Wywiad Roba z Kobrą, 18 lutego 2016

.

Wróżki –  Syria –  Dowody w Internecie – Zapobieganie przemocy – Czintamani – Etiopia – Kurs Cudów – Historia Adama i Ewy – Śmierć kliniczna – Czarne słońce – Marihuana –  Trzęsienie ziemi w Kalifornii – Tachiony – Pszczoły – Równoległe rzeczywistości – Srebro i złoto –  Bill Gates – Ujawnienie – Szambala – Agartiańskie archiwa – Petycja – Giganci – Incydent w górach Uralu – Jednoatomowe złoto – Litwa – Galaktyczne fuzje – Wzniesione smoki – Nowy Berlin – Aseksualność – Powodzie na Florydzie – Wybory w Ameryce 

.

Rob –  Kobra, witaj w naszej audycji.   Dziękuję ci ponownie za przybycie i doceniam twoje poświęcanie czasu co miesiąc, aby brać udział ze mną w tej audycji radiowej. Zwycięstwo Światła.  Twoja kolejna obecność jest dla mnie honorem.

KOBRA –  Jest to dla mnie przyjemność i bardzo lubię te wywiady.

Rob –  Powiedziałeś, że niebawem będziemy w stanie usunąć wszystkie bomby plazmowe Dziwadełko.  Kiedy je wszystkie usuniemy raz na zawsze, wygląda na to, że będziemy mogli ruszyć z Wydarzeniem.  Zgadza się?

KOBRA –  Tak, zdecydowanie.  Gdy zostaną one usunięte, wtedy będziemy bardzo blisko Wydarzenia.  Istnieją inne technologie, ale nie sądzę, by były one wielkim problemem.

Rob –  Tak.  To są naprawdę dobre wiadomości.  Wspomniałeś o energiach istot-wróżek, które powracają na powierzchnię planety.  Ukryły się one głównie do Wewnętrznej Ziemi – część wróżek fizycznych i te z niższego astralu, z powodu tych energii na Ziemi.  Część z nich powraca i trafia właśnie do pięknych, naturalnych miejsc na Ziemi, zgadza się?

KOBRA –  Tak, to prawda.

Rob –  Czy możesz pomówić nieco o wróżkach, sylfach i aniołach dla ludzi, którzy nie są świadomi?

KOBRA –  Nie są one fizycznymi istotami.  Mogą być widziane w wymiarach plazmowym, eterycznym i astralnym, ale każdy kto posiada chociaż trochę odczuwającej energii może je poczuć.  Nie możesz ich zobaczyć, ale możesz wyczuć ich obecność.  I jeśli pójdziesz do najpiękniejszych miejsc natury z dala od skupisk ludzi, jest prawdopodobne, że będziesz w stanie wyczuć ich obecność.

Rob –  Wspomniałeś:  „Ciemna strona jest śmiała w swoich ostatnich działaniach i Ruch Oporu przedsięwziął pewne działania w fizycznym wymiarze”.  Czy możesz pomówić nieco o ich śmiałych działaniach… Dla nas wszystko co robią jest śmiałe i w naszej ocenie negatywne, ale czy możesz pomówić konkretnie jakie działania podjęli?

KOBRA –  Tak, miało miejsce kilka sytuacji.  Pierwszą jest sytuacja w Syrii, gdzie możesz obserwować agresje Arabii Saudyjskiej i Turcji… Oni igrają z ogniem, powiedziałbym.  Jest to jedna z tych sytuacji.

Rob – Wygląda na to, że prowadzą pewne gry wojenne na granicy.  Słyszałem, że ostatnio zbombardowali szpital w Syrii.  Odpowiedzialni są za życie 40.000 ludzi.  Czy możesz o tym pomówić?

KOBRA –  Tak, powiedziałbym, że przymierze negatywnych sił zaatakowało ten szpital.  Upozorowali to jakby zrobili to Rosjanie, ale to nie byli oni.  Rosyjskie wojsko zabrania atakowania cywilów i są w 100% poświęceni sprawie usuwania tzw. terrorystów, którzy są najemnikami opłacanymi przez Jezuitów, ponieważ to wszystko jest tworem Jezuitów.  Negatywna frakcja wojskowa w Stanach, Arabii Saudyjskiej i Turcji, wszyscy oni są marionetkami Jezuitów i Jezuici chcą spowodować możliwie jak najwięcej cierpienia w regionie Syrii, ponieważ jest tam bardzo ważny wir energetyczny.

Rob – Ruch Oporu podłożył dowody zbrodni przeciwko kabałowi do systemu komputerowego głównych agencji prasowych na całym świecie i do komputerów niektórych  prywatnych osób.

KOBRA – Tak, jest to w systemie komputerowym.  Jest to trudne do znalezienia. Potrzebowałbyś naprawdę dobrych ekspertów komputerowych by to znaleźli, ale one tam są.

Będzie to jak wyskakujące okienko, które będzie posiadało bardzo atrakcyjny tytuł i ludzie będą w to klikać i zobaczą różnego rodzaju dowody.  Jeśli kabał przekroczy granicę, będzie to uruchomione.  Jest to obecnie  w wielu komputerach na całym świecie.

Rob –  Ewentualnie zostanie to uaktywnione tak czy inaczej, ale pewne akcje kabała mogą to uaktywnić wcześniej.

KOBRA –  Tak.  W czasie Wydarzenia wszystko to będzie aktywne, ale mówię o czasie przed Wydarzeniem.  Może to mieć miejsce dziś lub jutro jeśli przekroczą granicę.  Jest to ściśle określone.  Są to dowody przestępstw kabała.  Jest to ujawnienie dowodów z sumami, datami, osobami, ze wszystkim.  Tajne programy kosmiczne, kontakty z rasami pozaziemskimi, wszystko.

Kobra o zapobieganiu przemocy:  Ci agenci Ruchu Oporu będą w zwykłych ubraniach.  Będą anonimowi i nikt nie będzie w stanie ich zidentyfikować.  Więc jeśli intencją ciemnych będzie zaszkodzenie ludziom, mogą spodziewać się osób, które ich powstrzymają.  Nie będą oni w stanie powstrzymać wszystkiego, ale rozpoczną ten proces.  Nigdy wcześniej to nie miało miejsca.

Rob – Wielu ludzi poszukuje wiadomości na temat kamieni czintamani, i twierdzą, że jest to zielony szmaragd i zgadują, ze jest to kolumbianit czy mołdawit.  Czy są to kamienie czintamani?  Czy możesz wyjaśnić różne kolory kamieni czintamani, jeśli są one z tego samego źródła?

KOBRA –  Mołdawit ma zielony kolor i pochodzi z Plejad i nie jest kamieniem czintamani.  Kamień czintamani pochodzi z systemu gwiezdnego Syriusza i ma piękny lawendowy, czasem szary, czasem brązowawo-różowy kolor, jeśli jest przezroczysty.

Rob –   Wiele historycznych dokumentów Buddystów i część tych z Bliskiego Wschodu przedstawia je jako zielone. Czy jest na to powód?

KOBRA –  W zasadzie, mówią o dwóch różnych rodzajach kamieni.  Jednym z nich jest kamień czintamani i drugim jest kamień animati.  Kamień animati jest tak zwanym kamieniem ognia lub kryształem ognia, który jest mołdawitem.

Rob –  Jest pytanie: „Jestem Etiopczykiem. Tak zwany rząd etiopski, który był u władzy przez 25 lat, jest kontrolowany przez psychopatów, socjopatów.  Ich głównym celem są chrześcijanie i etniczna grupa Amhara.  Rząd popełnia ludobójstwo, czystki etniczne klasztorów kościelnych i własności Amharów. Dlaczego się to dzieje?”

KOBRA – Ok, sytuacja nie dotyczy jedynie Etiopii. Cała Afryka na obszarze Sahary ma wielki problem z obecnością Reptylianów i Archontów, którzy zinfiltrowali rządy i pogorszyło się to po inwazji w 1996 roku i jedynie niedawno pojawiły się pewne zmiany na lepsze.  Ale jest to wciąż daleka droga.

Rob –  W książce Course of Miracles [Kurs Cudów] jest powiedziane, że ten świat nie istnieje.  Że  jest to sen lub iluzja odseparowania od Źródła i istnieje jedynie Absolut –  wynik losowej funkcji.  Anomalia była poprawiona natychmiastowo przez Absolut, kiedy się pojawiła, ale wciąż myślimy, że jesteśmy odseparowani od Absolutu w czasie i przestrzeni.  Myślimy, że żyjemy w tym Wszechświecie w oddzielnych ciałach, ponieważ mamy myśli o separacji i czujemy strach i winę.  Jesteśmy nieświadomi tego, że czas nie istnieje i anomalia została skorygowana.  Kurs Cudów uczy, że istniejemy jedynie w Absolucie jako rozszerzenie Absolutu, z Bogiem i nami, jako jego jedynymi synami zasady chrześcijańskiej.  Nie jesteśmy winni.  Jesteśmy niewinni w wieczności, kiedy zostaliśmy stworzeni.   Widzimy ten świat jako rezultat podzielonego umysłu, a święty duch w nas daje nam pamięć Absolutu i wspiera nas w uzdrawianiu tego podzielonego umysłu.  Kurs Cudów miał być czanelowany przez Jeszuę”.  Kobra, czy możesz skomentować, czy to się zgadza?

KOBRA –  Ok.  Nie zgadzam się całkowicie z tą perspektywą.  Jeśli spojrzysz z pewnej wyższej perspektywy, świat może pojawić się jako iluzja, ale jedynie wtedy kiedy nie identyfikujesz się z tymi niższymi wymiarami stworzenia.  Ale te niższe wymiary stworzenia takie, jak wymiar fizyczny, astralny, mentalny nadal istnieją, ponieważ są dynamiczną interakcją pomiędzy Absolutem i losową funkcją, przypadkowością.  Więc jest to kwestia perspektywy.  Więc Kurs Cudów po prostu opisuje pewną perspektywę pewnych istot, które osiągnęły pewien poziom rozwoju duchowego i to jest to – perspektywa.

Rob –  Simon Parkes powiedział, że historia Adama i Ewy jest prawdą, a nie mitem.  Powiedziałbym, z mojej perspektywy księgi Urantii, wydaje się być prawdziwa, ale wymaga wyjaśnienia.  [Simon opisał tę historię w jednym z wywiadów jako grę boga Enki i jego synów i wąż [jako jeden z synów], jest niesłusznie przedstawiony jako ‚zły’, gdyż chciał uświadomić ludzkość – kr]

KOBRA –  W rzeczywistości, ludzkość swego czasu stworzona była przez duchową i genetyczną inżynierię i to stworzenie jest mitem odbicia dalekiej pamięci tego wydarzenia.  Więc jak większość mitów ta historia jest rzeczywiście odbiciem lub pamięcią rzeczy, które miały miejsce.  Ale z uwagi na spory czas jaki od tego minął, została przekręcona i zniekształcona do pewnego stopnia.

Rob –  Czy ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną (NDE) opisują rzeczywiste doświadczenia tego co ma miejsce po śmierci, a może jest to kolejna warstwa systemu kontroli, kolejna warstwa zasłony?   Ludzie opisują intensywną radość i miłość, piękną muzykę i również Boga lub Jezusa lub członków swojej przeszłej rodziny, którzy mówią im, aby powrócić do ciała.  Czy jest to prawda?

KOBRA –  Tak, rzeczywiście te doświadczenia są prawdziwe.  Ludzie doświadczają jasnego światła i bliskich istot wokół siebie.  Jedyną rzeczą tu jest, że przewodnicy, którzy są kochający i sugerują im powrót lub dają im innego rodzaju sugestie są czasem sami zmanipulowani.  Mają dobre intencje.  Są dobrymi istotami, ale byli zmanipulowani na płaszczyźnie astralnej.  Kierownictwo, które otrzymasz od przewodników jest czasem słuszne, czasem nie.   Ostateczne źródło przewodnictwa jest w tobie.

Rob –  Czy Wydarzenie może nastąpić bez 144.000 ludzi wykonujących medytację na rzecz Wydarzenia, kiedy nadejdzie właściwy czas?

KOBRA – Wydarzenie nastąpi niezależnie od tego co zrobimy.  Robimy co możemy, aby przyspieszyć proces i uczynić go prostszym dla wszystkich.  Ale Wydarzenie nie zależy od tego co ja zrobię, lub co ty zrobisz.

Rob –  „Ben Fulford mówił o grupie Iluminatów i o tym jak czczą czarne słońce. Czy możesz zapytać Kobrę, czym jest czarne słońce?”

KOBRA – Pewne grupy w strukturze kabała mają czarne słońce jako symbol galaktycznego centrum.  Czczą je, obawiają się go i je respektują.  I będzie ono bardzo szybko ich ostatecznym przeznaczeniem.

KOBRA o marihuanie –  Ingeruje ona z połączeniem pomiędzy fizycznym mózgiem i eterycznym mózgiem.  Ale to połączenie rzeczywiście rozpuszcza membranę pomiędzy fizycznym mózgiem i eterycznym mózgiem i czasem jest to dobre, a czasem nie.  Ponieważ zazwyczaj, gdy ludzie mają rozpuszczoną tę membranę, nawiązują łatwo kontakty z astralnymi Reptylianami i innymi eterycznymi Reptylianami.  Czasem jest to ryzykowne, więc jeśli podejdziesz do tego właściwie, efekt może być korzystny, w innym wypadku może to wzmocnić twoje połączenie z istotami z niższych wymiarów na płaszczyznach eterycznych i niższych astralnych.  Ta roślina została importowana z pewnych planet, które są bliżej centrum galaktyki.

KOBRA o trzęsieniu ziemi w Kalifornii –  Ten strach jest wyolbrzymiony.   Ludzie przepowiadali wielkie trzęsienia ziemi w Kalifornii od lat 60-tych.  Są bardzo silne siły Światła, Galaktyczna Konfederacja, Komenda Asztara, które stabilizują płyty tektoniczne, zwłaszcza w tym obszarze.  I siły Światła nie oczekują jakichkolwiek katastroficznych trzęsień ziemi w tym rejonie.

Rob – Ponieważ kabał zostanie niebawem pokonany, co powstrzymuje ich od zdetonowania bomb Dziwadełko lub Toplet, ponieważ oni i tak skończą w Centralnym Słońcu?  Co powstrzymuje ich od myślenia ‚i tak przegraliśmy, więc zniszczmy najwięcej jak to tylko możliwe’?

KOBRA –  Ci którzy mają dostęp do bomb Dziwadełko, nie jest ich wielu i nie są tak spolaryzowani emocjonalnie.  Są oni bardziej mentalnie spolaryzowani i planują,  nie reagują.  W ten sposób byli w stanie utrzymywać kwarantannę na Ziemi przez 25 tysięcy lat.

Rob –   Ok, w odniesieniu do książki Dr Salla o tajnych programach kosmicznych, wtajemniczony powiedział, że tachion może zostać użyty do podróży kosmicznej.  Dodam swój mały komentarz; ludzie tego nie lubią.  Kontakt Dr Bella, Plejadianin, którego raz spotkałem,o imieniu James, jego statek napędzany jest napędem tachionowym.  Więc Kobra, pytanie brzmi:  „Czy wiesz jak byłoby to zrobione na wyższym poziomie, używanie tachionów w podróżach kosmicznych?”

KOBRA o Tachionach –  Są bardzo interesującymi cząsteczkami, ponieważ posiadają silne połączenie ze Źródłem i nie reagują z większością materii bezpośrednio.  Reagują jedynie z silnymi nuklearnymi siłami i z powodu pewnych fizycznych właściwości tachionów.  Są bardzo dobre w zwalczaniu entropii i są powszechnie używane przez różne zaawansowane cywilizacje w systemach napędowych statków kosmicznych.  I tachiony mają możliwość łączenia podświetlnych podróży z podróżami super-świetlnymi.  Oznacza to bezproblemowe przejście przez gwiezdne wrota.  Więc jeśli statek kosmiczny używa tego napędu do podróży przez zwyczajne kontinuum czasoprzestrzenne i wkracza przez gwiezdne wrota, nie doświadczysz niczego.   Będzie to spokojna, bezproblemowa podróż.  Dla przykładu, podróż stąd do systemu gwiezdnego Syriusza zajmie jedynie kilka chwil.

Tachiony nie mogą zostać wykryte, ponieważ powiedziałbym, nauka na tej planecie w obecnej formie może wykryć tylko coś, co opiera się na kilku podstawowych interakcjach – interakcjach z siłą elektromagnetyczną.  Widzisz, większość detektorów używa protony.  Używają one elektryczność i magnetyzm, a tachiony nie reagują z tymi siłami, więc nie możesz tego dostrzec. Nie produkują elektryczności i nie reagują z polem magnetycznym.  Nie jest łatwo je wykryć.  Mogą być tylko wykryte przez ich oddziaływanie na cząsteczki subatomowe.  Jeśli naukowcy wiedzieliby, gdzie szukać, mogliby je odkryć z łatwością, nawet teraz.

Rob – Czy możesz pomówić o obecnej sytuacji pszczół i jak jest to krytyczne, i co to znaczy dla zapylania roślin?  Czy istnieją plany Ruchu Oporu poradzenia sobie z tym problemem?

KOBRA –  Obecnie, Ruch Oporu podejmuje pewne działania i ta sytuacja stale się poprawia przez ostatni rok.

Rob –  Czy ludzie żyjący w różnych, równoległych rzeczywistościach wciąż mają dostęp do głównej rzeczywistości, lub są od nas odcięci?

KOBRA –  Cała idea równoległych rzeczywistości jest po prostu ideą różnych wymiarów.  Oczywiście mamy wymiar fizyczny, eteryczny, astralny, mentalny i są one na pewien sposób równoległymi rzeczywistościami, ale są wszystkie połączone zjednoczonym polem.  Możemy powiedzieć, że wszystkie są aspektami lub stronami tej samej rzeczywistości, która pochodzi ze Źródła i reaguje z losowością i wszystkimi kierunkami, w których się zamanifestowała. Wszystkie działają w zgodzie z prawami fizycznymi i duchowymi.

Rob –  Co możemy zrobić teraz z naszymi pieniędzmi, by bronić tego co posiadamy?  Zostały wspomniane srebrne i złote monety.  Czy powinniśmy je kupować i gdzie je możemy kupić?

KOBRA –  Tak, posiadanie złota, srebra, posiadłości lub czegokolwiek namacalnego jest dobrym pomysłem.  I możesz znaleźć zaufanych handlarzy.  Mogę podesłać Robowi odnośniki i może umieścić je gdzieś.  Nie wiem.  Możemy zrobić coś takiego.

Rob – Jak Bill Gates stał się jednym z tych ludzi, ponieważ posiadał informacje? Jaka jest historia Billa Gatesa?

KOBRA – Był po prostu programistą komputerowym, który stał się bardzo bogaty i po tym jak stał się bogaty, został skontaktowany przez  Iluminatów.   Został skuszony wpływami, upoił się nimi i jego dusza została zniekształcona.  Niestety, podjął pewne złe decyzje w życiu i teraz musi ponieść konsekwencje.

Rob –  Ben Fulford i Corey Goode mówią, że częściowe Ujawnienie jest tym co może mieć miejsce zamiast pełnego Ujawnienia, którego naprawdę potrzebujemy.  Co możemy zrobić by było pełne Ujawnienie?

KOBRA –  Ok.  Nie słyszałem, by Benjamin Fulford wspominał, że jest opcja na częściowe Ujawnienie.  Wiem, że Corey Goode o tym wspominał, ale nie ma takiej możliwości.  Plan sił Światła się nie zmienił.  Jedyną opcją jest pełne i kompletne Ujawnienie i siły Światła będą kontynuować nacisk ze swoimi planami, dopóki się nie powiodą.  Mogą pojawić się frakcje kabała lub inne grupy zainteresowania, które chciałyby działać dla częściowego Ujawnienia lub je przekręcić, ale jest to nie do przyjęcia i to się nie wydarzy.

Rob – Pytanie o Szambali: „Czy wszystko jest tak tajne, czy co nieco o tajemnicach  Szambali może zostać ujawnione?”

KOBRA – Szambala jest podziemnym królestwem Światła, które zakotwicza, stabilizuje częstotliwość Światła pod powierzchnią Ziemi przez miliony lat, a zwłaszcza w ostatnich 25 tysiącach lat, kiedy mieliśmy pełną kwarantannę na planecie.  Z powodzeniem powstrzymywali zniszczenie planety.

Rob –  Kolejne pytanie o wywiadzie nt. Wewnętrznej Ziemi z Corey’em Goode, który uważam za interesujący.  Corey odwiedził pokój archiwów jednej z grup agartiańskich i jestem pewien, że wiele z tych grup posiada agartiańskie dzieła. Mówią, że pod nimi znajdują się Komnaty Archiwów. Jestem ciekaw, co myślisz o tych Archiwach [Hall of Records]?

KOBRA – Na początku musiałbym powiedzieć, że moje źródła nie potwierdziły, że Corey Goode odbywał takie wizyty pod ziemią.  Co więcej, jego informacje nie pokrywają się z tymi, które posiadam o sytuacji pod ziemią.  Jego opis biblioteki pod ziemią pasuje do opisu, który był opublikowany w książce Diane Robbins kilka lat temu.  I istnieje wiele bibliotek w podziemnych miastach w różnych lokalizacjach.  Archiwa to nazwa ogólna, która może mieć wiele znaczeń. Jedno z nich to rekordy Akaszy i istnieje również wiele kryształowych bibliotek, które były zwane Archiwami z Atlantydy.  Jeden z nich był pod Sfinksem w Egipcie i jest wiele więcej pod Himalajami w pewnych lokalizacjach w Ameryce Południowej i innych miejscach.  I nie są to fizyczne książki.  Są to kryształy z zakodowanymi informacjami, które mogą zostać przeczytane pewną zaawansowaną technologią i część ludzi z sieci agartiańskiej ma dostęp do tych lokalizacji

Rob – Do jakiego stopnia rezultat petycji Tajnych Programów Kosmicznych [SSP] będzie miał wpływ na czas wystąpienia Wydarzenia?

KOBRA – Ta petycja nie wpłynie na czas wystąpienia Wydarzenia sama w sobie, ale może przyspieszyć proces Ujawnienia przed Wydarzeniem w całkiem dużym stopniu.  I to właśnie dlatego siły ciemności mieszają z petycją i przeszkadzają.

Rob –  Ponieważ data Wydarzenia była przesuwana przez tak długi okres czasu, zauważyłem, że część pracowników i wojowników Światła zaczyna wątpić, że cokolwiek teraz się wydarzy.  Technicznie, powinno być więcej ludzi, którzy powinni aktywnie uczestniczyć w petycji.  Osobiście byłem atakowany werbalnie przez osoby, które uważałem za przebudzone.  Kilka z nich powątpiewało o ekspertyzie Kobry odnośnie dostarczania autentycznych informacji od Ruchu Oporu, ponieważ czuli, że informacje na witrynie Kobry są zbyt oderwane od rzeczywistości.  Prawdopodobnie ponieważ nic ważnego się jak dotąd nie działo (przynajmniej z ich punktu widzenia).  Było to przedmiotem zaniepokojenia dla mnie, ponieważ nie ma niezbitego dowodu. Wielu ludzi zacznie tracić wiarę pomimo obietnicy pozytywnych rezultatów.

KOBRA – Oznajmiałem wiele razy, że nic ważnego się nie wydarzy, aż na krótko przed Wydarzeniem.  Będzie się wydawać, że nic się nie dzieje, ponieważ kontrola masowych mediów jest wciąż w rękach kabała i będzie dalej w rękach kabała, aż do czasu Wydarzenia.   Więc ta iluzja, że wszystko jest nadal tak samo będzie istniała do czasu Wydarzenia. Więc jeśli ktoś szuka 100% dowodu, nie znajdzie go dopóki właściwe rzeczy nie nastąpią i jest to całkiem logiczne.

Rob – Czy istniały giganty w czasie Atlantydy?

KOBRA – Tak.

Rob – Część przetrwało, tak?

KOBRA – Przetrwali, ale zostali zepchnięci pod powierzchnię.  Całkiem niedawno, powiedziałbym, kilka dekad temu, były całkiem spore kolonie gigantów pod powierzchnią Ziemi.  Większość gigantów była dobra i wybrali relokację do bardziej przyjaznej egzystencji, kiedy natrafiła się okazja.  Powiedziałbym, że przeciętna długość życia gigantów była w przedziale może tysiąca lat i oryginalni giganci z czasów Atlantydy, z bardzo, bardzo rzadkimi wyjątkami nie są już z nami.

Rob – Czy słyszałeś kiedykolwiek historię o incydencie Przełęczy Dzięcioła [Dyatlov Pass] w 1959 w górach Uralu?  Był o tym artykuł w ‚Czasie Rosji’ [RT].  Jaka jest twoja perspektywa nt. tego incydentu?

KOBRA –  Tak.  Część ludzi zniknęło w dziwnych okolicznościach.  Była to ingerencja negatywnych istot o nie-ludzkiej naturze.

Rob –   Czy możesz pomówić o jednoatomowym złocie?

KOBRA –  Eliksir życia nie jest zrobiony z jednoatomowego złota. To jest punkt pierwszy. Głównym celem jednoatomowego złota nie było przedłużanie życia.  Jednoatomowe złoto to cząsteczki wspomagające połączenie z wyższymi wymiarami, więc przyspiesza to duchową ewolucję w sporym stopniu.  Złoto w Górach Bucegi nie jest powiązane z jednoatomowym złotem.  Jest to po prostu złoto, które było umieszczone w kompleksie górskim przez siły natury, miliony lat temu.  I tak, istnieją istotne rezerwy złota w Rumunii, które zostały ukryte rzekomo z powodu bezpieczeństwa narodowego.

Rob – Czy możemy używać naszych myśli do nadpisywania obecnego zaprogramowania na globalną skalę, a jeśli tak, to jak?

KOBRA – Tak, potęga myśli jest jednym z najważniejszych instrumentów wolnej woli i jeśli krytyczna masa ludzi zharmonizuje się w swojej intencji i użyje swoich umysłów, swoich myśli by zamanifestować jakąś intencję, mogą wtedy zmienić świat.  I to jest dokładnie to co robimy.

Rob –  Pytanie o Litwę.  Mówią, że Litwa posiada najwyższy współczynnik samobójstw na świecie. Ludzie są truci.   Przeczytam ten wstęp tak, aby ludzie mieli pewne pojęcie. „Ostatnio pewne sprawy stały się bardziej nadmierne, dla przykładu w 2009 roku pobór wojskowy został zniesiony, ale w ostatnim roku został ustanowiony ponownie, odnowiony z powodu nowych wyzwań w geopolitycznej sytuacji.  Nazywają to rosyjską agresją.  W ostatnim roku został zablokowany dostęp do rosyjskiego kanału w TV.  Tak, zablokowany w 21 wieku, w wolnym kraju, z powodu, jak twierdzą podżegania do wojny.  Część ludzi, która aktywnie wyrażała swoje polityczne poglądy inne niż prorządowe, została zniesławiona w Internecie, część otrzymała groźby, cześć ludzi została zwolniona z… Jedna osoba została zwolniona z pracy na uniwersytecie za wyrażanie innej opinii na temat tego co wydarzyło się na Ukrainie.  Kuzyn tej osoby został zwolniony z jego pracy, ponieważ wyrażał inne poglądy o nienawistnych historiach. Są naprawdę przygnębieni i chcieliby wiedzieć, czy możesz pomówić o sytuacji na Litwie.  Powiedzieli, że ludzie pracujący po 40 lat otrzymują mniej pieniędzy niż uchodźcy syryjscy, którzy dostają około dwukrotnie więcej gotówki miesięcznie i to powoduje wiele napięć na Litwie, która jest bardzo biedna i uciskana.

KOBRA –  Ok.  Ta sytuacja jest bardzo dobrym opisem tego, co dzieje się w Europie w większości krajów europejskich, więc nie jest ograniczona jedynie do Litwy.  Jest to zorganizowana, powiedziałbym, nie tylko europejska, ale globalna próba kabała do zacieśniania kontroli, do zwiększenia tłumienia i cenzury, ponieważ obawiają się, że przegrają i dlatego robią ten ucisk.  Dzieje się to wszędzie.  Strategia z uchodźcami otrzymującymi podwójne stawki w porównaniu do pracowników pracujących przez całe życie w swoim kraju ma miejsce we wszystkich krajach Europy.

Rob – Ma to miejsce, aby wytworzyć napięcia, frustracje, zrzucenie winy na uchodźców i destabilizację.  Zgadza się?

KOBRA –  Tak, to jest część ich planu, tak.

Rob – Dlaczego pewne galaktyki się łączą?

KOBRA – Galaktyki się łączą, ponieważ jest to rzeczywisty proces fuzji bliźniaczych dusz na poziomie galaktycznym lub jest to także  proces fuzji różnych zaawansowanych galaktycznych istot, które nie są bliźniaczymi duszami w niektórych innych lokalizacjach.  Jest to bardzo daleko od nas, ale te energie galaktycznych fuzji są bardzo intensywne i wpływają na cały Wszechświat w pozytywny sposób.

Widzisz, galaktyki to głównie puste przestrzenie.  Odległości pomiędzy nimi są ogromne, więc kiedy dwie galaktyki się łączą, gwiazdy nie kolidują, poza bardzo, bardzo rzadkimi przypadkami.  Czasem gwiazdy zbliżają się i zakłócają pewne systemy słoneczne, ale dla znacznej większości systemów słonecznych nie ma  wpływu na życie w systemach słonecznych łączących się galaktyk.  Więc nie ma powodu do obaw.

Rob – Czy jest coś takiego jak wzniesione smoki?

KOBRA – Czy mówisz o populacji Drako, czy mówisz o smokach jako zwierzętach?

Rob – Powiedziałbym, czujących smokach o świadomości Drako, jak białoskrzydłych smokach, lub tego typu istotach.

KOBRA – Istnieją pewne istoty w populacji Drako, które pracują nad swoim Wzniesieniem i są całkiem bliskie tego.  Nie osiągnęły tego jeszcze, ale kiedy nastąpi Wydarzenie, będzie to wielki duchowy impuls i część populacji Drako osiągnie swoje Wzniesienie.

Rob – Czy jest prawdą, że jest miasto zwane Nowym Berlinem, które zostało zbudowane pod Niemcami (prawdopodobnie zamknięte teraz).  Czy jest to prawda?

KOBRA –  Istniała całkiem obszerna sieć podziemnych lokalizacji pod Niemcami.  To jest jedna rzecz i drugą rzeczą jest fakt, że były miasta gdzie niemieccy podróżnicy podróżowali do Południowej Ameryki, zeszli pod ziemię i utworzyli tam swoje kolonie i były również miasta, oczywiście na Antarktyce – nazistowskie podziemne bazy.  I istniała pewna nazistowska podziemna baza zwana Nowym Berlinem, zwana New Schwabbenland na Antarktyce.

Rob – Ktoś chciałby wiedzieć co jest wytłumaczeniem dla aseksualności.  Wedlug tej osoby, jest 1-2% populacji, która uznaje siebie za aseksualistów.  Czy istnieje energetyczne wyjaśnienie?

KOBRA – Powiedziałbym, że w większości przypadków jest to stłumiona energia seksualna. Powiedziałbym, kompletne zaprzeczenie.  Pewni ludzie nie odczuwają żadnych emocji.  Część nie odczuwa energii seksualnej.  Nie wszystkie przypadki, ale powiedziałbym większość przypadków, tak.

Rob –  W pewnym momencie mogą wystąpić powodzie na Florydzie, ale czy ludzie zostaną o tym poinformowani?

KOBRA –  Ludzie nie muszą się martwić o Florydę.  Jeśli nastąpią powodzie, ludzie będą ostrzeżeni na długo przed tym.  Powiem więcej, jeśli nastąpi pewne wydarzenie, które wpłynie na całą Florydę, ludzie zostaną ostrzeżeni i nie wydarzy się to przed Wydarzeniem.

Rob – Czy coś silnego nastąpi, aby powstrzymać wybory w Ameryce?   Wygląda to naprawdę przerażająco, jeśli będziemy mieli Clintonową lub Trumpa, lub jakiegokolwiek Republikanina za prezydenta.  Czy uważasz, że wybory będą miały miejsce tego roku, lub jest to jeszcze niewiadome?

KOBRA –  Odnośnie wyborów, nie jest bardzo istotne kto jest prezydentem, ponieważ prezydent zawsze, powiedziałbym od czasów Eisenhowera, jest kukiełką kabała.  Więc nie ma znaczenia, czy jest to Demokrata czy Republikanin, lub kto zostanie wybrany, ponieważ to co jest istotne jest to, że ci co za nim stoją, ci co kontrolują tę grę, muszą zostać usunięci i to wpłynie na działania obecnego prezydenta, ktokolwiek nim będzie.

Rob –  Dziękuję ci bardzo, Kobra.  Czy masz jakąkolwiek wiadomość dla świata na dzień dzisiejszy – coś optymistycznego, lub coś dla przyszłości naszych słuchaczy, z czym mogliby wrócić dziś do domu?

KOBRA – Tak, ludzie są całkiem zmęczeni, ale musimy być wytrwali.  Jesteśmy coraz bliżej każdego dnia, pomimo że nie widzimy namacalnych zmian na zewnątrz.  Jednak jest wiele znaków, jeśli wiecie gdzie patrzeć.  Możecie zaobserwować postęp Wschodniego Przymierza na froncie finansowym, na froncie politycznym.  Po trochu każdego dnia ma miejsce ujawnienie wielu rzeczy.  I jeśli widzicie szerszą perspektywę, wszystko to jest częścią większego obrazu i jeśli wiecie jak patrzeć, zauważycie, że wszystko to prowadzi do Wydarzenia.  Jest to część większego planu, więc jeśli możecie dostrzec wykonywany mały aspekt tego planu każdego dnia i to również  po raz pierwszy jest udostępniane w mediach głównego nurtu.  Nie miało to miejsca wcześniej, więc musimy być cierpliwi jeszcze przez chwilę.  Dla  niektórych ludzi będzie to trwało nieco dłużej, ponieważ chcieliby, aby Wydarzenie miało miejsce jutro lub w następnym tygodniu.  Prawdopodobnie to się nie wydarzy, ale przeszliśmy długą drogę i zbliżamy się do mety coraz bardziej.  Urodziliśmy się w tym wcieleniu z celem urzeczywistnienia tego.  Dlatego właśnie jesteśmy tutaj.  I nie poddamy się.

Dziękuję za uwagę i zwycięstwo Światła.

Rob –  Zwycięstwo Światła, Kobra.  I ludziska, kiedy grupa PFC (prepareforchange.net) powstała, głosowałem na cytat Gandiego „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”.

KOBRA – Dziękuję ci, do zobaczenia w następnym miesiącu.

http://thepromiserevealed.com/q-a-with-cobra-february-18-2016/

 Streszczenie transkryptu przetłumaczył black butterflies, edycja i redakcja Krystal.

98 Komentarzy (+add yours?)

 1. canou
  Mar 09, 2016 @ 20:32:55

  @Omstan, nie jesz mięsa dobrze się czujesz itp. ok – BRAWO

  piszesz „..Mięso w ogromnej większości to woda, a woda ma pamięć. W pamięci komórkowej zwierząt zakodowane są uczucia…” ci którzy zajmują się produkcją zwierzęcą też o tym wiedzą, słyszałam, że są krowy, które są masowane tak żeby tłuszcz rozkładał się równomiernie pomiędzy tkanką mięśniową, prowadzone są na rzeź i ubijane nieświadomie tak aby uniknąć tych wszystkich rzeczy które wymieniasz. Cena za kg kosztuje chyba coś koło 1000$ za kg.
  Jeśli ktoś jest takim konsumentem mięsa to wg. Twoich argumentów wynikałoby że nie jest już mięsożercą. A jeśli mięsożercą jest osoba, która żywi się pokarmem o niskich wibracjach to też spożywane rośliny mogą się do takich zaliczać jak zresztą sam sugerujesz obejrzenie filmu Bashar’a powoli ze zrozumieniem.. w filmie wspomniane jest(wg. innych źródeł również), że rośliny także czują więc jeśli mogę zapytać jak byś się odniósł do odczuć roślin które spożywasz, czy uważasz są pozbawione niskich wibracji?

  ps. nawet jeśli osoba którą nazwyasz urzędnikiem kk niszższego szczebla, która Twojej żonie udzieliła takiej odpowiedzi to w pewien sposób jest to zgodne z prawdą.. pootop jak rozumiem to taka mała powódz, a po powodzi nie można jeść warzyw i owoców przez którą przeszły wody powodziowe ze względu na ew. możliwość zatrucia bakterią E.Coli

 2. Daniel
  Mar 09, 2016 @ 00:07:34

  @nell2
  Piszesz: „Z całym szacunkiem, M, ale swoje wierzenia na temat wymiarów, kto się w nich znajduje a kto nie, proszę, zachowaj dla siebie. Ja jedynie podzieliłam się swoją wiedzą, swoim doświadczeniem, które nie musi rezonować z twoimi przekonaniami. Podpowiem ci, że jeśli będziesz narzucać sobie jakieś ograniczające przekonania na jakiekolwiek tematy, to twój nieświadomy umysł będzie ci stwarzał bariery oraz warunki, jakie będziesz musiała spełniać, by coś osiągnąć.”
  Dziwny ten „szacunek”, skoro nie raczysz zauważyć iż nick nie jest M, lecz M’. Poza tym rzeczywisty szacunek dla innej Istoty nie nakazuje Jej „zachowywać dla siebie” swoich poglądów dla siebie tylko dlatego, iż różnią się diametralnie od Twoich. Większą część Twoich reakcji odbieram jako atak na kogoś, kto ośmielił się mieć inne zdanie nt. Wzniesienia. Piszesz dalej: „Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś wegetarianką, potępiającą innych ludzi,[…]”. Ja w tej wypowiedzi widzę tylko wskazanie błędów, a nie potępienie. Zastanów się więc raczej nad sobą, zamiast pouczać innych, bo może Twoje oświecenie jest jedynie projekcją Twojego EGO…

  • nell2
   Mar 09, 2016 @ 21:46:01

   A czym jest błąd? Subiektywnym przekonaniem autora wypowiedzi.
   Sugerowanie komuś, że jest mordercą, bo jada mięso, to osąd i potępienie.
   Pisanie, że nikt taki nie może twierdzić, że doświadczył 5W, czy jakiegokolwiek i że nie może dostać się do raju, bo jada mięso – subiektywnym błędnym przekonaniem, ignorancją, osądem oraz pychą, niewiedzą kim każdy z nas jest w Istocie i jaki ma w sobie potencjał. A! więcej – lustrem! Jeśli coś nas dotyka, to jest to dla nas sygnał, że mamy z tym problem, czegoś nie przerobiliśmy. Musimy to odkryć w sobie, dlaczego nasz umysł robi na kimś projekcję, co nam o nas samych mówi? Podpowiedziałabym, ale lepiej gdy każdy sam do tego dojdzie.
   To czy ktoś się znajdzie w raju, 5 W – jak zwał tak zwał, czy gdzie indziej – zależy tylko i wyłącznie od nas samych, a nie cudzych przekonań. zwłaszcza tych, którym jeszcze nie udało się przejść do kolejnego etapy duchowości, pomimo stosowania diety wegetariańskiej.
   Brak ‚ nad literą M wynikło z nieuwagi i szybkiego pisania, a nie z braku szacunku.

   • M'
    Mar 09, 2016 @ 22:44:49

    @NELL2, Proszę, przeczytaj powoli i ze zrozumieniem odpowiedź Daniela i moją M’. Czy gdziekolwiek w tych wypowiedziach były inwektywy (np. pycha itd) pod Twoim adresem? Pomyśl z uwagą – czy jesz kawałek mięsa np. z kurczaka wyrywając z żywego kawałek nóżki? Czy jesz kupiony martwy kawałek? Martwy, bo ktoś zabił je dla Ciebie? Jak sądzisz, czy ten kurczak chciał żyć, czy być przekąską? Skąd przekonanie, że to jego świadomy wybór?
    A tzw 5D to wymiar, gdzie wyznaje się SZACUNEK dla KAŻDEGO ŻYCIA – nie tylko dla CZŁOWIEKA.
    Czy uznajesz prawo tzw Reptilianina czy innego drapieżcy do odżywiania się mięsem ludzkim?, tak jak Ty zajadasz się kurczakiem – odpowiedz sobie?

    • nell2
     Mar 10, 2016 @ 21:25:40

     Był czas, że gdy jadłam tego kurczaczka, to miałam wyrzuty sumienia, bo wszak ludziom rozwijającym się duchowo „nie wolno” go jeść. Weszłam w przestrzeń serca i skierowałam się z tą sprawą do Boga. Byłam pewna negatywnej odpowiedzi. A otrzymałam spokój.
     Ale to nie wszystko, Bóg nas o nic nie potępia. Dla Niego jesteśmy doskonali. Nie rozumiałam tego kiedyś, aż do momentu, gdy pozwolił mi tego doświadczyć. Bóg widzi nas doskonałymi jako, nazwijmy to, swego Syna Bożego (Świadome Ja) i jako człowieka – każdy odgrywa tu tylko role i czyni to w sposób doskonały, nawet psychopata, morderca i inni. To tylko GRA. Każdy z nas przyszedł tu odegrać swoją rolę. Zapomnieliśmy o tym i stąd nazywamy tą grę – dramatem. Nie mamy do niczego dystansu i wszystko traktujemy poważnie.

    • woona
     Mar 11, 2016 @ 00:54:23

     do Nell. masz absolutna racje. zgadzam sie z Toba

 3. Oualander
  Mar 08, 2016 @ 23:06:57

  Witajcie:

  Chciałbym przedstawić wszystkim czytelnikom tego bloga alternatywną wersję pozytywnego (w mojej ocenie) resetu (nie tylko finansowego,ale także cywilizacyjnego, czegoś co miałoby wpływ na całą ludzkość) który swoim efektem w ciągu kilku godzin usunąłby z całej planety wszelką niesprawiedliwość społeczną, nie czyniąc przy tym nadmiernych szkód w ludzkiej populacji.

  Superrozbłysk Słoneczny:

  Nasze kochane Słoneczko pokazało do czego jest zdolne już w 1859 roku uszkadzając wtedy bardzo dużą część powstającej na świecie sieci telegraficznej (dla ówczesnych mieszkańców ziemi nie stanowiło to dużego problemu, teraz podobna w sile samoistna indukcja prądu, we wszelkich magnetycznych nośnikach i przewodach energetycznych spowodowała by niewyobrażalną katastrofę na skale globalną, doprowadzając do całkowitego „resetu cywilizacyjnego”). Następny przypadek bardzo dużej burzy magnetycznej zanotowano w 1989 roku w Kanadzie, gdzie impuls magnetyczny o wysokiej amplitudzie nie trafił w całą planetę a zaledwie „liznął” biegun północny ziemi uszkadzając sporą część trakcji energetycznych w Quebecu, gdzie na kilka godzin miliony ludzi zostało pozbawionych prądu.

  Niestety nie istnieje żadna ochrona przed burzami magnetycznymi o amplitudzie kilkaset razy większej niż obecnie obserwujemy, takie coś wywołuję w każdym kawałku ziemskiego metalu samoistną indukcję paląc po drodze wszystkie urządzenia elektroniczne bez wyjątku, dodatkowo pada nawigacja i satelity, zamazują się wszystkie nośniki danych oraz pali się większość transformatorów sieci energetycznej, a te pozostałe przy życiu natychmiast ulegają zniszczeniu z powodu przeciążenia.
  Ciekawostką jest również fakt że po tak dużej burzy magnetycznej zupełnie ustanie transport, zaopatrzenie a nawet podróżowanie, ponieważ grubo ponad 95% proc aut będzie miało uszkodzoną elektronikę lub zapłon.

  Osobiście jednak nie podchodziłbym do tego wydarzenia aż tak dramatycznie ponieważ z przekroju czasu mogłoby się okazać że skutki tej katastrofy byłyby bardzo pozytywne, życie bez banków, bez długów, bez smrodliwych samochodów, i atomowych elektrowni zmieniłoby zupełnie kierunek myślenia
  i priorytety ziemskiego gatunku 🙂

  Poniżej przedstawiam 2 linki opisujące to rzadkie zjawisko:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielkie-rozblyski-sloneczne-sa-czestsze-niz-sadzili-naukowcy

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Burza_magnetyczna_roku_1859

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników a szczególnie kobiety, którym w dniu ich święta przesyłam gorące całusy. 🙂

 4. linkuje
  Mar 08, 2016 @ 21:01:04

  Projekt POCUS pana Mateusza Pomaskiego:
  silnik magnetyczny
  https://www.facebook.com/POCUS.eu/

  http://pocus.eu/poland.html

 5. Megi
  Mar 08, 2016 @ 20:06:00

  Tak, zróbmy awarię systemu, to zajmie tylko 15 sekund! Roześlijcie to dalej, niech ta myśl nabierze rozpędu i przyniesie pozytywną zmianę, Ja już udostępniłam film na fb z krótką informacją „Awaria systemu 15 kwietnia o 15-tej”

 6. Dorota
  Mar 08, 2016 @ 18:14:16

  Wlasnie zobaczylam nowy post u Kobry Plan Wzniesienia, jezeli tak to moge przetlumaczyc. Dostal zielone swiatlo dla uwolnienia pierwszej czesci planu Wzniesienia dla nas naszej planety. Niesamowite informacje! Mam nadzieje, ze wkrotce pojawi sie ten post u Krystal. Pozdrawiam

  dzięki, Dorotko, opublikowane ❤ kr

 7. Marian
  Mar 08, 2016 @ 16:07:11

  Witajcie Kochani na portalu Cobry są wspaniałe wiadomości.
  Zwycięstwo Światła!!!!!!!!!


  opublikowane w jęz. polskim ❤ kr

 8. Elunia
  Mar 08, 2016 @ 16:05:33

  Super „Awaria systemu” z NTV, https://www.youtube.com/watch?v=gUtPK47bRxk, super 🙂

 9. Mirka
  Mar 08, 2016 @ 12:11:33

  Prosze posluchajcie i zrobmy to wszyscy razem o czym mowi Jacek

  Powodzenia !

  Pozdrawiam

  Mirka

 10. woona
  Mar 08, 2016 @ 11:20:20

  Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ❤

 11. ANAJA
  Mar 08, 2016 @ 09:15:55

  • woona
   Mar 08, 2016 @ 19:04:33

   „A pracownicy banków dostarczą nam umowy NESARA do podpisania” juz raz podpisalismy umowe. i wszyscy wiemy jak sie to skonczylo.

   ? kr

   • woona
    Mar 09, 2016 @ 01:54:16

    A co Krystal moze nie podpisywalas umowy na zejscie na ziemie i cierpienie? kazdy kto jest na ziemi podpisal umowe z archontami

 12. Salama
  Mar 07, 2016 @ 21:40:03

  Jeśli nie chcecie, aby wasze ciało zestarzało się i zmarło, zmieńcie waszą postawę. Uwierzcie że Wasze ciało jest
  nieśmiertelne i tak się stanie. Wyeliminujcie z waszego życia wszystko, co przypomina, że ma koniec. Usuńcie z waszego
  słownictwa słowo „starość”. Zamiast niego używajcie słowo „wieczność”. Żyjcie zawsze w momencie obecnym. Wasze
  teraz stanie się wiecznością, jeżeli mu na to pozwolicie. Myślcie, że wasze ciało jest wieczne i tak się stanie… Kochaj
  siebie. Błogosław swoje ciało. Rozmawiaj z twoją duszą, która jest panem twojego jestestwa i nakaż jej, aby przywróciła
  enzymy młodości twojemu ciału, a tak się stanie. Wiedz, że twoje ciało może żyć w nieskończoność. Jak? Powiedz mu, że
  ty tego chcesz. Wasze ciało robi tylko to co mu powiecie. Wasza dusza, rządzi całym ciałem za pośrednictwem struktury
  emocjonalnej. To dusza stymuluje wydzielanie się hormonów, aby utrzymać ciało przy życiu. Ona nie robi tego
  samodzielnie, ale pod kierunkiem waszych postaw i procesów myślowych.
  Ramtha

 13. Salama
  Mar 07, 2016 @ 21:38:23

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/80480-wieceji-wiecej-coraz-wiecej-oznak Oto bardzo pozytywne wiadomosci znaki za NWO nie idzie zgodnie z plantem i tak trzymac 🙂

 14. Omstan
  Mar 07, 2016 @ 21:30:47

  Janie masz moje 100% poparcie i szacunek. Mięso w ogromnej większości to woda, a woda ma pamięć. W pamięci komórkowej zwierząt zakodowane są uczucia o bardzo niskich wibracjach takie jak strach, ból, cierpienie, bezsilność i rozpacz, gdyż zwierzęta pędzone na rzeź traktowane są w tak okrutny sposób, jaki często trudno sobie wyobrazić. Mięsożercy karmią się tymi negatywnymi energiami doprawionymi truciznami, a o to chodzi naszym zarządcom archontom i reptylom, bo te niskie wibracje to ich pokarm. Oprogramowanie o którym pisze Nell pochodzi więc od tych istot, a ta ich nowa ziemia to niższy astral.
  Ja, gdy moja żona pytała mnie dlaczego nie jadam mięsa powiedziałem jej, że nie żywię się cudzym cierpieniem i śmiercią. Ona jest mięsożercą, bo jakiś urzędnik kk niskiego szczebla wyjaśnił jej, że po potopie Pan Bóg zezwolił na pożeranie zwierząt.
  Jak by nie patrzeć nic co wiąże się z cierpieniem innej istoty nie może być nakazem Światła, bo samo wymuszanie czegoś na istocie posiadającej wolną wolę jest łamaniem prawa boskiego i musi pochodzić od sił diabelskich. Z ekonomicznego punktu widzenia patrząc, gdyby ludzie zrezygnowali z jedzenia zwierząt na świecie momentalnie zniknął by głód.
  Ale każdy ma wolną wolę i swoje własne oprogramowanie, które go prowadzi.

  • nell2
   Mar 08, 2016 @ 00:42:28

   Omstanie, ja kiedyś też tak uważałam i też głosiłam podobną teorię. Ale przyszedł czas, że moja świadomość na tyle wzrosła, że stało się dla mnie oczywistością, że jedynym „złem” jest tylko nasz nieświadomy umysł, który tworzy projekcje, iluzje, a zatem m.in. tworzy te diabelskie moce, archontów itd. Prawda jest taka, że to wszystko co widzisz jest koszmarnym snem naszego Świadomego Ja, które jest również w nieświadomości (zbadałam te tematy). W ten sen Świadome Ja zapadło, gdy „odeszło” od Boga. Ale nie będę zgłębiać tematu, bo do tej Prawdy dochodzą tylko nieliczni – ci którzy kończą cykl inkarnacyjny na Ziemi. Reszta nadal śni sen o siłach diabelskich, astralach itd. i innych wytworach podświadomego umysłu, który tę projekcję i wierzenia „urzeczywistnia”, tylko dlatego, że nie integrujemy tych cieni. Ja zintegrowałam i wszelkie siły diabelskie odeszły „w diabły”. 😛 Okazało się, że tworzył je umysł! Kiedy to odkryjemy, zaczynamy rozumieć, że dobro i zło to to samo (dualizm). A ponad dualizmem istnieje tzw. Najwyższe Dobro, które nie ma nic wspólnego z zakazami, nakazami i w ogóle z tym światem. Oczywiście masz prawo się z tym nie zgadzać, i ja to w pełni szanuję. Do tej Prawdy nie jest łatwo dojść, trzeba mieć Przewodnika swoją Wyższą Jaźń i przeogromne pragnienie poznania Prawdy i nieustannie trzeba o to prosić. Z poziomu umysłu dojście do Prawdy jest niemożliwe, gdyż umysł ze swej natury tworzy zafałszowania. Dodam, że ludzie też nie chcą jej poznać, bo ona jest niewygodna i nie mieści się w utartych schematach naszego umysłu. Długo pracowałam nad rozpoznaniem ich.

   • Jan
    Mar 08, 2016 @ 18:05:00

    Ja jeszcze raz do Ciebie nelll2. Głosisz różne teorie na temat dobra i zła ale powiedz, czy byłaś kiedyś na wsi świadkiem świniobicia? Czy słyszałaś przeraźliwy kwik świnki, której bez znieczulenia podrzynają gardło? Przeraźliwy krzyk bólu i strachu. I trwa to dość długo… Ja byłem tego świadkiem. Widziałem i słyszałem. To było na wakacjach. Miałem wtedy jakieś 10 – 12 lat. I tego nie da się zapomnieć.
    A to tylko po to, aby ktoś zjadł sobie schabowego…
    Nic więcej nie mam już do powiedzenia na ten temat.
    Janek

    • woona
     Mar 08, 2016 @ 20:01:34

     no wiadomo ze swiniobicie jest zle ale spojrz na to z drugiej strony. gdyby ta swinia nie zgodzila sie na takie doswiadczenia to by jej to nie dotknelo. wszystko co jest jest wyborem. mamy wolna wole. kazda istota niewazne kim lub czym jest

    • nell2
     Mar 08, 2016 @ 21:44:09

     Z przykrością odpowiadam, że tak, i było to dla mnie traumatyczne przeżycie, a po tym doświadczeniu postanowiłam nie jadać tego mięsa. Jadam tylko drób i ryby, ale bardzo rzadko.

   • Omstan
    Mar 08, 2016 @ 18:16:21

    Nell, w pełni się zgadzam z tym co wyżej napisałaś bo jest to dla mnie zrozumiałe i pewne, ale wyjaśnij mi proszę ten urywek z poprzedniego wpisu „Co do jedzenia mięsa, wbrew temu co twierdzi Paulina Moskalik i inni, tzw. nowe oprogramowanie (do Nowej Ziemi) „wymusza” jedzenie mięsa, bo tam są składniki potrzebne do transformacji. Czytałam o tym, i zarówno słyszałam o tym od ludzi, którzy mają nowe oprogramowanie. Przez co wielu wegetarian zaczęło jeść mięso, ja też.”
    Wytłumacz mi co to za oprogramowanie, kto jest jego autorem i kto je rozprowadza. Ja i tak pozostanę przy swoim, że żadna istota światła-miłości nie może niczego wymuszać na innej i warunkować jej wzniesienie od żywienia się cudzym cierpieniem. Przeczytaj sobie w zwolnionym tempie ze zrozumieniem wypowiedzi Bashara na temat jedzenia i niejedzenia mięsa. Każda istota ze Światła tylko podpowiada dobre rozwiązania, ale nigdy niczego nie wymusza bo jest to pogwałceniem wolnej woli (tego nie robi nawet Najwyższy stwórca Ojciec wszystkiego co istnieje).
    Dla mnie sprawa jest bardzo prosta, jeżeli ktoś coś wymusza to nie pochodzi od Światla.
    Pozdrawiam cię serdecznie i szanuję twoje wybory, ale pozostaję przy swoim.
    P.S.
    Jedzenie mięsa a jedzenie mięsa to też kolosalna różnica zwłaszcza na planie duchowym.

    • nell2
     Mar 08, 2016 @ 21:39:57

     Zacytowane przez ciebie moja wcześniejsza wypowiedz, Omstanie, dotyczy sytuacji jeszcze zanim dowiedziałam się się od swojej Wyższej Jaźni, że duchowość jest ponad wszystkim. Nie wiem, jak dokładnie to ująć w słowa. Zapewniam cię, że pomimo iż ja jadem mięso, w sumie w niewielkiej ilości, ale jadam, to mimo tego mój rozwój duchowy postępuje i to znacznie. Doświadczam rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom, normalnie jak bym wchodziła w jakiś poza ziemski wymiar o zupełnie innych częstotliwościach. Bóg nas za nic nie potępia i nie stawia nam nakazów i zakazów, bo on jest wolnością. Jest to wolność, której umysł nawet po opisaniu nie będzie umiał jej doświadczyć, ponieważ umysł ze słowem ‚wolność’ ma jakieś ograniczone doświadczenia i skojarzenie, i przywołuje tylko to co zna. A ta wolność jest na poziomie ducha, a nie umysłu.
     Pragnę zaznaczyć, że nikogo nie namawiam do zmiany swoich nawyków żywieniowych i prosiłabym aby moja odpowiedź nie była odbierana w ten sposób.
     Ale odeszłam od tematu.
     Cytat, jaki podałeś odnosi się do sytuacji sprzed iluś miesięcy, kiedy to ja dowiedziałam się o tym oprogramowaniu. Informacje były zaczerpnięte z zewnątrz. Spotykałam się z tym w channelingach jakiś AA (channelingi te były sprawdzane przez osoby z dużym rozwojem duchowym, które dają się prowadzić swojemu Duchowi św. i które mają z nim kontakt w przestrzeni swego serca). Następnie zaczęłam się z tym znowu spotykać w nagraniach na you tube, tam były potwierdzenia innych osób wegetarian, którzy również mają łączność z Duchem św. w przestrzeni swego serca. I jak mówiły te osoby, zdziwiło ich to, że są wegetarianami, a nachodzi ich ochota na jedzenie mięsa i mieli z tego powodu wyrzuty sumienia. Ale zbadali temat i okazało się, że tak po prostu jest (tam tłumaczyli dokładnie, ale ja nie przytoczę już ich słów). Moją uwagę zwróciła ta chęć jedzenia mięsa, bo u mnie też się to pojawiło i nie rozumiałam dlaczego, chciałam wyjaśnienia. Prawdę powiedziawszy, ja nie dbam o to czy mam te oprogramowanie czy go nie mam (a wszystko wskazuje na to, że mam), bowiem, ja kiedy poznałam smak wolności, zrozumiałam, że wszędzie można być niewyobrażalnie szczęśliwym i wolnym, i do tego Nowa Ziemia nie jest mi w ogóle potrzebna.

 15. Salama
  Mar 07, 2016 @ 12:31:48

  Na początek tygodnia: W ubiegłym roku baron David de Rothschild, który oskarżony przez rząd francuski o oszustwo i sprzeniewierzenie dużych sum pieniędzy powierzonych mu przez brytyjskich emerytów. W czerwcu 2015 paryski sędzia Javier Gómez Bermudez zdecydował, że Rothschild musi odpowiedzieć przed sądem za popełnione przestępstwa i nakazał policji szukać go po jego licznych posesjach we Francji. Francuski rząd ogłosił, że rozpoczęło się na dochodzenie także w sprawie szwajcarskiego oddziału bankowego imperium Rothschildów. Jak podaje agencja Bloomberg News: Edmond de Rothschild (Suisse) SA aktywnie uczestniczy w postępowaniu karnym przeciw bankowi z siedzibą w Genewie. „Bank zaprzecza wszystkim zarzutom złożonym przeciwko niemu.”
  Edmond de Rothschild, właściciel prywatnych banków i zarządzania aktywami to firma założona w Paryżu w 1953 roku, która nadzoruje około 164 miliardami €uro i jest prowadzona obecnie przez barona Benjamina de Rothschild i jego małżonki Ariany.
  To skopiowlam ze strony Romana Nacht z f.b – wiec zaczely sie procedury jak mniemam cdn 🙂 Light % Love

 16. Krystyna11
  Mar 06, 2016 @ 23:14:52

  Napotkałam na bardzo interesujący film, który może być pomocny w naszym procesie przemian .Wg informacji zawartej w tym filmie oglądanie tego filmu ma spowodować podłączenie 12-tu obwodów siły życia w naszym DNA.. Na zawsze.Ponownie elektromagnetycznie włączając Twoje pole.świadomości w holistyczną przestrzeń continuum czasowego.Inicjuje rozpad programów opartych o syntetyczną zmutowaną matrycę.Najlepiej niech każdy oceni sam i bardzo zachęcam do obejrzenia tego filmu i pracy z nim, jeśli przypadnie do serca.:-)
  Oto on:

  Ceremony Template – Napisy PL

  Pozdrawiam

 17. dandrago2
  Mar 06, 2016 @ 19:58:57

  Witam serdecznie świetlaną rodzinę, od jakiegoś czasu czytam wywiady z Kobrą, sporo wieści na bieżąco, trochę pozytywnego światła. Dużo pokrywa się z odczuciami i obserwacją świata. Szkoda,że nie na wszystkie pytania Kobra nie odpowiada wprost tylko omija sprytnie temat. Czy można jakieś pytania jemu zadawać za pośrednictwem admina strony? Pracujemy z moją partnerka z energią-RECONECTIVE HEALING-połączenie z polem przez światło-wibrację,dostrajanie częstotliwości( dr. Eric Pearl), z bardzo pozytywnym rezultatem, ponadto partnerka praktykuje numerologię, robi również chaneling. Od 2 lat nasiliły mi się migreny( i to postępuje), myślicie,że można to tłumaczyć przyśpieszeniem i transformacją ziemi? Pozdrawiam

  dandrago2, cytat „Kobra nie odpowiada wprost tylko omija sprytnie temat”. Kobra kilkakrotnie powiedzial, że ujawni wszystko to co wie, jeśli będzie to bezpieczne dla ludzkości. Weź pod uwagę, że ciemni też słuchają tych wywiadów. Pytanie możesz zadać przez ten email: cobraquestions@prepareforchange.net ❤ kr

 18. ANAJA
  Mar 06, 2016 @ 19:11:00

  Czeka nas ostra jazda już niedługo …..
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/03/archanio-micha-aktualizacja.html

  ? kr

  • M'
   Mar 07, 2016 @ 00:31:37

   Chyba Ktoś się pomylił- 25,5Hz a nie 255Hz.Teraz Matka Gaia ma 23,75Hz- obniżyła wibracje, aby wszystkie Istoty (nie tylko ludzie) mogły „nadążyć bezpiecznie” z podnoszeniem własnych wibracji. Ludzie muszą dostosować swoje wibracje -wyrównać do wibracji Matki Gai, bo nie wytrzymają organizmy wibracji.Wszak nie tak dawno było jeszcze 8,7Hz

 19. Mirka
  Mar 06, 2016 @ 18:10:21

  Dziekuje tobie Osmanku!

  Ja o tym juz dawno wiem i jestem tego bardzo swiadoma.
  Trzeba to przejsc i tyle.

  Pozdrawiam ciebie serdecznie

  Mirka

 20. love energy
  Mar 06, 2016 @ 10:40:21

  cześć Mirka 🙂 Ja mam tak samo jak ty, bóle rozrywajace całe ciało,dostrojenia w głowie rózne piski jakby ktos nastrajał radio:D przez rece i nogi czuje energie ogńa jak przepływa.A od poczatku tego miesiąca to masakra nawet straciłem przytomność i sie niezle poobijałem ale już jest dobrze doszedłem do siebie.Pozdrowienia.

  • Woona
   Mar 06, 2016 @ 17:36:49

   Ja jedynie co to bol gardla przez pare dni. Co to oznacza ze u mnie takich objawow jak u was nie ma? to dobrze? czy zle? mam obawy prosze o pomoc.

   • M'
    Mar 07, 2016 @ 20:48:13

    Ból gardła- czyli czakra gardła- odpowiada za komunikację z OTOCZENIEM(np cofanie się z odpowiedzią, czyli lęk przed odrzuceniem, czy negatywnym komentarzem), lub brak komunikacji ze sobą swoim ciałem, podświadomością i świadomością oraz nad świadomością.
    Problemy z komunikacją mogą wywołać chorobę tarczycy, zębów,słuchu,oskrzeli,migdałków.

  • Mirka
   Mar 06, 2016 @ 18:15:39

   Dokladnie mam te wszystkie objawy oprocz mdlenia. Jak pisze Osman, to „naturalne” oczyszczanie naszego ciala energetycznego…

   Sciskam serdecznie

   Mirka

  • M'
   Mar 07, 2016 @ 20:52:36

   Sprawdź jakie mięśnie, organy wewnętrzne,kości dają oduczucie rozrywania- poniewaz TU mogą być blokady energetyczne- czyli tematy do przepracowania.Np. ból prawej dłoni może być związany z niechęcią do dawania, dzielenia się czymś.

 21. krystal28
  Mar 06, 2016 @ 07:12:07

  Kochani, wrzuciłam kilka pomocnych linków do zakładki „Kody Uzdrawiania”

 22. Krystyna11
  Mar 06, 2016 @ 00:26:14

  Chciałam nawiązać do poprzedniego wpisu, lecz tam są komentarze zamknięte, więc wpisuję tutaj.
  Jest niedziela,może taki inny klimat trochę,aby powrócić do krainy baśni , odwiecznej walki dobra ze złem i innego zakończenia, niż zwykle.Kto chciałby pobyć jakiś czas ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem , rozluźnić się trochę, to zapraszam do obejrzenia filmu: ,,Czarownica,, z Angeliną Jolie w roli głównej.

  http://www.cda.pl/video/14685518

  Miłego spędzenia czasu życzę 🙂

 23. Mirka
  Mar 05, 2016 @ 23:04:06

  Witam ciebie Krystal i wszystkich zagladajacych na strone Zloty Wiek Gai.

  Juz bardzo dawno nie pisalam komentarza , ale odwiedzam ta strone codziennie…

  Nie wiem jak wy, ale od okolo dwoch tygodni, odczuwam bole calego ciala, a szczegolnie nog i stop. Tak mialam przed 21.12.2012 ale o wiele silniej i intensywniej. I mysle, ze jest to zwiazane z Mega podwyzszeniem wibracji Gai. Codziennie zagladam na ta strone http://www.praxis-umeria.de/kosmischer-wetterbericht-der-liebe.html
  gdzie mozna sledzic jak ta energia wzrasta i wzrasta…
  A wczoraj i szczegolnie dzisiaj wzrosla !
  1 000 000 000 000 000 000 000 000 %

  I nic dziwniego, ze mnie „rozklada”.

  Mowic szczerze, nie musze nawet zagladac, bo wiem jak mnie tak
  transformuje, to cos sie dzieje, albo u Gai albo schodza Energie z cetralnego slonca.

  Ciekawa jestem czy ktos z was podobnie to odczuwa ?

  Pozdrawiam ciebie Krystalku i cala reszte swiata !

  Mirka

  ❤ kr

  • Marie
   Mar 06, 2016 @ 07:41:15

   Również od dwóch tygodni czuję, że coś się dzieje. Boli mnie głowa i jestem cały czas zmęczona. Przesypiam większość doby. Chyba rzeczywiście ma to jakiś związek ze zwiększającą się energią Ziemi. Pozdrawiam.

   • Mirka
    Mar 06, 2016 @ 18:18:22

    Marie, tez spje jak bobr.
    Dzisiaj przespalam w nocy 10 godz. a popoludniu jeszcze godzina drzemka.

    Przeczytaj Post Osmana.

    Serdecznie pozdrawiam

    Mirka

    • deazehai
     Mar 07, 2016 @ 00:38:09

     A ja śpię jak suseł 🙂 Albo nawet jak 2 i więcej susłów. Rano naprawdę ciężko wstać z łóżka, chociaż moje rano wypada gdzieś koło południa, więc teoretycznie nie powinnam narzekać za bardzo :D. A mam takie pytanie do Was – co sądzicie o usuwaniu czakr? Tudzież łączeniu wszystkich czakr w jedną?

  • Omstan
   Mar 06, 2016 @ 09:05:19

   Mirko też tak mam.
   Chwilami zaczęły mnie nawet nachodzić wątpliwości czy aby jestem na ścieżce i wznoszę się,czy też może jestem tak zakotwiczony w 3D że moje ciało rozpada się pod wpływem nowych wyższych wibracji których nie potrafi przyswoić. Ale Ojciec, który mnie prowadzi skierował mnie (prosiłem go o wyjaśnienie) na stronę Archanioła Michała (link po prawej stronie który wyjaśnił mi cyt.: „Pragniemy dać wam pod rozwagę inny aspekt prawdy. Powtarzam, wielu z was, którzy zaszli daleko w procesie transformacji / wznoszenia, doświadcza tych niemiłych objawów, lecz one są formą szybkiej przemiany negatywnych energii tkwiących w waszych ciałach. Można to nazwać transmutacją lub chrztem przez ogień, wypalaniem / uwalnianiem starych wzorców częstotliwości, dzięki czemu wyższe, delikatniejsze krystaliczne komórki świadomości będą mogły przeniknąć i zawładnąć wnętrzem. Nie wszystkie wirusy są złe, nie wszystkie doświadczane przez was objawy są niepożądane. Potraktuj je jako środek do celu – coś, co posłuży celom wyższym.”
   Ciału pomagać trzeba oczyszczając je z trujących substancji oraz pasożytów i wzmacniać je, ale jest to proces naturalny, który trzeba przejść. Jeżeli wierzyć Panu Owsiance, że nowy materialny Wszechświat bbdzie wieczny, to nie może w nim być chorób ani wszelkiego zła. To trzeba z siebie zrzucić i zostawić by do nowej Ziemi wejść w pełni czystym bez żadnych negatywnych obciążeń. Ciało się oczyszcza i transmutuje w strukturę węglowo-krzemową, która jeszcze bardziej przyspieszy proces wznoszenia.Nie martw się zatem tym co jest naturalne.
   Powtarzaj też „Niech będzie Światło, Niech będzie Miłość, Niech będzie pokój, dobrobyt, radość i szczęście na całej Ziemi, Teraz, by spełniło się to dla Ziemi, ludzkości i Ciebie, gdyż jesteśmy Jednym.

  • darek
   Mar 06, 2016 @ 09:19:59

   Powiedzenie Krystalku jest zarezerwowane tylko dla mnie ,zapamiętajcie to sobie raz na zawsze

   😛 kr

   • deazehai
    Mar 06, 2016 @ 18:47:42

    Darek, musisz tą ksywkę opatentować, bo Ci ktoś podkradnie 😉

    • darek
     Mar 06, 2016 @ 21:08:36

     Tylko Krystalkowi pozwlam.

    • M'
     Mar 07, 2016 @ 23:30:54

     Odpowiadam w tym miejscu- bo tu mogę.
     CZAKRY- to są wiry energetyczne ( lub centra energetyczne)- one wprowadzają energię do poszczególnych organów ciała, oraz łączą i ” odżywiają” CIAŁA Świetliste. w zalezności od swojej Świadomości możesz mieć od 3- 29 Ciał Świetlistych- ilość Ciał, łączy się też z ilością helis DNA.Czyli mówimy już o Istocie Ludzkiej Wielowymiarowej, a to już jest coś wspaniałego.Masz już własny”pojazd” międzywymiarowy i możesz przebywać wszedzie, gdzie zechcesz a niski astral nie ma już możliwości złapania Twojej Energii.

  • emin
   Mar 06, 2016 @ 16:37:29

   Mirka, te wartości energii z tej niemieckiej strony to tylko fantazja ego i nic więcej. Tam codziennie wartości wzrastają o miliony lub biliony %. To nie ma żadnego sensu. Ja te wartości śledziłem od dawna i stwierdzam ze 100% pewnością że to tylko wymysł.

   • Mirka
    Mar 06, 2016 @ 18:23:29

    Witam Emin,

    czy to wymysl, czy nie, ja i wiele innych osob mamy podobne objawy i doswiadczenia. Wiec uwazam, ze co sie dzieje, a. Jezeli na sloncu nic sie nie dzieje, to wyglada na to, ze nasza ukochana Matka Gaia ewoluuje.

    Ja z tej strony nie korzystac, ale jezeli chodzi o te pomiary, to chetnie tam
    zagladam.

    Pozdrawiam serdecznie

    Mirka

 24. rav
  Mar 05, 2016 @ 20:14:43

  Jeśli naprawde się wierzy że to wydarzenie spowoduje min. anulowanie kredytów hipotecznych to nic lepszego jak szukać fajnej chaty, zakredytowac sie po uszy i czekać na reset.
  Ma ktoś takie plany?;-)

  • Woona
   Mar 06, 2016 @ 15:12:07

   ale trzeba miec troche pieniedzy aby splacac raty az do resetu. bo nie wiemy kiedy reset nastapi

 25. Marie
  Mar 05, 2016 @ 19:41:35

  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie. Sporo rzeczy mam do przemyślenia. Pozdrawiam Was gorąco!

 26. Ch. E
  Mar 05, 2016 @ 11:14:29

  Dlaczego komentarze są wyłączone?

  • Omstan
   Mar 05, 2016 @ 21:01:03

   Komentarze nie są wyłączone, mój o tym świadczy.
   A skoro już jestem w tym miejscu to chcę powiedzieć, że na podstawie mojej dotychczasowej wiedzy i intuicji wnioskuję, że żadnego gwałtownego przełomu nie będzie i ludzkość przejdzie do lepszego świata w sposób miękki, ewolucyjny bez większych strat. Niezorientowani w tematyce nawet tego nie zauważą, gdyż będzie to proces ciągły ale systematyczny. Jego finałem będzie, że staniemy się ok. 2050 r. członkiem Galaktycznej Konfederacji Światła. Ciemność wraz z postępującym wzrostem świadomości ludzkości będzie się coraz bardziej rozrzedzać aż wreszcie całkowicie zniknie. Życie ludzkie się wydłuży do ok. 120 lat w dobrym zdrowiu ( już wkrótce, bo później można będzie dożywać nawet kilkuset lat), a ponieważ istnieje mnóstwo równoległych linii czasowych po śmierci ludzie wznoszący się będą inkarnować na liniach co najmniej wyższych poziomów 4 G lub od razu 5 G, natomiast ci którzy chcą jeszcze pozostać w dualności na 3 D lub niższym astralu.Nawet dzisiaj ci którzy osiągnęli wibracje 5 wymiaru żyją w dwóch wymiarach jednocześnie.
   Głowa do góry, będzie dobrze. Pomylić się z pociągami nie można, gdyż każdy zabierze się tym z którym się identyfikuje poprzez swoje wibracje.
   Nie przetrawiłem jeszcze wiecznego świata materialnego Pana T. Owsianki, ale uważam, że da się to pogodzić z tym co napisałem wyżej.
   Pozdrawiam serdecznie

   • Rozsądna Anna
    Mar 06, 2016 @ 11:46:32

    Omstan zgadzam się z Tobą w 100% czyli,że jesteś w 100% mną a ja Tobą.
    Oby wibracje wszystkich ludzkich istot były takie jak nasze a świat cały byłby już
    w 5-tym wymiarze.Przesyłam wszystkim multum energii miłości ,czyli nowej waluty
    obowiązującej w nadchodzącym Złotym Wieku Gaji,sobie zostawiam trochę bilonu
    czyli uśmiechu.Mam dzisiaj tak dużo miłości w sobie,że wydaje mi się ,że odfrunę.
    Stwierdzam dzisiaj,że nawet w tak ciężkich czasach jakie mamy obecnie można
    czuć się szczęśliwym bez żadnej przyczyny,no chyba,że zwariowałam i nie zdaję
    sobie z tego sprawy,poprostu nie wiem co się dzieje.

 27. Margo
  Mar 05, 2016 @ 07:47:35

  Dla poszukujących coś dla siebie na ścieżce duchowej :
  Także
  Galaktyczna Kawiarenka
  Wieczorynki u Tadzia i Justynki
  Tadeusz Owsianko Duchowość
  Jacek Sokal Fizyka kwantowa
  Książki Megre Anastazja
  Nelly Radwanowska YouTube
  Trochę tu , trochę tam……
  Pozdrowienia

  • deazehai
   Mar 05, 2016 @ 17:38:44

   Niezła lista:). Dodałabym jeszcze Romana Nachta i Docent Company, bardzo pozytywni faceci :).

  • eressi
   Mar 05, 2016 @ 21:51:41

   czy ktoś wie,gdzie można zdobyć książki Władimira Megre? w księgarniach nie ma,do ściągniecia tylko w jęz. rosyjskim,to nie koniecznie,sporo zapomniałam.
   duże fragmenty jego książek cytowała Anna Maria w radiu bez cenzury w swoich audycjach ,,pobudka wedrussów,,-na you tube(polecam,jak również wedrussa polska Facebook-bardzo tam dużo ciekawych rzeczy z naturoterapii i nie tylko).
   w jednej z audycji wspomniała o tobie Krystal,jak Twój blog pomagał jej w przebudzeniu.
   cieszę się,że jesteście,pracownicy światła,że nam pomagacie iść w tym chyba najtrudniejszym czasie dla Gai,bo na pewno nie tylko dla ludzi,dziękuję

   • lumar
    Mar 06, 2016 @ 10:02:51

    Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie, spełniam prośbę dla ERESSI, książki Megre bez problemu można zakupić w księgarni, do której podaję stronę, http://www.czarymary.pl/s/q-anastazja można tam nabyć cały zestaw za 250 zł. Gwoli ciekawostki, jest to moja najlepsza księgarnia wysyłkowa. Pozdrawiam.

    • eressi
     Mar 06, 2016 @ 20:24:54

     bardzo Wam dziękuję,też do mnie ,,przemówiły,,te fragmenty,które słyszałam :*****

   • kwiatek
    Mar 06, 2016 @ 17:29:09

    Książki Władimira Megre kupisz w księgarni internetowej -www. czary-mary. pl. Myślę, że również na stronie Anastazji, założonej przez Władimira – http://www.anastazja.org
    Przeczytałam wszystkie w 2010 roku, są wspaniałe.

 28. love energy
  Mar 04, 2016 @ 23:13:13

  Witam:) Rozdzielenie tych różnych światów idzie na całego już teraz chyba każdy kto został przesunięty widzi kolosalne różnice. Ja osobiście ludzi co pozostają widzę jako taki cień,tak jakby ich nie było ci ludzie potrzebują jednej rzeczy miłości.Oszukani przez system, religie i inne manipulacje stracili to co najważniejsze esencje życia.Widziałem linie czasową coś koło 2020 roku i zobaczyłem że światło jest całkowicie na planecie ludzie są w mega pozytywnym szoku że w końcu jest dobrze. Najciekawsze było jak widziałem tych co zostają w starym rozpadającym się świecie oni nie widzieli światła ani ekstazy jakby byli wyłączeni i po prostu światło ich zabierze tak aby jak najmniej było to dla nich bolesne. Pokora do życia miłość i niewinność wychodzą na prowadzenie i tak powstaje nowy człowiek z rozwiniętymi skrzydłami. 🙂

 29. ziemia
  Mar 04, 2016 @ 13:49:34

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1938:bashar-o-przyszoci&catid=44:swoje&Itemid=125
  Filmik z „przepowiedniami” Bashara jest co prawda niedostępny, ale poniżej jest transkrypcja. Jeśli ta prognoza jest poprawna, to na właściwy przełom możemy jeszcze troszkę poczekać. Ale i tak warto 🙂

  • Marie
   Mar 04, 2016 @ 18:40:25

   „2015/16 – tory rozwoju waszego gatunku się rozdzielą na stare i nowe więc ważne jest, żeby się znaleźć we właściwym „pociągu”. W tych latach rozziew między starym i nowym światem stanie się ogromny i jeżeli na czas się nie znajdziecie na właściwych torach, to później będzie bardzo trudno ten dystans nadrobić.”

   Kochani, proszę o wyjaśnienie (jestem tu nowa) bądź nakierowanie mnie na jakieś źródło, które da mi odpowiedź na to, jak można się przygotować „aby wsiąść do właściwego wagonu”? Co mogę zrobić? I czy W OGÓLE mogę coś zrobić? 🙂
   Pozdrawiam Was

   • woona
    Mar 04, 2016 @ 19:49:00

    Bądź Miłością

   • deazehai
    Mar 04, 2016 @ 20:06:22

    Marie, tutaj chodzi najpewniej o to rozdzielenie się Ziemi na „dwie”, czy nawet trzy – najniżej wibrującą, pomostową i Ziemię 5 wymiaru, na której znajdą się ludzie o nowej świadomości. Ja sama zbieram informacje na ten temat, są one jednak niejednoznaczne. Nie ma jednej wersji tego, co ma się wydarzyć i jak to będzie wyglądało. Tu, na blogu krystal, np. pod zakładką „Dajamanti” albo tagiem Dajamanti znajdziesz informacje na temat tej „Nowej Ziemi”. Polecam Ci też filmy Pauliny Moskalik, np. https://www.youtube.com/watch?v=SKBJRws9XNk Niby żeby załapać się na tę falę wyższej wibracji trzeba skompletować ponad 4 helisy DNA, no a w tym celu trzeba podnieść wibracje, z kolei żeby je podnieść, trzeba przede wszystkim zmienić dietę, zrezygnować z mięsa, używek, alkoholu, popracować nad pozytywnymi myślami etc. Niektórzy radzą pić ziemię okrzemkową, żeby więcej krzemu w organizmie było i by przejście ciała węglowego do kryształowego (krzemowego), było łatwiejsze etc.

    • woona
     Mar 05, 2016 @ 11:16:10

     niestety mieszkam z rodzina i oni o tym nic nie wiedza. wiec co? pozostane na ziemi 3d?

    • deazehai
     Mar 05, 2016 @ 17:35:09

     Woona, osoba która weszła na poziom 5D może przemieszczać się jak chce w obrębie wymiarów i mieszkać, gdzie chce. Poczytaj wpisy i komentarze Dajamantiego.

    • nell2
     Mar 06, 2016 @ 23:24:33

     Co do jedzenia mięsa, wbrew temu co twierdzi Paulina Moskalik i inni, tzw. nowe oprogramowanie (do Nowej Ziemi) „wymusza” jedzenie mięsa, bo tam są składniki potrzebne do transformacji. Czytałam o tym, i zarówno słyszałam o tym od ludzi, którzy mają nowe oprogramowanie. Przez co wielu wegetarian zaczęło jeść mięso, ja też.
     Po czym poznajesz, że masz to nowe oprogramowanie? Po pierwsze, aby go otrzymać trzeba mieć duszę (ja swoją przywołałam przez WJ). 80% ludzi jej nie ma.
     Co to znaczy nie mieć duszy? Tzn. mieć ją obok ciała lub poza ciałem np. w astralu. Wówczas jest się połączonym z duszą poprzez nić, dlatego się żyje. Dusza musi być w ciele! Po czym się poznaje, że ma się nowe oprogramowanie? 1. Po tym, że proces transformacji bardzo szybko przyśpiesza. 2. Udaje się wchodzić w te wyższe wymiary. 3. Często (choć nie jest to regułą!) chce się jeść mięso, nawet gdy jest się wegetarianinem. To może szokować wegetarian. Ale prawda jest taka, że duchowość nie ma nic wspólnego z jedzeniem czy nie jedzeniem mięsa, a to nowe oprogramowanie wręcz, to pokazuje. Prawdziwa duchowość nie ma nic wspólnego z zakazami i nakazami, bo to prowadzi nerwicy, a nie do uduchowienia. Zmiany powinny następować naturalnie i dotyczyć wnętrza. Są ludzie, którzy doszli do oświecenia i jadają mięso i są tacy, którzy nie jadają i też osiągnęli oświecenie.

   • nell2
    Mar 06, 2016 @ 23:03:54

    Marie, tak jak napisała Wonna, stań się miłością bezwarunkową. Dla mnie to nie było takie proste, stało się wtedy, gdy oczyściłam w dużej mierze swoją podświadomość i zaczęłam częściej korzystać z przestrzeni serca (w sensie, że w nią wchodzę. Tam jest wszystko).

    • Jan
     Mar 07, 2016 @ 08:32:15

     Do nell
     Sprawa jedzenia mięsa. Ja od 30 lat jestem wegetarianinem. Nie jem mięsa bo nie chcę się przyczyniać do zabijania zwierząt. I nie zacznę jeść mięsa nawet wtedy, gdyby konsekwencją tego było to, że nie obejmie mnie transformacja. Jeżeli moja transformacja miałaby być kosztem życia i cierpienia innych czujących istot, to ja nie potrzebuję takiej transformacji.
     Pozdrawiam wszystkich
     Janek

    • nell2
     Mar 07, 2016 @ 21:15:53

     Janie, ale ja nie zmuszam nikogo do jedzenia mięsa. Szanuję wegetarian, jak i „mięsożernych”. Każdy ma wolny wybór. A to, ze transformacja na niektórych „wymusza” jedzenie mięsa, to już nie moja wina.


     Nell, witaj na naszym blogu. Proszę zmień swój nik, gdyż mamy już Nell komentującą, może to być np. Nell2.

     Twoja opinia, ze jedzenie mięsa nie ma negatywnego wpływu na wzrost duchowy nie jest potwierdzona przez wielu praktykujących duchowych osób z tej Ziemi i nie z tej Ziemi. Jedzenie mięsa na Ziemi jest zainicjowane przez Reptylian [którzy delektują się szczególnie mięsem ludzkich dzieci w taki sam sposób jak niektórzy ludzie delektują się cielęciną] co przykuwa mięsożerców do Matrixa 3W. kr

    • canou
     Mar 08, 2016 @ 00:19:05

     Około rok temu tu również był poruszany temat jedzenia/niejedzenia mięsa pamiętam nawet, że gdzieś był udostępniony filmik Bashar’a -dziewczyna miała podobny dylemat, o którym wspomina nell w kwestii decyzji o jedzeniu mięsa.

     ps. @Krystal nell brzmi jak tutejsza nell 😎 czyli jak Bashar już jest passe??

     dla mnie brzmi inaczej – kr

    • M'
     Mar 08, 2016 @ 18:58:42

     NIKT, ALE TO NIKT nie może mówić, że jest w 5D czy 15D, jeśli krzywdzi drugiego – bliźniego czy zwierzę! Ono jest też Istotą, posiadającą Duszę Zbiorową. Zostało tak jak CZŁOWIEK STWORZONE przez ŹRÓDŁO-ABSOLUT-WSZYSTKO CO JEST, PIERWOTNĄ PRZYCZYNĘ. Więc tak jak i człowiek ma połączenie ze ŹRÓDŁEM. Więc pomyśl, kogo krzywdzisz zabijając zwierzaka lub (co na jedno wychodzi) płacąc za to drugiemu? Mięsożercy w naszym klimacie mają pod dostatkiem żywności roślinnej – zabijają wyłącznie dla przyjemności i z lenistwa (bo przygotowanie jarskiego posiłku wymaga więcej pracy i chwili zastanowienia! Czy morderca może dostać się do RAJU? Przemyśl, co piszesz i od kogo masz takie wiadomości

    • nell2
     Mar 08, 2016 @ 22:19:17

     Z całym szacunkiem, M, ale swoje wierzenia na temat wymiarów, kto się w nich znajduje a kto nie, proszę, zachowaj dla siebie. Ja jedynie podzieliłam się swoją wiedzą, swoim doświadczeniem, które nie musi rezonować z twoimi przekonaniami. Podpowiem ci, że jeśli będziesz narzucać sobie jakieś ograniczające przekonania na jakiekolwiek tematy, to twój nieświadomy umysł będzie ci stwarzał bariery oraz warunki, jakie będziesz musiała spełniać, by coś osiągnąć. Cała tajemnica polega na tym, że każdy wymiar masz w sobie na wyciągniecie ręki, ale nie wejdziesz w żaden, jeśli twój umysł będzie stawiał przeszkody. Musisz wyjść ponad umysł, i poprosić np. swoje Wyższe Ja, aby ten wymiar ci ukazała. A uczyni to, jeśli poprosisz z szczerze z serca. Wymiary to kwestia ducha, nie umysłu. Umysł ustępuje, gdy ster przejmuje duch. Ale duch też jest „bezsilny”, gdy umysł ma jakieś błędne przekonania i utrudnia takie doświadczania.
     Wolność polega też na wolności od przekonań, ja już wielu się pozbyłam, rozpoznając w tym iluzję.
     Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś wegetarianką, potępiającą innych ludzi, a ja zadam ci pytanie, na które nie udzielaj mi odpowiedzi, tylko sobie samej. Czy pomimo wegetarianizmu doświadczyłaś stanu wolności, o którym ja wspomniałam?
     Następnie przyjrzyj się swoim blokującym przekonaniom i rozpoznaj je, bo to klucz do wolności.
     Na marginesie dodam, że gdzieś 2 lata temu moja siostra powiedziała mi, że Mooji powiedział gdzieś tam, że jada wszystko, w tym mięso, i oczyszcza jedzenie świadomością. Nie słyszałam tego osobiście, bo rzadko oglądałam jego filmy. A moja siostra ogląda, bo jest jego wielbicielką i wegetarianką zarazem, stąd ją to zdziwiło. Jeśli to prawda, to wniosek sam się już nasuwa, że jedzenie z oświeceniem nie ma nic wspólnego. Podobno Mooji wyprosił sobie łaskę oświecenia podczas szczerej modlitwy, tak mi mówiła siostra.

     Co do Bashara, dziękuje, canou, za filmik, ale wybacz mi -nie obejrzałam go. Powód jest następujący – ja nie mam autorytetów wśród ludzi. Jest nim tylko Wyższe Ja oraz Bóg. Ponadto, jak już wspomniałam, pozbywam się przekonań, zwłaszcza cudzych.

    • canou
     Mar 08, 2016 @ 23:05:15

     @nell2, spoczko.. raczej wybaczę.. tym bardziej, że dziś jest Dzień Kobiet 🙄

  • nell2
   Mar 06, 2016 @ 22:55:02

   Kochani Ludzie, ten przełom jest w nas. I od naszego wnętrza musi się zacząć. Niedawno udało mi się wejść w ten 5 wymiar przez modlitwę do swojej WJ. Trwało to jakiś czas (nie umiem określić czasu, bo czułam bezczas). W każdym bądź razie jest tam totalna wolność. Materia jest ta sama, ale odczucia i spojrzenie zupełnie inne. W ten sposób przekonałam się na własnej skórze, że my raj nosimy w sobie.

 30. Manifestacja
  Mar 03, 2016 @ 02:29:05

  A propo Litwy. W czasach rzeczpospolitej obojga narodow obecna litwa nazywala sie ksiestwem Zmudzkim. Historyczne wielkie ksiestwo Litewskie to obecna Bialorus.

 31. wiatr1000
  Mar 02, 2016 @ 19:57:50

  Dopiero dziś jest u mnie opcja dodawania komentarzy. Krystal, czy były jakieś problemy czy zablokowano tą opcję?

  Co do aseksualności. Jest coś zupełnie innego od antyseksualności. To tak jakby zestawić grupkę dusz młodych jeżdżących ryzykownie pojazdami i cieszącymi się tym a dusze starsze, które się znudziły tym i mało je interesuje taka frajda wolą co innego robić. Ja od małego mało co mnie strefa fizycznych doznań cielesnych interesowała.

  Można powiedzieć, że zawsze byłem myślami i głową gdzieś hen w górze niż w fizyczności 😉 Wymiana energetyczna owszem ale doznania fizycznego ciała, gdzie seks jest zmieszany i skontrolowany też przez hormony itd. odpada.

  Zresztą to co zauważyłem to pobudzenie seksualne odbywa się poprzez wizualizację i fantazje. Więc wszystko to co się zachwycamy jest stworzone z głowy. Taka otoczka fikcyjna plus chemia w organizmie. Dlatego seks tutaj stracił dla mnie zainteresowanie.

  Ostatnimi czasy rozmawiam z kimś można powiedzieć „rozmówkowe wstążki”. Naliczyłem około 6 wspólnych cech. Na dodatek odczuwał dziwne uczucie „Jeszcze” jak na kolejny odcinek serialu. Choć żadnych motyli i innych emocji jak w zakochaniu.

  wczoraj nie odhaczyłam jednej opcji i to blokowało ❤ kr

  • wiatr1000
   Mar 02, 2016 @ 22:19:57

   Sądziłem że mnie zbanowano 😀

   Zapomniałem dopisać, że rozmowy są.. o niczym! Tak się zastanawiam czy tylko osoba o podobnych zainteresowaniach.. czy to tween flame?

 32. krystal28
  Mar 02, 2016 @ 16:48:36

  „Zakotwiczenie Fazy 2 jest wybrane” – wczorajszy wpis Kobry, cokolwiek to znaczy

  • black_butterflies
   Mar 02, 2016 @ 21:20:24

   pewnie chodzi o „punkt środkowy” (miejsce), z którego rozpocznie się 2 faza

  • Ewa
   Mar 02, 2016 @ 21:30:21

   faza 2 czyli zamknięcie i odizolowanie kabalistów, jest zaklepana, zatwierdzona i się nieodwołalnie odbędzie- tak to rozumiem

 33. adrian351
  Lu 29, 2016 @ 19:10:57

  Kochana krystal wielu ludzi z moich znajomych maja kredyty hipoteczne na domy co sie stanie z tymi domami jak banki upadną ? Mowię im żeby sie niczym nie martwili bo nie maja prawda ?
  —-

  Adrianie, wszystkie długi, gdzie „kontrakty” z bankami są oszustwem [karty kredytowe, pożyczki na domy, itp] będą umorzone po Resecie wg Kobry i innych źródeł i jest to powód do radości ❤ kr

 34. Marie
  Lu 29, 2016 @ 13:26:27

  Kochani! Jestem tu nowa. Trafiłam na blog kilka dni temu szukając czegoś na temat rozwoju duchowego (dopiero odkrywam ten temat, a od dłuższego czasu pytanie „Po co tu jestem?” nie dawało mi spokoju). Po przeczytaniu ostatnich wpisów powiem Wam, że jestem w szoku!!! W najgorszych snach nie śniło mi się jak bardzo zmanipulowani jesteśmy… Zaczęłam drążyć temat, szukać tych informacji na anglojęzycznych stronach. To co odkrywam każdego dnia przyprawia mnie o dreszcze. I oczywiście nieustanne pytania: co jest prawdą… jednak ten blog emanuje taką pozytywną energią, że nie odrzuciłam tego co tu czytam…

  Cokolwiek jest prawdą, cokolwiek się stanie – powiem Wam, że wyniosłam z tego coś, co w zasadzie zmienia moje życie każdego dnia. Otóż wyzbyłam się wszelkich żali, pretensji, złych emocji i oceniania innych i staram się w takim stanie funkcjonować każdego dnia. Oczywiście daleko mi do doskonałości 🙂 To nie jest łatwe… Ale staram się wysyłać tylko to co pozytywne do otoczenia. A mój kochany pies jest dla mnie najlepszym nauczycielem tego, jak kochać bezwarunkowo. Uczę się tego od niego każdego dnia. To chyba mój Anioł, tu na Ziemi. Bardzo Was proszę o wsparcie duchowe, bo jestem na początku tej drogi.

  Droga Autorko bloga: gorące pozdrowienia dla Ciebie. Jeżeli mogłabym coś zasugerować – bardzo przydałaby się podstrona z jakimś wstępem, objaśnieniem dla osoby zupełnie „zielonej” (jak ja na początku) o co w tym wszystkim chodzi. Jakiś słowniczek, ogólny opis sytuacji. Bo przyznam się, że wpisy na blogu przepełnione są tak dziwnymi i abstrakcyjnymi pojęciami i opisami, że u osób nie wtajemniczonych mogą powodować odrzucenie i taka osoba szybko ucieknie z bloga… przepraszam, jeśli to zabrzmiało negatywnie, ale takie jest moje odczucie. A przecież warto, aby każdy się dowiedział o co chodzi i mógł wyciągnąć wnioski. Dlatego taki „Wstęp dla nowicjuszy” byłby bardzo przydatny. Warto byłoby go podlinkować gdzieś na górze bloga, wyróżnionym kolorem napisem.

  Jeszcze taka ciekawostka: przez ostatnie kilka dni, kiedy odkrywałam to wszystko, zauważyłam olbrzymi spadek energii. Czułam się, jakby ktoś tę energię ze mnie wysysał. Co chwilę musiałam przerywać lekturę bloga i robić sobie drzemki. Przesypiałam większość doby, nie byłam w stanie pracować. Zupełnie tak, jakby komuś bardzo zależało, żebym nie dowiedziała się o tym wszystkim. Może to dziwne, ale tak to odebrałam.

  Pozdrawiam Was gorąco!

  Witaj droga Marie na drodze poznania i ekspansji ❤ kr

  • deazehai
   Lu 29, 2016 @ 18:02:30

   Witaj, Marie:). Przyswajanie nowych informacji to ciężka praca, nic dziwnego, że czujesz spadek energii. Musisz połączyć bardzo dużą ilość zupełnie nowych danych z tymi, które posiadałaś do tej pory. Może to być też swego rodzaju reakcja ciała, jakby blokada, odrzucenie. Ale myślę, że powoli przyzwyczaisz się do nowych wibracji, nowych pojęć:). Ważne, żeby nie ładować w siebie wszystkiego na raz i na siłę :). Trzymam kciuki i przy okazji dziękuję krystal za kolejny ciekawy wywiad :D.

 35. Wioletta Reniferek
  Lu 29, 2016 @ 13:10:29

  Dziekuje za ten artykol i za przetlumaczenie.
  Taki kontakt jest potrzebny.

 36. Żaklina Jakubowska Elińska
  Lu 29, 2016 @ 11:51:17

  Dziękuję , zwycięstwo Światła !

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: