Floty Chimery są w rozsypce – Kobra, 3 stycznia 2016

.
.

Usuwanie grupy Chimera trwa nadalW Pierścieniu Kuipera, fizyczna sieć baz Chimery w zewnętrznym Układzie Słonecznym, została prawie całkowicie usunięta.  Resztki floty Chimery są  w rozsypce, rozproszone po całym Układzie Słonecznym i ukrywają się w pobliżu pozycji plazmatycznych węzłów o najwyższym stężeniu plazmowych bomb Toplet i Dziwadełko, wykorzystując te bomby jako mechanizm osłonowy.

Podczas, gdy fizyczna sieć Chimery w całym Układzie Słonecznym rozpada się szybko, plazmowy, akrecyjny wir z jego bombami Dziwadełko i Toplet  pozostaje o wiele większy wyzwaniem, przynajmniej na razie.

Podczas, gdy moc Chimery maleje, będzie więcej wymiany Intela pomiędzy czołowymi osobami różnych, pozytywnych frakcji bez strachu, że intel będzie przechwycony przez Chimerę i bez zagrożenia, że Chimera będzie stosowała odwet, jeśli główni ludzie z różnych pozytywnych frakcji będą mówić zbyt swobodnie.  Dlatego Opór wkrótce uwolni znaczny intel dla sieci Wschodnich Agarthan i dla różnych tajnych ugrupowań programu kosmicznego i wtedy niektóry ten Intel przeniknie do ludności na powierzchni Ziemi.  Większość frakcji programu kosmicznego zostało poważnie zaprogramowana przeciwko Plejadianom, oraz innym pozytywnym rasom pozaziemskim i wkrótce Opór przedstawi im solidny dowód o plejadiańskiej życzliwości.

Opór również da im wiedzę technologiczną jak usunąć nanity i inne podobne technologie, które są błędnie opisane jako AI (sztuczna inteligencja)Jak ktoś to ujął znakomicie w komentarzu na moim blogu: Kobra mówił o robotach i nanitach (miniaturowych robotach), które zostały stworzone przez Chimerę do kontrolowania Reptylian i ludzi.  Te roboty i nanity mogą być tak zaawansowane i przetwarzają informacje z tak dużą prędkością, że dają złudzenie lub wrażenie czujących, żywych i inteligentnych istot. Ale oni są naprawdę tylko maszynami, które łatwo można wyłączyć.

Kluczowym czynnikiem obrony przed tymi technologiami jest równowaga pomiędzy emocjami i umysłem. Technologie te mogą jedynie manipulować umysł, który tłumi emocje, ale nie może radzić sobie z silnymi prądami emocjonalnymi.

Na powierzchni planety jest postęp.

Coraz więcej inicjatyw na całym świecie zaczyna ustalać właściwe warunki dla Resetu systemu finansowego:

http://www.maxkeiser.com/2015/12/reinventing-banking-from-russia-to-iceland-to-ecuador/

I Szwajcaria może również być odpowiednim krajem, aby przyspieszyć ten proces:

https://www.rt.com/op-edge/327191-switzerland-money-banks-ban-referendum/

Jeśli ktoś miałby wątpliwości co do istnienia frakcji Pozytywnego Wojska w Pentagonie, oto dowód:

https://www.rt.com/usa/326748-us-syria-intelligence-hersh/
http://www.lrb.co.uk/v38/n01/seymour-m-hersh/military-to-military
   
N
iektórzy członkowie kabała zostali już aresztowani:


Mogą nie być to czołowi kabaliści, ale ostatnie badania z Uniwersytetu w Tokio pokazują, że likwidacja węzłów niskiego stopnia zakłóca całą sieć:

http://www.u-tokyo.ac.jp/en/utokyo-research/editors-choice/the-importance-of-non-hub-elements/

Mówiąc wprost, nawet aresztowanie kilku przeciętnych członków kabała wyraźnie obniżyła moc całej ich sieci i przyspieszy ich upadek.

Zwycięstwo Światła!

PS. Około 15 minut po tym, jak opublikowałem ten artykuł, wersja audio na Youtube została już utworzona i jest dostępna tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=pNQFR0thRZI&feature=youtu.be

 

Przetłumaczyła Krystal

http://2012portal.blogspot.com/2016/01/situation-update.html

34 Komentarze (+add yours?)

 1. marmur71
  Sty 12, 2016 @ 12:26:26

  Pozdrawiam serdecznie . 🙂 Pewnie że w naszych sercach jest moc rozsiewania światła na to co nas otacza . Niesiemy w naszych sercach prawdę lecz chciał bym dołączyć fragment który pięknie koresponduje z tym co czytam ostatnio w komentarzach .Uważam że swoje zdanie trzeba mieć lecz nie zawsze te zdanie tak naprawdę jest moje 😉 …” Dopóki twoim życiem kieruje umysł egotyczny, nie możesz poczuć się naprawdę swobodnie; nie

  możesz osiągnąć spokoju ani spełnienia -chyba że na tę krótką chwilę, która następuje tuż po

  zaspokojeniu kolejnej zachcianki. Ponieważ ego jest wtórnym poczuciem ,Ja”, musi utożsamiać się z

  czymś zewnętrznym. Potrzebuje nieustannej ochrony i dożywiania. Najczęściej spotykane

  przedmioty utożsamienia to dobra materialne, wykonywana praca, pozycja społeczna i uznanie,

  wiedza i wykształcenie, wygląd zewnętrzny, rzadkie umiejętności, związki z ludźmi, własna

  przeszłość i dzieje rodziny, systemy wierzeń. Kategorie, na których ego opiera swoją tożsamość,

  niejednokrotnie miewają charakter zbiorowy: polityczny, narodowy, rasowy, religijny itd. Ale żaden

  z tych punktów odniesienia nie jest tobą.

  Czy to cię przeraża? A może odetchnąłeś z ulgą? Wszystkich tych zewnętrznych spraw prędzej czy

  później będziesz musiał się wyrzec. Na razie może trudno uwierzyć (wcale zresztą nie proszę, żebyś

  wierzył), że w żadnej z wymienionych rzeczy nie zdołasz odnaleźć swojej tożsamości. Sam z czasem

  się o tym dowiesz. Najpóźniej w chwili, gdy poczujesz zbliżanie się śmierci. Śmierć polega na

  złuszczeniu wszystkiego, co nie jest tobą. Sekret Sycia tkwi w tym, żeby „umrzeć, zanim umrzesz”

  i stwierdzić, że śmierci nie ma …” http://www.eioba.pl/a/2v2a/potega-terazniejszosci-eckart-tolle

  Eckart Tolle wzrusza minie czule ;P . Chciał bym jeszcze podzielić się moimi odczuciami nie urażając nikogo oczywiście . Czytam tego bloga od kilku już lat . Dzięki niezłomnej praczy Krystal (chylę czoło i dziękuję) zmieniła się moja świadomość . Zrozumiałem w jakim zakłamaniu i nieprawdzie żyłem . Odnalazłem siebie w iluzji tej nieprawdziwej rzeczywistości . Zrozumiałem że miłość do siebie i tolerancja dla innych jest mottem mojego bytu (pozdrawiam cię Krystyno 11:) ) . Tak , niesienie światła i tolerancja . Nic jednak nie stoi w miejscu . Zmieniają się poglądy wierzenia , „prawdy” zostają przewartościowane . Myślę że to dla wspólnego dobra nas przebudzonych. Jedna rzecz się tylko nie zmienia . Oczekiwanie . Oczekiwanie na 2012, na wzniesienie na ujawnienie na wydarzenie . Na to że ktoś(coś) nas uratuje i uwolni od miejsca , rzeczywistości w której się znaleźliśmy . Ale niby kto ma to zrobić jak nie my sami . Kiedy stoisz na tafli lodu pokrywającej jezioro nie widzisz możliwości aby skruszyć jego całą powierzchnię . Jak dostać się do źródła wody pod nią się znajdującej . Ktoś dał ci śrubokręt do ręki , myślisz na cholerę mi śrubokręt ? Więc schodzisz z tafli i mówisz co ja mogę tu musi przypłynąć lodołamacz z alaski 😉 (tylko jak wpłynie na mazurskie jeziora) . Ale co to ? Inny ktoś wchodzi na lód ze śrubokrętem i zaczyna dziobać w nim mocniej i mocniej . Lód niechętnie lecz powoli ustępuje zaczyna pękać . Myślisz to jest nas dwóch i tak się nie uda . Kiedy ludzi zaczyna wchodzić tysiące ze śmiesznymi śrubokręcikami . Ważne jest miejsce w którym się znajdujesz i od niego trzeba zacząć rozkruszać iluzję w której jesteśmy . Matrix pozwolił nam się przebudzić dojąc śrubokręt do ręki . Myślał że zwątpimy . Wiecie dobrze jak ludzie tkwią mocno w tej rzeczywistości jak trudno wytłumaczyć im całe to oszustwo . Ale dlaczego oni się nie przebudzili tylko właśnie my ? Kim jesteśmy że dano nam przywilej poznania prawdy ? Nieudacznikami którzy wątpią w swoją moc, czy przebudzonymi zjednoczonymi duszami które w świetle miłości i zjednoczeniu powoli rozkruszą złudzenie życia na tej planecie . Wydarzenie już się stało . To my nim jesteśmy . My jesteśmy wydarzeniem tego świata i to my jesteśmy odpowiedzialni za jego przebudzenie . Wystarczy tylko złączyć siły i dziobać 😉 Wspierać się i dziobać . Niech śrubokręt (moc) będzie z wami ;P


  ❤ kr

 2. Ci.E
  Sty 11, 2016 @ 10:02:29

  Kochani mam pytanie czy to co robi Owsiak jest prawdziwe czy tylko marnowanie energii dziękuję .

 3. Krystyna11
  Sty 10, 2016 @ 19:13:28

  Witaj Krystal! Witajcie wszyscy czytelnicy tego bloga!

  Pragnę życzyć Wam wszystkim i sobie na ten Rok 2016 i na przyszłe dni samych dobrych wiadomości i pozytywnych rozwiązań.
  W naszych rękach, a właściwie w naszych Sercach jest Moc, która rządzi wszystkim i żaden człowiek nie może tego zmienić. Mam świadomość, że w większości wszyscy to wiemy, lecz nigdy nie zawadzi mówić o tym, dla wsparcia Ducha.
  I nie zawsze był odpowiedni moment, by ogłosić to światu,bo ludzkość nie była gotowa. Teraz jesteśmy, więc możemy korzystać z tej Mocy dla najwyższego dobra swojego i wszystkich.Kochajmy, jak potrafimy i róbmy, co możemy dla dobra nas wszystkich.Miłość to największa Siła we Wszechświecie, wiedzą to ci, którzy są jeszcze u władzy My mamy serca i nie wahajmy się ich użyć Mamy Moc!

  Bomba Miłości – Albert Einstein -List do córki

  http://dobrewiadomosci.net.pl/9349-list-albert-einsteina-do-corki-o-uniwersalnej-sile-jaka-jest-milosc/

  A tu o tym, jak jeden pojedynczy człowiek wykorzystał siłę swojej miłości dla dobra innych:

  http://dobrewiadomosci.net.pl/250-dashrat-manjhi-czlowiek-i-milosc-ktora-poruszyla-gore/

  Pozdrawiam wszystkich z serca 🙂

  ❤ kr

 4. Anaja
  Sty 10, 2016 @ 17:13:37

  Wiem że nie na temat, i nawet nie wiem czy się otworzy stronka. Ale warto zobaczyć jak piękną kobietą była Matka Teresa z Kalkuty w wieku 18 lat. Nie wiadomo dlaczego jej uroda zniknęła… Widocznie to co robiła odbiło jej piętno na twarzy..
  Jest to bardzo unikatowe diecie, i na pewno mało kto go widział…

  • casilda
   Sty 10, 2016 @ 18:33:33

   chyba nie kochała siebie , nie kochala swojego ciala , jak ktoś kocha siebie to widać z daleka ., taki człowiek promienieje

 5. Halfdan Svart
  Sty 09, 2016 @ 23:24:08

  https://plus.google.com/104788166547038760398/posts/XSKExB4PjXT


  Informacja dla Czytelników: nieopisane linki po polsku nie będą udostępniane od tego momentu, dzięki za zrozumienie – kr

 6. MajaWalia27
  Sty 09, 2016 @ 12:47:38

  Nawiązując do mojej wcześniejszej wypowiedzi wstawiam wam informację o tych negocjacjach:
  http://www.fakt.pl/politycy/waszczykowski-za-ograniczeniem-praw-imigrantow-na-wyspach-,artykuly,601376.html

 7. MajaWalia27
  Sty 09, 2016 @ 12:45:22

  Tak się zastanawiam Kochani Czytelnicy, Kochana Autorko bloga- Krystal jakie jest Wasze zdanie na temat negocjacji naszego nowego rządu by w Polsce były bazy prywatnych najemników z NATO w zamian za ograniczenie pomocy Polakom w Wielkiej Brytanii…..Chciałabym wierzyć temu rządowi. Mieć nadzieję,ale nie mogę pozbyć się jakiegoś wewnętrznego niepokoju…jakie jest Wasze zdanie Kochani?

 8. MajaWalia27
  Sty 09, 2016 @ 06:55:33

  Witajcie. Witaj Kochana Krystal! Chciałabym zwrócić Waszą uwagę na kilka rzeczy, które wiążą się ściśle z tym o czym pisze Kobra, a mianowicie z faktem, że świat przygotowuje się do resetu. Kiedyś (dawno temu) grałam na giełdzie. Z tamtych czasów pozostał mi nawyk zaglądania na parkiet od czasu do czasu- gdybyście chcieli spójrzcie na roczny wykres WIG 20- to nie jest wykres spadkowy z korektami, to jest wykres bessy, bądź katastrofy ekonomicznej….wydaje mi się,że czeka nas w tym roku takie załamanie na giełdach, które doprowadzi albo do ogólnoświatowej paniki, albo do resetu tego systemu właśnie….o czym marzy chyba cała ludzkość. Myślę,że nie warto wiązać krachu na giełdzie z polityką i wyborami w Polsce,bo jak zapewne wiecie giełda to są naczynia połączone. I nasza GPW reaguje na to co dzieje się na świecie.Pamiętam kryzys z roku 2007 i spadek indeksu WIG20 do poziomu 1390. Byłam wtedy młodą mężatką-na początku małżeństwa,jednak pamiętam tamten czas, i to,że krach na GPW doprowadził do początku ubożenia klasy średniej, do tego,że poszybowały ceny nieruchomości-mieszkaliśmy z mężem wtedy w Londynie. I w Anglii w ciągu tych kilku ostatnich lat ceny domów poszybowały kilkakrotnie. Teraz ludzie biorą kredyty na 40-50 lat by kupić tutaj nieruchomość. W tym czasie zarobki stoją w miejscu.Zastanawiam się co będzie teraz. Z punktu widzenia ‚ludzkiego’ upadek i chaos na giełdach wywoła panikę, i strach….tym bardziej mam nadzieję na to,że dojdzie do resetu. Cieszy mnie link mówiący o aresztowaniach kabalistów- gdyż patrząc na raporty Benjamina Fulforda mam wrażenie,że nic się fizycznie nie zmienia na świecie,poza jakimiś rotacjami wśród ‚elit’ i wojenkami o wpływy. Moim zdaniem to musi przyspieszyć. Jeśli jest pozytywna frakcja w Pentagonie to muszą zacząć odsuwać od władzy ciemne elity zanim nie nastąpi krach w finansach….bo nie wyobrażam sobie co by było gdyby wśród chaosu mieli oni i władzę, i wojsko i pieniądze po swojej stronie. To co się zadziało w Niemczech pokazuje,że nie jesteśmy chronieni,że władza zataja prawdę i ochrania ‚ciemną agnedę’. Doszło do tego,że policjanci Niemieccy oskarżyli swoich przełożonych,że celowo ukrywają prawdę,że to Syryjscy uchodźcy stoją za napastowaniem kobiet….smutno mi się ogląda to wszystko.Cieszę się,że Putni likwiduje całkowicie GMO. Jest On w tym momencie wraz z Orbanem jedynym silnym politykiem próbującym ‚zburzyć’ plany NWO. Codo Polski to przyglądam się nowym rządom z dużym kredytem zaufania. I nadzieją,że bliżej nam będzie do Węgier niż do UE….i mam nadzieję,że w przyszłości bliżej do Rosji, niż USA, chyba,że USA naprawdę się obudzi i odsunie od władzy syjonistycznych szaleńców.

  • Dawid56
   Sty 09, 2016 @ 22:34:29

   Dość dziwnie się składa,że ów rok 2016 nie dość że jest rokiem miłosierdzia to dodatkowo jest rokiem tzw supershemitah wielkiego jubileuszu .( Jest 7×7=49 lat) po których następuje rok supershemitah – rok darowania win i rok likwidacji wszelkich zadłużeń.Ów rok supershemitah zaczął się 13 września 2015 i potrwa do 2 października 2016
   http://stateofthenation2012.com/?p=19113
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Rok_Jubileuszowy
   Wygląda na to, że jeśli planowany jest jakikolwiek reset bankowy( finansowy), to z prawdopodobieństwem równym 90% wystąpi on do 2 października 2016.

 9. Jan
  Sty 08, 2016 @ 21:10:26

  Tak sobie pomyślałem, że dawno nie było żadnej wiadomości od Simona Parkesa. Ostatnio był biuletyn listopadowy.
  Droga Krystal – czy możesz coś powiedzieć na ten temat?
  Pozdrawiam
  Janek


  drogi Janku, Simon nie opublikował nic w grudniu. Czekamy na biuletyn styczniowy ❤ kr

 10. Princess Woona
  Sty 08, 2016 @ 20:29:13

 11. Wiatr1000
  Sty 08, 2016 @ 12:01:42

  Coś dla osób, które mają córki 😛 Coś o dziedziczeniu oraz o tym jak ważne jest dziewictwo,pierwszy partner a także skutki i następstwa genetycznego potomstwa z pierwszym parterem nawet jeśli nie doszło do zapłodnienia.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-telegonii-lubo-co-powinna-wiedziec-kazda-dziewczyna-lub-kazdy-chlopiec-2016-01

 12. krystal28
  Sty 07, 2016 @ 19:40:26

 13. Wiatr1000
  Sty 07, 2016 @ 11:53:11

  Mnie zastanawia postawa Pis`u. Po której stronie jest. Bo widząc jego działania i ukryte spotkania z Orbanem, premierem Węgier, w sprawie Unii i imigrantów można rzec, że po stronie światła lub blisko tego.

  Jak to jest z Rosją i Chinami? Czytałem na WP artykuł, że dla USA korzystny może być sojusz z Rosją z rosnącą potęgą Chin. Czy Rosja trzyma się z Chinami?

  • Jan
   Sty 07, 2016 @ 18:56:51

   Do Wiatr1000
   Powiem Ci jakie jest moje zdanie na ten temat. Wydaje mi się, że PIS ewidentnie chce dobrze dla Polski (w odróżnieniu od PO, które reprezentowało interesy UE a Niemiec w szczególności – za to posłuszeństwo Tusk dostał tę swoją ciepłą posadkę), ale brak im wiedzy, którą np. my mamy czytając te wszystkie wpisy u naszej nieocenionej Krystal. USA i UE są ewidentnie po ciemnej stronie. Putin się wyłamał i teraz jest po stronie światła. Czytałem gdzieś, że ma on kontakt z Plejadianami. Wydaje mi się, że gdy miał miejsce zamach w Smoleńsku to Putin był jeszcze po ciemnej stronie. Ten zamach miał być elementem prowadzącym do NWO. Orbanowi też coś już chyba świta (wypala pola po GMO), pozbył się długów, wywalił obce banki – same pozytywne działania – zgodne z interesem Węgier a nie UE.. Tak więc bardzo dobrze, że Kaczyński nawiązał kontakty z Orbanem. Brak mu jeszcze wiedzy na temat prawdziwych intencji USA (chyba, że Orban powiedział mu co nieco na ten temat). Sprawy zaczynają więc iść w dobrym kierunku.
   Pozdrawiam
   Janek

   • Wiatr1000
    Sty 08, 2016 @ 11:59:41

    Co do Pis`u to wydaje mi się, że Kaczyński się zmienił na tą stronę po zamachu Smoleńskim. Widać coś w nim pękło. Bo obie grupy wcześniej mogły grać tą samą grę 😉

    Ja żaden zwolennik Pis`u 😉 Ja jestem raczej za wprowadzenie prostej konstytucji jaka jest w USA.

   • Dawid56
    Sty 08, 2016 @ 22:21:29

    Drogi Janie sprawa nie jest wcale taka prosta , jakby Ci się wydawało.Zadaj sobie, albo innym Twoim znajomym proste pytanie. Czy prezes PIS-u w swoich wypowiedziach i działaniu dzieli czy łączy Polaków.I drugie pytanie Czy Prezydent w swoich wypowiedziach i działaniu dzieli czy Polaków.Odpowiedź na to proste pytanie da Ci odpowiedź czy Ci obecni przywódcy staja po stronie Światła czy nie.

    • Jan
     Sty 09, 2016 @ 10:19:21

     Witaj Dawidzie56
     Wiesz, wydaje mi się, że blog Krystal nie jest odpowiednim miejscem na dyskusje polityczne, ale odpowiem Ci jeszcze parę słów co o tym myślę. Gdy Orban przejął władzę na Węgrzech, protesty odsuniętych od koryta trwały jeszcze 8 miesięcy, a obecnie Węgrzy są bardzo zadowoleni z jego rządów. Gdyby porównać obecną sytuację Polski do sytuacji z przeszłości, to UE można by porównać do dawnego ZSRR a partię PO do dawnego PZPR. PO systematyczne niszczyła Polskę. Sprzedane obcym kapitałom zostało wszystko co tylko się dało. Zostały jeszcze lasy państwowe. Gdyby PIS nie przejął teraz władzy, to byłoby po polskich lasach. Wprowadzono szereg reform niekorzystnych dla polaków. 6-cio latki do szkoły i emerytury do 67 lat wprowadzono aby ludzie jak najdłużej pracowali – aby wyciągać z nich jak największe zyski. Na dodatek media publiczne będące w rekach PO (są do tej pory) robiły ludziom wodę z mózgu, że to dla ich dobra. Ale ludzi stawali się coraz bardziej świadomi tego wszystkiego – dzięki internetowi. Dlatego PO przegrało wybory.
     I bardzo dobrze się stało. Teraz PIS będzie się starało naprawić to, co jeszcze się da. No i jeszcze sprawa muzułmanów. Kopacz posłuszna UE i Niemcom była skłonna przyjąć ich taką liczbę jaką zażyczy sobie Merkelowa. Wiesz pewno że ta cała sprawa z muzułmanami to robota USA. Chodzi o zniszczenie europy, o doprowadzenie do wewnętrznej wojny. Muzułmanie będą prowadzili do stopniowej zagłady narodów u których się zagnieździli. Przejecie władzy przez PIS uratuje Polskę przed zalewem islamu – to jeszcze jedna bardzo istotna kwestia. A co do dzielenia polaków – za PO był podział na świadomych i nieświadomych sytuacji. W jednym obozie byli czerpiący zyski z tego układu oraz nieświadomi – ogłupieni przez media, a w drugim – świadomi, których systematycznie przybywa.
     Pozdrawiam
     Janek

    • Dawid56
     Sty 09, 2016 @ 18:54:00

     Masz racje Janie ,że blog Krystal nie jest miejscem na dyskusje polityczne i…..poprzestańmy na tym 🙂

    • Princess Woona
     Sty 09, 2016 @ 22:07:39

     Do Jan „za PO był podział na świadomych i nieświadomych sytuacji. ” a za PiSu jest podzial na nieswiadomych i nieswiadomych?

   • Wiatr1000
    Sty 10, 2016 @ 11:30:04

    Kwestia polityczna jest tylko mikro sprawą w makro sprawach jakie Krystal zamieszcza.

    Mnie ciekawi czy kwestia Pis`u i Orbana to efekt zmian jakie następują. Pis swoje za uszami ma. Ale jaw okresie krótkiego rządu Pis`u jakoś nie doświadczyło… „tego mroku” jaki był za PO. Bo o ile spokojnie było to było smutno, mrocznie i smętnie za rządu PO i Psl. To się czuje. Rozumiem obawy przed Kaczyńskim, a także, że ma aspiracje swoje. Zastanawiam się tylko czy w tym krótkim rządzeniu 2 letnim nim jego rządy się skończyły nie podpisał więcej ustaw razem ze swym bratem od czasu gdy urzędował Wałęsa. Wiadomo, że chce sam rządzić. Ale krajem powinna rządzić najlepiej jedna osoba. To właśnie widać na przykładzie podziału partyjnego a imigrantów oraz jak jedna partia rządząca na Węgrzech radzi sobie z tym.

    Według rozmów Kaczyński – Orban było utworzenie Unii Międzymorza lub coś podobnego, łączącego kraje Europy Środkowowschodniej. W przepowiedniach było o tym, że takie coś ma niby powstać 😉

    • Dawid56
     Sty 11, 2016 @ 21:20:19

     Drogi Dawidzie, wszystkie stare przepowiednie są unieważnione po roku 2012 z tego co czytałam – kr

     To była Przepowiednia z Teęgoborzy z 26 września 1893.Ukazała się ona w kurierze codziennym w kwietniu 1939 roku na parę miesięcy przed wybuchem II Wojny Światowej.Ostatnia jej część brzmiała następująco.

     W ciężkich zmaganiach z butą Teutona
     Świat morzem krwi się zrumieni.
     Gdy północ wschodem będzie zagrożona
     W poczwórną jedność się zmieni.

     Lew na zachodzie nikczemnie zdradzony
     Przez swego wyzwoleńca
     Złączon z kogutem dla lewka obrony
     Na tron wprowadzi młodzieńca.

     Złamana siła mącicieli świata
     Tym razem będzie na wieki.
     Rękę wyciągnie brat do swego brata,
     Wróg w kraj odejdzie daleki

     U wschodu słońca młot będzie złamany.
     Pożarem step jest objęty.
     Gdy orzeł z młotem zajmą cudze łany
     Nad rzeką w pień jest wycięty.

     Bitna Białoruś, bujne Zaporoże,
     Pod polskie dążą sztandary.
     Sięga nasz orzeł aż po Czarne Morze
     Wracając na szlak swój prastary.

     Witebsk, Odessa, Kijów i Czerkasy
     To Europy bastiony,
     A barbarzyńca aż po wieczne czasy
     Do Azji ujdzie strwożony.

     Warszawa środkiem ustali się świata,
     Lecz Polski trzy są stolice.
     Dalekie błota porzuci Azjata,
     A smok odnowi swe lice.

     Niedźwiedź upadnie po drugiej wyprawie.
     Dunaj w przepychu znów tonie.
     A kiedy pokój nastąpi w Warszawie,
     Trzech królów napoi w nim konie.

     Trzy rzeki świata dadzą trzy korony
     Pomazańcowi z Krakowa,
     Cztery na krańcach sojusznicze strony
     Przysięgi złożą mu słowa.

     Węgier z Polakiem, gdy połączą dłonie,
     Trzy kraje razem z Rumunią.
     Przy majestatu polskiego tronie
     Wieczną połączą się unią.

     A krymski Tatar, gdy dojdzie do rzeki,
     Choć wiary swojej nie zmieni,
     Polski potężnej uprosi opieki
     I stanie się wierny tej ziemi.

     Powstanie Polska od morza do morza.
     Czekajcie na to pół wieku.
     Chronić nas będzie zawsze Łaska Boża,
     Więc cierp i módl się, człowieku.

     źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Przepowiednia_z_T%C4%99goborza

     Trudno powiedzieć co miałoby się stać aby Białoruś wróciła pod polskie sztandary ?

     Gdyby jednak założyć ,że wątek chiński nie będzie miał miejsca to ta przepowiednia ma szansę się zrealizować począwszy od słów „Trzy rzeki świata dadzą trzy korony pomazańcowi z Krakowa”

     Ta pierwsza część przepowiedni jest zgodna z nieoficjalną wersją III tajemnicy fatimskiej rozpowszechnianej przed rokiem 2000.Być może realizowana jest jest druga ścieżka przyszłości, w której nie ma ataku Chin na Rosję

    • Dawid56
     Sty 12, 2016 @ 20:07:26

     „Drogi Dawidzie, wszystkie stare przepowiednie są unieważnione po roku 2012 z tego co czytałam – kr”

     Droga Krystal fajnie by było gdyby 21.12.2012 zresetował dużo starych ścieżek czasowych :), ale chyba za wyjątkiem Nostradamusa i Malachiasza i Wangi
     Malachiasza dlatego bo jest to przepowiednia o 112 papieżach , a jak widzimy to Kościół Katolicki chyli się ku upadkowi( skądinąd XIV Dalajlama też jest podobno ostatnim Dalajlamą)
     Nostrodamus ( choć jest bardzo skomplikowany) zawiera linie czasowe do roku 3797 w tym jakby sprawdziła się zeszłoroczna przepowiednia inwazji muzułmanów począwszy od okresu kiedy Słońce, Mars Wenus we Lwie stali ( czyli lato 2015)
     No i Wanga jej przepowiednia dotycząca Syrii tez zastanawia.
     Wszystkie pozostałe Irlmayer, Fatimska, ks Marek, Bradden, Kod Bibli podlegały by resetowi z dniem 21.12.2012


     niektóre się może spełniły , a jeszcze wiecej się nie spełniło 😉 kr

  • black butterflies
   Sty 08, 2016 @ 13:55:22

   „Czy Rosja trzyma się z Chinami”
   Tak. BRICS.
   „Mnie zastanawia postawa Pis`u”
   Może Kukiz’15 też wywiera wpływ, a może dzieje się coś pozytywnego poza kulisami.

 14. kwiatek
  Sty 06, 2016 @ 22:09:50

  Kochana Krystal. Bardzo sobie cenię, że dbasz o to, by komentarze na Twoim blogu były optymistyczne, podnoszące na duchu. Gdy czasami dopuszczasz jakiś ” nisko wibracyjny” komentarz, czuję się źle, i na pewno takie odczucia ma mnóstwo z nas czytających twój blog.
  Kochana, podam tu link do „filmiku”. ale oczywiście możesz to usunąć,(sama uważam że to nie miejsce na taki film), chodzi mi tylko o to, żebyś jakoś zgromadziła nas do Medytacji dla Polski, jak najszybciej jest to możliwe.


  Jest to wiadomość z : Podziemna TV, opublikowane 20.12.2015
  Tytuł pod filmem:
  Robią nas w konia KOD-przebierańcy, oszuści, i prowokatorzy wyciągają ludzi na ulice!.# 140

  Kochany Kwiatku,

  tak, pragnę utrzymać ten blog w jak najwyższych wibracjach. Instrukcje do tygodniowych medytacji są dostępne na tym blogu. Każdy jednak używa swojej wolnej woli, aby się do nich przyłączyć, lub nie ❤ kr

 15. Anaja
  Sty 05, 2016 @ 19:40:17

 16. Weronika
  Sty 05, 2016 @ 10:48:57

  Ogromnie się cieszę z powolnego upadku Chimery. 31 grudnia widziałam w śnie czarny ulatniający się dym z pogorzeliska po Chimerze a dzisiaj ta fantastyczna wiadomość.
  Kochani tylko naszą wzmożoną pracą w tym „finale” możemy przyspieszyć całkowite zwycięstwo.
  Chcę się podzielić swoją metodą w medytacji niszczenia Chimery, może ktoś przyłączy się do niej?
  Otóż od niedługiego czasu podczas medytacji wzywam aniołów, aby otoczyły Matkę Ziemię światłem miłości i pokoju, oraz żeby wypuszczały strzały miłości do serc członków kabały, NWO, wszystkich rządów na świecie, ISIS, uchodźców i wszystkich ludzi, którzy nie zaznali nigdy miłości (działanie wyobraźnią ). Razem zwyciężymy.
  Pozdrawiam.

 17. planetariusz
  Sty 05, 2016 @ 01:29:30

  Przeczuwałem marzyło mi się w noworocznych życzeniach , oby ten rok był przełomowym.Wszystko zdąża w tym właściwym kierunku,radość ogromna,nareszcieee Chimera zaczyna słabnąć, nić a właściwie połączenie światłowodowe ze źródłem wzmacnia się,jesteśmy coraz bliżej.A optymizm i pozytywna energia powinna przyspieszyć Wydarzenie. Krystal jesteś wielka dzięki za tak szybką wiadomość i tłumaczenie.Pozdrawiam wszystkich w tym wspaniałym nowym 2016 świetlnym roku.

  ❤ kr

 18. gs
  Sty 05, 2016 @ 00:51:52

  https://www.youtube.com/watch?v=UEiDlos7nzo … no i pojawiają się nowe rozwiązania… 🙂 troszkę na śmieszno…