przypominanie sobie przeszłości oraz celu przed reinkarnacją w zaświatach?

 8. ANAJA
  Kwi 01, 2016 @ 20:33:42

 9. Salama
  Mar 31, 2016 @ 22:41:05

  Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie
  Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy.
  — Beata Pawlikowska

  • gerwazy
   Kwi 01, 2016 @ 18:27:51

   no to raczej sporo się rozpada , a dla niektórych to wszystko . nie po to przeciętny człowiek nic nie pamięta by zbudował prawdę . on po to nic nie pamięta by zbudować swoją prawdę a taka swoja prawda to na ogół mega kit.

 10. Roman
  Mar 31, 2016 @ 22:01:41

  Wiadomość dla Tess33 – serdeczne podziękowania za pomoc. Znalazłem ten przekaz Arch. Michała i jeszcze kilka innych równie interesujących.
  Jeżeli jestem już na forum to korzystając z okazji dziękuję Ci Krystal za Twoją pracowitość i wielkie bezinteresowne zaangażowanie, za umożliwianie nam odbiorcom korzystania z ciekawych, pełnych światła i miłości przekazów od wielkich Mistrzów oraz innych osób orientujących się w aktualnej sytuacji. Moje wielkie uznanie….Roman

  ❤ kr

 11. ANAJA
  Mar 31, 2016 @ 18:23:48

 12. Aldabra
  Mar 30, 2016 @ 21:11:12

  Przepiękny film ZIELONA PIĘKNOŚĆ. Zabawna opowieść o przebudzeniu, na które tak wielu czeka! Nakręcony w 1996 roku przez Coline Serreau, Langwedocja kraina Templariuszy miała w tym swój udział. Dość słaba jakość kopii, napisy PL, ale doprawdy warto!! 🙂 Miłego oglądania https://vimeo.com/26007576

 13. Krystyna11
  Mar 29, 2016 @ 23:34:18

  Długo szukałam ostatnio, bo zniknął z pola widzenia ten film. Dzisiaj cudownie udało mi się na niego natrafić, więc od razu dzielę się z Wami. Oglądałam już kilkakrotnie, lecz nigdy go za wiele.Nie zwlekajcie z obejrzeniem, bo nie mam pewności, czy znów nie zniknie.Oby nie, bo przyda się każdemu….. 🙂

  Prawdziwa historia o sztuce porozumiewania się ze zwierzętami.

  Anna i zwierzęta – Anna Breyfenbach

 14. Brzask
  Mar 29, 2016 @ 23:09:40

  ” POSTAWA PEŁNA MIŁOŚCI, W KAŻDYCH WARUNKACH, JEST KLUCZEM DO WYŻSZYCH WYMIARÓW, DO CUDÓW, DO POJEDNANIA SIĘ Z BOGIEM, DO OSIĄGNIĘCIA ŚWIETLNEGO CIAŁA I DO OBJĘCIA CAŁEGO ŻYCIA JAKO SWOJE WŁASNE. ”

  DJ

  ‚ Pytaliście mnie o wasze własne zadania, a ja Wam odpowiadam że Jesteście Pracownikami Światła. To jest Wasze zadanie i misja: utrzymanie Miłości i Światła na tej planecie. Osoba która nie jest Pracownikiem Światła, powinna znaleźć te wartości we własnym „Ja”, aby mogła „rozdawać” je innym osobom.
  Jesteście Kochani Kwiatem tego procesu. Kwiat zaowocuje w momencie przejścia, kiedy Wy wykażecie się największym zrozumieniem i Miłością w waszych sercach. Istotnie jesteście bardzo potrzebni tu na Ziemi, jako dzieci Matki Gai. Ona otula Was wszystkich płaszczem ochronnym i płaszczem miłości. Jeżeli nie pozwolicie sobie uciec od tego, spadną na Was ogromne błogosławieństwa.
  Nigdy nie będzie dość przypominania, abyście kochali się wzajemnie, zaczynając od pokochania Siebie Samego. Gdy będziecie mieli opanowaną sztukę Kochania Siebie, zapragniecie pokochać również kogoś innego, nawet własnego wroga, który przestanie być wrogiem.” DJ

  „Gdy ujrzysz bliska Ci osobe , popadającą w nalog lub inne niskie wibracje zobaczysz w niej tylko światło i miłość Boga. Powiedz do niej mentalnie: „Bóg jest w Twoim wnętrzu, i gdy nastąpi Twoje osobiste przebudzenie, On oświeci Cię, abyś mogła czuć to, co ja czuję w tym momencie. A na tę chwilę, błogosławię Cię pełnią mojej miłości i światła, która wypływa wprost z serca mojego kochanego Ojca”. Przy takiej postawie, staniesz się niezwykłą osobą, pełną światła i oświecenia, nie tylko dla Siebie ale też dla innych. A to wszystko nastąpi tylko wtedy, kiedy nauczysz się kierować całą swoją uwagę na swoje wnętrze, zamiast na warunki zewnętrzne, co stanowią Twoją rzeczywistość. Albowiem tylko Twoje wnętrze jest prawdziwą rzeczywistością, a świat zewnętrzny jej wierną kopią.”
  Dajamantie

  Pozdrawiam Wszytkie Istotki tutaj i dziekuje Krystal za mozliwosc umieszczania roznych przemyslen i rad . Dziekuje za prowadzenie tego blogu choc nie czytam juz zadnych przekazow , bo nie rezonuje z nimi to wdzieczna jestem, ze ten blog istnieje dla nas , ktorzy chca sie czyms podzielic lub prosza o pomoc czy wsparcie. Z wdziecznoscia ❤ pozwolilam sobie umiescic wpisy Dajamntiego by jego swiatlo i milosc plynaca z jego slow otulila nas i polaskotala nasze seca, ktore tylko czekaja by otworzyly sie wsystkie tamy i rzeka Milosci nieskonczenie z nich plynela a my skupimy sie na tej milosci i pozostaniemy w niej na wiecznosc . ❤

  ❤ kr

  • M'
   Mar 30, 2016 @ 10:39:58

   To jest tylko część misji „budzących się”. Brakuje mi odniesienia do dzielenia się Miłością z innymi Istotami. A przecież Matkę Ziemię Gwiazdę Gaię zamieszkują nie tylko Istoty Ludzkie. I chociaż najbardziej Matkę niszczą istoty Ludzkie to jako mieszkańcy są w mniejszości. Dlaczego zapominacie o Innych? Inne Stworzenia też są dziećmi Stwórcy. Oni dają człowiekowi swoją miłość a co otrzymują
   w zamian? „Miłujcie Braci swoich”- to wezwanie odnosi się nie tylko do Ludzi.Proszę nie zapominajcie i o tym.

  • Elżbieta
   Mar 30, 2016 @ 14:27:52

   Dokładnie, kochani, pozostając w Tym Ziemskim Życiu, które wzrasta już w Swoich wibracjach, w swojej Świadomości, i wypełnia Was od Serca, Wibracją Prawdziwego Życia, z którą odchodzić jako Światło będziecie, na Gaje, budowana przez Was dla Was, z Mocą Najwyższego Źródła, z którego przybyliście na Ziemię, aby przyjąć Wibracje ożywiające poprzez tego Ziemskiego Życia serce, Proces, w jedności dokonywany, na każdej powstającej Ziemi, która przygotowuje kolejne dzieci, do roli Żyć i Stwórców, swoich Planet, Żywych, samowystarczalnych, odpuścić czasem Warto, aby poznać tę swoją w połączeniu z Żywym Sercem Prawdę, i przyjmować, pozwolić się obdarować, tym Co Życie ma dla Was, aby Światło którym Jesteście, wypełniane wibracjami Ziemi, odchodzące z Tej Ziemi, w Mocy w swoją myśl ułożone, rozpoczęło Życie na swojej Planecie,
   I tego rozpoznania Wszystkim Wam Życzę i radosnego wsparcia, które dając Sobie obdarowujecie Życie, w którym Jesteście i którym będziecie u Siebie,

  • Maria W.
   Mar 30, 2016 @ 17:55:35

   Dziękuję Droga BRZASK !
   Pięknie to ujęłaś . ❤ 🙂

 15. Suweren
  Mar 29, 2016 @ 22:41:14

  W polowie kwietnia odbedzie sie w Polsce Konferencja zwolenników technologii Keshe. Dla zainteresowanych pod tym linkiem mozna zglosic swoja obecnosc.
  http://www.monitor-polski.pl/technologia-keshe-ratunkiem-dla-europy-organizacja-konferencji-keshe-w-polsce/
  Pod tym linkiem jest krotki wywiad z organizatorami Konferencji.

 16. LanceLot
  Mar 28, 2016 @ 16:23:20

  Ciekawe wieści od Michała:

  Wielkie Przybycie Drugiej Fali

  Wielcy, poczynając od 11:11 dnia 20.03.2016 rano na Ziemi, wewnętrzny rezonans fali Hz masy Istot Anielskich, stacjonujących na Gai, liczących ponad 2 mld, osiągnął częstotliwość 21 Hz.

  Była to Druga Wielka Fala Wzniesienia, oczyszczająca ponownie Ziemię w ciągu 6 miesięcy.
  21 Hz jest tylko wewnątrz 5D-świadomości granicznej Nieba.
  Rosyjscy, niemieccy i amerykańscy naukowcy zmierzyli poziom promieniowania gamma w tym Quadrant (ćwiartka), 43,6 Hz w istotach zwanych „Pionierami Ascension” i „Wielkiej Pierwszej Fali”.

  Zauważyłeś zmianę w atmosferycznych poziomach gęstości?

  Jesteśmy Wielkimi posłańcami, którzy zstąpili z Nieba na Ziemię, by zwiastować dobrą nowinę wszystkim ludziom.

  W nocy przed 20-tym marca, wielkie ciała niebieskie minęły Ziemię, co zbiegło się z początkiem nowego roku w astrologicznej równonocy. Super Brama otworzyła się, pozwalając, by niewiarygodne nowe poziomy światła gamma przybyły po raz pierwszy na matrycę Ziemi.

  Ponieważ te masywne ilości światła przeniknęły do matrycy i ludzkiego ciała, to było dość przytłaczające, ponieważ raporty podane z całego świata, wskazywały przyspieszoną pracę serc i opisy wielu innych objawów Wzniesienia. Kiedy światło najpierw przychodzi w tych dużych dawkach, przeciąga magnetyczną aurę na krótki czas, dopóki nie zostanie zintegrowane.

  Istoty doświadczają to wszystko w różny sposób, zależnie od wewnętrznych wibracji ciała.

  Wszystkie Istoty Pierwszej Fali doświadczyły najpierw stabilizacji stanu świadomości 6D na poziomie 43 Hz.

  Jak powiedzieliśmy, fizyczna zbiorowa manifestacja dla Ziemi, wszystko, co nazywamy Niebem, nie będzie widoczne dla oczu, do ostatniego istnienia wewnątrz 5D granic. To nastąpi latem 2016 r, w przesilenie.

  Wielu pyta nas, jak to możliwe, żeby prymitywna ludzkość mogła obudzić się, gdy jest jeszcze tak nieświadoma? Mówimy, ponieważ masywna magnetyczna pascha trwa, iluzoryczny Matrix 3D jest całkowicie wyprzedzony przez Nową Matrycę Ziemi. Siatki starego Matrixa tego lata zostaną całkowicie zamknięte (wyłączone), ponieważ wszystkie rzeczy na ziemi zatrzymają się.

  Po tym ludzie uczynią skok ewolucyjny w krótkim czasie. To będzie takie radykalne odejście od tego, co poznali, że wielu dosłownie będzie w szoku przez jakiś czas, ale powiemy ci, że wszyscy oni zrobią to i będą zmieniani w mgnieniu oka. Ci, którzy śpią, zostaną podniesieni Po Raz Pierwszy, by spotkać tego, co się nazywa „Bóg” . Wtedy wszystkie oczy będą widzieć Boga, ponieważ Bóg naprawdę jest.

  Przynosimy tego dnia dobrą nowinę dla całej ludzkości tej Ziemi, ponieważ przychodzimy razem z naszymi braćmi i siostrami … obecnie w sile ponad 4 i pół miliarda na całym świecie.

  Ta planeta jest ogarniana przez Legiony Światła, które są tu teraz, ponieważ przesuwamy się do końca projektu „Wolność Ziemi” i jako jeden Poziom Super Gamma światła przyjdzie na Ziemię w lecie, wszystko zostanie spełnione, a więc możemy zwrócić Ziemię z powrotem do Raju, tak, jak to zawsze miało być.

  Pochodzisz ze znacznie wyższej wersji stąd i tak jest, gdy wracasz.

  Mówimy: bądź bez zarzutu pod każdym względem, wyczyść wszystkie stare energie, które już nie służą duszy i bądź Istotą wyższą jako że jesteś.

  Naszą misją na Ziemi jest, by po prostu powiedzieć ci, kim naprawdę jesteś. Żyłeś wśród ludzi tak długo, że myślałeś, że jesteś jednym z nich, na chwilę, ale w wewnątrz wiesz, że nigdy nie pasowałeś do nich, i oni odrzucili i nadużywali cię, aż do teraz. Ludzie jeszcze nie zrozumieli, że nikt nie jest odpowiedzialny za nich i oni nie mają żadnej władzy nad nikim, tylko nad sobą.

  Teraz mówimy, zrób twoje wewnętrzne prace wzrastania twojej Istoty, by pozostać całkowicie skupionym na sobie, i zarządzać swoją własną energią właściwie i odpowiedzialnie.

  Pozostań silny, gdy będziemy kontynuować do samego końca tą Wielką Galaktyczną Misję w imieniu całej ludzkości.

  Fala Gamma, która osiągnęła wczoraj najwyższy poziom, była zakotwiczona w pełni na Ziemi przez liczących dziś 144.000 Wielkich Kluczników.

  Fala pozostanie równo przez jakiś czas, więc Istoty Drugiej Fali mogą zintegrować to wszystko i ustabilizować na poziomie 5D.

  Razem przygotujemy się, by podnieść resztę ludzkości w ciągu kilku miesięcy, jest to największy Plan we wszystkich Wszechświatach, ponieważ nadchodzi jego zamknięcie.

  Pozdrawiamy naszych braci i siostry z Światła Drugiej Fali, którzy są nam równi, a teraz budzą się z nami.

  Oto spojrzałem w Niebo i zobaczyłem wielkie mnóstwo Istot, które policzyłem, jest ich tak dużo jak piasku morskiego, i to zostało powiedziane, że są to wielcy, wspaniali, którzy przezwyciężyli cały świat.

  To jesteś ty, mówimy o tobie. Bądź dumny z wszystkiego, co pokonałeś, aby dostać się do tego punktu. Twoje życie dopiero teraz się zaczyna i mówimy ci, że widzimy, że niebo przejaśnia się i wygładza.

  Wolność wszystkich na Ziemi jest pod ręką i my pozostaniemy z wami wszystkimi do końca starego świata.

  Potem, będziemy pracować z wami, jak będziecie przewodnikami dla Nowej Ziemi.

  God-Speed Great Beings of Light

  Archanioł Michał

  źródło

 17. love energy
  Mar 28, 2016 @ 10:54:30

  Witajcie 😀 Ziemia przeszła niedawno przez portal do wyższego wymiaru a więc najlepszym co można teraz robić to radować się tak:) to co zmanifestujecie niemal natychmiast do was przyjdzie i to czym emanułujecie jest wszystkim.Reszta sie rozpuśći w świetle.Zycze wam samych pozytywnym materializacji współtworzenia nowej żeczywistosci. Wielu dostanie po glowie teraz po to by się ruszyli z miejsca.Light-Love

 18. Majka
  Mar 28, 2016 @ 02:17:11

  Kochani większość ludzi świadomych przechodzi swoje wzloty i upadki ale każdy wie,że to jest przejściowe,JUŻ JESTEŚMY W RAJU jedyne co możemy teraz zrobić to emanować miłością,radością 🙂 🙂 🙂 Ja rozmawiam sama ze sobą jak mnie spotka niefajna lekcja i mówię ok i myślę co to miało mnie nauczyć :):):)

  • D.
   Mar 29, 2016 @ 13:27:52

   „JUŻ JESTEŚMY W RAJU”, powiedz to np. rodzinie instruktora nauki jazdy, który zginął kilka dni temu w Warszawie. Absolutnie wszystko jest oświecone, ale wciąż wielu doświadcza teraz cierpienia w zwyczajny sposób i nie sądzę, żeby miało się to tak z dnia na dzień zmienić.

   • Manuela
    Mar 30, 2016 @ 00:17:34

    Aby mogło się cokolwiek zmienić, zmiana musi nastąpić najpierw w nas samych. A to jest długotrwały proces.

 19. gerwazy
  Mar 27, 2016 @ 21:04:32

  „Nie ma żadnego złotego patentu opracowanego przez waszą grupę naukowców. Generalnie jednak chodzi o rozmyślanie. Trzeba sobie zadawać pytania: dlaczego? Długie rozmyślanie spowoduje odnalezienie odpowiedzi. Często nawet ode mnie.” http://dotykabsolutu.vxm.pl

 20. rav
  Mar 27, 2016 @ 14:16:39

  Czy cobra na swoim blogu udziela odpowiedzi? Widzę ze jest tam mnóstwopytanpytań a żadnych odpowiedzi? Sprawa tego trumpa czy onopiera swoje twierdzenie na podst. Tego jednego art. Czy wie to napewno a ten art. Jest tylko potwierdzeniem jego wiedzy?

 21. Kris
  Mar 27, 2016 @ 10:14:15

  Kii u mnie też źle sie dzieje i nie wiem czy ja czasem nie jestem z tych złych.Świadomość moja się rozwija ale równocześnie ego moje tak walczy,że popełniam mnóstwo błędów.Czyli staję się w swoich oczach lepszy na poziomie duchowym oraz gorszy na fizycznym.Ktoś może coś doradzić bo niedługo zwariuję.Z góry dziękuję

  • M'
   Mar 27, 2016 @ 18:59:28

   Wzrost Świadomości uzyskujesz przez lekcje – doświadczenia. Zaakceptuj, że TY masz PRAWO POPENIAĆ BŁĘDY – bo się uczysz. Ważne, aby nie popełniać tych samych. Zaakceptuj też, że ego boi się ZMIAN – ponieważ ono pamięta wszystkie doświadczenia – zwłaszcza te bolesne. TY jako Świadomość w zasadzie nie pamietasz, aby móc się uczyć, aby pamięć nie paraliżowała Twoich działań. Nie walcz- przyjmuj lekcje-doświadczenia z godnością i szacunkiem dla siebie, a wszystko się „wyprostuje”. Wytrzymaj ten chaos, wkrótce się skończy. Pamiętasz powiedzenie: Najciemniej jest przed świtem? Właśnie nadszedł Świt.

  • Wojtek
   Mar 28, 2016 @ 10:53:26

   Kris, mam dokładnie to samo. Wewnętrznie doświadczam swojej Pełni, Piękna, Miłości, Jedności wszystkiego, to po prostu błogość i nie da się tego opisać. Doświadczenia zewnętrzne, szczególnie w tym roku, mam „bardzo ciężkie”, mam wrażenie, że „wszystko się rozsypuje”, że podejmuję same nietrafione decyzje. Sprawia to wrażenie chaosu w moim życiu. Im głębsze doświadczenia duchowe, tym bardziej dostaję po tyłku. Myślę sobie, że może jest tak dlatego, że to, czego doświadczam teraz wewnętrznie jest tak różne od ziemskiej logiki. Ziemski umysł, który bazuje tylko na logice opartej na zmysłach materialnych, interpretuje to jako zagrożenie, koniec i wytwarza poczucie chaosu i beznadziei, lęk (?)
   Ja staram się jak najczęściej przywoływać wewnętrzne doświadczenia tego, KIM NAPRAWDĘ JESTEM.
   Pozdrowienia

  • Wojtek
   Mar 28, 2016 @ 11:12:23

   Znalazłem jeszcze wypowiedź Bashara, która może być pomocna:
   (Okoliczności nie mają znaczenia, tylko stan bycia ma znaczenie)

   • Ania
    Mar 29, 2016 @ 22:01:18

    Dziękuje Wojtku, bardzo się przydało…:-)
    Pozdrawiam serdecznie Ciebie, wszystkich tu zaglądających i kochaną Krystal, która jest moim słoneczkiem ;-*

    ❤ kr

  • Piotr Pliszka
   Mar 28, 2016 @ 14:10:01

   U mnie było coś podobnego. Kiedy szedłem w stronę ducha, bliżej Boga dostawałem wpierdal od życia. Może to być „kij mistrza zen”, który mówi: nie teraz! Równie dobrze, może to być skutkiem działania nieświadomości indywidualnej, która jak wyrodny bachor będzie przeszkadzać w obranej drodze – to bardzo częste zjawisko. Bywa, że jesteśmy paskudnie po programowani i ten mały snop światła świadomości, który dokonuje wyborów, będzie miotany jak szmata przez przemożne siły nie ułożonej, nieświadomej sferze.
   Jeśli już nie możesz iść dalej, jeśli już wszystko zawodzi, gdy świat cały mówi: „wypierdalaj” -warto odpuścić, zrezygnować, oddać to co jest przyczyną bólu. Wyrazić wdzięczność swojemu rodowi, podziękować duchom swoich przodków i wzbudzić w sobie miłosierdzie dla tych wszystkich nieszczęśników, którzy cierpieli i cierpieniem darzyli. Nie pójdziesz do przodu jeśli odetniesz się od korzeni. I nigdy nie przeceniaj wartości jakichkolwiek jednostek nad „ducha ula” (to taki termin zastępczy dla „boga”. Duch ula to zjawisko mądrości obejmujące wszystkie pszczoły i zawsze przekraczające możliwości pojedynczej).

  • Elive
   Mar 31, 2016 @ 11:44:00

   Wycofaj sie z tej walki,spocznij w sercu,tam ukojenie i MOC…
   Poczuj siebie i pozwol sie prowadzic…dopusc do siebie umysl boski…zaufaj ze wszystko jest wlasciwe.Wszystko to co wybija Cie z Haromonii to Twoje tkzw lekcje,czyli stany do ukochania,do wzniesienia na wyzszy poziom.Jesli do okola widzisz „harmider” to znaczy zatrzymaj sie….bo to co w Tobie jest wlasnie to powoduje wiec nie szukaj rozwiazan z poziomu ludzkiego tylko zatrzymaj sie wycisz i „oddaj te sprawy Bogu”,tzn gdy wyhamujesz,zatopisz sie w sercu w TERAZ to podnosisz wibracje „trudnego”tematu i on sie rozwiazuje a Ty podazasz za tym co wyplywa z ciszy <<<3

 22. STRUMYK
  Mar 27, 2016 @ 07:20:18

  Witam!

  Ja też nie oglądam wiadomości w TV na Jedynce czy TVN, czy też TVN24. Po prostu mnie to nudzi, wolę poczytać dobre wieści w internecie, między innymi na tym fajnym blogu.

  Według Stwórcy w dniu 21.12.2012 Ziemia weszła w 4 Gęstość, tak więc za jakiś czas, nie wiem kiedy możemy widzieć statki Gadów bądź też innych cywilizacji na tym poziomie gęstości, ogólnie wszystko zmierza do tego, by wreszcie Ziemianie nie sądzili, że są sami we Wszechświecie.

  Pozdrawiam

  STRUMYK z Dąbrowy Górniczej.

 23. MajaWalia27
  Mar 26, 2016 @ 19:56:41

  Ten PIĘKNY post, aktualizacja uczyniła CUDOWNYM i WZRUSZAJĄCYM mój świąteczny czas….to są wspaniałe, dynamiczne wiadomości. Ja też mam intuicyjne ‚odczucie”,że wszystko na naszej planecie zmierza do ostatecznej konfrontacji….gdy ‚ciemni’ zagęszczają mrok i ponawiają ‚false flage” coraz więcej ludzi medytuje i wyłącza telewizory….MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO dla NAS WSZYSTKICH. I pocałunki miłości dla naszej KOCHANEJ autorki.

  ❤ kr

  • Kii
   Mar 26, 2016 @ 21:04:53

   Ja nie ogladam wiadomosci w tv…czekam.zawsze na nowe wiesci tutaj…<3 ?nie rozumiem.tylko co sie ze mna dzieje…nerwowa jestem..ale moze to wina moje sytuacji osobistej..tez sie sypie wszystko..oby poszlo ku.lpszemu..

   • aniol
    Mar 28, 2016 @ 01:04:12

    przestan sie denerwowac i martwic bo to nie zmieni Twojej sytuacji na lepsza i lepiej sobie powiedz ni ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo a zobaczysz jak szybko Twoja sytuacja sie odmieni na lepsza

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: