Niektóre wróżki i anioły powracają na Ziemię

.

Ważna aktualizacja Kobry o sytuacji, 18 lutego 2016

Usuwanie grupy Chimera trwa.  Siły Światła dokonały ostatnio ważnych przełomów i będą w stanie usunąć bardzo szybko wszystkie plazmowe bomby Dziwadełko.  Co pozostanie to plazmowe bomby Toplet, ale siły Światła oczekują, że mechanizm ich usuwania będzie podobny i mają nadzieję, że wkrótce poradzą sobie z problemem Dziwadełko / Toplet raz na zawsze.

Z  powodu tego znacznego postępu na płaszczyźnie plazmy, energie na eterycznych i dolnych płaszczyznach astralnych poprawiają się dość znacznie i niektóre wróżki i anioły już powracają na powierzchnię planety do odległych miejsc w przyrodzie, jednak z dala od ludzi.  Te subtelne istoty nie lubią ostrej energii większości ludzi, ale mile widzą miłosny kontakt i jesteście zaproszeni, aby w naturze  szukać miłosnego połączenia z ich energią.

Ciemni ostatnio byli dość agresywni w swoich działaniach i dlatego Opór podjął pewne akcje na płaszczyźnie fizycznej.Po pierwsze, wprowadzili pakiety intela o Ujawnieniu, tajnych programach kosmicznych i dowodach kryminalnych przeciwko kabałowi do komputerów niektórych głównych agencji prasowych na całym świecie i do komputerów pewnych wybranych osób prywatnych na całym świecie.  Jeśli kabał przekroczy pewną linię, te pakiety Intela zostaną zdalnie uaktywnione przez Opór i jednocześnie pojawiają się jako wyskakujące okienka na licznych ekranach komputerów na całym świecie. Ta akcja jest również po to, aby zabezpieczyć się przed wszelkimi próbami przekręcania lub powstrzymywania procesu Ujawnienia.  Tylko pełne i kompletne Ujawnienie będzie dozwolone.  Ograniczone Ujawnienie nie jest opcją.

Po drugie, niektórzy uzbrojeni agenci Oporu są już na powierzchni i zaingerują w wielu przypadkach, gdy niewinni cywile będą atakowani, zapobiegając przemocy i nadużyciom.

Po trzecie, agenci Oporu przeniknęli personel ochrony  głównych graczy kabała, wszystkich amerykańskich kandydatów na prezydenta i wielu kluczowych polityków na całym świecie, którzy są w stanie wpłynąć na sytuację planetarną.

Miękki proces Ujawnienia trwa.

Być może niektórzy z Was pamiętają  bazę księżycową, Mersenius, o której mówiłem ostatniego roku:

http://2012portal.blogspot.com/2015/09/solar-system-situation-update.html
.
To ta sama baza księżycowa niedawno została zauważona na Księżycu przez Google i jej dokładne współrzędne są wymienione tutaj:

 

 .

Główne media spekulują, że dziwne struktury wokół gwiazdy KIC8462852  mogły być zbudowane przez obcą cywilizację:
 .
http://finance.yahoo.com/news/bizarre-looking-star-just-got-210900508.html
 .
NASA przygotowuje się do ujawnienia tajnych programów kosmicznych poprzez publikowanie plakatów turystyki kosmicznej, zapraszając nas na wycieczkę do miejsc takich jak Jowisz czy Enceladus:
 .
http://gizmodo.com/were-entering-a-golden-age-of-space-tourism-propaganda-1758075093
 .
 .
Jednocześnie wiadomości o górnictwie na asteroidach wchodzą do głównego nurtu:
 .
http://www.space.com/31829-luxembourg-investing-asteroid-mining.html
 .

Wschodni Sojusz kontynuuje swoje działania  zmniejszając ważność petrodolara:

.
http://sputniknews.com/business/20160204/1034241083/emerging-economies-petrodollar-trading.html
 .
http://sputniknews.com/business/20160208/1034420845/russia-china-iran-currencies.html
 .

I jest o jeden krok bliżej do wprowadzenia standardu złota:

.

.
W Szwajcarii, bezwarunkowy dochód podstawowy może stać się rzeczywistością, jeśli Szwajcarzy na niego zagłosują
:

 .
https://www.rt.com/news/330828-switzerland-minimum-payment-vote/
 .
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3422775/Swiss-government-proposes-paying-1-700-month-work-not-bid-end-poverty-insists-people-want-job.html
 .
Petycja dla ujawnienia tajnych programów kosmicznych jest nadal bardzo ważnym aktem wyrażającym naszą zbiorową wolną wolę i mamy nadzieję na uzyskanie 25.000 podpisów wkrótce.  Możecie rozpowszechniać i podpisać petycję tutaj, jeśli czujecie się tak prowadzeni:
.
https://www.change.org/p/vladimir-putin-disclose-all-the-secret-space-programs-and-release-all-the-hidden-technology
.
[Obecnie jest już 22.400 podpisów,  tylko 2.600 podpisów  jest potrzebnych do 25.000 – kr]
.
Filmiki Youtube zostały stworzone do łatwiejszego udostępniania tej petycji.  Pierwsze to doskonałe video w języku angielskim:

https://www.youtube.com/watch?v=iEkGwAlbxYQ

 .

I tu w języku angielskim i francuskim:

 .
https://www.youtube.com/watch?v=uFrC-XJulYk
 .
https://www.youtube.com/watch?v=Zm3eFa05Ys4
 .
Zgodnie z oczekiwaniami kabał zakłócał i nadal zakłóca podpisywanie tej petycji:
.
http://www.starshipearththebigpicture.com/2016/02/04/urgent-suspicious-activity-interference-with-the-ssp-disclosure-petition/
.

Dowód tego zakłócenia będzie służyć jako dowody przeciwko kabałowi podczas negocjacji o kapitulacji jak kabał starał się przekręcić proces Ujawnienia.  Naruszanie wolnej woli jest zbrodnią przeciwko galaktycznemu prawu i dlatego kabał nie będzie mógł odnieść sukcesu w swoich planach na ograniczone Ujawnienie.

Zwycięstwo Światła!

 .
http://2012portal.blogspot.com/2016/02/important-situation-update.html
 .
Przetłumaczyła Krystal

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: