Aktualizacja Sytuacji Układu Słonecznego, 20 grudnia 2015

.

Usuwanie grupy Chimera jest kontynuowane. Siły Światła zaczęły usuwać bazy Chimery w Pierścieniu Kuipera i w ten sposób zaczynają przyczyniać się do rozpadu głównej linii obronnej Chimery, która wcześniej uniemożliwiała siłom Światła objęcie pełnej kontroli nad zewnętrznym Układem Słonecznym.  Nastąpią drastyczne zmiany w zewnętrznym Układzie Słonecznym od chwili obecnej aż do początku stycznia przyszłego roku.  To nie jest przypadek, astrologicznie mówiąc, będzie to okres wielkiego postępu [Rzadkie zjawisko: Wszystkie planety poruszają sie do przodu od 25 grudnia 2015 do 6 stycznia 2016 – kr]:

http://thespiritscience.net/2015/11/29/rare-astrology-all-planets-are-moving-direct-from-december-25th-to-january-6th/
 .
.
[„Rzadka pełnia Księżyca w dniu 25 grudnia 2015 roku 0 godz. 11.11 czasu uniwersalnego.  Nie było pełni Księżyca w tym dniu od roku 1977 i nie będzie przez następne 19 lat.  Przekażcie tę informację, aby każdy wiedział” – kr]
 .
Osoby narzekające na mój poprzedni post  muszą zrozumieć, że nie jestem Bogiem i nie składam codziennie wizyty w zewnętrznym Układzie Słonecznym i dlatego intel o Pierścieniu Kuipera był dla mnie również nowy.  Niemniej jednak, nie jest to duża przeciwność i operacje sił Światła postępują pomyślnie.  Chciałbym również zasugerować, aby nie czekać biernie na Wydarzenie, nie uzależniać  od niego swojego życia, ale aktywnie działać na rzecz planetarnego wyzwolenia. Aby odświeżyć waszą pamięć, oto kilka rzeczy, które możecie zrobić kiedy nadejdzie Wydarzenie [Planowanie utrzymania bezpieczeństwa podczas Wydarzenia – kr]:
 .
http://prepareforchange.net/the-event/a-plan-to-maintain-safety-during-the-event/
 .
Aby przygotować się duchowo, możecie uzyskać większą wiedzę o eterycznych, astralnych i mentalnych płaszczyznach i dowiedzieć się, jak uwolnić się od Matrixa w tym doskonałym artykule [Zakończanie systemu kontraktowego – kr]:
.
http://recreatingbalance1.blogspot.fr/2015/12/ending-contract-system.html
 .

Nasza Cotygodniowa Medytacja na rzecz Wydarzenia  jest ważnym narzędziem manifestacji w celu przyspieszenia procesu wyzwolenia i dlatego w pełni popieram apel o jedność [list otwarty do Davida Wilcocka i Goody Corey – kr]:

http://recreatingbalance1.blogspot.si/2015/12/open-letter-to-david-wilcock-corey.html

Proces Ujawnienia przez główne media przyspiesza się. Ludzie zaczynają otwarcie mówić o przyszłych koloniach i przyszłej oderwanej cywilizacji na Marsie: [Kolonie Marsa dla bogatych ludzi i Dlaczego Mars powinien być niezależny od Ziemi – kr]

 .
 .

I o górnictwie w Pasie Asteroidów:

http://www.explainingthefuture.com/resources_from_space.html
 .
W alternatywnych mediach, prawda o biochipach powoli wycieka. Ten artykuł pokazuje uczestnictwo firmy Siemens w produkcji biochipów:
 .
http://exopolitics.org/siemens-implicated-in-tracking-forced-labor-slaves-in-space/
 .

Tutaj musimy zrozumieć, że biochipy były masowo opracowywane podczas 2. Wojny Światowej w niemieckich obozach koncentracyjnych i rozprowadzane wśród ogromnej większości populacji ludzkiej w szczepionkach przez Światową Organizację Zdrowia od końca lat 1940-tych.ówna modernizacja technologii tych biochipów była w latach 1979 i 1984, a druga pomiędzy rokiem 1996 i 1999.  Celem tych chipów było śledzenie populacji, kontroli umysłu i zapobiegania pozytywnego kontaktu z istotami pozaziemskimi. Wszystkie te biochipy zostały całkowicie usunięte z mieszkańców powierzchni Ziemi przez Opór z wykorzystaniem zaawansowanych technologii usuwania ich na odległość.Bardzo ciekawa książka została wydana na temat tajnych programów kosmicznych.  Mogę zgodzić się prawie w 100% z  pierwszą połową tej książki:

 .
http://exopolitics.org/new-book-reveals-what-you-need-to-know-about-the-secret-space-programs/
Jeśli czujesz się prowadzony, nadal możesz wspierać Satelitę dla projektu Ujawnienia, i pomóc w przyspieszeniu Ujawnienia:
.
https://www.indiegogo.com/projects/cubesat-for-disclosure-low-earth-orbit-satellite#/story
.
Zwycięstwo Światła!
 .
Przetłumaczyła Krystal
 .
http://2012portal.blogspot.com/2015/12/solar-system-situation-update.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: