Faza 2 jest nieunikniona

.

Kobra, 10 lutego 2016,  – Faza 2 jest nieunikniona

Kobra dał tę krotką aktualizację wczoraj.  Poniżej zamieściłam wcześniejszy artykuł Kobry  o 3-ch fazach w procesie Wydarzenia, który myślę, że był wart przetłumaczenia dla większej jasności co się będzie działo.  Od początku tego roku światowa giełda się zawala, cena złota, srebra idzie do góry, a baryłka ropy dziś spadła do 27 dolarów, między innymi wydarzeniami.  Sprawy idą do przodu według planów Światła. 

Simon Parkes w swoim ostatnim wywiadzie powiedzial, że energia dla USA w 2016 roku wygląda tak; okres od połowy marca do połowy kwietnia będzie gorący (Planeta X i inne, warto mieć zapasy), czerwiec, lipiec (łagodny upadek ekonomiczny) i ostry kryzys, konieczny dla przebudzenia 75% śpiących, przewiduje w październiku, listopadzie (aktualny Reset?).  Jest 12 głównych wymiarów z podwymiarami.  Jeśli ktoś mówi, że jest z 34 wymiaru, bierzcie to z przymrużeniem oka.   Krystal

 

Faza 1: Aresztowania

Kabał zrobił tak wiele szkód w społeczeństwie, że musi być natychmiast zatrzymany. Aresztowania kabała są jedynym pozostałym sposobem działania.  Są niektórzy ludzie w ruchu New Age przeciwni temu postępowaniu, mówiąc że przemoc wywołuje jeszcze więcej przemocy.  Muszą oni jednak zrozumieć, że działanie to nie jest promowaniem przemocy, ale ochroną niewinnych ludzi przed socjopatami kabała.  W każdym dniu 25.000 ludzi umiera z głodu z powodu działań kabała.  Dlatego akcja zostanie podjęta tak szybko, jak wszystko będzie gotowe w kierunku usunięcia kabała ze społeczeństwa.

Faza 2: Rozstrzygnięcie

Po Wydarzeniu, członkowie kabała zostaną zabrani do więzienia z zerowym kontaktem ze światem zewnętrznym i będą także odizolowani od siebie.

Proces rozstrzygnięcia wtedy się rozpocznie i będzie to miało związek z całą ludzkością.  Będzie to masowe oczyszczenie i znaczące uzdrowienie dla ludzkości, które będzie świadkiem tych przestępców ostatecznie pociągniętych do odpowiedzialności za ich działania.  Ludzkość jako całość zadecyduje, co stanie się z tymi osobami tak, aby została osiągnięta nowa równowaga.

Amnestia zostanie przyznana dla niektórych z nich.  Dotyczy to przede wszystkim tych, którzy urodzili się w rodzinach Iluminatów i w zasadzie nie mieli wyboru, mogli tylko iść z programem lub ryzykować swoim życiem.  Jest tam wiele dobrych dusz, które chcą się wydostać.  Niektórzy z nich już to zrobili i teraz są po stronie Światła.  Wielu zdezerteruje tuż przed aresztowaniami.  Wielu z młodszych pokoleń Illuminati nie zgadzają się z programem kabała i potajemnie pomagają siłom Światła w ich usuwaniu.  Po Wydarzeniu pomoc psychologiczna zostanie zaoferowana dla nich i będą oni mogli być zintegrowani do społeczeństwa.

Dla wielu członków kabała amnestia nie zostanie przyznana.  Będą musieli zrównoważyć swoje przeszłe czyny.  Ci, którzy nie będą w stanie lub nie zechcą tego zrobić zostaną usunięci z planety.

To musi być proces zgodny z prawem, podczas którego ludzkość jako całość będzie rozstrzygać ich losy.  Żadne prywatne „polowanie na czarownice”nie będzie dozwolone, ponieważ pozbawiłoby to innych procesu oczyszczenia i równoważenia.  Nie będzie to robione z zemsty, ale aby przywrócić równowagę.  Zemsta jest pułapką i to niczego nie rozwiązuje.  Wystarczy przypomnieć sobie, co wydarzyło się podczas rewolucji francuskiej.  Po Wydarzeniu, prywatne akty przemocy wobec członków byłego kabała nie będą tolerowane i będą traktowane jako przestępstwo na mocy prawa powszechnego.

Faza 3:  Integracja ze społeczeństwem lub dezintegracja do Centralnego Słońca

Ci, którzy zrównoważą konsekwencje swoich przeszłych działań, rozpoczną proces integracji ze społeczeństwem.  Jednak nie będą oni mogli sprawować żadnych funkcji w nowym społeczeństwie.  Każdy, kto zechce zająć jakieś stanowisko w nowym społeczeństwie będzie musiał przejść egzamin socjopatii.  Ten test pozwoli określić, czy jest ona w stanie utrzymać ten urząd nie robiąc krzywdy ludziom.

Większość członków kabała to socjopaci, którzy krótko mówiąc, nie są zdolni do pozytywnych emocji, które czynią nas ludźmi.  Możecie przeczytać dość dobre podsumowanie tego, czym są socjopaci i jak się zachowują:

http://www.mcafee.cc/Bin/sb.html

Ci członkowie kabała, którzy będą usunięci z planety, zostaną zabrani do Galaktycznego Trybunału, gdzie będą sądzeni zgodnie z Galaktycznym Kodeksem, Sekcja III:

http://2012portal.blogspot.com/2012/04/galactic-codex-normal-0.html

Niektórzy z nich będą w stanie przyjąć Światło i zrównoważyć konsekwencje swoich przeszłych działań.  Najpierw zostaną oni zabrani do wirtualnych komór symulacji rzeczywistości, aby zrozumieć, co czuły ich ofiary, a potem zrobią co w ich mocy, aby naprawić sytuację.  Następnie zostaną włączeni do galaktycznej społeczności.

Inni nie będą w stanie, lub nie zechcą zaakceptować Światła i nie zrównoważą konsekwencji swoich przeszłych działań.  Ci są nie do zrehabilitowania i zostaną zabrani do Galaktycznego Centralnego Słońca na restrukturyzację.

Ich osobowości i esencje duszy zostaną zniszczone Elektrycznym Ogniem w istocie podstawowej esencji pierwiastkowej.  Elektryczny Ogień Centralnego Słońca rozłoży ich ciała przyczynowe (pojazd duszy).  Zindywidualizowana iskra duszy zostanie więc rozpuszczona ze wszystkimi jej wspomnieniami i indywidualnymi cechami. Powróci do Źródła i będzie musiała zacząć swój nowy cykl ewolucji od początku.

Proces ten zostanie ukończony przed Pierwszym Kontaktem. Po Pierwszym Kontakcie z Galaktyczną Konfederacją na Ziemi żadna ciemna istota będzie istniała nigdzie we Wszechświecie.

http://2012portal.blogspot.com/2012/05/removing-cabal-normal-0.html

 

Przetłumaczyła Krystal

65 Komentarzy (+add yours?)

 1. gs
  Lu 15, 2016 @ 17:33:44

  Zapraszam na koncerty mis kryształowych na żywo w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19:00 . Wystarczy przed koncertem wejść , klikając na https://www.youtube.com/channel/UCn-E… Dobre wibracje , uzdrawiajace dzwieki …tak bardzo potrzebne nam wszystkim … zapraszam

 2. Salama
  Lu 15, 2016 @ 15:55:42

  Czy wkrotce sie zacznie Polityk mowi o zabnkrutowanych bankach i aresztowaniach co wy na to ? 🙂 https://www.facebook.com/tv1pl/videos/1050082861718084/?fref=nf brawo !!

 3. alan
  Lu 15, 2016 @ 13:48:10

  Droga Krystal. Na ile miesięcy zrobić zapasy żywno

  Alanie, zawsze dobrze mieć coś w zapasie, robiąc rotację żywności. W tym wypadku może na 2-4 tygodnie – kr

  • Wiatr1000
   Lu 15, 2016 @ 17:55:46

   A co właśnie u kogoś kto ma bardzo ortodoksyjnego i ciężkiego w rozumieniu człowieka? Ja bym robił zapasy ale nie ja tu decyduję. Czy jest jakieś rozwiązanie dla osób, które nie zrobią zapasów i są w mieście?

 4. ANAJA
  Lu 14, 2016 @ 19:23:24

  • eressi
   Lu 14, 2016 @ 22:50:55

   chyba jeszcze lepiej ujął to Daniel Cankow
   sprawdź na you tube : Daniel Cankow olbrzymy,słowianie i przyszłość Polski na podstawie moich wizji.
   wg niego przebudzeni rycerze obserwują sytuację w Polsce i około marca ruszą przez kraj.to będzie pewnie ta energia,która pozwoli nam dostrzec kto nosi maskę.
   w zeszłym roku, w pracy,koleżance nagle zaczęły przeskakiwać daty w telefonie i zatrzymały się na 7.03 2016. no ciekawe,może rycerzom skończy się cierpliwość i uznają,że już czas,a może był to znak tylko dla mnie,a może po prostu telefon sfiksował 🙂

  • eressi
   Lu 14, 2016 @ 23:23:23

   i jeszcze jeden,częściowo się powtarza,też Daniel Cankow : przekaz śpiących rycerzy,budowle sakralne,odrodzenie ducha człowieczego, w tym jest alegoria o noszących maski i jak je ściągają i co się wtedy dzieje. oczywiście na you tube 😉

 5. rav
  Lu 14, 2016 @ 18:44:21

 6. Krystyna11
  Lu 14, 2016 @ 15:54:33

 7. NajKasia
  Lu 14, 2016 @ 14:28:51

  Każdy z nas jest odpowiedzialny za to co się dzieje, świadomie czy nie, czy mu się to podoba czy nie. Ci, którzy są już obudzeni, wiedzą, że na nich spoczywa nie tylko odpowiedzialność ale i obowiązek za zmiany na lepsze. Przełamanie programu ignorancji na prawdę wymaga wytrwałości i cierpliwości. Dlatego mimo iż wiele osób nie chce słuchać, kiedy się stykają z prawdą, denerwują się, irytują, nudzą, obudzeni wiedzą, że to jest właśnie powód do działania i działają w sposób w jaki mogą i potrafią najlepiej. Nie tylko poprzez podnoszenie wibracji, życzliwość, pomoc, rozmowy, dzielenie się informacjami wszędzie, gdzie tylko się da, zarażając, zasiewając, ale również często narażając się na śmieszność, krytykę i kpiny, narażając się na ataki na różnym poziomie, narażając życie włącznie z jego utratą. To co chciałam przekazać kochani to to byście nie czekali, byli cierpliwi w działaniu. W działaniu. Pamiętajcie o przysłowiu, które często powtarzam sobie, gdy poziom mojej cierpliwości opada „zapomniał wół jak cielęciem był”.
  I jeszcze jedno kochani, to na co czekamy już się wydarza i wiele już się ujawnia. To proces a nie jakieś tadam i już. A na pewno nie skończy się po wydarzeniu. Po wydarzeniu będziemy jeszcze bardziej potrzebni.

  Pozdrawiam Was kochani a Tobie Krystal dziękuję za największą lekcję cierpliwości.

  ❤ kr

  • Andrzej
   Lu 14, 2016 @ 21:21:46

   NajKasiu, wyartykuowalas moje mysli. Dziekuje Ci. Jestes Cuowna Istota pelna Swiatla. Dziekuje.

   • NajKasia
    Lu 15, 2016 @ 13:04:12

    Pamiętacie jak pisałam:
    Czasami, gdy chcę oddech złapać,
    By niechciane myśli, przestały przytłaczać,
    Zamykam oczy, by trochę odpocząć.
    Zamykam oczy i skrzydła rozkładam.
    Są bardzo duże, na kilka metrów,
    Choć bardzo lekkie, jak podmuch wiatru.
    Są przepiękne, inkarnatowo-białe
    I czuję ulgę, gdy rozkładam je całe.
    Wzbijam się w chmury, bardzo wysoko.
    Oddycham swobodnie, wolnością, głęboko.
    Lecę przez góry, lasy i bezkres zieleni.
    Nie wiem, czy to sen, czy wspomnienie.
    Ale raz, inaczej było i wiem co się stało,
    Dobre myśli uciekły, skrzydła pochowały.
    Ze strachem się zderzyłam, podstępny był.
    Runęłam na ziemię, opadnięta z sił,
    Dałam radę wstać, choć wszystko bolało,
    Byłam zdruzgotana, ale nic się stało!
    Poszarpane pióra i ubytków trochę.
    Przez jakiś czas, oczy podkrążone.
    Musiałam się otrząsnąć i skrzydła połatać,
    Bo ja na pewno będę znowu latać.
    Tak naprawdę z tego upadku,
    Poznałam wiedzę, niezwykle rzadką.
    Że raz na zawsze zapamiętać muszę,
    Iż strach, poszarpać moje skrzydła może,
    Nie wpuszczać go, do swojej wyobraźni,
    Nie wpuszczać do myśli o przyszłości,
    Nie lękać się tego, co nie istnieje,
    I może nigdy nie zaistnieć, przecież.
    Tak to już jest z tym całym lataniem,
    Przestać się bać moi kochani.

    A gdy już swoje skrzydła połatałam,
    „Wyczaruję takie skrzydła każdemu”, pomyślałam.
    I wiesz Andrzeju
    Szukałam więc wiedzy i czytałam dużo,
    Wiedzy o magii, by nauczyć się jej szybko.
    Chciałam wszystkim skrzydła wyczarować,
    By każdy mógł latać i przestał się chować.
    I cóż odkryłam, po tym całym czytaniu?
    Że zapomnieliśmy o skrzydeł rozkładaniu.
    Bo skrzydła mamy w sobie, od zawsze.
    Wystarczy wskrzesić o nich pamięć.
    Wsłuchując się w serce i pamięć duszy.
    Skrzydła każdy z nas może rozłożyć.

    I to się właśnie dzieje, przypominamy sobie. 🙂 ❤

 8. Boguslaw Jan Biedrzynski
  Lu 14, 2016 @ 10:02:47

  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Zawiadomienie Prokuratora Generalnego o uzasadnionym popełnieniu przestępstwa przez sędziego Daniela Strzeleckiego na szkodę Bogusława Biedrzyńskiego – czyn z art. 231 § 1 k.k.
  http://barwybezprawia.pl/2015/12/15/zawiadomienie-prokuratora-generalnego-o-uzasadnionym-popelnieniu-przestepstwa-przez-sedziego-daniela-strzeleckiego-na-szkode-boguslawa-biedrzynskiego-czyn-z-art-231-%c2%a7-1-k-k/

 9. Jack
  Lu 14, 2016 @ 09:15:43

  Wrzucam wam dobry, obiektywnie napisany artykuł na temat mistyfikacji w przekazach Kryona i całej tej otoczi, aż się za głowę złapałem. Jednakże, myślę, że warto to przeczytać. Pamietajmy, zawsze podchodzmy do wszystkich tych przekazów z dystansem.

  Pozdrawiam 🙂

  http://wolnemedia.net/ezoteryka/zle-informacje-dla-zwolennikow-kryona-i-chanellingow/

  • Omstan
   Lu 14, 2016 @ 19:57:52

   Jack, z tym obiektywizmem to przesada, bo nie jest obiektywne coś co jest ocenne. Ruch New Age zaistniał i niezależnie kto był jego inicjatorem sam fakt jego powstania świadczy, że był i jest do czegoś ludziom potrzebny (nic nie dzieje się bez wyraźnej potrzeby). Czy Caroll jest agentem Chazarów udających Żydów nie wiem i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Wysłuchałem kilka chanelingów Kriona i nie doszukałem się w nich niczego negatywnego. Na Galaktycznej Kawiarence też były chanelingi Johanesa Jahna ponoć z tamtej strony byli wniebowstąpieni mistrzowie, i też je czytałem biorąc z nich tylko to co uważałem, że mi się przyda do własnego rozwoju.
   Aby nie przynudzać powiem krótko, Jeżeli coś w naszej rzeczywistości się wydarza to jest to nam właśnie w tym miejscu i w tym czasie potrzebne do naszego wzrostu. Możemy to brać lub odrzucić, mamy wolną wolę. Zresztą to co jednemu służy do czegoś innemu jest zbyteczne. Armagedon, który właśnie teraz ma miejsce też jest nam dany właśnie dla naszego lepszego wzrostu. Ojciec wiedział co czyni dla swych umiłowanych dzieci. Obejrzyj sobie bardzo piękny wywiad z Eweliną Stępnicką, on naprawdę dużo tłumaczy.

   • Jack
    Lu 15, 2016 @ 17:49:42

    Omstan, ale ja wcale nie krytykuje przekazów Kryona ani tym bardziej ruchu New Age bo choc zostal infiltrowany przez ciemnych to dokladnie tak jak mowisz jest w nim tez wiele dobrego i mozemy sie z niego wiele nauczyc. Wrzucajac ten link moim celem bylo jedynie pokazanie drugiej strony medalu i rownież tak jak Ty uwazam, że trzeba przesiewać i brać z tego wszystkiego co sami uwazamy ze jest dla nas dobre. Samemu jakiś czas temu czytałem dzieła newagowców, które byly dla mnie katalizatorem do zmiany i przebudzenia. jednakże nie wiedziałem tego co tutaj zostalo napisane. O negatywnej stronie NEW AGE dowiedzialem sie miedzy innymi na tym blogu i faktycznie po przemysleniu tego wszystkiego uswiadomilem sobie to i owo. Takze no offence 😀
    NajKasia
    Co do „Żydowskiej rasy panów” hahaha też padłem jak to przeczytałem. 😀

  • ANAJA
   Lu 14, 2016 @ 20:07:21

   Ktoś bardzo boi się tego co Kryon przekazuje. Nie miał odwagi nawet się podpisać.Wszyscy którzy czytają czy słuchają jego przekazów wiedzą że są pełne miłości i zawierają wiedzę prawdziwą która po krótkim czasie się urzeczywistnia. Myślę że to był jakiś żarliwy katolik który to napisał. Warto jeszcze pod artykułem zerknąć na posty…

  • NajKasia
   Lu 15, 2016 @ 02:11:33

   Myślę, że dobry artykuł. Źródło: Monitor-Polski.pl Jeśli chodzi o New Age to sami pomyślcie, jeśli nawołuje do „biernej postawy społeczeństwa wobec zbrodni, tortur, zorganizowanej przestępczości, niszczenia kultury itd., z jednoczesnym wymazaniem historii i jej okrucieństw”? Zgadzam się, że wybaczenie jest konieczne, dla ofiar, by mogły oczyścić się z tych energii, (na pewnym etapie może i chciały doświadczenia cierpienia dla samopoznania) dlatego oczywiście wybaczać i zawsze dać błogosławieństwo gdy oprawcy będą ponosić odpowiedzialność za swoje czyny (bo oni na pewnym etapie swojego rozwoju pewnie też chcieli doświadczyć wybaczenia i odpowiedzialności).
   Co do Żydów to rasą pierwotną, rasą panów, rasą narodu wybranego nie są. Tą rasą są Słowianie i obecnie czystej krwi jest najwięcej w Polsce.
   🙂 ❤

 10. patryk
  Lu 14, 2016 @ 04:36:42

  hej mam takie pytanko o co chodzi z wydarzeniem?jakim wydarzeniem i co ma sie stać przed wydarzeniem mógłby mi ktoś z was to wyjaśnić o co chodzi?

 11. Jacek Gaweski
  Lu 13, 2016 @ 16:19:09

  Witam
  Dlaczego ślepo wierzycie w każdą informacje ,wszystkim ludziom nie da się pomóc ,każdy musi dokonać właściwego wyboru sam,Moc jest w nas…..:)

  • kiciaczek
   Lu 13, 2016 @ 19:59:21

   bo widzisz , ludzie chcą być okłamywani . tak wewnętrznie ,nie świadomie chcą widzieć świat takim jakim chcą go widzieć a nie takim jakim on jest . mylą miłość z egoizmem , szacunek z czcią ,realny wybór z uzależnieniem , wolność z anarchią i wiele , wiele innych .
   jak alkoholik za obiecana flaszkę , uwierzą we wszystko , ale jak spytasz o problem … to oni go maja – nie ja. ja wiem czego chcę i jak zdarzy się cud to będzie wszystko cacy i wiekuista miłość . ale wiesz dlaczego wszyscy chcą wiekuistej miłości ? bo tej realnej miłości po prostu nie ma . jak zawsze to ktoś musi zrobić za nas wszystko , jak na wyborach a potem zdziwienie . zadanie jest proste – nie chciej niczego , to będziesz wszystko miał . lepiej wierzyć w cuda niż samemu go dokonać , lepiej uznać uzależnienia i deficyty niż zrobić porządek w sobie . lepiej obwieszać się amuletami i kryształkami niż doprowadzić do stanu gdy wywalisz to do śmieci.

   ps cyt. „Kochana Krystal – dziękuję, że jesteś i tworzysz tę przestrzeń miłości.”
   no właśnie o tym piszę – ta pustka na tę przestrzeń jest w Tobie ale o tym nie masz pojęcia . będziesz szukać u innych a inni u ciebie , czyli wszystko po staremu z nowymi słowami co nic nie oznaczają .

 12. Jan
  Lu 13, 2016 @ 11:42:37

  Witam
  Na stronie „Kochanezdrowie” znalazłem coś, co wydaje się mieć sens.
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/02/wazne-elen-kopua-ze-swiata.html
  Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich z naszą nieocenioną Krystal na czele
  Janek

  • Elunia
   Lu 13, 2016 @ 16:50:36

   Janku. Kopuła istnieje już od pażdziernika 2015. Z NTV od Janusza Zagórskiego – wystąpienie WOjciecha Sergiela i budowa kopuły z energii miłości https://www.youtube.com/watch?v=EyZjsOWU29Q.
   Jeszcze nie wysłuchałam podanego przez Ciebie wywiadu, jakbyśmy się powtarzali, to przecież nie szkodzi.

   Kochana Krystal – dziękuję, że jesteś i tworzysz tę przestrzeń miłości.

   ❤ kr

 13. Bella
  Lu 13, 2016 @ 09:20:41

  Witajcie.Jest tylko TERAZ i zsynchronizowanie sie z tym jest podstawa.Zadne ochrony nie sa potrzebne.Bedac w teraz laczymy sie ze Zrodlem nasza natura i w TERAZ jest WSZYSTKO.Pozdrawiam i polecam ❤

 14. Weronikaa
  Lu 13, 2016 @ 06:45:45

  Miło czytać takie wpisy jak powyżej, jednak zwracam się tu z pewnym problemem.
  Zna ktoś może jakąś skuteczną metodę by wyćwiczyć wizualizację, muzykę sprzyjającą temu? Od zupełnie niedawna przysiadłam się do pracy nad tym z efektem… Co najwyżej ciemność i pojawiają się plamy ledwie widoczne czy zniekształcenia, ale i tak nic konkretnego. Wchodząc głębiej podświadomość rzutuje mi obrazy z niemożnością manipulacji nimi, one szybko znikają lub zmieniają się. Wcześniej wydawało mi się, że potrafię wizualizować, ale nie potrafię tego przenieść przed oczy wyobraźni, jakby to było gdzieś daleko.

  Wiele książek nakierowuje by zmieniając coś w swoim życiu, chcąc przyciągać daną przyszłość, trzeba wyobrażać sobie coś według pewnej kolejności. One wszystkie zakładają, że każdy potrafi w miarę dokładnie wizualizować. Ja wiem, słowami można kierować siebie. W moim przypadku to nie pomoże. Musi to być coś co nabierze widocznego kształtu z odczuciami zmysłów podparte silnymi, poztywnymi emocjami. Nie chcę czekać na wydarzenie czy cokolwiek innego, tylko teraz zacząć pracować nad sobą, a nie czuć coraz większe podłamanie… Nie pomaga mi praca z ludźmi, nie sprzyja mi temu. Od jakiegoś czasu czuję coraz większą niechęć za robienie czegoś z efektem nie poprawiającym za bardzo mojego stanu. Muszę zacząć od siebie… Będę wdzięczna za sugestie i porady.

  I jeszcze jedno. Czy dosyć poważne traumy mogą przeszkodzić w kontakcie z wyższym ja i czerpaniem z tego korzyści? Proszę, pod żadnym pozorem nie piszcie mi o przebaczaniu. W niektórych przypadkach nie da się tak. Samo wybaczenie nie zwróci mi czegoś, a będę w stanie tego dokonać tylko jak odzyskam to, co mi zabrano… Mogę co najwyżej skupiać swoją uwagę na innych myślach.

  • marmur71
   Lu 13, 2016 @ 17:56:24

   • Weroonika
    Lu 13, 2016 @ 23:09:28

    Wow, bardzo dziękuję za linka. Wiele przydatnych rzeczy zebranych w jednym filmiku.

  • anuradha57
   Lu 13, 2016 @ 21:18:11

   Weronikaa, to co napiszę jest dla Twojego przemyślenia. Ile z tego weźmiesz, to Twoje. Nie każdy może być jasnowidzem, a to co napisałaś wskazywałoby na to, że chcesz nim zostać. Wyobraźnia (wizualizacja) to nie to samo. Wizualizacja zachodzi gdy , np. chcesz napisać opowiadanie, lub namalować obraz. Sceny z opowiadania, lub temat do obrazu, muszą powstać w Twojej głowie, w umyśle. Sama maluję obrazy i nie zacznę malować jeśli nie zobaczę go oczami mojej wyobraźni. Jeśli chcesz bardzo coś osiągnąć, to nie napieraj, bo działasz odwrotnie- odpychasz. Daj „wytchnienie” tym energiom, nich się odpowiednio ułożą. Pomyśl o tej rzeczy, czy sprawie co jakiś czas i puść.
   Nie chcesz słyszeć o przebaczaniu? Dobrze. A chcesz usłyszeć o tym, że te wszystkie negatywne sprawy, niezakończone i nieuzdrowione, które tyczą zarówno Ciebie, jak i Twoje najbliższe otoczenie, trzymają Cię jak kotwice, na niskim poziomie wibracyjnym? Życzę Ci, abyś znalazła siłę w sobie i uzdrowiła swoje sprawy. Powodzenia! 🙂

  • anuradha57
   Lu 13, 2016 @ 21:30:48

   Przeoczyłam jedna rzecz… Jeśli chcesz to „coś” to powinnaś najpierw przebaczyć, bo nie odzyskasz. Za bardzo trzymasz się tego i nie pozwalasz na jakąkolwiek zmianę, a zmiany zaczynają się od nas samych.

   • Weroonika
    Lu 13, 2016 @ 22:13:26

    Dziękuję za odzew. Dla mnie takie podejście jest ograniczeniem. Zaplanowałam sobie jak to wszystko ma wyglądać, więc muszę wyćwiczyć wizualizację, jak i uzyskać kontakt z wyższym ja. Łatwo mówić o przebaczeniu, czytając to nadchodzą mnie pewne paskudne refleksje. Muszę wiedzieć, że jest możliwość czegoś, a nie wybaczyć i żyć wiarą w coś bez gwarancji powodzenia. Nikt mi jej nie da. Ale już nic nie piszę więcej…

    • PrincessWoona
     Lu 14, 2016 @ 14:52:06

     „Zaplanowałam sobie jak to wszystko ma wyglądać,” kardynalny blad. bo nie zawsze idzie po twojej mysli. lepiej pozwol aby sprawy ulozyly sie jak najlepiej dla wszystkich a nie tak jak ty chcesz

 15. Krystyna11
  Lu 12, 2016 @ 21:46:31

  https://soundlovemedicine.wordpress.com/2015/01/31/muzykoterapia-doglebna-komorkowa/ -to dotyczy mojego poprzedniego komentarza, bo nie weszło, co chciałam przekazać:
  Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze.
  Chodzi mi o soundiovemedicine.wordpress.com/2015/01/31/muzykoterapia-dogłębna-komórkowa.

 16. Krystyna11
  Lu 12, 2016 @ 19:43:22

  Natrafiłam na bardzo ciekawą stronkę o Medycynie Dźwięku.Można znaleźć tam w tematach mnóstwo informacji.Moim zdaniem mogą być przydatne niektórym osobom, mnie na pewno..Stosuję dźwięki solfeżowe,które mają różne oddziaływania i mogę stwierdzić,że są skuteczne.Bardzo polecam!

 17. LanceLot
  Lu 12, 2016 @ 19:04:31

  Na tej stronie, niestety na razie jeszcze nie jest po polsku, ale niedługo ma być także w naszym języku pojawiają się wyjaśnienia na temat Wydarzenia, które to podobno ma mieć miejsce w czerwcu tego roku:
  http://cosmic-society.de/phpbb3/app.php/portal?sid=589e50b64a359f501f3f691f29313043?announcement_12=0#a_12_0

 18. Woodytz
  Lu 12, 2016 @ 17:35:37

  Mozliwe ze najbardziej winni chca przetrawac w ten sposob by na jakis czas uspic ludzkosc i podrzucic im troche ofiar. Wielu zamiast udac sie do galaktycznrgo Slonca poprostu zbiegnie w ten sposob. Czy to nie jest kolejna manipulacja Ludzkoscia? Rzucic troche technologii, pokazac ze cos sie dzieje, Ci naprawde winni beda robic swoje tylko troche inaczej.


  Czyli wierzysz w wieczne panowanie zła? kr

  • Wiatr1000
   Lu 12, 2016 @ 20:48:39

   Wieczne zło jest raczej polaryzacją 2 biegunów, gdzie efekt ścierania się ich daje rozwój i doświadczenie.

   Problem z nami jest taki, że my po prostu zamiast samemu coś robić poddajemy się jak jednej stronie to drugiej stronie bez możliwości suwerennego decydowania o naszym losie.

   Bardziej jesteśmy zapomnianą kolonią jakiejś rasy. I teraz sobie o tym przypomnieli i się o to dopominają.

   Tak naprawdę to mnie mało już kręci „ta gra” cywilizacyjna 😛 Od zakładania kolonii na planetach, po budowanie kosmicznych cywilizacji 😉 Ale widać większość się fajnie jeszcze bawi na planecie w budowanie jakichś „domków”, czy to rodzinnych czy państwowych 😉

   Mnie nudzi już to w jakichś sposób bawienie się w piaskownicy materializmu, pragnienia szczęścia czy takie czy innego. Władza, pieniądze, przedmioty, czy życie z innymi ludźmi. Mało co mnie tu zachwyca i interesuje.

   Ciekawi mnie jedno. Dlaczego?

   • anuradha57
    Lu 13, 2016 @ 11:02:35

    Najwyraźniej doszedłeś do końca swojego doświadczania tu na Ziemi i dobrze by było przygotować się do powrotu do Domu. Przygotować się, mam na myśli uzdrowić swoje relacje z otoczeniem, poprzebaczać sobie i innym błędy, podziękować za lekcje, kierować swoje myśli do Stwórcy i dziękować za swoje wspaniałe życie. Tak, wspaniałe, bo nie ma złych doświadczeń, każde jest dobre, bo jest nauką dla nas, wzbogacają nas i pozwalają wzrastać. 🙂

    • Wiatr1000
     Lu 13, 2016 @ 21:08:06

     No właśnie mnie to zastanawia, to wszystko.

     Raz, że ja miałem pewne doświadczenie ostatnimi czasy, które zamieściłem tutaj.

     Dwa, od małego mało co byłem zainteresowany życiem zewnętrznym. Nic nie chciałem, nic nie pragnąłem. Jeszcze w wieku dziecięcym miałem rozmyślania nad tym czy widzę przez oczy czy gdzieś głębiej. Czy jestem za oczami i czemu widzę tak swoje ciało jak widzę i czy inni tez tak widzą. Oraz elementy reinkarnacji w tych rozmyśleniach też były.

     Nie przywiązuje się do niczego i nikogo. Nic nadal nie pragnę i nic nie chcę. Zero ciągotek do ziemskich związków i seksu. Do budowania rodziny, bawienia się w pokolenia, dziedziczenie. Robienie majątku. Kariery. Władzy. Wiem, że mógłbym to robić tylko… Właśnie TYLKO.. Nie chce mi się i mnie nie ciągnie. Nudzi mnie to i… po co miałbym to robić? Bez sensu dla mnie to jest.

     Wiem, że pewne rzeczy ludzi cieszą, pragną chcą. Ale patrzę na to z dystansu. Niektórzy mnie irytują, jednak i to mija.

     Ogółem mało co czuje w kwestii uczuć jakimi ludzie na co dzień się kierują i okazują. Przeżywają to życie, komentują i pokazują w formie emocji.

     Ja jedynie obserwuje i patrzę jak się cieszą i zachwycają z pierdół. Ogółem ludzka cywilizacja i normy, świat ludzki jest dla mnie nudny. Te relacje są nudne. Ludzkie gadanie, bawienie się.

     Na wsi lubię chodzi po swoim skrawku ziemi i obserwować jak mi wszystko rośnie. Mrówki zbierające spadź itd.

     Ale ludzie? Ciągle te przyziemne sprawy, czy emocjonalne. Ciągle słuchać ich problemów lub tego co przeżywają aktualnie.

     Smutno mi i czasami cierpię z tego powodu, że widząc ich życie czuję się odmienny, dziwny. Mimo to gdy przechodzi mi czuje się po chwili wolny, że mało mnie obchodzą te sprawy. Zero przywiązywania się, daje wolność.

    • anuradha57
     Lu 13, 2016 @ 22:31:43

     Wiatr1000, z tego co piszesz wnioskuję, że jesteśmy bardzo podobni do siebie, różnicę stanowi tylko wiek.(tak mi sie zdaje). Mam podobne odczucia. Już jako nastolatka czułam się jak z „innej bajki”. Mimo to założyłam rodzinę, cały czas jednak poszukując swojej duchowej drogi. Sześć lat temu znalazłam i dowiedziałam się, co dzieje się na świecie i dlaczego. Od tego czasu pracuję nad sobą, zmieniam się. Już nie przypominam tej samej osoby sprzed sześciu lat.
     Masz dobrze, że mieszkasz za miastem. Kontakt z ziemią zawsze jest wspaniały. Ludzie najczęściej nie rozumieją tego co się dzieje, ale nie miej im tego za złe, tak zostali zaprogramowani. Są manipulowani strachem. Bądź życzliwy dla siebie i akceptuj ich takimi jakimi są, bo tylko wtedy mają szansę się zmienić. Postrzegaj ich jako ekspresje samego Stwórcy, który kocha ich wszystkich. Nas wszystkich. Akceptuj też siebie i powtarzaj sobie, że zawsze jesteś we właściwym miejscu, o właściwym czasie i robisz dobrze to co jest właściwe.

 19. Wiatr1000
  Lu 12, 2016 @ 17:27:05

  Mam pytanko… Co dla tych, którzy nie zrobią zapasów? 2 miesiące niby krótko ale jak co do czego przyjdzie to wyjdzie długo..

  Bo są osoby, do których nie dotrze wiadomość.

  Są też osoby, które nie widzą i nie przyjmą tego do wiadomości, że to mają robić. Sam bym zrobił zapasy ale że żyje się z osobami.. „trudnymi” to będzie to trudne.

  • Amanda
   Lu 12, 2016 @ 18:06:49

   Ja nie robię zapasów – w razie czego przejdę na oczyszczanie postem – i już , kiedys wytrwałam nawet 5-mcy , ha

  • Rem (@RemielHazer)
   Lu 12, 2016 @ 21:39:51

   Zapasy, zapasy, zapasy…
   Wszędzie wokół nas jest jedzenie, trzeba się tylko rozejrzeć. Jest? Nie ma. A zioła?
   Te wszystkie mniszki lekarskie, pokrzywy, babki lancetowate i inne są dostępne za darmo 😉 Przeżyć można więc bez problemu, a jeśli ktoś chce może tak żyć cały czas. Niepotrzebne nam martwe jedzenie 🙂
   Zwycięstwo Światła!

   • Wiatr1000
    Lu 13, 2016 @ 10:35:36

    Kto żyje na wsi jest spoko.. Jak ma ogródek i ma owoce. Ja mieszkam w mieście i jeszcze daleka droga by przenieść się na wieś.

    Kwestia tego, że są osobniki, które nie przyjmują do wiadomości, że trzeba robić zapasy. Że coś się święci. Dla nich by coś zrobili w tej kwestii musi być wzmianka w ogólnych media inaczej nie przyjmą do wiadomości.

 20. Adwokat
  Lu 12, 2016 @ 12:21:31

  Cytuje
  Proces ten zostanie ukończony przed Pierwszym Kontaktem. Po Pierwszym Kontakcie z Galaktyczną Konfederacją na Ziemi żadna ciemna istota będzie istniała nigdzie we Wszechświecie.
  Pytanie czyż tylko to zło zostało na ziemi ? dziwne z tym nigdzie we Wszechświecie to bym się jednak wstrzymał na to absolutnie nie posiadamy żadnej wiedzy.

 21. love energy
  Lu 12, 2016 @ 10:22:06

  Niech stanie się Światło i Jest Światło!!! Zawsze było. Bóg z nami.

 22. David P
  Lu 12, 2016 @ 00:35:36

  Dzieje się , oj dzieje 🙂 Ten rok jest i będzie przełomowy. Dlatego też takie zawirowania w moim życiu…
  Jeśli to nie problem, jest w stanie ktoś poradzić, jak sobie radzić najlepiej z złymi energiami w tym okresie? Napady depresji itp emocji, bywają nieciekawe, a jak tu się rozwijać jak ten „stary” świat nadal próbuje mnie uziemić. Ale walczę 🙂 Dzieje się coraz lepiej, nic tylko się uśmiechać 🙂

  • PL
   Lu 12, 2016 @ 07:56:20

   patrz szerzej 🙂

  • gs
   Lu 12, 2016 @ 08:52:48

   David, kilka spraw, otaczaj sie fioletowym plomieniem – to na ochrone , powtarzaj slowa: jestem bezpieczny – to na zamiane programu strachu , ktory generuje niefajne mysli… , i zamien „walke” na podtrzymanie dobrego nastroju wszelkimi sposobami, bez wzgledu na wszystko… jak z miloscia lecz bez oczekiwan wykonasz te „zadania” to jeszcze dzis wieczorem poczujesz roznice 🙂 badz uczciwy wzgledem siebie i zaciagajac konciki ust w strone uszu..do dziela 🙂 Dodatkowo pozwol sobie na pauze i usiadz wygodnie koncentrujac sie na tych slowach … https://youtu.be/BXiEG7-hqvQ

  • Ela
   Lu 12, 2016 @ 10:54:23

   Orgonity trzeba nosić przy sobie przeciw wampirom energetycznym i innym niskim bytom

   • Amanda
    Lu 12, 2016 @ 18:11:20

    im bardziej sie „ochraniamy” – tym bardziej przyciagamy to – przed czym sie chcemy ochronić – ale to moja prawda , orgonity wg mnie nie chronia przed niczym – sa przereklamowane ,zwykła ściema

    Amando, jest wiele oświadczeń w Internecie, ze orgonity pomagają w środowisku i osobiście. Ja mam kilka małych przy domowej elektronice i jeden zacznę nosić w kieszeni. Jeśli ochranianie robisz ze strachem, to wtedy przyciagasz do siebie niechciane sytuacje. Jeśli to robisz z rozsądku, z pozytywnym nastawieniem to przyciągniesz pozytywne sytuacje. Weź pod uwagę swoich nieświadomych bliskich i sąsiadów. Im tez zechcesz podrzucić kromkę chleba, jeśli zajdzie taka potrzeba – kr

    • kiciaczek
     Lu 12, 2016 @ 21:50:24

     >im bardziej sie „ochraniamy” – tym bardziej przyciagamy to – przed czym sie chcemy ochronić – ale to moja prawda > i obawiam się że to jest prawda i moja , bo jak sie chronisz to masz słaby punkt , jak masz słaby punkt to jest się na celowniku . ochrona złudna i tymczasowa , ale zwrotka ze zdwojoną siłą . to tak jakby na tarczy obronnej narysować krzyżyk do celowania . jeżeli jest się stabilnym i silnym ,żadna ochrona jest nie potrzebna .

   • Ascella
    Lu 13, 2016 @ 01:15:24

    Ja na ochronę energetyczną wypróbowałam już chyba wszystko – orgonity, programowany czarny turmalin i kryształ górski, mudry ochronne typu Tarcza Shambali czy Mudra Ziemi, znak krzyża „pełny” (w sensie zamykanie aury od czakry korony do czakry podstawy), piołun, wisiory srebrne, przepaski na głowę pozłacane lub posrebrzane, bransolety srebrne na ręce i stalowe na nogi, otaczanie się fioletem i milionem świetlistych tarcz według metody Swierdłowa, proszenie o ochronę Boga/Wyższej Jaźni i Przewodników Duchowych, afirmacje, modlitwy… jedyne, co prawdziwie działa, to miłość, poczucie wewnętrznej niewinności i bezpieczeństwa oraz silna wola. Wszystko inne to tylko protezy, „pocieszacze”. Ale jeśli masz w sobie lęk przed „złym”, to nic Ci nie pomoże. Najpierw trzeba pozbyć się strachu, potem pracować nad umocnieniem się w poczuciu bezpieczeństwa, a na końcu zacząć emanować miłością, życzliwością i utrzymywać pozytywne myśli.
    Oczywiście, jeśli wierzymy, że kryształ nam pomoże, to nam pomoże, ale jak możemy w pełni uwierzyć w jego moc, jeśli nie wierzymy w siebie? Jeśli się boimy?

    • deazehai
     Lu 13, 2016 @ 13:18:16

     Jeszcze jedną rzecz dopowiem – każdą taką zewnętrzną protezę ochronną trzeba będzie w pewnym momencie zdjąć. Czy to do kąpieli, czy to w związku pójściem do pracy czy w gości czy gdziekolwiek, w zależności od rodzaju tej ochrony i jej „widoczności”. Albo nie będzie możliwości wykonania np. mudry w spokoju i ciszy, bo znajdziemy się w miejscu publicznym, w środku transportu etc. I co wtedy? Dlatego lepiej moim zdaniem pracować nad wibracją, pozytywną postawą i odwagą. Wtedy, w razie ataku zachowamy spokój i szybciej sobie z nim poradzimy.

    • deazehai
     Lu 13, 2016 @ 13:20:56

     Przepraszam, że piszę pod dwoma nickami, ale za każdym razem muszę ręcznie zmieniać „deazehai” na „Ascella” i niekiedy zapomnę. Ascella i deazehai to jedna osoba :).

  • Ascella
   Lu 12, 2016 @ 11:17:53

   Przede wszystkim zachowaj spokój, bądź obserwatorem :). Wielu ludzi przeżywa teraz rózne jazdy, ja też. Ważne, żeby zachować pewien dystans do całej sytuacji.

  • Teresa
   Lu 12, 2016 @ 11:57:55

   Dawidzie, zaprzestań walki z czymkolwiek, jeśli pokazują ci się emocje, negatywne doświadczenia, „żli ludzie”, to po prostu akceptuj i jeszcze raz akceptuj. Ale nie zaprzeczaj, nie uciekaj od nich bo te energie będą cię gonić. Zatrzymaj się na chwilę, zastanów się co ci przyniosły, cp ci pokazują, co powinieneś sobie uświadomić.Zaakceptuj, pokochaj je, daj im szacunek, podziękuj za to że wiernie ci służyły, ale już ich nie potrzebujesz, uwalniasz je do światła. W ten sposób posprzątasz swoje pole energetyczne, inaczej będą cię kąsać, część z nich to twoje własne energie, aspekty, które oderwały się od ciebie w chwilach trudnych doświadczeń, nie tylko w tym życiu. Postępuj tak, gdy ci się ukażą trudne wspomnienia.Są dla ciebie lustrem, uświadomione, zaakceptowane, uzdrowione dołączą do ciebie, albo odejdą. Wszystko rozświetlaj światłem swego serca, aż z czasem zostanie tylko to co świetliste. To proces oczyszczania, kluczowy dla każdej istoty w tym czasie.
   ” Dziękuję Ci Boże za to, Ty Ojcze prowaź mnie, oddaję się Tobie, zatapiam się w Tobie, Ty prowaź moje życie, Kocham siebie, Kocham życie, Kocham świat,bo jedno co prawdziwe, to światło którym wszyscy jesteśmy”

   Namaste ❤

  • M'
   Lu 13, 2016 @ 21:51:14

   Witaj! Nie walcz Dawidzie. Walka jest porażką dla obu stron.Zaakceptuj, że są różne Istoty- i Ich myśli, działania mogą być bardzo negatywne. Energia jest neutralna- zawsze- tylko jej użycie może dać różne efekty.
   Jeśli nie będziesz emocjonalnie podchodził do tego co widzisz i czujesz,( a nie masz wpływu na zmianę tego) po rostu zaakceptuj i bądz OBSERWATOREM. Wtedy nie dasz Mocy danym zdarzeniom.

 23. alleksa
  Lu 11, 2016 @ 23:43:52

  TAK.

 24. selena
  Lu 11, 2016 @ 23:40:34

  Dziękuję Krystal, za przypomnienie materiału ❤ Myślę, że dzięki temu możemy lepiej zrozumieć wszystko, co obecnie się dzieje, z coraz większą intensywnością 🙂
  Zwycięstwo dla Światła !!!

  ❤ kr

 25. planetariusz
  Lu 11, 2016 @ 23:30:14

  Nareszcie świetlana wiadomość,czyżby wszystko miało się rozstrzygnąć w tym roku?Niesamowite dreszcz szczęścia,prawda stanie się prawdą,Miłość,czyste powietrze,woda,reproduktory zamiast zatrutego chemią jedzenia.Czas wojen,krzywd,głodu,niesprawiedliwości za nami !!!!!Aż ciężko w to uwierzyć, że 90% ludzi jest w dalszym ciągu w śpiączce.Żyją w iluzji jakby nić nie miało się zdarzyć,nieświadomi nadchodzącej zmiany.Co się stanie jak 50 % się obudzi , jak sceptycy będą reagować ? Cudowne czasy dla nas my wierzymy, będziemy jak w kinie oglądać niewiarygodne zmiany.Cuda,wolność po 26 000 lat.Pozytywny szok dla większości oby nic nie stanęło na drodze przemian.Dzięki wielkie Krystal za tak szybki cudowny przekaz,chyba nie będę mógł zasnąć ze szczęścia .Pozdrawiam wszystkich na forum ,które już tonie w świetle miłości.

  ❤ kr

  • anuradha57
   Lu 12, 2016 @ 16:29:27

   Planetariusz, wygląda na to, że będziemy mieć mnóstwo „roboty”, aby tym ludziom dać zrozumienie tego, co się wydarzyło.:)

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: