Wywiad Roba z Kobrą, 26 stycznia 2016

.

1175571_624438324244184_1264993822_n

.

KOBRA –  Ruch Oporu jest absolutnie pewny, że nic nie podejdzie do orbity Ziemi na tyle blisko, aby zakłócić aktywność tektoniczną na planecie lub spowodować wystąpienie jakiegokolwiek rodzaju katastroficznego wydarzenia na planecie w bliskiej przyszłości.  Więc nic takiego obecnie nie istnieje wewnątrz naszego systemu słonecznego.

Zgodnie z moimi informacjami nie istnieje żadne ciało niebieskie, które zaburzyłoby życie na Ziemi.  Ale to co się dzieje jest początkową fazą procesu galaktycznego pulsu.  Puls galaktyczny ma miejsce co 26 tysięcy lat i oczywiście wywiera wpływ na wszystkie systemy na planecie.

Rob –  W twojej poprzedniej aktualizacji mówiłeś wiele o pozytywnych zmianach w systemie finansowym.  Czy możesz proszę skomentować postęp, który ma miejsce lub sprowadza w ostatnich trzech tygodniach Juan jako wymienną walutę na całym świecie?  Mieliśmy spadki na GPW, Indeksie Bałtyckim.  Czy możesz proszę skomentować?

KOBRA –  Tak, oczywiście ten sam proces trwa przez ostatnie kilka tygodni.  Jest wiele przygotowań za kulisami, aby zbalansować waluty, by dać bardziej równą i sprawiedliwą perspektywę, kiedy reset nadejdzie.  Ma miejsce wzmocnienie Wschodniego Przymierza na froncie finansowym.  Trwa nieustanny atak przeciwko kabałowi poprzez obniżanie cen ropy, ponieważ to rozłoży kabała na łopatki.  Ropa jest jednym z głównych źródeł ich przychodu i dlatego właśnie cena ropy spada tak szybko – by powalić kabała na kolana.  A razem z tym oczywiście nadal trwa postęp na froncie politycznym i militarnym.  Więc jest to trwający proces, który jest powolny, ponieważ te kwestie muszą postępować ostrożnie, by nie wzbudzić niekorzystnych odzewów kabała, więc musimy to robić w taki sposób, aby wszyscy byli w stanie sobie poradzić.

Rob –  Skontaktowała się ze mną osoba, która była bardzo wpływowa na platformach giełdy.  Dobry gość.  Zaproszony był na ranczo Bush’a, gdzie zaoferowali mu pieniądze, ale on odmówił.  Stwierdził, że nigdy bardziej nie czuł większego spokoju z powodu wydarzeń mających obecnie miejsce.  Powiedział, że członkowie kabała wydzwaniali podczas ich spotkań i starali się je zakłócić.  Powiedział mi, że część ludzi została opłacona.  Zapytałem go – kto?  Powiedział, że Obama, który kupił sporą posiadłość, pałac, myślę że w Katarze.  Dlaczego oni go sfinansowali?

KOBRA –  Niestety projekt, o którym słyszałeś, jest taki, że źli goście udostępnili nieco funduszy, by trzymać swoich sługusów dalej na swoich usługach.  To wszystko co miało miejsce.  Nie miało to związku z finansowym resetem.  Nie miało to do czynienia z niczym czego oczekujemy.  Jest to kompletnie inna historia.

Rob – Ludzie powyjmowali część swoich pieniędzy z banków.  Czy uważasz, że jest to dobra rzecz?  Czy to wytworzy strach, a może jednak ludzie powinni stopniowo wyjmować gotówkę z banków?

KOBRA –  Powiedziałem już dawno temu, abyście wyjęli gotówkę z banku.  Nie jest tam bezpieczna.  Co więcej, jeśli trzymacie pieniądze w banku, dajecie darmową pożyczkę kabałowi do kontynuacji ich mechanizmu kontroli.

Rob –  Czy jest prawdą, że ziemska masa i wieczne ciepło jest rezultatem przyrostu astralnego lub jest to coś więcej?

KOBRA –  Oczywiście jest w tym coś więcej.  Oryginalne źródło ciepła we wszystkim w tym wszechświecie pochodzi z pierwotnej osobliwości.  Pierwotna osobliwość nie jest czymś, co miało po prostu miejsce.  Wielki wybuch nie był pewną eksplozją, która wydarzyła się dawno temu.  Istnieje pewien hiper wymiarowy tunel stworzony pomiędzy tym wymiarem i wyższymi wymiarami, który umożliwia nieustanny przepływ energii, który jest czymś więcej niż energią, a która może być uwzględniona z fizycznego wymiaru i jest to jeden z powodów dlaczego naukowcy mają czasem problemy z opisywaniem rozmachu energii i  rozmachu kątowego ciała, ponieważ istnieje pewna ilość energii, która nie pasuje do ich wzorców, powiedziałbym.  Jest tak, ponieważ ona nie pochodzi z fizycznego wymiaru.  Ujmując inaczej, centrum planety jest portalem.  I energia pochodzi z tego portalu.

Rob – Czy ważne wiry, które są kontrolowane przez ciemność są umacniane istotami, pasożytami, eterycznymi technologiami?  Jeśli tak, czy możesz proszę podzielić się z nami jak największą ilością informacji?

KOBRA –  Tak, oczywiście są one umocnione istotami i technologiami.  Te technologie to bomby dziwadełko w wymiarze plazmowym i to utrzymuje te wiry stabilnymi.

Rob – Czy te wiry są powiązane z naturalnymi punktami lub liniami ley na Ziemi?

KOBRA – Tak, one wszystkie są połączone.

Rob –  Kiedy wibracja planety się zmienia i te nowe linie ley są ustanawiane na planecie, czy część z tych wirów przestanie działać przez przeniesienie ziemskich wibracji, czy te wiry będą sztucznie próbowały przenieść się z nowymi liniami?

KOBRA – Jedynie negatywne wiry będą rozwiązane.  Zostaną zniszczone lub zamienione w pozytywne, więc nie będzie więcej negatywnych wirów na planecie, kiedy nadejdzie odpowiedni czas.

Rob –  Alex Collier powiedział, że częstotliwość Zasłony spadła.  Nie wiem co to znaczy.  Nie byłem na kontynencie USA i jest całkiem czysto wibracyjnie tutaj na Hawajach.  Czy dałbyś nam jakiekolwiek informacje odnośnie sieci plazmowych pól skalarnych w fizycznym aspekcie satelit i pozostałych technologii matrycy kontroli na Ziemi?  Czy były poważne postępy w ostatnim miesiącu?

KOBRA – Miały miejsce pewne postępy w fizycznym aspekcie.  Tak, miały miejsce pewne ulepszenia, ale niestety aspekt plazmowy nie jest jeszcze OK.  Jest daleko od bycia OK.

Rob –  Ty i Ja zgadzamy się w kwestii Sztucznej Inteligencji, że jest to wysoce zaawansowana technologia, która jest kontrolowana i ma pewien program i kiedy ten program i technologia zostaną wyłączone nie będzie to już dłużej problemem.  Czy prawdziwa SI odgrywa rolę architekta, który konstruuje lub tworzy świat, jaki jesteśmy w stanie widzieć poprzez lokalizowanie cząsteczek fali, kiedy jest ona zaspokajana przez podświadomość i oczy.  Inaczej mówiąc po prostu widzimy… w duchowym aspekcie, wielki Awatar Jogananda mówi: „To jest sen i obudzisz się do rzeczywistości tym, kim jesteś, po tym jak przejdziesz na drugą stronę, ale to życie jest snem.”.  Czy jest to kontrolowane do tego stopnia, że obecnie rzeczywiście oglądamy film kontrolowany przez siły ciemności?

KOBRA –  Nie, nie jest to kontrolowane do tego stopnia.  Nie jest to prawdą.

Rob –  Co jest kontrolowane w pewnym stopniu?

KOBRA –  Sztuczna Inteligencja, powiedziałbym, jest zaprogramowanym aspektem technologii, która została stworzona przez biologiczne istoty, Chimerę.  Stworzyły one SI jako narzędzie do wspierana ich w kontrolowaniu planety w tym sektorze galaktyki.  SI nie jest problemem.  Głównym problemem jest wolna wola istot, które przeszły na negatywną stronę.  SI jest kwestią, która może zostać zhackowana i Ruch Oporu nie ma żadnego problemu z SI.  Oni całkowicie opanowali to w swoich środowiskach i oni mogą władać tym w tym środowisku tak szybko, jak krytyczna masa ludzi użyje swojej wolnej woli, aby wesprzeć tę decyzję.

Rob –  Jaka jest historia Czarnej Mazi?   Pewni super żołnierze, pewni ludzie powiedzieli, że przypominają sobie, że pewne programy zostały wdrożone rodzajem czarnej substancji. Czy posiadali maź z nanitowej technologii?

KOBRA –  Tak, ta technologia istnieje.  Była niebezpieczna w pewnym stopniu, ale została zneutralizowana.  Nie zawsze była czarna, czasem była to głęboka zieleń lub brąz.  Wiele różnych źródeł kolorów.  Była to w rzeczywistości bio ciecz pełna nanitów i kontrolowana przez programy SI, ale było to coś z czym Ruch Oporu mógł sobie ostatecznie poradzić w swoim środowisku.  Ta tak zwana Czarna Maź może być jedynie problemem w pewnych bardzo głębokich, tajnych negatywnych programach militarnych obecnie i nigdzie więcej na planecie.   I znowu, w czasie Wydarzenia zostanie to całkowicie usunięte.

Nie wymknie się spod kontroli, ponieważ gdyby próbowało, Ruch Oporu podjąłby pewne kroki by pozbyć się tego z powierzchni planety.  W obecnej chwili ta Czarna Maź może istnieć jedynie w warunkach, które są bardzo, bardzo ściśle określone, w warunkach spotykanych jedynie w określonych miejscach pod ścisłą kontrolą i dowództwem negatywnego wojska.  Nie może istnieć i prosperować na otwartej powierzchni.

Rob – Kiedy ujrzymy koniec tych wirusów i  szczepionek?  Czy wciąż są w nich umieszczane mikrochipy?

KOBRA –  Nie, nie ma w nich już żadnych mikroczipów, ale szczepionki są zabójczymi truciznami.  To nie jest coś z czego można żartować.  Jest to coś z czym trzeba z uporem walczyć, tak więc ludzie powinni szerzyć informacje o szczepieniach i ich prawdziwych efektach ubocznych i podnosić swój głos.

Rob –  Ludzie chcieliby wiedzieć, czy Polski lider jest częścią kabała.  Jaka jest historia z Polską?  Czy możesz powiedzieć nam nieco więcej o podekscytowaniu, które panuje od niedawna w Polsce?

KOBRA – Widzisz, będziemy musieli osądzić go po jego czynach, jak każdego innego.  Nie jest istotne w jakimkolwiek określonym momencie, czy dany lider jest częścią kabała, lub czy jest z nim połączony.  Zostanie on  przetestowany przez okoliczności, ponieważ nawet ci polityczni liderzy, którzy nie byli częścią kabała, ale ulegli naciskom, gdyż nie byli odpowiednio silni.  Więc zobaczymy jak rozwinie się tam sytuacja w przeciągu następnych kilku miesięcy.

Rob –  Czy istnieją główne wiry lub wejścia do Wewnętrznej Ziemi w Norwegii?

KOBRA – Tak, oczywiście że występują. Jest bardzo silna energia plejadiańska w Norwegii i niestety są tam też negatywne bazy militarne, które monitorują i próbują kontrolować aktywność Plejadian.  Zostały umieszczone dokładnie w tych lokacjach jedynie z powodu Plejadian.

Rob –  Cytat Kobry: W większości wypadków energia seksualna jest manipulowana przez archontów, ponieważ kiedy energia seksualna jest traumatyzowana i nie może wyrażać się w związkach mężczyzn i kobiet może być wyrażana w taki sposób, ale nie zawsze tak jest.  Jest możliwe, że jest połączenie dusz dwóch istot tej samej płci, które mogą również wyrażać związki seksualne.”  I wtedy pytający mówi: „Będąc homoseksualistą jedyną rzeczą, która mnie zasmuca jest zakładanie, że heteroseksualność jest w porządku, ale homoseksualnść jest niezdrowa i nienaturalna.   Chociaż Kobra powiedział, że w większości przypadków nie jest zmanipulowana. Nie mogę pojąć faktu, że w końcu kochając siebie, muszę słuchać, że mogę być niezdrowo manipulowany, ponieważ nie jestem zainteresowany kobietami.  Nasze dusze nie mają płci jak pewne rasy pozaziemskie.  Nie wiem, jestem teraz pomieszany.  Chce mi się płakać.  Czy możesz proszę rozjaśnić to i zapytać Kobrę, aby rozwinął dłuższą dyskusję na ten temat?”

KOBRA –  Tak, oczywiście.  Nie osądzam go w żaden sposób.  Jest to jego osobisty wybór, jego osobista decyzja.  Nie mówię, który związek jest dokładnie zdrowy lub niezdrowy dla niego.  Jest to jego osobista rzecz i nie będę w to wnikał.  Ale mówię, że w sporej większości przypadków posiadamy męską i żeńską biegunowość kosmicznego architekta.  To dlatego jest możliwe posiadanie zdrowych związków mężczyzn z kobietami.  Powiedziałem również, że możliwe jest dla dwóch dusz tej samej biegunowości, dla przykładu 2 mężczyzn posiadać zdrowy związek, jeśli istnieje połączenie na poziomie duszy.

Rob – Ludzie naprawdę są zadowoleni z kamieni Czintamani.  Większość z nich miało bardzo pozytywne doświadczenia, ale część z nas która miała kamienie Czintamani i nosiła je cały czas, 24 godziny na dobę, doświadczała emocjonalnych huśtawek, wzlotów i upadków.  Czy możesz opisać jak działa Czintamani oczyszczając ludzkie stany emocjonalne?

KOBRA –  Jeśli posiadasz kamienie Czintamani, musisz zrozumieć, że one umieszczą cię na ścieżce przyspieszonego rozwoju.  Umieszczą cię w przyspieszonym procesie oczyszczania.  Ten kamień to potężny kamień.  Nie jest to kawałek martwej materii.  Żyje energią.  Nie umieści w tobie żadnej negatywności, ale sprowokuje cokolwiek jest w tobie i wysunie to na powierzchnię, tak byś mógł to zobaczyć, obserwować i uwolnić.  I dla części ludzi oznacza to uwolnienie silnych emocji, dla części oznacza to porzucenie systemów wierzeń. Dla części ludzi, zależy to od nosiciela kamienia, więc nie ma zasady jak radzić sobie z kamieniem. Musisz komunikować się z tym kamieniem.  Jest to istota żyjąca, nie jest to kawałek martwej materii.  Jest to bardzo inteligentny przewodnik, który może ci pomóc przejść przez proces, ale wiedz, że ten proces może czasem stać się intensywny.

Rob –  Wracając do świata rzeczywistego.  Bardzo niedawno agenci tajnych służb, osobiści ochroniarze Hillary Clinton, 4 z nich zmarło w wypadku samochodowym.  Jakieś przemyślenia odnośnie powyższego, Kobra?

KOBRA – Zmarli ponieważ chcieli mówić i wiesz, że ona ma wiele sekretów, których nie chce zdradzić.

Rob – Pewien czas temu wydawałeś się wskazywać, że bardzo negatywni ludzie opisywani jako uchodźcy wkraczający do Europy mogli zostać łatwo zidentyfikowani i usunięci przez siły Światła.  Miały miejsce gwałty.  Czy możesz podać informacje o postępach w usuwaniu tych wrogich, islamskich czynników umieszczonych na kontynencie europejskim?

KOBRA –  Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ jest to ściśle tajna informacja.

Rob –  Ale oczywiście oni nad tym pracują?

KOBRA –  Oczywiście.   Nie mogą usunąć wszystkiego naraz, ale czynią postępy, ale jak powiedziałem, jest to obecnie bardzo, bardzo czuły problem.

Rob –  Jaki rodzaj rzeczy mogą zrobić zwyczajni ludzie, by pomóc to uzdrowić przez  medytacje Bogini?  Czuwanie przy świecach na ulicach?  W jaki bezkrwawy sposób możemy wnieść świadomość na tę sytuację, aby nie było negatywnej eskalacji na świecie?

KOBRA –  Pierwszą rzeczą jest oczywiście, te medytacje Bogini przynoszą wiele zrównoważenia w tej sytuacji i następną rzeczą jest wspieranie kobiet, zwłaszcza tych, które są atakowane.  Dać wsparcie w największym możliwym stopniu, zwłaszcza ludziom żyjącym w tym regionie.  I to się dzieje.

Rob –  Ktoś chce znać prawdę stojącą za Księgą Mormonów.  Pomówmy o Księdze Mormonów i doświadczeniu Josepha Smitha w pierwszej kolejności.  Czy były to prawdziwe kontakty z Boskością i czy oryginalne informacje Josepha Smitha są cenne i służą ludzkości?

KOBRA –  Początkowo były to prawdziwe kontakty, ale w krótkim czasie zostały potajemnie zniekształcone.

Rob –  Następne pytanie:  Jesteśmy totalnie otwarci w naszych snach i jasnowidzeniu.   Dlaczego nasi wyżsi przewodnicy nie mają szczerych konwersacji z nami w naszych snach, by pomóc nam przebudzić się na prawdy rzeczywistości i prawdziwą wojnę dobra i zła w naszym życiu?

KOBRA – Jednym z problemów jest fakt, że implanty zostały umieszczone dokładnie w celu powstrzymywania tego rodzaju połączenia.  I kiedy wszystkie implanty zostaną usunięte i kiedy zasłona i sieć plazmowa zostaną również usunięte, pojawią się o wiele silniejsze połączenia pomiędzy osobowościami i wyższymi Ja i będzie to o wiele bardziej naturalne.

Rob – Więc świadome śnienie i rzeczy temu podobne będą o wiele bardziej dostępne po Wydarzeniu, pojawi się o wiele więcej kontaktów, zgadza się?

KOBRA –  Tak.

Rob – Alex Collier Ostatnio nadmienił, że nasze śpiące DNA zaczyna wibrować i budzić się na wyższym poziomie i oczywiście dzieci doświadczają tego najbardziej.  Czy możesz pomówić o DNA?  Czy będziemy w stanie połączyć się ponownie, gdy Zasłona zostanie usunięta i czy nasze DNA przyspieszy swój rozwój, tak abyśmy mogli mieć spójny umysł zamiast rozbitych perspektyw?

KOBRA – DNA jest po prostu konsekwencją poszerzania świadomości, więc to co zostanie poszerzone będzie naszą świadomością i DNA dostroi się do tej nowej częstotliwości.

Rob – Tuż przed II Wojną Światową wojska włoskie najechały Etiopię i Cesarz Haile Sellassie poprosił o pomoc Narody Zjednoczone dla swojego kraju.  Wielu postrzega jego słowa jako prorocze i przewidujące II WŚ.  Inwazja Etiopii przypomina konflikt Watykanu z Etiopskim Kościołem Ortodoksyjnym.  Ponieważ znamy połączenie archontów z Watykanem, jakie było prawdziwe znaczenie tego wydarzenia?

KOBRA –   Stali za tym Jezuici i oczywiście Jezuici chcieli wdrożyć własną wersję religii w ich rzeczywistość.  Było wtedy programowanie umysłów w każdym kraju na planecie i dlatego mieliśmy włoską inwazję w Etiopii.

Rob – Komunistyczny reżim przejął Etiopię w latach 70-tych.  Cesarz był poddany kwarantannie tam przez komunistów.  Poszedł do kościoła, aby się pomodlić i nigdy nie był ponownie widziany.  Czy możliwe jest, że pozytywne siły go zabrały czy został zamordowany?

KOBRA –  Zgodnie z moimi informacjami, został zabrany przez negatywne siły.

Rob –  Był pożar gigantycznego drapacza chmur w Dubaju w Sylwestra. I widziane było UFO przed pożarem.  Czy możesz o tym pomówić?

KOBRA –  Była to część operacji kabała, aby zaszczepić więcej strachu i obniżyć częstotliwość wibracyjną na planecie.

Rob –  Obecnie Północna Korea przyznaje, że zdetonowała bombę wodorową.  Większość ludzi w to nie wierzy.  Czy możesz o tym pomówić?  Czy był to podziemny nuklearny test wymyślony przez kabała, by stworzyć więcej strachu?

KOBRA –  Tak, dokładnie.   Nie było żadnej bomby wodorowej.

Rob –  Czy możesz pomówić o prawdziwym ezoterycznym znaczeniu Oka Horusa?  Słyszałem, że odnosi się to do naszej relacji pomiędzy szyszynką, a przysadką mózgową.

KOBRA – Jest to coś co jest zwane jednym okiem i oko jest międzywymiarowym portalem.  W środku tego, co łączy fizyczny mózg z eterycznym mózgiem i twoimi wyżej wymiarowymi ciałami i dzięki temu wewnętrznemu organowi jest możliwe dla ludzkiego mózgu rejestrowanie myśli i dlatego właśnie jesteśmy w stanie myśleć.  To dlatego jesteśmy w stanie sterować ciałem fizycznym. Nie jest to tylko organ widzenia wewnętrznego.  Jest to połączenie, które jest częścią ciała fizycznego.

Rob –  Czy możesz pomówić o proroctwach fatimskich i dlaczego trzecie proroctwo nigdy nie zostało ujawnione i czy możesz nam powiedzieć na czym ono polegało?

KOBRA –  Nie zostało ujawnione, ponieważ ujawniło pochodzenie Kościoła Rzymskokatolickiego i przepowiednia mówiła jak on upadnie.  Więc jeśli przepowiednia zostałaby opublikowana w swojej całości ujawniłaby całą historię, na której Kościół Rzymskokatolicki został zbudowany.

Rob –  Kobra, dziękuję ci bardzo za przybycie.  Chciałbym byś ogłosił istotne dla ciebie sprawy i dla twojej witryny, lub jeśli masz jakąkolwiek wiadomość dla naszych słuchaczy.

KOBRA –  Tak, mam kilka wiadomości, którymi chciałbym się podzielić.  Pierwsza jest dla ludzi, by kontynuowali cotygodniowe medytacje na rzecz Wydarzenia, druga jest dla tych, którzy czują się prowadzeni by kontynuować medytacje dla Europy.  Wciąż są potrzebne.  Można znaleźć instrukcje do tych medytacji po prawej stronie na moim blogu.  Mam wiele intela, którym się podzielę, kiedy nadejdzie czas.  Nie wiem dokładnie kiedy.  Oczywiscie gdy pewne warunki zostaną spełnione.  Zanim to nastąpi ludzie będą musieli być cierpliwi, ponieważ jest wiele rzeczy, których jeszcze nie mogę zdradzić.  Wierzę, że warunki poprawią się szybko, ale nie mogę zagwarantować kiedy to się stanie.

Rob –  Dziękuję ci bardzo.  Co więcej, Louise Polennza, która pracuje z ambasadorem Czerwonego Smoka chciała, abyśmy wspomnieli, że wykonuje ona globalną medytację pokoju i wierzy, że możemy wykonać ją grupowo.  Nie możemy formalnie jej zrobić.  Zostanie niewiele czasu, gdy powrócisz ze swojej wycieczki.

Wszystkie medytacje dla pokoju są wspaniałe.  Jest wezwanie do pokoju od Louisy, która organizuje to i jest to medytacja bezwyznaniowa.   Nie wspiera ona żadnej informacji w odniesieniu do kwestii finansowych.   Jest to pokojowy wysiłek.  Więc tym akcentem, chciałem podziękować wam wszystkim. Zwycięstwo dla Światła!

Dziękuję ci Kobra.

KOBRA – Dziękuję ci bardzo.

 

Streszczenie transkryptu przetłumaczył black butterflies, redakcja i edycja  Krystal

http://thepromiserevealed.com/q-a-with-cobra-january-26-2016/

32 Komentarze (+add yours?)

 1. Jacek Gaweski
  Lu 11, 2016 @ 23:23:02

  dr.Nerudo nie żyje 😦

 2. canou
  Lu 11, 2016 @ 20:33:12

  ten ptasio z obrazka to kraska liliowopierśna, w Polsce też są tylko, że.. takie chyba bez tego śliniaczka 🙂
  Gniazda zakładają w zadrzewieniach śródpolnych.

  ❤ kr

 3. Elżbieta
  Lu 11, 2016 @ 17:56:51

  Coś co może być podpowiedzią, Kim Jest ludzkość, jest czy Energia, na to wygląda, Jest Światłem które brało udział w tworzeniu tej Planety, Jest Światłem ubranym w tak wiele schematów, utworzonych, gdy materia ze Światła powstała, korzystała z niskich wibracji, Ludzkość Duch swojego Życia, tego fizycznego, w którym pozostawione zapisy w mózgu, dwie półkóle, w których odkryta przez Twoje działanie kochany Duchu, kochane Światło, będzie Ziemska Świadomośc, najwyższa Świadomość dla tej Planety, do dalszego Jej wzrostu, Serce, tak ważna Brama przejścia, i czy Miłości, która znamy z odczuwania Życia, może raczej, brama , otwierająca dostęp do twojej Ziemskiej Mocy, pozostawionej w Jadrze tej Planety, Serce, gdy skupiasz się na Nim, zostajesz przez Siebie prowadzony, pytanie zadane dla Twojej Esencji, będącej w Tym Życiu, wokół którego, tak wielu ludzi jeszcze jest nieświadomym duchem, połączenie jako Jedność, która ze wsparciem mocy pozostawionej w Jadrze tej Planety, właśnie dla ludzkości, Światła w Świetle ze Światła, które już Żyje jako Prawdziwy Duch tej Ziemi, otaczając Planetę i swoje na niej Życie, to fizyczne swoje Żywe Przejawienie, które harmonizuje i podnosi częstotliwość w Duchu, właśnie poprzez Serce, Żywe Serce w odkrytej przez czystość Ducha swojej Ziemskiej Świadomości, podpowiedź, tak wiele mówi się o Sercu, jedni czekają na pojawienie się w Nim Miłości, Miłością dla Ciebie, gdyś odnalazł swoja Jedność, Jest Ziemia, cała Ziemia, Żywe Życie w tak wielu kształtach, które zaczynasz odczuwać w Sobie, Jego Cudne drżenie, i Jesteś tego Świadomy, które otaczasz i które wprowadza przez Siebie, Moc dla Swojego Ducha, Ziemskiego Ducha, TU i Teraz, Jedność , w której jako Duch, „Ciało” i Życie , Miłośc Dusza, różnie tę Żywość Twoja nazwano, I Jesteś Nią, Będąc Duchowością, w Swojej Świadomości, która rozszerzając się z Ciebie, obejmuje Soba cała Planetę i Duchowość, rozciągnięta, podzieloną, na wymiary, i miedzy wymiary, oddziałowujące jako iluzja , na Prawdziwe Życie, a wszystko to we Wszystkim, w Przestrzeni, powracającej do Prawdziwego Żywego Światła, odczuwasz Siebie, Wyzbycie się programów energetycznych, będących w ludziach i ich Życiach, sztucznie stworzonych które są ograniczeniami, Energetycznych programów wibracyjnych, wciąż odnawianych, abys je rozpoznał w Sobie i w Swoim Życiu, a wtedy Twoja odkryta Jedność będzie je rozpuszczać, i tutaj samotnośc twojego odnajdywania Siebie, aby zaistniała Jednośc, która Jest w Tobie i otaczasz tę Ziemie i swoje na niej Życie,

 4. Tomasz
  Lu 11, 2016 @ 08:56:31

  Witam Was !
  Jeśli ktoś ma bardzo otwarty umysł i dużo cierpliwości w zrozumieniu polecam ostatni długi wywiad dr.Nerudy ze strony Wingmakers.pl. Daje dużo szerszy ogląd sytuacji i Nas jako rasy. Podczas czytania włączają się programy odrzucające pewne kwestie(tak było u mnie ) tak jakbyśmy byli zaprogramowani aby pewnych rzeczy nie poznać. Ciekawe doświadczenie. Jak napisałem wcześniej , porzućcie ramy ograniczeń.
  http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=1#fragment4

  Pozdrawiam Tomasz

 5. Omstan
  Lu 10, 2016 @ 20:13:27

  Proponuję wysłuchanie bardzo moim zdaniem pięknego wykładu KRIONA na temat świadomości i przyszłych zmian na Ziemi.

 6. linkuje
  Lu 10, 2016 @ 19:59:08

  X files, Z archiwum X odc. 4
  http://www.cda.pl/video/56748787

  • MajaWalia27
   Lu 10, 2016 @ 22:46:43

   Dziękuję Ci za wszystkie odcinki ” Z archiwum X”, które wstawiasz. Przynajmniej dwie Osoby skorzystały z Twojego trudu- tzn. ja i mój mąż-:). Niech Ci ‚GÓRA” wynagrodzi…jakkolwiek sobie wymarzysz-:)

  • gs
   Lu 11, 2016 @ 12:46:11

   Bardzo dziekuje za link z przyjemnoscia obejrzalem 🙂

 7. PrincessWoona
  Lu 10, 2016 @ 17:27:15

  czarno na bialym tvn 24 dzis 21 maja mowic o darmowej energi dla polski

  • elsol
   Lu 11, 2016 @ 14:23:51

   Nie rozumiem tej wypowiedzi !Mamy dopiero 11luty Pozdrawiam

   • PrincessWoona
    Lu 11, 2016 @ 17:19:45

    bo chodzilo o to ze wczoraj mowili o darmowej energi na tvn24 o godzinie 21

    • canou
     Lu 11, 2016 @ 20:17:10

     Tak to jest jak się nie używa polskich znaków 😛
     A mówili coś ciekawego?

    • PrincessWoona
     Lu 11, 2016 @ 21:27:44

     nie wiem przegapilam. tylko slyszalam ze od stycznia mielismy miec darmowa energie dla kazdego domu a nadwyzke sprzedac ale prezydent zawetowal

    • canou
     Lu 12, 2016 @ 02:07:02

     Może to były odnawialne źródła energii? O darmowej od stycznia nic nie znalazłam 😥 -a sprawdziłam nawet Dziennik Ustaw o_O
     Prezydent może wetować ustawy, uchwalone przez Sejm. Jest info nt. ustawy [poprawki], która związana była z sektorem energetycznym [chyba jedyna], dotyczyła Protokołu z Kioto, a tam z kolei chodziło o pakiet klimatyczny i emisje.. http://biznesalert.pl/mielczarski-weto-prezydenta-to-dobry-sygnal-przed-szczytem-klimatycznym/

     ps. chyba, że program z tvn24-u pozostanie niewyjaśnioną zagadką rodem z archiwum x 😉

    • Jan
     Lu 12, 2016 @ 08:18:14

     Do PrincessWoona – wiadomość została napisana zbyt skrótowo ale się domyśliłem o co chodzi i włączyłem telewizor o 21-szej. Musieli zacząć nieco wcześniej, bo jak włączyłem to już było w trakcie dyskusji. Chodziło głównie o baterie słoneczne montowane na dachach domów i aspekty prawne z tym związane. Konkretnie o dopłaty do takich inwestycji i o stawki gwarantowane jakie mają być płacone posiadaczowi takiej baterii słonecznej w przypadku przekazywania nadmiarów energii do sieci energetycznej.
     Tak więc nic szczególnie ciekawego.
     Pozdrawiam
     Janek

    • PrincessWoona
     Lu 12, 2016 @ 20:42:09

     a to dziekuje za wyjasnienie panie Janie i przepraszam za wyjasnienia

 8. gs
  Lu 10, 2016 @ 15:38:50

  Kochani, prośba o wsparcie, energetyczna pomoc dla Basi https://www.youtube.com/watch?v=E1Kc3HiBrbM

 9. Wiatr1000
  Lu 09, 2016 @ 11:49:07

  • PrincessWoona
   Lu 09, 2016 @ 22:37:04

   tak dla uchodzcow to moze. ale dla naszych dzieci to pewnie juz nie starczy

  • Wiatr1000
   Lu 10, 2016 @ 10:26:20

   Jeszcze chcą dowody wprowadzić za unijną kasę tak jak w Szwecji z czipem :/ Ja jestem wstrzemięźliwy co do Pis`u 😛 Bliżej mi do świra Janusza XD

 10. casilda
  Lu 09, 2016 @ 10:08:52

  Droga Krystal , ja też mam zapytanie o kamień Czintamani , czy możesz wskazać pewny adres


  przeczytaj komentarz black_butterflies – kr

 11. Bella
  Lu 09, 2016 @ 08:50:36

  Ali zakładka obok – Aktualizacja o kamieniu Czintamani

  Radość dla wszystkich Kochani

 12. Ali
  Lu 09, 2016 @ 04:58:11

  Z jakiego dobrego źródła można dostać taki kamień?

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: